Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 11 maja 2018, 06:22

Orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
Moje dzieci, wszystkie wydarzenia opisane w moim świętym słowie, przyspieszyły Na niegodziwości i rybołówstwo Zdecydowana większość ludzkości niewdzięczny!

03 MAJA 2018 - 15:45

PILNY ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI

Mój pokój niech będzie z wami, moje dzieci

Zbliżają się dni, w których powiecie jak Maria z Magdali, gdzie oni umieścili Ciało mojego Pana? Moje dzieci, wkrótce nie będę z wami w milczeniu moich Namiotów, bo wiesz, że czas podejścia wielka obrzydliwość; kiedy będę oburzony, zbezczeszczony i wygnany z moich domów, przez tych, którzy służą mojemu przeciwnikowi. Zbliżają się te dni, ale wy, moje dzieci, wiecie, że nie zostawię was samych, znajdziecie mnie w Tabernakulum mojej Matki. Ona, moja Matka będzie mostem, który będzie się ze mną komunikował.

Pytam moich wnuków, które w tych dniach są bardzo zjednoczona z matką, za pośrednictwem modlitwy Różańca Świętego, dzięki czemu można otrzymać instrukcje i wytyczne, które ona daje. Postępuj zgodnie z orędziami zbawienia, które wyślemy ci poprzez Enocha; mój mały Nabi, jest narzędziem, które Bóg wybrał do tego z moją matką i moimi Aniołami, prowadzą cię bezpiecznie do bramy mojego Nowego Stworzenia.

Moje przesłanie zbawienia poprowadzi was w tych dniach, kiedy przejdziecie przez pustynię oczyszczenia. Posłuszni i zastosować w praktyce wszystkie instrukcje wyślemy Ci poprzez wiadomości podanych do Enocha, więc można chodzić bezpiecznie i wyjść zwycięsko z prób, przez które przechodzą.

Mój drugi świadek wkrótce przyjdzie do ciebie, zarezerwowałem to na czas ostatnich rządów mojego przeciwnika. Moi dwaj świadkowie zastosują wszystko, co jest napisane na ten czas. Biada tym, którzy będą próbowali ich skrzywdzić, ponieważ wyładuję na nich ciężar mojej sprawiedliwości i umrą na miejscu. Pamiętajcie, co mówi moje Słowo: Nie dotykajcie moich pomazańców i nie wyrządzajcie szkody moim prorokom. (Psalm 105: 15) Nie atakujcie moich świadków, abyście wy i wasze potomstwo nie byli klątwami.

Moi dwaj świadkowie mają moc zamknięcia niebios, aby nie padał deszcz na ziemię podczas misji; mają moc nad wodami, aby zamienić je w krew i zranić ziemię wszelkimi ranami. (Objawienie 11: 6) Przygotujcie więc swoich ludzi, aby powitali moich dwóch świadków, ich z moją Matką i anioły Moje wygładzą drogę dla mojego następnego przyjścia.

Moje dzieci, wszystkie wydarzenia opisane w moim Świętym Słowie, przyspieszyły z powodu niegodziwości i grzechu ogromnej większości tego niewdzięcznego człowieka. Skrócenie dni, miesięcy i lat będzie bardziej zauważalne; wszystko pójdzie szybciej, to będzie dla ciebie jak sen. Nie lękajcie się, jeśli pozostaniecie zjednoczeni ze Mną, wszystko będzie dobrze; żaden z twoich włosów nie zginie. Dlatego postępujcie jak dzieci światłości, że jesteś, za wasze światło rozprasza ciemność i pokazuje ścieżkę, która doprowadzi Cię do drzwi mojego Nowego Stworzenia.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus, Najświętszy Sakrament.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 14 maja 2018, 23:57

Będzie się działo :lol:
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a
wewnątrz są drapieżnymi wilkami.... :mrgreen:

Przepowiednie proroków dla Polski wojna ? zginiemy ?

https://www.youtube.com/watch?v=DGLDRpB0dKo

Opublikowany 13 maj 2018
0 x



Piter1974
x 129

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Piter1974 » wtorek 15 maja 2018, 20:08

Niezłe libacje muszą się tam odbywać skoro maja takie wizje... :lol:
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 15 maja 2018, 23:25

Obrazek To tylko wino klasztorne, ale dawało niezłego kopa. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 17 maja 2018, 23:45

Przepowiednia Polska potęgą upadek Niemiec ! SZOK ! 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=R4Cv_suJpo4

Opublikowany 14 maj 2018
0 x



Piter1974
x 129

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Piter1974 » niedziela 20 maja 2018, 13:30

Od XVIII wieku słyszę o potędze w przepowiedniach i nic... zastój jakiś czy co? ;) :lol:
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: św.anna » niedziela 20 maja 2018, 14:27

Piter, kurczę, tylko pogratulować Tobie słuchu :D (i sprawnej ręki!)
A jeśli potęga jeszcze do nas nie wkroczyła, to może oznaczać, że to duża potęga i idzie b. wolno :mrgreen:
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 20 maja 2018, 20:09

