Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

WYDARZENIE......

Awatar użytkownika
PurpleSilvan
Posty: 83
Rejestracja: piątek 27 maja 2016, 19:09
x 20
x 3
Otrzymał podziękowanie: 93 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: PurpleSilvan » czwartek 16 cze 2016, 18:36

Program indygo dla się przeprogramować w program krystaliczny, może to by pomogło tym ludziom być lepszymi.
0 xjolus
Posty: 94
Rejestracja: czwartek 14 sty 2016, 17:42
x 2
x 3
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowanie: 121 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: jolus » czwartek 16 cze 2016, 19:02

PurpleSilvan pisze:Jak byłem chory to widziałem kod którym mnie pisali, ja walczyłem z tym przenosząc ten kod na cylinder, zawinąłem go na helisie DNA tak jakby tworząc z niego warstwę osłonową kodu genetycznego. Może po aktywacji DNA w czasie Wydarzenia uda mi się odpalić to jako dodatkowe helisy.


Mógłbyś to jakoś rozjaśnić, na moim obecnym poziomie :roll: ja nic z tego nie pojmuję.
0 xAwatar użytkownika
PurpleSilvan
Posty: 83
Rejestracja: piątek 27 maja 2016, 19:09
x 20
x 3
Otrzymał podziękowanie: 93 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: PurpleSilvan » czwartek 16 cze 2016, 19:08

Widziałem kod przed oczami jako halucynację i go przerabiałem tak jak opisałem.

Dobra, już nie ważne. Pewnie to jak i reszta było i tak na niby.
Przemęczony jestem dzisiaj i nie powinienem się wypowiadać.
0 xAwatar użytkownika
barneyos
Moderator
Posty: 1183
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 7
x 29
Podziękował: 66 razy
Otrzymał podziękowanie: 1440 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 16 cze 2016, 19:26

Niekoniecznie na niby. Też miałem okazję widzieć swoje DNA. Bardzo mile to wspominam.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3629
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 130
Podziękował: 1598 razy
Otrzymał podziękowanie: 3611 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 16 cze 2016, 19:49

PurpleSilvan pisze:
Jak byłem chory to widziałem kod którym mnie pisali,......


Ale naprawdę nikt kto jest wcieloną Duszą nie jest "pisany".... znaczy się programowany???? :o :(

Dusza to wiecznie istniejąca Energia , która się wciela w ciało CZŁOWIEKA w łonie matki ( czas wcielenia bywa rożny, zależy od chęci doświadczeń Duszy) , Dusza , każda ma w swojej pamięci wszystkie swoje wcielenia.
Wybór rodziców inaczej fizycznej linii doświadczeń przez konkretne DNA, to wybór linii rodowej, doświadczeń w konkretnie budowanym ciele fizycznym przez wszystkie pokolenia ludzi w tym rodzie, rodzinie.
Dusza nie jest zależna od DNA , ono poniekąd jest uzależnione od wyborów wcielonej Duszy, bo ,to ona swoimi ziemskimi przeżyciami, ich energią, jej rodzajem.. albo je otwiera , albo je zamyka..... ale zawsze jest to w granicach wzorcowego kodu dla danego wymiaru.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 7819
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 208
Podziękował: 451 razy
Otrzymał podziękowanie: 10593 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 16 cze 2016, 20:15

Skoro zeszliśmy nieco z trasy Wydarzenia na robotykę, to powiedz @Kiaro co z karmą?
Przecież programu, który zakończył działanie w ciele, nie da się "ukarać", czy choćby kazać mu powtarzać te same lekcje.
Więc co: "hulaj program - piekła nie ma"? Czy to nie byłby zbyt duży handicap dla tych tzw. "pustaczków" jak ich delikatnie nazywa nasz nieoceniony kolega? To ta nasza szkoła dusz przypomina w tym układzie łagry, gdzie zarządcami są "pustaczki".
Energie zwrotne teraz przyspieszyły działanie, zaszczyceni duszą mogą szybko dostać przetyczka w nos, reszta jest bezkarna? Jak się dowiedzą to już bez żadnych skrupułów zapolują "na czarownice".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3629
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 130
Podziękował: 1598 razy
Otrzymał podziękowanie: 3611 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 16 cze 2016, 21:23

To bardzo ciekawy aspekt ... syntetyki i karma..... oczywiście że ich karma nie obowiązuje :? oni sa gorsi niż dno piekła. :twisted: :twisted:

W śród nich są "rody" ... czyli samo replikujące się programy , które tworzą dla siebie swojego rozwoju programy , które zbierają informacje w interesujących ich tematach. Ale te najsilniejsze.. najszybsze programy mające największą moc dominują nad innymi.

To działa podobnie do super komputera jest taki fajny film na ten temat http://www.filmweb.pl/film/Tron%3A+Dzie ... 10-487478#

Program po skończeniu życia fizycznego przekazuje informacje jakie zapisał w dysku pamięci, na ich podstawie tworzy się nowy bardziej zmodyfikowany program, albo ma on wspomnienia z poprzedniego życia dawcy, albo nie jest całkowicie nowy.
Programom często koduje się wspomnienia z poprzednich inkarnacji LUDZI ( dlatego tak wiele bywa inkarnacji tej samej postaci) jako określony rys charakteru, który testują.

Jako ludzie mają bardzo mały zakres wolnej woli, jedynie w granicach określonych doświadczeń.

Oni nie mają karmy, są zazwyczaj jednorazowi, a ci wielorazowi też modyfikują swoje programy na bieżąco podłączając się do sieci energio informacyjnej. teraz tą najnowszą są łącza komputerowe, oni z tych informacji korzystają na bieżąco.

Ponieważ wiedza dobrze że nie sa wieczni i nie mają możliwości tworzenia, jedynie odtwarzania, wykorzystują olbrzymi depozyt informacji o nas LUDZIACH, naszym systemie uczuć, emocji i roli DNA, oraz roli pamięci.

Blokując nam pamięć technicznymi sposobami, mogą wydłużać czas poszczególnych procesów, ale nie mogą ani ich zatrzymać, ani zmienić. Tylko tym pogrywają usiłując wyłudzić od nieświadomych okłamanych LUDZI decyzje dla nich wygodne, przekupują i zastraszają LUDZI tym pogrywają przeciwko nam.

Na szczęście świadomość LUDZI BUDZI SIĘ CORAZ SZYBCIEJ, dali ciała , bo poszli na całość , czyli odebrali nam praktycznie wszystko!
A, to jest moment przebudzenia, bo jak nie mamy już nic do stracenia , to przestajemy się bać, bo wiemy że tylko naszą odwagą i działaniem możemy coś uzyskać.
I to jest TO.... nieprzewidywalność LUDZKICH uczuć, maszyny tego nie rozumieją, nie potrafią rozumieć uczuć.

Oni to wiedzą, zidentyfikowali już "czarownice" ale nic nie mogą zrobić , bo sa zbyt słabi energetycznie w stosunku do naszych ZAŚWIATOWYCH OPIEKUNÓW../ naszych niewcielonych WIELKICH ENERGII / MATRYC ŻYCIA, którzy pojawiają się zawsze gdy budzi się CZŁOWIEK i chce dokonać swojej ewolucji.

Kiedy CZŁOWIEK zaczyna żyć prawością, etycznie , podnosi swoją wibracje, wchodzi na wyższy poziom uczuć, wówczas jego nie wcielona Energia chroni go swoją mocą.

