Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 27 gru 2018, 00:00

Wstrząsająca przepowiednia na rok 2019

https://www.youtube.com/watch?v=LiCtzBwEBTk

Opublikowany 10 gru 2018
Co spotka ludzkość w 2019 roku? Czy spełnią się przepowiednie Betsey Lewis? Kataklizmy, wojny, światowa pandemia, erupcje wulkanów, miliony ludzi w sytuacji bez wyjścia...czy taki będzie rok 2019? Kiedy nastąpi zapłon tych wszystkich niesamowitych wydarzeń?

B. E. "Betsey" Lewis, pisarka i uznana międzynarodowa badaczka zjawisk paranormalnych i tajemnic Ziemi. W wieku siedmiu lat widziała przewodników duchowych i otrzymywała prorognitywne sny i wizje wielkich zmian na Ziemi zachodzących teraz na całym świecie. Jednym z jej oszałamiających przewidywań na rok 2016 był wybór Donalda J. Trumpa 45. prezydenta USA na sześć miesięcy przed jego wyborem!

Przez ostatnie czterdzieści lat Lewis badała zjawiska związane z UFO i kosmitami, starożytne stanowiska archeologiczne, prowadziła badania terenowe nad dziwacznymi okaleczeniami bydła na całym północnym zachodzie USA i innymi tajemnicami paranormalnymi. W latach 70. i 80. ściśle współpracowała z wybitnym badaczem okaleczeń bydła Tomem Adamsem, aby odkryć tajemnicę okaleczeń bydła i uczyła się u dwóch rdzennych przywódców duchowych - szamanów w latach 90. Inspiracją do napisania wielu książek był jej słynny stryj-wuj, William Peter Blatty, autor bestsellerowej powieści "The EXORCIST" w Nowym Jorku.

Betsey Lewis była częstym gościem na Coast to Coast AM z George Noory, Ground Zero i Fade to Black oraz innymi popularnymi audycjami radiowymi. Napisała dziewięć paranormalnych / duchowych książek i trzy książki dla dzieci. Była gościem na konferencji UFO Con na lotnisku Holiday Inn Airport w San Francisco 22 marca, 23, 24, 2019. Więcej informacji można uzyskać odwiedzając jej stronę internetową lub blog Earth.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 27 gru 2018, 17:43

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
MAŁA, BEZPOŚREDNIO UWAGA, PONIEWAŻ DUŻE UZUPEŁNIENIA BĘDĄ DOSTARCZONE WASEM W NIEBIE, PRZED PRZYBYCIEM OSTRZEŻENIA!

23 GRUDNIA 2018 - 2: 30 PM

PILNY ODWOŁANIE OD MARII DO POMOCY LUDZI BOŻYCH. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Małe dzieci, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi, moja miłość i moja macierzyńska ochrona, zawsze wam towarzyszy.

Małe, bądźcie niezwykle ostrożni, ponieważ wielkie demonstracje będą wam dane na niebie, przed pojawieniem się Ostrzeżenia. Niebo zamanifestuje się wam w chmurach i będziecie świadkami zjawisk, których nigdy dotąd nie widziało oko. Pojawienie się Ostrzeżenia jest bardzo bliskie i smutne, że wciąż jest wielu, którzy nadal myślą, że to wydarzenie jest na przyszłość. Nie, moje dzieci, jesteście w błędzie, wasze przejście na wieczność ma nastąpić; Z tego powodu niebo ogłasza je Tobie, abyś się sam przygotował i nie zaskoczy Cię.

Małe dzieci, po Ostrzeżeniu nie będziecie tacy sami, przemienicie się w wieczność; Mój Syn da swojej trzodzie dary i charyzmaty, których potrzebuje, aby stawić czoła wielkiej duchowej walce, wszystkie jego owce zostaną zapieczętowane na czole Krwią Baranka. To będzie znak, który odróżni trzodę mojego Syna od trzody mojego przeciwnika. Lud Boży będzie świecił swoim światłem i będzie gotowy na wielką walkę duchową. Wiele błogosławionych dusz, które walczyły w tym świecie przeciwko diabłu, będzie towarzyszyć wam w waszej duchowej walce. Miriady Archaniołów i Aniołów również będą z wami; a ja, wasza Matka, będę z Michałem i Niebiańską Hostią, aby przewodzić Wielkiej Armii Bożej.

Moje dzieci, elity illuminatów, które służą mojemu przeciwnikowi, są już przygotowane na przyjęcie fałszywego mesjasza. Wszystkie media i ogromna większość światowych przywódców czeka na sygnał, by rozpocząć pokaz oszustwa w swoich narodach. To oszustwo obejmie projekcje obrazów na niebie, które pomyślą o ogromnej większości ludzkości, że mój Syn powrócił na ten świat. Nie łudźcie się, mój Syn już nie przyjdzie na ten świat, mój Syn przyszedł w chwale i blasku, gdy król króluje nad swoim ludem w nowym niebiańskim Jeruzalem. Miliony dusz zostaną utracone przez to oszustwo; otworzą serca na fałszywego mesjasza i będą go czcić tak, jakby był to sam Bóg. Jak smutno czuję się w sercu mojej matki, widząc niewdzięczność wielu, którzy odwracają się od mojego Syna zgodnie z doktryną fałszywego boga! Biedne dusze, kiedy budzą się z oszustwa, będzie dla nich za późno!

Małe dzieci, podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika, musicie zintensyfikować modlitwę, post i pokutę, ponieważ demony zintensyfikują ataki w waszej istocie. Pamiętajcie, że to jego ostatnie panowanie, piekło przemieści się na ziemi, a demony wszystkich klas i rang, będą w waszym świecie, starając się wszelkimi sposobami stracić największą liczbę dusz. Demony ciała przyjmą formę ludzką, aby uwieść mężczyzn i kobiety, szukając z ich pożądliwości upadku wielu.

Nie zapomnij moich dzieci, że mój przeciwnik zna cię i zna twoje słabości; w tym celu musicie biec blisko z modlitwą, postem, pokutą i wyznaniem grzechów, wszelkimi otwartymi drzwiami duchowymi, które posiadacie z powodu niewyznanych grzechów. Pamiętajcie o trzydziestu trzech kolejnych Eucharystiach, aby zamknąć drzwi międzypokoleniowe; oddajcie Mszę w momencie wzniesienia, wasze ojcowskie i macierzyńskie drzewo genealogiczne i waszych przodków, aby uwolnić ich od tych ciężarów. Nadszedł czas, aby moje dzieci były przywiązane do Boga, jak do gałęzi w winnicy; ponieważ zbliżają się czasy wielkiej duchowej bitwy, gdzie będziesz poddany próbie, aż zaświecisz jak tygiel.

Ponownie mówię wam, wasza Matka jest tutaj, liczcie na mnie; niech towarzyszy mi modlitwa mojego Różańca Świętego, a moja macierzyńska ochrona ochroni was od wszelkiego zła i wszelkiego niebezpieczeństwa. Odwagi moje dzieci, nie lękajcie się! Jeśli zostaniesz po mojej stronie, zajmę się tobą, tak jak kura robi z pisklętami. Niech zamieszka w was pokój mojego Pana.

