Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 29 wrz 2018, 20:34

Głód

https://www.youtube.com/watch?v=H8kbJZnOjUs

Opublikowany 23 wrz 2018
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 30 wrz 2018, 18:59

eeeee tam ,jak zwykle straszenie a ja dzisiaj widziałam szpaki ,które wydzierały się na drzewie.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 09 paź 2018, 11:08

Najnowsze proroctwo ze strony: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MÓJ HERD, GOTUJ, ABY NIC NIE ZOSTAŁA ZABRAĆ POPRZEZ NIESPODZIANKI; KIEDY WYDARZENIA BĘDĄ TRAPOWAĆ, ZACHOWAJ SPOKÓJ I MODLIT WIĘCEJ INTENSYWNIE!

1 PAŹDZIERNIKA 2018 14.15

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STWIERDZENIA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Ewe z mojej trzody, mój pokój z wami.

Moja trzoda, wkrótce zaczniecie wędrować przez pustynię oczyszczenia, w drodze do ziemi obiecanej, do mojego niebieskiego Jeruzalem. Nie bój się moich owieczek. Ja i moja Matka będziemy mieć cię na oku; poprowadzimy cię przez przesłanie tego naszego Posłańca z Albricias; Moje orędzia zbawienia pouczą cię i poprowadzą przez pustynię. Śledź nasze przesłanie bardzo uważnie, ponieważ pokażą ci drogę, aby bezpiecznie dotrzeć do drzwi mojego Nowego Stworzenia.

Maciorki Mojego Stadka, pozostańcie na waszej straży i patrzcie, nie zaniedbujcie modlitwy; naganiajcie w każdej chwili i bez lęku, z mocą mojej Krwi, jakąkolwiek ognistą strzałę złego, która wejdzie w wasz umysł i wasze myśli. Nie pozwól, aby strzały przeniknęły twoje myśli; kiedy poczujesz atak, natychmiast zgłoś go, ponieważ jeśli pozwolisz, by strzały wniknęły do ​​twojego umysłu, wzmocnią i przejmą kontrolę nad tobą i twoim ciałem. W ten sposób mój przeciwnik zdobędzie dusze.

Przypominam wam jeszcze raz, że wasz umysł jest polem bitwy, gdzie będą miały miejsce walki duchowe; Dlatego, moja trzoda, musisz wzmocnić swojego ducha modlitwą i moim Słowem, które jest Mieczem Ducha; i musisz także wzmocnić swoje ciało, odżywiając się moim Ciałem i moją Krwią, abyś mógł odpierać wszystkie ataki, które mój przeciwnik wyśle ​​cię poprzez duchy ducha.

Odsuńcie moje owce od tego, co was podnieca do grzechu, odwróćcie się od złych towarzystw i światowych przyjaźni, ponieważ doprowadzą was do zatracenia. Świat i Bóg nie są kompatybilne; pamiętajcie, że stawką jest zbawienie waszej duszy. Starzec, z jego wadami i grzechami, musi umrzeć, aby nowy, całkowicie duchowy człowiek mógł się odrodzić; tylko nowi ludzie będą mogli zamieszkać w moim Nowym Stworzeniu.

Wkrótce wszystko zacznie się, niepewny spokój ustąpi miejsca uciskowi; kiedy o tym pomyślisz, wszystko się ułoży. Ptaki nieba podadzą wam znak, wraz z ich wędrówkami, kiedy to się zacznie urzeczywistniać, będziecie wiedzieć, że nadszedł czas Boskiej Sprawiedliwości. Moja trzoda, stworzenie ma zamiar wejść w zamieszanie; zaczną się złe wieści i tragedie; i ta ludzkość nadal śpi z powodu grzechu. Jego oczy i uszy są zabandażowane przed rzeczywistością, która ma się rozpocząć.

Moja trzoda, bądź przygotowany, aby nic cię nie zaskoczyło; kiedy wydarzenia się rozpoczną, zachowaj spokój i módl się intensywnie. Tylko łańcuchowa modlitwa złagodzi bieg wydarzeń; tylko modlitwa i uwielbienie, które zrobisz, będą cię chronić. Nic innego nie będzie ci służyć. Boska Sprawiedliwość przeminie z miejsca, w którym zapalą się zapalone lampy z modlitwą; anioły sprawiedliwości Bożej nie dotkną tych domów, w których umieszczony zostanie Ictus. Dlatego, moja trzoda, spiesz się, aby umieścić znak Ictus lub ryby, na progu frontowych drzwi twoich domów, ponieważ zaczną się dni Boskiej Sprawiedliwości. Pozostańcie w moim pokoju, owce mojej trzody.

Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus, Dobry Pasterz wszystkich czasów.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 14 paź 2018, 14:21

https://youtu.be/Vb1lBd0qujA
Świat i Polska coraz bliżej objawienia się poteżnej gwiazdy z innego wymiaru !
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 22 paź 2018, 21:58

Fragmenty orędzi Żywego Płomienia z października
Niebawem przez świat, ale i przez Polskę przetoczy się fala niepokojów społecznych. Jeżeli nie będzie dostatecznej ilości modlitw i postów, świat wkrótce ogarnie fala zamieszek, rozpoczną się w wielu miejscach działania wojenne, zwłaszcza tam, gdzie ich dawno nie było. Niewielu Polaków słucha Słów Orędzi i jest wielu kapłanów walczących z ludźmi niosącymi Słowa prawdziwych Orędzi, którzy powielają je by inni mogli skorzystać z wielu cennych wiadomości.
...
 Rozpala się Boży Gniew z powodu grzechów biednej ludzkości. Nie jest możliwe odwołanie sprawiedliwej chłosty, lecz można jeszcze złagodzić jej skutki. W wielu miejscach na świecie Trójca Święta dała swoje napomnienia, ale i szatan dał wiele swoich „głosów”, przez wiele osób wmawiając im, że mają „objawienia”, że słyszą „prawdziwe głosy z Nieba”.
...
Ocknijcie się, obudźcie się dopóki nie jest za późno, dopóki nie zostanie dany znak dla Aniołów Śmierci, Zniszczenia, Pożogi, aby zaczęli działać. Oni stoją już w gotowości, aby uderzyć, Czekają tylko na sygnał od Ojca Niebieskiego, aby ściąć w jednej chwili grzeszną ludzkość. Wołam was, ostrzegam, proszę i błagam, proszę was o waszą modlitwę, o wasze posty, o wasze umartwienia i ekspiacje, lecz kto usłyszy wołanie? Powiadam wam, że bardzo nieliczni. Kto zechce odpowiedzieć?
Kocham Polskę i to bardzo kocham, ale ostrzegam was, jeżeli się nie zmienicie, jeżeli się nie nawrócicie, jeżeli nie usłuchacie Mojego wołania, to i do was dopuszczę Anioła Zagłady. Zastanówcie się dobrze zanim podejmiecie decyzję, za kim chcecie iść, oby nie było dla wielu za późno!!! Jeżeli nie będzie poprawy, jeżeli nie będzie nawrócenia, jeżeli nie będzie gorącej modlitwy, to o Polacy zostanie was tylko 8 000 000.
...
 Wiele zła jest w każdym kraju, w każdym narodzie. Najmniej jest w Polsce, lecz i tu grzech masowo się rozprzestrzenia. Ostrzegam was o dziatki, o ile się nie nawrócą narody, to zniknąć mogą całe Niemcy, Belgia, Holandia, kraje Skandynawskie. Zniknąć może wielka część Włoch, Hiszpanii, Francji, Portugalii, Rosji. Polska ucierpi najmniej, lecz może umrzeć wielu, wielu Polaków.
...
 Kościół Mój jest w stanie wielkiego rozkładu i niebawem zniknie z powierzchni ziemi ten, który znacie w obecnej formie. Bramy piekielne nie przemogą Go, Kościół Święty przetrwa w maluczkich, w tych, którymi się obecnie pogardza i poniża, w domach modlitwy, w Kościele Domowym.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 01 lis 2018, 15:57