Pustaczki to wiedzą i rezygnują z takich ludzi, mają brak dostępu, ale.... jak sami nie mogą , to szukają LUDZI... których przejmują, korumpują i z ich udziałem ( wykorzystując ich zmanipulowanie i nieświadomość) tworzą sobie komanda interwencyjne. To LUDZIE wałczą z LUDŹMI o wgrane im ideały w imieniu swoich "bogów" , ideologii, obietnic władzy, autorytetów i innych wartości.


Niektóre "czarownice" mają immunitety nietykalności.... mogą koło nich chodzić, co, nieco im "umilać " życie ale nie mogą im nic zrobić i nic zmienić w decyzjach działania.

Teraz jest "gorąco".... bo sa to ostatnie dni ich domniemań jeszcze jakichś możliwości.. których tak naprawdę nie mają wcale.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3629
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 130
Podziękował: 1598 razy
Otrzymał podziękowanie: 3611 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 16 cze 2016, 21:29

ps. Tu jest materiał dydaktyczny do zrozumienia odpowiedzi na pytanie


Film ; TRON DZIEDZICTWO.

http://www.cda.pl/video/8461116

"Opis fabuły
Sam Flynn jest synem wynalazcy komputerowego i szefa firmy Encom, Kevina Flynna, który zaginął w 1989 roku. Od Alana Bradleya, bliskiego przyjaciela Kevina, otrzymuje informację, że jego ojciec żyje.
Trop prowadzi do opuszczonego od lat salonu gier komputerowych, gdzie Sam odkrywa tajemnicę zniknięcia ojca. Aby go spotkać wkracza w wirtualny świat, w którym Kevin żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Quorrą, ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cyfrowy wszechświat, który stał się jeszcze bardziej zaawansowany i nadzwyczaj niebezpieczny. Muszą go uratować przed CLU, programem stworzonym przez Kevina, będącym jego nowym wcieleniem. "Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
PurpleSilvan
Posty: 83
Rejestracja: piątek 27 maja 2016, 19:09
x 20
x 3
Otrzymał podziękowanie: 93 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: PurpleSilvan » środa 22 cze 2016, 14:59

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/25016/slad-grawitona-w-lhc
Jakiś czas temu odkryto w LHC grawiton, ale zanim ktokolwiek zaczął zadawać pytania to przerwano badania.
Jeżeli istnieją grawitony to może istnieją też gwiazdy grawitonowe i tym właśnie jest Niebieska Kachina z przepowiedni Hopi.

Starożytna przepowiednia Plemienia Hopi mówi:

Kiedy na niebie pojawi się Niebieska Gwiazda Kachina, rozpocznie się piąty świat. To będzie dzień oczyszczenia. Nadejdzie, gdy Saquasohuh (Niebieska Gwiazda) zatańczy na placu i zdejmie swoją maskę.

W końcu dni spojrzymy w nasze niebo i zobaczymy dwóch braci, którzy pomogli stworzyć ten świat w czasie narodzin. Poganghoya jest strażnikiem naszego bieguna północnego, a jego brat Palongawhoya jest strażnikiem bieguna południowego.

W końcu dni Niebieska Gwiazda Kachina nadejdzie, aby być ze swoimi kuzynami i przywrócą oni Ziemi jej naturalną rotację, z godną z ruchem wskazówek zegara... Te fakty są udokumentowane w petraglyfach (wykryta w skalnych rysunkach), które mówią o Zodiaku a także u Majów i w egipskich piramidach.

Rotacja Ziemi została zmanipulowana przez nie bardzo nam przyjazne gwiezdne istoty. Bliźniacy będą widoczni na naszym północno-zachodnim niebie. Przybędą, żeby sprawdzić, kto wciąż pamięta pierwotne nauki, lecąc w swoich latających tarczach (powłokach). Wraz z nimi przybędzie dużo z ich gwiezdnej rodziny, w tych dniach ostatnich.

Powrót Niebieskiej Gwiazdy Kachina, która jest także znana jako Na Ga Sohu, będzie alarmem dla nas mówiącym nam jak żyć i że nowy świat nadchodzi. Tak się zaczną zmiany. Rozpalą w nas ogień. Będą nas palić nasze pragnienia i nasze konflikty, jeśli nie zapamiętamy pierwotnych nauk i nie powrócimy do życia w pokoju.

Zaraz po bliźniakach przybędzie ten, który będzie Oczyszczał. Czerwona Kachina, z którą przyjdzie Dzień Oczyszczenia. W tym dniu Ziemia, jej stworzenia i całe życie, które znamy zmieni się na zawsze. A przed nią będzie postępował posłaniec i będą zostawiane znaki tym na Ziemi, którzy pamiętają stare dni.

Wiadomość zostanie znaleziona w żyjących kamieniach, w świętych nasionach i nawet w wodzie (kręgi były już tworzone nawet w lodzie). Od tego co Oczyszcza wyjdzie wielkie czerwone światło. Wszystkie rzeczy się odmienią w swym sposobie istnienia. Każda żywa istota otrzyma szansę na zmianę – od najmniejszej do największej istoty.

Ci którzy powrócą do życia wg. pierwotnych nauk i ci co będą żyć naturalnym życiem – nie będą tknięci przez tego co Oczyszcza. Oni się uratują i zbudują nowy świat. Tylko poprzez pierwotne nauki będą mieli możność zrozumienia przekazu, który zostanie znaleziony.

Ważne aby rozumieć, że te przekazy będą znajdowane we wszystkim co żyje, nawet w naszych ciałach i kroplach naszej krwi. Wszystkie formy życia otrzymają przekazy od bliźniaków... te co latają, kwiaty i nawet zajączek. Pojawienie się bliźniaków rozpocznie okres 7 lat, który będzie naszą ostatnią szansą na zmianę.

Wszystko czego doświadczamy jest kwestią naszych wyborów. Okaże się, że wielu straci swe dusze w dniach ostatecznych. Tak intensywne okażą się zmiany, że słabi w swej świadomości ducha oszaleją, ponieważ jesteśmy niczym bez ducha. Oni znikną, ponieważ okażą się tylko pustymi, bezużytecznymi ciałami. Tylko ci, którzy powrócą do starych wartości będą w stanie odnaleźć spokój umysłu. W ziemi odnajdziemy ukojenie od szaleństwa dookoła nas.

To będą ciężkie czasy dla kobiet z dziećmi, które się będą ukrywać i wiele z tych dzieci, w tych czasach, nie będzie naturalnych. niektóre będą z gwiazd, niektóre z minionych światów, a niektóre zrodzone nienaturalnie i będą bez duszy. (In vitro???) Wielu ludzi w tych czasach będzie bez duszy i będą mieli Sampacu. Nie będzie iskry życia w ich oczach.

Podczas, gdy czas przyjścia tego co Oczyszcza się zbliża, przybędzie też ten, który będzie jak duch przechodził przez miasta i kaniony zbudowane przez człowieka w jego sztucznych górach. Ten, który będzie przechodził, będzie miał ciężki krok. Każdy jego krok będzie bolesny, ponieważ oni nie będą połączeni z Duchem Ziemi.

Po nadejściu bliźniaków będą oni znikać przed twoimi oczami jak dym. Inni będą zdeformowani w ciele i w duchu. Będą też tacy – mający ciała nie z tej rzeczywistości, przyjdą z wielu otwartych wrót, które niegdyś były strzeżone. I będzie wielkie pomieszanie pomiędzy płcią męską i żeńską, dziećmi i innymi rzeczami.

