Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Inni o energii

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 02 maja 2014, 18:31

barneyos pisze:Hm, ser z dziurami - Szwajcaria też jest znana z serów, i z nimi kojarzona. A to stolica światowej bankowości, więc ...


Może masz racje , nie wiem, Holandia źle mi się kojarzy ze względu na mnóstwo negatywnych projektów , które tam powstają i pomniejszają systematycznie nasze prawa.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 02 maja 2014, 19:29

Wojska już są przerzucane, wprawdzie nie armie, ale 600 szt amerykańskich żołnierzy przybyło do Polski. Litwy, Łotwy. Choć zastanawia mnie co tych 600 szt mogłoby zrobić w jakiejkolwiek sytuacji zbrojnej, to jeszcze będziemy ich karmić itd.
Ten St Germain jakoś ciągle przywołuje Niebo, które jest ziemią, mówi tylko o zmianie hologramu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 02 maja 2014, 19:56

A , to jak, on gada nie ważne , ale ważne co z tego dla nas wypływa między wierszami.
Ja wiem iż coś się zbliża dużymi krokami , bo ataki energetyczne , które są robione na mnie ( robią to służby specjalne wszelkiej maści, personel naziemny) są coraz bardziej intensywne i częstsze.
Pewnie że wiem, kto to robi personalnie , ale póki co muszę milczeć, do czasu..... ;) :lol: :lol:
A drugiej strony są to idealne ćwiczenia sprawnościowe , cały czas dzięki nim zwiększam swoją moc ;) :lol: :lol:

tak , że niema tego złego..... muszę mieć jakąś mozliwość ćwiczeń i oni mi to dają !!! ZA DARMO!!!! :lol: :lol:
To była tylko dygresja.
Świadczy to tylko o tym że naprawdę jesteśmy jedną nogą już w innej przestrzeni, a za mały moment stanie się coś naprawdę ważnego, co zmieni całkowicie i bezpowrotnie układ energetyczny na ziemi. To zaś odwróci wszystkie dotychczasowe zasady naszego życia.
Elity o tym wiedzą doskonale, znają niezłe czas wydarzenia oraz symptomy zapowiadające je, chcą powstrzymać wszystko.dlatego przygotowane dużo wcześniej rozruchy na Ukrainie, które miały być zapalnikiem duzej zadymy. Nie wyszło z Europą tak się nie da jak z krajami blisko wschodnimi i Afrykańskimi.
Po za tym naprawdę dojdzie do ujawnienia innej cywilizacji, w sposób nieoczekiwany i niespodziewany.Oj, chyba przed nami kolorowe lato..... powinno wyjść na jaw sporo niespodzianek.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 02 maja 2014, 20:17

O "Wydarzeniu" ptaszki śpiewają już ponad rok. Problem jest taki, że każdy śpiewa co innego i inaczej to u niego wygląda, niezależnie od fizycznych prób nakręcenia III WŚ. Nie jestem przekonany teraz, że Obama to taki świetlny pracownik - to on nakręcał najmocniej atak na Syrię, teraz też nie sądzę aby akcja Ukraina nie miała jego przyzwolenia, chyba że jest tylko kukiełką udającą prezydenta.
"Wydarzenie" ze wszystkich tych enuncjacji powinno pozostawić niezatarty ślad w świadomości ludzi na całym świecie, co oznacza, że powinno ono zmienić postrzeganie i paradygmat.
Powszechne Ujawnienie obcej cywilizacji spełniałoby te warunki.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

baba
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: baba » piątek 02 maja 2014, 20:41

Powszechne Ujawnienie obcej cywilizacji spełniałoby te warunki.

Też to obstawiam. :D
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 02 maja 2014, 20:52

"... że jeszcze tylko maj, czerwiec i ... wakacje, znów będą wakacje ..."

he, he - te słowa nabierają teraz nowego znaczenia.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 02 maja 2014, 22:33

Pytanie, czego tak nie lubimy, że cały czas tęsknimy do wakacji? Czy tu nie chodzi o energie codziennego zasuwania przypadkiem?
Ja nie obstawiam, bo jak mówią "łaska pańska na pstrym koniu jeździ", a nie lubię przegrywać, ale prawda, że tęsknię do zmian, a może tylko do ich manifestacji, żeby przekonać samego siebie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
wilczers
Posty: 20
Rejestracja: piątek 02 maja 2014, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 53 razy
Otrzymał podziękowanie: 55 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: wilczers » sobota 03 maja 2014, 18:13

Może w wakacje jest po prostu łatwiej o wprowadzenie w życie zmian, dlatego że gonitwa w trakcie pracy/studiów/nauki daje mniej czasu dla Siebie?
0 x


:3

quetzalcoatl888
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » niedziela 04 maja 2014, 01:25

w wakacje jest wiecej slonca :)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 04 maja 2014, 16:11

quetzalcoatl888 pisze:w wakacje jest więcej słońca :)


I właśnie o to chodzi o słońce o jego energię i układ planet, bo ta cała jasność to również orgon o wyższej wibracji , czyli wyższy wymiar tego samego..... ;) :D albo już innego.... :D

Czyli jak nie wiesz , o co, chodzi... to chodzi o energię....


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: barneyos » niedziela 04 maja 2014, 16:25

Hi hi chodzi o to, że w wakacje już nic nie będzie takie same ! Jupila !
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 04 maja 2014, 17:58

barneyos pisze:Hi hi chodzi o to, że w wakacje już nic nie będzie takie same ! Jupila !


chyba coś na rzeczy bo dostałam kolejne pogróżki od CA.... BANG.. BANG.... :lol: :lol: :lol:

ale ja nie szukam faceta , nic z tych rzeczy mili moi.... ;) :D :D nie będę do nikogo BANG.. BANG... I DO MNIE TYŻ NIKT TE BANG... BANG.... NIE ZROBI :cry: :lol:


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 04 maja 2014, 20:34

Kiara pisze:hyba coś na rzeczy bo dostałam kolejne pogróżki od CA.... BANG.. BANG


Szacowna kilka razy noc w noc nie tak dawno śniło mi się że do mnie strzelają :D
By było weselej w tych snach widziałem to wcześniej więc wiedziałem o przygotowaniach znałem napastników 8-)
Po raz pierwszy też we śnie nie zareagowałem lękiem :D
Ot zwyczajnie olałem nawet jak do mnie strzelał i jak widziałem, że ta kule uderzają w moje ciało :D
Spoko euro koko normalnie :D
We śnie nie więc hm coś się kończy coś się zaczyna :D
to może pifko :D
0 x



baba
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: baba » niedziela 04 maja 2014, 20:44

Przepalania resztek lęków chyba zachodzą, przynajmniej u mnie tak to wygląda. Wychodzimy z tych wibracji podobno, już nie wiem czy tu czy gdzie indziej o tym czytałam. 8-)
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 04 maja 2014, 20:50

Tylko u mnie to nie we śnie , a w realu te bang.... bang... :lol: :lol:

Sny tak też są usiłowania , ale... tym się nie przejmuję bo mam świadome reakcje.
A, że się nie boję.. to pewnik inaczej nie było by już tu mnie, kiedyś o tym napiszę więcej.

spoko, spoko .... my Słowianki....

Donatan-Cleo "MY SŁOWIANIE"


no to bang.. bang....

David Guetta - Titanium ft. Sia



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 06 maja 2014, 14:18

od czwartku ub.tyg. byłem jak wypatroszony z energii,-
dzisiaj dopiero wracam do równowagi, chyba ostatnie walki w astralu,-
o kierunek działań na Ukrainie tak dały w kość..
:shock:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

baba
x 129

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: baba » wtorek 06 maja 2014, 14:23

"Ostatki" nam w kość dają.. :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 22 maja 2014, 08:34

Bardzo interesujący przekaz , skomentuję go później... ;) :D

M.

