Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Energetyczne wampiry.

Rafaela
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 10 sty 2013, 23:31
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Rafaela » czwartek 04 kwie 2013, 21:26

Są osoby, które potrafią wysysać energię z innych żywych organizmów, także z innych ludzi, co może skutkować u ich ofiar różnymi objawami, w tym niewytłumaczalnymi z medycznego punktu widzenia schorzeniami lub utratą witalności.


Dr Joe Slate Copyright 2010


Postawmy sprawę jasno - każdy z nas padł kiedyś ofiarą ataku energetycznego wampira, prawdopodobnie nawet o tym nie wiedząc. Mogło to być przypadkowe zetknięcie się z energetycznym drapieżcą, które wywołało w nas przejściowe zmęczenie, albo długotrwałe przebywanie z wampirem, które miało poważne destrukcyjne skutki dla naszego umysłu i ciała.

Energetyczny wampiryzm istnieje i ma się dobrze w dzisiejszym świecie. Energetyczne wampiry żywiące się naszą energią zamiast krwią występują w wielu postaciach, ale mają jedną wspólną cechę - ich nieprawidłowo funkcjonujący system energetyczny zmusza ich do podpinania się pod nie podejrzewającą niczego ofiarę i wysysania z niej życiodajnej energii.

Natychmiastowe rezultaty takich bezpośrednich spotkań z wampirem są następujące: przejściowy przypływ energii odczuwany przez wampira i poważna utrata fizycznej i psychicznej energii odczuwana przez nieświadomą ofiarę. Jeśli czujesz nagłą utratę sił lub emocjonalną zapaść, możesz być atakowany przez energetycznego wampira. Skutkiem długotrwałej utraty energii może być uszkodzenie systemu energetycznego, a w niektórych przypadkach poważna choroba.

Energetycznym wampirem, podobnie jak jego odpowiednikiem żywiącym się krwią występującym w legendach czy ludowych opowieściach, może być zarówno mężczyzna, jak i kobieta, ktoś młody albo stary. Może nim być dziecko, nastolatek albo dorosły. Może nim być przedsiębiorca w garniturze, bogaty właściciel domeny internetowej, szykowny dyrektor firmy, popularna gwiazda rocka albo budowniczy w kasku. Może nim być partner biznesowy, sąsiad z naprzeciwka albo członek rodziny.

Energetyczne wampiry istniały na Ziemi na długo przed spopularyzowaniem postaci wampira jako czarnego charakteru wysysającego krew ze swoich ofiar. Istnieją niezbite dowody na to, że wampiry żywiące się energią były pierwowzorem wampirów żywiących się krwią.

Jednym z najstarszych przykładów noszących znamiona energetycznego wampiryzmu jest biblijny opis uwiedzenia Samsona przez Dalilę, która pozbawiła go siły obcinając mu włosy będące jej źródłem. Nawet biblijny opis stworzenia świata, w którym Bóg tchnął w człowieka życie (energię), a potem wziął jego żebro (energię) i stworzył kobietę, ilustruje, że energia życiowa może być przenoszona. Ta forma energii, która może być przenoszona z jednej istoty na inną, jeszcze dobitniej ukazana jest w biblijnym opisie kobiety, która dotknąwszy szaty Chrystusa poczuła przepływ energii, podczas gdy Chrystus poczuł, jak energia opuszcza jego ciało. Motyw energetycznego wampiryzmu był bardzo popularny w wielu prymitywnych kulturach, które stosowały rytuały, aby dodać energii i odwagi swoim wojownikom i jednocześnie osłabić (zwampiryzować) swoich przeciwników. Nawet dzisiaj wiele strategii wojskowych zawiera element demonstracji siły, który ma na celu napełnienie przeciwnika trwogą i jednocześnie zwampiryzowanie go oraz sprawienie, aby podupadł na duchu.

Pierwsze doświadczenia

We wczesnym dzieciństwie po raz pierwszy uświadomiłem sobie istnienie energetycznego wampiryzmu za sprawą mojej dalekiej kuzynki, która twierdziła, że odkryła tajemnicę długowieczności. Była podróżniczką i studiowała nauki wielu dalekowschodnich mistrzów, którzy nauczyli ją telepatii, eksterioryzacji oraz czerpania energii życiowej z przyrody, w tym z drzew, strumyków a nawet skał. Ale jej najbardziej zaskakującą umiejętnością było gaszenie ognia za pomocą umysłu poprzez wysysanie zeń energii.

Jednym z moich najbarwniejszych wspomnień była uczta w jej posiadłości, podczas której zdumiewała swoich gości pokazem tej umiejętności. Gdy usiadła jako gospodyni u szczytu bardzo długiego stołu zastawionego trzema wielkimi kandelabrami, zwróciła naszą uwagę na zbyt obfite oświetlenie w pomieszczeniu. Ku zdumieniu wszystkich zebranych pochyliła się lekko do przodu i za pomocą umysłu zgasiła pięć z sześciu świec w każdym kandelabrze!