@Piter, ile Ty masz lat?
po ciuchach wygląda że dużo, ale skoro parę setek wysłuchujesz tego i owego, to może zdradziłbyś tajemnicę długowieczności...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Piter1974
x 129

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Piter1974 » niedziela 20 maja 2018, 20:16

Spotkałem Alzheimera i nie pamiętam...
1 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: św.anna » niedziela 20 maja 2018, 21:25

Piter, jako fanka Twojej twórczości muszę napisać, że cieszę się, że nie spotkałeś też Parkinsona :D
1 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 20 maja 2018, 21:45

..ten ostatni to tylko w przypadku przesiadywania w parku :mrgreen:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 21 maja 2018, 00:15

Piter, jako fanka Twojej twórczości...
Droga Anno św. fanką twórczości Pitera jestem i ja :D i to nie tylko tej pisanej ;) ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 21 maja 2018, 09:13

A tak, ja też! 8-) Piter więc to twórca wszechstronny, może i człowiek renesansu..
A ponieważ sam wzmiankuje wiek XVIII, to - kto wie, czy nie było go tu i wcześniej, no np. w renesansie ;)
I to by wyjaśniało jego kunszt malarski 8-)

dobrze, kończę już ten offtop, no chyba że okaże się, że Piter jest też prorokiem, to można iść dalej :lol:

Pozdrawiam Chanell :)

PS. Songo, zmień park :mrgreen:
0 x



Piter1974
x 129

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Piter1974 » poniedziałek 21 maja 2018, 16:55

Co tam renesans, jeszcze trochę popiszemy to okaże się, że wyprzedziłem filozofów greckich i rzymskich. ;) :lol:
1 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: św.anna » poniedziałek 21 maja 2018, 18:47

Piter, co będziemy sobie żałować, lepiej od razu napiszmy: Na początku był Piter..Wszystko przez Niego się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało itd. :mrgreen:
1 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 29 maja 2018, 12:41

