Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Imię i Nazwisko, a los człowieka.

JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » piątek 10 sty 2014, 20:11

Od pewnego czasu badam ten temat i dochodzę do wniosku, że:

1) Proces inkarnacji duchów w ciała ludzkie jest precyzyjne sterowany (czas i miejsce) , przez Wyższe Hierarchie Duchowe i Boga- Ojca.

2) Inkarnowany duch jest "stygmatyzowany" odpowiednim imieniem, nazwiskiem, a nawet miejscem urodzenia delikwenta.

3) "Procedura znakowania" inkarnacji dotyczy szczególnie tych, którzy mają ważne zadania wpływające na rozwój Ludzkości.

4) Samo znakowanie owych Ludzi jest dla Boga ważniejsze niż postura i wygląd tych ludzi. (przykład -Hitler),
tak jakby Hierarchia, Trójca, Sam Bóg , chciała pokazać , że to Oni mają pełnię władzy nad tą Planetą i nie ma od tego odwrotu.
5) Znaczenie imienia i nazwiska jest "zakryte" aby nie zaburzać procesu rozwojowego Ziemi w obecnym czasie.

Obecnie na "liście" mam kilkadziesiąt osób , które w ramach rzadkich wolnych chwil postaram się tu zamieścić.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 10 sty 2014, 20:16

Takie jednostki jak Hitler są prowadzone, ale przez ciemną stronę...
Prowadzone, kontrolowane i OSACZONE, bez możliwości odwrotu.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » piątek 10 sty 2014, 20:46

Thotal pisze:Takie jednostki jak Hitler są prowadzone, ale przez ciemną stronę...
Prowadzone, kontrolowane i OSACZONE, bez możliwości odwrotu.
Pozdrawiam - Thotal :)


Prowadzenie - tak oczywiście, ale pełna kontrola nad całością, a szczególnie "końcem misji " to już zadania "wyżej wibrujących instancji.

Na pierwszy ogień (z mojej listy) Duch inkarnowany dość dawno , pochodzący z mojego regionu:

Mikołaj Kopernik

Mikołaj , Nik-olai - zwycięzca ludu
KO(p) - ER - NIK
Ko(p) kopuła , kopulus, koło, kołować
Er- erde , Terra, earth - Ziemia
Nik- nikke- Zwycięstwo ,
zatem,
reasumując: Mikołaj Kopernik to
Zwycięstwo ( teorii) kołowania Ziemi ( wokół Słońca) w Ludzkości

miejsce urodzenia Toruń - Thor (piorun) - uń, uni , Uniwerse, Wszechświat - do dalszego rozkminiania

Na drugi ogień patron mojej politechniki, genialny chemik , wynalazca lampy naftowej, której nie opatentował aby służyła wszystkim ludziom.
Ignacy Łukasiewicz ur. w Zaduszkach

Ignacy, łac. ignis, ignition- Zapłon, zapalić
Łukasiewicz, Łukasz, Luka - Świało

Zatem Ignacy Łukasiewicz to Zapłon Światła dla dusz , albo zapalić światło w zaduchu, ciemności.

i wielu , wielu innych

cdn. ( w wolnym czasie)
0 x



Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » piątek 10 sty 2014, 21:06

Thotal pisze:Takie jednostki jak Hitler są prowadzone, ale przez ciemną stronę...
Prowadzone, kontrolowane i OSACZONE, bez możliwości odwrotu.



Pozdrawiam - Thotal :)


A opis "boga" z pierwszego postu wskazuje na "jasną postać"? :evil: :lol:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » piątek 10 sty 2014, 22:01

[quote="Dariusz
A opis "boga" z pierwszego postu wskazuje na "jasną postać"? :evil: :lol:[/quote]

Osobiście byłoby mi trudno oceniać "Te siły " tak negatywnie.

Chyba dlatego że też jestem "małym bożkiem" , bo mam w sadzie po rodzicach około 20 tysięcy drzew jabłoniowych.

Muszę teraz wyciąć 50% konarów i gałęzi, a jak pojawią się małe owoce to wytnę koło 80 % z nich - cirka ebałt 15 milionów "żywych istot" .

Z punktu widzenia tych jabłek jestem kims takim :evil: :twisted:

Ale jak tego nie zrobie, to urosnie wyłącznie mały parchaty odpad - nic więcej.

