Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Inna wersja rzeczywistości

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 18 sty 2022, 09:32

Budzimy demony - Dariusz Kwiecień - 01- 2022
15 727 wyświetleń17 sty 2022

https://youtu.be/qp8xtL4gQlI
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 13 lut 2022, 22:20

Straszyłem. Już za późno. Dariusz Kwiecień . 02 . 2022
13 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=CtuDi44JywQ

RieseOlbrzym
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 08 mar 2022, 14:21

Dzieje się .... - Dariusz Kwiecień - 03 - 2022
https://youtu.be/TJjIuIlYogk
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 08 mar 2022, 15:33

Pszczoły i muchy
62 724 wyświetlenia4 mar 2022
https://youtu.be/fgvAbA47NWU

cz.2:
https://rumble.com/vwfspy-wiadomoci-3-marca-2022.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 14 mar 2022, 13:53

IKONA W ROSJI PŁACZE KRWAWYMI ŁZAMI, a na Ukrainie MARIUPOL= MIASTO MARYI płonie...
13 mar 2022

https://www.youtube.com/watch?v=bzybAEsgVLc

Moc w słabości
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 23 mar 2022, 17:23

Symbole, Sny, odwiedziny, istota czasu - moje doświadczenia podczas tłumaczenia książki
1 lut 2022

https://www.youtube.com/watch?v=0eLfwm77aFI&t=516s

Wyzwól Się

Witajcie.
Podczas tłumaczenia kolejnego rozdziału 2 części książki Pavliny Klemm "Lichtbobtschaften von der Plejader" naszły mnie pewne przemyślenia, którymi chciałam się z wami podzielić, jednakże podczas kiedy o nich mówiłam automatycznie jakoś nawiązałam do symboli i snów i ostatnich fascynujących rzeczy które mi się przytrafiły.
Odwiedziły mnie ponownie istoty o których wam kiedyś mówiłam - moja gwiezdna rodzina.. dostałam wyraźne instrukcje czym powinnam się zająć, kim jestem (abym już nie wątpiła więcej) oraz dostałam pewne wskazówki w postaci symboli i nawiązań do poprzednich snów.
Jeszcze wszystkiego nie zdołałam rozwiązać nie mniej jednak wierzę że wy posiadacie inne części tej układanki, bowiem wszyscy jesteśmy połączeni i tworzymy pewną całość.

Film jest pełen różnych zdjęć - wraz z symbolami które widziałam.. więc po niekąd zmiany slajdu oznaczają zmianę tematu..

W tym nagraniu również komentowałam to co juz nagrałam - nasunęły mi się pewne myśli podczas odsłuchiwania tego materiału.

Nagrałam go ok 4 tyg temu..ale przez ten czas tyle dziwnych rzeczy się działo (nie przyjemnych) które nie pozwalały mi wgrać tego nagrania.

Mam nadzieję że tym razem się uda.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 28 mar 2022, 08:51

Musiało dojść do wojny? Służby specjalne i Niebiańska Jerozolima *Witold Gadowski | DUŻY W MALUCHU
520 433 wyświetlenia23 mar 2022

https://youtu.be/9bilmNZ8CPg
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 30 mar 2022, 21:25

Komentarz Tygodnia: Gospodarz czy sługa?
60 412 wyświetleń30 mar 2022

https://youtu.be/X_Pttt_HEyI
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 10 kwie 2022, 17:02

Nienawiść do ludzi i złowroga propaganda

Powyższy program jest przesiąknięty nienawiścią, która jest znana wśród ludzi pokroju tego pana. Nie mówi nic nowego, powtarza propagandę putinowską bo tak został wychowany.
Jeśli to prawda...
Dr Andrzej Kaczorowski - Ukończył Moskiewską Szkołę Hipnozy oraz Pedagogiczny Uniwersytet w Moskwie ze stopniem doktora i kandydata psychologicznych nauk oraz w kształcił się w Instytucie Medycyny Naturalnej, Teologii i Psychologii. Jest wykładowcą Studium Psychologii Psychotronicznej oraz Instytutu hipnozy Klinicznej w Moskwie.

.Jego wiedza i nauka hipnozy u najlepszych nauczycieli za granicą, w kraju, a szczególnie w Rosji pozwalają mu osiągać sukcesy w hipnoterapii.

