Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 05 lut 2019, 22:22

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
OJCIEC RODZIN, ODZYSKAJ LAPTOPY SWOICH DZIECI W NOCY I WYŁĄCZ KOMPUTERY; USUŃ POKOJE TELEWIZJE I GIER WIDEO; Z powodu tych bogów ludzkiej technologii, wiele dzieci, młodych ludzi i rodzin ginie!

28 STYCZNIA 2019 12: 30 PM

PILNE ODWOŁANIE OD MARII SANCTIFIANTE DO LUDZI BOGA
WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Małe dzieci mojego serca, pokój mojego Pana niech będą z wami wszystkimi, a moja macierzyńska ochrona zawsze wam towarzyszy.

Moje dzieci, knot wojny już się świeci, świat i ludzkość są bliskie biczowania przez plagę wojny, która przyniesie tylko śmierć i zniszczenie. Miliony ludzi zginą, jeden z wojną, a drugi z cichą śmiercią, która zostanie rozproszona w przestrzeni wielu narodów zwanych przez elity Trzecim Światem.

Dziatki, jestem bardzo smutny z powodu wzrostu przemocy w waszym świecie, który przelał tyle krwi; wzrasta nietolerancja i powoduje, że większość ludzkości traci głowy. Konflikty i różnice nie są już rozwiązane przez dialog, ale przez przemoc, co prowadzi do utraty wielu istnień ludzkich. Jestem bardzo smutny i ciągle płaczę z powodu wzrostu aborcji wśród młodych ludzi; wiele niewinnej krwi wylewa się z rozpusty młodości. Och, bezduszne matki, które zabijają nadzieję w twoich brzuchach i robią żyjące grób! Mówię wam, jeśli nie żałujecie, nie wyznajecie i nie naprawiajcie za swoje grzechy, już znacie miejsce, które czeka was w wieczności. Zatrzymaj swój libertinage i nie bądź nadal marionetkami przyjemności. Tak wielu niewinnych ludzi umiera przez twoją żądzę i rozpustę, przez twój brak miłości, miłości, odpowiedzialności, a przede wszystkim przez brak bojaźni Bożej. Każdy niewinny człowiek, którego zabijasz w brzuchach, jest planem Boga, który przerywasz i na który jutro będziesz musiał odpowiedzieć Bogu. Najwyższy Trybunał czeka na ciebie w wieczności, tam zobaczysz swoje dzieci, które zabiłeś, i będziesz odpowiedzialny za Plan, który Bóg dla nich uczynił, i że przerywa ci brak miłości; Biedni z was matki bez serca, jeśli nie powrócicie do Boga i nie pokutują z waszego grzechu, wieczna śmierć będzie waszą zapłatą w wieczności!

Moi maluchy, przyjdźcie do moich sanktuariów i pocieszcie mnie, ponieważ odczuwam wielki smutek dla tak wielu rodzin, że technologia tego świata niszczy; brak autorytetu wielu ojców, a przede wszystkim brak Boga w milionach domów, pozwolił bógowi technologii zniszczyć ich. Ten bóg z ręki człowieka kończy się wartościami i zdrowymi nawykami wielu domów i najsmutniejszymi od Boga. Ojcowie, jeszcze raz mówię wam, na co czekasz, aby się obudzić i odzyskać kontrolę w swoich domach? To jest powód, dla którego tak wiele rodzin dryfuje dzisiaj z powodu braku miłości, dialogu, zrozumienia, a przede wszystkim braku Boga w waszych domach. Zdrowe i duchowe tradycje moralne są w rozpadzie, z powodu boga technologii. Telewizja, komputer, laptop i inni techniczni bogowie to ci, którzy dziś prowadzą wiele domów. Moje dzieci dorastają z brakiem wartości, technologia wypiera rodziców, a to prowadzi rodziny do kryzysu moralnego i duchowego. Strata wiary wzrasta i zakorzeniona w domu; to jest tak wiele duchowej dekadencji w wielu narodach, że nie obchodzimy już świętej, bezkrwistej Ofiary Mszy, z powodu nieobecności parafian. Wiele świątyń jest zamkniętych, o, jakże smutno czuję się w Sercu mojej Matki, widząc obojętność, jaką ogromna większość ludzkości odczuwa wobec Boga! Miliony dusz zatracą się, nadal odwracając się plecami, a nie twarzą do Boga Życia.

Małe dzieci, nadszedł czas podziału rodzin, tak jak jest napisane w Świętym Słowie Bożym: Odtąd pięć osób z tej samej rodziny będzie podzielonych: trzy przeciw dwóm i dwóm przeciwko trzem, będą się dzielić: ojciec przeciw synowi i synowi przeciw ojcu, matka przeciw córce i córce przeciw matce, macocha przeciw pasierbicy i pasierbicy przeciw macicy. (Łukasza 12: 52, 53) Nadszedł czas, aby zjednoczyć się w modlitwie małych dzieci, ponieważ zbliżają się dni boskiej sprawiedliwości i każdy dom, który nie będzie z Bogiem, zostanie utracony. Nigdy więcej zmartwień i doczesnych trosk, priorytetem musi być zbawienie duszy; priorytetem musi być Bóg w waszych domach.

Ponownie mówię wam, Ojcowie rodzin, wróćcie do jedynego, który może wam dać zbawienie i wasze rodziny; kontrolować użycie
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 11 lut 2019, 14:15

Proroctwo ze strony http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola Błąd jest w dacie bo na dole tekstu jest 3 II a nie 2 III.
Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy


/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”

02.03. 2019r.

/Pierwsza sobota miesiąca lutego/. W imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Rozkazuję Ja Królowa Bożej Pięknej Miłości, Madonna Del Divino Amore-Roma, gdzie na Moje wezwanie - osobiste zaproszenie wraz z grupą miejscową Moich Apostołów miłości Czasów Ostatnich, którą od 20 lat pouczam, objawiam się wskazując na pełnienie woli Ojca Wszechmogącego.

Razem z nimi nawiedziłaś Moje Sanktuarium, tak drogie Mojemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Jezusa. Jest tam [Jezus]wystawiony do publicznej adoracji w kaplicy nowego kościoła, co za łaska i przykład do naśladowania, ojcowie Oblaci godnie to czynią.

Spisz "Słowo Boże" dane mocą Ducha Świętego - AMM Moja niewolnico słabe narzędzie, ale zanurzone w woli Bożej. Przez Moje Niepokalane Serce błogosławi Bóg Ojciec Syn Boży i Duch Święty. Amen. Amen. Amen.

Zapowiedź Słowa Bożego otrzymałaś w dniu Ofiarowania Pańskiego Mojego Syna, który powiedział po przyjęciu Eucharystii- Chleba Życia: „Przemówi Moja Mama, bo Ja JESTEM ŚWIATŁEM NA OŚWIECENIE POGAN I CHWAŁĄ IZRAELA, NOWEGO JERUZALEM, KTÓREMU NA IMIĘ POLSKA.

Potwierdzenie otrzymasz jutro od Matki Bożej Gromnicznej, tak piękna nazwa w tradycji polskiej i tak się stało, pielgrzymując do JEJ sanktuarium, uwielbiając Mnie Twego Pana, Mistrza, Nauczyciela, Oblubieńca, a przede wszystkim KRÓLA SERCA.

Usłyszałaś: Księga Wyjścia rozdział 3 werset 18, zapisz. „Oni tych słów usłuchają. I pójdziesz razem ze starszymi z Izraela do króla egipskiego i powiecie mu: Pan, Bóg Hebrajczyków, nam się objawił. Pozwól nam odbyć drogę trzech dni* przez pustynię, abyśmy złożyli ofiary Panu Bogu naszemu”.

To jest Moje wezwanie Mojego Niepokalanego Serca do was Exl . arcybiskupi, biskupi i kapłani JEZUSA Chrystusa Króla Wszechświata.

