Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Posty: 12135
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 102
x 611
Podziękował: 29348 razy
Otrzymał podziękowanie: 18601 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 20 gru 2014, 12:57

w którym temacie ? ;)
troche ten watek rozrzucony po tematach ..
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14592
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15572 razy
Otrzymał podziękowanie: 22558 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 20 gru 2014, 13:00

grzegorzadam pisze:w którym temacie ? ;)
troche ten watek rozrzucony po tematach ..

to był chyba sam filmik w poście więc może być trudno go namierzyć,-
może wątku "filmy z pogranicza"?,-
nie mam aż tyle czasu aby przeszukiwać forum, ale jak namierzę to napisze,-
temat rozrzucony, bo łączy się z innymi tematami..


edit: ok, to chyba to:
viewtopic.php?f=50&t=532&p=6869#p6869
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Ramzes3
Posty: 620
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 75
Podziękował: 3478 razy
Otrzymał podziękowanie: 1399 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 20 gru 2014, 22:46

Ząb Adama


Sensacyjne odkrycie izraelskich archeologów postawiło na głowie dotychczasowe założenia nauki na temat historii człowieka współczesnego. Okazuje się, że nasz gatunek istniał już 400 tys. lat temu!

Według informacji podanych przez Associated Press 27.12.2010 r., izraelscy archeolodzy z Tel Aviv University odkryli dowody na istnienie człowieka współczesnego już 400 tys. lat temu, burząc tym podwaliny teorii pochodzenia człowieka. Jak by tego było mało, odkrycie wskazywało, że Adam narodził się w regionie utożsamianym z biblijnym rajem.

Od czasów Karola Darwina zakładano, że człowiek ewoluował z gatunków prymitywnych w coraz bardziej rozwinięte. Z czasem jednak stało się jasne, że taka liniowa koncepcja rozwoju praludzi nie wyjaśnia historii istot człowiekowatych. Dziś już wiemy, że setki tysięcy lat temu w tym samym czasie żyło na Ziemi wiele gatunków rozumnych istot ludzkich, a to, że właśnie nasz gatunek przetrwał jako jedyny, staje się coraz większą zagadką.

Izraelscy uczeni natrafili na niezwykle stare szczątki ludzi z naszego gatunku w jaskini Qesem, w górzystym regionie centralnej części Izraela. To prehistoryczne stanowisko zostało odkryte w 2000 r., a prowadzenie wykopalisk rozpoczęto tam w 2004 r.W trakcie prac prowadzonych przez archeologów z Tel Aviv University natrafiono w jaskini na kamienne narzędzia i ślady używania ognia, a także na zęby, które wyglądały tak samo jak nasze. Zęby to szczególnie atrakcyjne znalezisko, bo na ich podstawie można uzyskać wiele informacji, np. te dobrze zachowane bardzo długo przechowują DNA.

Izraelscy badacze przeanalizowali więc znalezisko z Qesem w każdy dostępny sposób. Zęby prześwietlono promieniami rentgenowskimi, przeprowadzono tomografię komputerową. Największym zaskoczeniem były jednak wyniki datowania zębów na podstawie szczegółowych badań warstw ziemi, w których zostały znalezione. Okazało się, że znane dotąd nauce najstarsze szczątki Homo sapiens, kości z Omo w Etiopii, są zaledwie w połowie tak stare jak zęby z Qesem. Bo człowiek współczesny żył w izraelskiej jaskini już 400 tys. lat temu!

- To bardzo ekscytujące, dojść do takiego wniosku - oświadczył Associated Press dr Avi Gopher, archeolog z zespołu odkrywców Qesem. - Oczywiście konieczne są dalsze badania, ale już to, co ustaliliśmy, zmienia cały obraz ewolucji. Teoria naukowa przyjmuje, że Homo sapiens pochodzi z Afryki i wyemigrował z tego kontynentu. Jednak nasze odkrycie wskazuje na to, że współczesny człowiek w rzeczywistości pochodzi z Izraela. Jestem przekonany, że w trakcie dalszych prac nasz zespół znajdzie też czaszki i kości, co rozwieje wszelkie wątpliwości na ten temat.

