Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 25 maja 2017, 14:21

jako dziecko wierzyłem jeszcze we wróżenie z kryształowej kuli :lol: :oops:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 26 maja 2017, 10:19

Fragment proroctwa ze strony proroka Żywego Płomienia z 25 kwietnia 2017. To słowa Pana Jezusa:


Nadszedł czas, kiedy to wszelkie proroctwo zacznie się wypełniać na waszych oczach. Nie jest to czas spokoju, on kończy się bezpowrotnie.
...
Nadszedł najwyższy czas likwidacji wszelkiej herezji, nie pozwolę, aby one działały i zatruwały serca maluczkich. W niedługim czasie usunę to wszystko co jest złe i niedobre w Moim Kościele. Oczyszczę Mój Kościół od podstaw i będzie takim, jakim Ja chcę go mieć przed Moim Obliczem.
...
Niebawem pozwolę działać demonom wojny i chaosu. Kościół w Europie spłynie obficie krwią wielu wierzących.
...
Niebawem ujawni się syn zatracenia, Antychryst. Zwiedzie on większość żyjących ludzi na ziemi. Nie pozwólcie sobie wszczepić znamienia bestii, bo to was skrajnie zniewoli oddając na wieki w szpony piekła.
Żródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2017.htm
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 30 maja 2017, 13:39

100% prawdziwe proroctwo. Uchodźcy, pochwycenie Kościoła, 3 wojna światowa.

https://youtu.be/u5dbQsnPAGc
Fantastyka..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 30 maja 2017, 19:45

Fragment najnowszego proroctwa ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html z 24 maja 2017. Tłumaczenie google translate.


Moje dzieci, czas wielkiego podejścia obrzydliwością gdzie mój dom zostanie zamknięte, a zawieszone mojej codziennej modlitwy. Godzina ciemności podejścia; Czuwajcie i módlcie się, aby nie wpaść w pokuszenie, za niegodziwość i grzech będzie nasilać. Wiara i miłość ostygnie do maksimum, a przyjdzie czas, kiedy wielu nie chce nic wiedzieć o mnie.
...
Kiedy mój Duch Święty będzie odsunąć w czasie wielkiej obrzydliwości, ogromna większość ludzkości staje się szalony; instynkty i grzech będzie długa droga, grzech i naruszają ustawy moje stać się nawykiem. W tych dniach świat będzie zamieszkany przez demony i to ludzkość i niewdzięczny grzesznik przyzwyczaja się do życia z nimi. Wielu mężczyzn i kobiety tracą skromności i wstydu; demony nieczystości seksualnej, które je zamieszkują prowadzić wiele do piekła. Moje dzieci, jak Lota i jego rodzinę, trzeba żyć zamknięci w tych dniach; płacz do nieba, by cię chronić, ponieważ większość mężczyzn i kobiet w tym czasie zostaną utracone przez grzech!
...
Wielu powie: Panie, kiedy to będzie? Dni mijają i nic się nie dzieje, a imperium świat. Odpowiadam im: będę czekać do ostatniej wyczerpanego tysięcznej Mojego miłosierdzia, bo jestem wierny moim słowem, więc obawiam się. Będę czekać na wszystko do końca i to, co zostanie osiągnięte tylko wtedy, gdy do spożywania ostatniej sekundzie mojego miłosierdzia, nie będę do mojej sprawiedliwości, zanim No.
...
Moje dzieci, trzy dni ciemności przychodzą do ludzkości, ale będzie w końcowej fazie ucisku, kiedy będę wydaleniu grzech i demony z powierzchni ziemi. Będę na bieżąco informować o moich posłańców, kiedy te dni przyjeżdżać. Nie bój się, muszą być przygotowane z zasłonami, które nie pozwalają na światło, bo w tamtych czasach sprawiedliwość nikt nie może otworzyć drzwi lub okna jego domu nie mówiąc już wychodzić na ulicę. Diabły wcielone naśladować głos swoich bliskich, szukając otworzyć drzwi, aby stracić. Później będę mówić o tym wszystkim, za moment mieć się na baczności i czujni i nie obniżają straży modlitwy, ponieważ dni twego oczyszczania przybyć.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)