Jedno z najnowszych orędzi ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

MOJE DZIECI, JESTEŚCIE ŚWIADKAMI ZJAWISKA CELESE NIGDY NIE BYŁO ZOBACZONE PRZEZ JAKIEGOKOLWIEK OCZU; MUSISZ BYĆ PRZYGOTOWANY, PONIEWAŻ Z TEJ CELESTILE WONDERS, OGIEŃ ZOSTAĆ TAKŻE Z NIEBA!

18 PAŹDZIERNIKA, 2018 13:15

ODWOŁANIE JEZUSA DO MIŁOSIERDZIA DO SWOICH WIERNYCH LUDZI
WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, niech pokój będzie z wami

Mój mały instrument, niebiańskie znaki wkrótce pojawią się na firmamencie, a wszyscy mieszkańcy ziemi docenią je. Nadchodzi czas niebiańskich manifestacji i niebo ma nadzieję, że te znaki będą służyć wam do refleksji, do uświadomienia sobie, powrotu do Boga i przygotowania was na Jego drugie przyjście.

Moje dzieci, będziecie świadkami zjawisk niebieskich, których nigdy przedtem nie widziało oko; musisz być przygotowany, ponieważ dzięki niebiańskim cudom ogień spadnie również z nieba. Transformacja wszechświata zostanie wam pokazana, a wasze oczy ujrzą wielkość Boga, która się wam objawi; kolory i odcienie wszechświata, gwiazdy, planety i wiele innych niebiańskich zjawisk na przestrzeni czasu zdobią niebiańskie sklepienie; są to znaki, które niebo wam wysyła, ogłaszając wam, że ten świat, który znacie, wkrótce przeminie, aby rozpocząć Nowe Niebo i Nową Ziemię.

Usłyszysz odgłosy i zgiełk na niebie; nie panikuj, wszystko jest częścią transformacji wszechświata; zachowajcie spokój i módlcie się, oddając się woli Ojca, aby wszystko było zgodne z Jego planami. Niebo i ziemia zaczęły swój etap transformacji, a wiele ich zmian dotknie waszą planetę; dlatego bądźcie przygotowani i zachowajcie spokój, kiedy ziemia zacznie się poruszać, musicie się modlić i chwalić Chwałę Bożą, a wszystko stanie się.

Nie lękajcie się moich maluchów, pamiętajcie, że wszystko to musi być wykonane tak, jak jest napisane: niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą; przeczytaj Ew. Mateusza 24 dla prekursorów i rozważ je, aby lepiej zrozumieć, co się dzieje i co się wydarzy. Moje maleństwa, wszystkie te zmiany we wszechświecie wpłyną na waszą planetę, powodując, że Ziemia również sama się zmieni. Wody morza będą wzburzone, a wiele regionów przybrzeżnych ucierpi z powodu napaści; słońce będzie jednym z ciał niebieskich, które ulegną największej transformacji; dlatego musisz chronić się przed promieniami, aby Twoja skóra nie cierpiała na oparzenia, które spowodują raka.

Chroń się odpowiednią odzieżą do tych zmian, ponieważ będziesz miał dni intensywnego ciepła i nocy intensywnego zimna na całej planecie. Niedobór żywności się zbliża, a woda będzie rzadsza niż złoto Ofira, w wielu miejscach na planecie. Są to czasy, kiedy ziemia da złe owoce z powodu zmian, które zostaną poddane; Dlatego, moje dzieci, ogłaszam wam z góry to wszystko, abyście się przygotowali, abyście mogli przetrwać dni niedostatku, które zbliżają się do waszego świata.

Miej dużo wody, przechowuj w dobrze przykrytych pojemnikach, z dala od światła słonecznego. Mieć przepisy na żywność i produkty nietrwałe; miej w ręku podręcznik z naturalnymi lekarstwami, który niebiosa wysłały do ​​ciebie przez moją matkę i twoją matkę. Dobre, lekkie i fajne ubrania na ciepłe dni i płaszcze i koce na noce intensywnego zimna. Szanujcie więc moje dzieci, te instrukcje, pozostańcie w wierze; módlcie się i ufajcie, a wszystko będzie dla was jak sen.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Pokutujcie i nawróćcie się, ponieważ Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz, Jezus Miłosierdzia

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 03 lis 2018, 21:09

Wyrocznia Delficka
Już wówczas Wieszczki przemawiały głosem boga... :D

Patroni wyroczni
Głównym patronem wyroczni był Apollin, który miał zabić podziemnego potwora strzegącego omphalos. Podczas jego corocznych (zimowych) podróży do rodzinnych ziem północnych (Hyperborei) w Delfach panował Dionizos, którego kult w tym miejscu potwierdzony jest od V w. p.n.e. Delfy były również miejscem kultu Orfeusza, który wzbogacił kult o orfickie elementy (wędrówka dusz i teletae).

Wyrocznia Delficka – sławna w starożytnej Grecji wyrocznia w Delfach pochodząca jeszcze z okresu mykeńskiego, kiedy była miejscem kultu boga chtonicznego. Grecy uważali sanktuarium za omphalos – pępek świata. W okresie homeryckim wyrocznia stała się ośrodkiem kultu Apollina, a przepowiednie wieściła siedząca na trójnogu kapłanka Pytia, wieszczka Apollina.

