Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3706
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 146
Podziękował: 1634 razy
Otrzymał podziękowanie: 3738 razy

MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 19 cze 2013, 11:20

Martyniści ... magia seksualna przyciągała zainteresowania ludzi od wieków,ta potężna energia nie daje się okiełznać ludzkimi nawet najbardziej wymyślnymi fantazjami. Ale są przestrzenie , które uzależniają od niej ludzi by wykorzystywać tą niska wibrację seksu przeciw nim.

Martyniści to jeden z kolejnych nieudanych eksperymentów dążenia do doskonałości przez seksualne ekscesy... nie tędy droga i nie w taki sposób gdy emocje żądzą człowiekiem. On wówczas jest ich niewolnikiem , zawsze na przegranej pozycji.


http://www.parareligion.ch/2009/lagosz.htm

Tantra, oraz inne seksualne techniki blokują tą potężną energię , ona krąży wyłącznie do poziomu 3 czakry, wznosi się osiągając orgazm i opada w niezaspokojonych ludzkich oczekiwaniach, nie przekroczywszy "małego okręgu" , czyli 3 pierwszych czakr.
Człowiek oczekujący na ekstazę , otrzymuje orgazm... sam siebie zatrzymuje w zaspakajaniu żądz seksualnych , których nie można przekroczyć kolejnymi rytuałami tego typu.
Nie zapominajmy iż jesteśmy biologicznymi akumulatorami , które albo naładują się do końca, uzyskując swoją pełnię mocy , albo przy połowie rozładowują się za pomocą erotyzmu i seksu....

Ekstaza i orgazm to nie to samo, chociaż tworzone są przez nas podobnie, a raczej orgazm odczuwany przez erogenne części ciała , natomiast , ekstaza przez wszystkie komórki organy ciała , osiągające pełną moc wibracji ekstatyczne , różnica doznań i możliwości przełożenia ich na fizyczne zdarzenia jest przeolbrzymia.

I jednym i drugim rządzi ta sama energia miłości, odmienność polega tylko na jej potencjale , mocy wibracyjnej, mocy sprawczej działania. Jedna ( seksualna) łączy tylko z 3 czakrą , czakrą , działa wyłącznie w jej obrębie , druga ( ekstaza) , łączy z czakrą serca , energią miłości dokonuje przemian.

Ludzie poszukują , dokonują przeróżnych eksperymentów na sobie , często wikłają się w niskich przestrzeniach w orgiastycznych uzależnieniach. Nie otrzymują oczekiwanych przeżyć ,często pozostają zaspokojeni seksem i przestają szukać dalej.

Baphomet i Wenus oraz Duch Święty , Pistis Sophia , to jedna i ta sama osoba przejawiająca się z rożną mocą informacyjną w rożnych przestrzeniach energetycznych. Co , to znaczy? Przekazująca rożną wiedzę ( jej inne poziomy) w rożnych wymiarach / częściach jej manifestacji.

Inne informacje na temat miłości przekazujemy w przedszkolu, inne w szkole podstawowej inne w średniej , a już zupełnie inaczej poznają studenci wyższych uczelni, jednak cały czas jest to, ta sama miłość o rożnych obliczach.

Energia miłości bezwarunkowej jest przepiękna, jej wibracja najwyższa, to cudne dźwięki zapachy , barwy i odczucie ekstazy. Ona jest, otacza nas sobą cały czas, ale istnieją uwarunkowania jej odbioru;


1. Wymiar w którym aktualnie żyjemy ( każdy wymiar ma swoją matrycę energetyczną z wzorcami życia opartymi na wibracjach w nim zawartych, ( 3 poziomy zawierają się w każdym wymiarze), które decydują o możliwościach poznawczo , rozwojowych wszystkich istot w nim żyjących.

2.osobisty poziom rozwoju, czyli osobista wibracja , przejawiająca się wszystkim fizycznymi i duchowymi możliwościami odbioru energii, oraz fizycznym przekazem przez układ nerwowy do naszych zmysłów.Ten odbiór potocznie nazywamy wrażliwością, każdy ma inną zależną .... ( od czego?) , od ilości połączeń nerwowych w swoim ciele fizycznym.