A jak już jesteśmy w tych klimatach z rogami :twisted:

Anders Breivik- ten co zabił ponad 70 osób

Andrzej- mężny człowiek Brei - miazga , papka (pol. breja) Vik - viktoria zwycięstwo

Mężny człowiek zwycięstwo miazgi - papki.
0 x



LibraWomen
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 19 wrz 2013, 14:25
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: LibraWomen » piątek 10 sty 2014, 22:54

To u mnie by było mała/drobna posłanniczka/posłaniec zwycięstwa królewskie/cesarskie/wódz.

Jakoś nierzeczywiste ;p
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » sobota 11 sty 2014, 10:11

LibraWomen pisze:To u mnie by było mała/drobna posłanniczka/posłaniec zwycięstwa królewskie/cesarskie/wódz.

Jakoś nierzeczywiste ;p


Życie jeszcze trwa , a świat może jeszcze zapłonąć - kto wie jakie są nasze role w przyszłości.

A teraz coś z rozdzieraniem:

Nergal - człowiek który drze się na koncertach jak opętany.

Zasłynął z tego że podarł Biblię na koncercie.
Adam- człowiek Darski (drzący coś)

Adam Darski to Człowiek ,który podarł Biblię

inne - piosenkarz, który dość mocno się "wydzierał" np. w piosence " Dziwny jest ten świat"

Czesław Niemen,
czyli Czesław Juliusz Wydrzycki ze Starych Wasiliszek to

Otoczona Sławą Piękna Głośna ( śpiewająca z jakimś wysiłkiem) Róża


o. Klimuszko,
znany ze swoich przepowiedni o przyszłości świata, Polski , III wojnie itd.

Andrzej Czesław Klimuszko z Nierośna.
Klima(grec.)- STREFA Uszko - Słuch- Nasłuch - Jasnowidzenie Nierośno , - nie rośnie - czyli sucha roślina - ZIOŁO

zatem o. Klimuszko to.

Mężny człowiek, Otoczony Sławą, Strefa Jasnowidzenia + Zielarstwo :shock:
cdn.
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » niedziela 12 sty 2014, 16:28

cd.

Ostatnio opuścili nas dwaj znani ludzie nad którymi się chwilke zatrzymam używając "mojej" metody:

Wojciech Kilar bardzo znany kompozytor , o chyba ogromnej sile odzdziaływania na niemal wszystkich Polaków i nie tylko.
Jego siła oddziaływania na "masy" była wiele tysięcy razy wieksza niż np. K.Pendereckiego, gdyż Kilar stworzył muzykę do ponad 150 filmów, a to sztuka dla mas..
Wojciech- to Mający Radość w Walce, czyli w tym co tworzy
Ki - czyli azjatyckie "czi" - aspekt siły życiowej i inspiracji duchowej Ducha Świętego (np. cyt biblijny "Weźmijcie Ducha Świętego)
Lar- łac. larg większe szersze, ang large - ogromne - czyli Kilar to "ogromne czi"

a Wojciech Kilar to "Człowiek o Ogromnej inspiracji Ducha Świętego czerpiący radość z tego co tworzy.

drugi człowiek, o którym chciałem nieco napisać to Ariel Szaron
cdn.
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » niedziela 12 sty 2014, 18:17

Ariel Szaron

Wiąże się z nim pewna przepowiednia sławnego izraelskiego rabina , który przed śmiercią w wieku bodajże 108 lat powiedział, że

jak umrze A. Szaron to zacznie się powtórne przyjście Mesjasza , czyt. zaczną się zmiany na Ziemi i , że jest nim jednak Yeszua - Jezus:
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit ... aid=61202a
lub np. youtube.com

Szaron właśnie umarł.