Życie będzie bardzo perwersyjne i nie będzie porządku. Wielu będzie chciało skończyć ze swoim życiem, aby przestać cierpieć. Wielu jednak pozostanie nie ruszonych tym, co się stanie. Ci co pamiętali pierwotne nauki i połączyli znowu swoje serca i dusze. Ci co pamiętali, kim jest ich matka i ojciec Pahana, który żył w górach i w lesie.

Kiedy ten co Oczyszcza nadejdzie, zobaczymy go jako małą Czerwoną Gwiazdę, która się bardzo zbliży i będzie z bliska nas obserwować, patrzyć, jak pamiętaliśmy święte nauki. Ten co Oczyszcza sprawi wiele cudów na naszym niebie. W ten sposób dowiemy się, że stwórca nie jest tylko snem. Nawet Ci, którzy nie połączyli się z duchem ujrzą jego twarz na niebie, a rzeczy które nie będą widzialne, będą mocno odczuwalne.

Wiele rzeczy nie będziemy w stanie zrozumieć, kiedy rzeczywistość będzie się cofać. Otrzymamy wiele ostrzeżeń pozwalających nam na zmianę, tak z pod ziemi jak i z powietrza. Wtedy jednego ranka przebudzimy się o czerwonym brzasku. Niebo będzie miało kolor krwi i wtedy zaczną dziać się rzeczy, których natury jeszcze nie znamy, ale wiemy, że rzeczywistość już nie będzie taka jak teraz.

Będzie wiele dziwnych stworzeń (zwierząt) na Ziemi w tych dniach, niektóre z przeszłości i też takie, których nigdy nie widzieliśmy. Natura człowieka będzie wydawać się dziwna w tych dniach, kiedy to będziemy przemieszczać się pomiędzy światami i gościć duchy, nawet w naszych ciałach.

Po jakimś czasie będziemy znów spacerować z naszymi gwiezdnymi braćmi i odbudujemy tę ziemię, ale nie wcześniej niż ten co Oczyszcza, odciśnie swoje piętno w tym świecie. Dotknie to każdą żywą istotę na ziemi i na niebie.

Jest powiedziane, że drogę przez te czasy odnajdziemy tylko w naszych sercach i w ponownym złączeniu się z naszą duchowością. W prostym życiu, w powrocie do życia w zgodzie z naturą i w harmonii ze wszystkim co żyje. Pamiętając, że jesteśmy opiekunami i strażnikami ognia naszych dusz. Nasi krewni przybędą z gwiazd, aby zobaczyć jak dobrze przebyliśmy naszą podróż przez życie.

Hopi mówi, że dopóki widzimy bliźniaków na niebie, kometę tam w górze, z dwoma ogonami (Hale-Bopp), będziemy mieli czas na zmianę siebie i naszego życia. A kiedy nie będziemy już ich widzieć, będzie to znakiem, że pozostało nam bardzo mało czasu, może 18 miesięcy, a może mniej do powrotu tego co Oczyszcza. Ten co Oczyszcza pojawi się jako Czerwona Kachina, może to oznaczać, że będzie widziana na czerwono w teleskopach używanych przez uczonych. Będzie trwała długo w jednym miejscu, jak obserwujące nas oko.

Tłumaczenie: http://www.globalnaswiadomosc.com

Poganghoya - Saturn
Palongawhoya - Słońce
Kachina - trzecia gwiazda w Układzie Słonecznym

Myślę że warto wspomnieć o tym przy temacie Wydarzenia.

---

A i jeszcze jedyna opcja aby tak się stało to zderzenie Urana z gwiazdą grawitonową co podpali gaz.
0 xyoko
Posty: 67
Rejestracja: środa 25 maja 2016, 19:27
Lokalizacja: Belgia
x 7
x 11
Podziękował: 71 razy
Otrzymał podziękowanie: 81 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: yoko » środa 22 cze 2016, 19:38

WIELKA PRZEPOWIEDNIA INDIAN HOPI

To jeden z najbardziej tajemniczych ludów Ziemi. I najbardziej mistycznych. O wizjach ich szamanów krążą legendy, tak jak o przechowywanych świętych Kamiennych Tablicach, na których spisano Wielką Przepowiednię dla świata.

Tablice, ofiarowane tysiące lat temu ludziom przez kosmicznych nauczycieli, Kaczynów, ukrył przed Białymi wódz wioski Indian Hopi z klanu Niedźwiedzia, Tawakwaptiwa, zanim zmarł w maju 1960 roku. Teraz mistyczny ruch Indian odradza się – tak, jak to zostało przepowiedziane. Od 1950 roku odbywają się doroczne Zgromadzenia Białego Pokoju, na których niektórzy Indianie mają prawo opowiedzieć wszystkim po angielsku, co mówi Wielka Przepowiednia. Robią to po to, by świat się wreszcie opamiętał.
Na jednym ze Zgromadzeń wystąpił Thomas Benyaka, którego słowa zostały spisane i przesłane w świat, aby wszyscy, “którzy mają oczy do patrzenia i uszy do słyszenia”, zrozumieli, że oto ludzkość stanęła na rozstaju dróg. I żeby wybrała tę właściwą.
Jednak najpierw, zanim dotrzemy do czasów współczesnych i przepowiedni Trzeciego Wstrząsu, musimy zrozumieć, dlaczego ludzkość jest tak rozdarta. Hopi to wiedzą


Cztery rasy – cztery żywioły

Historia świata dzieli się na cykle. Najpierw był okres kamienia, potem roślin. Teraz kończy się okres zwierząt, a po nim przyjdzie czas człowieka – wtedy ludzie będą mogli wykorzystać tkwiące w nich, lecz ukryte, najpotężniejsze moce światła i duszy.

Na początku obecnego cyklu na ziemię zstąpił Wielki Duch i zebrał wszystkich ludzi w jednym miejscu, na wyspie, która teraz jest pod wodą. Podzielił ludzkość na cztery rasy i kazał im ruszyć w cztery strony świata. Każdej dał inne Pierwotne Nauki. Przepowiedział, że nadejdzie czas, gdy cztery rasy znów się zejdą, wymienią zdobytą wiedzą i wtedy nastanie czas pokoju i czas budowy wielkiej cywilizacji. Obiecał, że w odpowiednim czasie każdej rasie podaruje dwie kamienne tablice z prawami i przepowiedniami. Lecz ostrzegł, by żadna z nich nigdy nie upadła na ziemię i nie rozstrzaskała się (!), bo wtedy nadejdą ciężkie czasy.
I tak ludzkość została podzielona na cztery rasy, a każda rasa została Strażnikiem jednego żywiołu.
Wielki Duch wysłał czerwoną rasę na wschód i dał jej pod opiekę żywioł Ziemi. Indianie więc cały czas poznają tajniki upraw roślin – zarówno tych służących do jedzenia, jak i do leczenia.
Rasę żółtą wysłał na południe i uczynił Strażnikiem Powietrza. Poznają więc tajniki nieba, oddychania i wiedzy o tym, jak rozwijać się duchowo. Na zachód wysłał rasę czarną i dał jej władzę nad Wodą, najpotężniejszym z żywiołów.
Rasa biała, Strażnik Ognia, udała się na północ. Thomas Benyaka mówił: Jeśli biali spojrzą w sam środek różnych rzeczy, które stworzyli, odnajdą w nich ogień – jest w żarówkach, w samochodzie, samolocie i pociągu. Ogień pochłania i porusza się. To dlatego białe siostry i biali bracia wędrują po całej planecie i to dlatego za ich sprawą znów się wszyscy zbierzemy i znów stworzymy jedną wielką rodzinę.
Wielki Duch, jak obiecał, dał każdej rasie dwie kamienne tablice. Te należące do Czerwonych, schowane są w rezerwacie Hopi w Arizonie, w Obszarze Czterech Kątów. Tablice rasy czarnej przechowuje plemię Kukuyu na szczycie Mount Kenya. Kamienne Tablice żółtej rasy przechowywane są w Tybecie. Strażnikami tradycji Białych są, jak twierdzą Hopi, szwajcarscy górale. Nie wiadomo tylko, gdzie są kamienne tablice białej rasy, bo zapomniała ona o Pierwotnych Naukach Wielkiego Ducha i stąd całe nieszczęście. Może leżą ukryte w Arce Przymierza?

