Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32703 razy
Otrzymał podziękowanie: 26092 razy

Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 11 paź 2013, 23:26

Powrót Marduka na Ziemię.

Bogowie sumeryjscy ukrywali przed zwykłymi istotami ludzkimi wiele prawd rządzących kosmosem.
Kapłanom sprawującym władzę w ich imieniu przekazywali tylko to co potwierdzało potęgę boską i wywoływało strach przed jej mocą. Znali się na genetyce i mieli dostęp do wiedzy o źródle życia.

Obrazek

Rasa ta w dużej mierze odpowiada wizerunkowi chrześcijańskich aniołów. W Internecie pojawiły się plotki, że przedstawiciel tej rasy, zwany Marduk, powrócił na Ziemię. :shock:
Redaktorzy witryny internetowej veteranstoday.com zauważyli dziwne zgrupowanie prezydentów USA w Afryce. W jednym momencie znaleźli się tam Bill Clinton, George W. Bush oraz urzędujący aktualnie Barack Obama. Dwóch z nich spotkało się w Senegalu. Pojawiły się pogłoski, że to nagłe zainteresowanie czarnym lądem nie jest przypadkiem i dzieje się tam coś godnego uwagi.

Obrazek Marduk.

Artykuł wskazuje na te poszlaki, z których redaktorzy veteranstoday.com wyciągają wniosek, że wizyty w Afryce to tak naprawdę spotkania z "królem" Annunakich, który powrócił sprawdzając stan swoich włości rządzonych przez zależne od tej "trzeciej siły" elity światowe. Z dostępnych informacji wynika, że do spotkania doszło podobno w Tanzanii lub w Senegalu.

Obrazek

Obrazek

Z tego, co sugerują redaktorzy tej witryny wynika również, że przylot Marduka może być zwiastunem powrotu "międzywymiarowej planety Nibiru", która jest podobno domem tych istot opisanych w starożytnych tekstach. W treści artykułu na ten temat jest dużo więcej szczegółów i każdy może sobie sam wyrobić opinię, czy jego zdaniem możliwe jest to, że świat rządzony jest do dzisiaj przez sługi jakiegoś pozaziemskiego bóstwa, które właśnie powróciło na Ziemię. Zachęcamy do sięgnięcia do źródła. ;)

Obrazek

http://innemedium.pl/wiadomosc/annunaki ... c-w-afryce
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 12 paź 2013, 11:37

Kolejne bajadery..... wiemy już dobrze, o... tam my gdzie nasza myśl....( a ona jak wiadomo tworzy przez skupianie uwagi i energii, na...), zatem znowu usiłowania zatrzymania naszej uwagi energii na odchodzącej przeszłości!

Marduk ( inaczej ENKI) to opiekun trzeciowymiarowej ziemi i WSZYSTKICH religii bez wyjątku! która nie jest w okresie ponownego rozkwitu, a absolutnego i ostatecznego UPADKU!
"Sercem ziemie" jest 7 czakramów wirów pierwotnie tworzących jej system energetycznego istnienia , czyli utrzymania w określonej wibracji odpowiadającej umownym nazwom wymiarów podzielonych ( każdy z nich na 3 poziomy energetyczne) , czakramy / wiry ziemi ( jak i wszystkie inne) maja "tarcze wirowe " przednie i tylne, czyli magnetyczne i elektryczne.

Tarcze, wiry magnetyczne odpowiedzialne za przekaz i otwieranie dostępu do wszystkiego nowego są zlokalizowane w EUROPIE! na półkuli północnej. Ich odpowiedniki tarcze wirowe elektryczne są zlokalizowane na półkoli południowej.

Wirowanie obydwu tarcz ma za zadanie połączyć się w wir tworzący złotą kule! , Dopiero wówczas wir osiąga pełną moc i jest w stanie przez połączenie się 7 materialnych wirów obracających się w płaszczyźnie poziomej i dwóch tarcz 8-go wiru ponad materialnego ( jedna tarcza pod stopami , druga nad głową) obracającego się w płaszczyźnie pionowej ) stworzyć MER KA BA , która powoduje przejście miedzy wymiarowe , ona uniezależnia materie od wszystkich warunków materialnych , bo to ona silą tych wirów materializuje energie, i dematerializuje materie w energie, ale w niej są zapisane WSZYSTKIE WZORCE życia z wymiaru z którego wychodzi i wymiaru do którego wchodzi , w postaci pola morfogenetycznego otaczającego ją.

Zatem wiemy juz o co chodzi, co i jak staje się przyczyną materialnych zmian i gdzie są 'punkty" stymulujące , lu blokujące te zmiany.... Dla obecnego ustawienia Ziemi z jej obecną osią magnetyczną W TYM MOMENCIE z punktami najważniejszymi jest lokalizacja dwóch tarcz NIEMATERIALNYCH!
1. Pierwsza tarcza / wir górny ,niematerialny 8- mego czakramu jest Warszawa , punkt osi to Pałac Kultury!
2.Druga tarcza / wir dolny jej odpowiednik jest w Afryce w KONGO! a Kongo jest dużżże.....


Obydwie te tarcze tworzące dwie półkule wirujące w pionie zamykają w sobie po zachodzące na siebie ( jak rosyjskie matrioszki) 7 wirów materialnych , również osiągających swoja doskonałość w postaci złotych kul.