Zespół naukowców z Tel Aviv University, kierowany przez dr. Aviego Gophera, dr. Rana Barkai i dr. Israela Hershkowitza, opublikował wyniki swoich badań na łamach naukowego periodyku „American Journal of Physical Anthropology”, wywołując tym burzę w środowisku ekspertów.

Jednym z przeciwników wniosków stawianych przez naukowców z Tel Aviv University jest dr Paul Mellars, ekspert w dziedzinie prehistorii człowieka, wykładowca na Cambridge University. Według Mellarsa, metody badania zastosowane w przypadku zębów z Qesem są godne zaufania i znalezisko należy uznać za ważne, jednak uczony ten wątpi, by zęby należały do człowieka współczesnego. Stawia na neandertalczyka.

Naukowcy podzielili się na zwolenników i przeciwników odkrycia uczonych z Tel Aviv University. Dalsze badania w jaskini Qesem mogą ostatecznie rozstrzygnąć ten spór.

Zgodnie z aktualnie akceptowaną teorią naukową, drogi człowieka współczesnego i neandertalczyka rozdzieliły się w Afryce 700 tys. lat temu - wtedy żył wspólny przodek obydwu gatunków. Długo problemem był brak starszych niż 100 tys. lat znalezisk szczątków ludzi z naszego gatunku. Odnajdowano pradawne kości neandertalczyków, ale nie człowieka współczesnego. Najstarsze kości z Etiopii, co ustalono zaledwie 5 lat temu, liczyły 195 tys. lat. Sensacyjne odkrycie badaczy z Izraela wskazuje jednak nowe miejsce i czas narodzin Adama, pierwszego z naszego gatunku.

Fakty. Historia odkryć


W 2005 r. dr John Fleagle z uniwersytetu Stony Brook w Nowym Jorku, dr Frank Brown z uniwersytetu stanu Utah w Salt Alke City i dr Ian McDougall z Australijskiego Uniwer- sytetu Narodowego w Canberze przebadali kości człowieka współczesnego, odkryte w 1967 r. w Etiopii, ustalając, że te szczątki liczą 195 tys. lat. Na początku 2010 r. zespół kierowany przez dr. Paula Renne z Centrum Geochronologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley przebadał narzędzia odkryte w latach 70. XX w. na stanowisku Gademotta w Dolinie Ryftowej. Analizy wykazały, że te charakterystyczne dla człowieka współczesnego ostrza z czarnego obsydianu powstały 276 tys. lat temu.

http://nowosci.com.pl/195201,Zab-Adama.html
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6945
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1277
x 355
Podziękował: 12797 razy
Otrzymał podziękowanie: 13089 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 21 gru 2014, 09:40

Wczoraj czytałam sobie ten temat ,a potem weszłam na stronę YT i od razu rzucił mi się w oczy ten filmik. To na pewno nie był przypadek. Subskrybuję kanał uzytkownika treborok a on zawsze cos ciekawego wstawi.

Międzyplanetarna ludzka cywilizacjahttps://www.youtube.com/watch?v=30N6FhD4NOs
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

remek
Posty: 27
Rejestracja: piątek 13 cze 2014, 11:20
Otrzymał podziękowanie: 24 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: remek » wtorek 03 lut 2015, 10:29

Niebieska krew, konflikt i kreacja Stewarda Swierdłowa, David Icke vs Kroniki Akaszy Chrisa Thomasa.

600 mln lat temu zaczęła się jatka. Imperium Drako napadło Orion i naście innych światów.
Syriusz A sprzedając bronie i mind kontrolne sprzety naraziło na prześladowania Konfederacji Oriona i reszty światów na szwank
i dlatego Syriusz A został zaatakowany.