Wasza Matka, Maryja Wspomożycielka

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 27 gru 2018, 18:41

wielkie demonstracje na niebie
są jak najbardziej:

https://youtu.be/2Z7J3Znvw9U
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 28 gru 2018, 13:19

..następna demo.:
niebieski N.Y.C.

https://youtu.be/RB0tkM-KmQo
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 28 gru 2018, 23:43

To co ma przybyć z kosmosu (Miasto Boga) na naszą planetkę Ziemię, to ogromny obiekt... :o
Będzie się działo :shock: W tym kosmicznym mieście zamieszkają oczywiście tylko wybrani...a może zabrani.
A bramy jego nie będą zamknięte we dnie; albowiem tam nocy nie będzie. I słyszałem głos wielki z nieba mówiący: Oto przybytek Boży z ludźmi, i będzie mieszkał z nimi; a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi, będąc Bogiem ich. I otrze Bóg wszelką łzę z oczów ich; a śmierci więcej nie będzie, ani smutku, ani krzyku, ani boleści nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy pominęły. I rzekł ten, który siedział na stolicy: Oto wszystko nowe czynię.
Jeruzalem nowe. Objawienie 21 i 22. Polish subtitles. Polski. święte miasto. niebo. Biblia

https://www.youtube.com/watch?v=0ri2WdIBq2I

Nowe Jeruzalem - Święte Miasto - większe niż myślałeś! - 16 razy większe od Polski

https://www.youtube.com/watch?v=dQQREO9-VZk

Opublikowany 25 sie 2016

Najlepszy komentarz:
Tutaj jest mowa tylko o Nowym Jeruzalem - mieście! a teraz wyobraźcie sobie co będzie poza miastem - CAŁA POTĘŻNA ZIEMIA! a podejrzewam, że Stwórca nie ograniczy nas tylko do ziemi, ale będziemy mogli podróżować po całym potężnym wszechświecie - bracia czeka nas niezła jazda!!!
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 31 gru 2018, 17:42

Najważniejsze wydarzenia 2019 roku, zgodnie z przepowiedniami Baby Vangi

https://www.youtube.com/watch?v=H4GROfxgYoE

Opublikowany 30 gru 2018
Baba Wanga odeszła w 1996 roku, gdy miała 85 lat, ale zdążyła przekazać swoje przepowiednie na przyszłość. Brytyjska prasa cytuje prognozy na 2019 r. słynnej bułgarskiej wizjonerki Baby Wangi, która rzekomo słusznie przewidziała ataki terrorystyczne z 11 września 2001 r. w Stanach Zjednoczonych, katastrofalne tsunami w 2004 r., katastrofę rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk i Brexit.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 03 sty 2019, 22:10

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Drogie dzieci, rzeź podejście finansowe elity PREZESÓW tego świata, doprowadzi do destabilizacji gospodarki globalnej upuścić papierowego pieniądza i władzy i rozpoczęcie ery mikroczipowa, znak bestii!

27 GRUDNIA 2018 12: 40 PM

PILNE WEZWANIE RÓŻNORODNEJ MARII MISTYCZNEJ DLA LUDZI BOGA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA


Małe dzieci mojego Serca, pokój mojego Pana, bądźcie z wami wszystkimi.

Mała, ludzkość nie wie, co się stanie, ludzie będą kontynuować codzienne życie i światowe troski, tylko troszczą się o sprawy tego świata. Zbliża się ucisk i wielu nie będzie gotowych na to. Wszystko ma się zmienić w stworzeniu; Cisza i spokój zostaną utracone, aby zrobić miejsce dla chaosu, smutek, niedobory, głodu, lęku, niepewności, strachu i wszystkich innych ludzkich lęków.

Dobrobyt i fałszywe bezpieczeństwo pieniędzy i rzeczy materialnych skończy się na ziemi; zdecydowana większość ludzkości, która nadal będzie odwracać się od Boga, zostanie zdestabilizowana i pozostanie bez ochrony, gdy ich bogowie zaczną spadać. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy na ziemi zbliżającego się ucisku i przyniesie on najgorszy koszmar dla tego grzesznego i niewdzięcznego człowieka. Biedne dusze, oni wprowadzili ich wiarę, ich zaufanie, a ich nadzieja nie w Boga, ale w dobra materialne tego świata i ucisku nadchodzi i tylko materialne i duchowe ruina będzie im pozostać! Marność ludzi będzie toczyć się po ziemi, pozbawiając się tego, co zapewnia im bezpieczeństwo. Pozostaną jak żywi umarli i uświadomią sobie, że tracąc władzę i pieniądze, pozostaną tylko słabością i kruchością; to jest esencja ludzkiej kondycji, kiedy nie mamy Boga przed nami.

Synu mego Syna, zbliżają się dni udręki, ale ty, nie lękaj się; pamiętajcie, że niebo nie pozostawi was bezradnymi, jeśli wasza wiara i zaufanie są mocne w Bogu. Niedobór dzień tak małej przyjść gdzie trzeba dzielić wszystko ze swoimi braćmi i siostrami, tak zjednoczeni w wierze i miłości, można wytrzymać te dni ucisku zbliża. Tylko jeśli pozostaniesz zjednoczony, będziesz w stanie pokonać dni próby.

Drogie dzieci, podejście rzeź elit finansowych, którzy rządzą światem będzie destabilizować gospodarkę światową, upuścić papierowe pieniądze i móc rozpocząć erę mikro-chip, znamię bestii. Pamiętajcie moje dzieci, że bez mikroczipa nie będziecie mogli używać waszych dóbr materialnych, ponieważ wkrótce wszystko na tym świecie będzie żyło ze znakiem bestii. Ludu Bożego, bądź ostrożny, niech Mikrochip cię (chyba "nie)" wszczepi, pamiętaj, że jest to znak bestii, którą ogłosiliśmy ci od dawna; lepiej umrzeć i stracić wszystko, niż być zaznaczonym! To, co materialne przechodzi, a Bóg wynagrodzi cię jutro, ale Życie Ducha jest tym, co stracisz na zawsze, jeśli pozwolisz się naznaczyć.

Moje dzieci, wszyscy, którzy zostaną wszczepieni Microchip, wykorzystają ich dobra materialne w czasie, który trwa przez ostatnie rządy mojego przeciwnika, 1290 dni. Potem dowiedzą się, że wieczna śmierć czeka na nich w otchłani otchłani, gdzie będą ze swym panem przez całą wieczność. Wszyscy, którzy nie są zapisani w Księdze Życia, zostaną wszczepieni Microchip; wtedy poznasz, że jesteście trzodą mojego Syna, że ​​nie są owcami Owczarni. Ogłaszam wam moje dzieci, że wszystko jest już gotowe do wprowadzenia na rynek światowego znaku bestii, mikroukładu.

Brakuje tylko spada gospodarkę, która jest już planowaną przez elity, że banknot znika i wszystko zaczyna zarządzać w tym świecie z punktami. Mikro-chip zarządzać i kontrolować wszystko i tych, którzy nie będą wykonaj wszczepione zostaną uznane dezerterów, będą prześladowani, torturowani, więzieni i pozbawiony wszelkiej ich własności. Trudny sprawdzian czeka na dzieci, ale nie bój się, Niebo cię chronić, nakarm nas i dbać o ciebie, jeśli stoją twarde i wierności Bogu. Minie trzy i pół roku, które przeminą jak sen, jeśli wasza wiara i zaufanie są mocne w moim Panu. Stany wytrwałość kochać Boga i kochać swoich braci i siostry, będzie siłą, która bezpiecznie dostać się do bram Nowego Stworzenia, gdzie Korona życiu czeka.

Niech mieszka w was pokój mojego Pana, moje umiłowane dzieci.

