Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: UFO - NOL - ET

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 19 sie 2017, 19:46

Fragment orędzia Pana Jezusa ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... -grob.html

Pytaj dziecko dalej.

- Panie Jezu wmawiają nam, ze odwiedzają nas różni przybysze z obcych planet, światów a równocześnie iż wokół Ziemi są pasy nazwane pasami Van Allena przez które ani z Ziemi ani na ziemię nie może przejść żadna żywa istota.

- I tak jest synu. Nikt z żadnej planety z waszego wszechświata nie może przedostać się żywy na Ziemię. I nikt z was żywy nie może tych pasów przejść.

- Czyli wszystkie wizyty tzw. kosmitów na ziemi to są demony które markują to, że są z innych planet, innych gwiazdozbiorów aby zwieść ludzi?

- Życie jest nie tylko na ziemi, lecz z innych planet waszego wszechświata nikt nie odwiedzał Ziemi. Jak i z Ziemi nie może żywy polecieć w kosmos.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... -grob.html



pawelz bardzo cię proszę nie zaśmiecaj tego tematu jakimiś orędziami .Masz to nich odpowiednie miejsce .Przenoszę twój post.
chanell
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 20 sie 2017, 05:54

Miałem zamiar je tu umieścić ale nie wiedziałem czy to odpowiednie miejsce bo te orędzie nie odnosi się do przyszłości a przekazuje pewną wiedzę.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16958
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 22 sie 2017, 19:24

demony maily swoje 100l I koniec, wlasnie wczorajsze zacmienie slonca bylo waznym momentem,-
os ziemi znow zmienila swoje nachylenie, masa krytyczna zostala osiagnieta, Big Ben umilkl na 4l,-
do 2021(ciekawe). Wiadomo o pasach Van Allena z oficjalnej fizyki, ten przekaz przypomina mi troche,-
przekazy Enki(b. podobny ton I zwroty).
To tyle na ta chwile, warto sledzic zakulisowe ruchy na scenie odchodzacego ciemnego swiata:

https://meditation539.wordpress.com/201 ... ich-w-usa/
I
http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/#! ... yczne.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 28 sie 2017, 15:22

Orędzie Matki Bożej ze strony http://pokochajsercejezusa.blox.pl/html z 11.12.2016 r. (fragmenty)
Przyszłość która czeka Ziemię nie jest dla was moje drogie dzieci bezpieczna. Ci którzy są wybrani do tego, by wami rządzić i ustanawiać prawo nie są lojalni wobec was i ich postępowanie wyniknie na waszą niekorzyść. Przekonacie o tym wkrótce, kiedy do NATO dołączy nowa grupa powstała przed pięćdziesięciu laty we Włoszech, jest to grupa która zajmuje się handlem na światową skalę, a także polityką. Rządy w Europie są prowadzone przez przedstawicieli wybranych nie przez was, lecz przez tych którzy chcą zniszczyć was i wasze przyszłe pokolenia, wysiedlając was z waszych ziem i niszcząc waszą rodzimą kulturę i tradycję. Wojny które toczą się teraz na świecie nie są wam przedstawiane takimi jakimi są naprawdę, jesteście wciąż okłamywani przez media które tuszują prawdę o tym co się dzieje i do czego zmierzają te wydarzenia.

Już niedługo Rosja zdobędzie się na ryzykowne przedsięwzięcie, które naruszy struktury NATO, będzie na celowniku władz europejskich i USA. Rządzący w Unii Europejskiej planują od dawna podpisanie kontraktu ze Stanami Zjednoczonymi, który zagrozi suwerenności Europy i państw, każdego z osobna.

Nie dajcie się oszukać kłamstwom które wpajają wam rządzący waszymi państwami, rządy dążą do utworzenia zjednoczonego królestwa europejskiego, pod rządami USA, sprzeciwiając się Rosji i podburzając ją do agresji wobec was. Wszystko co wam przekazuję jest prawdą wiadomą tylko tym, którzy stoją ponad wami, a mówię to dla waszego bezpieczeństwa.
...
Prawdą którą chcę wam przekazać jest także to, że w następstwie konfliktu który rozgrywa się w Syrii, będzie wojna z Turcją i Irakiem, do której później dołączy Francja, Niemcy i Anglia. Lecz zanim się to wydarzy upłynie czas, którego potrzebują do tego, by osiągnąć zamierzone cele. Skutkiem tej wojny będzie utworzenie się nowych unii i sojuszy, rozpadnie się stary ustrój.
Będzie to początkiem zmian politycznych, lecz także tego co nastąpi potem, na skutek destabilizacji i organizacji państw. Upadnie system rządzący dotychczas w Unii Europejskiej, rządy podzielą się na rządy terytorialne i unijne, państwa południa od Polski założą z Polską nowy sojusz. Władza niemiecka podzieli się na rządzących wewnątrz i tych rządzących poza granicami kraju, próbujących tworzyć nową unię z państwami zachodu. Na północy Europy państwa skandynawskie pozostaną poza wszelkimi układami politycznymi. Nowa sytuacja w Europie rozpocznie wiele zmian politycznych na świecie. Lecz będą to zmiany które nie doprowadzą do niczego dobrego, lecz do dalszych konfliktów i nieporozumień, wskutek czego zapanuje chaos w polityce i handlu, interesach i prawie migracyjnym, co doprowadzi w efekcie do utworzenia po pewnym czasie czegoś, co będzie przypominało dawną unię, lecz będzie to twór oparty na jednolitym prawie dla wszystkich państw, znajdujących się w jego granicach, które są wyznaczone przez dzisiejsze terytorium Unii Europejskiej.

Państwa stracą swoją suwerenność, zostaną poddane z przymusu władzy odgórnej, mającej władzę nad prawem we wszystkich krajach, które będzie obejmować. Stworzenie nowego superpaństwa będzie początkiem końca jakiejkolwiek wolności i swobody obywatelskiej i wyznaniowej, zaniknie każda kultura na skutek wprowadzenia jednolitego prawa i norm da wszystkich obywateli.
Źródło: http://pokochajsercejezusa.blox.pl/html
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 28 sie 2017, 23:12

Apokalipsa św. Jana...
Ciekawe, że nieśmiertelne rozwinięte istoty duchowe z lubością ( uwielbieniem) zabijają na wszelkie sposoby śmiertelne ''błądzące'' istoty ludzkie...i to niby w ramach naszego bezpieczeństwa a także naszej suwerenności. :shock:
Przyszłość która czeka Ziemię nie jest dla was moje drogie dzieci bezpieczna...
To fakt...tylko opieczentowani przeżyją :!:

Otwarcie siódmej pieczęci - wizja trąb

81. A gdy otworzył pieczęć siódmą,
zapanowała w niebie cisza jakby na pół godziny.
2. I ujrzałem siedmiu aniołów,
którzy stoją przed Bogiem, a dano im siedem trąb.
3. I przyszedł inny anioł,
i stanął przy ołtarzu, mając złote naczynie na żar,
i dano mu wiele kadzideł,
aby dał je w ofierze
jako modlitwy wszystkich świętych,
na złoty ołtarz, który jest przed tronem.
4. I wzniósł się dym kadzideł,
jako modlitwy świętych,
z ręki anioła przed Bogiem.
5. Anioł zaś wziął naczynie na żar,
napełnił je ogniem z ołtarza
i zrzucił na ziemię,
a nastąpiły gromy, głosy, błyskawice, trzęsienie ziemi.

Cztery pierwsze trąby

6. A siedmiu aniołów,
mających siedem trąb,
przygotowało się, aby zatrąbić.
7. I pierwszy zatrąbił.
A powstał grad i ogień - pomieszane z krwią,
i spadły na ziemię.
A spłonęła trzecia część ziemi
i spłonęła trzecia część drzew,
i spłonęła wszystka trawa zielona.
8. I drugi anioł zatrąbił:
i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona,
a trzecia część morza stała się krwią
9. i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń
- te, które mają dusze -
i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu.
10. I trzeci anioł zatrąbił:
i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia,
a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód.
11. A imię gwiazdy zowie się Piołun.
I trzecia część wód stała się piołunem,
i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.
12. I czwarty anioł zatrąbił:
i została rażona trzecia część słońca
i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd,
tak iż zaćmiła się trzecia ich część
i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części,
i noc - podobnie.
13. I ujrzałem,
a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem:
«Biada, biada, biada
mieszkańcom ziemi
wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!»

