Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 26 gru 2021, 12:32

Wielka anomalia w atmosferze Ziemi - Biegun Północny ujawnia kolejne tajemnice
10 818 wyświetleń23 gru 2021

https://youtu.be/_41-exDxApg
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 28 gru 2021, 22:57

Na tropie podziemnej cywilizacji

https://youtu.be/IDpFa2JwIrM


Tajemity


Edward Snowden - jedni uważają go za zdrajcę, inni że popełnił słuszny czyn ujawniając ukrywane przed opinią publiczną liczne dokumenty świadczące o istnieniu UFO i innych cywilizacji. Miał odwagę ujawnić sekrety, których świat musiał się nauczyć. Wśród opublikowanych istotnych faktów niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że wiedza Edwarda opierała się o prawdę tyczącą się UFO i istot pozaziemskich. Ale co wiedział Edward na temat podziemnych cywilizacji? Jak twierdzi, według niektórych dokumentów skopiowanych z CIA, rząd USA od dawna wiedział o istnieniu wysoce inteligentnych gatunków, bardziej zaawansowanych niż ludzkość, które żyją pod ziemią. Jak jest naprawdę?
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 27 mar 2022, 18:21

Południowe wejście w głąb Ziemi - tajemniczy list z Antarktydy

https://youtu.be/htTEcCb5Kj8
Tajemity


2 lata temu, w naszym filmie mówiliśmy o niebywałym odkryciu na Antarktydzie, było to starożytna metropolia obcej cywilizacji, która spoczywała zamarznięta 3 kilometry pod lodem. Jakby uzupełnieniem naszego filmu sprzed dwóch lat, jest tajemniczy list, który otrzymała sławna dziennikarka, Linda Hove. Co zawiera ów list? O tym w naszym filmie. Zapraszamy do oglądania.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19020
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33016 razy
Otrzymał podziękowanie: 23982 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 05 maja 2022, 17:33

Białe Bractwo Shangri-La
5 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=zGHy5YFzLKc

Tajemity

Najwięcej doniesień, o podziemnym królestwie, pojawia się na wschodzie. Dzieje się tak dlatego, że według tybetańskich legend to właśnie na pustyni Gobi w Mongolii, powstał pierwszy fizyczny ośrodek Białego Bractwa, później znany jako Szambala, główne miasto wewnątrzziemskiej sieci Agharty. Szambala, nazywana również Shangri-La jest najwyższym ośrodkiem niewidzialnych Mistrzów. Skąd oni pochodzą? Dlaczego interesują się ludźmi i planetą? Jak bardzo potrafią wpływać na ludzi?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 19020
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33016 razy
Otrzymał podziękowanie: 23982 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 maja 2022, 19:30

Wysłannicy z wewnętrznej Ziemi - część 2
7 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=_G6NLgxqpWI

Tajemity

Wzmianki o świecie wewnątrzziemskim i jego wysłannikach są bardzo odległe. Oczywiście nie tylko w tradycjach antycznych znajdziemy ciekawe informacje nawiązujące do tej wewnątrzziemskiej siedziby. Mistrzowie Szambali znają budowę Ziemi i wiedzą gdzie i w jaki sposób są rozmieszczone enklawy. Całą wiedzę o tym i nie tylko o tym skopiowano z wielkich bibliotek Szambali na specjalnych płytach z pomysłowych stopów metali i kryształów górskich. Dzisiaj jest ona pilnie strzeżona i chroniona w różnych Wewnętrznych Odosobnieniach. Przed kim jest chroniona?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Posty: 19020
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 900
Podziękował: 33016 razy
Otrzymał podziękowanie: 23982 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 17 lip 2022, 17:21

Sumeryjska Kur, Szeol oraz Mictlan - Mityczny podziemny świat rzeczywiście istnieje?
6 cze 2020