Czy rabin mógł mieć rację?
Ariel - to "Lew Boga"

Fonetycznie Szar po angielsku jest podobne do znanej piosenkarki Cher czyli polskie "szer" Cher

zatem Szar, Shar to Char - ang.- Zwęglenie On -Włączyć

Reasumując Lew Boga Włączający Zwęglenie, Wypalanie

Zatem przepowiednia rabina Icchaka Kaduri jest co najmniej godna uwagi :o
cdn.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 12 sty 2014, 18:24

JACK pisze:Ariel Szaron

Wiąże się z nim pewna przepowiednia sławnego izraelskiego rabina , który przed śmiercią w wieku bodajże 108 lat powiedział, że

jak umrze A. Szaron to zacznie się powtórne przyjście Mesjasza , czyt. zaczną się zmiany na Ziemi i , że jest nim jednak Yeszua - Jezus:
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit ... aid=61202a
lub np. youtube.com

Szaron właśnie umarł.

Czy rabin mógł mieć rację?
Ariel - to "Lew Boga"

Fonetycznie Szar po angielsku jest podobne do znanej piosenkarki Cher czyli polskie "szer" Cher

zatem Szar, Shar to Char - ang.- Zwęglenie On -Włączyć

Reasumując Lew Boga Włączający Zwęglenie, Wypalanie

Zatem przepowiednia rabina Icchaka Kaduri jest co najmniej godna uwagi :o
cdn.

wiadomość na pewno warta zauważenia, mamy to już tu- ;)
viewtopic.php?f=7&t=89&start=50#p12640
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » niedziela 13 kwie 2014, 11:47

Witam ponownie,

O Karolu Wojtyle pisałem już w innym wątku. Karol(Sławny mąż) Woj- Tyła ( idący z tyłu , lub wojujący z tyłu za pierwszym ) czyli DRUGI- JAN PAWEŁ II - za ( przyszedł 30 dni po wyborze Jana Pawła Pierwszego).

To już pisałem, ale pozostaje miejsce urodzenia , a w przypadku tak ważnej inkarnacji powinno być również dokładnie wybrane:

Wadowice . - tym razem łacina

Wado - Quo vadis - dokąd idziesz- IDZIE
Wice- wicemiss, wicepremier, czyli DRUGI

czyli IDZIE DRUGI - Jan Paweł II.
...............................
Inne

Faustyna Kowalska zakonnica z Łagiewnik

FAUST - Duch
Ko - koło, Kooperacja , dookoła
wal(l)s- ściany DUCHOWOŚĆ NA ŚCIANACH DOOKOŁA -czyli "Duchowe obrazy na całej Ziemi"

ŁAGIEw - nik np. lagie , lager obóz-zakon nik- zwycięstwo "zwycięski zakon".
..................................

Krzysztof Jackowski ur Człuchów tak dla porównania z ojcem Klim-uszko

Krzysztof- gr. Niosący Chrystusa - to jeszcze przed nim , choć ostatnio powiedział że ludzkość nie dorosła jeszcze do Mesjasza.

Jack -popularne ang wtyczka
ows ?

ki - czi - aspekt Ducha Świętego

ur. Człuchów, człu- uchów - Czułe Ucho

Zatem Krzysztof Jackowski to " Wtyczka - Czułe Ucho" - bez zielarstwa jak u Klimuszki
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » sobota 10 maja 2014, 14:40

WŁADI - MIR PUT - IN, czyli

Władający Światowym Pokojem i Wciskający Przycisk Atomowy coraz śmielej sobie poczyna, i

w języku Chrystusa , czyli po aramejsku
BARAK O' BAMAH - PIORUN SPADAJĄCY Z NIEBA (na USA), nie da mu rady .

przy okazji inne mniej ważne Dusze wypełniają swoje przeznaczenie:


http://wiadomosci.wp.pl/gid,16587868,ka ... leria.html

i kłaniają się Królowi Północy z biblijnej Przepowiedni Daniela.

Władka Putina powstrzyma dopiero chyba sam Chiński Smok i jego Głowa Państwa, czyli prezydent JIN - PING (uderzenie)
Z obrazka Jin- Yang wynika, że Jin to połowa energii Dolnego Wszechświata zatem ten Ping może być bardzo mocny, oczywiście wtedy dopiero jak Chiny zakończą obecne intensywne dozbrajanie się.

A na koniec będzie coś mniej strasznego bo kulinaria.

