Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Moje spotkania z nieznanym

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 02 lut 2014, 12:08

Walenie w stół i jazda pod prąd nic nie daje, ja wolę THotuś - tuuś


W innym watku jest tez niezla odpowiedz na ta "jazde pod prad" moze slowa bardziej wyrafinowane przemowia dobitniej.

W prostocie serca oczyśćcie pieczęcie matriksa, blokujące wasze serca, przetwórzcie kody nauk iluzji, których doświadczaliście, a nowe spojrzenie poprzez serce zdumieje was, że tak długo daliście się ogłupiać, sami dostrzegając swoją doskonałość i prostotę wznoszenia. Uwolnijcie dary w taki sposób, aby pozostało wszystko to, co jest miłością, co jest pomocą w wejściu w świat boski, a przemieńcie to, co was zatrzymywało, na światło serca i obserwujcie uwolnienie jakie poczujecie.


zrodlo: viewtopic.php?f=7&t=35&start=125

Takie jezdzenie z pradem i na fali czesto powoduje wewnetrzny konflikt, zaburzenia emocjonalne, ujawniajace sie w miejscach kultu, sanktuariach, masowych medytacjach, modlach, lub np. koncertach ulubionych idoli. To wlasnie te ukryte potencjaly probuja sie wyrwac na swiatlo dzienne, daza do szczescia, a manifestuja poprzez histeryczne ataki. Ataki te przejawiaja sie rowniez w negatywizmie, zemscie, probach podniesienia swej wartosci kosztem drugiego czlowieka.

W moim przypadku brzmialo to tak:

Czyli innymi slowy wybieraj to czego najbardziej chcesz i pragniesz, a przestaniesz byc plesnia na scianie. I nie daj sie otumanic filozofia, w ktorej zyjesz a wlasciwie jej nie pisales.
Walnij piescia w stol, zrob porzadny rachunek sumienia, uporzadkuj swe sprawy i droga wolna!


z watku:http://www.cheops4.org.pl/viewtopic.php?f=30&t=298&start=25
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 02 lut 2014, 13:10

Lady,
mam wrażenie że teraz mnie próbujesz wciągnąć na swoje tory osobistych wycieczek, otóż powiem Ci, że emocjonalnie jestem bardzo stabilnym człowiekiem, doskonale wyczuwam manipulacje i śmiać mi się chce gdy wypisujesz rzeczy o których nie masz pojęcia ;)

W piramidzie byłem w 2006r wiele się zmieniło, tamten czas wchodzenia na drogę bardzo mile wspominam, nawet te oczyszczające moje poprzednie wcielenia. Z Egiptem jestem bardzo mocno związany, przygody "duchowe" traktuję jako w pełni świadome wyzwanie.

I proszę Cię nie czepiaj się nikogo, pozwól cieszyć się własnymi osiągnięciami, a innych zostaw w spokoju.



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Angelrage
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 12:20
Lokalizacja: Alpha-Ori
Podziękował: 112 razy
Otrzymał podziękowanie: 152 razy
Kontakt:

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Angelrage » niedziela 02 lut 2014, 14:47

Takie jezdzenie z pradem i na fali czesto powoduje wewnetrzny konflikt, zaburzenia emocjonalne, ujawniajace sie w miejscach kultu, sanktuariach, masowych medytacjach, modlach, lub np. koncertach ulubionych idoli. To wlasnie te ukryte potencjaly probuja sie wyrwac na swiatlo dzienne, daza do szczescia, a manifestuja poprzez histeryczne ataki. Ataki te przejawiaja sie rowniez w negatywizmie, zemscie, probach podniesienia swej wartosci kosztem drugiego czlowieka.


Widze to podbnie- aczkolwiek Synchronizacja z Wyższą Jaznią i przepływem zycia to jedno- a to o czym piszesz ma efekt odwrotny i dobrze było by to rozróżnić.... Gdy doświadczamy kontaktu z naszą wewnętrzną przestrzenią - czy to podczas medytacji, wypadku, czy akurat "przebłysku" w jakimś miejscu mocy - to tutaj Tu Nie ma żadnego konfliktu ...-oczywistym jest pewier rodzaj szoku.... nasza swiadomosc i percepcja tuta,j jest na tak niskim poziomie, że doswiadczenie czegoś poza tym małym pudełeczkiem w jakim jestesmy zamknięci- z oczywistych powodów- spowoduje pewnego rodzaju szok....szczególnie kiedy mamy do czynienia z intensywnym doświadczeniem przywracającym synchroniczność, czemu towarzyszy burzenie pewnej starej struktury, - niczym rozbiórka domu...wszystko się wali- ale potem wracamy do tego czym zawsze byliśmy.

Nie potrzeba do tego żadnych miejsc mocy- mówię o naturalnych ziemskich- lecz jesli ktoś świadomie( na pewnym już poziomie samoświadomości) korzysta z takiego wzmacniacza, to czemu nie... ja tego nigdy nie szukałem i nie szukam. Doświadczenie z egiptu było dla mnie tylko ziarnkiem piasku w całości tego co doświadczyłem - sam z siebie.

A zbiorowe modły,medytacje ( być może od tego jest wyjątkiem medytacja osob ze sobą zsynchronizowanych na pewnym poziomie)- tym bardziej koncerty, które sa niczym innym niż mleczarnią ludzkiej energii- to zupełnie co innego.... Tu dojona jest energia emocjonalna i napewno to nie zbliża uczestników do szerszego aspektu siebie... zresztą to tak jakby porównywać babkę z piasku do babki z piekarnika ;) - obie można zjeść- skutki będą jednak mocno rozbieżne....
0 x


Et lux in tenebris lucet et tenebrae eam non comprehenderunt

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 02 lut 2014, 19:17

Pozwolę sobie dorzucić do tego co piszecie szacowni wnioski na bazie z własnych doświadczeń.
Każde doświadczenie ma swój czas.
Grupowe to czy tamto - był czas oczywiście bo jakoś trzeba było uczyć się współpracować.
Był czas medytacji - oczywiście jakoś trzeba było wyciszyć rozhuśtane do maximum możliwości ciała.
Ano moim skromnym zdaniem to czas retro.
Teraz dla każdego co innego.
Jeżeli jeszcze mogę coś z własnego dodać to ja np uczę swoją formę Słuchania.
Jeżeli nie będę Słuchał to przepraszam jak odbiorę informację czy to z wewnątrz, czy to z zewnątrz.
Ano nie potraktuje Drugiego jak podpórki do kontaktu ze sobą tylko mój intelekt to odrzuci bo np będę związany z hm chatką z pierników na kurzej stopce :D

Czyli innymi slowy wybieraj to czego najbardziej chcesz i pragniesz, a przestaniesz byc plesnia na scianie. I nie daj sie otumanic filozofia, w ktorej zyjesz a wlasciwie jej nie pisales.
Walnij piescia w stol, zrob porzadny rachunek sumienia, uporzadkuj swe sprawy i droga wolna!