Mitologia
Według mitu wysłał Zeus dwa orły z przeciwległych końców świata, które lecąc spotkały się w Delfach. Od tego czasu wiadomo było, że znajduje się tam środek świata. Ziemia-matka Gaja połączyła się z błotem, które pozostało po końcu złotego wieku i urodziła latającego węża lub smoka Pytona. Pyton posiadał zdolność jasnowidzenia i mieszkał w miejscu później nazwanym Delfami. Mity nie są zgodne co do płci Pytona. Hera zazdrosna żona Zeusa, była wnuczką Gai. Gaja przepowiedziała jej, że Leto, jej rywalka i kochanka Zeusa, urodzi bliźnięta, które będą potężniejsze niż wszystkie dzieci Hery. Wysłała więc Hera Pytona, by ten pożarł Leto, zanim ta wyda na świat swoje dzieci. Zeus udaremnił tę intrygę i Leto urodziła Artemidę i Apollina. Pierwszym czynem Apollina była zemsta na Pytonie za atak na swoją matkę. Udał się do Delf i zabił smoka. Jego krew, która wsiąkła w delficką ziemię, przeniosła na to miejsce zdolności profetyczne Pytona.

Przepowiednie
Z zapytaniem do wieszczki o objawienie wyroczni mogli zwracać się wyłącznie mężczyźni po dokonaniu szeregu obrzędów oczyszczających i po złożeniu przepisanych ofiar. Podczas ceremonii, ubrana w białą szatę i z głową ozdobioną złotym diademem i wieńcem z liści laurowych, Pytia piła wodę ze świętego źródła Kassotis. Następnie siadała na trójnogu ustawionym nad rozpadliną i wdychając odurzające wyziewy udzielała odpowiedzi. Kapłanka wypowiadała się w formie heksametrycznej, zwykle jednak dopiero świątynni kapłani układali jej słowa w formie poetyckiej. Przepowiednia była traktowana jako wyrocznia Zeusa objawiona za pośrednictwem Apollina.

Sława wyroczni delfickiej była tak wielka, że jej przepowiednie miały znaczący wpływ na religię, politykę i prawa starożytnej Grecji, a Delfy stały się panhelleńskim sanktuarium. W apogeum rozwoju wyroczni przepowiedni udzielały trzy kapłanki. W Atenach, Sparcie i innych miastach utworzono instytucję kapłanów exegatai pythochrestoi wybieranych przez Pytię spośród przedstawianych jej kandydatów. Byli oni doradcami w sprawach kultowych, a także interpretowali znaki i wyrocznie.

Historia
Świątynia Apollina powstała około 600 r. p.n.e. Składa się z trzech części: Świętego Okrągu, Marmari i Źródła Kastalskiego. w 371 p.n.e. prawdopodobnie trzęsienie ziemi zniszczyło świątynię. W czasie wojny w latach 357-346 p.n.e. sanktuarium zostało ograbione przez wojska z Fokidy. W okresie hellenistycznym rola Delf zmalała. Dopiero najazd Celtów w 279 p.n.e. i rola Delf w obronie przed wrogiem, spowodował, że sanktuarium odzyskało utraconą pozycję. W 207 p.n.e. do wyroczni przybyli posłowie rzymscy, którzy zabiegali o usankcjonowanie w Rzymie kultu Kybele. O przepowiednie wyroczni prosili również Seleukos II i Ptolemeusz VI. We wczesnych latach Cesarstwa Rzymskiego rola Delf ponownie zmalała. Ponowne odrodzenie wyroczni nastąpiło w 84 r. n.e. kiedy Domicjan odbudował świątynię. W 390 n.e. Teodozjusz zakazał kultu w Delfach, a jego następca Arkadiusz zburzył budynki sanktuarium. Pozostałości sanktuarium zostały odkryte w XVII wieku. W 1915 roku odkryto blok marmuru w kształcie stożka, określany jako Omphalos.

https://www.youtube.com/watch?v=YGRq43aDwb0

Opublikowany 28 paź 2018

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyrocznia_delficka
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 16 lis 2018, 11:37

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Obudźcie się w moim BIEN-AIMEE KOLUMBIA I MÓJ MIŁOSIERDZIE MEKSYKU, PONIEWAŻ POTRZEBUJĘ SWOJEJ KONWERSJI AWARYJNEJ; TO JEST MOJE NAJLEPSZE WEZWANIE, PRZED WYSŁANIEM BUDYNKU!

8 LISTOPADA, 2018 15:30

BARDZO PILNY ODWOŁANIE OD BOGA OJCA DO KOLUMBII I MEKSYKU. ULTIMATE CALL. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje umiłowane narody, mój pokój niech będzie z wami.

Moje dwa narody filaru z mojego planu zbawienia w ostatnim czasie, wkroczą do oczyszczenia. Przekażę je przez piec ucisku, ponieważ oni nie chcieli przyjąć Mojego Miłosierdzia i nadal byli odrętwiali od grzechu i zła; Potrzebuję tych dwóch narodów, aby świeciły jak tygle, aby mogły świecić swoim światłem na inne narody.

Umiłowani narody Kolumbii i Meksyku, jeśli będziecie trwać w swoim duchowym letargu, bez względu na moje powołania; jeśli będziesz kontynuował swoją rozpustę i swój grzech, odwracając się plecami do mnie, a nie do mojej twarzy, zapewniam cię, że będziesz lamentował. Furia mojej Natury będzie odpowiedzialna za twoją karę; Wybrałem, abyście wyszli z okrzykiem wolności: ale widzę ze smutkiem, że nie chcecie mnie słuchać, i odwrotnie, zwiększyliście swój grzech i niegodziwość. Wasze dzieci nie chciały przyjąć moich wezwań do nawrócenia, wasi liderzy nadal odwracają się ode mnie, uchwalając prawa, które są sprzeczne z naturą. Kielich mej sprawiedliwej złości przepełnia się, nie chcecie przyjąć miłosierdzia, które wzywa was do nawrócenia; wtedy widzę, że to, co musisz zmienić, to moja sprawiedliwość i to zamierzam ci wysłać.

Jeśli będziesz kontynuował moje Ukochane Narody w swoim buncie, sprawię, że furia mojej natury rozleje się na ciebie z wszystkimi jego elementami. Moi umiłowani Kolumbijczycy i Meksyk, pomyślcie, nie odczuwam przyjemności w cierpieniu i bólu; jesteś nieprzygotowany i nie oprzesz się furii mojej natury. Nie chcę cię zniszczyć, ani nie opłakuj swoich dzieci, ponieważ wiesz, że cię kocham. Jako Ojciec wzywam was, abyście wrócili do Mnie, nie znając mojej sprawiedliwości.

Przywódcy Moich Ukochanych Narodów, uchyl wszystkie prawa, które są sprzeczne z naturą. Oby spadła krew moich niewinnych, którzy głoszą sprawiedliwość w niebie; że synkretyzm religijny znika i że tylko adoracja i kult zostaną przywrócone Mnie, waszemu Ojcu w Niebie. Niech wasi liderzy nie będą nadal uciskać mojego ludu ciężkimi ciężarkami i karać zepsutych, ponieważ krwawią narody. Nie chcę już więcej niesprawiedliwości, przywódcy, ponieważ lament mojego ludu dotarł do moich uszu! Rządźcie sprawiedliwie i sprawiedliwie, abyście byli przede Mną nienaganni.

