Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Proroctwa i Przepowiednie

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 01 kwie 2019, 19:31

zastępujemy słowo "bestia" na "Visa" i tyle.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » poniedziałek 01 kwie 2019, 19:39

Ok, zastępuję i... dalej jestem głupia.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 01 kwie 2019, 22:19

Obrazek

ta karta będzie/jest w formie chipa pod skórę, i kiedy by doszło do likwidacji gotówki,-
bez niej nic nie kupisz(oficjalnie).
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Seji » poniedziałek 01 kwie 2019, 22:30

:D :lol: :D - Oj, dzięki, Songo, pośmiałam się :-)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 01 kwie 2019, 22:37

ta karta, to nic nie warty śmieć, jak oranżada w proszku na pustyni...



Pozdrawiam - THotal :D
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 11 kwie 2019, 20:20

W Warszawie atak nożownika na plebani w sumie chyba 3 różne ataki nożowników były dziś w Warszawie. Jakiś czas temu proroctwa Żywego Płomienia mówiły, że poleje się krew księży i duchowieństwa jak pamiętam. Była też mowa o tym, że Bóg będzie odwoływał do wieczności nieposłusznych mu kapłanów. Może to preludium do tego. Dziś kapłan nie zginął ale został ranny broniąc tego człowieka na plebani.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16967
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17177 razy
Otrzymał podziękowanie: 24259 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 11 kwie 2019, 21:20

"najwyższy czas"..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 12 kwie 2019, 22:03

Najnowsze orędzie na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html mówiące o zbliżającym się tzw. Ostrzeżeniu czyli spotkaniu każdego człowieka z Sądem Bożym na próbę. Mają to Ostrzeżenie poprzedzić ponoć jakieś wydarzenia na niebie jak czytałem w innych proroctwach.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » piątek 19 kwie 2019, 20:37

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm pojawiły się nowe orędzia z kwietnia. Oto fragment orędzia Matki Bożej:
Źli ludzie, już teraz obsadzają najważniejsze strategiczne miejsca, by uderzyć w was z każdej strony. Wywołają sztucznie głód i choroby zaraźliwe, by tym szybciej was wykończyć. Dodatkowo ci najgorsi, chcą otworzyć na oścież wasze granice, by nastąpił zalew tych co przychodzą, aby niszczyć, kraść, zabijać, plądrować, gwałcić. Oni wypełniają jedynie dyrektywy Żydów Chazarskich. Wielu z ich grona jest członkami loży masońskich i iluminatów.

Jeżeli się nie opamiętacie, jeżeli się nie nawrócicie, już bardzo niedługo obficie poleje się Polska Krew, płynąc nie małym potokiem. Realnie wam zagraża to, że muzułmanie niszczyć będą kościoły, tak jak czynią to już na zachodzie. Zaczną się liczne niepowstrzymane mordy na katolikach, a zwłaszcza na kapłanach i biskupach. Nadgorliwe niektóre kraje Unii Europejskiej będą u was chciały nieść pomoc, lecz muzułmanom, na podstawie waszego chorego prawa, wejdą do Polski obce wojska, by zabijać tych, którzy są im nieposłuszni i walczą z wrogiem Polski i z muzułmanami.

Wielu Polaków się zbuntuje, poleje się wiele, wiele polskiej krwi. Do pomocy muzułmanom w wyżynaniu Polaków dołączą Ukraińcy, widząc w tym dobry, dogodny moment, by skorzystać z okazji zajęcia wielkich połaci Polski. W tym czasie bez wojny zginie około 30 000 000 (trzydziestu milionów) Polaków, Dopiero pod koniec, Ja Sama wkroczę, by uratować resztę wiernych Polaków, która pozostanie.

