Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Bogowie = kosmici?

seapuk
Posty: 2
Rejestracja: piątek 22 paź 2021, 15:12
Kontakt:

Re: Bogowie = kosmici?

Nieprzeczytany post autor: seapuk » piątek 22 paź 2021, 15:48

Ta teoria była obalona już wieki temu na wielu forach i grupach naukowych.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Bogowie = kosmici?

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 01 maja 2022, 17:09

Śladami przeszłości

Obrazek

Teksty Indyjskie takie jak Mahabharata, czy Ramayana opowiadają, że w bardzo odległych czasach na naszej planecie bogowie toczyli ze sobą straszliwe wojny, w których używali potężnej broni.
Opisy zawierają różne typy broni wraz z ich nazwami i efektami ich działań.
Na uwagę zasługuje tutaj potworna broń bogów o nazwie Wadżra. Była to broń boga Indry, która nigdy nie chybiala celu, a trafiony nią wróg stawał się popiołem.
Miejscowi mnisi twierdzą nawet, że omawiana wadżra służyła również bogom do cięcia kamieni, obróbki bloków skalnych i budowy świątyń.
Co bardzo interesujące na terenie Indii, ale i nie tylko znaleziono stare ruiny zamków, czy twierdz, których mury zostały dosłownie stopione w nieznany sposób. Kamień i piasek zostały poddane tak wysokiej temperaturze, że zamieniły się w szkło. Naukowcy sugerując, że do zeszklenia się piasku doszło na skutek uderzenia meteorytu, ale nawet to nie wytworzyłoby tak dużej temperatury do zamienienia sie piasku w zlepek szkła.
Ponadto niektóre miejsca takie jak Mohendżo Daro do dnia dzisiejszego pozostają napromieniowane w niewyjaśnionych okolicznościach.
Tam również znajdywany jest zeszklony piasek, stopione mury i ceramika, a szkielety ludzi znalezione były w przypadkowych miejacach tak jakby coś ich zaskoczyło.
Eposy Indyjskie zawierają opisy, że przy użyciu Wadżry towarzyszył potężny huk I oślepiający błysk jaśniejszy niż tysiąc słońc. Opisy zawierają rownież informację, że trafiony wróg zamieniał się w popiół, a temu któremu udało się przetrwać wypadały włosy, paznokcie, pojawiały się wrzody i krwawe wymioty z biegunką.
Co bardzo ciekawe podobne atrybuty Wadżry pojawiają się w różnych kulturach i u bogów takich jak Zeus. Pamiętamy przecież, że Zeus Gromowładny dysponował potężną bronią, która mogła miotać pioruny, a ponadto mógł też kierować pogodą.
W komentarzu zamieszczam dokładną replikę owej Wadżry, która przetrwała do naszych czasów. Sami zobaczcie jak to wygląda...

Obrazek
Tak wygląda kopia broni bogów o nazwie Wadżra.

https://www.facebook.com/sladamiprzeszlosci/
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7135
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1320
x 366
Podziękował: 13262 razy
Otrzymał podziękowanie: 13487 razy

Re: Bogowie = kosmici?

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 08 maja 2022, 23:58

Starożytne Wojny Bogów - Kosmici Opisani TAK SAMO w Prawie Każdej Religi!

https://youtu.be/oaQkExhlThM


wideoprezentacje
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

ODPOWIEDZ