Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 28 cze 2018, 19:05

To że klimat w Polsce się zmieni ,juz dawno przepowiedział ksiądz Klimuszko ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 28 cze 2018, 19:22

jest krzyż :shock:
krzyz.jpg
krzyz.jpg (26.42 KiB) Przejrzano 9612 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 04 lip 2018, 05:24

Najnowsze orędzie ze strony: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MOJA MARIA MŁODZIEŻOWA, DOKONUJE MNIE Z MODLITWĄ MOJEGO ŚWIĘTEGO RÓŻAŃCA; MÓDL SIĘ, CZUJCIE I PENETNOŚĆ, PONIEWAŻ CZAS CIEŃ rozpoczął!

CZERWIEC 17, 2018 - 16.15

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŚW. FATIMA-CALI-KOLUMBIA DO ENOCHA

PILNE ODWOŁANIE OD MATKI BOŻEJ FATIMY DO LUDZKOŚCI

Moje umiłowane dzieci, pokój mojego Pana, bądźcie z wami wszystkimi

Małe dzieci, wielkie próby zaczęły docierać do ludzkości i to wciąż drętwieje przez grzech. Duch apostazji, utrata wiary jest każdego dnia silniejsza i prowadzi wielu od Boga. Duchowe zamieszanie z powodu światowego racjonalizmu, złych odczytań, heretyckich ideologii i nauk, powoduje, że letni człowiek traci wiarę.

Kościół jest atakowany od wewnątrz przez dużą liczbę kardynałów, którzy dążą do reformowania go ideologiami sprzecznymi z Ewangelią mojego Syna. Módlcie wnuków dla kardynałów, biskupów i teologów Bawarczyków, ponieważ wielu z nich chce końce celibatu i do ustanowienia kapłaństwa kobiet i komunii małżeńskiej dla katolików do protestantów. Proszą o reformy, które są sprzeczne z moralnością Kościoła, a jeśli tak się stanie, stworzy to wielki podział w jego wnętrzu. Schizma zacznie się maluchy, iskra już jest; wszystko skończy się wielkim podziałem, który sprawi, że miliony dusz stracą wiarę.

Moja Armia Maryjna, niech mi towarzyszy modlitwa o mój Święty Różaniec; módlcie się, pośćcie szybko i czyńcie pokutę, ponieważ godzina ciemności zaczęła się. Duchowa walka między siłami dobra i zła jest już w waszym świecie i zaczęła się nasilać. Psychiczne ataki Ludu Bożego stają się coraz silniejsze i powodują, że wiele osób traci głowy.

Mali, przyjdźcie do Mnie, waszej Matki, kiedy czujecie się atakowani; zadzwoń do mnie, a ja przyjdę z twoją pomocą, aby cię chronić i osłaniać. Nie pozwolę zgubić żadnego z moich wiernych dzieci i ich rodzin. Zintensyfikować modlitwę, nadszedł czas, aby modlić się z większą intensywnością, ponieważ siły zła są aktywne i nie spocznie w poszukiwaniu jak stracić największą liczbę dusz. Módlcie się za grzeszników całego świata, szczególnie za tych, którzy są najdalej od Boga, aby Boże Miłosierdzie uratowało ich od zguby.

Odwiedź Najświętszy Sakrament Jezusa, aby umocnić cię w duchowej bitwie każdego dnia. Zapamiętaj moje dzieci, że wielka obrzydliwość rozpocząć wkrótce i mój syn zostanie zbezczeszczony i bluźnili w swoich świątyniach i nie można już znaleźć w Namiotów. Więc ciesz się teraz i nie zostawiaj go samego. Czeka na ciebie i chce być twoim jedzeniem, twoją siłą i twoim bezpieczeństwem. Przyjdźcie więc i nakarmcie jak najwięcej Baranka Bożego, abyście byli duchowo wzmocnieni i wychodzili zwycięsko w codziennej duchowej bitwie.

Moje dzieci, w czasach wielkiej obrzydliwości, będę Sanktuarium, w którym odnajdziecie mojego Syna. Modlitwa o Mój Święty Różaniec otworzy drzwi mojego Przybytku, aby go uwielbiać. Jestem Żyjący Sanctuary, przyjdź do mnie, moich wnuków i po modlitwie Mojego Różańca Świętego, wykonane duchową komunię i powiedzieć tak: Święta Maryjo, Matko Boga i Matkę Shrine of Living Trójjedynego Boga. Daj nam Twojego Syna Jezusa, błogosławiony owoc i módl się za nami grzesznymi ... jeśli Anioły Eucharystii zstąpi z nieba i daje komunię duchowo, aby zostać wzmocniona w Duchu i może wytrzymać te dni utrapienia.

Wiedzcie więc, moi maluchy, że Niebiosa was nie opuszczą. Ja, wasza Matka, będę Mostem, który pozwoli wam komunikować się z moim Synem; Otworzę wam świątynię mych wnętrzności, abyście czcili duchowo. Moja obecność w tych dniach będzie bardziej znaczące, pozwolę sobie być postrzegane przez wielu moich wnuków, że wiara jest wzmocniona i tak zaczęliśmy triumf mego Niepokalanego Serca.

Niech mieszka w was pokój mojego Pana, moje umiłowane dzieci.

Twoja Matka cię kocha, Maryjo z Fatimy

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, małym dzieciom mojego Serca.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 05 lip 2018, 22:35

"PRZEPOWIEDNIA"..... dziwnym trafem te wymyślane i politycznie aranżowane przepowiednie nie sprawdzają się..... i na szczęście!

Pomimo usilnej polityki Trampa ( moim zdaniem pozornego przyjaciela Izraela) tworzącego globalne zamieszanie i międzyludzką nienawiść ... LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY!

Pokojowe deklaracje Trampa z jednej strony ,a z drugiej atomowe zbrojenia wskazują na zewnętrzną politykę dążącą do wprowadzenia wojny w niektórych państwach świata.
Polityka wewnętrzna to skłócenie frakcji politycznych , kompromitacja znanych polityków i elity społecznej.
Akceptacja decyzji politycznych i społecznych wywołujących niezgodę i nienawiść miedzy LUDZKĄ.

Tramp nie jest przedstawicielem LUDZKOŚCI DUCHOWEJ , nie reprezentuje jej wartości.

"PO CZYNACH POZNAJEMY WARTOŚĆ CZŁOWIEKA" ....

Co to znaczy.... po skutkach jakie wywołują jego decyzje...

Jak na razie decyzje tego polityka w globalnym odczycie wywołują niezgodę, walki, przybliżają zaplanowana globalną katastrofę... nie mają efektu pokojowego, gloryfikują i sponsorują grupy politycznej i ekonomicznej dominacji , które realizują wcześniej zaplanowane "przepowiednie"....

Na nasze szczęście "przepowiednie " tych opcji nie są planami Stwórcy wobec LUDZKOŚCI , której drogą jest EWOLUCJA .. a nie destrukcja i śmierć w cierpieniach wojny tworzonej przez najnowsze technologie!



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 06 lip 2018, 08:56

..zamieściłem to proroctwo celowo, aby ukazać, że przyszłość nie jest wyryta w kamieniu :!:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 07 lip 2018, 05:27

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
EWES OF MY MYDD, DUCHY NAD INTERWENCJI I PRZEMOCY DUSZAJĄ KRWI W SWOIM ŚWIECIE!

27 CZERWCA 2018 1: 35 PM

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STWIERDZENIA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Mojego stada, niech pokój będzie z wami

Maciorki mojego stada, duchy nietolerancji i przemocy sprawiają, że krew płynie w twoim świecie. Ludzkość jest w defensywie, najmniejsza nieporozumienie lub nieporozumienie prowadzi do aktów przemocy, które kończą się w wielu przypadkach przez rozlew krwi lub śmierć. Demony nietolerancji zasiewają niezgodę między ludźmi.

Ta ludzkość odeszła od Boga, który jest Miłością i Pokojem, będąc porywanym przez rozczarowanie, które prowadzi do śmierci; brak wartości moralnych, społecznych i duchowych prowadzi ogromną większość do samooceny. Dialog jako mechanizm pojednania wycofał się z języka ludzi; przeważająca większość chodzi bez Boga i bez Prawa, bo to dryfuje. Naruszenie Boskich Praw pogrąża ludzkość w dekadencji, która doprowadzi do jej własnego zniszczenia.

Oddalenie Boga prowadzi ludzkość do zaniku; jeśli odejdziesz ode Mnie, zapewniam cię, że zginiesz, ponieważ bez Mnie jesteś niczym. Zaprawdę powiadam wam o stworzeniach, jeśli nadal będziecie gwałcić Mój Dekalog Miłości ze swoimi grzechami, poznacie moją Sprawiedliwość, która jest właściwa i nieubłagana. Ona, moja sprawiedliwość, sprawi, że znikniesz z powierzchni ziemi. Twój grzech jest nieładem, a niezadowolenie prowadzi do śmierci; to nieposłuszeństwo moim Boskim Prawom, aby nadal je gwałcić, poprowadzą ogromną większość do wiecznej śmierci.