Złóżcie Mu ofiarę zadośćuczynienia za nie wykonanie natchnień Ducha Świętego co do Intronizacji GO NA KRÓLA POLSKI, by nie pasł was rózgą żelazną i byście wcześniej wrócili do Jego łask, zanim nastąpi CHRZEST OGNIA/ jak usłyszałaś podczas adoracji/.


To jest Moja prośba Mojego Kochającego Serca, przede wszystkim Matki, która nie chce wydać na zatracenie swoich dzieci. Przez waszą nieodpowiedzialność, lekceważenia pouczeń - co dotyczy zaniedbania grzechu przeciw Duchowi Świętemu. Matka wasza Królowa Polskiego Narodu to jest JA MARYJA wyprosiłam wam tą można rzec ostatnią łaskę, bo kocham was dzieci Moje choć nieroztropne, nierozsądne, zagubione, lekceważące moje wskazania. Jednak ufam, że posłuchacie tego żądania.

Niech każdy arcybiskup i wy biskupi w swoich diecezjach dacie zadośćuczynienie z miłością przez odprawienie trzech Mszy Świętych wotywnych w każdy z piątków Wielkiego Postu, by przebłagać MAJESTAT BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO.

Post i pokuta - wzywać wstawiennictwa świętych i błogosławionych, by ochronić POLSKI WYBRANY NARÓD- NOWE JERUZALEM i zachować wiarę ojców waszych, bo drugie przyjście Mojego Syna Chrystusa Króla jest bliskie, bardzo bliskie... już jest..............

Ta INTRONIZACJA MOJEGO SYNA W KAŻDYM SERCU - pytam czy też zostanie zlekceważona przez wasze „ja” /egoizm, pychę itd. ?/

Ja Matka Polskiego Narodu płaczę nieustannie, bo jeśli odrzucicie tą Moją prośbę, to jak powiedział MÓJ SYN, będziecie służyć w niewoli szatanowi i jego poplecznikom, pachołkom, którzy skrywają swoją twarz, serce w powłokach szat liturgicznych na zewnątrz, a wewnątrz cuchną ich serca.

Nie dajcie się zwieść bo antychryst już jest i szybko pokaże swoje podłe oblicze chcąc naśladować Mojego Umiłowanego Syna, waszego Króla, a pytam Was, gdzie to wywyższenie na KRÓLA POLSKI, by ODNOWIĆ PRZYMIERZE MIŁOŚCI Z BOGIEM OJCEM WSZECHMOGĄCYM NA WZÓR ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II, przez Waszą posługę EXL. .............


Pytam, co was tak dalej trzyma? Te złe skłonności trzeba oddać w sakramencie pokuty, a nie publicznie kłamać w sprawach wielkiej wagi dotyczącej Polskiego Rządu i jego fałszywego osądu śmierci prezydenta Gdańska /Loże masońskie kościoła to potwierdzają/.

Co za hańba dla was, a odpowiedzialność przed Bogiem? Odpowiedź: Ogień siarki was pochłonie. Pokuty, pokuty.

Musicie tak tańczyć jak wam zagrają. Nawróćcie się dopóki czas łaski dla was dany, wyproszony przez Moje Niepokalane Serce.



Zadośćuczynienie złożyć za siebie i lud mój, jeszcze czekam. Wróćcie synowie wybrani do Chrystusowego Kościoła, Apostolskiego, chrześcijańskiego, do korzeni wiary, która w tym narodzie dzieci moich jest mi tak droga.

Droga prawdy, która jest życiem w Jezusie Chrystusie obecnym w EUCHARYSTII. Tyle próśb o adorację Mojego Syna, choć „jedna godzinę” jak w Ogrójcu, a teraz jest czas ciemności dopuszczony przez Ojca Wszechmogącego w kościele, ale by rozjaśnić te ciemności trzeba adoracji, bo to jest Światło na oświecenie pogan/ jak ich dużo w kościele [pogan], gdzie wy arybiskupi, biskupi, kapłani jesteście tylko zarządcami.

Pytam gdzie jest wasza odpowiedzialność za zagubione owce. Czas postu będzie trwogą i pożogą, jeśli wejdziecie w tą zmowę łączenia wszystkich religii, rytuałów, a więc mistyfikacji MSZY ŚWIĘTEJ, CO SIĘ ZWIE OHYDĄ SPUSTUSZENIA.

To Bóg Ojciec uderzy ze zdwojoną siłą i wybuchnie III wojna światowa, tak można rzec nie pozostanie tu kamień na kamieniu, pęknięty glob ziemi.


Tą wizję duchową z Jerozolimy wstaw, podaj Słowo Boże [Jerozolima Terra Santa 26V2012r.----àNastępne Słowo Boże].

Tyle razy mówiłam, o c z y s z c z e n i e nastąpi przez dzieło „Prześwietlenia sumień” to też jest łaska, ale jak powiedziałam zostanie was bardzo mało, drogie dzieci mojej i twojej ojczyzny, której na imię P O L S K A - tak droga Mojemu Sercu MATKI NIEPOKALANEJ, płaczącej krwawymi łzami, a wy sobie z tego nic nie robicie, całe niebo w konwulsjach płacze, widząc waszą pychę, pazerność na mamonę. Prawie wszystkie kraje ościenne są wam wrogie.

Zło przybiera na sile widząc, że ma mało czasu, zróbcie coś synowie w szkarłatach, bo i na Rząd i Parlament bicz srogi się tworzy.

Wzywam was do pokuty, pojednania. Łączyć trzeba, a nie dzielić mój lud. Między wami synowie w purpurze tak różne zdania; stanąć w prawdzie trzeba.

Prawda ewangeliczna to MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS KRÓL WSZECHŚWIATA, TRZEBA NADAĆ MU TEN TYTUŁ KRÓLA POLSKI, a będzie zwycięstwo, bo tylko ON JEST władny zwyciężyć to piętno żmijowe.

JA NIEPOKALANA zmiażdżę jego głowę i wtedy nastąpi ten triumf dwóch Najświętszych Serc przez przeczyste Serce Świętego Józefa. Proście i niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.



Napisz , że jest ci gorąco, Moc Boża Ducha Świętego rozgrzewa twoje serce, czujesz przybitą prawą dłoń, ból słodki cierpienia jest to twój dar dla „Budowania królestwa Bożego w ludzkich sercach kapłańskich”, za których się ofiarowałaś.

Trwaj w pokoju i niech ten święty pokój zagości w tych sercach, którym będzie dana łaska zgłębiania tego Słowa Bożego, szczególnie przez posługę EXL. w biskupstwie.

Pozdrawiam i polecam wysłać do Episkopatu Polski z zaznaczeniem: „wykonać polecenie Niepokalanej Matki Kościoła świętego w Polsce i na świecie”.

Niech błogosławieństwo BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO MIMO WSZYSTKO WSTĄPI NA WAS, O KTÓRE BARDZO BŁAGAŁAM JA KRÓLOWA POLSKI i twojego serca AMM. W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. AMEN. AMEN.

NAPISZ, że pielgrzymując do Irlandii, Msza Święta była sprawowana w Katedrze w Belgi w Brukseli przez Misjonarzy św. Rodziny, Bóg Ojciec Wszechmogący powiedział: „ROZBIJĘ TE KAMIENNE TABLICE DEKALOGU wypisane Moją Ręka, które dałem na górze SYNAJ jako Przymierzy Mojej Miłości.

Zniszczę ten naród, który nie przestrzega jego zasad i nieustannie je ignoruje, zmieniając sens tłumaczenia wg/ świata. Wzbudzę sobie z tych kamieni potomstwo; kapłanów i lud cały, który z miłością i drżeniem serca będzie tworzył tą NOWĄ ALEANCĘ .