Raz jeszcze powiadam wam, mieszkańcy moich umiłowanych narodów, czas miłosierdzia mojego dobiega końca. Czekam na wasze szczere nawrócenie, ponieważ nie chcę, aby was obudzili śmierć, ból lub łzy; witam telefony, które do ciebie wysyłam i zmieniam raz na zawsze. Potrzebuję waszych narodów, aby były gotowe i przygotowane, aby mogły wykonać mój Plan Zbawienia po raz ostatni. Obudźcie się mieszkańcy mojej ukochanej Kolumbii i mojego ukochanego Meksyku, ponieważ potrzebuję waszego nagłego nawrócenia; to mój ostatni telefon, zanim wyślesz karę! Mówię do was jako Ojciec i ofiarowuję wam moje Miłosierdzie, abyście mogli przyjąć i zmienić. Nie odpowiadając na moje wezwanie, wyślę wam sprawiedliwość z całą swoją wagą i rygorem. Co wybierasz, moje Miłosierdzie czy moją Sprawiedliwość? Zdecyduj raz na zawsze. Nie chcę, abyście poznali mnie jako sprawiedliwego sędziego, moi umiłowani; bo wasza ziemia i wasze dzieci nie zniosą przejścia mojej sprawiedliwości.

Więc słuchajcie mnie i ćwiczcie mój telefon; powróćcie do Mnie, tak samo jak mieszkańcy Niniwy, i powstrzymam się od wysłania wam mej kary. Oczekuję waszego nawrócenia bez waszej wiedzy o mojej sprawiedliwości; Czekam na ciebie, nie zwlekajcie z Moimi ukochanymi. Pozostań w moim pokoju.

Wasz Ojciec, Jahwe, Panu narodów.

Spraw, aby moje wiadomości były znane w czterech krańcach świata.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 25 lis 2018, 00:02

Nauki kosmitów na Watykanie - Maryja to przepowiedziała ! - Ks. Natanek

https://www.youtube.com/watch?v=ITuR3PXDxSQ

Opublikowany 24 lis 2018
"W podobnym tonie opisuje swoją nadprzyrodzoną wizję beatyfikowana Katarzyna Emmerich: „Ujrzałam straszne skutki działań wielkich propagatorów „światła” wszędzie tam, gdzie dochodzili oni do władzy i przejmowali wpływy albo dla obalenia kultu Bożego oraz wszelkich praktyk i pobożnych ćwiczeń, albo dla uczynienia z nich czegoś równie próżnego jak używane przez nich słowa: światło, miłość, duch. Usiłowali pod nimi ukryć przed sobą i innymi opłakaną pustkę swych przedsięwzięć, w których Bóg był niczym”. Bez wątpienia „propagatorzy światła” działają nie tylko w Kościele Katolickim, czy protestanckich zborach. Tak zwana cywilizacja zachodnia – postchrześcijańska UE/USA, określana coraz częściej jako demoniczna, utknęła w martwym punkcie, nie tylko w przenośni, ale dosłownie. Zdezelowane duchowo społeczeństwo wymiera, a skrajne elity propagatorów popełniają zbiorowe samobójstwo, narzędziem którym się kaleczą jest islam. Jaki będzie tego koniec nie trudno zgadnąć. Jeżeli tak dalej pójdzie, a nie zapowiada się by coś temu stanęło na przeszkodzie („cegły z konstrukcji są cały czas wyjmowane”), to chrześcijański matrix czeka moment przełomowy. Przytoczmy kolejne zdanie objawień z La Salette, bardzo ważne, bo nie musi ono dotyczyć tylko okresu zaraz po 1864, ale czasów obecnych i przyszłych ! „W roku 1864 Lucyfer, a z nim wielka liczba demonów, zostanie wypuszczony z piekła. Krok po kroku obalą oni wiarę nawet u osób poświęconych Bogu i tak je zaślepią, że wyjąwszy przypadki szczególniejszej łaski, te osoby przejmą się duchem złych aniołów; wiele domów zakonnych całkowicie straci wiarę i doprowadzi do zguby wiele dusz.- cały tekst tu: http://argonauta.pl/czwarta-tajemnica...
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 25 lis 2018, 10:10

Fragment orędzia Pana Jezusa ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com ważny dla mieszkańców Warszawy z 19 XI 2018 r.
- Co byś chciał dziecko jeszcze wiedzieć?
- Jeszcze raz Panie Jezu. Co ludzie mają teraz robić. Czytelnicy tych przekazów, którzy wiedzą, że jesteśmy w Czasach Ostatnich, boją się tego.
- Niech Ci, którzy mieszkają w Warszawie się z niej jednak wyprowadzą. Ci, którzy uznają, że nie mogą, niech się Mi polecą, ale traktują to tak jakby pozostało im niewiele czasu.
- A reszta.
- Polska ucierpi. O tym mówiłem. Musi ucierpieć pierwsza. Potem nastąpi częściowa lub całkowita zagłada bardziej winnych narodów.
Wiele wam powiedziałem.
Patrzcie też co jest.
Patrzcie na znaki czasu.
Bądźcie hojni uspołecznieni.
Nie przywiązujcie się do dóbr materialnych.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 26 lis 2018, 17:11

OCZYSZCZENIE ŚWIATA OCZYMA PIOTRA
(z komentarzem ks. Adama Skwarczyńskiego)

https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... ma-piotra/
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 28 lis 2018, 19:23

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Swego stada, RIDER zarazy, wojny, głód i rana jest OBOK upust jego kubek na lud ziemi!

22 LISTOPADA 2018 r. - 9:40

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STWIERDZENIA
WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Ewe z Mojego Stada, mój Pokój niech będzie z tobą

Moja trzoda, jeździec zarazy, wojna, głód i rany, wyleje swój kielich na mieszkańców ziemi. Wkrótce twój świat zostanie zaatakowany przez miliony szkodników wszelkiego rodzaju, które pochłoną uprawy i przyniosą suszę i głód. Żadne pestycydy ani produkty fitosanitarne nie będą w stanie z nimi walczyć; tylko modlitwa, post i pokuta, którą zrobisz, wypędzą ich. Antidotum na rany będzie chwała i błaganie Boga.

Podobnie jak w czasach Egiptu, rany i owady wkroczą na ziemię, będzie to kolejny znak, że niebo was wysyła, czekając, czy ludzkość myśli i powróci do miłości Boga. Przez pewien czas będziesz żyć z wszelkiego rodzaju ranami, owadami i komarami, które będą odporne na twoje pestycydy. Grzech ludzkości, nadużywanie substancji chemicznych i pestycydów podlegających transformacji stworzenia, jest to, co budzi w głąb ziemi różne szkodniki i komarów, które zostały zmutowane, wiele z nich że nie wiesz.

