Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 25 sty 2019, 10:02

W każdej społeczności, kulturze, religii i państwie są ludzie "dobrzy" i "źli", przy czym "dobro" i "zło" często są względne. Ale gdy się popatrzy z kosmicznej odległości, to widać, że nie ma dobra ani zła, są tylko ludzkie wybory i ludzkie oceny.
Ja jestem szczerze (może z naiwności) zdziwiona, że ktoś na forum Cheops, które, jak można by się spodziewać, przez kilkanaście lat istnienia już dawno wyrosło z etapu przedszkola, może wywyższać się ponad innych, dając do zrozumienia, że ludzie innego pochodzenia są gorsi - gdy tymczasem ich "nienawiść" (postawy, które tak odbieramy) wynika ze strachu, a skąd ten strach - to już temat na inną, długą i złożoną opowieść.
Nie zaprzeczam, że istnieją na Ziemi siły, które nie mają dobrych intencji, ale zamiast na tej negatywnej stronie dualnej rzeczywistości wolę skupiać się na pozytywnej i to ją zasilać swoją energią.
0 x



Awatar użytkownika
św.anna
Posty: 1451
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 12:41
x 87
x 119
Podziękował: 2624 razy
Otrzymał podziękowanie: 3256 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 25 sty 2019, 16:16

Seji pisze:
czwartek 24 sty 2019, 20:46
Tu nie chodzi o ściąganie uchodźców, tylko o tolerancję i akceptację przybyszy, bez względu na to, jakie są motywacje ich przybycia.
Motywacje przybyszów naprawdę Ciebie nie interesują? O zgrozo.

Seji:
Nie ma dobra ani zła, są tylko ludzkie wybory i ludzkie oceny.
Nie ma dobra, nie ma zła, jest za to nienawiść..
Jest nawet tam, (razem z wywyższaniem się) gdzie jej nie ma, a gdzie mowa o współistnieniu ;)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 25 sty 2019, 16:35

Jak ktoś chce być sobie "zły", to niech sobie będzie, ale u siebie...
Niech się nacieszy tą złością ile wlezie, ale jak zbliża się do miejsca w którym JA urzęduję, to musi schować sobie tą swoją złość, tam gdzie słońce nie dochodzi.
Każdy obcy, przebywający na terenie który obsikałem musi się mieć na baczności, bo nie wolno mu indoktrynować, mataczyć, wprowadzać swoich ideologi itd.
Konsekwencje niedostosowania z całą pewnością będą przykre i tak rozumiem naturalne prawo do samoobrony na każdym mniejszym i większym obszarze należącym do jakiejś społeczności.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 25 sty 2019, 17:15

Thotal, jeśli Ty jesteś "dobry", to, gdy zbliży się do Ciebie "zły", nie zrobi Ci krzywdy, bo ucieknie, zlękniony.
No, chyba, że masz w swoim programie życiowym doznanie takiej krzywdy :)

"byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie"
Mt 25, 35
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 25 sty 2019, 17:20

Przyjmę każdego pod swój dach, "gość w dom, Bóg w dom"
Tyle że gość nadużywający gościny i nie rozumiejący mojej gościnności musi przystosować się do moich zwyczajów z pełnymi konsekwencjami.




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 26 sty 2019, 22:17

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
MOJE DZIECI, CZAS MOJEGO MIŁOSIERDZIA JEST DAREM NIEBA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z NIEGO I WYKWALAJĄ GO!

21 stycznia 2019 15:15

WEZWANIE JEZUSA MIŁOSIERDZIA DO JEGO DEVOTÓW. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, niech źródło Mojego nieskończonego Miłosierdzia rozprzestrzeni się na wszystkie stworzenia i krańce ziemi.

Jestem twój Jezus nieskończonego Miłosierdzia i to jest moje pragnienie, aby wszyscy moi wielbiciele, 3H popołudnia zbierają się w modlitwie, robiąc moje Koronkę do Miłosierdzia i prosząc o zbawienie dusz, zwłaszcza dla najdalszego od Boga. Błogosławieni są ci, którzy w tej godzinie, spędzają część swojego czasu, aby otworzyć źródła miłosierdzia mojego i rozprzestrzenił się na całym świecie, bo w prawdzie powiadam wam, nie są one daleko od Królestwa Niebieskiego.

Niezgłębione źródło Mojego Miłosierdzia obficie szerzy się w tej Godzinie Świętej i przyjmuje z radością wszystkie stworzenia, zwłaszcza grzeszników z całego świata, jeśli ofiarowuje się je z miłością. Moc Mojego Miłosierdzia ratuje umierających, którzy są w grzechu śmiertelnym od ognia piekielnego, jeśli moi wielbiciele ofiarują mi Różaniec w tym celu. Moc Mojego Miłosierdzia nie ma granic, jeśli jest ofiarowana z miłości dla dobra dusz.

Moje dzieci, Godzina Mojego Miłosierdzia jest darem z nieba dla wszystkich, którzy go używają i używają go. Wszyscy bhaktowie z godziny Mojego Miłosierdzia nie umrą, nie widząc mnie wcześniej, i zostaną ostrzeżeni z góry, gdy nadejdzie ich czas. Ja, Jezus z nieskończonego miłosierdzia, ja osobiście przyjść do chwili śmierci dla duszy każdego z moich wielbicieli iw wieczności będę ich ojciec, a nie sędzia. Żaden z moich wielbicieli nie cierpi z powodu długiego pobytu w czyśćcu, ani nie będzie skazany na wieczny ogień.

Obiecuję dbać i chronić w tym świecie wszyscy moi wielbiciele i ich rodziny, kiedy kończą się w wieczność, mam wielkie współczucie z osobami w rodzinie będzie bardziej odległy ode Mnie. Wylewam Źródło Mojego Miłosierdzia na moich wielbicieli i wszystkich, którzy do niego uciekają. Wszyscy chorzy ciała i dusza, którzy uciekają się do Godziny Mojego Miłosierdzia, otrzymają ulgę od swoich cierpień; żadna rodzina nie umrze z głodu lub pragnienia, jeśli jest oddana memu Miłosierdziu; wszystko, co zostanie poproszony w tym godziny świętej, przyznaję, że jest to dla waszego dobra i dla zbawienia duszy.

Żaden z moich wielbicieli nie umrze gwałtowną śmiercią ani nie przelał krwi, jeśli poprosi o to z wiarą w moją godzinę świętą. Żadne z moich wiernych dzieci nie wymrze śmierci; każda śmiertelnie chora osoba nie ucierpi, jeśli będzie oddany Godzinie Mojego Miłosierdzia; Wyzwolę moich wielbicieli i ich rodziny od wszelkiego nieszczęścia i nieprzewidzianych, ich domy nie zostaną zniszczone, gdy nadejdą dni Boskiej Sprawiedliwości.

W nadchodzących dniach ucisku nie odwrócę się od moich wielbicieli, a będę miał pożywienie i pożywienie dla nich i ich rodzin w czasach niedostatku. Obiecuję, że nie pozwolę żadnemu z moich bhaktów i ich rodzin naznaczyć pieczęci bestii; Zajmę się nimi, dopóki nie poprowadzą ich bezpiecznie do bram Nowego Stworzenia. Więc używajcie Moich Dzieci w Godzinie Mojego Miłosierdzia i rozpowszechniajcie moje oddanie, aby dotarło do czterech krańców ziemi, a zobaczysz, jak wielka jest moja Miłość. Przedłużyć Godzina Miłosierdzia dla wszystkich śmiertelników bez poszanowania przekonań, rasy lub religii i zapytać w szczególności konwersję wszystkich grzeszników, że moi Promienie Mercy niedostępnym i dostarczyć je od śmierci wiecznej.

Niech Mój Pokój, moja Miłość i moje Nieskończone Miłosierdzie zawsze wam towarzyszą.

Wasz Jezus Chrystusowy

Spraw, aby moje wiadomości były znane w czterech krańcach świata.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » sobota 26 sty 2019, 22:53

blueray21 pisze:
czwartek 24 sty 2019, 23:52
Za to więzienia w Szwecji, czy Niemczech wcale nie są pełne śniadych, którzy teraz popełniają tam ogrom przestępstw. Odnosiłem się bardziej do obecnej sytuacji u Niemców. Do żądań "nachodźców" i ustępliwości sądów i urzędów niemieckich, łącznie z blokadami informacji w mediach. Taka jest rzeczywistość.
Znam tę rzeczywistość u Niemców, chociaż nie z autopsji.
Ale napisałam przecież:
"rządy państw powinny dbać o bezpieczeństwo ludzi, m.in. poprzez kontrolę migracji."
Niemcy popełniły w tym zakresie niestety błąd.
Nasze państwo oficjalnie nie przyjęło uchodźców, ale faktem jest, że liczba cudzoziemców w Polsce systematycznie rośnie, jest to widoczne nie tylko w statystykach, ale również na ulicy. Niestety, agresja wobec nich, ze strony naszych rodaków, również rośnie - i nad tym boleję. Ofiarami padają zupełnie niewinni ludzie, nieraz mieszkający tu od wieków, np. Romowie.
Ja nie mam problemu z miłowaniem Innych, bo sama jestem Inna. A jeśli ktoś mnie krzywdzi (np. sąsiadka, Polka, która chwali się posiadaniem amerykańskiego obywatelstwa, oskarża mnie stale o złośliwe nękanie, podczas gdy ja nic takiego nie robię, najwyżej trochę pohałasuję przy sprzątaniu mieszkania), staram się ją zrozumieć (może ma zaburzenia psychiczne?) i wysłać ku niej jakieś ciepłe myśli...
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 26 sty 2019, 23:00

Zwracam państwu uwagę że tematem tego wątku są proroctwa a nie polityka
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 28 sty 2019, 21:28

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia z grudnia i stycznia. Ja przeczytałem do tej pory dwa. Nie wiem czy wklejać całość czy np. tylko fragmenty dotyczące wydarzeń przyszłych ?
25 XII 2018 r.
Jezus Chrystus.

