Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
devi
Posty: 1562
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 14:17
x 1
x 73
Podziękował: 711 razy
Otrzymał podziękowanie: 2662 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: devi » środa 03 sty 2018, 10:34

PS. Ojciec Bibiego też "przewidział" zamachy z 11 września :lol:
0 x


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. /C.G. Jung

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 09 sty 2018, 17:04

Najnowsze orędzie ze strony: https://mariusz2015.wordpress.com
wigilia objawienia pańskiego
kochana ……..! tak bardzo jestem szczęśliwy gdy mój naród izraelski podnosi się teraz z upadku. duch święty rozświetla moim dzieciom oczy i pokazuje jaką drogę maja wybrać. jest tylko jedna droga, bo już wam mówiłem że tylko przeze mnie można trafić do mego ojca.
ten rok, który nadszedł będzie dla was łaskawy jeżeli chodzi o dary duchowe : znaki na niebie oraz wskaże wam wiele doznań które muszą przyjść abyśmy spotkali się na obłoku niebieskim. jak nigdy dotąd musicie ci co zostaliście jeszcze żywi na ziemi przygotować wasze serca na ten wielki dar , który nadchodzi z niebios. teraz nie ma już ani chwili byście mieli czas na jakiekolwiek wątpliwości , że niebo i piekło istnieją.
wszystkich was chciałbym widzieć oczywiście w niebie na uczcie niebiańskiej , którą przygotował wam mój ojciec. gdy zasiądziemy wszyscy przy stole , będziecie tak radośni i szczęśliwi , ze takiego doznania nie zaznaliście nigdy na ziemi. wasze myślenie nie może już być związane  w jakikolwiek sposób z radościami jakie was spotkały na ziemi. gdybym miał wam porównać wasze dotychczasowe radości z tą uczta w niebie to jest ona 1000 krotnie większa od waszego największego szczęścia , którego doznaliście tutaj na ziemi.
wasze pałace lśniące kryształem i złotem czekają na was i najważniejsze że ja będę z wami każdego dnia do czasu , który nie ma już wymiaru czasowego bo jest wieczny.
będziecie wiecznie młodzi, radośni , zdrowi i bez jakichkolwiek kłopotów. czy wy dzieci możecie sobie to wyobrazić , że będziecie żyć wiecznie bez żadnej troski i lęku. przygotowaliśmy dla was tak dużo darów , których nie znacie w ludzkim – ziemskim wymiarze. podaję wam to dlatego aby inni – ci wciąż bluźniący przeciwko nam w niebie mogli jeszcze zrozumieć że jest życie wieczne i ono nie jest porównywalne z tym bogactwem , które niektórzy posiadają. posiadają wiele ale pomimo tego że wiedzą że nie zabiorą tego ze sobą wciąż ukrywają te dobra przed ubogimi i nigdy nie chcą się z nimi podzielić nawet w małym stopniu.
wasze domy bogaczy choćby budowane ze stali i ze złota legną w gruzach lecz mieszkania przygotowane w niebie są zawsze bezpieczne i nie są narażone na kataklizmy, wojny oraz spalenia ogniem.
te wasze domy przepełnione bogactwem własnej pychy są jak te posągi – bożki w których nie ma stabilności bo ich fundamenty nie są fundamentami wiary lecz sa tak marne bo ich fundamenty z gliny i piasku.
przedstawiam to wam wszystko abyście zrozumieli , że jest jeszcze mała chwilka abyście potrafili to zrozumieć , ze wasz mesjasz – jezus chrystus jest ponaglany przez boga ojca aby zstąpić na obłoku niebieskim.
jeszcze tylko miłosierdzie dla tych którzy zupełnie nie wierzą w trójcę świętą , bo moje dzieci boże są już  dobrze przygotowane.uważajciewięc i oczekujcie dnia kiedy anioł zatrąbi z nieba i lawinowo popłynie czas apokalipsy. on już się zaczął drogie dzieci bo wy nie możecie do siebie wszystkiego odnosić z punktu miejsca waszego zamieszkania na ziemi.
na świecie jest tyle przemocy, ucisku,  gwałtu, nędzy , głodu i wojny ale niektórzy tego nie zauważają.
moje biedne, głodne i żebrzące dzieci na ulicach, te z wystającymi kości i opuchniętymi ( wydętymi) brzuszkami z głodu. one żyją na tym świecie ale wy niektórzy staracie się tego nie widzieć. mówię do tych co mają nadto lecz nie potrafią się podzielić. te niemowlęta często zamiast mleka z piersi matki piją wodę z osoczem matczynym, bo matka często także głodna i spragniona wody.
spójrzcie dzieci w lustra i zobaczcie siebie co zrobiliście aby im tam pomóc. nie osądzam was jeszcze ale poruszam wasze sumienia – szczególnie tych którzy jesteście od nich najbliżej.
drogie polskie dzieci! wasz episkopat nie broni już oficjalnie dogmatów  wiary i jest to dla mnie ogromny cios. gdybym was nie miał to moje najświętsze serce nie chciało już mówić do narodu polskiego.
módlcie się kochane dzieci za waszych rządzących bo ich wiara jest powierzchowna i sadzą, że czas jest daleki i mają jeszcze czas na moje przyjście – pana jezusa. planują budżety na odległe lata i są w wielkim błędzie bo ja jezus już czekam i nie spóźnię się ani jednej minuty.  
proszę was kochane dzieci boże! pomimo tej beznadziejnej sytuacji i braku wyczucia czasu przez wasze władze – wy nie przerywajcie waszych modlitw i trwajcie w nich. bóg zawsze upomni się o swoje i was nie opuści pomimo że i przyjdzie kara na was polsko!
wiele było czasu na prośby płynące do was z nieba lecz brak pokory u rządzących prowadzi ich prosto do otchłani piekielnej. dla nich czas ludzki trwa w nieskończoność lecz zapominają, ze to bóg ojciec jest władcą ich czasu i w każdej chwili może przerwać czas ziemski.
dzieci! bądźcie gotowe i trwajcie w łasce uświęcającej. przyjdą chwile gdy zwątpicie. lecz ja mówiłem że skrócę wasze cierpienia, ponieważ bardzo was kocham. prowadźcie armię reszty do zwycięstwa, nigdy się mnie nie wypierajcie gdy nawet będziecie u kresu wytrzymałości. wtedy przyjdzie anioł ode mnie i was pocieszy i przyniesie wam to co wam potrzeba i powie gdzie macie iść. nie opierajcie się bo musicie zaufać mi do końca.
błogosławię wam i trzymam was blisko mojego najświętszego serca a wy bądźcie blisko niepokalanego serca maryi, która wskaże wam drogę do mnie.
różaniec święty, różaniec święty, różaniec święty to jest wasza ochrona na te czasy.
kocham was moje dzieci i bardzo żałuje że nie doszło do prawidłowej intronizacji – wtedy byłoby wam łatwiej przejść przez te trudne dni, które nadchodzą.
błogosławię wam w imię ojca i moje imię jezus i ducha świętego. amen.
wasz jezus.
Źródło: https://mariusz2015.wordpress.com
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 10 sty 2018, 17:44

