Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

*Osobista Moc Człowieka*

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 14 maja 2018, 00:34

Synestezja?

Synestezja (gr. synaísthesis – równoczesne postrzeganie od sýn – razem i aísthesis – poznanie poprzez zmysły) – stan lub zdolność, w której doświadczenia jednego zmysłu (np. wzroku) wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów, na przykład odbieranie niskich dźwięków wywołuje wrażenie miękkości, barwa niebieska odczuwana jest jako chłodna, obraz litery lub cyfry budzi skojarzenia kolorystyczne itp.

Obrazek
W taki sposób synestetyk może postrzegać niektóre litery i cyfry.

Istnieją dwie teorie, tłumaczące owo zjawisko. Według teorii Simona Baron-Cohena u osób doświadczających synestezji mogą występować dodatkowe połączenia w mózgu, które łączą obszary normalnie ze sobą niepołączone. Druga teoria mówi, że liczba połączeń synaptycznych jest taka sama, a mieszanie się odbieranych doświadczeń wynika z tego, iż zachwiana jest równowaga pomiędzy hamowaniem i wyciszaniem docierających impulsów w mózgu.

Przypadek najbardziej rozległej synestezji, połączonej z niezwykłą pamięcią, opisał Aleksandr Łurija, którego pacjentem był Sołomon Szerieszewski. Rodzaj synestezji swojego pacjenta Łuria tłumaczył przykładem: „Każdy słyszany przez niego dźwięk łączył się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem i dotykiem”. Równocześnie Szerieszewski był mnemonistą niezdolnym do zapominania. Po latach badań Łurija nie dostrzegł „wyraźnych granic” pamięci „pacjenta S”

Barwne słyszenie

Stosunkowo najczęściej spotykane jest „barwne słyszenie”, chromestezja, które polega na tym, że dźwięki lub współbrzmienia wywołują wrażenia barwne bądź barwy – dźwięki. Synestetami byli m.in.: Nikołaj Rimski-Korsakow, Salomon Szereszewski, Vladimir Nabokov, Wassily Kandinsky, Paul Klee, Franciszek Liszt, Olivier Messiaen, a są Marta Ptaszyńska, Chris Urbanowicz, John Mayer.

Skojarzenia tonacji z barwami z zasady są jednak różne. Oto przykładowe skojarzenia akordów rosyjskiego kompozytora z przełomu XIX i XX wieku, Nikołaja Rimskiego-Korsakowa:

C-dur: biały
Des-dur: mroczny, gorący
D-dur: żółty, słoneczny
Es-dur: mroczny, błękitnoszary
E-dur: szafirowy, błyszczący
F-dur: zielony
Fis-dur: szarozielony
G-dur: brązowozłoty, jasny
As-dur: siwofioletowy
A-dur: jasnoróżowy
H-dur: granatowy, ponury

Obrazek
Klawiatura fortepianowa, w której kolory przyporządkowane są pojedynczym dźwiękom, stworzona przez Skriabina.

Wbrew wieloletniemu przekonaniu o tym, że Aleksandr Skriabin obdarzony był zdolnością „barwnego słyszenia”, nie ma na to dowodu.
Dźwięki i kolory

Skriabin uważał się za mesjasza sztuki-religii, a swoją twórczość za przygotowanie do misterium L’Acte préalable (fr. akt przedwstępny), łączącego muzykę, taniec, grę kolorowych świateł, zapachów. Przygotowaniem do tego misterium była jego V Symfonia, zatytułowana Prometeusz: Poemat ognia (1909-10). Wykonywać miała ją orkiestra z fortepianem, chór i fortepian świetlny. Skriabin chciał, by muzyce towarzyszyły kolorowe światła na ekranie, uruchamiane przez fortepian świetlny, którego klawisze służyły do wydobywania kolorów; przyporządkowanie kolorów klawiszom widać na lewej ilustracji.

Obrazek
Przyporządkowanie kolorów klawiszom w ramach oktawy w fortepianie świetlnym zaprojektowanym przez Skriabina

Skriabin nie miał zdolności synestezji, co podejrzewano przez wiele lat. Badając ten fenomen, B. Galejew i I. Waneczkina[2] doszli do wniosku, że źródłem pierwotnym było skojarzenie przez Skriabina tonacji z wyobrażeniami zaczerpniętymi m.in. z teozofii, a następnie z kolorami. Oddziaływanie na wiele zmysłów miało zwiększyć sugestywność muzyki. Teoretyczną podstawę tej koncepcji uświadamia spojrzenie na relacje między kolorami i dźwiękami, w którym koło kwintowe i koło barw „pokrywają się”, wskazując na to, iż zostały ustalone w oparciu o znajomość tradycyjnej tonalności i zasad optyki (ilustr. po prawej).