Jam Jest Jezus Chrystus, Syn Boży, Druga Osoba Trójcy Świętej. Żywy Płomieniu, ufaj Mi nieustannie o drogie dziecię i nie poddawaj się, bo chcę działać przez ciebie na tyle, na ile Mi na to pozwolisz. Żywy Płomieniu kocham cię niezmiernie, zechciej to pojąć i nie czyń nic, co jest przeszkodą i zmierza do jakiegokolwiek zniewolenia. Dobrze, że na bieżąco oczyszczasz się w sakramencie pokuty, to sprawia, że bez przeszkód mogę cię posługiwać, jako Mojego narzędzia. Niczym się nie zniechęcaj, lecz działaj tak, jak Duch Święty pozwoli ci działać. Nie daj sobie wmówić złemu duchowi, że jesteś zły, że jesteś do niczego. Nie ty będziesz sędzią w swoje sprawie. Twój osąd jest niesprawiedliwy z natury, bo jest skażony ludzką naturą, a także demonicznym wpływem. Zauważyłeś, jak działa zły duch, jak bardzo jest sprytny i przebiegły. Działa on ciągle, nieustannie, bez przerwy.

Wielu ludziom wydaje się, że są dobrzy, że kto, jak kto, ale oni nie ulegają szatanowi. Na własnej skórze przekonałeś się Żywy Płomieniu, jak bardzo subtelny i wysublimowany potrafi być szatan. Nigdy nie działa sam, zawsze jest ich wielu. Sam wiesz synu, jak z pozoru niewinne podsuwa propozycje.

Gdy człowiek się modli ma swojego rodzaju tarczę ochronną, która osłania go i niweluje działanie złego ducha do tego stopnia, że człowiek może zauważyć podstęp kusiciela. Gdy się modlisz, twój Anioł Stróż, święty Gabriel Archanioł, może ci delikatnie pomóc. Nie osłania on ciebie całkiem przed upadkiem, lecz to On i Jego działanie sprawia, że wręcz fizycznie odczuwasz moment przekroczenia któregoś punktu prawa Bożego. To daje ci możliwość do refleksji, do naprawienia swojego sumienia w Sakramentalnej Spowiedzi Świętej. Nie lękaj się, lecz działaj tam gdzie cię poślę i nie udawaj się tam, gdzie cię nie posyłam. Oddając Trójcy Świętej przez Niepokalaną Moją Świętą Mamę swoją wolną wolę, umożliwiłeś Trójcy Świętej by za ciebie o wszystkim bez przeszkód decydowała. Jak sam widzisz, nie dochodzi do skutki to, co w danej chwili nie jest zgodne z Wolą i Myślą Bożą. Chcę, abyś dbał o to, aby pozostawać zawsze czystym, Podążaj ku świętości, eliminuj ze swojego zachowania to wszystko co może cię pociągnąć w dół, a gdy jednak zdarzy ci się jakiś upadek podnoś się natychmiast i nie daj złym duchom możliwości zakotwiczenia się w twojej duszy. Pomogę ci, lecz muszę widzieć twój trud i wysiłek. Błogosławię ci. †

Jak to już wiesz, żaden Anioł, z żadnego chóru Anielskiego nigdy nie działa sam, zawsze działają w mocy Ducha Świętego. Cokolwiek czynią, zawsze to dzieje się w Mocy Bożej, w Mocy Trójcy Świętej. Oznacza to, że nie posługują się własną mocą, to nie jest możliwe.

One, tak jak i ludzie mogą użyć jednego daru, którym się posługujecie i decydujecie o nim, to jest wolna wola. Wbrew pozorom, Chóry Anielskie nadal posiadają wolną wolę, lecz po przejściu próby zasadniczej, nie przechodzą już kolejnych prób. Tylko raz musieli podjąć decyzję, podczas tej pierwszej, która zdecydowała o dalszych konsekwencjach dokonanego przez Nich wyboru. Na samych sobie przekonali się, jak działa Boża Sprawiedliwość i jakie są konsekwencje wystąpienia przeciwko Bogu.

Inteligencja Aniołów jest o wiele wyższa, niż ma ją najmądrzejszy człowiek. Na tym poziomie mają na tyle wielkie poznanie, że doskonale wiedzą, jaka może być konsekwencja uczynienia czegoś przeciwko Woli i Myśli Bożej. Nadal mają możliwość buntu, nadal mogą postąpić odwrotnie od tego, co pragnie Wola Boża, lecz również wiedzą, że Bóg w Trójcy Świętej Jedyny wie wszystko o wiele lepiej i chce ich dobra bardziej i intensywniej niż Oni sami, przeto podążają do całkowitego wypełnienia Woli i Myśli Bożej.

Człowiek ma przy sobie kusiciela, tego, który niegdyś był Aniołem, a po upadku stał się demonem. Chóry Anielskie są wolne od tego obciążenia, a poznanie Woli Bożej mają w swojej naturze w sposób doskonały. Człowiek zyska tę możliwość dopiero wtedy, gdy osiągnie wyżyny Nieba. Żywy Płomieniu, ty wiesz doskonale o co chodzi, bo dałem ci to poznać. Nie dam ci teraz tej możliwości, bo jest to czas twojej próby. Ja, jako Druga Osoba Boża, dałem najpierw Mojej Kochanej Mamie, a wraz z Nią całemu stworzeniu, doskonały przykład pokory i uniżenia się.

Chóry Anielskie poznawszy prawdziwość i moc Bożej Miłości, znały wszystko w teorii, lecz to Ja Sam ukazałem wszystkim, swoim osobistym przykładem, ukazałem całemu stworzeniu działanie Bożej Miłości w praktyce. Chóry Anielskie mogą nadal się buntować, lecz mając w tej kwestii doskonałe, pełne poznanie wszelkich konsekwencji dokonanego takiego ewentualnego wyboru, widzą oni całkowity bezsens wykraczania przeciwko Mocy, Potęgi Bożej.

Jest wielu, wielu Aniołów każdego Chóru Anielskiego, każdego znam i wołam po imieniu, każdemu przydzieliłem zadanie, każdy ma obraz tego, co ma uczynić, nie ma żadnego, który by był bezczynny. Wszystkich Aniołów ze wszystkich Chórów Anielskich zostało stworzonych 9 000 000 000 000 000 000 (dziewięć trylionów). Zbuntowało się aż 1/3 całej ich liczby z każdego chóru i stało się demonami, co daje 3 000 000 000 000 000 000 (trzy tryliony) duchów potępionych. Ze wszystkich Chórów Anielskich w Niebie zostało 6 000 000 000 000 000 000 (sześć trylionów).

Drogie dzieci, wzywając na pomoc całe Niebo, wzywacie wszystkich, którzy w Nim są i będą, począwszy od samej Trójcy Świętej, przez Maryję, Moją Świętą Kochaną Mamę, wszystkie Chóry Anielskie, wszystkich świętych, (których jest wiele, wiele miliardów), lecz tym samym prosicie tych, którzy po oczyszczeniu się będą w Niebie, a teraz oczyszczają się w czyśćcu.

Nie musicie się bać demonów, wystarczy jak będziecie je ignorować, zwłaszcza to, co one proponują i to, do czego was kuszą. Chcę, abyście nieustannie prosili o światło Ducha Świętego, do każdej wykonywanej przez was czynności, do każdego działania. Duch Święty nie poskąpi wam swojej Łaski, swojej Mocy. Jedynie z Bożą Mocą jesteście w stanie dostrzec wszelkie działanie każdego szatana, złego ducha. Tam gdzie jest wiele grzechu, tam tym mocniej i intensywniej rozlewa się Łaska Boża.

Kochane, słodkie dzieci światłości miłe Mojemu, Świętemu Sercu, kocham was i pragnę waszej całej miłości, abyście pozbyli się wszelkiej miłości własnej i ofiarowali Mi ją. Oddając się cali w Niewolę Trójcy Świętej przez Niepokalaną Moją Świętą Mamę, oddajecie Bogu całą miłość własną. Każdy człowiek, choćby nie wiem jak bardzo się starał, nie zdoła samotnie usunąć do końca całej miłości własnej. Ona bardzo mocno zakorzeniła się w waszej pysze.