Wszyscy zainteresowani pamiętają jego wpadkę w telewizji, gdy poddał hipnozie człowieka, którego potem nie mógł przywrócić do normalności. Program przerwano, bo powstała sytuacja zagrożenia życia.
Ręce, które liczą
Alicja Giedroyć15 kwietnia 2005

Obrazek
Fot. Marek Grotowski Zapytany o swoją działalność Andrzej Kaczorowski twierdzi, że nie leczy. Jednak na swoich stronach internetowych i w materiałach reklamowych mówi o tym wprost

Żeby zostać doktorem, trzeba tylko wydać odpowiednio dużo pieniędzy
Czy Andrzej Kaczorowski, który od lat prowadzi we Wrocławiu popularny gabinet hipnoterapii i twierdzi, że leczy najcięższe przypadki, popełnia ...


Żeby zostać doktorem, trzeba tylko wydać odpowiednio dużo pieniędzy
Czy Andrzej Kaczorowski, który od lat prowadzi we Wrocławiu popularny gabinet hipnoterapii i twierdzi, że leczy najcięższe przypadki, popełnia przestępstwo? Ustala to właśnie policja ze Starego Miasta. Doniesienie w tej sprawie złożyła Dolnośląska Izba Lekarska

Po jednej z publikacji prasowych na temat pana Kaczorowskiego uznaliśmy, że to już przesada – mówi dr Maciej Przestalski, szef Komisji Etyki DIL. – Ten człowiek posługuje się tytułem doktora i zapewnia, że leczy. Sprawdziliśmy: nie jest zarejestrowany w żadnej izbie lekarskiej w Polsce, nie ma więc do tego prawa. Ustawy o zawodzie lekarza i o zakładach opieki zdrowotnej nie pozostawiają tu miejsca na spekulacje. Leczyć może tylko lekarz. Pan Kaczorowski nim nie jest, nie ma medycznego wykształcenia, więc naszym zdaniem popełnia oczywiste przestępstwo.
Wrocławski hipnotyzer nie chciał z nami rozmawiać na ten temat. Powiedział tylko, że nie łamie prawa, bo nie podlega przepisom dotyczącym izb lekarskich, gdyż do nich nie należy. Zapewnił, że nigdy nie podaje się za doktora medycyny ani też nie twierdzi, że kogokolwiek leczy. Dla Macieja Przestalskiego nie ma jednak wątpliwości, że w języku polskim określenie „doktor” kojarzone jest z tytułem lekarskim. Zwłaszcza gdy używa się go w kontekście różnego rodzaju terapii.

Wyleczy nawet AIDS

– To jest mylące, wiele osób uważa go za lekarza – mówi Maciej Przestalski. – Nadużywa w ten sposób zaufania chorych. Zwłaszcza, że hipnoza, którą stosuje, należy do metod medycznych.
Jeden z publicznych pokazów hipnozy stosowanej przez Kaczorowskiego opisaliśmy kilka tygodni temu. Zwracaliśmy wtedy uwagę, że hipnotyzer nie pyta nawet o zgodę swoich „pacjentów” na taki zabieg i właściwie nie wiadomo, czemu mają służyć te estradowe popisy. Zdaniem psychologa dra Kazimierza Szczerby, stosującego hipnozę w swoim gabinecie od kilkudziesięciu lat, może być ona tylko jednym z elementów terapii. Sama w sobie, jeśli nie jest wykonywana przez fachowca, może rodzić wręcz zagrożenie.
– Jeśli podczas seansu hipnotycznego uda się dotrzeć np. do traumatycznych przeżyć, dopiero wówczas zaczyna się praca terapeutyczna – podkreśla dr Szczerba.
Psycholog uważa, że zasady etyki nie pozwalają na hipnotyzowanie dzieci, najbardziej podatnych na taki wpływ. Uzdrowiciel się tym nie przejmuje: byliśmy świadkami, że dzieci są częstymi obiektami jego zabiegów.
Nie jest też prawdą, że Kaczorowski nie twierdzi, że leczy. Wręcz przeciwnie: takiego sformułowania używa bez najmniejszej żenady w swoich materiałach reklamowych.
Na stronach internetowych informuje, że „skutecznie leczy i uzdrawia ze wszelkich chorób i schorzeń, takich jak np. choroby serca, nadciśnienie, zawały, wylewy, wrzody układu pokarmowego, zapalenie okrężnicy, przewlekły nieżyt oskrzeli, astma, alergia, nowotwory”. Wśród licznych schorzeń wymienia także te, wobec których współczesna medycyna jest bezradna, jak choćby AIDS.