Oto nakreśliłam wam najczarniejszy scenariusz wydarzeń, który może się zrealizować tylko dlatego, że nie chce się wam wysilić, nie chce się wam modlić, składać Bogu swoich ofiar. Ostrzegam was lojalnie jako wasza Królowa, jak ostrzegałam kraje byłej Jugosławii w Medziugorie. Czy jednak zechcecie Mnie posłuchać? Co wybierzecie?
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm
Na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html też jest nowe orędzie z kwietnia. Oto fragment (tłumaczenie google translate):
Wasze oczyszczenie już się rozpoczęło, jesteście w czasie prób i złych wiadomości; w krótkim czasie nadejdzie schizma, wojna i kryzys finansowy; kiedy ziemia jest najbardziej niespokojna, przyjdzie Ostrzeżenie mojego Ojca.

Śmiertelnicy przyzwyczajają się do życia z próbami, ponieważ są częścią twojego oczyszczenia. Bóle dopiero się zaczynają, jeszcze nic nie widziałeś; po Ostrzeżeniu rozpoczną się nieszczęścia z ostatniego panowania Antychrysta. Będzie to czas wielkich prób, podczas których będziecie doświadczani w wierze, ten, który odejdzie od Boga, zginie, ponieważ bez Boga nie będziecie w stanie przezwyciężyć żadnej próby.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
To francuskie proroctwo mówi też o trzęsieniach ziemi jeśli dobrze translator przetłumaczył.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 20 kwie 2019, 00:09

Przepowiednia pożar katedra Notre Dame !

https://www.youtube.com/watch?v=DyvKARuB_m8

Data premiery: 16 kwi 2019
Przepowiednia pożar katedra Notre Dame
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 30 kwie 2019, 18:34

Fragment jednego z kwietniowych orędzi ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm
Szatan mając wiele władzy w świecie i Kościele Świętym, będzie chciał całkowicie zniszczyć Kościół Święty na różne sposoby, w tym utopić Go we krwi wiernych i duchownych. Wzywam was po raz kolejny do modlitwy i ofiary, a wzywam was od wielu dziesięcioleci. Tylko nieliczni podjęli wezwanie.

Sprawiedliwość Boża dopuści do rzezi wielu, wielu wiernych i kapłanów oraz hierarchii, a Kościół Święty odnowi się we krwi swoich męczenników. Przebiegający tok wydarzeń oraz nadchodzące wydarzenia sprawią, że ponownie Kościół Święty stanie się naprawdę Święty, świętością swoich wyznawców.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm
Na stronie https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... osierdzia/ jest ciekawe orędzie skierowane w dużej mierze do kapłanów głównie tych grzesznych ale nie tylko. Warto przeczytać.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 01 maja 2019, 17:48

Fragment orędzia ze strony http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola (z 22.04.2019 r.)
Czas wydarzeń zapowiedzianych już się wypełnia i nastąpi przyśpieszenie oczyszczenia narodów, a narodu polskiego w pierwszej kolejności.
...
Płacz i zgrzytanie zębów, potop jak za NOEGO ale złości i nienawiści, a wkrótce wojny. Nastąpi też to dzieło " Prześwietlenia Sumień " jako AKT MOJEGO OJCOWSKIEGO WIELKIEGO MIŁOSIERDZIA. Trzeba się przygotować, to już wiele razy zostało objawione, nie mniej nie wszystkie dzieci Królowej Polski w kraju i za granicą są przygotowane- BIĆ WIĘC NA ALARM. Przez zasługi świętych i błogosławionych, częściowe adoracji i jerycha, Moja Ojcowska złość w małym procencie została usatysfakcjonowana. Moi słudzy w kapłaństwie Mojego Syna – biskupi i kapłani spoczywają na laurach. Dobro materialne zaćmiło ich umysł, serce i rozum. Słudzy Mojego Syna wybrani milczą, ale mówię wam kamienie zaczną mówić, gdy wy nie otworzycie swoich serc na działanie Ducha Świętego, gdy nie ulękniecie się tej pożogi, która nadchodzi. Śmiejecie się z maluczkich. To wasze ja -"EGO" to wybraństwo, niczego wam nie zapewni w niebie bez waszej współpracy z łaską Bożą.