Chcąc w sobie niszczyć pychę, nie obawiajcie się upokorzeń, nawet samoupokorzenia, a stosowanie tego, trzymać was będzie w niezbędnych ryzach. Chcę, abyście stanęli przede mną w całej prawdzie. Czasem zbyt wiele samoupokorzeń bywa z inspiracji złego ducha. Demon chce popchnąć tak czyniącą duszę, do stanu silnej depresji. Depresja w 90% to stan wywołany działaniem złego ducha, demona. Chcąc wyjść z tego stanu, nigdy nie skupiajcie się tylko na sobie, nie użalajcie się nad sobą samym, lecz pilnujcie tego, by nie dawać złemu duchowi dostępu do swoich myśli, by nie wpływał na nie. Nigdy zbyt długo nie pozostawajcie w bezczynności, bo to sprzyja lenistwu i innym złym cechom. Zawsze starajcie się tworzyć plan działania, planujcie to, co macie czynić, wykonać, nie tylko dla siebie, lecz także, a może zwłaszcza dla bliźniego.

Gdy wyciszycie zbędne myśli, udzielając pomocy innym, stan depresji zniknie lub zniweluje się na tyle, że stanie się nieszkodliwym, niewiele znaczącym epizodem. By to osiągnąć zawsze pomoże wam tworzenie i życie według planu działania. Chcę, aby to co doczesne nie brało góry nad wami, bo to sprzyja zniewoleniu demonicznemu. Zarezerwujcie codziennie, choć trochę czasu dla Boga i rozwoju własnej duszy.

Kocham was bardzo mocno o Moje słodkie, kochane dzieciny, miłe Mojemu, Świętemu Sercu i z niezmiernie wielką Miłością przytulam was do wnętrza, Mojego Świętego, zranionego waszymi grzechami Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie Mi bezgranicznie, tak do końca! Czy stać was jest na to? Kocham was niezmiernie mocno, czy jesteście w stanie to wszystko pojąć, zrozumieć? Jak bardzo cenicie sobie Moje Słowo? Czy na tyle, aby posłuchać tego, co mówię? Czy zechcecie te Słowa i oczekiwania zrealizować? Pragnę, abyście budowali w sobie prawdziwą, Bożą Miłość. Czy zechcecie skorzystać z Moich dobrych rad, rad swojego Boga? Co powinienem uczynić, aby zmieniły się i opamiętały wasze serca? Kto zechce usłuchać Głosu wołania swojego Zbawiciela? Ufajcie Mi do końca, nie pozwólcie się zwieść złym duchom! Trwajcie wiernie przy Mnie do końca. Jednak Ja mimo wszystko, mimo waszej grzeszności i krnąbrności bardzo mocno was kocham, uświadomcie to sobie w końcu!!!

Jezus.

26 XII 2018 r.

Bóg Ojciec.

Jam Jest Który Jest, Bóg Ojciec, Pierwsza Osoba Trójcy Świętej. Kochane, umiłowane stworzenia, miłe Mojemu, Świętemu, Ojcowskiemu Sercu. Tak bardzo jestem spragniony waszej miłości, ufności i zaufania do granic możliwości, także waszej wierności, zwłaszcza wierności Bożemu Prawu. Pozwól, bym to Ja przez ciebie przekazał Słowa. Nie lękajcie się o drogie dziatki, lecz zawsze bądźcie pełne miłości i zaufania, zaufania do swojego Boga, który czyni wszystko, aby umożliwić człowiekowi zbawienie. Nie obawiajcie się Mnie, lecz tego, co sami czynicie, bo to powoduje konsekwencje dokonywanych przez was wyborów. Pozwólcie bym działał swobodnie w waszych sercach i sumieniach, nie stawiajcie przeszkód, nie blokujcie w sobie Bożego działania. Boże działanie trwa, gdy jesteście w Łasce Uświęcającej, to demoniczne jest złe, nachalne i hałaśliwe.

Wielu biskupów w Polsce i na świecie, podjęło drogę apostazji, odchodząc od prawdziwej wiary, wprowadza w życie stare, dawno potępione przez Kościół Święty herezje. Mało, którzy pasterze prowadzą walkę ze złem i tym, co ono proponuje, lecz bez zahamowań wcielają herezje, które ci potępieni odstępcy proponowali. „Odgrzewane” są herezje arianizmu, manicheizmu i wiele, wiele innych. Lud wierny nie znając tych pułapek, idzie za tymi, którzy stali się zwodzicielami. Będąc biskupami i kardynałami, wcielają bez zahamowań odstępstwa, nauczając lud błędnych nauk.

Ten czas, jest czasem sprzeniewierzenia się tych, którzy mieli kierować Kościołem Świętym, jako jego biskupi i kardynałowie. Niewielu jest takich, którzy sprzeciwiają się ich błędnemu nauczaniu. Prawie 2/3 biskupów i kardynałów nie wierzy w to co naucza, dlatego szerzą tak często i tak dużo błędne nauczanie. Wielu z nich przeszło na stronę wroga Boga, przystąpili do loży masońskiej i wypełniają ściśle jej dyrektywy. Ci wierni są prześladowani, są niszczeni przez zdrajców i niestety są w mniejszości. Zdrajcy chętnie wypełniają wszelkie dyrektywy szatana, niemal się z tym nie kryjąc. Pragnę tych wiernych Bogu i prawdzie umocnić i wzmocnić. Oprzyjcie się z całej siły wszelkim herezjom i błędom, nie idźcie za tym co złudne i ułudne, za tym co proponują demony.

Dlaczego dobrzy czasem upadają? Dobrzy upadają, bo słabnie ich wiara, niknie masowo nadzieja, zmniejsza się diametralnie w nich Miłość Boża. Na to miejsce lawinowo wzrasta miłość własna, egoizm, wyuzdanie, a także wszeteczność. Powodem złego stanu rzeczy jest zanik modlitwy, a zwłaszcza coraz mniej są praktykowane umartwienia, post i jałmużna.

Pozwoliłem działać złemu duchowi, aby przesiać i odłączyć „pszenicę od plew”. Ci dobrzy uświęcają się jeszcze bardziej, ci źli wchodzą w coraz większe i coraz intensywniejsze zło. Najmocniej i najintensywniej złe moce pracują nad zniszczeniem stanu kapłańskiego i hierarchii. Kapłan, biskup i kardynał, to także człowiek, także podlega swoim licznym słabościom i ułomnościom. Wielu z nich bez oporów realizuje to, co podpowiada im zły duch. Wmawia im, że nie ma zła, że nie ma piekła i szatana, że to wymysł ludzki, że Najświętszy Sakrament to symbol, to przenośnia, że od tej pory nie trzeba klękać i nie uniżać się przed Najświętszym Sakramentem.

Już od pewnego czasu zmusili bardzo wielu wiernych do przyjmowania Komunii Świętej niegodnie, na stojąco, do ręki, a często z przeklętych rąk świeckich szafarzy. Wzywam was o kochani po raz kolejny do modlitw i ofiar oraz postów w intencji waszych biskupów, oni tak bardzo tego potrzebują.

Żywy Płomieniu ufaj Mi i nie lękaj się, bo pomimo twoich wad i ułomności jestem z tobą i pomagam ci. Strzeż się wkraczania w rejony niepewne, ty krocz dobrą, pewną ścieżką, szerokim łukiem omijaj autostradę demona. Słuchaj uważnie Mojego Boskiego Syna i Maryi, Jego Świętej Mamy. Oni pomogą ci i powiodą do końca przeznaczonymi dla ciebie drogami.

Nie przejmuj się bezpodstawną krytyką, tę słuszną weź do swojego serca, zmień w sobie to, co ona krytykuje, ta niesłuszna niechaj będzie dla ciebie kolejną możliwością zasługiwania na wieczność. Boża Opatrzność dba o ciebie, nie lękaj się, nie zapominaj o planowaniu swoich czynności, to ułatwi ci wszelkie normalne funkcjonowanie. Ufaj Mi do końca, módl się tyle, ile zdołasz, nie wnikaj w to, na co nie masz wpływu. Demon chce cię wyprowadzić z równowagi, dlatego uderza w twoje czułe punkty. Nie pozwól mu się zniewolić, lecz we wszystkim Mi zaufaj, wszystko Mi powierzając. Kocham cię i ci błogosławię. †

Kochane, słodkie dzieci światłości miłe Mojemu, Świętemu Sercu, kocham was niezmiernie, każdą stworzoną osobę i chcę was wszystkich zbawić, nikogo nie chcę potępić. By to mogło nastąpić, niezbędna jest współpraca wasza ze Mną, waszym Bogiem. Choć was stworzyłem, to bez waszej zgody, bez waszego przyzwolenia, nie mogę was zbawić, bo nie pozwala Mi na to wasza wolna wola.

Chcąc wyeliminować tę przeszkodę, oddajcie się cali w Niewolę Niepokalanej, lub w Niewolę Trójcy Świętej przez Niepokalaną. W ten sposób pozwalacie działać Trójcy Świętej w was, ale i poprzez was do woli. Dysponując waszą wolną wolą, mogę przymuszać Niewolnika, nawet do tego, czego on sam nie chce, a co przyniesie mu większy pożytek, niż by to czynił samotnie.

