Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Energetyczne wampiry.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 04 paź 2013, 20:08

To nie moje opinie i wyliczanki, ja staram się patrzeć na to jako obserwator. I wyraźnie widzę agresję u polityków Izraela, USA zresztą też. A zobacz jak zmienił się język Rosji, to nadal mocarstwo i dziewczyny z cerkwi wysyła do łagrów, ale w dużej polityce nie ma już takiej agresji, jak kiedyś, mimo że tak jak wszyscy dbają przede wszystkim o swoje interesy.
Był podany jedynie odsetek psychopatów w Izraelu, o ludziach bez duszy nie wspominano i nie stawiałbym na proporcje, bo to raczej nie adekwatne. Trzeba pamiętać, że chyba z punktu widzenia psychologii psychopatów oprócz skłonności kreuje środowisko, zwłaszcza w okresie dorastania.
Wracając do tematu, w/g huny "energia podąża za uwagą" - stąd tyle zabiegów o pozyskanie czyjejś uwagi. Wydaje mi się jednak, że przejęcie aktywności i świadome oraz celowe wysyłanie naszej energii zabiegającemu o nią, choćby w postaci popularnego światła / miłości, wyeliminuje nieświadome okradanie nas z niej, niezależnie od innych, wspomnianych zabezpieczeń. I stąd nawoływanie Michaela - "bądźcie miłością".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 04 paź 2013, 23:23

Ja na temat Israel patrze nieco inaczej, bo.... czym naprawdę jest Israel... zamknięty teren otoczony wrogimi sąsiadami z ludźmi wewnątrz, którzy ciągle są straszeni zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.Ci ludzie od świtu do nocy żyją w strachu, prowokowani do myślenia jak ofiary które muszą się bronić, a, że najlepszą formą jest atak, to uczą ich tego. Jak dla mnie, to jest łatwe do pacyfikacji swojego rodzaju getto , tak naprawdę to oni są ofiarami .. czyimi. Które mają za zadanie żyć w ciągłym strachu i produkować energie strachu za wizje swojego kraju, ziemi obiecanej... to nie jest wcale wesołe!
A że są tam również psychopaci , to pewne,oni są wszędzie.

Jeszcze raz komu jest niezbędna taka niska wibracja,kto tworzy takie scenariusze ludziom, kto wykorzystuje ich słabości, kto tworzy tak obrzydliwą politykę , no kto!

To prawda iż energia podąża za uwagą , tak jest dlatego skupia się ją na tematach zastępczych produkujących strach, kto to zrozumie i wyrwie się z tej uwięzi, wygrał , ale nie jest to łatwe. Bo wychodząc z systemu trzeba zostawić za sobą wszystko,tradycje, dotychczasowe kanony życia i strach przed odrzuceniem przez to niby normalne środowisko, bo my opuszczający je, w jego oczach stajemy się dziwolągami, głupkami, którzy nie cenią kultury i tradycji , religij a często żyją na obrzeżu prawa. Środowisko i rodzina zazwyczaj nie akcentuje takich ludzi, na ich widok stukają się palcem w głowę i mówią coś im odwaliło..... ;) :D

Miłość ci *normalni* rozumieją inaczej... przez pryzmat seksu , literatury i poddaństwa , oraz ciernienia z jej powodu. Temu Michaelowi też nie do końca ufam , tam jest trochę podstępów, nie mam czasu wszystkiego pokazywać.

Wysyłać energie miłości można, ale tym, którzy o nią proszą jako wsparcie, a, nie tym korzy, chcą energii emocjonalnej o niskiej wibracji , jak strach, oni najpierw tworzą sytuacje, która prowadzi do obniżenia wibracji , a następnie ją kradną. W tym wypadku nie o miłość im chodzi a , o wywołany strach.

polityka agresji tworzącej strach jest prosta bardzo, robi się dwa obozy i nasyła jednych na drugich przez dobrze wyreżyserowane wiarygodne konflikty,to doskonale działa, bo strach i złość raz stworzone w ludziach rozwijają się przy każdej najmniejszej okazji. System je utrzymuje latami buntując jednych przeciw drugim , zbroi , szkoli i nasyła jednych przeciw drugim... tak powstaje odwieczna nienawiść podbudowana rozżaleniem i zemstą. A energia płynie sobie wartkim strumykiem do tych , którzy jej potrzebują , oni zacierają ręce i tworzą nowe konflikty gdzie się tylko da, bo nie ważne kto z kim walczy , byle trwała walka!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 05 paź 2013, 12:30

barneyos pisze:No to ciekawe, kiedyś znajomy bioterapeuta opowiadał mi o czakrze życia, która to znajduje się pomiędzy nogami człowieka na wysokości stóp, a gdy zbliża się kres życia, czakra unosi się powoli do wysokości kolan, i jak dojdzie do kolan, to finito.

Może dlatego te wampirki nie ruszają tej części ciała.



Wypada wyjaśnić jakim czakrom są podporządkowane części ciała poza owalem tułowia, otóż zawsze identyfikacji dokonuje się w pozycji embrionalnej człowieka, gdyż tak on był tworzony i jest to moment wyjściowy dla kolejnych przekształcających się kończyn.
Zatem kolana odpowiadają czakrze 3, czakrze mocy! Gdy jest z nimi problem wzmacniać trzeba ta czakrę i kolana przez kolor żółty.

Kolana to moc wejścia w coś, lub upadku na nie gdy moc jest nam odbierana,pomniejszenie Czlowieka i upokorzenie , to zwalanie go na kolana, zatem podnoszenie się z kolan , to wiara w siebie i odzyskiwanie mocy , przez odzyskiwanie własnej godności!
Ta droga bywa trudna, czasami , a wręcz często bolesna, bo budzą się dawne wspomnienia zlokalizowane w tej przestrzeni. Musimy je pokonywać, wchodząc w bardzo dawne traumatyczne zdarzenia , które maja odbicie w tematach obecnego życia.
Dawne ograniczenia chcą nas trzymać przy ziemi ze spuszczona głową upokorzonej ofiary , bez siły wydźwignięcia się , jednym się udaje , zaczynają wierzyć w siebie , a innym nie. Bóle w kolanach są efektem fizycznych odczuć mierzenia się z zadawnionymi tematami.

