Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Przekazy "Niebiańskich"

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 24 lis 2013, 21:04

No to nieco posunął termin, 28-go kometa Ison będzie najbliżej słońca.
Przy okazji wyjaśnił "ID split " - rozdzielenie linii czasowych.
28 o rzut beretem, to wszystko pachnie tak, jakby planowano coś z użyciem technologii podobnych do "blue beam".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 24 lis 2013, 21:18

..no, wszystkie opcje są na stole,-
więc- "Miej serce i patrzaj w serce." Adam Mickiewicz
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 24 lis 2013, 22:07

Postanowiłam wstawić tą informacje i skomentować.... :) bo mnie rozbawiła :lol:

24.11.2013 Ważne Ogłoszenie. Dr. Georgi Stankov (PAT Team)





Team TERRA dziękuje Shijanas za błyskawiczne przetłumaczenie
poniższego tekstu dla Czytelników TERRA Galaktycznej Kawiarenki


Ukochani Członkowie PAT, cieszę się że mogę ogłosić, iż właśnie w tej chwili Carla, moja Bliźniacza Dusza, jest w drodze do Monachium aby przyłączyć się do mnie w moim Portalu i Mieście Światła – w tak zwanej „Nowej Germanii”, która – jak poinformowali nas ELOHIM – będzie nowym duchowym oraz technologicznym Węzłem Nowej Ziemi. W dniu 21 listopada Carla została poinformowana przez swoje Wyższe JA oraz ELOHIM że nadszedł czas by pożegnać się ze swoją rodziną, która obecnie jest pod pełną ochroną i przylecieć do Monachium w przygotowaniu na zbliżające się Podniesienie.

Tak jak od dawna było planowane, kiedy ten wyczekiwany moment nadejdzie i wszystkie zestrojenia będą gotowe, zdetonujemy PAT Supernową i zaktywujemy rozdzielenie Linii Czasowych (*ID split) oraz ostateczne podniesienie Gai do 5D oraz Wyższych Wymiarów Bytu.

W chwili obecnej Nowe Hologramy 5D są kładzione na Ziemi każdego dnia, jak mówi nowa wiadomość od Jahna którą jeszcze dziś opublikuję. Dwa dni temu przekazałem iż widziałem jak wgrywany jest drugi Hologram Piątego Wymiaru na niebie nad moim Portalem. Obserwacja ta została potwierdzona przez innego członka PAT, Veronikę która mieszka zaledwie 100 km na południe od mojego miejsca, nieopodal Alp. Przesłała mi zdjęcie nieboskłonu który był niemal identyczny z tym który sam obserwowałem, zdjęcia jednak nie są w stanie oddać piękna tych kosmicznych zjawisk.

Według ASANA MAHATARI (Saint Germain), potrzebujemy kilku dni ciągłych testów Wniebowstąpienia na nowo zaimplementowanych Hologramach 5D w celu ich ustabilizowania – zanim jeszcze nadejdzie następna wielka fala Podniesienia. Z informacji które posiadam od mojego Wyższego Ja oraz ze źródeł zewnętrznych wynika, iż 28 listopad będzie szczególnie ważnym dniem kiedy to kometa ISON zbliży się do słońca i wyzwoli olbrzymią słoneczną eksplozję. Intuicja podpowiada mi, że równolegle z tym synchronicznym wydarzeniem zdetonujemy naszą Supernową i dostarczymy Gai energii do Podniesienia części Ludzkości oraz samej Gai do Piątego Wymiaru.

Mam nadzieję iż będę w stanie podać Wam bardziej szczegółowe informacje kiedy Carla już przybędzie i skontaktuje się z ELOHIM. Wiemy z doświadczenia iż jest w stanie dobrze się z nimi komunikować z mojego Portalu, gdzie Energie są bardzo czyste, silne a połączenie ze Źródłem w pełni aktywne. Mamy zamiar w najbliższych dniach udać się do specjalnego Portalu w Alpach który budowałem od początku lat 90tych. Energetycznie jest to bardzo potężne miejsce w którym dostałem dużą dawkę Inspiracji ze Źródła by odkryć Uniwersalne Prawo w latach 90tych. Naszą Intencją jest pozostać tam do 28 listopada i ostatecznie podnieść się z całym PAT w tym szczególnym dniu z tego pięknego miejsca w sercu Austriackich Alp. Wszystko ułożone jest perfekcyjnie i powinniśmy spodziewać się nadejścia Cudów w każdej chwili.

Zasłużyliście wszyscy na pochwałę jako członkowie PAT – za wasz upór oraz wiarę w ukończenie razem ze mną tej „mission impossible”, jak ostatnio określiła to Alicja, nie wspominając już nawet o fakcie iż jesteśmy rozproszeni po całym globie i nigdy nie mieliśmy możliwości spotkać się jako grupa. Będzie to możliwe już niebawem w Wyższych Królestwach i pozostaniemy razem już na Wieczność. Gratuluję Wam tego wyjątkowego osiągnięcia. Czas naszych działań z ukrycia dobiegł końca. Nasza widoczna misja jako Mistrzowie Wniebowstąpieni w Hologramach 4D nadejdzie niebawem i z pewnością jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, jak poinformowali nas wczoraj Opiekunowie Ziemi.

Dr. Georgi Stankov
(PAT > Planetary Ascension Team)
.


"NOWA GERMANIA" brzmi co najmniej zgrzytająco nieco z czym i jaki ma związek ta nazwa , jakie są jej założenia , tak naprawdę? Węzeł technologiczny !!! Najważniejszy !!! w czasach rozwoju duchowego , technologia jest najważniejsza :o :shock: :lol: , no no... ale nie dla Ludzi z Duszami! Dokąd prowadzi bezduszna technologia , to już wiemy! Nie z nami te numery panie Stankov!


Tak jak od dawna było planowane, kiedy ten wyczekiwany moment nadejdzie i wszystkie zestrojenia będą gotowe, zdetonujemy PAT Supernową i zaktywujemy rozdzielenie Linii Czasowych (*ID split) oraz ostateczne podniesienie Gai do 5D oraz Wyższych Wymiarów Bytu.


Czy ludzie mają dobrze w głowach? Myślą iż mogą zadziałać swoją silą ludzkiej istoty na kosmiczny obiekt by go zniszczyć i spowodować wybuch na miarę ingerencji w całym kosmosie? Bo sobie coś zaplanowali , ze musi się wydarzyć w wymyślonej przez nich dacie!!!!

szczerze, nic się nie wydarzy, tak jak nie wydarzyło się w żadnej podanej przez nich dacie... NIC, a NIC! kolejna kompromitacja , kolejnej grupy. Ale to dla systemu nie ma znaczenia, znaczenie ma jedynie skupianie na tych info uwagi , odwracanie od siebie i przejęcie energii sfrustrowanych i rozczarowanych ludzi. Ot i tyle.



W chwili obecnej Nowe Hologramy 5D są kładzione na Ziemi każdego dnia, jak mówi nowa wiadomość od Jahna którą jeszcze dziś opublikuję. Dwa dni temu przekazałem iż widziałem jak wgrywany jest drugi Hologram Piątego Wymiaru na niebie nad moim Portalem.