Gdy wasze problemy docierają do waszej świadomości, bądźcie zadowoleni!

02 gru 2011 6 komentarzy

by krystal28 in Saul
.
Przebudzenie ludzkości jest przesądzone; stanie się to zgodnie z boskim zamierzeniem; nie ma innych możliwości. Boskie pole energii otulające Planetę Ziemia zostało ogromnie wzmocnione i spotęgowane dnia 11-11-11 by dać wam wszystkim całą siłę i wsparcie jakich potrzebujecie by wkroczyć w wasz proces przebudzenia oraz go ukończyć. Ten proces jest bardzo wymagający, co jest powodem, dla którego otrzymujecie tak dużo pomocy od tak wielu kochających istot duchowych, a ich miłość dla was znacznie przekracza waszą zdolność pojmowania, podczas gdy przedłużacie i wspieracie iluzję poprzez energię waszych lęków i wątpliwości. Wasze lęki i wątpliwości są ważnymi kwestiami, którymi musicie się zająć i uwolnić przez otwarcie waszych serc na Pole Miłości Boga, w którym prowadzicie wasze wieczne istnienie.
.
Gdy nie chcecie w pełni otworzyć waszych serc, dociera do was tylko minimum energii niezbędnej dla waszego wiecznego istnienia, ponieważ Bóg nigdy nie naruszy waszej indywidualnej woli, a więc utrzymujecie w sobie przestrzeń by skrywać zwątpienie, lęk i gniew – które umożliwiają wam podtrzymywanie i pozorne pozostawanie, w dziwnej, nieprawdziwej rzeczywistości, którą zbudowaliście dla siebie. Kiedy w pełni otwieracie wasze serca – a to jest to w czym wasi przewodnicy i aniołowie pomagają i do czego was zachęcają – Miłość Boga wypełni i zamieszka w was całkowicie, rozpuszczając wewnątrz was wszystko co nie jest kompatybilne z Miłością.
.
Wszyscy przechodzicie proces otwierania waszych serc w pełni by otrzymywać nieskończoną obfitość bożej Miłości, którą Bóg stale wam oferuje, przez stawianie czoła i zajmowanie się waszymi osobistymi nierozwiązanymi problemami. Głównie są to: lęk, że jesteście niegodni Miłości Boga; wątpliwości na temat istnienia Boga; oraz lęk, że jeśli On istnieje, osądzi was gdy zostawicie wasze fizyczne ciała po śmierci i nałoży przykre i bolesne kary za wasze grzechy i wykroczenia. Często jesteście w stanie negowania tych kwestii, ponieważ zdają się one być zbyt przerażające by się nimi zająć, a więc skupiacie się na okropnościach wyrządzanych przez ludzi innym ludziom na całym świecie i zastanawiacie się jak Bóg (jeśli Bóg istnieje!?) może pozwalać by to całe cierpienie się wydarzało. Może nawet wierzycie, że należycie do kraju, społeczeństwa lub religijnego systemu wiary, który jest dobry i uczciwy i powinien interweniować gdzie jest to potrzebne, by powstrzymać i uniemożliwić całe to cierpienie czynione przez ludzi.
.
Jakąkolwiek formę wasz stan negacji czy represji jak dotąd przyjął, zauważacie, że coraz trudniej go utrzymywać. Bądźcie z tego zadowoleni! Pokazuje to wam, że wasz cień lub ciemna strona już więcej wam nie pozwoli tego tłumić, ale domaga się uznania i zintegrowania tego tak, że możecie stać się całością. Każdy ma pewne aspekty, które uważa za nie do przyjęcia, a nawet złe, ale tak jest tylko ponieważ przez negowanie ich i lęk przed nimi wyobrażasz sobie, że są czymś czym nie są. Może się nawet zdawać, że powodują myślenie, mówienie i czynienie w zły sposób. Tak nie jest. Wasze represjonowanie ich sprawia, że szukacie ich u innych, których wtedy osądzacie i potępiacie, co daje wam krótkie wytchnienie od waszego bojaźliwie zakopanego poczucia bezwartościowości.
.
Kiedy już zajmiecie się waszymi problemami poprzez uznanie ich i akceptację ich obecności wewnątrz was, zdacie sobie sprawę z tego, że nie mają nad wami żadnej władzy ponieważ są tylko wyobrażeniami i odczuciami, w które mając wybór możecie angażować się lub nie, a to daje wam duże i całkowicie usprawiedliwione poczucie wolności. Z tej pozycji możecie ponownie ocenić dziedziny waszych żyć, z których jesteście niezadowoleni, zrozumieć czemu tak jest i wtedy z miłością wybaczyć sobie wszystkie pomyłki lub błędy, które uważacie, że popełniliście. Kiedy już to zrobicie, wasza potrzeba osądzania innych odpadnie i możecie z miłością wybaczyć innym za ich błędy, za które ich osądzaliście i potępialiście.
.
Wszyscy jesteście boskimi istotami. Miłość jest waszym naturalnym stanem, a przez zajęcie się waszymi negacjami i represjami uwalniacie się by powrócić do tego stanu. Więc gdy wasze problemy docierają do waszej świadomości, bądźcie zadowoleni! Ponieważ oznacza to, że wybraliście by się nimi zająć i je uwolnić, a dlatego że jest tak wielu przewodników duchowych wspierających was, będzie daleko łatwiej niż może się wam wydawać.
.
Tak bardzo z miłością, Saul.
.
16 listopad 2011, John Smallman
.
http://johnsmallman.wordpress.com/2011/ ... s-be-glad/
.
Tłumaczenie: Paul


http://krystal28.wordpress.com/

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 22 maja 2014, 08:42

Bardzo interesujący przekaz .... skomentuję go pużniej.. ;) :D

M.


Ziemia Święta, Morze Martwe i Arka Przymierza

21 maj 2014 1 komentarz

by krystal28 in Archanioł Metatron

.

.

Pozdrawiam Mistrzów! Jestem Metatron, Pan Światła i witam was w tej chwili, w wektorze bezwarunkowej miłości. Wyobrażenia i myśli o Ziemi Świętej przywołują u wielu mieszkańców Ziemi duchowe, jeśli nie magiczne, wizje dotyczące szczególnie trzech współczesnych monoteistycznych systemów religijnych, które tam się narodziły. Nawet ci, którzy nie uważają się za zwolenników jednej z trzech religii abrahamowych, uznają Ziemię Świętą za eklektyczny zlepek uznanych kosmologicznych mitów i trwałych wydarzeń historycznych, które, bez wątpienia, naznaczyła opatrzność, i które prawdopodobnie odmieniły dzieje ludzkości. To rzeczywiście jest wyjątkowe miejsce na Ziemi, i zawsze było za takie uznawane, nawet za czasów wczesnej Atlantydy.

Energia chrystusowa jest na Ziemi od czasów firmamentu. To źródło boskości w fazie dwoistości Ziemi objawia się jako część dziedzicznej ewolucji. Na izraelskiej Ziemi Świętej naprawdę znajduje się portal węzłów i chrystusowych świętych miejsc, manifestacji Boskości na ziemskim planie. Chcę również wyjaśnić, że na Ziemi było więcej ucieleśnień energii chrystusowej, niż tylko te znane w obecnych czasach i we współczesnych systemach religijnych.