Obrazek
Koło kwintowe ukazujące relacje między kolorami.

Pierwsze wykonanie Prometeusza z zastosowaniem „świetlnego fortepianu” miało miejsce dopiero w 1915 roku w Nowym Jorku, już po śmierci kompozytora. W Rosji – w 1962 roku.

W Polsce po raz pierwszy próbę realizacji pomysłu Skriabina podjęto 7 IX 1978 w Baranowie Sandomierskim. Podczas interdyscyplinarnego sympozjum „Muzyka i malarstwo” Kazimierz Urbański przedstawił spektakl audiowizualny, na skromną wprawdzie skalę, ale realizując pomysł, jakim była „gra kolorami”. Muzyce Prometeusza odtworzonej z płyty towarzyszyły kolory zmieniane z pomocą urządzenia skonstruowanego przez Urbańskiego.

Oddziaływanie osoby Skriabina i jego wyjątkowo ekstatycznej muzyki było tak silne, że w 1909 roku w Moskwie powstało Kółko Skriabinistów, którego celem było popularyzowanie jego twórczości i idei.
Badania nad synestezją

Niektóre pojedyncze przypadki sugerują, że doświadczanie synestezji może być w jakiś sposób powiązane z zespołem sawanta oraz z niektórymi formami autyzmu. Znanym synestetą–sawantem jest Daniel Tammet, cierpiący na epilepsję i zespół Aspergera, obdarzony ponadprzeciętnymi umiejętnościami arytmetycznymi i językowymi.

Wrażenia synestezji, tzw. pseudosynestezję udało się wywołać w warunkach doświadczalnych u osób, które wcześniej jej nie doświadczały. Badanym polecono czytać tekst beletrystyczny, w którym niektóre litery pokolorowane były na różne kolory. Po niedługim okresie część z tych osób także czarne litery doświadczała jako kolorowe.

Z użyciem obrazowania fMRI wykazano, że gdy osoby, które słyszą wypowiadane słowa równocześnie zgłaszają doświadczenia kolorystyczne, zachodzi aktywacja odpowiednich części układu wzrokowego (ang. color center, określane jako V4 / V8). Nie wykrywano aktywności w obszarach V1 lub V2, co sugeruje, że aktywność w pierwotnej korze wzrokowej nie jest konieczna do doświadczenia barwy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandr ... i_i_kolory
https://pl.wikipedia.org/wiki/Synestezja#cite_note-2
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 15 maja 2018, 00:27

Dr. Jan Pająk - Telekineza

https://www.youtube.com/watch?v=51pMoxHPpCk

Przebiegunowani Tv
Opublikowany 14 paź 2016
Rozmowa z dr. Janem Pająkiem na temat Telekinezy.
Nagrania dokonano 7 października 2016r. UK.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 22 maja 2018, 14:20

Zadowalanie innych.

https://www.youtube.com/watch?v=zIA79qRml4s

Opublikowany 21 maj 2018
Zadowalanie innych - co to jest, jak wpływa na naszą wewnętrzną moc, jak przestać pomijać siebie.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 30 maja 2018, 23:36

Intuicja | Jak Ją Usłyszeć i Używać

https://www.youtube.com/watch?v=qzLCewDGYJY

Opublikowany 9 kwi 2018
Dzisiaj temat intuicji. Opowiem o tym dlaczego intuicja jest ważna, czym w ogóle jest, jak działa, jak rozpoznać głos intuicji pomiędzy myślami, o największych wyzwaniach związanych z używaniem intuicji i o tym jak ją rozwijać.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 01 sie 2018, 23:43

Dostrajanie się do częstotliwości Boga w nas - Beata Socha

https://youtu.be/4rUqeJfvJDQ
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 08 sie 2018, 15:49