Zaintrygowany nadzwyczajnymi mocami mojej kuzynki zacząłem podejrzewać, że czerpała energię nie tylko z przy-rody, ale także od ludzi. W końcu zdobyłem się na odwagę i zapytałem ją, czy czerpie energię od ludzi. Położyła mi swoją rękę na ramieniu i odpowiedziała: „Oczywiście, że tak. Jak inaczej mogłabym żyć wiecznie?" Chociaż przyznaję, że nie byłem do końca pewny, czy wierzyć jej, dostrzegłem, że wśród jej ulubionych źródeł energii prym wiedli rozwinięci młodzi mężczyźni, którzy stanowili jej domową służbę. Cieszyła się doskonałym zdrowiem i niezwykle młodzieńczym wyglądem, dopóki nie zmarła podczas snu w wieku 101 lat.

Energetyczny wampiryzm w laboratorium

Mając w pamięci te wspomnienia z dzieciństwa, postanowiłem zbadać ludzki system energetyczny, kiedy byłem profesorem psychologii w Stanowym ColIege'u Athens (obecnie jest to już uniwersytet). Trwające rok badania ufundowane przez Dowództwo Badań i Rozwoju Rakiet Armii Stanów Zjednoczonych (US Army Missile Research and Development Command) doprowadziły do odkrycia kilku ważnych cech tego systemu. Szczególnie interesujące było odkrycie, że jego rdzeń oraz otaczające go pole energetycznego, zwane powszechnie aurą, są podatne na wpływ innych ludzi.

Fotografując aurę oraz obserwując ją wizualnie, naukowcy wykazali, że aury osób będących w związku, w którym występowały pozytywne interakcje, uzupełniały się i wzajemnie energetyzowały, w efekcie czego aura każdej z tych osób stawała się jaśniejsza i większa. I odwrotnie, negatywne interakcje ograniczały aurę i wywoływały stan fizycznego i psychicznego zmęczenia. Gdy aura była ograniczana, funkcje umysłowe zwalniały, pogarszała się pamięć krótkotrwała, a siła fizyczna malała aż o 50 procent.

Obrazek

Późniejsze badania ufundowane przez Nowojorską Fundację Parapsychologii (Parapsychology Foundation of New York) nie tylko potwierdziły wnioski wyciągnięte podczas poprzednich badań, ale ujawniły również, że pewne osoby posiadają dużą umiejętność podpinania się pod aurę swoich ofiar i żywienia się ich energią. Wysysając energię z aury innych osób. energetyczne wampiry nie tylko zmniejszają u swoich ofiar pokłady energii, ale także zakłócają zdolność centralnego rdzenia ich aury do wytwarzania nowej energii, zwłaszcza gdy oddziaływanie wampirów na nie jest długotrwałe.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi odkryciami bezpośrednie obserwacje aury oraz jej fotografie przed i po ze-tknięciu się z wampirem wykazały, że aura ofiary po ataku wampira zostaje silnie osłabiona i upośledzona, podczas gdy aura wampira zostaje wzmocniona i wzbogacona o energię ofiary. Przypomniałem sobie wówczas o zdolności mojej ciotki do czerpania energii od innych, która wydawała mi się teraz o wiele bardziej wiarygodna.
Moje ostatnie badania dostarczyły jeszcze dobitniejszych przykładów potwierdzających istnienie energetycznego wampiryzmu. Wizualne obserwacje i fotografie aury pozwoliły mi dostrzec złowrogie zjawisko - energetyczne niby-macki wydobywające się podczas ataku z aury wampira, które uszkadzały i pobierały energię z aury ofiary.

Jak można by przypuszczać, te ataki gwałtownie zwiększały aurę wampira i poważnie upośledzały aurę ofiary. Ten stan mógł trwać przez kilka dni. Co gorsze, uszkodzona przez wampira aura ofiary często musiała regenerować się przez kilka tygodni. (Ważna uwaga: wszystkie obserwacje i fotografie wykonane podczas naszych badań zostały uzyskane za zgodą poinformowanych o wszystkim ochotników, wśród których większość stanowili studenci. Wszyscy z nich pozostawali w związkach o podłożu emocjonalnym i wszystkim im oferowano pomoc i służono radą, jak korzystać z różnych technik obronnych).

Chociaż ludzki system energetyczny - czyli nasza dusza - jest niezniszczalny, jego zdolność do wytwarzania energii potrzebnej do codziennego życia może zostać poważnie upośledzona. Stałe długotrwałe ataki energetycznego wampira mogą wywoływać niszczycielskie skutki wykraczające daleko poza uszkadzanie systemu energetycznego. Uważam, że tak jak ofiary wampirów żywiących się krwią, tak ofiary energetycznych wampirów same mogą stać się energetycznymi wampirami desperacko dążąc do uzupełnienia utraconej energii.