Ja bym troszkę to zmodyfikował i zamiast wybieraj wstawił Słuchaj, chcesz wstawił potrzebne lub zasadne i zamiast rachunek sumienia ciszę w Ciszy i mogę się pod tym podpisać. :D
Liczy się tu i teraz, akcja reakcja - oczywiście moim skromnym zdaniem
Ale uparty nie jestem i siem nie upieram :D
to może jakiegoś tam koloru herbatka :D

PS
To jasne, że obecnie miejsca mocy nie są nie zbędne :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 02 lut 2014, 19:43

Thotal -

Dla mnie osobiscie mozesz na wieki wiekow pozostac tam, gdzie chcesz i nie wazne, czy bedziesz uprawial role, czy plakal pod scianami grobowcow, czy nawet wyzwierzal sie na niewinnych, albo ... spiewal w chorze.

Lady,
mam wrażenie że teraz mnie próbujesz wciągnąć na swoje tory osobistych wycieczek, otóż powiem Ci, że emocjonalnie jestem bardzo stabilnym człowiekiem, doskonale wyczuwam manipulacje i śmiać mi się chce gdy wypisujesz rzeczy o których nie masz pojęcia


Nie. To ty chcesz innych zainfekowac. Ale, ze dzis Matki Boskiej Gromniczny to itd... ;)
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 02 lut 2014, 19:54

Fair Lady pisze:Nie. To ty chcesz innych zainfekowac


Szacowna jeżeli pozwolisz to mi osobiście wydaje się, a nawet tegom pewien nawet bym rzekł, że czas wszelkiego rodzaju ,,Stad owczych też" się kończy więc teraz jeżeli ktoś próbuje kogoś hm ,,zainfekować" - przekonać to traci czas i energie na darmo :D
Oczywiście moim skromnym zdaniem :D
Faktem jest, że kod własności trzeba rozkodować, zneutralizować jak zwał tak zwał i jeżeli coś w rozmowie z Drugim mnie wzbudza tzn mam to jeszcze do przerobienia - zrozumienia - zneutralizowania.
Teraz zresztą i cały czas Drugi nie jest gorszy czy lepszy tylko Inny i tak samo potrzebny no więc jeżeli mnie wzbudza to hm...
Przecie jak jestem neutralny to dana rzecz np piramida czy szabla mnie nie poruszy tylko jeżeli mam jakoś zareagować to się roześmieje :D
Toć lustereczko lustereczko.... :D
A coś tam ostatnio o różnych lustrach się pisze na tym zacnym forum też :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Thotal » niedziela 02 lut 2014, 22:08

Z gromnicą tak jak z kijem, ma dwa końce i trzeba uważać ;)



Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: ex-east » czwartek 20 lut 2014, 21:58

Postanowiłem napisać coś osobistego, z poziomu tego "ja" i ten temat się do tego świetnie nadaje. MOJE spotkanie z "nieznanym" dzieje się każdego dnia, w każdej chwili. Ale początki były inne , trochę jak w tym dowcipie :

Jezus postanawia wcielić się na Ziemi incognito. Pierwszą osobę, którą spotyka jest Rastaman z wielkim blantem, który mu zachwala swój towar : " Yoo Man , siema, nie ważne skąd jesteś, zapalymy , pogadamy, pobujamy się przy reggae, mam świetny towar, posmakuj" . Jezus pomyślał, że w sumie to mu nic nie może zaszkodzić, a ten przemiły człowiek dzieli się tym, co jest dla niego najcenniejsze i do tego z odtwarzacza puszcza fajną muzyczkę, więc wziął i zapalił. Po trzech buchach postanowił się ujawnić, żeby się jakoś odwdzięczyć Rastamanowi i mówi " wiesz, jestem TYM Jezusem " . Na to Rastaman uradowany " Yesss Mannn , a nie mówiłem, że dobry towar !?"

Moje "nieznane" to był taki "dobry towar" na początku. To idea, która mnie zachwyciła, że oto MOGĘ STAĆ SIĘ KIMŚ WIĘKSZYM niż jestem, zyskać wglądy, ale po skończeniu jointa wszystko miało wrócić do starych kolein. Zajarałem się tym już po trzech buchach :D . Kiedy pierwsze oczadzenie minęło pojawiło się rozpoznanie i już nic nie było takie samo jak wcześniej.

To jednak nie jest kwestia dobrego towaru, lecz tego, jak jest :mrgreen:

"Nieznane" nie zostało poznane, ale daje się odczuć w życiu codziennym jako splot zdarzeń, na które nie miało się wpływu, a które dzieją się jakby same z siebie, poza mną, z pomiędzy. Z łatwością zmienia się scenografia, bohater odcinka też się zmienia, stosownie do scenariusza, które pisze życie. NIE WIEM zyskało głębię i moc. NIE WIEM to próg drzwi do Nieznanego, poza którymi rozciąga się kraina nieskończonych możliwości, potencjał dostępny w każdej chwili TERAZ, "dobry towar" nie na moją potrzebę, ale na każdą potrzebę chwili .
Ot takie sobie, przemyślenia małego ja. :D

To może czerwone wytrawne ? ..chlup. :lol:
0 x



marika
Posty: 4
Rejestracja: piątek 13 lut 2015, 20:17
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: marika » piątek 13 lut 2015, 21:26

Bardzo proszę Kiarę o interpretację wydarzenia jakie miało miejsce dnia 13 lutego 2014 o godz. 3.00 w nocy podczas pobytu mojej mamy w szpitalu. Miała ona następującą wizję, czy też hologram, nie wiemy co to było. Po przebudzeniu się na całej ścianie pokoju szpitalnego zobaczyła jakby panoramiczny film, na którym znajdowało się dużo szczęśliwych i uśmiechniętych ludzi: mężczyźni, kobiety i dzieci. Wszyscy się do niej radośnie uśmiechali, jedni tańczyli w kółku, inni bawili się z dziećmi, a jeszcze inni trzymali w ręku jakieś figury geometryczne wykonanie z listewek albo bambusa.Ci ludzie nie byli ubrani we współczesne ubrania tylko w długie suknie (kobiety) i koszule (mężczyźni) w jednolitym kolorze ekologicznym (zółtozielonym). Biła od nich miłość, dobroć, radość, jasność, jakby słońce świeciło. Mamę ogarnął błogostan. Podczas tej wizji cały czas było słychać piękną melodię walca "Na wzgórzach Mandżurii". Po chwili z prawej strony ekranu wyłoniły się dwie postacie mężczyzn ubranych we współczesne czarne garnitury i białe koszule. Ich oczy były całe czarne i błyszczały jak diamenty. Byli smutni. Wyglądało na to, że chcieli się dołączyć do pozostałych, ale jakby coś ich powstrzymywało. A tamci radośni w ogóle nie zwracali na nich uwagi.
Proszę o odpowiedź, bo mama jest bardzo ciekawa co to było za zjawisko i co to mogło oznaczać?
Z góry dziękuję w imieniu mamy i swoim.
PS
Nadmienię jeszcze, że od mniej więcej 6 lat mama ma objawy związane z energią kundalini.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 14 lut 2015, 21:39

marita.... :)

Każdy ma osobisty kod interpretacji symboli, dla mnie ta wizja może mieć zupełnie inne znaczenie niż dla Twojej mamy. Powinnaś ją , a nie mnie zapytać co, to dla niej znaczy?