Twoja Matka cię kocha, Marie Rose Mystic

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, małym dzieciom mojego Serca.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 10 sty 2019, 15:03

Najnowsze dwa proroctwa/orędzia ze strony http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola
Można tam znaleźć też wcześniejsze.
Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy
/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”

/05.I. 2019 r/.

Cz.I.

+++05.I..2019r. Pierwsza sobota stycznia-2019r. W imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Błogosławię ja Królowa Polskiego Narodu, Królowa pokoju przez Moje Niepokalane Serce w wigilię Trzech Króli. Potwierdzenie: Psalm 6, werset 8, zapisz: Błaganie o litość: „Od smutku oko moje mgłą zachodzi, starzeję się z powodu wszystkich mych wrogów”. Królowie monarchowie szukali Mojego Syna Jezusa Chrystusa Boskie Dziecię, by Mu się pokłonić, są przedstawicielami wszystkich narodów. Gwiazda wskazywała im drogę, przybyli by oddać hołd Królowi królów Jezusowi Chrystusowi. Umieli odczytać znaki czasu, patrzyli na firmamenty nieba, obserwowali, słuchali anioła stróża by nie wracać tą samą drogą, bo ziemski król Herod podstępnie chciał zabić Dziecię Jezus. Również Mój Oblubieniec św. Józef posłuchał poleceń anioła, który wskazał drogę mówiąc: Weź Dziecię i Matkę Jego i uchodź do Egiptu. AMM mała najmniejsza służebnico Moja, napisz jak jest teraz. Królowie ziemscy w hierarchii Kościoła świętego nie rozpoznają daru łaski, bo są zamknięci na przekazy Ducha Świętego, a cóż dopiero królowie ziemscy będący na urzędach państwowych, administracyjnych.

Jedni jak i drudzy na usługach masońskich trwają w zmowie milczenia co do I N T R N Z A C J I MOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. Tyle razy pouczałam, błagałam, prosiłam, posyłałam posłańców Bożych, ale nie usłuchali i ciągle proszę Ja Matka Jasnogórska Pani Hetmanka Narodu Polskiego, ale nadaremnie.

Mój Syn Król Wszechmogący ma moc i potęgę, by was wyzwolić od złego ducha Polacy dzieci Moi. Ja błagam o litość jak w tym psalmie, ale wy sobie z tego nic nie robicie. Garstka maluczkich wybranych dzieci Moich nieustannie bombarduje niebo, mówiąc waszym językiem.

Jeśli wy wszyscy padniecie na kolana, jak było podane adorując Mojego Syna Jezusa Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie ołtarza ukrytego w białej Hostii, to jeszcze uprosicie u Boga Wszechmogącego, by was po O S T R Z E Ż E N I U zostało trochę więcej. Nie będę podawać w jakich procentach, bo jeden zostanie zabrany a drugi umrze. Gdy to w y d a rzenie nastąpi nie śpijcie, wzbudźcie swoje sumienia, zawierzcie się Mojemu Niepokalanemu Sercu, kto może niech opuści Warszawę.

Teraz Ja Matka wasza jak mogłabym was opuścić. Matka jest zawsze z wami, dzieci Moje. Jestem z wami pod krzyżem, jak byłam z Jezusem. Tam was zrodziłam i nie chcę utracić. Nie mniej jestem zmuszona nie widząc waszej poprawy; moich i nie moich sług w kapłaństwie i nie tylko; za krew niewinną przelaną wtedy dzieci niewinnych w Betlejem jak i teraz przez wasze źle ustalone prawo aborcji dzieci nienarodzonych. To przeważa szalę wagi waszych uczynków, którą Święty Michał Archanioł trzyma w pieczy, a ta balansuje na nie. I nie mogę już zatrzymać wyroku Boga Wszechmogącego. Jego Majestatu gniew jest ogromny, za te grzechy odpowiecie szczególnie.



Ważą się losy waszej Ojczyzny, Mojego Królestwa, a Ja nie mogę powstrzymać karzącej dłoni Boga w Trójcy Jedynego. Nie będzie więc pokoju, kraj wasz rozgrabią. Na nowo Polska zginie z mapy świata. Zło czyni ostatnie swoje wysiłki, chcąc rozłączyć Kościół od Państwa. Jeśli teraz wy Exl. nie dokonacie tej godnej Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa na Króla Polski - to daremna jest wasz fikcyjna wiara, bo przejdziecie na wiarę w antychrysta. Całe pokolenia Polaków moich dzieci będą wychowywać w islamie. Będziecie torpedowani, wyśmiewani, lekceważeni, wasze kobiety uczynią muzułmankami; rzeczą, którą się bierze by wykorzystać i wyrzucić lub dać innym do zabawy: seks, pedofilia, lejsbijki. Cała manifestacja zła zostanie zakorzeniona. W świecie już jest, a u was będzie, gdy nie wysłuchacie próśb i poleceń, pouczeń Matki Najświętszej Niepokalanej Królowej Polski.

Sami wiecie, że Polska to ostatni bastion wiary. Taka dumna byłam z tego narodu, teraz co wy chcecie osiągnąć przez te głupie manifestacje: marsze czarne, równości i pokoju. Przecież to masońska robota opłacana przez loże w Polsce, też buntują młodzież, tworzą bojówki, sekty szatańskie. Czy wy tego nie widzicie ojcowie kościoła, Episkopat? Na czyich jesteście usługach? Sami wiecie dobrze, czy serce wam nie mówi, a sumienie nie wyrzuca?

Tylko tak jak było powiedziane w tych przekazach AMM i innych przekaźnikach Bożej Miłości – Chrystus Król Polski- tytuł nadać dla Mojego Syna Króla Wszechmogącego, to was uchroni, w całości stając w prawdzie, Intronizować Go w każdym ludzkim sercu i dać Mu KORONĘ CHWAŁY, bo tego pragnie, chce korony z żywych waszych ludzkich serc w parafiach, dekanatach, diecezjach. Pytam na co czekacie? Po oczyszczeniu " Prześwietleniu Sumień " mała liczba w Polsce was zostanie.

Napisz to jest Moje Królowej Polski przesłanie a jednocześnie życzenia na 2019r. Wykonać. Polecam Exl. w Episkopacie Polski. Mieliście tyle czasu, a teraz sytuacja się z dnia na dzień w państwie pogarsza, oddzielając rząd od kościoła, to będzie krwawy bicz Boży. Były ostrzeżenia, prośby, błagania, modlitwy, ale wasza krótkowzroczność wyprowadziła was na manowce. Tak działa Mój przeciwnik starodawny wąż, ale Bóg w Trójcy Jedyny dał Mnie Niepokalanej łaskę, że zmiażdżę jego plemię. I tak się stanie. I wy też dołóżcie starań; modlitwy, pokuty, postu, Adoracji Mojego Syna w każdym kościele, wystawienia NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - DOKONAĆ. Może jeszcze Boga w Trójcy Jedynego przebłagacie. W Jedności siła, miłości, pojednaniu rodzin kapłańskich, zakonnych, małżeńskich. Otwórzcie serca na działanie łaski Ducha Świętego, Jego proście.

„Słowo Boże " odczytać, wysłać do biskupów wg wzoru podanego wcześniej, opublikować na portalu DM św. JPII.

Napisz Alicjo Mario Michalino: „Pan mój i Bóg mój”. Nie lekaj się. Mocą Ducha Świętego mówi Królowa Narodu Polskiego, Jasnogórska Hetmanka Królowa pokoju.