Człowiek oddany w Bożą Niewolę, staje się bardziej wolny, niż by dysponował sobą sam. Dlaczego dopuszczam, aby demon działał z taką swobodą, prawie bez ograniczeń? Powodem, dla którego pozwoliłem działać z wielką siłą i mocą demonom jest ten, że wbrew jego złej woli, którą posiada, pomoże Mi przez swoje złe, złowrogie działanie uświęcać was. Przez prześladowanie was, przez niszczenie was, dopomaga budować w dobrych opór przeciwko jego złowrogiemu działaniu. Wiele osób wzmaga swoją pracę, swoje działanie w walce z demonem, swoją modlitwę i ofiarność do stopnia heroicznego, tak, że staje się to zasługujące dla wielu.

Święty to nie ten, który nigdy nie upada, bo to zawsze jest wliczone w ludzką egzystencję, lecz ten, który z każdego upadku natychmiast się podnosi, nie pozwalając złemu duchowi zbyt długo królować, działać w swojej duszy. Kto może i zdoła niech działa i modli się nieustannie, niech co chwilę ma Boga w swojej myśli. Modlić się nieustannie to to samo, co być w nieustannej łączności z Bogiem, w tym co się czyni, w tym co się wykonuje.

Za wszelką cenę unikaj człowiecze wchodzenia w dialog ze złym duchem, bo przegrasz z nim na starcie. Najgłupszy demon, inteligentniejszy jest niż najinteligentniejszy człowiek. Pod tym względem żaden człowiek nie ma z nim najmniejszych szans. Mimo swojej znacznej przewagi nad człowiekiem, demon nie cierpi kusić ludzi mało inteligentnych, prostaczków, nie pozwala mu na to jego przepastna pycha, lecz mimo to podchodzi do zadania, by skusić nawet takiego człowieka do jakiegokolwiek grzechu. Człowiek pozornie jest bez szans i jeżeli nic nie czyni by się bronić, jest wówczas jedynie kwestią czasu, kiedy upadnie.

Każdy człowiek może się bronić, czy to przez szczerą, gorącą modlitwę, post, umartwienia się, ekspiację itp. Chcąc nie iść za złem, nie należy kroczyć w jego stronę. Unikajcie złego ducha, zamknijcie swoje uszy, także uszy wewnętrzne na jego głos, ignorujcie go na tyle, na ile zdołacie. Zło działa w hipnozie i znieczuleniu, dlatego musicie obserwować owoce jego złego, podstępnego działania.

Jeżeli widzicie, dostrzegacie zło, to nie wchodźcie w nie, nie czyńcie tego, co ono wam proponuje. Zło się ukrywa, dlatego należy czuwać i przeciwdziałać mu na każdym kroku. Mając jakikolwiek problem, przychodźcie z nim najpierw do Boga, zwłaszcza przed Najświętszy Sakrament. Nie bójcie się Mnie, Ja nie gryzę, Ja Jestem, jestem dobrym Ojcem.

Chcąc w kimś zwalczyć jakieś zło, zawsze zacznijcie je zwalczać od siebie samych. Przebaczcie z serca każdej osobie, która wam zawiniła, nie skrywajcie do niej nawet niechęci. Mając z tym problem, proście Boga o pomoc, aby was i wasze serce przemienił. Ja zawsze takiej łaski udzielę, lecz nie zawsze od razu. Bądźcie cierpliwi i wyrozumiali, uczcie się postępowania w prawdziwej Bożej Miłości, a także uprzejmości.

Pamiętajcie, aby zawsze do każdej waszej prośby dodawać: „o ile się to nie sprzeciwi Woli i Myśli Bożej”. Nie dam wam czegoś, co wam zaszkodzi, co przyniesie szkodę waszej duszy, czegoś, co zagrozi waszemu lub cudzemu zbawieniu. Ufajcie Mi do końca, bo Ja zawsze wiem lepiej, co jest dla was dobre, co służy waszemu zbawieniu. Oddajcie się cali dla Mnie, niczego sobie nie zostawiając.

Kocham was niezmiernie o Moje kochane, umiłowane dzieci światłości i błogosławię wam i waszym dobrym działaniom, z Miłością przytulam was do wnętrza Mojego Ojcowskiego Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie Mi do końca, bez zastrzeżeń, na tyle, na ile potraficie i zdołacie, czy stać jest was na to? Zechciejcie usłuchać tego, co do was mówię! Nie obawiajcie się Mnie, bo jestem Dobrym Ojcem! A wy, jak bardzo Mnie kochacie? Czy na tyle, aby posłuchać tego, o co was tak bardzo proszę??? Chcę wam pomóc, chcę was uświęcić, lecz czy wy Mi na to teraz pozwolicie? Co mam jeszcze uczynić, aby zachęcić was do wytrwania w dobru i w wierności Bożemu prawu? Ja mimo wszystko, pomimo waszej krnąbrności, bardzo mocno was kocham, czy tego nie czujecie??? Bóg Ojciec.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 28 sty 2019, 23:38

Jak wyglada NIEBO?! Trzymajcie sie krzesla.

https://www.youtube.com/watch?v=_XJidZJ3QoI

Opublikowany 27 sty 2019
Biblijny opis nieba sprawi że zaniemówisz. 8-)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 29 sty 2019, 10:24

Orędzie ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm (1 I 2019 r.)
Matka Boża.

Jam jest Najświętsza Maryja Panna, Matka Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa, pozdrawiam cię Imieniem Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa: niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, ja odpowiadam, na wieki wieków amen. Dziś z Woli Trójcy Świętej przybyłam do ciebie Żywy Płomieniu, aby przekazać ci Wolę Bożą, więc nie lękaj się.

Tak bardzo pragnę rozwoju Bożej Miłości w waszych sercach, Bożej Radości, lecz, aby tak było, to wy musicie chcieć, musicie uczynić niezbędny trud i wysiłek, aby posiąść, zdobyć najmniejsze Boże Błogosławieństwo. Kochane dzieci Boże, miłe Mojemu Świętemu, Niepokalanemu Sercu, pragnę was dziś umocnić i zapewnić o Mojej ku wam miłości, miłości nie obłudnej, miłości rzeczywistej opartej na Bogu i Jego Świętej Miłości.

Nie lękajcie się, lecz zechciejcie trwać przy Bogu, pełni nadziei i zaufania. Nigdy nie traćcie ducha, lecz całkowicie oprzyjcie się na Mnie, kochajcie i wypełniajcie to wszystko, o co was Trójca Święta prosi. Nie tkwijcie w złu, nigdy w nim się nie pogrążajcie, omijajcie je szerokim łukiem. Nie rańcie Boga waszym grzechem, waszym występkiem, nie podążajcie dobrowolnie za tym, co wam demony proponują.

Oczyśćcie swoje wszystkie myśli, aby nie obciążały już was swoją treścią. Powierzajcie wszelkie wasze troski i problemy Mnie, Ja pomogę wam je rozwiązać, rozwikłać. Zawsze Mnie proście o pośrednictwo w modlitwie do Ducha Świętego, bo to Ja pośredniczę w otrzymywaniu przez wszystkich modlących się ludzi, wszelkich Łask Bożych. Sami zbyt szybko nie wyprosicie sobie Łask Bożych, niż to, co zyskujecie z Moją wydatną pomocą.

Znam doskonale wszelkie wasze bóle i troski. Ja także, jak wielu z was cierpiałam głód i poniewierkę. Są tacy, co mając dostatek, mimo to czasem cierpią dotkliwie duchowo. Nie ma na ziemi żadnego człowieka, który nie doświadcza żadnych cierpień. Mój przeciwnik, zły duch czyni wszystko, aby was oszukać i zniewolić, doprowadzić do stanu beznadziei na tyle, abyście sami nie potrafili się już przed nim bronić, abyście przez to upadli na duchu, bez możliwości dokonania żadnego pozytywnego ruchu.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze są dostępne jakieś rozwiązania, choć nie zawsze od ręki. Czasem potrzeba, by człowiek włożył swój trud i wysiłek, by w końcu otrzymać upragnioną, tak bardzo oczekiwaną Łaskę Bożą, by w ten sposób wynagrodzić oczekującym na jej otrzymanie ludzi.

Bądźcie cierpliwi i wyrozumiali, nie spieszcie się bez potrzeby, bo pośpiech bywa bardzo złym doradcą. Zbierajcie całym swoim życiem tyle dobrych uczynków, ile tylko zdołacie. Za wszelką cenę strzeżcie się zła i sił ciemności, one nie zasypiają, lecz atakują was nieustannie.

Nie pozwólcie się zwieść podstępnej mowie, mowie zwodniczej, kłamliwej, czasem denerwującej. Postarajcie się nigdy nie osądzać po pozorach, powierzchownie, bo to bywa przeważnie zwodnicze. Trzymajcie się prawdy i faktów, sami dochodźcie sprawiedliwości, nie kierując się czymś, co zaciemnia umysł i duszę. Nigdy nie osądzajcie nikogo z pozorów, zbyt powierzchownie, bo szatan jest sprytny i okłamuje was, często wmawia wam nieprawdę, podając ją sprytnie za prawdę i słuszność. Nikogo nie oceniajcie, zwłaszcza nie mając 100% pewności.