Fragmenty najnowszych orędzi z maja ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm (całość na podanej stronie)
Gdy jednak pogardzicie Wolą Bożą, to nie miną was doświadczenia, poleje się obficie polska krew i to już niedługo.
...
 Pragnę wam uświadomić, że zanim Boża Sprawiedliwość w pełni uderzy na zamieszkałą Ziemię, na grzeszny świat, na zbuntowanego człowieka, najpierw musi rozpalić się Boży Gniew. Uderzy On w grzeszną ludzkość napewno, to kwestia naprawdę niedługiego czasu. Nadchodzą dni, które wstrząsną tym światem, z powodu licznych grzechów człowieka. Buntować się będzie przeciwko grzechowi człowieka nawet przyroda.
...
Nadszedł czas, kiedy przesieję Moich kapłanów i biskupów, upadnie każdy, kto ma słabą wiarę. 
...
Niebawem każdy człowiek otrzyma dar jednorazowy, poznania prawdy, takiej, jaka jest w rzeczywistości, że jest Bóg, jaki jest faktycznie, jaki jest stan duszy każdej żywej, żyjącej na ziemi osoby. Oświecę niebawem silnym Bożym Światłem duszę każdej żyjącej na ziemi osoby bez względu na to, gdzie by się nie znajdowała. Po fakcie oświetlenia sumień każdy pozna, jakim jest przed Bożym Obliczem, co zawinił i co należy poprawić.
Każdy człowiek posiada wolną wolę i to od wyboru każdego z was, od podjętej przez was niezależnej decyzji zależy, co postanowicie. Jedni powrócą do Boga, jeżeli nie trwali przy Nim, inni, ci wierni mocniej do Niego przylgną, lecz będą też i tacy, co skłonią się ku demonom, przy których będą trwać.
Oświecenie Sumień lub jak kto woli Mały Sąd nad tym światem, nad jego grzechami, odbędzie się napewno. Nie ma możliwości, by ktokolwiek został pominięty. Każdy będzie musiał zdecydować o swoim dalszym losie. Najlepiej duchowo będą prezetować się ci, co sami dobrowolnie oddali się w Niewolę Niepokalanej, albo w Niewolę Trójcy Świętej przez Niepokalaną. To co w tym czasie się wydarzy, nigdy przedtem nie miało miejsca, a będzie to wydarzenie bez precedensu, które było zapowiadane w Piśmie Świętym.
Boże Światło, to Światło Bożej Miłości, nie wytrzyma go ten, kto żył w kłamstwie i zniewoleniu demonicznym. Niektórzy źli, mający dobre usposobienie, nawrócą się, nawrócą się też ci, którzy mają jakieś wsparcie modlitewne z czyjejś strony. Ostatni dokonają raz jeszcze swojego ostatecznego wyboru, wybierając stronę pozornie silniejszą, szatana.
Zły będzie zwodzić i oszukiwać do końca, do woli. W swoim działaniu posłuży się hipnozą i znieczuleniem demonicznym, dlatego nikt prawie nie będzie czuł, że jest oszukiwany, okłamywany, zniewalany przez demony. W tym czasie wielu umrze od tego co zobaczy, część ludzi, która będzie żałować za swoje grzechy i przewiny, umierając pójdzie do czyśćca, a będzie ich ogromna liczba. Na końcu ci, którzy umrą nie żałując, nie skruszając się, pochłonie ich ten, któremu tak usilnie służyli, ojcu kłamstwa, demonowi.
Nikt kto żyje nie pozostanie neutralny, każdy człowiek będzie musiał dokonać swojego wyboru. To co się stanie, wydarzy, zantagonizuje ostatecznie wszystkich, lecz pierwej nim to nastąpi, nasilą się wszędzie wojny i konflikty. Zbuntuje się także przeciwko ludzkim grzechom przyroda stworzona przed dobrego Boga. Po Małym Bożym Sądzie ludzkość otrzyma od kilku, do kilkunastu miesięcy na zastanowienie się, podjęcie swojej decyzji. Każdy będzie miał możliwość zmiany życia, dokonania osobistej poprawy, pokuty i zadośćuczynienia.
Dobrzy, nawróceni ludzie zostaną pouczeni, co mają czynić, co wykonać by się uratować, by przetrwać Armagedon. Kto nie posłucha, ten zginie. Nie zdoła przeżyć w tym czasie nikt, kto służył z zapałem złemu duchowi. Na ten dzień, na tę godzinę wyjdą z piekła wszelkie demony na całą ziemię. Odizolowane będą od ich działania jedynie miejsca schronienia dobrych, wybranych ludzi. Oni wszyscy będą w tym czasie chronieni przez Wojska Chórów Anielskich. W tym czasie Moce Niebios zostaną wstrząśnięte. Z rąk Św. Michała zginie syn zatracenia, Antychryst.
Już teraz zbliżyła się do Słońca z niewidzialnej strony gwiazda neutronowa. W miejscu gdzie jest najbliżej Słońca, powierzchnia słoneczna zapada się, tworząc wielką czarną dziurę. W niedługim, ale wyznaczonym przez Boga czasie, spowoduje to zjawisko wielką protuberancję słoneczną, nastąpi ogromny wyrzut koronalny plazmy słonecznej. Wyrzut ten dokona ogromnych zniszczeń wielu pobliskich planet. Część tej plazmy dotrze do Ziemi niszcząc wszystko, co spotka na swojej drodze. Zginą w tym czasie wszyscy, którzy będą na zewnątrz. Zachipowani ludzie umierać będą w męczarniach, a chipy eksplodować będą w ich ciałach. Ciała ich będą miały potężne wrzody i skażenia metalami ciężkimi zawartymi w chipach. W tym czasie zniszczone będą wszelkie sztuczne satelity znajdujące się na orbicie. Na samej Ziemi uszkodzone i zniszczone będą wszystkie urządzenia elektryczne i elektroniczne. Ocaleje tylko to, co będzie ukryte w miejscach schronienia, jak również ocaleją ludzie znajdujący się w tych miejscach. Jonosfera zamieni plazmę słoneczną na wielkie promieniowanie elektromagnetyczne, które będzie bardzo destrukcyjne.
W niedługim czasie po tym, wybuchną na raz wszystkie wulkany świata i całe niebo zasnuje się gęstym, czarnym dymem wulkanicznym. Z Woli Bożej zjawisko to trwać będzie trzy dni i trzy noce. Ocaleje tylko ta część przyrody, którą chronić będą Aniołowie.
Ludzie, którzy ocaleją z Woli Bożej, trwać będą w chwaleniu i uwielbieniu Boga. Ze wszystkich narodów, najmniej ucierpią Polacy, ale spora liczba z nich zginie, zwłaszcza ci, którzy na czas nie zdołają powrócić do swojej Ojczyzny i ci, co z własnej chęci, z własnego wyboru służyli złym duchom.
Wydarzenia, które nastąpią, zmienią gruntownie wszystko w każdej dziedzinie. Zmieni się diametralnie geografia świata. Wiele bezecnych, grzesznych miejsc zniknie z powierzchni Ziemi, a pojawią się nowe lądy. Aniołowie wyznaczeni przez Trójcę Świętą pomogą z zapałem przygotować świat do życia. Trójca Święta przetworzy wiele na nowo. Znikną wszelkie budowle wzniesione na pysze człowieka. Wiele budowli służących grzechowi i pysze człowieka, zapadnie się głęboko pod ziemię, grzebiąc żywcem wszystkich będących tam ludzi.
...
Kochane dzieci światłości, to co usłyszeliście, niebawem się stanie, niedługo nastąpi. Nim nadejdą te dni, najpierw nadejdzie syn zatracenia, Antychryst. On już po kryjomu działa. Wydał rozkaz swoim ludziom, by zaczęto chipizację całej ludzkości i to się już dzieje w tej chwili w wielu krajach.
Żądam, aby wszystkie dzieci Boże odrzuciły tę propozycję, bo ceną za przyjęcie znamienia bestii będzie utrata zbawienia wiecznego na wieki. Niech się nie lęka ten, komu znamię bestii wszczepią na siłę, ci umrą, jako pierwociny męczenników. Nie obawiajcie się o to czy wytrzymacie, bo wszystkim Moim męczennikom, dam siłę do wytrwania w wierności Bogu do końca.

