Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Przekazy "Niebiańskich"

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 sty 2013, 19:19

Żeby trochę rozróżnić channelingi zakładam osobny temat dla nadawców którzy, sami siebie określają jako Mistrzów Wzniesionych, Archaniołów itp., w odróżnieniu od Galaktycznych, różnych Rad i cywilizacji, którzy również sami siebie określają.
Dziś AA Michał z krótkim przesłaniem, powiedziałbym okolicznościowym.


Bądź znów być dzieckiem. - Michael

Witamy w nowej erze. Czy nie macie poczucia nowości wokół siebie? Niektóre mają trudności orientowania się w takim, czy innym środowisku wewnętrznym. Zakotwiczycie siebie mocno wkrótce.

Jest to uczucie, gdy świat wstrzymuje oddech, aby zobaczyć co się stanie. Ponadto, wydaje się, że wicher, w którym żyliście w tak długo, zaczął opadać. Jest poczucie spokoju, ciszy. To jest czas, który pozwala wam na ocenę, kim jesteś, co chcesz zrobić, przez zginanie waszych wewnętrznych mięśni. Czas, aby nauczyć się, jak chodzić w nowości, drodzy.

Dla wielu jest to czas, aby zdać sobie sprawę, że to jest nowość. Niektórzy, będą zaskoczeni nowymi uczuciami, tym, co wychodzi z ich ust. Niektóre ostateczne regulacje nadal są wykonywane. To jest przyczyną, że bardzo wielu z was śpi znacznie więcej, niż to było kiedyś. To minie szybko.

Możecie zacząć teraz przypominać sobie więcej i więcej z tego, co przychodzi w waszych stanach snu. Dawniej byliście nieświadomi, jak upływało wiele czasu w waszych życiach. To nie jest już konieczne. Ukryliście wiele przed sobą tego, co stopniowo zaczyna wynurzać się teraz. Również zdolności wielu, aby rozwinąć swoją świadomość tego, co jest wokół nich stają się coraz bardziej oczywiste. Jest wspaniała nowość i piękno waszego świata. Zapraszamy na jego otwarcie.

Posłuchajcie wewnętrznego natchnienia i niech stare ograniczenia, które akceptowaliście lata temu odpadną. Znów bądź dzieckiem. Kochamy to, co widzimy, gdy zaczynacie rozumieć i orientować się. Zbierzcie się i oceńcie swoje marzenia na nowo. Zacznijcie patrzeć na nie, jako na nowe możliwości.
[/size]

Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

02 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 04 sty 2013, 21:42

Kolejny przekaz z tego źródła.

Rób to, co do ciebie należy, ale miej zawsze w sercu połączenie z całością - Michael

Pozdrawiamy was po raz kolejny i chcemy kontynuować nasze wyjaśnienia dotyczące bieżących okoliczności. Większość z was zaczęła wydobywać się z tego, co można opisać jako "trzęsienie portkami". Trzeba było kilka wspaniałych słów. Teraz to, co jest do zrobienia?

Konieczne jest jedynie, aby utrzymać koncentrację na swojej wewnętrznej jaźni, po połączeniu bardziej ściśle z waszymi sercami. Nauczcie się, jak działać z tego miejsca. Przekonacie się, że wśród rzeczy, które zdarzają się, będziecie wiedzieć to, co należy następnie robić, i przybędą okoliczności, które umożliwiają przepływ. "Odwaga" czy "wiara", czy jakkolwiek chcesz to nazwać to, co trzeba zrobić, aby podjąć pierwszy krok, znajdziesz w tym samym miejscu, w którym znalazłeś tą wiedzę. To nie są proste rzeczy, moi przyjaciele ... chyba że są. Są to kroki mistrzów. Mistrzowie nie zawsze potrzebują robić ogromnych świat zmieniających rzeczy. Mistrzowie prostu muszą zrobić pierwszy krok, a potem oczywiście następny. Ale zgodzicie się, że nie możecie rozpocząć, biorąc drugi krok. I potrzebujecie też zrozumieć, że jesteście tam, gdzie jesteście, ponieważ to jest dokładnie tam, gdzie pierwszy krok macie podjąć. Istnieje wiele miliardów was w tej chwili, każdy w stanie podjąć pierwszy krok. Wy tylko potrzebujecie martwić się o siebie.

Wyobraźcie sobie świat w przyszłości, w którym każdy wziął ten pierwszy krok już dziś. Są pierwsze kroki, które zostały zrobione dzisiaj, drodzy przyjaciele, jak i drugie, i rzeczywiście, kilku, którzy są bardzo blisko finału. Tylko troszczcie się o to, co wasze serce pragnie osiągnąć tam, gdzie jesteście. Reszta będzie bardzo ładnie załatwiana przez waszych współbraci.

Znajdziecie teraz, że wszystkie byłe przeszkody odeszły, wiele więcej zacznie być osiągane, niż widzieliście w swoim życiu do tej pory. Znajdziecie również, że przeszkody na drodze do waszego własnego rozwoju osobistego, nie są już tak groźne. W tym roku odkryjecie, jak bardzo potężni wy i wasi koledzy, ludzie naprawdę są. Ale ostatnie kroki nie będą już na pierwszym miejscu dłużej, jak kiedyś były.

Wiele razy może okazać się konieczne, aby powrócić do waszych serc i odnowić siły. W takich czasach, nie zapomnijcie poprosić nas o pomoc. Kończcie każdy dzień z wdzięcznością za to, co zrobiliście lub nauczyliście się, i rozpoczynajcie każdy dzień z wdzięcznością na nowe możliwości, jakie niesie. Róbcie to, co należy do was, ale zawsze utrzymujcie w waszych sercach połączenie z całością.

To nie jest zwykły rok, to będzie wkrótce widoczne.
Uważamy, że zaczynacie rozumieć, jak bardzo wyjątkowi i wspaniali jesteście i stajecie się. Jesteśmy szczęśliwi z tego, co robicie.

Nie krytykujcie siebie za wymaganie odrobiny wytchnienia teraz i znowu. To była długa, długa droga. Zawsze staliście przeciwko i ponownie i ponownie weszliście do walki. Wiemy, że nie wyjdziecie teraz, gdy owoc waszych wysiłków jest tak bardzo blisko. Przenosicie naszą najgłębszą miłość i szacunek, gdy budujecie teraz świat, nigdy przedtem nie widziany.

Będziemy nadal rozmawiać z wami często, drodzy przyjaciele. Dobrego dnia.

04 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 sty 2013, 14:22

Dziś mamy przekaz mistrza Hilariona na temat Transformacji. Warto zwrócić uwagę, co mówi o myślach.

Hilarion: Kompletujecie Wielką Transformację w swoim życiu

Hilarion przez Marlenę Swetlishoff / Tsu-Tana
06 stycznia 2013
http://www.therainbowscribe.com/hilarion2013.htm

W pierwszych dniach nowego Wieku Światła otwartego przed wami, zgromadźcie się z siłą od wewnątrz i stańcie zdecydowanie na drodze, która jest przed wami, wiedząc, że zmiana ta w dalszym ciągu ma miejsce w waszych ciałach i w całym życiu wokół was. Nowe promienie słońca otworzyły długo śpiące nieaktywne kody w was i proces odmładzania waszych systemów pięciu ciał się rozwija.

W tych czasach jest to ważne, aby pozostać stabilnym i na kursie. Władać swoją mocą, aby utrzymać i promieniować więcej Światła w wasze aury konsekwentnie i wytrwale, gdy transformacja trwa. Wysyłajcie Promienie białego światła do rządowych i sądowych systemów kraju, systemów edukacyjnych, systemów pieniężnych, gdyż te przechodzą przez jakieś okresy rekalibracji.

Idziecie ścieżką „przecieracza ścieżki” ma każdym kroku, jaki podejmujecie, gdzie integrujecie przeciwstawne siły w sobie i wykorzystujecie je świadomie, aby tworzyć piękno w was i wokół was i przeżywać to, co to znaczy być twórcą, być Sobą jako dynamiczna żywa moc, która czeka na wyrażenie się. Energie wewnątrz przepływają przez wasze serca, wasze centra czakr z waszego wiecznego ducha i oddychacie w nich, świętując życie w ciele fizycznym, tu na Ziemi, gdy przechodzicie do następnego poziomu waszego potencjału indywidualnego i kolektywnego.

Każda wasza myśl, słowo i działanie w codziennej historii waszego życia przynosi magię waszych możliwości twórczych. Zatrudnijcie cechy mądrości i rozeznania, gdy robicie splot nici z prawdy, przynosząc równowagę, porządek, pełnię i realizację we wszystkim, co robicie. Wybierajcie mądrze, co tworzycie do zamanifestowania nie tylko widoczne, ale we wszystkich wymiarach życia.

Kompletujecie wielką transformację w swoim życiu i jesteście gotowi do kroku w wasze prawdziwe cele, scalając męskie i żeńskie energie w sobie w sposób w pełni zrównoważony. Jesteście zarówno w pełni ludzcy i boscy i doświadczycie pokoju i dobrego samopoczucia, gdy będziecie czuli się bardziej komfortowo w tej wiedzy. Nowy początek kusi, gdy dajecie śmiało krok naprzód. Pamiętajcie, że jesteśmy zawsze z wami.

Do następnego tygodnia ...

JESTEM Hilarion
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 07 sty 2013, 15:10

Dodam do tego przekazu, ze zmiany bardziej widoczne dla większości będą wówczas gdy "czerwony koń" Apokalipsy stanie na ziemi, ziemia go ujrzy. Bowiem jeszcze jesteśmy w czasie demonstracji "czarnego Konia", on zaczął czynić wielkie zmiany, ten jeździec zaczął od podstaw, czyści najbardziej skostniałe struktury materii.
Trzeba mieć olbrzymią wiarę w dobro , by to przetrwać i zaufanie do nie zawsze wizualnie korzystnych efektów( to są pozory, głębia jest inna) to , jak ziarenko zasiane pod ziemią tracące swoją formę , i strukturę, które nie wie co z nim się dzieje i boi się zmian.