https://www.youtube.com/watch?v=bN95gV55k9Y

Temat podziemnego świata towarzyszy człowiekowi od najdawniejszych czasów, kiedy to pisane były pierwsze mitologie i opowieści. Świat podziemia ukazywany był jako świat ognia, ciemności, nicości i pokuty a w nim władzę sprawowali odpowiedni bogowie. Świat podziemia, niekiedy łączony z teorią o pustej czy wewnętrznej ziemi dotychczas balansował na granicy pomiędzy fantazją a teorią spiskową. Nowe światło na owy temat rzucają ostatnie odkrycia naukowe, które coraz bardziej zbliżają ludzi do potwierdzenia istnienia podziemnego świata głęboko pod naszymi stopami.
W czerwcu 2019 roku świat obiegła informacja o odkryciu gigantycznego zbiornika wody pitnej pod dnem oceanu atlantyckiego. Do przypadkowego odkrycia przyczynił się zespół naukowców z USA, który podczas tworzenia mapy geologicznej pod dnem oceanu przy północno wschodnim wybrzeżu USA odnalazł dziwną anomalię. Okazało się, że jest to wielki zbiornik wody pitnej, największy tego rodzaju na ziemi. Badacze oznajmili, że takich zbiorników na całej planecie mogą być dosłownie tysiące na co wskazują szacunkowe obliczenia. Zbiornik znajduje się około 180 metrów pod dnem oceanu a sam posiada 180 metrów głębokości oraz 120 kilometrów długości.
Kolejnym naukowym odkryciem zmieniającym ludzkie rozumowanie o podziemnym świecie jest zlokalizowanie przez naukowców z Deep Carbon Observatory dotychczas nieznanych ludzkości ekosystemów znajdujących się we wnętrzu ziemi. Badacze byli mocno zdumieni wynikami swojej pracy. Ekosystemy mikroorganizmów występujące na głębokości 2,5 kilometra pod ziemią były tam ukryte przez miliony lat i mimo braku słońca i tlenu wciąż żyją i mają się świetnie.
Najgłośniejszym wydarzeniem ostatnich dziesięcioleci w sprawie odkrycia podziemnej krainy było dowiercenie się Rosjan do bramy piekielnej. Cała sprawa owiana jest wielką mroczną tajemnicą a od jej początku Rosyjscy badacze spotykali dziwne anomalie, które w naukowych założeniach w ogóle nie powinny mieć miejsca.
W wielu starożytnych mitach i legendach można znaleźć opisy podziemnego świata czy krainy.
Bardzo ciekawy i tajemniczy opis podziemnego świata stworzyli Sumerowie. Kraina nazywała się Kur, a jej położenie było na obszarze oddzielającym ziemię od podziemnego oceanu wód pierwotnych. Sumerowie znali tajemne wejścia do tego świata, które znajdowały się w górach Zagros.
Mityczny świat podziemny występuje również w Azteckich legendach, gdzie kraina nazywa się Mictlan. Był to świat umarłych, który znajdował się daleko na północy a w przedostaniu się do niego pomagał Bóg Xolotl. Dusze zmarłych przechodziły przez następujące po sobie etapy krainy będąc przy tym poddawanym próbom magicznym.
Bardzo popularnym opisem podziemnego świata jest ten stworzony przez Starożytnych Greków. Kraina Hadesa boga podziemnego świata zmarłych, dzieliła się na trzy części.
Kolejnym przykładem opisu podziemnego świata jest Szeol, który we wczesnym judaizmie uważany był za miejsce pobytu zmarłych, pozbawione radości i życia. Słowo to, w starym testamencie występuje 66 razy.
Jednak najbardziej spektakularnym ze wszystkich opisów jest ten podany w apokryficznej księdze Henocha. Henoch opisuje, że anioł Uriel zabrał go w smutne miejsce. Był tam wielki ogień, który palił i wydawał płomienie oraz szczelina sięgająca otchłani, która wypełniona była niezliczoną ilością wielkich kolumn ognia, które tam wpadały.
Czy mityczny podziemny świat rzeczywiście istnieje?

4 Strefy Tajemnic
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 24 lip 2022, 10:56

Operacja Sunbeam! Tajemnica Otworu Do Wnętrza Ziemi i Operacji Wojskiej z Baba Wanga - Ator Analiza

https://youtu.be/1rl8k7rM8kI

wideoprezentacje
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 26 wrz 2022, 22:01

Podziemne Światy

https://youtu.be/Fk2X0Wk17IQ

Czy istnieje inteligentne życie pod ziemią? To pytanie wyłania się czytając działa Erich von Dänikena. Jednak Harold T. Wilkins w swoim studium prehistorycznym "Tajemnice starożytnej Ameryki Południowej" z 1956 r. mówi, że „brodaci biali mężczyźni”, którzy zaszczepili wiedzę w Ameryce północnej i południowej pochodzili z Atlantydy. Jednak niektóre z jego dowodów wskazują też na inny kierunek… kierunek w głąb ziemi.

