Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czarne cienie Castanedy

Andromeda
Posty: 6
Rejestracja: sobota 28 sty 2023, 02:38
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: Andromeda » sobota 28 sty 2023, 03:17

Zdarza mi się widzieć aury. Od pewnego czasu zauważyłam, że prawie wszyscy w moim otoczeniu, a nawet w telewizji jeśli programy kręcone są na żywo mają za plecami czarny cień. Tak jest nawet I w zagranicznych telewizjach. Carlos Castaneda pisał o czarnych cieniach, które pojawiają się gdy człowiek jest bliski śmierci. Zastanawiałam się co jest, czy to widmo końca świata, aż zobaczyłam w sieci taką informację, która pojawiła się 12 grudnia 2022, że Zaporoże wybuchło. Szybko zakrzyczano to, dementowano jako fake news I usunięto z sieci. Teraz jest dostępna tylko kopia, która jest pod tym adresem:
https://archive.ph/U3FQX
Nie wiem, co pokazane jest w tym filmie, gdyż jak to znalazłam nie był już dostępny. Ale wracając do sprawy zauważyłam, że niektóre osoby tego czarnego cienia nie mają. Ja też go nie miałam. Zastanawiałam się długo, co może być przyczyną, aż odkryłam, że te wszystkie osoby tak jak ja biorą niacynę. I rzeczywiście te cienie znikają po wzięciu niacyny. Co ciekawe wystarczy jej wziąć nawet 1-2 tabletki na osobę, nie trzeba brać więcej. Wiem, że niacyna byłą kiedyś w składzie takiego leku, który nazywa się MDM, on był na skutki promeniowania. Co ciekawe teraz o tym leku nie ma nic w internecie. Zniknęły wszystkie wpisy o MDM na forach I wszedzie w google. Nie ma nic, żadnej wzmianki, a w czasach Fukushimy on był bardzo popularny szczególnie w USA. Czy to działanie NWO, żeby nas wszystkich depopulować? Powiedzcie czy ktoś jeszcze widzi te cienie?
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17232
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17245 razy
Otrzymał podziękowanie: 24351 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 sty 2023, 06:01

Witaj na forum czy nie chodziło ci o MSM, wpisz w wyszukiwarkę na forum "niacyna" a znajdziesz mnóstwo postów.

pozdrawiam

PS. z tymi cieniami ciekawe
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Andromeda
Posty: 6
Rejestracja: sobota 28 sty 2023, 02:38
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: Andromeda » sobota 28 sty 2023, 06:21

Nie, nie chodziło o MSM. MSM to siarka organiczna, a tu chodzi właśnie o witaminę B3 czyli niacynę. Być może zapomniałam już nazwę tego leku i przekręcam, ale w google i nigdzie nic nie mogę znależć. Znikło i wyparowało. Wogóle nie ma takiej frazy w wyszukiwarce. Tam głównym składnikiem była właśnie niacyna
0 xAwatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17232
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17245 razy
Otrzymał podziękowanie: 24351 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 sty 2023, 06:34

wyszukałem od razu na eBay i na polskiej stronie.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Andromeda
Posty: 6
Rejestracja: sobota 28 sty 2023, 02:38
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: Andromeda » sobota 28 sty 2023, 07:14

Co takiego dokładnie? Bo jak ja na ebayu szukam MDM to się pojawiają jakieś monety.

A swoją drogą to co rządzący tego świata przed nami ukrywają skoro nie ma żadnych informacji ?

Cienie jak cienie, ale zastanawia mnie dlaczego są nawet w Ameryce ?
0 xRamzes3
Posty: 710
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 94
Podziękował: 5000 razy
Otrzymał podziękowanie: 1592 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 29 sty 2023, 11:39

Pewnie dlatego, że przyczyną nie był wybuch elektrowni. O ile pamietam w jednej z telewizji była wzmianka, że pocisk czy też rakieta uderzyła w elektrownię ale nie uszkodziła żadnego z reaktorów. Jaka była prawda rzecz jasna tego nie wiemy ponieważ na temat Ukrainy media serwują nam półprawdy a może nawet jeszcze mniej.
Odnośnie wybuchu w tej elektrowni i ewentualnego zagrożenia dla europejczyków istotnym jest w tym czasie kierunek wiatrów.
Aby chmura radioaktywna przemieściła się z terenów Ukrainy nad Europę musiałyby w tym czasie wiać wiatry od wschodu co u nas zdarza się bardzo rzadko. W Polsce przez większą część roku dominują wiatry zachodnie.
Moim zdaniem te cienie pojawiają się u ludzi zaszczypawkowanych ale rzecz jasna nie u wszyskich bo część tych preparatów ponoć miała jedynie wywoływać efekt placebo. W internecie cały czas pojawiają się wzmianki o nagłych zgonach wśród młodych ludzi np. sportowców czy tzw. celebrytów. Na forum był wstawiony filmik z udziałem jasnowidzącej, która stwierdziła, że widzi u ludzi po dwóch tygodniach od zaszczypawkowania systematyczny ubytek energii co nietrudno zgadnąć w konsekwencji doprowadzi do zgonu.
Sam też parę razy zauważyłem u kilku znajomych, którzy skorzystali z "dobrodziejstwa" tych preparatów jak bardzo posunęli się w procesie starzenia.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7865
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14367 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 29 sty 2023, 13:48

Witaj na forum @Andromeda :)

Może chodzi ci o tak zwanych " ludzi cienie " ale jest to bardziej związane z kontrolą ( również umysłów ) .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Andromeda
Posty: 6
Rejestracja: sobota 28 sty 2023, 02:38
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: Andromeda » niedziela 29 sty 2023, 15:54