Co , kto i po co ma kłaść na ziemi , skoro MY LUDZIE dokonujemy transformacji energetycznej ( zmiany wewnętrznej struktury w materii) , ponieważ wszystko na ziemi opiera się na zawartości wody, zmieniając jej wzorzec ( oddziaływanie uczuciami) zmieniamy całą zewnętrzność. Czy pan Stankov o tym nie wie ?
Wniebowstąpienie na nowo zaplanowanych hologramach...... :lol: :lol: co to za bzdurne twierdzenie ! Przecież My ludzie wiemy iż wejście w Nowy wyższy wymiar to nie nałożenie nowego hologramu na istniejącą rzeczywistość , ( bo nie ma programu tego co jeszcze nie zaistniało w nowych warunkach energetycznych, NIE MA więc nie można zrobić tego hologramu i położyć na ziemi jako kolejny Matrix . Jest wzorzec, jest wolna wola i są ewentualności wyborów w granicach określonej przestrzeni wibracyjnej, ale nowej w której jeszcze nie byliśmy nigdy! Jak można zaprogramować hologram z kąpielą w morzu człowiekowi , który nigdy nie widział wody i nigdy w niej nie pływał? No nie... to kolejna wersja III wymiaru w 5 wydaniu ! A ja temu mówię NIE! NIE! NIE! STOP! I BASTA!


Portalu w Alpach który budowałem od początku lat 90tych. Energetycznie jest to bardzo potężne miejsce w którym dostałem dużą dawkę Inspiracji ze Źródła by odkryć Uniwersalne Prawo w latach 90tych.


No tu przynajmniej się zdrowo wyłożyli :lol: :lol: ... Polski Antrowis popularyzujący te "Prawa Uniwersalne" ( nie chciałam o nich dyskutować , bo szkoda mi było na to czasu, ale są tak podstępnie napisane jak większość tych przekazów. Niby wspaniale a w każdym jednym uwikłanie w bzdurę zaprzeczającą wolności !), tak Antrowis i wiele innych podobnych grup jest sterowana przez to samo źródło syntetyków , które po raz kolejny chciało przejąć ziemię i zniewolić jeszcze bardziej Ludzi. To oni szukali i szukają cały czas nosicieli dla siebie i to oni robią ten cały zamęt na ziemi , uwikłali w układy ze sobą mnóstwo ludzi , którzy uwierzyli im ze są bardzo rozwiniętą cywilizacją ( wcale nie są) , a także że są Bogiem i kontaktują się z wybranymi ( co jest obrzydliwym kłamstwem) , BO SĄ MASZYNAMI/ ROBOTAMI/ SYNTETYKAMI , KTÓRE BEZ CZŁOWIEKA I ENERGI Z KTÓREJ PODSTĘPNIE GO OKRADAJĄ ISTNIEĆ NIE MOGĄ!!!

Zatem mili moi baj , baj..... koniec tej ściemy !

Wszystko ułożone jest perfekcyjnie i powinniśmy spodziewać się nadejścia Cudów w każdej chwili.


Oni liczą na cud.... :lol: :lol: , że uda im się przetrwać! Że nadal będą robić w balona Ludzi , że zmontują jakiś pokaz holograficzny i ludzie padną na kolana!!!! :lol: :lol: To nie te czasy, Ludzka świadomość jest zbyt otworzona , a wibracja na ziemi za wysoka. :)

Teraz zobaczymy , kto jest silniejszy jakieś syntetyki z programami czy CZŁOWIEK z Duszą , zostały nam 4 dni do zapowiadanego przez nich finału.Bardzo niewiele , mamy czas poczekamy , skupimy się na sobie, na przezywaniu życia , na pięknie, na radości na dawaniu sobie nawzajem dobra w każdym geście.
Syntetyki niech się zajmują sobą i budują sobie portale.... ;) :lol: dokąd?

Mamy zamiar w najbliższych dniach udać się do specjalnego Portalu w Alpach który budowałem od początku lat 90tych.


Czy człowiek może zbudować portal , przez który przejdzie planeta Ziemia razem z Ludźmi????? Czy może zbudować portal przez który nałoży ktoś inny na ziemię hologram jak koc???? :o :shock: :shock:

jak by to było info na 1. kwietnia to uznała bym za świetny kawał! :lol: :lol:

no cóż.... miliardy lat była tworzona Ziemia i cały system życia na niej, podstawą było jądro ziemi oraz 7 czakramów materialnych , które mają po 2 tarcze wirowe ( jedną na jednej półkoli drugą na drugiej), istnieje tez mnóstwo mniejszych czakramów i połączeń między nimi tworzących pole morfogenetyczne ziemi i wszystkich żyjących na niej istot . Takie punkty / oczka nazywa się portalami między wymiarowymi , linie szlakami komunikacyjnymi , one są od zawsze i będą do końca istnienia systemu Ziemia. Nie buduje się nowych portali , można jedynie otwierać już istniejące, można je zamykać, można je łączyć między sobą, ale nie można zbudować nowego portalu, który miał by znaczenie w przekroczeniu wymiaru.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 24 lis 2013, 22:32

Nie mniej jednak, technicznie, z wielu punktów naokoło ziemi w przestrzeni kosmicznej, jest możliwe wygenerowanie, być może, dość doskonałego hologramu, w którym portale też można umieścić. Tylko, że to wciąż będzie hologram, choć show, jakiego ziemia nie widziała.
Pytanie - jakie i komu to przyniesie korzyści, jest oczywiste, że nie jest to przyjazna nam opcja, bo przyjazna uszanowałaby prawo nieingerencji w naszą wolną wolę.
Jeżeli coś takiego zaistniałoby, to powstaje pytanie, gdzie jest i co robi przyjazna nam opcja, bo teoretycznie powinno ich być więcej i wyżej rozwinięci - pod każdym względem.
Ale w sumie to takie gdybanie - Stankov poszedł na pierwszą linię ognia - może go wezmą na pokład i będą udawali, że "wniebowstąpił" - ot ciekawostka - choć jakieś zamieszanie wywoła.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 24 lis 2013, 22:55

Przyjazna opcja nie ingeruje nigdy, szanuje wolę Czlowieka nawet wówczas gdy wybiera dla siebie alternatywę zniewolenia podstępem, bowiem w tym wyborze zawarta jest niedojrzałość rozróżniania.
A, niedojrzałość rozróżniania jest wynikiem niedojrzałości ogólnej Czlowieka, chociaz dużo on mówi nie idzie to w parze z jego wyborami najwyższych opcji. Zatem tego typu doświadczenie musi zaistnieć by nam dać szansę nauki rozróżniania. Wiadomo iż na poziomie obecnych wibracji oraz woli otworzenia świadomości , zapowiadana opcja przez Stankova nie wypali , może zaistnieć na skalę ogolono ziemską! Na małą skalę jako doświadczenie dla potrzebujących tego, tak , ale nie będzie odgrywała żadnej roli blokującej naszą ewolucję. Zatem jest ochrona i zadziała w 100% jednak z poszanowaniem naszej wolnej woli. stanie się coś , gdy jest niezbędnym doświadczeniem , ale nie będzie ingerencji w wolę większości z którą koliduje taki scenariusz.

Ja uważam że jeżeli coś zaistnieje naprawdę to tylko w ich świadomości, będzie to kolejna manipulacja i przejmowanie świadomości z próbą skutku na małej grupie przygotowanej do tego wieloletnim dostrajaniem ich mentalności.
Przecież oni absolutnie nie myślą samodzielnie, nie wyciągają żadnych wniosków, zwyczajnie są sterowani.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2723
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 27
Podziękował: 4983 razy
Otrzymał podziękowanie: 1646 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » niedziela 24 lis 2013, 23:07

blu pisze:Nie mniej jednak, technicznie, z wielu punktów naokoło ziemi w przestrzeni kosmicznej, jest możliwe wygenerowanie, być może, dość doskonałego hologramu, w którym portale też można umieścić.
...