Często krzywdzicie innych tym co mówicie, wydaną przez was niesprawiedliwą oceną. Nigdy nie zabierajcie głosu, nie mając w sprawie całkowitej pewności lub dowodu. Nauczcie się przebaczać innym, nawet winnym i tym co was skrzywdzili. Módlcie się w ich intencji, zwłaszcza o ich nawrócenie się, oraz zbawienie ich duszy.

Wasza modlitwa, jako osób pokrzywdzonych jest szczególnie cenna w Oczach Bożych. Gdy się modlicie i wstawiacie za waszych krzywdzicieli, to modlitwa wasza jest bardzo miła i przyjemna dla Trójcy Świętej i przy tym, wysłuchiwana jest w bardzo wysokim stopniu.

Mając liczne problemy i bolączki, polecajcie je dobremu Bogu, lecz zawsze za Moim pośrednictwem. Prosząc o coś dla siebie, zawsze dodajcie: o Panie Boże wysłuchaj tego, o ile jest to dobre i zgodne z Wolą i Myślą Bożą. Chcę uświadomić wam, że Bóg nie słucha tego co złe i samolubne, nie udzieli czegoś, co działać będzie na szkodę, choćby jednego człowieka, jednej duszy.

W każdej sprawie, w każdej kwestii bądźcie uczciwi. Zechciejcie się nauczyć szczodrobliwości oraz wyrozumiałości. Im jesteście hojniejsi, szczodrobliwsi wobec innych, tym bardziej hojny i szczodrobliwy jest Bóg. Nigdy nie bądźcie w niczym wyrachowani, ani wulgarni, bo to jest złe i wstrętne w Oczach Bożych. Jeżeli kiedyś odważycie się celowo rozstrzygnąć spór na swoją niekorzyść, widząc, że to może przynieść przyrost Łaski Bożej dla innego człowieka, poświęćcie się kończąc spór, konflikt na swoją niekorzyść, a Bóg to wam wynagrodzi po wielekroć.

Pragnę, aby kto tylko może i zdoła, żył i trwał w miłości, cierpliwości i wyrozumiałości. Zachęcam was do porzucenia wszelkiego egoizmu, a zwłaszcza tego, co wiedzie was do zastoju duchowego i marazmu. Nie pozwólcie się wciągnąć w matnię pułapek złego ducha. Pragnę, aby kto może i zdoła, wyciszył się, uspokoił, a ten kto już żyje w ten sposób z powodu swojej samotności, niech się ożywi i znajdzie sposób, by pomóc innym osobom.

Kto może innym pomagać fizycznie, niech to uczyni całym sercem. Kto nie ma takich możliwości, albo zdrowia, niech oddaje swoją modlitwę i ofiarę do Bożego Skarbca, do Bożej dyspozycji. Jest Wolą Bożą, aby nikt nigdy nie pozostawał bezczynny, bo to daje powód złemu duchowi do przystąpienia do takiej osoby i jej wykorzystania do swoich demonicznych celów.

Czasem potrzeba, by ktoś się wyciszył, zwłaszcza ktoś, kto żyje w nieustannym hałasie i chaosie. Jak się wyciszyć? Najpierw należy przygotować „pole” do działania. Na pierwszym miejscu należy załatwić to wszystko, co konieczne, co tego wymaga. Następnie należy się udać w miejsce, gdzie takiego wyciszenia możecie dostąpić. Czasem może to być własny dom, lecz i tu należy wszystko dobrze przygotować. Dokonajcie niezbędnego zaopatrzenia, by niepotrzebnie nigdzie nie wychodzić, jedynie na Mszę Świętą. Wyłączcie wszystkie telefony, internet, wyłączcie wszystko co wam waszą ciszę zakłóca. Na koniec wyłączcie swoje myśli, wypchnijcie je siłą ze swojej głowy. Dopiero wtedy czyńcie to wszystko, co wam podpowiada do wykonania Duch Święty.

Kto woli przyrodę, niechaj pójdzie na długi spacer, może być pieszo, rowerem, łódką itp. Kto lubi przyrodę, niech napawa się jej pięknem. Nigdy przy tym nie zapominajcie o modlitwie i o dobrej lekturze. Proponuję wam, abyście zechcieli zrelaksować się, udając się przed wystawiony Najświętszy Sakrament. Rozmawiajcie tam z Moim Boskim Synem Jezusem, powierzajcie Mu wszelkie wasze sprawy i problemy.

Chcę, abyście wiedzieli, że Ja zawsze jestem tam, gdzie jest Mój Boski Syn Jezus, jestem przy każdym Tabernakulum, przy każdym wystawionym Najświętszym Sakramencie. W jaki sposób jest to możliwe, dowiecie się dopiero w Niebie.

Kto z was nie ma możliwości lub zdrowia, by udać się przed Najświętszy Sakrament, ten niechaj adoruje Mojego Boskiego Syna we własnym domu, we własnym pokoju. Klęknijcie przed waszym ulubionym krzyżem lub obrazem Jezusa Mojego Boskiego Syna. Kto nie może klęczeć, niech usiądzie. Mówcie do Jezusa tak, jakby był przy was obecny rzeczywiście. Jezus, gdy do Niego mówicie, zawsze jest przy was obecny i słyszy każde wasze słowo, każdy szept waszej duszy.

Jeżeli nauczycie się słuchać, wyciszycie dostatecznie swoje serce, to także i wy usłyszycie cichy głos Mojego Jezusa. Fakt czy zechce to uczynić pozostawcie dla Niego, nic na Nim nigdy nie wymuszajcie, bo to nie jest dobre, ani Bogu miłe. Niewiele proście dla siebie, tylko tyle, ile jest naprawdę konieczne, niezbędne. Módlcie się prosząc za innych, wstawiajcie się za innymi prosząc o ich zbawienie, lecz nade wszystko proście, by doskonale pełnić Wolę Bożą.

Nie bójcie się i Mnie prosić o pomoc, jak również innych Niebian, na czele z Aniołami i innymi Chórami Anielskimi. O cokolwiek prosicie Trójcę Świętą, z woli i postanowienia Trójcy Świętej przechodzi to wszystko przez Moje Niepokalane Serce. Nie lękajcie się, lecz usilnie podążajcie za waszą Niebiańską Mamą.

Żywy Płomieniu, pozwól bym bez przeszkód działała w tobie i poprzez ciebie wraz z Moim Boskim Synem Jezusem Chrystusem do woli. Nigdy, niczym Mnie nie ograniczaj. Wsłuchuj się mocniej w to, co mówi do ciebie Trójca Święta i Ja. Mówię do ciebie o wiele mniej niż kiedyś, lecz z chęcią ustąpiłam miejsca Trójcy Świętej. Stany ducha, które teraz przechodzisz, nie są miłe dla ciebie, lecz ich zadaniem jest, by ciebie do końca oczyścić, by Trójca Święta mogła posłużyć się tobą, jako narzędziem.

Odpędzaj złe duchy teraz, bo jeśli je puścisz dalej, to wówczas pozbycie się ich towarzystwa będzie dla ciebie o wiele, wiele trudniejsze. Nie mogę cię ochronić przed wszystkimi demonami i ich atakami, bo niektóre z nich mają za zadanie ciebie oczyścić. Kocham cię niezmiernie Mój synu i błogosławię ci z całego Serca. †

Kocham was niezmiernie mocno o Moje umiłowane, słodkie dzieci światłości, miłe Mojemu Macierzyńskiemu Sercu. Z Miłością przytulam was do wnętrza Mojego Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię, w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie waszej Niebieskiej Mamie do końca na tyle, na ile zdołacie, tak bezgranicznie, a Ja pomogę wam z chęcią dojść do wyżyn Nieba!!! Nie lękajcie się o nic, ale oprzyjcie się z miłością na Mnie, bo chcę prowadzić was za rękę do zbawienia, tak jak matka prowadzi małe dziecię. Nie lękajcie się piekielnego przeciwnika, bo Ja go depczę każdego dnia! Kto z was pomoże Mi ratować dusze, idące tak wielkim potokiem na wieczne potępienie każdego dnia? Czy stać jest was na to, aby Mnie posłuchać? Jak bardzo Mnie kochacie? Staram się chronić was od skutków waszej głupoty, bezmyślności i naiwności. Jest nazbyt wielu grzeszących, a zbyt mało tych, którzy pomagają Mi w dziele zbawienia dusz! Kto Mi pomoże? Nie opuszczę was w potrzebie i mimo waszej krnąbrności i przewrotności, wszystkie was bardzo, bardzo mocno kocham i błogosławię.