Biali zapomnieli o Naukach

Wielki Duch nauczył wszystkie cztery rasy sekretnego uścisku dłoni, którym ludzie mieli się przywitać, gdy znów się spotkają.
Na jednej z Kamiennych Tablic Czerwonych zapisano, że pierwsi biali bracia i siostry, którzy do nich przybędą, będą jak żółwie. Więc kiedy nadszedł czas, Hopi udali się do specjalnej wioski, by oczekiwać żółwi. Tego dnia wstali o świcie i spojrzeli na wschodzące słońce. Ujrzeli idących przez pustynię hiszpańskich konkwistadorów, okrytych pancerzami, jak żółwie. Hopi podeszli do Hiszpanów i wyciągnęli ku nim ręce, by uścisnąć je sekretnym uściskiem. Lecz Hiszpanie w wyciągnięte dłonie upuścili świecidełka.
I przez całą Amerykę przeszła wieść, że Biali zapomnieli pierwotną, świętą wiedzę i dlatego ludzkość będzie cierpieć.
Plemiona zaczęły się więc spotykać i zastanawiać, jak przetrwać. Jedynym sposobem było przypomnienie Białym o świętych prawach. Bo jeśli wszystkie Cztery Kolory Ziemi nie zbiorą się razem, jak mówi Przepowiednia, wtedy Wielki Duch weźmie ziemię w swe dłonie i wstrząśnie nią.
Jednak Biali nie słuchali Indian. Nie dali im żadnych praw, zabrali ziemię i pozamykali Czerwonych w rezerwatach – tę historię dobrze znamy. Potem sprowadzili i zniewolili czarną rasę. Powoli zaczął się zbliżać czas opisany w Wielkiej Przepowiedni.

Robaki na czarnych wstążkach

Indiańscy szamani zaczęli wypatrywać znaków, które miały zwiastować pierwszy Wielki Wstrząs:
Biali zaczną budować czarne wstążki, po których poruszać się będą robaki. A kiedy zobaczymy robaki poruszające się po czarnych wstążkach, będzie to znak nadchodzącego Pierwszego Wstrząsu Ziemi. A będzie on tak gwałtowny, że robak zostanie strząśnięty z ziemi w powietrze i będzie okrążał świat. Za nim będzie się ciągnął ślad brudu, a w końcu całe niebo pokryją wstęgi brudu. Świat będzie cierpiał od nowych chorób, coraz bardziej skomplikowanych.
Pierwszy model Forda T. (robak) wyjechał na drogi (czarne wstążki) w 1908 roku. I starszyzna plemienna już wiedziała, że zbliża się Pierwszy Wstrząs – I wojna światowa. Wtedy po raz pierwszy użyto samolotów – i tak robak ruszył w niebo. W przepowiedni wykutej na Kamiennych Tablicach Hopi stoi, że po pierwszym Wielkim Wstrząsie ludzkość będzie chciała zebrać się razem, by ustanowić pokój.
I rzeczywiście, wkrótce Indianie usłyszeli, że ma powstać Liga Narodów w San Francisco. Starszyzna wszystkich plemion zebrała się więc i wysłano w 1920 roku list do prezydenta Woodrowa Wilsona z pytaniem, czy przedstawiciele Indian mogą przystąpić do Ligi. Nigdy nie otrzymali na list odpowiedzi. I tak nie udało się zamknąć Kręgu Żywiołów: w Lidze była Północ – Biali, był Zachód – Czarni, było Południe – Żółci. Ale nie było Wschodu – Czerwonych.

Zabójczy znak życia i wschodzące słońce na zachodzie

Starszyzna ze smutkiem oczekiwała znaków zapowiadających Drugi Wstrząs. Wiedzieli, co to będzie.
Rzeczy przyspieszą bieg. Wokół świata zostanie zbudowana pajęczyna, przez którą ludzie będą rozmawiać (linia telefoniczna). Na wschodzie pojawi się odwrócony i przesunięty znak życia (swastyka), ale przyniesie jedynie śmierć. Przybędzie razem ze wschodzącym słońcem z zachodu (symbol Japonii).
Te dwa znaki są wyrzeźbione na kamiennej tablicy ukrytej w Arizonie. Gdy starszyzna ujrzała dwie flagi, wiedziała, że Drugi Wstrząs nadchodzi – była to II wojna światowa.
W przepowiedniach mówi się, że najgorszym produktem Strażników Ognia jest “tykwa prochu”: Spadnie ona z nieba na ludzi, niosąc śmierć, a ziemia nie będzie wydawać plonów przez dziesięciolecia.
Hopi wiedzieli o możliwości zbudowania bomby atomowej już w 1920 roku i chcieli o niej mówić w Lidze Narodów, lecz nikt nie chciał ich wysłuchać. Później starszyzna chciała rozmawiać z prezydentem Rooseveltem o “tykwie prochu”, prosić, by jej nie użył, bo w przeciwnym wypadku konsekwencje będą okropne, a Trzeci Wstrząs będzie niszczący. Jak wiemy, nikt ich nie posłuchał.

ONZ – w oczekiwaniu na zaproszenie

Kiedy starszyzna ujrzała skutki użycia tykwy prochu, wiedziała, że znów pojawi się próba zaprowadzenia pokoju na świecie – tym razem na wschodzie.
Ludzie trzech ras zbiorą się na wyspie w specjalnie zbudowanym Domu Z Miki. I gdy tworzono Organizację Narodów Zjednoczonych z siedzibą w specjalnie wybudowanym na Manhattanie, wielkim i błyszczącym budynku, Indianie znów postanowili spróbować włączyć się do Koła Żywiołów. A ponieważ poprzednim razem napisali list, na który nie dostali odpowiedzi, tym razem postanowili przybyć osobiście. Cztery dni czekali na odpowiedź. Reprezentanci narodów postanowili ich wpuścić i wysłuchać, lecz USA, mając prawo weta, sprzeciwiły się. Czerwoni odeszli spod drzwi ONZ i znów Koło Żywiołów nie zostało zamknięte.
Thomas Benyaka na Zgromadzeniu Białego Pokoju tak zakończył swoją opowieść: Wielu ludzi pyta, czy można zmienić straszną przyszłość. Odpowiedź jest jedna – tak. Przepowiednie są jedynie wskazaniem możliwości – co będzie jeśli
Nadal możemy nie dopuścić do Trzeciego Wstrząsu. Szansa jest niewielka, jak mówią szamani, ale istnieje.
To, co nadejdzie, biali ludzie nazywają Apokalipsą, lecz Indianie zwą Oczyszczeniem. Przeżyjemy to. Wtedy ci, co ocaleją, po raz trzeci spróbują zaprowadzić pokój na Ziemi, a czerwona rasa już nie będzie pisać próśb, ani stać pod drzwiami, lecz zostanie zaproszona i tak Koło Żywiołów zostanie zamknięte. Wiedza Czterech Kolorów z czterech stron świata zostanie połączona i pokój wreszcie nadejdzie”.