Najnowsze orędzia ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MAŁE DZIECI, PORAŻENIE DWÓCH ASTEROIDÓW, ZAPREZENTUJĄ CHWAŁKĘ KRZYŻ MEGO SYNA. TO BĘDZIE WIELKĄ PODPISKĄ, KTÓRA ZAPOWIADA WZOREM OSTRZEŻENIA!

2 stycznia 2018 3: 55 PM

WEZWANIE PINK MARYI MISTYCZNEJ DLA LUDZI BOGA

Małe dzieci mojego Serca, pokój Najwyższego, bądźcie z wami wszystkimi i moją matczyną opieką, zawsze wam pomagajcie.

Moje dzieci, witajcie miłość tej Matki i Miłosierdzia Bożego, abyście mogli przetrwać dni próby, które są blisko was. Niebo nie chce, aby tak wiele dusz nadal było zagubionych. Ja, wasza Matka, w towarzystwie anielskich stworzeń i Błogosławionych dusz, niestrudzenie wstawiam się za tą ludzkością, aby powróciła do Miłości Boga. Małe dzieci, rozpoczną się próby dla dzieci Bożych. Ten rok będzie początkiem waszego oczyszczenia. Ludzkość będzie świadkiem wielkich wydarzeń w niebie i na ziemi; znaki nieba będą wzrastać; zjawiska niebieskie, których nigdy nie widziało żadne oko, ogłosi wam, że musicie być przygotowani na spotkanie z Bogiem w wieczności.

Pobudzenie wszechświata pozwoli ci zobaczyć zjawiska niebieskie, których ludzkość nigdy nie widziała. Wielu wpadnie w panikę, ale nie ma się czego bać; te manifestacje są zapowiedziami nieba, abyście byli duchowo przygotowani na nadejście Ostrzeżenia i na początku waszych prób. Dziatki, stworzenie mojego Ojca zaczęło swoją transformację i stanie się, że wasza planeta ulegnie wielkim zmianom. Ziemia porusza się z większą siłą na wszystkich kontynentach, a te zaczną się poruszać. Ta transformacja będzie jednym z waszych prób, które będziecie musieli zakładać w wierze, ponieważ jest to część planu Boga po raz ostatni. Nie panikuj, gdy wszechświat zaczyna się trząść; módlcie się, chwalcie Chwałę Bożą i dziękujcie memu Ojcu, ponieważ Jego moc i Jego wielkość stworzą Nowe Niebiosa i Nową Ziemię dla Jego przyjemności i Jego stworzeń.

Moje dzieci, Niebieskie Jeruzalem, zstąpią z nieba na ziemię, proces ten już się rozpoczął. Stworzenie i stworzenia zostaną oczyszczone, by świecić jak tygiel; tak więc tylko wy będziecie mogli ujrzeć światło Nowego Świtu, który będzie moim Synem, Radiant, Triumphant i Chwała, wśród was. Niebiańska Jerozolima i po drodze, a wraz z nią Chwała Boga. Przygotujcie się, wtedy małe dzieci, bo stworzenie zaczęło drżeć; zachowaj spokój, ponieważ wszystko, co widzisz i czujesz, jest częścią Boskiego Planu.

Małe dzieci, szok dwóch asteroid, stworzą Chwalebny Krzyż mojego Syna. To będzie wielki znak, który ogłosi nadejście Ostrzeżenia. Uruchom uporządkuj swoje konta; bądź przygotowany duchowo na nadejście tego wydarzenia, które zmieni twoje życie. Nie odpuszczajcie mi Różańca, módlcie się za wszystkich grzeszników tego świata, aby otrzymali Miłosierdzie Boże i nie zgubili się w wieczności. Módlcie się o pokój świata, ponieważ nadchodzi plaga wojenna, która będzie katastrofalna dla ludzkości. To są czasy małych dzieci modlitwy i medytacji, nie marnujcie czasu na banały i zmartwienia tego świata; myśl i medytuj przez chwilę, że najważniejszą rzeczą w tej chwili jest być przygotowanym na spotkanie z Bogiem w wieczności. Niech zamieszka w was pokój mojego Pana. Rozdzierajcie wasze serca, małe dzieci, ponieważ zbliża się triumfalny powrót Mojego Syna.