Trąba piąta - pierwsze "Biada"

9.1. I piąty anioł zatrąbił:
i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię,
i dano jej klucz od studni Czeluści.
2. I otworzyła studnię Czeluści,
a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze.
3. A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,
i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony.
4. I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu,
lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach.
5. I dano jej nakaz, by ich nie zabijała,
lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze.
A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka.
6. I w owe dni ludzie szukać będą śmierci,
ale jej nie znajdą,
i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie.
7. A wygląd szarańczy - podobne do koni uszykowanych do boju,
na głowach ich jakby wieńce podobne do złota,
oblicza ich jakby oblicza ludzi,
8. i miały włosy jakby włosy kobiet,
a zęby ich były jakby zęby lwów,
9. i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne,
a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju.
10. I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła;
a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy.
11. Mają nad sobą króla - anioła Czeluści;
imię jego po hebrajsku: ABADDON5,
a w greckim języku ma imię APOLLYON5.
12. Minęło pierwsze "biada":
oto jeszcze dwa "biada" potem nadchodzą.


Trąba szósta - drugie "Biada"

13. I szósty anioł zatrąbił:
i usłyszałem jeden głos od czterech rogów złotego ołtarza,
który jest przed Bogiem,
14. mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę:
«Uwolnij czterech aniołów,
związanych nad wielką rzeką Eufratem!»
15. I zostali uwolnieni czterej aniołowie,
gotowi na godzinę, dzień, miesiąc i rok,
by pozabijać trzecią część ludzi.
16. A liczba wojsk - konnicy: dwie miriady miriad
- posłyszałem ich liczbę.
17. I tak ujrzałem w widzeniu konie i tych, co na nich siedzieli,
mających pancerze barwy ognia, hiacyntu i siarki.
A głowy koni jak głowy lwów,
a z pysków ich wychodzi ogień, dym i siarka.
18. Od tych trzech plag została zabita trzecia część ludzi,
od ognia, dymu i siarki, wychodzących z ich pysków.
19. Moc bowiem koni jest w ich pyskach
i w ich ogonach, bo ich ogony - podobne do węży:
mają głowy i nimi czynią szkodę.
20. A pozostali ludzie, nie zabici przez te plagi,
nie odwrócili się od dzieł swoich rąk,
tak by nie wielbić demonów
ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych,
które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić.
21. Ani się nie odwrócili od swoich zabójstw, swych czarów, swego nierządu i swych kradzieży.

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1099
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7771
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14225 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 03 wrz 2017, 23:41

Biblijne Proroctwa i Przepowiednie 23 Września 2017 - Rozpad Unii, Polska Narodem Wybranym?

https://youtu.be/ftUiruGr59Q
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16958
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 wrz 2017, 18:23

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 08 wrz 2017, 22:35

Księga Urantii opisuje szokującą przepowiednie Jezusa i miejsce ukrycia Raju!

https://www.youtube.com/watch?v=tCJ2zwsAaA8

Opublikowany 7 wrz 2017

Księga Urantii ma zawierać prawdę na temat miejsca ukrycia Raju, szokujące proroctwa i prawdziwą historię Jezusa. Kim naprawdę jest Jahwe? Kiedy na Ziemię powróci Jezus? Czym jest dostrajacz myśli? Czy według Urantii istnieją obcy? Czy można zniszczyć duszę?
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16958
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 18 wrz 2017, 10:54

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 27 lis 2017, 18:12

0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 03 gru 2017, 09:59

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
MAŁE DZIECI PRZYGOTUJ SIĘ, PONIEWAŻ ŚWIĘTY DUCH BOGA SPEAR WKRÓTCE W DRZWICACH TWOJEJ DUSZY, PRZYWRÓCIĆ W WIECZÓR!

27 LISTOPADA 2017 roku - 23:35

PILNE ODWOŁANIE OD MARYJSKIEGO ŚWIĘTEGO DO LUDZKOŚCI

Małe dzieci mojego Serca, pokój mojego Pana, bądźcie z wami wszystkimi.

Moje dzieci, ostatnie chwile miłosierdzia są wyczerpujące, ludzkość wkrótce przejdzie przez wieczność. Wraz z ostrzeżeniem mojego Ojca dobiegnie końca czas miłosierdzia. Gorąco apeluję do całej ludzkości, bez rozróżnienia ras, przekonań czy religii, aby być przygotowanym na to wielkie wydarzenie, które zmieni was duchowo. Zostało tylko kilka dni na pełne miłosierdzie Boże w całym waszym świecie;
Ostrzeżenie Mojego Ojca pojawi się w trakcie schizmy, wojny i kryzysu gospodarczego.

Małe dzieci, niebo jest bardzo smutne z powodu złego zachowania tej ludzkości, wielu przez swoją niegodziwość i grzech, nie oprze się sądowi, który będzie w wieczności i będzie utracone na zawsze. Wydajemy wszystkie środki, szukając sposobów na obudzenie tej ludzkości z jego duchowego letargu; ale nie, każdego dnia grzech i zło nasilają się bardziej. Wiele dusz zaginie, a wiele innych zostanie utraconych, gdy nadejdzie Ostrzeżenie.

Czujemy wielki smutek widząc, że ta ludzkość nie chce przyjmować wezwań niebios. Jako Matka ludzkości, proszę was, moje wierne dzieci, aby wszystkie Orędzia niebieskie były znane wszystkim waszym braciom i siostrom, a szczególnie tym, którzy są najdalej od Boga. Nie stójcie tam, pamiętajcie, że wszyscy jesteście misjonarzami przez chrzest. Skorzystaj z technologii tego świata i oddaj ją w służbę niebu, aby przez nią ewangelizować wszystkie te małe dzieci, które nie wiedzą, które nie mają pojęcia o nadejściu Ostrzeżenia.

Trzeba pilnie ewangelizować na ten temat, aby moje małe dzieci obudziły się, uświadomiły sobie i przygotowały się na nadejście tego wielkiego wydarzenia. Małe dzieci, jeśli nie ewangelizujemy w czasie, wiele dusz przepadnie z powodu braku wiedzy. Proszę was, moi ulubieni synowie, abyście zwracali uwagę na orędzia nieba i rozmawiali z ludem Bożym; ogromna większość ludzkości musi odejść od złej ścieżki i przygotować się duchowo, aby mogła znaleźć w swoim przejściu na wieczność miłosierdzie, które uchroni je przed zagubieniem na zawsze.

Małe dzieci, przygotujcie się, przez to, co Duch Święty niebawem zapuka do drzwi waszej duszy, aby was zabrać w wieczność. Powtarzam wam, spowiadajcie się dobrze, otrzymajcie jak najwięcej Ciała i Krwi mego Syna; bądźcie czujni i czuwajcie przy swoich lampach oświetlonych modlitwą, aby kiedy mój Syn przyszedł, obudził was, abyście otworzyli drzwi i zjedli z nim obiad. Małe dzieci, Najwyższy Trybunał czeka na was w wieczności; uporządkuj swoje konta, aby po przyjeździe można było uzasadnić.