Nawet za czasów epoki ziemskiej uważanej przez was za zacofaną i za czasy „jaskiniowców”, pojawiały się boskie ucieleśnienia, które towarzyszyły ludziom podczas wyrastania z gęstości, chociaż wszystkie wiadomości, jakie ci ludzie otrzymywali, były dostosowane do ich plemiennego lub szczepowego poziomu świadomości. W rejonach, gdzie nie było języka pisanego, wiadomości i prawdy kosmologiczne ewoluowały do ustnie przekazywanych mitów. W niektórych przypadkach wierzono, że boskie prawdy nie powinny być interpretowane w formie symbolizmu archetypowego, dlatego nie mogły być wprowadzone do słowa pisanego. Dramat Chrystusa, jaki rozwinął się na Ziemi Świętej w Kanaan, dopasowano do poziomu świadomości ludzi z tamtych czasów. Jednak jego dawna prawda została w pewnym stopniu utracona, a znaczące zachowane w pisemnych interpretacjach fragmenty – zniekształcone. Jednak symbole i wibracje oryginalnej gwiezdnej bramy w kompleksie wzgórza świątynnego pozostały nienaruszone.

Widać to w prostych słowach wstawek hologramów i to działa w czasie jednoczesnym i w nie-czasie. Energia chrystusowa nadal istnieje i można jej doświadczyć w tych miejscach. W bardzo realnym sensie Jezus nadal spaceruje tymi ścieżkami!

Zdefiniowanie krainy

Co uczyniło Ziemię Świętą tak trwale ważną dla historii ludzkości?
Co wyróżnia ten kraj, który jest kolebką duchowego dziedzictwa i źródłem cudów, z których wypłynęły kanony trzech wielkich religii monoteistycznych?
Pytanie jest złożone, jednak odpowiedź całkiem przekonująca. Ziemia Święta jest unikalną mieszanką potężnie rezonujących wibracji energii tellurycznych, leylines, mega-wiru i gwiezdnego trasowania linii. Obszar znajduje się w rozszerzonej energii 30-go stopnia szerokości geograficznej (jak piramidy w Gizie), który jest głównym źródłem mocy.

Rezonansowa częstotliwość tej składanki jest zatem wynikiem:
- skrzyżowania głównych światowych leylines Linii ley
- 30-go stopnia szerokości geograficznej
- mineralogii
- gwiezdnej bramy i mega-wiru portalu
- krystalicznego pola wirowego Morza Martwego
- odbioru pełnej gamy światła i spójności
- działania Arki Przymierza

Według waszego pojmowania miejsc mocy i miejsc świętych, które istnieją na planecie, wszystkie powyższe składowe nazywacie węzłami mocy. Jeśli bierzecie pod uwagę mineralogię i wektor (długość i szerokość geograficzną) oraz umiejscowienie sieci, wciąż jeszcze możecie nie zauważać pewnych właściwości światła, jakie mogą występować w niektórych takich wektorach. Można tu dodać, że światło ma też znaczący wpływ na odbiór i upiększenie cech pewnych miejsc Ziemi Świętej. Światło, które pojawia się tam w niektórych węzłach jest dość wyjątkowe. To jest pełne światło posiadające cechy spójności.

Pytanie do archanioła Metatrona: Wspomniałeś o Arce Przymierza jako o czynniku energetycznym Ziemi Świętej. Możesz to wyjaśnić bardziej szczegółowo?

Reakcja archanioła Metatrona: Urządzenie nazwane Arką Przymierza jest źródłem niewyobrażalnej energii. Istnieje więcej niż jedna wersja tego niezwykłego źródła mocy. Ta, która została umieszczona w sanktuarium świątyni Salomona, była mniejszą wersją nadzwyczajnej jednostki skonstruowanej przez Syrian i Plejadian, która od milionów lat tkwi pod kompleksem gwiezdnych wrót Wzgórza Świątynnego, i krótko mówiąc, jest przewodnikiem i generatorem energii, zarówno tworząc, jak i stabilizując, wymiarowy interfejs między tym, co można nazwać polem materii fizycznej a wyższymi wymiarami pól anielskich, i używając terminologii naukowej, jest ogromnym polem antymaterii w cyklu harmonicznym. Tworzenie tuneli czasoprzestrzennych w warstwach wymiarów i schodzenie oraz formatowanie częstotliwości pozwalającej na koordynację wielowymiarowości wewnątrz połączonych poziomów i wektorów planów Omni-Ziemi po Kosmos.

Pytanie do archanioła Metatrona: Możesz opowiedzieć o Morzu Martwym, szczególnie pod kątem jego uzdrawiających właściwości i metafizycznych aspektów?

Reakcja archanioła Metatrona: Rzeczywiście! Morze Martwe jest jednym z najsilniejszych węzłów energetycznych mega-wirów na planecie. Jest niezwykłym, wyjątkowym, ciekłym kryształem i posiadającym świadomość „duchem miejsca”. Nazwa używana w obecnych czasach jest naprawdę myląca, gdyż to miejsce kipi energią siły życiowej. To jest prawdziwe centrum odrodzenia i pod względem aspektów można je przyrównać do jeziora Titicaca.

Zostało za takie uznane już za czasów starożytnych z powodu swoich właściwości – oczyszczających, uzdrawiających, a także odmładzających – dlatego już dla starożytnych Egipcjan, Atlantów i Greków było miejscem pielgrzymek oraz oczyszczających rytuałów.

Pole częstotliwości generowane przez Morze Martwe jest wypełnione korzystnymi anionowymi ładunkami uwalnianymi przez światło Słońca w procesie odparowania mineralnej solanki. Pole to nie tylko daje dobre samopoczucie, ale też ożywia i otwiera szyszynkę. Starożytni o tym wiedzieli. Dlatego Egipcjanie, Grecy oraz Rzymianie skupiali na tym rejonie uwagę. Wody i atmosfera wokół Morza Martwego (które bardziej trafnie można by nazwać Morzem Kryształowym) zawiera tak silne pole energii życiowej, że dosłownie odmładza ciało fizyczne oraz powoduje równoważenie pól mentalnych i emocjonalnych. Z tego powodu czakry są tam wyrównywane i doskonale balansowane, co w rezultacie wyraźnie wzmacnia ludzką aurę. Ze względu na położenie Morza Martwego poniżej poziomu morza, kąpiące się w nim słoneczne promienie działają szczególnie silnie, a równocześnie dobroczynnie, ponieważ są filtrowane przez opary unoszące się znad słonych wód. Korzyści zdrowotne wynikające z kąpieli w tych wodach są daleko większe niż to obecnie rozpoznajecie. Chodzi tu o częstotliwości dające korzyści ciału, umysłowi i duchowi, jak również o uaktywnianie „całego światła” – pełnego spektrum światła występującego w spójności theta. To jeszcze bardziej ubarwia wody i pole nad nimi. Składniki odżywcze światła służą ciału i aurze, stając się źródłem energii witalności, co w efekcie naprawdę może przedłużyć żywotność i spowodować mentalną jasność umysłu. Ono całkowicie usuwa niepożądane podłączenia do aury, uszczelnia i ożywia ludzkie pole eteryczne. „Żywe Morze Kryształowe” jest idealnym miejscem dla wizji, ceremonii klarujących, oczyszczających ciało i umysł przed pielgrzymką na Wzgórze Świątynne, aby tam odebrać kody nieskończoności. Żywe Morze Kryształowe jest wiatrem w żagle dla świętych miejsc Ziemi Świętej. Stanowi wzmocnienie, wsparcie oraz umożliwienie transdukcji intensywnej energii, a tym samym stabilizowanie kompleksu mega-portalu Izraela i Jordanii. Jego działanie sięga po Egipt i Arabię Saudyjską. Zmiękcza energię (dużej częstotliwości rozdzielczej) częstotliwości portali, pozwalając tym samym, aby istniała tam doskonała równowaga głównych gwiezdnych wrót kompleksu portalowego wiru. Z tego powodu wokół pól jego energii osiedlali się Esseńczycy.