Nigdy przedtem nie widzieliśmy tyle złości i grzechu w ludzkości, jak jest teraz. Dzisiejsi ludzie są samolubni, chciwi, wyniosli, dumni, zbuntowani, bezbożni, oszczercy, nielojalni, zdrajcy, przyjaciele przyjemności i świata bardziej niż Bóg. (2 Tymoteusza 3: 2) Jako Dobry Pasterz boli mnie i zasmuca mnie, widząc kryzys moralny, społeczny i duchowy, w którym upadła ludzkość. Ponieważ grzech stał się nawykiem, nie ma lęku przed Bogiem, żadnego szacunku; Oto dlaczego mój Ojciec pośle wkrótce bardzo Boską Sprawiedliwość, która przywróci porządek i Prawo, i usunie z powierzchni ziemi wszystkich robotników zła, którzy swoimi grzechem i złością skażili stworzenie. Ale wszyscy nie zginą, mój Ojciec odejdzie i oczyści resztkę, aby jutro był Jego ludem wybranym.

Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko. Przyjdźcie do Mnie, wy wszyscy, którzy jesteście zmęczeni i przytłoczeni, uwolnię was. Jestem Dobrym Pasterzem, który oddaje życie za swoje owce. Jestem Strażnikiem, który nigdy nie śpi, ponieważ z miłością oczekuje na swoje owce. Słuchajcie Mnie zbuntowanych owieczek, na co czekasz, aby powrócić na Berkail? Przychodzi noc, a jeśli się nie spieszysz, drzwi Bramy zamkną się. Biegnij, czekam na ciebie, kocham cię i nie chcę cię stracić; słuchajcie mojego Głosu i chodźcie za mną, abyście mieli Jutro Wieczne Życie.

Wasz Pastor, Jezus Dobry Pasterz wszechczasów

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 08 lip 2018, 12:43

Orędzia Żywego Płomienia z początku roku mówiły że będą pożary roślin GMO, może właśnie zaczynają się spełniać.

https://wiadomosci.wp.pl/plona-niemieck ... 247282817a
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 10 lip 2018, 05:20

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MY MAŁA, ŚWIATOWA TECHNOLOGIA SPADA, CIESZY SIĘ I TERAZ ZACHOWAĆ WSZYSTKIE INFORMACJE NIEBIESKIEGO, PONIEWAŻ PODEJŚCIE DNI LUB TWOJA TECHNOLOGIA ZOSTANIE ZNIKA!

PILNY ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

2 LIPCA, 2018 2: 10 PM

Moje dzieci, niech pokój będzie z wami
Moje maleństwa, technologia tego świata upadnie; Ciesz się i od teraz zachowaj wszystkie informacje Nieba, ponieważ zbliżają się dni, w których zniknie twoja technologia. Należy jak najszybciej zachować niebiańskie informacje, ponieważ będą one potrzebne na nadchodzące dni ucisku. Wykorzystaj środki technologiczne i zachowaj wszystko, co niebo ci wysyła przez swoich posłańców, ponieważ w krótkim czasie nie będziesz miał technologii tego świata.

Przewrót wszechświata przerwie wszelką komunikację na waszej planecie; technologia, która istnieje w kosmosie, zniknie z powodu skał, które ją uderzą. Twój świat będzie odizolowany, oszczędności spadną, komunikacja się zawali, a wszystko, co sprawia, że ​​się kręci i porusza się za pomocą technologii, będzie bezużyteczne. Ludzkość powróci tysiące lat i wszystko zacznie się od początku, tak jak było na początku.

Biedni z tych, którzy pokładają swą wiarę i zaufanie w rzeczach materialnych iw bogach ludzkiej technologii, bo zobaczą, że idole ich idą! Tylko moje wierne dzieci, które złożyły we mnie wiarę i zaufanie, będą w stanie przezwyciężyć tę próbę. Miliony ludzi oszaleje, gdy zobaczą, że ich gospodarki znikają; inni będą Mnie upomnieć i odejdą ode Mnie; inni nie będą go popierać i zdecydują się popełnić samobójstwo, a przez to stracą swoje dusze.

Moje dzieci, nie mają przywiązań na tym świecie, ponieważ wiecie dobrze, że wkrótce to minie. Nie pokładajcie wiary i ufności w rzeczy martwe, ponieważ wszystko jest marnością nad marnościami. Szukajcie dóbr Nieba, ponieważ oni dadzą wam Życie Wieczne. Niech wasze największe bogactwo będzie miłością, wszystko, czym jesteście winni, jest miłością i niech Bóg będzie waszym największym skarbem, abyście jutro byli niewinni i usłyszeli: przyjdźcie błogosławieni przez mojego Ojca, weźcie w posiadanie Królestwa, które zostało przygotowane dla was od założenia świata (Mt 25:34)

Przygotujcie swoje dzieci, ponieważ wkrótce wszystko na tym świecie zostanie sparaliżowane; bóg ludzkiej technologii liczył swoje dni. Och! Niewdzięczna ludzkość i grzeszność, zbliża się koniec jednego z twoich ukochanych bogów. Jak smutno się czuję, gdy widzę, że ja, twój jedyny prawdziwy Bóg, gardzisz i ignorujesz mnie, podążając za bogami tego świata! Twoi bogowie są stworzeni przez człowieka i tak ograniczeni jak ich autorzy.

Przyjdźcie do Mnie, jestem waszym jedynym prawdziwym Bogiem i Trine, który czeka na was w ciszy jego świątyń; Jestem Bogiem żywych, nie umarłych. Przyjdźcie i wielbijcie mnie i mówcie do mnie, nie lękajcie się. Przyjdź do moich dzieci, ponieważ czuję się bardzo samotny, twoja firma zmniejsza moją samotność i mój ból; jeśli przyjdziesz z wiarą i pokornymi i upokorzonymi sercami, zapewniam cię, że nie wyjdziesz z moich domów zawiedziony. Zapytajcie mnie, zapytajcie mnie, a ja udzielę wam tego, o co prosicie mnie do waszej wiary, jeśli jest to dla waszego dobra i zbawienia waszej duszy.

Kocham was, moi najmłodsi i chcę przemienić wasze życie, abyście żyli szczęśliwi i napełnieni Moim Świętym Duchem i aby nic i nikt nie ograbił was z mojego pokoju. Przyjdźcie wtedy z wiarą i ufnością, ponieważ Miłość Miłość czeka, abyś dał jej swoje błogosławieństwo, swój pokój i życie w obfitości.

Wasz Mistrz, Jezus Najświętszy Sakrament

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moje dzieci
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 14 lip 2018, 04:05

Fragmenty orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... -2017.html Słowa Pana Jezusa:
- Mówiłem nie raz, że Synagoga Szatana zaciska coraz bardziej ręce na gardle Polaków. Robiła to i robi podstępnie, ale teraz jak widzicie coraz bardziej jawnie. Jakże jesteście bezbronni. Nie ma żadnej istotnej siły społecznej, ani politycznej, która by przeciw temu protestowała. Ale ja wam pomogę. Pomogę gdy tego zechcecie.
...
Zresztą jak mówiłem to i powtarzam. Bez pełnej Intronizacji nie będzie ratunku dla narodu polskiego. Przychodzi na was ucisk. (Już jest, ale zwłaszcza przychodzi). Winni są też kapłani bo mało lub w ogóle nie wspominają o Synagodze Szatana. Lecz jaki naród tacy kapłani. Gdy naród jest w upadku kapłani nie mogą być święci i mądrzy.

Zatem przyjdzie na was ucisk.

Zawsze jednak możecie go zatrzymać, Trzeba jednak chcieć a wy nie chcecie.

Dużo już do was mówiłem i w tych przekazach. Czy mam mówić jeszcze? Tak będę mówił. Lecz choćby anioł z nieba stanął w światłości i do was przemówił. Nie posłuchacie. Jak tylko nieliczni. Ci nieliczni są moją radością i wynagradzają mi za innych. Lecz nieliczni nie mogą być zbyt nieliczni aby być ofiarą wynagradzającą.
Aby ratować Ojczyznę trzeba grupy ludzi, którzy ofiarują wszystko na tę intencję, ratunku waszej ojczyzny. Wszystko. Troski, choroby, starania, codzienne zmęczenie, przykrości, wszelkie trudy, wszystkie krzyże. Całe swoje życie ofiarują pod tym kątem na ofiarę wynagradzającą za to czego Polska mi nie daje. Lecz czy zechcą i ci nieliczni.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... -2017.html
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 26 lip 2018, 04:21

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MAŁY DZIECI, NIEBIESKI DZIAŁA WSZYSTKIE WYNIKI, ABY ZAPISYĆ NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ DUSZ!