Kocham cię, twoją Matkę, Mary Sanctifiante.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, małym dzieciom mojego Serca.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Proroctwo ze strony https://mariusz2015.wordpress.com
BĘDĘ CIĘ SŁAWIŁ O BOŻE Z CAŁEGO MEGO SERCA BO USŁYSZAŁEŚ O PANIE SŁOWA UST MOICH…
TAK DZIECKO! DOBRZE, ŻE NAPISAŁA ……. TO NA BLOGU MARIUSZ2015.WORDPRESS.COM (dotyczy złego pomysłu zakopywania św Medalików Matki Bożej na plażach czy w ziemi gdzie sztorm może wymyć i ludzie będą deptać) , BO MATKĘ MOJĄ OBRAŻAĆ JEST BARDZO NIE DOBRZE. TO ZŁY DUCH DAJE DZIECIOM TAKIE POMYSŁY , ŻEBY JĄ DEPTAĆ TAK JAK I JA JESTEM DEPTANY , GDY MOJE MAŁE OKRUSZKI CIAŁA I KRWI SPADAJĄ NA POSADZKĘ KOŚCIOŁA.
OCH! DZIECI JAK MNIE TO BARDZO BOLI I WY CZĘSTO NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAK WASZE STOPY PRZYGNIATAJĄ MNIE DO TEJ POSADZKI. ALE GDY TERAZ WAM O TYM MÓWIĘ TO JUŻ WIECIE I TO TERAZ MUSICIE ZWRACAĆ WASZYM KAPŁANOM UWAGĘ NA TO – NAJLEPIEJ PODCZAS SAKRAMENTU POKUTY. MÓWCIE IM O TYM , ŻE GDY W KOŚCIELE NIE MA PATENEK TO JA CZĘSTO UPADAM.
JAK NIOSŁEM KRZYŻ NA GOLGOTĘ TO UPADŁEM 3 RAZY A TERAZ UPADAM CIĄGLE I DO TEGO UPADKU DOCHODZĄ JESZCZE WASZE STOPY , KTÓRE DOCISKAJĄ MNIE DO ZIEMI. ODCZUWAM WTEDY BÓL I ROZPACZ I MOJE CIERPIENIE NIE MA KOŃCA. CODZIENNIE WIELE RAZY UPADAM A GDY WY DZIECI BĘDZIECIE O TYM MÓWIĆ SWOIM KAPŁANOM TO TAK JAK BYŚCIE PODTRZYMYWALI MI CIĘŻKI KRZYŻ , KTÓRY NIOSŁEM NA GOLGOTĘ. BĘDZIECIE JAK WERONIKA , KTÓRA OCIERAŁA MI TWARZ I JAK SZYMON CO PODTRZYMYWAŁ MI KRZYŻ.
DROGIE DZIECI JA ŻYJĘ WŚRÓD WAS PODCZAS EUCHARYSTII I PATRZĘ NA WAS I PROSZĘ NIE DEPCZCIE MNIE KOCHANE DZIECI.
WCIĄŻ KRZYCZĘ DO ŚWIATA A ŚWIAT MNIE NIE SŁUCHA LECZ PĘDZI W SWOJEJ TROSCE ZA RZECZAMI MATERIALNYMI. NIE POTRZEBUJECIE JUŻ ZJEDNOCZENIA Z BOGIEM , KTÓRY OBIECAŁ A NIE PRZYCHODZI. DZIECI TAK JAK KWIAT PRZEKWITA I NIE WRACA DO SWOJEGO POPRZEDNIEGO STANU TAK TA ZIEMIA TRACI JUŻ SWÓJ PŁOMIEŃ I ZGAŚNIE. JEDNAK MÓJ KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY NIGDY NIE ZGAŚNIE BO PODTRZYMUJE GO OGIEŃ DUCHA ŚWIĘTEGO I ON WŁAŚNIE DO WAS SIĘ ZBLIŻA.
NIGDY TAK BARDZO NIE CIERPIAŁEM JAK W TEJ CHWILI , SIĘGAJĄC PAMIĘCIĄ WSTECZ. NIE PORÓWNUJĘ TEGO DO DNIA KIEDY UMARŁEM NA KRZYŻU LECZ MÓWIĘ O OKRESIE PO MOJEJ ŚMIERCI. BYŁO ZAWSZE DUŻO ZŁA ALE NIE BYŁO TYLE WYNATURZEŃ CO NIEKTÓRZY Z WAS W TEJ CHWILI WYMYŚLAJĄ. INGERUJĄ W ŻYCIE CZŁOWIEKA , JEGO KLONOWANIE, INGERUJĄ W CHROMOSOMY , KTÓRE USTALIŁ WAM PAN BÓG. CZŁOWIEK NIGDY NIE POWINIEN TEGO DOTYKAĆ.
GRZECHY ROZPUSTY PRZERODZIŁY SIĘ W TAKIE OBRZYDLISTWA , ŻE TAKICH NIE NIE BYŁO ZA CZASU SODOMY I GOMORY.
NIKT Z NICH NIE ZASTANAWIA SIĘ CO O TYM MYŚLI PAN BÓG , KTÓRY STWORZYŁ DLA WAS NIEBO I ZIEMIĘ.

