Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

POZIOMY NIEBA wstęp

Awatar użytkownika
ZbyniuZbynio
Posty: 221
Rejestracja: niedziela 11 gru 2022, 16:36
Lokalizacja: Trójmiasto
x 2
x 25
Otrzymał podziękowanie: 124 razy

SYMBIONT-esencja życiowa 6

Nieprzeczytany post autor: ZbyniuZbynio » wtorek 16 kwie 2024, 11:25

SYMBIONT
...esencją naszego istnienia.


Cz. 6

Symbiont wytwarza energię serca. Ujmując inaczej, jest to pole magnetyczne serca, które jest pięć tysięcy razy (!) silniejszym od pola magnetycznego mózgu oraz reszty powłoki cielesnej osnutej biopolem.
Energia serca posiada własną inteligencję, w której znajduje się energetyczna podświadomość. Nie muszę wspominać, że serce od zawsze było kojarzone z wyższymi uczuciami jak np. miłość. Działanie z pozycji serca powoduje, że serce zawsze wyłapie fałsz i nieprawdę, przez to bardziej będziemy wyczuleni na negatywne aspekty pojawiające się w naszej przestrzeni.

Podświadomość będąca w energii serca jest ściśle powiązana z prawą półkulą zwaną tą bardziej intuicyjną, którą powinno się jak na najczęściej dopuszczać do głosu zamiast zasłaniać się typową logiką. Warto wyrobić w sobie odczuwanie za pomocą „pola serca', gdyż serce jako jedynie nie jest zanieczyszczone zewnętrznymi manipulacjami.
Logika i rozum można porównać do plusa i minusa, gdzie plus jest problemem, a minus brakiem problemu. Z poziomu matrycy energetycznej możemy owe dwa przeciwstawne stany połączyć w jedno.
Koncentrując się na tych dwóch stanach można doprowadzić do punktu splątania energetyczno-kwantowego obydwu z nich. Wraz z wprawą, można dojść do punktu, w którym samo życzenie, intencja wystarczy, by w przestrzeni zaistniała owe życzenie, intencja.
Bycie w ciągłej uważności uaktywnia naszą nadświadomość, która jest mocą sprawczą inicjująca „energetyczny ruch”, który finalnie kończy się realizacją w naszej przestrzeni danego życzenia czy też danej intencji.

Myk polega na tym, by mieć kontrolę nad podświadomością, która zawsze chce dla nas dobrze, ale z jej punktu widzenia. Gdy doprowadzi się do sytuacji, by podświadomość zaczęła się powoływać na moc i potęgę naszej nadświadomości, automatycznie nastąpi przeniesienie naszych wszelkich działań do naszej świadomości, czyli do miejsca naszych oczekiwań pod warunkiem, że działami z pozycji serca.
W ten subtelny sposób logika zostaje przytłumiona i działanie z pozycji serca staje się z czasem czymś naturalnym. Naturalnym stanem postrzegania i działania w ciągłej uważności. Można by rzec, iż jest to pewnego rodzaju pernamętny stan medytacji, lub pogłębionego czucia i odczuwania. Cdn...
Załączniki
Pole serca.jpg
Pole serca.jpg (34.07 KiB) Przejrzano 221 razy
0 xODPOWIEDZ