Natomiast widzenie energii życia podnoszącej się do wysokości kolan , związanym z tym odejściem człowieka , jest normalne dla tych , którzy nie maja Duszy. Oni nie maja czakry serca , a co za tym idzie ich energia życia krąży w obiegu tylko 3 czakr! Gdy wycofuje się z ciała fizycznego może być widziana na poziomie kolan.... ale tak naprawdę jest na poziomie 3 czakry .

Ludzie z Duszami, odchodzą z materii gdy ich energia życia wycofując się z ciała dochodzi do 4 czakry, czakry serca, z tej pozycji nigdy nie cofa się powrotnie w dol, nie następują juz uzdrowienia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 05 paź 2013, 19:43

Kiara -
Te preparowane 2 wywiady niby odkrywają jakąś ukrytą wiedzę, a tak naprawdę , gmatwają ja i manipulują informacja w bardzo określonym kierunku.


Niestety nie. Takie "spowiedzi" beda coraz czestsze, gdyz byc moze ida w pewnym kierunku (chodzi tylko i wylacznie o to, czy ten kierunek jest SZCZERY).

Dzis mamy czasy 5D, czyli "kazdy orze jak moze" :)

I wogole o to gledzenie do kamery juz nie chodzi, lecz o OCZYSZCZENIE. Ci wszyscy (rowniez z Projektu Camelot), zajarzyli nagle°°, ze sa sily, z ktorymi lepiej nie rownac sie, bo sa z reguly destrukcyjne. I wtedy zaczeli szukac odpowiedzi na nekajace cale zycie pytania.

Publika czeka tylko i wylacznie na "Action" - kazania sprzedaja sie zle, mamy nowe czasy, nowe komunikatory i nowych znajomych. Czyli nasze mysli moga byc scislej wymieniane, konfrontowane, wazone, mierzone i oceniane.

Pliki z YT sa PRAWDZIWE, a jaki kto ma w tym interes to juz nie moja sprawa. Nie do podwazenia sa WSKAZOWKI przekazywane w ten sposob, o niebo lepsze, niz N U D N E chanellingi, czyli uklad slow wg aktualnych realcji od generatorow.

A wampir energetyczny to wszystko przewidzial :?
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » sobota 05 paź 2013, 19:51

Kiara -
Te preparowane 2 wywiady niby odkrywają jakąś ukrytą wiedzę, a tak naprawdę , gmatwają ja i manipulują informacja w bardzo określonym kierunku.


Niestety NIE! Ci wszyscy, ktorzy mieli odwage powiedziec PRAWDE, robia to. I wlasie tak jak umieja najlepiej.

A wampir energetyczny zywi sie, ... kazda padlina!!!°°

"Molosc jest wszystkim" :shock:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 05 paź 2013, 20:09

Oj, Lady, kiepsko u ciebie z szacowaniem wampiryzmu. Fakt technika wideo przyciąga bardziej uwagę, bo masz wizję i głos - 2 media, którymi można prawie dowolnie manipulować. Czy myślisz, że wampiryzm przepuściłby taką okazję? To właśnie tysiące, jeśli nie miliony niezliczonych filmików jest przekrętami.
Sam od dość dawna nie oglądam TV a filmiki, oprócz jakichś znanych postaci rzadko, a najczęściej techniczne, z branży, czy tzw. wolnej energii. A i tak przekrętów widzę mnóstwo.
Dla mnie czytanie jest 5 razy szybszym przekazem informacji niż wideo. Nie dyskutuję tutaj o walorach artystycznych, ale nawet w pięknych filmach można znaleźć przekazy podprogowe. No właśnie - technika poszła naprzód. Moim zdaniem te filmowe "przekazy" są znacznie bardziej zarażone niż myślisz.
Zresztą niektórzy channelerzy też poszli na całość i nagrywają te przekazy na filmikach, powiedziałbym, że dziś jest to już znaczący odsetek. Ale tłumaczenie tekstu, a tłumaczenie filmu to zupełnie inna robota.
Na zakończenie dodam, że zasada podążania energii dotyczy także wideoklipów!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 05 paź 2013, 20:28

blu... całkowicie przyznaje Ci racje, nie wierze w żadną szczerość , odsłon mentalnych publicznie przez ludzi ze środowiska jak na tym filmie! za dużo miałam rożnych kontaktów i zbyt często usiłowano mi przesłać w przeróżny sposób wiązki energii, które robią kuku.... :evil:

Jestem ostrożna i dmucham na zimne, ale wiem zbyt wiele żeby uwierzyć w teksty , które wiem iż są nieprawdziwe, nie niosą prawdziwej informacji , ale są sprytnie wyreżyserowane ( dużo nic nie znaczących info...) , klucza tak w temacie żeby wzbudzać sensacje i trzymać zainteresowanie , bo w tym czasie idzie inny przekaz.
Chodzi o czas skupienia się na obrazach, to działa podprogowo na mózg, zarówno obraz jaki dźwięk, zazwyczaj nie oglądam takich filmików, bo wiem o co w nich chodzi, a na mnie i tak nie działają.