Techniki obronne

Na szczęście, istnieją wysoce skuteczne strategie po-zwalające zapobiec atakom energetycznych wampirów lub
szybko je przerwać, gdy już do nich dojdzie. Te techniki zostały przetestowane w warunkach laboratoryjnych i mogą usprawnić leczenie systemu energetycznego uszkodzonego wskutek długotrwałego przebywania w towarzystwie energetycznego wampira. Mogą nawet być stosowane przez same wampiry, pod warunkiem że posiadają one silną motywację do zwalczania swojego nałogu.

Jedną z najskuteczniejszych metod obronnych jest Technika Splecionych Okręgów. Technika ta została rozwinięta w naszych laboratoriach i jest łatwa w użyciu, a jej skutki są natychmiastowe. Aby ją zastosować, należy złączyć ze sobą opuszki kciuka i środkowego palca u każdej dłoni, tworząc dwa okręgi. Następnie należy połączyć ze sobą dłonie tak, aby utworzyć dwa splecione ze sobą okręgi, i jednocześnie wyobrazić sobie swoje ciało otoczone świetlistą kulą nieprzenikalnej energii. Na koniec można rozluźnić dłonie i powiedzieć: „Jestem naenergetyzowany i całkowicie chroniony".

Obrazek

Zastosowanie tej prostej, nie rzucającej się w oczy techniki zajmuje parę sekund i można ją praktykować zawsze i wszędzie. W miarę nabierania wprawy wystarczy utworzenie z palców złączonych okręgów, aby z miejsca wywołać skutki bez konieczności stosowania całej procedury.

Moja była studentka, która została zaatakowana przez wampira podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wykorzystała Technikę Splecionych Okręgów, aby skutecznie odeprzeć jego atak i odzyskać kontrolę nad rozmową. Zaoferowano jej stanowisko za wynagrodzenie, które znacznie przewyższało jej oczekiwania. Ten sukces zawdzięcza właśnie Technice Splecionych Okręgów.

Oprócz skutecznej obrony przed energetycznymi wampirami Technika Splecionych Okręgów posiada wiele innych zastosowań. Przezwyciężanie tremy, polepszanie pamięci i wspomaganie pozytywnych relacji międzyludzkich to kolejne korzyści płynące z tej techniki. Można ją stosować także w celu uspokojenia siebie podczas ważnych egzaminów, publicznych wystąpień lub konferencji.

Mój były student, obecnie praktykujący prawnik, zawdzięcza zdanie na studia prawnicze zastosowaniu tej techniki podczas egzaminu wstępnego. Ta technika skutecznie obniżała poziom stresu u niego i ułatwiała mu przypominanie ważnych informacji podczas nauki. Ponieważ ta technika jest niepozorna i łatwa w użyciu, stała się niesłychanie popularna wśród osób publicznych, takich jak aktorzy, politycy, artyści i celebryci. Jeśli zwrócicie uwagę na ich dłonie, dostrzeżecie, jak wielu z nich łączy dłonie, tworząc z palców dwa splecione ze sobą zamknięte okręgi.

Kryształy kwarcu są starym i zaufanym narzędziem posiadającym nieograniczony potencjał generowania mocy. W czasie mojej kariery profesora uniwersyteckiego i praktykującego psychologa odkryłem, że to narzędzie działa prawie na każdego. Ponieważ kryształy kwarcu są łatwo programowalne, są doskonałym narzędziem do osiągania takich osobistych celów, jak schudnięcie, rzucenie palenia, osiąganie sukcesów zawodowych, a nawet spowolnienie starzenia, co opisałem w mojej książce Rejuvenation: Living Younger, Longer and Better (Sekret młodości - jak zachować młodość oraz żyć dłużej i lepiej).

Moi studenci wykorzystywali kryształy, aby poprawić swoje oceny, dostać się na studia i zdobyć wymarzoną pracę. Jedna z moich byłych studentek zaprogramowała swój kryształ na znalezienie miłości swojego życia! Ja używałem swojego kryształu, aby zdobyć granty na badania i wprowadzić parapsychologię do programu nauczania w collegeu (po raz pierwszy w Alabamie). Fenomenalny sukces Międzynarodowej Fundacji Badań Parapsychologicznych (International Parapsychology Research Foundation), która funduje stypendia dla studentów i finansuje wiele badań, jest w dużej mierze zasługą programowania kryształu.

W sferze osobistej odkryłem, że kryształ kwarcu jest najlepszą ochroną przed energetycznym wampiryzmem. Dlatego zalecam Procedurę Kryształowej Ochrony, która umożliwia utworzenie zewnętrznej tarczy ochronnej unieszkodliwiającej każdy atak wampira. Kiedy kryształ kwarcu zostanie właściwie zaprogramowany i będzie trzymany blisko naszego ciała, generowana przezeń tarcza będzie utrzymywała stałą ochronę. Ta procedura jest skuteczna, zwłaszcza w przypadku długotrwałego przebywania w towarzystwie energetycznego wampira, który na przykład pracuje lub mieszka w pobliżu.