Zapisz też tą skargę Mojego Syna jaką usłyszałaś w pierwszy piątek miesiąca w Moim Sanktuarium w Belgii w Beauraing – „Matki o Złotym Sercu”, który powiedział: „Wszyscy Mi mówią, że mnie kochają, ale serc swoich Mnie nie oddają”.

Niech to uczynią teraz dzieci Moje poprzez tą Intronizację indywidualną Mojego Syna na Króla w każdym sercu ludzkim według Reguły jaką sam podał. Potwierdzenie. Apokalipsa św. Jana, rozdział 8 werset 6, zapisz:

„A siedmiu aniołów mających siedem trąb przygotowało się by zatrąbić”.

Oby i dla was dzieci Moje nie było za późno. Chwała niech będzie Bogu Najwyższemu za to święte pouczenie i łaskę wybłaganą dla swoich dzieci, po 2 godzinnej Adoracji w sobotę i 1 godzinę Adoracji w niedzielę Mojego Syna obecnego w Najświętszym Sakramencie ołtarza.

Spisane dnia 03.II 2019r. w godzinie Apelu Jasnogórskiego i Hetmanki Królowej Polski i świata całego. Godzina 21.30 do 22.40 - AMM służebnica Matki Niepokalanej.
Źródło: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 12 lut 2019, 13:11

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
Małe dzieci propagują modlitwa MY Różańca Świętego, ponieważ jest najpotężniejszą bronią POKONANIA Szatan i DEMONS!

4 LUTEGO 2019 12: 30 PM

PILNE WEZWANIE RÓŻNORODNEJ MARYJNEJ MISTYCZNEJ DLA LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, pokój mojego Pana niech będą z wami wszystkimi, a moja miłość i moja macierzyńska ochrona zawsze wam towarzyszą.

Małe, Serce mojej Matki jest smutne, kiedy widzę tyle grzechów na tym świecie. Ogromna większość tej ludzkości chodzi bez Boga i bez Prawa, udają duchowego, ale ich serce jest bardzo daleko od Boga; ta ludzkość odmawia niesienia krzyża poświęcenia, nazywa dobrze to, co jest złe i źle nazywa to, co jest dobre. Jego wiara jest słaba, mówią, że mają nosić Boga w swoim sercu, ale nie podejmują żadnego zobowiązania z Nim; letniość tej ludzkości będzie jego zgubą.

Dziatki, stworzenie już cierpi z powodu porodu, a jego skurcze poruszają się i poruszają wszystko na tym świecie. Wkrótce nieszczęścia ludzkości będą zrozumiane ze wschodu na zachód iz północy na południe. Biada letnim i grzesznikom, którzy kontynuują swą letnią potęgę i swój grzech, bo jeśli nie wrócą do Boga tak szybko, jak to możliwe, ryzykują utratę! Wiele katastrof nadchodzi z powodu transformacji stworzenia; żadne miejsce na ziemi nie będzie bezpieczne; gdy stworzenie wchodzi w ostatnie stadia narodzin, ruchy ziemi będą silniejsze. Wiele dusz zginie z powodu natury, śmierć zaskoczy ich, nie będąc przygotowanymi.

Moje dzieci, anioły są już gotowe do rozpoczęcia żniwa i zbierania plonów; kąkol zostanie oddzielony od pszenicy, a wszelkie chwasty zostaną zerwane, wysuszone i wrzucone do ognia. Aż do ostatniej tysięcznej miłosierdzia Bóg ma nadzieję, że ludzkość się nawróci. Jako Matka ludzkości apeluję do wszystkich letnich i grzeszników; Małe dzieci, na co czekasz, aby się nawrócić i powrócić do Boga? Zobacz, że wszystkie wydarzenia opisane w Świętym Słowie zaczęły się wynurzać, a ty kontynuujesz tak zrelaksowany, jakby nic nie mogło ci się przydarzyć. Spójrzcie na ilość znaków i sygnałów, które zachodzą na niebie i na ziemi; manifestacje tak wyraźne, że wezwanie do nawrócenia i że odmawiasz przyjęcia. Zrozumcie małe dzieci, że to, czego szuka z tym wszystkim niebo, jest tylko zbawieniem; nie bądźcie tak uparci i zbuntowani, pomyślcie i wyprostujcie kierunek swojego życia tak szybko, jak to możliwe. Dni Boskiej Sprawiedliwości już się rozpoczęły, a jeśli nadal trwasz w letnim zboczu i grzechu, najpewniejszą rzeczą jest to, że zatracisz się na zawsze.

Dziatki, wzywajcie zawsze mocy Krwi Mojego Syna i nie puszczajcie mojego Różańca, ponieważ siły zła już wędrują po waszym świecie, szukając waszego zatracenia. Umysły duszy sprawiają, że wielu traci głowy; umysły te zakłócają umysł wszelkiego rodzaju małostkowymi myślami; szukają waszych emocjonalnych ran z przeszłości i waszych duchowych drzwi otwartych, aby was stracić. Duchy umysłu, czego szuka mój przeciwnik, to umartwianie Ludu Bożego, aby porzucili modlitwę, rozpaczy i nie walczyli z nią. Wszystkie instrumenty nieba są niespokojne; modlić się za nich lojalnych małych dzieci, a zwłaszcza dla Synów upodobanie moich proroków i tych wszystkich, z misji ewangelizacyjnych, dzięki czemu mogą one kontynuować podlać nasiona zbawienia.

Dziatki, rozpowszechniajcie modlitwę mojego Świętego Różańca, ponieważ jest to najpotężniejsza broń do pokonania Szatana i jego demonów. Tworzą małe modlitewne komórki modlitwą i rozszerzają ją na cały świat, ofiarowując ją przede wszystkim grzesznikom, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia, aby otrzymali również moją ochronę. Mój Różaniec ma moc obalenia twierdz i pokonania oddziałów zła; mój różaniec da wam zwycięstwo i wolność; zrób to w łańcuchu ze swoimi braćmi, a zobaczysz toczące się na ziemi plany i napiwki mojego przeciwnika.

Dziatki, chodźcie do moich Sanktuariów, ponieważ rozdajecie obfite błogosławieństwa, łaski i odpusty, które będą służyć wam za wasze zbawienie i duchowe wzmocnienie. Każda wizyta, którą uczynisz Mnie w moich Sanktuariach, wezmę pod uwagę; nie wiesz, jak szczęśliwy jestem, gdy mnie odwiedzasz; w moich Sanktuariach znajdziesz pokój, miłość i błogosławieństwo naszych dwóch serc. Przyjdźcie więc, ponieważ dobrze wiecie, że was kocham i mam więcej do dania niż do mnie.

Twoja matka, Mary Rose Mystique.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moje ukochane dzieci.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 19 lut 2019, 15:07

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
MY WELL-AURED EWES, PAMIĘTAJ, ŻE MOJE NIEPOŻĄDANE DROGI JAK LIGNIĄCY LEWU, WYGLĄDAJĄC SIĘ, ŻE UMRZEĆ; DLATEGO MUSISZ MÓDŁOWAĆ CAŁY CZAS, JAK WROGI SWOJEJ DUSZY NIE ZOSTAWIAJĄ POTRAWY!

11 LUTEGO 2019 15.25

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STÓP. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Ewe z mojej trzody, mój pokój z wami.

Duchy każdej klasy i rangi już wędrują między wami w poszukiwaniu waszego zatracenia. Ataki psychiczne są silniejsze każdego dnia i prowadzą do rozpaczy wielu dusz, aw wielu przypadkach także do samobójstwa. Duchowa wojna już się rozpoczęła w waszym świecie, a walka o waszą wolność będzie coraz silniejsza każdego dnia. Mówię wam, jeśli nie zostaniecie przywiązani do Mnie jako do gałęzi w winnicy, zostaniecie pokonani i pokonani przez siły zła.

