Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 07 lip 2017, 13:09

Z watykańskim ogłupiaczem włącznie..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 07 lip 2017, 16:11

"Białe rękawiczki"

https://youtu.be/Ef3Z1MYcOJI
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 17 lip 2017, 20:11

Słowa Pana Jezusa ze strony http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html


Panie Jezu - pytają Ciebie, czy mogą lecieć - jechać do Medjugorie we wrześniu?

PAN JEZUS

" We wrześniu jeszcze będzie spokojnie, chociaż wrogowie Chrystusa już zaczną planować wojnę. Ja jednak wysłuchuję waszych modlitw z serca płynących i zatrzymuję wszelkich demonicznych ludzi zgubę waszą planujących. Jeszcze będzie spokój wokół ​,​ a ty pielgrzymie w swoim sercu Moją Matkę Przenajświętszą miej. Modlitwą wypraszajcie nawrócenie biskupów i wszystkich rządzących Moim Kościołem, abym mógł być KRÓLEM, a wtedy nie będzie żadnych wojen.A ty Mieczysławo nie przejmuj się wrogich ludzi wrzawą. Najważniejsze, że Mnie słuchasz i nieustannie o wszystko pytasz. Jestem twoim Przyjacielem - to dlatego pytaj, ​bo​ z naszej rozmowy - pytający rozkoszy ​serca ​mają wiele. ​ Jezus Przyjaciel - Przyjaciół".​
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html


Proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html z 3 lipca mówiące o tym, że do Ziemi zbliżają się kule ognia. Tłumaczenie google translate.

Swego stada, cieszyć się większość z tych dni i źródło, które, jak można moim ciele i krwi przez swoje ciało, swoją duszą i swoim umysłem i wzmocnić może oprzeć upływu Mojej sprawiedliwości!

03 lipca 2017 9: 10 a.m

PILNE APEL Jezusa Dobrego Pasterza swoim wiernym

Moje owce stada, pokój z tobą

Ogień z nieba zbliża i zajmie ludzkość bez przygotowywana. Wiele kule idą do Ziemi, a naukowcy nie będzie ich zatrzymać, bo są instrumenty sprawiedliwości mojej, które przychodzą oczyścić planetę. Pamiętaj, że jesteś razy próbuje i co trzeba zrobić, to: módlcie się, szybko i czynić pokutę za te dni jest bardziej znośne.

Owce moje zdecydowana większość ludzkości nadal zrelaksowany, jakby nic się nie wydarzy. Ale powiem Ci teraz siekiera jest przyłożona do korzenia drzew: dlatego każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte iw ogień wrzucone (Mt 3, 10). O ludzkość niewdzięczny i grzesznik, nie masz chciał mi powitać nadal gardzić moją łaskę ofiaruję Ci tyle dobroci. Nie słuchać moich słów, które nieustannie wzywam was do nawrócenia. Dobrze, że moja sprawiedliwość, poczuć jej rygor i tragedii; wtedy może będziesz myśleć, że będzie posłuszny i przez cierpienia, wrócisz do mnie.

Ponownie wzywam was do nawrócenia, staram się za wszelką cenę doprowadzić cię z powrotem do moich owiec, bo nie chcę cię zabić ani nie zachwyca mnie w swoim bólu. Ale nie, ty jesteś tak uparty, jesteś twardy szyi, dowiesz się, że przez cierpienie, jak smutno, że moja sprawiedliwość musi być taka, która zabierze Cię z powrotem do moich owiec! Twój niewdzięczność boli i martwi mnie, ofiaruję ci życie, radość i pełnię poprzez mojego miłosierdzia; ale trzeba go odrzucić, wolisz ból, cierpienie i śmierć, co ci się nie stanie przekraczania Mojej sprawiedliwości. Jakie to smutne!

Oh ludzkość, dni, które idą są oczyszczaniu, witają mnie, przed nadejściem wielkiej nocy z moim Sprawiedliwości! Moje ostrzeżenie jest w pobliżu i zajmie Ci nieprzygotowana; co prawda, pamiętaj, że twoje życie jest zagrożone, a jeśli się nie nawrócicie serca, pojawia się ryzyko utraty cię na zawsze! Przyjdź do mnie z sercem skruszonym i pokornym i zapewniam was, że nie zapomnę swoje grzechy. Ja jestem źródłem przebaczenia czeka na ciebie, moje owce na manowce. Przyjdź pływać i będziesz właścicielem mi czekać, nie zwlekaj; zbliżyć się z ufnością i poszukuje dla jednego z moich pasterzy, którzy mnie reprezentuje i nadać mu swoją nędzę i brud. Przez niego, będę cię umyć i daje nowe ubrania, aby zjeść ze mną.