Robert (S)Mak-łowicz - Smak - łowi - Wik - ZWYCIĘSKO ŁOWI SMAKI w Telewizji

No a Karol Okrasa też nieźli krasi jedzenie w TV
pozdrówka
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » poniedziałek 12 maja 2014, 11:46

Ważna inkarnacja. Człowiek, który umacniał wiedzę Polaków o II Wojnie Światowej, ,autor kilkuset programów telewizyjnych o niej:
Bogusław Wołoszański

Woło (o) szański- Wołający o Szańcach czyli


WOŁAJĄCY O BARYKADACH
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » poniedziałek 12 maja 2014, 23:59

Józef Nowak, mój nie żyjący już, co prawda sąsiad, ma rodzinę która chętnie poczyta o możliwościach których nie wykorzystał, a mógł... mając imię i nazwisko



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 13 maja 2014, 06:38

Jack, nie przejmuj się tym naszym złośliwcem totalnym. On młody jeszcze jest, mało kuma. :D

Ja bardzo uważnie czytam to co piszesz, nie wypowiadam się bo do stygmatyzmu imion nie dotarłam i się nie znam ale wiem, że ma ogromne znaczenie i wpływ na "los" człowieka. Czyli na jego program inaczej mówiąc. Jak wiele innych rzeczy w naszym świecie. Wszystko jest niesłychanie precyzyjne, nie ma ani jednego przypadku. Ktoś, kto umie odpowiednio te różne programujące informacje czytać potrafi diagnozować np choroby z trafnością lepszą niż "jasnowidz". Totalna Biologia się kłania. :D

Tak że zgłębiaj dziedzinę skoro Cię do niej ciągnie. Myślę, że drogą nabywania świadomości można również uwolnić się od stygmatyzmu i "przeznaczenia". Trochę na zasadzie przestajemy być bezwolnym pasażerem, przesiadamy się na fotel kierowcy. I sami decydujemy o tym czy, jak i którą część naszego "przeznaczenia" zrealizować. 8-)
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » wtorek 13 maja 2014, 09:42

baba pisze:Jack, nie przejmuj się tym naszym złośliwcem totalnym. On młody jeszcze jest, mało kuma. :D


Oglądając w necie programy np. Janusza Zagórskiego i wielu innych działaczy zauważyłem jedną prawidłowość:

Wg mnie tzw. środowisko przebudzonych żyje obecnie w stanie "mocno zawężonej świadomości" i nie dostrzega faktu. że:

TEN ma pełnię władzy nad Planetą Ziemia
kto ma władzę nad procesem inkarnacji
i bezwzględnie realizuje program jej rozwoju sterując głównie odpowiednimi inkarnacjami.

Zatem Środowisko Ezoteryczne nie dostrzega JESZCZE faktu ostrych działań Wielkiego Kreatora .

Interesują ich działania obcych cywilizacji, tajnych ziemskich organizacji itd. , a pomijają kompletnie działania Kreatora

Inna sprawa że Byty niefizyczne, które stoją za Przebudzonymi mogą nie akceptować działań Siły Stwórczej co ma bezpośrednie przełożenie na błędne myśli Przebudzonych
0 x



baba
x 129

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 13 maja 2014, 09:54

Inna sprawa że Byty niefizyczne, które stoją za Przebudzonymi mogą nie akceptować działań Siły Stwórczej co ma bezpośrednie przełożenie na błędne myśli Przebudzonych

Ale nie ma żadnego znaczenia dla skuteczności działań Siły Stwórczej, która przecież stoi za wszystkim i wszystkim się posługuje równie precyzyjnie, zadufanymi w sobie Bytami niefizycznymi też. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 13 maja 2014, 11:23

Numerologia ma wielki wpływ na życie...
Moje pytanie było trochę podchwytliwe, ale nie złośliwe!
Interpretacje i oceny zostawiam bardziej "wtajemniczonym", a sam zastanawiam się nad sensem UJEDNOLICANIA IMION I NAZW .