Tych połączeń nerwowych nie otrzymujemy w prezencie od życia.... je wypracowuje / tworzy przez każde kolejne życie człowiek i pozostawia następnym pokoleniom ( rownież sobie w następnej inkarnacji) przez aktywizację linii DNA. A tak naprawdę robią to kobiety i kodują w swoim Rna możliwości dla swoich dzieci, dlatego tak bardzo ważna jest MATKA i to ONA przekazuje WIEDZĘ.

Zatem zapis o poziomie ewolucji gatunku pozostawiamy w polu morfogenetycznym aktywującym każdą linię DNA i RNa niesioną w fizycznym przekazie w linii rodowej.Wcielające się Energie /Dusze jako nasze dzieci nie przypadkowo są nimi, one w planie przed urodzeniowym otrzymują do dyspozycji wybór rodziców. Wybierają takich , którzy dysponują genetycznymi możliwościami tworzącymi dla nich ciała materialne, przez które mogą zrealizować swój plan rozwojowy.

Wielka miłość rodziców otwiera przyszłym dzieciom / duszą bramy zejścia z wyższych poziomów Zaświatów, a, te Dusze o wyższej wibracji , czyli osobistym potencjale miłości, tworzą swoim życiem coraz wyższa wibrację na ziemi, podnoszą ją w rozwoju.

Twarz Baphometa zmienia swój wygląd przez napływ światła miłości,pięknieje , rozświetlając prawdę o sobie, zanika wówczas potrzeba pierwszoplanowego życia energią seksualną. Ona jest składnikiem energii miłości , a nie jej całością.

Wiedza prawdziwa w świecie fizycznym , to nie przeczytane i usłyszane informacje... nie , one są tylko drogowskazami poznawczymi. Zatem normalne i naturalne oraz niezbędne są zdarzenia życiowe przez które ją osiągamy, są to dla nas Ludzi zajęcia praktyczne. One dopiero przez przeżywanie wpisują w nas energetycznie swoją wiedzę, tylko ten ją ma kto posiada doświadczenia fizyczne, ten kto słyszał , lub czytał , zna wyłącznie opowieści o niej.

Nie należy zbytnio dziwić się ludziom , którzy poznają różne kierunki wiedzy na drodze swojego życia ( każdemu potrzeba czegoś innego, poznaje przez wcześniej dokonane wybory), nurty duchowego rozwoju zawsze inspirują rozwój techniczny i fizyczny, ale nie zawsze towarzyszy im harmonia. Jednym razem dominuje technika, innym duchowość , zrozumienie i potrzeby człowieka otwierają kolejne wrota napływu wiedzy.

W naszych czasach pewne opcje władzy szczegulnie koncentrują uwagę człowieka na seksualności , magii seksualnej, na wszystkich bardzo przyziemnych zainteresowaniach, tworząc coraz większa trudność życia ,niedosyt i brak, powodujące strach w ludziach. Takim społeczeństwem łatwo się steruje.


Jest to skupienie uwagi na czymś... w celu odwrócenia jej od czegoś..... Od czego? Co jest istotnością największą naszych czasów, której bardzo boją się elity władzy?

Tym pierwszoplanowym tematem jest przekroczenie przez Człowieka NIEWOLI EMOCJONALNEJ, JEGO WYJŚCIE Z POD WŁADANIA NIM PRZEZ NAJBARDZIEJ WŁADCZE, JEDZENIE I SEKS,( te atawistyczne potrzeby życia, a , raczej ograniczanie ich zaspokojenia, to najbardziej władcze elementy oparte na emocjach) PRZEKROCZENIE TRZECIO WYMIAROWYCH, UZALEŻNIEŃ ,TO GŁÓWNIE UNIEZALEŻNIENIE SIĘ OD EMOCJI ZWIĄZANYCH Z DWOMA PIERWSZYMI CZAKRAMI , TO, PO RAZ PIERWSZY UZYSKANIE PEŁNI MOCY CZAKRY TRZECIEJ, OTWIERAJĄCEJ NAM DROGĘ DO CZAKRY SERCA.