ODKRYJ PARAPSYCHICZNE ZDOLNOŚCI, ZAPISANE W NASZYM DNA, KTÓRE SĄ W KAŻDYM Z NAS

Wszyscy jesteśmy urodzeni z parapsychicznymi umiejętności, a każdy z nas rozwija się na swój własnym sposób i w swoim czasie. Psychiczne i intuicyjne umiejętności, jak również możliwość dawania duchowych uzdrowień, nie powinny być traktowane jako dar niewielu - ma je k a ż d y człowiek na Ziemi. Te umiejętności są ukryte w nas wszystkich - mogą nastąpić i wzmocnić się poprzez duchowe praktyki, takie jak joga-oddychanie i mantry, i przez różne formy modlitw i duchowych uzdrowień.
Ci, którzy mieli te zdolności aktywne, w wielu kulturach od najmłodszych lat przechodzili nauki, stając się Duchowymi Przewodnikami.

W zależności od aktywacji tych zdolności, są one mniej lub bardziej nasilone.
Niektórzy z nas czują (clairsentience), inni słyszą (clairaudience), a niektórzy widzą (jasnowidztwo).
Każdy z tych talentów odpowiada określonej Czakrze, jeśli chodzi o otrzymanie psychiczne informacji. Podczas prowadzenia odczytania dla innych, zauważ jeśli czujesz, słyszysz lub widzisz coś, co może nie być pochodzących bezpośrednio od innych, ale w rzeczywistości pochodzi od ciebie. Podziel się tymi informacjami, aby zobaczyć czy jesteś u celu. Nie martw się, jeśli na początku czujesz, że masz wątpliwości, kontynuując używanie zdolności, sprawisz, że wzrosną silniejsze.
Ponadto kiedy medytujesz regularnie, zrozumiesz, że wszystkie obszary twego życia skorzystają.

• DUCHOWE UZDROWIENIA (SPIRITUAL HEALING)
Polegają na, tym aby sprawić, że osoba wyzdrowieje bez użycia leków lub innych metod fizycznych, czasami jako część religijnych ceremonii: duchowe uzdrowienia mają starożytny rodowód, z wieloma dowodami powodzenia alternatywnych i tradycyjnych terapii ( np.Reiki- za pomocą energii światła).
Uzdrowiciel wspomaga balansując czakry , uzdrawia się osoba uzdrawiana, która otwiera swoje kanały na Światło. Kiedy poczuje się na sile i w zależności od osobistego nastawienia i możliwości, może to robić bez uzdrowiciela, sama łącząc się z Energią Światła.
• CLAIRSENTIENCE (WEWNĘTRZNE UCZUCIE)
Wszyscy mają wewnętrznej przeczucie.
Czy kiedykolwiek spotkałeś kogoś i natychmiast odczułeś, czy polubisz tą osobę? Czy mialeś silne przeczucie lub niewytłumaczalną wiedzę o czymś, i została potwierdzina za prawidłową? Poprzez intuicję, będziesz prowadzony w kierunku lepszych decyzji.
• CLAIRAUDIENCE (WEWNĘTRZNE SŁYSZENIE)
Czy wiesz, co inni myślą? Czy piosenki nagle pojawiają się w twoim umyśle? To jest znany jako wewnętrzny słuch.
• JASNOWIDZTWO (WEWNĘTRZNA WIZJA)
Niektórzy ludzie mają psychiczne zdolność znane jako "wyraźne widzenie" lub jasnowidztwo. Są to intuicyjne informacje w formie obrazów, symboli, słów i kolorów w Twoim umyśle. Możesz zobaczyć je w Twoim sercu, może to być bardziej uczucie niż wizja. Jest powiązane z trzecim okiem, między brwiami, dochodząca aż do szyszynki- Czakra Trzeciego Oka.
• CLAIRCOGNIZANCE (WEWNĘTRZNA WIEDZA)
Jest to zdolność, gdzie osoba dostaje wiedzę, nie wiedząc jak lub dlaczego. Użytkownik może uzyskać informacje na temat osoby, obiektu, miejsca lub zdarzenia przez wewnętrzną wiedzę, ktora przyszła do jego umysłu.
• TELEPATIA (KOMUNIKACJA,ROZMOWA PRZEZ MYŚLI)
To przekazy informacji od jednej osoby do drugiej bez użycia znanych sensorycznych kanałów lub fizycznych interakcji. Komunikacja poprzez umysł, uczucia wymieniane między nadawcą i odbiorcą.
Nasze umiejętności, mogą być zablokowane przez system wierzeń, ale te wewnętrzne zdolności są w każdym z nas.
Zawsze podążaj do Światła, dla Najwyższego Dobra innych.
.............
Więcej o psychicznym rozwoju, edukacji, informacjach i technikach, można znaleźć w książce John Holland- Psychic Navigator.
Solar Jaguar
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 26 sie 2018, 00:16