TY POLSKO! JESTEŚ TERAZ BARDZO NISZCZONA , MACIE NAJGORSZĄ ŻYWNOŚĆ W EUROPIE ORAZ NAJGORSZE LEKI. WASZE DZIECI CHORUJĄ BO ZATRUWA SIĘ WAM POWIETRZE I NIE DŁUGO WODA BĘDZIE ZATRUTA. PRZYGOTUJCIE SIĘ NA TO MOJE DZIECI BO TYLKO JA JEZUS CHRYSTUS MOGĘ WAS OSTRZEC BO NIKT O WAS JUŻ NIE DBA.
WASZ RÓŻANIEC DO GRANIC NAŚLADOWANY BEDZIE W WIELU KRAJACH LECZ NIE W EUROPEJSKICH. JESTEŚCIE WYSPĄ MIŁOŚCI BOGA W EUROPIE I DLATEGO BÓG MA WOBEC WAS WIELKI PLAN PROWADZENIA ŚWIATA. JESZCZE RAZ MÓWIĘ , NIEUŻYTECZNE CZŁONKI ZOSTANĄ USUNIĘTE A PRZYJDZIE ZMIANA KTÓRA DOKONA WIELU WSPANIAŁYCH DZIEŁ NA WASZEJ ZIEMI. MUSICIE BYĆ WYTRWALI POMIMO CIERPIEŃ JAKIE NA WAS PRZYJDĄ. BO PLAN JEST TAKI ABY WYSPĘ MIŁOŚCI BOGA ZNISZCZYĆ. NA NIC JEDNAK ICH TRUDY I NIECNE ZAMIARY DO TEGO PLANU. WTEDY RĘKA BOGA OPADNIE I WRÓCI TAM SKĄD POCHODZĄ ZŁE ZAMIARY.
KOCHANE DZIECI! MÓDLCIE SIĘ NA WASZYM BLOGU TYMI 3 INTENCJAMI PODANYMI PRZEZ NIEBO. DOPÓKI TRWACIE W TEJ MODLITWIE Z MOJĄ MAMĄ A WASZĄ KRÓLOWĄ JESTEŚCIE W MARĘ BEZPIECZNI. BO NIEKTÓRYCH ICH ZŁYCH ZAMIARÓW PAN BÓG NIE MOŻE ZATRZYMAĆ ABY SIĘ WYPEŁNIŁO SŁOWO BOŻE W APOKALIPSIE. GDY ZOBACZYCIE TE ZNAKI TO WIEDZCIE , ŻE JUŻ NADCHODZI ANTYCHRYST. BÓG ZAWSZE DOTRZYMUJE SŁOWA I DLATEGO TEŻ MUSICIE PRZEJŚĆ PRZEZ CIERPIENIE BO I GRZECHU NA WASZEJ ZIEMI JEST DUŻO.
PROSZĘ NIECH W KAŻDYM DOMU BEDZIE PISMO ŚWIĘTE , RÓŻAŃCE, ŚWIECE POŚWIĘCONE , TROCHĘ POŻYWIENIA I WODA.
U WAS NIE POTRWA TO DŁUGO , BO WY MACIE DALEJ PROWADZIĆ KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY DO PODNIESIENIA ZE ZGLISZCZ. CZY ROZUMIECIE CO DO WAS MÓWI WASZ ZBAWICIEL – JEZUS CHRYSTUS?
BĄDŹCIE JAK TE PANNY CO MIAŁY OLIWĘ DO LAMP. NIE PO TO DO WAS MÓWIĘ BYŚCIE BYLI ZASKOCZENI ( TO CI NIE PRZYGOTOWANI BEDĄ ZASKOCZENI). POŚWIĘCONE ŚWIECE BEDĄ STANOWIŁY U WAS MOJE ŚWIATŁO I TAKŻE WAS OGRZEJĄ . NIE BĘDZIECIE W OGÓLE ODCZUWAĆ ZIMNA , NAWET GDY WASZE OGRZEWANIE NIE BEDZIE DZIAŁAŁO. DOKŁADNIEJ O TYM WAM MÓWIĘ BO DO TEJ CHWILI JEST CORAZ BLIŻEJ. PROSIŁEM WAS O CHRZEST DLA JESZCZE NIEOCHRZCZONYCH A TERAZ OSTATNIO O DOPEŁNIENIE W ZWIĄZKACH SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA.
KAPŁANÓW PROSZĘ ABY ZABEZPIECZYLI MSZAŁY, KOMUNIKANTY, NACZYNIA LITURGICZNE I OTOCZYLI MNIE STARANNĄ OPIEKĄ W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE.
DZIECI! ODWROTU JUŻ NIE MA BO ŚWIAT GAŚNIE NA WASZYCH OCZACH. NIEBA NIEBIESKIEGO JUŻ PRAWIE NIE WIDZICIE , A WIDZICIE CIĄGLE CIEMNE – SADZOWE CHMURY. PAN BÓG NIE STWORZYŁ TAKIEGO ŚWIATA ALE NIEDOBRZY LUDZIE WAM TO CZYNIĄ. DLATEGO PAN BÓG NIE MOŻE JUŻ NA TO PATRZEĆ JAK JEGO DZIEŁO JEST CELOWO NISZCZONE A NAJBARDZIEJ NISZCZONE JEST JEGO STWORZENIE – CZŁOWIEK.
PAN BÓG WAS KOCHA I JA WAS KOCHAM I DLATEGO BARDZO O WAS SIĘ MARTWIMY I ŻAL NAM, ŻE TAK CIERPICIE.
MARYJA CIĄGLE PRZYCHODZI DO MNIE I PŁACZE JAKO MATKA GDY PATRZY NA SWOJE DZIECI.
MÓWI DO MNIE: ” SYNU MÓJ WSPOMÓŻ DZIECI NASZE BO ONE BARDZO SĄ SMUTNE A WIELU Z NICH NAWET NIE JEST ŚWIADOMYMI TEGO ŻE SĄ TAK ZATRUWANE KAŻDEGO DNIA. WASI ŚWIĘCI ORĘDUJĄ ZA WAMI I RÓWNIEŻ RONIĄ ŁZY.
KOCHANE DZIECI Z POLSKI I Z CAŁEGO ŚWIATA MÓWIĘ DO WAS I PROSZĘ: PORZUĆCIE GRZECHY SWOJE I BĄDŹCIE PROSZĘ PRZYGOTOWANI. TO Z MIŁOŚCI WIELKIEJ O TO WAS BŁAGAMY I PAMIĘTAJCIE NIGDY WAS NIE OPUŚCIMY.
A TERAZ BŁOGOSŁAWI WAM CAŁA TRÓJCA ŚWIĘTA W KTÓREJ JA JESTEM OBECNY – WASZ JEZUS.
W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN.
UWAGA :
ZACHĘCA SIĘ DO ROZPOWSZECHNIANIA POWYŻSZEGO PRZESŁANIA ŁĄCZNIE Z TĄ UWAGĄ ORAZ ŹRÓDŁEM POCHODZENIA, JEDNAK Z ZASTRZEŻENIEM DO DOKONYWANIA SAMOWOLNYCH, JAKICHKOLWIEK ZMIAN W TREŚCI ORAZ USUWANIA FRAGMENTÓW TREŚCI PRZESŁANIA. NIECH TRÓJCA ŚWIĘTA BŁOGOSŁAWI A MATKA BOŻA STRZEŻE KAŻDEJ OSOBY, KTÓRA Z WIARĄ TEGO DOKONA.
NINIEJSZA UWAGA POWSTAŁA NA SKUTEK ZAUWAŻENIA TAKICH NIEPRAWIDŁOWOŚCI.
Źródło: https://mariusz2015.wordpress.com
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 11 gru 2017, 03:28

Najnowsze orędzie ze strony: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com (fragemnt)
9 XII 2017 /Polscy archeolodzy/ O Wielkim Ucisku i Prześwietleniu Sumień raz jeszcze/ Sekta satanistyczna w Watykanie/ Starożytne wimany także w Polsce
9 grudnia, sobota

Pisz dziecko
Cóż pisać Panie?
A o czym chcesz dziecko?
O czym Ty chcesz pisać Panie?
:)
Cóż dziecko, stoimy w miejscu:)?

Stoimy w miejscu.
Panie Jezu czy to prawda, co usłyszałem, że nasi naukowcy na Bliskim Wschodzie, którzy od lat wykonują archeologiczne prace, z których jesteśmy tak dumni są tam po to by zacierać prasłowiańskie korzenie, elementy?
Tak dziecko. Nie wszyscy, ale niestety to robią.
Czy są wśród nich genetyczni Polacy?
Tak są wśród nich genetyczni Polacy bez przymieszki żydowskiej (chazarskiej) jeśli o to Ci chodzi:)

Pytaj dziecko:)
Kiedy zacznie się Wielki Ucisk.
Moje dziecko, czas jest płynny. Dla Boga jest stały, czy ściślej dla Boga go nie ma, lecz chodzi o to, że rzeczy spełnią się w określonym czasie. Czas Wielkiego Ucisku może się przybliżyć lub oddalić.
Czy się Panie oddali?
Tak, moje dziecko, na razie się oddalił. Najpierw jednak będzie Prześwietlenie Sumień. Ale Ty, moje dziecko, nie jesteś na nie gotowy, cóż dopiero wielu innych.
Jednak czas przyjścia tej oczyszczającej Łaski, która dla wielu będzie potępieniem mimo szansy jaką otrzymali, nie może być odwlekany już długo. Owoc już bardzo dojrzał. Owoc grzechu, ale także liczba wybranych.
To, ze papież Franciszek jest ostatnim papieżem ( w kolejności wyboru), jak byłeś łaskawie słodki Panie nam powiedzieć, mówi nam dużo. Trudno się też spodziewać aby Franciszek był papieżem dłużej niż 10 lat, czy choćby 10.
Nie będzie papieżem przez 10 lat. Będzie papieżem krócej. Lecz pamiętajcie, że jest drugi papież. Módlcie się w jego intencji, w jego intencjach.
Dobrze dziecko, spytaj o jeszcze jedną rzecz.
(pauza)
:)
Czy Panie pod placem św Piotra, w miejscu obelisku są podziemia gdzie odprawiają się czarne msze i składane są ofiary z ludzi?
A jak myślisz moje dziecko?
Och Panie, cóż tu moje przypuszczenia przecież i niełatwe tu dla mnie.
Sekta satanistyczna jest w Watykanie.
Tyle powiem moje dziecko.
Chwała Tobie Chryste.
Zapytaj o jeszcze jedną rzecz, w takim razie, ponieważ nie odpowiedziałem w pełni.
(zastanawianie się)
:)
Głowa Ci dziecko słabo pracuje bo złapała Cię znów choroba to też przyczyna.
A jednak chcę byś zapytał.
Czy w czeskich muzeach są polskie monety bite przed Mieszkiem na przykład przez Kraka (Grakchusa)?
I znów wracamy, dziecko, do tego co powinni robić wasi badacze. A choćby i niezależni ludzie mogą to robić. Zrobić rekonesans po czeskich muzeach i czeskich zbiorach monet (a także słowackich). I węgierskich. I nie tylko z tych krajów także Rosja, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, ale i Szwecja.
Panie Jezu czy to prawda, że istniały tak zwane wimany, którymi latano w starożytności i latano także u nas i startowano z Łysej Góry na przykład a potem zrobiono z tego czarownice na miotłach.
Tak, dziecko, istniały takowe pojazdy napędzane w sposób dziś znany, ale ukrywany i nieużywany dla komunikacji. Jednak ta wiedza ma charakter ezoteryczny i pochodzi od demonów zamieszkujących Ziemię, ale nie tą Ziemię na której wy mieszkacie zgodnie z teorią Agarthy.
I z Łysej Góry one startowały.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... elkim.html
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 20 gru 2017, 07:08

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
BROTHERS, WIELE DUSZE ZOSTANĄ POZWOLONE, GDY OSTRZEŻEŃ ZOSTANIE PRZYJŚĆ, NIE ŻYCZENIA WSPÓLNEGO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W TYM ŚWIECIE!