Do tej procedury można wykorzystać kryształ, który już posiadamy lub nabyć nowy. Przy wyborze kryształu najpierw należy określić swój cel, jakim jest całkowita ochrona przed energetycznym wampiryzmem, a potem powoli przesunąć wewnętrzną część dłoni nad ich zestawem. Należy wybrać ten, który wydaje się odróżniać od reszty, i, trzymając go, sprawdzić nań swoją reakcję. Jeśli czujemy, że nie wydaje się właściwy dla naszego celu, należy powtarzać ten proces, aż trafimy na odpowiedni. Najczęściej kryształ, który pierwszy przyciąga naszą uwagę, okazuje się najwłaściwszy.

Po wybraniu kryształu należy go zdeprogramować, trzymając go przez krótki czas pod chłodną bieżącą wodą, a następnie położyć go na ręczniku i poczekać, aż wyschnie. Aby wprowadzić do niego nowy program, należy wziąć go do ręki i, lekko głaszcząc, poprosić go własnymi słowami, aby został naszym sprzymierzeńcem w walce z wszelkimi przejawami energetycznego wampiryzmu. W celu zapisania programu, należy powiedzieć: „Taki pozostań, proszę".

Technika Splecionych Okręgów i Procedura Kryształowej Ochrony mogą być używane osobno lub razem w celu zapewnienia stałej ochrony przed energetycznym wampiryzmem. Każdy może odnieść korzyści z ich stosowania. Ja używam ich regularnie i uczę moich studentów oraz pacjentów, aby również je stosowali, ponieważ mają one pozytywny wpływ na samopoczucie i zwiększają poczucie bezpieczeństwa poprzez tworzenie nieprzenikalnego pola otaczającego naszą aurę.

Jeśli wyciągnie się przed siebie rękę na długość ramienia zwróconą wewnętrzną częścią dłoni od siebie, a następnie będzie patrzyć się na nią na neutralnym tle, rozszerzając przy tym strefę widzenia peryferyjnego (1), to będzie można zaobserwować wokół swojej aury interesujące zjawisko zwane efektem halo. A kiedy zawęzi się pole widzenia, będzie można zobaczyć aurę wokół dłoni jako barwną poświatę otoczoną zewnętrznym halo jasnej energii. (Z pomocą tej techniki można równie dobrze oglądać aurę innej osoby, co opisałem w mojej książce Aura Energy for Health, Healing, and Balance (Energia aury a zdrowie, leczenie i równowaga)).

Wiele twarzy i nieoczekiwane przejawy

Jak już wcześniej wspomniałem, energetyczny wampiryzm występuje w wielu z pozoru niezauważalnych formach. Najczęściej jego występowanie można dostrzec między pojedynczymi osobami, jednakże czerpanie energii od drugiej osoby to tylko jedna z wielu jego form. Na przykład każ¬dy, kto wykorzystuje ukochaną osobę, rozpuszcza fałszywe plotki, rujnuje czyjąś reputację lub zdradza zaufanego przyjaciela, jest energetycznym wampirem.

Energetyczny wampiryzm może występować na dużo szerszą skalę w formie zbiorowej, na przykład w postaci organizacji szerzących uprzedzenia i nienawiść lub przedsiębiorstw, w których bezczelnie wykorzystuje się pracowników kierując się chciwością i oszustwem. Handel narkotykami, zorganizowana przestępczość, a także „czystki etniczne" wraz z dyskryminacją opartą na wieku, rasie, płci czy orientacji seksualnej to przykłady zbiorowego wampiryzmu. W swojej najbardziej rozpowszechnionej zbiorowej formie wampiryzm może występować w skali globalnej. Bezmyślne zatruwanie środowiska, nieodpowiedzialne lekceważenie zagrożonych gatunków czy eksploatacja zasobów naturalnych Ziemi to przykłady globalnego wampiryzmu, który dotyczy wszystkich i stawia pod znakiem zapytania przyszłość naszej planety.

Co więcej, energetyczny wampiryzm może występować, co może wydawać się trudne do zrozumienia, w samodzielnej formie pasożytniczej, która żywi się sama sobą. W tej formie dana osoba staje się jednocześnie wampirem i ofiarą. Przykładami są takie pożeracze naszej energii, jak różne lęki. obsesje czy nałogi, które wiszą nad nami niczym jakieś potwory chcące nas pożreć.

Jeden z moich pacjentów, dwudziestodwuletni absolwent akademii sztuk pięknych, poproszony o narysowanie swojego lęku wysokości, naszkicował swoje ciało trzymane w szponach gigantycznego potwora. Jego rysunek dobitnie pokazywał obezwładniającą wampiryczną naturę jego własnego lęku.