I fragment orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

Mówcie innym katolikom o znamieniu Bestii.
...
Przypominajcie słowa o znamieniu Bestii. O znamieniu na rękę i czoło.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... kom-o.html
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 30 maja 2017, 21:02

Przed wojną ma być oczyszczenie Polski które może się przejawiać też w różnych kataklizmach. Ja obstawiam że wojna wybuchnie na jesieni lub na wiosnę przyszłego roku. Zimą chyba żaden kraj nie zdecyduje się na wojnę.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 241
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 30 maja 2017, 23:42

Powiedz mi człecze po kiego... potrzebne mi jakieś bohy i jezuzki skoro wszystko co z nimi związane = tragedia, katastrofa, koniec świata, armagedon, dżi had i jeszcze jeakie inne zboczenia wymyślane przez krzewicieli jedynie słusznych wiar. ;) :twisted:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 31 maja 2017, 00:01

oczyszczenie powinno nastąpić, dokładne pranie zaprogramowanych na fanatyzm umysłów.
Dzisiaj odwiedzili mnie świadkowie... i jakie ich było zdziwienie :D :lol: , jaki piękny wykład usłyszeli, sam się zdziwiłem żem taki elokwentny :lol:

Wczoraj z kolei przed Pałacem Namiestnikowskim modliła się inna fanatyczka, darła się do mikrofonu, jakby BÓG był jakiś głuchy, bardzo możliwe, że i ON ma już dosyć tych wszystkich świrów i zatyka sobie uszy stoperanem... :D



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 31 maja 2017, 08:06

abcd pisze:Powiedz mi człecze po kiego... potrzebne mi jakieś bohy i jezuzki skoro wszystko co z nimi związane = tragedia, katastrofa, koniec świata, armagedon, dżi had i jeszcze jeakie inne zboczenia wymyślane przez krzewicieli jedynie słusznych wiar. ;) :twisted:


To nie Bóg wywoła wojnę tylko ludzie, Bóg jedynie o tym informuje. Do tej pory był czas miłosierdzia Bożego. Ludzie mogli nawrócić się że tak nazwę "po dobroci" ale jeśli to odrzucili doświadczą teraz sprawiedliwości Boga. Bóg jest miłosierny i cierpliwy ale do czasu.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 31 maja 2017, 08:35

..wczoraj obejrzałem kolejny odcinek o "Starożytnych kosmitach" traktowanych na ziemi tys. lat,-
temu jako bóg/bogowie, otóż dlaczego zarządzono globalny potop, najprawdopodobniej w wielu,-
miejscach na planecie różne grupy przybyszów z gwiazd wylądowały na ziemi, niestety mimo umowy,-
doszło do krzyżówek między "aniołami z nieba"(przybysze z gwiazd) i ziemiankami,-
narodziły się Nephilim- pół-bogowie olbrzymy, co było pogwałceniem ustalonych reguł,-
najwyższy(dowódca misji na ziemi) się w.....ił i zarządził Potop, aby wyeliminować Nephilim,-
i zacząć wszystko od nowa, jeśli miałoby dojść do podobnego scenariusza teraz,-
to oczywiście powodów jest aż nadto- tyle, że.....
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 31 maja 2017, 09:23

Do tej pory był czas miłosierdzia Bożego.

Miejmy nadzieję że zacznie ten sprawiedliwy i cierpliwy od głowy,
bo ona najbardziej zepsuta, skorumpowana.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To nie Bóg wywoła wojnę tylko ludzie

Ludzie nie wywołują wojen a korporacje:
https://youtu.be/s5qZhovPFyQ
Ludzie chcą spokojnie żyć.

Musisz sobie to uzmysłowić, ludzie nie chcą szczepionek, wojen, chorób, szerzenia
watykańskiego chrześcijaństwa na Wschód.
ktoś ich do tego zmusza.. Są to ci wyżej, ''elyta'' tzw.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 31 maja 2017, 15:13

pawelz pisze...
To nie Bóg wywoła wojnę tylko ludzie, Bóg jedynie o tym informuje. :o

Tiaaaa :D

Księga Wojen Jahwe
Księga Wojen Jahwe (również: Księga Wojen Pana) – jedna z wielu starożytnych ksiąg, na które powołuje się Biblia. Nie zachowała się do współczesnych czasów lub jeszcze nie została znaleziona. Jest wymieniana w Lb 21,14-15 oraz prawdopodobnie w 21,17-18.27-30. Kontekst wskazuje na to, że zawierać mogła epickie sprawozdania z wojen toczonych przez Izraelitów w trakcie podboju Kanaanu.