O ten pokój trzeba się nieustannie modlić w sercach Polaków arcybiskupów, biskupów, kapłanów rządzących, bo do ich serc kołacze Mój Syn Jezus Chrystus Król twojego serca, Król Polski. Ufam, że Mu otworzą. Potwierdzenie „Słowa Bożego” Apokalipsa rozdz. 3 werset 8 zapisz: "Znam twoje czyny. Oto postawiłem jako dar przed tobą drzwi otwarte* których nikt nie może zamknąć, bo chociaż moc masz znikomą, zachowałeś moje słowo i nie zaparłeś się mojego imienia".

Niech Rząd się nie kuma z żydami bo oni już dawno utracili Boga. Do sejmu nie wpuszczono Rycerzy Chrystusa Króla Polski z wizerunkiem Moim Królowej Ostrobramskiej patronki ostatnich czasów, Miłosiernej Pani, a wasz Prezydent zapalił świecę chanuka. A Boża maleńka Miłość, która przyszła do swoich, to jest światłość ze światłości - Boga Żywego „Dzieciątka Jezus” nie rozpoznali, której tębry będzie rozjaśniał , to jest ciemności jakie was otaczają. Pokłon Mu oddali Trzej Królowie, a wy? Już dziś przejdzie pochód ulicami miast, jako wielka manifestacja maluczkich świeckich i ufam Moich synów w kapłaństwie wiernych tradycji Kościoła, młodzież i dzieci, by złożyć hołd Królowi Jezusowi Chrystusowi, ufam, że uznacie Go za Króla Polski. Może nie zakłócą tej manifestacji Bożej wiary ludu Mojego. Bądźcie ostrożni, Módlcie sie wy Polacy - NOWE JERUZALEM . Czy to potraficie docenić - Bożą Miłość? Nowa era pokoju będzie, ale nie wszyscy doczekacie.

Trwaj wybrana Trzódko w miłości Boga i bliźniego. Przez Moje Niepokalane Serce i Przeczyste Serce Mojego oblubieńca Józefa błagam, Bóg w Trójcy Jedyny obficie wam błogosławi. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Maryja Matka pięknej miłości. Potwierdzenie: Psalm 12, werset 6. Wśród zakłamanego świata - Wobec utrapienia biednych i jęku ubogich - mówi Pan: «Teraz powstanę i dam zbawienie temu, który go pożąda». Dziękuję Matko ukochana, pragnę Ci podziękować mocą Koronki do 9 Chórów Anielskich adorując Twojego Syna Boskie Dzieciątko z Aniołem Stróżem Polski Ave. Chwała niech będzie Bogu w Trójcy Jedynemu Ojcu Synowi i Duchowi Świętemu. Amen. Amen. Amen. I niech sie tak stanie.

List Św. Pawła do Rzymian rozdział 8 werset 6, zapisz: "Dążność bowiem ciała prowadzi do śmierci. Dążność według Ducha do życia w pokoju”. Czy to już wszystko Matko Najświętsza? Tak na teraz. Trwaj w pokoju i niech ten pokój spocznie na wszystkich wybranych Moich dzieciach, którym będzie dana łaska rozważania i kontemplowania tego „Słowa Bożego". Przytulam cię do Mojego Serca, czujesz to ciepło? Tak. To jest Płomień Mojego Niepokalanego Serca, cię rozgrzewa. Przekazuj to innym dzieciom Moim i sługom Mojego Syna w kapłaństwie. Pozdrawiam księdza proboszcza Rysia O. i księdza kapelana Andrzeja T. Pozdrawiam Was i daję wam pocałunek pokoju specjalny na pokonanie wszelkich trudności w posłudze kapłańskiej Mojego Syna Najwyższego Kapłana, który na Moją prośbę Matki kapłanów wam obficie błogosławi. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I wszystkim biskupom, kapłanom, którzy z miłością i moca Ducha Świętego przyjmują te pouczenia. Amen. Amen. Amen.





Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy
/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII” /06.01. 2019 r/.
Cz. II Objawienia Pańskiego

