Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1322 razy

Proroctwa i Przepowiednie

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 06 sty 2013, 17:40

O katastrofalnym proroctwie, czyli jaki będzie rok 2013

3 Styczeń 2013 Remigiusz Mielczarek Brak komentarzy

Ledwie umilkły obawy w sprawie rzekomego końca świata, a już rozlegają się pierwsze proroctwa, wieszczące Polsce totalną zapaść finansową w nowym roku. Przestrzegają autorytety, głównie ze strony opozycji: uwaga, zjeżdżamy po równi pochyłej! A wszystko za sprawą mitu kryzysowego i wewnętrznych walk w Platformie Obywatelskiej, ponoć coraz bardziej zajadłych. Niektórzy, jak choćby prof. Jadwiga Staniszkis, nazywają premiera Tuska „już nieistniejącym” pionkiem w brutalnej grze, jaka toczy się za kulisami teatru działań politycznych.

O micie kryzysowym od dawna wiemy, że wykorzystywany jest przez krajowe władze na usprawiedliwienie własnych, niepopularnych decyzji. Łatwo wprowadzać w życie kolejne działania, które drenują ludziom kieszenie, a potem zwalić na „ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny”. Ale czy rację mają przerażeni profeci, wieszczący atak strasznej biedy w roku 2013, właśnie z powodu szykowanych nam, a ewidentnie szkodliwych, posunięć gospodarczych władzy? Nie wiemy, natomiast jedno jest pewne: niektóre zamiary (lub dokonane posunięcia) rządzącej Polską ekipy faktycznie mogą budzić niepokój „przeciętnych Kowalskich”. A strach to poważny: o pracę lub koszta życia, które w najbliższym roku faktycznie ulec mogą podwyższeniu, o ile rząd nie wycofa się z pewnych zamiarów. Lub nie zmieni obecnie wdrażanych, a szkodliwych, zmian prawnych.

Najprościej sięgnąć po trzy konkretne przykłady, więcej nie trzeba, bo jeśli każdy z nich się sprawdzi, będzie to oznaczało wymierne zubożenie mieszkających w Polsce ludzi. Oczywiście z wyłączeniem sekty polityków i zblatowanych z nimi wielkich oligarchów finansowych.

Po pierwsze: planowane faktycznie przez rząd wejście do strefy Euro. Może jeszcze nie w tym roku, ale rację ma prof. Staniszkis mówiąc, że samo wejście na drogę zmiany monetarnej będzie dla Polski kosztowne. Oznacza bowiem konieczność dostosowania do Euro cen podstawowych artykułów, zapewniających ludziom przetrwanie, a od których zależy przecież dochód budżetowy. Benzyna już jest droga „europejsko”, zdrożeją pozostałe nośniki energii oraz te artykuły rynku wewnętrznego (głównie żywność), które dotąd broniły się przed wpływami politycznych euro-doktrynerów. A „Kowalski”? Jeśli będzie musiał zapłacić za chleb i najtańszą wędlinę tyle, co jego odpowiednik w Niemczech – na pewno odczuje to w kieszeni. I zbiednieje, bo droższe będzie wszystko, co potrzebne mu do przetrwania na podstawowym poziomie. Pensji nikt nie podwyższy, nadto – gdy już Euro wejdzie – duża część handlowców wykorzysta ten fakt do podwyżek cen na swoje produkty. Pamiętacie? Identycznie było przy denominacji! I nijak nie da się z tym zawalczyć
Zatem, wniosek pierwszy już mamy: zmiana waluty w Polsce niewątpliwie złączy się ze zubożeniem ogromnej części mieszkających w Polsce ludzi, zwłaszcza tych najbiedniejszych, najmniej zarabiających. I będzie to widoczne już na etapie „wstępnym”


Po drugie: na krajowej piętnastce pod Bydgoszczą władza testuje nowy system do ścigania piratów drogowych, są kamery, obliczanie średniej prędkości. Jeśli politycy/urzędnicy zafundują nam takie systemy na wszystkich trasach, nadto – zgodnie z zapowiedziami – stawiane będą nowe fotoradary, zwiększy się ilość wystawianych mandatów drogowych. A to znaczy, że w kieszeniach odczują wszystko kierowcy. Nic dziwnego – rząd nie kryje z swych planów ściągnięcia haraczu w postaci kar za wykroczenia drogowe w wysokości półtora miliarda złotych w tym roku! Przyznacie, to wyjątkowa bezczelność: określić, ile ma być ściągnięte z ludzi, ogłosić to publicznie – a do tego zapisać te pieniądze na pokrycie wydatków budżetowych, które spowodowało się własną, szkodliwą polityką! Dopóki kierowcy w Polsce będą traktowani jak dojne krowy, „kułacy”, którzy powinni płacić mandaty, bo i tak mają pieniądze (przecież inaczej nie mieliby aut
) – dobrze nam nie będzie. Bo dziś posiadanie auta nie jest żadnym luksusem, a mandaty robią największą krzywdę tym, którzy używają samochodu do ciężkiej pracy, wcale kokosów nie przynoszącej


Trzeci przykład: tu już krótko. W bieżącym roku wzrastają (zamiast maleć) koszta funkcjonowania firm. Zwiększają się wszystkie obowiązkowe składki dla przedsiębiorców. I to nie są jedynie zamiary władzy, ale konkrety. Nie znamy na razie skali wysokości składki zdrowotnej, ale to się wkrótce okaże
Tak, jakby faktycznie opływały w dostatek, polskie firmy (zwłaszcza małe i średnie) znów muszą wziąć na siebie koszta nadmiernie rozbuchanej biurokracji, interwencjonizmu państwowego i marnotrawstwa pieniędzy publicznych. Czyli socjalizmu Tuskowego w europejskim, nowoczesnym wydaniu. Wiele z tych firm nie przetrzyma nowych obciążeń, będzie zwalniać ludzi – lub upadnie. Wzrost bezrobocia stanie się faktem.

Konkluzja może być zatem bolesna: jeśli władza istotnie zrealizuje swój plan maksimum w obciążaniu nas kosztami swojej politycznej działalności, bieda się zwiększy. Może być tylko tak, że ludzie rządzącej PO z premierem na czele zatrzymają się na chwilę w krwiożerczym pędzie do samozagłady w walce o całość władzy – i przemyślą swoje kroki finansowe. Dopóki jednak rządzących angażować będą pospołu: bój o pozycję we własnej partii oraz walka o zniszczenie PiS-owskiej opozycji, czasu na przemyślenia gospodarcze może zabraknąć. A przyszły rok, wyborczy przecież, może dać ludziom w Polsce kilka gorzkich argumentów na rzecz potrzeby wymiany rządzącej ekipy. Byle tylko na jej miejscu znów nie pojawili się jacyś socjaliści.
http://remigiuszmielczarek.blog.pl/2013 ... -rok-2013/

to pa :lol:
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 06 sty 2013, 17:59

Wróżba Jackowskiego na 2013 rok! To już koniec! Wrzód pęknie!

Mamy Andrzejki, więc ”grzechem” byłoby nie poprosić o wróżbę jasnowidza. Co nas czeka w 2013 roku? – To czas pękania wrzodu. Przełom roku 2012/13 to będzie bardzo trudny czas – mówi w rozmowie z radiem RMF Krzysztof Jackowski i kreśli polityczne scenariusze. – Rząd polski będzie miał sporo nieprzespanych nocy – przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

Zdaniem Jackowskiego nie będzie zapowiadanego w kalendarzu Majów końca świata, ale na pewno wydarzy się coś przełomowego.

– Kalendarz Majów raczej nie mówi o końcu świata, mówi o końcu pewnej epoki. Być może to tylko początek złego, a może inaczej – dobrego zły początek – tłumaczy w rozmowie z RMF jasnowidz.

Przełom roku 2012/13 to czas “pękania wrzodu” – Mówimy o sytuacji globalnej. Ona jest bardzo zła, bardzo napięta i wydaje mi się, że przełom 2012/2013 i cały rok 2013 będzie czasem pękania wrzodu. On już jest tak nabrzmiały, że musi pęknąć – mówi Jackowski.

Pytany o polską politykę jasnowidz przepowiada, że Tuska czeka sporo nieprzespanych nocy. I nie tylko jego
– Pan Rostowski spędzi je na rozmyślaniu, co dalej, ponieważ uważam, że skomplikuje się sprawa budżetu. Może to źle wpływać na rząd, na notowania rządu. Na pewno rząd będzie się pocił w pierwszym kwartale przyszłego roku – twierdzi jasnowidz.

Polskie problemy będą konsekwencją nagłych i niepodziewanych decyzji w samej Unii Europejskiej, uważa wróżb. Sprawy będą dotyczyć budżetu unijnego i skomplikują je dwa państwa: Węgry i Wielka Brytania. – Być może dokooptuje do tego jeszcze Słowacja– wieszczy Jackowski.

http://polskaswiadoma.pl/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1322 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 17 sty 2013, 19:20

Jeżeli mowa o przepowiedniach to taką, kiedyś przeczytałem :)

Wilki

Ponieważ żyli prawem wilka
Historia o nich głucho milczy
Pozostał po nich w białym śniegu
Żółtawy mocz i ślad ich wilczy.