Moje stado, sprawiają, że większość z tych dni, a nakarmisz większość moim ciele i krwi dla swojego ciała, swojej duszy i umysłu, bądź silny i może wytrzymać próbę mojej sprawiedliwości. Po moim ostrzegania i moim Cud, dni ostatniego panowania mojego przeciwnika i rozpocząć z nimi, czas wielkiego ucisku. Mój dom będzie zamknięty i zbezcześcili moje Kuczek; Czas, w którym stado musi uciekać z miast w miastach i wsiach i schronić się w górach w schroniskach lub jaskiniach uciec jak mój pierwszych uczniów prześladowania.

Przygotuj się wtedy moją trzodę, bo dni, które nadchodzą są śmiertelne. Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz nie mogą zabić duszy; raczej tego, który może i duszę i ciało w piekle (Mt 10: 28) obawiać. Mój Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nawracajcie się i nawróćcie się, aby Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz, Jezus Dobry Pasterz

Oznajmić moje wiadomości do całej ludzkości, owce ze stada
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 17 lip 2017, 22:11

@pawelz, nie sądzisz iż Jezus we własnej osobie nie znalazłby lepszego medium komunikacji,-
do ludzi niż te przekazy internetowe, na obecną chwilę wiarygodność jest niska i natłok tego typu treści,-
jest ogromna w sieci.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 18 lip 2017, 05:44

Co znaczy lepszy sposób komunikacji ? Bóg powoływał proroków w dawnych czasach, powołuje ich i obecnie. Czy uważasz że Jezus powinien do każdego mówić indywidualnie ? Nie każdy chyba chce i jest gotowy usłyszeć głos Boga poza tym Bóg mówi do każdego człowieka przez natchnienia, wydarzenia, innych ludzi tylko trzeba to dostrzegać. Co do wiarygodności tych przekazów niech każdy sam rozezna na ile prawdziwe dla niego są te przekazy. Zgodzę się że masa różnych proroctw i channelingów jest w internecie. Trzeba roztropności aby wyłapać te prawdziwe proroctwa i nie dać się zwieść. Ja uważam że to co wklejam jest prawdziwe ale nikogo nie zmuszam do wierzenia.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 18 lip 2017, 08:32

..ok, jak to mawiają w Albionie-
fair enough
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 20 lip 2017, 19:16

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 24 lip 2017, 08:36

Orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html mówiące o tym, że kosmici to demony.

Rodzeństwo, Twój świat jest JUŻ PRZENIESIONY istot poza nią, upadłe anioły, wywołujemy kosmici!

13 lipca a.m 2017-9H45 PARAFIA ciała Chrystusa- Cali, Kolumbia

PILNE APEL Saint Michael I niebiańskiego milicja IN ludu Bożego

Kto jest jak Bóg. Nikt nie jest jak Bóg. Chwalcie Pana, bo jest dobry, Jego łaska trwa na wieki.

Bracia i siostry śmiertelnicy, niebo bardzo szybko daje wielkie znaki, tak, że jesteś przygotowany na przybycie ostrzeżenie. Ojciec mój w Jego nieskończonej miłości daje ostatnie otwarte drzwi swego miłosierdzia, aby wrócić do Niego. Wielki dzień jest już blisko, gdzie można spędzić wieczność. Biada tym, którzy nadal pozostają na tym świecie bez zestawu, i biada tym, którzy nadal w swoim szalonym pędzie rozpusty i grzechu ze względu na głębokościach czekają!