Trzeba ufać swojej mocy , wierzyć w nią i iść dalej z systemem wartości , który nie krzywdzi ni nas ni innych.


Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 07 sty 2013, 22:55

Kolejne sukcesy ogłasza nam AA Michał.

Pamiętajcie, aby dodać "lub coś lepszego" do końca waszych modlitw - Michael

To jest nasza radosna okazja dzisiaj ogłosić Wam niezwykłe wasze postępy. Zrobiliście bilans rzeczywistej sytuacji, w której się znaleźliście i sami, jak zawsze, sięgnęliście do najgłębszych rezerw swojej istoty i odkryliście niesamowitą siłę, która tam przebywa. Stoicie i jesteście gotowi kroczyć jeszcze raz, po ścieżkach, które wybraliście.

To prawda, niektórzy nadal nie byli w stanie tego zrobić, ale wasze przykłady pokażą im, że rzeczy są o wiele lepsze niż im się wydaje. To był bardzo stromy i niebezpieczny odcinek podróży, która musiała być odbyta w ciągu ostatnich kilku lat, i wszystko udało się wam bardzo, bardzo dobrze. Teraz wielu odkrywa, gdy tylko ocenią, gdzie są, że nie tylko wzrośli niepomiernie, ale zdobyli pewne rzeczy, o których nigdy nie myśleli, że mogą.

To dlatego niektórzy mówią wam, aby zawsze pamiętać, aby dodać "lub coś lepszego" do końca waszych modlitw. Zwykle jest coś lepszego, jeśli cel jest ograniczona do tego, co możecie sobie wyobrazić. A wielu zaczęło się opuszczać część "jak" z ich modlitw. To jest wspaniałe, także. Wierzcie nam, każde "jak", o którym możecie marzyć jest tylko restrykcyjne w porównaniu do wszystkich możliwości w dyspozycji wszechświata. Wasz świadomy umysł w końcu nauczy się tendencji do biznesu, dla których został zaprojektowany.

Bardzo pomaga, kiedy dyskutujecie ze sobą sukcesy, jakie macie i czego się z nich nauczyliście. Coś, co może wydawać się małe lub nieistotne dla ciebie może okazać się kolejnym hitem, o którym ktoś inny musi pomyśleć. Twój postęp rzeczywiście zmienia całość, ale Twoje dzielenie się bezpośrednio może uratować komuś sporo wysiłku.

Jak zawsze oferujemy wsparcie we wszystkich rzeczach. Wezwijcie nas i osobistych przewodników wiele więcej niż wzywacie. Jest to, po tym wszystkim tym, po co tu jesteśmy.

Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

06 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 sty 2013, 16:44

Niektórych może zdziwi ten tekst umieszczony w tym temacie. Dlaczego ? tego dowiedzą się z treści.
Tym razem channeler smoka, Brian, postanowił "porozmawiać" z kim innym.

Dyskusja z Lucyferem

09 stycznia 2013
Channeler: Brian,
http://lightworkers.org/channeling/1746 ... on-lucifer

Cześć wszyscy,

Mam zamiar uciec od normalnego przesłania smoka, i channelować inny byt. Zamierzam channelować Lucyfera (BOO!). Dlaczego? Czytając "Przesunięcie w 2013" przypomniało mi, że ludzie nadal mają zbyt wiele strachu. Myślicie, że tak zwani Archonci są źli? Dobrze! ;-) A jaki lepszy sposób niż channelować istotę, której mnóstwo ludzi się bardzo boi, gdy nie powinni. Ludzie muszą się zmierzyć się ze strachem. Jeśli boisz się do tego miejsca, że po prostu nie możesz się tym zająć, to nie czytaj. Ja jestem niespokojny, ale wy nie musicie się bać tej zamiany. Strach może powoduje problemy z Lucyferem.

Zawsze stosujcie wasze rozeznanie, zwłaszcza podczas czytania tego. Nie mogę zagwarantować, że to nie była jakaś kontrola systemu energii zanieczyszczających mnie. Czuję się całkiem pewnie, w channelingu i naprawdę bardzo zadowolony z wyniku, niemniej jednak, potrzebujecie używać własnego rozeznania.

Jedną z rzeczy, kiedy channelowałem Lucyfera uświadomiłem sobie, że Lucyfer jest bardzo zróżnicowaną istotą i możecie albo dostać serce Lucyfera i uzyskać szczere odpowiedzi, albo możecie dostać oszustwo. Rozróżniaj, potem walcz z oszustwem. Z Lucyferem, logika jest jednym z najsłabszych narzędzi rozeznawania. Twoje serce jest o wiele lepsze.

Pozostałe rzeczy są takie, bo te atrybuty Lucyfera są takie, jakie ludzkość mu nadała w ten sposób. Ponadto, dla silnych manifestujących (tworzących) , Lucyfer będzie budował cokolwiek z czym się połączycie, i w tej rzeczywistości będą to głównie rzeczy, których się boicie.

Ostatnią rzeczą jest to, że Lucyfer może zrobić tylko to, o co prosicie. Lucyfer jest w tak zwanej "służbie innym" (STO) tylko, choć może trudno w to uwierzyć. Więc zawsze możecie "wygrać" jeśli wchodzicie do jednej z gier Lucyfera, gdy tylko inteligentnie o coś prosicie.
Jednak, gdy poprosicie go o złe rzeczy, otrzymacie złe rzeczy. I jeśli masz obawy, możesz dostać złe rzeczy.

Uwaga 1: Poniżej kiedy szatan jest omawiany, trzeba pamiętać, że szatan nie jest czerwony facet z nogami i rogami kóz i widłami. To zniekształcenie greckiego bóstwa „Pan” :-) używam słowa szatan, ponieważ myślałem, że to bardziej właściwe zastosowanie bo czasami ludzie kojarzą Lucyfer i Szatana jako samo.

Uwaga 2: Ja też nie biorę pojęć "programowanie" i "program" zbyt dosłownie poniżej. Jestem inżynierem programistą i Lucyfer wiedział o tym, więc używał tej terminologii, do której mogę się łatwo odnieść.

Mam zamiar uczynić to w formacie pytań i odpowiedzi, aby było łatwiej mi rozróżniać, nawet jeśli to sprawia, że jest nieco niewygodne dla was wszystkich i dla mnie, bo przerywa dialog. To również zajmie mi trochę dłużej, ponieważ trzeba użyć więcej rozeznania.

=====================

Ja: Cześć Lucyfer, mówię do ciebie, aby pomóc złagodzić obawy Ludzi.

L: Wiem, że są ich pełni. Wiesz, że to nie będzie działać. My / Ja oczekiwaliśmy ciebie.

Ja: Cieszę się, że tak uważasz. Czy mogę dostać klucz czy jesteś My lub Ja w tej ostatniej części?

L: Bo nie jesteśmy pewni, czy mówisz do "nas", czy do ego Lucyfera.

Ja: Kto to jest "my"?

L: "My" to są anielskie energie, które można zbiorczo nazwać "Lucyfer".

Ja: Rozumiem, dziękuję. Daj mi chwilę pomyśleć o czym chcę rozmawiać.

L: Ok, poczekamy.

- W tym momencie, wziąłem długi czas. Wiedziałem, że w pewien sposób Lucyfer był dokładny, ale również byłem świadomy "przykręcenia" trochę jak w małej grze w szachy. Chciałem się upewnić, że pomyślałem, dokładnie o tym, o czy, chciałem porozmawiać. Konkretnie podejmowałem decyzję, czy porozmawiać z energiami, czy ego Lucyfera. Odpowiedź stała się bardzo wyraźna. Chcę ego Lucyfera działając jako channeler, bo to jest tym, z czym kolektyw identyfikuje anielskie energie, które są częścią. Chcę ego, ponieważ to jest tym, co ludzkość identyfikuje jako "Lucyfera", ale potrzebuję reprezentacji kolektywnej energii, ponieważ są one naprawdę tym, czym jest Lucyfer. Bez niej, dostałbym tylko zniekształcenia.

Ja: Zarówno z ego Lucyfera działającym jako głowa i usta kolektywu, reprezentując go a zerem zniekształceń.


L: Ok, to jest osiągalne.

Ja: Dlaczego ludzie boją się ciebie?

L: Bo robiłem złe rzeczy dla ludzkości.

Ja: Proszę wyjaśnić.


L: Ludzkość prosiła mnie o robienie złych rzeczy, a ja zrobiłem im.

Ja: Proszę wyjaśnić, co masz na myśli przez złe rzeczy.

L: Złe rzeczy są tym, co nazywacie złymi rzeczami.

Ja: Ponieważ robię to dla wielu osób, wszystkich z różnyną percepcją złych rzeczy, proszę
podać więcej szczegółów.


L: Ludzkość poprosiła mnie o zbudowanie im rzeczywistości, w której jest prawie niemożliwe, aby uciec od niej, gdzie dualizm i polaryzacja przesłaniają serce.

Ja: Myślałem, że ludzie opuszczają tą rzeczywistość, kiedy zakończą swoje wcielenie?


L: Ludzie wybierają programy przed wejściem w to doświadczenia. Dopóki ich program nie jest kompletny, oni nie odchodzą. Wcielenie nie ma znaczenia do tego.

Me: Czy istnieje sposób wobec tego?

L: Czasami i programowanie ustala się samo.

Ja: Kto jest programistą?

L: Ja.

Ja: Jestem inżynierem oprogramowania, tak, że jest to ciekawe.

L: Wy Nie piszecie programów jak ten. Wasze są znacznie mniej zaawansowane. Bez urazy.

Ja: Kto określa zasady programu?

L: Wy

Me: Jeśli my ustalamy zasady tego programu, dlaczego uważasz, że robisz złe rzeczy do nas?