Znaczy to, ni mniej ni więcej, jak PEŁNĄ WOLNOŚĆ dla Człowieka i życie nową wiedzą bez emocjonalnych uzależnień strachem.
Władza nad emocjami tworzy Nowego Człowieka, Człowieka Duchowego, który zakończył doświadczenia w obrębie swojej zwierzęcej seksualności ( nie jest to, juz dla niego magiczny krąg , bo posiada pełnię wiedzy) , rozpocznie poznawanie wpływu najwyższych uczuć na jego wszystkie zmysły , włącznie z seksualnością.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1502
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 2
Podziękował: 556 razy
Otrzymał podziękowanie: 855 razy

Re: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 19 cze 2013, 14:10

Pieknie opisalas to Kiara.
W istocie to zauwazylam, ze chodzi o pewien rodzaj spelnienia i faktycznie tu seks matowieje jakby, czyli wysiada jako narzedzie manipulacji, gdy pojawi sie pozadanie, namietnosc, ogien.
I ten ogien nie bedzie patrzyl, czy ogrzewa kogos, czy spala, on zaistnial, bo jest jednym z zywiolow wiecznego porzadku.
A do tego prawdziwego "pozaru" (milosci) dochodzi tylko wtedy, kiedy wyplywa z serc obojga partnerow.
Stad tyle nieszczescia, bo ludzie wmawiaja sobie spelnienie, ktorego nie maja, to wyzsza poleczka, zadowalaja sie materialnymi dobrami, ukladami, i swietym spokojem, oraz sytuacja rodzinna, dzieci, rodzice, spadek, dziedziczenie, itd.
Ciekawe co by sie stalo, gdyby tak choc na jeden dzien dac ludziom mozliwosci swobodnego wyboru bez konsekwencji, bez bojazni, straszenia etc.
Wtedy nastapilby "koniec swiata"...
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 16
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1297 razy

Re: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 19 cze 2013, 17:30

Dodam do tego co piszecie szacowne, że ten ogień to zwyczajnie oczyszcza :D
Jak już opisałem na starym forum lubię przebywać teraz w towarzystwie mojej bratowej
Lubie patrzeć z boku jak się dogaduje z moim kuzynem.
Ciepło będące skutkiem harmonii ich związku przyciąga i jest hm zachętą ? no może nie za szczęśliwe słowo no w każdym razie motywuje do współpracy z damsko - męskiej tak najprościej mówiąc.
Co do energii seksualnej no to przecież twórcy starego programu jakoś musieli zamienić energie czarną odpowiadającą za hm porządek no i zamienili na seksualną do tego ,,spełniony związek" to taki, w którym hm sex jest cool no i ....
to może pozdrawiam :D
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 20 cze 2013, 23:02

Tak a propos magii ;)O telegonii i rewolucji seksualnej, również na planie duchowym z Moniką Burzyńską rozmawia Tomasz Kołomyjski.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 4827
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 563
x 187
Podziękował: 7890 razy
Otrzymał podziękowanie: 8351 razy

Re: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 21 cze 2013, 09:40

Moim drodzy ,to piękny temat ,Kiaro dziękuję :oops:


Ciekawe co by sie stalo, gdyby tak choc na jeden dzien dac ludziom mozliwosci swobodnego wyboru bez konsekwencji, bez bojazni, straszenia etc.
Wtedy nastapilby "koniec swiata"...

hm......a może początek nowego ;)

Janusz ,dziękuję ,to jest dopiero magia :oops:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

quetzalcoatl888
Posty: 835
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 3
Podziękował: 242 razy
Otrzymał podziękowanie: 633 razy

Re: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » poniedziałek 24 cze 2013, 19:04

oj tam sex= hex :) wiadomo jest przyjemny o tych zapisach telegonicznych niczego nie mozna tak naprawde przesadzic jezeli Jezus mial np teoretycznie dziecko z Maria Magdalena to jego zapis byl wazniejszy itd..(opieram sie na oficajnym przekazie:) chodzi o pewna swiadomosc duch swiety to nie bahomet sex to ten swiat, duch swiety nie jest z tego swiata :) w kazdym razie ten swiat jest system czy to chodzi o uczucia czy o testosteron...
jaka bedzie jego przyszlosc oparta pewnie na coraz wiekszych perwersjach itd dlatego wydaje sie miec znaczenie np to