Mój Ojciec pozwoli inwazji tych szkodliwych zwierząt na zmiękczenie serca tej niewdzięcznej i grzesznej ludzkości, która odmawia przyjęcia istnienia Boga. Podobnie jak faraon Egiptu za czasów Mojżesza, tak samo jest z ludzkością ostatnich czasów; pełen buntu i dumy. Oto dlaczego mój Ojciec ześle wam rany, abyście wiedzieli, że ON jest Regentem Wszechświata; że nie jest mitem ani legendą, ani wyimaginowaną istotą, ale Żyjącym Bogiem, który rządzi miłosierdziem, sprawiedliwością i mądrością, stworzeniem i stworzeniami.

Moja trzoda, bądź przygotowany i nie rozpaczaj, gdy jeździec dżumy, wojny, głodu i ran wyleje swój puchar na ziemię. Dołączcie do modlitwy i śpiewajcie hymny uwielbienia waszemu Ojcu w Niebie, aby On mógł uczynić te dni bardziej znośnymi. Więc z góry powiadam wam, co stanie się z wami, abyście się przygotowali i nic was nie zaskoczy.

Owce mojej trzody powracają, a człowiek nie uczy się na błędach; dlatego jego historia jest wezwana do powtórzenia się. Bóg kocha wszystkie swoje stworzenia, ale nienawidzi grzechu człowieka; tak jak On was kocha, aby was poprawiał, abyście wyprostowali swoją ścieżkę i powrócili na drogę zbawienia. To wasz grzech jest przyczyną waszego nieszczęścia, wy jesteście tymi, których grzechy się obudzą, Boska Sprawiedliwość. Pamiętajcie, że Bóg jest Miłością i Miłosierdziem, więcej Ojcem niż Sędzią; działa tylko z Jego Sprawiedliwością, gdy wszystkie mechanizmy pojednania są wyczerpane, tak jak teraz z tym niewdzięcznym i grzesznym pokoleniem.

Plaga rany, komary i owady są wezwaniem do uwagi przed karą, aby sprawdzić, czy obudzić swój duchowy letarg, jeśli przestaniesz łamanie przykazań Boskich i kontynuować drogę zbawienia. Zastanówcie się nad ludzkością, Niebo czeka na wasze nawrócenie; witajcie jak najszybciej te ostatnie tysięczne Miłosierdzie, ponieważ mój Ojciec nie chce waszej śmierci, ale że żyjecie na zawsze.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Jestem waszym Mistrzem, Jezusem Dobrym Pasterzem.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Na stronie http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia z listopada, kto zainteresowany niech poczyta.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 29 lis 2018, 22:14

Kontrowersyjnie o Biblii i Objawieniach - rozmowa ze Zbigniewem Szczodrakiem

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... zodrakiem/

Zbigniew Szczodrak prowadząc własne interpretacje Biblii dzieli się nimi w rozmowie z Januszem Zagórskim wieloma dyskusyjnymi teoriami.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 01 gru 2018, 08:49

Fragment orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com z 21, 22, 23 XI 2018 r.
- O czym chciałbyś pisać dziecko?
- O kataklizmach.
- Dobrze dziecko.
- Tam gdzie są wygasłe wulkany, lub drzemiące tylko, < niedokł. czytelny zapis , prawd. „zaznaczają”> iż nie są całkiem wygasłymi wulkanami te się obudzą.
Dotyczy to także wysp, w tym wysp gdzie kwitnie turystyka i gdzie jest dużo nieczystości.
Jak ucierpią kraje kolonialne także i ich wyspy.
Zwłaszcza Hawaje, ale nie tylko.
Nie będzie miejsc na terytoriach należących do człowieka Zachodu gdzie mógłby się bezpiecznie schronić.
- A wszystko zakończą 3 Dni Ciemności gdzie nie będzie już żadnego miejsca poza tymi, którzy zapalą poświęcone świece w domach?
- Ocaleją Ci, którzy to uczynią, wśród nich nawróceni po Prześwietleniu Sumień muzułmanie i inne wyznania. Na końcu nawrócą się Żydzi.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

Orędzia są zwykle codzienne, a choć dużo jest o Czasach Ostatnich, tajemnicach bytu, innych to większość zajmują pouczenia dla duszy i dusz w tym bieżące dla otrzymującego przekaz.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 09 gru 2018, 23:55

Przepowiednia Papieża Piusa XII o świecie i Polsce - Niewidoczne siły zła atakują - Ks. Natanek ;)

https://www.youtube.com/watch?v=YM5f6lplw60

Homosapiens sapiens

Opublikowany 9 gru 2018
W serii artykułów "Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki" wspomnieliśmy o zjawiskach nadprzyrodzonych, w których uczestniczą istoty 'hylemorficzne' - anielskie. Zakres ich manifestacji jest przeogromny. Natura bytów anielskich nie jest nam znana, ale mamy wiele rejestracji, z których wynika, że przybywać mogą nie tylko w "pojazdach", ale i "schodzić" z innego wymiaru prosto na Ziemię, do naszej rzeczywistości. Jak sam Ojciec Pio ostrzega, nie wszystkie te zjawiska są dla ludzi bezpieczne. Aniołowie to istoty potężne, ci przysyłani przez Boga YHWH się nie "patyczkują", z nimi nie ma żartów. Jak państwo pamiętają uczestniczymy przecież w walce "Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału..." List do Efezjan 6:12 e duchowe bitwy są obserwowane coraz częściej. Na razie nie dochodzi jeszcze do tak dramatycznych nadnaturalnych zdarzeń jak te z udziałem Ojca Pio, ale dla wprawnego chrześcijanina są widoczne, ktoś się za nimi kryje, tym wszystkim kierują odpowiednie siły, nieformalne i niewidzialne ośrodki. Gdy nadejdzie Dzień Pana zjawiska nadprzyrodzone z pewnością będą bardzo częste. Czy przybiorą obrót jak te, w których uczestniczył jeden z seminarzystów Ojca Pio ? cały tekst tu: https://popotopie.blogspot.com/2016/1...
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 17 gru 2018, 09:59

Najnowsze orędzie ze strony: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
WIĘC PRZYGOTUJCIE SWOICH LUDZI MOJEGO OJCA, PONIEWAŻ TWOJE PRZEJŚCIE NA WIECZNOŚĆ PRZYJEŻDŻA!

7 GRUDNIA, 2018 13:45

PILNE ODWOŁANIE OD SAINT MICHEL ARCHANGE DO LUDZI BOGA
WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

KTO JEST BOGIEM? Nikt nie jest jak Bóg?