+++ Cz. II – Dzień Objawienia Pańskiego - Trzech Króli - 06.I. 2019r. W imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Na prośbę Królowej Narodu Polskiego Jasnogórskiej Hetmanki mocą Ducha Świętego przemówi Jej Syn Jezus Chrystus Syn Boga Żywego, który teraz błogosławi was Polacy na cały 2019r. W imię Mojego Ojca Moje Syna człowieczego i Ducha Świętego. Amen. Amen .Amen. Potwierdzenie „Słowa Bożego" po przyjęciu EUCHARYSTII otrzymałaś: Apokalipsa św. Jana rozdział 12. werset 6: „Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni”. Tak AMM moja wybranko duszo mistyczna różyczko, to jest ten czas, trzeba będzie przetrwać na modlitwie, udręce w walce wręcz ze złem, którego już doświadczasz, ale jak powiedziałem „oblubienica winna być podobna do oblubieńca". Czy Mnie oszczędzono tego: złamany nos, rozbite czoło, łuk brwiowy, pobite kolana, odbite ręce, to są też ozdoby, kwiatki miłości dla Mnie -Twojego oblubieńca. Pamiętasz w Garabandal w Hiszpanii, powiedziałem: Zawsze złączeni razem. Obrałaś krzyż, który jest tryumfem i godłem chrześcijaństwa, a jak jest w twoim kraju?
Wielkie zakusy złego ducha, który czyni spustoszenie. Ohyda Spustoszenia na Watykanie już jest i będzie potajemnie rozpowszechniana w Moim Przybytku Bożym. Tak, atrapa Kościoła. Nie Moi kapłani, arcybiskupi i biskupi sieją zamęt pośród swoich to jest antychrysta i Moich synów Najwyższego Kapłana to jest Mnie - prześladują. Czas ten wypełnia się, macie podane wiele znaków Naszej miłości Ojca Syna i Ducha Świętego. Jak to rozpoznać? To jest czas oczyszczenia, przesianie przez sito zarówno hierarchii kościelnej jak i was uczniów czasu Apokalipsy, Nowej Ery wybraństwa Polaków jako Nowe Jeruzalem- Nowa Ziemia i Nowe Niebo. To się już dokonuje. Jest to walka duchowa -apogeum. Moje przyjście powtórne jest bliskie. Tak jak było za Noego, zostanie garstka wybranych dzieci Maryi Matki Kościoła Świętego w Polsce-Ojczyźnie twojej tak drogiej Trójcy Świętej.
Trzeba wielkiej modlitwy, by wasz Episkopat upadł na twarz /jak Trzej Królowie/ bijąc się w piersi mówiąc: „zgrzeszyliśmy, nie posłuszni natchnieniom Ducha Świętego, zawiniliśmy my wybrani w kapłaństwie nasi przodkowie w dziedzictwie przekazywania wiary”.
Uderzyć trzeba jednak „młotem i sierpem", by nie tylko lud w Warszawie, ale i większość w twoim kraju doznał olśnienia.
Tak, ten Akt Miłosierdzia „Prześwietlenia sumień” da wiele łask, ale nie dla wszystkich. Tych, którzy są dani do niewoli szatana nie dotknie ta łaska, bo czynili to na własne życzenie. Wasza wstawiennicza modlitwa w grupach modlitewnych „Armii Maryi” i Mnie „Jezusa do ludzkości” łagodzi jeszcze gniew Ojca Przedwiecznego, ale to wszystko za mało by uratować Polskę całą- Królestwo Maryi, bo Mnie na Króla Polski nie mianowali.
Czy aż tak ślepi jesteście, zadufani w sobie wy dostojnicy i książęta Kościoła?
ŻĄDAM waszego przyznania się do winy, a wybaczę ale to musi być teraz, a nie odkładać tej MOJEJ GODNEJ INRTONIZACJI- K R Ó L POLSKI- ten tytuł musi być dany – ZAWIERZENIE według św. Jana Pawła II. Przymierza z Bogiem Trój Jedynym dokonać, błagać, przepraszać, a da Bóg Wszechpotężny Swoją Pieczęć Boga Żywego dla waszego pokolenia Polacy, dzieci Mojej umiłowanej Matki Jasnogórskiej Hetmanki.
Czy wam nie żal tych łez krwawych. które daje by wzmocnić wiarę waszą i te CUDA EUCHARYSTYCZNE , które dałem w waszym kraju nic wam nie mówią? Przecież to wszystko jest żywe, badacie i na co czekacie! Co chcecie zrobić? Zaniechać Przenajświętszej Ofiary Mojej, którą złożyłem na krzyżu by was wykupić z niewoli szatana /grzechu /, a teraz dobrowolnie chcecie wydać naród Mojej Ukochanej Matki Waszej Królowej na potępienie i pastwę szatana.
O jak nie udolni i głupi jesteście. Przecież najpierw wy pójdziecie na dno jeziora siarki, bo zatraciliście owoce dane wam, wynikające z Jej opieki. Jakimi jesteście pasterzami? Pasterz szanuje każdy, bo za jedną zgubioną owcą poleci, życie odda. Tak jak czyniłem Ja Bóg z Boga, światłość ze światłości. Można AMM przytaczać wiele ważnych spraw odstępstwa od wiary korzeni chrześcijańskich, ale to wszystko razem biorąc to jest wasza niewiara w moc działania Ducha Świętego, jego pouczeń. Wasza pycha was pokonała, nie słuchacie bo ciszy serc nie macie, zajęte są wasze serca, w większości biskupi i kapłani zniewoleni jesteście. Otrząsnąć się trzeba, ale tego już wkrótce Bóg Ojciec dokona. Sąd i osąd Ducha Świętego nastąpi, zobaczycie swoje miejsce przeznaczenia w piekle, nie będzie być może czasu na gruntowne przygotowanie się do śmierci. Anioł Śmierci będzie czynił swoją powinność. Już teraz zabiera dusze nieposłusznych biskupów i kapłanów. Nie blokujcie łaski z nieba danej wyproszonej przez wstawiennictwo świętych i błogosławionych oraz was dusz maluczkich, uciśnionych ale kochających Matkę Najświętszą i Mnie Jej Syna z Niewiasty zrodzonego.
Ciąg dalszy Objawienia Pańskiego, „któremu jest dana wszelka władza na ziemi i w niebie”. Ja wypełniłem wolę Ojca Mego na ziemi, prosiłem też za wami Exl. abyście byli jedno. Jedności wśród was nie ma bo szatanowi oddaliście swoje dusze. Barka Piotrowa zatonęła w grzechu rozpuście, pijaństwie, w szatańskich knowaniach pokazuje swoją siłę. Tak, to jest oczyszczenie, Bóg Ojciec dopuścił. Sami sobie zgotowaliście wy w habitach kapłańskich; przewrotność wasza nie ma granic. Ale granica sprawiedliwości gniewu Boga w Trójcy Jedynego osiągnęła swoje apogeum. To się dokona bardzo szybko. Będzie Nowe Niebo i Nowa Ziemia, Nowe Jeruzalem- Polska wybrana.

Powtarzam, przygotujcie tron dla Mnie Chrystusa Króla Wszechświata, Króla Polski; gdy staniecie w prawdzie i duchu na wszystkich obszarach waszego życia, chodząc w obecności Boga Trój Jedynego, bo ten pomiot żmijowy dojrzał już do zatracenia i tak się stanie. Amen. Amen. Amen. Jak powiedziałem wzbudzę Sobie lud z tych kamieni, przestrzegający Dekalog, zachowujący Boże prawa, magisterium kościoła, a nie profanacja wiary, przeinaczanie ewangelii świętej, złe tłumaczenie. Same slogany nie prowadzą do nauczania kościoła katolickiego, apostolskiego. Tak dziecko Moja mała wybranko od Apokalipsy; wy, którym będzie dana łaska zgłębiania tego świętego pouczenia Króla królów, Pana i władcy waszego Jezusa Chrystusa zlekceważonego, ukrzyżowanego z Jego przybytku wyrzuconego.

Mówię, ucisk kościoła prawdziwego trwa i zejdzie do podziemi, jeśli wy na tron Mój wsadzicie antychrysta samego. Bóg Ojciec dał wam wolną wolę, możecie wybrać.




Stworzył was na podobieństwo Syna Człowieczego, prowadził was, dbał. Matka Narodu Polskiego was pielęgnowała jak Mnie Syna Bożego. Jakie jest Jej podziękowanie? Niech wasze serca dadzą odpowiedź same, zostawiam was z tym pytaniem! Amen. Amen. Amen.

A Moje życzenia na Nowy Rok 2019 dla dzieci Kościoła w Polsce: Ja Chrystus Król Polski, albo zjedzą was robaki, plaga za plagą, brak jedzenia dla ducha i ciała, to znaczy w Eucharystii zamienionej pożywać będziecie robaki, którymi się karmi wąż starodawny od wieków. Taka jest prawda. Beze mnie nic uczynić nie możecie, wy na urzędach państwowych i kościelnych.

Ja Jestem, który Jestem, trwam. Napisz AMM: Pan Mój i Bóg mój. Wiem, że to trudne słowa i mowa, ale mocą Ducha Świętego mówi Bóg Człowiek, Odkupiciel Jedyny, który może was wykupić na nowo z niewoli szatana. Tak on nie lubi niewolników Mojej Mamy Królowej Polski tej Hetmanki i Moich niewolników, które sama Mnie Synowi swojemu oddała. Nic nie zatrzymuje dla siebie i teraz błaga za wami nie utulona w płaczu. Czy to was nie wzrusza? Płacz Matki bardzo Mnie smuci, Jej oczy zalane krwawymi łzami. Pomyślcie wy na usługach szatana, on wami pogardza, bo nie kocha nikogo, odwieczny wróg Mojej Matki będzie szybciej pokonany wg woli Boga Ojca w Trójcy Jedynego. Amen. Amen. Amen.

Błogosławię na Jej prośbę Niepokalanego Serca i Przeczystego Serca św. Józefa, wstawiennictwo wszystkich świętych nie tylko polskiej ziemi. W imię Ojca Moje Syna człowieczego Króla serc Polaków i Ducha Świętego ożywiciela. Amen. Amen. Amen.

I niech to błogosławieństwo poprzecina wszelką waszą pychę, zarozumiałość, brak miłości, jedności w działaniu i korzystaniu z dziedzictwa miłości całego kościoła w Polsce i na świecie. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

Potwierdzenie „Słowa Bożego: 1 List św. Piotra Apostoła rozdz. 2 werset 8, zapisz: „i kamieniem upadku i skałą zgorszenia. Ci, nieposłuszni słowu, upadają do czego zresztą są przeznaczeni”. Dziękuję Ci Boże Ojcze w Trójcy Jedyny za „Słowo Boże” Twojego Syna Króla Mojego Serca i ufam Króla Polski, serc wszystkich Polaków. Amen. Amen. Amen.