Sól Ziemi

Zawiera ponad dziesięciokrotnie więcej skondensowanej soli niż oceany (zasolenie zmienia się nieznacznie w zależności od temperatury wody, poziomu głębokości i oddalenia od brzegu). Największą procentową zawartość soli wykazują ciepłe, płytkie wody wzdłuż plaż, a obrzeża są nią przesycone. Krótko mówiąc: wody Morza Martwego są akumulatorem naładowanym energią słoneczną, prądami elektromagnetycznymi i minerałami posiadającymi krystaliczne częstotliwości. Gdy woda jest całkowicie nasycona solą, staje się kondensatorem o niezwykłych właściwościach. Żywe Morze jest jednym z bardzo rzadko występujących ważnych zbiorników wodnych, które na linii brzegowej tworzą baseny nasycone solanką. Ze względu na położenie geograficzne wody Żywego Morza są stale dość ciepłe. Ta wyższa temperatura sprzyja większej kondensacji minerałów oraz soli, i oczywiście umożliwia szybsze wchłanianie ich przez ludzki organizm. Co nie jest w pełni uznawane, to fakt że wody solankowe są nie tylko nienewtonowską płynną baterią koloidalną lecz są ciekłym kryształem
dosłownie tętniącym energią. Wody te znajdują się pomiędzy szczelinami dwóch głównych płyt tektonicznych i dlatego są ciągle ładowane niewyobrażalną energią ziemską.

Gwiezdne wrota Wzgórza Świątynnego

Portal wiru Wzgórza Świątynnego znajduje się w polu energii Morza Martwego, i stanowi samodzielną masywną gwiezdną bramę. Powierzchnia jego poszerzonej energii sięga szerokości 30 stopni geograficznej (podobnie jak piramidy w Gizie), która jest głównym źródłem zasilania. Energia tego unikalnego miejsca jest, podobnie jak w Delfach czy Rapa Nui, przyłączona do pępowiny kodów morskiej niebiańskiej energii odżywiającej planetę. Następuje przesunięcie w górę i wielu zostało powołanych, aby ponownie zakotwiczyć kody w nowym paradygmacie.

Kiedy ktoś wkracza do gwiezdnej bramy wiru portalu Wzgórza Świątynnego, jego pojawienie się ma dla niego unikalne skutki, ponieważ to pole wielowymiarowości stanowi wrota – zarówno bezczasowe, jak i czasowe. Wewnątrz tej energii można mieć nie tylko dostęp do wszystkich swoich planetarnych żywotów, ale można też je zjednoczyć. To jest punkt nieskończoności, nieliniowy wektor czasoprzestrzeni, co oznacza, że wewnątrz niego nie ma chronologicznej miary. Symbiotyczne zjednoczenie, które tam następuje, jest natychmiastowe. Zatem w nim jest się w ścisłym rezonansie z nieskończonością i niezależnie od tego, czy przebywa się tam minutę czy kilka dni, jest się zdolnym do pobierania kodów częstotliwości zawartych w tym polu. Energia człowieka jest wewnątrz niego rejestrowana, a wtedy może on być eterycznie obecny w dowolnym czasie – według intencji.

Energia tego wyjątkowego miejsca, podobnie jak w Delfach i Rapa Nui, znajduje się na pępowinie kodów, morskich energii niebiańskich zasilających waszą planetę. To jest przesunięcie w górę i wielu jest powołanych, aby ponownie zakotwiczyć kody w nowym paradygmacie.

Tamten destrukcyjny konflikt określany jako armagedon, nie może, i nie wydarzy się w nowym paradygmacie, a wasza energia musi i będzie to zabezpieczać. Nowa era jest już faktem, a energia tego rejonu też już jest odnowiona. Wielu z was przyczyniło się do tego harmonicznego dokonania.

Żydowska Ściana Płaczu, islamska Kopuła na Skale, chrześcijańska Bazylika Grobu Świętego i Ogrójec mieszają się i krzyżują ze sobą w tym otoczonym czcią obszarze Wzgórza Świątynnego, który jest jednym z najbardziej sprawdzonych niebiańskich portali na planecie. Jednak pozornie paradoksalnie wewnątrz tego religijnego wiru wciąż toczy się przyziemny konflikt i walki. I chociaż dzisiaj chrześcijanie, żydzi i muzułmanie walczą o należne im miejsce w tym wspaniałym pustynno – morskim pejzażu czerwonych gór i absolutnie zadziwiających świętych miejsc, możemy powiedzieć, że pokój nadejdzie w stosownym czasie.

To, co się dzieje w tym miejscu, pasuje do przypowieści o mądrym Salomonie, który kazał dwóm matkom spierającym się o dziecko, przeciąć je na pół. Ale zapewniam, że to zostanie rozstrzygnięte, kiedy paradygmat wschodzącej nowej Ziemi bardziej się pogłębi. Pokój zacznie się od miejsc, jakich się nie spodziewacie i w niespodziewany sposób.

Oryginalne źródło i rozwijająca się prawda

Podczas odwiedzania niezwykłych miejsc Ziemi Świętej które wciąż zawierają pierwotne źródło energii, wchodzi się w czyste, prawdziwe „źródło rezonansu”, które umożliwia uwolnienie od wielu fałszywych nauk i lęków nagromadzonych w poprzednich żywotach, głęboko ukrytych programów, subtelnych przeszkód tkwiących w równoległych wcieleniach. Duchowe / mentalne dostosowanie jest uwarunkowane korzystnym, a nawet koniecznym, restartem.

Wtedy następuje bardzo realna rekalibracja, która oferuje większą jasność, a tym samym eliminuje wirusy nieprawdy. Boski dramat jest żywą energią. Nieskończona, bezczasowa energia zjednoczona w holograficznej wstawce wielowymiarowej rzeczywistości gwiezdnej bramy Wzgórza Świątynnego. To jest dar, który może być przyjęty przez osoby mające wystarczający iloraz światła, zdolne do podwyższenia swoich wibracji w tym polu.

Odwiedzając Ziemię Świętą w energii wzmacniającej wymiarowy dostęp do nowej Ziemi, można stać w tych samych miejscach, w których tylko częstotliwości czasu i przestrzeni oddzielają was od innych wersji siebie stojących w tym samym wektorze energii
ramię w ramię z oryginalną, wciąż czynną, energią Chrystusa. Można także zasiewać nasiona harmonii, potrzebnej nowej Ziemi i wzniesieniu ludzkości. I to ma zasadnicze znaczenie.

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami.

Archanioł Metatron via James Tyberonn nr 92 / 3 styczeń 2014
tłumaczenie Teresa Serafinowska


http://krystal28.wordpress.com/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 23 maja 2014, 12:47

Co wynika z powyższego przekazu.... bo, to jest jego najciekawszy aspekt. ;)

Israel absolutnie traci energię ale nie tylko on cały Bliski Wschód razem z wymienionymi punktami / portalami na ziemi.
Bliskowschodni portal potrzebuje zasilenia przez aktywizację Morza Martwego , energia w morzu zdeponowana w każdej słonej kropli wody traci możliwości odgrywania roli na dawnej szachownicy zdarzeń.
Zatem pojawiło się niemal błagalne wezwanie do tych , którzy mogą i potrafią ją aktywować do przybycia do Israela.

