Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9825
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 32
x 368
Podziękował: 18942 razy
Otrzymał podziękowanie: 14095 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 21 gru 2016, 01:12

PIRAMIDY POD MIKROSKOPEM 1/2 - dr Franc Zalewski - 05.06.2016 Gdańsk
https://youtu.be/DrtqmyroOuI

PIRAMIDY POD MIKROSKOPEM 2/2 - dr Franc Zalewski - 05.06.2016 Gdańsk

https://youtu.be/sUcybWAy0J4
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 7711
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 532
x 127
Podziękował: 6280 razy
Otrzymał podziękowanie: 10989 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 26 maja 2017, 19:00

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 9825
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 32
x 368
Podziękował: 18942 razy
Otrzymał podziękowanie: 14095 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 26 maja 2017, 19:19

Pod filmem translator:
Cześć chłopaki, więc dzisiejszy czas aktualizacji.

W zeszłym tygodniu Dr Semir Osmanagich wrócił z 22-dniowej wyprawy do kambodżańskiej dżungli jako członek kontrowersyjnego zespołu, który odkrył pod brzuchem piramidy Koh Ker, która została odkryta w dżungli.
Początkowo nie było publicznie jasne, co dotyczy jego pracy, czy rzeczywiście, jeśli było związane z jego rozległymi i niezwykle kontrowersyjnymi badaniami piramid w Bośni.
Jednak po powrocie do bośniackiego miejsca ujawnił, co potwierdził cicho.
Strukturalne podobieństwa zostały odkryte pod wielkimi piramidami, które uważają, że doprowadzi do zmiany naszego zrozumienia funkcji wszystkich piramid znajdujących się tutaj na ziemi.
Kilka miesięcy temu udostępniliśmy Ci film o niezliczonych zeznaniach ludzi z całego świata, którzy doświadczyli niezwykłych energii i promieniami światła, gdy w obecności tych starożytnych budynków.
Teraz jest przekonany, że Bośniacki, wraz z piramidą Koh Ker, zawiera wszystkie cechy niezbędne do utworzenia jakiejś maszyny darmowej energii. Geometria piramidy, orientacja na boki świata, zastosowanie elementów sakralnych, projektowanie przepływu wody pod nimi, przejścia pod piramidami i duża obecność żelaza są wszystkimi źródłami dla generatora elektromagnetycznego,
Pierwsze dziesięć dni maja 2017 r. Osmanagich spędził w Tybecie. Oprócz zwiedzania świątyń buddyjskich jego celem było odwiedzenie piramidalnej góry Kailash. Trasa trwa trzy dni i podczas której odległość obejmuje wyczerpujący teren o długości 54 km osiągający prawie 5650 metrów wysokości.
Teraz w Bośni, dyrektor archeologicznej piramidy bośniackiej Fundacji Słońce, weźmie udział w spotkaniu z grupą 130 wybitnych gości z Egiptu, Indii, Chin i innych znanych państw w serii 4 seminariów dotyczących jego znalezisk .
Dr Osmanagić twierdzi na powierzchni, a pod bostońską piramidą Słońca, również wykopaliska archeologiczne znalazły kwarcowe kryształy. Kryształ jest także obecny w podziemnych tunelach.
Fiński naukowiec o nazwie Mika Virpiranta znalazł również 26 linii wulkanicznych prowadzących do Bośniowej Piramidy Słońca.
Osmanagić uważa, że ​​jego badania wykazują również znaczenie lokalizacji piramid w Visoko.
Powiedział: "Moje badania i argumenty, że piramidy zostały wybudowane na całym świecie, a także, że najstarsze piramidy są również najwyższymi, doprowadziły do ​​sytuacji, w których egiptologowie stworzyli mur wrogości wobec mnie.

"Nasze dowody świadczą o tym, że najstarsza i najwyższa jakość betonu na Ziemi można znaleźć w piramidzie Słońca, a istnienie największej sieci prehistorycznych tuneli doprowadziło do wysłania petycji do Europejskiego Stowarzyszenia Archeologicznego, walczącego z naszymi badaniami Podawanie opinii publicznej.
"Jednakże czas i argumenty naukowe potwierdzają, że mamy rację i są błędne".


Popiera również starożytną teorię obcych,
Dodał: "Życie powstało dzięki interwencji na naszej planecie, gatunkom na Ziemi zmiany w długim okresie poprzez eksperymenty, gdzie ewolucja odgrywa mniejszą rolę, a homo sapiens są wynikiem inżynierii genetycznej i oczywiście nie jesteśmy Pierwszą lub najbardziej zaawansowaną cywilizację w dziejach planety ".
Koniec cytatu.
Wszystkich Was będę powiadamiał na bieżąco,
0 x


czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9488
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 472
Podziękował: 18150 razy
Otrzymał podziękowanie: 15714 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 26 lis 2018, 23:03

Czy Wielka Piramida skrywała Arkę Przymierza?

https://www.youtube.com/watch?v=_ElooVJMBCU

Opublikowany 26 lis 2018
Wielka Piramida w Gizie oraz biblijna Arka Przymierza to dwa obiekty, które do dziś wzbudzają ogromne kontrowersje. Z jednej strony mamy do czynienia z ogromną budowlą, która zachwyca precyzją wykonania, zaś z drugiej strony z tajemniczym obiektem o niezwykłych właściwościach. Warto się zatem zastanowić, czy historia Arki Przymierza oraz Wielkiej Piramidy nie jest czasem ze sobą ściśle powiązana.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 9488
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 472
Podziękował: 18150 razy
Otrzymał podziękowanie: 15714 razy

Re: PIRAMIDY - czemu miały służyć?

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 06 gru 2018, 23:03

Piramidy, portal do innych wymiarów - Ireneusz Mielec

https://www.youtube.com/watch?v=mqTs_2D4XoU
0 xODPOWIEDZ