Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

ODDYCHANIE

cedric
x 21
x 6
Podziękował: 1005 razy
Otrzymał podziękowanie: 1118 razy

Re: ODDYCHANIE

Nieprzeczytany post autor: cedric » czwartek 24 sty 2019, 22:32

Alergicy często biorą loratydynę (Claritin na Borreliozę), która obniża poziom manganu i tak juz niski z niedoboru soku żołądkowego.
Dodatkowo mamy złosliwy cykl niski cynk-niski HCl, który utrudnia uwalnianie cynku.
Antyhistaminiki pogarszają pracę p.pok.- mniej soku żółądkowego. To samo sterydy.

Jedna z przyczyn alergii -niedobór soku żółądkowego - po triadzie -steryd/loratydyna/cetyryzyna - jest jeszcze pogorszona.

Nebulizacja złotem koloidalnym stabilizuje błony nabłonka oskrzelowego. Podobnie działa olejek lawendowy.
Nalezy podnieść glutation ( można też nebulizować- tiocyjanianem).

Można spróbować oddychać przez częściowo naciętą butelkę na spodzie zwiniętą do środka, żeby więcej CO2 zostawało we wdychanym powietrzu.
0 x

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
x 38
x 412
Podziękował: 20551 razy
Otrzymał podziękowanie: 14885 razy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 14 mar 2019, 16:00

janusz pisze:
środa 13 mar 2019, 23:38
ODDECHEM WYLECZYŁAM EPILEPSJĘ I DEPRESJĘ - Monika Juraszek © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=VnbO8Bl0od8

Premiera rozpoczęła się 2 godziny temu
0 x

czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
sandra
x 98
x 160
Podziękował: 1318 razy
Otrzymał podziękowanie: 4710 razy

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 14 mar 2019, 16:46

Dobrych wiele lat temu skusiłam się udział w Warsztatach z oddechowej jogi.
Dowiedziałam się, że to co takie naturalne w naszym życiu jak oddech, również można skomplikować... ;)
Warsztaty z oddychania...pieniądze leżą na ulicy, wystarczy się schylić. Tak mówią ?
Potem, uparcie przez kilka miesięcy starałam się wdrażać techniki oddechowe nabyte na szkoleniu.
Cóż, tak jak większość nienaturalnych technik i ta odeszła w zapomnienie ale nie zaprzeczę, że gdy byłam aktywną uczestniczką wydawało mi się, że okrywam coś nowego...
Moja prowadząca, nie z epilepsji się wyleczyła ale z poważnej wady serca na która cierpiała przez 20 lat.
Ta informacja na pewno wzmacnia nasza wiarę, że i nam się uda...
Ludzie chcą wierzyć więc nie należy im tego odbierać czego i ja niniejszym nie czynię :)
0 x

Awatar użytkownika
GRACZ
x 7
x 16
Podziękował: 1108 razy
Otrzymał podziękowanie: 608 razy

Nieprzeczytany post autor: GRACZ » piątek 15 mar 2019, 09:37

Każdy akt samodyscypliny stosowany regularnie i systematycznie jest w stanie podźwignąć z depresji. Może nie z najcięższej bo w takiej nie ma mowy o jakiejkolwiek możliwości utrzymania samodyscypliny ale tzw "normalnej" na pewno. Zwłaszcza korzystny jest taki nawyk dotleniający bo w depresji oddycha się bardzo płytko a często też wstrzymuje całkiem oddech. Warto spróbować na pewno. Jeśli ataki epilepsji są związane z odczuwanym niepokojem sytuacyjnym to i na to na pewno może pomóc. 8-)
0 x

Gramy po to żeby grać - Jishikamizi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 297
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 11768 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 15 mar 2019, 10:29

Na pewno warto doraźnie poinhalować się nieco wodą utlenioną 0,5%, oprócz dotlenienia przyniesie mnóstwo innych zdrowotnych korzyści, tylko trzeba to robić minimum 3-4 razy dziennie, ale niekoniecznie przed snem, gdy ktoś wrażliwy.

edit: dodałem stężenie (dla narwańców).
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
GRACZ
x 7
x 16

Nieprzeczytany post autor: GRACZ » piątek 15 mar 2019, 10:56

Taką 3% Blu? Wyciągam inhalator, w końcu się do czegoś przyda. 8-)
0 x

Awatar użytkownika
GRACZ
x 7
x 16

Nieprzeczytany post autor: GRACZ » piątek 15 mar 2019, 11:37

No, nieźle zaszalałam. Wyciągnęłam nebulizator, wlałam wodę i myślę sobie - ale drapie. I piecze... Ale jakoś te 5 ml przesiedziałam zanim Mi do głowy wpadło, żeby wyszukiwarką na forum poszperać... :roll:
To wklejam od razu dla innych narwańców. Sól fizjologiczna może być domowej roboty jak sądzę. 8-)
Sól fizjologiczna:woda utleniona > 5:1
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 297
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 11768 razy

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 15 mar 2019, 11:55

Lepiej poczekać na odpowiedź lub sprawdzić!!!
Wszystko poza tym się zgadza, tyle że 5:1 jest to końcowe i graniczne stężenie.
Lepiej brać 5 ml roztworu fizjologicznego i zaczynać od dodania 0,2 - 0,4 ml wody utlenionej (małą strzykawką lub na krople). Co drugą inhalację można zwiększać o 0,1 ml, aż dojdziemy do 1 ml wody utlenionej 3%.
Sama woda 3% uszkadza już śluzówkę, na szczęście ona szybko się regeneruje, ale nie jest to nic przyjemnego ani dobrego.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

cedric
x 21
x 6
Podziękował: 1005 razy
Otrzymał podziękowanie: 1118 razy

Nieprzeczytany post autor: cedric » wtorek 19 mar 2019, 20:48

0 x

ODPOWIEDZ