Moim zdaniem oczywiście, jest to możliwe i wciąż bardzo realne w wykorzystaniu.
Niestety nie minął jeszcze czas zastosowania tych wstawek holograficznych.
Miejcie się więc na baczności wszyscy, którzy tak gorliwie wyczekujecie "powtórnego przyjścia Pana naszego, Jezusa Chrystusa"!
Ta sceneria jest jeszcze możliwa do realizacji i pociągnie za sobą opłakane w skutkach reperkusje dla wyznawców. Siły, które chcą tę scenkę odegrać wykorzystają właśnie wstawki holograficzne w celu zwiedzenia "wiernych owieczek", a owa ułuda ma polegać na ogólnoświatowym wyświetleniu ponownego pojawienia się J.Ch. oraz wszystkich "świętych" (dopuszcza się również mozliwość pojawienia się nieżyjących już naszych krewnych), którzy zapraszają "wiernych do "pójścia za Panem". Całe rzesze pójdą :( , niestety na swoją zgubę, bo "bramy niebios", które zostaną dla nich otwarte to nic innego jak portal, do przejścia którego ich ciała fizyczne nie są gotowe (po prostu spłoną), a skutkiem czego będzie uwięzienie ich "dusz" na dalsze eony manipulacji i wykorzystywania (ot taka powtórka z rozrywki :evil: :twisted: ).
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 25 lis 2013, 01:54

Wygenerowanie hologramu jest możliwe, nie sądzę żeby to był większy problem, można w nim wyświetlić co się chce , ale stworzenie portalu żeby przezeń przeszli Ludzie z Duszami fizycznie!!! O, nie, co to to nie! nawet nie myślcie że to jest możliwe, bo nie jest, w takim wypadku , albo lądowanie statku kosmicznego, albo stworzenie MER KA BA . MER KA BA tworzy się samemu wewnętrznie , nie zewnętrznie, więc portal tego nie załatwia, lądowanie statku? technicznie jest możliwe ale.... co na to wojskowe siły powietrzne???? Przecież to graniczy z wojną! na taki eksces nie ma zgody , to się nie stanie.

Teleportacja syntetyków , aaaa... to się dzieje cały czas, z tym nie ma problemów, ich można dematerializować i materializować na rożnych statykach, które są w przestrzeni okołoziemskiej. Ale.... ich inwazji na ziemi nie będzie!
Trzecia ewentualność to hologramy wgrywane do mózgu , to, tak , to też dzieje się na dosyć duża skale w rożnych ezoterycznych grupach. Bardzo wielu ludzi zestrojono z ta wibracja, która wgrywa im nierealną rzeczywistość, nie nauczeni odróżniania ni analizowania tych wizji traktują je jako 100% prawdę rzeczywistą, a są to tylko przestrzenne obrazy, spektakle filmowe. Jeszcze raz psy , koty , konie , krowy , owce , osły i inne zwierzęta nie widzą hologramów, więc absolutnie nie reagują na nie! Wystarczy obserwować zwierzaki, to świetna weryfikacja.
zatem ta zapowiadana akcja może zaistnieć dla pana Stankova i Carli oraz im podobnych ale nie dla Ludzi z Duszami! w śród syntetyków , albo w śród ezoteryków jest mnóstwo syntetyków , którzy są programami dostosowanymi do takich ról. Moja znajoma też taka była , widziała, słyszała , z kart wróżyła, przewidywała przyszłość , odczytywała nieznane teksty , cuda wianki.... mnóstwo razy zabierana na statek, ma tam swoje córki , i to jest prawda. ale.... ( bez ale ani rusz) , wprowadzili nowszy program i ją chcieli wycofać , nie zgodziła się , pozostawili na ziemi jednak bez możliwości jak poprzednio. Przeszła koszmar , nie wiem co dalej , bo od dosyć dawna nie mam z nią kontaktu.

Gdyby mogli aż tak ingerować w energetykę ziemi , tworzyć portale między wymiarowe w wyższy wymiar, robili by to! A nie robią , otwierali małe portale do niższych wymiarów nigdy do wyższych. zwyczajnie nie mają takiej mocy energetycznej.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 lis 2013, 10:04

A po co portal? Przecież wystarczy właśnie statek kosmiczny odpowiednio "ubrany". Bez wojny - technika maskowania - u nas jest już niezła, a u nich? Wszystkie systemy obronne polegają, na jakichś czujnikach, radarach, kamerach. Jeśli podmienisz strumienie danych, to będą siedzieli w swoich bunkrach przy monitorach do us... śmierci nie mając pojęcia co się w ich przestrzeni dzieje.
Wiszący statek w hologramie portalu, a właściwie naszych wyobrażeń portalu. Pole antygrawitacyjne, ludzie zaczynają lewitować - można wziąć nawet tych co nie bardzo chcą - można im wgrać na tą okoliczność hologram do mózgu, jak wspomniałaś - i każdy lewitując będzie powitany przez Jezusa, albo innych swoich "świętych" oraz byłych członków rodziny. To zadziała!
Myślę, że blisko 100% z tej opisanej tu techniki jest już wykorzystywane na ziemi, przez naszych i nie musi to być teleportacja.
Więc moim zdaniem nie muszą ingerować w energetykę ziemi, tylko zebrać i zabrać co się da i w nogi.
Kwestią jest na ile mogą "nagiąć" wolną wolę jednostki swoimi "sztuczkami", bo nieświadomych i nie wiedzących mają raczej pod dostatkiem.
A ten "numer" z takim otwarciem "portalu" można powielać do skutku, jako fale wzniesienia.
I wsadzą niczego nie podejrzewających w hologram "Nowej Ziemi", albo "Nieba" na innej planecie na tysiące lat liniowego czasu. Czy tu przypadkiem nie chodzi dokładnie o to?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 25 lis 2013, 10:44

..to tylko opcja, a @Kiara sama napisała, że to nie nasza linia czasowa/hologram,-
więc lepiej wizualizować pozytywny scenariusz dla wszystkich!


pozdrówka :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 lis 2013, 10:56

Ależ ja nic nie wizualizuję z tego, jestem optymistą, tylko się zastanawiam i analizuję techniczne możliwości i sposoby realizacji różnego rodzaju zamieszania w naszej rzeczywistości, co nie oznacza, że mi się to podoba lub popieram jakikolwiek interwencjonizm, nie mający naszego dobra na względzie.
A że mało przyjazne opcje jeszcze nadal istnieją w naszej rzeczywistości, to widać gołym okiem.
Uważam, ze lepiej być przygotowanym (wiedzieć) na różne tricki, niż dać się złapać, jak w przeszłości.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24248 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 25 lis 2013, 11:02

blueray21 pisze:Ależ ja nic nie wizualizuję z tego, jestem optymistą, tylko się zastanawiam i analizuję techniczne możliwości i sposoby realizacji różnego rodzaju zamieszania w naszej rzeczywistości, co nie oznacza, że mi się to podoba lub popieram jakikolwiek interwencjonizm, nie mający naszego dobra na względzie.
A że mało przyjazne opcje jeszcze nadal istnieją w naszej rzeczywistości, to widać gołym okiem.
Uważam, ze lepiej być przygotowanym (wiedzieć) na różne tricki, niż dać się złapać, jak w przeszłości.


dlatego mimo wszystko warto umieszczać kontrowersyjne przekazy, choćby z tego względu,-
aby być świadomym różnych nawet negatywnych opcji.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 25 lis 2013, 11:10