DAJ CHWAŁĘ DO BARDZO WYSOKIEGO, PONIEWAŻ JEGO MIŁOSIERDZIA JEST WIELKI

Bracia, niebo nie jest zmęczone objawieniem się ludziom, wielkie manifestacje zachodzą w niebie i na ziemi, czekając, aż ludzkość powróci do miłości Boga i że nie musi jej znać sprawiedliwości. Kara dla bezbożnych narodów i nadal naruszają święte nakazy i uchwalają prawa przeciwko naturze. Bezbożne narody, wkrótce poznasz sprawiedliwą sprawiedliwość Boga, który rozładuje cię całą swoją prawością.

Bracia, grzech ludzkości przekroczył wszelkie granice; krew niewinnych, których mordujesz codziennie, tchórzliwie, wykrzykujesz sprawiedliwość, grzechy przeciwko naturze, które zatwierdzają twoi ustawodawcy i władcy, są afrontami do Miłości Boga i wykrzykują sprawiedliwość. Wyzysk i niesprawiedliwość waszych przywódców wobec Ludu Bożego, również wykrzykują sprawiedliwość, wszystko to jest związane z naruszeniem Świętych Wskazań, to właśnie wyzwoli Sprawiedliwą Sprawiedliwość Boga przeciw waszym bezbożnym narodom. Mój Ojciec ukarze cię surowo i wiele z tych grzesznych narodów zostanie wymazanych z powierzchni ziemi.

Bracia, nadejście Ostrzeżenia przyspieszyło z powodu istniejącego zła i grzechu; bądźcie przygotowani Ludu Bożego, ponieważ nadchodzi wasze przejście na wieczność. Miliony dusz zostaną utracone wraz z pojawieniem się Ostrzeżenia, ponieważ nie są przygotowane; wielu jest w grzechu śmiertelnym i nie oprze się przejściu na wieki. Niebo jest już przygotowane na przyjęcie tych dusz; Najwyższy Trybunał jest gotowy, a Balans Boskiej Sprawiedliwości czeka, aby zważyć dzieła tego niewdzięcznego człowieka.

Biedni z tych, którzy jeszcze nie budzą się ze swego duchowego letargu, ponieważ Ostrzeżenie zasłoni ich, a kiedy się obudzą, będzie już za późno! Przebudzenie sumień jest rzeczywistością, bracia; Ostrzeżenie nie jest wynalazkiem ani historią stworzoną, by was zastraszyć; to jest ostatnia szansa, którą Bóg da wam pojednać się z Nim, zostawić grzech, abyście mogli cieszyć się jutrem radością życia wiecznego.

Bracia, wszystkie Dzieci Boże po Ostrzeżeniu, będą mieli na czole pieczęć Krwi Boskiego Baranka, który rozróżni ich na tym świecie od trzody przeciwnika. Wiele dusz w stanie grzechu śmiertelnego, ze względu na ich nikczemność i ciężkość grzechów, nie będzie opierać się Ostrzeżeniu i będzie utracone na zawsze. Będą inne dusze, które w stanie grzechu śmiertelnego będą miały możliwość powrotu, ponieważ ich grzechy nie są tak bardzo zagrożone. Dusze te będą musiały zobowiązać się przed Najwyższym Trybunałem, by opuścił grzech i powrócił do Boga. Wszyscy, którzy są w grzechu śmiertelnym, z letnim zostaną sprowadzeni do piekła, gdy nadejdzie Ostrzeżenie. Jeśli dusze, które mają szansę powrócić, nie zmieniają się wraz z Cudem i nadal grzeszą, mój Ojciec usunie ich z powierzchni ziemi i zostanie wrzucony w ogień wieczny.

Dusze, którym dana jest szansa na zmianę, nie zostaną oznaczone Pieczęcią Krwi Baranka. Wyróżnicie ich od trzody przeciwnika, ponieważ będą duchowo przykuty do swoich grzechów. Kiedy się nawrócą, pieczęć pojawi się na ich czole, a łańcuchy ich grzechów znikną. Pamiętajcie, że cały Lud Boży, po Ostrzeżeniu, będzie miał dary i charyzmaty, których będą potrzebować do wielkiej duchowej bitwy. Obdarzony tymi łaskami, będziesz w stanie odróżnić, kto jest od Boga, a kto nie. Łatwo rozpoznasz stado przeciwnika w jego ciemności, bluźnierstwach i nienawiści do Boga. Ciemność ich oczu i ich potworny wygląd zdradzą ich; To jest pieczęć, z którą przyjdą na ten świat.

Przygotujcie więc stado waszego Ojca, bo nadchodzi wasze przejście na wieczność. Bądźcie łaską Bożą, na waszym zegarku i czuwaniu, aby gdy Mistrz pukał do drzwi waszej duszy, znalazł was obudzonymi i możecie chodzić z Nim aż do wieczności. Niech pokój Najwyższego pozostanie w sercach ludzi dobrej woli.

Kto jest jak Bóg? Nikt nie jest jak Bóg!

Wasz brat i sługa, Michał Archanioł

Spraw, aby moi bracia znali moje przesłania dla całej ludzkości
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 21 gru 2018, 12:01

Fragmenty orędzi ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
Fragment orędzia z 17 XII 2018 r.

- Czy to zniszczenie Warszawy jest nieuniknione?
- Nie dziecko, nie jest nieuniknione. Lecz jeśli to miasto się nie nawróci, musi zginąć. Dałem wam procesje pokutne wynagradzające za satanizm w Warszawie, w tym zwłaszcza za satanizm wśród biskupów, lecz nie chcieliście.
- Panie Jezu jednak mało osób czyta te Orędzia.
- Bo nie chcecie. Gdyby Polacy pragnęli takich treści to by czytelników było dziesięć i sto razy więcej. A wtedy procesja taka, choć jedna, odbyłaby się i powstrzymałbym swoją Rękę.

Fragment orędzia z 18 XII 2018 r.

- Czy ci którzy mieszkają poza Warszawą, poza granicami miasta, ale blisko niej ucierpią gdy zginie miasto?
- Rozsądek nakazuje unikać mieszkania blisko takiego miasta. Do pięćdziesięciu kilometrów od Warszawy mieszkańcy też winni się wyprowadzić. Nie mówię tego, że zginą, ale powinni się wyprowadzić. 
Czy znacie kogoś kto chce w łóżku leżeć koło trupa? Nie chce tego żaden zdrowy psychicznie człowiek.

Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 21 gru 2018, 13:45

za satanizm wśród biskupów
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 21 gru 2018, 22:56

starotestamentowy bóg miał tendencje sadystyczne, "oko za oko, ząb za ząb", ten pawełkowy też niczego sobie (chyba po rodzinie)...
Zniszczyć miasto za niesubordynacje, toż to wyraz EGO zakompleksionego bandziorka z podmiejskiej zorganizowanej grupy przestępczej, a nie czegoś, przed czym należy się uniżać w pokłonach. Czy ktoś, kto pisze te bzdury zdaje sobie sprawę z tego co robi... ?