Sąd nad światem już naznaczony, terminy ustalone. Jak zacznie się trząść ziemia, spadną gwiazdy, słońce się zaćmi, to jest ZNAK MOJEGO OJCOWSKIEGO GNIEWU, KTÓRY NALEŻY USZANOWAĆ. Trzeba upaść na twarz ze swoim Aniołem stróżem i błagać w pokornej modlitwie o łaskę przetrwania i dotrwania. Wszystko zostanie zmienione, ziemia, lądy, morza i oceany, woda wyleje się na nowo. Potop dziecko, ale w innym wydaniu - Gniewu MOJEGO.

Zbyt krnąbrni jesteście Wy XL, kapłani jak i lud Mój ukochany, lekceważący Moje odwieczne prawa. Oczyszczę Kościół Mojego Syna, tą oblubienicę. To jest ten ostatni moment jak podał anioł duchowo wcześniej; Apokalipsa św. Jana 13 rozdział werset 1: „I ujrzałem Bestie wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów a na jej głowach imiona bluźniercze* /zgłębić całość /. To jest ten czas. Antychryst przejmuje władzę, ucisk będzie wielki, a wszystko na oczyszczenie Matki Kościoła świętego w Polsce i na świecie. Zachować należy ciszę serca, modlić się trwać w dziękczynieniu, bo kara musi nastąpić. BĘDZIE NOWA ZIEMIA I NOWE NIEBO. I tak się stanie.
Źródło: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola (z 22.04.2019 r.)
Fragment orędzia ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html - z 23.04.2019 (tłumaczenie google translate)
Nadchodzi schizma, wielu kardynałów już zaczęło oddzielać się od Kościoła mojego Syna. Ci, którzy są wierni i posłuszni Wikariuszowi Chrystusa, są bardzo nieliczni na ziemi; podział już się rozpoczął, brakuje mu niewiele, aby schizma formalnie ogłosiła się.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html z 23.04.2019 - (tłumaczenie google translate)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 01 maja 2019, 19:13

Proroctwo św. Franciszka z Asyżu o prawdziwym i fałszywym papieżu

Obrazek
Franciszek z Asyżu nawiedzający swój klasztor w ognistym rydwanie - Josep Benlliure (1855–1937) en.wikipedia.org

Działajcie odważnie, bracia; bądźcie dzielni i ufajcie Panu.

Czasy wielkich prób i wielkich ucisków szybko nadchodzą; — zamieszanie i waśnie, tak co do rzeczy duchowych jak i doczesnych, będą rozliczne;

— miłość wielu oziębnie — i niegodziwość złych wzrośnie.

Demony będą miały niezwykłą moc, — nieskazitelna czystość naszego zakonu i innych [zakonów] zostanie tak bardzo oszpecona,

— że tylko bardzo niewielu chrześcijan będzie ze szczerym sercem i doskonałą miłością posłusznych prawdziwej osobie trzymającej władzę papieską i Kościołowi Rzymskiemu.

W czasie tego ucisku pewien człowiek, — niekanonicznie wybrany, — zostanie podniesiony do godności papieża.

— Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci.

Wtedy zwielokrotnią się skandale, — nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, — ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Będzie tak wielka różnorodność opinii i liczne podziały wśród ludzi, między zakonnikami i duchownymi, — że jeśli te dni nie zostałyby skrócone, według słów Ewangelii,

— to nawet wybrani zostaliby wprowadzeni w błąd, jeśliby nie byli w szczególny sposób prowadzeni pośród tak wielkiego zamieszania, dzięki niezmierzonemu Bożemu miłosierdziu.

Naszej regule i sposobowi życia niektórzy będą z przemocą sprzeciwiać się i straszliwe pokusy na nas przyjdą.

— Ci zaś, którzy pozostaną wierni, otrzymają koronę życia.

Ale biada tym, — którzy ufając jedynie swojemu zakonowi, — popadną w letniość, bo nie będą w stanie przetrzymać pokus, które zostały dopuszczone dla doświadczenia wybranych.

Ci, którzy wytrwają w swojej żarliwości i przylgną do cnoty z prawdziwą miłością i zapałem dla prawdy, — będą cierpieć niesprawiedliwości i prześladowania jako rebelianci i schizmatycy,

— ponieważ ich prześladowcy, — prowadzeni przez złe duchy, — będą twierdzić, że oddają wielką cześć Bogu poprzez rugowanie tego rodzaju zepsutych ludzi z powierzchni ziemi.