Dla mnie ten piękny walc niesie skojarzenia z narodzeniem się ponownie pięknej miłości, absolutnie nie klęski, śmierci i smutku.

http://www.dailymotion.com/video/xbylgq ... ii-2_music

Zatem obraz radości , niesie radość, a sielankowy obrazek w całokształcie niesie informację , coś się kończy, coś zaczyna... żółtozielony kolor to barwy miłości płynącej z czakry serca. Świat się zmienia , ludzie wybierają inne wartości , jedni się do nich przybliżą inni nie, bo nie są jeszcze gotowi. Pewnej grupie Energii o mocno zakorzenionych priorytetach męskości ( należą do niej zarowno mężczyżni jak i kobiety o bardziej aktywnej męskiej logicznej półkuli mózgowej a tym samym aktywnej bardziej męskiej osobowości ) będzie trudno przejść przez tą szczelinę.
Tego procesu nie można powstrzymać, zablokować żadnymi siłami ,żadnymi technikami, żadną energią, i żadnymi chęciami ludzi , którym się dużo wydaje... a mało rozumieją.
Nie pomoże organizowanie lokalnych zawieruch na całej ziemi , by stworzyć z nich wielki ogień... i spalić ten most łączący LUDZKIE SERCA.... smutni , niezrealizowani "faceci w czerni..." z różnych służb .. tu i tam... muszą odejść lub zmienić garnitury i otworzyć swoje serca.
Twoja mama zobaczyła nadchodzące zmiany... to co kiedyś , dawno temu zostało gdzieś pogrzebane..... rodzi się w pięknie i doskonałości nie budzi juz smutku , a radość....
Walka miedzy LUDŹMI jest bezsensem.... i tak i tak WSZYSCY razem połączymy naszą mądrość dla wspólnego dobra ...

Tam gdzie serce sercu śpiewa
LUDZIE , LUDZIOM niosą pieśń
Miłość w sercach ich rozgrzewa
Mądrość wiedzę zechce nieść
Tam rozkwita pieśń radości
Życie, życiu daje znak
Nie potrzeba smutków żali
Iskra szczęścia nas ocali
Narodzeniu dając znak...

Energia kundalini obudzona jest we wszystkich LUDZIACH , bo MY mamy czerwoną czakrę życia, kto jej nie ma , u tego ona się nie wznosi, proces przebudzenia nie istnieje. Jedni w wiekszym stopniu są zaawansowani inni w mniejszym . Ale jest to niezbędność brania udziału w ewolucji duchowo, fizycznej.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

marika
Posty: 4
Rejestracja: piątek 13 lut 2015, 20:17
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: marika » sobota 14 lut 2015, 22:14

Bardzo dziękuje Ci Kiaro za obszerne wyjaśnienia. Ja też mamie wtedy tłumaczyłam, że to była wizja przyszłego, lepszego świata. Świetnie, że zamieściłaś melodię tego walca.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 14 lut 2015, 22:48

marika pisze:Bardzo dziękuje Ci Kiaro za obszerne wyjaśnienia. Ja też mamie wtedy tłumaczyłam, że to była wizja przyszłego, lepszego świata. Świetnie, że zamieściłaś melodię tego walca.


Przepraszam marika... nie marita..... :) tym razem jest inaczej , tym razem nasza mądrość zwycięży...wszystkie dawne tragedie.

Nie będzie podziałów... nie będzie władców innych, bo każdy zrozumie iż uczył się dawać WOLNOŚĆ SOBIE , a drugi CZŁOWIEK na przeciwko był dla niego TYLKO i AŻ NAUCZYCIELEM .... jakie to wielkie SZCZĘŚCIE , że KTOŚ zechciał dla nas wypełnić tą bardzo trudną rolę...

A, dobra, materia..... otaczająca nas przestrzeń to nieskończony ocean tworzywa..... każdy sobie dzięki tej energii zmaterializować co tylko chce... nikomu niczego nie zabraknie. Oczywiście każdy będzie tworzył wszystko na miarę swojej świadomości i mocy .... zatem jedynym dążeniem LUDZI na TERAZ powinno być zgaszenie nienawiści, zatamowanie łez i zobaczenie w CZŁOWIEKU OBOK... PRZYJACIELA, nie wroga.

To wystarczy, bowiem ta ISKRA już otworzyła szczelinę miedzy wymiarami... ona już jest .. z niej bije blask radości i szczęścia, świat i zaświat podają sobie ręce... teraz pora na LUDZI.
Nie ważne kim byłaś wczoraj..... WAŻNE KIM JESTEŚ DZISIAJ.....


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 16 lut 2015, 12:34

Na ziemi żyją LUDZIE których w żaden sposób nie można przekodować, ani snami, ani muzyka, ani ingerencją siłową, ani... ani kodami światła , ani... ani... i ani.... niczym!

Ludzie niektórzy sadzą że są bardzo sprytni i przebiegli jak mają informacje o tym , czy o tamtym.... to mogą coś zdziałać.... ;) :D nie , nic nie mogą i nie będą mogli nigdy!
Po pierwsze są nie do informowani o układach między siłami jasności i ciemności , o nietykalności niektórych LUDZI i o skutkach takich ingerencji dla siebie.
Po drugie o zmianach , które JUŻ zaszły i są nieodwracalne w żaden sposób!

Nabuzowani nienawiścią i swoim ego.. które prowadzi ich własnymi kompleksami w ślepy zaułek , brną ścieżką naiwności ... co ja mogę.... a, ktoś jest nie kumaty nie łapie....

:o :lol: 8-)

Pozory jak pozory...... czasami taki post może służyć jako inspiracja do refleksji przy podejmowaniu RÓŻNYCH decyzji , bo przekroczenie pewnego progu jest nieodwracalnym etapem decyzjonalnym na teraz.

Proponuję trochę refleksji LUDZIOM , bo bioroboty programu w sobie nie zmienią.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

sepulka
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 13:06
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: sepulka » czwartek 19 mar 2015, 14:18

Nie będzie to może spotkanie z nieznanym ale pewna trochę dziwna historia która mi się przydarzyła z pewnym domem. Wiele lat temu w czasie kiedy zdawałam maturę w moim mieście zaczęli budować dwupasmówkę, i przy niej zaczął być budowany dom. Obserwowałam z pewnego oddalenia jak stawiają fundamenty potem go wznoszą bo autobus zatrzymywał się na przystanku w pobliżu. Wiele lat marzyłam że tam mieszkam to było jak miłość od pierwszego wejrzenia;) W sumie piszę dom ale trudno powiedzieć to bardziej jak kamiennica na skarpie z kilkoma mieszkaniami ale bez wspólnej klatki schodowej.Bardzo oryginalny tak zaprojektowała właścicielka. Po kilkunastu latach szukałam mieszkania dla siebie, i w biurze dostałam kilka ofert. Przyszłam pod jedno z nich umówiona , nikogo nie ma ale widzę jakieś schodki zeszłam schodkami w dół po skarpie patrze i myślę że zaraz padnę bo stoję przed tym swoim wymarzonym domem. Okazało się że wejścia do niego są od 2 ulic. Stałam tam i czułam się tak dobrze jakaś dobra energia dla mnie promieniowała, a kiedy weszłam do środka to już czułam się jak w domu że nie chciało mi się wychodzić. Też bardzo polubiłam właścicielkę, jeszcze się okazało że jest ona siostrą mojego ulubionego rysownika. Z zakupu tego mieszkania nic nie wyszło bo ja mało energiczna, nie walczyłam nie negocjowałam, itd i mieszkanie sprzedało się bardzo szybko. W tym czasie to mieszkanie śniło mi sie b. często że jakby idę do niego słoneczną brama że rozmawiam z właścicielką i ona mnie bardzo miło zaprasza.W realu też z nią rozmawiałam powiedziała mi że ona mieszka w tym domu patrzy jacy ludzie się wprowadzają i chciałaby abym to ja tam zamieszkała, była też szansa na sporą obniżkę. I teraz potwornie żałuje że tak wyszło że tam nie mieszkam. Nie wiem tesknię za włascicielką za tym domem potem z tą panią miałam jeszcze trochę kontaktu. Niedawno się dowiedziałam że na 70% będzie sprzedawać następne mieszkanie w tej kamiennicy ale coż ja już mieszkam gdzie indziej.... źle wybrałam mieszkanie jestem niezadowolona nie posłuchałam przeczuć....
0 x



baba
x 129

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: baba » czwartek 19 mar 2015, 15:36

