Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Azyl dla Norweżki z dzieckiem

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 4708
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 536
x 179
Podziękował: 7681 razy
Otrzymał podziękowanie: 8160 razy

Azyl dla Norweżki z dzieckiem

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 07 paź 2017, 21:30

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji,
Pan Mariusz Błaszczak

Minister Spraw Zagranicznych
Pan Witold Waszczykowski

Szef Urzędu do spraw Cudzoziemców
Pan Rafał Rogala

Szanowni Panowie,

Silje Garmo prosi o azyl w Polsce dla siebie i swojej ośmiomiesięcznej córki, ponieważ w Norwegii grozi im rozdzielenie. Barnevernet chce odebrać dziecko matce na podstawie donosu, nie znajdującego pokrycia w rzeczywistości. Fundamentalne prawa Silje Garmo i jej dzieci, zawarte w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka oraz w Konwencji o prawach dziecka, zostały naruszone w sposób rażący. Silje Garmo zasługuje na to, by uzyskać w Polsce wszelką potrzebną pomoc.

My, Polacy, powinniśmy w tej sytuacji z całą stanowczością pokazać, że Rzeczpospolita Polska realizuje gwarancje międzynarodowego systemu praw człowieka oraz zgodnie z Konstytucją RP chroni rodzicielstwo, życie rodzinne i prawa dziecka.

Apeluję o niezwłoczne udzielenie azylu Silje Garmo oraz jej córce Eira Garmo!


http://www.mamwplyw.pl/azyl-dla-silje-garmo-,76,k.html
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