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 13 maja 2014, 12:24

No i masz skutek tych swoich zapędów do "wystawiania na próbę", podchwytliwych pytań i żartów sprawdzających. :D

Wszystko ma znaczenie i steruje naszym życiem ale tylko do czasu kiedy jedziemy nieświadomie po szynach jak tramwaj. Tak jakby to "widzę", mamy program Stwórcy (zapisany w genach, które jak wszyscy zgodnie twierdzą są niezwykłe na skalę Wszechświata) i wielką ilość wirusów, które tymi genami i naszą świadomością próbują manipulować. Osobiście nie wierzę w to, że jakikolwiek bożek mógł stworzyć ludzkie geny, moim zdaniem to dzieło Głównego Kreatora. Ale oczywiście różni "Bogowie" wmawiają nam że są naszymi stwórcami bo to odcina ludziom drogę powrotu do Źródła. Trochę na zasadzie zasłonić słońce i włączyć żarówkę żeby wszystkie owady w niej rozpoznawały źródło światła i drogę powrotną. Bo żarówka potrzebuje zasilania czyli luszu. Ci różni "Bogowie" co to niby nas stworzyli mogli co najwyżej uszkodzić i zniekształcić istniejącą genetykę. Ale na szczęście moim zdaniem prawdziwy Stwórca umieścił w niej zdolności do samonaprawienia. Wystarczy je włączyć zaufaniem do siebie, wiarą w siebie i sympatią do siebie - doskonałego dzieła doskonałego Stwórcy. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 13 maja 2014, 13:03

Moje imię - ZBYWAJĄCYGNIEW :D jest w pewnym sensie bardzo trafnym określeniem mojej postawy życiowej, więc dopatruję się pewnej prawidłowości w której nazywanie człowieka powinno odbywać się ŚWIADOMIE!!!



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



baba
x 129

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 13 maja 2014, 13:34

Zbywającygniewie. :D
Moim zdaniem każdy może uwolnić się od przymusów realizacji części "programu" własną świadomością. Odzyskać "kierownicę". Wykorzystać to co nam pasuje a odrzucić to co utrudnia i przeszkadza. Oczywiście jeśli tego chcemy. :)

Według mnie jest poziom wolności od stygmatyzmu daty urodzenia, numerologii czy nawet imienia ale wolność można pozyskać tylko razem z odpowiedzialnością za swoje decyzje i czyny. No to i ryzykowne to jest, można dużo zyskać i jeszcze więcej stracić jak się błąd popełni. 8-)

To trochę jak praca dla kogoś albo prowadzenie własnej firmy. :P
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » środa 14 maja 2014, 11:14

Na Ziemi inkarnowało się teraz chyba z pół galaktyki. Każdy chce zobaczyć jak to jest być "prawie" boskim humanoidem.

Ale ponad tym jest realizowany jest Wielki Plan narzucenia Ludzkości, a może i Galaktyce właściwego Przewodnictwa , pochodzącego od samego Stwórcy ,stojącego ponad "Dolnym Wszechświatem" , i mającym JEGO -STWÓRCY Pełnomocnictwa.
Niestety ten plan jest bardzo ostry i wymaga.......strumieni krwi.
Wystarczy przeanalizować nazwiska ludzi przy władzy:

Np. Wróg Syrii, premier Turcji ERDO- GAN - fonetycznie ZIEMSKA BROŃ tzn. PISTOLET

Nie chcę być złym prorokiem , ale pokojowego Nobla raczej nie zdobędzie :|
.......................................................

ps. kiedyś dostałem czwórkę z łaciny na koniec roku , ale nauczycielka podkreśliła, że nic nie umiem, i robi to wyłącznie za łacińskie nazwisko - ornare łac. ozdabiać
0 x



JACK
Posty: 96
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 23:12
x 4
Otrzymał podziękowanie: 92 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: JACK » poniedziałek 02 cze 2014, 20:40

INKARNACJA JKM, EUROWYBORY I NADCHODZĄCY ROZPAD UNII EUROPEJSKIEJ,
czyli jak BÓG stawia na przyszłą dominację Słowian.
Janusz Korwin-Mikke
Janusz - "JAHWE ma nad nim pieczę"
KOR - KORONA WIN(ang.) ZWYCIĘSTWO - (M) -NIKE fonetycznie bogini Zwycięstwa.

czyli Podwójne zwycięstwo KORONY nad którym pieczę ma BÓG

JKM to znany wszystkim zwolennik monarchii - i wspierana energetycznie Inkarnacja.