Ja, Jan, ujrzałem: A oto Baranek stojący na górze Syjon, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące, mające Jego imię i imię Jego Ojca wypisane na czołach. I usłyszałem z nieba głos jakby głos mnogich wód i jakby głos wielkiego gromu. A głos, który usłyszałem, brzmiał jak gdyby harfiarze uderzali w swe harfy. I śpiewają jakby pieśń nową przed tronem i przed czterema Zwierzętami, i przed Starcami: a nikt tej pieśni nie mógł się nauczyć prócz stu czterdziestu czterech tysięcy wykupionych z ziemi. To ci, którzy z kobietami się nie splamili: bo są dziewicami; ci, którzy Barankowi towarzyszą, dokądkolwiek idzie; ci spośród ludzi zostali wykupieni na pierwociny dla Boga i dla Baranka, a w ustach ich kłamstwa nie znaleziono: są nienaganni.

nie chodzi tu o kobiety jako takie ale poprostu o system itd
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 04 lip 2013, 23:38Część II o telegonii i rewolucji seksualnej. ;)
0 x
Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3706
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 146
Podziękował: 1634 razy
Otrzymał podziękowanie: 3738 razy

Re: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 08 lip 2013, 15:56

trochę o Martynistach wedle ich wiedzy, ale tłumaczenie cieniutkie jak mówi Lady....

Guajiro Portal Martynistów

Strażnik Threshold


Nikt nie może wznieść się do nieba, jeśli nie pierwsza schodzi do piekła lub na dolnej części ciała. Stamtąd można eskalować sprawę, tak jak Chrystus, aby zapisać te anioły, które były przyciągane przez negatywne myśli człowieka.

Każdy człowiek powinien osiągnąć rangę Chrystusa, aby zapisać te anioły w sieci, jeśli nie straszny wróg GHOST OF UMBRA L (niższa self), który może rozwścieczyć kogoś innego niż Chrystusa.

Jedyną bronią przeciwko tego podmiotu, zamówionej przez tego samego człowieka, kiedy poszliśmy w dół do piekła przez pokusy, jest zwiększenie naszego myślenia do głowy (Chakra świadomość lub Centrum Korona) pobyt z trzech przejawów Absolute.

GHOST OF UMBRA L jest ciemny anioł utworzony przez zgromadzonych zła w poprzednich wcieleniach (porucznik Demona) i mieszka w dolnej części kręgosłupa.

Wyższe Ja poprzednie straszny wróg jest reprezentowany przez Michała i znajduje się na górnej krawędzi kręgosłupa.

Obecny bitwy tych dwóch wrogów, to w rejonie pępka (lub centrum pępowinowej Chakra świadomości).

Początkowo Kain zabił Abla, "zło triumfuje na dobre"

"A do kobiety miały dwa skrzydła dużego orła, że ​​może latać na pustynię, gdzie jest przechowywane i chronione przez jakiś czas, a dwa razy i pół czasu, z obecności węża." (Objawienie Rozdział XII, w. 14) "

Dusza, dusza, życie, fizyczne materiału spadła do Plano dla trzech rundach i pół (w okresie Saturn, Słońce i Księżyc, a ostatnie pół Ziemi).

Były to czasy, które towarzyszyły decentralizacji człowieka i jego zejścia w materię, kiedy panowały w atomach gęstych i powolne.

Ale po narodzinach Chrystusa w połowie czwartego kwartału bieżącego okresu wzniesienia, człowiek zmierza twój świadomy zjednoczenie z Absolutem, z którego przyszedł.

Upadły anioł może przyciągnąć do mózgu przez lewej półkuli do wszystkich atomów nawleczone uważany za zwierzę, ale nie może ich ponownie, a Nous w sercu może zaniżać węgla mózgu przez prawą półkulę, z lekki, do piekła, aby zapisać jego bracia uwięzionych tam.

Po uzyskać ten spadek, Człowiek może odkryć w intuicji, albo wspomnienia natury jego ewolucji od mineralnego, roślinnego, zwierzęcego i zobaczyć sił, które działały do ​​budowy ludzkiej świątyni swego ciała.

Niższa jaźń porucznik atom wrogiem człowieka, Wyższe Ja jest Nous atom, manifestacją Chrystusa.

Każde zło emanuje myślowe z mózgu przez lewej półkuli, dobry jest prawo.

Lewa pomoc error stosując niższe elementy natury, prawo stosowane do ich zakładów pracy lub aniołów światła.

Jezus powiedział:

"Zaprawdę powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego"

Gdy człowiek przez jego aspiracji i myśli zaczyna jej wejścia w subiektywnym świecie, staje się jak dziecko, i jest chronione od wszelkiego zła.