...
 Na świecie pojawił się już Antychryst i zaczął działać w ukryciu. Demon umieścił swoje sługi z kościoła szatana, we wnętrzu Kościoła Świętego. Oni obecnie będąc na szczycie hierarchii Kościoła Świętego, osadzili się w jego strukturach.
...
Już trwa oznaczanie w wielu miejscach, oznaczanie sług szatana znamieniem bestii. Bestia, to komputer o wielkiej mocy obliczeniowej będący na usługach szatana. Obrazem bestii jest to, co ten komputer ukazuje. Liczbą jej imienia jest znamię bestii, chip RAFID. Każdy człowiek oznaczony takim chipem, traci swoją osobowość, duszę, nawet zmienia się w takim człowieku kod genetyczny oraz grupa krwi. Ludzie, którzy dobrowolnie poddają się takiemu procederowi, zostają silnie opętani w stopniu skrajnym, w takim, jak Judasz, a to powoduje śmierć duszy za życia. Z tego stanu nie ma już odwrotu.
....
Ofiara Mojego Boskiego Syna, Msza Święta, oficjalnie ustanie. Nie będzie odprawiana przez trzy i pół roku, tyle, ile panować będzie Antychryst. Pojedyncze Msze Święte będą odprawiane po kryjomu w miejscach ukrycia się kapłanów i biskupów wiernych Bogu.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm
0 x



Piter1974
x 129

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Piter1974 » wtorek 29 maja 2018, 23:05

UFFF...
Obrazek
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 30 maja 2018, 05:18

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MODLIŚMY MAŁY DZIECI DO KOŚCIOŁA MEGO SYNA, PONIEWAŻ SKANDALE PEDOPHILI W SWOIM WNĘTRZU ZWIĘKSZYMY KAŻDEGO DNIA!

20 maja 2018 r. - 8:45

SANKTUARIUM NASZEJ PANI LUKSUSÓW. BOGOTA - KOLUMBIA

Małe dzieci, pokój mojego Pana niech będzie z wami, a moja macierzyńska ochrona zawsze wam pomoże.

Mały, świat wejdzie w chaos, o, jak wielki ból przydarzy się tej biednej zranionej ludzkości! Ogromna większość nie chciała witać naszych wezwań do nawrócenia; wszystkie wydarzenia opisane w Świętym Słowie Bożym na ten koniec czasu wybuchną i wezmą ich nieprzygotowani. Miliony dusz zginie w przejściu Boskiej Sprawiedliwości, nie chcąc przyjąć Jego Miłosierdzia.

Małe dzieci, synowie ciemności, którzy manipulują przeznaczeniem narodów, już zaplanowali wszystko, aby rozpocząć Armageddon. Mój przeciwnik niecierpliwi się, aby się poznać i rozpocząć swoje ostatnie panowanie; przygotujcie wasze małe dzieci, ponieważ on uczyni swoją uniwersalną deklarację, ogłosić się jako oczekiwany mesjasz. Znasz już lud Boży, że nie możesz go zobaczyć ani go wysłuchać, ponieważ jest on fałszywym mesjaszem, który przybywa, aby wyprzeć Mojego Syna i wprowadzić ten świat w chaos i pustkę. Bądźcie więc czujni i czujcie moje maleństwa, ponieważ wilki są na wolności i starają się stracić największą liczbę dusz, tak że gdy pojawi się ich pan, wzrastają jego naśladowcy.

Jakże smutno czuję się w Sercu mojej Matki, widząc niewdzięczność ogromnej większości ludzkości, która odwróci się od mojego Syna, aby udać się na poszukiwanie fałszywego Mesjasza! Miliony dusz pójdą za nim i oddadzą mu cześć, jakby był samym Bogiem. Dziatki, mój przeciwnik i jego naśladowcy sprowokują największe prześladowania przeciwko wszystkim, co jest chrześcijańskie; krew popłynie, a lud Boży zostanie oczyszczony. Krew męczenników będzie krwią mego Syna, który rozpocznie Nowy Kościół, który będzie ubogi, prosty, pokorny i pełen darów i charyzmatów Ducha Świętego.

Moje dzieci, bakteria stworzona w laboratoriach do walki z zanieczyszczeniem wycieku ropy, mutuje i rozprzestrzenia się w morzach; ta bakteria je mięso i atakuje zwierzęta i ludzi. Uwaga małe dzieci z konsumpcją żywności morskiej, zwłaszcza ostryg i skorupiaków, ponieważ mogą być skażone przez tę bakterię; nie pływaj w morzu, jeśli jesteś osłabiony w obronie układu odpornościowego lub jeśli masz rany na skórze, ponieważ bakterie mogą tam wejść. Ta bakteria rozprzestrzenia się, a jej zwalczanie nie będzie plagą ludzkości.