"NIE POTRZEBUJĘ SKALPELA, RENTGENA ANI BADAŃ" - Mirosław Biernacki Mistrz Bioenergoterapii © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=DRSBusjiaKw

Opublikowany 24 sie 2018
MIROSŁAW BIERNACKI,
Mistrz Bioenergoterapii oraz Wielki Mistrz Reiki
przedstawia wykład oraz poprowadzi seans:

"ORGANIZM CZŁOWIEKA, ANALIZA I ZABIEG TERAPEUTYCZNY W PRAKTYCE"

Człowiek o nieprawdopodobnych zdolnościach.
Jego nazwisko znajduję się w dwóch encyklopediach m.in w encyklopedii biograficznej "WHO IS WHO w Polsce".
Liczne udokumentowane przypadki uzdrowień.
Poza prowadzeniem seansów na całym świecie wykłada również w szkołach psychotronicznych. Kontakt : 602 261 899
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 10 wrz 2018, 21:36

NIEZMIERNY I NIEWYRAŻALNY SŁOWEM ŚWIAT PLATFORM TRANSFORMACJI - K.Świstelnicka, P.Kaliński - © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=DaHf8m_rC6w

Opublikowany 6 wrz 2018
Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński
przedstawiają:
Świat wielowymiarowej komunikacji i świat wibracji

PIERWSZA W POLSCE DZIEWCZYNA, KTÓRA „ŚWIETLI” niewerbalnym językiem światła - A.Baczyńska © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=BiE_pvJyrc8

Opublikowany 6 wrz 2018
AGNIESZKA BACZYŃSKA
jest terapeutką, która mówi i śpiewa ujmującym głosem w JĘZYKU ŚWIATŁA (Light Language)
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 18 wrz 2018, 23:40

Prawdziwe znaczenie energii seksualnej - Ryszard Klein

https://www.youtube.com/watch?v=uOWVhH1NW80

Opublikowany 18 wrz 2018
Opis i komentarze na:
http://porozmawiajmy.tv/prawdziwe-zna...
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 03 lis 2018, 21:34

NIEZNANE WŁAŚCIWOŚCI MÓZGU - Jarosław Filipek © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=tRldqWaM11Q

Opublikowany 31 paź 2018
Jarosław Filipek, terapeuta, medium i jasnowidz przybliża zagadnienia związane właściwościami mózgu. Czym jest mediumizm i jakie ma znaczenie?
0 x



Pani Wargora
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 02 gru 2018, 19:05
x 1
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Pani Wargora » niedziela 02 gru 2018, 20:31

Witam .
Jestem zupełnie nowym użytkownikiem.
Jestem tutaj ze względu na kilka nurtujących mnie pytań.
Nie wiem,jak nazwać lub zakwalifikować wydarzenia które miały miejsce w moim życiu,a nabrały intensywności w ostatnim czasie .
Czuje się zupełnie tak jakby otworzył sie zupełnie nowy portal,lub mówiąc właściwie dodatkowy portal.
Rozpocznę może na zachętę od tego ,że mam kontakt z koleżanką ,która powiesiła się trzy tygodnie temu,a kilka dni przed tym co się stało widziałam u mnie w domu wisielca.Jest to dla mnie o tyle dziwne, ze dom został dopiero co nabyty przeze mnie i moją rodzinę.jak oglądałam dom przed zakupem,nie wyczuwałam w nim nic nadzwyczajnego.Wisielca widziałam trzy dni z rzędu,zawsze w tym samym miejscu ,bez skonkretyzowania płci,chociaż nie zastanawiałam sie nad tym. Po prostu był,nie bałam sie i wiedziałam ,że mojej rodzinie nic nie grozi.Potem przyszła wiadomość o mojej koleżance i to ,że została znaleziona po kilku dniach.
Mam sny,śnią mi się różni ludzie,chca ode mnie różne rzeczy lub po prostu porozmawiać.Podają mi numery i na przykład ostrzegają przed nimi.
Tak szczerze pisząc,sama nie wiem co mam na ten temat myśleć.Bo chyba nie zwariowałam ,bo to by oznaczało ,że jestem stuknięta od urodzenia :roll:
Na ten moment jestem zainteresowana rozwiązaniem zagadki numerów,czy mam ich gdzieś szukać,czy mam spróbować zadzwonić?,dlaczego jestem przed niektórymi ostrzegana i dlaczego są mi podawane?