L: Nie sądzę, że to jest złe. Wy tak sądzicie.

Me: Jeśli myślimy, że to złe, to dlaczego mielibyśmy tworzyć taki program?

L: Przez siebie, to znaczy swoje ego. Twoja dusza nie myśli, to jest złe. Twoje ego cierpi. Twoja dusza nie. Rozumiesz?

Ja: Tak. Więc zaprogramowałeś "upadek" i inne rzeczy, których doświadczyliśmy?

L: Tak. Upadek jest różny dla różnych programów, ale zaprogramowany jest każdy. Upadek jest tylko duże obniżenie w wibracji.

- Możecie zauważyć, na tym etapie, że odpowiedzi są coraz dłuższe. Robię pytania i odpowiedzi więc jestem odcięty od naturalnego przepływu trochę z nowym pytaniem. Idzie coraz lepiej i dłużej.

L: Świadomość waszego kolektywu to zrobiła, kiedy zeszliście z istot wyższych wibracji na istoty niższych wibracji. Niektórzy z was przechodzą upadek każdorazowo przed każdym łańcuchem wcieleń, jaki Ja programuję.

Ja: Więc jeśli zaprogramowałeś upadek, utrzymujesz nas w pułapce?

L: Wy określiliście, w programie, jak długo jesteście (macie być) w pułapce.

Ja: Teraz, ludzkość próbuje się wznieść, czy więc egzekwujesz oprogramowanie utrzymywania nas w pułapce?


L: Nie wymuszam programowania. Właśnie programuje to na podstawie Waszych wymagań.

Ja: Niech mnie ..

L: Wiem, co masz na myśli, więc zatrzymaj się i pozwól mi mówić. Ciągle przerywając mi nowymi pytaniami. Nie musisz prowadzić mnie, bo wiem, jakie pytania chcesz zadać. Chciałem tylko być bardzo jasny, w tym. Wybraliście "upadek", a teraz wybraliście się wznieść. To było zawsze częścią programowania. Więc teraz Program obsługuje wasze wzniesienie.

Ja: Więc to się uczyniło nas twoim wrogiem podczas upadku, a naszym pomocnikiem w dokonaniu wzniesienia?

L: Nie wrogiem, ani pomocnikiem. Programuję to. o co prosicie. To wszystko. To jest to, co robię.

Ja: Więc twój program określa, jak szybko się wzniesiemy?

L: Tak jak mówiłem, wasze programy nie są nawet w pobliżu tak zaawansowane. Używam programu słowo, ponieważ to coś znaczy dla ciebie. Więc pozwól mi skończyć, a twoje pytanie uzyska odpowiedź. [Ja już zaczynałem myśleć o pytaniu ponownie] Wasz program nie określa, jak będziecie się wznosić, tylko, że tak będzie. Reszta zależy od Was i to Wy mówicie mi, jak napisać tę część programu, o której mówimy.

Ja: A więc programy mogą mieć detale pozostawione nierozwiązane?

L: Tak, jeśli to jest pragnieniem.

Me: Czy możesz przełączać programy?

L: To zależy, Jeśli pozwolicie na to na początku, to tak.

Me: Czy kiedykolwiek, kiedykolwiek, zmieniłeś programowanie?

L: To zależy od tego, czy pozwoliliście, aby program był zmieniany przez was.

Me: Jeśli mówisz, że nie może być zmieniony, można to zmienić?

L: Nie

Ja: Nikt nie może poradzić na to?

L: Tylko bardzo rzadko, jak już powiedziałem wcześniej. Kiedy tak się dzieje, to jest ustalone, i to się nie zdarza ponownie.

- Edit: Ja dodaje tę notatkę po skończeniu channelingu. Jeśli zauważyliście, Lucyfer zaczyna wchodzić w "my" (tracąc część ego, o którą prosiłem wcześniej), a następnie uruchamia je ponownie później, albo umyślnie lub nieumyślnie. Zajmę się tym później.

Ja: Dobrze, więc myślę, że rozumiem. Mamy się wznieść teraz, ale jak nie jest ustalone. Tak więc
to może potrwać 1000 lat?


L: Od kiedy?

Ja: Od "teraz".

L: Ok, rozumiem. Tak.

Ja: to może potrwać 10.000 lat?

L: Tak

Ja: to może potrwać 1.000.000 lat?

L: Tak

Ja: A co na 1 rok?

L: Tak

Me: Czy istnieją różne prawdopodobieństwa?

L: Tak. Ty ustawiłeś pewne parametry, które sprawiają, że 1 rok lub 1.000.000 lat są bardzo mało prawdopodobne.

Ja: A co w porównaniu 1.000 do 10.000?

L: 1.000 lub mniej jest bardziej prawdopodobne.

Ja: A co w porównaniu z 1000 100?

L: prawdopodobieństwo nadal wznosi się do 100 i kontynuuje do1000. Jak bardzo wzniesiecie się do 100 zależy od was. Jednakże, prawdopodobnie nie może to być "zrobione" przed 100. Najprawdopodobniej uczynicie znaczące postępu przed 100, przez wasze definicje.

Ja: Ok, biję martwego konia w tym, więc porozmawiajmy o Lucyferze.

L: Jestem Lucyfer.

Me: Jak powstałeś?

L: Lucyfer powstał w waszym programowaniu.

Ja: A więc nie istniejesz poza programem?

L: Tak, ale jesteśmy kolektywem poza programowaniem. Lucyfer jest rolą wewnątrz programu.

Me: Czy jesteś upadłym aniołem?

L: Ty znasz odpowiedź.

Ja: Ponownie, dla ludzi czytających to, co piszę, więc mam do podsumowania później, jesteś upadłym aniołem?

L: Nie, już wiesz.

Me: Czy jesteś aniołem?


L: Możesz mnie tak nazywać.

Me: Czy walczyłeś Michaelem i innymi aniołami?


L: Nie, wszyscy jesteśmy tą samą istotą.

Ja: Wyjaśnij.

L: Wiesz już to.

Ja: Proszę, zwracam się po raz ostatni, folgujesz sobie we wszystkich przypadkach, które już znam.

L: Jesteśmy jednym aniołem. Kiedy nasze programowanie wchodzi w programowanie, o którego stworzenie poprosiliście mnie, wy podzieliliście nas na Lucyfera, Michaela. Dzielicie nas również na inne rzeczy. Ok, do widzenia.

Ja: Dlaczego odchodzisz?

L: Powiedziałeś „po raz ostatni”. Mamy zamiar to powiedzieć jeszcze raz, więc musimy odejść.

Ja: Ok, zapomnij wtedy. Odpowiedź, jak chcesz.

- zostawię to "Ty już wiesz, że" rzeczy tego typu od teraz.

Ja: Dlaczego mówisz "my" teraz?

L: Ustaliłem to. Idź Dalej.

ja: Mówisz, że jesteś programistą. Mogę również powiedzieć, jesteś budowniczym?

L: To, co nazywasz archaniołem jest budowniczym. Jestem częścią archanioła. Moja szczególna rola jest być programistą.

Ja: Jak archanioł ma się do naszej wyższej jaźni, którzy jesteśmy programami?

L: Budujemy, wy kierujecie.

Ja: Dobrze, teraz porozmawiajmy o obawach ludzi przed "tobą”, gdyż wiedzą, że jesteś oszustem.

L: Ok. Nie jestem oszustem.

Me: Czy szatanem?

L: Nie, wasz program był tym, co niektórzy nazywają szatanem.

Ja: Co masz na myśli przez "był"?

L: Gdy się wznosicie, wasz program się zaciera, dla bycia szatanem.

Ja: Więc co jest szatan?

L: oszust. Antagonista.

Me: Czy szatan jest istotą?

L: Nie, to jest program, który to uosabia.

Ja: Czy jest świadomy?

L: Tak.

Ja: Czy to trudne?

L: Tak.

Me: Czy czuje strach?

L: Tak. Obawia się więcej, niż się jego obawiacie.

Ja: Dlaczego?

L: Bo to jest winny. Ponieważ obawia się, że go opuszczacie. Ponieważ boi się samotności. To sprawia, że jest smutny.

Ja: jeden raz próbowałem rozmawiać z Lucyferem przed wielu laty wstecz, a to brzmiało jakbym rozmawiał z szatanem.

L: Tak było. Lepiej tym razem. Szatan traktował też cię wcześniej. Pamiętasz. Robiłeś Dobrze bez strachu. Szatan chciał żebyś się bał. Wygrałeś, szatan stracił.

Me: Czy szatan będzie zawsze sam?

L: Nie, gdy wy go pozostawicie, inni wejdą.

Ja: Mówiłeś, że nasz program miał zaczynać wznoszenie, ale także mówiłeś, że nasz program jest szatanem. Proszę wyjaśnić.

L: Ok, naprawione, zapytaj ponownie. Jest program. Szatan jest definicją, Waszą definicją, która ma zastosowanie do całego programu aż do wzniesienia. Po tym, to jest ten sam program, ale Wasza definicja nie nazywa go szatanem.

Ja: jak nasza definicja to nazywa?


L: kolektyw.

Ja: Więc kiedy nazywaliśmy go szatanem, była to również wspólna świadomość?

L: Nie

- To było dla mnie zaskoczeniem.

Ja: Wyjaśnij.


L: Wasza wspólna świadomość i szatan to są dwie różne rzeczy. Szatan jest świadomym programem. Wasza wspólna świadomość była poza programem.

- To nie ma sensu, więc wzywam Lucyfera

Ja: To nie ma sensu.

L: Istnieją programy wewnątrz programów. Wasza świadomość jest jednym wspólnym programem. Wewnątrz tego programu jest szatan.

Ja: Ok, to ma sens. Czy nasza wspólna świadomość przekształca się w kolektyw?