Ale Pan będzie ucieczką uciśnionych — i uratuje tych wszystkich, którzy Mu ufają.

I by stać się jak ich Głowa [Jezus Chrystus], — oni, wybrani, — będą działać z ufnością — i przez swoją śmierć uzyskają dla siebie życie wieczne;

— decydując się bardziej słuchać Boga niż ludzi, — nie będą się lękać niczego i będą raczej skłonni zginąć [fizycznie] niż zgodzić się na kłamstwa i przewrotność.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, — a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej.

Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają,

— dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.
—————————————————————————–
źródło: „Works of the Seraphic Father St. Francis Of Assisi”
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 01 maja 2019, 19:50

Moim zdaniem na tronie papieskim zasiądzie po prostu antychryst ale może się mylę. Biblia mówi jak pamiętam o fałszywym proroku i antychryście. Któryś z nich moim zdaniem będzie na tronie papieskim. Będzie też fałszywy mesjasz którego żydzi mają ogłosić ale czy to będzie jeszcze inna osoba niż któryś z tych dwóch nie wiem.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 695
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19679 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » środa 01 maja 2019, 21:40

Biblia mówi
kto napisał biblię... włączamy myślenie.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » sobota 18 maja 2019, 13:41

Ostatnio natknąłem się na pewne proroctwo na stronie http://trinite-sainte-et-mariemamere.ov ... -2019.html

Ponoć coraz bliżej jest tzw. Ostrzeżenie czyli sąd każdego człowieka przez Boga na próbę. W czasie poprzedzającym to wydarzenie ponoć wiele osób dozna uzdrowienia gdy na niebie widoczny będzie krzyż a ludzie z wiarą się przed nim pokłonią i pomodlą. Poniżej proroctwo, tłumaczenie google translate więc może być niedokładne.
PILNE ODWOŁANIE JEZUSA MIŁOSIERDZIA DO JEGO WIERNYCH LUDZI

 

Mój ludu, przynoszę ci mój pokój, moją miłość i moje miłosierdzie.


Jestem waszym Jezusem Miłosierdzia, który przemawia do was, słuchajcie mnie, mój ludu. Zbliża się koniec czasu Mojego Miłosierdzia, skorzystajcie z tych tysięcznych, które wam pozostały, aby pojednać was z Bogiem i ponownie przyjąć drogę zbawienia. Z moim Ostrzeżeniem i Moim Cudem, czas Mojego Miłosierdzia skończy się i rozpocznie się czas ostatniego etapu mojej Sprawiedliwości i Oczyszczenia, które zakończy się waszym wyzwoleniem i wydaleniem ziemi z panowania zła.

 

Mój ludu, mój chwalebny krzyż wkrótce pojawi się na firmamencie i będzie widoczny na całej ziemi. Cała ludzkość w ciągu 7 dni i nocy może kontemplować światło mojego chwalebnego krzyża na Golgocie; w czasie, który przetrwa mój chwalebny krzyż w niebie, ujrzymy wielkie niebiańskie manifestacje; moi aniołowie otoczą go, a Niebo otworzy się, abyście mogli zobaczyć wielkie niebiańskie cuda, których nigdy wcześniej nie widziały żadne oczy. Każdy, kto pokłoni się i modli się z wiarą do Mojego Krzyża, zostanie uzdrowiony.

 

Wielu chorych ciała i duszy zostanie uzdrowionych i uwolnionych, nastąpi nowa Pięćdziesiątnica na ziemi; wielu będzie mówić nowymi językami i otrzyma dary i charyzmaty od mojego Ducha Świętego. Mój lud będzie się radował i chwalił chwałę Bożą. Będzie wiele nawróceń, a wiele dusz, które były daleko od Owczarni, nawróci się i otrzyma Chrzest Duchem. Wielu Saula odejdzie od prześladowców mojego Kościoła, aby stać się moimi uczniami tych ostatnich czasów.