Kocham cię, twoją Matkę, Mary Rose Mystique.

Małe dzieci mojego serca, spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
MÓJ HERBAT, GOTUJ I PRZYGOTUJ SIĘ DO DUCHOWEJ WALKI, KTÓRA PODEJMUJE!
4 STYCZNIA, 2018 3: 30 PM

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBREGO PASTORA DO JEGO STÓP

Ewe z mojej trzody, mój pokój z wami.

Mój mały Nabi, moja trzoda wkrótce zacznie chodzić po pustyni oczyszczenia; wielkie próby czekają na moje owce. Mówię wam, moje owce, że to oczyszczenie jest konieczne, abyście mogli jutro żyć moim Nowym Stworzeniem. Nie bój się moich owieczek, nie będziesz sam; moja Matka, moje Anioły, wiele Błogosławionych Dusz i moi dwaj Świadkowie, będą wam towarzyszyć przez waszą pustynię.

Nadchodzą dni moje stado, gdzie będzie poddana waszej wierze próba. Agitacja wszechświata, panowanie Antychrysta, wykonania mikro-chip, prześladowań, duchowe susze, brak żywności i wody oraz utraty nieruchomości będzie jednym z wielu badań przez które miniesz. Ale tak naprawdę mówię wam, nie lękajcie się; jeśli jesteście ze Mną, nic i nikt nie będzie w stanie powstrzymać was od mojej Miłości. Choć trudne są te próby, zawsze stójcie mocno w wierze.

Moja trzoda, w dniach próby, módl się i ufaj Mi, pamiętaj, że ten, kto trwa do końca, zostanie zbawiony. Modlitwa i zaufanie do Mnie będą waszą fortecą; jeśli chcesz zdać testy w naszych dwóch sercach, musisz mieć pewność siebie. Niebo wam pomoże i będzie was chronić, o ile weźmiecie je pod uwagę; ponieważ dobrze wiesz, że szanujemy twoją wolną wolę. Ludu mój, nie zapominajcie słów z mojego Psalmu 91, bo ożyją w dniach waszej pustyni. Pamiętajcie, co mówią moje słowa: On rozkaże swoim aniołom, aby trzymali was na wszystkich swoich drogach; będą nosić cię na rękach, abyś nie uraził swej nogi o kamień (Psalm 91: 11-12). Dowiedz się, co psalm na pamięć, więc trzeba ochronę i pomoc z nieba w tych dniach walki duchowej ,

Ewe z Mojego Stada, nie bój się o jedzenie i ubranie, ponieważ niebo będzie wysyłać Ci Mannę każdego dnia. Miejcie tylko wiarę i ufajcie Mi, a cała reszta będzie wam dana dodatkowo. Znany również owce moje, będzie kuszony i przetestowane przez mojego przeciwnika, jak to uczynił ze mną na pustyni. Kiedy nadchodzą pokusy, wzywajcie mojego imienia i mówcie: Mój Jezu, mocą swojej krwi, ocal mnie. Jezu mój, ufam Tobie, nie pozwól mi stracić Jezusa, ukrywam się w twoich ranach, umocnij moją wiarę. Zobacz, że cię uczę, aby nic cię nie zaskoczyło, będziesz jak owce wśród wilków; jeśli będziecie szanować moje nauki i wprowadzać je w życie, wyjdziecie zwycięsko z prób.

Przypominam wam o moich owieczkach: w próbach wiary niebo będzie z wami, jeśli będziecie je przywoływać; ale w osobistym oczyszczenie, każdy będzie musiał go przyjąć i ofiarować z miłością, dla swojego zbawienia. Daliśmy wam już duchową broń, abyście bronili się przed wcielonymi i duchowymi demonami, którzy zaatakują was w swoim ucisku. Użyj ich, ponieważ oni są potężni w Duchu dla upadku fortec. Wszystko czego potrzebujesz, to Zbroja Duchowa podana naszemu sługi, Enochowi. Tam znajdziesz modlitwy i różańce, których będziesz potrzebować do duchowej walki. Miej w pamięci tę instrukcję, aby jutro w środku twojego ucisku i ataków mego przeciwnika możesz wyjść zwycięsko.

Moja trzoda, przygotuj się na nadchodzącą duchową bitwę. Pamiętaj, że tylko zwycięzcy zdobędą koronę życia. Jesteś moją ziemską armią, a ty zwyciężasz. Ufajcie Mi, ponieważ jest napisane, że zwycięstwo jest Bogiem i Jego wiernym ludem. Nie lękajcie się, będę z wami do końca świata.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus z Nazaretu.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 12 sty 2018, 23:05

Ciekawa ta ''duchowa bitwa'', która nas czeka... :D

Bilijny czas przemiany jest nam znany, to powtarzająca się powtórka z ''boskiej rozrywki''. ;)
''Bo za siedem dni spuszczę na ziemię deszcz, który będzie padał czterdzieści dni i czterdzieści nocy, aby wyniszczyć wszystko, co istnieje na powierzchni ziemi - cokolwiek stworzyłem.''
Taki mały sobie ''szoł'' zaplanowano ludzkości. Będzie ''piknie'' i ''wykwintnie''. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 13 sty 2018, 01:20

...M.Rodowicz ma taką piosenkę " ale to już było i nie wróci więcej" ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » sobota 13 sty 2018, 12:57

najlepsza jest PINK MA RYJKA...