Przypominam wam znowu o owcach moich owiec, walka jest duchowa, a broń do walki z siłami zła jest duchowa; bez nich nie można angażować się w walkę z siłami zła; ponieważ jeśli to zrobisz, nie licząc się na niebie, będziesz łatwym łupem mojego przeciwnika. Broń, którą ci dałem, jest potężna w Duchu dla upadku fortec; użyj ich i zapewniam cię, że żadna zła siła nie może cię zranić.

Duchowa Zbroja, którą wysłałem do ciebie przez mojego posłańca, Enocha, musi być twoją obroną w walce każdego dnia. Przywdziejcie jej moc i napełnij ją modlitwą, aby łaska Boża pozostała w was; wzmacniajcie ją codzienną komunią, aby moje promienie światła wyłoniły się i oślepili szatana i jego demony. Pamiętaj, że jesteś już w dniach duchowej wojny, w której musisz być czujny i czujny, ze swoją Zbroją ustawioną rano i wieczorem, modląc się cały czas. Nie zapomnij rozszerzyć go na rodziny, aby nikt nie zgubił się w rodzinie.

Mojego stada, że ​​w waszym życiu i domach nie brakuje najmocniejszej broni tej Zbroi, modlitwy Różańca Świętego; łączcie się duchowo z moją Matką za każdym razem, gdy będziecie się do Niego modlić; Moja Matka jest mostem, który sprawi, że będziecie się ze Mną komunikować, a ona jest już pośród was. Modlitwa Różańca Świętego plus Moc Mojej Krwi i Moje Rany to twoje największe mocne strony. Nie zapominajcie o mojej trzodzie, ponieważ ta duchowa broń da wam wolność.

Moje umiłowane owce, pamiętajcie, że mój przeciwnik włóczy się jak Ryczący Lew, szukając kogo pożreć; dlatego musicie modlić się cały czas, ponieważ wróg waszej duszy nie daje wytchnienia. Kiedykolwiek masz ataki w umyśle, musisz odeprzeć je Mocą Mojej Krwi i Moich Ran; przez przywoływanie Jego Mocy przez ejakulacyjne modlitwy lub przez wołanie Mojej Matki, aby udzielili jej pomocy i ochrony. Kiedy przychodzi ci do głowy myśli o nieczystości, cudzołóstwie, cudzołóstwie, gniewie zemsty, wściekłości, zazdrości, urazie, odrzuceniu, wątpliwościach, samobójstwie, duchowej oschłości, przekleństwo lub jakakolwiek inna drobna myśl, powiedz:

Potężną Krew Zbawienia, walcz z wrogiem mojej duszy w moim ciele, umyśle i duchu. Panie Jezu, zanurzam się w twoich ranach i przynoszę tę niesprawiedliwą myśl do rany twojej lewej ręki; mocą krwi i plag, uwolnij mnie, Panie Jezu, od wszelkiej fałszywej myśli i każdej płonącej strzały złego ducha.
Wezwij także moją Matkę i powiedz:

Och, Maryjo poczęła bez grzechu, przerażenie demonów, przyjdźcie mi z pomocą, abym mógł znaleźć schronienie w was; jeśli jesteś bardzo zaatakowany, wystarczy, że powiesz:

Pozdrawiam was, Maryjo, bardzo czysto, przyjdźcie mi z pomocą; wzywam także mojego umiłowanego Michela, Gabriela, Rafaela lub błogosławione dusze i zapewniam cię, że mój przeciwnik i jego złe wojsko ucieknie.

Pamiętajcie zatem, że moje stado przekazuje wam te instrukcje, abyście mogli się bronić przed siłami zła. Ponownie przypominam wam, nie wychodźcie na ulicę bez zakładania Zbroi Duchowej, ponieważ ryzykujecie, że zostaniecie zaatakowani przez wcielone duchy, które już wędrują między wami.

Kiedy duch wcielony atakuje cię, musisz zrobić to, aby zamknąć go Moją Krwią i zapewniam cię, że ucieknie. Wciel w życie to, co mówię, i wykorzystaj moc mojej krwi, aby żadna siła zła nie mogła cię dotknąć ani cię zranić. Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Pokutujcie i nawróćcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz, Jezus, Dobry Pasterz

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 19 lut 2019, 22:49

Młodzi, nie pozwólcie Szatanowi zwyciężyć! 8-)
APOSTOŁ Paweł powiedział, że życie chrześcijanina przypomina życie żołnierza. Oczywiście bierzemy udział w wojnie duchowej, a nie literalnej. Ale nasi wrogowie istnieją naprawdę. Szatan i demony to doświadczeni i umiejętni wojownicy. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie mamy z nimi szans. Za szczególnie łatwy łup uchodzą młodzi chrześcijanie. Czy więc mogą mieć nadzieję na wygraną w walce z nadludzkimi, niegodziwymi istotami duchowymi? Tak, młodzi ludzie mogą zwyciężyć i wielu z nich się to udaje, bo ‛umacniają się w Panu’. Ale to nie wszystko. Oprócz tego, że polegają na siłach od Boga, są odpowiednio wyposażeni do walki. Tak jak dobrze wyszkoleni żołnierze, ‛nałożyli całą zbroję od Boga’ (odczytaj Efezjan 6:10-12).

Obrazek

Pas noszony przez rzymskiego żołnierza był nabijany metalowymi płytkami, które chroniły biodra. Sprawiał też, że ciężar napierśnika rozkładał się i był mniej odczuwalny. Czasami do pasa przymocowywano klamry, na których zawieszano miecz i sztylet. Jeśli taki pas był dobrze zaciśnięty, żołnierz mógł pewnie stanąć do walki.

W podobny sposób prawdy ze Słowa Bożego chronią nas przed szkodami duchowymi powodowanymi przez fałszywe nauki (Jana 8:31, 32; 1 Jana 4:1). A im bardziej kochamy prawdę od Boga, tym łatwiej jest nam nosić „napierśnik”, inaczej mówiąc, żyć zgodnie z prawymi wymaganiami Jehowy (Ps. 111:7, 8; 1 Jana 5:3). Poza tym jeśli dobrze rozumiemy nauki ze Słowa Bożego, będziemy odważnie bronić ich przed przeciwnikami (1 Piotra 3:15).

Obrazek

Efezjan 6:15. Rzymski żołnierz, który nie założył butów, nie był gotowy do walki. Takie buty przypominały sandały i były zrobione z trzech przymocowanych do siebie warstw skóry. Dzięki temu dawały dobre oparcie dla stóp, były trwałe i wygodne.

Żołnierze zakładali takie buty, kiedy szli na wojnę — my potrzebujemy symbolicznego obuwia, żeby głosić dobrą nowinę o pokoju (Izaj. 52:7; Rzym. 10:15). :lol:

Efezjan 6:16. Wielka tarcza rzymskiego żołnierza była prostokątna i zakrywała go od ramion po kolana. Miała go chronić przed uderzeniami zadanymi między innymi mieczem lub włócznią oraz przed pociskami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kiedy Paweł posłużył się przykładem zbroi, być może miał na myśli tę noszoną przez rzymskich żołnierzy (Dzieje 28:16).

Obrazek


Obrazek Broszura "Zbroja Boża" na podstawie Listu do Efezjan opisuje każdy element starożytnej, rzymskiej zbroi, wzbogacając opisy o tło historyczne, a także ukazując ich zastosowanie w czasach współczesnych dla duchowej walki, jaką toczymy z siłami ciemności.

Paweł Apostoł pokazuje, jak ważne jest pełne zrozumienie funkcji poszczególnych elementów zbroi, w jaką – poprzez Ducha Świętego i swoje Słowo – wyposaża nas Bóg. Pokazuje także ich praktyczne zastosowanie w codziennym życiu z wiary.