Lady... nie bądź naiwna, to ostatnie starcie sil przeciwnych , wszystkie chwyty dozwolone..... ;) :D


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 06 paź 2013, 07:44

Pozwolę sobie dodać do tego co zamieściliście szacowni, że moim skromnym zdaniem cały tzw pic polega na tym, że olbrzymia większość ludzi mówiąc ja ma na myśli ciało fizyczne 8-)
Co tam, że istnieją symbole budowy, że tak pozwolę sobie nazwać Całościowej Człowieka np klucz Ankh czy Światowid, (przepraszam, że pomijam inne ale leniwy jestem).
No więc jeden czy drugi nawet ten klucz Ankh nosi na szyi ale ....hm raczej z całym szacunkiem i z za przeproszeniem bezmyślnie ;)
Pozwolę sobie przypomnieć, że człowiek ma ciało tak jak ma np trzustkę ale przecie tą trzustką nie jest :lol:
No więc z ciałem tym fizycznym podobnie bo to zaledwie jedna trzecia Człowieka 8-)
Odcięcie tzn brak zrozumienia onego faktu skutkuje podatnością na różnego rodzaju myśli wysyłane w kierunku człowieka 8-)
Są one przyjęte lub odrzucone, ale zawsze, no prawie zawsze zostawią po sobie energetyczny ślad w postaci emocji.
Ano może być i tak, że one myśli zostaną zaakceptowane jako własne no i że tak sobie pozwolę rzec ,,syn marnotrawny wraca no łono..." :D
Człowiek staje się owcą (przestaje być panem własnego losu), a jak przebiega hodowla owiec no to można w internecie sprawdzić jak ktoś nie wie 8-)
Co jest na górze to i na dole.
W ogromnej wręcz przytłaczającej większości tzw channelingi pisane są z punktu widzenia intelektu (ciała fizycznego ewentualnie programatora znaczy tzw duszy) do intelektu celem wzbudzenia czy też pobudzenia by powiększyć swoją że tak pozwolę sobie nazwać owczarnie lub jak kto woli fanklub itd... :D
Pozwolę sobie przypomnieć Tam jesteś gdzie twoja myśl
Bardziej prostej zasady chyba niet :lol:
Piszemy o tzw wampiryzmie
No więc by nie zawracać kijem Wisły lub jak mawiała moja babcia ,,Na około Macieju" wystarczy przestrzegać tej zasady i wtedy np nie przyjdzie do nas emocja zwana lękiem, za pomocą której w naszym ciele dokonują się spustoszenia nie tylko fizyczne z oddaniem onego ciała włącznie 8-)
to może pozdrawiam :D
0 x



Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 06 paź 2013, 11:10

Kiara -
Jestem ostrożna i dmucham na zimne, ale wiem zbyt wiele żeby uwierzyć w teksty , które wiem iż są nieprawdziwe, nie niosą prawdziwej informacji , ale są sprytnie wyreżyserowane ( dużo nic nie znaczących info...) , klucza tak w temacie żeby wzbudzać sensacje i trzymać zainteresowanie , bo w tym czasie idzie inny przekaz.
Chodzi o czas skupienia się na obrazach, to działa podprogowo na mózg, zarówno obraz jaki dźwięk, zazwyczaj nie oglądam takich filmików, bo wiem o co w nich chodzi, a na mnie i tak nie działają.


Czyli facet, ktory opowiada do kamery o pewnych wlasnych przezyciach (oczywiscie subiektywnie) jest absolutnie niewiarygodny, bo podsyla jakas ukryta informacje. No coz, on nadaje, a kto chce wyslucha albo i nie. Tak samo zreszta jak Ty Kiaro, czy blu czy inni, Wasze wpisy niosa rowniez rozne tresci, do wyboru do koloru, a wlasciwie "na wage" bo jest duzo znakow graficznych, czyli sily energetycznej wlozonej w zapis i tyle samo oczekuje sie od odbiorcy podczas odczytu.
Nie ma zadnej tajemnicy w tym, ze chodzi o przyciagniecie UWAGI, o szybkosc dotarcia do odbiorcy, mierzona w nanosekundach!!! I wtedy odbior zmyslowy szybciej zareaguje, ale nie tylko same manipulacje sa w ten sposob wstrzykiwane, rowniez nauczanie prawdy, oswiecanie, ukazywanie faktycznego obrazu istnienia, czego oficjalnie teoretycznie nie ma. Gdyz wlasnie wymyslono funkcjonariuszy materii pod maska wampirow energetycznych i zaprogramowano na uslugi wlasne. Przeciez taki wampir to zwykly robot, automat napedzany krwia i degeneracja.
Powyzej byla mowa o psychopatach, mysle, ze mozna smialo podstawic adekwatne okreslenie "wampir".
Wiele lat przezylam w ciemnocie, bo wlasnie prawdziwa wiedza byla przede mna ukrywana (mysle, ze takich jest wiecej). Komus, jakims silom zalezalo na tym, wiec z ogromnym szacunkiem i wdziecznoscia przyjmuje takie wlasnie informacje jak np. te filmikach z YT, czy w formie graficznej. Nie lykam wszystkiego bez selekcji, weryfikuje i to dosc ostro. Mam odwage pisac i mowic co uwazam za sluszne (nie do konca jednak)! Ale aktywnie uczestnicze w dazeniu do szerzenia swiadomosci, ograniczenia i na koncu wytepienia wampiryzmu i wprowadzenia drogo Wolnej Woli.
Takie przemiany moga przyniesc pozytywny skutek w wyniku prawidlowego przeprogramowania.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 06 paź 2013, 12:53