Jeżeli to się nie stanie zniknie on w przestrzeni jak wiele innych Bliskowschodnich mocarstw tracąc swoją rolę.
Ciekawe jest dlaczego tak może się stać?
Otóż dawno temu, powiedzmy bardzo dawno, gdy jurysdykcję nad ziemią powierzano określonym Energiom osobowościowym, nastąpił podział ziemi na strefy energetyczne w których dominowały określone wibracje , a co za tym idzie przekładało się to na przekaz wiedzy i styl życia mieszkających tam ludzi.
Tu proponuję lekturę książki "zaginiona księga Enki" tam co nieco jest wyjaśnione chociaż nie do końca prawdziwie.
Bliski Wschód był ziemiami rodowymi siostry Enki i Enlila ( tu można by wymienić jej wiele imion) , stworzony ród miał za zadanie stać się przykładem rozwoju ludzkości i stymulować go przekazywaną wiedzą. Tak miału być, ale niestety tak się nie stało, bo grupa uzurpatorów na czele z Enki zagarnęła dawną wiedzę świątynną, zamieniając przekaz i zwyczaje na rytuały i religijny kult Boga Burzy Enki. Wiadomo było iż rod nie przetrwa w czystości , wiadomym było iż zmieniony zostanie pierwotny cel Stwórcy. Przewidywano iż stworzą się grupy dla których cel materialny i władza ludzkością staną się priorytetem istnienia.

Z tego powodu powołano do istnienia drugą linię tego samego rodu ( ta sama Matka rodu) ,w miejscu , w którym istniały również dawno temu przygotowane energetyczne portale ( Bramy Między Wymiarowe) połączenia ziemi z niebem przez energetyczne strumienie życia.

Ziemią tą jak się domyślacie jest nasza stara EUROPA , główne punkty energetyczne oprócz Francji i Ukrainy zlokalizowane są w POLSCE.

Uruchomienie portali Europejskich przekierowuje losy Ludzi i ziemi w inną niż Bliskowschodnia przestrzeń przyszłości. Inna przestrzeń , wyższa wibracja oraz przekaz wiedzy z nowych poziomów.

Oczywiście do aktywacji PORTALU EUROPEJSKIEGO niezbędny jest olbrzymi akumulator energetyczny , którym jest SŁONA WODA.
Zatem czy w Polsce jest słona ;) :D woda, bo przecież nie mamy Morza Martwego.....

Otóż jest w Europie bardzo duży podziemny zbiornik mocnych solanek , które znajdują ujście w rożnych miejscach jako słone podziemne źródła.

Jednym z pradawnych znanych na naszych terenach są słone źródła z Uniejowa ( praktycznie środek Europy.... ) ;) :D Mają one połączenia podziemnymi rzekami ze sobą.

Woda w Uniejowie jest bardziej zasolona niż w Bałtyku, miejsce to znane od bardzo dawnych czasów było miejscem kultu dawnych Słowian. Niejako stanowi włącznik i sterownik dla wszystkich europejskich portali energetycznych, dla wszystkich wirów ziemi i portali między gwiezdnych połączonych z nim energetycznymi szlakami.

Nasz Polski Uniejów stanowi energetyczny odpowiednik Israelskiego Morza Martwego ( płynnego kryształu z pierwotnym kodem i wzorcem życia.

Uruchomienie go ( energetyczne połączenie z Gwiazdą Matką) włączyło ponownie PIERWOTNY KOD ŻYCIA przez Uniejowski sterownik. To zaś spowodowało zamknięcie w przestrzeni dostępu do programu zmian na ziemi dawnym kosmicznym manipulantom z plejad i innych gwiazdozbiorów.

Od 17. O5. 2014. ziemianie całkowicie przejęli samostanowienie o swoim rozwoju. Miejsce, czas i osoby dopełniły się w planie Stwórcy, Europa odzyskała mozliwość realizacji przeznaczenia świata zgodnie pierwotnym planem rozwoju życia w calom kosmosie.

Co z portalami Bliskowschodni? One będą reaktywowane , ale już nie jako dominujące a jedynie jako współpracujące harmonijnie z Europejskimi. Procedura jest dokładnie ta sama miejsce znamy, czas ( znają niektórzy), osoby rownież są dobrze znane.

Zatem pozostaje zaprosić do Israela nad Morze Martwe osoby i Arkę Przymierza by naładować energetycznie i ten płynny solny kryształ , bo jest to absolutnie niezbędna czynność by zarówno Izrael jak i Bliski Wschód odzyskali rownowagę energetyczną oraz mogły zrealizować swój bardzo piękny cel przeznaczeniowy.

cd.....

ps. wiedza .. to jeden z najcenniejszych skarbów...... ;) :D
zwodzić.... prawdopodobnym info... można tylko nieświadomych ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: barneyos » sobota 24 maja 2014, 09:41

Hm,

1. Czyżby dlatego powstały termy w Uniejowie ? Żeby solanka mogła wypłynąć na wierzch ?
2. Czyżby dlatego Morze Martwe wysycha i w ciągu 30 lat ma być kałużą ?
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 27 maja 2014, 11:26

W tym momencie mam mało czasu , wrócę do tematu Uniejów w udzielnym topiku, bo jest on arcy ciekawy..... ;) :D

Wedle mojej wiedzy wszystko się zgadza i idzie w idealnym rytmie, kolejne słoneczne , upalne dni do 23 maja aktywowały " główne bramy energetyczne " Europy , napełniając energią słońca ten "płynny kryształ Uniejowski" .
Europa otworzyła główny portal między wymiarowy zarówno kosmiczny jak i ziemski oraz w ludzkich ciałach.
Wszystko jest ze sobą połączone i ma odniesienie fraktalne.
Portal Bliskowschodni nie jest aktywny, pomimo wielu usiłowań uruchomienia go przez pewne grupy , nie został aktywowany i nie będzie, nie stanie się to.
Nie pomogło przejęcie artefaktów z rożnych państw, nie pomogła energia wojen , bo nie tak się to robi.

Pewne grupy w Israelu wiedza to, ale wiedzą też iż mają jeszcze jedną szansę , wymaga ona nieco zmiany polityki , zauważenia iż oni również zrobieni są w balona przez "system".... ( cywilizacja pozaziemska Syntetyków) któremu się całkowicie podporządkowali, zresztą nie tylko oni.

Arka Przymierza...... ;) :D musi wejść do solanki.... by aktywować energetycznie ten "kryształ płynny"... czyli zapisać w nim swój kod energetyczny na kolejną dekadę.... inaczej otworzyć bramę portalu by połączyć górę z dołem na ziemi i w przestrzeni. No cóż stało się już wszystko co było związane z Europą oraz jej dawnymi ludami jest w trakcie przywracania do pierwotnego wzorca , chodzi o wszystkie dawne plemiona Wan..... na początku nazwy.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » wtorek 27 maja 2014, 13:10

Czytajac powyzsze posty Kiary - nie moge oprzec sie wrazeniu, ze nakrywaja sie dosc dokladnie z tym, co przedstawil Dariusz w innym watku.