L: Tak. Wasza Wspólna świadomość nie była świadoma. A Szatan był. Kolektyw jest przytomny. Szatan nie był już potrzebny więc szatan dołączył do kolektywu po wzniesieniu. Jednak szatan i wspólna rzeczywistość również pozostają przed wzniesieniem gdyż nowi ludzie wkraczają w to, co wy przechodziliście w przeszłości.

Ja: Więc ta progresja trwa wiecznie?

L: Z waszej perspektywy, tak. Przesuwacie się poza nią.

Ja: Czy masz skrzydła?

L: Ty znasz odpowiedź. Nie wygłupiaj się.

- Sorry, nie mogłem się powstrzymać.

Ja: Dobra, więc jestem prawie gotowy.

L: Nie, nie jesteś. Po prostu prawie gotowy - na teraz.

Me: Czy ludzie powinni się ciebie bać?

L: Nie

Me: Czy ludzie powinni ci zaufać?

L: Nie, ludzie powinni rozeznać. Ja sobie nie ufam.

Ja: Ok, dzięki.

L: Nie, dziękuj. Robię to, ponieważ jest to tym, co robię. Ty pytasz, Ja programuję. Kropka.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 sty 2013, 18:19

..a więc rozmowa z "programem" któremu nie można ufać, ale to i tak nasz inspiracja- kolektywna,-
więc summa summarum, czy można mieć "pretensje do garbatego, że ma dzieci proste"
:twisted: 8-)
no i czy rozmowa z programem może dać odpowiedzi z jego strony ponadto co zostało zaprogramowane :?: ;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 sty 2013, 18:29

Chyba nie do końca tak. Programem świadomym jest Szatan. Lucyfer to Anioł (Jedność), jako że to my ich podzieliliśmy na osobników i jest programistą i robi nam to stosownie do naszych życzeń (domyślnie zbiorowych i przed łańcuchem inkarnacji). No i jest jeszcze jego ego = Lucyfer, jednoosobowy, tak jak my postrzegamy.
Tak ja to rozumiem, a czy dobrze? Nie wiem.
A według niektórych zasad, nikomu nie można ufać, wszystko sprawdzać i rozróżniać. Zajęcie na całe życie, albo dłużej.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16908
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 09 sty 2013, 18:38

..tak czy inaczej, ja rozumiem to tak, że są i tak na usługach kolektywu/Jedni,-
a ocena naszego ego z poziomu właśnie tego dualistycznego programu jest taka, a nie inna,-
ale na ile można tym odp. ufać..
:?: :lol:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 09 sty 2013, 19:03

Dajcie spokój tu nawet nie ma o czym dyskutować, już dawno nie czytałam takich głupot, może to jest faktycznie jakiś program z możliwością odpowiedzi nazwano go "Lucyfer".... :lol: nowoczesne technologie potrafią już dużo. :lol: :twisted:


Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 sty 2013, 19:10

No i widzisz, Kiara nie tylko nas podsumowała. Gdybym miał ci odpowiedzieć krótko, co ja myślę o poprawności tych odpowiedzi to bym napisał "na 50%", jeśli znasz znaczenie tego wyrażenia, np gestykularne. Ale lubię wrzucić nawet coś kontrowersyjnego, a w tym akurat są drobiazgi, które warto rozpatrzeć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 09 sty 2013, 19:25

Pierwsza i podstawowa sprawa ( myślę że o tym już wiemy i nie trzeba co 5 minut przypominać) LUCYFER to WENUS , GWIAZDA JASNA , JUTRZENKA , która w swoich rożnych fazach inny ma blask i inną barwę. Lucyfer przekazuje wiedzę , wiedzę, a nie zło , zatem nie można osadzać JEJ za to jak wiedza zostanie użyta przez tych co ją otrzymali.
LUCYFER i SZATAN to dwie zupełnie rożne postacie , wiedza ta nie jest i nie była tajemnicą , ale katolicki kościół utożsamił te dwie zupełnie różne Energie jako jedną i tą samą i straszy nimi ile wlezie.
LUCYFER , to nie żadne ego.. , ego mają wcieleni ludzie , ono jest związane z materią , ze strachem i z emocjami, LUCYFER, to wiedza ,wiedza nie posiada ego.
Przejaw wiedzy w materii może być rożny , zależny od mocy jej przekazu , ilości jej przekazu oraz od zagęszczenia materii przez którą przechodzi wiązka energii ( wiedza) i w niej się odbija. Te powiedzmy "trudności"... w odbiorze to charakterystyka wibracyjna wymiaru w którym odbieramy przekaz wiedzy.
W zależności od wibracji którą jest dany wymiar , ( wyższy ) bardziej doskonały odbiór, ( niższy) bardziej zaburzony odbiór. Przekaz to jedno , a możliwość odbioru , to drugie.
Naprawdę wiedza , która przekazuje Lucyfer nie niesie w sobie zła, uzycie jej może je spowodować.

Kiara :) :)
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 09 sty 2013, 23:17

Kolejny przekaz AA Michała, jak większość obecnie omawia zmiany zauważalne i nie.

Kochać was bardziej jest czymś, co może być niemożliwe. - Michael

Nasza najgłębsza miłość i uznanie dla każdego i wszystkich tych, którzy kontynuują na ich drodze, jest tym, czym chcemy rozpocząć tą wiadomość. Pragniemy zapewnić, że żadna chwila nie mija w której to nie jest przede wszystkim w naszych sercach.

Fizyczne zmiany w waszym komórkowym makijażu, w odpowiedzi na ciągły napór kosmicznego światła, postępują w szybkim tempie, i odpowiadający im wzrost osobistego światła jest oczywisty dla wszystkich tych, obserwujących wasz świat. Zmiany wzrastają także w waszych systemach gospodarczych. Inne zmiany rosną także. Ale ponieważ raporty, jakie macie dostępne, nie pochodzą z pięciu największych koncernów informatycznych, które łyżką karmią świat kłamstwami i półprawdami, to jest łatwe dla wielu, aby zaprzeczyć temu wszystkiemu.

Będzie, oczywiście, nadszedł czas, kiedy te rzeczy nie mogą być odrzucane. Ponieważ tak wielu z was nadal tkwi w przekonaniu, oraz wysiłkach w kierunku zmiany osobistej, to nastąpi raczej wcześniej niż później. Ale, jak niektóre z waszych rządów doświadczyły ich rozczarowaniu, nakładanie ogromnych zmian z zewnątrz nigdy, przenigdy nie działa. Złagodzenie ścieżki dla zmian powierzchni od wewnątrz, jednak będzie działać. I to dla wiecznego kredytu wybraliście utrzymać swoje wysiłki, aż będzie mogło się to zdarzyć dla tak wielu waszych braci i sióstr, jak to tylko możliwe.

Niektórzy z nich będą narzekać. Niektórzy oskarżać. Niektórzy odwrócą się od Was. Ale nie pozwoliliście powstrzymać się w przeszłości i wiemy, że to nie powstrzyma was teraz.
Zawsze znajdowaliście siłę do kontynuowania i sposoby, aby kontynuować. Zawsze dawaliśmy jakąś pomoc i możliwe inspiracje. Te rzeczy nigdy się nie zmienią. Istnieją wnioski wyciągnięte z obu stron tej kwestii.

Rozumiemy, że to nie jest tym, co najbardziej pragniecie usłyszeć w tym momencie. Chcecie, żebyśmy wam powiedzieli, że o takiej godzinie wyznaczonej na takiej dzień wyznaczony, wasz świat zostanie przekształcony całkowicie. Gdyby były takie wydarzenia możliwe, drogie serca, konieczne byłoby zarówno, aby odrębne światy istniały, lub wasz nowy świąt zacząłby się pogarszać ze względu na fakt, że miliardy waszych współtwórców nadal tworzyłyby według ich stanu świadomość, w jakim są teraz. Tak, oni nadal kontynuowaliby ewoluowanie w zrozumieniu, jak robią teraz. Tak, wynik byłby ostatecznie taki, że doprowadziłby planetę całkowicie do wzniesienia, tak jak to będzie teraz.

Większość z was, którzy czytają te wiadomości rozumie, co się działo się i mają prawie codziennie osobiste dowody, że wiele zmieniło się dla nich. Większość rozumie, że nie tylko zmieniacie się w swojej wewnętrznej istocie, ale jesteście rzeczywiście wspomagani ogromnie przez swoich duchowych przewodników i nauczycieli. Niektórzy naprawdę zaczynają dostrzegać dowody, że nastąpiła zmiana w ich środowisku fizycznym. Jest wielu, aby dopingować wasze serca i motywować, drodzy przyjaciele, jeśli spojrzycie na to. I będzie o wiele więcej wychodzić na powierzchnię, gdy ta monumentalna zmiana trwa.

Prosimy was, abyście nadal robili to, co robicie. Rozpoznajcie, aby podwoić swoją osobistą pracę i zmienić siebie. Znajdźcie komfort, spokój i miłość w sobie.

Nie tracicie niczego, ani nie stracicie. W rzeczywistości, możemy powiedzieć, że przynajmniej, poczucie wspólnoty będzie znacznie zwiększone. Pragniemy poinformować, że nasza miłość do Was wzrosła, ale to, moi drodzy, kochać Was bardziej, jest czymś, co może być niemożliwe. Oddychajcie w bezwarunkowej miłości i świetle swojego Stwórcy, znajdźcie spokój, który to przynosi wam, i siedźcie w tej przestrzeni, aż po raz kolejny będziecie zrównoważeni i silni.

Kochamy was. Jesteśmy z wami na zawsze, i zawsze będziemy. Pokój niech będzie z wami.

09 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 12 sty 2013, 12:14

To bardzo interesujący przekaz Hilariona z "niewielką pomocą" przyjaciół.
Wymaga bardzo uważnego czytania i przemyślenia, gdyż zawiera sporo istotnych spostrzeżeń, choć powiedziałbym, że jest natury ogólnej.

Czy mogę zobaczyć zmiany? Jak Zmiany zachodzą?