Jak to się dzieje technicznie? Kulą pierwszą osiągającą swoja doskonałość jest CZAKRA SERCA, ona jako pierwsza osiąga najwyższą wibrację i to ona wyznacza / stymuluje wibracje pozostałych czakr , które kolejno ( od najbliższej jej do najdalszej zamykają się na niej , czakra serca jest wewnątrz jako jadro dowodzące procesowi) , na czakrę serca nachodzi czakra czakra mocy, następnie , czakra seksualna i czakra życia, dopiero po nich , czakra kreacji , gardła, , czakra trzeciego oka i czakra korony. One razem tworzą jedną wirującą kule średniowarstwową.
Gdy ona jest juz gotowa i nabiera mocy wirowania do uzyskania złotej barwy, w takim samym procesie rozwirowania są dwie tarcze ponad materialne, które są na dwóch półkolach naszej północnej i afrykańskiej południowej.

Teraz pora na aktywizacje maksymalną tych tarcz ponad materialnych , które tworząc złote dwie pół kule zamkną w sobie juz tylko jedna , kulę materialna powstałą z 7 kul wirów , materialnych. I to cały proces uaktywniający zmianę wymiaru..... proste? Bardzo proste.

A jak ma się to do powyższej informacji , koncentracji sil elity światowej w afryce? Półkola południowa , wir elektryczny wspiera swoją mocą cały proces wirowania wiru półkoli północnej, one są ze sobą połączone i WSPÓLNIE uzyskują pełnię mocy tworzącą złotą kule zamykającą w sobie kule materialnych wirów.

Oczywiście TWÓRCA, a raczej STWÓRCA Ziemi i całego systemu życia na niej zarówno wzorca energetycznego , jak i jego materialnego odbicia miał i ma cały czas decydujący wpływ na całokształt istnienia życia i przejaw ewolucyjny całego stworzenia przez [b]WSZYSTKIE JEGO FORMY!!!! [/b]

Ponad ziemią są i były zawsze " 2 statki matki " odpowiedniki energetyczne depozytu wiedzy aspektu żeńskiego, półkula północna i męskiego, półkula południowa. Można je lokalizować , używając technologii wykraczającą poza naszą dotychczas znaną publicznie wiedzę , oraz używając zdolności wyszkolonych w technikach poza materialnych ludzi. Te dwa "statki , matki i ojca... Stwórcy" są cały czas w przestrzeni okołoziemskiej w tych samych miejscach pomimo czasowej zmiany magnetycznej osi ziemi i całego przygotowania amerykańskiego w Los Angeles ( tak w przybliżeniu) na główny punkt energetyczny dla po raz piąty wgrywania życia Ludzi w TRZECIM WYMIARZE! Do czego pomimo usilnych starań elit na szczęście nie doszło!

O co wiec chodziło? O "zmianę lokalizacji " EUROPY w świadomości Ludzkiej , o zamianę miejscami ras ludzkich i nieprzebronowaniem kolejne z całkowitym zatarciem informacji o tym kto jest kim i co jest czym..... :shock: :evil:
"Europa" .... była by w Afryce , ( aspekt męski przejął by cechy ,aspektu żeńskiego i jego znak, wprowadzając zarówno zatarcie wiedzy , jak i niemożliwość uzyskania na długo powrotu do pierwotnego wzorca), co było przygotowywane na wielką skalę!
Prowadzono systematyczną degradację Europy ( od kultury, do technologii i życia społecznego, wprowadzając dezinformacyjną wiedzę.... i na wielką skalę emigrację afrykańską i azjatycką), niszcząc w Europie istniejące systemy życia , od rolnictwa do przemysłu , przez filozofię , medycynę i naturalne dawne istnienie kulturowe, blokując w ten sposób duchowo , intelektualny rozwój Czlowieka, uwikłanego w strach o przetrwanie . Ale o tym wiedzą ci, którzy od wielu lat interesują się tematami związanymi z tzw. "rozwój duchowy"...

Taki był cel blokad, które niszczyły wszystko co stało na drodze realizacji ich planu, naprawdę nie jest ważne dla 'systemu" kto z kim walczy i o co.... ważny jest tylko efekt walki prowadzący do obranego celu, a, w nim wykorzystano ludzkie słabości, dawne animozje i strach , który napędza wszystkie walki! Jedynym naszym wyjściem z systemu jest zaprzestanie prowadzenia WSZELKICH WALK!!!

A co z tym MARDUKIEM? To był wzorzec z trzeciego wymiaru,On otrzymał ziemię do dyspozycji na czas rozwoju wszystkich wcielających się na niej DUSZ / ENERGII na okres trwania wibracji / wzorca, kodu życia w energii pola III WYMIARU! Obecnie jest to czas przeszły, którego nie da się reanimować pomimo zapędu i chęci odchodzącego systemu i polityków oraz przywódców religijnych związanych z wzorcami III wymiaru, to już koniec definitywny i bezpowrotny!
Zatem nic nie da się zatrzymać, ni cofnąć, pomimo chęci zgrupowania zarządzających państwami elit, które , teoretycznie mogą tworzyć politykę w swoich państwach wywołując wojny, głód i strach ( inaczej nisko wibrującą energię , potrzebną systemowi do zablokowania procesu globalnej ewolucji), ale nic z tego, bo przebudzona Ludzkość nie chce juz żyć w takich warunkach i nie podda się presji strachu, znajdzie inne rozwiązania , zjednoczy się w pomocy sobie!

Nikt i nic nie zablokuje wirów ponad materialnych nad naszymi półkulami , bo zwyczajnie nie ma do nich dostępu, i nie jest w stanie stworzyć mocy większej niż moc tych wirów!