LO pisze:
Agartha

Cywilizacje Agarthy z Wewnętrznej Ziemi, które istnieją w strefie modulacji częstotliwości, pomiędzy Ziemią, a jej sobowtórem w równoległym wszechświecie, między pasmami czasu D-3 i D-4, tak właściwie istnieją one w rdzeniu Słońca Ziemi, wewnątrz 3,5 – wymiarowego poziomu częstotliwości. Cząsteczki w wibracji D-3,5 wibrują pod kątem 22,5 st. odwrotnego do cząsteczek w D-3 obrotu kątowego (atmosfera Ziemi) oraz pod kątem 22,5 st. obrotu kątowego w stosunku do cząsteczek w D-4. (Cząsteczki D-4 wirują pod kątem 45 st., odwrotnie do obrotu kątowego cząsteczek D-3). Kryształ ze złotym rdzeniem Pola Merkaba Tary-Ziemi D-4, ukazuje się jako Słońce, dla tych z Wewnętrznej Ziemi. Ten obszar D-3,5 zwany jest Wewnętrzną Ziemią, ponieważ ktoś, kto chce pojawić się na poziomie częstotliwości D-3,5 Słońca, gdzie istnieje Agartha, musi podróżować przez zewnętrzne portale Ziemi, w dół przez Ziemię do pola morfogenicznego Ziemi D-2, a dalej do kryształu z żelaznym rdzeniem D-1, w środku Ziemi (który rzeczywiście istnieje wewnątrz kuli Słońca). Tak, jak kryształ ze złotym rdzeniem Pola Merkaba Tary-Ziemi D-4 ukazuje się jako Słońce, kiedy postrzegany jest z poziomu częstotliwości D-3,5 Agarty, kryształ z żelaznym rdzeniem Pola Merkaby Ziemi D-1, ukazuje się jako Słońce Ziemi, kiedy patrzy się na niego z poziomu częstotliwości D-3 (1). To, co postrzegacie jako Słońce, w zasadzie przedstawia kryształ z żelaznym rdzeniem Pól Merkaba D-1, jedenastu planet plus Słońce waszego lokalnego Układu Słonecznego. Chociaż planety i Słońce wydają się uzewnętrznione z Ziemi, w rzeczywistości substancja Ziemi i lokalnych planet istnieje wewnątrz substancji energetycznej, tego co postrzegacie jako Słońce. (Ponieważ Słońce jest w zasadzie ósmą gwiazdą w Układzie Plejad, wasze Słońce i jego zawartości również zawierają się wewnątrz substancji energetycznej Alcyone, Centralnego Słońca Plejad). Wasza teluryczna/elementarna Ziemia D-2 i atmosferyczna Ziemia D-3, a także te poziomy planet w waszym lokalnym Układzie Słonecznym, w rzeczywistości obracają się wokół orbit kryształów o żelaznym rdzeniu ich Pól Merkaba w D-1, które istnieją wewnątrz rdzenia każdej z planet, a zbiorowo przejawiają się jako wasze Słońce. Kiedy postrzegane są z poziomu wibracyjnego trzeciego wymiaru, tam gdzie obecnie skupiona jest wasza świadomość oraz instrumenty, Pola Merkaba D-1, które istnieją w obrębie rdzenia Ziemi i lokalnych planet, a które są wewnątrz rdzenia Słońca, wydają się być umiejscowione na zewnątrz planet, wiele mil z dala od siebie, w przestrzeni kosmicznej. Macie do czynienia z wielowarstwowymi polami rzeczywistości, które mają miejsce w tej samej przestrzeni, lecz wyglądają na rozdzielone z powodu związku pomiędzy rytmem drgania cząsteczkowego, a obrotem kątowym wirowania cząsteczkowego.

Postrzegalne doświadczenie ruchu, upływu czasu, materii, przestrzeni, odległości między przedmiotami oraz oddzielenia form, jest iluzją stworzoną przez wielowymiarową, holograficzną refrakcję cząsteczek i antycząsteczek, które drgają, i wirują z różnymi prędkościami oraz obrotami kątowymi, w odniesieniu do siebie nawzajem. Ruch cząsteczek sam w sobie jest holograficzną iluzją; ruch wygląda tylko na taki, kiedy świadomość postrzega siebie przez warstwowe pryzmaty wielowymiarowego porządku. Miną stulecia, zanim wasi naukowcy zaczną pojmować te fakty konstrukcji rzeczywistości. Tak, czy inaczej, podczas gdy wasza świadomość skupiona jest wewnątrz wielorakich warstw wymiarowej rzeczywistości, koncept przestrzeni, czasu, materii i ruchu, rzeczywiście będzie wydawał się mieć zastosowanie, tak więc będziemy kontynuować naszą rozprawę, podążając za tym paradygmatem percepcji.

Możecie już zacząć rozciągać swoje percepcyjne i koncepcyjne pola, przez proste rozważenie następujących konceptów i pozwolenie waszym intuicyjnym zmysłom, na przyniesienie instynktownego poznania tych rzeczywistości, o którym mówimy. Kiedy spojrzycie na swoje Słonce z trzeciego wymiaru, widzicie Pole Merkaba Ziemi w D-1 oraz jej siostrzane planety. Z poziomu częstotliwości D-3, kiedy widzicie Pole Merkaba D-2, otaczające kryształ Ziemi z żelaznym rdzeniem, który utrzymuje pole morfogeniczne Ziemi, wygląda na solidny wytwór materii ciała waszej Ziemi oraz elementarnego/telurycznego królestwa. Z pola widzenia D-3, Pole Merkaba D-3 jest atmosferą Ziemi, w której ma miejsce obecna rzeczywistość. Odległość zewnętrznej przestrzeni, którą postrzegacie pomiędzy Ziemią, Słońcem i planetami, reprezentuje strefę magnetycznego odpychania, która oddziela pasma częstotliwości D-1, D-2 i D-3 z HU-1, od obracających się w przeciwnym kierunku pasm częstotliwości D-4, D-5 i D-6 z HU-2.

Wszystkie wymiary istnieją w tej samej przestrzeni, lecz wydają się funkcjonować osobno, z powodu temp drgania cząsteczkowego, z których są złożone. Tempa drgania cząsteczkowego powstają dzięki stopniom obrotu kątowego, pod jakim cząsteczki i antycząsteczki wirują, w stosunku do siebie nawzajem. W jednym wszechświecie istnieje 15 głównych pasm wymiarowych. Pasma częstotliwości wymiarowej pogrupowane są w zestaw po 3, a każdy z zestawu 3 wymiarów reprezentuje Harmoniczny Wszechświat. Stąd jest 5 harmonicznych Wszechświatów wewnątrz 15-to wymiarowego Wszechświata. Stopień obrotu kątowego wirowania cząsteczkowego przesuwa się o 90 st. z jednego wymiaru do drugiego, wewnątrz jednego Harmonicznego Wszechświata. W każdym Harmonicznym Wszechświecie zawierającym 3 wymiary, istnieją dwa 90-cio stopniowe przesunięcia obrotu kątowego wirowania pomiędzy cząsteczkami. Między jednym Harmonicznym Wszechświatem, a drugim, jest 45-cio stopniowy, odwrócony obrót kątowy wirowania cząsteczkowego. Ten 45-cio stopniowy, odwrócony obrót kątowy wirowania cząsteczkowego wytwarza Strefę Magnetycznego Odpychania lub „próżnię” między Harmonicznymi Wszechświatami, co utrzymuje pola rzeczywistości tam zawarte, oddzielone od siebie. Strefy Magnetycznego Odpychania są tym co postrzegacie jako pozornie bezkresne ślady zewnętrznej przestrzeni kosmicznej. Dzięki tej strukturze pokrewnych ruchów obrotowych wirowania cząsteczkowego, tworzone są nieustannie i podtrzymywane holograficzne iluzje wielowymiarowej rzeczywistości, materii, czasu, przestrzeni, ruchu oraz wyindywidualizowania formy. Niech to będzie podsumowaniem naszego krótkiego wstępu do lekcji z wielowymiarowej fizyki; mamy nadzieję, że dostarczyliśmy nieco interesujących pomysłów, do zbadania dla waszych odważniejszych naukowców.

Podróżnicy II, str.: 186 – 189




LO pisze:
...
Wiej, w naszych dyskusjach, wspomnieliśmy o istnieniu Wewnętrznej Ziemi, Agarty, która zlokalizowana jest z strefie modulacji częstotliwości, pomiędzy Ziemią, a sobowtórem Ziemi we wszechświecie równoległym. Agarta reprezentuje część Ziemi i podobnie jak Ziemia, posiada trzy poziomy ciała planetarnego. Trzy podstawowe poziomy ciała Ziemi istnieją w wymiarach 1,2,3. Istnieje związek prędkości drgania cząsteczkowego pomiędzy Ziemią, a jej sobowtórem:
- Prędkość drgania cząsteczkowego Ziemi D-2 = prędkość drgania
antycząsteczkowego równoległej Ziemi
- Prędkość drgania cząsteczkowego Ziemi D-3 = prędkość drgania
cząsteczkowego równoległej Ziemi D-2, itd.