15 LIPCA, 2018 r. - 12.15

PILNE ODWOŁANIE MARYI SANCTIFIANT DO LUDZI BOGA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje małe dzieci, niech pokój mojego Pana będzie z wami wszystkimi, a moja macierzyńska ochrona zawsze wam pomoże.

Moje dzieci, będą wielkie wydarzenia niebiańskie; Zamierzam się zamanifestować w wielu miejscach z aniołami, nawołując do nawrócenia. Miejscami, w których będę najbardziej manifestował się będą moje Sanktuaria; Chcę dotknąć tymi objawami letniego i twardego serca, aby powróciły do ​​miłości Bożej.

Sprawiedliwi i grzesznicy ujrzą mnie, dotknę wielu serc i objawię się, szczególnie w tych miejscach, gdzie wiara spadła. Po tych pozorach szukam, że ta ludzkość budzi się i przygotowuje do triumfalnego powrotu Mojego Syna. Każda manifestacja będzie Pięćdziesiątnicą, a Duch Święty przekaże wiele darów i charyzmatów pośród wiernych dzieci Bożych. Wszystkie moje małe dzieci, które otrzymają dary i charyzmaty, staną się uczniami tych ostatnich czasów. Ich misją będzie ewangelizowanie i przygotowanie ludzi mojego Syna, aby byli na drugim miejscu.

Te wybrane dzieci poznają Słowo Boże na pięciu kontynentach i otworzą zrozumienie tego człowieczeństwa, które jest zdrętwiałe przez grzech. W czasie wielkiego ucisku będą oni światłem pośród ciemności i wraz z naszymi prorokami oznajmią Dobrą Nowinę nieba Ludowi Bożemu, który przejdzie przez pustynię oczyszczenia.

Małe dzieci, w każdej społeczności będzie jeden lub więcej instrumentów nieba z darami i charyzmatami, którzy zajmą się wypasem i przewodnictwem trzody powierzonej im przez Boga. Umocnią swoich braci w wierze i będą światłem, które przynoszą pośród ciemności. Widzicie więc, moje dzieci, że niebo was nie opuści; w tych dniach duchowej suszy, będziecie mieli pożywienie Słowa Bożego, które zostanie wam ogłoszone przez tych uczniów. Zgrupujcie się w małych wspólnotach, odmawiając modlitwę mego Świętego Różańca, czytając i dzieląc Słowo Boże; także recytując Psalmy i chwaląc Chwałę mojego Ojca przez cały czas.

Małe dzieci, niebo czyni wszelki wysiłek, aby ocalić największą liczbę dusz. Dlatego wkrótce objawię się na pięciu kontynentach, nadając ludzkości uniwersalny apel, aby jak najszybciej się obudził i przygotował się na wydarzenia, które się dzieją; i najważniejsze, aby był przygotowany na przyjście Ostrzeżenia i powtórne przyjście Mojego Syna.

Objawy niebiańskie będą rzeczywistością tak jasną i oczywistą, że żaden śmiertelnik nie będzie mógł ich omówić. Niebo się wam objawi, abyście nie mieli wątpliwości co do jego istnienia. Przekażę się ludzkości w towarzystwie Mojego Syna, bez rozróżnienia na wierzenia, rasy i religie, aby rozpoznać istnienie Jedynego Prawdziwego Boga, Jedynego i Trójjedynego. Bóg bogów, Pan panów, bogaty w dobroć, miłość i miłosierdzie dla sprawiedliwych i grzeszników.

Przygotujcie wtedy moje dzieci na tę miłość Zesłania Ducha Świętego, która się wydarzy. Mój Ojciec pragnie, aby wiele dusz nawróciło się przed pojawieniem się Ostrzeżenia, aby ich przejście na wieczność było pokojem i radością, a nie ich najgorszym koszmarem. Dziatki, mój Święty Różaniec jest mostem, który sprawi, że będziecie się ze mną komunikować, róbcie to z wiarą i ufnością i wzywajcie zawsze obecność Ducha Świętego; i do waszej wiary i żarliwości znajdę się wśród was i ujrzycie Mnie. Chwalcie chwałę Boga i proście o Triumph naszych dwóch serc.

Niech pokój mojego Pana pozostanie w tobie

Twoja Matka cię kocha, Marie Sanctifiante

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moje małe dzieci.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 26 lip 2018, 15:31

@paweł , dobrze że są tacy ludzie którzy potrafią objawiać bezmyślność, dzięki którym inni widzą głupotę i brak rozumu, dziękuję Ci za wpisy bo wolę uczyć się na cudzych obłędach niż na swoich....




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 26 lip 2018, 19:55

Jesli czegoś nie rozumiemy, to nie jest powód aby to marginalizować nazywając obłędem....., bo zwyczajnie może przerastać naszą Świadomość...o czym nawet nie wiemy, bo mamy świadomości wielkości piłeczki golfowej ;)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 26 lip 2018, 20:26

sorki, ale od razu mi się przypomniało- mały móżdżek :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=8RjJRkb-mWg
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 176
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: sandra » czwartek 26 lip 2018, 22:38

..ach ten relatywizm ;)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 27 lip 2018, 08:25

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
PRZYGOTUJ MŁODY EWS Z MOIMI HERDAMI, PONIEWAŻ WILK I JEJ EMISYJNA POCZĄTKUJĄ ICH CZAS; NIE LĘKAJCIE, SIŁA MOJŻESZNEJ KRWI I MOICH RZECZY, BĘDZIE TWOJEJ OCHRONY!

20 LIPCA, 2018 r. - 2: 40 PM

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STWIERDZENIA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moja trzoda, mój pokój niech będzie z tobą

Moje ostatnie kresy Miłosierdzia dobiegają końca; Ogromna większość ludzkości, która nie chciała mnie słuchać, będzie lamentować moją sprawiedliwością i będzie za późno. Ostrzeżenie dotyka drzwi waszej duszy i niebiańskich manifestacji i cudu, to będzie koniec Mojego Miłosierdzia.

Raz jeszcze mówię wam, spowiadajcie dobrze o życiu, aby przyjście Mojego Ostrzeżenia zabrało was w łasce Bożej. Och! Grzesznik ludzkości, obudź się, bo stawką jest twoje życie! Nie odwracaj się ode mnie, ponieważ wiesz doskonale, że nie chcę twojej śmierci; słuchajcie mnie i wracajcie do mnie tak szybko, jak to możliwe; ponieważ prawdę wam mówię, wielu zgubi się wraz z nadejściem Mojego Ostrzeżenia.

Moje dzieci, Niebo, Czyściec i Piekło, są rzeczywistością czekającą na was w wieczności, chociaż ogromna większość tej ludzkości odmawia jej przyjęcia. Prawdziwe życie jest w wieczności, w tym świecie wszystko jest przemijające; przychodzisz tylko po to, by się przygotować i wykonać misję. Od waszej miłości do Boga i waszych braci, jutro będzie zależeć od waszego osądu, ponieważ wiecie dobrze, że będziecie osądzeni z miłości i służby. Ile podoba ci się i podałeś? To jest głos, który usłyszysz po przybyciu do Najwyższego Trybunału. Odzwierciedlajcie zbuntowaną ludzkość, ponieważ kontynuując wyrok, jutro wasze zdanie będzie: Wieczna Śmierć!

Moja trzoda, syn zatracenia, wcielony Antychryst, jest gotowa się ujawnić; wszyscy jego wysłannicy czekają na jego oświadczenie, aby rozpocząć panowanie ciemności; podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika mój naród zniesie wszelkie niegodziwości i uczynki ciemności. W tych dniach ciemności, powinieneś zawsze przywoływać moc mojej Chwalebnej Krwi i musisz poświęcić się jej, aby siły zła nie mogły cię skrzywdzić. Teraz zamknijcie wszystkie duchowe drzwi, które otworzyliście przez przekleństwa okultyzmu w waszych pokoleniach. Jeśli w waszych przeszłych pokoleniach pojawiło się okultyzm po stronie ojcowskiej lub macierzyńskiej, wasze pokolenie jest oskarżone o tę klątwę. Te przekleństwa okultyzmu sprawiają, że jesteś bardzo skłonny do szukania informacji w okultystycznych źródłach lub w czarownictwie. Jeśli nosisz okultyzm we krwi, podnieś tę klątwę, aby jutro w czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika nie było związane z okultyzmem.