 

Radujcie się mojego ludu, ponieważ moje następne przyjście jest blisko. Przyjdę z całą moją chwałą i wspaniałością, jako Najwyższy Król, aby panować nad moim wiernym stadem w moim Nowym Niebiańskim Jeruzalem. W moich Nowych Niebiosach i mojej Nowej Ziemi czekam na moich Oczyszczonych Ludzi; Będę twoim Bogiem, a ty będziesz moim wybranym ludem. Moja Wola zostanie wykonana w Niebie i na Ziemi, moja Chwała objawi się tobie, a Odłamek Mojego Niebieskiego Jeruzalem okryje cię. Będziecie Istotami Światła i niczym i nikt nie zabierze waszej Radości.

 

Odwagi, więc trzymajcie wiarę, brakuje jej, abyśmy byli zjednoczeni jako jedna rodzina. Przygotuj mój lud na przybycie mojego chwalebnego krzyża i mojego ostrzeżenia; gromadzić się na modlitwie i chwalić chwałę Bożą hymnami i psalmami; bo zacznie się moje panowanie pokoju, miłości i miłosierdzia. Pozostańcie w moim pokoju, mój ludu.

Jestem waszym Jezusem Nieskończonego Miłosierdzia.
 

Spraw, by moje wiadomości były znane na całym świecie.
Źródło: http://trinite-sainte-et-mariemamere.ov ... -2019.html
(tłumaczenie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 19 maja 2019, 18:40

Proroctwo/orędzie ze strony "W obronie wiary i tradycji" na temat nadchodzących wydarzeń, o kataklizmach i innych rzeczach.

https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... -w-polsce/
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 26 maja 2019, 00:10

Elen Elijah - Przyszłość Polski i świata, przepowiednie

https://www.youtube.com/watch?v=dohxTO-kObM

Opublikowany 19 maj 2019
Elen jest uzdrowicielem duszy, jasnowidzacą, jasnoczującą, nauczycielem duchowym, doradcą życiowym, trenerem rozwoju osobistego, regreserką, założycielką Uniwersytetu Instytutu Nowej Ziemi, twórczynią metody "Translacja" transformującej programy świata dualnego, autorką książek, poetką.
1 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » niedziela 16 cze 2019, 13:00

Ciekawe orędzia Boże z ostatniego czasu m.in. o sfałszowanych wyborach a także o zbliżającym się zamieszaniu w Kościele katolickim:

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/oredz- ... rozeznanie
A wybory do Parlamentu Europejskiego to wyreżyserowany cyrk pod dyktando wielkich tej ziemi nie myślących o odpowiedzialności wobec Mojego Ojca Niebieskiego.

Wszechmogący Święty jest i was wezwał do świętości.

Każda grupa polityczna kombinowała, by dostać jak najwięcej mandatów „zaufania” do Unii Europejskiej, która jest proateistyczna, bez BOGA nie przestrzegająca praw Dekalogu, więc na czym oprzeć się chce? Deprawacja maluczkich weszła, to jest przekręt. Co do "Konfederacji" to już zostało podane przez Mojego proroka Krzysztofa Michałowskiego /cyprianpolakwiara.blogspot.com-maj 2019/.

Sfałszowano wybory, ale jak powiedziałem przewodników trzeba wybierać pośród rodowitych Polaków, wg nie ludzkich kryteriów, ale Bożego wyzwania. Ten czas nagonki na polski wybrany naród jest z każdej strony. Żydokomuna ma swoje wtyki jak wy to mówicie, więc wykorzystano agentów do rozbicia i tej "Konfederacji" jak i "Kukiz 15" i pomniejszenia frekwencji za program przeciwko ustawie 447 dotyczącej mienia po spadkowego, nie słusznego z Bożej woli. Powierzam POLSKĘ dla Polaków i Żydów - tych, którzy mają korzenie polskie, wszystko winno być udokumentowane.

Więc nie dziwcie się dzieci Matki Kościoła Świętego w Polsce i po za jej granicami, wybrani Apostołowie Czasów Ostatecznych, że to walka wręcz.