Prędkość drgania cząsteczkowego wewnątrz każdego pasma wymiarowego, we wszechświecie antycząsteczkowym, jest szybsza od odpowiadającego mu wymiaru we wszechświecie cząsteczkowym. Prędkości drgania cząsteczkowego pasm wymiarowych we wszechświecie cząsteczkowym, poruszają się jeden wymiar za pasmami wymiarowymi wszechświata antycząsteczkowego. Prędkość drgania cząsteczkowego we wszechświecie równoległym D-2, byłaby prędkością, z jaką drgają antycząsteczki w D-1, we wszechświecie równoległym.
Cząsteczki Ziemi D-2, umiejscowione są w tym samym wymiarowym Zunifikowanym Polu, co antycząsteczki D-1, równoległej Ziemi:
- cząsteczki D-2 = antycząsteczki D-1
- cząsteczki D-3 = antycząsteczki D-2
- cząsteczki D-4 = antycząsteczki D-3 i tak dalej.

Pasma częstotliwości, które tworzą D-2 Ziemi, są tymi samymi pasmami częstotliwości, które tworzą antycząsteczki D-1 równoległej Ziemi.
Cząsteczki Ziemi D-3, współistnieją z antycząsteczkami równoległej Ziemi D-2. Antycząsteczki równoległej Ziemi D-2, współistnieją z cząsteczkami Ziemi D-3, itd.

Kiedy obserwuje się krajobraz Ziemi D-3 (którymi są wymiarowe pasma częstotliwości, które wydają się stałe dla świadomości znajdującej się w D-4 cząsteczkowego wszechświata), ktoś postrzega zarysy cząsteczkowej Ziemi D-3 oraz antycząsteczkowej Ziemi D-2.

Jeśli ktoś ma zrozumieć pola rzeczywistości, w których Agarta, Wewnętrzna Ziemia, ważne jest aby zdac sobie sprawę z tych bliskich związków pomiędzy cząsteczkową zawartością Ziemi, a antycząsteczkową Ziemią. W poglądzie powyższych wymiarowych, cząsteczkowych i antycząsteczkowych związków, trzy poziomy ciała planetarnego Ziemi i równoległej Ziemi, można zrozumieć następująco:
- Ciało elementalne Ziemi D-2 = kryształ żelaznego rdzenia antycząsteczkowej
Ziemi D-1.
- Ciało mentalne/atmosfera Ziemi D-3 = ciało elementalne antycząsteczkowej
Ziemi D-2.
- Ciało mentalne/atmosfera antycząsteczkowej Ziemi D-3 = ciało astralne
Ziemi D-4, którym jest kryształ złotego rdzenia Pola Merkaba Tary,
znajdujący się wewnątrz centrum Ziemskiego Słońca.

Agarta reprezentuje pole rzeczywistości Ziemi, które istnieje pomiędzy Ziemią, a jej równoległym sobowtórem. Kryształ żelaznego rdzenia Ziemi D-1 umiejscowiony jest w pasmach częstotliwości pierwszego wymiaru cząsteczkowego wszechświata, na poziomie przyrostu – 0. Kryształ żelaznego rdzenia antycząsteczkowej Ziemi D-1 umiejscowiony jest wewnątrz pasm częstotliwości D-2 cząsteczkowego wszechświata, w królestwie ziemskich elementali, na poziomie przyrostu – 1. Kryształ żelaznego rdzenia Agarty D-1, postrzegany może być jako umiejscowiony w połowie drogi między kryształowym rdzeniem Ziemi D-1, a kryształowym rdzeniem równoległej Ziemi D-2, w cząsteczkowym wszechświecie, co reprezentowałoby poziom przyrostu – 0,5 w pasmach częstotliwości D-1. Dla Ziemi, równoległej Ziemi i Agarty, ciało elementalne znajduje się jedno pasmo wymiarowe powyżej umiejscowienia kryształu żelaznego rdzenia, zaś ciało mentalne/atmosfera znajduje się jedno pasmo wymiarowe nad ciałem elementalnym i dwa pasma wymiarowe nad kryształem żelaznego rdzenia.

Podróżnicy II, str.237,238


zrodlo: viewtopic.php?f=11&t=238
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 03 sie 2014, 20:02

Czyli realizuje się scenariusz o którym ja pisałam przez kilka lat ,nastąpiła zmiana w przekazywanym przez Chandlerów z Kawiarenki planach transformacji energetycznej na ziemi i wśród ludzi.
Czyli ich opcje muszą się dostosować do pierwotnego Planu Stwórcy.

Kiara.






01.08.2014 Orędownik Ludzkości. SANAT KUMARA

Sprawozdanie:
Od wczorajszej nocy cały czas pokazywane jest mi zdanie:
„Orędownik Ludzkości”.
Dziś w saunie wita mnie mężczyzna słowami: „Hallo, servus”. Jest to forma powitania która często wybierana jest w tym miejscu, jednak pasująca jedynie w wypadku gdy ludzie się wzajemnie znają. Jednak ja widzę tego mężczyznę po raz pierwszy i odpowiadam oficjalnie „Grüß Gott”. Żegnając się ze mną dopasowuje się jednak do mnie i mówi uprzejmie „do zobaczenia” (koniec sprawozdania).


Ukochani Ludzie,
moje Wieczne Dzieci, bogowie w ludzkiej postaci!

Ja Jestem SANAT KUMARA


Dwa Obrazy, jeden Znak:
podnoszący się – dzięki swojej Wibracji Światła – podnoszą grupy Ludzi i doprowadzają je do bardziej świetlistych obszarów Tworzenia z których mogą i będą łatwiej się podnosić.

To jest ponowna Służba nieskończonej Miłości do Ludzkości ze strony podnoszących się. Albowiem już od dawna ci Ludzie spełnili wszystko dla siebie samych i tak te Stworzenia żyją w tych ostatnich Dniach Ludzkości jedynie po to by „wstawić się u Boga” dla tych z Dzieci które przegapiły ostatni rozstaj Dróg do Światła.


Wstawiennictwo?

Podniesienie Świata w tej ostatnie fazie jest wyjątkowo wymagające dla podnoszących się bo wielu Ludzi się zagubiło lub świadomie odwróciło od Światła.
Teraz dochodzi do tego że podnoszący zgodzili się na wgranie w Pole Siły ich własnego Pola Energetycznego grup Ludzi którzy są bliscy Podniesienia, jednak nie mogą go już więcej osiągnąć tylko za pomocą własnej Siły – po to by oni przed, w czasie lub po Wielkim Wydarzeniu mogli być zabrani i podniesieni wraz z podnoszącymi się.


Fakt że tak wielu Ludzi pozostaje odległymi od Podniesienia wymagał zastosowania nowych środków i Wojownicy Światła Pierwszych i Ostatnich Godzin zgodzili się na to by grupy Ludzi podnieść wraz z nimi samymi za pośrednictwem zmanifestowanego Pola Energetycznego wysokich Wibracji Światła.