Nosisz okultyzm we krwi, kiedy śnisz, że lecisz lub że dokądś idziesz i że wydaje ci się, że już tam byłeś; lub kiedy coś się dzieje, jak marzysz lub mówisz. Jeśli żyjesz w moich dzieciach, musisz świętować lub uczestniczyć w 33 Mszach Świętych z rzędu; przekazując każdej Mszy w podniosłym momencie wyniesienia przekleństwa okultyzmu i wszystkich innych przekleństw, które obciążają ciebie i twoich potomków. Jeśli klątwa trwa po wysłuchaniu i odprawieniu Mszy, musisz ją kontynuować za każdym razem, gdy będziesz uczestniczyć w Świętej Ofierze, aż zniknie całkowicie.

Jako Dobry Pasterz, uczę was mojej trzody, abyście zamknęli te otwarte drzwi okultyzmu; Mówię wam to, ponieważ w czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika, zostaniecie zaatakowani przez emisariuszy zła przez obrzydliwe praktyki okultyzmu. To będzie kolejny test, który będziesz musiał przejść, ale nie bój się, jeśli pozostaniesz modlący się i mocny w wierze, nic i nikt nie dotknie cię ani nie skrzywdzi. Przygotujcie więc owce z mojej trzody, ponieważ wilk i jego wysłannicy zaczną swój czas; nie bój się, Moc mojej Chwalebnej Krwi i Moich Ran, będzie twoją ochroną. Stwórz mój różaniec mojej drogocennej krwi i poświęć mu go każdego dnia; i zapewniam cię, że żaden demon, nawet silny, nie może cię dotknąć; Zapamiętaj modlitwę Pieczęci moją Krwią i rób to codziennie rano i wieczorem; obejmujecie całą swoją istotę moją Krwią: fizyczną, psychiczną, biologiczną i duchową, a także wasze dzieci i rodziny; pieczętuj wszystko moją Krwią, abyś był chroniony i nic ani nikt nie może cię skrzywdzić.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz, Jezus, Dobry Pasterz

Niech moje dzieci znają moje przesłania dla całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 27 lip 2018, 16:49

Nikogo nie zmuszam do czytania tych proroctw. To temat z proroctwami więc wklejam to co sam czytam. Wiarę w te proroctwa pozostawiam każdemu indywidualnie.

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm# pojawiły się nowe orędzia z lipca. To głównie pouczenia a jest tylko fragment o sytuacji światowej.
Czas łaski, czas wolny od działania syna zatracenia, Antychrysta, nieco się oddalił. Stało się to dzięki pomocy wielu z was, którzy oddaliście się Bogu do dyspozycji przez Jej Święte, Niepokalane Serce, przez swoje liczne mniejsze i większe osobiste ofiary i ofiarki. Zapewniam was kochani, każda, nawet ta najmniejsza ofiara się liczy w Oczach Bożych. Szatan nie śpi, on walczy, choć wie, że jest z góry na przegranej pozycji. Uparł się i chce pociągnąć za sobą jak największą liczbę tych, którzy skuszą się na powab jego pokus. Demony pracują dniem i nocą, wkładając największy wysiłek w kuszenie, wabienie kapłanów i biskupów.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm#
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 02 sie 2018, 06:29

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MAŁE DZIECI, IDEOLOGIA PŁCI ZOSTAJE WIĘCEJ I WIĘCEJ SIŁY WŚRÓD MŁODZIEŻY!

26 LIPCA, 2018 r. - 2:30

PILNY ODWOŁANIE OD MARII DO POMOCY LUDZI BOŻYCH. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, niech pokój mojego Pana będzie z wami wszystkimi.

Małe dzieci, duchy nieczystości seksualnej są na wolności i powodują, że wielu, w tym wybrańcy, jest zagubionych. Umysłów cudzołóstwo, pożądanie, cudzołóstwa, homoseksualizmu, lesbijskich i innych złych duchów przejąć wszystkich tych, których duchowe drzwi zanieczyszczeń są otwarte. Moi młodzi ludzie są zagubieni przez duchy nieczystości seksualnej; zdecydowana większość par uprawia seks w młodym wieku; moje małe córki straciły skromność i wstyd, wiele nie szanuje siebie. Znaczna większość traci dziewictwo we wczesnym wieku iw wielu przypadkach zachodzi w ciążę; niechciane ciąże kończące się aborcją; pozostawiając rany i nieusuwalne urazy w duszach tych małych dziewczynek.

Brak miłości i wskazówek w domu, brak wartości moralnych i duchowych, nieznajomość Boskich przykazań, a zwłaszcza brak Boga, jest tym, co prowadzi młodych ludzi do zguby. Zachęcam was, ojcowie, do zwrócenia większej uwagi na wasze dzieci; Ukierunkuj ich na ścieżce seksualności, w oparciu o Boskie nakazy. Naucz ich, że seks został stworzony tylko dla prokreacji gatunku w zjednoczeniu mężczyzny i kobiety, zjednoczonej przez sakrament małżeństwa z błogosławieństwem Boga. Powiedz im, że wszelkie związki przed małżeństwem są nierządu i że każdy związek poza małżeństwem jest cudzołóstwem; że jeśli ktoś się w nie angażuje, popełnia grzech przeciwko szóstemu przykazaniu zakonu Bożego. ojcowie, nie nadążają seksualnego temat tabu w swoich domach, bo to właśnie z powodu braku właściwej orientacji seksualnej, w oparciu o świętych zasad moralnych i duchowych, których wielu młodych ludzi zagubionych w dzisiejszych czasach.

Małe dzieci, ideologia płci zyskuje coraz więcej sił wśród młodzieży. W wielu ośrodkach edukacyjnych dzieci i młodzież są indoktrynowane tą doktryną nieczystości. Uczono ich, że płeć nie istnieje, że można być mężczyzną i kobietą na raz lub odwrotnie, gdy jest kobietą; to powoduje, że młodzi ludzie mają androgyniczne postawy i zachowania, które są sprzeczne z ich seksualnością. Zwolennicy tej doktryny chcą wszczepić młodość, homoseksualizm, lesbijstwo, transseksualizm i wszystkie inne aberracje seksualne. Wielu młodych ludzi jest już zdezorientowanych w swojej seksualności i przyjmuje zachowania sprzeczne z ich płcią. Androgyniczny firmy są zdefiniowane, wszystkie moje dzieci jest dziełem zła, które chce ustanowić w dzieciństwie i młodości, doktryna nieczystości seksualnej, dzięki czemu znika w przyszłości związek mężczyzny i kobieta zjednoczona więzią małżeńską.

Robię z gorącym apelem do wszystkich ludzi, bez względu na wyznanie, rasę czy religię, bo nie pozwala jej przywódcy wszczepione w ich narody tzw ideologia gender, ponieważ jest to doktryna demoniczny stara się zniszczyć rodzinę złożoną z mężczyzny, kobiety i dzieci. Celem ideologii gender jest tworzenie związków homoseksualnych i lesbijskich, które są sprzeczne z moralnością i Boskimi Prawami. Ponownie powiem wam moje dzieci, że żadne relacje między parami tej samej płci nie są akceptowane przez niebo. Nie pozwól, aby ideologia gatunku została na ciebie nałożona, ponieważ ta obrzydliwość jest obrzydliwa dla twojego stwórcy.

Dziatki, bądźcie czujni i czujni, ponieważ zacznie się ostatnie panowanie ciemności. Pozostać zjednoczeni w miłości Boga i zachowują się jak dzieci światłości, ratowania cię i chroniących się nawzajem tak, że jutro z łaski Ojca mego, abyście byli bez winy i może zamieszkiwać jego nowego stworzenia.

Niech miłość i miłosierdzie Boże pozostają w was.

Twoja Matka cię kocha, Maryja Wspomożycielka.

Niech małe dzieci znają moje przesłania dla całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 06 sie 2018, 14:13

"satam"- to administrator ze staro-sumeryjskiego, taka ciekawostka, pierwowzorem tej postaci był Enlil,-
os. z forum powinny coś pamiętać. hmm
szatan.png
szatan.png (356.3 KiB) Przejrzano 10731 razy
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 06 sie 2018, 22:11

Przepowiednie Inaczej

https://youtu.be/CuG4qWW_RQU
Przepowiednie Inaczej - NASA Konsultant John L.Casey o zmianach klimatu, Kody Biblijne, Edgar Cayce o Rosji.. Część 1


https://youtu.be/QPab0FGPvp8
Przepowiednie Inaczej cz.2
W dzisiejszym odcinku przepowiednie z Bibliotek Liści Palmowych dla Polski, Europy, Świata, legendarna Hiperborea, Akasza,


https://youtu.be/L-MIeDLA4Bg
Danuta Anna Sharma
Opublikowany 24 lip 2015

Przepowiednie Inaczej cz.3

Ekspedycja Admirała R. Byrda na Antarktydę, Nowa Szwabia, Aldebaranie i Pas Kuipera, zapraszam!
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 10 sie 2018, 08:00

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
Córka mojego syna, nadchodzą dni ciemności, zacznie się czas mojego poszukiwacza przygód!