Hilarion, z gośćmi Muktananda Swami i Kuthumi


Ty Jesteś odpowiedzialny za swoją świadomości, nikt inny.
Nieważne, jak twoja świadomość doszła tam, gdzie jest, bez względu na wszystko, kto i co to spowodowało.
Jeśli nie możesz wejść głębiej w swoją świadomość, wszystkie zmiany w świecie zewnętrznym nie pomogą Ci w ogóle.
Być może pomoże to młodszym osobom, i zmieni w ten sposób ich wzrost.
Jeśli trenujesz swoje dzieci w nie dualnej prawdzie, ich nieograniczona swoboda we wszystkich nowych energiach pozwoli na wzrost nowych kreacji. I to nadal będzie wzrastać.

Kuthumi powiedział w 2012 i przyciągnął tym wiele uwagi.

On mówi, "Zmiany w świecie " są następstwem nowej fali świadomości.
Dlatego, wyglądanie zmian w strukturach fizycznych, zanim ludzie będą mieli zrozumienie, pewnych "zmian" w fizyczności byłoby również wymuszaniem czegoś na ludziach.
Zakorzeniony obecny poziom świadomości, zrozumienia, jest tym, co rodzi działania ludzi.
Gdy zrozumienie ludzi osiągnie pewien poziom zmiany, narastająca fala wystarczy, aby zwrócić rzeczy w kierunku tej zmiany, gdyż teraz mają również zrozumienie.
Zrozumienie tego, co dzieje się tylko ściśle z punktu widzenia zmian fizycznych świata, jest niezrównoważone, z powodu tego, że zapomina się postrzegać, że za każdym owocnym działaniem, musi być energia i światło doświadczeń zrozumienia czegoś.
Pamiętajcie, ze narastająca fala energii / zrozumienia, która jest z tyłu, przychodząca, wewnątrz, i napędzająca każdego w kierunku pewnego zakresu kierowanego, skupionego działania, lub serii działań, które osiągają lub prowadzą do osiągnięcia niektórych wyników.

Muktananda Swami mówi, moja parafraza:. Hej @ 'Wszystkie te światy, światła, osłony, żyjące wibracyjne energie zrozumienia i życia ... stoją dosłownie tuż przed tobą, tuż przed twoją twarzą ... Czy rozważyłeś, że część tego, co może być zablokowane jest Twoją wizją? Być może musisz iść głębiej, lub szukać na zewnątrz tych, którzy naprawdę mają moc, energię i połączenie energii, aby otrząsnąć się ze swoich "łańcuchów". Idź głębiej, powinieneś. Idź Głębiej - musisz. Muktananda. Namah Shivaya "

To jest tak, ze obydwa skrzydła są potrzebne do osiągnięcia lotu zrozumienia.
Energia i świadomość, która jest całkowicie nowa, a także dokładne obserwacje fizyczności.


Kuthumi mówi:

Czasami nazywamy stare rzeczy nowymi, i zastanawiamy się, dlaczego rzeczywiście wewnętrzna alchemia nie wystąpiła.
Mówi też, że jeśli nie przeszkadzasz, ani nie myślisz, jest to ważne, aby dotknąć nowych energii wokół siebie i wokół ziemi, następnie, czy nie rozumiecie, że są to częstotliwości i wzorce nowych energii, które informują i wpływają na wymianę i modyfikację fizycznej struktury i świadomości reszty Was?, co czasem nazywamy "alchemią".
Czy wiecie, czy rozważyliście, że "jak wyżej, tak i na dole" stosuje się również do interakcji, modyfikacji, alchemii w relacjach między wyższymi i niższymi częstotliwościami wzorców i wibracjami waszej nie fizycznej jaźni.
To jest, w jaki sposób istota uczy się od swojej "Jaźni" .. Przez część ciebie dotykającą innej części.
Więc na zakończenie, rozważ pójście głębiej, i honorowanie nowego zrozumienia w ramach nowych energii planetarnych i osobistych, które dają wzrost do nowych i ulepszonych idei interakcji i ukierunkowanych działań.

Dobrego dnia.

Kuthumi, Hilarion, i specjalne honorowy gość Muktananda Swami

11 stycznia 2013
Channeler: Hilarion
Hilarion@gmx.us
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 12 sty 2013, 15:56

Kolejny przekaz AA Michała - o podstawowym połączeniu.

Całe światło ¸jakiego chcecie, przez cały czas - Michael


Nasze przesłanie na dziś będzie proste i na temat. Zawsze mówimy do was o energii, miłości i świetle. To jest głównym celem tego channelingu i pozostanie w tym czasie. Podobnie jak trener jednej z waszych drużyn sportowych będziemy stale wiercić swoją drużynę na podstawy, podstawy, podstawy, więc chcemy przypominać kółko pewne rzeczy. Najważniejszą z nich jest dostęp do miłości Stwórcy.

Kiedy mówimy o świetle lub energii, mówimy o tym samym. Proszę zrozumieć, że zawsze jesteście podłączeni do tego światła, tej miłości. Bez niej nie moglibyście, nie będziecie istnieć. Jest istotą siebie. Jednakże, jako czytelnicy tych komunikatów, możemy założyć, że po prostu istnienie nie jest waszym głównym celem. Dlatego zawsze przynosimy do waszej uwagi rzeczy, które możecie zrobić, aby zwiększyć swoje postępy wzdłuż wybranych ścieżek.

Istnieje wiele rzeczy, które pomogą Wam w drodze, wizualizacje, medytacje, działania, postawy, itd., itp. Wszystkie z nich mogą być bardzo przydatne w czasie. Wasze połączenie z miłością Stwórcy i światłem jest jednak podstawową rzeczą, którą chcielibyśmy podkreślić. To jest coś, co zawsze, zawsze widzi was na wylot. To zawsze będzie uzdrawiało. To zawsze dostarczy Wam tego, czego potrzebujecie. W rzeczywistości, to jest bardziej prawdopodobne, że lepiej wie, co ci trzeba, niż ty sam.

Czy marzysz o czymś, modlisz się o to, nawet myślisz o braku czegoś jest znane dla Źródła? Oczywiście nie. To, o czym mówimy jest, pierwszym i najważniejszym priorytetem, którym powinno być, aby ustanowić swoje celowe i świadome połączenie ze Stwórcą i podtrzymywać je zazdrośnie każdego dnia. Na początku, możesz rozpocząć, wyobrażając sobie światło, miłość i energię wlewaną do Ciebie. Jednak szybko okaże się, że zaczynasz czuć odpowiedź, która nie zależy od Twojej wyobraźni. W tym momencie jest wiele rzeczy, o których mógłbyś pomyśleć, wyobrazić sobie, modlić się, lub zamierzać. Wszystkie one są w porządku. Żadne z nich nie są konieczne. Musisz tylko wprowadzić w siebie, a zatem całe pole bytu, więcej światła, więcej miłości. Zawsze więcej światła, więcej miłości. Wszelkie wątpliwości? Więcej miłości. Niepewność? Więcej miłości. Strach? Zmartwienie? Więcej miłości. Choroba? Więcej miłości.

To jest coś, co widzimy, że zapominacie czasami, gdy napotykacie kłody na swojej ścieżce. Dlatego podkreślamy to jako coś najbardziej podstawowego. Otwórzcie się i pozwólcie temu, aby się stało i zawsze znajdziecie to, czego wasze serce potrzebuje. Możecie również zauważyć to, że nie ostrzegamy przed niepożądanymi działaniami lub przedawkowaniem. To nawet dobrze, jeśli jesteś w ciąży lub karmiąca. Cóż, żartujemy, aby rozjaśnić to trochę.

Pamiętajcie, całe światło, którego chcecie, przez cały czas, a potem więcej. Będziemy mówić jeszcze raz. Dobrego dnia.

11 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 13 sty 2013, 10:51

Sporadycznie tłumaczę przekazy tego źródła. Jednak ten spowodował duży pozytywny "rozgłos" wśród lightworkers, choć tak naprawdę, nie wiem dlaczego. Więc warto popatrzeć.

Jezus: Ogromne Przesunięcie w waszej świadomości właśnie nastąpiło

Channelowane przez Johna Smallman
11 stycznia 2012
http://wp.me/p1B8dY-av

Życie jest złotą okazją, to zaproszenie od Boga, naszego Ojca do uczestnictwa wiecznie w Bożym procesie twórczym, i to jest zaproszenie, które wszystkie czujące istoty zaakceptowały - natychmiast.

Ci z was, na płaszczyźnie Ziemi zechcieli doświadczyć nierealnego stanu istnienia, oddzielonego od boskiego Źródła, wyobrażając sobie iluzję, i następnie wspierając ją. Oddzielenie od Boga i jedności, które stworzyliście jest raczej niemożliwe, ale doświadczenie separacji jest możliwe i to jest tym, w trakcie czego jesteście.

Wydaje się, że trwa przez wieki, ale to jest częścią iluzji, którą nazywacie czasem. Wszystkie Boże dzieci są istotami o potężnej mocy, mocy, która jest zupełnie niewyobrażalna dla Was w poważnie ograniczonym stanie świadomości, który wybraliście dla siebie. Kiedy weszliście do tego stanu, on był w prawdzie, ale tylko przez chwilę, ale wasz kolektywny zamiar, który wy ustanowiliście - bardzo długą linię czasową oferującą Wam niezliczone możliwości znalezienia waszej drogi wyjścia z niej, do domu, do waszego Ojca.

Przez eony podążaliście wieloma ścieżkami, gdy szukaliście drogi powrotnej do swojego naturalnego stanu jedności z Bogiem. Ścieżka, którą właśnie zakończyliście przyniosła was bardzo blisko, i energie obecnego wieku, Nowego Wieku, w który właśnie weszliście, pozwolą Wam zakończyć podróż i wrócić do domu, do powitania bohatera. Eony spędzone w iluzji były chaotyczne i mylące dla Was, gdyż walczyliście ze sobą, myśląc, że jesteście indywidualnymi istotami konkurującymi o nagrodę, którą tylko jeden może wygrać, gdy w rzeczywistości jesteście jednym i wszyscy wygracie nagrodę przyjścia do domu, ponieważ współpracujecie ze sobą, aby zakończyć waszą podróż.