O to bardzo ciekawe, jeśli chodzi o zaszczepionych to może I tak. Ja rzeczywiście się nie szczepiłam i wbrew temu co mówili chorowałam na koronawra 2 dni. Ci co się szczepili leżeli obłożnie chorzy przez 2 miesiące. Ale to ciekawe z tą niacyną, bo kto tylko ją zje, to mu cień znika. Może neutralizuje ona szczepionkę. Ja np. Słyszałam, że żeby szczepionka genetyczna działała, to potrzebny jest we krwi taki utrwalacz, inaczej by nie działała nawet jeden dzień. Ńajczęściej tym utrwalaczem jest aluminium. Dlatego te szczepionki są nietrwałe, bo aluminum po trochu się wydala, gdyż organizm ma zdolności regeneracyjne. I wmawiają nam, że trzeba te szczepionki powtarzać i to jest jak najbardziej prawda. Ja np interesowałam się czymś takim jak szczepionka na żółtą febrę, która jest chorobą tropikalną. Kiedyś była szczepionka klasyczna, którą się brało raz w życiu I całe życie działała. Jak się pojawiły te szczepionki mRna na żółtą febrę, to ona działa tylko 3 lata I po trzech latach trzeba ją powtarzać I bulić kolejne 500 zł. Już nie mówiąc o tym, że wpływa na ludzkie DNA I powodować może straszliwe skutki zdrowotne. Jak wiadomo niacyna ma zdolności chelatacyjne, czyli wydala trujące substancje. Aluminium też. I może to jest ta tajemnica. A organizm i tak uczy się odpornosci. Już na początku tego koronawira, jeszcze nie było szczepionki w Anglii robili takie badania, i ileś tam procent społeczeństwa już było na niego odporne, chociaż nie chorowali, ale się zetkneli z wirusem i mieli z nim kontakt.
0 xAndromeda
Posty: 6
Rejestracja: sobota 28 sty 2023, 02:38
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: Andromeda » sobota 04 lut 2023, 18:34

Myślałam, że chodzi o szczepionki, a to jednak nie to. Tak naprawdę, to ta informacja się pojawiła 12 grudnia, że tam coś w Zaporożu się dzieje, a dosłownie dzień przed wigilią wydawało mi się, że coś jest w powietrzu. Jakaś brudna energia wiała z południowego wschodu. Sciany od tej strony się zrobiły jakieś szare. Ja mam urządzenie orgonowe w ogrodzie, to u mnie jeszcze nie było tak strasznie, ale jak wyszłam poza rejon działania orgonu, to właśnie ściany od zachodu I od północy są czyste, a właśnie jakieś szare, pociągnięte tym brudem, są te od poludnia I wschodu. Drugi raz ten brud był w powietrzu któregoś tam stycznia I teraz wczoraj znów coś było. Ciekawe jest to, że ci co brali niacynę wcześniej to jeszcze nie mieli czarnych cieni, ale kto tylko ją weżmie, to mu cień znika. Te cienie wyglądają jak czarne ptaki I wiszą nad głową, lub za plecami w miejscu szyji. Co ciekawe niektórzy myślą, że to ściema z tą niacyną, bo też brali I im cienie nie znikły. Ale to przez to, że witamina b3 dzieli się na dwa związki. Jest niacyna czyli kwas nikotynowy, tak sie ta witamina nazywa I jest niacynamid czyli amid kwasu nikotynowego. Amid właśnie nie powoduje znikania cieni, tylko niacyna. Co ciekawe niektore niacyny zawieraja amid, choc na etykietce napisane jest niacyna. W takim wypadku trzeba czytać skład. A jeśli nie ma składu jak to rozpoznać? Otóż niacyna powoduje tzw efekt Flush, czyli czerwienienie I swedzenie całego ciała, też uczucie gorąca, sczególnie na policzkach, uszach, w miejscach gdzie krew szybciej kraży. To jest spowodowane wyrzutem histaminy do mózgu. Nie bójcie się tego uczucia. To ma efekt terapeutyczny. Właśnie wiadomo wtedy, że niacyna działa. Niacynamid nie powoduje nic. Też jest różnica w smaku, jak rozgryziecie kapsułkę. Niacyna jest kwaśna, a niacynamid gorzki. Jak dużo trzeba wziac? Otóż niektórym ginie cień już po jednej tabletce takiej gdzieś 250 mg. Innym po dwóch. Pojawiły się też głosy, że najwięcej można wziąć dziennie 15 mg, bo tyle zaleca FDA. Nie wiem czy warto wierzyć takiej organizacji, która chce zaniżyć dawki witamin I minerałów w suplementach I wprowadzić Codex Alimentarius. Póki co rózne niacyny są w Polsce dostępne. Niektórzy biorą nawet po 1000 mg I nic im się nie dzieje. Też dr. Abram Hoffer w książce Niacyna w leczeniu pisze, że niacyna jest bezpieczna, można jej brać nawet bardzo duzo, co najwyzej powoduje trochę nieprzyjemne uczucie Flush. I tyle.
0 xAwatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1895 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 05 lut 2023, 10:59

Mamy osobny wątek o witaminach grupy B, w tym o niacynie (B3):
viewtopic.php?f=16&t=1278
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17232
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17245 razy
Otrzymał podziękowanie: 24351 razy

Re: Czarne cienie Castanedy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 21 kwie 2024, 12:13

Niewidoczni mieszkańcy rzeczywistości. Ultraziemianie - ufo historie

ufo historie
https://youtu.be/YSHAwPH-0rc?si=sHf5J1s2ba9mzwvd
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