Puszczam te i inne pytania w przestrzeń,może kogoś, gdzieś zainteresują.
1 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 02 gru 2018, 20:51

Witaj, tu nie ma prostych odpowiedzi, mamy cały wątek o Jasnowidzach, wielu ludzi ma takie i inne zdolności,-
rzecz w tym jak to można zweryfikować i w zasadzie sama musisz do tego dojść na ile to jest wiarygodne.
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Pani Wargora
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 02 gru 2018, 19:05
x 1
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Pani Wargora » niedziela 02 gru 2018, 21:03

Dziękuję,że ktoś się odezwał.

Zdaję sobie sprawę,że brzmi to niewiarygodnie.sama czuję się zakłopotana.
Pytanie,dlaczego sie znalazłam akurat na tym forum?
Przeczytałam kilka postów i pomyślałam ,że chyba tutaj znajdę przynajmniej wskazówki do odpowiedzi, a nie nie gotowe odpowiedzi.
0 x



Pani Wargora
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 02 gru 2018, 19:05
x 1
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: Pani Wargora » niedziela 02 gru 2018, 21:11

Poza tym ,co znaczy wiarygodne?

Czy istnieje gotowy schemat zachowań i odczuć?.Przecież nie można nazwać tego samego koloru widzianego przez dwie lub kilka osób.
To według mnie nie jest też czymś ,co wydawało mi się lub tylko przysniło np.pod wpływem filmu.wiem ,że ludzki mózg emituje obrazy nawet długo po jakimś zdarzeniu,jakby otworzyla się szufladka o której zdawało mi się zapomniałam.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 02 gru 2018, 21:15

..ok, forum jest obszerne i ma mnóstwo wątków, które łączą się w różnych punktach,-
ciężko nawet streścić to po krótce. Ja miałem sny, które znalazły swoje odbicie w życiu po,-
kikludziesięciu latach :shock:
to tak wygląda, a dlaczego ty w takim wydaniu- to plany poza naszą aktualną rzeczywistością,-
jednak życie krętymi drogami prowadzi tam gdzie mamy dojść.
Nie wiem czy to coś pomoże, czy tylko zaciemnia obraz, ale tj napisałem,-
tu nie ma prostych odp.

pozdr. ;)

ad. post 2

wiarygodne właśnie dla ciebie, sama wiesz co jest/było wcześniej lub nie, dlatego to b.os.
więc nikt inny nie może ci tego powiedzieć, tak :?:

EDIT:
popatrz choćby tu:
viewtopic.php?f=7&p=95234#p95234
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 02 gru 2018, 21:37

Witaj @Wargora na forum. Kolega ma rację, każdy z nas jest inny, rozwija się w swoim trybie. Nie da się zwykle dopasować twojej sytuacji do już nam znanych.
Jakby nie patrzeć masz otwarte kanały dostępu ze świata energii, masz potencjały do działania, czy współdziałania z istotami energetycznymi. To niestety nie jest łąka usłana samymi kwiatami, a raczej pole minowe. Dlatego powinnaś stosować jakieś sposoby ochrony siebie, aby istoty miały dostęp do ciebie, tylko po twoim przyzwoleniu lub na twoją prośbę. Niestety jest mnóstwo, choćby błąkających się dusz, które nie zawsze wiedzą gdzie są i co robią i "czepiają się" kogo tylko mogą i nie tylko one.
Cóż tu można poradzić, możesz spróbować porozmawiać z kimś, kto już opanował takie potencjały, doradzi ci osobiście.
Widzenie wisielca w twoim domu, dla mnie niekoniecznie oznacza, że ten dom ma cokolwiek z wisielcem wspólnego, mogło to być niezbyt precyzyjne jasnowidzenie dotyczące twojej byłej już koleżanki, bo jej dokładnej lokalizacji zapewne nie potrafiłabyś zidentyfikować.
W każdym razie nie jest to żaden powód do martwienia się o swoje zdrowie psychiczne, natomiast sporo pracy cię czeka aby to wszystko poukładać i zorganizować sobie. Zapewne otrzymane przez ciebie umiejętności mają byc wykorzystane i sama musisz sobie określić, jak po pozytywnie spożytkować.
Życzę ci powodzenia i spokojnego podejścia do tematu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 02 gru 2018, 22:11

Pani Wargora pisze:
niedziela 02 gru 2018, 21:03
Dziękuję,że ktoś się odezwał.