Chrystus mówi nam: Nie stawiajcie oporu złemu.

Pragnienie, aby oprzeć złych aniołów zwraca się przeciwko nam wojowników, lojalnych pracowników Lucyfera i odporność staje się niszczycielska wojna.

Odporność na tych złych aniołów musi być z miłości i miłosierdzia, a zło się rozpada, jak ogień, który nie jest co pożreć, pożera się.

Chory umysł, który myśli, lub spowodować chorobę, która wydała wchłonięte przez prawo przyczyny i skutku.

Wrażliwe i często dzieci są zdenerwowany i zmartwiony tych istot.

Smutek, melancholia, depresja, złość i inne wady są zwiastunami Secret wrogiem człowieka, że ​​szczęście i radość jest miotła, która wymiata próżniowego i usuwa te szkodliwe lub złych aniołów posłańców.

Nie ma głos w moim sercu, że zawsze mówi do nas w każdą ewentualność, ostrzega nas przed każdym złem umysłu, który posłuszny ten głos pochodzi z jego bliskich nie jest rozczarowany.

Czasami król ciemności, który leży u podstawy kręgosłupa (Chakra lub Sakralna Center lub świadomość podstawowa) zapewnia moc i mądrość, tak, że możemy wysłać naszą zgodę i tchnął węgla w czasie.
Z tym da ci nowe uprawnienia, które pomagają w walce z nami.

Jest to tak zwany pakt z diabłem, który czarne magowie podpisanej z własnej krwi, w zamian za dobra materialne lub egoistycznych pobudek.

Istnieją pewne zwroty, które żywią sophistical ciemne umysły niegodziwych przywódców i tych z jego uczniów.

Wyrażenia te zmuszają człowieka do dążenia, myśleć i oddychać atomy przywódcy pomóc ciemne, osiągnięcia swoich niecnych celów.

Np.

Tylko silna powinna przetrwać i słaby musi zginąć;

lub tego:

Cel uświęca środki, etc.

Po nagraniu tych błędom w umyśle narodu, jego pierwszym celem będzie wojna. Filozofia ta przyciąga narody posiadanych, przyczyny zniszczenia w ich sercach, ponieważ tracą znaczenie: równość, braterstwo i sprawiedliwość.


http://translate.google.pl/translate?hl ... 6bih%3D575
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 8853
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 443
Podziękował: 17276 razy
Otrzymał podziękowanie: 15039 razy

Re: MARTYNIŚCI.... MAGIA SEKSUALNA......

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 14 kwie 2018, 17:54

Tantra - ścieżka powrotu do siebie - Santoshi Amor

https://www.youtube.com/watch?v=vI3ZyltVIV4

Opublikowany 11 kwi 2018
Zapraszamy na spotkanie z Santoshi Amor - międzynarodową nauczycielką Tantry
Wątki poruszone:
- porzucenie wygodnego zachodniego życia
- życie w ashramie u Osho
- spotkanie z ludźmi, których celem życia było poznanie kim naprawdę są
- odkrycie części siebie, która była dotąd nieżywa
- kobiecość zamknięta w kapsule oczekiwań tego kim miałam być
- tantra to nie tylko uzdrawianie seksualności, to ścieżka przebudzenia
- tantra honoruje ciało jako świątynię, uczy mistrzostwa w dziedzinie emocji, pomaga uwolnić wszystko to czym nie jesteś, zaprasza abyś była swobodna, naturalna, taka jaka jesteś
- krąg kobiet, które otwierają swoje serca na miłość
- w kręgu umawiamy się, że będziemy prawdziwie szczere ze sobą
- transformacja indywidualna i proces grupowy
- uwalnianie emocji pozwala być nam bardziej kobiecymi kobietami
- bycie w kręgu to możliwość dla kobiety aby pokazała kim naprawdę jest i otrzymała za to szacunek - uhonorowanie
- możesz być jak Kali
- praca ze świadomym dotykiem
- powrót do życia
- wewnętrzna kobieta i wewnętrzny mężczyzna
- taniec męskości i kobiecości
- naucz się kochać siebie
- ból na drodze poznawania siebie
- czarownice w średniowieczu
- nie musisz być mężczyzną żeby mieć obfitość i żyć tak jak chcesz
Zapraszamy na:
http://gaja.tv/
0 xODPOWIEDZ