Zapomniałeś o jednym , iż ewolucja zachodzi w całym kosmosie wibracyjne pola dokonują transformacji i tak naprawdę nie ma gdzie uciec. To są chwilowe improwizacje zdesperowanych głodnych bytów , które chociaż na trochę szukają żywicieli.
Wolna wola jest świętością , ci ludzie ( wszyscy okłamani) poszli za tą opcją nie dlatego iż chcą być ich niewolnikami , a dlatego iż chcą pozytywnych zmian! Zatem to się liczy i ten akt woli jest najważniejszy , fałszywe intencje ( bo jest to oszustwo z intencją przejęcia nieświadomych) nie maja poparcia w Zaświatach , są naganne i na 100% nie zrealizują się w czasie ostatecznym, bowiem obecna energia o wysokiej wibracji spala wszystko o niższej.zatem nic , a nic się nie utrzyma jako taka holograficzna nakładka.
Zresztą nie ma powodu do obaw bo i tak nic nie zaistnieje, syntetyki nie mają juz wystarczającej mocy energetycznej, większość tych spektakli jest organizowana przez służby naziemne .Ci z góry od wielu lat nie mogą się zbliżać do ziemi zbyt nisko , bo spalają się ! Ten fakt był opisywany chyba jeszcze na 1. forum pisała o tym chyba z Australii Anabel , jak również opisywała najbardziej tajne tybetańskie rytuały , w których nadaje się imię nowe osobie ( o którym ona nie może mówić nikomu) , a w trakcie tej ceremonii Człowieka przejmuje wchodzący weń syntetyk, od tej pory ma zwiększone możliwości "duchowe"... ;) :lol: :twisted: a tak naprawdę jest nosicielem syntetyka!
Więcej jest w tym wszystkim propagandy naziemnej niż mocy i możliwości syntetyków. To ludzie chcący podkreślić swoją wyjątkowość sporo dodają kolorytu , gdyby syntetyki tak wiele mogli , to juz dawno by nas przejęli i byli byśmy na program, a tak nie jest!
Zaistnieje coś , żeby ludziom pokazać te oszustwa , żeby otworzyli oczy i otrzeźwieli, niech w końcu zaczną myśleć.

/ zmieniłem słówko (na czerwono) bo zdanie było nielogiczne /blueray21
Jeśli nie chodziło o to słówko to proszę o info na PW.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » poniedziałek 25 lis 2013, 18:04

Ten przekaz AA Michała przez Rona Head też mówi o otwartym teraz portalu. Jednak jego działanie jest zupełnie inne niż w niektórych innych channelingach. Przez ten portal napływają silniejsze niż dotychczas energie i krótko mówiąc jest okazja, aby je zagospodarować, bo będzie on otwarty tylko kilka dni.


Kochająca i radosna okazja, nie może być przegapiona. – Michael & company

Jesteście w nim teraz. Wielki portal, o którym wcześniej mówiliśmy przez ten i wiele innych channelingów jest na was. Na kilka waszych dni będzie to ten przypadek.

Możecie powiedzieć, że przybył. Możecie powiedzieć, że osiągnęliście to. Możecie powiedzieć, że on minie. Możecie powiedzieć, że będziecie przechodzić przez niego. Po raz kolejny, gdy spróbujecie opisać czym jest, wasze słowa będą niewystarczające.

Czy słońce rzeczywiście wzrośnie ? Czy wasza kula faktycznie obiega swoje słońca po kole ? Widzicie, wasza rzeczywistość i rzeczywistość różni się, czyż nie ? Czy przechodzicie przez światło, przez energię, która leży na drodze waszej planety ? Czy światło, energia, miłość, są rzucane na waszą planetę ? I tak, i tak. Czy przejdziecie przez to? Czy uczynicie to częścią siebie ? Ponownie, tak i tak. Czy ten lub inny opis prawdy ma znaczenie ?

Prawda nie pasuje do ram słów już bardziej, niż prawda czegokolwiek, co oznacza całość, wolę. Tutaj jest to, co jest bardzo ważne. Jesteście w środku możliwości przyjęcia i uczynienia części siebie wielką miłością, wielką energią, wielkim światłem, które jest wam oferowane teraz. Możecie skorzystać z czegoś, co w tej intensywności, nigdy wcześniej nie było dostępne. Nie możecie przejść przez coś, co zrobi was częścią samych siebie. Jak to jest możliwe dla was, aby to zrobić, aby uczynić to częścią siebie ? To nie jest trudne, moi drodzy. To jest bardzo proste, nawet jeśli wynik będzie niezmiernie skomplikowany. Kochajcie to. Z całego serca, umysłu i duszy, kochajcie to. W waszej największej wdzięczności, kochajcie to. Zaproście to. Niech to zamieszka w każdej komórce waszego ciała. Jeśli czujesz, poczuj to. Jeśli widzisz, zobacz to. Jeśli słyszysz, usłysz to. Jeśli wiesz, wiedz to.

Jest rzeczywiście niemożliwe, abyście tego uniknęli, ale wpływ, jaki ma na was i wasze życie, przynajmniej w krótkim okresie, może być znacznie większy, jeśli przyjmiecie to świadomie i z radością. W dalszej perspektywie, prawda o waszej wieczności, jest waszym przeznaczeniem. Kochacie skróty. Dlaczego nie wziąć jednego?

Ten Portal jest bramą, ta fala energii jest tylko kolejnym krokiem na drodze, która jest przed wami. Będzie więcej. Będzie to, co będzie wydawało się być falami o rosnącej intensywności. Będą się wydawać falami, ponieważ, jak zawsze, potrzebujecie czasu, aby odpocząć i się dostosować. Ale ta, w której jesteście w tej chwili jest naprawdę kochającą i radosną okazją, której nie można przegapić. Wyrzućcie ramiona szeroko otwarte i (obejmijcie) jej większość. A jeśli czujecie, że my robimy to samo i tańczymy z wami, niech tak będzie.

Niech miłość i światło waszej ziemi i jej ludzi świeci jaśniej. Dobrego dnia.

24 listopada 2013
Channeler; Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 27 lis 2013, 12:52

W tej opcji wzniesienie indywidualne się rozpoczęło. Tego dotyczy główna wiadomość, Nie tłumaczę wstępu i channeligu tłumaczki na angielski.


Wzniesienie zostało zakotwiczone teraz w waszej rzeczywistości i niektórzy z pierwszych już wykonali ich kwantowy skok

Archanioł Michał przez Marc Gamma ~ 27.11.2013
http://soul4free.wordpress.com/


Archanioł Michał mówi...
Moi ukochani ludzie, to jestem ja, Archanioł Michał i nasz Ojciec Niebieski, mówiący do was. Na początku tej wiadomości przekazuję berło Ojcu, tak, że może on otoczyć was jego miłością i całą jego boską energią. On da wam aktualizację, tak, jak w zeszłym tygodniu, którą później wyjaśnię trochę więcej w szczegółach.

Moje ukochane dzieci, to Ja, wasz Ojciec mówi. Wróciłem tu ponownie, aby ogłosić wam, że pierwsi ludzie podjęli swoją decyzję i opuścili planetę Ziemię w międzyczasie. Wspomniane opuszczenie będzie w poczuciu opuszczenia ziemi będącej w starym wymiarze dualności.

Oni zaś przybyli cali i zdrowi na drugą stronę w rzeczywistości do 5-go wymiaru. Doświadczyli tego, czym jest "przebudzenie" i nadal są na etapie dostosowywania się, na którym czekają na bliską współpracę z Gaią - a tym samym na zakończenie ich zakotwiczenia w nowej rzeczywistości 5- wymiarowej sfery.

Wszyscy witali ich z otwartymi ramionami i to obejmuje wszystkie niebiańskie chóry, aniołów i archaniołów i wszystkich tych, którzy odegrali ważną rolę w tym procesie wznoszenia się do tej pory i nadal mają.

Oczy tych, którzy przybywają tutaj, są nadal oślepione całym światłem tutaj. Ich oczy wciąż potrzebują czasu, dopóki nie zostaną przyzwyczajone do światła, gdyż jest to jakiś rodzaj światła, którego nie można w żaden sposób porównać do waszego rodzaju światła. Jest to nie tylko bardzo jasne światło, w celu uproszczenia waszego widoku na to. Nie, to jest też jakaś nowa podstawa żywienia - to Odżywianie się Światłem, jak to nazywacie - i stała się rzeczywistością teraz, tutaj. Odżywianie się Światłem zostało udostępnione dla wszystkich i ilość takiego światła jest w nadmiarze.