Zapraszam do lektury.

https://www.facebook.com/download/35415 ... ierzy2.rar
0 xAwatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32216 razy
Otrzymał podziękowanie: 9275 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 03 lut 2015, 21:35

Jatka zaczęła się dużo wcześniej, ale to mało istotny szczegół. ;)
kolejne uproszczenia, ferowane przez różnych autorów.
Nie kwestionuję Twojej wiedzy, widzę, ze jest bogata ale nie wszystko, co podają "znani i lubiani" jest w 100% prawdą. ;)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 03 lut 2015, 23:16

remek pisze:Niebieska krew, konflikt i kreacja Stewarda Swierdłowa, David Icke vs Kroniki Akaszy Chrisa Thomasa.

600 mln lat temu zaczęła się jatka. Imperium Drako napadło Orion i naście innych światów.
Syriusz A sprzedając bronie i mind kontrolne sprzety naraziło na prześladowania Konfederacji Oriona i reszty światów na szwank
i dlatego Syriusz A został zaatakowany.

Zapraszam do lektury.

https://www.facebook.com/download/35415 ... ierzy2.rar


Imperium drako i Orion to jedna i ta sama bajka w kilku opcjach, Syriusz A to planeta biorobotow, one wywołały wielki konflikt w kosmosie , bo podbijały wszystkie cywilizacje w celu przejmowania ich jako niewolników do produkcji energii. Ci którzy im się sprzeciwili byli niszczeni ,a ich planety całkowicie pozbawiane życia.
takie banialuki możesz wypisywać dla kompletnych ignorantów nie znających tamtej historii, ani postaci w kombinezonach gadów... :)
Te przebieranki już od dawna są rozpoznane, a przebierańcy zidentyfikowani.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6945
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1277
x 355
Podziękował: 12797 razy
Otrzymał podziękowanie: 13089 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 05 mar 2016, 09:30

Starożytni kosmici w ZSRR

W republikach byłego Związku Radzieckiego dokonano kilku kontrowersyjnych znalezisk, które sugerowały, że przed tysiącami lat wylądowali tam przedstawiciele obcej cywilizacji. Były to zagadkowe artefakty i wizerunki mogące stanowić namacalny ślad "starożytnych kosmitów"

Teoria o starożytnych astronautach zakłada, że u zarania dziejów ludzie zostali odwiedzeni przez istoty z innej planety. Zaawansowani technicznie przybysze, wzięci za bogów, mieli nauczyć naszych prymitywnych przodków podstaw rolnictwa i rzemiosła, dając bodziec do rozwoju cywilizacji.


Obcy mieli przeprowadzać swój projekt edukowania ludzkości w kilku rejonach świata, gdzie potem rozkwitły wielkie cywilizacje starożytności, których mity opowiadały o nauczycielach z nieba - bóstwach, które przyniosły pierwszym ludziom oświecenie. Byli wśród nich egipski Thot, babiloński Oannes, Bene Elohim (Synowie Boga) z Genesis i Księgi Henocha czy chiński Fuxi.

Sceptycy podkreślają jednak, że mity to za mało. By udowodnić ingerencję kosmitów w rozwój ludzkości potrzeba dowodów materialnych. Ale czy istnieją jacyś pretendenci do tego miana? Okazuje się, że tak, a kilku znalezisk o największym potencjale dokonano na obszarze byłego ZSRR - w części świata absolutnie niekojarzonej z teorią o starożytnych astronautach.

Oto kilka przykładów dziwnych znalezisk (czasem bardzo spektakularnych), które wywołały ogromne kontrowersje i wzbudziły sprzeczne opinie wśród uczonych.