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 21 sty 2018, 23:56

EDGAR CAYCE ŚPIĄCY PROROK JASNOWIDZ DOKUMENT UNIKAT POLSAT

https://www.youtube.com/watch?v=VujBc3WPdSA

Opublikowany 22 mar 2017
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 29 sty 2018, 08:42

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia. Oto fragment jednego z nich ale polecam przeczytać całość:
Dla Boga zły duch nie stanowi żadnego problemu, bo Moc Boża jest nienaruszalna. Czas dany złemu duchowi i jego działaniu powoli, ale stanowczo dobiega końca. Mój Kościół wkracza na drogę, którą Ja kroczyłem, na swoją drogę krzyżową.

Serce obecnego Mojego Następcy, Papieża Franciszka, robi się coraz bardziej czarne. Módlcie się za niego i składajcie ofiary, by mógł być zbawiony. Czyni on wiele rzeczy, które służą królestwu ciemności. Nie wszystkie jego zarządzenia są dobre. Zmieniając Moje nauczanie, sam stawia się poza Kościołem, ponieważ na niego nałożona jest ekskomunika, mocą słów, które sam wypowiedział składając Przysięgę Papieską. Nie zgrzeszy przeciw posłuszeństwu względem niego ten, kto się sprzeciwi temu, co on złego naucza.

Wielu kapłanów, biskupów i kardynałów nie wierzy już w realną obecność Moją w Najświętszym Sakramencie, lecz mimo tego faktu, następuje konsekracja pomimo ich niewiary, bo wypowiadają Słowa Konsekracji, mając na myśli jej dokonanie. Jedynie tam nie zachodzi faktyczna Konsekracja, gdzie kapłan nie wierzy, jak również nie ma zamiaru, ani intencji Jej dokonania, mimo że Słowa Konsekracji wypowiada. Chcę poprawy waszych serc i dusz, nawróćcie się, bo zbyt wielu rani Mnie, zbyt wieloma świętokradztwami.

Ostrzegam was, każdy kto nie spowiada się lub się źle spowiada celowo i tendencyjnie z premedytacją zataja swoje grzechy, jest w stanie grzechu ciężkiego, a w takim stanie spożywa Moje Święte Eucharystyczne Serce, ten spożywa swoją śmierć wieczną, czyli swoje wieczne potępienie. 97% kapłanów i hierarchii na Zachodzie źle, nie prawidłowo wypełnia swoje funkcje, a przez to, przez swoje grzechy, zmierza w kierunku wiecznego potępienia. W Polsce takich kapłanów jest 43%. Nadchodzą wielkimi krokami chwile wielkiego oczyszczenia kapłanów i hierarchii. Niebawem chrześcijaństwo, a zwłaszcza katolicyzm stanie się na świecie zakazane i będzie silnie zwalczane.

Nadszedł czas, kiedy w wielu miejscach prawdziwy Kościół będzie musiał wejść do podziemi, do katakumb. Niebawem poleje się na świecie krew, zwłaszcza w Europie, szczególnie krew Moich kapłanów i biskupów. Wielu kapłanów i hierarchów ze strachu przechodzić będzie na islam. Niebawem na arenę dziejów, już oficjalnie wkroczy, pojawi się syn zatracenia, Antychryst. Winą wszelkich złych wydarzeń, które nastąpią, będzie grzech i wielkie odstępstwo większości ludzi na Ziemi. Kto oddał się we władanie złego ducha i jego sługom, teraz będzie doznawał od nich odpłaty, za wierność ich ideałom.

W niedługim czasie realizować się będą wszelkie proroctwa dotyczące tego czasu Apokalipsy. Polskę czeka w niedługim czasie bardzo wiele zmian. Niebawem oczyszczę Polskę. Ilu was pozostanie? Wszystko zależy od tego, kto jeszcze zechce się nawrócić.
Żródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 05 lut 2018, 00:13

Polska jako jedyna OCALEJE III Wojna Światowa - Przepowiednia Siostra Łucja III Tajemnica Fatimska

https://youtu.be/Cr-iRGKyp3k
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 11 lut 2018, 09:13

Najnowsze orędzie ze strony: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MOJE DZIECI, THE CHAOS WKRÓTCE ZOSTANĄ WKRÓTCE Z RZYMU I MIASTA, A SIEDEM WSZĘDZI BĘDZIE PALIĆ!

31 stycznia 2018 r. - 2: 10 p.M.

PILNY ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI

Moje dzieci, niech pokój będzie z wami

Niebiańskie znaki mówią ci, że mój przyszły powrót jest bliski. Transformacja wszechświata pozwoli ci zobaczyć zjawiska w przestrzeni, których żadne oko nigdy wcześniej nie widziało. Wielkie wydarzenia wydadzą się w niebie i na ziemi, abyście byli przygotowani na moje drugie przyjście.