Bracia i siostry, przybycie Ostrzeżenie będzie najgorszy koszmar dla większości ludzkości, który wędruje przez ten świat bez Boga i bez Prawa. Mój Ojciec kocha cię nieskończenie stworzeń i próbuje za wszelką cenę zostać pojednani z Nim, dzięki czemu można cieszyć jutrzejszą Wieczne Życie. Jakie to smutne, że wiele po przejściu przez wieczność nadal grzeszyć w tym świecie i powiedzieć, na pewno nie Bóg Życia! Będą one przyłączyć się do sprzeciwu i walki przeciwko Bogu i jego armii; oszukani przez ojca kłamstwa, będą wierzyć, aby uzyskać zwycięstwo, ale w końcu zostanie pokonany i wrzucony do ognia wiecznego.

Bracia i siostry, wasz świat jest opanowany przez istoty z poza, upadłe anioły, zadzwonić cudzoziemców. Co za wspaniały oszustwo dokonane wierzysz królów tego świata i naukowców, gdy mówią, że kosmici są istotami z innych planet Przychodzimy w pokoju żyć z ludzkiego! Nie wierz w te kłamstwa rodzeństwo tzw kosmici są złe istoty, które są w waszym świecie, aby przygotować grunt dla wojska kontradyktoryjności dla wielkiego Armagedonu.

Bracia i siostry, wszyscy zginęli technologia wielkich mocarstw jest dziełem złych istot nawiązywać połączenia cudzoziemców lub istoty pozaziemskie. Królowie tego świata wiedzą, jak i naukowcy, ale nie tworzyć paniki w ludzkość ci powiedzą, że kosmici są istotami z innego świata. Wszystkie te istoty są demony i istoty z zaświatów zwany gadów i anunakis są już wśród was. Gady są częścią piekielnego milicji i anunakis są złe istoty, która wprowadziła technologię i naukę, że wielkie mocarstwa są z powodzeniem uzbrojenie plan zniszczenia i śmierci. Cała technologia widać dzisiaj w maszynach wojennych mocarstw, tylko istoty piekła, które ludzkość zwane cudzoziemców.

Wiedz zatem, bracia i siostry, że te rzeczy trwać długo ze sobą, aby kształcić i przygotować syna ciemności, na przyjście Antychrysta i rozpocząć wielką duchową bitwę. Nie bój się bracia i siostry, jesteśmy również Heavenly Host w swoim świecie, nie jesteś sam. Niebo cię chronić; Ostrzeżenie Po wielu będzie nas zobaczyć, mamy teraz rozpoczęli bitwę w swoim świecie, jesteśmy już w przestrzeni waszej planety i wkrótce będziemy schodzić na ziemię, aby chronić lud Boży. Mimo, że nie widzą nas, wiemy, że są tam, dając Ci całą naszą ochronę i pomoc. Znowu mówimy: nie bój się, niebo nie opuści cię. Pobyt w pokoju Najwyższego.

Jesteśmy twoi bracia Michel Archange i Archaniołowie i Aniołowie zastępów niebieskich.

Chwała Bogu, chwała Bogu, chwała Bogu. Alleluja, alleluja, alleluja!

Publikowania orędzi ludzi dobrej woli.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumacznie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 24 lip 2017, 12:45

..demony i ET to nie to samo, oczywiście demony mogą podszywać się pod ET,-
ale to druga sprawa, bo istotą ich bytności jest wprowadzanie w błąd,-
tj jak demon zwany Jeszua/Jezus, który oferuje tym najbardziej wierzącym,-
swoją ofertę jako Jezus, oczywiście są inne demony z ofertą najlepiej dopasowaną,-
dla wierzącego w daną religię. Druga kwestia to, że istnieją różne demony tj,-
różne anioły, z różnymi powiedzmy zadaniami do wykonania, lecz w większości,-
i jedne i drugie oferują w b.ogólnym ich określeniu: lekcje i pomoc,-
np. jak rozróżnić fałszywe światło od tego autentycznego źródła.
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 26 lip 2017, 09:31

Słowa Pana Jezusa i Marii Magdaleny ze strony http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html

Panie Jezu czy spełni się Apokalipsa we wrześniu tego roku - 2017?