I tu się z tobą zgodzę. Nauka, czy przeprogramowywanie, jak chcesz, polega na świadomym wybieraniu tego, co Tobie w danej chwili jest potrzebne, ale to wcale nie oznacza, że to samo jest potrzebne twojemu sąsiadowi, może już dawno to przerobił. Więc dostarczany zakres "lekcji" musi być bardziej szeroki, ze względu na różny poziom, ale to Ty wybierasz i tak ma być.
Jednak niemal przy każdej okazji inne siły próbują coś ugrać, czy ukraść dla siebie, stąd różne zniekształcenia, ale też celowa dezinformacja, lub insynuacja interpretacji faktów.
Niestety na końcowym odbiorcy leży rozróżnianie, co z nim współgra i jest choćby logiczne, a co nie. Krótko czym wyższa świadomość - też większa wiedza - tym mniejsza szansa "władowania" się w coś nieodpowiedniego. Tak jest teraz, najprostszym sposobem rozróżniania jest zidentyfikować intencję. Później będzie łatwiej, będziemy bardziej intuicyjni, a w końcu zaczniemy rozróżniać, jaka energia, za czym stoi i już nie będzie wątpliwości.
Co do tych wywiadów, bodajże Zagani'ego - tam ja nie widzę właśnie jakichś szczerych intencji, dla mnie to "farbowany lis", oglądałem to wcześniej w oryginale i mam wrażenie, że zrobił to na "polecenie z góry". Generalnie staram się nie osądzać i nie oceniać, może nie mam racji, ale tak to odbieram.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » niedziela 06 paź 2013, 13:53

blu -

Co do tych wywiadów, bodajże Zagani'ego - tam ja nie widzę właśnie jakichś szczerych intencji, dla mnie to "farbowany lis", oglądałem to wcześniej w oryginale i mam wrażenie, że zrobił to na "polecenie z góry". Generalnie staram się nie osądzać i nie oceniać, może nie mam racji, ale tak to odbieram.


Ciekawa jestem, czy gdybys nie widzial twarzy rozmowcy, nie wiedzial o jego pochodzeniu, nazwisku i tej calej mafii, gdyby np. opowiadal jako narrator, to czy to co mowi uznalbys za wiarygodniejsze.

Wg mnie, na stan mojej dzisiejszej wiedzy moge zapewnic, ze facet nadaje uczciwie. Bo tak jak sam powyzej stwierdziles, przebudzil sie i zajarzyl. Ma osobisty interes w tym, i nie wyczuwam zadnej agitacji.
Na pytanie redaktorki "po co ujawnia to" odpowiada - "pragne, aby Bog mi wybaczyl"!

O niczym innym nie ma w tych calych "Przekazach Niebianskich"...

:shock:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16958
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17174 razy
Otrzymał podziękowanie: 24252 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 21 sty 2014, 12:18

Walka o energię...

WAMPIRYZM ENERGETYCZNY ● OCHRONA PRZED ATAKIEM



Wampiryzm energetyczny przybiera najróżniejsze formy, może działać na poziomie emocjonalnym, duchowym i fizycznym. Stoją za nim energie astralne lub spotykani ludzie.

Na ataki astralu narażone są głównie osoby o niskiej odporności psychicznej, narkomani, alkoholicy (deliria), schizofrenicy, uczestnicy seansów spirytystycznych, jak również osoby eksplorujące wymiary duchowe lub eksperymentujące z rytuałami szamańskimi czy wahadłem. Należy być bardzo ostrożnym, bo „zabawy” z astralem mogą skończyć się katastrofalnie, doprowadzając do całkowitego rozpadu osobowości, psychoz, a nawet samobójstwa. To samo dotyczy zażywania środków psychotropowych i narkotyków, które osłabiają naturalne bariery odpornościowe psychiki przed kontaktem z „duchami”.

Na negatywną energię można natknąć się wszędzie, także we własnym domu. Nieświadomie sami możemy ją sprowadzić, np. przeklinając, złorzecząc lub oczerniając jakąś osobę. Nasz dom może też zostać nawiedzony przez energię astralną, np. kiedy ktoś z bliskich jest alkoholikiem lub narkomanem. W takich sytuacjach będziemy czuć się nieswojo, zaczniemy opadać z sił, kwiaty niewiadomo czemu będą żółknąć, pies stanie się niespokojny, kot zacznie się jeżyć itp. Zwierzęta mają kontakt ze światem astralnym i próbują nas ostrzec. Kiedy się zreflektujemy, że coś jest nie tak, natychmiast powinniśmy usunąć nieproszone energie z domu. Sposobów jest wiele.

Może się również zdarzyć, że wyjdziemy z domu w dobrym nastroju, aż nagle, nie wiadomo skąd i dlaczego, spadnie na nas zmęczenie, osłabienie czy złość. Ofiarą wampiryzmu energetycznego ze strony spotykanych ludzi możemy stać się w każdym miejscu – w sklepie, autobusie czy na ulicy. To zjawisko jest dziś powszechne, jednak większość osób czerpiących z innych energię jest tego zupełnie nieświadoma. Uważajmy jednak, aby nie stało się to naszą obsesją. Kradzież energii jest uwarunkowana, osoby świadome są bardziej odporne na wampiryzm.

Nie każdy dyskomfort świadczy o ataku energetycznym. Żyjemy w niespokojnych czasach, wciąż musimy borykać się z różnymi problemami, nie raz spada na nas smutek, w głowie kłębią się natrętne myśli, powracają niemiłe wspomnienia, żal do kogoś, poczucie krzywdy. Wtedy powinniśmy natychmiast przejść do działania i wprowadzić światło w przestrzeń. Można to zrobić mentalnie z pomocą Uniwersalnej Energii albo zapalić świecę, wezwać anioła, albo zapalić białą szałwię.


JAK SIĘ CHRONIĆ przed wampiryzmem w najbliższym otoczeniu?