Módlcie się za Dzieciątko dla Kościoła mego Syna, bo skandale pedofilskie w jego wnętrzu wzrastają każdego dnia. Mówię wam, że jeśli nie poprawimy, nie ukarzemy, nie zrekompensujemy i jeśli nie poprosimy o przebaczenie ofiarom, to stworzy podział, który przyłącza się do buntu wielu kardynałów, zapoczątkuje schizmę, która byłaby największa. całej historii Kościoła mego Syna. Ta schizma, która ma nastąpić, spowoduje utratę wiary dla milionów dusz, spowoduje duchową rzeź, która pobudzi fundamenty Kościoła; ale nie niszczcie go, ponieważ moc modlitwy wiernego ludu Bożego i boska interwencja na to nie pozwolą. Mój przeciwnik odniesie korzyści z tego całego duchowego chaosu i ze współudziału zbuntowanych kardynałów, przystąpi do oblężenia Piotra i zasiądzie na tronie.

Małe dzieci, dni nie są 24 godziny, ale 16, czas będzie skracany bardziej, gdy wydarzenia będą uruchamiane; wszystko osiągnie granicę 12, kiedy zacznie się Boża sprawiedliwość. Widzicie więc, moje dzieci, że czas się kończy, a wielu z was nadal odwraca się od Mojego Syna, ignorując nasze wezwania do nawrócenia. Obudźcie zbuntowane dzieci raz na zawsze, bo śpiąc z powodu grzechu, zatracicie się na zawsze. Ostatnie dzwony Miłosierdzia są wyczerpane, Ostrzeżenie jest coraz bliższe; tak blisko, że zabierze cię bez przygotowania. Pomyślcie, małe buntownicze dzieci, zobaczcie, że czas to już nie czas! Na co czekasz, aby powrócić do Boga? Wkrótce nadejdzie noc, a wraz z nią sprawiedliwość Boża; Uporządkujcie swoje księgi w porządku, ponieważ zbliża się schizma i jeśli wasza wiara nie jest zakotwiczona w Słowie Bożym, wielu z was straci was, przez kryzys, którego dotknie Kościół mojego Syna. Ponownie mówię wam, małe dzieci, nie puszczajcie mojego różańca i proś o moją świętą wstawiennictwo w każdej chwili, abyście mogli znieść nadchodzące dni ucisku.

Niech zamieszka w was pokój mojego Pana

Twoja Matka cię kocha, Twoja Pani z Lou
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 30 maja 2018, 09:51

Znowu coś się zgadza
Bestia, to komputer o wielkiej mocy obliczeniowej będący na usługach szatana.
SI/AI
2.
. Małe dzieci, dni nie są 24 godziny, ale 16, czas będzie skracany bardziej, gdy wydarzenia będą uruchamiane;
https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... ieszy.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 11 cze 2018, 05:00

Jedno z najnowszych orędzi ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
PRZEJDŹ TE LUDZKOŚĆ PRZEZ PIEKARNIKA PRAWDOPODOBIEŃSTWA, TYLKO KTÓRZY PRZEPROWADZI BADANIE, MOŻNA SIEDLEGOWAĆ MOJE NOWE STWORZENIE!

27 maja 2018 r. 3:30

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA ŚWIĘTEGO POWTÓRKA DO LUDZKOŚCI WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

Moje dzieci, niech pokój będzie z wami.

Moi maluchy, smutek ogarnia mnie widząc tę ​​ludzkość, która nie chce mnie słuchać; Czynię wszystko z miłości dla wszystkich moich dzieci, dla sprawiedliwych i dla grzeszników, a jeszcze więcej dla tych, którzy mnie gardzą, nie kochajcie mnie, a którzy mnie biczują każdego dnia biczem ich grzechów. Och, jakże obojętny czuję ze strony tej niewdzięcznej i grzesznej ludzkości! Szukają mnie tylko wargi i uszy, ale ich serca są daleko ode Mnie; nie ma ani zobowiązania, ani chęci do zmiany, droga nawrócenia ich nie interesuje.

Jestem tylko Bogiem za to niewdzięczne człowieczeństwo, gdy ciężary i nieszczęścia pukają do ich drzwi. Tam, jeśli przychodzą prosić mnie o naprawienie swoich dolegliwości, szukają mnie z potrzeby, a nie z pragnienia nawrócenia. ; nie przychodzą, by mnie wychwalać lub dziękować za Dar Życia, który jest cenniejszy niż to, o co mnie pytają. Wielu zbliża się do Mnie, gdy dochodzą do nich próby ekonomiczne, składają tysiąc obietnic, których nigdy nie szanują, a szanując je, wiążą się duchowo. Nie jestem Bogiem twoich kaprysów, nie bądź głupi! Szukajcie Mnie najpierw ze szczerego serca, złamcie przede Mną, ze skruszonym i upokorzonym sercem, a reszta przyjdzie do was dodatkowo.