Maryja.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 29 sty 2019, 22:45

Obrazek
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 30 sty 2019, 09:19

Ten rysunek to manipulacja. Moim zdaniem okazałe świątynie budowane są dla chwały Boga a nie ludzkiej. Bóg który stworzył wszechświat jest godzien pięknej świątyni jako miejsca gdzie wierni się spotykają na modlitwie. Przecież ta świątynia to nie prywatna świątynia księdza w której przebywa tylko on sam więc ten podpis tu nie pasuje bo dotyczy prywatnego prywatnego bogactwa jako utrudnienia przed wejściem do nieba.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 30 sty 2019, 10:12

Fragment orędzia ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm (25 I 2019 r.)
Jezus Chrystus.

Jam Jest Jezus Chrystus, Syn Boży, Druga Osoba Trójcy Świętej. Kochane, słodkie dzieci światłości miłe Mojemu, Świętemu Sercu, ufajcie, nie lękajcie się, bo kocham was niezmiernie. Nie trwóżcie się ponad miarę, bo tego chce demon, zły duch, chce on was zastraszyć i upokorzyć ponad miarę.

Wielu z was poznaje mnóstwo nowych wiadomości, także nowe źródła Słów Bożych. Nie wszystko co słyszycie i czytacie, jest prawdziwym Słowem z Nieba. Jest wiele osób, które piszą słowa podając, że pochodzą z nieba, a tak nie jest w rzeczywistości, jest też tak, że niektórzy otrzymują słowa z własnej podświadomości. Demony uwijają się jak w ukropie, by zwieść, oszukać, zniewolić, jak najwięcej ludzi. Kto jest mocny duchowo, może czytać i słuchać wszystko, lecz powinien słuchane, czytane słowa odpowiednio filtrować. Słuchając, czytając wszystko bez segregacji, bez rozeznania, szybko dajecie się nabrać na zwodnicze działanie złego ducha.

Módlcie się o Światło Boże dla siebie i bliskich, o dar poznania, a je na pewno otrzymacie. Ten czas sprzyja licznym działaniom złego ducha, demony nie odpoczywają, one aktywnie działają. Demony potrafią przeczekać ich niekorzystnemu działaniu czas, by w dogodnej chwili uderzyć ze zdwojoną siłą. Nie wszyscy kapłani potrafią prawidłowo rozpoznać prawdziwe Słowo Boże. Jest tak dlatego, że zbyt mało dbają o swoją wiarę, zbyt mało się modlą i umartwiają. Bez modlitwy i ofiary kapłan staje się łatwym łupem demona.

Patrz człowiecze, Ja, choć jestem Bogiem, gdy żyłem na ziemi, bardzo często się modliłem, czyniąc to nawet codziennie i w nocy. Moja modlitwa była miłosną rozmową z Moim Ojcem Niebieskim za sprawą Ducha Świętego. Modląc się, zawsze wzmacniałem swe ludzkie siły, bo trwanie w Miłosnej Unii Trójcy Świętej daje siłę i moc dla całej Trójcy Świętej. W każdym czasie, w każdej sprawie, w każdej kwestii, każda z osób Trójcy Świętej w każdej sprawie ma takie samo zdanie i podejmuje taką samą decyzję w każdej materii. Nie jest możliwy rozdźwięk, ani dysonans, w żadnej sprawie, w żadnej kwestii.

Człowiek modląc się do jednej z Osób Boskich, jednocześnie modli się do Trzech Osób Bożych. O cokolwiek prosicie świętych lub Moją Świętą, Kochaną Mamę, zawsze to trafia do Trójcy Świętej, lecz zawsze przez pośrednictwo Maryi, Mojej Świętej, kochanej Mamy.

Dlaczego tak jest? Tak jest, tak się dzieje, bo tak postanowiła Trójca Święta. Moja Mama otrzymała wszystkie dary i łaski, które można było Jej ofiarować. Nie posiada jedynie tego, co jest zarezerwowane jedynie dla Trójcy Świętej. Gdyby nie była stworzeniem, otrzymałaby dostęp do Bożej Wszechmocy i Wszechpotęgi. Maryja, Moja Święta kochana Mama, często wstawia się za wami w czasie trwania Bożego Sądu nad duszą. Osoba osądzana, nie ma prawa jakiegokolwiek głosu w czasie trwania swojego własnego Sądu. Za osobą osądzaną, wstawiają się jedynie dobre uczynki i umartwienia z całego życia osądzanej duszy.

Wszystko jest dokładnie policzone, zważone, zmierzone, nic nie będzie pominięte lub zbagatelizowane. Na Sprawiedliwym Sądzie Bożym liczy się każda myśl, każde wasze wypowiedziane słowo, każdy wykonany czyn i gest. Policzona będzie wam każda wasza intencja, każdy zamiar, nawet ten ukryty. Bardzo ważny będzie dla was każdy wasz uczyniony czyn. Policzę wam każdą złożoną przez was ofiarę, zwłaszcza taką bezinteresowną. Liczyć się będzie także każda wasza modlitwa i umartwienie się. Trwajcie przy Mnie każdą waszą myślą, zwracajcie się do Mnie w każdej swojej potrzebie, na Mnie się opierajcie.

Demon, zły duch pracuje nad odwróceniem waszej uwagi od Trójcy Świętej, a przekierował ją do każdej innej sprawy lub kwestii. Chcąc nie współpracować ze złymi duchami, módlcie się do Boga oddając siebie samych, a zwłaszcza swoją Wolną Wolę. Oddając swoją wolną wolę i wszystko powierzając do dyspozycji Trójcy Świętej przez Niepokalaną Moją Świętą, Kochaną Mamę, pozwalacie na każdy ruch, na podjęcie każdej decyzji w waszym imieniu przez Trójcę Świętą.

Niewolnik Boży, będzie osądzony trochę łagodniej. Niektóre kwestie będą znacznie złagodzone ze względu na swoje niewolnictwo, lecz niektóre kwestie będą znacznie wyostrzone. Sąd Boży obejmuje każde rozumne stworzenie. Sąd taki przed wiekami mieli Aniołowie z każdego Chóru Anielskiego. Sąd ich był skrajnie surowy, bo poznanie ich było pełne. Inaczej jest osądzony każdy stworzony człowiek. Inaczej jest osadzony grzech popełniany świadomie, a inaczej jest grzech popełniany nieświadomie. Jeden i drugi będzie musiał być odpokutowany jak nie na ziemi, to na pewno w czyśćcu. Kto świadomie sprzeciwia się Woli Bożej, kto nie dba o swoją duszę niszcząc ją tylko, ten otrzyma wyrok wiecznej pokuty, ten skazany będzie na wieczne męki, na piekło.


...

Kochane dzieci światłości miłe Mojemu Świętemu Sercu, pragnę, aby znalazło się 10 000 000 osób, które by podjęły post za Papieża Franciszka. Ma on w planie abdykację ze stanowiska. Masoneria przy najbliższym wyborze będzie chciała wprowadzić na tron Piotrowy Antychrysta. Módlcie się i składajcie Bogu swoje ofiary, aby uniemożliwić im ten ruch, to działanie.

Niebawem Ręka Bożej Sprawiedliwości uderzy z pełną mocą na całą grzeszną ludzkość. Nie muszą się bać ci, co żyją sprawiedliwie i pobożnie, lecz tylko ci, co są pełni wiarołomstwa i wszelkiej nieprawości.

Polsko, Polsko, umiłowałem cię bardzo, bo byłaś Mi wierna o wiele bardziej niż inne narody. Niebawem uruchomię wydarzenia, które spowodują wielkie cierpienia wszystkich Polaków. Wielu nie wytrzyma presji wydarzeń, bo ratunek i wszelka ulga, będzie jedynie w Bogu. Po dniach oczyszczenia, to wy będziecie przodować w wierności Bogu i wypełnianiu Bożej Woli. Wydarzenia, które nastąpią, zniosą z powierzchni ziemi wiele krajów, wiele narodów. Grzech ich wielokroć przebił grzechy Sodomy i Gomory. Zniszczone będą miejsca, w których odbywały się aborcje. Ziemia pochłonie wiele, wiele istnień. Nie przetrwa tego ten, kto się nie będzie modlić. Szybkimi krokami nadchodzi czas, kiedy Moce Niebios zostaną wstrząśnięte, a wydarzenia będą nabierać tempa.

Na całość wydarzeń należy patrzeć z szerszej perspektywy. Dając ci zadanie Żywy Płomieniu, dam ci wszystko, co do wypełnienia tego zadania będzie niezbędne, konieczne. Zwalczajcie wszelkie swoje grzechy, swoje słabości, a Ja pomogę wam we wszystkim wraz z Moją Świętą, Kochaną Mamą, lecz najpierw muszę ujrzeć wasz trud i wysiłek. Wydarzenia oczyszczenia w pierwszej kolejności dotkną kościoła w Polsce. Umrą ci kapłani i hierarchowie, którzy oddali swe serce i dusze na żer demonowi.