Przegrali bój we własnym domu
Kędy zawiewał sypki śnieg
Nie było komu z łap wyjmować cierni
I gładzić ich zmierzwioną sierść.

Nie opłakała ich Elektra
Nie pogrzebała Antygona
I będą tak przez całą wieczność
We własnym domu wiecznie konać

Ponieważ żyli prawem wilka
Historia o nich głucho milczy
Pozostał po nich w kopnym śniegu
Ich gniew, ich rozpacz i ślad ich wilczy.

Zbigniew Herbert

to pa :D
0 xAwatar użytkownika
Sventer
Posty: 79
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 15:49
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 22 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Sventer » czwartek 17 sty 2013, 21:08

E tam głupoty gadacie. ;) ja tam w planach na ten rok mam osiągnąć nowe cele i jak najbardziej żyć pozytywnie. Nie ma co się przejmować, jeśli ma być gorzej to i tak będzie a my jesteśmy tylko pionkami w swoich światach, którzy mogą dbać lepiej o siebie, o swoje szczęście. Nie zmieni się tego co tam się w Iranie, Pakistanie, Indiach, Kolumbii dzieje i nigdzie indziej jeśli nie zacznie się od swojego podwórka zwanego umysłem.
0 x


Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź, więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci, nawet bowiem najmądrzejszy nie wszystko wie.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » czwartek 17 sty 2013, 22:42

My tu o wojnie, a na świecie spokojnie... :D
Ja tam ubiorę się w sventerek i będzie w porzo :D
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1322 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 18 sty 2013, 21:17

Proroctwa
W pisaniu wierszy jest coś, co można nazwać prorokowaniem siebie.
Poeta, jak każdy zresztą twórca, "przepuszcza" świat przez filtr własnego "ja".
Produktem końcowym tego procesu jest "utwór", ale przy okazji pojawiają się w nim też opiłki jaźni, dla czytelnika nieistotne, a dla autora owszem, nawet bardzo. O ile autor lubi się przyglądać własnemu wnętrzu.

Zdarzyło mi się czytać w swoich wierszach zapowiedź czekającego mnie "losu".
Nie tyle w skali makro - faktów historycznych, ile mikrokosmosu - interioru.
Czasem wydaje mi się, że moje zmysły, dużo wcześniej niż intelekt rejestrują zmiany.
Dużo wcześniej wiedzą, co się ze mną w niedalekiej przyszłości stanie, jakich dokonam wyborów.
Wiedzą, na co przygotowuje się już moje ciało, a czego jeszcze nie poznała świadomość...
Bywa, że wracam do swoich wierszy i ogarnia mnie zdumienie, że one już wcześniej nazwały coś, co przeżywam dopiero teraz.

Są wiersze, które piszemy i takie, które nas piszą. I nie ma to nic wspólnego z duchowym ekshibicjonizmem - ten jest chorobą.
Myślę raczej o czymś w rodzaju wróżenia z fusów podświadomości, ale dalekiego od uproszczeń freudyzmu.http://beatagolacikblog.blox.pl/2012/09/Proroctwa.html
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1322 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 21 sty 2013, 18:09

Wszystko czego doświadczamy jest kwestią naszych wyborów. Okaże się, że wielu straci swe dusze w dniach ostatecznych. Tak intensywne okażą się zmiany, że słabi w swej świadomości ducha oszaleją, ponieważ jesteśmy niczym bez ducha. Oni znikną, ponieważ okażą się tylko pustymi, bezużytecznymi ciałami. Tylko ci, którzy powrócą do starych wartości będą w stanie odnaleźć spokój umysłu. W ziemi odnajdziemy ukojenie od szaleństwa dookoła nas.
(
) Wielu ludzi w tych czasach będzie bez duszy i będą mieli Sampacu. Nie będzie iskry życia w ich oczach.

Całość: kodczasu.pl/viewtopic.php?t=1568

http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=55352#55352
to pa :D

wstawiłem poprawny link - blueray21
0 xAwatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1207
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 790 razy
Otrzymał podziękowanie: 1322 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 22 sty 2013, 18:36

Następna przepowiednia dotycząca hm ,,końca świata" :D
,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" :lol:
Ile to razy ja już słyszałem takie słowa?
"ŚWIAT SIĘ KOŃCZY!"- krzyknęła nauczycielka języka rosyjskiego, gdy zdałem i to z dobrym wynikiem maturę
,,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" - tak mówią ludzie, gdy coś idzie nie po ich myśli, gdy dzieje się coś, czego nie rozumieją.
,,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" - tak mówi kierowca, któremu za przekroczenie limitu punktów za szybką jazdę, cofnięte zostaje prawo jazdy.
,,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" - słyszymy w TV od obywateli Włoch, bo włoski właściciel fabryki Indesit przenosi produkcje z Włoch do Polski ,
,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY"- mówią politycy, bo spada poparcie dla partii
,,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" - grzmi na kazaniach duchowieństwo, bo coraz mniej ludzi uczęszcza do świątyń [o wysokości datków na tacy nie wspomnę]
,,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" - mówią biznesmeni, bo w wyniku ich skąpych płac fachowcy i specjaliści, albo zmieniają pracodawcę, albo wyjeżdżają za granicę.
,,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" - tak mówią ludzie, którzy oglądają w telewizji, relacje z miejsc, gdzie doszło do kolejnych kataklizmów.
"ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" - krzyczą w mediach, bo zmienia sie klimat i przed nami globalne ocieplenie, albo zlodowacenie.
" ŚWIAT SIĘ KOŃCZY"- rozlega się krzyk, gdy kolejny nastolatek zabił swojego kolegę.
Cóż ostatnio jest to naprawdę modny termin, szkoda tylko, jest tak mało informacji, co naprawdę dzieje się na Ziemi i jak się do tego "końca"przygotować.
Co prawda interesuje to niewielką grupę osób, bo ilu z mieszkańców Ziemi zastanawia się np:
Dlaczego modlitwa nie uchroniła ludzi przed falą tsunami, dlaczego na głowy modlących się w kościele, zawalił się dach świątyni, dlaczego rozpędzone auto wjechało w grupę pielgrzymów?
Takich pytań można postawić jeszcze wiele. I najczęściej słyszaną odpowiedzią na tego typu pytania jest: ŚWIAT SIĘ KOŃCZY.
,,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" to powinno znaczyć,,STARE SIĘ KOŃCZY"
Kończą się czasy manipulatorów, oszustów, pasożytów, darmozjadów, choć wielu uważa, że ten świat będzie trwać w nieskończoność, to tylko pozór.
Czy człowiek świadomy - wiedzący, coś traci ?
Gdy doświadczam radości zrozumienia drugiego Człowieka, czy muszę się lękać?J
Czy coś się dla mnie skończy?
Tak może ta odrobina lenistwa, którą jeszcze w sobie widzę.
Cóż zacytuję za kolegą ziemskim ,,kierunek znam", więc termin ,,ŚWIAT SIĘ KOŃCZY" traktuję neutralnie.


Nie pamiętam skąd to mam ot znalazłem na kompie w trakcie ,,czyszczenia dysku E " jak autor będzie miał pretensje to go przeproszę :D
to pa :D
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 lut 2013, 13:26

Na rok 2013 Baba Wanga przywiduje wynalezienie leku na raka
admin, pon., 2013-02-04 19:26


Źródło: sofiaecho.com

Dokładnie 31 stycznia minęło 102 lat od urodzin słynnej bułgarskiej jasnowidzki, Wangeliji Pandewej Dimitrowej, zwanej też Wangą(Ванга). W przeciwieństwie do swojego "kolegi po fachu" Nostradamusa, Wanga nigdy nie wypowiadała przepowiednie w zawoalowanej, wieloznacznej formie. Treści formułowane przez nią są przynajmniej jasne i zrozumiałe. Na 2013 rok i następne latach słynna jasnowidzka przepowiedziała wynalezienie lekarstwa na raka i kataklizmy.


Obrazek


W latach 2013-2014, Ziemia będzie poddana wielu negatywnym zdarzeniom. Przede wszystkim są one związane z wojnami i polityką. Konflikty będą w Izraelu i na Bliskim Wschodzie, ma dojść do wojny w Gruzji i trwać ma wojna w Afganistanie. Niepokoje będą wybuchały w wielu krajach Europy, w tym w Rosji, czeka nas głęboki kryzys polityczny. W niektórych miejscach będzie użyta broń chemiczna i jądrowa.


Według Wangi Rok Węża będzie obfitował w klęski żywiołowe. Tak jak w poprzednich latach, czekamy na niszczycielskie trzęsienia ziemi, powodzie, tsunami. Niektórzy sugerują, że katastrofy nastąpią już w lutym tego roku. Bo wtedy będzie zwiększenie nachylenia osi Ziemi. Trzęsienia ziemi mogą się rozpocząć nawet na obszarach uznawanych niegdyś sejsmicznie za bezpieczne. Tsunami zburzą całe miasta. Procesy te są ściśle związane z kosmosem. "Większość ludzi nie zobaczy, jak z małej iskry, która pochodzi z nieba wzrosła ogromna kula ognia, która będzie większa niż samo słońce" - powiedziała Wanga. Naukowcy uważają, że to prognoza o gigantycznym rozbłysku na Słońcu, który mógłby zrujnować ludzkość.