Moje dzieci, dni i noce będą jeszcze bardziej skrócone, pamiętajcie, co mówi moje Słowo: A gdyby te dni nie zostały skrócone, nikt nie byłby zbawiony. (Mateusza 24:22) Zbliżający się ucisk nigdy nie był widziany na ziemi: wasz grzech i złość wyruszyły w moją sprawiedliwość. O, grzeszna ludzkość, poznasz ból, a wielu przez swoją niegodziwość, a ich grzech będzie żyć piekłem na tej ziemi! Wszyscy, którzy odwrócili się plecami, a nie moją twarzą, będą na łasce mojego przeciwnika i jego legionów zła. Po Ostrzeżeniu, ci, którzy nie nawrócą się, odłączę ich ode Mnie. Przybywam z moją prawością, aby przywrócić porządek i prawo do oddzielenia pszenicy od kąkolu i owiec od kozłów; aby tylko dobre żniwo pozostało, a jego owoc będzie przyjemny Ojcu mym.

Przekażę tę ludzkość przez piec ucisku, tylko ci, którzy przejdą testy, będą mogli żyć moim Nowym Stworzeniem. Te dni zbliżają się i nieszczęścia do letniego ducha, bo zaprawdę powiadam wam, jeśli się nie zmienisz i nie zdefiniujesz siebie raz na zawsze, oddzielę cię ode Mnie i oddam cię w ręce mojego przeciwnika! Nadchodzi noc, a wraz z nią moja sprawiedliwość, która was obudziła i lampy płoną jak mądre panienki, abyście mogli być na uczcie i zjeść ze mną obiad.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Pokutujcie i nawróćcie się, ponieważ Królestwo Boże jest blisko. Wasz Mistrz, Jezus Najświętszy Sakrament.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, mojej trzodzie.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 11 cze 2018, 08:09

Moi maluchy, smutek ogarnia mnie widząc tę ​​ludzkość,
mnie też..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 19 cze 2018, 03:49

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
WYŚCIG UMIESZCZAJĄ SWOJE RACHUNKI W ZAMYKANIU; NIE POZWÓL SWOJEGO ZBAWIENIA NA OSTATNĄ CHWILĘ!

CZERWIEC 8, 2018 2: 10 PM

PILNE ODWOŁANIE OD BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Mój pokój niech będzie z wami, moim ludem, moją spuścizną.

Moja Nabi, to ludzkość jest ślepy i głuchy, powrót czasów mego Syna na ten świat zbliża i zdecydowanej większości nadal otoczone przez grzech i głuchy na nasze wzywa do nawrócenia. Jestem waszym Ojcem i powiem jeszcze raz: nie chcę cię zabić, chcę żyć dla przyszłości żyć moim nowym stworzeniem.

Zatrzymaj się w niespokojnym życiu i medytuj przez chwilę nad wydarzeniami, które nadejdą. Obudź się raz na zawsze, nie kontynuować zdrętwiała przez grzech, bo to, co wydarzy się nazywa ucisk, i zajmie Ci nieprzygotowani! Ludzkość grzesznik Anioł moim Sprawiedliwości jest już blisko i po prostu szerzyć na ziemi kielich mojego sprawiedliwy gniew.

Uruchom swoje konta w głupiej kolejności, nie opuszczaj czatu na ostatnią chwilę. Patrz dzień mojego oparzenia Miłosierdzia i kontynuując w Mad Dash rozpusty i grzechu, co czeka Cię w głębi przepaści. Przewrót mojego stworzenia jest to znak, że ostrzega, że ​​ten świat wiesz przestanie istnieć wkrótce. Bóle dopiero zaczynają się dla ludzkości, jeszcze nic nie widziałeś. Kiedy niebo i ziemia wejdą w ostatnią fazę transformacji, wtedy tak, wejdziecie w chaos; ponieważ ziemia otworzy się na wszystkich kontynentach i połknie wszystko ponad nią. Ziemia wyjdzie z ognia, a niebo spadnie z ognia i żadne miejsce nie będzie bezpieczne w waszym świecie.

Och! Niewdzięczna ludzkość i grzeszność, jak mam z tobą rozmawiać, abyś zwracał na mnie uwagę! To, co się z wami stanie, nazywa się uciskami, a tego, co się wydarzy, nigdy nie było na ziemi. Ciągle martwisz się rzeczami tego świata, biegasz tu i tam, próbując zaspokoić swoje Ego martwymi rzeczami. Moja Sprawiedliwość nadejdzie nagle, a wraz z nią twoja śmierć. Co stanie się z twoimi obawami, twoimi celami i twoimi planami? Gdzie będą twoje marzenia? Dusze wielu zostaną zgubione, a ich ciała pozostaną tylko pyłem i popiołem.