Teraz doszliśmy do tego szczególnego etapu, gdzie ludzie mają decydować teraz. Są również poszczególne fazy, w których oddziela się pszenicę od plew i one są także fazami pożegnania siebie nawzajem. Wszyscy ci, którzy przeszli przez tego typu doświadczenia będą wiedzieć, co ja podkreślam. A inni, którzy wciąż muszą przejść przez to - wkrótce będą wiedzieć, co niniejsze znaczy.

Teraz jest zamknięcie mojej wiadomości tutaj, zanim przekażę Michałowi pozostałą część tej wiadomości.

Moje ukochane dzieci. Teraz doszliśmy do naszego Celu - Wszystkiego! Nie mówimy już o zbliżającym się wzniesieniu. Nie, my mówimy o Wzniesieniu, szczególnym, mającym miejsce już teraz i które będzie przebiegać w czasie. Portale zostały otwarte i wszyscy oczekujemy was po przejściu waszych progów. Czekamy na wasze światło przechodzące z wami przez te portale i czekamy na wasze najpiękniejsze twarze, kiedy pierwszy rzucicie okiem na wspaniały krajobraz Nowej Ziemi po raz pierwszy.

Wrócę do was w następnej wiadomości mojego drugiego syna Archanioła Rafała.

Z całą moją wielką miłością do was, umiłowani ludzie - wasz Ojciec i Stwórca "Wszystkiego, co Jest"

Teraz, ponieważ mój ojciec zwrócił mi berło, ponownie chciałbym tu dostarczyć kilka dodatkowych fragmentów. Wierzę, że teraz zrozumieliście, co zostało powiedziane przez naszego Ojca Wszystkich:

"Teraz jesteśmy we wzniesieniu i nie czekamy już na wzniesienie! "

A to dlatego, że to teraz zależy od was, moi ukochani ludzie. To zależy od waszej decyzji teraz i także waszego kroku do przodu. Wspominaliśmy to, już wielokrotnie wcześniej i musimy zrobić to kolejny raz.

Jesteście tymi, którzy podejmują swoje własne decyzje. Jesteście tymi, którzy mogą dać krok do przodu i przejść przez portale Wzniesienia. Nie możemy tego zrobić za Was, ponieważ musimy zachować prawo Wolnej Woli. Wezwijcie nas i będziemy spieszyć z pomocą odpowiednio. Wezwijcie nas i będziemy wam towarzyszyć, gdyż to wolno nam robić.

Teraz doszliśmy do konkluzji, naszego dzisiejszego komunikatu. Przyszłe wiadomości będą krótsze, a ich zawartość zostanie ponownie zmieniona. Zaczynając wzniesienie nie będziemy już mówić o wzniesieniu jako takim, ponieważ ono stało się rzeczywistością już teraz.

Będziemy mówić o wszystkim, co was będzie czekać po drugiej stronie. Będziemy mówić o wszystkim, czym jest rzeczywistość tutaj i zostanie to zrobione w jakiś szczególny sposób i szczególnym trybie.

Ten channeler będzie uzyskiwał jego wiadomości z 5-ego wymiaru od teraz – on będzie się łączył ze sobą, gdyż ten chanenler będzie łączyć się już z istotą ludzką, która się wzniosła, coś w rodzaju tak zwanego " Front- Report". On będzie dostarczał informacje od wybranych extra ludzi, którzy osiągnęli przejście przez portale i będą raportować, czego i jak oni doświadczali i jakie były ich uczucia w tym.

Oni także pokażą wam, co było potrzebne, aby wznieść i też pokażą wam, gdzie mieli trudności do pokonania. Jest to po to, aby wam pomóc i aby wasze przejście było znacznie łatwiejsze. Będziemy robili wprowadzenie do takich wiadomości, a następnie w naszych połączonych wiadomościach będziemy oddawać berło jednej konkretnej duszy w 5-tym wymiarze. To także jest całkiem nowe i nigdy nie było robione wcześniej.

Channeler ten zostanie przygotowany na to wszystko przez nas, bo do teraz był w kontakcie telepatycznym tylko z jednym człowiekiem na ziemi. Ten rodzaj kontaktu staje się możliwy dla niego z każdym w 5-tym wymiarze.

Wrócimy do was wkrótce i będziemy postępować według linii wyjaśnionej wam powyżej.

Z wielkiej miłością do was ludzi, Ja z radością czekam, kiedy będę mógł powitać was po drugiej stronie.

Wasz Archanioł Michał
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 27 lis 2013, 14:23

:lol: :lol: :lol: od wybranych extra ludzi,
;)

dali czadu !! :twisted: teraz się wybiera ludzi i nakleja im nalepkę extra :o

No dobrze, niech będzie, taka było zawsze u syntetyków , u wszystkich na baterię! My na Duszę osiągamy sami swój rozwój nikt nas do niczego nie musi wybierać, bowiem jest to absolutnie naturalny proces , któremu w różnym czasie podlegają WSZYSCY. My to osiągamy tworząc ŚWIETLISTĄ MER KA BA. to wystarcza. To są nasze świetliste statki do przemieszczania się w każde miejsce kosmosu. :)

Odżywianie się Światłem, jak to nazywacie - i stała się rzeczywistością teraz, tutaj. Odżywianie się Światłem zostało udostępnione dla wszystkich i ilość takiego światła jest w nadmiarze.


Tak , osiągniemy ten stan, ale jeszcze nie teraz, nasze ciała fizyczne jeszcze potrzebować będą naturalnych biologicznych pokarmów jednak coraz lżejszych, my nie jesteśmy na baterię , w fizycznej formie, korzystamy rownież z energii innych fizycznych produktów.

Teraz doszliśmy do konkluzji, naszego dzisiejszego komunikatu. Przyszłe wiadomości będą krótsze, a ich zawartość zostanie ponownie zmieniona. Zaczynając wzniesienie nie będziemy już mówić o wzniesieniu jako takim, ponieważ ono stało się rzeczywistością już teraz.


Niema to jak dobry bajer, i wmówienie tego czego nie ma że jest ! Propaganda silą sukcesu! :lol: :lol:

ps, reakcja błyskawiczna na nasze niezadowolenie ze zbyt długich channelingów! No i proszę chcesz i mas.... ;) :D

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 27 lis 2013, 14:24

:lol: :lol: :lol: od wybranych extra ludzi,
;)

dali czadu !! :twisted: teraz się wybiera ludzi i nakleja im nalepkę extra :o

No dobrze, niech będzie, taka było zawsze u syntetyków , u wszystkich na baterię! My na Duszę osiągamy sami swój rozwój nikt nas do niczego nie musi wybierać, bowiem jest to absolutnie naturalny proces , któremu w różnym czasie podlegają WSZYSCY. My to osiągamy tworząc ŚWIETLISTĄ MER KA BA. to wystarcza. To są nasze świetliste statki do przemieszczania się w każde miejsce kosmosu. :)

Odżywianie się Światłem, jak to nazywacie - i stała się rzeczywistością teraz, tutaj. Odżywianie się Światłem zostało udostępnione dla wszystkich i ilość takiego światła jest w nadmiarze.


Tak , osiągniemy ten stan, ale jeszcze nie teraz, nasze ciała fizyczne jeszcze potrzebować będą naturalnych biologicznych pokarmów jednak coraz lżejszych, my nie jesteśmy na baterię , w fizycznej formie, korzystamy rownież z energii innych fizycznych produktów.

Teraz doszliśmy do konkluzji, naszego dzisiejszego komunikatu. Przyszłe wiadomości będą krótsze, a ich zawartość zostanie ponownie zmieniona. Zaczynając wzniesienie nie będziemy już mówić o wzniesieniu jako takim, ponieważ ono stało się rzeczywistością już teraz.