Moje dzieci, dzieło bogów rąk ludzkich, zaczną upadać; Bogowie dolarów liczą jego dni, a wraz z nim upadną gospodarki wielu narodów. Wszyscy, którzy pokładali nadzieję i wiarę w bogów tego świata, również upadną wraz z nimi. Kryzys gospodarczy pozostawi w bankructwie dużą liczbę narodów i ludzi, którzy pokładają wiarę w bogu pieniędzy.

Ludu mój, zbliża się mrok Kościoła mego, módl się za nią; zbuntowani kardynałowie podzielą go i chaos przejmie Oblężenie Piotra. Rzym straci wiarę i będzie przyczyną zgorszenia dla katolickiego świata. W wielu krajach jego Kardynałowie zjednoczą się z rebeliantami, a mój Kościół będzie luźno zdradzony przez tych, którzy twierdzą, że są jej krewnymi, ale tak jak dzisiaj Judasz zdradzi ją i przekaże ją mojemu przeciwnikowi.

Moje dzieci, chaos wkrótce opanuje Rzym, a miasto siedmiu wzgórz spłonie. Mój pastor będzie musiał uciekać, bo jego życie będzie w niebezpieczeństwie. Nowy papież zostanie wybrany i ten będzie służyć mojemu przeciwnikowi. Nowy papież zasiądzie na moim przeciwniku na krześle Piotra i wyda dekret o natychmiastowym zamknięciu moich domów i prześladowaniu moich wiernych ludzi. Wielu kardynałów, biskupów, kapłanów i zakonników w Watykanie straci życie. W wielu narodach moi wierni kapłani również będą cierpieć ten sam los. Mój wierny lud pójdzie na wygnanie, tak jak moi pierwsi chrześcijanie, ale ktokolwiek wytrwa do końca bez utraty wiary, uratuje siebie. Nie lękajcie się mojego ludu, legiony aniołów będą z wami i będą się tobą opiekować, jeśli je przywołasz.

Mój pozostały Kościół ożyje; na wsi, w górach, w jaskiniach lub w ostojach Mojej Matki, moich wiernych kapłanów, będę świętować moją Najświętszą Ofiarę. W dniach, w których uciekniecie i gdzie nie znajdziecie kapłanów, zróbcie duchową komunię lub wzywajcie moich aniołów i dadzą wam to duchowo. Znak Ictus lub Ryby będzie znowu znakiem mojej wiernej trzody, gdzie zobaczysz ten znak, będziesz wiedział, że tam mój Kościół się spotyka. Kto nosi Koronkę Matki mojej na mojej szyi i znak Ryb, będzie z mojej trzody. Będą to znaki, które będą identyfikować moje owce w tych dniach. Bądź ostrożny, ponieważ mój przeciwnik spróbuje zakamuflować się w stadzie poprzez swoje instrumenty, nosząc tylko znak Ryby, aby cię oszukać. Jeśli nie nosisz Różańca mojej Matki, nie jesteś z mojej trzody. Mój przeciwnik nie popiera różańca, ponieważ wie, że wraz z nim zostanie pokonany przez moją Matkę i moje wierne Dzieci. Następnie zastanów się nad tą instrukcją, aby po nadejściu prześladowań odróżnić owce od wilków.

Bądźcie czujni i obserwujcie, przygotujcie i przygotujcie mój lud, aby stawić czoło kryzysowi, który dotknie mój Kościół. Trwajcie mocni w wierze, aby nic i nikt nie odciągnął was od mojej doktryny. Oferuję wam tę modlitwę, abyście to robili za każdym razem, gdy odwiedzacie mnie w Tabernakulum.

BŁOGOSŁAWIONA PRZEZ JEZUSA SAINT
O mój Jezu Najświętszy Sakramencie, przychodzę przed Tobą, w poszukiwaniu pocieszenia i nadziei na rozwiązanie tej potrzeby, którą mam. (podaj potrzebę)

Gdzie pójdę do lorda? Masz Słowa Życia Wiecznego. Jesteś moim lekarzem, moim obrońcą, moim przyjacielem, moim Ojcem, moim wsparciem, a przede wszystkim jesteś moim Bogiem. Jestem tutaj, leżąc twarzą do stóp, jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić. Potrzebuję ci mojego Najświętszego Sakramentu Jezusowego, bądźcie uważni na moją prośbę i udzielcie mojej prośbie szybkiego rozwiązania.

Błogosławieństwo Jezusa Przenajświętszego; okryj mnie, uwolnij mnie, uzdrów mnie i umocnij moją wiarę, abym zawsze chodził z tobą. Niech wasze święte błogosławieństwo, o mój umiłowany Jezusie, pozostanie we mnie i na wieki.

Niech wasze błogosławieństwo będzie moją siłą, pokojem i moją pewnością; Niech wasze Błogosławieństwo, mój Błogosławiony Jezu, rozciąga się na moją rodzinę i bliskich, abyśmy wszyscy stanowili jedno z wami. I tak chronione waszym Błogosławieństwem, żadna siła zła nie może nas skrzywdzić.

Błogosławiony, który prosi cię o twoje błogosławieństwo i zachowuje je jako skarb, ponieważ będzie chroniony przed złem tego świata, będzie wymazywał swoje grzechy iw dniu jego odejścia uzyska radość życia wiecznego.

Pobłogosław mnie, Jezu Chwale, Najświętszym Sakramentem z Błogosławieństwem, które pochodzi od Ojca, + Syna, + i Ducha Świętego + Amen.

Wszystko mogę w Chrystusie Jezusie, który mnie umacnia. (Filipian 4,13)

Wasz Mistrz, Jezus Najświętszy Sakrament.