Mój przeciwnik antychryst ma mało czasu, dlatego działa ze zdwojoną po trzykroć siłą na każdym etapie zarówno przez Episkopat Polski, PIS jak i Koalicje Europejską.

To wszystko runie, opadnie gospodarka rolna-głód jak i duże zachwiania w przyrodzie, co widać.

Apokalipsa trwa i oczyszczenie trwa.

Tak, dopiero podczas ucisku Polacy się zjednoczą, by błagać MAJESTAT BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO, by pozwolił bym Ja Jezus Chrystus Król Wszechświata Syn Maryi został Królem Polski w pełni tego słowa znaczeniu. Korona i berło z miłością winna być MNIE OFIAROWANA i w pokorze serca dana.

Tak wybraliście europosłów jak wam pasowało.
Źródło: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/oredz- ... rozeznanie (29.05.2019 r.)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 18 cze 2019, 15:21

Nowe proroctwo z 9.06.2019 mówiące o tym, że kończy się Boże miłosierdzie a nadchodzi Boża sprawiedliwość. Można sobie przetłumaczyć w google translate.

http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 27 cze 2019, 17:19

Fragment orędzia ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html moim zdaniem istotny. Tłumaczenie google translate więc wiadomo, że może być niedokładne.
Demony nieczystości należą do tych, którzy tracą najwięcej dusz; naruszenie szóstego przykazania Prawa Bożego powoduje, że młodzież i ludzie gubią się na zawsze. Miliony dusz żyją dziś z demonami ciała, co powoduje, że Duch Boży i Anioł Stróż oddalają się od nich. Złe duchy kontrolują, kierują i kierują życiem milionów ludzi.
...
Bracia, wszystkie istoty, które nazywacie istotami pozaziemskimi lub kosmitami, są demonami. Nie wierzcie obcym kłamstwom ani nie udawajcie Iluminowanych lub Oświeconych istot, ponieważ wszystkie one są demonami! Są bytami z piekła; wielu jest przebranych za Aniołów Światła, wysyłając wiadomości, które ogromna większość ludzkości, z dala od Boga, przyjmuje i podąża tak, jakby były Boskie.

Zwracaj szczególną uwagę na tych braci, ponieważ tak zwana Angelologia to New Age, która służy przeciwnikowi. Każde przesłanie pochodzące od Najwyższego musi być chronione przez Słowo Boże. Pamiętaj, że wszystko zostało już napisane; proroctwa prawdziwych instrumentów nieba z ostatnich czasów przypominają o tym, co już jest w Świętym Słowie. Każde przesłanie z nieba musi nawoływać do pokuty i nawrócenia ludzkości; a najważniejsze musi duchowo przygotować Lud Boży na nadchodzące wydarzenia. Każde przesłanie z nieba musi powiedzieć ci karę, która przyjdzie na ludzkość, jeśli nie nawróci się i nie wróci do Boga.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
całość na stronie
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » czwartek 27 cze 2019, 23:31

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm pojawiły się nowe orędzia z czerwca. Nie wiem czy powinienem to tu zamieszczać bo fragment dotyczy zdrowia ale nie wiem gdzie indziej to umieścić. Fragment orędzia z 20.06.2019 r.
Umartwianie smaku, ma również walory praktyczne. Wszelkie gorzkie zioła, mają w sobie najwięcej pożytecznego działania na organizm ludzki. Cukier stosowany w łakociach, słodkich napojach, herbacie i innych, powoduje ogromny wzrost zagrzybienia organizmu od wewnątrz, sprzyja błyskawicznemu rozwojowi raka pod każdą postacią, jak również wielu innych przykrych dla wielu dolegliwości. Stosowanie ostrej papryki (kapseicyna) niszczy wiele chorób wywoływanych przez drobnoustroje, w tym większość chorób raka.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm
W słowie kapsaicyna jest literówka ale to chyba nie ma znaczenia. Mogła powstać przy przepisywaniu.
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » środa 03 lip 2019, 18:56

Na stronie http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/oredz- ... rozeznanie pojawiło się nowe orędzie z 25.06.2019 które mówi m.in. że 3,5 letni ucisk już trwa i że zostaną zmienione słowa konsekracji. Kto zainteresowany niech przeczyta.