Tytuł podkreśla, że zgodnie z wykładnią biblijną to sam Bóg Jahwe walczył za Izraela (por. 1 Sm 17,47).

Według M-J Lagrange'a również epizody wojenne w Księdze Sędziów pochodziły z Księgi Wojen Jahwe, a w szczególności Pieśń Debory.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99ga_Wojen_Jahwe

Nieraz, czytając Stary Testament, zadajemy sobie pytanie: skąd tyle okrucieństwa? Czy na pewno w Biblii musi być tyle opisów wojen? Czy rzeczywiście Izrael musiał wyniszczyć wszystkie ludy w kraju Kanaan?

W hymnie Mojżesza JAHWE jest nazwany Wojownikiem, to On wprowadził ''wybrańców'' do tzw. ''Ziemi Obiecanej''. Bóg każe Izraelitom niszczyć pogan. Co więcej, gdyby Izrael nie podporządkował się temu nakazowi, zostałby surowo ukarany.

A jak mieli zachować się zdobywcy wg. Jahwe....
"Pozabijajcie teraz wszystkich chłopców spośród dzieci, zabijcie też wszystkie kobiety, które już obcowały z mężczyzną. Zostawcie przy życiu dla siebie tylko młode dziewczęta, które nie dzieliły jeszcze łoża z mężczyzną"Lb 31,17-18.????

Według przekazów Nowo Testamentowych i Apokalipsy, tzw. ''dobra nowina'' to powrót z nieba (w momencie - po wielkich kataklizmach jakie mają spotkać Ziemię, oraz wyniszczeniu populacji ludzkiej przez wszelkie choroby) Boga - Syna na czele armi, która dokończy zniszczenia niedobitków Ziemskich armii...Same dobro na nas spłynie czyli inwazja i wielka okupacja naszej planety przez obce dla nas ''wojska'' z ich prawami i zwyczajami. :mrgreen:

Acha... tych co na to liczą można śmiało nazwać ''piątą kolumną''...obcych. :shock:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 05 cze 2017, 12:24

..tylko kto im te "wanny" sponsoruje- Wiadomo :twisted:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » poniedziałek 05 cze 2017, 17:03

Dodam tylko do tego co napisał szacowny songo, że jakoś dziwnie te ,,przepowiednie" nie dotyczą autorów.
Zawsze dotyczą wykonawców.
tyle w temacie ;)
1 x



Piter1974
x 129

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Piter1974 » wtorek 06 cze 2017, 23:28

Orędzia Jezusa Chrystusa

3 IV 2017 cz. 2 Jesteście plemieniem królewskim. Plemieniem Lechitów, tymi, którzy mają przewodzić Słowianom. Nie na zasadzie przymusu, ale na zasadzie Bożego wyboru i ustalenia jeszcze za czasów „pogańskich”. Gdyż ja jestem z waszego rodu.


Około 18 - tej?

Jestem bez zegarka poza domem


Pisz dziecko.


- Jak powiedziałem tak się stanie.

A Ty uwierz i wierz.

Wiem, że uwierzyłeś. Jednak jesteś stale niestały:) I jeszcze przez jakiś czas taki będziesz.

Trochę Ci chłodno dziecko. Mówiłeś, że za gorąco. Dałem Ci taką aurę. Nie pada, nie ma silnego wiatru.

- Dziękuję Panie Jezu.

- Gdybyś był moim apostołem mieliby Twoi bracia trochę ubawu z Ciebie gdy prosiłbyś o inną pogodę, ale ta też nie za bardzo by Ci „leżała”, jak dziś mówicie. I ja bym z Ciebie żartował.

Ale nie byłbyś taki jak Judasz. I nie szukałbyś mnie. To ja bym Cię znalazł.


Wzrusza Cię śpiew skowronka.

Zauważyłeś, że przylatują i śpiewają jak człowiek jest na polu czy blisko pola lub ugoru.

Człowiek musi być blisko przyrody.

I tacy ludzie będą po trzech dniach ciemności.