10 GRUDNIA 2017 R. 1: 55 P.M.

PILNE ODWOŁANIE ARCHANII I ANIOŁÓW STRÓŻA KRÓLESTWA BOŻEGO, DO LUDZKOŚCI

Chwała niech będzie Najwyższym, niech będzie błogosławione Jego Święte Imię z pokolenia na pokolenie.
Alleluja, Alleluja, Chwała Bogu.

Bracia i siostry, Chwała Boga wkrótce się wam objawi; pozwólcie, aby śmiertelnicy zawarli was w pokoju z Najwyższym, ponieważ nadchodzi wielki dzień Pański. Ostrzeżenie jest blisko, a kiedy nadejdzie, całe twoje życie minie jak film na twoich oczach. Wszystko w waszym przejściu na wieczność zostanie osądzone, zważone i zmierzone; do czasu, gdy twoje słowa będą bezczynne i dwukierunkowe, będą brane pod uwagę.

Biada tym z grubym słownictwem i biada tym, których usta wypowiadają tylko przekleństwa; Biada tym, którzy oczerniają i wymawiają kłamstwa, bo poczują ogień, który zapieczętuje ich języki! Piekło czeka na większość ludzkości, która odwróciła się od Boga życia. Biedne dusze, nie chcą się obudzić, kontynuują swój szalony pęd do grzechu; jeśli nie pokutują przed Ostrzeżeniem, znajdą wieczną śmierć w wieczności! Wszyscy, którzy są w grzechu śmiertelnym, pójdą prosto do piekła, gdy nadejdzie Ostrzeżenie. Tylko ci, którzy są w grzechu śmiertelnym, dostąpią miłosierdzia, jeśli pokutują przed Ostrzeżeniem. Będą one przenoszone do piekła, ale nie będą zgubione, będą miały możliwość powrotu z grzechu i powrotu na ścieżkę zbawienia.

Za to, bracia i siostry, napominamy was, abyście pokutowali i postawili się w pokoju z Bogiem, zanim nadejdzie wasz przyjazd na wieki; ponieważ nie robiąc tego, najpewniejsza jest twoja wieczna śmierć. Jesteśmy Archaniołami i Aniołami Stróżami Królestwa Bożego, którzy komunikują się z tobą. Pokornie prosimy Cię, abyś powrócił do Boga ze szczerym sercem; przestań grzeszyć braci i siostry, przestań obrażać Najwyższego! Pamiętajcie, że to zbawienie waszej duszy jest stawką, a nasz Ojciec nie chce waszej śmierci, ale że żyjecie na wieki.

Bracia i siostry, gdy nadejdzie Ostrzeżenie, wiele dusz potępi się, nie chcąc przyjąć miłosierdzia Bożego na tym świecie. Prosimy dusze żyjące w stanie grzechu śmiertelnego: na co czekasz, aby powrócić do Boga? Zobacz, że już są chwile Miłosierdzia, w którym żyjesz, nie pozwól im się skończyć. Pospiesz się, aby uporządkować twoje rachunki, biegnij, aby wyznać swoje grzechy, umyj swoją duszę i abyś mógł otrzymać miłosierdzie w wieczności! Dusze, które są w stanie grzechu śmiertelnego, pokutujcie definitywnie! Wykonujemy pilny apel do wszystkich, którzy są w stanie grzechu śmiertelnego, jak najszybciej się oddalić się od grzechu, pokuty i wyznać swoje grzechy i naprawy. Bracia i siostry nie lekceważą naszego powołania; Zastanów się i nie grzesz więcej, ponieważ Dzień Ostrzeżenia puka do drzwi twojej duszy.

Chwała Bogu, Chwała Bogu, Chwała Bogu. Alleluja, Hallelujah, Hallelujah i pokój dla ludzi dobrej woli.

Twoi Bracia i Słudzy, Archaniołowie i Aniołowie Stróże Królestwa Najwyższego.

Spraw, aby nasze przesłania były znane całej ludzkości, dzieciom Bożym.



MAŁE DZIECI PRZYGOTUJ SIĘ, PONIEWAŻ ŚWIĘTY DUCH BOGA SPEAR WKRÓTCE W DRZWICACH TWOJEJ DUSZY, ABY PRZYWRÓCIĆ W WIECZÓR!
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 26 gru 2017, 09:22

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
Moi ludzie zaangażowany i DRESS BAG, podnieść krawędź Lamentacje PONIEWAŻ wielki i straszny dzień Pana PODEJŚCIA!

20 GRUDNIA 2017 3: 20 P.M

PILNE ODWOŁANIE OD BOGA OJCA DO SWOICH WIERNYCH LUDZI

Mój pokój niech będzie z wami, z moim ludem, z moimi spadkobiercami.

Ostatnie chwile Miłosierdzia dobiega końca, czuję wielki smutek, wiedząc, że większość ludzi nie będzie mile widziane. Otrzymasz wielkie znaki na niebie przed moim Ostrzeżeniem, abyś był przygotowany. Świat wkracza w chaos, wojna, schizma i upadek gospodarki są bliskie pęknięcia; I tylko czekać cierpliwie na moją litość skończy się w całości, aby zrobić miejsce dla dni od oczyszczania.

Mój ludu, przygotuj się, bo królowie wielkich narodów są już gotowi do rozpoczęcia wojny! Większość ludzkości zostanie rozpowszechniona wojną i cichą śmiercią. Miliony wirusów chorób i bakterii zostaną rozproszone w powietrzu, a ludność wielu narodów zostanie rozproszona. Żaden lek chemiczny używany do kontroli i zatrzymania pandemii, tylko naturalnych środków, które wysyłane swoją matkę, został użyty przed wirusami i chorobami. Miejcie to na uwadze, moi ludzie, abyście mogli żyć w tych dniach.

Jeździec głodu, wojna się obudzi, a tysiące innych umrze z głodu i pragnienia. Tylko mój wierny lud, który szanuje instrukcje nieba, przetrwa te dni chaosu, śmierci i spustoszenia. Moi ludzie, moi spadkobiercy, niebieskie trąbki dmuchać ponownie, będą one ogłosić nadejście mojego ostrzegania i pierwszych dniach swojego wielkiego oczyszczenia. Uporządkuj swoje konta, głupio, bo wkrótce moje Domy zostaną zamknięte i zbezczeszczone z powodu nadchodzącej ohydy! O ludzkości, obudź się, ponieważ dni wielkiego ucisku są bliskie! Co stanie się z wami, którzy nadal chodzą niespokojni i zajęci tylko rzeczami tego świata? Biedne dusze, moja Sprawiedliwość złapie ich nieprzygotowanych i będą zgubieni na zawsze!

Mówię wam szaleńczo, zbawienie waszej duszy musi być waszym najwyższym priorytetem; Jakiż to jest wygrać świat, jeśli stracisz duszę? Idioci, wiedzcie, że życie w tym świecie wisi na włosku, miliony was nie oprze się temu, co jeszcze nadejdzie; śmierć stanie się nagle i nie będziesz miał czasu, aby pokutować. Prostujcie swoją drogę i witajcie tak szybko, jak to możliwe, ostatnie chwile Mojego Miłosierdzia; nie pozwól im zabraknąć, ponieważ zależą od tego, czy żyjesz, czy umierasz na zawsze.

Mój lud, moi spadkobiercy, narzędzia mojej sprawiedliwości zbliżają się do ziemi, niebawem spadnie oczyszczający ogień niebios, dzięki któremu oczyści moje dzieło niesprawiedliwości, zła i grzechu. Och, bezbożne narody, twoje dni są policzone! Z nieba będzie padać na was jak ogień Sodomy i Gomory i nie będzie pamięć o tobie. Mój ludu, chodź i ubierz się w wory, śpiewaj pieśni żałobne, bo zbliża się wielki i straszny dzień Pański.