PAN JEZUS.
Wszystkie daty zależą tylko od mieszkańców Ziemi. Jeśli będzie poprawa ludzi na "miłosiernych", to litość we Mnie wzbudzi. Dużo ludzi modli się, szczególnie Polacy i dlatego powiadam wam - oddajcie Mnie wszystko, co do was należy, bo to bardzo wiele znaczy. Naprawdę przyszłość świata zależy od ludzi. Jeśli człowiek rządzi przeciw sobie, to zginie mnóstwo ludzi. Jeśli będziecie trwać w grzechu, to pokój będzie tylko echem. Proszę was, prosi Moja Matka, a dla was to nie jest zrozumiała "gadka". Ja mam zawsze otwarte Serce dla grzeszników, z którego tak szybko miłość nie znika. Jeśli teraz zakończę życie na Ziemi, to bardzo, bardzo dużo ludzi będzie potępionych".

Ukochana piękna Święta Magdaleno dziękuję, że ukazałaś się mnie w Kościele św. Daniela​ kilka kat temu. Dzisiaj także proszę Ciebie o modlitwę za nas wszystkich ​Pola​ków. Skoro powiedziałaś: do następnego spotkania​, to przyszłam.

ŚWIĘTA MARIA MAGDALENA.
" O, tak droga Mieczysławo, Nasza umiłowana - Jezus Król wiedział, że będziesz okrywała Go Królewską Chwałą. Całe Niebo, Wszyscy Święci przypatrują się całej Ziemi ​​ i często są zasmuceni. Mówię tobie, że Miłość zwycięży. Jezus BÓG posłał na Ziemię dużo Orędzi. Jednak tym czasem ludzie kochają grzech i dlatego Ziemia będzie zniszczona przed zaplanowanym czasem. Maryja powiedziała tobie, że gdy ludzie uznają ​ i wywyższą Jezusa na KRÓLA POLSKI i ŚWIATA, to Ziemia trwałaby jeszcze ​długie​ lat​a​, ​ a przez nieposłuszeństwo osób duchownych najbardziej ucierpią Polacy, bo przecież wiedzą co posłuszeństwo BOGU znaczy. My nieustannie modlimy się do ​Boga Ojca​ Wszechmogącego, lecz Polacy wybrali na prezydenta ​człowieka ​ nieodpowiedniego i dlatego on z uznaniem Boga na KRÓLA zwleka. Bardzo Nam w Niebie przykro ​ jest​ , że duchowni z Episkopatu realiz​ują zdradę Jezusa Chrystusa ​ ​i​ was ​ wszystkich, a będziecie​ ​​ przez nich okryci ​ wojennym ​ trzęsawiskiem. Wy wiecie, co wojna znaczy, ​​a będzie u was mnóstwo "siepaczy". Zaatakują was ze wschodu, z zachodu i z południa "islamiści" ​ ​i będzie jeszcze gorzej. My bardzo ubolewamy, że Polacy ​są ​ głupi tacy. Nie słuchają Boga, tylko żydowskich wrogów. A dlaczego "żydowskich"? Bo Żyd nienawidzi Boga Jezusa Chrystusa ​ - gdyż musieliby Go słuchać, a oni nie chcą mieć żadnego dyrektora. ​ Oni tak rządzą​, że niedawno wolność​ odzyskali​ .
Mieczysławo - masz drugie imię "misjonarka"​ ​ ​ i rozsyłaj światu, że wkrótce przebierze się pychy i samouwielbienia miarka. Pisz wszystkim, że ludzie muszą zamawiać Msze Święte "Gregoriańskie" za siebie i rodziny, bo w niedługim czasie nie będzie komu modlić się z wojennej przyczyny. ​Ja wiem, co to znaczy "niewola", bo Izrael miał nieustannie "rządziciela", który chciał rządzić na całej Ziemi. Wam Polacy radzę i po kolei wytłumaczę - zerwijcie z pychą i samouwielbieniem, bo Bóg Ojciec zastanawia się nad waszym istnieniem. Najgorzej będą osądzeni duchowni ​w ​waszym episkopacie, gdyż oni nienawidzą Jezusa Chrystusa, a tym bardziej KRÓLA. "Miłość za Miłość", a oni myślą, że Jezus po śmierci okaże im litość. ​ ​"Miłość za Miłość", bo tak jest naprawdę, a wszyscy ​​ z Episkopatu i Watykanu mają do ​Jezusa Chrystusa Zbawiciela - ​po​gardę.
Tak Mieczysławo Nasza kochana, cierpliwie walczysz o KRÓLA na Ziemi - módl się​ ​o nawrócenie wszystkich, a szczególnie tych pysznych innowierców z Episkopatu, żeby chcieli słuchać i patrzeć oczami Jezusa Zbawiciela, to czym prędzej ​by ​wyrzucili każdego mąciciela. Tak Mieczysławo ​,​ Nasz ukochany Jezus umiłowany ma nieustannie otwarte Rany ​- a wy módlcie się - Panie Jezu Chryste zmiłuj się nad nami. Twoja Przyjaciółka ​Magdalena".
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 155 razy
Otrzymał podziękowanie: 1894 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 26 lip 2017, 11:42