Uniżona służebnica Najświętszej Maryi Panny – niewolnica. Złóż dziękczynienie ze swoim Aniołem Stróżem i Stróżem Ave Polski –Ojczyzny twojej – Różaniec Święty część I. I niech się tak stanie. Italia 06.I. 2019 r.
Źródło: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola
Kolejne proroctwa w których jest nawoływanie do opuszczenia Warszawy.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 10 sty 2019, 22:31

Boski nadzór...

Jak Świat, światem zawsze mieliśmy dozór boskich osób. Brali nas pod swoje niebiańskie skrzydła w czasie krwawych wojen, a nawet sami w nich uczestniczyli biorąc oczywiście stronę swoich wyznawców.

Obrazek

W historii zwycięstw znaczącą rolę odegrały też cudami słynące święte obrazy, na przykład z Matką Boską Hetmańską czy żołnierską.

Obrazek
Oblężenie Jasnej Góry przez Szwedów w 1655 - Bogowie stanęli po naszej stronie...

Po Bitwie pod Lepanto Turcy ( niewierni) nie stanowili już poważniejszego zagrożenia na morzach — ich siły morskie były skutecznie opanowane we wschodniej części Morza Śródziemnego.

Jednak w 100 lat po Lepanto, Europa musiała stawić czoło muzułmańskiej inwazji lądowej. Otoczony murem Wiedeń był oblężony pierścieniem Turków. — Liczbę uzbrojonych Turków szacowano nawet na 115 tysięcy.
Kiedy informacje te doszły do króla Jana, — wzniósł serce do Nieba i modlił się:
— „Błogosławiona Dziewico Częstochowska, — pozwól mi doświadczyć dwóch cudów: — że ci, którzy trwają w Wiedniu wytrzymają oblężenie do września i że my zdążymy tam na czas, aby ich uwolnić.”
Obrazek
Jan III Sobieski z ryngrafem z podobizną Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej/pl.wikipedia.org
Chociaż liczyła się każda minuta, — król Polski i jego doradcy pojechali na Jasną Górę, aby się modlić przed wizerunkiem Pani Jasnogórskiej.

Po czterech dniach modlitw, — kiedy król był już gotowy opuścić sanktuarium, — kapłan podał mu obraz Madonny zawieszony na złotym łańcuchu.

— Król z wdzięcznością go przyjął, wsunął na głowę — i razem z około 26 tysiącami zbrojnego polskiego wojska rozpoczął wymarsz.
O 3.15 rankiem, — 12 września 1683 r., — król Jan wstał, pomodlił się, wzniósł w górę obraz Matki Bożej Częstochowskiej — i dał sygnał do ataku.

Obrazek
Sobieski błogosławi atak wojsk polskich pod Wiedniem, akwarela Juliusza Kossak/apinakoteka.zascianek.plpl.wikipedia.org

Mówi się, — że jego żołnierze, ścierając się z Turkami w zaciekłej walce, — mieli na ustach okrzyk: — „Maryjo, pomóż!”

Bitwa zakończyła się niespodziewanie wcześnie tego dnia.

Po zwycięstwie, Jan III Sobieski, król Polski, oświadczył:
„Przybyłem, zobaczyłem, a Bóg zwyciężył.”
Obrazek
Ryngrafy, kaplerz, XVIII w. Jasna Góra, Skarbiec-Arsenał/czestochowa.um.gov.pl

Obrazek
Matka Boża i herby ziem polskich/ scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

Dzień zwycięstwa upamiętniono ogłoszeniem 12 września dniem Wspomnienia Najświętszego Imienia Maryi.

Jak widać bogowie lubują się w wojenkach a ich postępowanie, na przestrzeni wieków nie zmienia się wobec małych ziemskich ludzików. Przykładem są powyższe tzw.''boskie przekazy'' Bo zwycięstwo musi być po ich stronie...taka sobie ''śmieszna zabawa'' :mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 11 sty 2019, 07:29

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 16 sty 2019, 17:10

Fragment najnowszego orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
- Tak dziecko, to kolejna inscenizacja.

Prezydent Adamowicz nie został zabity.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
Orędzia są zwykle codzienne, a choć dużo jest o Czasach Ostatnich, tajemnicach bytu, innych to większość zajmują pouczenia dla duszy i dusz w tym bieżące dla otrzymującego przekaz.
Orędzie ze strony https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... a-ratunku/ na temat tzw. Małego Sądu, czyli sądu szczegółowego przez Boga nad każdym człowiekiem takim jak po śmierci ale to nie zakończy się śmiercią, tylko niektórzy umrą jak podają inne proroctwa
Ks. Adam Skwarczyński - Poczwórna wizja Tomasza z 23 grudnia 2018 r. – Różaniec to ostatnia deska ratunku
Nie należę do „zwalczających Sobór”! Wspomnę jednak, że te posunięcia zaowocowały (sterowaną przez masonerię) protestantyzacją Kościoła, trwającą aż do dzisiaj. Jej rozmiary i zasięg trudno by było ocenić. Między innymi nasze świątynie opustoszały: wyrzucono na śmietnik figury i obrazy świętych, a nawet relikwie, obecne wtedy w każdym ołtarzu. Upodobniły się one do „kirchy” protestanckiej ze stołem i mównicą pośrodku, a kapłani wyrugowali Pana Jezusa (dobrze, jeśli tylko na pobocze!), a sami zasiedli za stołem, zasłaniając Jego tron eucharystyczny. Wkrótce potem dziesiątkami tysięcy opuścili Kościół, a ci co zostali… no cóż, sąd nad nimi nie do nas należy.
Wystarczy wspomnieć, że co czwarty z nich we Francji przyznaje się dziś do tego, że nie wierzy w obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie, chociaż staje przy Jego ołtarzu. Zresztą tych „stających” jest tak mało, że kościoły są sprzedawane albo zarosły trawą. Coraz liczniejsi (np. w Niemczech, w Argentynie) nie mają problemu z udzielaniem Komunii Świętej ludziom niegodnym, zresztą liczni wśród nich sami stają się niegodnymi przez swój styl życia!
I tak ze wspaniałego okrętu Kościół stał się zniszczoną łódką, nie dającą już ani schronienia, ani ratunku ginącym w odmętach grzechu! Gdzie jest jej kapitan, gdzie sternik, gdzie żagle tej łódki, która stała się igraszką fal? Gdzie są ludzie, zdolni nieść ratunek ginącym wśród rozpaczliwych błagań? Ponieważ ich nie ma, albo są zbyt nieliczni, zbliża się moment, w którym Głowa Kościoła sama obejmie dowództwo nad tą biedną łódką: przyjdzie „w wielkiej chwale, z mocą i majestatem, ze swoimi aniołami”, i wystąpi w roli sędziego wszystkich „żywych i umarłych”. Pierwszych powita jako swoich – tych żyjących w łasce uświęcającej, zaś „umarłym” da jeszcze ostatnią szansę ratunku przez uświadomienie im konieczności nawrócenia. Nie pozwoli, by czarny ocean grzechu pochłonął wszystkich na zawsze. To jedyne w historii pokolenie otrzyma wyjątkową łaskę, chociaż najmniej ze wszystkich na nią sobie zasłużyło: przejdzie przez pośmiertny sąd szczegółowy, jednak bez śmierci!
Źródło: https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... a-ratunku/
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 16 sty 2019, 17:21

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DLA LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Ewe z mojej trzody, mój pokój z wami.