Nowe energie otaczające was są w rzeczywistości starymi energiami, które zawsze były dostępne, ale które ukryliście w swej determinacji, aby żyć i doświadczać życia jako surowe i oddzielne jednostki. Bo nie byliście świadomi ich tak długo, że pamięć o nich została prawie całkowicie zniszczona, a teraz, gdy je odnaleźliście, wydają nowe i niewyobrażalne. Są to energie miłości w jej wielu kuszących formach, których stajecie się coraz bardziej świadomi, gdy współpracujecie z nimi i uwalniacie nierealne, bolesne i nieskuteczne egoistyczne i egocentryczne energie.

Ogromne przesunięcie w waszej świadomości właśnie nastąpiło i przyciąganie Bożego pola energii otaczającej Was stało się nieodparte. Zmiana ta była punktem zwrotnym, punktem, w którym zdecydowaliście się zaangażować jeszcze raz z twórczym polem energii waszego Ojca, która wspomaga wiecznie wszystkie czujące formy życia. Współpraca z nim jest aktem dzielenia się nim i akceptacji siebie jako Wszechmocnego, zamiast widzenia siebie jako niemal całkowicie bezsilnych poszczególnych istot.

Widząc, że wszyscy są jednym, jest dla was obecnie niemożliwe, aby kontynuować grę oddzielenia i opuszczenia, która zajmowała was w wielu wcieleniach. Uświadomienie sobie, że to, co myślisz, mówisz, czy robisz wpływa na wszystkich pozostałych prowadzi jasno do domu, i w związku z tym podjęliście decyzję, aby honorować i zaakceptować wszystkich pozostałych jako boskie aspekty siebie, gdyż z całą pewnością nimi są, i wybraliście pracować razem z miłością, od tego punktu do przodu, aż do zakończenia Waszej drogi powrotnej.

Boskie Pole Miłości zawsze was otaczało, ale teraz rozpoznajecie je, spotykając się z nim, i odkrywając, jak dobrze się czujecie z nim. To uczucie, bycia kochanym, akceptowalnym, oraz nieocenionej wartości wyrzuca te wszystkie poprzednie uczucia nieadekwatności i bezwartościowości, którymi karmiliście się i wspieraliście zbyt długo i pozwala wam rozpoznać w sobie aspekt wiecznej boskości, który jest waszym przyrodzonym prawem i Waszym wiecznym dziedzictwem.

Odtąd wasza podróż do domu jest zbiorowym przedsięwzięciem,
i jako takie może tylko odnieść sukces.

Wasz kochający brat, Jezus
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 15 sty 2013, 22:13

A teraz kolejny przekaz AA Michała, przekonuje nas, że zmiany zachodzą i to my sami je generujemy.

Wy stworzyliście świat, w którym żyjecie i stworzycie także następny. - Michael


Uważamy, że nadszedł czas, aby wskazać Wam niezwykły wzrost zrozumienia informacji w Waszym posiadaniu. Rzeczy, które mieliście w swoim intelekcie przez wiele lat zaczynają mieć sens. Rzeczy, które wydawały się być w najlepszym razie mityczne zaczynają pasować do waszego świata możliwości. Wasze zrozumienie i gdy mówimy "wasze", jako ludzkości, zaczyna się rozszerzać ogromnie. Informacje ukryte wcześniej zaczynają przychodzić do świadomości ludności.

Z indywidualnego punktu widzenia, to może pojawić się jako sączenie lub skok. Z szerszego punktu widzenia, jest to nic innego, jak tsunami. Zajęło ponad sto lat dla wielkich odkryć na początku XX wieku, aby ukształtować świat, w którym teraz żyjecie. To była ogromna zmiana. Są ludzie żyjący teraz, których dziadkowie widzieli pierwszy film, samolot, samochód, telewizor i telefon. Oni nigdy nie doczekali się komputera osobistego, a także internetu. Niektórzy z nich widzieli pierwsze lądowanie na Księżycu. Wszystko to wydarzyło się w sto lat.

Mówimy wam teraz, że ilość zmian, którą zobaczycie teraz i w następnych kilku latach będzie to znacznie przewyższać. Zaczyna się tam, gdzie musi się zacząć, w was. Wy stworzyliście świat, w którym żyjecie i stworzycie także następny. Więc dobrze zauważajcie zmiany, które zachodzą w was. To jest miejsce, gdzie możecie zacząć widzieć rodzaj świata, w którym będziecie mieszkali.

Jeśli nic by się nie zmieniło, to widzielibyście, jak ten świat zniszczyłby siebie. Dobrze, już go zniszczyliście. Teraz będziecie w stanie zobaczyć, jak bardzo go zmieniliście, najpierw zauważając, że tego nie zrobiliście, a następnie oglądając siebie odwracających to z powrotem do niesamowicie pięknego ogrodu, jakim został stworzony, aby być. A kiedy zaczniecie widzieć, że to się stało, pamiętajcie, że to będzie odbicie tego, kim jesteście.

Rozejrzyjcie się już teraz i rozpocznijcie proces, wyobrażając sobie, że nie widzicie nic, co nie zawiera części świadomości Stwórcy, że nie widzicie nic, co nie zasługuje na miłość, szacunek i uznanie. I, moi drodzy, to może odpowiedzieć na to, jak wy, sobie, zrobicie. Możecie zacząć od wyobrażenia tego, ale odkryjecie wkrótce, że w rzeczywistości jest prawdą. Grajcie z tymi myślami w medytacji i w swoim życiu i zobaczycie, gdzie to was zabierze.

Oto podpowiedź. Jesteśmy jednym. Jesteśmy Jednym. Nie mówimy w ogóle nic nowego. Znajdziecie tylko to uderzenie w głowę, moment eureka. I będziecie mieli te chwile bardzo często teraz. I to wszystko z powodu "niczego", co wydarzyło się pod koniec ostatniego roku. Witamy w nowym świecie, drodzy przyjaciele. Jak wasz piosenkarz powiedział "Czasy, się zmieniają" (Bob Dylan). Kochamy was mocno. Dobrego dnia.

14 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 25
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 16 sty 2013, 14:04

Posty dotyczące słuszności i treści channelingów wydzieliłem jako niezależny wątek: Channelingi (przekazy) - za i przeciw >>
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 18 sty 2013, 20:20

Kolejny przekaz AA Michała, zwraca naszą uwagę na to, ze wszyscy jesteśmy twórcami.


Kreacja musi mieć wkład każdego z was. - Michael


Nasza dzisiejsza wiadomość jest o dopuszczeniu waszych umysłów do ekspansji w obszarach, które są być może nowe lub może długo pozostawały nie odkryte. Od dłuższego czasu teraz pozwoliliście nam skupić waszą uwagę na niektórych celach i zrobiliście bardzo dobrze. Teraz osiągnęliście już coś w rodzaju płaskowyżu, miejsca do pozbierania się i ukierunkowania ku waszym celom.

Podsumujcie wasze głębokie pragnienia, zarówno te obecne i te, które czuliście głęboko w pamięci, te, które porzuciliście. Wybierzcie te, które sprawiają, że Wasze serce jest lekkie i szczęśliwe. Nie umieszczajcie żadnego znaczenia na opinii innych. Kiedy jesteście w przestrzeni serca, oni nie są tam z wami. Niemożliwości również tam nie ma.

Tak duża, jak przestrzeń waszego serca jest, to nadal będzie trzymać tylko was i tych, którzy mogą pomóc budować wasze życie w czystej radości i obfitości. To jest miejsce, aby być w prawdzie, kim naprawdę jesteście. To jest miejsce, gdzie chcielibyście umieścić swój system operacyjny. Rozejrzyjcie się wokół siebie. Zauważcie, że istnieje bardzo wiele nowych i błyszczących narzędzi, których nigdy nie mieliście wcześniej. Zobaczcie zupełnie nowe pudełka i pojemniki dostaw. Otwórzcie je i zobaczcie jasne światło odbijające się od ich zawartości. Teraz jesteście gotowi, aby budować cokolwiek dusza zapragnie. Od teraz, możecie, i życzymy wam, abyście, wracali tak często, jak chcecie.

Przyjdźcie tutaj i pozwólcie na przepływ wyobraźni. Pamiętajcie, aby zawsze używać dużo miłości w swoich kreacjach, a nawet trochę więcej niż myślicie, że potrzeba, mimo wszystko, macie tak dużo, jak możecie kiedykolwiek użyć. To jest w największej piersi ze wszystkich w tym rogu, za przypadkiem intencji. I zawsze, zawsze, bez względu na to, co dzieje się w Waszym świecie zewnętrznym, prawdziwa kreacja jest tutaj.

To co widzicie na zewnątrz jest kreacją przeszłości. Nie sądzimy, że chcecie żyć w przeszłości. Wracajcie tutaj, aby tworzyć swoją przyszłość. Niektórzy z was powiedzą sobie: "To jest słodkie. Może spróbuję. "Niektórzy z was rozpoznają, że to jest prawda. Uczyńcie to Waszą Prawdą.

Nadszedł czas teraz, aby rozpocząć tworzenie tego nowego świata, o którym marzyliście już od tak dawna. Ale to tworzenie musi mieć udział każdego z was. Wzniosłe sny są dobre, oczywiście. Ale wasze życie osobiste będzie integralną częścią tego, co przejawia się od tego momentu, i są to elementy układanki, nad którymi macie największą kontrolę. Ale nie pozwólcie, aby było jak zwykle - od teraz. Jesteście twórcami. Twórzcie to, co kochacie z radością.