3 SIERPNIA, 2018 15:15

BARDZO PILNE wezwanie MISTYCZNEGO RÓŻOWEGO MARYI DO LUDU BOŻEGO - WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

Małe dzieci mojego serca, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi.

Przygotujcie lud Boży, bo nadchodzą dni wielkiego ucisku. Schizma już się rozpoczęła i wkrótce wybuchnie; módlcie się za Papieża i za wszystkich moich wiernych synów predylekcji, aby mogli ponieść kryzys, na który cierpi Kościół mojego Syna. Judaici już są gotowi i rozpoznasz ich po owocach; od nich wyjdzie Antypotop, który już został wyznaczony, ten uzurpuje sobie miejsce Piotra. Małe dzieci na korytarzach watykańskiego zamieszania, zdrady, intrygi i buntu.

Świat katolicki pozostanie ogłuszony, gdy dowie się o tej nowinie tak bolesnej, że pobudzi fundamenty Kościoła, ale nie zburzy go. Papież będzie musiał uciekać z Rzymu, bo jeśli tego nie zrobi, jego życie będzie zagrożone; wielu z moich synów predylekcji będzie męczennikami, a ich krew popłynie do Watykanu. Nadchodzi godzina ciemności dla Kościoła. Lud Boży, moja Mariańska Armia, zbiera się odtąd na modlitwie, pości i pokutach; odmawiam mój Święty Różaniec i Krew i Rany Różaniec mojego Syna, 24 godziny na dobę; zjednoczcie się ze mną na modlitwie, abyśmy razem mogli poprosić Ojca o gorzki kielich, którego dotknie Kościół mojego Syna!

Gorąco apeluję do wszystkich katolickich ludzi, aby zjednoczyli się ze mną i nie zostawili mnie w spokoju; Potrzebuję moich małych dzieci, aby zjednoczyły się ze Mną w modlitwie, aby siły zła nie zwyciężyły Kościoła. Nie zostawiaj samego Papieża, wspieraj go swoimi modlitwami, ponieważ cierpi on wewnętrznie z kryzysu zbliżającego się do Kościoła. Ta schizma, która już się zaczęła, będzie najsilniejsza i najbardziej niszczycielska, z powodu której cierpi Kościół mojego Syna w całej swojej historii. Z powodu buntowników miliony dusz stracą wiarę; Kościół będzie podzielony, ci, którzy są z trzody mojego Syna, pozostaną stanowczy i wierni; Letni sercem, wielu odejdzie, a ogromna większość tej niewdzięcznej i grzesznej ludzkości, która wędruje bez Boga i prawa, pójdzie za Antypapą i fałszywym Mesjaszem.

Stado mojego Syna, dni ciemności już nadchodzą, czas mojego przeciwnika się zacznie. Pozostańcie zjednoczeni w modlitwie, czujni i czujni, ponieważ w czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika demony zaatakują ziemię, a rządy państw powiedzą, że są kosmitami. Przygotujcie całą ochronę Nieba, abyście mogli zmierzyć się z siłami zła. Że w twoich domach nie zasługują na ciebie Sakramentale: woda, sól i olej, właściwie egzorcyzmowane; aby wszystkie medale, różańce i obrazy, które nas reprezentują, były błogosławione i egzorcyzmowane. Niech wasze domy zostaną pobłogosławione przez jednego z moich Synów Predyspozycji, niech Ictus będzie u drzwi waszych domów i przy każdych drzwiach pokoi odpowiednio błogosławionych i egzorcyzmowanych. Nie zapomnij o Zbroi Duchowej udzielonej Enochowi i wszystkim innym modlitwom o ochronę. Niech cały Lud Boży ma na szyi mój Różaniec i Różaniec Najdroższej Krwi mojego Syna, błogosławiony i egzorcyzmowany; ponieważ wiecie, że demony będą duchowo wolne i ucieleśnione w ludzkich ciałach szukających sposobów, aby was stracić. Dlatego, moje małe dzieci, musicie być dobrze chronieni, wy, wasze rodziny i wasze domy, aby żadna siła zła nie mogła wam zaszkodzić. Postępuj zgodnie z wiadomościami, które wyślemy ci za pośrednictwem naszych instrumentów, w szczególności tych z Enoch, ponieważ poprowadzą cię przez przejście przez pustynię.

Niech zamieszka w was pokój mojego Pana.

Twoja Matka cię kocha, Marie Rose Mystic

Niech moje dzieci znają moje przesłania dla całej ludzkości
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



quetzalcoatl888
x 129

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » piątek 10 sie 2018, 11:13

jak dla mnie isis wysadzi watykan i wogole zacznie sie pieklo w europie..potem chipowanie i transhumanizm...nwo..

https://www.youtube.com/watch?v=GwTDdV0kfWc

Obrazek
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 27 sie 2018, 20:58

Fragmenty najnowszych orędzi ze strony: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm
Lucyfer chce zlikwidować Ofiarę Mojego Boskiego Syna, Mszę Świętą, aby nie była już sprawowana, by już od tej pory nie generowała mu tak wielu licznych, bolesnych strat. Proszę was o dziateczki, nie uczestniczcie w tym, co zły „tworzy”. Msza Święta bez Słów Konsekracji, nie jest już Mszą Świętą, Świętą Ofiarą, lecz jedynie protestancką liturgią. To, co niebawem zostanie wprowadzone, stworzy wielkie, ogromne zamieszanie wśród większości katolików. Skutkiem tych wprowadzonych demonicznych działań, będzie wielka dezorientacja. Papież, zatwierdzając złe zmiany, sam osobiście postawi siebie poza Kościołem, bo objęty będzie ekskomuniką z mocy samego Prawa i Słów Przysięgi Papieskiej, którą składał.
...
 Niebawem nastąpi wiele niekorzystnych zmian na ziemi, rozpocznie się wiele konfliktów i wojen. Niewielu wciągniętych do wojny, będzie mogło prowadzić normalne działania wojenne. W wielu rejonach Polski i świata mnóstwo problemów wymknie się spoza kontroli. Wielki chaos zapanuje także w finansach. Z zamieszania, które zapanuje, skorzysta jedynie syn zatracenia, Antychryst. Przy pomocy demonów, zaprowadzi pozorny porządek.
...
 Niebawem wypełni się wiele z wydarzeń Apokalipsy. Ludzkość rozpocznie na dobre wzajemne wyniszczanie się. Demon bez skrupułów rękoma złych, nikczemnych ludzi będzie mordował, gwałcił, zabijał tych, którzy się jemu oddali, zabierając ich po Sprawiedliwym Sądzie do jeziora ognia i siarki, do piekła na wieczne potępienie. Ofiarą ich padnie wielu niewinnych, aby móc zbawić, choć tych nielicznych, którzy jeszcze mogą być uratowani od wiecznej kary. Nic już nie zdoła zatrzymać biegu wydarzeń, to, co możliwe, to przesunięcie momentu karania o kilka Bożych chwil. Dlatego Trójca Święta, całe Niebo i Ja wołamy usilnie do was obudźcie się, pokutujcie, pośćcie, módlcie się, trwajcie w ekspiacji!!!
...
 Kochane dzieci światłości miłe Mojemu Świętemu Sercu, oto nadchodzą dni, które wymagać będą od was silnej wiary i hartu ducha. Z całego Kościoła Świętego, tylko Kościół w Polsce będzie najmniej prześladowany. Pragnę, aby każdy, kto zdoła oczyścił się ze wszystkiego, co go jeszcze obciąża. Nadchodzą dni i wydarzenia, które wstrząsną światem, a nawet całą planetą, ale zanim to nastąpi, chcę i pragnę, abyście byli czyści i święci. Na Sakramentalnej Spowiedzi Świętej niczego nigdy nie zatajajcie, bo to uczyni ją nieważną, świętokradzką, złą.
            Nie obawiajcie się nadchodzących wydarzeń Apokalipsy. Kto może, niechaj szykuje się do przeżycia wielkiego głodu. Jednakże niektórym pomogę przetrwać czas głodu i prześladowań bez pożywienia, żyć będą modlitwą i Bogiem i to Boża Moc będzie ich żywiła, karmiła.
            Prześladowania mordercze nie wybuchną od razu. Przez pewien początkowy czas działania syna zatracenia, Antychrysta, będzie można normalnie funkcjonować. Pragnę, aby do pełnego działania czasu Apokalipsy, zechcieli przygotować się kapłani i biskupi. O Moi ukochani Synowie, chcę, abyście przygotowali sobie alternatywę i nie poddawali się działaniu demonów, ale trwajcie wierni Bogu.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 30 sie 2018, 07:33

Najnowsze proroctwa ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MOJE DZIECI, DNIA WIELKIEGO PODEJŚCIA ABOMINACYJNEGO LUB JA NIE BĘDĘ Z WAMI W CISZE MOJEGO SANKTUARIUM

13 sierpnia 2018 2:20 PM

PILNY ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, niech pokój będzie z wami.