Naukowcy badają Kamienne Tablice
Kiedyś do Indian Hopi przybyli naukowcy, mówiąc, że chcą zbadać kawałek kamiennych tablic, by sprawdzić ich wiek. Hopi dali im kawałki tablic i naukowcy zbadali metodą węgla C14 rysunki zrobione roślinnymi farbami. Ku ich zaskoczeniu okazało się, że tablice mają co najmniej 10 000 lat, a może nawet 50 000. A to oznacza, że już 50 tysięcy lat temu Czerwoni wiedzieli o rzeczach, które już się wydarzyły, i tych, które nadchodzą.

Znaki zwiastujące Trzeci Wstrząs
O znakach tych mówiono na Zgromadzeniu Białego Pokoju w 1950 i w 1960 roku. Wtedy były niezrozumiałe, lecz teraz każdy widzi, co przedstawiają.
Nadejdą czasy, gdy kobieta przemieni się w mężczyznę, a mężczyzna stanie się fizycznie kobietą. Ludzie odnajdą odcisk, który nas tworzy (DNA). I oni potną ten
odcisk. Ludzie będą tworzyć nowe zwierzęta, których nigdy nie było, i będą myśleć, że to dla naszego dobra. I będzie tak wyglądać, że to nam pomoże, ale dopiero nasze wnuki i praprawnuki będą z tego powodu cierpieć.
Nadejdą czasy, gdy orzeł wzleci w niebo, wysoko, i dotrze do Księżyca. A w tym czasie wielu Współplemieńców będzie spało, co oznacza, że zapomną o pierwotnej wiedzy. Zasną zimowym snem. Ale kiedy orzeł wyląduje na Księżycu, pojawi się światło nowego dnia. Rozpocznie się wiosenna odwilż.
/autor:Ewa Ray

źródło:gwiazdy.com.pl/
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5486
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 338
x 182
Podziękował: 28471 razy
Otrzymał podziękowanie: 8467 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 22 cze 2016, 22:41

cytat zam. przez >yoko< pisze:WIELKA PRZEPOWIEDNIA INDIAN HOPI

To jeden z najbardziej tajemniczych ludów Ziemi.


Zgodzę się z twierdzeniem, że "jeden z..." ale takich ludow jest troszku na naszej Ziemi i są to małe stosunkowo społeczności, stąd nieco dziwnym wydaje się fakt, że na piedestał wystawia się małe kultury, a zupełnym milczeniem pomija się wielkie cywilizacje, które miały przeogromny wpływ na dzieje ludzkości zamieszkującej Ziemię, a do takich zaliczamy się my, Słowianie!
Osobiście uważam, że czas najwyższy aby skończyć z tymi "zamorskimi przepowiedniami" i skupić się na sobie, tzn. Słowianach!!!
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

yoko
Posty: 67
Rejestracja: środa 25 maja 2016, 19:27
Lokalizacja: Belgia
x 7
x 11
Podziękował: 71 razy
Otrzymał podziękowanie: 81 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: yoko » czwartek 23 cze 2016, 14:19

:D ..z mojej strony uzupełniłam tylko informacje na temat Indian Hopi aby pomóc innym z dystansem podejsc do przepowiedni..jak zauwazyliscie "nie podjelam ani nie udzielilam zadnych opinii na ten temat"..chcialam tylko sprawic aby tekst zamieszczony jako pierwszy na temat tej przepowiedni przestal brzmiec jak "WYROK" o katakliźmie..bo takie sprawił na mnie wrazenie..a sadze ze jesli doczyta sie to co zostalo napisane o Indianach Hopi czyli to co w tej chwili zamiescilam i że oni rozmawiaja na swoim terenie ze swoimi rzadzacymi to te równowage mozna otrzymac.
Uwazam że nalezy znac wszystkie szczegoly dotyczace danych przepowiedni, czyli kogo dotycza co sie dzialo w miedzy-czasie z przepowiednia, jak ewaluowala..i nie nalezy straszyc przepowiedniami ;)
(i :D prosze mnie nie przytaczac jako autora gdyz caly tekst nalezy do osoby ktora wskazalam za "autora" tego tekstu, osoba ta moze miec pretensje ze przytacza sie mnie gdy nie sa to moje slowa) :D
0 xyoko
Posty: 67
Rejestracja: środa 25 maja 2016, 19:27
Lokalizacja: Belgia
x 7
x 11
Podziękował: 71 razy
Otrzymał podziękowanie: 81 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: yoko » czwartek 23 cze 2016, 14:38

:D Dodam od siebie moze tylko tyle że ....

Kod: Zaznacz cały

[quote][i]Niebieska Kachina z przepowiedni Hopi.[/i][/quote]
juz została odnotowana przez Astronomów na Nieboskłaonie .....zbliżyła się do Ziemi kilka lat temu i teraz jest na kursie oddalania się..to tyle.. :D w tej kwestii ;)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 6313
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 436
x 107
Podziękował: 4970 razy
Otrzymał podziękowanie: 8966 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 23 cze 2016, 15:59

..napisze krotko, bo w/w przepowienia pojawila sie przed 2012,-
jest tam fragment o "fazie" oczyszczenia ziemi, a teraz w "Niebianskich"(watek) wrzucilem,-
przekaz w ktorym mowa jest o "Wypalaniu" starych dualistycznych przekonan, etc.,-
mamy b.duzo alegori I metafor w przekazach, a teraz pojawiaja sie b.precyzyjne wyjasnienia,-
zadnych katastrof planetarnych- tylko wewnetrzna transformacja. ;)


to pozdrowka :)
1 x


JESTEŚMY ZMIANĄ !

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3629
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 130
Podziękował: 1598 razy
Otrzymał podziękowanie: 3611 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 23 cze 2016, 18:53

WYDARZENIE... to jest po prostu zdjęcie "simlocka" z trzeciowymiarowej matrycy życia ... czyli odblokowanie naszej pamięci przez zdjęcie blokad z kodu DNA a bardziej jego mitochondrialnej części Rna.

To wydarzenie dotyczy lata tego roku ,oczywiście odzyskiwanie świadomości przez LUDZI będzie zależne od ich samorozwoju czyli osobistej wibracji , czyli bardzo różnie u każdego.
Cały proces , bo jest to proces , trwał będzie rok.
Bowiem czas musi zatoczyć pełne koło w jego 4 żywiołach, zmysłach częściach zmuszą zajść identyczne procesy energetyczne.
Zatem nie wszyscy tak samo i tyle samo... a każdy na swoją miarę i po swojemu... ale stanie się nie ma obawy.
Główne punkty energetyczne stymulujące cały proces są w Polsce , Francji i Izraelu... ale te najistotniejsze w Polsce.
Dlatego to u nas w to lato taka kumulacja wojsk NATO i unijnych ... obawiają się że portale miedzy wymiarowe KTÓRE SĄ JUŻ AKTYWNE W POLSCE otworzą swoje korytarze kosmiczne jak przed dziesiątkami tysięcy lat.

Wejdą przez nie cywilizacje , które odeszły dawno temu z ziemi pozostawiając ją czasowo władcom III wymiaru.

czy tak rzeczywiście się stanie.... zobaczymy..... ;) :o :D

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: gogo » niedziela 10 lip 2016, 23:35

Kiara pisze:WYDARZENIE...

To wydarzenie dotyczy lata tego roku ,oczywiście odzyskiwanie świadomości przez LUDZI będzie zależne od ich samorozwoju czyli osobistej wibracji , czyli bardzo różnie u każdego.
Cały proces , bo jest to proces , trwał będzie rok.