Nadchodzi noc, a wraz z nią moja Sprawiedliwość, która pochłonie ogromną większość tego śpiącego ludzkości. Och! Ile bólu będzie słyszanych na ziemi; nieszczęścia na całym świecie, lamentacje matek, które, podobnie jak Rachel, opłakują utratę swoich dzieci. Mężczyźni będą rzadkością niż złoto Ofira, a córka Syjonu będzie płakać z powodu skalanego. Biedny Izraelu, ponieważ zburzone zostaną wasze mury i zbezczeszczona ziemia! Pójdziesz na wygnanie przez pustynię oczyszczenia i zostaniesz poddany próbie. Oczyszczę cię jak złoto w ogniu, aż zaświecisz jak tygiel; Tylko wtedy będziesz mógł zamieszkać w moich Nowych Niebiosach i mojej Nowej Ziemi i zostaniesz nazwany jutro; Mój Izrael, mój wybrany naród.

Pozostań w moim pokoju, moim nasieniu, moim dziedzictwie

Wasz Ojciec, Jahwe, Pan Stworzenia

Spraw, aby moje wiadomości były znane całemu mojemu stworzeniu, moi ludzie
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 28 cze 2018, 11:58

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia z czerwca. Poniżej wklejam fragmenty wybrane:
Demony ciężko pracują, aby zniszczyć Mój Kościół. Mój Kościół obsadzili ludźmi szatana, którzy zajmują prawie wszystkie wysokie stanowiska w Kościele. Biskupi i kardynałowie pilnują by hamować każdą dobrą inicjatywę, gasić dobre, oddolne ruchy w Moim Kościele Świętym wmawiając wiernym, że jest to przeciwne nauce Kościoła Świętego. Ci sami biskupi i kardynałowie popierają jednak, każdą inną inicjatywę, która wpływa destrukcyjnie na pobożność i rozwój duchowy wiernych. Mój Kościół jest w stanie totalnego, wielkiego rozkładu. 
...