A jakie są Sepulko przeszkody w tym, żeby sprzedać to mieszkanie, w którym źle się czujesz i zamieszkać w wymarzonym? Nie żebym Cię do czegoś namawiała ale w moim życiu najlepiej się sprawdzają tego typu decyzje choć przyznam, że są naprawdę trudne, wcale ich z dnia na dzień nie podejmuję, często się szarpię i mam masę wątpliwości. Tylko krowa ich nie ma. To taki rodzaj rozmowy ze światem, kiedy odpowiadam na daną szansę przychodzą następne. Coraz szybciej. 8-)

Kiedy korzystamy z podpowiedzi intuicji, zapraszamy ją do udziału w naszym życiu, kiedy z nich rezygnujemy, ona jest taktowna i się wycofuje. I zostawia nas gasnących w żalu i smutku niespełnionych marzeń. Najbardziej w życiu żałujemy nie tego, czego nam się nie udało osiągnąć pomimo starań, ale tego, z czego prób osiągnięcia zrezygnowaliśmy. Ze strachu na ogół. 8-)
0 x



sepulka
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 13:06
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: sepulka » czwartek 19 mar 2015, 17:04

Co do tego mieszkania będę się dowiadywać, próbować, na ile będę mogła załatwię to. Jest wiele przeszkód, wiadomo pieniążki ale też nie jest pewne na 100 % czy właścicielka będzie je sprzedawać. Akurat też ostatnio wyszła sprawa pewnego marzenia które miałam od dziecka chodzi o studia zmarnowane niedokończone przezemnie, bo po co bo już mi się nie przydadzą, a to był zawód w którym chciałam już pracować jako dziewczynka. Może się uda dokończyć bo to podyplomówka. Wczoraj grzebałam w starych telefonach znalazłam telefon do babeczki która ze mną studiowała no i zadzwoniłam w ciemno po wielu latach. I spotkała mnie niespodzianka bo akurat koleżanka tych studiów też nie dokończyła i szukała kontaktu z osobą która by wiedziała co i jak i czy wogóle pozwolą jeszcze skończyć więc wstępnie umówiłyśmy się do sekretariatu.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » czwartek 19 mar 2015, 19:31

Szacowni ;)
Ja pozwolę sobie z innej beczki.
Moje spotkania z nieznanym ja bym nazwał - moje wyjście poza schematy
Doświadczenia poza intelektem.
Praktyczne zastosowanie tego co wiem.
Potwierdzenie tego co wiem.
Doświadczenia na tzw żywym organizmie :D
Hm może znalazło by się i trochę innych nazw ...
Ważne że zauważamy czyli neutralizujemy czyli przerabiamy, dodajemy do całości....
Za takie wnioski z doświadczeń można tylko skłonić się w podzięce nisko w pas po słowiańsku :D
Kiedyś tak się działo w czasie spotkań Człowieka z Człowiekiem :D
Czyli w czasie spotkania ze Sobą
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 17 kwie 2017, 22:10

Zjawiska parapyschiczne i podróże w nieznane - Beata Jeske - 14.04.2017

https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... 4-04-2017/

W rozmowie w studio Janusza Zagórskiego z Beatą Jeske gość programu omawia ciekawe zdarzenia historyczno-literackie wiążące się z różnymi zjawiskami paranormalnymi oraz zapowiadany jest nowy cykl programu na temat co się zdarza dziwnego ludziom. Tytuł cyklu: "Podróże w nieznane". Widzowie są proszeni o dzielenie się takimi historiami z NTV. Adres e-mail: mojarelacja@wp.pl
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Thotal » wtorek 18 kwie 2017, 00:15

Ludziom wrażliwym codziennie przytrafiają się zjawiska... paranormalne.
Nie przyznają się do tego z powodu odrzucenia i dyskryminacji.
Myślę , że znajdzie się odpowiedni czas, że nauczyciele nauczą następne pokolenia CZUĆ, a potem myśleć.


To jest klucz do epoki radości życia :)




Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 kwie 2017, 11:45

WYSZUKIWANIE LUDZI O OTWORZONYCH DUCHOWYCH PREDYSPOZYCJACH...

Czyli apel wróżki....

https://www.youtube.com/watch?v=roftxzvkeo0


Ach .. ten Janusz Zagorski
.. wszystkie świecidełka go przyciągają, chciał by je dotknąć, poznać, a być może i polizać
.. jak by się dało.... a jak jęzor do zmarzliny przymarznie, to, co będzie???

Jednym słowem ( jak dla mnie) jest to wyszukiwanie osób o otworzonych specjalnych predyspozycjach
. co przekłada się na funkcje DNA
tworzenie ich katalogu?

To jest czas wyjątkowy nie ulega wątpliwości, a zatem potrzebna jest nam również wyjątkowa ostrożność
bo łatwo jest na siebie skierować czyjąś uwagę , trudniej bywa z poradzeniem sobie zdjęcia jej z siebie.

Mnóstwo jest już nowych młodych LUDZI przebudzonych duchowo ,bo czas przyspiesza, a zupełnie nie znanych różnym interesujących się tym faktem opcjom.

Jak ich poznać? niech sami się zgłoszą ze swoimi zdolnościami
. niech się zaprezentują
centralny komputer w Belgii poradzi sobie z tym tematem.

Czemu tak naprawdę ma służyć zbieranie tych relacji? Komu i do czego potrzebna jest taka wiedza?

Czy jest to tworzenie mapy duchowych wydarzeń , identyfikowanie energetycznych miejsc i katalogowanie przebudzonych już LUDZI ?

Przepraszam za ostrożność ,ale po mnóstwie doświadczeń z dziwnymi ,sympatycznymi ludźmi , doskonale przygotowanymi do swoich ról stałam się baaardzo ostrożna.

Nasze przysłowie mówi
lepiej na zimne dmuchać
. i nie zachłystywać się emocjonalnie ciekawymi tematami
.

Bo nie wszyscy pojawiający się w tych samych miejscach , interesujący tymi samymi tematami
robią to w tym samym celu.

Bardzo sympatyczna Pani Beata bez problemu przemyciła w rozmowie jako niepodważalne prawdy dwa watki;

1.fizyczną śmierć Jezusa na krzyżu na którą nie istnieje żaden dowód.

2. priorytet użyteczności kościelnych egzorcystów , o czym wiemy że zależny on jest wyłącznie od osobistej wibracji, mocy i świetlistości każdego egzorcysty.

Dla sił ciemności religijne certyfikaty nie są ŻADNYMI argumentami , nie ilość a jakość i moc tej jakości jest jedynym argumentem w debatach ( bo są to debaty) z siłami ciemności się liczy
oczywiście o MOC DUCHOWĄ egzorcysty w tym chodzi.