Mój mały Nabi, gniew wulkanów przyniesie wiele nieszczęść, całe populacje znikną, a ziemia będzie jęczeć z ostatnich bólów porodowych. Wielki żółty smok kraju orła niedługo wybucha, ogień, który wypłynie z jego wnętrzności, wstrząśnie tym wielkim narodem. O, jak wielki ból i nieszczęście sprawi, że wulkan przebudzi się do stworzenia! Miliony ludzi będą ofiarami, a wiele narodów będzie żałować z powodu utraty ich dzieci.

Woda z morza wzrośnie, a gigantyczne fale o długości ponad pięćdziesięciu metrów uderzą w wybrzeża. Tsunami zniszczy wielu ludzi, szczególnie tych, w których króluje grzech i zło. Moje dzieci, musicie przywyknąć do życia z klęskami żywiołowymi, ponieważ dobrze wiecie, że wszechświat jest wzburzony, a z nieba przyjdzie kara dla zbuntowanych narodów. Och, bezbożne narody, twoje dni są policzone, waży się i mierzy! Moja Boska Sprawiedliwość wkrótce was nawiedzi i tylko sprawiedliwi, którzy tam mieszkają, zostaną zbawieni. Ogień mej sprawiedliwości uczyni wszystkich grzeszników i robotników zła, którzy żyją w tych narodach, zniknie; bezbożne narody nie będą wspominać.

Mój lud, zbliża się wielki ucisk, przygotuj się na przybycie Armageddonu. Wyślę wam moje ostrzeżenie, pośród udręk i smutków, które będą ulgą i nadzieją dla mojego ludu; ale dla niegodziwców, jeśli nie pokutują, będzie to ich koniec i ich potępienie. Dni z przewrotem wszechświata będą krótsze. Czas trwania osiągnie limit dwunastu godzin. Stąd zaczną się dni wielkiego oczyszczenia.

Moje dzieci, Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc we krwi, wypełni proroctwo Joela (Joel 2: 31), przygotujcie się, bo nadchodzi wielki i straszny dzień Pański. Moje słowa na ten czas są spełnione, tak jak jest napisane. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. (Mateusza 24:35) Wszystko się spełnia, a w czasie mojej sprawiedliwości wszyscy zostaną pochłonięci.

Moje dzieci, nadchodzą dni wielkiej obrzydliwości, w których nie będę już z wami w ciszy mych Sanktuariów. Odwiedź mnie i pociesz mnie, bo czuję się bardzo smutny i samotny; nie odchodźcie od moich Domów; wejdź, ponieważ czekam na ciebie, chcę przemienić twoje życie i dać ci moje błogosławieństwo. Przyjdźcie i spożywajcie posiłek ze mną, abyście umocnili się w ciele, duszy i duchu; pamiętajcie, że zbliżają się dni, kiedy moje Domy zostaną zamknięte, moje Święta zbezczeszczone, a moja Boskość deptana i poplamiona przez nici ciemności. Przyjdź i porozmawiaj razem, pośpiesz się nie zwlekaj; I jak uczniowie z Emaus, powiedzcie: "Panie, zostań z nami, bo nadchodzi wieczór i nadchodzi noc". (Łuk. 24:29)

Twój Mistrz Jezus Błogosławiony Sakrament Ukochany, który nie jest Umiłowany.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moje dzieci.
...
Robię pilne wezwanie do wszystkich moich dzieci, które posiadają wiedzę o wydarzeniach, które przyjdą za misjonarzy, jak są one CHRZEST, że ewangelizować ignorować wszystkie że proroctwa czasów końca!

15 sierpnia 2018 r. - 4: 05 PM

PILNE WEZWANIE RÓŻNORODNEJ MARII MISTYCZNEJ DLA LUDZI BOGA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Małe dzieci mojego serca, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi.

Moje dzieci, świat pójdzie w chaosie, ogromna większość ludzkości nie będą opłakiwać gospodarzem miłosierdzie Boga i nie robi dla połączeń z nieba wzywające do nawrócenia. Wszystko się zmieni, stworzenie Mojego Ojca weszło w ostatnie stadia transformacji, a ta będzie jedną z prób, które przyniosą ludzkości najwięcej nieszczęść.

Przebudzenie wulkanów spowoduje wyparcie płyt tektonicznych, a kontynenty zaczną się rozdzielać. Przygotujcie małe dzieci, ponieważ wstrząs wszechświata spowoduje, że wiele ognistych kulek wyląduje na ziemi; ogień z nieba, którym Ojciec ukarze bezbożne narody. Moje małe dzieci, które żyją w zbuntowanych narodach, odchodzą od głównych miast w miastach i szukają wyżyn, bo zbliża się kara bezbożnych narodów; Zbierzcie się na modlitwie i nie puszczajcie mojego Różańca Świętego, ponieważ będzie to wasza ochrona w dniach karania, które zbliżają się do grzeszących narodów. Gdy ogień zaczyna spadać, nie panikuj, trzeba zrobić, to zamknij się w swoich domach i modlą mój różaniec i Psalm 91, wynajem w dowolnym momencie chwały Boga.

Pamiętaj, aby umieścić udarem mózgu lub ryby, na progu drzwi swojego domu, dzięki czemu są chronione i wasze domy zachowały się w pasażu Boskiej sprawiedliwości za pośrednictwem tych narodów. Wszystkie narody, które zostały zatwierdzone aborcję, małżeństwa między par tej samej płci, ideologii gender i innych przepisów, które są sprzeczne z naturą, podlega karze sprawiedliwości Bożej i wielu zostanie usunięty z powierzchnia ziemi. Kara będzie również przychodzić do narodów, w których panuje niesprawiedliwość, gdzie zepsucie ich przywódców zadusiło ludzi, gdzie wzrósł grzech i zło. Mój Ojciec ukarze w tych narodach, miejsca, w których jest najwięcej krzywd, chwasty miast i ludzi, zostaną zerwane, tak że pozostaną tylko dobre plony.

Domy, w których odmawia się mój Różaniec Święty, nie zostaną dotknięte przez Boską Sprawiedliwość; nikt z ich mieszkańców nie zginie, ani ich domy nie ucierpią. Moc mojego Różańca Świętego będzie ich chroniła, a ja, wasza Niebiańska Matka, okryję was moją Matczyną Opończą, tak jak robi to kura z pisklętami. Nie bójcie się więc, moje dzieci, zatroszczę się o was i wasze rodziny; bądźcie posłuszni i nie odwracajcie się od Boga, pozostańcie w Jego łasce i zapewniam was, że to, co nadchodzi, minie jak sen dla was. Przestrzegajcie instrukcji, które wam przekazałem w orędziu z 3 sierpnia tego roku, abyście byli przygotowani na wydarzenia, które nadejdą. Módlcie się cały czas, ponieważ ataki psychiczne będą silniejsze każdego dnia; pamiętajcie, że czas panowania mojego przeciwnika się kończy, a on grasuje jak lew, który chce pożreć. Walka jest duchowa i pokonacie siły zła tylko modlitwą, postem, pokutą i byciem w łasce Bożej.

Robię z gorącym apelem do wszystkich moich małych dzieci, które mają wiedzę na temat wydarzeń przyjść, tak jak oni są misjonarzami przez chrzest oni ewangelizować wszystkich tych, którzy ignorują proroctwa czasów ostatecznych. Małe dzieci, czas ucieka, a ogromna większość ludzkości jest odrętwiała duchowo; sprawiedliwość Boża przychodzi i zamierza złapać ich nieprzygotowanych. Liczę na was, małe dzieci, współpracujcie ze mną w tej ewangelizacji, ponieważ wiecie, że stawką jest zbawienie dusz. Niebo liczy na was, moje wierne dzieci, abyście mogli pomóc ocalić wiele dusz. Mów w porę i poza sezonem, nie milcz; że to nie przez twoje milczenie zagubiło się wiele dusz. Niech pokój Boży trwa w was.

Twoja Matka cię kocha, Marie Rose Mystic

Spraw, aby moje małe dzieci, moje orędzia były znane całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 19 wrz 2018, 09:12

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
PRZYGOTUJ SIĘ SOBIE, PONIEWAŻ DZIEJE DNI CALVARY MOJEGO KOŚCIOŁA ZACZĘŁO!

11 WRZEŚNIA 2018 1: 20 PM

BARDZO PILNE WEZWANIE OD JEZUSA DOBREGO PASTORA DO JEGO HERD. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moja trzoda, mój pokój niech będzie z tobą.
Mój mały Nabi, mój Wikariusz cierpi w milczeniu z powodu napaści i podziału mojego Kościoła. Wielu kardynałów, biskupów i kapłanów przestało go słuchać, aw wielu krajach zaczęła się schizma. Kolegium Kardynałów jest podzielone, istnieją między nimi intrygi i podziały, niektóre na korzyść obecnego papieża i innych przeciw.