Idea Demokracji - czyli biologicznie rządów komórek mięśniowych w organizmie państwa , z kadencyjnym i nietrwałym niby-mózgiem , przeżywa ostatnio spory kryzys, szczególnie w Europie.
Sam pomysł o możliwej skuteczności takich rządów jest niedorzeczny.
Prędzej czy później dochodzi do powstania sztucznego tworu (niby-mózgu-RAKA ) złożonego ze służb specjalnych , elity finansowej i korporacji, i komórki mięśniowe stają się jeszcze bardziej zniewolone i niedożywione niż przed wprowadzenie demokracji:



Czy Unia Upadnie, a MAX Kolonko - CALL- ON - CO , czyli MAKSYMALNE ZAWOŁANIE DOOKOŁA ZIEMI (dla Polaków)
Znowu będzie miał rację - bo z Putinem strzelił w dziesiątkę na kilka miesięcy przed inwazją na Krym.

Znane są powszechnie przepowiednie dotyczące świetlanej przyszłości Słowian po III Wojnie Światowej i nadchodzącej po niej zmianie osi obrotu Ziemi.

Ale jak będą wyglądały przyszłe rządy ?

Może jak w przepowiedni ojca Rocca:

"Polska ma ostatecznie odzyskać swojego króla, który będzie wywodził się z dawnego rodu książęcego. Zakonnik wyjawił też, że nasz kraj stanie się tak ważny, że języka polskiego będą nauczać na uczelniach całego świata.

"Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Morze Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie.
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit ... omosc.html

Ciekawa jest też wizja Darka Sugiera dotycząca przyszłego Państwa Słowian:
http://www.youtube.com/watch?v=D0c1vDTB ... 6z00duWn4Q

Czyli może jakaś nowoczesna monarchia chrześcijańsko-komunistyczna , bez klasycznego systemu monetarnego (Słowianie trenowali komunizm dość długi okres czasu i raczej nie był to przypadek historii).
Pożyjemy zobaczymy

Na razie JKM jest na topie
Zmienia myślenie ludzi w Polsce -również nieprzypadkowo
0 x



baba
x 129

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 03 cze 2014, 07:48

Ale ponad tym jest realizowany jest Wielki Plan narzucenia Ludzkości, a może i Galaktyce właściwego Przewodnictwa , pochodzącego od samego Stwórcy ,stojącego ponad "Dolnym Wszechświatem" , i mającym JEGO -STWÓRCY Pełnomocnictwa.
Niestety ten plan jest bardzo ostry i wymaga.......strumieni krwi.
Wystarczy przeanalizować nazwiska ludzi przy władzy:

Wiesz, jakoś nie sądzę. Tzw "kobieca" intuicja mi tak mówi. :D
Plan Stwórcy nigdy nie wymaga ofiar bo Stwórca kocha wszystkie swoje stworzenia. ;)
Robisz rozpoznanie sytuacji na podstawie tych, którzy wciąż jeszcze są "na topie", ale nic nie wiesz o tych wszystkich, którzy po cichu gdzieś wzrastają w ukryciu i nabierają sił żeby stanąć na czele zmian wprowadzania nowego porządku. Na topie wciąż jeszcze jest to stare - z dolnego Wszechświata i broni się ale prędzej czy później wymięknie bo jego siły i czas się kończą. O to przecież walczyliśmy podnosząc swoje wibracje w 2012 i jak widać wygrała wersja ewolucyjna, nie ta rewolucyjna wymagająca ofiar. Wersje katastroficzne moim zdaniem pochodzą od ciemnej strony, która ma nadzieję zafundować ludziom kolejną ogólnoświatową traumę co byłoby kolejnym zatrzymaniem rozwoju bo tak działa trauma. Sieje w ludziach strach i rozpacz, które obniżają wibracje. Tak że spoko, ludzie "przy władzy" będą musieli odejść albo dokonać zmiany w sobie kiedy świadomość zwykłych ludzi wzrośnie. A to się dzieje cały czas i narasta. Osobiście czekam na efekt setnej małpy w tym kawałku. :D 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Imię i Nazwisko, a los człowieka.

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 03 cze 2014, 09:45

Myślę że najwyższy czas zmienić nazwę i rzeczywistość nazwać efektem SETNEJ BABY :D , niech realizuje się wreszcie program matczynej MIŁOŚCI, zdrowej, bezosobowej, bezinteresownej, zwykłej, czystej miłości...



Pozdrawiam - Thotal :D
0 x



ODPOWIEDZ