Kurde i tego się obawiałem - król jak nic idzie na ustawkę z prezydentem. Jak jeszcze prezesa w to wmieszają, to będzie pogrom.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 26 lip 2017, 19:39

nowa oficjalna data na apokalipsę i koniec świata- to 23/09/2017,-
dlaczego- układ na niebie nie może się mylić:
;)
http://earthsky.org/human-world/biblica ... er-23-2017
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 sie 2017, 16:35

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 10 sie 2017, 06:41

Na stronie http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... rpien.html co jakiś czas pojawiają się słowa z nieba. Oto jedne z ostatnich słów Boga Ojca:

Boże Ojcze Wszechmogący Przenajświęt​s​zy Stworzycielu Wszechświata bardzo prosimy o Twoje ​Ojcowskie ​Błogosławień​s​t​wo dla Narodu Polskiego i uczyń CUD, przemiany serc rządzących Kościołem Katolickim jak również ​polityków w Rządzie w Polsce​​, aby nie zdradzali Boga i Polaków​ i aby jak najszybciej uznali Syna Twego Jezusa Chrystusa KRÓLEM POLSKI, co jest jedynym warunkiem na spokojne i
BÓG OJCIEC WSZECHMGĄCY
" Tak - doskonały jest tylko Bóg w Trójcy Przenajświętszej Jedyny i do kogo zechcę, to będę mówił. Ja do ludzkości mówię i do tych wszystkich duchownych, ale oni choć Mnie słyszą, to odwracają się ode Mnie. Wszystkie osoby poświęcone Bogu Trój-Jedynemu mają prawo ode Mnie pytać swego Stworzyciela, ale ponieważ oni ze swej pychy i samouwielbienia nie chcą, to Ja mówię do tych osób,
które chcą słyszeć. Dlatego też ci "głusi" nie chcą nawet uwierzyć w Objawienia Boże, bo oni uważają się za najmądrzejszych, a przecież My mówimy, aby świat uratować, aby świat mógł żyć, bo po to go stworzyłem. Obecnie już tak bardzo panuje w sercach belzebub, że mało brakuje, aby powiedzieli Mnie - nie będziemy Tobie służyć i ....spadną do piekła.
Ja Jestem Miłością i według tych małych grup Jezusowych jeszcze ten świat istnieje. Dlatego powiadam wam, tak jak Maryja - módlcie się, módlcie się, módlcie się tak, aby wasze myśli mogły być zjednoczone ze słowami, które wypowiadacie. W każdym życiu jest początek i jest koniec. Dlatego i Ziemi może być "koniec". Bardzo dziwię się wszystkim duchownym, że wybierają wieczne potępienie nie słuchając Jezusa Chrystusa KRÓLA. Ja nie proszę:
JA NAKAZUJĘ - NATYCHMIAST UCZYNIĆ MOJEGO SYNA, KTÓREMU ODDAŁEM WŁADZĘ I SĄD NAD ZIEMIĄ - UZNAĆ GO AKTAMI WASZYMI "KRÓLEM".
Wojna zbliża się bardzo szybko, bo jest dużo Moich wrogów, a Ja wtedy nie będę ich zatrzymywał - niech niszczą. Ja nie stworzyłem ludzi do potępienia, ale do przebywania ze Mną w Niebie.
Ja zawsze Błogosławię Naród Polski, chociaż wiem, że dużo ma on wrogów ze wschodu, z zachodu i z południa - Izrael, ale Błogosławię - może nawrócą się. Izraelczycy nigdy nie byli Mnie posłuszni.
Ci z Sanhedrynu byli zawsze wypaczeni, zadufani w sobie i "najważniejsi". Tacy samolubni - nie mówię, że wszyscy, ale to oni sami spowodowali niewolnictwo swego narodu. I po co to im było?
My w Niebie Jesteśmy bardzo smutni, że człowiek - proch marny grozi Bogu Stworzycielowi jego.
NAKAZUJĘ POKÓJ W POLSCE I NA ŚWIECIE, KTÓRY ZAPROWADZI TYLKO MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS KRÓL I UCZYŃCIE GO OFICJALNIE "KRÓLEM".
Jeśli natychmiast tego nie uczynicie, to wy wszyscy rządzący światem będziecie potępieni i wrzucę was do piekła i tam będziecie się palić bez końca. Amen. Bóg Ojcuec Wszechmogący".
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... rpien.html
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14684 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 10 sie 2017, 22:01