Zdaję sobie sprawę,że brzmi to niewiarygodnie.sama czuję się zakłopotana.
Pytanie,dlaczego sie znalazłam akurat na tym forum?
Przeczytałam kilka postów i pomyślałam ,że chyba tutaj znajdę przynajmniej wskazówki do odpowiedzi, a nie nie gotowe odpowiedzi.
Witaj na forum :) Nic nie dzieje się przez przypadek ,po prostu miałas tu trafić . Na pewno znajdziesz przynajmniej część odpowiedzi na twoje pytania,forum jest obszerne i ma wiele ciekawych tematów. Powodzenia :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 02 gru 2018, 23:36

PRZEZNACZENIE ENERGII SEKSUALNEJ – Ryszard Klein

https://youtu.be/UuKjAIwpAUY
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 05 gru 2018, 23:58

Szersze spojrzenie na intuicję. Wywiad z Tomem Campbellem

https://www.youtube.com/watch?v=VhJ-z41IJuM

Opublikowany 2 gru 2018
Kolejny niezwykle interesujący wywiad ze znanym już Państwu fizykiem, Tomem Campbellem. Wywiad w całości poświęcony pracy mediów i ekstrasensów, a także temu, w jaki sposób mogą rozwijać swoje dary i jak mogą zoptymalizować swoją pracę. Sporo więc będzie wskazówek dotyczących odczytywania informacji z bazy danych przeszłości oraz nawiązywania kontaktów z osobami zmarłymi. Duży nacisk położony będzie na znaczenie precyzyjnie wyrażonej intencji oraz intuicji.
1 x



Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 08 gru 2018, 09:32

Przespałam się z tym i coś Mi się jednak zaczęło nie zgadzać w tej spójnej na pierwszy rzut oka wypowiedzi (teorii). Fakt, że Wszyscy krążymy wokół tego samego nie oznacza jeszcze iż ktokolwiek z Nas w pełni właściwie to interpretuje. Jak sądzę, gdyby ktokolwiek z Nas w pełni zrozumiał i dobrze zinterpretował wszystkie zasady to gra byłaby już zakończona. Bo to by oznaczało możliwość pełnego wykorzystania tych zasad lub nawet zmienienia ich, ustanowienia swoich własnych zasad.

Według Toma. Skrótowo: "jesteśmy uczącymi się (przez możliwość wolnego wyboru) jednostkami informacyjnymi, które należą do wielkiego pola świadomości. To pole świadomości stara się każdemu z Nas pomagać w jego indywidualnym rozwoju bo to oznacza też jego rozwój. A jednocześnie jesteśmy: awatarami, graczami."

Jak sądzę albo albo. Awatar jest reprezentantem gracza, gracz może mieć kilka awatarów jednocześnie. I "musi" też z kimś grać, jakimś innym graczem. Z niektórymi graczami może grać w zespole a może sam. "Przeciwko" innej drużynie lub innemu graczowi. A pomiędzy graczami i awatarami jest "jednolite pole informacyjne większej świadomości", które KAŻDEGO bez wyjątku awatara wspiera? Czegoś nie ogarniam. Co w takim razie "wspiera w rozwoju" samych graczy (którzy poprzez grę również się uczą) i czy to również jest jednolite? Jakiś wielopiętrowy absurd Mi z tego wychodzi w rodzaju incepcji. Druga możliwość jest taka, że jedynym graczem jest to większe pole świadomości, którego jednostkami informacyjnymi jesteśmy i które w ten sposób "gra" samo ze sobą w celach własnego rozwoju. Ale to już było i do niczego nie doprowadziło.