Grupa Cardinals rebeliantów chcą dymisji obecnego Papieża, a co gorsza, chcą zorganizować sobie nową konklawe, aby powołać nowego papieża. To się wydarzy i zostanie zrobione, już wiesz, kto będzie siedział na Siedzibie Piotra. Mojego Ojca, proszę was, abyście się modlili za moich dwóch kanonicznie wybranych Papieży, ponieważ schizma, wyruszając, ich życie znajdzie się w niebezpieczeństwie. Żaden z moich dwóch istniejących wikariuszy nie jest w pełni akceptowany w Watykanie.

Skandale banku u Watykan, homoseksualne skandale i nieczystość i nowe reformy promowane przez mojego Wikariusza, to trochę, że ma się włączyć, a które pęknie ubój duchowy najbardziej destrukcyjne cała historia Kościoła. Schizm wybuchnie, miliony dusz stracą wiarę i odejdą od mojego Kościoła; tylko ci, którzy uwierzyli we Mnie, będą mogli ostać się w tym zbliżającym się duchowym kryzysie.

Mój Kościół osłabnie, ale nie spadnie, ponieważ jestem Skałą, która go wspiera. W środku chaosu zostanie wybrany nowy papież, ale ten nie wyjdzie ze mnie. Antypapie zarządzą zamknięcie mych skroni i profanują moje tabernakuly; mój codzienny kult zostanie zawieszony, a mój wierny Stado będzie prześladowane, więzione i torturowane. Nastąpi nowa inkwizycja i wielu moich wiernych dzieci umrze męczenników. Od chwili, gdy buntownicy wybiorą nowego Papieża, mój Wikariusz będzie musiał uciekać z Rzymu, ponieważ jeśli tego nie zrobi, jego życie będzie zagrożone. Proroctwo mojej Matki w Fatimie wypełni się w całości.

Maciorki mojej owczarni, módlcie się, pośćcie i pokutujcie, za gorzki kielich, który wypije mój pastor i mój kościół. Kryzys duchowy miał eksplodować, pytam Cię dużo odwagi i stanowczości w wierze, tak aby można było znieść te dni oczyszczenia mojego Kościoła; Niech nic lub nikt nie zabierze cię od mojej Ewangelii i mojej doktryny. Pamiętajcie, że cały ten kryzys został wam przedstawiony z góry przez moją Matkę i moje narzędzia; mój Kościół musi zostać oczyszczony, aby nowy Kościół mógł się odrodzić jutro; który będzie ubogi, pokorny i prosty, ale bogaty w dary i charyzmaty mojego Ducha Świętego. Kościół charyzmatyczny, całkowicie otwarty i chętny do służby mojej trzodzie. To będzie Kościół mojej nowej Niebiańskiej Jerozolimy.

Przygotujcie swoją trzodę, ponieważ czasy męki mego Kościoła już się rozpoczęły. Wspierajcie moich Papieży swoimi modlitwami i nie porzucajcie mojego Kościoła; pozostańcie wytrwali w wierze i zjednoczcie się z moją Matką modlitwą Różańca Świętego; modląc się w łańcuchach na całym świecie, aby bramy piekielne go nie przemogły. Wykonaj także egzorcyzm mojego ukochanego Michała, po modlitwie różańca bolesnych tajemnic, prosząc o wzmocnienie mojego Kościoła. Odwagi mojej trzodzie, nie lękajcie się, wszystko musi się spełnić tak, jak jest napisane. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. Pokutujcie i nawróćcie się, ponieważ Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus, Dobry Pasterz wszystkich czasów.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 19 wrz 2018, 09:55

PROROCTWO Z PRZED 70 LAT DLA NASZYCH CZASÓW ..


Proroctwo Petera Deunova dotyczące końca naszej cywilizacji i początku Złotego Wieku na Ziemi.

Obrazek

Ostatnia Przepowiednia Petera Deunova

Znany również pod duchowym imieniu Beinca Douno, bułgarski mistrz Piotr Deunov (1864-1944) był istotą o bardzo wysokim poziomie świadomości, równocześnie nadzwyczajnym muzykiem, który przez całe życie był przykładem czystości, mądrości, inteligencji i kreatywności. Przez lata pozostawał blisko Sofii, gdzie mieszkał w otoczeniu licznych uczniów, jego blask obudził duchowość tysięcy dusz w Bułgarii, jak również w pozostałej części Europy.
Kilka dni przed odejściem do innego świata, był w głębokim medialnym transie, przekazał niezwykłe proroctwa w odniesieniu do naszych niespokojnych czasów, w których przyszło nam żyć, proroctwo o "końcu czasu" i nadejście nowego Złotego Wieku ludzkości.

Oto jego głęboko poruszające świadectwo. Jest tak aktualne i tak żywe, aż trudno uwierzyć, że te słowa zostały wypowiedziane prawie 60 lat temu.

* * *
„W miarę upływu czasu, ludzka świadomość przemierzyła bardzo długi okres mroku. Faza ta, którą Hindusi nazywają "Kali Yuga", jest o krok od zakończenia. Znajdujemy się dziś na pograniczu dwóch epok: Kali Yuga i Nowej Ery, w którą wkraczamy.

Stopniowa poprawa jest już widoczna w myśleniu, odczuwaniu i czynach ludzi, ale wszyscy wkrótce będą podporządkowani boskiemu Ogniowi, który oczyści i przygotuje ich w odniesieniu do Nowej Ery. Tak więc człowiek wzniesie się na wyższy stopień świadomości, niezbędny do wejścia do Nowego Życia. To jest to, co rozumie się przez "Wniebowstąpienie".

Kilkadziesiąt lat upłynie, zanim nadejdzie Ogień, który zmieni świat, przynosząc mu nową moralność. Ta ogromna fala pochodzi z kosmosu i zaleje całą ziemię. Wszyscy, którzy spróbują przeciwstawić się, zostaną porwani i przeniesieni gdzie indziej. Mimo, iż nie wszyscy mieszkańcy tej planety znajdują się na tym samym stopniu rozwoju, nowa fala będzie odczuwalna przez każdego z nas. I ta przemiana dotknie nie tylko ziemi, ale i całego kosmosu.

Najlepszą i jedyną rzeczą, jaką człowiek może teraz zrobić, to zwrócić się ku Bogu i zwiększyć swą świadomość, aby podnieść swój poziom wibracji, aby znaleźć się w harmonii z potężną falą, w której wkrótce się zanurzy.

Ogień, o którym mówię, który towarzyszy nowym warunkom oferowanym naszej planecie, odmłodzi, oczyści, zrekonstruuje wszystko: materia zostanie udoskonalona, wasze serca zostaną uwolnione od bólu, kłopotów, niepewności i staną się świetliste; wszystko będzie lepsze, wzniesione; negatywne myśli, uczucia i czyny zostaną strawione i zniszczone.

Twoje obecne życie jest niewolnicze, jak w ciężkim więzieniu. Zrozum swoją sytuację i uwolnij się od tego. Powiadam wam: wyjdźcie z więzienia! Zaprawdę przykro jest patrzeć na ogrom pomyłek, cierpienia i niezdolność do zrozumienia, gdzie leży jedyne prawdziwe szczęście.

Wszystko, co jest wokół ciebie, wkrótce zawali się i zniknie. Nic nie pozostanie z tej cywilizacji ani z jej przewrotności; cała ziemia zostanie wstrząśnięta i nie będzie śladu po tej błędnej kulturze, która utrzymuje ludzi pod jarzmem ignorancji. Trzęsienia ziemi są nie tylko mechaniczne, ich celem jest również rozbudzenie intelektu i serc ludzi, tak aby uwolnili się od swoich błędów i ich szaleństw, by zrozumieli, że nie są jedynymi istotami we wszechświecie.

Nasz Układ Słoneczny przemierza teraz region kosmosu, gdzie konstelacja, która została zniszczona pozostawił swój ślad, swój pył. To przemierzanie zanieczyszczonej przestrzeni jest źródłem zatrucia, nie tylko dla mieszkańców ziemi, ale dla wszystkich mieszkańców innych planet naszej galaktyki. Jedynie słońca są objęte na wpływy tego nieprzyjaznego środowiska.

Region ten nazywany jest "trzynastą strefą"; jego nazywa to również "strefa sprzeczności". Nasza planeta została zamknięta w tym regionie przez tysiące lat, ale w końcu zbliżamy się do wyjścia z tej przestrzeni ciemności i jesteśmy w punkcie osiągnięcia bardziej duchowego regionu, gdzie żyją bardziej rozwinięte istoty.