Niema to jak dobry bajer, i wmówienie tego czego nie ma że jest ! Propaganda silą sukcesu! :lol: :lol:

ps, reakcja błyskawiczna na nasze niezadowolenie ze zbyt długich channelingów! No i proszę chcesz i masz.... ;) :D

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 27 lis 2013, 15:28

Zostawiłem to "extra" nie tłumaczone, bo kontekst nie jest zbyt jasny, z angielskiego może się to odnosić do poza (ziemskich), druga interpretacja: wybranych ekstra (spośród innych) do "nadawania" na ziemię - i takie znaczenie przyjąłem..
Jak zwał tak zwał, to jest tłumaczone z angielskiego tłumaczenia z niemieckiego i poprzednio też było nieco niespójności, a zbyt leniwy jestem, żeby sprawdzać po niemiecku, bo niewiele umiałem, a na dodatek zapomniałem.
Krótko mówiąc, jeśli ktoś przeszedł na drugą stronę zasłony w 5-ty wymiar, to jest duchem, jeśli ma ciało to świetliste, nie fizyczne, więc odżywianie się światłem mu wystarcza.
Jest tam inny fragment mówiący, że channeler będzie teraz channelował samego siebie z 5-go wymiaru - czyli ciało fizyczne tu zostało - a co tam poszło - astralne, świetliste?
Zakręcone to jakieś. Wiadomo, że decyzję o "wzniesieniu" są podejmowane na poziomie duszy, która jest fragmentem nadduszy, czy monady, która egzystuje w wyższym wymiarze, pytanie którym.
Czyli u nich coś się wznosi - niefizyczne - a było generalnie powiedziane, że wznosimy się z ciałami fizycznymi (zmodyfikowanymi). Więc coś tu nie halo, tylko po co to zamieszanie - czy tylko dla energii uwagi?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 27 lis 2013, 17:33

Pierwsza rzecz dla ściągnięcia uwagi cały ten cyrk, bo przestana istnieć gdy nie skupimy na nich uwagi. A druga rzecz, tłumaczyłam wam już iż oni , syntetyki na baterię , znacznie różnią się od nas, i to bardzo, w sensie konstrukcie ciała materialnego! Mają nieco inne DNA chociaż jest to pochodna naszego.

Ich można "zwijać" dematerializować i materializować w odpowiednich warunkach, Człowiek musi stworzyć MER KA BA dla takiego procesu , oni nie!

Dlatego te porwania / wzięcia na statek nie dotyczyły Ludzi z DUSZĄ fizycznie! Mentalnie w postaci podróży duchowej tak, ale nie z fizycznym ciałem w tym wymiarze do wyższego wymiaru!
Syntetyki nie maja ciał świetlistych , bo nie mają czakry serca , która bezpośrednio bierze udział w procesie transformacji ciał subtelnych, obecnie ciała astralnego.

Mogą tylko robić "nakładki" na swoje ciała jak maski , które dają wrażenie świetlistości, ale to nie jest transformacja komórkowa ciała materialnego, czyli , rozświetlenie do złoto białej barwy.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

quetzalcoatl888
x 129

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » środa 27 lis 2013, 23:21

budda mowil ze ogolnie kazda istota posiada mer - ka -be , choc miec tego swiadomosc , lub mozliwosc swiadomosci to inne sprawy jak i swiadome rezygnowanie z niej..:)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 29 lis 2013, 19:59

To okolicznościowy, krótki channeling AA Michała, przez Rona Head. Troczę o święcie Dziękczynienia, trochę o ISON.


Dziękczynienie za to, co ktoś ma, jest zawsze pewnym sposobem na podniesienie własnej energii. - Michael

Tym z Was, którzy obchodzą święto znane wam jako Święto Dziękczynienia, życzymy radosnych dni utrzymywania wdzięczność dla obfitości w swoim życiu. Dla większości z tych, w innych krajach, oczywiście, nie ma świąt. Sugerujemy, że być może myśl lub dwie w tym kierunku mogą być odpowiednie również dla was. Dziękczynienie za to, co ktoś ma, jest zawsze pewnym sposobem na podniesienie własnej energii.

Obecnie istnieje również wiele spekulacji i uwagi dotyczących drogi komety, która została nazwana ISON. To jest zamierzone, drodzy. Dobrze znacie teraz potężne skutki wielkiego skupienia, gdy miliardy z was mogą być wprowadzone w skupienie się na tym wydarzeniu. To jest tym, co się dzieje. Pozwólcie jej przynieść w centrum uwagi to, czego pożądacie, aby buło tego skutkami.

Niektórzy oczywiście będą patrzeć na to z niepokojem. Możemy powiedzieć, że to daleko przewyższa zwiększone oczekiwania bardziej pozytywnie nastawionych z was.

Możecie myśleć, że to jest przyczyna pewnych rzeczy. Możecie myśleć o tym jako wskaźniku pewnych rzeczy. W obu przypadkach macie rację. My chcemy wam powiedzieć, że przechodzicie w czas zachwytu i podniecenia, które, jeśli sobie tego życzycie, może być pełne radości i podniesienia ( Tak, wynaleźliśmy słowo. Jest to dobre słowo. Niech tak będzie. )

Energia i zadziwienie w tym czasie będzie nadal wzrastać, drodzy przyjaciele. Pozwólcie sobie kąpać się w niej, cieszyć się nią, i korzystać w możliwie najwyższym stopniu, dla każdego was. Zarobiliście na to, zarabiacie na to i w pewnym momencie zrozumiecie, że współtworzyliście to.

Pozwólcie teraz czuć naszą obecność, gdy przesyłamy naszą miłość. Dobrego dnia.

28 listopada 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 29 lis 2013, 21:08

quetzalcoatl888 pisze:budda mowil ze ogolnie kazda istota posiada mer - ka -be , choc miec tego swiadomosc , lub mozliwosc swiadomosci to inne sprawy jak i swiadome rezygnowanie z niej..:)


A czy Ty słyszałeś jak to mówił Budda? I co to było istota dla Buddy?


Ładne dziękczynienie..... zabić miliony żywych istot i je zeżreć !!!! podziękowanie za coś aktem śmierci innych. :o :cry: , a zrób coś dobrego w tym dniu dla tak wielu potrzebujących , obdaruj kogoś radością dobrem , a nie zabijaj z własnej przyjemności kontynuowania tej tradycji. Jakie podniesienie własnej energii , o czym on mówi jedzenie trupa ( bo wszystko posiadające mięso i zabite nim jest) jest absolutną blokadą przepływu własnej energii , a tym samym obniżeniem jej w nas!

W przypadku ISSON raczej wiem o, co chodzi , spodziewałam i domyślałam się tego w ubiegłym roku , ale to był nie wlaściwy czas, dopiero teraz może asie to wydarzyć. tak zadziwienie to będzie dobre słowo gdy ona wypełni swoją rolę. Niech się dzieje.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 29 lis 2013, 21:31

Nie ma nic dziwnego w tradycji święta Dziękczynienia w USA, wszak obchodzą prawdziwe ludobójstwo, popełnione na rdzennej ludności. Więc uczczenie tego nie może zbytnio odstawać od wykoślawionej tradycji.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 01 gru 2013, 19:28

Kolejny przekaz przez Marc Gamma to właściwie reportaż Wzniesionych, bo według tej opcji jesteśmy w środku wzniesienia. Dalszy komentarz uważam za zbyteczny, każdy sam rozróżnia na własną rękę.



Pierwsi wzniesieni zdają swoje raporty z drugiej strony

Archanioł Rafael przez Marc Gamma
30.11.2013
http://soul4free.wordpress.com

AARaphael - II [ Oryginalny język niemiecki, przekład (na angielski) ( Contra ), Mary ]

Archanioł Rafael mówi...

Moi ukochani ludzie, tu wasz Archanioł Rafael i nasz Ojciec Niebieski przemawiają do was ponownie. Obydwaj przedstawimy wam we współpracy kolejną wspaniałą i pełną nadziei wiadomość dla was.