Nie synu, nie podam daty, nie lękaj się.

Kochaj mnie i ciesz się tym co masz.

A tu za życia dostaniesz jeszcze więcej.

A wszystko po przejściu do życia prawdziwego.

(będziesz kontynuował)


Pół godziny później, w innym miejscu.


- Tak dziecko myśl o moim cierpieniu i wynagradzaj mi za siebie i za innych.



- Jezu ufam Tobie.

Jezu kocham Cię.

Jezu wielbię Cię.



- Siedzę Panie Jezu i patrzę. Słodycz Twoja wraca z dawnych moich jaźni.

- Pierwotna miłość mój synu. Schowała się, a teraz wraca.

Długo Cię szukała i chciała przyjść do Ciebie, ale nie mogła Cię znaleźć.

Teraz pozwoliłeś jej przyjść do siebie.

Kochałeś mnie czasem świadomie, czasem nie, we wszystkim co istnieje.

Nie zawsze było to czyste, to znaczy nie wmieszał się grzech. Ale szukałeś mnie we wszystkim co stworzyłem co dobre i nie wykrzywione złem, brzydotą, grzechem.

Mój słowiański synu. Aryjski dziedzicu.

Ariowie – Słowianie. Tak, to prawda. A wy jesteście plemieniem królewskim. Plemieniem Lechitów, tymi, którzy mają przewodzić Słowianom. Nie na zasadzie przymusu, ale na zasadzie Bożego wyboru i ustalenia jeszcze za czasów „pogańskich”.

Gdyż ja jestem z waszego rodu.

Ja Jezus Chrystus nie miałem w sobie wyłącznie krwi Słowian, ale miałem ją w dominującym stopniu, podobnie jak Ty dziecko.

Nie na darmo nosisz moje imię.

Nie obawiaj się, nie jest to żadna pycha.

Chciałem abyś miał pewne ziemskie podobieństwo ze mną.

Czyż nie macie wszyscy być na moje podobieństwo, a po Zmartwychwstaniu Ciał nawet wieku podobnego.

(idź powoli synu)


Źródlo: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/04/3-iv-2017-cz-2-jestescie-plemieniem.html?m=10
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7782
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14244 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 06 cze 2017, 23:53

Obrazek
1 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 10 cze 2017, 11:38

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » sobota 10 cze 2017, 11:53

wypełniło się proroctwo starożytnych Egipcjan - tam gdzie izajasze postawią kopyta tam wszystko wysycha...

E, zaraz tam proroctwo się spełnia i hip hip hura, Biblia jest prawdziwa... Myślołby kto, a nie wiedzioł... Poodcinali Palestyńczykom dostęp do wody bieżącej, żeby im szybciej judeholocaust zrobić, a ci ludzie też chcą żyć (na swojej, ukradzionej im ziemi) to skądś tą wodę muszą brać. A poza tym wszystko co czosnki zrobili reszcie ludzkości, z nienawiści do nieneandertalskich ludów (jak sama chazaria), zawsze do nich wraca, bo wcale nie są tacy supergeniusze za jakich chcą uchodzić - zmieniają nam klimat po tajniaku, żeby ciapate nachodźcy mieli jak w domu i stąd te coraz gorsze upały z roku na rok, i myśleli, że im to z kolei nie zmieni nic nad iSSraelem, bo im jahwa plemienna zatrzymie zmiany klimatyczne na granicy Ziemia Zupełnie Komu Innemu Obiecana - reszta gojskiego świata...

:D
Judeopolin z Krymem już sobie szykują..
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 21 cze 2017, 11:07

Fragment najnowszego orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

- Niedługo będzie Czas Wielkiego Oczyszczenia, czas nazwany Prześwietleniem Sumień. Dobrze byłoby abyś Ty synu wykorzystał jak najbardziej ten czas i stanął jak najbardziej wybielony w Mojej Krwi i Łasce przede Mną w tym Sądzie „na próbę”.