Tak taki proces trwa rok, ale wydaje mi sie ze niektory mogli go zaliczyc wczesniej, duzo wczesniej ;)
I jest to jazda bez trzymanki ;)
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 6313
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 436
x 107
Podziękował: 4970 razy
Otrzymał podziękowanie: 8966 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 08 sie 2016, 17:08

Aktualizacja warunków kapitulacji
31 JUL 2016
71 komentarzy
by krystal28 in Kobra, Wydarzenie

.
Kobra, 30 lipca 2016
.
Są pewne wyjaśnienia, które muszą być podane o warunkach kapitulacji.

Po pierwsze, plan masowych aresztowań jest nadal ważny i w pełni sił. Siły Światła nie będą czekać na jakiekolwiek ciemne osoby lub frakcje kabała do poddania się. Zaaresztują ich tak szybko, jak będą mogli to zrobić w taki sposób, jaki nie stworzy zagrożenia dla ludzkości. Ci członkowie kabała, którzy się poddadzą przed masowymi aresztowaniami, będą mieli korzystniejsze warunki. Jest bardzo mało prawdopodobne, że wielu poszczególnych członków kabała podda sie przed Wydarzeniem, ponieważ będą bali się zemsty od innych członków, postrzegani jako „zdrajcy”.

Istnieje pewna możliwość, że frakcja Rothschilda jako całość podda się i rozpocznie współpracę przed Wydarzeniem. Rothschildowie są upadłymi aniołami z systemu gwiezdnego, Rigel w gwiazdozbiorze Oriona. W przeszłości wielu członków kabała pochodzących z Rigela poddali się Światłu, gdy zostało im pokazane, że Światło jest silniejsze od ciemności. Rigelanie mają tendencję do stawania po stronie silniejszych i wielu z nich, gdy zostaną aresztowani, lub będą w obliczu wystarczająco silnej opozycji, faktycznie okażą oznaki ulgi, że wreszcie ktoś był na tyle silny, aby zatrzymać ich negatywne działanie. To będzie dla nich dowodem, że Światło jest silniejsze niż ciemność i zaczną współpracować. Rasa z Rigela zeszła z Ducha do materii przez proces implantacji. Dalej mają związek z Duchem do pewnego stopnia i wielu z nich będzie mogła wznieść się, gdy ten koszmar dualizmu się zakończy.
Obrazek

.
Jezuici, Archonci i Chimera, wszyscy pochodzą z negatywnych ras z galaktyki Andromedy. Wszyscy są upadłymi aniołami, co oznacza, że zeszli z Ducha do materii w procesie implantacji i wielu z nich będzie także w stanie wznieść się, gdy dualizm sie zakończy.Grupa Chimery nie jest zaangażowana w negocjacje kapitulacji, ponieważ żadna pozytywna frakcja na Ziemi nie jest wystarczająco silna, aby móc sobie z nimi poradzić. Opór ma do czynienia z nimi bezpośrednio.

Frakcja Rockefellera jest drakońska z pochodzenia i nigdy sie nie podda. Będą walczyć do końca z ich fałszywymi flagami, aż nie zostaną usunięci do Galaktycznego Centralnego Słońca. Drakońska rasa ewoluowała z gęstej materii i bardziej negatywni członkowie tej rasy nie mają wystarczającego kontaktu z Duchem, aby być odkupionymi.

Po drugie, członkowie kabała, którzy poddadzą sie dobrowolnie, przejdą przez psychologiczną terapię, aby stać się częścią sił Światła i będą potraktowani sprawiedliwie. Zostaną oni otoczeni gwiezdnym pyłem [stardust]. Więc jeśli któryś z nich spróbuje coś śmiesznego zanim w pełni zaakceptuje Światło, będzie natychmiast sparaliżowany i następnie usunięty z Ziemi. Podczas procesu pojednawczego będą musieli w pełni ujawnić swoje przeszłe działania i stanąć twarzą w twarz z gniewem ludności, ale nie będą mogli być traktowani z przemocą i nie zostaną ukarani. Największą dla nich karą będzie ich sumienie po tym jak się przebudzą i w pełni zdadzą sprawę z tego, co zrobili. Przejdą przez psychologiczny proces uzdrawiania i spędzą resztę swojego życia w służbie dla ludzkości i Światła.
.
Po trzecie, nagroda* za schwytanie członków kabała najprawdopodobniej nie będzie działać, ponieważ druga strona wprowadziła jeszcze większe nagrody za niektórych wojowników Światła na powierzchni planety. Odzwierciedla to traktat z Chimerą przed stuleciami, który mówi „nie tkniemy waszych przywódców i wy nie tkniecie naszych.„ Oczekuje się, że ten impas będzie trwał do Wydarzenia, gdy wreszcie nastąpi przełom i Chimera będzie postawiona przed szach matem.

Zwycięstwo Światła!

*Beniamin Fulford ostatnio wydał listę pewnych członków kabała z nagrodą 1 tony złota za każdego, za ich schwytanie.
.
Przetłumaczyła Krystal
.
http://2012portal.blogspot.com/2016/07/ ... pdate.html
Podziel się tym:

https://krystal28.wordpress.com/2016/07 ... pitulacji/
Załączniki
Screenshot 2016-08-08 at 16.06.58.png
(127.89 KiB) Pobrany 913 razy
0 x


JESTEŚMY ZMIANĄ !

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3629
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 130
Podziękował: 1598 razy
Otrzymał podziękowanie: 3611 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 21 sie 2016, 19:50

Pomijając wszystkie ochy i achy..... oraz tysiące innych punktów widzenia zainteresowały mnie same informacje podane pod symbolicznymi nazwami... rozkoduję je.

PLAZMA..... i inaczej BIOPOLE , POLE MORFOGENETYCZNE, ENERGIA ŻYCIA , MANA , ORGON i wiele innych nazw.

PIERWOTNA ANOMALIA ..... czyli ZMIENIONY KOD ŻYCIA, PRZESUNIĘCIE OSI MAGNETYCZNEJ ZIEMI , wprowadzona SIEĆ ENERGIO INFORMACYJNA OTACZAJĄCA ZIEMIĘ, odcinająca ją częściowo od PIERWOTNYCH PARAMETRÓW ISTNIENIA.

PLAZMOWE BOMBY......to zastosowanie zaburzeń energetycznych ( wydarzenia napełnione nieoptycznym strachem) utrzymujących "pierwotną anomalię" czyli zmienione, zaciemnione pole informacyjne z kakofonią .

Kiara.

****************

"Plazma wolna od pierwotnej anomalii zaczęła pojawiać się na Ziemi

18 Aug 2016 65 komentarzy

by krystal28 in Kobra, Wydarzenie

.

Kobra, aktualizacja 17 sierpnia 2016

Usuwanie grupy Chimera trwa. Od połowy lipca, stężenie plazmowe bomb toplet spadło poniżej pewnej wartości progowej, co umożliwia pęknięcia w Zasłonie. Oznacza to, że plazma wolna od pierwotnej anomalii zaczęła pojawiać się na powierzchni planety. Pozwala to na wyraźniejszą, pionową, energetyczną komunikację z niefizycznymi duchowymi przewodnikami, którzy coraz częściej będą kontaktować się z przebudzoną częścią ludzkości.

Poza tym, gdy w lipcu rozpoczął się nowy cykl, różne pozytywne grupy Agarthy rozpoczęły przygotowania do fizycznego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi. Przygotowania te zawierają pewne dokładne protokoły, które stopniowo uwolnię przez mój blog dla ludności na powierzchni.........

https://krystal28.wordpress.com/

***************

Co naprawdę oznacza ta informacja?