Przygotowanie CZŁOWIEKA do możliwości bycia egzorcystą trwa przez wiele jego poprzednich wcieleń, ZAWSZE wspierane jest przez siły wysokich wibracji Zaświatów ( żaden człowiek nie jest w stanie poradzić sobie sam z demonem) , demony nie reagują na modlitwy ni zaklęcia .. a wyłącznie na moc jasności Energi która staje przed nimi.
Po za tym istnieje TYLKO jeden symbol, który używa się w takich sytuacjach , on działa efektywnie.

Pomijam fakt samego pochodzenia religii i połączenia jej z egregorem , który dobra nie reprezentuje, i nie reprezentował od początku.
zatem księża egzorcyści nie są mocą w obliczu demonów
..o tym w Watykanie wiedza.

A, tak swoją drogą wizje po morfinie ZAWSZE ale to ZAWSZE ludzie mają dramatyczne , straszne wizje i scenariusze. One nie są wiarygodne , są tylko mózgowymi majakami , o czym wiedzą wszyscy lekarze biorący udział w operacjach w ktorych używa się morfinę.

Po za tym informacje literackie o historii żyć pisarzy były ciekawe, dziekuję.

Jeszcze raz .. zanim ujawnicie coś osobistego o sobie.. zastanówcie się dwa razy,bo słów tych nie da się już wycofać
.. w obecnej grze o LUDZKIE DUSZE
. wszystkie chwyty są dozwolone , podstęp goni podstęp.

A, Pani Beata
. nie oceniam , nie znam , nie wiem
. tylko informuję o ostrożności i nic więcej.

Kiara.


ps. Komentarz napisałam wyłącznie dlatego ( wróżby i wróżki nie sa moja pasją) ,ze film w zupełnie innym miejscu o innej tematyce otworzył mi się sam.

Ja z zasady nie lekceważę takich znaków , obejrzałam , wysłuchałam i zastanowiłam się publicznie ..o co może w tym chodzić


Kiara.


sesia pisze:
19 kwietnia 2017 o 02:11

„zanim ujawnicie coś osobistego o sobie.. zastanówcie się dwa razy,bo słów tych nie da się już wycofać
.. w obecnej grze o LUDZKIE DUSZE
. wszystkie chwyty są dozwolone , podstęp goni podstęp.”

mądre zdanie, dobra rada.
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 kwie 2017, 11:47

Polecam jako niezbędny materiał dydaktyczny do zrozumienia obecnej sytuacji na ziemi .. wypad do kina na ten film
a szczególnie polecam go Gai
.

https://www.youtube.com/watch?v=G4VmJcZR0Yg

0:03 / 2:11
Ghost in the Shell Official Trailer 1 (2017) – Scarlett Johansson Movie

Czy robot z LUDZKIM mózgiem to jeszcze CZŁOWIEK
który ma Duszę
. jakie możliwości ma DUSZA zamknięta w metalowej puszcze.. skoro doświadczamy i ewoluujemy przez ODCZUWANIE!

Czy zdajemy sobie sprawę z faktu ,że nasze TERAZ

jest bardzo odległą w czasie naszą przeszłością?

„Skoczkowie w czasie” ( chociaż dla wielu paranoiczna schiza) przybyli do obecnego TERAZ TYLKO jednym celu
ZMIENIĆ WERSJĘ CZASOWĄ skierować życie biologiczne w inną stronę.
Bo to co stało się w naszej obecnej teraźniejszości bardzo dawno temu ( wybór drogi trans humanizmu) doprowadziło naszą cywilizację do ściany
. momentu , który nie ma dalszej przyszłości.

Istnieje tylko JEDNO ROZWIĄZANIE .. w takiej sytuacji WEJŚCIE JEST WYJŚCIEM
.

Dlatego w połowie ubiegłego wieku na ziemi zaczęli się RODZIĆ „skoczkowie czasu”, których zadaniem jest przekierowanie linii czasowej naszego rozwoju w inią stronę.

W trzech poprzednich próbach nam się nie udało, tym razem udało nam się .. przeszliśmy najbardziej drastyczny moment kataklizm 2012 bez zaistnienia tej tragedii.

Dalszy ciąg to uwolnienie się od dominacji mentalnej ludzi, opcji i współpracujących z nimi cywilizacji syntetycznej prowadzących nas w kierunku absolutnej dehumanizacji

Do momentu gdy z CZŁOWIEKA pozostanie TYLKO mózg w obudowie super maszyny.

Mamy mnóstwo dowodów w postaci naukowych prac na zniszczenie biologicznego życia, jednak skupiamy się na zupełnie innych dzielących nas tematach.

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/facebook ... moca-mysli

http://businessinsider.com.pl/technolog ... em/nevllrr

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/naukowcy ... -sloneczne

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/stosowan ... ny-w-mozgu

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/faceb ... moca-mysli

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/soczewki ... o-w-kamere

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nauko ... spomnienia

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nauko ... zywistosci

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/slynny-b ... ad-swiatem

Pora żeby świadomi LUDZIE zaczęli myśleć logicznie i analizować zachodzące zdarzenia, a nie dać się prowadzić na rzeż jak stado baranów.,, bo trans-humanizm już nie idzie
on wbiega w nasze życia
.

Skoro wiemy,że nie ma czasu
.. on jest sekwencją naszych myśli .. to ukierunkujmy je we właściwą stronę
.

BO JESTEŚ TAM
.. GDZIE TWOJA MYŚL..

ps. Poszukiwanie LUDZI , .. a szczególnie nieprzebudzonych jeszcze całkowicie „skoczków czasu” odbywa się w bardzo różny sposób
. włącznie z weryfikowaniem ich relacji o swoich wspomnieniach i dziwnych rzeczach, które im się przydarzają
.
To sa LUDZIE, którzy w niedługim czasie zaczną aktywnie działać na rzecz naszego wejścia w nowa linię czasową.. a zatem dla systemu bardzo niewygodni!

Nie można wywiesić listy z nazwiskami
ale ich można weryfikować po wspomnieniach, które się otwierają teraz, a następnie eliminować z przestrzeni działania.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 kwie 2017, 12:31

Ponieważ momentalnie są zmieniane i usuwane linki do informacji wkleję teksty ale czytajcie szybko , bo znikną posty.... odkryliśmy ich plany wobec LUDZKOŚCI STRACH UKRYTYCH ELIT SIĘGA ZENITU!

TEMAT JEST ZABLOKOWANY , NIE WYŚWIETLA SIĘ W NOWYCH....

1.
Facebook pracuje nad interfejsem, który pozwoli komunikować się z innymi za pomocą myśli

autor: John Moll (2017-04-20 08:50)
Kategorie:

Facebook mózginterfejs mózg-komputerInternetbionikasterowanie umysłem

Źródło: Flickr/DigitalRalph/CC BY 2.0

W niedalekiej przyszłości Facebook przestanie być zwyczajnym serwisem społecznościowym. Firma chce wprowadzić innowacje, które jeszcze niedawno wydawały się być domeną literatury fantastyki naukowej. Powołana przez Marka Zuckerberga grupa Building 8 pracuje nad interfejsem mózg-komputer, który jak sama nazwa wskazuje pozwoli połączyć nasz mózg z komputerem.