(Co to znaczy? Znaczy to tyle iż ci ,którzy osiągnęli rozświetlenie wystarczające do wejścia w IV wymiar, a jeszcze nie mają mocy stworzenia swojej MERKABA by mogli unieść się ponad energię wymiaru III na czas przetransformowania się ziemi, zostaną uniesieni jak pyłki metalu przyciągnięte przez magnes, przez tych , którzy już taką moc mają w sobie.)
Kiara





ZWYCIĘSTWO MIŁOŚCI

Ta Służba Miłości jest opisana jako „wstawiennictwo u Boga” bo Ci Ludzie bez tej pomocy musieliby pozostać. Tak więc Ci Ludzie którzy sami z siebie nie mogą wykreować żadnych odpowiednich Wibracji Podniesienia – na czas Podniesienia tzn. na bardzo krótki czas – dopasowują się do wysokich Wibracji Światła tych podnoszących się. Tym samym zagwarantowane jest że Ci Ludzie przetrwają Przełomy na Ziemi bez żadnych szkód i na wyższym Poziomie Bytu zostaną przygotowani do ich nowego rozwoju. To wprowadzające sprawozdanie Jahna opisuje ten właśnie Proces.


Ogólnie ten NOWY wariant Podniesienia również dotyczy jedynie nielicznych Ludzi. Ludzi którzy nie mają się zgubić w Czaso-Przestrzeni bo bliżsi są Światłu niż Ciemności. Światło zwycięża bo ta Miłość Ludzi do ich Rodzeństwa o tym decyduje. Bez Miłości wszystko jest niczym i nawet to Nic staje się prawdziwe dopiero poprzez Miłość.


W tej fazie Przemiany bogowie którymi jesteście dają Światłu nowe oblicze.


Z Miłości do Świata, z Miłości do Ludzkości, tym którzy się teraz gubią i są Dobrej Woli zostaną teraz przez Ludzi którzy są święci zbudowane Schody do Światła dla Ludzi którzy dążą do Uzdrowienia, jednak z pomocą własnych Sił nie są zdolni tego osiągnąć.


Jakże wielu Ludzi zostało zaproszonych do Stołu Pana!
Z tysięcy tylko jeden znalazł drogę do mnie.


A mimo tego jest bardzo wiele tego co zdziałaliśmy bo jeden Świat zostanie podniesiony i rozszerza się teraz jedno Tworzenie – z powodu Siły i wspaniałości która do dziś wychodzi ze strony Najstarszych Świata, z powodu Miłości którą Ty jesteś.


SANAT KUMARA


http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/08/02 ... at-kumara/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Inni o energii

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 03 sie 2014, 21:06

No cóż .... nie wypełniły się tak bardzo promowane strony świata , typu Ameryka, czy Egipt jako wiodące w przekazach jako prekursorzy przemian.

Mój upór koncentracji uwagi na Europie potwierdził się całkowicie.. :lol: nie mają jeszcze odwagi napisać o Polsce, że TERAZ POLSKA!!!! :lol:

Jednak już nieśmiało , aczkolwiek zdecydowanie popłynęła informacja o roli dźwięku :lol: który swoim brzmieniem tworzy całą przemianę otwierając sobą przestrzenie powodujące ją.

.... oczyszczenie Europy nastąpi za pośrednictwem elementu Wody....


Nie tylko Europy ale i całego Świata, zaczynając od Europy, bo wzorzec wody , który jest w każdej najmniejszej jego cząstce, zarowno w oceanach, morzach , rzekach i źródłach, ale przede wszystkim we wszystkich cząsteczkach wdychanego powietrza ,a tym samym w nas.... :D dokona tego oczyszczenia, zmieniając swój zmanipulowany kod na pierwotny prawidłowy.

Każdy Człowiek który korzysta ze swojej Przebudzonej Świadomości podnosi się ponad całą Wodę i nie spłonie w Ogniu i każdy zostanie podniesiony gdy tylko Matka Ziemia poprzez jeden wszystko- i wszystkich przenikający Dźwięk oznajmi Finałowy Akt Przemiany.


Każdy , kto dokonał transformacji energetycznej swojego ciała , wytrzyma finałowy akt energetyczny ( nie spłonie jego ciało fizyczne gdy wąż kundalini przekaże mu energię w drodze do skrzydlatego smoka/ szyszynki. Gdy zostanie intonowany finałowy dźwięk, w Finałowym Akcie zmieni się ustawienie wzorca wodnego kodu życia na naszej planecie i w nas, bo całe istniejące życie jest mu podporządkowane.... jednym słowem te wody życia w nas nie zatopią nas ( potopu nie budiet.... :lol: ),a tylko udostępnią nam Kod Życia dla IV wymiaru.

I to wszystko, tak bardzo proste i tak bardzo radosne.... :D

Kiara :D



03.08.2014 Europa zostanie dosięgnięta. Mistrz BABAJI
Babaji


Sen I:
Wciąż pojawiający się sen który nie pozostaje w mojej pamięci. Jednak to zdanie: „Europa zostanie dosięgnięta” jest w klarowny sposób tym zdaniem które pozostało utrwalone w mojej pamięci po przebudzeniu się (koniec snu).
Sen II:
Widzę siebie wraz z nielicznymi ludźmi w łodzi ratunkowej która przepływa wśród szczątków właśnie zatopionego Titanica. Dziwnym trafem płyniemy jednocześnie nad i pod powierzchnią morza, tak że mogę obserwować jeszcze nienaruszone wnętrze statku i jednocześnie jego szczątki na powierzchni wody które przepływają obok mnie (koniec snu).


Ja Jestem BABAJI
Nic nie pozostanie takim jakie było, żaden kamień nie pozostanie na kamieniu i Europa jest centrum „krystalizowania się” tej Przemiany.
Woda i tonący statek wskazują na to że oczyszczenie Europy nastąpi za pośrednictwem elementu Wody.
Jednoczesne postrzeganie jeszcze nienaruszonego i już zniszczonego Titanica generalnie wskazuje na równoczesność wszystkich Wydarzeń.


Europa jest ojczyzną wielu Oświeconych Dusz i jest ojczyzną wielu Dusz które z całej siły hamują Przemianę i sabotują ją przy każdej nadarzającej się okazji.


W Europie w wyjątkowy sposób manifestuje się „mieszanka” Światła i Cienia. Dla „Starego Kontynentu” oddzielenie Ziarna od Plew ma ogromne znaczenie, osiąga tutaj najwyższą skalę i w tym regionie Ziemi przynosi najwspanialsze rezultaty.


Cała Ziemia zostanie przebudowana i Europa znajduje się w centrum Wiru Shivy, tego Jednego Wielkiego, który nadchodzi gdy wypełnia się Czas. Woda, Ogień, Ziemia – to są Elementy które zmieniają Europę i Świat, przez co Ludzie docierają do Światła lub do Ciemności.


Prorocy zostają potwierdzeni i niewiedzący Człowiek traci swoje Życie.


Każdy Człowiek który korzysta ze swojej Przebudzonej Świadomości podnosi się ponad całą Wodę i nie spłonie w Ogniu i każdy zostanie podniesiony gdy tylko Matka Ziemia poprzez jeden wszystko- i wszystkich przenikający Dźwięk oznajmi Finałowy Akt Przemiany.


Podnoszący się są zaprawdę tymi którzy dziś ze zdziwieniem, ze smutkiem i jednocześnie z Wiedzą spoglądają na ten Świat.
Wy jesteście tymi którzy neutralnie obserwują ten wszystko-połykający Czas i z Waszymi oczami Miłości napotykacie tych którzy spadają w przepaść.
Wy jesteście zaprawdę tymi od których zależało wszystko i od których zależy wszystko do Ostatniego Dnia w Czasie – aby Wydarzenia dla całego Życia ukończyły się w Łasce Boga.


Bezgraniczna jest Wasza Miłość do tego Świata,
bezgraniczna jest moja Miłość do Ciebie.


BABAJI


http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/08/03 ... rz-babaji/


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