Sprężynki obcych

Tuż po upadku Związku Radzieckiego, w pierwszej połowie lat 90., poszukiwacze złota z Uralu zaczęli donosić o dziwacznych znaleziskach. Chodziło o tkwiące często głęboko pod ziemią drobne metalowe przedmioty przypominające "sprężynki". Natrafiano na nie najczęściej nad rzekami Narada i Kozim. Rosyjska prasa donosiła, że obok "dużych", tj. dochodzących do 3 cm długości obiektów znajdowano też bardzo małe, a nawet mikroskopijne okazy (najmniejsze zidentyfikowane przez naukowców sprężynki mierzyły zaledwie 0,003 mm!).

Obrazek

Analizy przeprowadzone w Syktywkarze - stolicy Republiki Komi, wykazały, że większe sprężynki wykonano z miedzi, mniejsze z tungstenu i molibdenu. Orzeczono również, że nie są one tworami natury, ale wskazać ich "producentów" było bardzo trudno. Sądząc po wieku warstw gleby, w jakich je znaleziono, musiały one powstać od 20 do 300 tys. lat temu. Słysząc to niektórzy (w tym niemiecki badacz tajemnic Hartwig Hausdorf) doszli do wniosku, że sprężynki są dziełem zaawansowanej cywilizacji z kosmosu, która odwiedziła Ural przed tysiącami lat.

Sprawa się jednak skomplikowała, bo w kolejnych latach o podobnych znaleziskach zaczęto donosić z innych odludnych części Rosji, m.in. z Ałtaju i Czukotki, gdzie w 2008 r. sprężynki znalazł poszukiwacz złota Michaił Koszman, który opinii na ich temat zasięgnął u uczonych oraz kolegów po fachu. Analiza metalurgiczna wykazała, że znaleziska składają się z wolframu (tak jak "druciki" w żarówkach). Poszukiwacze przyznali zaś, że często znajdują i dobrze znają te drobne przedmioty.

Mimo analiz i upływu lat, zagadka sprężynek pozostaje otwarta. Nie udało się wyjaśnić ich pochodzenia, choć pojawiły się hipotezy łączące je z przemysłem wojskowym lub kosmicznym. Mogły być one pozostałościami po zlikwidowanych tajnych fabrykach - odpadkami, które zakopano w dołach. Słabą stroną tej koncepcji jest to, że obok sprężynek nie znajdowano innych pozostałości po tych placówkach w postaci złomu, drewna lub gruzu.

Kostka znad Waszki

W 1976 r. nad brzegiem rzeki Waszka w Republice Komi rybacy ze wsi Jertom znaleźli metalową "kostkę" wielkości pięści. Myśląc, że to blok aluminium, zabrali ją do wioski. Po uderzeniu młotkiem z obiektu sypnęły iskry. Zaciekawieni, ale i zaniepokojeni znalazcy postanowili oddać go władzom, a te (nie umiejąc wyjaśnić, w jaki sposób coś, co wyglądało na dziwny stop znalazło się w tak słabo zaludnionym rejonie) wysłały obiekt na badania do moskiewskich ośrodków naukowych, m.in. do Instytutu Geochemii i Chemii Analitycznej im. Wiernadskiego.

Analizy wykazały, że "znalezisko znad Waszki" - jak nazwała je prasa - składa się z metali ziem rzadkich (ceru - ok. 67 procent składu, lantanu - 11 proc., neodymu - 8,5 proc. itd.). Dość szybko pojawiły się teorie, że jest to wytwór pozaziemskiej myśli technicznej - ślad po lądowaniu obcych sprzed tysięcy lat. Inna hipoteza zakładała, że nad rzeką znaleziono fragment słynnego obiektu tunguskiego z 1908 r., ale Waszka nie leżała na trasie jego przelotu. Emocje wokół znaleziska podsycali dziennikarze, nazywając metal "fragmentem UFO". Sceptycy twierdzili z kolei, że rybacy znaleźli kawałek miszmetalu - stopu metali używanego w hutnictwie. Nikt nie umiał jednak wytłumaczyć, w jaki sposób trafił on nad rzekę.