Zatem tym razem Ludzkie przeznaczenie się wypełni w całości i przyrzeczenie dane przez Stwórcę zrealizuje w 100%. Dwa rozdzielone dawno temu aspekty Stwórcy ponownie się połączą..... ;) :) żaden człowiek i nie człowiek nie jest w stanie zatrzymać tego procesu, można podjąć decyzję i nie uczestniczyć w nim tu i teraz... to można , bo można dokonać swojego rozwoju później lub zatrzymać go na obecnym poziomie.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32216 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Powrót Anunnaki i Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 14 paź 2014, 20:25

janusz pisze:W treści artykułu na ten temat jest dużo więcej szczegółów i każdy może sobie sam wyrobić opinię, czy jego zdaniem możliwe jest to, że świat rządzony jest do dzisiaj przez sługi jakiegoś pozaziemskiego bóstwa, które właśnie powróciło na Ziemię. Zachęcamy do sięgnięcia do źródła. ;)

To co dzieje się na świecie chyba wyraźnie wskazuje, "że świat rządzony jest do dzisiaj przez sługi jakiegoś pozaziemskiego bóstwa", i ich sługusów w religii i polityce jest aż nad to.
Czy Marduk jest takim bóstwem?
Tak go jawią, ale w moim mniemaniu jest zbyt małą personą by tak go przedstawiać.
Poza tym należy pamiętać, że Marduk był synem En-Ki (nie Enki - byta podszywającego się pod tę rzeczywistą postać), a więc należał do obozu sprzyjającego ludziom. Pomimo swego wybuchowego temperamentu (jak przystało na Anunnaka) trzymał stronę ojca, który w przeciwieństwie do swego przyrodniego brata En-Lila starał się na miarę swoich mozliwości pomóc ówczesnym ludziom.
Tak więc śmiem stwierdzić, że choć i sam En-Ki był Anunnakim, to należał do "ruchu oporu".
Annunnaki są pochodną cywilizacji Howa, Jehowa i ich ideologię w stosunku do nas ludzi skrzętnie wprowadzał w życie En-Lil więc jeśli ktoś z ich grona przybył na Ziemię w czasie, o którym napomyka powyższy artykuł to na pewno nie był to nikt ze świty En-Ki'ego. ;) :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

baba
x 117

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 16 paź 2014, 08:22

To ja mam taki swój "ogląd" sytuacji pozaziemskich kontaktów z ufokami/bogami. ;)

Jakoś mnie niewiele obchodzą te wszystkie przejawy typu ufo bo moim zdaniem od dawna już tu są i chodzą między nami poprzebierani w różne ludzkie postaci. I moim zdaniem wszyscy starają się nam pomóc przebrnąć szczęśliwie przez ten etap bo kiedyś tam w dalekiej przeszłości sporo nam namieszali we własnej młodzieńczej pyszałkowatości. Mamy te traumy zapisane w genach i nam się aktywują w miarę wzrastania energii więc czasy są trudne bo trzeba wiele problemów rozwiązywać i wiele lęków przekroczyć. Ale w linearnym świecie czas w miejscu nie stoi dla nikogo, od tamtej pory oni też swoje błędy dostrzegli i wiedzą że nie mogą "iść dalej" w swoim rozwoju dopóki ich nie naprawią.

Jeśli Marduk się faktycznie pojawił i w takiej a nie innej formie to wcale nie świadczy o jego stopniu rozwoju tylko raczej o naszym. Jakbyście się wybierali na rozmowy z żądnymi władzy agresywnymi dzikusami to w co byście się ubrali, żeby zrobić na nich wrażenie i mieć u nich posłuch, wpływ na ich decyzje? W elegancki garnitur od Gucciego czy niedźwiedzią skórę z wielkim sznurem kłów, pazurów i czaszek? :mrgreen:

Ja tam wierzę w Nibiru. Okresowa aktywność Słońca, która robi nam reset cywilizacyjny nie powstaje z niczego, sądzę że jest związana właśnie z przechodzeniem wokół niego Nibiru. Sama aktywność Słońca mogłaby spowodować wypalenie atmosfery planet ale raczej nie mogłaby spowodować zawirowań w ich ruchach i katastrof typu zderzeń, zbliżeń, zmian osi obrotu itd. Myślę że Nibiru jest domem jakiejś rozwiniętej cywilizacji, która z konieczności opracowała technologię ochrony swojej planety przed kosmicznym zimnem i słonecznym upałem. I myślę, że oni nam bardzo chętnie tą technologię udostępnią jeśli spełnimy odpowiednie warunki. Żadna rozsądna cywilizacja nie da innej technologii za pomocą której tamta mogłaby ją zniszczyć, prawda? Więc dla nas kluczem do przejścia tego kryzysu kosmicznego jest wyjście z tych naszych prymitywnych postaw walki i agresji.

To bym tak delikatnie sugerowała coby każdy w tym kawałku może we własnym ogródku nad sobą popracował. Wszelką przeszłość najlepiej zamknąć i odwrócić jej skutki w teraźniejszości. Odpowiednim do teraźniejszości postępowaniem, zgłębianie przeszłości niczego nie rozwiązuje tylko mnoży niepokój i frustrację z tego co było niedobre, nieudane. Tak będzie najszybciej, największy wpływ mamy na siebie samych, na "innych" to już jakby mniejszy. Co najwyżej zaraźliwy. :mrgreen:

Miłego dnia, idę przerabiać jabłuszka na potwory bo skoro jest nadmiar w małej cenie to się przydadzą zapasy. A i sadownikom może odrobinę "pomogę" wykupując, kropla w morzu ale przecież morze składa się z kropli, prawda? :D
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 18041
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 944
Podziękował: 32703 razy
Otrzymał podziękowanie: 26092 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 19 paź 2014, 23:48

Męka, śmierć i zmartwychwstanie Baala (Marduka)

W książce amerykańskiej autorki D. M. Murdoch posługującej się pseudonimem pisarskim Acharya S. widzi ona chrześcijaństwo i jego prawdy fundamentalne jako zlepek motywów zaczerpniętych z wierzeń starożytnych sięgających nawet 3-4 tysięcy lat przed rzekomymi narodzinami Jezusa. Z umieszczonego w niej tekstu pochodzącego sprzed 4000 lat, który opisuje schemat pojmania, sądu, męki, śmierci i zmartwychwstania Baala są zaskakująco dokładnie punkty odpowiadające kolejnym wydarzeniom z ostatnich dni życia Jezusa z Nazaretu. Mamy więc jakby rytuał "drogi krzyżowej", z tym że odprawiany "już w odległej starożytności", na tysiąclecia przez powstaniem biblijnych ewangelii.