Przekaż moje wiadomości moim dzieciom, całej ludzkości.

Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



ciało2012
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 11 lut 2018, 19:36
x 1
x 1
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: ciało2012 » niedziela 11 lut 2018, 20:09

Proroctwa są domeną fałszywych proroków i jasnowidzów.

Proroctwa liczne przepowiednie są zasłoną dymną, która przesłania wszystko to co nam szykują pod nieuwagę ludzkości. Kiedy będą mieli już wszystko gotowe, a ich plany się powiodą, ogłoszą pokój, zgodę, a wtedy przyjdzie koniec.

Wszystkie dzieła na ziem zostaną spalone w wyniku czego ziemia zostanie przygotowana pod budowę Nowego Świata.

Dla nas zwykłych ludzi miejsca tam się nie znajdzie.

Na razie poszukują rozproszonego Narodu Wybranego. Każda z tych osób otrzyma znak boga na czoło.

Reszta do kasacji.

Dzień Pański nie jest światłością, tylko nieprzeniknioną ciemnością (po zagładzie)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 11 lut 2018, 21:37

@pawełek produkuje się z tym belzebubem i wierzy że to co klepie to prawda, ale widocznie "i takie muszo żyć"... ;)



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 18 lut 2018, 09:16

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
INCREDULES, CZAS MOJEJ SPRAWIEDLIWOŚCI PRZYCHODZI; TWÓJ INCREDULITE BĘDZIE TWOIM PERDYCJĄ!

6 LUTEGO, 2018 2: 30 PM

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBREGO PASTORA DO JEGO STÓP

Moja trzoda, mój pokój niech będzie z tobą

Bądźcie czujni i czuwajcie, ponieważ z nieba zbliża się kara za tego grzesznego człowieka. Duże ciało niebieskie zmierza w kierunku ziemi i rozpadnie się po wejściu na jego orbitę, tak że tysiące ognistych kul z mojej woli ukarze bezbożne narody.

Niewyobrażalny czas mojej Boskiej Sprawiedliwości nadchodzi; wasza niewiara będzie waszym zatraceniem! Nie chcecie zwracać uwagi na wezwania niebios, wyśmiewacie się z moich orędzi i moich posłańców; Mówię wam, w tej godzinie, kiedy ujrzycie spełnienie wszystkiego, co zapisane jest w podejściach, a przez waszą niewiarę nie będziecie mieli czasu na pokutę. Jesteś rasą ze sztywnymi szyjami, jeśli nie żałujesz szczerego serca i nie prosi o przebaczenie Najwyższego, na pewno stracisz siebie.

Wszystko już zostało ustanowione i nie ma powrotu, niebo wysyła ci znaki w ilościach do przygotowania, ale wy, dzieci niewiary, kontynuujecie z zawiązanymi oczami; odmawiacie przyjęcia mojej sprawiedliwości, ponieważ według was Bóg jest tylko Miłosierdziem i nie będzie karał ludzkości. Idioci, jestem Miłosierny, ale ja też jestem Sprawiedliwy! Przypominam wam o pewnych biblijnych faktach, w których moje Słowo mówi o mojej sprawiedliwości, słuchajcie: Wtedy Pan zasypał Sodomę i Gomorę siarką i ogniem od Jehowy. Zniszczył te miasta, całą równinę i wszystkich mieszkańców miast i rośliny ziemi. (Księga Rodzaju 19: 24-25) Karzełem mój lud za złamanie moich przykazań, a on chodził na pustyni przez czterdzieści lat. (Liczb 13: 34-35) Nie pozwoliłem mojemu słudze Mojżeszowi wejść do ziemi obiecanej, ponieważ wątpiłem w Moje Miłosierdzie, dotykając skały, z której tryskała woda, która uspokoiła pragnienie moi ludzie. (Liczb 20: 12) Pamiętajcie o plagach, którymi karałem faraona Egiptu i jego ludu. Te i więcej z mojego Słowa są dowodem, że Ja też jestem Sprawiedliwością, abyś nie mylił się myśląc, że jestem tylko Miłosierdziem i że kara nie przyjdzie. Pamiętaj: Miłosierdzie i Sprawiedliwość to moja Esencja.

Obudźcie się raz na wszystkie dzieci niewiary, nie kwestionujcie moich słów! Ponieważ moje Słowa są Słowami Życia Wiecznego, o których żaden śmiertelnik nie może dyskutować. Czasowi brakuje wam niewierzącej, niewdzięcznej i grzesznej ludzkości; nie pozostawiajcie nawrócenia na ostatnią chwilę, ponieważ prawdę mówię wam: bramy Królestwa Niebieskiego zostaną zamknięte, jeśli będziecie kontynuować waszą niewiarę; jak głupie dziewice zostaniesz na zewnątrz uczty. Powróćcie do Mnie, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, aby jutro uzyskać radość wiecznego zbawienia. Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz, Jezus, Dobry Pasterz.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 690
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19676 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » niedziela 18 lut 2018, 09:34

Co ''ojciec'' Tadeusz z Torunia na to?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 18 lut 2018, 11:28

. PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBREGO PASTORA DO JEGO STÓP
Pastor czy pasterz :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 18 lut 2018, 21:38

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBREGO PASTORA DO JEGO STÓP
Kompletnie tego zdania nie rozumiem ,ale może jestem za głupia :o
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 18 lut 2018, 22:45