To nie żarty, to organizacja

Wiarygodności dodaje mu podpieranie się kontaktami ze światem medycznym. „Hipnozę skutecznie stosuje od 1988 r. w gabinetach lekarskich” – czytamy w reklamówce. Gabinet prowadzi wspólnie z żoną, która jest lekarzem. W niektórych materiałach występuje ona tylko pod panieńskim nazwiskiem. Ostatnio przeniósł swoją siedzibę z ul. Ruskiej do pomieszczeń polikliniki przy ul. Grabiszyńskiej – znanej i niegdyś renomowanej placówki medycznej. Gabinet w poliklinice – to także brzmi poważnie.
Kaczorowski podaje, że jest inżynierem, pedagogiem, psychologiem. Nie potrafił jednak sobie przypomnieć, kiedy i gdzie kończył któreś z tych licznych studiów. Z informacji DIL wynika, że pracował jako stolarz. Posługuje się tytułem: Professor Doktor & Great Master-Expert of Spiritual Healing” (czasem bez ostatniego członu). Taka tytułomania nie bierze się z niczego. Nasz uzdrowiciel jest związany z największą polską organizacją, która nadała sobie prawo do weryfikowania paramedyków i nieźle na tym zarabia. NFSH of Poland – Naczelna Izba Uzdrowicielska w III RP działa w Kartuzach. NFSH to organizacja uzdrowicieli zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Niestety, nie odpowiedziała nam na pytanie, czy ma w Polsce swoją filię.
Kartuska NFSH tworzy strukturę analogiczną do organizacji lekarskich. Powołuje uzdrowicieli krajowych i wojewódzkich (Kaczorowski jest uzdrowicielem wojewódzkim na Dolny Śląsk, był także uzdrowicielem krajowym). Jego żona pełni funkcję „krajowego konsultanta lekarskiego”. Organizacja opiera się na terenowych jednostkach – wojewódzkich izbach uzdrowicielskich (Kaczorowski jest szefem dolnośląskiej). NFSH prowadzi także Światową Akademię Nauk Leczenia i Uzdrawiania, której rektorem jest Andrzej Mankiewicz – bliski współpracownik i przyjaciel Andrzeja Kaczorowskiego (wrocławski hipnotyzer swego czasu był także rektorem jego „uczelni”). Ambitny program nauczania, obejmujący nawet „katedry” typowe dla konwencjonalnej medycyny (anatomia, fizjologia, biochemia, biofizyka, farmakologia), nie powinien przerażać chętnych do zdobycia certyfikatu oraz „naukowego” tytułu.