Wasz Ojciec, Jahwe, Panu narodów.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, mojemu ludowi, moim spadkobiercom.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczneie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16958
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 26 gru 2017, 14:55

..to tak, wg innych Źródeł kwantowa masa krytyczna ludzkoścu na planecie została osiągnięta- 70%, "wydarzenie" przed końcem roku podatkowego.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 29 gru 2017, 14:08

Najnowsze orędzie ze strony https://mariusz2015.wordpress.com
DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I NAPEŁNIJ NAS SWOIMI DARAMI
DROGIE DZIECKO!
DO OSTRZEŻENIA JEST JUŻ CORAZ BLIŻEJ DLATEGO PROSTUJCIE SWOJE DROGI I PRZYGOTUJCIE MI MOJE POWTÓRNE PRZYJŚCIE. NAWOŁUJĘ JUŻ DO OSTATNICH, KTÓRZY MNIE UZNAJĄ I POKOCHAJĄ ABY WAS ZGROMADZIĆ NA TEN DZIEŃ CHWAŁY PAŃSKIEJ. NIE OCIĄGAJCIE SIĘ DZIECI BO TO SIĘ JUŻ ZBLIŻA. BĄDŹCIE PRZYGOTOWANI TERAZ NA WYDARZENIA, KTÓRE LAWINOWO SIĘ POTOCZĄ I NIE DŁUGO WYŁONI SIĘ ANTYCHRYST, KTÓRY TAK WIELU Z WAS NAŁOŻY BIELMO NA OCZY, ŻE POŁKNIECIE JEGO SŁOWA JAK NAJWIĘKSZY Z DARÓW. BĘDZIE MÓWIŁ TAK PIĘKNIE A W SERCU JEGO BĘDZIE DUŻY PODSTĘP I NIECZYSTE SŁOWA, KTÓRE BĘDĄ POCHODZIŁY Z OTCHŁANI PIEKIELNEJ.
PRZYPROWADZAJCIE MI JESZCZE DZIECI, KTÓRE NIE ODKRYŁY MOJEJ MIŁOŚCI I TEGO, ŻE TYLKO PRZEZE MNIE MOŻNA DOJŚĆ DO BOGA OJCA PRZEDWIECZNEGO.
USUŃCIE ZE SWOICH SERC WSZELKĄ NIENAWIŚĆ DO SWOICH WROGÓW BO ONA PRZESZKADZA WAM BYĆ DOBRZE PRZYGOTOWANYMI NA DAR Z NIEBA, KTÓRY NADCHODZI. ZAPOMNIJCIE WSZYSTKIE URAZY I MÓDLCIE SIĘ WŁAŚNIE NAJWIĘCEJ ZA TYCH, KTÓRZY WYRZĄDZILI WAM TAK WIELE KRZYWDY. JA WIEM, ŻE TO JEST BARDZO TRUDNE, ALE O TE DUSZE MNIE TAKŻE CHODZI ABY MOGŁY ZOSTAĆ ZBAWIONE. NIEKTÓRZY Z NICH PODCZAS OSTRZEŻENIA DOZNAJĄ TEJ ŁASKI POZNANIA MNIE I JUŻ NIE ODSTĄPIĄ ODE MNIE. Z DNIA NA DZIEŃ OTRZYMAJĄ OTRZEŹWIENIE I PÓJDĄ JUŻ ZA MNĄ. ALE TAK WIELU BĘDZIE ZACIETRZEWIONYCH W SWOIM UPORZE, ŻE NIE ROZPOZNAJĄ TEGO, ŻE DZIEŃ PAŃSKI NADCHODZI. ICH SERCA NIE PRZYLGNĄ DO MNIE I TAK MI BARDZO ICH ŻAL, BO BĘDĄ POTĘPIENI NA ZAWSZE.
ZBLIŻA SIĘ MOJE BOŻE NARODZENIE JEDNAK JAK WIDZICIE NA ŚWICIE W WIELI MIEJSCACH NIE BĘDĘ POWITANY JAKO MAŁE DZIECIĄTKO JEZUS. ZASTĄPIONO MNIE MAŁEGO JEZUSA Z BETLEJEM – NAGIM CZŁOWIEKIEM BO TERAZ CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY ZAMIAST BOGA. (Dzieciątko Jezus na dalszym planie a na pierwszym planie nagi mężczyzna nad którym pochyleni też 3 Królowie w szopce w Watykanie)
TRADYCJA ZANIKA I TO ZANIKA BEZPOWROTNIE W WATYKANIE , GDZIE WSZYSCY KAŻDEGO ROKU NA TO ŚWIĘTO MAJĄ OCZY SKIEROWANE NA TO MIEJSCE. Z TEGO MIEJSCA PROWADZONY JEST MÓJ KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY I DLATEGO TO MIEJSCE POKAZUJE SIĘ WAM W MEDIACH. MÓJ ŻAL JEST WIELKI BO NA ZIEMI GDZIE JA SIĘ URODZIŁEM FAKTYCZNIE – TO MIEJSCE JEST BARDZO PORUSZONE ZAMĘTEM ZASIANYM PRZEZ JEDNEGO Z PRZYWÓDCÓW ŚWIATOWYCH. TE SŁOWA BYŁY ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNE BO ZOSTAŁY SKIEROWANE TAK NAPRAWDĘ PRZECIWKO MOJEMU WYBRANEMU NARODOWI Z KTÓREGO JA SIĘ WYWODZĘ. DLA WIELU DZIECI TO MIEJSCE W ZIEMI ŚWIĘTEJ W DNIU MOJEGO NARODZENIA BĘDZIE WIELKIM NIESZCZĘŚCIEM I NAD TYM UBOLEWAM. MOJE DZIECI BOŻE W TYM MIEJSCU SA TERAZ ZAGROŻONE I NIECH UWAŻAJĄ PODCZAS TYCH ŚWIĄT.
NA WASZ BLOG PRZYCHODZĄ CORAZ TO NOWE OSOBY , BO DOPIERO TERAZ GO ODKRYŁY, BO KTOŚ SKRZĘTNIE UKRYWAŁ TO MIEJSCE PRZED MOIMI OWCAMI . JA WSZYSTKO OBSERWUJĘ I WIEM KTO DO TEGO SIĘ PRZYCZYNIŁ I ZAMKNĄŁ DROGI WIELU DZIECIOM DO PRAWDY. TAKI GRZECH JEST NIEWYBACZALNY W OCZACH PANA BOGA GDY ZAMYKA SIĘ DROGĘ BOŻYM DZIECIOM DO POZNANIA PRAWDY O MNIE I MOICH ZAMIARACH.
ZAPAMIĘTAJCIE DROGIE DZIECI! TE SŁOWA: ” NIKT NIE PRZYCHODZI DO MOJEGO OJCA JAK TYLKO PRZEZE MNIE” POWTARZAM TO JESZCZE RAZ BO CHODZI MI TUTAJ O INNE WYZNANIA. BÓG W KTÓRYM NIE MA TRÓJCY ŚWIĘTEJ NIE JEST WASZYM BOGIEM – CZYLI CHRZEŚCIJAN. TYKO PRZEZ TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ MOŻECIE BYĆ ZBAWIENI I TRAFIĆ DO RAJU.
JESZCZE RAZ PODKREŚLAM ISLAM NIE JEST RELIGIĄ A IDEOLOGIĄ SZATANA, KTÓRA PROWADZI PROSTO DO PIEKŁA.
MÓDLCIE SIĘ DROGIE DZIECI! TAKŻE ZA NICH ABY DOZNALI PRAWDZIWEGO ŚWIATŁA I CIESZCIE SIĘ, ŻE WY DOZNALIŚCIE WIELKIEJ ŁASKI OD PANA BOGA I PRZYJĘLIŚCIE CHRZEST ŚWIĘTY W „IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO.”
WSZYSTKIE WAŻNE ZNAKI NA NIEBIE SĄ PRZED WAMI I ONE POKAŻĄ WAM, ŻE ZBLIŻA SIĘ OSTRZEŻENIE. BĄDŹCIE SPOKOJNI CI CO MACIE MIŁOSIERDZIE W SERCACH DO BLIŹNIEGO NAWET GDYBY BYLI WASZYMI WROGAMI. POMAGAJCIE UBOGIM BO CHOĆ NIE JEST TO PRIORYTETEM WASZEJ WIARY TO, TO ŻE JESTEŚCIE DOBRYMI WYZNAWCAMI WIARY W TRÓJCĘ POWODUJE, ŻE SERCA MACIE OTWARTE NA WOŁAJĄCEGO: GŁODNEGO, CIERPIĄCEGO, CHOREGO I UWIĘZIONEGO.
GŁODNEGO MACIE NAKARMIĆ, UBOGIEGO PRZYODZIAĆ, CIERPIĄCEGO POCIESZYĆ A CHOREGO I UWIĘZIONEGO NAWIEDZIĆ. TO WSZYTKO WYPŁYWA Z MIŁOŚCI DO MNIE I JEST NIEROZDZIELNE GDY KARMICIE SIĘ MOIMI SAKRAMENTAMI ŚWIĘTYMI. WTEDY ZAUWAŻACIE KOŁO SIEBIE TYCH NIESZCZĘŚNIKÓW.
ALE GDY WASZE SPOWIEDZI SĄ NIESZCZERE I RZADKIE TO JESTEŚCIE MARTWYMI DUSZAMI, KTÓRE MNIE NIE NAŚLADUJĄ.
W DZIEŃ ŚWIĘTY – DLA LUDZI CHORYCH I UBOGICH ZAWSZE MOŻECIE PRACOWAĆ I ICH POCIESZAĆ BO I JA TAK POSTĘPOWAŁEM. NIE JEST TO PRACA ZAROBKOWA LECZ PRACA WASZEGO MIŁOSIERNEGO SERCA DLA MNIE, KTÓRA ZAOWOCUJE I DA WAM ŻYCIE WIECZNE.
POCIESZAJCIE SIĘ NAWZAJEM PO OSTRZEŻENIU BO BĘDZIE TAKA POTRZEBA, BO ŚWIAT BĘDZIE NIE DO ROZPOZNANIA.
TO MÓWI DO WAS PAN BÓG ZASTĘPÓW. KTÓRY STWORZYŁ NIEBO I ZIEMIĘ I JA WAM TO PRZEKAZUJĘ.
NIE MARNUJCIE JUŻ CZASU NA NIEPOTRZEBNE RZECZY, BO IDZIE WASZ PAN, IDZIE KOCHANE DZIECI – NIE SPÓŹNI SIĘ ANI JEDNEJ MINUTY WG CZASU WYZNACZONEGO PRZEZ BOGA OJCA.
BŁOGOSŁAWIĘ CAŁY ŚWIAT ORAZ WASZ NARÓD POLSKI ABY PROWADZIŁ PRZYKŁADEM WIARY INNE NARODY DO ZBAWIENIA WIECZNEGO W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN.
JEZUS, KTÓRY OPIEKUJE SIĘ WAMI.
UWAGA :
ZACHĘCA SIĘ DO ROZPOWSZECHNIANIA POWYŻSZEGO PRZESŁANIA ŁĄCZNIE Z TĄ UWAGĄ ORAZ ŹRÓDŁEM POCHODZENIA, JEDNAK Z ZASTRZEŻENIEM DO DOKONYWANIA SAMOWOLNYCH, JAKICHKOLWIEK ZMIAN W TREŚCI ORAZ USUWANIA FRAGMENTÓW TREŚCI PRZESŁANIA. NIECH TRÓJCA ŚWIĘTA BŁOGOSŁAWI A MATKA BOŻA STRZEŻE KAŻDEJ OSOBY, KTÓRA Z WIARĄ TEGO DOKONA.
NINIEJSZA UWAGA POWSTAŁA NA SKUTEK ZAUWAŻENIA TAKICH NIEPRAWIDŁOWOŚCI.
Źródło: https://mariusz2015.wordpress.com
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7771
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14225 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 29 gru 2017, 14:38

