Witam wszystkich użytkowników tego forum

Niestety nie mam pozytywnych informacji, od czasu rozpoczęcia walk na Ukrainie, to forum generuje olbrzymi strumień negatywnej energii. Powszechne kosmiczne prawo przyciągania / karma mówi: co siejesz – to zbierasz.
Nie mogę nie reagować, będąc tego świadomym.
Nie życzę sobie, ani swoim rodakom, aby te enegie spadły na nas w jakiejkolwiek formie, indywidualnej, grupowej, narodowej, czy globalnej.

Dlatego pozamykam tematy związane z Ukrainą, właściwie ze zmaganiami na jej terenie, na miesiąc i proszę nie zakładać nowych tematów, ani nie wstawiać takich postów w inne tematy, gdyż będą usuwane, a ich posterzy – blokowani. Dotyczy to także wszystkich osób „funkcyjnych” na tym forum.

Myślałem nawet o wyłączeniu forum na miesiąc, ale byłby to jednak „strzał w swoją stopę”, bo mamy dobrze ponad tysiąc innych interesujących wątków.

Krótkie uzasadnienie. Pisałem wielokrotnie, że nic nie jest takim na ziemi takim, jakim wydaje się być. Nie można osądzać czegokolwiek tylko za pomocą rozumu, bo rozum nie rozróżnia prawdy od kłamstwa, jeśli nie ma dowodów własnych (na własnie oczy) w danej sytuacji, to polega na opiniach innych ludzi, a ci, nawet jeśli udają „niezależnych”, to też podlegają tej samej zasadzie dotyczącej rozumu. Prawdę od kłamstwa można rozróżnić tylko na podstawie energii, jakie za daną sytuacją się kryją, Stąd ludzie pracujący z energiami na co dzień, to „wiedzą” lub „widzą”. Ale też są tacy, co nie wiedzą skąd wizja pochodzi, to kwestia techniczna.
Brakuje nam ś.p. @Kiary, która miała szybkie „wglądy” w świat energii. Jednak sami też możemy tak mieć, bo „wyposażono” wszystkich nas w intuicję i sumienie. Reszta to kwestia dość długiego treningu / pracy. Wszechświat odpowiada na wszelkie zapytania, tylko na swój sposób i w swoim czasie. W każdym razie trzeba budzić w sobie intuicję i nauczyć się jej słuchać, bo jest to nasze połączenie ze światem duchowym / energetycznym, a bez tego połączenia nie posuniemy się dalej w ewolucji do „złotego wieku”. A po drodze do niego czeka nas jeszcze duża ilość „wstrząsów”, Ukraina jest jednym z nich, następne mogą być dla nas o wiele trudniejsze, zwłaszcza dla tych, którzy nie skorzystają z okazji do „przebudzenia się”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia, bo będzie wam bardzo potrzebne.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Piramidy Egipskie

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Piramidy Egipskie

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 04 maja 2022, 17:49

Faraon Snofru i 3 Niezwykłe Piramidy
3 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=QLSYKF2U3pM

Kosmiczne Opowieści

Snofru był władcą Starożytnego Egiptu, który zapoczątkował słynną IV dynastię. Ten niezwykły faraon był określany jako wybitny budowniczy. To właśnie Snofru rozkazał budowę kilku rewolucyjnych piramid, w tym pierwszej o kształcie ostrosłupa.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Piramidy Egipskie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 maja 2022, 19:20

10 Powodów, dla których egipskie piramidy straszą naukowców!
7 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=QEVDEDtqRHI

Nieznana Lista

Od tysięcy lat zdobią piaszczystą ziemię swojej ojczyzny i są zdecydowanie najbardziej znanymi budowlami w historii: legendarne piramidy starożytnych Egipcjan. Wraz z monumentalnymi grobowcami tajemnice i legendy z nimi związane z powodzeniem przetrwały niszczący czas. Pokażemy teraz, które z 10 tajemnic piramid, błędów i teorii wciąż stanowią dla badaczy ogromne tajemnice!
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Piramidy Egipskie

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 08 maja 2022, 12:18

Badania ujawniają, jak naprawdę zbudowano egipskie piramidy
8 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=cbAjJ2HNvQI

Niesamowite Fakty

Egipskie piramidy to archeologiczny cud, wznoszący się nad piaskami pustyni. Pewnie wielu z was się zastanawiało nad tym, jak trudnym zadaniem musiała być ich budowa. Kim byli ludzie, którym się to udało? I jak tego dokonali?
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 19950
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 30
x 978
Podziękował: 33928 razy
Otrzymał podziękowanie: 27143 razy

Re: Piramidy Egipskie

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 21 maja 2022, 16:44

Niesamowite obrazy z wnętrza Wielkiej Piramidy, które musisz zobaczy!
21 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=BD_lp-q3J3s

Nieznana Lista

Jedne z najbardziej znanych i najstarszych budowli w historii: Piramidy w Gizie. Monumentalne struktury starożytnych Egipcjan, mające kilka tysięcy lat, zadziwiają nas swoim potężnym wyglądem, ale jednocześnie nasuwają ekscytujące pytanie: jak projektuje się wnętrza takich imponujących budowli? Razem z Wami chcielibyśmy zapuścić się w serce piramidy Cheopsa i pokazać, jak wyjątkowe są różne komnaty starożytnego egipskiego budynku.
0 xODPOWIEDZ