Dużo działo się w międzyczasie, a tym samym jest dużo tego, co chcielibyśmy wam donieść. Jednak mamy coraz mniej czasu w jakiś sposób, bo dzisiaj rozpiętość osi czasu jest ograniczona i nie chcemy przedstawiać wam tak długiej wiadomości. Jest to - jak się dowiedzieliśmy - pewnym utrudnieniem dla wielu ludzi, aby rozpocząć czytanie jej ze względu na jej długość.

Więc "idźmy prosto do samej materii i jest to kolej naszego Ojca, aby przekazać wam jego wprowadzające słowa - po którym ja nadal będę kontynuował coś w rodzaju niespodzianki dla as, którą przygotowuję tutaj.

Witajcie moje dzieci, moi ukochani ludzie tu na ziemi. Ogromna światłość przenika cały Kosmos i Wszechświat. Wszyscy przybyli tu, aby wziąć udział w wielkim dramacie Wzniesienia. Wszyscy z nas, którzy ledwo mogą się doczekać, tej wielkiej masy ludzkości będą stawać na "Nowej Ziemi" teraz.

Wciąż są tylko rozproszone ilości ludzi przechodzących przez portale Wzniesienia - i nadal są oni bardzo niepewni w podejmowaniu decyzji, aby opuścić "Starą Ziemię" i przejść ponad i naprzód do "Nowej Ziemi". To zależy wyłącznie od was i to jest czas, aby przyjść na tą stronę, moje ukochane dzieci.

Ja, wasz Ojciec niebieski, będę pozdrawiał i witał
Was po drugiej stronie. Wszyscy przechodzący będą mieli szansę mnie postrzec i odczuć moją szczególną energię. Jak to może być zrobione i jak może być postrzegane to nadal będzie inny sekret. Wolę wierzyć, że jest to jakaś niespodzianka.

Jak już wspomniano, pierwsi wzniesieni ludzie przybyli tutaj na "Nową Ziemię", moje drogie dzieci. Oni się już przyzwyczaili do tego królestwa i cieszą się wszystkimi udogodnieniami 5-go wymiaru. To jest coś specjalnego, czego nikt nie chce opuścić jeszcze raz. To jest coś, wypełniającego wasze dni całkowicie miłością i szczęściem i to powinno być możliwe dla doświadczenia przez was wszystkich wkrótce.

Dziś będziemy próbować czegoś, co nigdy nie było robione wcześniej. Rafael teraz poinformuje was i Marc, nasz channeler, on też już wie, z czym będzie musiał zmierzyć się teraz. ( chichocze )

Moi ukochani ludzie to znowu ja, Archanioł Rafael. Nasz niebiański Ojciec wróci ponownie przed zamknięciem tej wiadomości.

Teraz mamy zamiar zrobić coś, co nigdy - nigdy nie zostało zrobione wcześniej - powinniśmy uaktywnić dwóch mieszkańców "Nowej Ziemi", aby komunikowali się z wami tutaj.

Bracia i Siostry tutaj na starej ziemi! Tu jeden z mieszkańców królestwa w 5-tym wymiarze, mówi do was. Pokażę wam krótko, czego możecie spodziewać się wkrótce po przybyciu tutaj, na "Nową Ziemię". Ja wprowadzę was we wszystko, czego każdy będzie doświadczał i wszyscy staną się świadomi, że to jest coś, bez konieczności wyjaśnienia w słowach ani żadnym innym opisem, co było moim rodzajem doświadczeń w ciągu ostatnich kilku dni.

Tylko kilka minut poświęcono dla mnie, ponieważ będą inni ludzie też komunikować się z wami. To dlatego nasze dzisiejsze przesłanie będzie nieco dłuższe tak, że będziecie mieli trochę wyraźniejsze wrażenie, co czeka na was tutaj.

Moi bracia i siostry - kilka dni temu udało mi się osiągnąć moje wzniesienie przechodząc przez próg Wielkiego Portalu - co oznacza, że opuściłem "Starą Ziemię", moją rodzinę i moich przyjaciół zostawiłem za sobą. Moja rodzina i moi przyjaciele pójdą za mną w późniejszym czasie na tą stronę też i to teraz wiem z całą pewnością, ponieważ są to sprawy nam znane na początku.

To dlatego, że niedawno zyskałem pełną świadomość, co daje ta nagłą wiedzę. Nie ma potrzeby dalszych wyjaśnień, aby zrozumieć wszystko, co przeczytałem w niekończących się godzinach channelowanych wiadomości, ale nie rozumiałem ich całkowicie. Teraz jest czas, że tylko mogę powiedzieć : " Gdy przybędziecie – będziecie mogli odpowiednio zrozumieć ! "

Przy pierwszym kroku będziecie przyciągani w coś w rodzaju kanału - zawierającego jakieś jasne światło, które oślepia wasze oczy - wciąż nie ma potrzeby się bać. W tej szczególnej podróży przez portale wznoszenia każda dusza będzie miała towarzystwo. Jak na bocznych liniach boiska piłki nożnej - są anioły, Archaniołowie i wzniesieni Mistrzowie stojący i dopingujący was, pozdrawiając was i witając w wielkim stylu.

Byłem tak zdenerwowany - tak szczęśliwy, ale wyczerpany kiedy przybyłem na drugą stronę. Przechodząc przez portal, jego energia nadal jest dość wyzywająca, to jest tak wspaniałe, kochające i obejmujące. Jest to energia kreacji, naszego Ojca i wszystkich naszych braci i sióstr, którzy witają nas, gdy przechodzimy przez te portale.

Gdybym miał to powtórzyć to zrobiłbym to. Nigdy nie zapomnę tego wspaniałego i pięknego uczucia ! Zostało ono wypalone w mojej duszy i zawsze będzie mi udowadniało, że jestem jedną z tych dusz, które osiągnęły wzniesienie.

Teraz jestem jednym z Wzniesionych Mistrzów, którymi wy staniecie się także w odpowiednim czasie. Wyglądajcie z radością wszystkiego, co przychodzi do was wyglądajcie z zadowoleniem tego, co będziecie mogli poczuć, a także tego, co będzie czekało was po drugiej stronie.

Jestem szczęśliwy, że mogę rozmawiać z wami, jest to jakiś przywilej dla mnie, ponieważ byłem najpierwszy z kończących przejście. Odpowiednio wyglądam wszystkiego, co zbliża się do mnie tutaj - mojego ukochanego rodzeństwa tam na "Starej Ziemi".

Cieszcie się, ponieważ nasz cel jest po prostu na waszych oczach. Bądźcie zachwyceni, gdy tylko będziecie na tyle zaawansowani, że będziecie w stanie podążyć za mną. Każdego dnia pojawiają się nowi przybysze ludzkiej ludzkości, którzy przybywają tu na "Nową Ziemię". Coraz więcej was wychodzi do przodu i wypełnia "Nową Ziemię" życiem ! Życiem i miłością!

Do zobaczenia wkrótce, moi bracia i siostry! Teraz znowu zwracam berło Archaniołowi Rafaelowi i życzę udanej podróży.

Moi ukochani ludzie - to znowu ja, Archanioł Rafael.

Zadziałało w porządku i ja dostarczę jeszcze jednego z nowych mieszkańców z "Nowej Ziemi" w międzyczasie, który będzie mówić do was przez tego channelera teraz. Będzie przedstawiać jego własny pogląd i będzie coś wyjaśniać bardziej dokładnie i niektóre bardzo istotne sprawy, tak, że będziecie mogli osiągnąć wzniesienie także.

Moi bracia i siostry, ja też, mam dużo radości w zaadresowaniu kilku słów do was. Nie należę do tych pierwszych jednak miałem wiele i wielkie wątpliwości, czy osiągnę wzniesienie w ogóle. Rozumiem wszystkich tych, którzy przenoszą wszystkie te uczucia odkąd sam byłem jednym z nich.