1 ● Przede wszystkim nie wolno poczuć się ofiarą, bo w rzeczywistości każdemu może się to zdarzyć.
2 ● Trzeba jasno określić swoje zasady, wyznaczyć granice i nie pozwolić nikomu ich przekraczać.
3 ● Należy bezwzględnie trzymać się zasad, np. jeśli ktoś ustawicznie zasypuje cię swoimi problemami, a nie chce ciebie wysłuchać, powinieneś szybko zakończyć rozmowę.
4 ● Nie dać się wykorzystywać – należy pomagać innym, ale nie wolno się do tego przymuszać, trzeba umieć powiedzieć „nie”, w przeciwnym razie możesz zostać obrabowany z energii.
5 ● Warto wypracować w sobie ochronny nawyk, np. odcinanie nici widmowych z pomocą „mentalnych nożyczek” albo złoto-białego lub fioletowego światła, którym otulamy siebie lub osobnika. Można to stosować także wobec domowników, kiedy są w złym humorze, szukają zaczepki.
6 ● Schodzenie z drogi „natrętom” w rodzinie czy kręgu znajomych nie rozwiązuje problemu, bo energia nie zna granic. Lepiej się odciąć niż leczyć. Wtedy staniesz się nieatrakcyjny i sami zaczną cię unikać.

[7.01.2014 /4 Muluc P]

http://maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=632
Moc oczyszczania...

BIAŁA SZAŁWIA - święta roślina Indian

Oczyszczanie aury


Przyporządkowanie białej szałwii:
energia żeńska, planeta Wenus, żywioł Ziemia, moc działania: ochrona, zdrowie, długowieczność, mądrość, klarowność widzenia.

Biała szałwia uwalnia od złych mocy i uczuć, niekorzystnych wpływów z zewnątrz, chroni aurę, wprowadza przyjemną atmosferę, poprawia nastrój, niesie modlitwy do Boga i pomocników duchowych, działa błyskawicznie. Doświadczyliśmy tego nie raz także na naszych spotkaniach. Kiedy atmosfera na sali robiła się „gęsta”, wystarczyło podpalić zaledwie 1–3 listki, aby powróciła koncentracja i lekkość. Zauważali to wszyscy, bez wyjątku.

Jak powiadają starzy Indianie, wraz ze wznoszącym się dymem unoszą się nasze prośby i modlitwy do świata ducha i Stwórcy. Kiedy wzrasta wibracja miejsca, negatywne energie, uczucia, emocje zaczynają się kurczyć, rozpływać. Szamani przestrzegają, że białą szałwię wolno używać wyłącznie w dobrych zamiarach.

Z uwagi na bardzo silny aromatyczny zapach jest ona uznawana przez rdzennych mieszkańców Ameryki za jedną z nielicznych roślin, która wnosi czystą, pozytywną energię. Tam, gdzie unosi się dym białej szałwii, złe duchy zaczynają chorować. Dlatego używana jest do ochrony przez złymi mocami i utrzymania bardzo klarownej, pozytywnej świadomości. Biała szałwia symbolizuje płodną energię żeńską, przypisana jest medycynie kobiet, obdarza siłą, zsyła mądrość, jasność widzenia, czystość zamiarów, klarowność celów.


Białą szałwię można stosować do uzdrawiania ducha, ciała i świata myśli, równoważenia energii, okadzania domu, garażu, miejsca pracy, przepędzania insektów, oczyszczania nowego mieszkania zanim się do niego wprowadzimy, pomieszczenia, w którym przebywał ktoś chory, przedmiotów, np. amuletów, biżuterii, odzieży, sterylizacji i ładowania kamieni szlachetnych, także tych używanych w terapii. Po okadzeniu są one w pełni naładowane energią, gotowe do ponownego użycia. Działanie białej szałwii jest porównywalne do sterylizacji instrumentów medycznych. Ma ona właściwości bakteriobójcze, dlatego kiedy pojawiają się pierwsze symptomy przeziębienia można wziąć trzy listki i spalając je po kolei, z każdego wziąć jeden wdech dymu nosem. Łącznie trzy wdechy! Można to powtórzyć w ciągu dnia. Co ważne, biała szałwia nie drażni alergików.


SPALANIE BIAŁEJ SZAŁWII

Do spalania szałwii potrzebna jest kadzielniczka lub muszla oraz zapałki (nie używać zapalniczek). Kadzielniczki są wytworem człowieka, muszle morskie – dziełem Natury. Różnica jest znacząca.

Muszla symbolizuje żywioł Wody, dlatego ma szczególną, oczyszczającą energią. Podczas spalania szałwii w muszli dokonuje się połączenie pięciu żywiołów – Ziemi (szałwia), Powietrza (dym), Ognia (żar), Wody (muszla) i Eteru (modlitwa, inwokacja Ducha).

Osobiście preferuję muszle, choć nie jest to wymóg. Od lat do rytuału oczyszczania używam tylko jednej, szczególnej dla mnie muszli. Trafiła do mnie w specyficznych okolicznościach. Pojechałam do sklepu po białą szałwię. Ku mojemu zdziwieniu przy kasie sprzedawczyni przypominającą wyglądem wróżkę lub szamankę powiedziała mi, że ma dla mnie coś jeszcze. Pokazała mi piękną muszlę ozdobioną alfabetem runicznym. Spojrzałam na nią nieufnie, potem na muszlę – cena była dosyć wysoka jak na owe czasy. Ona jednak nie ustępowała: „To ostatnia muszla. Niech pani ją kupi, jest niezwykła, sama się pani przekona i na pewno nie będzie żałować”.

W grudniu ubiegłego roku znów pojawiła się muszla – tym razem w subtelnej przestrzeni. Leżała na dnie morza, na jasnym piasku, promieniowała nieziemską energią. Zaczęłam szukać w Internecie głębszego znaczenia i dodatkowych informacji. Niedługo po tym piękne, okazałe muszle znalazły się w naszym sklepie.