Niebawem wielu przekona się na własnej skórze o grozie wydarzeń, które nadchodzą. Siłą Kościoła w Polsce są ci, którzy cierpią i ci, którzy oddali się Bogu do dyspozycji w taki czy inny sposób także, jako żertwy czy dusze - ofiary. Niebawem nakażę działać temu, kto poprowadzi Polaków, a działać on będzie w mocy i duchu Proroka Eliasza. Pragnę, aby ocalała was Polaków jak największa liczba. Wielu z was zauważa efekty działania złego ducha, zarówno w laikacie, jak i pośród duchowieństwa. Nadchodzące wydarzenia uśmiercą tych, którzy są zimni i letni. Krew ludzka popłynie nader obficie.

Są sprzedawane pierwsze kościoły w Polsce. Każdy, kto kupi kościół i przeznaczy na cel inny niż ten, który był przeznaczony, ściągnie na siebie i swoją rodzinę pełne Boże przekleństwo. Każdy, kto jest świeckim szafarzem Komunii Świętej niesie sobie, rodzinie i parafii pełne Boże przekleństwo.

Polacy, pragnę przygotować was do tego, co chcę, abyście czynili. Pragnę, abyście przodowali, kierowali całym, pozostałym po oczyszczaniu ludzkości światem. Jeżeli ludzie na świecie się nie nawrócą, nie opamiętają, to w kilka chwil zginie 9/10 ludzi na ziemi. Większości z nich zagraża wieczne potępienie w piekle. Uczynię wszystko, co możliwe, aby wyrwać diabłu jak najwięcej ludzi. Chcę przemienić świat, chcę by wkrótce zaczęła się Nowa Era, Era Prawdziwego Bożego Pokoju, Era Ducha Świętego. Dopiero wtedy papieżem zostanie zapowiadany Polak i będzie rządził Moim Kościołem Świętym do końca.

Wydarzenia, które niebawem nastąpią, znacznie wpłyną na to, że znikną z powierzchni ziemi wszelkie budowle pychy, te współczesne, ale i te starożytne. Pośród nich wiele jest przeznaczonych ukrytemu i otwartemu kultowi szatana.

Polacy, oto dziś kładę przed wami wybór, którego będziecie musieli dokonać, błogosławieństwo i przekleństwo. Każdy będzie musiał dokonać swojego wyboru. Wybierając błogosławieństwo, decydujecie się na doskonałe posłuszeństwo Bogu i Jego Świętemu Prawu. To pozwoli wam żyć i zasługiwać w pełni Bożego Błogosławieństwa. Wybierając przekleństwo, wybierzecie to wszystko, co się z nim wiąże. Kto wybierze przekleństwo, tym samym wybierze szatana i jego skutki i ten będzie usunięty niebawem z powierzchni ziemi. Proszę i wołam, a niewielu zwraca swoją uwagę na to, co mówię. Złe duchy czynią wszystko, aby odwrócić waszą uwagę, od wszystkiego, co dobre i święte.


Dlaczego demony mają tak wielki i istotny wpływ na człowieka? Demony są silne jedynie waszą słabością i ułomnością. Upada ten, kto w ogóle, albo zbyt mało się modli, ten, kto nie pokutuje, nie umartwia się, nie składa Bogu swoich ofiar. Ludzie stali się bardzo nerwowi, swarliwi, mściwi, chciwi, są pełni nieczystości i wyuzdania. Nie chce się im wysilać, składać Bogu swoich ofiar, itp. Ja wołam i proszę, nie bądźcie tak niedostępni, uczcie się miłości wcielając w swoje życie jej wszelkie przymioty. Nauczcie się uczciwości i prawdomówności. Sami się zmuście do uczciwości i dobroci. Chętnie nauczcie się pełnić wszelkie dobre uczynki, nauczcie się bezinteresownej ofiarności, nie bądźcie samolubni, zmieńcie to na ofiarność i bogatą miłość bliźniego.

Pragnę, aby kapłani tak jak świeccy gromadzili się na wspólne, wspólnotowe modlitwy, zwłaszcza przed Moim Świętym Eucharystycznym Sercem. Modlitwa kapłana, a zwłaszcza modlitwa biskupa ma ogromną moc sprawczą. Szatan od wielu dekad usilnie pracuje nad niesieniem Bożego przekleństwa w szeregi kapłańskie. Masoneria kontroluje nauczanie w seminariach na tyle, że nie dopuszcza do święceń chłopców pobożnych. Masoneria zamierza wprowadzić kapłaństwo kobiet, a Ja wam mówię, że święcenie kobiety jest nieważne z natury. Duch Święty nie zstąpi przy święceniach kapłańskich na kobietę, nie sprawi, że święcenie kapłańskie zaistnieje. Gdyby było możliwe święcenie kobiet, to pierwszą tym uhonorowałbym Moją, Świętą Mamę. Nie powołuję kobiet do kapłaństwa, bo inne jest przeznaczenie kobiety, natura kobieca nie pozwala na to, by to mogło być kiedykolwiek zrealizowane.

Nie chcę, aby żadna kobieta nigdy nie wchodziła do prezbiterium, bo każda działa niezwykle rozpraszająco na każdą modlącą się osobę. Pozwólcie Mi, zatem działać w was, ale i poprzez was do woli. Nie lękaj się biedny człowiecze, lecz trwaj wierny Bogu nie zaprzestając żadnego dobrego działania i modlitwy. Przypominam wam o modlitwie i ofierze, lecz nigdy kosztem obowiązków stanu.

Przypominam wam o zalecie działania według planu. W każdym działaniu, na każdym poziomie, niechaj towarzyszy wam dobry plan. Chcę, abyście zawsze czerpali wasze natchnienia z modlitwy przed Moim Świętym, Eucharystycznym Sercem.

Kto chce być w miarę szybko wysłuchany, ten powinien zintensyfikować swoją modlitwę, nasilić jej ilość, a zwłaszcza jakość. Najdłużej trwa napełnianie naczynia modlitwy przez wspomnienia modlitewne ( jest to powierzchowne proszenie o coś Bożej Opatrzności). Chcąc szybko napełnić naczynie prośby, módlcie się nawet codziennie, ale najlepiej w grupie. Pomyśl człowiecze nad swoimi priorytetami, ustal hierarchię ważności potrzeb w swoim życiu, co jest dla ciebie najważniejsze, najistotniejsze. Opierając wszystko na Bogu, Jego postawisz na pierwszym miejscu i to na Niego będziesz liczyć.

Praca to tylko sposób na utrzymanie siebie i swojej rodziny. Nie powinna praca królować nad waszym życiem, bo inaczej staje się ona dla was bałwochwalczym bożkiem. Nie chcę leni, ale też nie chcę bałwochwalców. Żyjcie tak, aby na wszystko mieć czas. Gdy wam go brakuje, zawsze uczciwie planujcie to, co macie wykonać. Tworzenie planu także do pracy duchowej pomoże wam i ułatwi wszelkie działanie. Niczego nigdy nie zaniedbujcie, zwłaszcza rodziny, ale nie może się stać ona powodem waszego bałwochwalstwa.

Kocham was bardzo mocno i niezmiernie o Moje słodkie, kochane dzieciny, Miłe Mojemu, Świętemu Sercu i z wielką Miłością przytulam was do wnętrza, Mojego Świętego, zranionego waszymi grzechami Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie Mi bezgranicznie, tak do końca! Czy stać was jest na to? Czy potraficie to uczynić? Chcę, abyście dbali o rozwój swojego ducha, lecz nigdy kosztem jakiegokolwiek grzechu, w który wpadacie, który z ułomności czynicie. Pragnę, abyście budowali w sobie prawdziwą, Bożą Miłość. Czy zechcecie skorzystać z Moich dobrych rad, rad swojego Boga? Co powinienem uczynić, aby zmieniły się i opamiętały wasze serca? Kto zechce usłuchać głosu wołania swojego Zbawiciela? Ufajcie Mi do końca, nie pozwólcie się zwieść złym duchom! Trwajcie wiernie przy Mnie do końca. Jednak Ja mimo wszystko, mimo waszej grzeszności i krnąbrności bardzo mocno was kocham, uświadomcie to sobie w końcu!!!

Jezus.

Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 01 lut 2019, 20:01

Wszelkie proroctwa i przepowiednie są "dawane" (trzeba to nazwać po imieniu) po to, aby poinformować ludzi, że jest taka możliwość. Aby mogli ukierunkować swoje wybory. Proroctwa są nawet dokładne w chwili otrzymywania, tak energetycznie wygląda dana linia czasowa, ale ponieważ przyszłość kreuje każda wcielona dusza na ziemi, warunki zaistnienia proroctwa bardzo szybko się zmieniają, bo zmienia się energia zasilająca takie zdarzenia. Dlatego kardynalnym błędem są postawy typu: "a niech to wszystko szlag trafi".
Nie piszę tu o takich "proroctwach", co to "musicie to, czy tamto", bo to straszenie dla pozyskania luszu.
Gdyby wszyscy ludzie zaczęli pozytywnie myśleć to wszystkie te kataklityczne proroctwa właśnie "szlag by trafił" i to natychmiast.
Jednak obudzonych nie jest zbyt wiele jeszcze, a na ich barkach spoczywa ciężar tego pozytywnego myślenia i podnoszenia wibracji. Starajmy się im pomagać, jak potrafimy, a żadna globalna wojna, czy kataklizm w globalnej skali się nie wydarzy. Jednak niektórzy wymagają twardej pobudki i tych bardziej lokalnych kataklizmów i pogodowych zawirowań jest i będzie mnóstwo, żeby uświadomić niektórych, że to duch zarządza materią, a nie odwrotnie.
Więc wszystkim i sobie życzę pozytywnych proroctw i harmonijnego pobytu na statku ziemia.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 01 lut 2019, 23:26

Blu ,ja nie wierzę w te przepowiednie ,ale wstawiłam jako ciekawostkę .Już ich tyle było ,że straciłam rachubę .To ,że się nic nie spełniło pewnie uśpiło moją czujność ale uważam że co ma być to będzie i nie mamy na to wpływu ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » piątek 01 lut 2019, 23:30

Najlepsze proroctwa to są takie, jakie się otrzymuje w śnie. One praktycznie wszystkie się spełniają, choć rzadko w stosunku 1:1. Tym bardziej, że nie zawsze są dosłowne, czasem są symboliczne. Grunt to umieć je odczytywać przed, a nie po ich spełnieniu się :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 01 lut 2019, 23:57

No to @chanell różnimy się nieco poglądami, bo ja uważam, że mamy wpływ na wszystko, a największy na siebie i to, co jest blisko nas. Ale to nie oznacza, że nie mamy wpływu na kwestie, powiedzmy, zasadnicze.
Problemem jest, że nie potrafimy sobie uzmysłowić skutków własnych działań w świecie energetycznym, a dla większości populacji, nawet w świecie fizycznym. Gdyby ludzie zechcieli się tym zainteresować, świat byłby dla nas bardziej przyjazny.
Nie twierdzę, że jakiś globalny kataklizm zależy od mojego, czy twojego wyboru, ale zdecydowanie zależy od wyboru większości populacji, niestety, póki co, wybory większości populacji nie są świadome, dlatego mamy "prorocze" zapowiedzi, oraz obudzonych i innych, którzy świadomie działają w świecie energii i mają inne tzw. przełożenie.
O ile pamiętasz, @Kiara sprowadziła kiedyś to do "walki" jeśli moglibyśmy tak to nazwać, przedstawicieli 2-ch linii rodowych, a uogólniając tą tezę do "walki" dobra ze złem.

Nie ma wielkiej różnicy jeśli chodzi o sam tryb "dostarczania" proroctw. Dla jednych spełniają się sny, u innych wizje, czy medytacje, ale też pismo automatyczne itp. Prawdziwa różnica polega na tym, kto je dostarcza i w jakim celu, a o takie rozróżnianie jest już bardzo trudno, bo niektórzy "prorocy", czy jasnowidze łykają wszystko, co przychodzi, jak młode pelikany.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » sobota 02 lut 2019, 23:39

blueray21 pisze:
piątek 01 lut 2019, 23:57
Nie ma wielkiej różnicy jeśli chodzi o sam tryb "dostarczania" proroctw. Dla jednych spełniają się sny, u innych wizje, czy medytacje, ale też pismo automatyczne itp. Prawdziwa różnica polega na tym, kto je dostarcza i w jakim celu, a o takie rozróżnianie jest już bardzo trudno, bo niektórzy "prorocy", czy jasnowidze łykają wszystko, co przychodzi, jak młode pelikany.
Nie wiem, jak to jest u innych osób, ale jeśli chodzi o przepowiednie i przekazy, które otrzymuję w snach, rozróżniam dwie grupy autorów:
1. Coś, co jest ze Mnie: Nadświadomość, Matryca Duszy, czy też nawet aniołowie lub moi opiekunowie zaświatowi - ci ostatni mogą być bytami niezależnymi ode mnie, ale jednak mi przypisanymi.
2. Coś Obcego (nie wiem, przedstawiciele cywilizacji pozaziemskich??)

Na moje wyczucie, jakieś 90% informacji przekazywanych mi w snach są z grupy 1.
Na jakiej podstawie tak rozróżniam? Na podstawie własnych odczuć. Nie potrafię tak jak Kiara rozpoznać konkretnego bytu, ale potrafię odczuć, czy jest "swój", czy "obcy".
I przynajmniej to, co jest z grupy 1, jest prawdziwe i dobre, nie widzę tu powodu do takiego podejrzliwego zastanawiania się "kto je [informacje] dostarcza i w jakim celu".
[edit: poprawiłam błąd językowy w jednym zdaniu]
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 03 lut 2019, 12:25

jest jeszcze jeden b.ważny element z wszystkimi proroctwami- ludzka wolna wola,-
każdy może zmienić zdanie i już koła historii potoczą się inaczej, a jest nas jeśli uwzględnić,-
"syntetyki" kilka dobrych mld. os. z wolną wolą.
Oczywiście na podstawie "duchowego trendu" można coś powiedzieć ;)co do

PS. aha co do źródeł przekazu to raczej serce powie- czy to strach czy miłość przemawia.
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » niedziela 03 lut 2019, 13:45

songo70 pisze:
niedziela 03 lut 2019, 12:25

PS. aha co do źródeł przekazu to raczej serce powie- czy to strach czy miłość przemawia.
Niby tak. Ale co poniektórzy "nadawcy" potrafią się nieźle kamuflować - tak nieźle, że wielu niby oświeconych się nabiera...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 03 lut 2019, 15:24

..to taki duchowy "fake news" dobre, no to trzeba czasami zaryzykować, choć zależy co mamy do stracenia?
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
sandra
Posty: 2315
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 19:20
x 96
x 177
Podziękował: 1352 razy
Otrzymał podziękowanie: 4878 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: sandra » niedziela 03 lut 2019, 15:56

Dosyć to płytkie ale niestety prawdziwe ...prorok, przewidział czasy, które nadeszły....

Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24272 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 04 lut 2019, 02:34







"Pozdrowienia.
Jesteśmy Arcturian Council. Cieszymy się, że możemy nawiązać kontakt z wami wszystkimi.


Rozważamy możliwości, które wszyscy macie przed sobą, i wiemy, że zastanawiacie się również, która oś czasu będzie dla was najlepsza jako osoby indywidualnej i dla najlepszych możliwych doświadczeń dla grupy. Zdajemy sobie również sprawę, że wielu z Was nadal wierzy, że pewne rzeczy po prostu się wydarzą, bez względu na to, co się wydarzy. Wiemy o tym, ponieważ słyszymy, jak pytacie i widzimy, jak spekulujecie o tym, co się wydarzy, tak jakby coś mogło być osadzone w kamieniu.

Będziesz kontynuować wspinaczkę i to jest jedyna gwarancja.Teraz widzimy także, jak wielu z was wkłada jajka do jednego koszyka. Słyszysz o czymś, co ma się wydarzyć w pewnym momencie w przyszłości, i na tym się utrwalasz.To prawda o wielu rzeczach, w tym o tym, co właśnie powiedzieliśmy, jest gwarancją.

Nie chcecie czekać, aż dojdzie do zmiany, albo cokolwiek innego się stanie, zanim sami ustalicie, w czym chcecie mieszkać tu i teraz. Chcemy, abyś pamiętał, że tworzysz swoją rzeczywistość i niezależnie od tego, jaką rzeczywistość wybierzesz, zawsze znajdzie się tam wersja zbiorowości. Dlatego jeżeli chcecie doświadczyć czegoś w swoim życiu, to nie czekajcie na to, żeby jakiekolwiek przewidywania się spełniły, zanim zaczniecie to przeżywać.


Chcemy bardziej niż cokolwiek innego, aby wzmocnić was wszystkich, a najlepszym sposobem, w jaki możemy was wesprzeć, jest przypominanie wam, że macie teraz w sobie zdolność odczuwania tego, jak chcecie czuć, wibrować w harmonii z tym, co chcesz doświadczyć. Jeśli potrafisz oderwać myśli od przyszłości wystarczająco długo, możesz stworzyć całkiem niezły prezent dla siebie, właśnie tu i teraz. I możesz rozwinąć ten obecny moment na całą wieczność.

Jesteśmy Rada Arcturian, a my cieszyliśmy łączenia ze sobą „.
https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... penia.html
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 04 lut 2019, 22:00

W najnowszym orędziu na stronie http://cyprianpolakwiara.blogspot.com (pierwsze opublikowane w lutym) była mowa, że Stany Zjednoczone wkrótce czeka zagłada. W kilku ostatnich orędziach była też poruszana tematyka Adamowicza, że nie został zabity i żyje, to była inscenizacja.
Masoneria też przecież zwykle nie ujawnia przynależności swych członków za życia. A przecież Adamowicz żyje i nikt tego lepiej nie wiedział od tych co pisali te słowa iż nie był członkiem masonerii.
...
A jak wiesz Stany Zjednoczone czeka w krótkim czasie zagłada.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... -2019.html

- Tak dziecko, to kolejna inscenizacja.

Prezydent Adamowicz nie został zabity.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... pewne.html
To nie wszystkie fragmenty o Adamowiczu. Jest tam więcej słów Pana Jezusa i komentarzy czytelników pod orędziami.
0 x



ODPOWIEDZ