Ja jestem nadal przytłoczony wszystkim, co znajduję tutaj podczas mojego przybycia. To naprawdę jest trochę trudne dla mnie podjąć to wszystko, dlatego, że jest tak przytłaczające. Ja wiem wszystko, a także jestem w stanie zrobić i działać tu odpowiednio, ale potrzebuję trochę więcej czasu, w celu integracji i rozpracowania tego w mojej wewnętrznej jaźni.

Kolory są tu tak piękne - niemal zbyt wiele - jak i wszystkie energie i te wszystkie istoty, tutaj po tej stronie witające i pomagające nam. Naprawdę czysty Raj!

Jednak radzenie sobie z tym, mam teraz raportować dla was. Jestem jednym z tych mocno "wątpiących ludzi", ale teraz już nie jestem wątpiący, bo zrozumiałem, że nie było we mnie tych wątpliwości w ogóle. Jednakże, mogę wam to wyjaśnić, jak udało mi się uwolnić wszystko - i zostawić wszystko w jego własnym biegu - dla tego bardzo szczególnego klucza do wzniesienia.

Dopiero, gdy ktoś jest w stanie uwolnić coś - to będzie gotowy do przyjęcia czegoś nowego. Najpierw trzeba się przygotować, aby oddzielić się od jakiejś materii - odejść od niej - wtedy będzie czas, aby otrzymać coś nowego i traktować je jako swoje własne. To nie jest tak, że ja mogę posiadać i używać tego, jak długo chcę. Jest to własnością nas wszystkich, ale to także jest moje. A było to możliwe tylko dlatego, że pozwoliłem temu odejść przedtem - pozostawiając wszystko za sobą, decydując, że nie ma już potrzeby, żebym żył z moją własnością.

To już nie istnieje - rozpuściło się, ponieważ postanowiłem uwolnić. Kreacja zabiera i daje w zamian ponownie. Jeśli zostanie to zrozumiane -ogromna podróż może się rozpocząć w konsekwencji tego.

Przyjdź i dołącz do nas podróżując i uwolnij wszystko. To jest naprawdę warte - Nie mam nic, ale jestem bogaty, kimś po drugiej stronie, na "Nowej Ziemi". Bycie szczęśliwym jest jednym z uczuć, które muszą słusznie być zaakceptowane. Osiągnąć sukces i być szczęśliwym nie ma już jakiegokolwiek znaczenia. Wszystko, co pozostaje to być błogo szczęśliwym. I gdy znajdziecie ten rodzaj szczęścia będziecie wiedzieć, co naprawdę mam na myśli tutaj.

Zwracam berło do Archanioła Rafaela, który ponownie będzie kontynuować jego przesłanie. Kochające pozdrowienia dla wszystkich chcących się wznieść, miłość i pozdrowienia dla wszystkich tych, którzy chcą doświadczyć Bożej miłości naszego Stwórcy i odwagi tym wszystkim, którzy jeszcze nie podjęli swojej decyzji, gdyż jest to niezbędne, aby pozostawić wszystko za sobą.

Moi ukochani ludzie, to ja znowu, Archanioł Rafael :

Dziś byliście w stanie uzyskać pewien wgląd, tak mały, jak to było. Jak wspomniano wcześniej, nie mówimy o zbliżającym jakimkolwiek wzniesieniu już dłużej, ponieważ jesteśmy w środku tego procesu. Tak więc te wiadomości z drugiej strony będą zachęcać was do ostatecznej decyzji. Bądźcie nastawieni i przygotowani, a następnie przystąpcie do wykonania pierwszego kroku. Są rzeczy oczekujące was, których nie jesteście w stanie wyobrazić sobie w ogóle. Coś oczekuje was, co nie może być odziane w słowa, nawet przez tych, obserwujących to wszystko i doświadczających przez siebie samych. To jest zbyt wielkie i zbyt potężne - czeka na was po drugiej stronie na "Nowej Ziemi".

Nasz niebiański Ojciec, nasz Stwórca "Wszystkiego, co Jest", będzie teraz kierować swoje przemówienie do was na zamknięcie tej wiadomości.

Moje dzieci, moi ukochani ludzie, żegnając was chcę dać na waszą dalszą drogę to, co jest głównym tematem tej wiadomości - głównym w rozumieniu i jego zastosowaniu, tak, że będziecie mogli osiągnąć swoje własne wzniesienie.

Szczególnym kluczem do niego jest "odpuścić" (uwolnić) - i to jest wasze serce też i oba razem są tymi szczególnymi elementami, pozwalającymi na pewny dostęp do "Nowej Ziemi".

Wszystko to, co zostało tu powiedziane, było konieczne, aby było wyrażone. Powiedzieliśmy wszystko, co może się wam przydać. To teraz zależy całkowicie od was, aby zrobić pierwszy krok. Po pierwsze - podejmijcie wędrówkę na własnych nogach, ponieważ nie możemy tego zrobić dla was!

Przede wszystkim – dajcie krok do przodu robiąc swój pierwszy krok - następne będą dość łatwe. Idźcie do przodu - krok po kroku - i wszyscy dotrzecie tam.

Oczekujemy was i będziemy was witać, jak tych naszych pionierów, co wyżej już opisywali.

Z naszą wielką miłością do was, wszystkich ludzi

Ojciec wasz niebieski i Archanioł Rafael

0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 01 gru 2013, 21:34

...Zostało ono wypalone w mojej duszy...


Hm, czy miłość ktoś mi musi wypalać w duszy ? Jakoś tak wypalanie kojarzy mi się z czymś zupełnie innym..hm.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Przekazy "Niebiańskich"

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 01 gru 2013, 21:35

Ale dyrdymały te syntetyki wypisują.... :lol: :lol: jednak pamiętać trzeba iż są mistrzami manipulacji , i nie można im się dać po raz kolejny wpuścić w maliny.
Tyle słów o niczym, oprócz wymuszenia decyzji o opuszczeniu tego świata... w czym wam bardzo aktywnie pomogą!! :evil: coś bardzo im się spieszy żeby więcej naiwnych zgarnąć do ich "raju" :twisted: coś pustkami świeci, jedyna atrakcja w nim to nic wam nie powiem , bo ma być niespodzianka i zaskoczą was jaskrawe barwy.... to już wiemy doskonale z opisów innych i wcześniejszych info, iż te rajskie igraszki to szufladkowanie świadomości , połańczaninie do różnych zaprojektowanych scenariuszy . Przeżywanie bycia wszędzie :evil: bez opuszczania jednego stałego miejsca pobytu.... nie większego od pudełka od zapałek :evil:
5D to super Nowa Ziemia wielkości jednego dużego bloku! a jakie niespodzianki w holograficznych rzeczywistościach!!!! mozesz być wszystkim i wszędzie ich "ojciec" ci to zagwarantuje w podstawowym pakiecie.... zatem kto pierwszy :o :o :lol: :lol: ?????

wiemy, wiemy... znamy , znamy... komu pasuje taki substytut życia proszę bardzo , tam wielebny ojciec :evil: z berłem czeka..... :lol: :lol:

Ludzie już się na takie banialuki nabrać nie dadzą... a kysz ... zjawo syntetyczna :lol:

rób sobie swoje cudeńka ze swoimi programami daleko od Ludzi! :D

nie z Ludzi już się tak balonów zrobić nie da, zauważają , odczuwają i rozróżniają dużo więcej niż kiedyś, jedni bransoletkują , inni wypalają , jeszcze inni rozdaj bilety, szukają naiwnych do dojenia z energii dla systemu.


Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela 01 gru 2013, 21:45 przez Kiara, łącznie zmieniany 3 razy.
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