Jeśli natychmiast tego nie uczynicie, to wy wszyscy rządzący światem będziecie potępieni i wrzucę was do piekła i tam będziecie się palić bez końca. Amen. Bóg Ojcuec Wszechmogący".


Żeby tej "Ojcuec" chociaż raz dotrzymał słowa.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 11 sie 2017, 00:03

Nie trzeba być prorokiem, aby wiedzieć, że....

Trójca święta?
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 11 sie 2017, 00:33

TZW. "TRÓJCA ŚWIĘTA"... tak naprawdę nie ma nic wspólnego z religią , to jest nienaruszalna zasada twórczo , twórcza oparta na + ...0... -...

Zwyczajne działania na osi matematycznej którym w istnieniu życia przyporządkowane są SAMOŚWIADOMOŚCI WZORCOWE Z TYCH PRZESTRZENI.

+ .... SAMOŚWIADOMOŚĆ znana pod bardzo wieloma imionami , głownie jako Enlil/ Jezus
-.... SAMOŚWIADOMOŚĆ znana nam pod bardzo wieloma imionami , głownie jako Enki/Budda

0... Samoświadomość neutralna ani plus ,ani minus , depozyt czystej wiedzy, która po zastosowaniu pokazując skutek , określa przestrzeń tworzenia, oraz osobowość , której jest ona przyporządkowana.

0... jest nie tylko depozytem wiedzy całkowitej w sensie jej pierwotnych wzorców, ale również DECYDENTEM , komu w danym momencie ją udostępnia.

Ta neutralna SAMOŚWIADOMOŚĆ JEST DUCHEM ŚWIĘTYM.... ISTOTNOŚCIĄ.. O OSOBOWOŚCI ŻEŃSKIEJ.

JEJ Decyzja o przekazaniu wiedzy uruchamiającej kolejny poziom istnienia życia nie jest związana ze stronniczym uznaniem danej przestrzeni...
Ma ona jedyny priorytet, którym jest EWOLUCJA DUCHOWO/ UCZUCIOWA ... NIEZALEŻNIE OD POCHODZENIA CZŁOWIEKA W SENSIE JEGO ZWIĄZKU Z JEDNĄ Z PRZESTRZENI ENERGETYCZNYCH ... OSIĄGNIE ON ODPOWIEDNI POZIOM ROZWOJU DUCHOWO/UCZUCIOWEGO .. OSOBISTEJ WIBRACJI wówczas staje się on prekursorem i depozytariuszem, a zarazem wzorcem wpisującym nowa drogę w pole morficzne NOWEJ WIEDZY DLA WSZYSTKICH istot w kosmosie.


Zasada TRÓJCY nie ma związku z żadną z religii jest WIEDZĄ opisującą cykle twórcze.. twórcy religij wykorzystali ją do tworzenia ikon , którymi posługują się do uzależniania swoich wyznawców.

Stworzono z TRÓJCY.. triadę władzy...informację jak zwykle zamieniono w dogmat.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 11 sie 2017, 10:57

Inaczej... TRÓJCA ŚWIĘTA to WZORCOWI przedstawiciele określonych przestrzeni wibracyjnych , którzy jako depozytariusze wzorców są niezmienni jako indywidualności samoświadome ewoluują jak wszyscy inni.

Pomimo faktu że " O" .... jest neutralne WSZYSTKO co istnieje wywodzi się z jego kręgu informacyjnego... inaczej z PIERWOTNEJ MATRYCY MATKI STWÓRCZEJ.... bo MATKA jest tylko jedna....