Moje badania poprzednich żyć za pomocą regresji wy-kazały, że pasożytniczy wampiryzm często był związany z jakimś traumatycznym, nie rozwiązanym problemem pochodzącym z poprzedniego życia, który prześladuje nas w obecnym.
Oto kilka przykładów zaczerpniętych z do-świadczeń moich studentów:

• głęboki brak poczucia bezpieczeństwa i strach przed opuszczeniem był skutkiem zostania rozbitkiem lub bezdomnym w poprzednim życiu;
• klaustrofobia była wynikiem pochowania żywcem w poprzednim życiu;
• strach przed szczurami, pająkami i różnymi insektami był rezultatem uwięzienia w lochu, w którym występowały te zwierzęta, w poprzednim życiu;
• lęk wysokości był wynikiem upadku ze skutkiem śmiertelnym w poprzednim życiu;
• nałogowe obżeranie się było związane z ekstremalnym głodem i kradzieżą żywności, by przeżyć, w poprzednim życiu;
• trema i strach przed tłumem były wynikiem śmierci w drodze publicznej egzekucji w poprzednim życiu.
Jednym z najbardziej zaskakujących przykładów pasożytniczego wampiryzmu mającego związek z poprzednim życiem był przypadek mojego dwudziestodwuletniego studenta, który bał się słonecznego światła do tego stopnia, że nosił przyciemniane okulary nawet w zamkniętych pomieszczeniach. Okazało się, że w poprzednim życiu był torturowany w taki sposób, iż odcięto mu powieki i pozostawiono na pastwę losu na pustyni z zawiązanymi z tyłu rękoma.

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to niewiarygodne, nasze badania wykazały, że wiedza na temat źródeł pasożytniczego wampiryzmu tkwiących w poprzednim życiu często wystarczała, aby przezwyciężyć problem. W wielu przypadkach długotrwałe lęki, obsesje i nałogi znikały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki po uzyskaniu wiedzy o ich pochodzeniu.

Jeden z największych nauczycieli wszech czasów tak oto określił potęgę wiedzy: „I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (2). Wiedza jest chyba najpotężniejszą siłą w całym wszechświecie. Jednym z największych wyzwań stojących przed nami jest zdobywanie nowej wiedzy i stosowanie jej, aby ulepszyć nasze życie i tym samym cały świat. Chyba nikt w to nie wątpi. ■

Cytuj:
0 autorze:
Joe H. Slate jest absolwentem Uniwersytetu Alabamy i Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jest licencjonowanym psychologiem prowadzącym prywatną praktykę i specjalistą w zakresie hipnozy i medycyny psychosomatycznej. Jest emerytowanym profesorem psychologii na Uniwersytecie Stanowym Athens oraz honorowym profesorem na Uniwersytecie Montevallo. Prowadzi badania nad zdrowiem i kondycją fizyczną, odmładzaniem, kontrolowaniem bólu, reinkarnacją, projekcją astralną i ludzką aurą. Jest autorem kilku książek, w tym Rejuvenotion: Living Younger, Longer ond Better (Sekret młodości - jak zachować młodość oraz żyć dłużej i lepiej), Auro Energy for Health, Healing, and Bolance (Energia aury a zdrowie, leczenie i równowago), Psychic Vampires (Energetyczne wampiry), oraz współautorem mającej się wkrótce ukazać Self-Empowerment ond Your Subconscious Mind (Samokontrola i twój podświadomy umysł).


Przełożył Michał Fiejtek

Przypisy:
1. Siatkówka (światłoczuła część oka) składa się z co najmniej trzech różnych części: dołka środkowego (fovea)* plamki żółtej (macula) i regionu widzenia peryferyjnego. Widzenie fowealne odpowiada głównie za ostrość widzenia, a makularne za postrzeganie barw, zaś region widzenia peryferyjnego za ruch. Te trzy typy widzenia zachodzą jednocześnie i mieszają się z sobą, stąd normalnie nie różnicuje się ich. - Przyp. red.

2. Ewangelia według Św. Jana (8,32), Pismo święte Starego i Nowego Testamentu w przekładzie z języków oryginalnych. Wydawnictwo Pallottinum, Poznań-Warszawa, 1980, str. 1226. - Przyp. red.