O Moje polskie dziateczki, chcę was prosić o wasz trud i wysiłek, o wasze posty i modlitwy ofiarowane Bogu do dyspozycji przez Moje Niepokalane Serce. Potrzebne są liczne posty i modlitwy w intencji polskich kapłanów i hierarchii. Wielka ich liczba bez oporów trwa w objęciach złych duchów, pełniąc ochotnie bardziej ich, niż Bożą Wolę.
...
 Demon chce was zniszczyć, dlatego ogłupia was swoimi sztuczkami i omamieniami. Wprowadza zły w życie kolejne fazy swojego niecnego planu, a w wielu miejscach globu zaczął chipizację ludzi znamieniem Bestii. Oficjalnie czyni to już w wielu krajach, a nieoficjalnie zaczęto to czynić także w Polsce. Ratując biskupów i kapłanów sprawiacie, iż możliwa będzie pełna narodowa odnowa. Bez tego Polska będzie stale niszczona, będzie znacznie podupadać, aż zostanie wchłonięta przez inne agresywne narody.
...
 Coraz bliżej nadchodzą wydarzenia, które nie muszą nastąpić, nie muszą się wydarzyć. Jeżeli wy, Polacy zbagatelizujecie wołanie Boga oraz Moje wołania, to po raz kolejny już, poleje się obficie krew na polskiej ziemi na tyle obficie, że będą ginąć miliony Polaków. Masoneria chce wykorzystać uchodźców, uzbroić ich i nasłać na Polskę. Gdy się nie opamiętacie, to masowo będziecie wycinani, mordowani, a wasz kraj zajmą najeźdźcy.
...
 Czas ucieka, bo został znacznie przyspieszony ze względu na dobro dzieci Bożych. Im więcej jest grzechu, im częściej jest nagminnie popełniany, tym mocniej przyspieszam czas, aby wytrwali przy Bogu ci, co przeznaczeni są do szczęśliwej wieczności.
...
Nadchodzi czas, kiedy to na waszych oczach realizować się będą treści zawarte w Apokalipsie Świętego Jana Apostoła i Apokalipsie Proroka Daniela. Przyszło wam żyć o kochane dziateczki w czasie ostatecznym, czasów ostatecznych. Nadszedł już syn zatracenia, Antychryst. On już jest i działa, lecz na razie w ukryciu. Niebawem nastąpi wiele brzemiennych w skutki wydarzeń. Rozleje się ogień pożogi wojennej na cały świat, a stanie się to już niebawem.
Wtedy to, w tym czasie już oficjalnie wkroczy na arenę dziejów Antychryst, syn zatracenia. Pozornie wszystko uspokoi, zwiedzie sobą wszystkich tych, którzy nie opierają się prawdziwie na Bogu, większość ludzi omamią jego demoniczne cuda i znaki wykonywane przez syna zatracenia. Tymi sztuczkami omamiał będzie ludzki wzrok, a ludzie dadzą się zahipnotyzować i znieczulić sztuczkom demona.
Za zwodzicielem ludzkości niestety pójdzie wielka, ogromna liczba kapłanów i biskupów. Kościół jaki znacie, oddany będzie w ręce Antychrysta, który ogłosi się „zbawicielem” ludzkości, popierając swoje słowa wielkimi, demonicznymi cudami i znakami, mamiąc ludzi sztuczkami i trikami.
Chcę, aby każdy człowiek, kapłan i biskup, którzy zdołają się wyrwać z hipnozy działania syna zatracenia w pierwszych chwilach jego działania, przygotuje swoje schronienie, aby przetrwać czas prześladowań, który w tym czasie rozpocznie się. W tym czasie już na dobre będą znakować ludzi znakiem Bestii, chipem Rafid.
Ostrzegam was o Moje umiłowane dzieci światłości, nie wolno wam tego znaku przyjąć, ani na rękę, ani na czoło, ani na żadną inną część ciała. Ten, kto przyjmie ten znak, będzie stracony na wieki. W tym czasie diametralnie zmieni się funkcjonowanie Kościoła Świętego. Antychryst zmieni Mszę Świętą, na taką, gdzie nie będzie już słów konsekracji. Bardzo wielu kapłanów i biskupów posłucha go i zaprzestaną odprawiania Najświętszej Ofiary Mojego Boskiego Syna, Jezusa Chrystusa.
Ci, co nie posłuchają decyzji syna zatracenia, Antychrysta, będą okrutnie torturowani, a na koniec będą w bestialski sposób mordowani. Będzie w tym czasie wielu, wielu męczenników na całym świecie.
...
Wielu ludzi będących w służbie demona, dostało się na wysokie stanowiska rządowe i kościelne.
...
 Gdy na dobre zacznie się wielka chłosta, nie usłucham wówczas waszego wołania, waszej prośby. Kocham was do utraty tchu i gotowy jestem na wielkie ustępstwa w granicach rozsądku, na wielkie ulgi, lecz już nie mogę wstrzymać karania, bo Ręka Bożej Sprawiedliwości już opadła.
...
Nadchodzi czas działania syna zatracenia, Antychrysta. Watykan coraz bardziej jest gotowy do dnia deklaracji, a zarazem oficjalnego ujawnienia się jego, gdzie wystąpi, jako „zbawiciel” ludzkości. Módlcie się do dyspozycji Trójcy Świętej przez Niepokalaną, a dam wam łaski poznania, co faktycznie dzieje się na świecie i w Moim Kościele.
Masoneria wymusza na polskich biskupach zachowania, których ci nie chcą akceptować. Nie wiedząc, co robić, poddają się jej działaniom, jej dyrektywom.
...
Niebawem poleje się w Polsce wiele, wiele krwi. Cały świat wstrzyma oddech nie wierząc, co się dzieje. Boża Sprawiedliwość oczyści Polskę, oczyści Polski Kościół. Stanie się to niebawem, o ile nie wzmoże się wasza modlitwa i ofiara, oraz posty za Polski Episkopat.
Masoneria będzie utrudniać życie wszędzie tam, gdzie tylko może i zdoła. Owładnęła kluczowe stanowiska w rządach w Polsce, Europie i na świecie. Nie pozwólcie sobie na siłę wszczepić chipa RAFID, ani nie pozwólcie się zaszczepiać. To będzie powodować wiele chorób i zgonów. Chip RAFID będzie kontrolował dusze człowieka do tego stopnia, że stanie się człowiek bezpowrotnie zniewolony. Kto posłuchał i zabezpieczy się w wodę i żywność, ten uchroni się podczas fali głodu, który niebawem zapanuje.
Niedługo stanie się niemożliwym normalne funkcjonowanie, a w kościołach nastąpią zmiany, których oczekuje syn zatracenia, Antychryst. Niszczony i zwalczany przez biskupów będzie każdy, kto żyć i modlić się będzie po staremu. Nie lękajcie się, bo w niedługim czasie wkroczy na arenę dziejów Moja Święta Mama. Ona ostatecznie pokona smoka piekielnego, jednak nim to nastąpi, to najpierw syn zatracenia, Antychryst zwiedzie sobą i swoim działaniem oraz licznymi „cudami” demonicznymi większość ludzi na Ziemi. Nie dajcie się zwieść, ani oszukać. Nie poddawajcie się jego działaniom, abyście nie ulegli temu, który chce zwieść ludzkość i doprowadzić ją na wieczne potępienie.
...
Niebawem wszyscy odczują wzrost napięć i rozpoczną się otwarte konflikty w wielu miejscach. Liczni ludzie modlą się, lecz niewielu pokutuje. Póki czas, wiele może się zmienić, wiele dokonać. Niebawem uderzę w Ziemię z całą mocą, bo niewielu przejmuje się tym, co jest mówione.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 28 cze 2018, 12:38

z tymi konfliktami militarnymi jest wręcz odwrotnie, a demony pracują aby znowu rozgorzały..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 28 cze 2018, 13:38

Moim zdaniem konflikty mogą wybuchnąć niespodziewanie a co do kar Bożych to już moim zdaniem widać pewne rzeczy. Teraz co jakiś czas w Polsce zdarzają się trąby powietrzne, kiedyś tego nie było. W ogóle klimat się zmienia w porównaniu do tego co było kilkanaście lat temu. Tak czy siak nie ma co gdybać, trzeba poczekać na rozwój wydarzeń.
0 x



ODPOWIEDZ