Broszurka dokładnie opisuje każdy element tej zbroi, czyli:

Hełm zbawienia
Pas prawdy
Pancerz sprawiedliwości
Miecz Ducha
Buty gotowości głoszenia radosnej nowiny o pokoju z Bogiem
Tarcza wiary

Poszczególne elementy zbroi opisane są w syntetycznej formie w postaci przejrzystych tablic. Oprócz nich broszurka zawiera także kolorowe ilustracje i powiązane z tematem inne cytaty biblijne.

Broszura składana jest w harmonijkę (6 łamów). Duża odporność na zużycie poprzez lakier na całości.

http://www.tolle.pl/pozycja/zbroja-boza

Obrazek

Jednak nadchodzi czas zbrojenia i walki...mimo że nie chcę to jednak muszę. :mrgreen:
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 21 lut 2019, 17:54

Słowa Pana Jezusa ze strony http://nachwaletrojcyswietej.com
Panie Jezu Boże Wszechmogący i Sprawiedliwy, czy możesz powiedzieć swoje Boże Słowo do obecnych Rządzących polityków w Rządzie i Hierarchów
w Episkopacie?
PAN JEZUS
„Do obecnego Rządu w Polsce powiem – trzymajcie się PRAWDY w sensie ludzkim i poskramiajcie serca, gdyż podejmujecie decyzję Polski zniszczenia. Za przyzwoleniem obywateli polskich wtargnęliście do władz politycznych Kraju i pracujcie na dobro Narodu Polskiego. Podejmujecie decyzje złowieszcze wobec Polski i podpisujecie wojenne wnioski. Polska jest Narodem Wybranym przez Maryję POLSKI KRÓLOWĘ i nie pozwoli, aby panowali obcokrajowcy w Rządzie z wrogimi umowami. Jeśli chcecie zachować POKÓJ w Polsce, w Izraelu i na świecie, to pracujcie rzetelnie i sprawiedliwie, na Chwałę Boga Ojca i ku pożytkowi dla Narodu Polskiego.Do Rządzących Moim Kościołem Katolickim powiem, aby pytali Mnie – swego Pana, bo jak na razie to waszym zgubnym zarządzaniem powiększa się Moja każda Rana. Przecież powinniście Mnie reprezentować Boga Jezusa Chrystusa umęczonego przez grzesznika, a waszym obowiązkiem jest ratować ludzi od diabelskiego wnyka. Przecież wiecie, że staniecie przede Mną BOGIEM Sprawiedliwym i każdego Anioł Stróż będzie czytał wasze książki życia wnikliwie. Uprzedzam was Rządzących w Episkopacie Moim Kościołem Katolickim – zawróćcie z drogi hańby i zdrady i dawajcie wszystkim najpierw Mojego Pisma Świętego wykłady. Nie ma innych religii na świecie przecież wiecie i nie wywyższajcie judaizmu bezbożnego, islamu i innych herezji, bo jeden jest BÓG JEZUS CHRYSTUS na świecie. To mówi do was BÓG Cuda czyniący, ludzi Zbawiający i czeka na wasze TAK – Jezus Chrystus – KRÓL POLSKI, bo czas spotkania, który musi być – będzie dla was żałosny. Bóg Ojciec mówił do ludzi wybranych i Ja też mówię do ludzi wybranych i uważnie słuchajcie Naszych Słów do was przekazywanych.Ja nikogo nie straszę, ani nie potępiam, to myśli, słowa i czyny człowieka wskazują co wybiera i kto na niego czeka. Maryja zawsze Polskę uratuje i zrozumcie, że wasza pycha, zachłanność i chęć panowania nad światem drogę do piekła wam toruje. Jezus Chrystus Jednorodzony- przez ludzi zamęczony”.
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.com
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 21 lut 2019, 19:03

pawelz pisze:
czwartek 21 lut 2019, 17:54
Słowa Pana Jezusa ze strony http://nachwaletrojcyswietej.com
Kto z tej strony ma kontakt z Jezusem?
Niestety, wygląda to nieco schizofrenicznie.
Kto to pisze?
Jeśli chcecie zachować POKÓJ w Polsce, w Izraelu i na świecie,
Co Polska ma wspólnego z pokojem w Izraelu, jak namieszali muszą sami sprzątać po sobie.
2 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 23 lut 2019, 16:24

grzegorzadam pisze:
czwartek 21 lut 2019, 19:03
pawelz pisze:
czwartek 21 lut 2019, 17:54
Słowa Pana Jezusa ze strony http://nachwaletrojcyswietej.com
Kto z tej strony ma kontakt z Jezusem?
Niestety, wygląda to nieco schizofrenicznie.
Kto to pisze?
Z tego co ja wiem otrzymuje je pewna kobieta z USA, Polka o imieniu Mieczysława. Ja znam nazwisko ale nie będę publicznie pisał.

Fragment orędzi Pana Jezusa ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
19.02.2019 r.
- Dałem Ci dzisiaj błękitne niebo abyś był trochę bardziej zadowolony:) Ładuj się tą dobrą energią, która idzie z kosmosu, z Nieba ), który jak wiecie jest bardzo mały i bardzo blisko jest do pałacu Boga).
- Powietrze jest też lepsze, Panie, to się odczuwa.
- Tak dziecko, chemtrails oprócz tego, że sam zawiera szkodliwe substancje to powstrzymuje wyjście tych, które idą od ziemi, od ludzi i z naturalnych procesów (dwutlenek węgla) do atmosfery i poza nią, bo w kosmos.
Więc nawet jeśli mówią iż chemtrails ma tylko zapobiegać ociepleniu klimatu, to jest to przestępcze, zbrodnicze, bo narusza naturalną cyrkulację między ziemią a atmosferą.
Nie mówią o tym, że zatrzymuje energię z Nieba idącą poprzez kosmos („mikrokosmos”). Utrudnia kontakt z Bogiem.
To są opary szatana. Lecz jak mówiłem winne są wasze grzechy. Gdyby winy Polaków były mniejsze zatrzymałbym chemtrails w waszym kraju, choćby był w krajach sąsiednich.

14.02.2019 r.
- Tak dziecko, ogłoszą fałszywego „Mesjasza” i będzie to początek Wielkiego Ucisku.

17.02.2019 r.
A jednak pytaj dziecko.
- Czy w tym roku będzie jakiś rozlew krwi w Polsce?
- Nie dziecko, nie będzie takiego.
...
- Czy w tym roku będzie Prześwietlenie Sumień?
- Nie dziecko, nie będzie.
- A dlaczego, Panie Jezu, to zdradzasz i pozwoliłeś mi się o to zapytać?
- Trzeba też używać rozumu. Prześwietlenie Sumień będzie ostatnią nadzieją dla ginącej ludzkości. Czas pomiędzy Prześwietleniem Sumień a tym co się wydarzy potem i w końcu Trzema Dniami Ciemności nie może być zbyt długi aby na Sądzie nie wyrzucali mi: „Panie to było dawno, tyle się działo, zapomnieliśmy”. Bo rzeczy święte, nawet takie dotknięcie Boga i taka Łaska ulegają zatarciu w człowieku gdy ten żyje na Ziemi.
...
O ci jeszcze chcesz pytać dziecko?
- Czy Polacy będą mieć gorsze finanse niż w tamtym roku, w tym i czytelnicy tych Orędzi?
- Nie stanie się to od razu jak mówiłem, ale sytuacja Polaków będzie się pogarszać.

- Co Polacy winni przede wszystkim robić?
- To co wielokrotnie mówiłem. Oprócz wypełniania obowiązków swego stanu, winni pokutować, modlić się, dawać jałmużny, zwłaszcza w Wielkim Poście, odmawiać sobie niektórych rzeczy. Post, modlitwa, jałmużna mogą wiele wyprosić i złagodzić karę Mego Ojca.

Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

"Orędzia są zwykle codzienne, a choć dużo jest o Czasach Ostatnich, tajemnicach bytu, innych to większość zajmują pouczenia dla duszy i dusz w tym bieżące dla otrzymującego przekaz."
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 23 lut 2019, 17:43

pawelz pisze:
sobota 23 lut 2019, 16:24
Z tego co ja wiem otrzymuje je pewna kobieta z USA, Polka o imieniu Mieczysława. Ja znam nazwisko ale nie będę publicznie pisał.
Nazwisko nieważne ani pesel.
Miecia gaworzy z Jezusem, toż to światowy cud, co watykańscy na to?
Jakiś kabaret z tego powstaje, kiepski.
I darmowa reklama dla pustynnych religii, bravo.
- Co Polacy winni przede wszystkim robić?
- To co wielokrotnie mówiłem. Oprócz wypełniania obowiązków swego stanu, winni pokutować, modlić się, dawać jałmużny, zwłaszcza w Wielkim Poście, odmawiać sobie niektórych rzeczy.
Post, modlitwa, jałmużna mogą wiele wyprosić i złagodzić karę Mego Ojca.
Za cóż to ''ojciec'' chce karać tych biednych ludzi?
Poczucie winy (??!) aż do śmierci i obniżonego zasiłku pogrzebowego z zus.

Obrazek
Obrazek

przyszłość narodu....
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 23 lut 2019, 18:23

grzegorzadam pisze:
sobota 23 lut 2019, 17:43
Za cóż to ''ojciec'' chce karać tych biednych ludzi?
Przeczytaj 10 przykazań i zobacz ile grzechów jest popełnianych na ziemi. Każdy człowiek na ziemi jest grzeszny, bez wyjątku. Jak miara grzechu się przebierze nadejdzie kara ale jeszcze wszystko można złagodzić jak mówi proroctwo wyżej. Jak masz czas przeczytaj 4 ewangelie, będziesz miał szersze pojęcie o grzechu i miłości.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 23 lut 2019, 18:43

nie galopuj, to wszystko przeczytałem, najbardziej przeraził mnie stary testament.
Takiego nagromadzenia mściwości i zbrodni trudno szukać gdzie indziej.
I nie strasz grzechami, bo największym grzechem jest otumanianie mas bajeczkami o raju-
mistrzostwo, a sami akwizytorzy żyją w luksusie, jak to w sektach bywa.
Można podziwiać metody reklamy i skuteczność w ściąganiu haraczy, są świetni, lepsi
jak urzędy skarbowe- lud ''boży'' daje z własnej woli :D
Jak miara grzechu się przebierze nadejdzie kara
żeby tak miara rozumu rosła, ale jednak niedoczekanie.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 23 lut 2019, 19:11

Jeśli księża wydają Ci się grzeszni, bierz przykład z Jezusa. Nie musisz naśladować księży. Jezusowi też masz coś do zarzucenia ? Księża jak ludzie są grzeszni jedni bardziej inni mniej. Nie będę bronił wszystkich księży ale nie będę też wszystkich wrzucał do jednego worka i mówił że wszyscy są źli. "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień". Gdybyś naprawdę chciał znalazłbyś w Kościele katolickim wartościowych pobożnych księży.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 23 lut 2019, 20:26

Chwila, chwila...a któż to będzie prowadził wojska inwazyjne, które zrobią nam koniec świata. Czyż nie będzie to nowy król planety Ziemi. Wojna to wojna i ten kto jest dowódcą armi, krwawej armi nie jest dobrym aniołkiem czy miłym duszkiem tylko wodzem zabierającym życie wielu ludzkim istotom. :shock:
return-of-christ.jpg
return-of-christ.jpg (59.43 KiB) Przejrzano 9123 razy
Według proroków Starego Testamentu Dzień Pański („Dzień Jahwe”), będący wyraźnym działaniem Boga, ma być dniem przerażającego „Gniewu Pańskiego”, któremu mają towarzyszyć wielkie plagi i nieszczęścia – obejmujące jednak wyłącznie grzeszników. Dla wiernych sług bożych będzie to dzień wielkiej radości (zob. Jl 1,15; 2,1-11; Am 5,16-20; 8,9-10; Sof 1,14-17; Za 14,1-6; Ml 3,19-24).

A grzesznicy to także innowiercy, czyli Chińczycy, Japończycy, Hindusi i większość azjatów. Czeka ich wielka jatka, bo nie wierzą w żydowskie bajki...
Zapowiedź dnia Jahwe
Według Paula Auvray OP i Xaviera Léon-Dufour SJ[1] już od najwcześniejszych dziejów ludu Izraela, można dostrzec w Starym Testamencie żywe oczekiwanie na nadejście Dnia światłości (Am 5,18). Znajdujemy w nim cały szereg proroctw o tym, jak ów dzień będzie wyglądał: będzie to realny koniec (Ez 7,6 n); generalna zagłada (Sof 1,18), sąd polegający na oddzieleniu jednych od drugich (Ml 3,20), panika ogarnie wszystkich ludzi (Iz 2,10.19), ludzie będą się kryć (Iz 2,21), pełni niepokoju (Ez 7,7), przerażeni (Iz 13,8) i popadną w jakieś zaślepienie (Sof 1,18), ziemia zadrży (Jl 2,1.10). Wyżej wymienione opisy są nie tylko zapowiedzią dnia ostatniego, są również opisem tego, co miało się dziać lub co się działo w historii ludu Izraela. Bóg wkraczał w historię Izraela między innymi w taki sposób, że: gdy było to potrzebne – zatrzymywał słońce (Joz 10,12nn), (Wj 14,20; Joz 24,7), posługiwał się obłokami (Sdz 5,4n), do Jego dyspozycji były pioruny (1 Sm 7,10) lub nawet spadające z nieba kamienie (Joz 10,11); siał popłoch wśród wojsk wroga Jego ludu i przeganiał je (Wj 15,14n; 23,27n; Joz 2,9; 5,1). Te obrazy zaczerpnięte z dziejów ludu Izraela, stały się dla wielu Żydów zapowiedzią tego, jak w przybliżony sposób może wyglądać Dzień Pański, a ponadto wskazują na to, że Panem historii jest Jahwe.

Oczekiwanie na dzień ostateczny.
W Księdze proroka Amosa 5,18nn Dzień Jahwe początkowo ukazany jest jako dotyczący tylko samego Izraela. W narodzie wybranym istniało nierzadko fałszywe poczucie, iż zostanie on wyzwolony ze wszystkich ucisków, bez spełniania jakichkolwiek warunków z ich strony. W przesłaniu proroka Sofoniasza (ok IV w. przed. Chr.) horyzont się rozszerzył (So 2,4-15 oraz 3,9-18).

Prorocy jednak szli wbrew tym bardzo powszechnym nadziejom, zaznaczając że zwycięstwo w ów dzień zostanie podarowane tylko Reszcie Izraela. Czas poprzedzający przyjście Pana, będzie również czasem możliwości powrotu do Boga przez pogan. W Starym Testamencie, na określenie Dnia Pańskiego, przytoczonych zostało wiele różnych motywów, np. ciągła potrzeba oczyszczania Izraela (Ml 3,2; Zch 13,1n), widzimy obraz gwarancji opieki nad narodem wybranym (Zch 12,1-4), czytamy o charyzmatach Ducha Świętego (Jl 3; Zch 12,10), o raju na nowo odzyskanym (Jl 4,18; Zch 14,8), o pomście krzywd na wrogach (Jer 46,10), gdy wybije godzina narodów (Ez 30,3n), odbędzie się „dzień” pomsty Boga Jahwe (Iz 34,8).