Idolem Bill Gates

– Uczymy tych przedmiotów tylko w takim zakresie, jaki jest potrzebny uzdrowicielowi – wyjaśnił nam Andrzej Mankiewicz. Podając się za osobę chętną do studiowania, zdradziliśmy mu swoje wątpliwości. Oto nie mamy, zdaje się, żadnych mocy uzdrowicielskich, nie udało się nam skończyć studiów na politechnice, bo były za trudne. Nie kryliśmy, że pomysł nauki wziął się z chęci zarabiania w taki sposób.
– Nie szkodzi – zachęcał nas Mankiewicz. – To nie jest wiedza zarezerwowana dla wybitnych. Każdy może się tego nauczyć, nie trzeba mieć żadnych predyspozycji.
Trzeba za to mieć pieniądze. Studia są płatne, a zdobywanie kolejnych tytułów wiąże się z coraz wyższymi sumami. Tytuł bakałarza (Bachelor) otrzymuje się po wpłaceniu 1 tys. dolarów, ale Bachelor/Master/Doktor kosztuje już 5 tys. Na pocieszenie – uzdrowicielem można zostać w eksternistycznym systemie, nie trzeba nawet odbywać odległych podróży.
Według Mankiewicza, do jego organizacji należy już ponad tysiąc osób. Zapewne wydatki przez nie poniesione szybko się zwracają. Wizyta u uzdrowiciela kosztuje 100-300 zł. Może więc dlatego w NFSH lansuje hasło: „Uzdrowiciel w każdym domu”, a jeden z honorowych numerów przyznał najbogatszemu człowiekowi w świecie, Billowi Gatesowi. W Kartuzach powstaje także Dom Uzdrowiciela Globalnego w III RP imienia Billa Gatesa. Ma być siedzibą Naczelnej Izby Uzdrowicielskiej. Andrzej Kaczorowski należy do ścisłej czołówki sponsorów tej inwestycji.
Czy wrocławskie organy ścigania dopatrzą się w jego działalności przestępstwa?
Wrocławska policja, pod nadzorem prokuratury, zajmuje się sprawą od kilku miesięcy.
– Na razie nie ma zarzutów, wciąż przesłuchujemy świadków i poszkodowanych – powiedział nam Paweł Petrykowski z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Tylko lekarz
Zgodnie z ustawą o zawodzie lekarza, w Polsce świadczenia zdrowotne, polegające na rozpoznawaniu i leczeniu chorych, może wykonywać tylko osoba legitymująca się dyplomem lekarza i zaświadczeniem uprawniającym do wykonywania zawodu na terenie RP.

Lawina uzdrowicieli
Według szacunkowych danych, w Polsce działa ok. 70 tysięcy różnego rodzaju uzdrowicieli. To połowa liczby lekarzy w naszym kraju. Większość uzdrowicieli rejestruje po prostu działalność gospodarczą. Wielu posługuje się świadectwami ukończenia kursów z zakresu paramedycyny, członkostwa w różnego rodzaju stowarzyszeniach, certyfikatami Naczelnej Izby Uzdrowicielskiej, przez medyczne środowisko uważanej za samozwańczą.

Nikła szkodliwość?
Znachor z okolic Przeworska nastawiał kręgi i dyski poprzez wkładanie do odbytu kija leszczyny. Inny zalecił odstawienie leków i głodówkę dziecku choremu na cukrzycę. Był murarzem, więc nie mógł wiedzieć, że to grozi śmiercią pacjenta. Izby lekarskie w całej Polsce odnotowują przypadki zaniechania leczenia na skutek działania uzdrowicieli, co – zwłaszcza w chorobach nowotworowych – jest bardzo groźne. Większość doniesień do prokuratury wobec paramedyków kończy się jednak umorzeniem dochodzenia ze względu na nikłą szkodliwość społeczną.

https://wroclaw.naszemiasto.pl/rece-kto ... c1-6133689

Arcymistrz szachowy przewidział wojnę w Ukrainie i ostrzegał świat przed planami Putina
4 kwi 2022

https://www.youtube.com/watch?v=-0bbTkURK70

tvnpl
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 06 maja 2022, 18:11

Prawdziwy KULAWY - Dariusz Kwiecień - 05 - 2022
1 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=K3V90V7QFVE

RieseOlbrzym
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 11 maja 2022, 16:24

W KOSMOSIE WALCZĄ O NASZĄ "ISKRĘ" - JESTEŚMY DLA NICH WAŻNI - Beata Ohryzko © 2022 VTV
Data premiery: 9 kwi 2022

https://www.youtube.com/watch?v=NwBSSeseXxU

STUDIO - VTV1
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 20 maja 2022, 18:02

ROMAN NACHT WYKŁAD - 07.05.2022 JUŻ W WERSJI ONLINE
Data premiery: 14 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=42K3xuogyKY

Wiedza Dla Wszystkich
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 23 maja 2022, 18:15

Czas wielkiego otwarcia wrót - Dariusz Kwiecień - 05 - 2022
19 maj 2022

https://www.youtube.com/watch?v=h0gnhzgl-T8

RieseOlbrzym
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 11 cze 2022, 19:04

Nowa niemiecka armia - Dariusz Kwiecień - 06- 2022
8 cze 2022

https://www.youtube.com/watch?v=fAKwpOdBHCQ

RieseOlbrzym
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 12 cze 2022, 17:10

DOBRE WIEŚCI Błogosławiona godzina
9 cze 2022

https://www.youtube.com/watch?v=uPMoHJt0CUA

Roman Nacht
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 15 lip 2022, 18:18

15 Paranormalnych historii z II Wojny Światowej
15 lip 2022

https://www.youtube.com/watch?v=906SZFhpmew

W annałach historii badacze przeszłości rzadko zawierają paranormalne zdarzenia wojenne, które są jakby pomijane. My, dzisiaj przedstawiamy widzom 15 historii, które wydają się najbardziej tajemnicze i niespotykane.