Marduk.jpg
(438.33 KiB) Pobrany 1269 razy

Ciekawostką jest opis w jednej z książek Sitchina, dotyczący uwięzienia Marduka w Wielkiej Piramidzie (górze).
Może opisane powyżej spotkanie prezydentów miało swój sens, bo oparte jest na wiedzy o powrocie zmartwychwstałego króla. ;)
0 xbaba
x 117

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: baba » poniedziałek 20 paź 2014, 07:01

Krótko mówiąc - historia kołem się toczy. Na szczęście moim zdaniem to nie jest zamknięte koło tylko spirala. :)
Ale i tak bym się pod poniższym podpisała:

Obrazek :D
0 xAwatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12149 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 20 paź 2014, 09:58

Niech żyje BAL... drugi raz nie zaproszą nas wcale ;)

http://www.youtube.com/watch?v=i-2oZBaRkeI
Pozdrawiam - Thotal :)
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 20 paź 2014, 12:51

Janusz dobrze że napisałeś Baala (Marduka) .... bo dawniej BAAl był identycznym określeniem jak PAN, KRÓL , FARAON, ZEUS, czy HEROD... ta sama funkcja w rożnych czasach miła różne nazwy.
Zatem przydomek ... tak, ale kto go reprezentuje?

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 20 paź 2014, 21:38

Dzieki greta za link!

Duzo materialu, ale robi sie coraz jasniej pod deklem ;)

" „Powiedziałem, że uniform ludzki ewoluuje, faktycznie tak jest, ale ewolucja ta biegnie wzdłuż torów, wcześniej zaprogramowanych torów. W planach było, aby Anu powrócił na ‘chmurach’, całe Powtórne Przyjście Pana miało być zainscenizowanym przybyciem Anu. Ludzkość miała ewoluować w taki sposób, że jego ponowne wejście w naszą świadomość byłoby zrozumiane jako dobra rzecz. Zbawienie ludzkości. Mieliśmy wszyscy być jego dziećmi, i blask boga zstąpiłby na Ziemię. Taki był plan. Plan taki powstał jeszcze w czasach zanim pojawił się Jezus. Całość zaprogramował odpowiednio Marduk -”

Dokladnie ten sam INFORMATYK wklikal nam pojecie o "milosci bezwarunkowej"... czyli nalozeniu kajdan dobrowolnie... bo inaczej wezma sila... :o
0 xAwatar użytkownika
goratha
Posty: 1102
Rejestracja: środa 16 sty 2013, 20:03
x 20
Podziękował: 1125 razy
Otrzymał podziękowanie: 2675 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: goratha » poniedziałek 20 paź 2014, 22:11

Fair Lady pisze:Dokladnie ten sam INFORMATYK wklikal nam pojecie o "milosci bezwarunkowej"... czyli nalozeniu kajdan dobrowolnie... bo inaczej wezma sila... :o


Ok, czyli wszystkie tzw. cnoty- dobroc, uczciwosc, milosc , tez bezwarunkowa, nie czynienie zla nikomu, itp- to w/g Ciebie tylko wgrane programy? To co zostaje?Cialo i instynkty?
0 x


nie bierz zycia zbyt powaznie. I tak nie wyjdziesz z niego z zyciem:-))

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » poniedziałek 20 paź 2014, 22:50

goratha -

Polecam zapoznanie sie z tekstem (ktory podala w linku greta).

Ok, czyli wszystkie tzw. cnoty- dobroc, uczciwosc, milosc , tez bezwarunkowa, nie czynienie zla nikomu, itp- to w/g Ciebie tylko wgrane programy? To co zostaje?Cialo i instynkty?


Wg mnie TAK.

Bo, gdy przeczytasz to - to bedziesz wiedziala, ze sa rozne opcje. Niektorzy sa z "natury" wieczni i nie potrzebuja nauczycieli "niebianskich" czyt. slugusow ... niejakiego Boga Anu.

"„Uniform ludzki w wersji 1.0 został zaprojektowany przez Anunnaków, implanty zaprojektowali Syriuszanie, a zaprogramowanie implantów było zaprojektowane i rozwinięte przez istotę znaną jako Marduk.”
0 xFair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 21 paź 2014, 10:10

"„Wspomniałem o Marduku. Był zawzięcie zaangażowany w rozwój gatunku. To była jego rola. Spośród wszystkich Anunnaków, on był najbliżej w sprawach Ludzi 1.0. Rozumiał ich, a nawet podziwiał niektóre ich aspekty. Być może nieświadomie, zaczął zmieniać ich programy tak, aby Ludzie 1.0 zachowywali się nieco bardziej jak Anunnaki.