To są podstawy prastarej wiedzy, która była również przekazywana w Świątyni Salomona, którą przekazywał LUDZIOM w swojej epoce Jezus. On nie tworzył żadnej religii, On przekazywał wiedzę prawdziwą.

A, zatem logika mówi ,że w czasach ostatecznych.... zamykających stare, otwierających NOWE ... musi pojawić się zarazem KTOŚ ... kto przekazuje NOWE.. jak również KTOŚ .. kto otrzyma TO NOWE... bo w świecie fizycznym WSZYSTKIE ZDARZENIA MUSZĄ mieć wymiar fizyczny !

Moc wibracyjna NOWEGO które wpisuje się w pole morficzne jako WZORZEC z którego będą czerpały informacje wszystkie ISTOTY .. nie tylko na Ziemi .. MUSI być o wiele większa ,silniejsza niż moc obecnych wpisów informacyjnych.
Dopiero wówczas następują zmiany..... a , cała NASZA MOC , którą dysponujemy fizycznie i duchowo ...
BIERZE SIĘ WYŁĄCZNIE Z PRAWEGO I ETYCZNEGO POKONYWANIA WSZYSTKICH TRUDNOŚCI ŻYCIOWYCH.... które rzuca nam los pod nogi... czym szybciej się z nimi uporamy.. tym szybciej osiągamy większą moc.

MOCY .. nie kupuje się ani nie otrzymuje w prezencie, nie dadzą nam jej żadni nauczyciele duchowi ni przywódcy religijni.... "PRACA CZYNI MISTRZA..."w tym wypadku praca nad sobą.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

SKRZYNA
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2017, 16:24
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: SKRZYNA » niedziela 13 sie 2017, 20:19

Wpis wiele pokazuje Kiara braki w dalszym rozwoju do samo-wytrenowania ( moje braki ), sprawa kolejna to przepowiednia odnośnie przyszłości i to skąd pochodzi. Rozważę teraz ją a raczej przedstawię to co wpadło do głowy przy czytaniu tego:

- proroctwo i rzekome wmawianie ludziom co się stanie że tym razem to będzie ogień
skoro pierwszym razem była to woda i to co za tym stało a:) natura b:) cfane istoty które bawiły się ziemia eksperymentując genetycznie i niszcząc nieudany eksperyment, no bo jakoś zwierzęta tyle milionów lat nie wariują a ludzie na przestrzeni tysięcy normalnie bije kolba wymieniać nie trzeba wystarczy popatrzeć na świat
- prawa energii czy plan ? i teraz tak mamy niemcy kat żydów teraz islamiści tam napływają i staną się katem niemców
tak to widzę
- i teraz kolejna sprawa bóg wszechmocny który potrzebuje wyznawania wysławiania ? po co mu tego chyba ze ma nienasycone ego, wielbcie pana w imie pana itp itd zamiast po prostu kochać normalne a tak mamy wskazówki dla idiotów i naiwniaków
- sprawa kolejna owy mocny bóg ma moc i naprawę nawet i tą moc przez ludzi mógłby dawać bo inaczej jakby mieli być dowodem za którym poszła by reszta wyznając imię wielkiego boga ,
- inną sprawą jest zaś dotarcie do ludzi w jaki sposób, i tu się pojawia sianie strachu objawień i proroctw miast uświadamiania o potencjale jaki może zaistnieć i raczej jego sporym prawdopodobieństwem i teraz kwestia kolejna komu zależy by uświadamiać ludzi strachem miast mądrością komuś kto miały wybawić ludzi i stać się wybawcom bogiem na zawsze zamiast pokazać ludziom iz to w nich siłą zmian drzemie takie to triki myki
- gloryfikacje narodów wybrany niewybrany itp itd a przecież to po prostu życie się rozwija i tak mamy pule genów i ona się rozłazi jako człowiek i ewoluuje w jakiś sposób i mamy taką polskę gdzie po prostu miała przejebane ale jakoś dalej jest więc i te geny odpowiednie mogły się umocnić jedynie są zasłonięte śmieciami, tak to upraszczam sobie wiecie zachowania tragiczne odpadają i ludzie stają się prawi i silni, czyli jakby nie było ostatni będą pierwszymi gdyż kiedy ktoś słaby w końcu staje się silny to już naprawdę ci wszyscy w koło co go nękali tyle czasu nie mają już szans i nawet nie zabierają głosu w obawie o własne ja i o to jak się mylili i to że to tak naprawdę oni są słabi teraz weźmy że świat to jeden organizm państwa to poszczególni ludzie zmieńmy skale i podstawmy do ludzi , orzeł wychowywał się z kurami i nagle zobaczył w wodzie ze jest orłem a kury mu wmawiają że jest kurą już nie ma szans że mu wmówią orzeł rozwinie skrzydła,