Cytuj:
Od redakcji:
Artykuł pochodzi z 123 (listopad-grudzień 2010) numeru australijskiego dwumiesięcznika New Down. Tytuł oryginalny: „Psychic Vampires: Are You a Victim?". Adres New Down: New Oawn Magazine, GPO Box 3126, Melbourne, VIC 3001, Australia. Strona internetowa: http://www.newdawnmagazine.com; poczta elektroniczna: editor@newdawnmagazine.com.
0 x



Rafaela
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 10 sty 2013, 23:31
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Rafaela » czwartek 04 kwie 2013, 21:28

Zastanów się, czy w Twoim najbliższym otoczeniu znajdują się ludzie, którzy w tajemniczy sposób pozbawiają Cię energii, marzeń, optymizmu i radości życia oraz poczucia własnej wartości?
Tak takie osoby zawsze były i wciąż są wśród nas – może nawet w naszych rodzinach. Złodziejami marzeń bywają rodzice, małżonkowie, nauczyciele w szkole a nawet dzieci. Mogą nimi być Twoi znajomi, ludzie z konkurencji bądź Twój szef. Tego, że bezlitośnie nas wykorzystują często nie jesteśmy świadomi. Jeśli tak jest, to prawdopodobnie wpadliśmy w szpony emocjonalnych wampirów! Czyhają one wszędzie – w naszych rodzinach, w szkołach, miejscach pracy, na portalach społecznościowych (forum) i w organizacjach, a być może nawet z jednym z nich dzielisz łóżko?

Pozdrawiam serdecznie Rafaela.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 02 paź 2013, 11:27

Dotarły do mnie informacje o szerzącym się w sieci netu na dużą skale energetycznym wampiryzmie! Poobserwowałam temat kilka dni i okazało się iż istotnie on istnieje, ponieważ jest to obrzydlistwo , wykorzystywanie i okradanie ( szczegulnie kobiet ) z energii mowie temu STOP! NIE! NIE! NIE! BASTA!

Opisze jak on wygląda i jak się przed nim bronic w bardzo prosty sposób, przekażę WSZYSTKIM pradawna wiedzę o jedynym skutecznym symbolu ochronnym, bardzo proszę WSZYSTKICH czytających by dzielili się nią z potrzebującymi. Temat jest jak najbardziej na czasie , gdyż wzrastająca wibracja ziemi uniemożliwia ludziom bez Duszy czerpanie energii orgonowej ( energii życia która wdychamy) z otaczającego nas powietrza. Zatem jedni chwytają się sposobów opisanych w powyższym artykule , inni ( powiedzmy z wyższych nieco sfer i z technicznymi możliwościami) wyszukują w sieci swoje ofiary , zazwyczaj są to kobiety dojrzałe , samotne( ta energia jest bardziej subtelna i lżejsza dla nich), łatwiej jest bajerować kobietę!

Kobiety po przejściach wszelakich ( różne trudności życia tworzą większą wrażliwość ale tez podświadome poszukiwanie towarzysza życia , który jest wsparciem) , takimi schematami myślą kobiety.Zatem gdy pojawia się facet atrakcyjny ( na zdjęciu , albo w realu , bo i tak się zdarza) , opowiada o sobie same superlatywy , albo jest samotny od kilku lat , albo w trakcie rozwiązywania związku, na dodatek opiekuje się córką prawie dorosłą .... kobieca wrażliwość budzi się.
Oplątywanie w "pajęczą nic" ofiary ( może to robić z kilkoma równocześnie, może występować pod kilkoma nazwiskami i zdjęciami, ale bywa iż robi to wyszkolona grupa do zadań specjalnych przez jednego nieszczęśliwego pana przemawia w rożnych porach doby kilka osób), pomysłów może być wielość!

O co w tym chodzi? Chodzi o otworzenie stałego dostępu do podświadomości i świadomości omotanej osoby, wzbudzenia bezgranicznego zaufania,bycia dostępna w każdym momencie. Zatem stale rozmowy przez wszystkie możliwe komunikatory, ciągłe opowieści co i jak robisz , co jest w twoim życiu, zarówno radości i smutki , oraz snucie wspólnej przyszłości..... To nie koniec , bo ingerencja jest również w sny ! pytania jak spałaś, jaki miałaś dzień itp, itd.... to stały punkt programu razem z osobistymi trudnościami osoby , która ma niezwykle ciężkie życie z powodu poprzedniego związku , ale sobie radzi i Ty, ona .... jesteście dla niego lekiem na spotkana go krzywdę oraz kołem ratunkowym na przyszłość..... ;) :shock: oj naiwności kobieca..... :)

Kolejnym krokiem w takiej zaawansowanej znajomości ( oczywiście na odległość) jest tworzenie intymnej bliskości w trakcie snu, no bo skoro jesteś ukochana , wybrana i wymarzona , to normalne i naturalne że dochodzi do intymności! jako że dzielą was często duże odległości, to jest rozwiązanie! Zarówno bezpieczne jak i fajne, inne , wyjątkowe itd.... niestety jest to tylko i wyłącznie okradanie kobiet z energii!