Rozbłysk słoneczny może uszkodzić wiele ziemskich instrumentów, a w wielu obszarach nie będzie elektryczności. Przestanie działać Internet i telefonia komórkowa. Na rynkach finansowych wybuchnie panika i ponownie będzie "czarny" wtorek. Jednak "koniec świata" się nie stanie, przynajmniej Wanga nie wspominała o śmierci całej ludności świata. Katastrofa na Słońcu doprowadzi do tego, że ludzie będą musieli zrezygnować z używania komputerów, i zacząć znowu pisać na papierze. W związku z tym, że nie będzie wiele pracy i nastąpi wzrost bezrobocia.


Jednak są też dobre wiadomości. Pod koniec roku naukowcy znajdą skuteczne lekarstwo na raka, które można podawać przez iniekcję. Ponadto w Rosji ma powstać nowa religia, która będzie zbawieniem całej ludzkości. Również w tym roku, rozpocznie się proces, który w przyszłości będzie prowadzić do wzrostu w gospodarce światowej. W odległej przyszłości według Wangi ludzkość czeka wejście w czwarty wymiar i nowa era ewolucji, szczęśliwszej dla nas wszystkich, niż poprzednia. Będą perturbacje i z pewnością wiele osób tego nie przetrwa, ale ci, którzy przeżyją, będą przeniesieni do świata o nowym poziomie życia.


Źródło: http://www.pravda.ru/society/fashion/01 ... ognosis-0/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 13 lut 2013, 11:18


PRZEPOWIEDNIE - PRAWDA CZY FIKCJA?


Już od dawna jesteśmy na brzegu niezwykłych wydarzeń i burz. Świat otrzymuje znaki ... ale nie potrafi ich czytać!

Piorun uderzył w bazylikę Św. Piotra w czasie burzy, która nawiedziła Rzym w dniu kiedy Benedykt XVI ogłosił swoją dymisję.
Obrazek
Piorun, oznacza nagłą świadomość, duchowe objawienie, prawdę i oczyszczenie. Szokujący zwrot wydarzeń, które mogą być poza kontrolą a nawet destrukcyjne. Czyżby ten piorun w Watykanie zapowiadał takie nieodwracalne zmiany w naszym życiu?


Od wieków mistycy przepowiadali różne zdarzenia związane z Rzymem; prześladowanie, wojny, pozostawienie papieża samemu sobie, ucieczkę papieża ... czy papież Benedykt XVI naprawdę chciał zostawić swój urząd? Na to pytanie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi ... lecz jego decyzja nie pokrywa się z jego słowami, które wypowiedział w Homilii 24 kwietnia 2005 roku.

„Módlcie się za mnie, abym nie uciekł ze strachu przed wilkami.”

Znana jest przepowiednia Malachiasza (St. Malachy), że po papieżu związanym ze słońcem (JPII, w dniu jego urodzin i pogrzebu było zaćmienie, JPII był ściśle związany z Fatimą - cud słońca) będzie jeszcze tylko dwóch papieży a jeden z nich będzie związany z gałązką oliwną. Benedyktyni, znani są jako Oliwatans, posiadają gałązkę oliwną jako symbol. Benedykt XVI również ma gałązkę oliwną jako symbol.

W tych dniach odchodzi z Watykanu Benedykt XVI ... czy to jest tylko jego dobrowolna „abdykacja” czy inna wojna wymierzona przeciwko papieżowi? Cały katolicki świat jest wzburzony: z czym jest związane odejście Benedykta XVI, co nas czeka w najbliższych czasach, co na nas nadciąga? Zawsze zmiana władzy wiąże się z obawami i nadziejami ludzi.


W Watykanie są ukryte tajemnice, ale nie jest dla nikogo tajemnicą, że Jan Paweł II był mocno związany z Matką Boską z Fatimy ... 11 lutego jest święto Matki Bożej z Lourdes i zachodzi pytanie: dlaczego papież Benedykt XVI wybrał 11 lutego, dniem swojego ustąpienia? Jego watykańscy współpracownicy twierdzą, że był to przypadek. A może to nie zwykły przypadek tylko ogłoszenie światu: ktoś potrzebuje uzdrowienia? Nie jest to tajemnicą, że bliska jego sercu była św. Bernadeta z Lourdes.

Oto jego słowa:

„Ta prosta dziewczyna, która nic sobą nie wniosła oprócz wielkiej wewnętrznej czystości, w obliczu sceptycznych władz kościelnych, które w pierwszej chwili, całkiem słusznie, działały z wielką ostrożnością, w tym nieco zimnym klimacie duchowym sięgającym niemal zera, była w stanie przedstawić oblicze Matki Bożej. A na znak życia pokazała leczniczą wodę, znak Maryi i źródło wody uzdrawiającej, dar Chrystusa, które widziała jej prosta dusza (...)"

"Im starszy jestem, tym bardziej Matka Boża jest dla mnie ważna i blisko mnie.”


Malachiasz przepowiedział, że po papieżu „De gloria olivae” będzie następny, zwany Piotrem Rzymskim. Malachiasz po prostu mówi, że po tym wydarzeniu okropny sędzia będzie sądził ludzi.

Benedykt XVI uznawany jest za „De gloria olivae”, jego następca Piotr Rzymski występuje jako straszny sędzia.

„I widziałem wielki, biały tron i tego, który na nim siedzi, przed którego obliczem pierzchła ziemia i niebo, i miejsca dla nich nie było. I widziałem umarłych, wielkich i małych, stojących przed tronem; i księgi zostały otwarte; również inna księga, księga żywota została otwarta; i osądzeni zostali umarli na podstawie tego, co zgodnie z ich uczynkami było napisane w księgach. I wydało morze umarłych, którzy w nim się znajdowali, również śmierć i piekło wydały umarłych, którzy w nich się znajdowali, i byli osądzeni, każdy według uczynków swoich. I śmierć, i piekło zostały wrzucone do jeziora ognistego; owo jezioro ogniste, to druga śmierć. I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego.” (Obj. 20:11-15)


W XII wieku Św. Hildegarda przepowiedziała:

„Nadchodzi czas, kiedy książęta i narody odrzucą autorytet papieża. Niektóre kraje wolą własnych władców kościoła od papieża. Cesarstwo Niemieckie zostanie podzielone.”


Dzieła Nostradamusa i proroctwa dotyczące kościoła rzymskokatolickiego intrygowały nie tylko zwykłych ludzi, zajmowało się nimi wielu duchownych, w tym jak niosą słuchy samego Benedykta XVI, (wiele z prac Nostradamusa jest przechowywanych w watykańskich archiwach).

Przepowiednie Nostradamusa zwiastowały wielki kryzys w kościele katolickim. Czterowiersze Nostradamusa były interpretowane w przeróżny sposób, wiele z nich odrzucono, dużo z nich opublikowano, i nadal wiele zakrytych jest dla świata. Trudno się dziwić, że Benedykt XVI może znać troszkę wnikliwiej jego proroctwa.

Nostradamus przepowiada największe wydarzenia w chwili kiedy na niebie pojawią się dwa słońca.

„Niebo wyświetli dwa słońca.”

Czyżby decyzja Benedykta XVI była zapowiedzią odwrócenia zegara ... jak zapowiada większość przepowiedni w tym czasie na świecie będzie trwać wojna, niszczenie ludzi, intrygi, szpiegostwo, do chwili kiedy kościół katolicki nie zostanie zniszczony.


W tych dniach mocniej wypływa na wierzch prawda (czy fikcja) pontyfikatu Jana Pawła I, który zmarł w Watykanie w dziwnych okolicznościach, jak to umieścił w swoich dziełach Nostradamus - „trwał jeden księżyc” ... czy w tamtym czasie Watykan został odcięty od daleko idących reform? Czy Jan Paweł I chciał wyczyścić Watykan i inne kurie z masonerii?

Dziennikarz śledczy David Yellop został poproszony przez Watykan do zbadania tej sprawy i napisania książki, odsłaniając jak naprawdę zmarł papież. Książkę D. Yollopa można kupić i przeczytać ... wnioski należą do czytelnika.


Następca Jana Pawła I Karol Wojtyłła przybiera imię Jana Pawła II, toteż można było się spodziewać, że będzie kontynuował reformy poprzednika ... ale jakie one naprawdę były, tego świat do końca nie wie?

Malachiasz sygnalizuje fakt, że herby, symbole i imiona papieży są ważnym elementem w życiu papieży. W ich kategoriach widzimy wielkie znaczenie nie tylko jednego pontyfikatu ale całości.


Przepowiednie Jana Bosko: wzmianki o dwóch kolumnach, poświęcenie jednej dla Dziewicy; jednak przez wielu badaczy przepowiedni są uznawane za połączenie Watykanu z masonerią (kolumny Booza i Jachyn w świątyni Salomona).

Sen Bosko miał miejsce 26 maja 1862 roku.