Żałuj bardzo każdej przykrości mi wyrządzonej, bo większą jest zasługą w moich oczach żałować teraz niż po Oczyszczeniu.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2 ... sci-i.html


Wiele współczesnych proroctw mówi że bliskie jest Prześwietlenie sumień czyli tzw. Ostrzeżenie. Warto być przygotowanym najlepiej przez dobrą spowiedź i żyć w łasce uświęcającej.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 21 cze 2017, 12:33

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 21 cze 2017, 12:40

Warto być przygotowanym najlepiej przez dobrą spowiedź i żyć w łasce uświęcającej.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Dobra spowiedź to podstawa.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 21 cze 2017, 20:31

Fragmenty najnowszych orędzi skierowanych do Żywego Płomienia ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2017.htm Pochodzą one z czerwca.

Duch Święty:
Niebawem nastąpią ważne wydarzenia, a konflikty będą się nasilać. Wkrótce na arenę dziejów wkroczy syn zatracenia, Antychryst. Nie polecam by modlono się w jego intencji, bo jest to bezcelowe. Szybko nastanie czas ucisku i terroru. Ci, co do tej pory oszukiwali, teraz padną ofiarą sromotnego oszustwa. Ci, co kradli, teraz sami będą okradzeni. Już niedługo banki i bankierzy będą plajtować jedne po drugich. Te kraje, które napadały i łupiły innych, teraz same będą doznawać zdrady od tych, którym zaufali.
...
Polacy, jeżeli będziecie posłuszni Bogu, jako pierwsi pokonacie to, co narzuci Antychryst całemu światu. Życzę sobie, aby Kościół Polski, jako pierwszy zastosował w praktyce to, co było przekazane w wizji Św. Janowi Bosko. Zakotwiczcie całkowicie na właściwym kulcie Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej. Na tych dwóch nabożeństwach odbuduję waszą prawdziwą pobożność. Polska wiele ucierpi i zginie wielu Polaków, lecz większość z was ostoi się pełni pokory i cierpliwości.

Matka Boża:
Jako wasza Królowa żądam, aby wprowadzono w Polsce całkowity zakaz aborcji. Żądam zakończenia stosowania morderczych szczepień, to morderstwo. Żądam zniesienia szkodliwych dla obywateli Polski ustaw. Żądam od kapłanów i hierarchii powrotu do prawdziwej czci Boga i Jego Świętych. Żądam od hierarchii i kapłanów, aby wprowadziła w całej Polsce, jako obowiązkową postawę klęczącą do przyjmowania Komunii Świętej. Żądam zniesienia kanonu o świeckich szafarzach Komunii Świętej, a wprowadzenie na to miejsce święceń stałego diakonatu. Żądam zniesienia wprowadzania demonicznego modernizmu.

Są to tylko niektóre punkty, są ważne i powinny być realizowane, jako pierwsze, bez zmian w ich realizacji. Boża Sprawiedliwość będzie do tej pory Polskę boleśnie upominać, aż będą zrealizowane wszelkie postulaty.

Bóg Ojciec:
Masoneria, która weszła w struktury Kościoła Świętego blokuje prawdziwe objawienia. Duch Święty rozpala Bożą Miłością wiele dobrych serc, w tym wiele serc kapłanów i hierarchii. Chcąc działać, muszą się oni bardzo ukrywać ze swoim działaniem. Wzywam dobrych ludzi i duchowieństwo do tego, aby się przygotowali już bezpośrednio na czas nadchodzących wydarzeń zbliżającego się końca.

Nieubłaganie przybliża się czas wielkich prześladowań. Wielu kapłanów zejdzie do podziemia i działać będą w wielkiej konspiracji. Wielu kapłanów i hierarchów zdradzi Mnie i Mój Kościół, pójdą za tym, co będzie proponował Antychryst. Dobro i łaska już teraz jest mocno rozmyte, a modernistyczni kapłani i biskupi dokonują wielu demonicznych zmian w Moim Kościele.

Jezus Chrystus:
W prawie wszystkich krajach Europy ludność zdecydowała, aby kroczyć dalej beze Mnie. Mają wolną wolę, a Ja ją szanuję.

Od tej pory w całej Europie nasilać się będą ataki ludzi islamu. Świat, w tym Europa spłynie obficie krwią, bo ci co służą islamowi, są głęboko opętani, niektórzy z nich tym mocniej, że oddali się dobrowolnie ojcu kłamstwa, złemu duchowi, szatanowi.