Ziemia jest teraz w następstwie wznoszenia się i każdy powinien się zmusić, by zharmonizować się z nurtem wniebowstąpienia. Ci, którzy nie chcą się podporządkować temu kierunkowi, stracą korzyść przychylnych warunków, które będą oferowane w przyszłości by mogli się wznieść. Pozostaną oni w tyle w rozwoju i będą musieli czekać dziesiątki milionów lat na przyjście nowej wznoszącej fali.

Ziemia, układ słoneczny, wszechświat, prowadzane są w nowym kierunku pod impulsem Miłości. Większość z was nadal uważa miłość za śmieszną moc, ale w rzeczywistości, to jest największa ze wszystkich sił! Pieniądze i władza są nadal czczone jak gdyby bieg twojego życia zależał od niech. W przyszłości wszystko będzie podporządkowane Miłości i wszyscy będą jej służyć. Ale to właśnie przez cierpienia i trudności, świadomość człowieka będzie przebudzona.

Straszliwe przepowiednie proroka Daniela napisane w Biblii odnoszą się do epoki, która się rozpoczyna. Będą powodzie, huragany, gigantyczne pożary i trzęsienia ziemi, które zmiotą wszystko. Krew obficie popłynie. Nastanie rewolucja; straszne wybuchy zabrzmią w wielu regionach świata. Tam, gdzie jest ziemia, nastanie woda, a tam, gdzie jest woda, ukarze się ziemia.

Bóg jest miłością; jednak mamy tu do czynienia z karą, jest to odpowiedź natury wobec zbrodni popełnianych od zarania dziejów przez człowieka przeciwko swojej Matce Ziemi.

Po tych cierpieniach, ci, którzy zostaną ocaleni, elity, poznają Złoty Wiek, harmonię i nieograniczone piękno. Tak więc utrzymujcie pokój i wiarę kiedy nadejdzie czas cierpienia i strachu, bowiem jest zapisane, że nie spadnie włos z głowy sprawiedliwych. Nie zniechęcaj się, po prostu podążaj swoją drogą samodoskonalenia się .

Nie masz pojęcia o imponującej przyszłości, która czeka na Ciebie. Nowa Ziemia będzie lada dzień. W ciągu kilkudziesięciu lat praca będzie mniej wymagająca, a każdy będzie mógł poświęcić więcej czasu na aktywności duchowe, intelektualne i artystyczne. Kwestia relacji między mężczyzną i kobietą zostanie ostatecznie rozwiązana w harmonii; każdy będzie miał możliwość podążania za swoimi aspiracjami. Relacje par będą oparte na wzajemnym szacunku.

Ludzie będą podróżować poprzez różne płaszczyzny przestrzeni, również przestrzeni międzygalaktycznej. Będą uczyć się ich funkcjonowania oraz będą w stanie poznać Boski Świat, by połączyć się z Głową Wszechświata.

New Era jest erą szóstej rasy. Twoim przeznaczeniem jest przygotować się na nią, by ją przyjąć i z nią żyć. Szósta rasa będzie powstawać wokół idei braterstwa. Nie będzie więcej konfliktu interesów osobistych; jedynym dążeniem każdego z nich będzie dostosowania się do Prawa Miłości. Szósta rasa będzie rasą Miłości. Zostanie dla niej utworzony nowy kontynent. Wyłoni się z Pacyfiku, tak że Najwyższy będzie mógł wreszcie ustalić Swoje miejsce na tej planecie.

Założyciele tej nowej cywilizacji, ja nazywam ich "Braćmi Człowieczeństwa", czy też "Dziećmi Miłości", będą niewzruszeni dla dobra i będą reprezentować nowy typ ludzi. Będą tworzyć rodzinę, jako jeden duży organizm, a każdy człowiek będzie stanowić organ w tym ciele. W tej nowej rasie, Miłość będzie manifestowana w sposób tak doskonały, że dzisiejszy człowiek może mieć tylko bardzo mgliste pojęcie o tym.

Ziemia pozostanie terenem korzystnym do walk, ale siły ciemności przystąpią do odwrotu i ziemia zostanie od nich wyzwolona. Ludzie widząc, że nie ma innej drogi, będą angażować się na drogę do Nowego Życia, wybawienia. W swojej bezsensownej dumie, niektórzy będą woleli do końca kontynuować życie, które Boski Porządek potępia, ale każdy z nich w końcu zrozumie, że ukierunkowanie świata nie jest zależne od nich.

Nowa kultura ujrzy światło dzienne, będzie opierać się na trzech zasadniczych podstawach: wzniosłości kobiety, wzniosłości łagodności i pokory, oraz ochronie praw człowieka.

Światło, dobro i sprawiedliwość zatriumfuje; to tylko kwestia czasu. Religie należy oczyścić. Każda zawiera cząstkę nauczaniu Mistrzów Światła, ale jest przesłonięta przez ludzkie niedoskonałości. Wszyscy wierzący będą musieli się zjednoczyć i porozumieć się z jednym mocodawcą, który stawia Miłość jako podstawę wszelkiej wiary, jakakolwiek by ona była. Miłość i Braterstwo jest wspólną podstawą!

Ziemia wkrótce zostanie zmieciony przez nadzwyczajne szybkie fale Kosmicznej Energii Elektrycznej. Za kilkadziesiąt lat istoty, które są złe i prowadzą innych na manowce, nie będą w stanie tego robić. Będą one zatem wchłonięte przez Kosmiczny Ogień, który pochłonie zło, które posiadają. Wtedy będą żałować, bo jest napisane, że "każde ciało będzie chwalić Boga". Nasza matka, ziemia, będzie pozbywać się ludzi, którzy nie akceptują Nowego Życia. Będzie odrzucać ich jak uszkodzone owoce. Wkrótce nie będzie możliwości reinkarnacji na tej planecie; włącznie z przestępcami. Tylko ci, którzy posiadają Miłość pozostaną.

Nie ma żadnego miejsca na ziemi, które nie jest zanieczyszczone krwią ludzi lub zwierząt; w związku z tym, musi zostać oczyszczona. A to dla tego, że niektóre kontynenty będą zanurzone podczas gdy inne będą na powierzchni.

Ludzie nie podejrzewają, przez jakie niebezpieczeństwa są zagrożeni. Nadal realizują swe daremne cele i poszukują przyjemności. W przeciwieństwie do ludzi, szósta rasa będzie świadoma godności swej roli i szacunku dla wolności każdej jednostki. Będzie ona odżywiała się wyłącznie z produktów z królestwa roślin. Ich idee będą miały moc swobodnego poruszania się, jak powietrze czy światło w naszych czasach.

Słowa "Jeśli nie narodzisz się na nowo" mają zastosowanie do szóstej rasy. Przeczytaj rozdział 60 księgi Izajasza, odnosi się on do przyjścia szóstej rasy, Rasy Miłości.

Po Cierpieniu, ludzie przestaną grzeszyć i ponownie wkroczą na drogę cnót. Klimat naszej planety zostanie zmodyfikowany i brutalne zmiany nie będzie już istnieć. Powietrze znowu będzie czyste, tak samo jak woda.

Znikną pasożyty. Ludzie będą pamiętać swoje poprzednie wcielenia i będą odczuwać przyjemność, że w końcu są uwolnieni ze swojego poprzedniego stanu. W ten sam sposób, jak ktoś pozbywa się pasożytów lub uschłych liści na winorośli, tak postąpią rozwinięte Istoty, aby przygotować ludzi do służenia Bogu Miłości.

Dadzą im dobre warunki do wzrostu i rozwijania się, i tym, którzy chcą ich słuchać, mówią: "Nie bójcie się! Jeszcze trochę więcej czasu i wszystko będzie w porządku, jesteś na dobrej drodze . Niech ten, który chce studiować Nową Kulturę, świadomie pracuje i przygotowuje się."

Dzięki idei Braterstwa, ziemia będzie błogosławionym miejscem, i to nie będzie czekać. Ale przedtem, zostanie zesłane wielkie cierpienie, by obudzić świadomość. Grzechy zgromadzone przez tysiące lat muszą być umorzone. Namiętna fala emanująca Z Wysoka przyczyni się do likwidacji karmy narodów. Wyzwolenie nie może być już dłużej odkładane. Ludzkość musi przygotować się do wielkich prób, które są nieuniknione i prowadzą do kresu egoizmu.

Pod ziemią, przygotowuje się coś niezwykłego. Rewolucja, która ​​jest wspaniała i całkowicie nie do pomyślenia wkrótce objawi się w przyrodzie. Bóg postanowił przywrócić ziemię, a On to zrobi!

To koniec pewnej epoki; nowy porządek zastąpi stary, porządek, w którym królować będzie Miłość na ziemi.

Zdjęcie za zgodą www.petardanov.com

http://www.eioba.pl/a/4w6h/proroctwo-pe ... epowiednia





Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