Na stronie na Facebooku można przeczytać, że korporacja poszukuje doświadczonego inżyniera, który będzie pracował nad 2-letnim projektem, w ramach którego powstanie specjalny interfejs. W pierwszej kolejności, korporacja chce zapewnić ludziom możliwość podłączenia swoich mózgów do komputerów oraz do platformy społecznościowej, a zatem również do internetu.



Nowa technologia zapewni nam nowe rozwiązania. Pojawi się między innymi możliwość zamieszczania komentarzy lub prowadzenia dyskusji z innymi użytkownikami wyłącznie z pomocą naszych myśli. Mowa o odczytywaniu bioelektrycznej aktywności mózgu, dlatego tradycyjna myszka i klawiatura staną się zbędne.



Niemal identyczny projekt rozwijany jest przez znanego miliardera Elona Muska. On również chce abyśmy mogli podłączyć nasze mózgi do komputerów i internetu, lecz jego celem jest możliwość rozwijania naszych umiejętności umysłowych i połączenia się ze sztuczną inteligencją. W tym celu powstała firma Neuralink.



Jednak nowa technologia wiąże się również z nowymi zagrożeniami. Możliwość odczytywania fal mózgowych każdej osoby sprawi, że ludzie staną się jeszcze bardziej narażeni na inwigilację. Facebook pracuje nad narzędziem, które zapewni korporacji wgląd w nasze umysły. To z pewnością posłuży korporacji do zamieszczania zindywidualizowanych reklam a w przyszłości być może pozwoli nawet zhakować i poznać nasze myśli.

2.
Elon Musk chce połączyć mózg z komputerem. Tak mamy się bronić przed AI
28 marca 2017 Aktualności, Technologie, Video, Wiadomości główne

Wygląda na to, że Elon Musk nie cierpi na brak czasu. CEO Tesli i SpaceX założył kolejną firmę o nazwie Neuralink, której zadaniem jest stworzenie bezprzewodowego interfejsu mózg-komputer.

Takie informacje podaje renomowany Wall Street Journal. Neuralink będzie działać w obszarze nanobiotechnologii. Najwyraźniej podróże na Marsa i rozwój odnawialnych źródeł energii nie wystarczają Elonowi Muskowi. A poniżej screen z twittera Muska – jeżeli ktoś nie ufa WSJ.

Elon Musk potwierdza swój udział w firmie Neuralink
Czytaj także: Drukarki 3D coraz bliżej zrewolucjonizowania transplantologii

Elon Musk – Neuralink i koronka neuronowa

Elon Musk chce stworzyć implant i wkomponować go w mózg – tuż nad korą mózgową. Szef Tesli nazywa tą technologię „neural lace”, czyli koronka neuronowa. Kiedyś takie rozważania pozostawały jedynie w gestii autorów powieści science fiction.

Skąd u Elona taki zapał? Musk uważa, że przez rozwój sztucznej inteligencji ludzkość zostanie w tyle za maszynami i istnieje duże ryzyko, że to one opanują świat. Zdaniem Muska rozwiązaniem ma być właśnie połączenie ludzkiego mózgu z komputerem, tak aby znacznie zwiększyć efektywność jego pracy.

Czytaj także: Czym są napędzane elektryczne samochody?

Wybiegliśmy bardzo daleko w przyszłość
Na początek Neuralink ma pomóc w leczeniu chorób mózgu, takich jak Parkinson, czy padaczka.

Neuralink został zarejestrowany w Kalifornii, jako firma prowadząca badania w zakresie medycyny. Rejestracja miała miejsce już w zeszłym roku, a jako CEO wcale nie figuruje Elon Musk. Zapewne niedługo dowiemy się więcej o jego zaangażowaniu w Neuralink.

Poniżej prezentujemy film, na którym Musk opowiada o koronce neuronowej i dlaczego tak ważne będzie połączenie ludzkiego mózgu z komputerem.

3.
Naukowcy stworzyli sztuczną skórę, która funkcjonuje niczym panele słoneczne

autor: John Moll (2017-03-27 18:05)
Kategorie:

sztuczna skóra panele słoneczne nowa technologia w zasięgu ręki

Źródło: XenonR/CC BY-SA 3.0

Protetyka wchodzi na wyższy poziom. Wszystko za sprawą nowego wynalazku naukowców z Uniwersytetu w Glasgow, gdzie opracowano pierwszą sztuczną skórę dla protez, która przekształca promienie słoneczne w energię elektryczną.



Inżynierowie stworzyli skórę z grafenu - materiału, który idealnie sprawdził się w tym przypadku. Jest on lekki, wytrzymały i przepuszcza aż 98% światła słonecznego. Wykorzystano więc grafen do stworzenia "solarnej skóry", która pozwoli zasilać przyszłe protezy.



Rozwiązanie to sprawi, że przyszłe sztuczne kończyny będą się same zasilały. Naukowcy będą teraz pracować nad możliwością magazynowana tej energii w bateriach.

"Moi koledzy i ja poczyniliśmy już znaczące kroki w tworzeniu protetycznych prototypów, które integrują syntetyczną skórę i są zdolne do wykonywania bardzo czułych pomiarów nacisku. Pomiary te oznaczają, że proteza dłoni może wykonywać trudne zadania, takie jak prawidłowe chwytanie miękkich materiałów, z którymi inne protezy mają problemy. Wykorzystujemy również innowacyjne strategie druku 3D do produkcji bardziej przystępnych cenowo protez" - powiedział dr. Ravinder Dahiya.

Sztuczna skóra funkcjonująca niczym panele słoneczne w istotny sposób może rozwiązać problemy z zasilaniem masywnych robotów. Nowy wynalazek posiada zatem zastosowania zarówno w medycynie, jak i robotyce.

4
Stosowanie nawigacji satelitarnej wyłącza niektóre regiony w mózgu

autor: John Moll (2017-03-23 12:10)
Kategorie:

naukaneurobiologianawigacjamózgbadaniaciekawostki

Źródło: Dreamstime.com

Dzisiejsza technologia ułatwia nam życie każdego dnia. Nie pozostaje to jednak bez wpływu na nasz mózg. Naukowcy potwierdzili, że stosowanie nawigacji satelitarnej wyłącza niektóre regiony w ludzkim mózgu.



Badacze z departamentu psychologii eksperymentalnej w University College London wykazali, że gdy ochotnicy samodzielnie poszukiwali trasy bez korzystania z jakichkolwiek wspomagaczy, w hipokampie i korze przedczołowej zaobserwowano wyraźną aktywność neuronów. To oznacza, że mózg brał aktywny udział w tej czynności. Sytuacja się jednak zmieniła, gdy uczestnicy badania posługiwali się nawigacją satelitarną.



Eksperyment pokazuje, że gdy technologia wyręcza nas w zadaniach umysłowych, niektóre regiony w mózgu po prostu nie wykazują zainteresowania otoczeniem. Zdaniem badaczy, regularne korzystanie z nawigacji może mieć na nas długoterminowy wpływ. Użytkownicy GPSa będą mieć większe problemy z nawigacją po mieście i ulicach, gdy zostaną zdani wyłącznie na siebie.