„Ujrzałem siebie na małej, skalistej wysepce na morzu. Szalała straszliwa burza. Wtem ujrzałem olbrzymi okręt, potężnie miotany na wszystkie strony. Na nim zobaczyłem Papieża, kardynałów, biskupów, księży, zakonników i wielu ludzi. I zrozumiałem: oznacza to Święty Kościół Katolicki. Wokół tego wielkiego okrętu - Kościoła widziałem wiele innych potężnych okrętów i były to mniej lub bardziej agresywne statki, które atakowały okręt Kościoła, wyrządzając mu wiele szkód. Równocześnie nieprzyjaciele zarzucali okręt papieski olbrzymią ilością książek i broszur. W czasie szczególnie gwałtownego ataku zobaczyłem, że sam Papież został ciężko ranny i że umarł w skutek upływu krwi. Jednak znajdujący się na jego okręcie kardynałowie wybrali zaraz nowego Papieża. Wiadomość o śmierci jednego Papieża i o wyborze jego następcy została natychmiast podana światu. Ów nowy Papież podjął bardzo trudne zadanie. Ciężko uszkodzony okręt Kościoła zdawał się być zgubiony wobec szalonej przemocy wrogów; sądzili oni, że odnieśli zwycięstwo. Lecz wtedy zobaczyłem, jak nagle z ciemności i wzburzonego morza wyłaniają się w górę dwa wspaniałe, świetlane kolumny. Nad pierwszą dojrzałem u góry unoszącą się ogromną, jaśniejącą Hostię, a na szczycie kolumny zobaczyłem tablicę z napisem "Salus Credentium", to znaczy: "Ratunek dla wierzących".Na drugiej, nieco mniejszej kolumnie, znajdującej się trochę dalej, dojrzałem u góry statuę Niepokalanej Matki Bożej - Maryi oraz tablicę z napisem: "Auxilium Christianorum", to znaczy: "Wspomożenie chrześcijan". Kiedy wśród burzy i ciemności, w największej potrzebie i udręce - rozbłysło to cudowne zjawisko świetlne, wszyscy na okręcie Kościoła zapałali nową nadzieją. A nowo wybrany Papież wydał polecenie, by skierować się ku tym dwóm świetlanym kolumnom, aby przytwierdzić do nich okręt Kościoła. Kiedy to nastąpiło, burza uciszyła się, ustąpiły ciemności i nastał wspaniały dzień. Wówczas zobaczyłem, jak wrogie okręty popadły w największy zamęt, zderzały się ze sobą, tonęły w głębiach wód lub wylatywały w powietrze. Inne oddalały się i znikały z pola widzenia. Wielu rozbitków z tych zniszczonych okrętów pływało na szczątkach statków, kierując się ku niosącemu ratunek okrętowi Kościoła. Przyjmowano ich tam z litością i udzielano im pomocy”.

Św. Jan Bosco często opowiadał o tej wizji i dodawał wyjaśnienie:

„Nieprzyjacielskie okręty oznaczają prześladowania Kościoła. Ciężkie go czekają przeprawy. Jego dotychczasowe cierpienia są niczym w porównaniu z tym, co jeszcze nastąpi. Scena ta oznacza, że Papież zwycięży wrogów Kościoła dzięki doskonałemu nabożeństwu do Matki Najświętszej, którym rozpali cały Kościół, czego następstwem będzie powszechny, gorący kult do Eucharystii w całym Kościele i to da zwycięstwo Papieżowi. Kościół będzie przeżywał ciężkie chwile, także dozna wielu szkód, ale samo Niebo przyjdzie mu z pomocą. Ciężkie czasy skończą się i zapanuje pokój. Dla Kościoła będzie to nowy, wspaniały rozkwit."


Temu wszystkiemu towarzyszy jeszcze jeden symbol - zbliża się do Ziemi kometa.

W piątek 15 lutego 2013 r. planetoida "2012 DA14" przejdzie blisko Ziemi. Prognozy naukowców brzmią optymistycznie: nie martw się, przejdzie co najmniej 17.100 mil od Ziemi, nikt nie przewiduje problemów. Będzie niezwykłe widowisko w wielu miejscach na świecie, szczególnie kiedy będzie obserwowane przez teleskopy.

Świat wypełniony jest dużą ilością pesymistów, słowa: apokalipsa, katastrofa, koniec świata, bombardują nas każdego dnia ... trudno się dziwić, z kometami związane są również dziwne zjawiska na Ziemi.

Z przejściem tajemniczej komety przy "końcu czasów" związana jest przepowiednia głodu i biczowania ludzi biedą.

Wielki naród na oceanie, który jest zamieszkały przez ludzi różnych plemion zostanie zniszczony przez trzęsienia ziemi, sztormy i fale tsunami. W dużej części zostanie podzielony i zatopiony. Wszystkie nabrzeżne miasta będą żyć w strachu. Będzie to także czas wielkiego zepsucia obyczajów, kiedy Św. Sakramenty będą wyśmiewane, wzmoże się ucisk i pogarda. Będzie mało pracy, jedzenia, rozpocznie się rewolucja i wojny, ludzie będą wrogami dla siebie. Pod koniec okresu zapowiedziane jest, że świat okryją ciemności. Właśnie taki scenariusz pozostawiło po sobie wielu mistyków ... czy on się wypełni?

Wiele proroctw wskazuje na przyjście fałszywego Mesjasza - Antychrysta, który będzie odpowiedzialny za największą udrękę na Ziemi ... czy będzie to następca Benedykta XVI, oto jest największe pytanie ludzi w ciągu ostatnich dni?

Joseph Ratzinger słynął ze swojej nieugiętej postawy, jego obrońcy twierdzą, że jest on wybitnym papieżem, toteż coraz bardziej dziwi ludzi jego ostatnia decyzja.


Czy możemy lekceważyć te proroctwa? Myślę, że nie ... ale póki co, wszystko na to wskazuje, że szatan nie został jeszcze związany a na świecie wiedzie „prim” Jerozolima a nie Rzym.

Ot, takie spekulacje można prowadzić w nieskończoność. Jedno jest wiadome, istnieją na świecie wrogowie, którzy działają poza sceną świata; system, który zniewala ludzkość i to jest nasz problem, jak odróżnić fałszywy system, jak go pokonać i czy uda nam się to zrobić w pokojowej walce?

Również w proroctwach jest dla Ziemi wielkie pocieszenie ... w końcu przyjdzie wielki cud, który wypełni świat zdziwieniem. Ten cud poprzedzony będzie rewolucją, kościół będzie bardzo cierpiał, jego liderzy i pracownicy będą biczowani i wyszydzani. Cierpienia kościoła będą dużo większe niż kiedykolwiek w przeszłości.

I na nowo powstanie Ziemia, Bóg przebuduje cały świat i poprowadzi wszystkich do prawdziwej wiary.


12 Feb. 2012

WIESŁAWA
~

http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012 ... ikcja.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6837
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12590 razy
Otrzymał podziękowanie: 12884 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 13 lut 2013, 18:29

Wiecie co ? zaczynają mnie wkurzać te wszystkie przepowiednie....co ma być to będzie..... ;)

0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6837
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12590 razy
Otrzymał podziękowanie: 12884 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 24 lut 2013, 21:28

Wiem ,pisałam że nie lubię przepowiedni ,ale zrobię jeszcze raz wyjątek ,bo ta jest niezwykle ciekawa

Czy kadencja Baracka Obamy zostanie przerwana?

Prezydent Barack Obama właśnie rozpoczął swoją drugą kadencję jako szef światowego mocarstwa. Nic, absolutnie nic nie wskazuje na to, że jego kadencja zostanie przerwana. Jest uważany za sprawnego prezydenta USA, który jest obdarzony ogromną charyzmą i daje sobie radę w potyczkach z Republikanami w Kongresie.

Jest jednak sprawa zdumiewających informacji, które na pokład Nautilusa docierają z różnych miejsc świata. Czego dotyczą? Wizji jasnowidzów. Wyraźnie oni widzą, że druga kadencja będzie miała dramatyczny przebieg. W efekcie zostanie ona przerwana, a w efekcie tego prezydentem Stanów Zjednoczonych zostanie ktoś inny.

Jako pierwszy o tym wspomniał kiedyś jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski. Wizja ta została lekko zapomniana i gdzieś ukryła się w natłoku innych, ciekawych wiadomości. Teraz jednak chcemy o tym wspomnieć w serwisie, aby ta publikacja dawała możliwość do weryfikacji. O wizji Jackowskiego dotyczącej Baracka Obamy wspomniała także nasza czytelniczka w jednym z e-maili.

From: I.
Sent: Wednesday, February 13, 2013 3:28 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: przerwana kadencja ?

Droga Fundacjo Nautilus !