Naprawdę jest bardzo interesująca i ważna, potwierdza moją wiedzę na ten temat.

Otóż .. w połowie lipca miedzy 13 a 15 zaistniało wydarzenie ( w zablokowaniu go nie pomogła interwencja "super żołnierza ") ,dzięki któremu udało się cofnąć definitywnie "pierwotną anomalię" czyli ostatnie jej blokady uniemożliwiające nam LUDZIOM bezpośredni kontakt ze swoim nie wcielonym DUCHEM inaczej nie wcielająca się Energią.

Każdy CZŁOWIEK wcielona Iskra Życia zawsze jest połączony ze swoją nie wcieloną Energią niewidzialnym "sznurem życia" .
W zrozumieniu nieba i ziemi jest to pionowa linia w stosunku do poziomej linii ziemi. CZŁOWIEK reprezentuje poziomą przestrzeń działania, Duch / Energia Życia , pionową przestrzeń.

Miedzy nimi jest plazma... pole morfogenetyczne w którym bardzo dawno temu została wprowadzona "pierwotna anomalia" deformująca i blokująca kontakt między Człowiekiem na ziemi , a jego nie wcieloną Energią w Zaświatach.

Fakt ten powodował i powoduje niemożliwość pełnego kontaktu między wcieloną i nie wcieloną Energią oraz zaburzenia w odbiorze i odczycie przekazywanych informacji. Ta anomalia doprowadziła do powstanie "koła karmy" , które wymuszało ciągłe powtarzanie nie zakończonych prawidłowo ziemskich lekcji życia.

"Pęknięcie zasłony" .. czyli eliminacja ostatniej blokady anomalii otworzyła dostęp do pełnego kontaktu między wcieloną Iskrą Życia / Duszą Człowieka , a jego nie wcielonym Duchem.... to jest ta "pionowa wyraźniejsza energetyczna komunikacja" .. Ona dotyczy już świadomych tego kontaktu, przebudzonych duchowo LUDZI, ci jeszcze całkowicie materialni nie odczuwają subtelności tego odbioru, bowiem ich świadomość pracuje na niższych falach wibracyjnych.

Wszystkie wcielone Iskry Życia .. mają swoich duchowych przewodników.... ( każda wcielona Iskra Życia jest wysłannikiem na Ziemię swojej nie wcielonej Energii/ duchowego przewodnika ) którzy towarzyszą im w trakcie całego życia, ale nie wszyscy w identycznym czasie nawiązują z nimi świadomy kontakt.

Wiemy ( może nie wszyscy to wiedzą, bo nie jest to szerzona informacja publicznie) , niektórzy z nas dobrze wiedzą,że dawno temu nim ziemia weszła w czas eksperymentu doświadczania dominacji aspektu męskiego nad żeńskim oraz materii nad energią, niezbędne było znaczne obniżenie jej wibracji oraz pola magnetycznego.

Istoty .. LUDZIE o dużo wyższej wibracji niż obecna MUSIAŁY "zakrzywić czas" i odejść do "śród ziemia" , na czas tych wydarzeń, stały się niewidoczne dla dla wszystkich o niższej wibracji.

To nie jest żadna magia , a wyłącznie różnica szybkości drgań zmaterializowanej energii, której częstotliwości nie widzi nasze oko , jej parametrów nie odbiera żaden ze zmysłów oprucz intuicji.
W ten sposób świat LUDZI o wysokiej wibracji stał się niewidoczny i niewyczuwalny dla tych o niższej , pomimo że się przenikają cały czas.... i czasami manifestują dla tych , którzy chociaż czasowo uzyskują ten wyższy poziom.

Nasz obecny świat jest w momencie zmiany paradygmatu, czyli wchodzenia w wyższą wibrację, równania swojej niższej z wyższą. W całokształcie jest to długi i dosyć skomplikowany proces , składa się z bardzo wielu etapów. Na nasze szczęście nie można go powstrzymać, spowolnić ani zmienić.... on jest w kulminacyjnym momencie.

Ten moment .. to moment możliwości powrotu na Ziemię Ludzi , którzy podarowali Ziemię na cykl nauki swoim młodszym braciom
***
( LUDZIE ze śród Ziemia......

( "Poza tym, gdy w lipcu rozpoczął się nowy cykl, różne pozytywne grupy Agarthy rozpoczęły przygotowania do fizycznego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi. ...)

Oni .. zapomnianej historii LUDZKOŚCI znani są również jako Elemici , albo bajkowi Elfowie ..... :) mają wiele nazw.. wszyscy jesteśmy identyczni, różnimy się tylko możliwością przejawu naszej życiowej wiedzy , mądrości serca.... której efekty działania udoskonalają to... co doskonałym jeszcze nie jest, tworzą dobro , piękno i radość życia.

Jednym słowem ..... wydarzenie z połowy lipca było bardzo ważne... informacje Kobry potwierdzają,że znowu nam się udało.... i to jest najistotniejsze....Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!


Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 16
Podziękował: 792 razy
Otrzymał podziękowanie: 1296 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 20 paź 2016, 16:14

songo70 pisze: W przeszłości wielu członków kabała pochodzących z Rigela poddali się Światłu, gdy zostało im pokazane, że Światło jest silniejsze od ciemności.

:lol:
,,Powiedz Kali co to jest zły uczynek - zły uczynek to jest wtedy gdy ktoś Kalemu zabierze krowy, bardzo dobrze a powiedz Kali co to jest dobry uczynek - dobry uczynek to jak Kali komuś zabierze krowy "
:lol:
to moze pozdrawiam :lol:
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 6313
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 436
x 107
Podziękował: 4970 razy
Otrzymał podziękowanie: 8966 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 15 cze 2017, 20:55

0 x


JESTEŚMY ZMIANĄ !

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 6313
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Luton
x 436
x 107
Podziękował: 4970 razy
Otrzymał podziękowanie: 8966 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 13 mar 2018, 11:02


Beinsa Douno: Fala Boskiego Ognia 12 marca 2018 r Autor: Steve Beckow


Beinsa Douno: Fala Boskiego Ognia

12 marca 2018 r Autor: Steve BeckowObrazekBeinsa Douno


"Bright Star", który otworzył serce 21 grudnia 2017 r., Otrzymał tę skierowaną do niego wiadomość.

Bright Star jest medium.

Może on opisywać otwarcie serca planety, które inni nazywają "wydarzeniem".

Zwróć uwagę, jak ten pyłek / dym "zastępuje wszystko", tak jak otwieranie serca i wewnętrzne tsunami miłości, które doświadczyłem w 2015 roku, zmiecie wszystkie zmartwienia, niepokoje, żale itd.

Zauważ także, jak ważne jest oddychanie. Używam też oddechu, aby uzyskać dostęp do miłości w moim sercu.

Porównaj ten opis z opisem Beinsy Douno. (1)

ASCENSION nie jest jedno wydarzenie, ale stopniowy proces podnoszenia naszych wibracji, przerywany kilkoma "zatrzaskami", takimi jak ten, który wydaje się nadchodzić.

Źródłami Bright Star's (Jasnej Gwiazdy) są Jezus i jego Wyższa Jaźń.