Proroctwa Starotestamentalne odnoszące się do Dnia Pańskiego, pozostają w realnym kontakcie z historią: grupa państw z czterech końców świata organizująca się przeciwko Jerozolimie (Zch 12,3), zostanie rozbita przez Jahwe, przychodzącego sądzić całą ziemię (Ps 94,2; 96,13); ziemia zostanie całkowicie wyludniona (Iz 24,1), a narody prowadzone przez Goga, wytracone będą doszczętnie (Ez 38). W ten właśnie sposób okaże się zwycięstwo Boga nad Jego wrogami.
Dzień światłości...hłe hłe dla kogo dla tzw wybrańców. Nawiedzeni prorocy jakiejś odległej w czasie pełnej poronionych pomysłów i obietnic sekty, zawładnęli umysłami ludzi i nadal nie odpuszczają. Chorych na urojenia w teraźniejszych czasach jest jeszcze wielu. Zamiast napuszczaniem jednych ludzi na drugich, lepiej żeby zajęto ich pracą dla innych w zamkniętych zakładach z dala od normalnych społeczności.
1 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 24 lut 2019, 10:29

Moim zdaniem to że jakiś kraj napada na inny i jest to kara Boża nie znaczy, że napadający kraj to walczący chrześcijanie w imię Boga. Masz błędne wyobrażenie na ten temat. Ludzie grzesząc przyciągają demony do swojego życia. Bóg w końcu pozwala demonom działać w większej mierze skoro ludzie grzesząc tak bardzo ich pragną. Tam samo jest z wojną Bóg w proroctwach mówił, że gdyby nie Boża interwencja wojna atomowa już dawno by wybuchła. Jednak jeśli miara grzechów się przebierze Bóg w końcu dopuści do wybuchu wojny. Nie można grzeszyć bez końca i nie ponieść tego konsekwencji. Boże miłosierdzie też nie może trwać wiecznie, w końcu przyjdzie sprawiedliwość. W proroctwach Żywego Płomienia Bóg mówił, że uchodźcy w Europie to Boży bicz na europę to czy to znaczy że uchodźcy to chrześcijanie utrudniający życie Europejczykom w imię Boga - nie, tylko po prostu Bóg ich dopuścił na Europę a czy Bóg tego chciał, nie to ludzie sami chcą ich obecności w Europie. Mądrość pochodzi od Boga a gdy ktoś oddala się od Boga to głupieje. Skoro przywódcy Europejscy swoją głupią polityką zezwalają na napływ uchodźców to poniosą konsekwencję swojej głupoty. Bóg do tego dopuszcza. Tak działa Boża sprawiedliwość, jeśli ludzie wybierają grzech i demona to Bóg pozwala aby grzech i demon nad nimi panował. Niech ktoś nie myśli że może grzeszyć, zażywać przyjemności życia i doświadczać Bożego błogosławieństwa. Trzeba wybrać albo dobro i Boże błogosławieństwo albo grzech i jego konsekwencje.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » niedziela 24 lut 2019, 11:44

Paweł, nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale... nikt z czynnych uczestników tego forum nie podziela i nie podzieli Twoich poglądów, więc niepotrzebnie się tu produkujesz, tym bardziej, że naszych poglądów również nie przyjmujesz i nie przyjmiesz. Są jednak z pewnością fora bliskie Twojemu rozumieniu rzeczywistości, proponuję, abyś się do nich udał, znajdziesz na nich wdzięczne grono czytelników i dyskutantów. Tych proroctw, które wstawiasz, ja nie czytam, bo są dla mnie jak czytanki dla dzieci, i podejrzewam, że tak odbiera je większość pozostałych członków tego forum.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 24 lut 2019, 13:08

Nie ja rozpocząłem tu dyskusję na ten temat w tym temacie tylko odpowiedziałem na pytanie i podjąłem dyskusję. To temat o proroctwach więc wklejam tu te które ja czytam, ty nie musisz. Wiem, że wiele osób nie podziela tu moich poglądów bo była już dyskusja kiedyś na ten temat na forum. Jeśli taka będzie wola większości lub administratora forum aby nie wklejać tu proroctw katolickich/chrześcijańskich to nie będę. Póki co to temat o proroctwach więc ja wklejam swoje a nikogo do czytania nie zmuszam. Nie chcesz, nie czytaj. To forum jest duże możesz iść do tematów które Cię interesują.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » niedziela 24 lut 2019, 14:03

Paweł, nikt Ci nie zabrania i nie zabroni wklejania takich treści, chcę Ci tylko dać do zrozumienia, że to nie ma sensu, a dyskusji to w zasadzie żadnych w tym wątku nie ma. Ty też nie dyskutujesz o proroctwach, tylko po prostu przeklejasz je z jakiegoś bloga.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 24 lut 2019, 14:17

Jak widzisz wyżej dyskusje czasami są. Tak wklejam je nie z jakiegoś bloga a z różnych stron/blogów i od różnych proroków.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » niedziela 24 lut 2019, 17:31

To nie są dyskusje, tylko rozmowy kojarzące się z przysłowiową rozmową głuchego ze ślepym.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19680 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 24 lut 2019, 21:44

pawelz pisze:
sobota 23 lut 2019, 19:11
Jezusowi też masz coś do zarzucenia ?
Nie znam tej legendarnej postaci, tyle co z pustynnych, starannie spreparowanych opowieści
przez ''mądrzejszych w wierze''. Jest tych wersji wiele, jak wiadomo.
Gdybyś naprawdę chciał znalazłbyś w Kościele katolickim wartościowych pobożnych księży.
Nie szukam i nie mam potrzeby ani zamiaru, od ''pobożnych'', różnych religii jak najdalej, podobnie jak
od lekarzy, którzy stworzyli już sobie swoją nowoczesną religię z ''sakramentami''.. :D

I razem współpracują w depopulacji i ogłupianiu:
MEDYCYNA – Nowa Światowa Religia

https://youtu.be/DuWeGSR0-NU

Poznajmy Nową Światową Religię – MEDYCYNĘ.
która swoim zasięgiem opanowała cały ziemski glob.
Jednak ludzie, którzy są niezależni od jej wpływów mogą cieszyć się lepszym zdrowiem, wolnością, a przede wszystkim są świadomi swoich własnych wyborów, które podejmują względem swojego zdrowia.

Nawet tak potężna religia nie jest im w stanie zrobić wodę z mózgu i wciągnąć ich do swoich szeregów, aby z biegiem lat unicestwić ich ciała i oddać w ofierze Wielkiej Farmacji!

„MEDYCYNA stała się czymś w rodzaju nowej RELIGII, w którą wierzymy tak mocno, że bez wahania wydamy na leczenie oszczędności całego życia, a rzadko decydujemy się wydać nawet niewielkie kwoty na działania zapobiegające chorobom, czyli profilaktykę zdrowotną.

W tej relatywnie nowej religii, ubrany w białą szatę lekarz – pełni rolę KAPŁANA.

Reprezentuje on siłę najwyższą i nieomylną, czyli współczesną medycynę akademicką.

Wizyta w gabinecie jest czymś na wzór SPOWIEDZI i OCZYSZCZENIA.

Recepta jest ROZGRZESZENIEM.

Wykupienie drogich leków – POKUTĄ.

Szczególną rolę w tej religii pełnią SZCZEPIONKI – są one czymś na wzór WODY ŚWIĘCONEJ i są podawane już w pierwszych minutach życia.
Są one odpowiednikiem CHRZTU i oznaczają zgodę na wejście do WSPÓLNOTY PACJENTÓW!”

Źródło:
Fragment filmu: „PLAGA 1 RAK“ https://youtu.be/kym5pL3ayxs
http://7plag.info/

......