„Wraz z tym jak zaczęli przejawiać cechy Anunnaków, Anu i jego synowie, Enki i Enlil, zaniepokoili się tym. Marduk programował emocje i uczucia. Rozwijał ludzi zbyt szybko, lecz pamiętaj, że rozwijanie to dotyczyło implantów funkcyjnych, czyli interfejsu pomiędzy źródłem zasilania – Atlantami – a ludzkim ciałem fizycznym. Tak więc to interfejs był tym, co było rozwijane, tym co umożliwiło ciału ludzkiemu pokazywanie emocji, komunikowanie się, większe odczuwanie świata trójwymiarowego nazywanego Ziemia, itd."

zrodlo:http://krystal28.wordpress.com/
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 21 paź 2014, 11:28

Tekst podany w tym linku ( oj długi....) http://krystal28.wordpress.com/2014/10/ ... -oszustwa/

Owszem ciekawy ale dotyczy technologii tworzenia biorobotów !! absolutnie nie jest związany z ewolucją CZŁOWIEKA
właśnie tym się różnimy iż oni kopiują nasze funkcje precyzyjnie stworzonym programem, MY LUDZIE tworzymy reakcje odczuciami stymulowanymi do układu nerwowego przez 5 zmysłów.
Nasze odczucia i reakcje uczuciowe na nie są nie do końca przewidywalne ( tym różnimy się od biorobotow) , bioroboty zaś są sterowane programem stworzonym, zatem całkowicie przewidywalne.
ale komu by się chciało skupiać na takich szczegółach.. lepiej walnąć w efekt sensacji... zresztą dlatego ten teks ukazał się teraz.

to ostatni oddech trupa.. który jeszcze coś chce ugrać, coś zaburzyć... :lol: :lol: :twisted: :twisted: i to cały sekret tej opcji.

ps. jeszcze jeden szczegół.... Anu, Enki , Marduk i jeszcze wiele imion to ciągle jedna i ta sama Energia w różnych wcieleniowych wersjach, która udawała przed swoimi Boga stwórce... zwyczajnie zrobiła ich w balona.

Enlil nie był synem Anu... Anu, to męska kopia imienia bogini Ana z Anatolii pramatki wszystkich żyć.
Syriuszanie... inaczej psio głowi to wielcy naukowcy specjalizujący się w kopiowaniu matematyczno geometrycznym wszystkich funkcji życia, szczególnie uczuć, bo nad nimi chcieli zapanować.Nie dało się pomimo stworzenia tzw. św. geometrii.
Marduk był genetykiem, matematykiem, fizykiem owszem był bardzo zainteresowany stworzeniem biologicznej kopi człowieka , bo chciał dorównać STWÓRCY Wszechrzeczy.Oszust, manipulant , tchórz i wiele innych negatywnych przymiotów, ale może kiedyś się zmieni.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 21 paź 2014, 11:46

Link jest dlugi, ale dosc pouczajacy. Problem czytajacych polega na braku konsekwencji w wyczytaniu do konca.
Przyznaje, ze sama podzielilam sobie tekst na pare dni, bo w zaden sposob nie dalabym rady zglebic nawet pobieznie w parenascie minut.

Tam jest i o istotach wiecznych i o syntetycznych robotach oraz o wersjach czlowieka.

I rowniez jest o tym, ze Anu zrobil wszystkich "w balona", nie ma zadnej sciemki. Te energie wcielajace sie to jak podaje dr Neruda w wywiadzie sa implantami, i dzis bardzo sprytnie przemycanymi do swiata biologicznego np. w zegarkach, bizuterii, okularach.
Zawsze dziwilo mnie, ze u optyka potrzebuja tak dokladne moje dane, gdy robie sobie nowe "patrzalki". Jasne jako osoba spoleczna (zsynchronizowana) poprzez moje oczy (okulary, rodzaj kamery) przesylam informacje wprost do bazy danych Anu.

Tak wlasnie dziala ten Hologram Oszustwa m. in. oczywiscie.
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 21 paź 2014, 12:22

Lady... Anu/ Marduk otrzymał prawo do władania ziemią na określony czas, który prolongował sobie podstępnie po raz czwarty ( czyli ten w którym żyjemy teraz), jest i był oszustem.
Cały Dr, Neruda jest przedstawicielem jego systemu nie mówi prawdy, nie ważne czy specjalnie czy nie zna jej , tez kłamie.
Człowiek to nie system programów wcielonych , to energia korzystająca przez swoje DNA z kodem wzorca stwórczego. Anu/ Marduk dokonał czasowej blokady pewnych sekwencji naszego DNA . Ale on nie ma wpływu na czas i na nasz rozwój uczuciowy który swoją energią zdejmuje te blokady. System 3 energetycznych łączy w nas jest poz a jego dostępem. Może zmniejszyć czasowo energię w nich ale nie może ich likwidować ani wyłączyć kompletnie.Uśpione zawsze się obudzą, co dzieje się teraz. Właściwie wszystko wróciło do normy pierwotnej , teraz jest czas napływu powrotnego energii, czyli uruchomienia nas w nas falą energii kosmicznej. Uruchomienia impulsem , ale każdy będzie musiał korzystać z tego co zapracował sam we wszystkich swoich życiach. Marduk już to doskonale wie, wie ile będzie musiał sam przepracować żeby nie zniknąć we mgle przeszłości. Ale bioroboty to programy.. a program do końca realizuje swój zapis.

ps. Oczywiście że wszystkie dane o nas LUDZIACH są skrupulatnie zbierane i analizowane , w końcu wcale nie jest nas aż tak dużo... bioroboty chcą mieć nadal dla siebie dostawców energii. zasoby LUDZKIE muszą być katalogowane ściśle , bo to ich energetyczny potencjał kapitału władzy.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 21 paź 2014, 13:05

Kiara -

System 3 energetycznych łączy w nas jest poz a jego dostępem. Może zmniejszyć czasowo energię w nich ale nie może ich likwidować ani wyłączyć kompletnie.Uśpione zawsze się obudzą, co dzieje się teraz.