Piktogramy z wzorem PCW

Informacje o tajemniczym "piśmie skalnym" znajdowanym na Środkowym i Południowym Uralu napływały od XVII stulecia od podróżników i przyrodników zapuszczających się w tamte odludne rejony Rosji. Dziś, m.in. dzięki staraniom Walerego Czernecowa, wiadomo, że uralskie piktogramy liczą sobie ok. 5 tys. lat i występują na przestrzeni setek kilometrów, głównie wzdłuż brzegów rzek Czusowa, Tagił czy Rież.

Wśród uralskich przedstawień dominują motywy zwierząt, ludzi i figur geometrycznych. Z tymi ostatnimi wiążą się pewne kontrowersje. Otóż zdaniem pisarza Władimira Awińskiego niektóre z abstrakcyjnych malunków są zaskakująco podobne do
wzorów strukturalnych substancji takich jak: polietylen, polichlorek winylu, grafit, chryzen, antracen itd.

Czy to zbieg okoliczności? A może twórcy "pisma skalnego" utrwalili w ten sposób informacje otrzymane od wyższej inteligencji? Tylko po co obcy mieliby przekazywać myśliwym-zbieraczom wiedzę, której ci nie byli w stanie pojąć? A może kosmici uczynili to celowo, chcąc pozostawić namacalny i rozpoznawalny dla przyszłych pokoleń Ziemian ślad swojej wizyty?

"Kotły" z Jakucji

Największe i najbardziej kontrowersyjne ślady po rzekomym kosmicznym kontakcie sprzed tysięcy lat mają leżeć nad rzeką Wiluj w Republice Sacha (Jakucji). Według relacji podróżników i autochtonów znajdują się tam obiekty przypominające metalowe kopuły lub bunkry o średnicy kilku metrów. Niektóre mają część podziemną i nawet w srogie mrozy jest w nich ciepło, choć według opowieści jakuccy myśliwi bali się nocować w "cheldju" (metalowych domach), twierdząc, że to niezdrowe. Cały region cieszy się zresztą złą sławą i nosi ponurą nazwę Dolina Śmierci.

Obrazek

Pierwszym podróżnikiem, który donosił o tej zagadce był XIX-wieczny estoński badacz Syberii Richard Maak wspominający o "gigantycznym miedzianym kotle" nad jednym z potoków wpadających do Wiluja, o którym opowiedzieli mu mieszkańcy osady Suntar. W rosyjskich źródłach pojawiają się też relacje o ludziach, którzy widzieli, a nawet zwiedzali te obiekty jeszcze w pierwszej połowie XX w. Jednym z nich był niejaki Michaił Koreckij opisujący je jako wielkie kopuły z chropowatego metalu.

Walery Uwarow - rosyjski publicysta i badacz tajemnic wysnuł teorię, że "instalacja" z Doliny Śmierci została wzniesiona tysiące lat temu przez przybyszów z kosmosu. W jakim celu? Tego możemy się jedynie domyślać.

Pozostaje jeszcze jedno zasadnicze pytanie: dlaczego "kotłów" z Doliny Śmierci nikt do tej pory nie znalazł? Sugeruje się, że pochłonęła je tajga, bo świadkowie, którzy widzieli je jako ostatni wspominali, że pod niektórymi kopułami zapadł się grunt i stały przekrzywione. Wielu wierzy jednak, że kiedyś uda się je odnaleźć. Co ciekawe, kilka lat temu rosyjskie media ogłosiły, że geolodzy poszukujący nad Wilujem ropy i gazu chcieli zweryfikować fantastyczne pogłoski o cheldju, ale o wynikach ich przedsięwzięcia nic nie wiadomo. Kotłów poszukiwał też w 2006 r. czeski podróżnik Ivan Mackerle, który twierdził, że natknął się na coś dziwnego w jednym z jeziorek w Dolinie Śmierci. Niestety zasięg i koszty ekspedycji przerosły go, a ponadto - jak dodawał - po próbie zbadania tajemniczego obiektu zapadł on na dziwną chorobę.