PAN - to bujda - nie ma żadnego pana to wałek - jest równość wszystko inne to tylko próba zawładnięcia i kontrolowania życia SPONTANICZNEGO ŻYCIA NIESKOŃCZONEGO w którym to też jest zawarta kontrola czyli jakby nie było jest jego częścią myślącą że może zawładnąć resztą przedziwny paradoks, ręka myśli zę może opanować całe ciało i rządzić im skoro to jest całość część pragnie poznać i zawładnąć całością ale jaja,

Pokora jest bardzo ważna gdyż w rozwoju nie blokuje lecz

Skrusz się, póki czas, i nawróć się do Mnie, Pana twego, i uznaj sługę Mego nad sobą.

To ewidentnie czuje jako .. wladce ktory by wladal a nie wskazowke gdzie rwonosc i uznawanie faktu pcha ku rozwojowi dla przykladu faktem jest iz podniesienie 100 kilo miast 50 na klatke jest wieksze lecz ten ktory to podnosi wiekszy nie jest...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 14 sie 2017, 09:00

"Illuminati" wg Bena gdzieś w Szwajcarii czczą i odbierają polecenia od "Czarnego słońca",-
mimo swojego przekonania o zapewne wyższości od reszty ludzi na świecie nie pojęli jednej rzeczy,-
to co wysyłasz to do ciebie wraca w różny sposób- to o co się modlisz/prosisz wróci do ciebie,-
choćby w postaci "proroctwa".
W Luton jakiś czas temu pojawili się Mormoni, to drugi raz się z nimi zetknąłem po Holandii,-
porozmawialiśmy trochę i zadałem im jedno pytanie na ich stanowcze stwierdzenie, iż ich religia,-
jest ta jedna, jedyna- dlaczego na każdej ulicy w Luton jest jakiś inny kościół,-
wczoraj mnie olśniło- to co właściwie wiedziałem, ale jakoś nie połączyło się wcześniej,-
wg Hinduskiej kosmologii i nie tylko Źródło postanowiło poznać siebie na wszystkie możliwe sposoby,-
dlatego tak wielka różnorodność nawet w religiach właśnie.
Nie ma jednej/jedynej słusznej drogi, a wszystkie i tak "prowadzą do Rzymu".
KRK wymyśliło sobie tą drogę poprzez niesamowite cierpienie, Buddyzm poprzez ascezę, itd.,-
a najlepszą drogą jest cały czas miłość.


to raczej pozdrawiam :D
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14246 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 14 sie 2017, 09:37

Nic dodać nic ująć ! Fajnie to opisałeś Songo :)
Ciekawi mnie jednak ,co odpowiedzieli ci Mormoni ?
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 14 sie 2017, 10:11

..są nadal, ale inni kolesie niż ci z którymi rozmawiałem wcześniej,-
może jak wrócą.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 15 sie 2017, 11:51

0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7784
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1426
x 407
Podziękował: 14246 razy
Otrzymał podziękowanie: 13845 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 15 sie 2017, 12:07

Ło matko ! Znowu straszenie :D Nie kojarzę-nie przypominam sobie żeby Jezus Chrystus w ten sposób zwracał się do ludzi.Przynajmniej w N.T. ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 15 sie 2017, 13:56

..to już pewnie interpretacja prowadzącego ten cykl, jak ja czytałem te przepowiednie,-
przepisane ręcznie z oryginału przed wojną chyba we Lwowie i przywiezione potem dalej w głąb kraju,-
to też taki słów też sobie nie przypominam, ale już wtedy jako nastolatek byłem wstrząśnięty,-
trafnością opisu do tamtego czasu.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