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 21 gru 2018, 23:11

Obrazek :lol:
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 23 gru 2018, 09:08

pawelz pisze:
sobota 01 gru 2018, 08:49
Fragment orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com z 21, 22, 23 XI 2018 r.
- O czym chciałbyś pisać dziecko?
- O kataklizmach.
- Dobrze dziecko.
- Tam gdzie są wygasłe wulkany, lub drzemiące tylko, < niedokł. czytelny zapis , prawd. „zaznaczają”> iż nie są całkiem wygasłymi wulkanami te się obudzą.
Dotyczy to także wysp, w tym wysp gdzie kwitnie turystyka i gdzie jest dużo nieczystości.
Jak ucierpią kraje kolonialne także i ich wyspy.
Zwłaszcza Hawaje, ale nie tylko.
Nie będzie miejsc na terytoriach należących do człowieka Zachodu gdzie mógłby się bezpiecznie schronić.
- A wszystko zakończą 3 Dni Ciemności gdzie nie będzie już żadnego miejsca poza tymi, którzy zapalą poświęcone świece w domach?
- Ocaleją Ci, którzy to uczynią, wśród nich nawróceni po Prześwietleniu Sumień muzułmanie i inne wyznania. Na końcu nawrócą się Żydzi.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

Orędzia są zwykle codzienne, a choć dużo jest o Czasach Ostatnich, tajemnicach bytu, innych to większość zajmują pouczenia dla duszy i dusz w tym bieżące dla otrzymującego przekaz.
To polecam przemyśleć a propos dzisiejszego tsunami w Indonezji.

https://wiadomosci.wp.pl/tsunami-w-indo ... 844647553a
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 23 gru 2018, 23:19

Planetka kataklizmów

Planeta Ziemia jak mówi jej historia, zawsze miała różne kataklizmy.
Lawiny, powodzie, cyklony, wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi – od wieków nawiedzają ziemię i sieją niewyobrażalne spustoszenie.

Lawiny ze śniegu lub ze skał

Lawiny to bardzo widowiskowe zjawiska, zwłaszcza dla narciarzy cierpiących na niedobór adrenaliny. Są tacy, którzy wywołują lawiny celowo, by móc przed nimi uciekać. Biada jednak nieszczęśnikom znajdującym się u podnóża góry, z której właśnie spada lawina – nieważne czy ze śniegu, czy ze skał, zawsze zbierają one wielkie, niszczycielskie żniwo.

Powodzie

Seria powodzi na terenie Chin z 1931 roku jest największą naturalną katastrofą w historii świata – według różnych szacunków wylewy trzech wielkich chińskich rzek: Jangcy, Huang Ho i Huai He pochłonęły wówczas od 2 do 4 milionów ofiar. Do jak ogromnych zniszczeń może doprowadzić wielka woda, przekonaliśmy się podczas powodzi tysiąclecia z lipca 1997 roku, która przeszła przez południową i zachodnią Polskę, a także przez Czechy i Niemcy.

Tornada (trąby powietrzne)

Najwięcej tornad notuje się w Stanach Zjednoczonych. Istnieją tam nawet zorganizowane grupy łowców trąb powietrznych, których głównym celem jest ich nagrywanie z jak najmniejszej odległości. Pracę łowców tornad świetnie przedstawili autorzy słynnego filmu „Twister” z 1996 roku. „Domy rozpadają się na kawałki, w powietrzu fruwają krowy. Traktory spadają na ziemię jak deszcz” – to fragment jakże barwnego opisu tego filmu, świetnie oddający niszczycielską naturę tornad.

Cyklony tropikalne, huragany

Cyklony to najbardziej energetyczne z naturalnych zjawisk w atmosferze. Powstają, gdy wielkie masy powietrza o niskim ciśnieniu stykają się z oceanem, w którym temperatura wody jest wysoka. Największym niszczycielskim elementem cyklonu jest oczywiście wiatr, a trwające wiele dni ulewy dopełniają dzieła zniszczenia. Regionalnym cyklonom meteorolodzy przewrotnie nadają często zabawne nazwy, jak willy-willy czy bungo. Nazwy te pochodzą często od imion – Teddy albo Cindy to tylko jedne z bardziej niewinnych.

Pożary

Pożary buszów są zmorą mieszkańców Australii. Większość z nich ma związek z falami ogromnych upałów, jakie regularnie nawiedzają ten kontynent. Jednak, co smutne i oburzające, dużą część z nich wzniecają podpalacze. Ogromną tragedię przeżyli niedawno również Grecy. W ostatnich latach lasy płonęły tam dwukrotnie – w 2007 i 2009 roku. Łącznie w wyniku pożarów spłonęło tam prawie 400 tysięcy hektarów lasów.

Wybuchy wulkanów

Do erupcji wulkanu dochodzi wtedy, gdy gęsta i lepka lawa w jego kraterze zapycha ujście gazów z głębszych jego warstw, co prowadzi do sporadycznych, ale bardzo gwałtownych eksplozji. Najbardziej niszczycielski typ eksplozji wulkanu to tak zwana erupcja pliniańska, podczas której słup popiołów, kamieni i gazów z kraterów może osiągnąć wysokość nawet 30 kilometrów. Fragmenty skał ulegają wówczas rozdrobnieniu i w postaci śmiercionośnego pyłu opadają na okolicę...

Tsunami

Tsunami to fale morskie, wywołane trzęsieniem ziemi pod dnem oceanu. Mają ogromną siłę i prędkość, dochodzącą nawet do 900 kilometrów na godzinę. Jak wielkie śmiertelne żniwo zebrać może tsunami, świat przekonał się w 2004 roku. Powstała w wyniku trzęsienia pod dnem Oceanu Indyjskiego fala tsunami dotarła do wybrzeży Indonezji, Sri Lanki oraz Indii i spowodowała śmierć około 300 tysięcy ludzi. Kilka milionów mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej straciło dach nad głową.

Trzęsienia ziemi

Z dziesięciu najtragiczniejszych naturalnych katastrof w historii świata aż połowa to trzęsienia ziemi. My, Polacy, mieszkamy w rejonie świata wyjątkowo spokojnym, jeśli chodzi o zagrożenie nimi. Niestety, nie wszędzie mają tyle szczęścia, czego najnowszym, bardzo smutnym przykładem jest tragedia mieszkańców Haiti, gdzie przeszło, w wyniku trzęsienia o sile 7 stopni w skali Richtera, zginęło 230 tysięcy ludzi, a bilans ofiar wciąż nie jest zamknięty...

Broń jądrowa

Broń jądrowa to jedyne źródło kataklizmu w naszym rankingu, które wymyślił i zbudował człowiek. Niestety – odpukać – następna wojna światowa prawdopodobnie będzie wojną atomową, w której strony konfliktu na całym świecie użyją setek lub nawet tysięcy bomb jądrowych w krótkim czasie... Oznaczać to może zagładę niemal całej ludzkości.