Kiedyś w jednym ze swoich artykułów napisaliście o wizji Krzysztofa Jackowskiego na temat Baracka Obamy. W tamtym artykule Pan Krzysztof Jackowski mówi wyraźnie o tym, ze jego prezydentura zostanie przerwana. Dlaczego o tm piszę ? A więc całkiem niedawno trafiłam na pewien film na you tube w którym prorok John Paul Jackson wspomina o tym, że będzie dokonana próba zamachu na prezydenta Obamę. Zastanowiło mnie to, gdyż kiedyś Pan Jackowski wspominał o przerwanej prezydenturze Obamy.
Tutaj zamieszczam filmik z you tube w którym ten prorok mówi o tym co widział ( pod koniec 19 min. a dokładnie 19:48 jest poruszony ten wątek ),:
Domyślam się, że nie jedna osoba wizję Pana Krzysztofa Jackowskiego potraktowała na pewno z góry mówiąc, że to kolejna przepowiednia która się nie sprawdziła. Cóż, nikt też nie przewidział drugiej kadencji tego prezydenta, więc czasami lepiej nie oceniać czegoś przed czasem, w końcu nie wiemy kiedy to może mieć miejsce.
Jednak uderzające jest to w tych dwóch informacjach, że coś albo nie pozwoli dalej być prezydentem Barackowi Obamie albo będzie przeszkadzało mu na tej drodze aby dalej pełnić to stanowisko.

Na koniec pozdrawiam ciepło całą FN !

I.W.

Dosłownie przed chwiulą rozmawialiśmy z Krzysztofem Jackowskim, który absolutnie potwierdził, że widzi "przerwaną kadencję prezydenta USA". Obiecał zrobić wizję i zobaczyć "więcej szczegółów". Na razie wykonaliśmy zadanie i opublikowaliśmy ten tekst jako dowód dla tych, którzy być może w przyszłości będą chcieli to zweryfikować.

http://www.nautilus.org.pl/index.php?p=artykul&id=2637
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 25 lut 2013, 15:12


Pozdrawiam - Thotal :)

zrobiłem wstawkę /blueray21
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6837
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12590 razy
Otrzymał podziękowanie: 12884 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 28 wrz 2013, 15:41

Przewidział wojny, Holokaust i Jana Pawła II. Według jego wizji wkrótce staniemy się potęgą!
Jego sławy nie można równać z popularnością Nostradamusa czy świętego Malachiasza, ale pod względem skuteczności oraz szczegółowości swoich wizji bił wielu wieszczów na głowę. Ludwik Rocca był franciszkaninem, a swoje objawienia zaczął ujawniać dopiero pod koniec ziemskiego żywota. Wiele z tych niezwykłych obrazów dotyczyło Polski.

Wszystko zaczęło się po tym, gdy jako 92-letni starzec odwiedził Ziemię Świętą. Tuż po tym ważnym w swoim życiu wydarzeniu jego towarzysze zauważyli, że Ludwik stał się apatyczny. Stan ten trwał sześć tygodni. Potem franciszkanin wyraził dość zaskakującą prośbę - chciał, aby dniem i nocą towarzyszyło mu dwóch zakonników. Zadaniem współbraci miało być zapisywanie każdej wypowiedzi, która padała z jego ust. Jak sam bowiem twierdził, Bóg przemawiał za jego pośrednictwem, obwieszczając przyszłe wydarzenia. Zajście to miało miejsce w roku 1849, zaledwie tydzień przed śmiercią Rocci.
Jednym z wielkich historycznych wydarzeń, które w stu procentach pokryło się z wizją franciszkanina, był wybuch I wojny światowej. Rocca zapowiedział, iż 65 lat po jego śmierci, czyli w roku 1914, rozpocznie się, ogromna zawierucha wojenna, niosąca śmierć na Półwyspie Bałkańskim, gdzie dojdzie do zamachu i zabójstwa jednego z członków rodziny panującej, wywodzącej się z linii Habsburgów. Zakonnik opowiadał o wszystkich tych wydarzeniach ze szczegółami. Większość z jego zapowiedzi zrealizowała się w najmniejszym nawet ułamku.

Jeszcze bardziej szczegółowo opowiedział brat Ludwik o tym, co się stanie dokładnie 90 lat po jego śmierci. II wojnę światową zapowiedział jako kolejne przerażające wydarzenie, które w krótkim czasie doświadczy ludzkość. I tutaj czas, na jaki przypaść miały owe zajścia, pokrył się w pełni z treścią zapowiedzi - tak, jak to widział duchowny, wojna, której zasięg objął ludzi na całej niemal Ziemi, wybuchła ponownie w 1939 r. Według słów przepowiedni, konflikt ten miał być straszny, a areną jego działań miał stać się cały świat.
W swojej przepowiedni brat Ludwik zapowiedział pojawienie się samolotów i czołgów, które w wizji przybrały postać żelaznych ptaków i smoków, a które to właśnie podczas II wojny światowej po raz pierwszy miały zostać w większości wykorzystane. Przepowiedział również pojawienie się Hitlera, którego nazwał wodzem-szaleńcem, związanym z antychrystem. Ów obłąkaniec miał doprowadzić Niemcy do klęski i poniżenia.

Za swojego życia Rocca zapowiedział też inne wydarzenia związane z II wojną światową, a mianowicie porażkę państw Osi oraz zmianę frontu przez Sowietów i przystąpienie do aliantów. Franciszkanin przewidział również liczbę ofiar Holokaustu. Według jego wizji, śmierć miało ponieść 5 milionów Żydów. Doskonale wiedział też, w jaki sposób wojna się zakończy - założył bowiem, że ten rozdział w historii ludzkości zostanie zamknięty poprzez zrzucenie bomb nuklearnych na dwa japońskie miasta: Hiroszimę i Nagasaki. Treść tej wizji brzmiała następująco: "Nad Krajem Kwitnącej Wiśni chmura ogniem ziejąca obróci w gruzy południe i środek wyspy". Wizje franciszkanina były niezwykle interesujące szczególnie z naszego punktu widzenia. W wielu swoich przepowiedniach często wspominał on bowiem o naszym kraju i wydarzeniach, jakie mają się w nim rozegrać. Do dziś olbrzymie wrażenie na komentatorach jego proroctw robi zapowiedź wyboru papieża z Polski. Zgodnie z jego słowami, dając światu głowę Kościoła, która wywodzi się z Kraju nad Wisłą, Bóg miał wywyższyć Naród Polski. W czasach, kiedy wizja została spisana, wywołała ogromne niedowierzanie. Wcześniej, przez wieki, ten dostojny tytuł dzierżyli bowiem przede wszystkim duchowni narodowości włoskiej.

"Najwyżej wyniesie Pan Bóg Polaków, gdyż dadzą światu wielkiego Papieża" - cytuje treść przepowiedni profesor Tomasz Szarota, który wizjom zakonnika poświęcił jeden ze swoich artykułów. Naukowiec przyznał, że z zainteresowaniem zapoznał się z treścią przepowiedni, kiedy przypadkowo natrafił na nią, kiedy poszukiwał materiałów do swojej nowej książki. Ta dotycząca papieża z Polski podważyła wtedy - w jego opinii - wartość treści całego proroctwa. Jak się okazało, niesłusznie.
Według przepowiedni brata Ludwika, Polska, stać się miała jednym z potężniejszych krajów w Europie, a pod jej zwierzchnictwem miały się zjednoczyć kraje słowiańskie. Zjednoczeni Słowianie mieli wspólnymi siłami wypędzić Turków z Europy. Co ciekawe, Polska ma ostatecznie odzyskać swojego króla, który będzie wywodził się z dawnego rodu książęcego. Zakonnik wyjawił też, że nasz kraj stanie się tak ważny, że języka polskiego będą nauczać na uczelniach całego świata.

"Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Morze Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie. Wielki mąż Ameryki roztoczy nad nią przemożną opieką, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie" - brzmi cytowana przez naukowca treść przepowiedni.
Jak stwierdził historyk, właśnie ze względu na wizję, zgodnie z którą Polska ma się stać potęgą, a należy przecież pamiętać, że naszego kraju nie było wówczas na mapach, przepowiednie Ludwika Rocci stawały się wielokrotnie w przeszłości obiektem drwin.

Spośród fascynujących i jakże trafnych - dziś już można tak powiedzieć - przepowiedni brata znajdują się także te, które założyły koniec wielkiej potęgi kolonizacyjnej Anglii czy rozpad wielkiej Rosji, która podzieli się na mniejsze części.

Co nas może czekać w przyszłości? Marny los, jak wynika z przepowiedni, czeka Włochy, której piękne miasta zostaną zrujnowane. Nie można też wykluczyć, bazując na wizjach duchownego, że Watykan przestanie być siedzibą papieża, który "będzie uciekał po zwłokach kardynałów". Źle ma się też dziać w Anglii, która zostanie podbita przez Irlandię i Szkocję. Do zjednoczenia ma dojść natomiast na Półwyspie Iberyjskim, gdzie zunifikować mają się Portugalia i Hiszpania.

(rc/ac/niewiarygodne.pl)
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,pag ... omosc.html
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 29 wrz 2013, 20:30

Niezmiernie ciekawa jest ta przepowiednia i zgodna z moja wiedza, ale.... warto spojrzeć na nią ciutke inaczej niż standardowo podpowiada nam logika.... logika bowiem potrafi plątać figle czasami. ;) :D

Według przepowiedni brata Ludwika, Polska, stać się miała jednym z potężniejszych krajów w Europie, a pod jej zwierzchnictwem miały się zjednoczyć kraje słowiańskie. Zjednoczeni Słowianie mieli wspólnymi siłami wypędzić Turków z Europy. Co ciekawe, Polska ma ostatecznie odzyskać swojego króla, który będzie wywodził się z dawnego rodu książęcego. Zakonnik wyjawił też, że nasz kraj stanie się tak ważny, że języka polskiego będą nauczać na uczelniach całego świata.

"Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Morze Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie. Wielki mąż Ameryki roztoczy nad nią przemożną opieką, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie" - brzmi cytowana przez naukowca treść przepowiedni.
Jak stwierdził historyk, właśnie ze względu na wizję, zgodnie z którą Polska ma się stać potęgą, a należy przecież pamiętać, że naszego kraju nie było wówczas na mapach, przepowiednie Ludwika Rocci stawały się wielokrotnie w przeszłości obiektem drwin.O terenach wielkiej Europy na ktorych zamieszkiwali dawni Słowianie , wiemy, ten fragment nas nie zadziwi jeżeli połączą się tworząc Wielka Unie Słowian.

Król z dawnego rodu..... jest jeden malutki taki tyci , tyci sekret w tym słowie, otóż KRÓLEM wcale nie musi być mężczyzna! w naszej historii znany jest doskonale wspaniały i wielki KRÓL Polski i Polaków , którym była kobieta! Znana postać Jadwiga Andegaweńska, której więzy rodowe sięgają całej Europy. Zatem nie jest to rzecz niemożliwa żeby Królem była kobieta.

Wielki mąż Ameryki.... wcale nie musi być Amerykaninem i nie musi być politykiem, wielkość mężczyzny określi jego mądrość serca, to jest miernik o największej randze wartości Czlowieka!
Jako ze u nas w Polsce iskra ognia zmian zapali wielki ogień .... ( to tez z przepowiedni Ojca Klimuszki) pozostaje nam cieszyć się i być cierpliwym.

Reszta niech jeszcze na chwilkę pozostanie w domysłach, wszak w nich zazwyczaj prawdy jest najwięcej.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 16 paź 2013, 19:21

Może nie są to proroctwa, ale przepowiednie co do następnego roku, choć też dość ogólne.
Przypomnę, że niedawna zapowiedź St. Germain odnośnie rewaluacji channelowana przez tą samą chnnelerkę - się nie sprawdziła - przynajmniej co do zapowiedzianego terminu. Cóż trzeba trochę poczekać na weryfikację, choćby do świąt, jeśli chodzi o zapowiedziane fundusze dobrobytu.


Matka / Ojciec Bóg Przewidywania na rok 2014 ( dla Sedona Journal)

14 października 2013
Channeler : Kathryn E. May

Przewidujemy, dramatyczne i rewolucyjne zmiany na Ziemi w 2014 roku, jakich nigdy wcześniej nie widziano na tej planecie. Ludzkość wzniesie się na nowe wyżyny, z powodu nowej wolności od biedy i nędzy, co fundusze Prosperity zrobią możliwym. Środki zostaną uwolnione w okresie czasu, aby uniknąć chaosu na rynkach światowych, ale efekt zacznie być odczuwalny przed Bożym Narodzeniem 2013 roku i nadal będzie podnosić serca i umysły na całym świecie.

Istnieją trzy wydarzenia, które zmienią wasz świat całkowicie. Pierwszym było 22 sierpnia 2013 odejście Ciemnych (Gadów), którzy byli inicjatorami wszystkich wojen, ogromnych nadużyć władzy, i celowo zaaranżowanego ubóstwa na całym świecie. Drugie to jest uwolnienie funduszy dobrobytu, które zakończy się transferem bogactwa dla całej ludzkości, a nie nielicznych najbogatszych. Trzecie i najbardziej ekscytujące wydarzenie to będzie przylot i lądowanie gwiezdnych Braci i Sióstr, którzy teraz, 14 października, czekają w ich statkach liczonych w miliony. Są oni na orbicie wokół Ziemi, w oczekiwaniu, że komunikaty, zostaną podane wszystkie na raz, za pośrednictwem mediów w każdym zakątku świata.

To zajmie kilka miesięcy, zanim cała światowa populacja będzie w stanie wchłonąć prawdziwy sens zmian. Eony niewoli gospodarczej, które zostały zaprojektowane przez Ciemne Kapelusze wynikały z formy psychologicznego sposobu myślenia, która kręciła się wokół uczuć braku, konkurencji i strachu. Ci Ciemni z rasy gadów zostali usunięci z planety 22 sierpnia 2013 roku, ale ich zaległe postawy i psychologiczne uwarunkowania zajmą miesiące, a może lata, aby je całkowicie wyeliminować. Niektórzy nazywają ich Illuminati, lub Trzynaście Rodzin. My wolimy nazywać ich „Niegrzeczni” ponieważ nie chcemy powiększać ich władzy. Zapewniamy, że ich nie ma. Możecie posłuchać tej ceremonii, w której odeszli będąc zabranymi do Światła. To było transmitowane na BlogTalkRadio.com/ChannelPanel w nocy, kiedy New Era się zaczęła.

Wielu z was zna dobrą pracę naszego drogiego St Germain w ciągu ostatnich kilkuset lat, co pozwoli, że cała globalna gospodarka będzie zresetowana podczas usuwania mocy z rąk elit. Zmiana władzy ekonomicznej przyniesie niewyobrażalne zmiany polityczne, w tym całej reorganizację rządu Stanów Zjednoczonych. Zaczniecie czuć prawdziwy sens życia, mówiąc: "Na Ziemi, jest jak w Niebie” , kiedy nowe poczucie wolności, przejrzystości i współpracy w rozprzestrzeni się w całym kraju i znój długich godzin w nudnej pracy zamieni się w taniec na ulicach z okazji świętowania Życia, wolności i dążenia do Szczęścia.

Niektórzy wierzyli, że duchowość jest oddzielona od polityki. Pragniemy poinformować, że My, Matka i Ojciec Bóg, zawsze byliśmy bardzo zaangażowani w ewolucję rządów na waszej planecie, ponieważ zarządzanie narodem, jest najbardziej wpływowym elementem na zdrowie, bezpieczeństwo i dobrobyt indywidualny, obok roli rodziców i rodziny. Wszystko jest połączone, wszystko jest istotne.

Przybycie „Galaktycznych” przyniesie zupełnie nowy klimat Miłości, Zaufania i Współpracy na całym świecie. Każde miasto, każda wioska będzie odwiedzana przez wysoko rozwiniętych, dedykowanych braci i siostry z gwiazd, którzy przybyli w milionach, aby służyć wam w waszym Wzniesieniu. Są nauczycielami i przyjaciółmi, którzy przyniosą nowe pomysły i nowe technologie, które są daleko poza wszystkim, co macie dostępne już teraz. Darmowa energia, komunikacja i transport powietrzny przyniesie wygodę, bez zanieczyszczenia lub niszczenia delikatnych ekosystemów Matki Ziemi. Oczywiście, zmiany te nie mogą być przyniesione bez eliminacji przemysłu ropy i gazu i likwidacji wszystkich toksycznych stosowanych środków chemicznych w rolnictwie i produkcji. Niektóre z tych zmian się już zaczynają i wejdą w pełnię sił w 2014 roku.

Galaktyczni, działając wobec żarliwych modlitw ludzkości, i za zgodą Niebiańskiej Kompanii, już zaczęli wspomagać oczyszczanie planety. Wasza broń jądrowa była powodem ogromnych obaw reszty kosmosu, i była priorytetem. Wszystkie bronie typu masowej nuklearnej zagłady zostały całkowicie wyłączone. Jest to mała sprawa dla Galaktycznych zlokalizować i rozbroić je, a wszystkie bronie, które mogłyby zostać wykorzystane do prowadzenia Trzeciej wojny światowej zostały zneutralizowane. Mniejsze bronie jak głowice jądrowe na pociskach rakietowych również zostały zneutralizowane, choć konwencjonalna broń jest wciąż działająca. To też w końcu będzie wyłączone; 2014 rok znajdzie wybuch pokoju dużych rozmiarów.

Wraz z końcem wojen, w tym wszystkich w ostatnich kilku wojen domowych, które są jeszcze w fazie końcowej, 2014 przyniesie zupełnie nowy rodzaj wolności dla uchodźców na całym świecie, którzy byli zakładnikiem strachu, biedy i konfliktów. Nowe formy dobrobytu będą utrzymywać atmosferę wolności i otwartego handlu, i powrócą do spustoszonych ojczyzn, aby odbudowywać i przebywać w pokoju, przebaczeniu i pojednaniu. Wszystko to będzie wspomagane przez dużą pomoc Galaktycznych - w rozwoju nowych metod produkcji rolniczej, nowych źródeł czystej wody i wolnej energii - którzy będą źródłem stałej służby i nieskończonej Miłości.

Tak, rzeczywiście, Ukochani, jesteście obecni teraz we wschodzie Nowego Złotego Wieku, i będzie to wspaniałe poza wasze najśmielsze wyobrażenia. Uczyniliście to możliwym poprzez podniesienie osobistych wibracji w przygotowaniu do pierwszej fali Wzniesienia. Wszyscy, cała ludzkość rozpocznie chwalebne Wzniesienie, w którym możecie podnieść swoje ciała do wyższych wibracji, w celu dostosowania się do Wzniesienia Matki Ziemi do piątego wymiaru. Chwalebny czas to będzie.