A nie szkoda wam czasu na czytanie tych egregorów.
Owszem (eks) Jezus "mówi" do niektórych ludzi, pokusiłbym się o stwierdzenie, że do dość wielu, ale nigdy w taki sposób i bez używania takich słów. Nadawać może każdy pozaziemski byt, choć na ziemi też ich nie brakuje. Mieliśmy duże doświadczenie z Enki - Samuelem. Lista chętnych do nadawania jest nieograniczona, a lusz bardzo smaczny.
Więc szkoda czasu i straconej energii.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7767
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1423
x 407
Podziękował: 14215 razy
Otrzymał podziękowanie: 13834 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » niedziela 18 lut 2018, 22:48

A nie szkoda wam czasu na czytanie tych egregorów.
Właśnie szkoda i dlatego przeczytałam tylko to zdanie a resztę "przeleciałam wzrokiem " :lol:
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 18 lut 2018, 22:57

Wystarczy danego "nadawcę" poczytać raz, we fragmencie, aby rozpoznać bez pudła którą stronę reprezentuje.
Potem jak czasu zbywa, można sprawdzać z pozycji obserwatora, co jeszcze wymyśli, ale generalnie nawet nie warto.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » poniedziałek 19 lut 2018, 08:07

Czepiacie się tłumaczenia ? Śmieszni jesteście. Przecież to tłumaczenie translatora google co jest napisane.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 19 lut 2018, 08:33

Jeżeli wstawiasz taki tekst, to przetłumacz go sam, żeby był poprawny językowo, a przynajmniej popraw tłumacza, co wcale nie jest trudne, tylko zajmuje nieco czasu. A ty tak nic dla swojego Pasterza nie robisz.
Oczywiście poprawne tłumaczenie nie zmieni odbioru treści u tych, którzy wiedzą o co tu chodzi.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 20 lut 2018, 08:32

blueray21 pisze:
poniedziałek 19 lut 2018, 08:33
Jeżeli wstawiasz taki tekst, to przetłumacz go sam, żeby był poprawny językowo, a przynajmniej popraw tłumacza, co wcale nie jest trudne
To jest tłumaczenie z francuskiego, ja francuskiego nie znam. Moim zdaniem ogólny sens przekazu jest zachowany.