SYMBOLIKA MUSZLI

Muszle od zarania dziejów były wykorzystywane w różnych religiach, kultach magicznych, jako instrument, a nawet jako remedium na niektóre dolegliwości. Uważano je za przedmioty obdarzone nieziemską mocą. Stanowiły one obiekt wymiany i handlu i w ten sposób docierały do regionów, których mieszkańcy nigdy nie widzieli morza. Tam obdarzano je wyjątkową czcią.
Dla ludów pierwotnych muszle były atrybutem bóstw morskich, zapewniały nieśmiertelność, wiązano je także z Księżycem i energią żeńską. W mitologii greckiej Afrodyta, bogini piękności, miłości i płodności, jest niejednokrotnie przedstawiana jako wyłaniająca się z morza, stojąca na muszli. W chrześcijaństwie muszla stała się symbolem Maryjnym, ponieważ Maria nosiła w łonie Jezusa jako cenną perłę. We śnie widok pełnej muszli zawsze ma wydźwięk pozytywny, symbolizuje płodność myśli, świadomość celu, pragnień i dążeń, pokonanie trudności z trudem, wyjawienie tajemnic.





DYM BIAŁEJ SZAŁWII

Sposób palenia się białej szałwii i rozchodzenia się dymu jest znakiem-informacją o stopniu zanieczyszczenia. W pomieszczeniach czystych energetycznie szałwia spala się równomiernie, dając dużo dymu. Natomiast w pomieszczeniach mocno zanieczyszczonych, o dużej kumulacji negatywnych energii, szałwia przygasa, ustawicznie trzeba ją rozdmuchiwać. Gdy pomieszczenie nawiedzone jest dodatkowo przez silne byty astralne, szałwia często gaśnie i trzeba ją na nowo podpalać. Należy uzbroić się w cierpliwość. Jeśli taka huśtawka trwa zbyt długo, warto przywołać na pomoc archanioła albo moc Jam Jest.


OCZYSZCZANIE AURY BIAŁĄ SZAŁWIĄ

Aurę należy oczyszczać systematycznie, co kilka lub kilkanaście dni. Natomiast codziennie warto ją „czesać”, przesuwając dłonie w odległości 5–8 cm od ciała, od góry w dół. Na koniec, w tej samej odległości od ciała, można mentalnie „podnieść” energię na plecach, zaczynając od kości ogonowej ku głowie.

Krok po kroku:

 Do rytuału oczyszczania trzeba się przygotować: warto wziąć kąpiel z dodatkiem soli morskiej, następnie spłukać ciało pod prysznicem. Jeżeli ktoś nie lubi kąpać się w soli, może symbolicznie posypać się solą.

 Należy zdjąć metalowe dodatki jak pierścionki, obrączki, naszyjniki, zegarki, okulary, paski z metalową klamrą itp. Wyroby z metalu produkowane są przez człowieka, mogą zatem skupiać i wchłaniać negatywne energie z zewnątrz. Takie przedmioty warto oczyszczać co kilka dni, „kąpiąc” je w dymie.

 Podpalić białą szałwię, rozluźnić ciało, zrobić cztery głębokie wdechy i wydechy, pozdrowić ducha rośliny, wypowiedzieć prośbę, intencję, modlitwę do boskiego Źródła – najlepiej własnymi słowami.
Po tym przystępujemy do oczyszczania. Rozprowadzamy dym rękoma lub z pomocą pióra – na oczy, uszy, usta, serce, następnie całe ciało aż do stóp. Jeśli chcemy zdjąć z barków ciężar lub złagodzić problemy, trzeba skierować dym na plecy, najlepiej z pomocą pióra.

Symbolika:

● Oczyszczamy OCZY,
aby dostrzegały wokół nas prawdę, piękno naszej Matki – Ziemi, dary zesłane nam przez Stwórcę, miłość jednoczącą nas z rodziną, przyjaciółmi, środowiskiem.
● Oczyszczamy USTA,
aby wypowiadały prawdę, dziękowały za wszelkie dobro, wielbiły głośno Stwórcę.
● Oczyszczamy USZY,
aby usłyszały spirytualną prawdę – prawdę, którą przekazuje nam Stwórca i cztery Kierunki, abyśmy wykorzystali ją do uzdrawiania; dzięki spirytualnej prawdzie stajemy się otwarci, możemy usłyszeć ludzi wołających o pomoc; jedno nasze dobre słowo pomaga uzdrowić dziesięć złych.
● Oczyszczamy SERCE,
aby czuło prawdę, dzięki której wzrastamy w harmonii, zachowujemy równowagę, stajemy się wolni, łagodni, czyści, wrażliwi na innych.
● Oczyszczamy STOPY,
aby prowadziły nas ścieżką prawdy i przybliżały do ludzi i do Stwórcy, i aby pomagały nam ujść przed wrogami.

In lak'ech

http://maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=635
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 30 lis 2016, 22:08

Toksyny w sferze duchowej - Dariusz Zaręba - 29.11.2016

https://www.youtube.com/watch?v=s_h80CJJO6w&t=35s

Opublikowany 29.11.2016

Kolejny materiał o zatruwających toksynach przygotowany przez Dariusza Zarębę - tym razem odnoszący się do zatruwania ducha i umysłu.
0 x



Teleks
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 08 gru 2016, 13:41
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Teleks » czwartek 08 gru 2016, 13:47

Interesujący temat. Użytkownicy, a jak oczyścić się z wampiryzmu, gdy on już dopadnie? Mam na lewej stopie podpięcie i spod tego podpięcia wychodzi jakaś energia i mnie później oblepia. Próbowałem już różnych rytuałów, zabiegów oczyszczania, odcinania i nic, zero efektów. Jedynie pomaga na samopoczucie (bo jestem pusty w środku) proszenie Archanioła Michała i anioła stróża o ochronę przed bytami, obcymi wpływami. A może znacie kogoś sprawdzonego, kto potrafi coś takiego usunąć?
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 08 gru 2016, 18:29

Weź nożyczki i odetnij to czarne paskudztwo, co ci będzie się rozpliniać.
Uważaj tylko na palca. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 496
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14666 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 08 gru 2016, 21:42

Rada jest dobra, tylko trzeba chłopu powiedzieć, że ma to odciąć mentalnie, bo jeszcze sobie krzywdę zrobi.