Jest to jeden z najprostszych przykładów, który dokładnie obrazuje problem. Technologia wyręcza dziś ludzi niemal na każdym kroku. Korzystanie z GPSa upośledza nasze zdolności nawigacyjne. Innym przykładem może być regularne korzystanie z kalkulatora, co z kolei utrudnia naszą umiejętność liczenia w pamięci. Warto więc od czasu do czasu zrezygnować z urządzeń, które zwykle mamy pod ręką i wyćwiczyć mózg, zapewniając sobie nieco aktywności umysłowej.

5.
Facebook chce zbudować interfejs mózg-komputer abyśmy porozumiewali się z pomocą myśli

autor: John Moll (2017-04-20 09:00)
Kategorie:

naukaFacebookmózginterfejs mózg-komputerneurobiologiaInternet

Źródło: Flickr/amy leonard/CC BY-ND 2.0

W niedalekiej przyszłości Facebook przestanie być zwyczajnym serwisem społecznościowym. Firma chce wprowadzić innowacje, które jeszcze niedawno wydawały się być domeną literatury fantastyki naukowej. Powołana przez Marka Zuckerberga grupa Building 8 pracuje nad interfejsem mózg-komputer, który jak sama nazwa wskazuje pozwoli połączyć nasz mózg z komputerem.



Na stronie na Facebooku można przeczytać, że korporacja poszukuje doświadczonego inżyniera, który będzie pracował nad 2-letnim projektem, w ramach którego powstanie specjalny interfejs. W pierwszej kolejności, korporacja chce zapewnić ludziom możliwość podłączenia swoich mózgów do komputerów oraz do platformy społecznościowej, a zatem również do internetu.



Nowa technologia zapewni nam nowe rozwiązania. Pojawi się między innymi możliwość zamieszczania komentarzy lub prowadzenia dyskusji z innymi użytkownikami wyłącznie z pomocą naszych myśli. Mowa o odczytywaniu bioelektrycznej aktywności mózgu, dlatego tradycyjna myszka i klawiatura staną się zbędne.



Niemal identyczny projekt rozwijany jest przez znanego miliardera Elona Muska. On również chce abyśmy mogli podłączyć nasze mózgi do komputerów i internetu, lecz jego celem jest możliwość rozwijania naszych umiejętności umysłowych i połączenia się ze sztuczną inteligencją. W tym celu powstała firma Neuralink.



Jednak nowa technologia wiąże się również z nowymi zagrożeniami. Możliwość odczytywania fal mózgowych każdej osoby sprawi, że ludzie staną się jeszcze bardziej narażeni na inwigilację. Facebook pracuje nad narzędziem, które zapewni korporacji wgląd w nasze umysły. To z pewnością posłuży korporacji do zamieszczania zindywidualizowanych reklam a w przyszłości być może pozwoli nawet zhakować i poznać nasze myśli.

6.
Soczewki kontaktowe marki Sony zamienią nasze oko w kamerę

autor: John Moll (2017-03-24 16:40)
Kategorie:

Sony technologia kamery aparaty elektronika nowa technologia w zasięgu ręki wzrok patenty

Źródło: 123rf.com

Japońskie przedsiębiorstwo Sony otrzymało patent na wyjątkową soczewkę kontaktową. W rzeczywistości, jest to połączenie soczewki z kamerą. Niezwykłe urządzenie pozwoliłoby użytkownikowi robić zdjęcia i nagrywać filmy przy pomocy jednego mrugnięcia.



Patent opisuje soczewkę kontaktową, wyposażoną w inteligentne sensory, które podobno pozwolą odróżnić mrugnięcie mimowolne od celowego. Chodzi o to aby soczewka nie robiła przypadkiem zdjęć wbrew naszej woli. Jest to pierwszy patent na urządzenie, które potrafi zamienić ludzkie oko w kamerę - soczewki kontaktowe marki Google i Samsung posiadają już inne zastosowania.

Źródło: United States Patent and Trademark Office

Urządzenie opatentowane przez Sony będzie posiadało czujniki piezoelektryczne, dzięki którym każdy ruch oka zostanie przekształcony w energię elektryczną. Będziemy mogli robić zdjęcia, nagrywać filmy i ewentualnie przesyłać je z pomocą Wi-Fi do komputera lub smartfona. Soczewki kontaktowe Sony mogą zawierać również funkcję powiększania obrazu, autofokus lub stabilizację obrazu.



Zatem firma z Japonii chce przekształcić nasze oczy w kamery. Jeszcze kilka lat i obecność urządzeń tego typu stanie się zupełnie normalna. Ciekawe jak będzie z ochroną naszej prywatności. Miejmy nadzieję, że te zaawansowane soczewki kontaktowe nie będą mogły wykonywać zdjęć i wysyłać ich przez internet bez naszej wiedzy.

7.Naukowcy uczą się usuwać i modyfikować ludzkie wspomnienia

autor: Scarlet (2017-04-20 08:00)
Kategorie:

nauka mózg neurobiologia badania człowiek

Źródło: pixabay.com

Przeprowadzono nowatorskie badania nad naturą ludzkiej pamięci. Andre Fenton, wybitny neurolog, twierdzi, że do tej pory uważano, że ludzka pamięć jest jak magentofon, który wiernie rejestruje informacje i przechowuje je w stanie nienaruszonym. Odkryto jednak, że pamięć jest znacznie bardziej plastyczna i może być modyfikowana przez nas samych, ale także nasze otoczenie.



W Stanach Zjednoczonych wyemitowano dokument o nazwie „Memory Hackers”, opowiadający o możliwościach nauki względem ludzkich wspomnień. Program ma być regularnie transmitoany w USA oraz Wielkiej Brytanii.



Andre Fenton pracuje obecnie nad techniką wymazywania bolesnych wspomnień. Z kolei Julia Shaw, profesor psychologii na London South Bank University, projektuje system do wszczepiania fałszywych wspomnień. Badaczce udało się z powodzeniem przekonać swoich pajentów, że popełnili zbrodnie, które nigdy nie miały miejsca.



Psycholog kliniczny, Merel Kindt, uważa, że odkrył lek, który może być stosowany do usuwania negatywnych skojarzeń z niektórymi wspomnieniami. Kindt twierdzi, że dzięki jego wynalazkowi udało mu się wyleczyć kilku pacjentów z arachnofobii.

8.
Naukowcy z Niemiec zademonstrowali dotykowy system wirtualnej rzeczywistości

autor: Scarlet (2017-04-19 12:00)
Kategorie:

wirtualna rzeczywistośćNiemcynowe technologienaukatechnologiaelektrowniaciekawostki

Źródło: pixabay.com

Jednym z kluczowych problemów rzeczywistości wirtualnej jest wciąż brak możliwości interakcji użytkownika z obiektami należącymi do świata wirtualnego. Twórcy firm IT oraz naukowcy wciąż starają się rozwiązać ten problem.



Na konferencji CHI’17 zespół naukowców z Nimieckiego Instytutu Hasso Plattner zademonstrowali dotykowy system wirtualnej rzeczywistości, który symuluje dotykanie wirtualnych ścian oraz ciężkich przedmiotów poprzez stymulację mięśni użytkownika prądem elektrycznym.



Naukowcy opracowali prototypową instalację, składająca się z wirtualnego systemu rzeczywistości oraz medycznego, 8-kanałowego stymulatora mięśni. Stymulant został umieszczony w plecaku, a jego elektrody przyłączono do mięśni przedramion oraz ramion uczestnika. Podczas dotykania przedmiotów ze świata wirtualnego, elektrody reagowały na rękach słabym wyładowaniem elektrycznym.