Pozostawiamy to do rozważenia, do następnej rozmowy. Dobrego dnia.

17 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 21 sty 2013, 22:59

Dzisiejszy przekaz AA Michała jest nieco okolicznościowy i mniej miejsca poświęca innym bieżącym wydarzeniom.

Prawdziwie to jest czas, aby być radosnym. - Michael

Zaczynamy dzisiejszą wiadomość gratulując prezydentowi Stanów Zjednoczonych w dniu obchodów jego inauguracji, która zacznie się w ciągu kilku minut teraz. To jest naprawdę czas, aby być radosnym. Ja Michael, jestem najbardziej zadowolony rozszerzając gratulacje od całej kompani, w imieniu której mówię. Rozumiemy bardzo trudną pozycję której jest, i wiedzcie, że jego droga będzie coraz bardziej klarowna, gdy będziemy osiągali postępy od tego punktu. Wzywamy wszystkich do wspierania go w miłości i świetle.

Zrozumiałe jest, że niektóre trwające starania służących sobie osób i organizacji będą nadal kontynuowane, nawet w tym momencie, ale zapewniam Was, że sukces, którego oczekują może przydarzyć się tylko w tajemnicy, i teraz powinno być więcej niż oczywiste, że to staje się mniej możliwe. Napływ światła na waszym świat stale rośnie, codziennie. Już niektórzy (ciemni) myślą, że to niemożliwe, aby się z tym rozprawić i, jak to mówicie, "wyrejestrowali się". Niektórzy mieli większe lub mniejsze zmiany w swoich zrozumieniu, "przebudzenie", jak można to nazwać. Bardzo wielu zaczęło faktycznie opuszczać, aby być w stanie wrócić nawet wcześniej i doświadczać świata, gdy to się stanie.

Widzicie teraz początek odwrócenia, które powinien służyć do dopingowania was i przywrócić wiary, która była trochę wstrząśnięta, kiedy wasze oczekiwania wydawały się rozbite na skałach w zeszłym miesiącu. Oczekiwania są w porządku tak długo, jak nie dołącza ich do konkretnych dat. Nazwaliśmy je marzeniami i rzeczywiście zachęcaliśmy. Ale proszę nie zapominać, że są one skończone w Prawdzie, dla nas, z tej perspektywy, na długo zanim zaczniecie widzieć dowody w waszych iluzorycznych okolicach. Gdy zaczniecie widzieć więcej i więcej tak, jak my widzimy, a to nie jest jeszcze to, co większość z was robi, to "zobaczycie" te rzeczy dużo bardziej wyraźnie.

Jako pierwszy przykład z odwrócenia, o którym wspomnieliśmy, pozwólcie nam wskazać decyzję o wydaleniu skanerów na waszych lotniskach. Będą, możecie mieć pewność, próby temu przeciwdziałać. Ale należy skupić się na znacznie więcej na waszych zwycięstwach, niż na wszelkich próbach kontynuowania "biznesu jak zwykle ". Mogliście także zauważyć rosnące próby lokalnych samorządów rozwiązywania tego, z czym się nie zgadzają. Nie są to problemy, które są istotne, ale robią to sami.

Kontrola musi być zwrócona do ostatecznego źródła mocy, a rząd centralny nie jest źródłem. To nie jest, jak rzeczy są zaplanowane. Uniwersalne Prawo opiera się na wolnej woli. Nie szkodź bliźniemu swemu, a będziesz cieszyć się wolnością. A twój bliźni obejmuje wszystkie jednostki wokół ciebie, nie tylko właścicieli korporacji, którzy ułożyli się nad tobą. W rzeczywistości, nie ma nic nad tobą. Jesteś powyżej.

Jest wiele postępów poczynionych i wiele więcej na horyzoncie. Jeśli do czegokolwiek możecie przyczynić się, proszę to kontynuować. Jeśli to jest zakotwiczenie światła w twoim przypadku, to zrób to. Nie masz możliwości pomiaru efektów tego, co robisz, ale proszę wiedz, że jest to konieczne i pochwalane.

Kontynuujemy nasze wsparcie. Dobrego dnia.

21 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 27 sty 2013, 20:12

Trochę jesteśmy opóźnieni z kolejnym przekazem AA Michała, który stara się przyciągnąć naszą uwagę.

Robimy wszystko, co możemy, aby zwrócić Waszą uwagę. - Michael

Synchroniczności, pióra, monety, i znaki wszystkich rodzajów obfitują w tym czasie. Robimy wszystko, co możemy, aby zwrócić waszą uwagę. Jesteśmy tutaj i pracujemy z wami w każdy sposób, w jaki jesteśmy w stanie. Jeśli jesteś otwarty na możliwość, poproś, a otrzymasz wszystkie znaki, jakich potrzebujesz, że jesteśmy rzeczywiście z tobą.

Jest o wiele, wiele więcej w rzeczywistości niż myślicie lub nawet wyobrażacie sobie. Spędziliście ponad sto lat szukając "brakującego ogniwa". Czy oni wiedzą to, ale to w końcu zaczyna być uznawane przez waszych naukowców. Świadomość jest tym ogniwem. Świadomość jest wszędzie. Energia jest wszystkim. W swej istocie, materia nie jest bardziej solidna niż myśl jest. Wszystko jest miłością.

Ile rozumiecie teraz tego, co było zupełnie obce myśleniu ludzi tak niedawno. Oczywiście w wielu miejscach tylko nielicznych kilku myśli o z tych rzeczach w ogóle. Ale to także zmienia się. W waszych momentach spokoju wewnętrznego, rozpamiętujcie te rzeczy, najdrożsi. bardziej niż rzeczy przechodzące przez wasz umysł to, co one oznaczają?

Czy to możliwe, że nic nie oddziela was od innych rzeczy? Czy to możliwe, że nic tak naprawdę nie oddziela was od mnie? Czy możecie wiedzieć, czego chcę, żebyście wiedzieli, zanim przeczytacie te strony? Czy jest poziom, na którym jesteśmy naprawdę wszyscy Jednym?

Co to oznacza w kontekście codziennego życia? Wszyscy są równi? Rzeczywiście, moi drodzy. Wszystkie są warci? Wszyscy są kochani? Wszyscy są cenni? Nikt i nic nie jest mniejszy niż? Przede wszystkim Wy, w waszej istocie, jesteście cenni, godni, i kochani ponad miarę.

Jesteście dokładnie tak, gdzie potrzebujecie być w tym momencie. Może to zająć trochę czasu, aby to stało się prawdziwym przekonaniem i uczuciem, ale zapewniam Was, że tak musi być i to będzie wasza prawda w pewnym momencie. Uznaj ją teraz, ona nigdy nie była nie prawdą, nawet gdy tak czułeś.

Cały ból, wszystkie cierpienia, istnieją bo pozwoliliście istnieć przekonaniu, że Wy jesteście mniejsi niż, nie zasługujący, niekochani i niegodni żyć w waszych sercach. Nadszedł czas, aby się obudzić z tego koszmaru.

Poproś! Pozwól! Słuchaj! Naucz się kochać siebie jako syna lub córkę Jedynego. Są tacy, którzy poczują te słowa głęboko. Powiemy wam, że od momentu, kiedy to zrozumiecie, będziemy chodzić z wami i trzymać was za rękę, gdy znajdziecie wyjście z tego snu. Wasz Stwórca nie ma żadnego interesu w tym, aby widzieć kogokolwiek cierpiącego i nigdy nie miał. Jesteście głęboko kochani.

Dobrego dnia, kochani. Będziemy mówić jeszcze raz wkrótce.

24 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 29 sty 2013, 19:50

Kolejny przekaz AA Michała. Mówi o fali w nieco inny sposób.

To nie jest już kwestia zastanawiania. - Michael

Będziemy mówić z wami dzisiaj o narastającej fali, której prawie wszyscy z was, którzy pracują ze światłem i dla światła stają się świadomi.

To jest coś, o czym wspominaliśmy jakiś czas temu, ale które, jako że nie było aż tak oczywiste, nawet najbardziej wrażliwi z was musieli wziąć na wiarę. Ostatnio ona rośnie z dnia na dzień, i w takim tempie, że ci, którzy medytują, lub codziennie praktykują modlitwy, a nawet ci, którzy spędzają dużo czasu obcowaniu z drogą planetą, widzą, a nawet czują bezbłędnie.

Dla tych, którzy pozostali na kursie, nie jest już kwestią zastanawianie się, czy coś się dzieje, czy nie. Nawet najbardziej zagorzali z Was mieli chwile tego rodzaju myślenia do tej pory. Gdy poruszacie się coraz głębiej i głębiej w podnoszącej się energii, będziecie wiedzieć, ponad wszelką wątpliwość, przynajmniej dla siebie, że wzniesienie jest rzeczywiście w toku. Ale wiedzcie o tym także, bracia i siostry. Energia, która produkuje tak głębokie zmiany w waszym własnym ciele, i tutaj mamy na myśli odniesienie do waszych fizycznych, emocjonalnych, umysłowych i duchowych ciał, również obejmuje każdą inną istotę na waszej drodze. Nie ma ucieczki.

Teraz, jak osoba ludzka może reagować na to jest kwestią wyboru. To prawda. Ale na dłuższą metę, ale obiecujemy, że o wiele częściej będziecie wybierać gościniec niż dróżkę. Jest jeszcze trochę pracy pozostawionej dla was, czyż nie ma? Ale sugerujemy, że znalezienie i uzdrowienie, ostatnich małych kawałków jest coraz łatwiejsze. Istnieje wielu, wielu lightworkers którzy są teraz bardziej niż gotowi do pomocy sobie nawzajem na drodze, na tyle, aby was zapewnić, że zadbacie o tych, którzy w końcu zaczną się zwracać do Was o pomoc.