Najnowsze orędzie ze strony https://mariusz2015.wordpress.com
Za dwa dni minie 3 lata jak wspólnie się modlimy i minie 1260 dni jak do was mówię.
Kochane dziecko!
Byłaś tak bardzo cierpliwa w przekazywaniu słowa bożego, które ci dyktowałem i ty pokornie to przekazywałaś. Dzisiaj powiem do ciebie ostatni raz i zrobimy przerwę. Musi się tak stać bowiem nie będzie na razie sposobności byś przekazywała moje słowa. Przygotowuję was bowiem do ważnego wydarzenia a wtedy musi nastąpić cisza, która będzie wam wszystkim  potrzebna. To wydarzenie jest już bardzo blisko i zostawiam wam ten czas na ostatnie  zadumanie nad własną marnością. Otwórzcie swoje serca i uporządkujcie swoje wnętrza bym mógł do was dotrzeć w wielkiej waszej otwartości na moje miłosierdzie.
Długo was przygotowywałem na ten dzień gdy wasz oblubieniec pragnie się spotkać ze swoją oblubienicą.
Świat teraz znalazł się w najlepszym momencie kiedy możemy zainterweniować i przerwać jego rozpustę, która przeniknęła wasze salony. Wszytko musi się zmienić na tym świecie, abyście mogli mnie ostatecznie przywitać na obłoku niebieskim. Zanim to się wydarzy, na krótko przed tym na niebie zobaczycie w wielkiej ciemności mój rozpostarty krzyż. Z moich ran ukaże się światłość , która w tym momencie będzie jedynym światłem oświetlającym ziemię. Blask będzie tak wielki, że niektórzy nie będą mogli spojrzeć w ten punkt oświetlenia bo ich dusze będą tak mocno splamione grzechami, że będzie ich oślepiał. Jednak wszyscy przez chwilę ujrzą znak krzyża na którym ja umarłem – jako ostatni znak przed moim powrotem. 
Wtedy dzieci będziecie już wiedzieli, że dzień pański nadchodzi aby was przygarnąć na zawsze, ale tylko tych których światło nie oślepiło i tylko tych którzy mi zaufaliście do końca. Wtedy przyjdę jako sędzia sprawiedliwy, który za dobre wynagradza a za złe karze. 
Nasze prośby się już wyczerpały i bóg ojciec jest zniecierpliwiony waszą nieugiętością i niedowierzaniem w to co do was mówiłem przez te dni. Mieliście dużo czasu aby się przygotować. Gdy chodziłem po ziemi też nauczałem przez 3 lata a potem bóg ojciec powołał mnie do siebie. Teraz mówię nawet dłużej i my tutaj w niebie uznaliśmy, że moja mowa nic już więcej nie pomoże bo niektóre dzieci są bardzo krnąbrne i uparte. 
Ci nawet, do których mówiłem prawie bezpośrednio również nie do końca dobrze się przygotowali. 
Przygotowywała was również moja matka- maryja i ona cały czas schodzi nad ziemię w medjugorje aby dzieci się nawracały i dobrze były przygotowane na mój dzień pański. Wielu osobom maryja otworzyła drogę do mnie i wskazała jak macie postępować. Przez niepokalane serce maryi zgromadziliście się z matką bożą pod moim krzyżem w oczekiwaniu gdy ja przyjdę. Już nie długo zatriumfuje niepokalane serce maryi i to będzie jeszcze przed ukazaniem się mojego świętego krzyża na niebie. Wtedy szatan zostanie strącony do czeluści piekielnych i nie będzie miał na was oddziaływania i już nie będziecie przez niego kuszeni. 
Większa część ludzkości w tym moich kapłanów nie chce przyjąć słów z ostatnich kart pisma świętego.
Odrzuca je bo nie wierzy że czasy ostateczne właśnie nadeszły. Przywiązani są do pieniędzy, wygody, dobrobytu i odrzucają natchnienia ducha świętego, bo w ogóle do niego się nie zwracają. Gdyby prosili o natchnienie ducha świętego to on w wielkiej mocy i sile przybyłby do nich i ich przygotował. Jednak bez działania trzeciej osoby trójcy świętej żadna dobra przemiana nie może się dokonać. 
Gdy będziecie modlili się  najpiękniejszymi słowami bez przywoływania ducha świętego to bóg ojciec w trójcy świętej nie może wam wielu rzeczy pokazać bo trójca święta jest nierozłączna i jest jednością w sobie. Ostatnio próbowano rozbić trójcę św. Podczas koronki do miłosierdzia bożego. ( strona w łagiewnikach nawoływała do tej zmiany )
drogie dzieci! Gdy się modlicie do mnie waszego jezusa to jednocześnie łączycie się z bogiem ojcem i duchem świętym a gdy się zwracacie się do boga ojca to do mnie również się zwracacie i do ducha świętego.  (należy pamiętać, że pacierz odmówiony bez 3 części nie jest pełną modlitwą bo w tej części wyznajemy wiarę także w ducha świętego, podobnie różaniec zaczyna się tą modlitwą). 
Chciałem wam powiedzieć kochane dzieci! Że ciężko mi jest teraz tak was zostawić ale wykonuję rozkaz boga ojca i jemu jestem zawsze posłuszny. Chodzi mi o to, że nie będziecie już mieli mojego słowa w przekazie, które do tej pory otrzymywaliście. Jednak ja swoich dzieci nie zostawiam bez niczego a każdy z was spotka mnie w dalszym ciągu w eucharystii oraz podczas adoracji w najświętszym sakramencie. Będą to jednak nasze rozmowy indywidualne, które zawsze istniały i istnieć będą dopóki po was nie przyjdę. 
Gdy będzie potrzeba powrócę do was na krótko w słowie ale na chwilę aby was przygotować jednak na razie musi nastąpić przerwa. Niech nasza decyzja będzie dla was kochane dzieci nauką bo bóg nic nie robi bez ważnego powodu. Bądźcie dzieci roztropne jak te panny co miały lampy i oliwę i nadal módlcie się razem z maryją na różańcu świętym. Pod żadnym pozorem nie przerywajcie tej modlitwy. Uczestniczcie w drodze krzyżowej podczas wielkiego postu i niech wszystkie 14 stacji będą przygotowaniem dla was do jezusa zmartwychwstałego. Przy grobie moim bądźcie w połączeniu z maryją – moją mamą a teraz waszą matką.
Maryja- mama wasza schroni was gdy będzie wam mnie brakowało i przytuli do niepokalanego serca. 
Zaufajcie mi i bądźcie wytrwali bo wszytko przeminie lecz słowo moje nigdy nie przeminie bo pochodzi od stwórcy świata: nieba i ziemi.
Błogosławimy cały świat i was polskie dzieci te w kraju i za granicą. Pamiętamy o was a wy miejcie zapalone światła podczas modlitwy. Jesteście naszymi ziemskim gwiazdami, które musimy pozbierać i umieścić na firmamencie wiecznego życia z nami.
Niech cały świat oczekuje cierpliwie mojego przyjścia a wcześniej triumfu maryi.
Jezus, który pragnie was mieć przy sobie
Uwaga :
Zachęca się do rozpowszechniania powyższego przesłania łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści przesłania. Niech trójca święta błogosławi a matka boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona. 
Niniejsza uwaga powstała na skutek zauważenia takich nieprawidłowości.

Źródło: https://mariusz2015.wordpress.com
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 20 lut 2018, 11:20

..wierni czekaja na powrot mesjasza zaraz po tym jak odszedl, ponoc sfalszowano nawet kalendarz o 300l do przodu,-
aby to przyspieszyc :D a masa niestrudzonych prorokow wieszczy ten dzien "wkrotce" caly czas.

PS. a przeciez jest powiedziane w pismie sw, ze ani aniolowie, ani nikt inny nie zna dnia, ani godziny.
Mateusza 24.43: „A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.”
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 20 lut 2018, 14:54

Przecież tu nie ma dokładnej daty podanej. Przed ostrzeżeniem ma być widoczny ponoć krzyż na niebie np. w wyniku zderzenia komet. Gdy zobaczycie krzyż na niebie przypomnijcie sobie proroctwa o tzw. Ostrzeżeniu czyli Małym Sądzie gdzie każdy człowiek na ziemi zostanie osądzony przez Boga na próbę. Krzyż ma być ponoć widoczny 7 dni przed Ostrzeżeniem.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 20 lut 2018, 15:10

Bez daty to właśnie każdy prorokiem, a co do znaków na niebie, to co widać z jednego miejsca na ziemi- to z innego już nie, więc kolejna sprawa b.problematyczna, ale się już nie czepiam. ;)

Pozdr.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