Tajemity
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 17 lip 2022, 15:55

Poszukiwania Pola Źródła - niesamowite odkrycia dotyczące wszechpołączenia w naszym Wszechświecie.
17 lip 2022

https://www.youtube.com/watch?v=baW3CGTHCSM

Witajcie drodzy widzowie!

W dzisiejszym odcinku powiemy sobie o Davidzie Wilcocku i jego badaniach pochodzących z książki "Poszukiwania pola źródła" (eng. "The Source Field Investigations"), w której przedstawia on mnóstwo ciekawych doświadczeń i eksperymentów pokazujących nam, że nasz Wszechświat to coś znacznie więcej niż losowa kupa materii, powstała w całkowicie nieprawdopodobny sposób na skutek Wielkiego Wybuchu. Dowiemy się o połączeniu wszystkich organizmów żywych, energii piramid, liniach geomagnetycznych Ziemi, antygrawitacji, szyszynce, mistycznych doświadczeniach, doświadczeniach poza ciałem, podróżach astralnych i wielu innych. Ten film stanowi wstęp do późniejszych, bardziej szczegółowych rozważań na poszczególne tematy.

Życzę miłego oglądania.😊

Aleksander Czeszkiewicz Polska
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 21 lip 2022, 18:34

8 Paranormalnych Historii Nadesłanych Przez Widzów
20 lip 2022

https://www.youtube.com/watch?v=y9phKVZh_ng

Tym razem oddajemy głos naszym widzom, którzy przysyłają nam maile o różnych treściach. W nich też historie, które kiedyś przeżyli.

Tajemity
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 22 lip 2022, 15:34

08. "Istnieje przepustka do wieczności"
13 mar 2022

https://www.youtube.com/watch?v=Gi9b0gb_zxI

Fragment filmu "Bilet do wieczności" Ewy Borzęckiej (1993)

Pocięta rzeczywistość
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 14 sie 2022, 00:14

A może prawda jest inna - Dariusz Kwiecień - 08 - 2022
13 sie 2022

https://www.youtube.com/watch?v=exn2RHQlGwU

RieseOlbrzym
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 06 wrz 2022, 17:13

Wtorek: Kosmogonia okultystyczna; Pogłębienie religii
Premiera rozpoczęła się 7 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=AGI4ltSjwHE

BezChaosowania
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 07 paź 2022, 17:58

I co dalej - Dariusz Kwiecień - 10 - 2022
6 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=_cK79Xn72C4

RieseOlbrzym
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 02 sty 2023, 06:30

PSX_20230102_050427.jpg
2023 - Pytania do FN - odpowiedzi z pokładu okrętu Nautilus! 1 stycznia 2023

Fundacja Nautilus
34,5 tys. subskrybentów
=https://youtu.be/7paZXZWzKGQ
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 07 sty 2023, 09:46

Uszy Duszy #124 - SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO HOLOGRAMU 2023!

Efekt Setnej Małpy
18,8 tys. subskrybentów
https://youtu.be/aCQw8ieExMU
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
forester
Posty: 1619
Rejestracja: piątek 12 cze 2015, 16:34
x 155
x 102
Podziękował: 1314 razy
Otrzymał podziękowanie: 2596 razy

Re: Wieści od innaczej postrzegających świat

Nieprzeczytany post autor: forester » sobota 07 sty 2023, 17:02

a propos żurawi;
Od wieków ludzie interesowali się kluczami żurawi, traktując je niczym wróżbę, symbolizującą w starożytności zakończenie wojny czy miły dla wszystkich początek wiosny


już kilka osób widziało przelatujące z południa na północ klucze żurawi - ciekawe..
0 x



ODPOWIEDZ