Zespół badaczy poświęcił wiele czasu na uczynienie swojego efektu realistycznym. Nowy system był wielokrotnie konfigurowany, co umożliwiło na doznanie dotyku nie tylko twardych i ciężkich przedmiotów, ale także tych miękkich. Podobna technologia była już używana w fizjoterapii, jednak jest to jej pierwsze zastosowanie w wirtualnej rzeczywistości.

9.
Słynny brytyjski astronom twierdzi, że za kilkaset lat roboty zapanują nad światem

autor: John Moll (2017-04-05 20:20)
Kategorie:

naukarobotyupadek cywilizacjieksploracja kosmosusztuczna inteligencjafuturystykazagłada ludzkościastronomiaobcy

Źródło: 123rf.com

Roboty i sztuczna inteligencja rozwijają się znacznie szybciej od człowieka. W kwestii nadchodzącej zagłady cywilizacji ludzkiej wypowiedział się znany brytyjski astronom, Martin Rees. Uczony zwrócił uwagę, że ludzie, istoty biologiczne, potrzebowały około 4 miliardów lat aby rozwinąć się do obecnego poziomu, podczas gdy maszyny wyprzedzą nas już za kilkaset lat.



Martin Rees przewiduje, że w przeciągu 20 lat będziemy posiadali możliwość poszukiwania życia pozaziemskiego na innych planetach. Jednak obcy, według brytyjskiego astronoma, raczej nie będą na poziomie dzisiejszej cywilizacji ludzkiej i prawdopodobnie przybiorą lub już przybrali formę maszyny aby przystosować się do trudnych warunków w kosmosie, tj. uchronić się przed zabójczym promieniowaniem i skrajnie niskimi temperaturami.

"Myślę, że jeśli odkryjemy pozaziemską cywilizację, nie będzie w żaden sposób nas przypominać. Będzie to coś w rodzaju elektronicznej jednostki."

Niestety organizm człowieka nie jest doskonały, dlatego Rees uważa, że już za kilkaset lat roboty nas zdominują i rozpoczną eksplorację odległego kosmosu. Zgodnie z jego przewidywaniami, cywilizacja maszyn będzie istniała przez kolejne miliardy lat.



Martin Rees wypowiada się w podobny sposób co Elon Musk czy Stephen Hawking. Światowej sławy naukowcy i najbogatsi przedsiębiorcy są praktycznie przekonani, że nasza przyszłość jest w rękach maszyn i sztucznej inteligencji a pewnego dnia nastąpi era robotów.

10.Najważniejsze, a zarazem bardzo niebezpieczne...... manipulacja LUDZKIMI UCZUCIAMI.....

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/odkryto- ... wiadczenie


Odkryto specyficzny region w mózgu, który odpowiada za uczenie się przez doświadczenie

autor: John Moll (2016-06-01 10:10)
Kategorie:

neurobiologianaukamózgciekawostkibadania

Źródło: Flickr/biologycorner/CC BY-NC 2.0
Mózg wciąż pozostaje najbardziej skomplikowanym i tajemniczym organem wszystkich żywych istot. Naukowcy wciąż próbują zrozumieć jego działanie i dokonują kolejnych interesujących odkryć. Tym razem badacze odkryli region, dzięki któremu potrafimy uczyć się z doświadczenia.


Uczeni z Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz Uniwersytetu Imperial College zajęli się badaniem konkretnego regionu w mózgu, tzw. jądra przyśrodkowo-grzbietowego, który odpowiedzialny jest między innymi za podejmowanie decyzji oraz uczenie się. Jeden z autorów badania, dr Anna Mitchell powiedziała, że nauka wciąż nie wie jak wielką rolę odgrywa wspomniany obszar w życiu codziennym.


Do eksperymentów postanowiono wykorzystać makaki królewskie. Małpy te nauczono wykonywać zadania poznawcze na komputerach dotykowych. Zwierzęta otrzymywały nagrodę w postaci jedzenia gdy nauczyły się czegoś nowego i podejmowały dobre decyzje. Następnie przeprowadzono zabiegi chirurgiczne i "wyłączono" jądro przyśrodkowo-grzbietowe w małpich mózgach, po czym powtórzono poprzednie badania.


Naukowcy zaobserwowali że makaki królewskie nie potrafiły już w takim samym stopniu reagować i dostosowywać się do zachodzących zmian, tak aby podejmować właściwe decyzje i zdobywać jak największe nagrody. Zwierzęta miały również problemy z podjęciem decyzji gdy miały do wyboru kilka różnie nagradzanych opcji.


Z badań wywnioskowano, że jądro przyśrodkowo-grzbietowe ma istotny wpływ na szybkie integrowanie nowych informacji, umożliwiające uczenie się i podejmowanie decyzji. Chodzi o umiejętności z których ludzie korzystają każdego dnia. Naukowcy będą przeprowadzać kolejne badania i wezmą pod uwagę jak jądro przyśrodkowo-grzbietowe komunikuje się z innymi regionami w mózgu.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 21 kwie 2017, 13:00

..AI może być zagrożeniem, ale nie musi, zresztą 2 posty wcześniej napisałaś, że już tak nie jest,-
są inne rzeczy, o których warto wspomnieć- otóż "11:11" pojawiające się np. na zegarach kiedy sprawdzamy czas,-
wg. różnych źródeł- to potwierdzenie info., od ET i fizyków, że nasz wszechświat skonstruowany jest,-
w oparciu o 11 wymiarów!, obecnie coraz częściej naszą planetę wizytują byty/ludzie,-
z 11-stego wymiaru (wcześniej uważane za demony, duchy, obcych, etc.), ponieważ czas się kończy,-
są ciekawi i mają również swoje misje do wykonania, najważniejsze jest to, że w naszych realiach,-
posiadają możliwości manipulacji materią, czasem i przestrzenią, tacy czarodzieje w naszym 4-wymiarowym świecie.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 kwie 2017, 13:19

Fakt,ze plany Al... syntetycznej inteligencji nie zrealizują się jako nasza przyszłość, wcale nie znaczy,że takie info nie powinno być publikowane, powinno, by ułatwiło zrozumienie tego co naprawdę się dzieje, kto za tym stoi i co jeszcze chce uzyskać dopóki nie nastąpi definitywne ujawnienie.

Obecne technologie bez problemu mogą blokować różne funkcje mózgów LUDZI, maltretować ich elektronicznie rożnymi falami i przejmować świadomość przez wszczepy.

Jeżeli można to zatrzymać, ujawnić, odkryć i pomóc innym, NALEŻY TO ROBIĆ.

Bo obecna wojna toczy się od dawna na polu informacyjnym.... CHODZI W NIEJ O TOTALNE PRZEJECIE LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI I DUSZ!

STOP! STOP! STOP! BASTA! TEMU PROCEDEROWI! DLA MNIE KAŻDY CZŁOWIEK JEST WAŻNY.

Ja zdecydowanie wolę słuchać info od konkretnych LUDZI , którzy mogą się mylić w wielu względach, albo opierać na jeszcze niepełnych informacjach, ale do swojej wiedzy dochodzą na drodze poszukiwań.


https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ


Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 3. Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Moje spotkania z nieznanym

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 21 kwie 2017, 13:38

..ok, ale tzw syntetyki nie mają dostępu do poziomu duszy, ponieważ,-
same takowej nie posiadają.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