Nadchodzi noc mojej sprawiedliwości i wiele dusz wciąż odwraca się ode mnie plecami. Biedne dusze, idąc dalej, nie ujrzą światła Nowego Świtu. Wszystko zostanie skonsumowane w całości, a ogromna większość ludzkości nadal śpi z powodu grzechu. Miliony dusz zostaną utracone, niektóre za brak wiedzy, inne za letniość i ogromna większość za chodzenie w grzechu.

Gdy czas Miłosierdzia dobiegnie końca, wzrosną lęki i problemy ludzkości. Nigdy przedtem ludzkość nie była tak sztywna jak na tę ludzkość ostatnich czasów. Nie zdają sobie sprawy, że żyjąc daleko ode Mnie, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, narażają się na niebezpieczeństwo zagubienia na zawsze. Och! Człowiecze, wzywam was przez moich proroków i nie chcecie mnie słuchać. Uważaj na moje połączenia, bo od nich zależeć będzie to, że możesz nadal żyć jutro! Jako Dobry Pasterz wzywam was do nawrócenia przez moich posłańców; Słuchajcie ich i nie kwestionujcie moich wezwań, patrzcie, że dni udręki, pustki i chaosu przychodzą i trwają w waszym grzechu i złości, to, co na was czeka, to wieczna śmierć.

Rebelianckie owce, wilk już jest na wolności, a on cię szuka; słuchajcie moich ostatnich wezwań i nie kontynuujcie swojego buntu, ponieważ to będzie wasze zatracenie. Drzwi mojej owieczki zamkną się, a jeśli się nie spieszysz, zostaniesz na łasce wilka i jego popleczników. Jestem Dobrym Pasterzem, który mówi do was, nie kwestionujcie moich słów, ponieważ są one Słowami Życia Wiecznego. Ponownie mówię wam, pospieszcie się zbuntowanymi owcami, ponieważ noc już się zaczęła, a świat wejdzie w ciemność! Szukam ciebie i zadzwonię do ciebie, zostawiłem 99, aby poszukać mojej zagubionej owcy. Jestem Wiecznym Pasterzem, który nigdy nie śpi, ponieważ ma nadzieję na powrót swoich owieczek, umieram z miłości dla wszystkich, a szczególnie dla tych, którzy są niewdzięczni, zbuntowani i grzeszni.

Przyjdźcie do Mnie, moje zbuntowane owce, nie lękajcie się; Nie będę cię karał ani cię karcił, a tym bardziej pamiętaj o twoich grzechach. Czekam tylko na waszą skruchę, to wystarczy, abym obdarzył was całym miłosierdziem. Biegnijcie moje zbuntowane owce, moja Owczarnia czeka na was, nie zwlekajcie; drzwi są wyregulowane, uderzone, a drzwi się otworzą. Mój Ojciec czeka na ciebie, a my otrzymamy ucztę na powrót każdego z was. Niebo będzie świętować twoje przybycie. Kocham cię i czekam na ciebie, moje zbuntowane owieczki.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus, Dobry Pasterz wszystkich czasów.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 19 sty 2019, 22:10

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Kara NIEBIE I PODEJŚCIE VA CATCH MILIONY dusz, które wciąż śpi duchowo OCZY BAND łowiąc z kolei mnie z powrotem, a nie twarz!

14 stycznia 2019 roku 1: 40 PM

WEZWANIE BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Mój pokój, bądź z wami moim ludem, moim dziedzictwem

Moje stworzenie jest już w pełni przemianowane, a jego przewrot wpłynie na wszystkie stworzenia. Wkrótce zobaczysz wiele ognistych kul spadających z nieba w różnych częściach ziemi; wielu z nich jest częścią mojej sprawiedliwości, z którą będę karał bezbożne narody. Czas Mojego Miłosierdzia kończy się coraz bardziej, nie ma już czasu na przyjście Mojego Ostrzeżenia. Przygotujcie moich ludzi, na przybycie tego wielkiego wydarzenia, które zmieni wasze życie.

Powtarzam wam, moje Ostrzeżenie nie nadejdzie w czasie pokoju, ale kiedy moje stworzenie i moje stworzenia będą najbardziej zaniepokojone i już się zaczęły. Kara od podejścia nieba złapie miliony dusz śpi Duchowo które nadal zawiązanymi oczami przez grzech, odwracając się plecami, a nie twarzą. Ludu mój, który żyję w bezbożnych narodach, słuchaj mego powołania i tak jak Lot i jego rodzina, uciekajcie od tych grzesznych narodów; ponieważ wkrótce wyładuję na nich ciężar mojej Sprawiedliwości!

Przewrót wszechświata sprowadzi na Ziemię dużo materiału z waszej ludzkiej technologii, przerywając komunikację w waszym świecie przez długi czas. Wszystko, co jest manipulowane i obraca się wokół tej technologii, będzie przestarzałe. Bądź rozsądny moje dzieci, zachować możliwie jak najszybciej, wszelkie informacje, że niebo daje, tak, że jutro można przetrwać i iść bezpiecznie w środku ucisku.

Moje Dziedzictwo, przebudzenie mojego stworzenia wkrótce się skończy; furia łańcuchowych wulkanów przyspieszy bóle porodowe. Nie będzie bezpiecznego miejsca na ziemi, ponieważ będzie się wahać ze wschodu na zachód iz północy na południe; jego nieszczęścia, jego jęki i skurcze będą ci towarzyszyć aż do narodzin Nowego Stworzenia. Obudźcie się, mieszkańcy ziemi, bo nadchodzi wielki i straszny dzień Pana! Nie zwlekajcie z konwersją, bo czas, czas już nie ma; Pośpiesz się, aby uporządkować twoje konta tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nadchodzą dni mojej sprawiedliwości. Odejdź od grzechu i zła, idź ścieżką zbawienia, abyś mógł żyć, a twoje dusze nie gubią się w przejściu Mojej Sprawiedliwości!

Nadchodzi noc i całe stworzenie wkrótce będzie w ciemności; Zbierać w modlitwie, poście i pokuty, zakryj torbę i intonować hymny skargi i powiedzieć, Jahwe, uratować swoich ludzi, a nie dostarczać swoje dziedzictwo wyrzutem. Niech nowy pan młody opuści swój pokój i poślubi swoją flagę (Joel 2: 16,17)

Ludzkość buntownicza i grzeszna, sercem ciepła, czas Mojego Miłosierdzia dobiega końca; jeśli nie opuścisz swojego grzechu, buntu i letostwa, zapewniam cię, że zatracisz się na zawsze. Nie mnożyj swoich łańcuchów; zamiast tego rozerwijcie wasze serca i działajcie jako celnik w świątyni, prostego i pokornego serca, aby otrzymać moje miłosierdzie i jutro być usprawiedliwieni.

Pozostań w moim pokoju, mój ludu, moja spuścizna.

Wasz Ojciec, Jahwe, Pan Wszechświata

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moim ludziom.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 20 sty 2019, 06:49

"MOJE STWORZENIA"
Tak mówi właściciel, posiadacz grożący swej trzodzie.
Ileż tu egoizmu, zakłamania i ordynarnej chęci sprawowania WŁADZY NAD NIC NIEROZUMIEJĄCYM POSPÓLSTWEM.

Tak może wyrażać się ktoś potrzebujący opieki psychiatrycznej, a nie BÓG...