Niektórzy decydenci kościelni i samorządowi podejmują sami decyzje, aby za wszelką cenę sprowadzić tych ludzi do Polski. Wraz z ich przybyciem rozpocznie się w Polsce wielki terror jakiego jeszcze nie było. Islamscy bojownicy będą profanować masowo kościoły, zwłaszcza te, w których codziennie jest profanowane Moje Święte Eucharystyczne Serce, a czynią to przez niegodne, grzeszne przyjmowanie Mnie (na stojąco, do ręki, bez spowiedzi).
...
Licznie przybywający islamiści mordować będą ludzi będących w kościele. Strach i terror spowodują, że prawie nikt nie będzie chciał iść do kościoła, by nie zginąć. Będzie wielu, którzy użyją siły przeciw islamistom, poleje się wiele krwi w licznych miejscach w Polsce. Jeżeli się nie opamiętacie, jeżeli nie posłuchacie wołania swojego Boga, okupicie to bardzo słono, ceną przelanej własnej krwi.
...
Masoneria zaplanowała, aby islam wojujący zaatakował ludzi w całej Europie, a także w Polsce. Na wielu obszarach kościół na świecie zejdzie do katakumb, silnie prześladowany. W tym zagrożonym dla życia i zdrowia czasie, coraz liczniej będą występować z kapłaństwa kapłani i biskupi, wybierając tym samym życie lżejsze, mniej niebezpieczne.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2017.htm


To tylko fragmenty, polecam przeczytać całość.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 30 cze 2017, 18:41

CZY NADCHODZĄ TRZY DNI CIEMNOŚCI ? - Andrzej Burdziak - 29.06.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=v52l7ACLrI4

Opublikowany 29 cze 2017

Co przyniesie najbliższy czas? Czy wkrótce sprawdzą się przepowiednie, które miały wypełnić się w 2012 roku? Czy nastaną trzy dni ciemności ? Czy będziemy przygotowani aby przetrwać ten czas ? A może powinniśmy zmierzyć się sami z sobą, odseparować od świata zewnętrznego, by narodzić na nowo?
Temat wciąż intryguje i zastanawia...
Temat porusza Andrzej Burdziak
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 696
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » wtorek 04 lip 2017, 14:16

Obrazek

:D
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 07 lip 2017, 05:38

Słowa Św. Piotra i Pawła ze strony http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html . Niech każdy sam rozezna czy uznaje je za prawdziwe.

Nasz ukochany Apostole Święty Piotrze bardzo proszę o Twoje Błogosławieństwo dla naszej ukochanej Ojczyzny
- POLSKI, bo jest rozkradana przez naszych wrogów.

APOSTOŁ ŚWIĘTY PIOTR.
" Wy - Nasze dzieci ukochane przez Boga Ojca wybrane - tak dużo mieliście podpowiedzi - co zrobić,
aby nad Polską mogło oczekiwane i pokojowe słońce świecić.
Wasz kardynał Hlond nie posłuchał swego Pana, który czeka na Koronę KRÓLA POLSKI od dawna.
Nie posłuchał Hlond - wybrał potępienie wieczne,
a naród polski nadal cierpi, że pośród rządzących w Polsce są wrogów grupy liczne.
Tak samo jest w Polsce wśród Pasterzy
- jest dużo osób służących dwom bogom, a kto w tę prawdę uwierzy?
Bóg Ojciec mówi
​; Jezus Chrystus mówi; Matka Jezusa mówi - a kto ICH słucha?
Powiadam wam, że wrogowie wasi, to diabelskie podpuchy !
Nie posłuchaliście Boga Ojca, aby wybrać na prezydenta Grzegorza Brauna,
a przecież wiecie, że rządzą wami wrogowie od dawna.
Całe Niebo nad polskim narodem płacze,
a Jezus nieustannie do serc rządzących jego Kościołem kołacze.
Przecież Bóg wie, co będzie i chce obronić wasz kraj,
bo od Polski przyjdzie POKÓJ na cały ŚWIAT,
a wtedy na ziemi człowiek będzie dla człowieka jak brat.
Cały Episkopat - to "zło" czyniący w Polsce,
bo widzicie co się dzieję u was - islamistów sprowadzają i wojnę.
Przecież ci rządzący Polską polityczni i religijni dokładnie wiedzą,
że będą sługami całego piekła, a tam szatani​ siedzą. ​
​Wy - "zło czyniący"​ - obejrzyjcie filmy o piekle, jak tam żyją zaciekle.
Mnie też bardzo boli serce, że tacy jesteście niewierzący Bogu, to będziecie w poniewierce.
Najgorzej będą ukarani duchowni przeciwni Jezusowi KRÓLOWI,
którzy już mają serca do demonów podobne.
W Chicago też są tacy polscy duchowni do demonów podobni.
Ci duchowni, którzy nawet nie chcą słyszeć o naszym Ukochanym Jezusie KRÓLU,
będą cierpieć w ogromnym bólu.
Jezus pozwolił Mi mówić do was o tym, żeby nie było - "nie wiedziałem" - potem.
​ ​ APOSTOŁ PIOTR, KTÓRY PRAGNIE, ABY NIE RZĄDZIŁ WAMI ŻADEN ŁOTR".