Chyba, że idąc za którymiś wierzeniami założymy iż jesteśmy aktualnie w formie nieistnienia. Czyli odgrywamy to co było w poprzedniej chwili istnienia. Tzw bóg/stwórca/absolut ma fazę snu, retrospekcji, układania zebranych w fazie pracy informacji, po której się obudzi do swojej kolejnej pracy/istnienia. To niestety kłóci się z wolnym wyborem bo jest całkowicie deterministyczne. I dość przygnębiające w efekcie. Choć oczywiście możliwe jest, że absolut w trakcie snu też wykonuje pewną pracę "koncepcyjną", łączy się ze swoim natchnieniem. Od kogo/czego pochodzi więc to natchnienie? No nie ogarniam w taki sposób i już.

I mam uczucie, że to ogarnianie nie jest zbyt istotne. A nawet może być szkodliwe odwracając Naszą/Moją uwagę od wykonania samego zadania. Które jest o wiele ważniejsze. I dla Mnie i całej reszty tych "pięter". ;)
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 08 gru 2018, 17:25

Kiepsko się dzisiaj czuję więc się zdrzemnęłam w ciągu dnia i znowu "przespałam się z tematem". Który Mi się dzięki temu uprościł. Pal sześć pośredników, Absolut śpi (mamy fazę nieistnienia świata = boga nie ma bo nie podejmuje żadnych świadomych decyzji). Kładąc się do snu zadał Sobie zadanie rozwiązania pewnego problemu rozwojowego i zaprzągł do tego cały organizm. Czyli teraz wszystko jest w Naszych rękach = wyborach i decyzjach. Nie do końca ale w pewnych z góry narzuconych granicach priorytetami śpiącego (pole świadomości). Szare komórki = Awatarki jak na razie kłócą się pomiędzy sobą jak zadany problem rozwiązać i każdy forsuje własną opcję. Czyli od Naszych decyzji zależy to czy po obudzeniu się Absolut uzna to co wyprodukujemy za totalną brednię do odrzucenia czy za genialne rozwiązanie. Jest jeszcze i ta możliwość, że któryś maleńki fraktal dokona Swojej gruntownej przebudowy i przemiany, która pociągnie za sobą daleko idące konsekwencje bo jak wiadomo we fraktalnej rzeczywistości zmiana najmniejszego elementu pociąga za sobą zmiany kolejnych. Czyli mamy nie dość że śpiącego to jeszcze szalonego. Fajnie. No to do roboty Awatarki skoro jednak wszystko jest w Naszych rękach. ;) :D

Sorek, nie mogłam się powstrzymać. :lol:
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 08 gru 2018, 18:55

Tu bym chyba trochę polemizował. Jeśli to Absolut, to jest mu ganze gal, czy ty robisz dobrze, czy źle - Absolut nie ocenia! Niezależnie od tego, czy śpi, drzemie, czy gra w bilard. Absolut wie, że robiąc "źle" ściągasz na siebie samą niekorzystne skutki swego postępowania i za którymś razem połapiesz się, że to nie jest opłacalne. Trudniej mają ci co robią "dobrze", bo to szybko staje się nudne, stąd takie tam opowieści o upadłych aniołach itp.
Tym bardziej Absolut nie ocenia naszej roboty, sami musimy się zmierzyć z jej oceną i skutkami jej działania, nawet niezwykle odległymi w czasie (na ziemi) i w przestrzeni, czyli w kosmosie.
Więc rzeczywiście wszystko jest raczej w naszych głowach, a nie rękach, czyli w naszych decyzjach. Tylko, że wolna wola nas akurat nie dotyczy, gdyby tak było ziemia dawno przestałaby istnieć, mamy natomiast wolność, raczej swobodę wyboru. Ale gdyby się tak temu przyjrzeć to ta wolność wyboru ma na prawdę tylko dwa bieguny. A i tak ludzie są dostatecznie skołowani, że absolutnie nie potrafią ich rozróżniać. Dalej jak to nasz @Dariusz powiadał są różne "myk-i".
W kwestii osobistej mocy, więcej może zwykle ten, kto jest bardziej świadomy, ale ci nieświadomi potrafią narobić takiego bigosu, że nawet świadomym ciężko.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: azo » sobota 08 gru 2018, 19:58

To się wcale nie "kłóci" Blu z tym co mówię... albo bredzę. :lol:

A tak serio wolna wola nie oznacza wolnej amerykanki - to możliwość wyboru w określonych granicach, tak jak je ująłeś - czyli razem z konsekwencjami wyboru choć nie zgadzam się z tym, że Absolutowi jest wsio jedno bo to akurat byłoby sprzeczne z ustanowieniem granic dopuszczalności. I z niewątpliwą życzliwością Absolutu do własnych "komórek". Neutralność nie równa się obojętność. Raczej nie jest autoagresywny. Pytanie czy ma komórki nowotworowe.. i jeśli tak to jaki ewentualnie proces uzdrawiający one wykonują. Tak czy siak jednak musi być chory... może robi sobie wstrząsową terapię prowokatywną? ;)

Tak na marginesie. Świadomi czego konkretnie? W aktualnej rzeczywistości więcej może silniejszy jak na razie. Mnie się to ze świadomością jakoś mało kojarzy. Być może bardziej z większą bazą wiedzy i znajomością technik ale to nie jest jeszcze równoznaczne ze świadomością. Prędzej z dążeniem do mocy czyli czarną magią. Prawdziwa dobroć nie jest nudna tylko zabawna. Nudna jest w wykonaniu tych, którzy starają się być dobrzy według swojego oceniającego rozpoznawania. Według Mnie dobroć jest niezmordowana i to jest narzucony przez Absolut kierunek o czym świadczy ustanowienie granic dopuszczalności wolnej woli. I jak sądzę dobroci wystarcza tylko odrobina dziegciu a nie odwrotnie jak to chyba teraz mamy.

Dzięki, że się wypowiadasz. Miło czasem z kimś pogadać. 8-)
0 x


Ascezo minD

soma
Posty: 611
Rejestracja: niedziela 04 mar 2018, 20:26
x 55
Podziękował: 1047 razy
Otrzymał podziękowanie: 1062 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: soma » sobota 08 gru 2018, 20:21

Moje podejscie do Mocy Czlowieka jest takie, ze im mniej wewnetrznych konfliktow tym wieksza Moc. Gdy wszystkie nasze "ja" chca tego samego i dzialaja w jednym kierunku. Czlowiek z duza iloscia wewnetrznych konfliktow nie ma zadnej mocy. Jest szarpany na lewo i prawo, przytloczony ogromem sprzecznych mysli traci energie. Jest ofiara.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: *Osobista Moc Człowieka*

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 08 gru 2018, 22:27

Jednak prawdziwie wolna wola, to jak określiłaś wolna amerykanka, jeśli istnieje jakiekolwiek ograniczenie to już nie jest wolna wola, tylko ograniczony wybór. Oczywiście skala wyboru na ziemi jest ograniczona, jednak jak widać np. UFO, czyli ET mogą więcej niż my. Ugrzęźlibyśmy na dyskusji dlaczego tak jest, więc nie próbujmy.
Świadomość dla mnie to coś co wzrasta wraz z tzw. "rozwojem duchowym". Nie lubię tego określenia, ale czasami nie potrafię go zastąpić, bo to nie jest żaden rozwój tylko przywracanie zapomnianych, czy zablokowanych przyrodzonych umiejętności, które np. Aron nazywa potencjałami. Pewien ich zakres mogą przywrócić sobie wszyscy ludzie, niektórzy mają więcej "darów", a może zaplanowanych umiejętności dla wykonania swojego planu przedurodzeniowego.
Oczywiście @soma ma rację, żeby cokolwiek sobie przywrócić, należy zapewnić sobie spokój i równowagę "wewnętrzną", oczywiście zewnętrzną również, bo inaczej się nie da.
Jeszcze jedno, drzemią w nas też nadludzkie moce, nawet w zakresie wysiłku fizycznego, które możemy uruchomić z podświadomości, np. w chili zagrożenia siebie lub kogoś. Dla mnie człowiek to zgodnie zresztą z naukami Huny - 3 świadomości: podświadomość, nadświadomość i tzw. przytomna świadomość, też niezbyt udane określenie, dotyczy fizycznej świadomości człowieka.
A jeśli o Absolut chodzi, to pewnie tyle jest jego wyobrażeń ile ludzi na świecie, a może nawet więcej. Na dodatek wszystkie mogą, choć nie muszą być prawdziwe, jako że człowiek absolutu nie dotyka, choć zawsze ma z nim łączność, mówimy o Stwórcy wszystkiego, przynajmniej ja tak uważam.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