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 20 sty 2019, 09:37

Pozostań w moim pokoju, mój ludu, moja spuścizna.

Wasz Ojciec, Jahwe, Pan Wszechświata
co to za ''spuścizna'' to wypuszcza?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 20 sty 2019, 11:29

WEZWANIE BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA
Z nagłówka wynika, że to jakiś prywatny list do jakiegoś Enocha.

Mnie tam kiedyś uczyli, coby cudzej korespondencji nie czytać.
1 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 20 sty 2019, 19:53

Widzę, że czepiacie się tłumaczenia translatora. Mogę odpuścić sobie umieszczanie proroctw z tej strony tu. Ja nie znam francuskiego aby dokładnie to przetłumaczyć.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7775
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14228 razy
Otrzymał podziękowanie: 13837 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 20 sty 2019, 20:29

Rozumiem ,zawsze mozesz wstawiac ze stron Polskich ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » poniedziałek 21 sty 2019, 16:57

Lata 2019-2020 będą przełomowe pod wieloma względami. Zmiany, zmiany, zmiany... Zaskakujące, szokujące (no, dla Wiedzących to nie... ;) )
Zmieni się przede wszystkim układ sił na świecie, a to będzie miało wpływ prawie każdy aspekt życia ludzi i Ludzkości.
W naszym kraju będzie coraz więcej ludzi innych kolorów, języków, kultur i religii. Musimy przerobić własną lekcję tolerancji i akceptacji.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 24 sty 2019, 10:58

Zła nie wolno tolerować. Bóg mówił w orędziach Żywego Płomienia jeśli dobrze pamiętam, że uchodźcom powinno się pomagać w ich własnych krajach a nie ściągać ich do Polski. Poza tym ile % uchodźców to młodzi mężczyźni a ile starcy, kobiety i dzieci ? Mam wrażenie że większość to młodzi mężczyźni więc jak to o nich świadczy ?
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 24 sty 2019, 20:46

Tu nie chodzi o ściąganie uchodźców, tylko o tolerancję i akceptację przybyszy, bez względu na to, jakie są motywacje ich przybycia. Pamiętajcie, że Polacy są rozsiani po całym świecie, a też nikt ich nie "ściągał". Polityki państw to jedno, a życie - drugie. Jeśli prześledzicie statystyki odpowiednich urzędów państwowych, to zobaczycie, że liczba cudzoziemców osiedlających się w Polsce systematycznie rośnie, i są to ludzie z najróżniejszych stron świata, także z UE. Wszyscy jesteśmy Ziemianami, miłujmy się wzajemnie.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9757
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14669 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 24 sty 2019, 23:12

Podpisuję pod tym, co prawisz @Seji dwoma rękami, jednakże pod warunkiem pełnej wzajemności. Polacy jadąc gdzieś szanowali miejscowych, nie mówię o złodziejach, bo tacy też wyjeżdżali, ale chcąc się gdzieś zadomowić, szanowali środowisko i zwyczaje, w które wchodzili, inaczej zostawali "skoczkami" zmieniającymi pracę, mieszkanie itd., co wspomnianego szacunku ich uczyło. Więc oczekuję od przybywających tu wszelakich ziemian, aby szanowali panujące tu zwyczaje, czy choćby prawo, a nie próbowali wdrażać swoje. Krótko mówiąc aby kochali nas takimi, jakimi jesteśmy, a nie próbowali nas zmieniać, lub co gorsza jako "niewiernych" skracać o głowę. Wtedy nie mam nic przeciwko nim, ani ich zachowaniom.
Problemem dla mnie jest, czy potrafisz ich do tego przekonać.

Wiem, że docelowo tak "ładnie" na ziemi wszędzie będzie, bo nie ma innego wyjścia, jednak do tego czasu trzeba wyeliminować najpierw istniejące różnice, czyli po pierwsze zlikwidować wszelkie religie, po drugie zapewnić globalnie równy dostęp do wszelakich dóbr. Wtedy prawo będzie szczątkowe, a siły militarne i policyjne zbędne. Wbrew pozorom w mojej opinii wcale nie musi to trwać wiekami.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » czwartek 24 sty 2019, 23:24

No właśnie z Polakami wcale tak dobrze nie było. Więzienia w Skandynawii czy w Wielkiej Brytanii są pełne Polaków. Nawet jeśli nie mordowali ludzi, to jednak znaczny ich odsetek nie potrafił przystosować się do obyczajów panujących w nowym kraju. Nawet ci, którzy nie popełniają przestępstw, w Wielkiej Brytanii są kulturowo bardziej obcy niż np. Hindusi. I to pomimo że ci są znani ze śmiecenia.
Czyli niby się podpisujesz obiema rękami pod tym, co napisałam, ale w istocie mojego przekazu nie zrozumiałaś/eś, Blueray.
Oczywiście, przybysze powinni przestrzegać lokalnego prawa, a rządy państw powinny dbać o bezpieczeństwo ludzi, m.in. poprzez kontrolę migracji.
Ja nie wypowiadam się na temat, czy rządy powinni "przyjmować" bądź "ściągać" cudzoziemców, lecz tylko mówię, że w stosunku do tych, którzy już tu między nami są, należy okazywać miłość. I prorokuję, że tych takich ludzi będzie w naszym kraju coraz więcej. I to bardzo różnych.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9757
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 498
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14669 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 24 sty 2019, 23:52

Za to więzienia w Szwecji, czy Niemczech wcale nie są pełne śniadych, którzy teraz popełniają tam ogrom przestępstw. Odnosiłem się bardziej do obecnej sytuacji u Niemców. Do żądań "nachodźców" i ustępliwości sądów i urzędów niemieckich, łącznie z blokadami informacji w mediach. Taka jest rzeczywistość.
Nie mam nic przeciwko nacjom, czy kolorom jeśli poprzednio wymienione warunki spełniają. Oczywiście, że przybędzie do na dużo obcych, również tacy, którzy niezbyt etycznymi metodami, będą chwytać za różne stery w tym kraju a i za mniejsze ogniwa naszego życia. Szacunek powinien być zawsze z wzajemnością, inaczej ktoś zawsze zostanie pokrzywdzony, a chyba nie o to chodzi w prawdziwej umiejętności współistnienia.
Jeszcze sporo wody upłynie w Wiśle, zanim tolerancja nie będzie musiała być ograniczana, a bez spełnienia dwóch głównych warunków, rezygnacja z tego ograniczenia będzie katastrofą w każdym tego słowa znaczeniu, czego mamy doskonałe przykłady zza miedzy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 25 sty 2019, 01:01

Seji pisze:
czwartek 24 sty 2019, 23:24
że w stosunku do tych, którzy już tu między nami są, należy okazywać miłość.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ich ''miłujesz''.
Polacy są skutecznie podzieleni właśnie polityką ''rządów'' i to te ''rządy'' właśnie
importują nam na polecenie zachodnich ''mędrców'' gender, Lbgt i inne siurpryzki, z ''uchodźcami'' włącznie.
Religijni zawiadowcy mówią to samo, rączka w rąsię, ale tam zawsze, kto zapłaci, tego reklamują,
są ''miłosierni'', bo za nic nie płacą, pochowani w pałacach i kuriach:

Czas pokaże, co z tego wyniknie, potrzebna jest asymilacja i poszanowanie obyczajów
kraju odwiedzanego, jak mówi Blu, z tym akurat nie jest różowo i raczej nie będzie:

Obrazek
https://www.google.com/url?sa=i&source= ... 0834088328
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