Uderzenie meteorytu

Eksperci oceniają, że po uderzeniu w ziemię ogromnego meteorytu (a właściwie planetoidy), fala uderzeniowa spowodowałoby unicestwienie całej ludzkości w ciągu kilku minut. Jeśli nagle w słoneczny dzień w Waszym otoczeniu zrobi się bardzo ciemno i zobaczycie na niebie obiekt wiele razy większy od Księżyca, coraz większy, to... ;)

Podsumowując:
Żyjemy na niespokojnym obiekcie kosmicznym a mimo to, będąc istotami śmiertelnymi zabijamy się sami na różne sposoby. Okazuje się, że przykład przychodził zawsze z góry (z nieba), bo to ''bogowie'', czy też tzw. ''Bóg'' zsyłał(li) na nas nieziemskie pogromy oraz organizował(li) bratobójcze walki między narodami. Zawsze był ten ''naród wybrany''(''lepszy''), który miał boskie poparcie (''Bóg'' jest z nami) do ''ziemi obiecanej'', czyli rzeź w imię celów wyższych (tych najwyższych). Kobiety rodzą, a mężczyźni zabijają się po ''rycersku'' w celu odzyskania np. ''ziemi świętej'' - ''boskiej''. ''Sens'' to miało, ale do pewnego czasu. Ludzie zaczynają rozumieć w jakiej manipulacji dotąd żyli i każda nowa bajeczka, czyli ''boski przekaz'' jest traktowany, jako głupotka, bzdurka nawiedzonych, ''zakochanych'' w apokaliptycznych histeryjkach. :lol:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 24 gru 2018, 07:02

..to plan depopulacji NWO/czcicieli szatana ubrany w religijne szatki,-
można zadać dodatkowe pytania- na co bóg niszczyciel czeka,-
na lepszą pogodę :?: :lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 25 gru 2018, 09:32

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 25 gru 2018, 16:10

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
MĘŻCZYZNA NAUKI, ZATRZYMAJ SWOJE DOŚWIADCZENIA WEWNĄTRZ WNĘTRZA RZECZY ZIEMI, PONIEWAŻ NAPRAWDĘ TO! ZATRZYMAJ SIĘ, ABY BYĆ BOGAMI, PONIEWAŻ TWOJE DOŚWIADCZENIA ZOSTANĄ POCZĄTKOWANE, ABY BYŁY ZABRONIONE I NIEMOŻONE!

18 grudnia 2018 r. - 1: 40 p.M.

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA ŚWIĘTEGO ŚWIĘTEGO DO NAUKI W OSTATNIM CZASIE. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, mój pokój niech będzie z wami wszystkimi.

Dni silnej zmiany klimatu nadchodzą, więc jesteś przygotowany z odpowiednimi ubraniami. Nie lękajcie się, pamiętajcie, że to wszystko jest częścią transformacji stworzenia; klimat będzie szalony w wielu częściach świata; tam, gdzie panuje upał, będzie zimno i mrozy; tam, gdzie panuje chłód, będzie ciepło. W wielu miejscach pustynnych będzie padać śnieg, a uprawy będą tracone z powodu zmian klimatycznych, niedobory żywności i wysokie ceny.

Moje dzieci, nie marnujcie zasobów naturalnych, zwłaszcza wody, ponieważ jest ona wyczerpana. Jeśli rządy nie podejmą pilnych działań w celu zachowania wody na planecie, wkrótce zniknie. Chrońcie zasoby wody i nie zanieczyszczajcie wody rzek, ponieważ kontynuując je, zanieczyszczając i marnując wodę, planeta wkrótce stanie się pustynią, a życie włącznie z waszym zniknie.

Wszystkie te zmiany klimatyczne, które rozpoczną się, spowodują wiele zamieszania w ludzkości. Ziemia będzie się ochładzać w wielu miejscach, aw innych pojawią się intensywne fale upałów. Ludzie nauki nie będą w stanie kontrolować tych zmian w klimacie, które przyniosą głód, pragnienie, niedobór i radość wszystkim mieszkańcom ziemi.

Ponownie powiem ci: nie marnuj wody, ponieważ jest wyczerpana, wykorzystaj ją dobrze, abyś nie umarł z głodu i pragnienia jutro. Stań się świadomy raz na zawsze i nie marnuj wody. Trzeba pilnie podjąć działania w celu zachowania i ochrony zasobów naturalnych, ponieważ zagrożony jest zniknięcie ekosystemu, który jest płucami ziemi. Ponownie uruchom, ponownie, bo rzeki wysychają, a życie morskie umiera! Przestańcie zanieczyszczać teraz, aby wasze dzieci mogły nadal mieć zieloną planetę, a nie pustynię.

Jest wiele miejsc na ziemi, które wyglądają jak pustynie z powodu twojego zanieczyszczenia. W wielu miastach i stolicach powietrze, którym oddycha, jest obciążone zanieczyszczeniami, a wirusy i szkodniki są bardziej odporne na narkotyki. Kontynuując zanieczyszczanie powietrza, wkrótce pojawią się pandemie i śmierć.

Ludzie nauki, którzy wierzą ci, bogowie, jeśli będziesz kontynuował swoje doświadczenia w głębi ziemi, będziesz lamentował. Zatrzymaj piekielną maszynę, którą nazywasz akceleratorem cząstek, ponieważ eksperymenty przeprowadzane we wnętrzu ziemi za pomocą wspomnianej maszyny, osłabiają rdzeń i jego skorupę. Mówię wam, wasza duma i arogancja was deifikują, sprawiając, że wierzycie, że jesteście bogami i że możecie manipulować kodeksem życia. Twoja nauka jest wieżą Babel, która wkrótce spadnie na ziemię, zapewniam cię. Ziemia poprzez te doświadczenia zaczyna pękać w wielu miejscach; okrągłe otwory mnożą się i tam, gdzie się pojawiają, ziemia już przestaje być twarda. Jeśli nadal przebijasz wnętrze ziemi swoim akceleratorem cząstek, zapewniam cię, naukowcy, że wiele miast i ludzi zniknie z twojego powodu. Ziemia je połknie i nie podniesie się ponownie, bo ta pękająca ziemia nie będzie już twarda.

Ludzie nauki, zatrzymajcie swoje doświadczenia w głębi ziemi, bo ją osłabicie! Przestańcie grać, aby być bogami, ponieważ wasze doświadczenia przyniosą tylko nieszczęście i śmierć. Szanujcie życie planety, aby mogła nadal dawać życie! Pamiętaj, że stworzenie to żywy organizm, który odczuwa oburzenie i jest oburzony. Staraj się, aby życie na twojej planecie było nadal aktualne, aby nowe pokolenia mogły nadal w nim żyć. Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz i pastor, Najświętszy Sakrament Jezusa.

Spraw, aby moje wiadomości były znane w czterech krańcach świata.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



ODPOWIEDZ