Opuszczamy was dla naszego Ukochanego Sanandy, którego znaliście, jako Jezusa, doskonały opis tego, czego macie doświadczyć osobiście w swoim nadchodzącym wzniesieniu.

Jesteśmy Matka i Ojciec Bóg, przynosząc tą wiadomość we współpracy z Sanandą i pierwotnym Stwórcą, za pośrednictwem naszej Kathryn / Lady Portia, nazywanej "Głosem Matki / Ojca Boga". Życzymy wam Pokoju, Harmonii, Przebaczenia, Radości i Niekończącej się Miłości.

Zapisane przez Kathryn E. May,
14 października 2013
www.whoneedslight.org
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

quetzalcoatl888
Posty: 1245
Rejestracja: środa 17 kwie 2013, 21:21
x 1
x 9
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podziękowanie: 964 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » środa 16 paź 2013, 22:15

tylko jeden krol moze uratowac ten kraj :)

http://www.youtube.com/watch?v=YC_ocetyk9E
0 xAwatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 29 paź 2013, 22:04

Myślę, że nie wszystkim czytającym spodoba się ta kontynuacja zapowiedzi na rok 2014 channelowana przez Kathryn May. Więc nie będę komentował, aby nie sugerować i pozostawię ocenę czytelnikom.
Jednak warto spokojnie przeanalizować ten materiał, bo zawiera istotne zagadnienia.

Pierwotny Stwórca – o Wzniesieniu

Gdzie mamy zacząć? Wiadomości na rok 2014 są tak dramatyczne, więc tak zmieniające życie dla ludzkości, dla planet, gwiazd i wszystkich istot kosmosu, że słowami nie da się tego opisać. Jestem zachwycony, publicznością w Sedona Journal, która jest bardzo zaawansowana duchowo, tak, że mogę podnieść poziom dyskursu tutaj z przekonaniem, że będzie on odebrany i zrozumiany.

Po pierwsze, powiem wam, że droga do Wzniesienia jest teraz wypełniona pracowitymi mistrzami, którzy chcą wykonać kolejny krok w wyższe wymiary. Mamy dylemat, tutaj jednak. Opiszę go wam. Rady, które mają swoje palce na przyciskach, by tak rzec, martwią się jednym stałym problemem ludzkości. Ze względu na tysiące lat braku i psychologiczne zaprogramowanie, które przekonało większość, że brak jest trwały, nieodwracalny i nienaprawialny, jest nieokreślony, ale wszechobecny nurt rozpaczy, beznadziei i urazu pod wszystkimi innymi emocjami, nawet u tych, którzy próbują pilnie podnieść swoje wibracje.

Te podstawowe uczucia, które były tak znane dla Lightworkers w ciągu wieków stały się częścią waszej psychiki do tego stopnia, że myślicie o nich jako nieodłącznych w waszym wyrazie hojności i życzliwości dla innych. Wasza troska o cierpienie innych zawiera w sobie szczep niecierpliwości i zazdrosną niechęć do tych, którzy uciskali całą ludność przez tysiące lat. Oczywiście wydaje się to naturalne dla was, ponieważ wypływa z waszej mentalności wojownika i chcecie się bronić i chronić tych, którzy doznają nadużyć. Z perspektywy 3 -wymiarowej, ma to sens.

Teraz, gdy Nowa Złota Era wschodzi, proszę was, aby odwrócić się o 180 stopni od uczucia desperacji, nawet jeśli ta desperacja dotyczy losu innych. Spójrzcie na słońce, Umiłowani, i znajdźcie je w swoich sercach, aby zaoferować przebaczenie dla tych, którzy wcześniej byli niesprawiedliwi, bo w waszych poprzednich wcieleniach wielu z was grał rolę silnych przywódców, którzy nadużywali swojej mocy. To była część waszej umowy z Nami, że będziecie doświadczali każdego możliwego rodzaju życia, w celu rozwijania empatii do innych. To zrobiliście, a teraz jest czas, aby rozwiązać to wszystko, porzucając każdy strzęp urazy i obwiniania innych za każdy stan, jaki obserwujecie na świecie.

Całkowicie nie zrozumiecie zawiłości tej aranżacji zawartej ze swoim Wyższym Ja i Nami aż się Wzniesiecie, ale nie będziecie w stanie wznieść się, dopóki nie będziecie w stanie zostawić za sobą wszystkich niżej wibracyjnych uczuć. Spójrzcie wewnątrz siebie, Ukochani, i zidentyfikujcie uczucie zniecierpliwienia, frustracji, żalu, lęku lub depresji, wobec tych rzeczy, które będą was powstrzymywały przed dołączeniem do pierwszej fali Wzniesienia, która ma się rozpocząć natychmiast i trwać przez pierwsze miesiące 2014.

Oto dylemat, który powstrzymuje pierwszą falę w tym czasie :frustracja, którą czujecie, której winą jest cierpienie wokół was, trzyma was zamkniętymi w niższej wibracji, co jak mówicie zostanie uwolnione przez uwolnienie Funduszy Prosperity. Z naszego punktu widzenia, widzimy, że nie jest to wysoką wibracją konieczna dla Wzniesienia, bo widzicie swój stan emocjonalny związany z warunkami ekonomicznymi. To jest 3 – cio wymiarowa pułapka, która utrzymywała w niewoli planetę od wieków, odbijana przez oczy empatycznego stanu lightworkers.

To nie dylemat jajko, czy kurczak. Prosimy Was, abyście się postawili we Wzniesionym stanie uczuć. Tylko to samo uczyni możliwym, abyście podnieśli siebie do 5-go wymiaru. Ten Wzniesiony stan, o którym mówimy jest jednym z tym, w którym wiecie, że nawet umrzeć z głodu lub cierpieć ból fizyczny nie jest kłopotliwym problemem dla duszy we wzniesieniu, bo to są tylko warunki zewnętrznego stanu ciała. Podobnie, utrata domu lub mieszkania, nawet jeśli miałbyś mieszkać w schronisku, nie jest ważna, ponieważ jest to tylko kwestia komfortu fizycznego, a nie prawdziwego przeżycia, bo twoja dusza żyje wiecznie, niezależnie od tymczasowego stanu tego ciała.

Jest to trudne wyzwanie, zapomnieć niepokój o stan fizyczny siebie i rodziny wokół. Pozostawienie za sobą niepokoju nie oznacza, że nie obchodzi mnie, czy chcę pomóc, to po prostu oznacza, że jesteście świadomi większego obrazu, którym jest rozwój waszych dusz. A więc prosimy, drodzy, żebyście odwrócili swoje myśli, od dobrobytu i wygody, jaką on przyniesie dla Matki Ziemi i wszystkich jej stworzeń, i włączyli się zamiast tego w zadania stojące przed wami. Pomagajcie, gdzie możecie podnieść swoje energie Światła, i dołączcie do nas w obchodach triumfującego podniesienia dusz tych wszystkich, którzy żyją teraz w ludzkich ciałach.

Nie ma komfortu fizycznego lub ulgi, która zapewni wasze przejście. Fundusze Prosperity były jedynie zamierzone dla wytchnienia dla tych śpiących, którzy koncentrują się na ich kłopotach finansowych, aby umożliwić im złapanie oddechu i spojrzenie wokół siebie i zacząć budzić się do Nowego Początku. Cierpienie, jakiego doświadczacie na planecie było częścią umowy podpisanej przez Was, zanim przyszliście tutaj, a nie coś, co koniecznie musi być zmienione lub usunięte. W rzeczywistości, jest to warunek, który pobudzał was do większego współczucia, tolerancji i służby dla innych. Zamiast przeklinać ciemności, jak wam powiedziano, zapalcie swoje świeczki, i niech się palą jasno, bez strachu i w kompletnej i nieograniczonej Miłości.

Tylko Wiara, Miłość i Przebaczenie dadzą wam skrzydła, aby podnieść swoje serca i osiągnąć wielkie Przesunięcie 2013-2014, który jest waszym przyrodzonym prawem. Mogę wam powiedzieć, Ukochani, że jeśli możecie to osiągnąć, i te inne dziesięć przykazań dla Wzniesienia, które wam dałem jako wytyczne, jako część Nowego Pisma Świętego Sanandy, to każdy z was, kto to czyta będzie obejmował waszych Braci i Siostry w wyższych wymiarach przed pierwszą równonocą wiosenną 2014 roku, a wielu z was ukończy Wzniesienie przed przełomem tego historycznego roku kalendarzowego.

Wierzę w Was, i wspieram wasz wspaniały wielki plan dla Wzniesienia Ziemi i wszystkich jej mieszkańców. Będzie on triumfalnym sukcesem w przyszłym roku, a cały kosmos będzie radować się z wami. Jesteście dziećmi mojego serca, i daję wam moją nieskończoną Miłość.