Odmawianie przez pacjentów przyjmowania leków, czy szczepionek doprowadza lekarzy do szału

Przestrzeganie zaleceń lekarskich jest tematem szerokich badań, gdyż Nowoczesna Medycyna chce udoskonalić swoje metody PRZEKONYWANIA pacjentów do wykonywania tego, co im się każe.
Idealnym systemem byłby elektroniczny system monitoringu, który by pozwolił lekarzowi mieć nadzór nad posłuszeństwem każdego pacjenta.

Nowoczesna Medycyna nie jest w stanie przetrwać bez naszej wiary, ponieważ nie jest ona ani nauką, ani sztuką. Jest kolejną religią.
http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/0 ... heretyka/
Pokaż mniej

Obrazek
1 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 24 lut 2019, 22:57

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o ... energię, było o tym u nas pisane wielokrotnie.
Te "proroctwa", które nam wytrwale @pawelz serwuje mają wzbudzać strach i poczucie winy, co serwują nam już od tysięcy lat w kosciele i nie tylko.
Jest tych chętnych bytów na naszą energie całkiem sporo, pokusiłbym się o stwierdzenie, że więcej niż ludzi, dla zmylenia odbiornika i czytelników, czy słuchaczy nazywają siebie imionami aniołów, archaniołów, świętych, łącznie ze Stwórcą. Na szczęście nie wszystkie mogą nas atakować. Zasada rozeznania od kogo przekaz pochodzi jest prosta - wystarczy przeanalizować wartości jakie przekaz reprezentuje.
Są też bardziej wymyślne, niż te wstawiane tu przez @pawelz, ale "po owocach ich...".
Zresztą @pawelz ma rację - nie warto ich czytać, a jeśli ktoś sprawdza niech prosi aby intencja nadawcy do niego powróciła i działała tak, jak miała działać na odbiorców.
Dyskusji nie ma, bo nie ma o czym dyskutować, świadomi ludzie wiedzą dokładnie, jak to działa, ale każdy ma tutaj wolność wyboru więc zabranianie komuś wstawiania dowolnych nonsensów nie jest konieczne. Szkoda tylko nieco miejsca na serwerze i zapychania łączy przez takowe nonsensy, po mojemu same linki z informacją "kto" i gdzie się prezentuje w zupełności wystarczyłyby.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 24 lut 2019, 23:12

pawelz pisze...
Mądrość pochodzi od Boga a gdy ktoś oddala się od Boga to głupieje.
Nierozumiemy się...to nie żadne demony napadają i napadały podczas wojen, tylko posłuszni bogu ( tutaj-Jahwe) i oddani mu wierni...To nie jest żadna boża sprawiedliwość tylko rzeź, bo jak inaczej nazywać tzw. zdobycie ziemi świętej. :lol:

Ludzie jak widac poniżej myślą, a nie ulegają bezsensownej dzisiaj agitacji (GŁUPOCIE). :D
Internetowe przemyślenia...
Akurat jestem w trakcie lektury ST i co tu dużo mówić, żydowski Jahwe to był kawał niezłego nie-powiem-kogo. Kazał dosłownie wyżynać miasta, kobiety, dzieci. Gdyby ludzie to robili z własnej woli, a Bóg by się tylko przyglądał... ale tak nie było, On wydawał rozkazy bezpośrednio. Sprawiedliwymi nazywał tych, którzy byli mu posłuszni i zgadzali się brać udział w tych ''bożych wojnach''. Człowiek (Żyd), który odmówił brania udziału w masakrach zostawał natychmiast ukamieniowany.
Obrazek

Tym razem ma być inaczej...żadne złe duchy.
W Armagedonie Bóg nie posłuży się ludźmi, tylko swoim Synem, Jezusem Chrystusem, oraz innymi potężnymi stworzeniami duchowymi, które stoczą wojnę z ''niegodziwcami''. Te niebiańskie zastępy wyeliminują wszelkie formy ucisku (Izajasza 11:4; Objawienie 19:11-16).
...i oczywiście narzucą swój niebiański UCISK.

Dzisiaj, za każdym rogiem można spotkać proroka (fanatyka), ale ich przekazy są niekiedy tak bezsensowne, że aż strach się bać... :lol:
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 25 lut 2019, 12:54

blueray21 pisze:
niedziela 24 lut 2019, 22:57
dla zmylenia odbiornika i czytelników, czy słuchaczy nazywają siebie imionami aniołów, archaniołów, świętych, łącznie ze Stwórcą. ... wystarczy przeanalizować wartości jakie przekaz reprezentuje.
Są też bardziej wymyślne, niż te wstawiane tu przez @pawelz, ale "po owocach ich...".
Zgadzam się z Tobą ale dotyczy to też wszelkich channelingów które tak chętnie są tu wstawiane a które jak wierzycie pochodzą od jakichś dobrych kosmitów a są to po prostu byty demoniczne moim zdaniem. I też zgadzam się, że po owocach ich poznacie. Więc to samą zasadę jaką mi proponujesz w odniesieniu do proroctw które wklejam zastosujecie do wszelkich channelingów od zielonych ludków które wiele osób tak namiętnie tu wkleja i czyta.

Jeśli rzeczywiście wam szkoda miejsca na serwerze mogę się ograniczyć do wklejania ważniejszych fragmentów lub streszczania własnymi słowami i podawania linku ale chciałbym, żeby się wypowiedział administrator Janusz w tej kwestii.
janusz pisze:
niedziela 24 lut 2019, 23:12
W Armagedonie Bóg nie posłuży się ludźmi, tylko swoim Synem, Jezusem Chrystusem, oraz innymi potężnymi stworzeniami duchowymi, które stoczą wojnę z ''niegodziwcami''. Te niebiańskie zastępy wyeliminują wszelkie formy ucisku (Izajasza 11:4; Objawienie 19:11-16).
...i oczywiście narzucą swój niebiański UCISK.

Dzisiaj, za każdym rogiem można spotkać proroka (fanatyka), ale ich przekazy są niekiedy tak bezsensowne, że aż strach się bać... :lol:
Januszu jeśli chodzi o apokalipsę, koniec świata i Jezusa to będzie wojna duchowa. Nie bój się Jezus nie powróci na Ziemię i nie będzie ścinał mieczem grzeszników którzy mu nie oddają czci.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 lut 2019, 19:11

Nie wiem @pawelz, czy zauważyłeś, ale nikt nie wstawia tu channelingów od ładnych kilku lat, a wiele z tych, które niegdyś tłumaczyłem, było wstawiane tylko po to, aby czytelnicy mogli sami ocenić, jaki rodzaj bytu, jakie informacje im przekazuje, czy czego od nich chce.
Niegdyś królowały drastycznie różne przekazy od "Archanioła Michała", pewnie mu się to czkawką odbijało. Na początku straszyli, potem obiecywali, a potem najczęściej zamilkli, gdy odbiornik się połapał, jak go w wała robili. Te, które tu wstawiasz są jeszcze w dużej zaprzeszłości do tamtych a sygnowane jakoby przez samą wierchuszkę wiary katolickiej. Zastanów się, czy Jezus, z tych zapisów jakie znasz, nie ważne na ile przekłamanych, mógłby prowadzić jakąkolwiek wojnę? Bo Jahwe, oczywiście, każdą najbardziej okrutną i krwawą.
Zacznij samodzielnie myśleć i analizować i nie męcz innych.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 25 lut 2019, 22:37

pawelz pisze...
Januszu jeśli chodzi o apokalipsę, koniec świata i Jezusa to będzie wojna duchowa. Nie bój się Jezus nie powróci na Ziemię i nie będzie ścinał mieczem grzeszników którzy mu nie oddają czci.
Nieporozumienie co do mnie. Po prostu wiem czym są te bajeczki i się z nich śmieję. :lol:
Co do strachu to problem mają wyznawcy, wierni, tej jednej, jedynej prawdy ;) , którą rozpowszechnia kk.
0 x



ODPOWIEDZ