Podziemna zagadka z Rygi

Historia ta rozpoczyna się w 1964 r. na posesji Wirgo i Wijwike Mittów przy ul. Hõbekuuse w Tallinie, położonej niedaleko zatoki. Mitt zbudował dom i postanowił wykopać studnię. Kopał i kopał, aż na głębokości 6,5 m natrafił na niespodziewaną przeszkodę - płytę o grubości ok. 3 cm, którą zdołał rozbić. Dół wkrótce wypełnił się wodą.

Pewnego razu Mitt opowiedział o tym chemikowi Heikkiemu Karikowi, któremu pokazał fragmenty płyty, a ten posłał je do analizy na miejscową politechnikę. Okazało się, że wykonano je ze stopu żelaza z dodatkami tytanu, kobaltu, niklu itp. W 1969 r. przeprowadzono pomiary magnetometrem, których wyniki sugerowały, że pod posesją Mittów rzeczywiście spoczywa "duży metalowy obiekt". Było to bardzo dziwne. Badania jednak przeciągały się. Wkrótce kawałki płyty Mitta trafiły do Moskwy, do wiodących ośrodków naukowo-wojskowych, ale okazało się, że nikt nie wie, co to.

Uczeni Obrazcow i Jelkin stwierdzili przykładowo, że to "kompozyt wzmocniony włóknami wapienno-żelazowo-krzemowymi, który (
) wygląda jak metaliczne szkło". Wskazano na jego dużą wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury. Wykluczono też, by był to fragment meteorytu. Sprawa trafiła ostatecznie do Komisji Wojenno-Przemysłowej przy Radzie Ministrów ZSRR. Zaczęły rozchodzić się pogłoski, że pod placem Mittów znajduje się pogrzebany przed tysiącami lat obiekt nieznanego pochodzenia - statek kosmiczny albo pozaziemski nadajnik. W 1985 r. przeprowadzono wykopaliska, ale oficjalnie znaleziono tylko bryły pirytu (nadsiarczku żelaza). W międzyczasie zmarł Wirgo Mitt, Związek Radziecki się rozpadł, a sprawa stała się najbardziej znaną legendą miejską w Estonii.

http://strefatajemnic.onet.pl/extra/sta ... srr/7d8fh0

Rosja to ogromny i nie zbadany kraj a zwłaszcza obszar Syberii .Myślę że jeszcze usłyszymy o nowych odkryciach .Oglądałam kiedyś któryś z odcinków "Starożytnych kosmitów " w TV, właśnie o tych " kotłach " z Jakucji .Bardzo ciekawa sprawa . :o
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14592
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15572 razy
Otrzymał podziękowanie: 22558 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 02 cze 2019, 18:42

Starożytni Kosmici - Podróże do Nieba


https://youtu.be/5_kuU7EIdZY
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14592
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15572 razy
Otrzymał podziękowanie: 22558 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 17 gru 2019, 11:01

Zielony świat -06 Lodowa Planeta - "Zalwit pod choinkę"

https://youtu.be/H9JV9Wiw23Q
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14592
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15572 razy
Otrzymał podziękowanie: 22558 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 28 lut 2021, 08:10

OPOWIEŚCI Z TABLICZEK SUMERYJSKICH - CZ.1 MANIPULACJE GENETYCZNE. Jarosław Dobrudzki

https://youtu.be/SRxf33boGSw
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14592
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15572 razy
Otrzymał podziękowanie: 22558 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 11 kwie 2021, 12:52

BITWA O PĘPEK ŚWIATA CZ.3

https://youtu.be/pRADZVGnxuE
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14592
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1005
x 417
Podziękował: 15572 razy
Otrzymał podziękowanie: 22558 razy

Re: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 17 maja 2021, 19:05

Starożytni Astronauci - Czy Bogowie Opuścili Ziemię?
316 wyświetleń•17 maj 2021

https://youtu.be/yb-AmvCNroA
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