pawelz
kłania się regulamin forum :
6. Zakaz pisania postów WIELKIMI LITERAMI. Dopuszczalne są tylko kilkusłowne określenia pisane wielkimi
literami.
b.prosze się dostosować !
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 29 gru 2017, 22:22

0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 30 gru 2017, 13:54

chanell pisze:
piątek 29 gru 2017, 14:38
pawelz
kłania się regulamin forum :
6. Zakaz pisania postów WIELKIMI LITERAMI. Dopuszczalne są tylko kilkusłowne określenia pisane wielkimi
literami.
b.prosze się dostosować !
Przecież to cytat. Proroctwo zostało napisane wielkimi literami, przecież nie będę go całego przepisywał na małe litery. Czy to naprawdę aż tak wielki problem ?
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 30 gru 2017, 14:22

Czy to naprawdę aż tak wielki problem ?
Nie , dlaczego? :D

Obrazek

przejrzyj w wolnej chwili, jesteś pewno typem nr 3 :
A oto te obrazki, ilustrujące stan umysłu ludzi:
1 – zmysłowych „xP” nie znających;
2 – cielesnych, czyli wciąż operujących własnymi mniemaniami; oraz
3 – duchowych dla „xP” całkowicie wypróżnionych z przejawów samodzielnego myślenia :
Obrazek
Całość, warta przejrzenia, analiza akademicka:
viewtopic.php?f=10&t=935&p=63825&hilit=misologos#p63825
To głosowanie przeciwko Izraelowi nie dotyczyło Jerozolimy, ale raczej było sygnałem ze świata dla Izraelczyków, że mogą odbudować swoją świątynię i mieć pokój, jeśli będą negocjować w dobrej wierze z sąsiadami.

Świat jest chory i zmęczony nieustannym wojowaniem i kłamstwami religijnych fanatyków, którzy myślą, że mają jakieś boskie prawo do rządzenia światem z Jerozolimy.
Jak słusznie podkreślają religijni Żydzi, Bóg wykonuje dzieło Boże, a nie niektórzy fanatycy, którzy uważają, że są Bogami.
https://meditation539.wordpress.com/201 ... do-pokoju/
Kiedy wy zaskoczycie, że modlicie się do obcych importowanych bożków pystynnych, retoryczne... ;)
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 497
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 30 gru 2017, 15:10

@pawelz, przesadzasz - wystarczy trochę pomyśleć!
Wszystkie pakiety "Office", nie tylko Micfosoft, oferują taką operację na całym tekście przy pomocy kilku kliknięć.
To minimalna ilość pracy, a tekst staje się bardziej czytelny, na czym powinno ci w końcu zależeć.
Cytat, czy nie, na taki regulamin się zgodziłeś, rejestrując się na tym forum.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7771
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1424
x 407
Podziękował: 14225 razy
Otrzymał podziękowanie: 13835 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 02 sty 2018, 13:25

Siostry, które przewidziały zamachy na WTC, mówią, co będzie w 2018

Terry i Linda Jamison to bliźniaczki z Los Angeles, znane jako "The Psychic Twins". Kobiety zajmują się kontaktowaniem z umarłymi i przepowiadaniem przyszłości. Wiele ich przepowiedni na mijający rok się sprawdziło. Teraz na nadchodzący zapowiadają wiele tragedii. Co się wydarzy?

Obrazek


Terry i Linda Jamison twierdzą, że ich ciała nawiedzają duchy, które opowiadają im o tym, co ma się wydarzyć. Niedawno bliźniacze siostry ogłosiły, że nawiedził je duch księżnej Diany, by przekazać ostrzeżenie dla Meghan Markle. Jak twierdzą, księżna chciała ostrzec ją, by nie wychodziła za księcia Harry'ego, bo ten może mieć problem z dochowaniem jej wierności.
Wcześniej kobiety przepowiedziały m.in. zamach na World Trade Center i chwalą się, że zbliżają się do 2000 zrealizowanych przepowiedni. Teraz na swojej stronie internetowej zamieściły obszerny wpis z zapowiedzią prawdziwego horroru, jaki wydarzyć się ma w 2018 roku.