Na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html pojawiło się nowe orędzie z 25.05.2019 poniżej fragment, tłumacznie google translator. Kto zainteresowany niech przeczyta sobie całość.
Moje dzieci, w krótkim czasie wszystko się zmieni, wydarzenia wydarzą się bez ostrzeżenia, a miliony dusz zostaną utracone, ponieważ nie będą miały czasu na pokutę. Obudzi się gniew natury i wiele miejsc i ludzi na ziemi zniknie. Ogień wulkanów łańcuchowych i ogień z nieba wstrząśnie całym stworzeniem; Ziemia będzie jęczeć z tych ostatnich bólów porodowych i nie przestanie drżeć i jęczeć aż do narodzin Nowego Stworzenia.

Kontynenty połączy się i pozostanie tylko jeden kontynent, morze zniknie; nie będzie już w Nowym Stworzeniu. Wszystko zostanie odnowione dzięki mądrości Świętego Ducha Bożego; Nowych Niebios i Nowej Ziemi będzie Rajem stworzonym przez Boga dla Jego wybranego ludu. Dziatki, rozpocznie się ostatni etap waszego oczyszczenia, cierpię, gdy widzę, że ogromna większość nadal jest tak zrelaksowana. W ułamkach sekund wszystko się zmieni i to, co istnieje, przestanie istnieć. Jeśli ta ludzkość będzie nadal zasłonięta grzechem i nie obudzi się z jej letargu, ci, którzy zamieszkają w Nowym Stworzeniu, będą nieliczni.

Dziatki, módlcie się za Papieża, ponieważ jego doświadczenie jest wielkie; nowe reformy, które zostaną ogłoszone, wprowadzą schizmę do Kościoła mojego Syna. Schizma rozpocznie ostatni etap waszego oczyszczenia i obudzi w łańcuchu wszystkie inne wydarzenia opisane w Świętym Słowie Bożym na ten koniec czasu.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumacznie google translate)
0 x



pawelz
Posty: 390
Rejestracja: poniedziałek 08 maja 2017, 14:29
x 4
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 136 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: pawelz » wtorek 16 lip 2019, 20:39

Na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html pojawiły się nowe orędzie z 1 i 11 lipca na temat związany z obecnym propagowaniem LGBT, duchami nieczystości i na temat związany z tatuowaniem, operacjami i implantami robionymi z czystej próżności co jest grzechem. Kto zainteresowany niech sobie przeczyta.
fragment orędzia z 11.07.2019
Strzeżcie się profanacji Świątyni Ducha Świętego, która jest waszym ciałem; nie kalajcie mojej pracy, robiąc Tatuaże, Piercing, Implanty lub Chirurgię przez kaprys lub próżność, ponieważ prawdę wam mówię, że to jest obrzydliwe w oczach waszego Boga!
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translator)
Fragment orędzia Matki Bożej na temat zakonu Paulinów ze strony http://nachwaletrojcyswietej.com z lipca, kto chce niech poszuka całości
...zbliża się czas rozpaczy dla Polski i świata...BÓG OJCIEC już dawno chciał powiedzieć „STOP” życia na Ziemi, lecz Ja błagam Stworzyciela świata i liczę na ich zmianę. Tak bardzo długo przychodzę na Ziemię, rozmawiam i proszę ludzi, ale ten ROK jest ostatni pokoju, więc wybierajcie – Jezusa Chrystusa KRÓLA POLSKI – czy WOJNĘ już ostatnią, a kataklizmy będą niszczyły ludzi powoli, powoli, powoli. Matka Boża Królowa Polski
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.com (lipiec 2019 )
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Proroctwa

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 24 lip 2019, 23:21

7 Wizji William Branham

https://www.youtube.com/watch?v=3bTR3QOjBqE

Opublikowany 17 lip 2019
Link do źródła :
https://pl.wikipedia.org/wiki/William...
0 x



ODPOWIEDZ