O tym tez mowi dr Neruda. Uzywa swoistego jezyka, duzo ma zwiazek z informatyka i komunikacja, a nie tylko z religijnymi pojeciami jak sily wyzsze, nizsze, dusze i inne stwory poza ziemskie. Wogole dojrzale wyjasnia kto to wogole sa ludzie, jakie byly poczatki, aby wskazac punkt Zero, aby masy zaczely samodzielnie myslec. Mowi rowniez o gestosci panujacej na naszej bazie, oraz o istotach eterycznych, a co wogole bardzo istotne mowi o niesmiertelnosci.

Ja czytalam jakies 6 lat temu 4 pierwsze wywiady z dr Neruda. Na poczatku sceptycznie, ale pozniej juz systematycznie poukladalam sobie te informacje i ... wyszlo na jego. Facet ma racje, jestem mu wdzieczna, ze ukazuje te wiedze, potwierdza sie 1:1 z ta wiedza, ktora ja otrzymalam z innych zrodel, oraz z doswiadczenia. Trudno w takie rzeczy uwierzyc, ale one na prawde istnieja.

Lady... Anu/ Marduk otrzymał prawo do władania ziemią na określony czas, który prolongował sobie podstępnie po raz czwarty ( czyli ten w którym żyjemy teraz), jest i był oszustem.
Cały Dr, Neruda jest przedstawicielem jego systemu nie mówi prawdy, nie ważne czy specjalnie czy nie zna jej , tez kłamie.


A kto wg Ciebie nie klamie? Czyja teorie przyjelas jako prawdziwa? Kto jest dla Ciebie najbardziej wiarygodny, bo przeciez i Ty czerpiesz skads te dane ;)
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 21 paź 2014, 13:26

Właśnie , te postacie eteryczne o których on opowiada są dla mnie wiarygodne. One są siewcami ziarna życia w kosmosie i projektantami światów materialnych. One dokonały eksperymentu rozszczepienia światła przez pryzmat i całego splotu Energii z materią.

Widzisz ja mam dar zauważania pewnych subtelności w przekazach , czytania między wierszami i weryfikowania tej informacji z moją wewnętrzną wiedzą.

Tak naprawdę od nikogo nie czerpię wiedzy bezpośrednio, otworzono mi we mnie dostęp do kodów wzorcowych stworzenia życia i to mi wystarcza do weryfikacji informacji.
To działa na zasadzie przyłożenia czegoś do matrycy wzorcowej , wynik jest błyskawiczny , albo coś się z nią zgrywa albo odstaje.
Niezmiernie proste i szybkie działanie dlatego nie daję się robić w balona różnym sensacjom i cudom wiankom.... ;) :lol:
Powinnaś wiedzieć iż nasze czasy , to wojna informacyjna, ten wygrywa , kto szybciej analizuje dane i zidentyfikuje fałsz. Liczy się szybkość analizy , wiesz bo znasz się na komputerach, Człowiek ma przewagę nad biorobotami tylko z jednego powodu, iż one nie posiadają kodu pierwotnego wzorca, MY tak. Zatem ich bardzo prawdopodobny zestaw info . zawsze będzie odstawał od prawdy, liczą tylko na brak dostępu do prawdziwej wiedzy przez Człowieka. Pogrywają z nami częściową prawdą z nadzieją iż damy się na nią złowić.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 21 paź 2014, 14:04

Kiara -

te postacie eteryczne o których on opowiada są dla mnie wiarygodne


"Dr Neruda: „Ziemia zaczęła się coraz bardziej materializować. Zaczęła w pewnym sensie twardnieć. A wraz z nią złoto. Ziemia i wszystko w jej obrębie gęstniało. Wydobywanie złota stałoby się wkrótce niemożliwe dla Anunnaków, ponieważ nie potrafiliby wydobywać złota gdyby było ono w gęstej, fizycznej postaci.”
Sara: „Dlaczego nie?”
Dr Neruda: „Ich ciała były eteryczne. Nie potrafiliby wydobywać złota gdyby było ono fizyczne. Potrzebowali ciał, które byłyby w stanie funkcjonować na Ziemi i wydobywać złoto.”

...

"Dr Neruda: „Mieli całkowicie formę biologiczną, lecz Ludzie 1.0 nie byli w pełni fizyczni. Częściowo mieli formę eteryczną. Zobacz, Anunnaki i Syriuszanie tak ich zaprojektowali, aby synchronizowali się z postępującym gęstnieniem Ziemi. A więc wraz z gęstnieniem Ziemi gęstniały też instrumenty ludzkie.”

.....

"„Program życia po śmierci i procedury z nim związane, wszystko to jest częścią programu głównego, którego zadaniem jest utrzymać zniewolenie istot. Pamiętaj, że jesteśmy istotami międzywymiarowymi – w tym sensie, że istniejemy w 3-D oraz w wyższych wymiarach. Tylko, że te wyższe poziomy są zaprojektowane przez Anunnaki. Nie są one prawdziwymi poziomami wymiarowymi. W przeciwnym razie, umieralibyśmy, odkrywalibyśmy kim naprawdę jesteśmy, po czym nigdy już byśmy się nie inkarnowali, albo gdybyśmy to zrobili, to powiedzielibyśmy każdemu na Ziemi, że to wszystko jest iluzją.”
0 xAwatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 21 paź 2014, 15:07

I to jest właśnie TO..... ten "wspaniały " informator ... a raczej dezinformator nie tylko nie mówi całej prawdy, ale też sprytnie nią manipuluje !

Dlaczego nie mówi iż istniały i istnieją nadal dwa rody postaci eterycznych???

Jeden absolutnie ukierunkowany na materię i władzę , drugi na rozwój i wiedzę.