Jak twierdzą, nadchodzący czas będzie okresem nasilenia terroru z rąk ISIS. Organizacja ta dotrze do broni chemicznej i właśnie takie ataki przybiorą na sile. Jamison ostrzegają: "Zachowajcie czujność przed kolejnymi atakami we Francji, Anglii i Niemczech". Na ich stronie znaleźć można całą listę krajów zagrożonych atakami terrorystów, nie ma tam jednak Polski. Bliźniaczki zapowiadają także zmasowane ataki cybernetyczne.

Siostry ostrzegają też przed nieprzewidzianymi zmianami pogodowymi - huraganami, które będą bardzo aktywne w rejonach nadmorskich.
Oczywiście w ich przepowiedniach nie zabrakło też pozytywnych wieści oraz zapowiedzi dla USA. Siostry twierdzą, że 2018 będzie dla Stanów Zjednoczonych rokiem rozwoju, a Trump zapewni wiele nowych miejsc pracy. Gospodarka będzie się rozwijać, podatki będą mniejsze itp. Co ciekawe - mówią siostry - "Putin będzie grał na Trumpie jak skrzypek. Rosja cały czas będzie próbowała podważyć amerykańską demokrację".

Oprócz tego, Terry i Linda twierdzą, że rok 2018 przyniesie wiele przełomów w medycynie - np. wynalezienie szczepionki na wirusa Zika, nowe możliwości walki z zaburzeniami i zanikiem widzenia oraz szanse w leczeniu wielu odmian raka.

"Stańcie w obliczu prawdy. Piszcie o niej, mówcie o niej, by rozświetliła Ziemię" - kończą wpis Terry i Linda Jamison.

RadioZET.pl/psychictwins.com

http://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/ ... zie-w-2018

a teraz Polski vloger na ten temat ;)

1263- PRZEPOWIEDNIE "Psychicznych Bliźniaczek" na 2018 rok - zagrożenia, gospodarka, polityka

https://youtu.be/7_elzEfRF2w
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 02 sty 2018, 18:22

Oprócz tego, Terry i Linda twierdzą, że rok 2018 przyniesie wiele przełomów w medycynie - np. wynalezienie szczepionki na wirusa Zika, nowe możliwości walki z zaburzeniami i zanikiem widzenia oraz szanse w leczeniu wielu odmian raka.
Kabaret :lol:
Tatuś chyba szefuje jakiejś rządowej tubie farmaceutycznej, stąd te ''wróżby'' sprawdzone.
jedna ma garbaty nos-ek, druga nie, ciekawe :D
Strona główna | o | usługi | praca | buzz | kontakt
Springfield Armory | Psychiczne bliźnięta | ProgressiveU.org | Firmy Ron Kaufman | Federacja społeczności żydowskiej
http://www.gimmetheball.com/work05.html
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... ddfMb_MZca
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 03 sty 2018, 00:32

ZOBACZ SZOKUJĄCĄ PRZEPOWIEDNIĘ NA 2018 ROK W MAGAZYNIE „THE ECONOMIST”!
AUTOR JAREK KEFIR DATA 2 STYCZNIA 2018

Przepowiednia na 2018 rok która elektryzuje teoretyków konspiracji i ezoterycznych interpretatorów, jest zawarta na okładce magazynu „the Economist”. Ponoć pismo to ma być we władaniu samych Illuminatów! Tradycją tego magazynu jest coroczne zamieszczanie graficznych przepowiedni na zbliżający się rok. Potem powstają liczne domysły, analizy i interpretacje. Ja będę jednym z tych, którzy pokuszą się o przedstawienie Ci autorskiej interpretacji.
Cytat: „Zacznie się nagle, bez ostrzeżenia. Wiele skandali, które ujawnią prawdziwe tło o tym, jak działa system, wstrząśnie ludzkimi masami. Ujawnienie informacji o tym, jak międzynarodowe korporacje energetyczne zarabiają miliardy na sprzedaży ropy naftowej, zapobiegając jednocześnie pojawianiu się wynalazków darmowej energii. Ujawnianie informacji o trustach farmaceutycznych, które zarabiają dzięki »leczącym« chorobom rozprzestrzenianym wirusami stworzonymi w ukrytych laboratoriach. Ujawnienie informacji o skutecznych lekach na AIDS, raka i inne choroby znane od dłuższego czasu, nieznane masom ludzkim. I o światowych mediach i cenzurze, co jest logiczną konsekwencją faktu, że niewiele osób jest właścicielami najbardziej znanych światowych firm z branży gazetowej, mediów i telekomunikacji.”
Ważne jest zaznajomienie się z moimi artykułami, w którym poruszam kwestię wszelkich proroctw i przepowiedni, w tym przepowiedni na ten 2018 rok. Dlaczego tak bardzo lubimy się bać? Dlaczego tak „szalejemy” na punkcie przepowiedni o końcu świata? Jakie mechanizmy psychologiczne za tym stoją? Poniżej linki do tych artykułów:
–Przepowiednia na 2018 rok która na pewno się sprawdzi! Trzymajmy się razem w obliczu tego co nieuchronne!
–Koniec świata we wrześniu! Naukowcy i prorocy potwierdzają apokaliptyczny scenariusz na 2017 i 2018 rok!

Poniżej zaś wklejam okładkę czasopisma „The Economist” zawierającą przepowiednię na 2018 rok:

Obrazek

Moja analiza przepowiedni z The Economist na 2018 rok:

-Kometa, która pędzi ku symbolowi londyńskiego Big Bena;
-Jest tam grzyb nuklearny;
-Gwiazda wypadająca z flagi Unii Europejskiej. Nie jest to Wielka Brytania bo Brexit nie jest ani przesądzony, ani dostatecznie przedyskutowany. Obok flagi UE jest staruszek z laską, a więc starzenie się społeczeństw i związane z tym problemy;
-Facjata Trumpa i amerykańska Statua Wolności są z dwóch stron otoczone uśmiechniętymi, szczęśliwymi postaciami;

-Lufa czołgu wycelowana w królewską koronę. W Europie monarchie to: Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Dania, Norwegia, Szwecja, Liechtenstein, Luksemburg, Hiszpania, Andora. Są to monarchia wyłącznie formalne, w których król nie ma żadnej władzy. W Azji: Bhutan, Tajlandia, Kambodża, Malezja, Papua Nowa Gwinea, Japonia. A na Bliskim Wschodzie, co interesujące – Arabia Saudyjska w której trwa szokujący rozgardiasz związany ze zmianą władzy i systemu, Zjednoczone Emiraty Arabskie wspierające państwo islamskie i walczące z wpływami Iranu, Kuwejt, Katar, Jordania, Bahrajn;

-Moskiewska architektura obok wahadła, które zmienia kierunek na odwrotny. Czyżby jakaś zmiana kursu w Rosji?
-Symbol trzech głównych religii monoteistycznych obok symbolu książki i symbolu kodu genetycznego. Czyżby konfrontacja wiary z wiedzą (książka) i nauką (symbol kodu genetycznego)?
-Łódź z uchodźcami, obok urny wyborczej, kolumny typu greckiego (symbol cywilizacji łacińskiej?) i wieży Eiffla w Paryżu.

A Wy co jeszcze widzicie na tej przepowiedni z The Economist na 2018 rok? Liczę na Waszą spostrzegawczość i inwencję twórczą! 🙂

Obrazek

Poniżej linki do innych ciekawych przepowiedni nie tylko na 2018, ale na lata poprzednie:
–Tajemnicza przepowiednia z The Economist na 2016 rok
–Przepowiednia z The Economist na 2017 rok
–Przepowiednia z The Economist na 2015 rok w kontekście zamachów w Paryżu

Autor: Jarek Kefir

https://jarek-kefir.org/2018/01/02/zoba ... economist/
0 x



Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: devi » środa 03 sty 2018, 00:47

To też dobre :mrgreen:
"Putin będzie grał na Trumpie jak skrzypek. Rosja cały czas będzie próbowała podważyć amerykańską demokrację".
Jakieś iluminackie te wróżby :lol:
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

ODPOWIEDZ