Zapisane przez Kathryn E. May PsyD,
16 października 2013
http://www.whoneedslight.org
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 30 paź 2013, 10:32

PROROCTWA..... ;) :lol:

Ja prorokuję iż P. Jezus Sananda jeszcze w tym roku wyląduje w muzeum techniki jako eksponat niepowtarzalny w robieniu Ludziom wody z mózgu! ;) :lol: :lol: :lol:
I dodam iż nic nie wie a swoje domniemania zapisane w postaci znanych nam "rewelacji" są wynikiem bardzo szybkich analiz podsłuchanych i przeczytanych słów wypowiadanych przez Ludzi z Duszami. ;) :D

Jako że istnieć może jedynie gdy Ludzie skupiają na nim uwagę ( powodują grawitację zdeponowanej w nim energii programu) zatem przekazuje te nie wiele znaczące "objawienia" usiłując skupić na sobie uwagę ludzi , bo w innym wypadku przestał by zwyczajnie istnieć... ;) :lol: :lol:

Dodam jeszcze iż ... Wiadomości na rok 2014 DLA LUDZI Z DUSZAMI REWELACYJNE!!!! Natomiast dla syntetyków delikatnie mówiąc kiepskie z wielu względów co mogą uznać za dramatyczne!

Pojawia się więc w mózgach odbierających go challengerów jako wieloimienna postać skupiająca na sobie energię, reszta po południu bo mam fajniejsze zajęcia, radosne w miłym towarzystwie. ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 30 paź 2013, 11:03

Kiara pisze:Dodam jeszcze iż ... Wiadomości na rok 2014 DLA LUDZI Z DUSZAMI REWELACYJNE!!!! Natomiast dla syntetyków delikatnie mówiąc kiepskie z wielu względów co mogą uznać za dramatyczne!ciekawe gdzie znikają populacje całych miast?,- np. większa połowa Detroit- może to były "syntetyki" ;)

blueray21 pisze:Cierpienie, jakiego doświadczacie na planecie było częścią umowy podpisanej przez Was, zanim przyszliście tutaj, a nie coś, co koniecznie musi być zmienione lub usunięte. W rzeczywistości, jest to warunek, który pobudzał was do większego współczucia, tolerancji i służby dla innych. Zamiast przeklinać ciemności, jak wam powiedziano, zapalcie swoje świeczki, i niech się palą jasno, bez strachu i w kompletnej i nieograniczonej Miłości.

Tylko Wiara, Miłość i Przebaczenie dadzą wam skrzydła, aby podnieść swoje serca i osiągnąć wielkie Przesunięcie 2013-2014, który jest waszym przyrodzonym prawem.

sytuacja nieco paradoksalna- wygląda na to, że cierpią nie tylko "zakontraktowani", ale i ci co na to patrzą,-
chyba, że obserwatorzy też sobie to zakontraktowali- ale miszmasz
;)
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 30 paź 2013, 12:38

No właśnie, nie chciałem tego komentować, ale ten fragment jakby dotyczył innej bajki. Nadal nie jestem przekonany o tym kontraktowaniu, gdyby wmówiono mi, że to efekt karmy, może uwierzyłbym.
Ale skala zjawiska jest ogromna i powstaje pytanie, komu ta energia cierpienia służy, bo jakoś trudno mi uwierzyć, że dusza może być okrutna w stosunku do ciała, które zamieszkuje. Pomijam niewygody, chodzi o prawdziwe cierpienia.
Zresztą 'niewygody" to też paradoks, jeżeli ktoś znajduje się w dobrych warunkach, to będzie jeszcze dążył do ich polepszenia i niekoniecznie musi to robić czyimś kosztem - bo to już przegięcie.
Natomiast złe warunki z pewnością będą generowały złe myśli i postępki, ponieważ w tych warunkach nie widać lepszego rozwiązania. Gdzie w tym logika?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 30 paź 2013, 13:09

..ja nie neguje tzw. kontraktów inkarnacyjnych, zresztą takie wyjaśnienia pojawiły się już na poprzednim forum przy okazji "bliźniaczych dusz/płomieni,-
które jakoby to miały się umawiać na największe "świństwa" wobec siebie na "poligonie" 3G/ziemia, ale chodzi tylko o to,-
że ciężko wymagać od "aktorów" tego "przedstawienia" pełnej akceptacji takiej wersji wydarzeń bez zdjęcia woalu zapomnienia..
i jeszcze ciekawostka:

„walk-in” – Dusza która inkarnuje w ciało fizyczne wchodząc w istniejącą już powłokę cielesną. Dochodzi tutaj do wymiany Dusz czyli inkarnacji z pominięciem procesu Narodzin – znane są bowiem sytuacje w których z Ciała wychodzi jedna Dusza i wchodzi w nie inna, np w czasie śmierci klinicznej, ciężkiej choroby itp. Nowa Dusza zna dokładnie Szkic Życiowy i Zlecenia poprzedniej Duszy – tak aby zostały zachowane „reguły Gry”.
W nomenklaturze informatycznej proces ten można porównać do wymiany dysku twardego w komputerze – dysku który jest już skonfigurowany i gotowy do działania.

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/10/29 ... t-germain/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 30 paź 2013, 20:43

Czytałam całość zamieszczonego fragmentu, ciarki przechodzą , bo jak dla mnie toczy się zakulisowa walka o ciała Ludzkie , ale takie z Duszami, by ci bez dusz mogli pobyć na ziemi dłużej nieco.

Naprawdę przejmowanie ciał fizycznych , szczególnie podczas śmierci klinicznej i ciężkich chorób w których ludzie tracą świadomość jest nagminna , dotyczy to również osób psychicznie chorych ale też narkomanów i alkoholików, oni nie są w stanie władać sobą świadomie zatem są przejmowane ich ciała.
W normalnych warunkach nie ma żadnej potrzeby wymiany Duszy w ciałach, ŻADNEJ. Energie o wysokich wibracjach gdy chcą być w naszym materialnym świecie bez problemu materializują sobie ciała fizyczne, nie muszą przejmować ludzkich ciał do wypełnienia swoich zadań.
robią to tylko ci , którzy nie posiadają ciał subtelnych , a chcą jeszcze pobyć w podwyższonej wibracji do bycia w której niezbędne są fizyczne ciała o podwyższonych parametrach ( świetlistość , rozwibrowane czakry i cały system nerwowy zestrojony z wyzszą wibracją),no cóż wykorzystują ludzką nieświadomość i kłamią ile wlezie.
Zatem ja mówię temu procederowi NIE! NIE! NIE! , STOP i BASTA! kto świadomie podejmuje decyzję przekazania swojego ciała, to jego sprawa, wolna wola , niech robi co chce, ale STOP OSZUSTWOM!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9339
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 30 paź 2013, 21:17

Ten proces - "walk in" nie jest na szczęście tak powszechny i z odniesionego przeze mnie wrażenia w absolutnej większości przypadków to są z naszego punktu widzenia pozytywne zmiany osobowości. Te osoby z rogatych zmieniają się w anioły. Nawet Przebiśnieg pisał o takim zjawisku, choć oczywiście nie wiadomo, czy omawiane zjawisko tu zaszło, czy tylko zadziałał pewien "przegląd" życia.
Podobno są również przypadki podwójnej "obsady" - to dopiero musi być zamieszanie, a właściwie opętanie.
Samo zjawisko zachodzi ponoć w przypadku, gdy dusza "skończyła" naukę i chce porzucić ciało. Nie bardzo to rozumiem, wszak czas dla duszy nie istnieje, ale zakładam, że powodem jest chęć odejścia duszy, gdy ciało posiada jeszcze dużo sił życiowych, choć nie jest to regułą.
Więc przyjmijmy, że jest okazja. Kto i jak to wykorzysta to inna para kaloszy i to o czym Kiara pisze, a nawet protestuje, jest powiedziałbym, nieetyczne z naszego punktu widzenia. Jednak wpływ na to mamy niewielki, nawet jeśli chodziłoby o nas samych. Możemy tylko wpisać nasz protest w pole świadomości.
Nie nazwałbym tego masowym, być może jeśli chodzi o "uzależnionych", nie mam informacji, ale to oznaczałoby, że ktoś wysadza "z siodła" oryginalną duszę, która zaplanowała te doświadczenia.
Pytanie - czy jest to możliwe, bez jej zgody?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 30 paź 2013, 21:28

Nie do końca zgodziłbym się z takim kategoryzowaniem jakie czynisz, @Kiaro.
Faktem niezaprzeczalnym jest przejmowanie ciał ludzkich głównie przez byty z niskich wibracji, jednak zjawisko antrovis >> to troszkę szersze zagadnienie nie ograniczające się tylko do tych "złych" bytów. Wielu przedstawicieli wysoko i pozytywnie rozwiniętych cywilizacji chce krótko doświadczyć lub dowiedzieć się czegoś z naszego bytowania i jedynym wyjściem na osiągnięcie takiego zamierzenia jest czasowe przejęcie ciała ludzkiego. Jednak tu trzeba być chorendalnie ostrożnym, bo nie mając doświadczenia i licząc wciąż na "boskie opatrzności" bardzo łatwo wpaść w kłopoty gdyż w swej naiwności nie potrafimy rozpoznać manipulacj tych niskich, acz dużo bystrzejszych od nas manipulatorów. ;)
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

ODPOWIEDZ