Tajemity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 27 sty 2023, 11:53

Święte, tajemnicze góry cz.1

https://rumble.com/v12x0ry-wite-tajemni ... 3s8nuyAQAc

Frank Kozlowski


O pustej Ziemi , Agharcie ,Szambali i innych ciekawych miejscach .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 sty 2023, 11:59

..to zgodnie z klasyczną budową ziemi, to co w tej pustej teraz się zatrzymało obracać,-
wewnętrzne słońce :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 27 sty 2023, 12:34

songo70 pisze:
piątek 27 sty 2023, 11:59
..to zgodnie z klasyczną budową ziemi, to co w tej pustej teraz się zatrzymało obracać,-
wewnętrzne słońce :?:
coś nie zrozumiałam :shock: czy to literówka ? napisz jaśniej songo ...
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 17238
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1095
x 555
Podziękował: 17248 razy
Otrzymał podziękowanie: 24352 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 27 sty 2023, 12:48

Budowa "pustej" ziemi przedstawiana jest często z wewnętrznym słońcem.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 10 maja 2023, 19:12

Odkrycie drugiej planety wewnątrz Ziemi. Czy zaginiony świat z górami i oceanami to mityczna Agartha?

Obrazek
Źródło: ZmianynaZiemi

Naukowcy dokonali niezwykłego odkrycia, sugerując istnienie drugiej planety umiejscowionej wewnątrz naszej. Starożytna Ziemia ze swoimi oceanami i kontynentami byłaby osadzona w naszej własnej planecie. Czy możliwe jest istnienie jeszcze bardziej zaawansowanej cywilizacji przed nami? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.

Zastanawiano się, dlaczego wszystkie oceany na Ziemi są tak młode, mimo że wiek planety wynosi kilka miliardów lat. Naukowcy wysunęli różne hipotezy, próbując wyjaśnić ten fenomen. Jedną z nich jest teoria rozprzestrzeniania się kontynentów, która sugeruje, że kontynenty rozdzieliły się, tworząc oceany. Inna teoria zakłada, że Ziemia stopniowo się rozszerza puchnąc w miejscu grzbietów oceanicznych co również prowadzi do powstania nowych oceanów.


cały artykuł : https://innemedium.pl/wiadomosc/odkryci ... um=twitter

https://youtu.be/Cug6taZ9AJw

Naukowcy dokonali niezwykłego odkrycia, sugerując istnienie drugiej planety umiejscowionej wewnątrz naszej. Starożytna Ziemia ze swoimi oceanami i kontynentami byłaby osadzona w naszej własnej planecie. Czy możliwe jest istnienie jeszcze bardziej zaawansowanej cywilizacji przed nami? Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.

InneMedium
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 02 cze 2023, 22:09

Starożytne mity wskazują na teorię pustej Ziemi

Obrazek
Źródło: innemedium

Starożytne mity o pustej Ziemi i podziemnych cywilizacjach ożywiają wyobraźnię. Opowieści o rozległych miastach ukrytych pod ziemią, połączonych wielką siecią tuneli, pobudzają ciekawość. Cueva de los Tayos w Ekwadorze, wejścia do podziemnych światów w Andach, Himalajach, na pustyni Gobi, w Turcji, a nawet pod Sfinksem Giza, stanowią tło dla tajemniczych relacji o portalach do wnętrza Ziemi.

W czasach starożytnych narodziła się teoria pustej Ziemi, głosząca, że nasza planeta jest pusta w środku, z wejściami do podziemia rozsianymi po całym jej obszarze. Od czasów Edmunda Halleya, wielu naukowców i myślicieli, jak John C. Sims, popierało i rozwijało tę ideę.

cały artykuł :https://innemedium.pl/wiadomosc/starozy ... um=twitter
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7866
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1431
x 414
Podziękował: 14370 razy
Otrzymał podziękowanie: 13894 razy

Re: Agharta - Wewnętrzna Ziemia - prawda czy mit ?

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 18 wrz 2023, 19:16

Teoria Pustej Ziemi nabiera rozpędu

https://youtu.be/5P3GkWCwQP8

Dzisiaj w świecie naukowym wzięcie ma teoria mówiąca i tym, iż Ziemia posiada wewnętrzny kontynent. W artykule dla Atlantis Rising zatytułowanym „The Hollow Earth: Myth or Reality” Brad Steiger opowiada o starożytnej rasie, która zamieszkiwała świat powierzchniowy miliony lat temu, a następnie wycofała się w pustki wewnętrznego świata Ziemi.
Jest to „Stara, niezwykle inteligentna i zaawansowana naukowo rasa” – pisze Steiger. W 1945 roku magazyn "Amazing Stories" opublikował historię opowiedzianą przez Richarda Shavera. Autor twierdził, że był gościem podziemnej cywilizacji. Co widział i czego się dowiedział?

Tajemity
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