Zauważyłam iż ci "wspaniali panowie" z aparycja ( na zdjęciach) i atrybutami ( wykształcenie oraz niezależność finansowa powyżej średniej)interesują się tylko kobietami dojrzałymi bez względu na aparycje i cały je statua! Dlaczego? Bo młodsze zazwyczaj są w związkach i nie są wybredne w znajdowaniu sobie partnerów w realu! A przecież tu chodzi tylko o energie i nic więcej.

Już wiemy jak działa schemat, narażone są bardziej kobiety dojrzale, samotne wyszukiwane w sieci przez różne sposoby.Myślę iż jedna grupa wyszukuje , a druga zajmuje się pracą w doprowadzeniu ofiary do akceptującego wszystko dostawcy energii. Dla tracących możliwość życia w obecnej wibracji ziemi najbardziej atrakcyjna jest energia seksualna, o nią im chodzi najbardziej, bo jest to najwyższy wibracja III wymiaru, dzięki niej mogą w nim przetrwać do końca. Kobiet naiwnych i samotnych z rożnych względów jest dużo , zatem " zarzucona siec " zawsze przynosi kolejne ofiary.

Tyle o istniejącej sytuacji ( gdy się o niej dowiedzialam , po prostu mnie zmroziło , postanowiłam ją opisać, KOBIETY BROŃCIE SIEBIE! uczcie swoje córki , niech nie staja się naiwnymi ofiarami w przyszłości!)

Jak się bronić? po pierwsze nie ufać w każdą tragiczną i traumatyczną opowieść poznanego mężczyzny,jeżeli już , to szukajcie informacji w wielu źródłach , a nie tylko w jego szokujących opowieściach!
Od czego są przyjaciółki i starsze kobiety w rodzinie do których macie zaufanie, opowiadajcie , zwierzajcie się, zazwyczaj kobieca intuicja kieruje uwagę na wielość wątków , które drążcie i wyjaśniajcie skrupulatnie, nie lekceważcie niczego , co powoduje wewnętrzny "zgrzyt " w was. Zadawajcie takiemu partnerowi mnóstwo pytań, nawet te same po jakimś czasie, czym bardziej proste , tym trafniejsze. Budzicie swoja intuicje , bądźcie bardzo ostrożne, żeby z jednego nieudanego związku , lub innej traumy nie wpaść w kolejna tragedie życiową. Stare przysłowia są mądrością ludzi, zatem " nie wszystko złoto co się świeci , i nie wszystko piękne i dobre w wabiącym opakowaniu".... ;) Nie dawajcie się zwodzić pięknym , lukrowanym słówkom , dobro i mądrość poznaje się naprawdę w sytuacjach bardzo trudnych, traumatycznych , gdzie trzeba stawić czoło wielości problemów! w sytuacjach miłych , lekkich i przyjemnych , można zobaczyć tylko jedna z masek osoby, nic więcej, czasami poznanie prawdziwe człowieka trwa kilkadziesiąt tat, a czasami odkryje się w kilka miesięcy.
Jak już wiemy jaka jest sytuacja , zidentyfikowana i niechciana , jest dużo łatwiej wyplatać się z niej. Kontakt bezpośredni zwyczajnie zrywamy, ale kontakt energetyczny nie zawsze da się łatwo zerwać. Szczególnie trudne to jest gdy ktoś posługuje się technikami mentalnymi ( socjotechniki) oraz wyuczonymi technikami energetycznymi ( wielkimi specjalistami w nich są zarówno Rosjanie jak i Amerykanie,służby specjalne , ale i rożne dawne szkoły niby promujące rozwój duchowy!), nie zapominajmy o używaniu niskich wibracji ( ELF) przejmujących świadomość i udających kontakty ze światem duchowym. Dla przeciętnego człowieka nie mającego doświadczenia taki kontakt jest normalny i nie uwierzy iż jest przejęty.

Zatem co nam zostało jako osobista ochrona? Żyć realnym życiem, nie dawać się zwodzić ani obiecankom amantów, którzy nas wybrali .... , ani rewelacyjnym obietnicom słyszanych głosów. Prawdziwy Świat Duchowy nie zwodzi obietnicami coś za coś.... nie nakazuje, nie zakazuje, on informuje wskazując wartości ponad czasowe , które powodują rozwój całego istnienia!

Kolejna bardzo ważna wiedza ochronna, która istnieje od zawsze, ale była i jest nadal jako taka ukrywana, jest nią tzw. zaginiony symbol!.

Dokładnie ten sam opisywany w książce " Zaginiony symbol" ... http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaginiony_symbol ale nie ujawniony, a raczej sugeruje się że go nie ma.
Oczywiście że jest i działa bardzo skutecznie ( kiedyś juz o nim pisałam), ale jest to symbol ochronny, nie służy do żadnej walki, jedynie pełni role tarczy przed złem. Co to jest zło w tym wypadku? Wszystko co ma niższa wibracje od energii zawartej w tym znaku, on niesie w sobie najwyższa wibracje stwórczą . Jednak nie służy do stwarzania , a do ochrony i tylko w takim celu użyty naprawdę działa.