Jeśli chodzi o pomoc z zewnątrz, to praktycznie każdy dobry bioenergoterapeuta lub jasnowidz potrafi odprowadzić wszelkie byty w stosowne dla nich miejsce.
Możesz to zrobić sam, j.w., lub na wiele innych sposobów, gdy się nieco przygotujesz.
Niestety niektóre podczepienia są uciążliwe, zwłaszcza gdy pochodzą z jakichś klątw, układów, cyrografów itp.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 16 gru 2016, 23:55

Toksyny w sferze duchowej, cz. 2 - Dariusz Zaręba - 15.12.2016

https://www.youtube.com/watch?v=xQAS_-dgaS4

Opublikowany 15 gru 2016

Kolejna, druga już, rozmowa z Dariuszem Zarębą, którą poprowadził Janusz Zagórski, poświęcona zatruwaniu umysłu i toksynom w sferze duchowej.
0 x



Teleks
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 08 gru 2016, 13:41
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Teleks » czwartek 19 sty 2017, 09:53

Forumowicze, znacie kogoś kto by mi pomógł w rozwiązaniu sprawy z podpięciem energetycznym pod 3 czakre? Jakiegoś specjaliste? Sprawa nie jest prosta. Ta osoba jest uświadomiona i robi to pod wpływem nie wiem jakby był zakodowany. Dodatkowo oprócz nękania mnie psychicznie nasyła na mnie jakieś byty.
Muszę rozpracować te wpływy, bo każde rozerwanie, odcięcie, oczyszczenie linku powoduje, że po chwili odnawia go i z powrotem mnie próbuje atakować, manipulować dopóki się nie podepnie. Udało mi się rozpoznać trochę ten wpływ i zmniejszyć go, ale jestem wyczerpany i zmęczony psychicznie i bardzo trudno to idzie. Sprawa jest bardzo poważna, bo nie mogę żyć przez to. On się mści za coś,powtórzę się, tak jakby był zakodowany na zabieranie energii.
0 x



Awatar użytkownika
Robin
Posty: 78
Rejestracja: piątek 25 sty 2013, 18:02
Lokalizacja: Kraków
x 8
x 8
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Robin » czwartek 19 sty 2017, 10:42

Jeśli jesteś z Krakowa to możesz spróbować spotkać się z panem Krzysztofem Tarasiewiczem ,choć terminy u niego są długie . Z tego co wiem chyba 2 miesiące ,ale można też rozmawiać z nim na skype . Adres znajdziesz na jego stronie.To najlepszy specjalista jakiego znam.

http://terapiekwantowe.pl/o-mnie-1/Pl/
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: abcd » poniedziałek 13 lut 2017, 11:11

Gabriela Rapiej pisze:10 typowych zachowań wampirów energetycznych i jak się przed nimi bronić w miłości, rodzinie, pracy
6 lutego 2017

Obrazek

Niektórzy ludzie po prostu "wysysają" życiową energię. Takie osoby podkopują Twoją pewność siebie, poczucie Twojej wartości, zagrażają spokojowi i szczęściu, odzierają z optymizmu. Trzeba tutaj to powiedzieć głośno: lepiej samotnie niż w złym towarzystwie.
________________________________________________________________________________________

Czy zdarzyło Ci się czuć zmęczenie, wyczerpanie i brak energii w wyniku niektórych Twoich relacji? Jeśli tak, to bardzo prawdopodobne, że masz do czynienia z osobą określaną w psychologii jako wampir energetyczny lub emocjonalny. Definicja brzmi niemal śmiesznie, ale dobrze oddaje mechanizm oddziaływania wampirów: świadomie, lub nieświadomie, ale dosłownie wysysają energię ludzi, z którymi się stykają i przekuwają ją na swoją korzyść. Efekt? Wampir nabiera kondycji i rośnie w siłę, nas pozostawiając w stanie wyczerpania, przygnębienia, smutku, poczucia winy, wściekłości, poczuciu pustki. Działanie wampira można odczuwać też ciałem, które reaguje bólami głowy, napięciem mięśniowym, ogólnym osłabieniem.

Działanie wampira można odczuwać też ciałem, które reaguje bólami głowy, napięciem mięśniowym, ogólnym osłabieniem.

* pierwszy znak, który powinien nas zaalarmować, że znalazłyśmy sie w obecności wampira energetycznego, to poczucie "wypompowania", zmęczenia i trudności w zarządzaniu tą relacją; każda rozmowa staje się męcząca, niezależnie od tematu;
* energetyczny wampir ma stałą potrzebę, byś dodawała mu otuchy;
* niemal obsesyjnie domaga się potwierdzeń, czy: "Jesteś na mnie zła?" lub "Czy robię coś źle?", "Czy coś się stało?"; chociaż na początku można to interpretować na korzyść wampira i nawet usprawiedliwiać jako gest altruzimu ("Zależy mi na Twoim dobrym samopoczuciu"), należy je naprawdę rozumieć jako "uspokój mnie, że nie robię nic złego";
* wzbudzanie litości - chcesz go pocieszyć, ale sama wpadasz w dołek;
* pesymizm i zgorzknienie - wampir umie przekonać swego potencjalnego wybawcę, że życie naprawdę jest pasmem nieszczęść;
* wampir nie jest zainteresowany rozwiązaniem swoich problemów i nie chce żadnych "dobrych rad"; chce tylko zielić się swoją frustracją i wciągnąć Cię w emocjonalna grę;
* tzw. foch - wampir obraża się, czym wzbudza poczucia winy w Tobie - swojej ofierze;
* prowokowanie do kłótni - wampir podjudza, wzbudza silne, negatywne emocje, wbija małe, ostre szpilki w czułe punkty, tak, by ofiara wybuchła i dała się wciągnąć w awanturę;
* hiperkrytyka wobec innych znanych Wam osób, z czego wampir korzysta chętnie, bez wyjątku i wielokrotnie;
* najpotężniejszą bronią wampira jest szantaż emocjonalny polegający na wzbudzaniu w nas poczucia winy, dzięki czemu może jeszcze łatwiej jest mu Tobą manipulować.​

Wampiry energetyczne świadome i nieświadome

U podstaw bycia wampirem energetycznym nie zawsze leży intencjonalość. Wampirami mogą być na przykład ludzie obarczeni własnymi psychologicznymi blokadami, którzy mają tendencję do nieświadomego przenoszenia swoich problemów na innych (projekcja). Celem (niezamierzonym) takiego wampira nie jest rozwiązanie wcale tych problemów.