SteveNastępną wiadomość otrzymałem niespodziewanie z nocy /tej błękitnego poranka. Odmówiłem wiele godzin, aby to zapisać, ale nie muszę ... lub "Proszę, zapisz to!" nie przestanie :))). Nadal nie jestem tego pewien i, szczerze mówiąc, nie do końca wiem, co to oznacza, ale oto:


•Pył jak dym, tęczowy kolor, przenikający naturę i każdy człowiek, doświadczany i widziany przez każdą istotę ludzką na Gai, pochodzący z zewsząd (nie tylko ze słońca).
•Piękny, ale także przerażający, głównie dlatego, że nie można się zorientować, skąd pochodzi kurz / dym lub co to jest - na początku.
•W momencie uderzenia kurzu / dymu MIŁOŚĆ zastępuje wszystko i rozpoczyna się proces wewnętrznej zmiany.
•W trakcie procesu czujesz się wyjątkowo szczęśliwy i nie chcesz go zatrzymać.
•Aktywuj proces przez oddychanie, umożliwiając sercu napełnienie serca powietrzem. Potrzebuje dużo powietrza, ponieważ jest to silnik, który przewodzi twojemu wewnętrznemu procesowi transformacji.
•Może trwać kilka godzin do kilku dni. Ta ostatnia jest regułą dla większości - w zależności od poziomu energii, którą byłeś przed rozpoczęciem procesu.
•Oddychanie jest NIEZBĘDNE!
•Oddychanie jest NIEZBĘDNE!
•Powtórzyłem to kilka razy. Chyba już to masz :))
•Przestań z tym wszystkim, co robisz. Postaraj się zrelaksować po pierwszym szoku, gdy zobaczysz kurz / dym. Zamknij oczy i skup się na oddychaniu - a następnie pozwól MIŁOŚCI obmyć cię na nowo!
•Lightworkers są w tej samej łodzi, co wszyscy inni ludzie: postępuj zgodnie z tą samą zasadą (przestań robić to, co robisz, odpręż się i oddychaj).Lightworkers szybciej ukończą proces, dzięki czemu będą w stanie pomagać innym po tym, jak lightworkers zakończą swój własny proces.
•Brak kontaktu z rodziną gwiazd i innymi podczas tego procesu. To bardzo intymny czas dla wszystkich.
•To uderza niespodziewanie i nie możesz się przygotować. Przygotowałeś się na wiele wcieleń na to wydarzenie i cała ludzkość jest gotowa albo na przyjęcie, albo na ostateczne opuścić planetę.
•Jest tylko jedna Gaia. Brak transferu na inną planetę "Gaia B".
•Po zakończeniu procesu otrzymamy dużą pomoc od rodziny za zasłoną.
•Nie ma określonej daty, kiedy to się rozpocznie.
W porządku, wysłuchałem go i wysłałem teraz do ciebie.
Miłego dnia, przyjacielu!
Namaste,
Bright Star Footnotes(1)
Zob. "Beinsa Douno: Fala Boskiego Ognia", 12 marca 2018 r.,
Na stronie http://goldenageofgaia.com/2018/03/12/b ... e-wave-of- boski ogień /

https://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/# ... ia-12.html
0 x


JESTEŚMY ZMIANĄ !

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3629
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 130
Podziękował: 1598 razy
Otrzymał podziękowanie: 3611 razy

Re: WYDARZENIE......

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 13 mar 2018, 14:11


Obrazek

13.03. 2018.

CZERWONY KOŃ APOKALIPSY WYBIEGŁ NA ZIEMIE

Otworzył ERĘ WODNIKA tak to jest pierwszy dzień Ery Wodnika, inaczej ZŁOTEJ EPOKI.. albo EPOKI SERCA.. weszliśmy od dzisiaj w przestrzeń wiedzy MĄDROŚCI SERCA!

To nie tylko początek naszej NOWEJ EPOKI LUDZKOŚCI, ale również początek NOWEGO ROKU GALAKTYCZNEGO!

Nasze NOWE ZIARNO ŻYCIA właśnie przebiło się po raz PIERWSZY w istnieniu Ziemi przez ciemną, twardą i ciężką materię III Wymiaru.
O świcie otrzyma NOWĄ WIEDZĘ przekazaną nam przez bio fotony wschodzącego SŁOŃCA .

Kolejne 7 dni do północy 21 marca to nasza konfrontacja z nowymi poziomami wiedzy naszych 7 czakr.

22 marca jest dniem wyjątkowym dla WSZYSTKICH LUDZI , którzy osiągnęli poziom wibracji osobistej umożliwiający im otworzenie dostępu do depozytu wiedzy w górnym ( nad głową) i dolnym dysku ( pod stopami), to jest depozyt wiedzy i LUDZKICH możliwości paranormalnych w warunkach fizycznych.

Unikalność lewitacji i wszystkich tele... oraz materializacji i dematerializacji , to jest osiąganie władzy nad materia i wszystkimi żywiołami .. pokonywanie przyciągania Ziemskiego i naszego czasu .. to jest odwieczne marzenie LUDZKOŚCI.

Ponieważ od dzisiaj aktywne są już NOWE MATRYCE INFORMACYJNE DLA WSZYSTKICH 12 POZIOMÓW IV WYMIARU dostęp do depozytu ich wiedzy ZALEŻNY JEST TYLKO od osobistej wibracji każdego z nas.

To co było naukami Mistrzów III Wymiaru straci aktualność, NOWA WIEDZA.. to tak naprawdę NASZA DAWNA WIEDZA ODKRYWANA NA NOWO... bardzo wielu z nas niesie ją w sobie, wystarczy otworzyć do niej dostęp.

Oczywiście pojawią się zupełnie nowi nauczyciele duchowi.. odkrywający już nie sekrety ezoteryki ,a MISTYKI.... w jej przestrzeni WSZYSTKO dokonujemy SIŁĄ MYŚLI.
Trzeba będzie uwierzyć w siebie, w swoją moc, intuicję ,nauczyć się odbierać informacje odbierane 5 zmysłami i odczytywać je we własnym wnętrzu.

Ja nigdy nie korzystałam z żadnych pomocy materialnych , wahadeł czy innych gadżetów... zawsze znajdowałam miejsce i czas mojej pracy z energiami intuicyjnie.

Nigdy nie miałam żadnego opiekuna, który szeptał mi do ucha, co gdzie i kiedy mam zrobić....
Wszystkie decyzje musiałam podejmować sama... nie zawsze były idealne... uczyłam się ufać sobie na własnych błędach.. uczę się nadal, mam coraz większe zaufanie do swoich odczytów .. zarówno fizycznych jak i energetycznych.

Odległość ni ograniczenia materialne, brak znajomości języków obcych, nie były i nie są dla mnie żadną przeszkodą w realizacji mojego planu przed urodzeniowego.

Podstawą osiągania pewności siebie jest niezmiernie subtelne odczuwanie zharmonizowania się energii wewnętrznej z energią zewnętrzną... to się czuje jako moment wewnętrznej ciszy, wręcz rozpłynięcia .. i błogości... zjednoczenia się z sytuacją i miejscem.. taki punkt "0".... tego trzeba się nauczyć, trzeba osiągać taki stan w trakcie dokonywania wyborów.... Wówczas ma się pewność.. ŻE TO .. JEST TO...
Do osiągania i utrzymywania takich odczuć w sobie dążymy .. wówczas nie są nam potrzebne żadne potwierdzenia zewnętrzne.... po prostu WIEMY.... stajemy się osobami WIEDZĄCYMI

Taka wiedza opiera się na .na zjednoczeniu wiedzy 5 zmysłów w JEDNIE.

W tym wyjątkowym dniu .. życzę WSZYSTKIM jak najszybszego osiągnięcia TEGO STANU.

Warto.....

Obrazek
2 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