Ciała eteryczne to pierwszy etap wcielania się Energii w materię , ale początek doświadczania ( poznawania siebie w takim splocie) taki był ogólny plan doświadczalno poznawczy Energii , które same wybrały ( nie wszyscy się wcielają , mnóstwo Energii świadomościowych nie wybrało tego doświadczenia) drogę wcieleń. Nie ma w tym nic podstępnego, podstępem jest manipulacja informacją.
Energie mogły dokonywać wcieleń i opuszczać ciała kiedy tylko chciały, bo nie było jeszcze blokad stworzonych przez Marduka. Schodziły, poznawały jak do kina czy teatru wychodziły... dopiero stworzenie "ASTRALU..." znanego tez pod nazwą " PARK" stało się blokadą rozdzielająca wcielające się Energie na Ziemi od ich nad przestrzennej Matrycy/MATKI.

Złoto materialne z ziemi nie było do niczego potrzebne Energiom z rodu Enlila , oni bez problemu materializują co chcą z kosmicznej energii. Marduk /Enki takiej mozliwości nie miał , złoto było wytworzone na jego ginąca już planetę Nibiru. Tam rozpylane w atmosferze by powstrzymać proces niszczenia jej. Nie dało się bo nie taki był proces ewolucyjny, który Marduk chciał za wszelka cenę zatrzymać by mógł kontynuować swoją władzę.

Nie zapominaj iż życie wyszło z wody.... z pra oceanu znaczy to tyle iż tamto "powietrze" miało inny skład chemiczny i inną bardziej wodną konsystencję a cały układ oddechowy tamtych Ludzi był inny niż nasz bo inne były wówczas ciała fizyczne z których oni korzystali. Ale o tym już nasz Neruda nie wspomina , że to były naturalne procesy ewolucyjne na tak zaprojektowanej ziemi. Że obecna forma ludzka wówczas na niej jeszcze nie istniała , miała zapisany w swoim DNA proces ewolucyjny jednak grupa Enlila przyspieszyła go aktywując swoją genetyką nowy wpis w matrycy kodu.

Marduk/ Enki kopiował DNA biorobotów ze swojej matrycy męskiej bo chciał złota, złota i jeszcze raz złota.... to jego najwyższa wartość złoto! Zrobił co potrafił na swoja miarę , ale cały czas eksperymentował genetycznie bo chciał mieć niewolników do pracy.
Musisz zrozumieć iż to są takie byty o systemie wartości który im pozwala zabijać , zniewalać innych, kłamać i kraść.Nie znajdziesz prawdy w ich przekazach , są jej fragmenty bo muszą być żeby wyłudzić jakoś swoja wiarygodność.

Ewolucja życia na ziemi była zaprogramowana na zaistnienie całego procesu od wysiania ziarna życia do obecnej transcendencja. Zatem to nic dziwnego iż maja tu miejsce wszystkie procesy , one wpisują wiedzę o sobie do jądra ziemi , centralnego "dysku pamięci" , który steruje kolejnymi fazami.
Jednak nie było w programie depozytu info , o okradaniu jej z minerałów na niej występujących.
Neruda sprytnie miesza informacje o ewolucji CZŁOWIEKA z info o tworzeniu biorobotów.

"„Program życia po śmierci i procedury z nim związane, wszystko to jest częścią programu głównego, którego zadaniem jest utrzymać zniewolenie istot. Pamiętaj, że jesteśmy istotami międzywymiarowymi – w tym sensie, że istniejemy w 3-D oraz w wyższych wymiarach. Tylko, że te wyższe poziomy są zaprojektowane przez Anunnaki. Nie są one prawdziwymi poziomami wymiarowymi. W przeciwnym razie, umieralibyśmy, odkrywalibyśmy kim naprawdę jesteśmy, po czym nigdy już byśmy się nie inkarnowali, albo gdybyśmy to zrobili, to powiedzielibyśmy każdemu na Ziemi, że to wszystko jest iluzją.”


Ten fragment ma całkowite odniesienie do zbudowanej wokół ziemi blokady energetycznej tzw. sieci energio informacyjnej , która jest rownież znanym nam miejscem bytowania pośmiertnego zwanym Parkiem lub Astralem. To dzieło wspólne Marduka/ Enki i jego kumpli wszelakiej maści.

cd... później..

ps.* postacie eteryczne, jednak nie materia w która one były wcielone , a Energia , która się wówczas wcieliła są i były moimi przewodnikami.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 21 paź 2014, 15:17

Kiara

Nie zapominaj iż życie wyszło z wody.... z pra oceanu znaczy to tyle iż tamto "powietrze" miało inny skład chemiczny i inną bardziej wodną konsystencję a cały układ oddechowy tamtych Ludzi był inny niż nasz bo inne były wówczas ciała fizyczne z których oni korzystali. Ale o tym już nasz Neruda nie wspomina , że to były naturalne procesy ewolucyjne na tak zaprojektowanej ziemi.


Wspomina i to prawie na samym poczatku.

Dr Neruda: „Ziemia była i jest bardzo wyjątkową planetą. Pierwotnie była ona w całości pokryta wodą. Lecz tym, co uczyniło ją interesującą dla istot był fakt, iż jądro Ziemi umożliwiło jej posiadanie siły grawitacyjnej wspierającej manifestację.”
.
Sara: „Co masz na myśli mówiąc, że wspierała manifestację?”

.
Dr Neruda: „Że Ziemia zaczęła przechodzić ze stanu bycia międzywymiarową planetą częstotliwości dźwięku, do stanu bycia planetą materialną – z materii fizycznej. Jej generujący grawitację rdzeń czy też jądro, było w stanie dosłownie wytwarzać warunki pozwalające planecie materializować się przez wieki.”