Święty Apostole Pawle bardzo proszę pomóż Polsce pozbyć się wrogów, którzy nieustannie szpiegują, mordują patriotów i kapłanów Jezusowych (w Arch. tarnowskiej 9 w krótkim czasie) skazują na więzienie i karzą różnymi sposobami. Nie mogą znieść (jak kiedyś kapłani żydowscy), gdy ci kapłani mówią o ich publicznych grzechach - a kto lubi? Te ich bezbożne poczynania wpływają na społeczność naszą, co ma skutek w odchodzeniu od WIARY CHRYSTUSOWEJ. ​
Oto, takich mamy rządzących politycznych i religijnych.

ŚWIĘTY APOSTOŁ PAWEŁ
​ ​
" Mój drogi narodzie polski - to już słyszę wojenne pogłoski. Wasi duchowni w Episkopacie
- to większość wrogów macie.
Niech biorą wszyscy ze Mnie przykład i niech się nawracają, bo przecież PISMA Moje czytają.
Oni co innego mają w głowach, a co innego czytają, bo mnóstwo demonów w sercach mają.
Dwu bogom służą - lutra uważają, a Panu Bogu Jezusowi "KRÓLOWI" panować nie pozwalają.
Wszystkim poleceniom, które Jezus wypowiada przez Swoich "wybranych"- wiary nie dają.
Są panami na Bożej Ziemi, a kto się zlituje po ich śmieci nad nimi?
W Niebie nie mają obrońców, bo wywalają Bożych kapłanów bez końca. ​
Są samowładni, ale do czasu. ​
Gdy przyjdzie wojna, to nawet nie wejdą do lasu, bo nie będzie polskich lasów.
Ci samowładni rządzący Kościołem katolickim w Polsce nie pytają Jezusa Chrystusa o wszystko,
a mogą i powinni, i dlatego wszystkiemu "złu" oni właśnie będą winni.
JEZUS CHRYSTUS KRÓL PRAGNIE ZAPROWADZIĆ POKÓJ W POLSCE I NA ŚWIECIE
​ ​
ALE ŻYDOWSIE RZĄDY NIE POZWOLĄ - JAK WIECIE.
Mnie potrzebne było tylko jedno napomnienie i zrozumiałem, gdy wstałem. ​
​ ​
A oni mają tak dużo Bożych podpowiedzi ​
i w dalszym ciągu nie chcą o Jezusie Chrystusie KRÓLU wiedzieć.​
​Polityków w waszej Ojczyźnie to samo czeka i radzę wam Polacy nie zwlekajcie,
tylko módlcie się codziennie o nawracanie - niech nikt w grzechu nie zostanie.
Ja Paweł otrzymałem od Mojego Pana zgodę,
​ ​abym to wam powiedział, abyście wprowadzili bratnią ugodę.
​Czy Polacy, Niemcy, Żydzi czy Rosjanie
​ - proszę was - niech BOŻY POKÓJ między wami nastanie.
​ Pamiętajcie - po tamtej stronie życia dla tych nienawróconych
wieczność będzie rozpaczą dla piekła zrodzonych".

Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html

0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16986
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 545
Podziękował: 17188 razy
Otrzymał podziękowanie: 24273 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 07 lip 2017, 11:16

pawelz pisze: ALE ŻYDOWSIE RZĄDY NIE POZWOLĄ - JAK WIECIE.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