Nieświadome wampiry są tak zapatrzone w siebie i swoje problemy, że nie zauważają, że swymi słowami i czynami ranią innych. Są „pępkiem świata”. Każdą sytuację oceniają ze swojego punktu widzenia, działania wszystkich ludzi odnoszą do siebie. Obwiniają innych za swoje nieszczęścia. Uważają, że wszyscy robią im na złość i specjalnie ich krzywdzą.

Taka osoba nieświadomie, może mieć potrzebę posiadania kogoś, kogo może nieustannie się trzymać. Niekiedy, to osoby z bardzo silnym ego, które nie zawahają się przejechać po kimś jak czołgiem, wykorzystując potrzeby innych, by zaspokoić własne.

Istnieją również świadome wampiry energetyczne, tóre są prawdopodobnie najgorszym z typów, bo działają w sposób zamierzony. Taki wampir to wampir narcystyczny, który doskonale wie, że aby iść do przodu, musi "kraść" energię z otoczenia. Z premedytacją wykorzystuje ludzi (zwłaszcza o dobrym sercu) do swych celów i wikła ich w sieć skomplikowanych zależności emocjonalnych.

Jak bronić się przed wampirem energetycznym w miłości, w rodzinie, w pracy

Metoda 1. Unikaj albo broń się i nie bądź naiwna

Wpaść w pułapkę wampirów energetycznych jest łatwiej, niż myślisz. Głównie dlatego, że są to zwykle osoby z najbliższego nam grona: rodzic, brat, partner, bliska przyjaciółka, dziecko. Niebezpieczeństwo leży w szantażu emocjonalnym: bardzo zależy Ci na tej osobie, ale z czasem coraz trudniej Ci zaspokoić jej potrzeby.

Metoda 2. Zacznij od dyskretnego wyrażenia swojego dyskomfortu i niezadowolenia
Jeśli masz szczęście i do czynienia z osobą inteligentną, Wasze relacje zaczną się poprawiać.

Metoda 3. Nie angażuj się w toksyczną relację
Bądź asertywna, nie daj się sprowokować i wciągać w awantury.

Metoda 4. Wytyczaj granice
Chroń swoją strefę komfortu psychicznego i fizycznego.

Metoda 5. Udzielaj krótkich, rzeczowych odpowiedzi
Nie zwierzaj się, nie zdradzaj szczegółów na swój temat, nie odkrywaj słabych punktów​, w które wampir mógłby uderzyć.

Metoda 6. Zachowaj spokój, oceniaj sytuację na trzeźwo
Stara zasada "policz do 10 zanim cokolwiek odpowiesz", sprawdza się tutaj w 100%.

Metoda 7. Zaproponuj wspólną terapię
Ale i w tej opcji konieczna jest chęć wampira do wprowadzenia zmian.

Jeśli masz do czynienia z bardzo silnym energetycznym wampirem, niestety jedynym rozwiązaniem będzie zerwanie relacji.
http://www.ofeminin.pl/emocje/10-typowy ... 37336.html
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 06 mar 2017, 23:38

Detox, cuda, demony i Bóg - świadectwo, cz. 1 - Dariusz Zaręba - 6.03.2017

https://www.youtube.com/watch?v=arjt2Yo26S0

Opublikowany 6 mar 2017
Nauka, medycyna i wiara oraz detox (ciała i umysłu), demony i Bóg - to mieszanka, którą w tej audycji próbuje połączyć Dariusz Zaręba na podstawie własnych doświadczeń i przemyśleń...
0 x



Awatar użytkownika
marzana
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 14 mar 2017, 10:16
x 1
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Kontakt:

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: marzana » piątek 17 mar 2017, 18:35

Zastanawiałam się nad tym tematem ostatnio, po rozmowie z przyjaciółką. Powiem szczerze, że nigdy w to nie wierzyłam, nie zagłębiałam się. Dopóki nie okazało się, że w obecności jednego człowieka czuję się tak strasznie źle. Czuję wtedy, że jestem jakby wykończona, pusta, rozdrażniona. To takie zachowanie, które ciężko mi wytłumaczyć.. Ale chyba właśnie trafiłam na taką osobę.
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 238
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 17 mar 2017, 23:40

Ruszyłaś ze startu i tak trzymaj tylko nie daj się sprowadzić na manowce. ;) :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 17 kwie 2017, 22:14

Detox, cuda, demony i Bóg - świadectwo, cz. 2 - Dariusz Zaręba - 14.04.2017


https://www.youtube.com/watch?v=roqfBrSiWQA

Opublikowany 14 kwi 2017

Nauka, medycyna, wiara oraz detox (ciała i umysłu), demony i Bóg - to druga część bardzo osobistej spowiedzi, którą na podstawie własnych doświadczeń i przemyśleń składa autor - Dariusz Zaręba.
0 x



Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13131
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 693
Podziękował: 30184 razy
Otrzymał podziękowanie: 19677 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » piątek 28 kwie 2017, 08:18

Metoda na wnuczka.

Obrazek
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

ODPOWIEDZ