Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

MIŁOŚĆ......

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 13053
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 696
Podziękował: 25121 razy
Otrzymał podziękowanie: 20676 razy

Re: MIŁOŚĆ......

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 25 mar 2020, 13:21

Szukam bratniej duszy! Nowy program NTV by pomóc Wam znaleźć bratnie dusze, drugie połówki - A.Zell

https://www.youtube.com/watch?v=NFFpM4E0kCI

Opublikowany 24 mar 2020

Kochani! W epoce jaka nastała, nikt nie chce być sam! chcemy mieć przyjaciół, bratnie dusze i "drugie połówki", aby móc funkcjonować. Nie martwicie się na zapas, jeśli możecie. Jeśli umiecie i macie ochotę przedstawić się od jak najlepszej strony, uczyńcie to.
Dyskutujcie na naszym forum. Starajcie się pisać jak najkrócej, kwintesencję swoich poglądów, lub informacje o sobie. Dwa razy zastanówcie się :) nim wyślecie informacje o sobie i... ślijcie! Ślijcie aby ta sprawa, z którą przychodzicie codziennie do swojej "Góry" (np. Boga, czy swoich sił witalnych) urzeczywistniła się.
Pamiętajcie o optymistycznym myśleniu.
Dziś dyskutujmy o wynikach badań naukowych, z których wynika, że kłótnia małżeńska obniża odporność (a więc i wszystkie spory wokół, też by można pod tę kategorię podciągnąć). Dyskutujmy o tym, czy skoro w kosmosie są rakiety i kosmiczny Internet - czy można też przy tak wysokiej inteligencji powątpiewać w szlachetność ludzkiego umysłu i jego zdolności - iż uda mu się usunąć problem wirusa.
Pamiętajcie i pozytywnym myśleniu, zalecanym m.in. w książkach - jak "Moc Optymistycznego Myślenia", autorstwa pastora Normana Peale, który udzielił ślubu D. Trumpowi:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/18269...
Dużo myślcie pozytywie, dużo śpijcie, według zasady "prześpij wirusa", zalecanej gdzieniegdzie. Wybierzcie się na spacer, na ulubioną górę czy pod ulubioną sosnę..., zamknijcie oczy i... wyśnijcie sobie nowy świat, nowego "ja" i nowe życie z bratnią duszą.

z serdecznymi pozdrowieniami,
Agnieszka Zell (na prawdę gorąco wszystkich pozdrawiam, choć jestem w programie bez Donaty, z którą miałyśmy ten program zapowiadać - wtedy byłoby to może silniejsze jako przekaz. Dziś muszę sama występować w roli anteny, jak niegdyś audycja radiowa "Pomost - Telefon do kraju" :))
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 5965
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 862
x 282
Podziękował: 10402 razy
Otrzymał podziękowanie: 10964 razy

Re: MIŁOŚĆ......

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 26 mar 2020, 20:15

Bratnia dusza ? Przestałam w nią wierzyć ,może jak wrócę do "domu " to ją spotkam .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