Wiele razy pytaliście, "Dlaczego ja? Dlaczego to? Dlaczego teraz? "Zaczniecie rozumieć niezwykłą wagę przypominając sobie lekcje teraz. Mówimy, przypominając, bo podróżujecie tą drogą tak długo, że opuściliście naprawdę bardzo mało, tego, co było, aby nauczyć się, kiedy wzięliście się za tą pracę. To, co było ważne, i zrealizowaliście to zadziwiająco dobrze, to było, aby najpierw wyczyścić ogromne ilości strachu, poczucia winy i uczucia o niewielkiej wartości, które przenieśliście z innych doświadczeń. Niektórzy z was byli już tak oczyszczeni, że faktycznie musieli pożyczyć trochę tego od innych. "Dlaczego miałbym to robić?" Pytacie. Bo jesteście takimi kochającymi istotami, które postanowiły mieć doświadczenia, których potrzebowaliście, aby wykonać pracę, o której wiedzieliście, że będzie potrzebna.

Tak, pozostało wiele do zrobienia. Ale uważamy, że uwierzycie nam teraz, kiedy wam powiemy, że to, czego świadkami będziecie od tego czasu do przodu jest więcej niż warte ceny wstępu. I co ważniejsze, że nawet doświadczacie tego w ciągu zaćmień. Widzieliśmy Was sunących naprzód w ekscytacji i miłości i jesteśmy bardzo zadowoleni, że każdy z was ma swój bilet na tą przejażdżkę.

Wzywajcie nas po wszelką pomoc, jaką możemy zapewnić, drogie serca. Będziemy z wami i porozmawiamy z wami ponownie wkrótce.

27 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 29 sty 2013, 19:51

Kolejny przekaz AA Michała. Mówi o fali w nieco inny sposób.

To nie jest już kwestia zastanawiania. - Michael

Będziemy mówić z wami dzisiaj o narastającej fali, której prawie wszyscy z was, którzy pracują ze światłem i dla światła stają się świadomi.

To jest coś, o czym wspominaliśmy jakiś czas temu, ale które, jako że nie było aż tak oczywiste, nawet najbardziej wrażliwi z was musieli wziąć na wiarę. Ostatnio ona rośnie z dnia na dzień, i w takim tempie, że ci, którzy medytują, lub codziennie praktykują modlitwy, a nawet ci, którzy spędzają dużo czasu obcowaniu z drogą planetą, widzą, a nawet czują bezbłędnie.

Dla tych, którzy pozostali na kursie, nie jest już kwestią zastanawianie się, czy coś się dzieje, czy nie. Nawet najbardziej zagorzali z Was mieli chwile tego rodzaju myślenia do tej pory. Gdy poruszacie się coraz głębiej i głębiej w podnoszącej się energii, będziecie wiedzieć, ponad wszelką wątpliwość, przynajmniej dla siebie, że wzniesienie jest rzeczywiście w toku. Ale wiedzcie o tym także, bracia i siostry. Energia, która produkuje tak głębokie zmiany w waszym własnym ciele, i tutaj mamy na myśli odniesienie do waszych fizycznych, emocjonalnych, umysłowych i duchowych ciał, również obejmuje każdą inną istotę na waszej drodze. Nie ma ucieczki.

Teraz, jak osoba ludzka może reagować na to jest kwestią wyboru. To prawda. Ale na dłuższą metę, ale obiecujemy, że o wiele częściej będziecie wybierać gościniec niż dróżkę. Jest jeszcze trochę pracy pozostawionej dla was, czyż nie ma? Ale sugerujemy, że znalezienie i uzdrowienie, ostatnich małych kawałków jest coraz łatwiejsze. Istnieje wielu, wielu lightworkers którzy są teraz bardziej niż gotowi do pomocy sobie nawzajem na drodze, na tyle, aby was zapewnić, że zadbacie o tych, którzy w końcu zaczną się zwracać do Was o pomoc.

Wiele razy pytaliście, "Dlaczego ja? Dlaczego to? Dlaczego teraz? "Zaczniecie rozumieć niezwykłą wagę przypominając sobie lekcje teraz. Mówimy, przypominając, bo podróżujecie tą drogą tak długo, że opuściliście naprawdę bardzo mało, tego, co było, aby nauczyć się, kiedy wzięliście się za tą pracę. To, co było ważne, i zrealizowaliście to zadziwiająco dobrze, to było, aby najpierw wyczyścić ogromne ilości strachu, poczucia winy i uczucia o niewielkiej wartości, które przenieśliście z innych doświadczeń. Niektórzy z was byli już tak oczyszczeni, że faktycznie musieli pożyczyć trochę tego od innych. "Dlaczego miałbym to robić?" Pytacie. Bo jesteście takimi kochającymi istotami, które postanowiły mieć doświadczenia, których potrzebowaliście, aby wykonać pracę, o której wiedzieliście, że będzie potrzebna.

Tak, pozostało wiele do zrobienia. Ale uważamy, że uwierzycie nam teraz, kiedy wam powiemy, że to, czego świadkami będziecie od tego czasu do przodu jest więcej niż warte ceny wstępu. I co ważniejsze, że nawet doświadczacie tego w ciągu zaćmień. Widzieliśmy Was sunących naprzód w ekscytacji i miłości i jesteśmy bardzo zadowoleni, że każdy z was ma swój bilet na tą przejażdżkę.

Wzywajcie nas po wszelką pomoc, jaką możemy zapewnić, drogie serca. Będziemy z wami i porozmawiamy z wami ponownie wkrótce.

27 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 31 sty 2013, 21:17

Kolejny przekaz AA Michała w zasadzie omawia nasze narzędzia łączności z duchem o raz postrzegania.

Zawsze wracamy do waszego serca. - Michael

Naszym celem dzisiaj będzie zwrócić uwagę wielu z was na narzędzia, które macie w osobistych warsztatach, a których nie rozpoznajecie, nie rozumiecie, czy nie dajecie im wiary ze względu na uwarunkowania swoich środowisk i społeczeństw. Dlatego niezwykle ważne jest, aby je znaleźć i zacząć wykorzystywać przez Was w jak największym możliwym stopniu .

Oczywiście wasz warsztat, jeśli pamiętacie, znajduje się w przestrzeni serca, którą możecie znaleźć z zamiarem, kiedy zamkniecie oczy i przeniesiecie swoją uwagę do serca.
Jest więcej tego co możecie znaleźć i co będziemy dyskutować w późniejszym komunikacie.

Pierwszym i najważniejszym narzędziem jest wasza wyobraźnia. Uważamy, że najbardziej szkodliwe zdanie w tym względzie jest "To jest tylko Twoja wyobraźnia." Cóż, możemy przypuszczać, że jeszcze gorsze jest, "To tylko moja wyobraźnia." Twoja wyobraźnia to jest język, w którym twój duch przemawia do Ciebie. Jest to narzędzie, dzięki któremu możemy z wami porozmawiać. Wielkie grzmiące głosy raczej nie zaczną dochodzić z nieba do Ciebie. Musisz nie tylko zacząć uwiarygodniać rzeczy, które pojawiają się w Twojej wyobraźni, ale też cieszyć się, że masz takie wspaniałe narzędzie do swojej dyspozycji. Spróbuj dla radosnego uczucia, "Jaką wspaniałą rzecz sobie wyobraziłem!" Wyobraź sobie, to! Dokuczam wam.

Załóżmy teraz, że tylko ulepszymy trochę. Jeśli coś pojawia się nieproszone, nie nakierowane, w waszym umyśle, to jakaś część świadomości komunikuje się z wami. To jest słyszenie, widzenie, czy jakikolwiek inny opis, którym chcecie nazwać postrzeganie. "Ale ja nie widzę nic" jest nie zrozumieniem procesu. Tak, niektórzy z was są tymi, co jest określane jasnowidzem, ale to nie jest tym, o czym mówimy. Być może lepiej będzie, jeśli nauczycie się myśleć w kategoriach postrzegania, a nie tylko widzenia lub słyszenia.

Jest też wyobraźnia, którą tworzycie z zamiarem. To jest wizualizacja. To, moi drodzy, jest również znane jako modlitwa. Jest najpotężniejszą formą modlitwy. Jeśli możecie to zrozumieć i nadać temu uczucia, będziecie mieli rzeczywiście najbardziej zaawansowane narzędzie. Następnie, jeśli możecie nauczyć się dodawać, w swoich wyobrażeniach, zapachów, dźwięków, kolorów, itd., itp. to będzie coś naprawdę potężnego. Te modlitwy nie są nauczone lub zapamiętane. Pochodzą one z twojego serca. Zawsze wracamy do waszego serca.

Ostatnią rzeczą, jaką możemy powiedzieć jest to. W waszych sercach macie emocje i macie uczucia. Możecie nie zrozumieć, na początku tego, co przez to mamy na myśli. Ale będziecie zdawali sobie sprawę, że uczucia są językiem waszej duszy. Kiedy będziecie w stanie to rozróżnić, znajdziecie najbardziej niezawodny system naprowadzania.

Dość na dzisiaj, moi bracia i siostry. Widzimy, idziecie ze zdumieniem przez ten nowy świat odkrywając. Cudownie! Dobrego dnia.

29 stycznia 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 31 sty 2013, 22:41

Jak dla mnie najcenniejszym stanem ducha Człowieka jest nie oczekiwanie, nie wyobrażanie sobie niczego, otworzenie się całym sercem na moc dobra , które wypełnia nasza przestrzeń i mocą swojego istnienia zrealizuje największe i najpiękniejsze dobro dla nas. Takie , którego nie oczekujemy i nawet nie potrafimy sobie wyobrazić, ale z ufnością dziecka wyciągamy po nie ręce do przeznaczenia.

Zatem niech się stanie, niech pięknieje , wzrasta i jaśnieje wewnętrznym szczęściem w nas , które zrealizuje zewnętrzne nie oczekiwanie i nie wyobrażanie sobie wielkości tego szczęścia. :)


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