Dr Neruda nie uzywa namolnie terminu "Energie", bo ma na to rozne inne slowa.
Trzeba uwaznie poczytac.
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32216 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 21 paź 2014, 16:12

Oj coś mi się wydaje, że mieszacie już i tak pomieszane z poplątanym.
Może i zycie jako takie wyszło z owego bulionu ale nie my, ludzie.
Zapewne te nie istniejące juz rasy typu Australopitek, Neandertalczyk i inne piteki są pochodną tych istot, które wynurzyły się z "praoceanu" (nieudane krzyżówki genetyczne na małpach i im podobnych zwierzętach, praktykowane przez Anunnakich i innych) , jednak my, dzisiejsza rasa ludzi z tą ewolucją nie mamy tak dużo wspólnego jak próbują nam wmówić co poniektórzy i już na pewno taki cykl rozwoju nie dotyczył Ziemi.
To oczywiście mój punkt widzenia. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 21 paź 2014, 16:39

lady.... powyższy fragment akurat nic nie znaczy w innym kontekście, to przytoczenie od dawna znanej informacji... :D nie było powodu ukrywać tych info tyle lat !

masz tu przykład....

http://www.pepsieliot.com/prababka-z-pr ... a-energia/

A ci ludzie co nie przeszli ewolucji to niby kto???? Wszystkie wcielające się Energie w materię przechodziły ją w różnym czasie.
Jedynie ci skonstruowani na ziemi , bioroboty nie maja historii ewolucji, oni są tworzeni wedle opisu Nerudy na ziemi , to biologiczne klony z wzorca męskiego "ADAM" sztucznie wykreowane w laboratoriach po tysiącach doświadczeń.

Wszystkie ziarna życia wysiane na ziemi przeszły ewolucję n niej , projektanci Ziemi ( te Energie kosmiczne ) stworzyły ziemię w celu nauki rozwoju duchowego dla całego kosmosu.


Ludzie.... to niby KTO? przecież wcielone energie , a nie same kombinezony doświadczalne. Ktoś w trakcie milionów wcieleń zmieniał je , uszlachetniał.. same z niczego takie się nie stały. Pora to w końcu zrozumieć , zrobiły to wcielające się Energie , to nie jest jednorazowy projekt, to są miliony lat ewolucji i pracy Energii z materią.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1542
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 11
Podziękował: 579 razy
Otrzymał podziękowanie: 957 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 21 paź 2014, 20:48

Kiara -

Ludzie.... to niby KTO? przecież wcielone energie , a nie same kombinezony doświadczalne.


Dolowaliscie material genetycznie bezwzglednie. Uzywaliscie do tego zupelnie materialnych zrodel. Sluzyliscie mamonie, bo tak bylo wygodniej. Nie mieliscie grama SERCA dla blizniego pod postacia czy malpoluda, czy innych bytow. Aby tylko jedne teorie mialy zawsze wygrac.
Nakladaliscie CHOROBY straszyliscie smiercia, pieklem, cierpieniami..etc.

I wielu z NAS to przezylo...

A tu NAGLE "A - kuku" Mozecie nas w d..pe" pocalowac.
Spirala czaso-przestrzeni zrobila swoja robote i tak ma byc!
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32216 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 21 paź 2014, 20:57

FL pisze:A tu NAGLE "A - kuku" Mozecie nas w d..pe" pocalowac.
Spirala czaso-przestrzeni zrobila swoja robote i tak ma byc!

I tak trzymaj >FL<. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Powrót Marduka na Ziemię

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 21 paź 2014, 22:12

Fair Lady pisze:Kiara -

Ludzie.... to niby KTO? przecież wcielone energie , a nie same kombinezony doświadczalne.


Dolowaliscie material genetycznie bezwzglednie. Uzywaliscie do tego zupelnie materialnych zrodel. Sluzyliscie mamonie, bo tak bylo wygodniej. Nie mieliscie grama SERCA dla blizniego pod postacia czy malpoluda, czy innych bytow. Aby tylko jedne teorie mialy zawsze wygrac.
Nakladaliscie CHOROBY straszyliscie smiercia, pieklem, cierpieniami..etc.

I wielu z NAS to przezylo...

A tu NAGLE "A - kuku" Mozecie nas w d..pe" pocalowac.
Spirala czaso-przestrzeni zrobila swoja robote i tak ma byc!Dokładnie tak jak napisałaś, możesz ten tekst skierować do dr. Neruda, do Milabu , do Swerdlowa , do Marduka / Enki i wielu jeszcze przedstawicieli tej opcji ktorych bardzo szeroko gloryfikujesz na tym forum..... :lol: :lol: ale nie do mnie.
Bo ja akurat cały czas jestem w opozycji do ich planów i nigdy się nie zgodziłam na to co z takim namaszczeniem propagujesz jako rozwój duchowy czyli przemoc fizyczną i technologie wszelakie.
Zatem szczerze mówiąc , to ja mogła bym użyć twojego zwrotu Lady... gdybym była wulgarna. Nie zastosuję go bo nie jestem taka, ale powiem moja wytrwałość opłaciła się LUDZKOŚĆ jest wolna , uwolniona z tej manipulacji technologicznej.
Reszta to indywidualne decyzje.

To już koniec biorobotow moja miła, definitywny koniec i ta bajka nigdy więcej się już nie powtórzy. Nawet gdyby Enki wzywał wszystkich swoich ziemskich i nie ziemskich kamratów i sprzymierzeńców. Basta!

Spirala czaso-przestrzeni zrobila swoja robote i tak ma byc!


To nie spirala czasu przestrzenna coś zrobiła.... wbrew waszym oczekiwaniom i manipulacji informacją.. to LUDZKOŚĆ odważyła się uwierzyć w siebie i dokonać wyboru swojej wolności, oraz drogi rozwojowej wypełnionej pięknymi uczuciami ,miast programem o cudach wiankach zaplanowanych technologiami.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