Ponieważ stoimy przed zagrożeniem wampiryzmem energetycznym na dosyć dużą skale , postanowiłam go upublicznić , umożliwić nim ochronę, bowiem walka ze złem nie przynosi oczekiwanego rezultatu, zła nie można zniszczyć żadną walką! Energia tego symbolu powoduje natychmiastowe odchodzenie zła, postawiony na zdjęciach, odcina dostęp wszystkim złym intencjom danej osoby , postawiony w przestrzeni, okna, drzwi, komputer, również blokuje ich dostęp.Położony w miejscach cieków , neutralizuje ich negatywne działanie.


Znak jest bardzo prosty ( wielkość mądrości zawarta jest w prostocie) kciukiem prawej reki , zgodnie z ruchem wskazówek zegara ( zaczynamy na 12 i na niej kończymy) rysujemy koło. Gdy jesteśmy ponownie na 12 (tym samym kciukiem cały czas) rysujemy kreskę pionowa do 6 , następnie nie odrywając kciuka od obwodu kola jedziemy nim do 9. Następnie rysujemy pozioma kreskę do 3. w taki sposób powstaje kolo z wewnętrznym krzyżem.Najsilniejszy z istniejących znaków! Ale to nie wszystko, w trakcie rysowania prawym kciukiem symbolu, mentalnie/ w myśli wypowiadamy następujące słowa, " Chrzczę cie w imię Ojca , Syna , Ducha Świętego i największej Boskiej Miłości! Jest to przekaz miłości bezwarunkowej Stwórcy , kto nie chce jej przyjąć lub nie jest jeszcze gotów na taki potencjał energetyczny musi odejść z jej przestrzeni.

I to cały sekret " zaginionego symbolu", a raczej ukrywanego przed Ludźmi z powodu jego mocy ochronnej! Jeszcze raz ten znak nie służy do żadnej walki! Spełnia tylko i wyłącznie role tarczy , napisany w przestrzeni świeci jasnym złotym światłem, jest doskonale widoczny dla widzących energie jak również dla całego świata duchowego.


Używajcie go dla waszego bezpieczeństwa, niech wam służy dobrze, naprawdę działa, ja stosowałam go od dziecka nieświadomie czym jest w moich trudnych sytuacjach , zawsze działał, nigdy mnie nie zawiódł.
Dopiero kilka lat temu po przeczytaniu książki Dana Browna zrozumiałam co używam i jakie to ma naprawdę znaczenie.


ps. Dodam jeszcze iż ten znak jest również znakiem ochronnym Andegawenów ,ich dawnej wiedzy, która jest spuścizną z bardzo odległych czasów.Chrzest Jezusa w Jordanie odbył się z użyciem tego właśnie znaku, on działa ochronnie niezawodnie, ale w innych zabiegach regulacji energii jego moc związana jest z mocą energetyczna osoby używającej go, o tym trzeba wiedzieć.

Jeżeli ktoś potrafi zrobić i wstawić rysunek do tego tekstu, zapraszam, jak znajdę taki w sieci wstawię, dodam iż narysowany na kartce, powinien być na białej gładkiej czerwoną farbą.

to taki zwykły krzyż w kole , tylko rysowany czerwona farba, flamastrem.

Obrazek

ten pierwszy nie umiem wyeliminować drugiego.




Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 02 paź 2013, 12:18

Informacja z SERCA!
W obecnych czasach to niezmiernie aktualny temat,w sieci krąży sporo "energetycznych wampirów" wykorzystujących naiwność i empatie kobiet!


Dotarły do mnie informacje o szerzącym się w sieci netu na dużą skale energetycznym wampiryzmie! Poobserwowałam temat kilka dni i okazało się iż istotnie on naprawdę, istnieje, ponieważ jest to obrzydlistwo , wykorzystywania i okradania ( szczegulnie kobiet ) z energii , ja mówię temu STOP! NIE! NIE! NIE! BASTA!

Opisze jak to wygląda i jak się przed tym bronić się w bardzo prosty sposób, przekażę WSZYSTKIM pradawną wiedzę o jedynym bardzo skutecznym symbolu ochronnym, proszę WSZYSTKICH czytających by dzielili się tą wiedzą z potrzebującymi. Temat jest jak najbardziej na czasie , gdyż wzrastająca wibracja ziemi uniemożliwia ludziom bez Duszy ( a są i tacy) czerpania energii orgonowej ( energii życia która wdychamy) z otaczającego nas powietrza. Zatem jedni chwytają się sposobów opisanych w powyższym artykule , inni ( powiedzmy z wyższych nieco sfer i z technicznymi możliwościami) wyszukują w sieci swoje ofiary , zazwyczaj są to kobiety dojrzałe , samotne( ta energia jest bardziej subtelna i lżejsza dla nich), łatwiej jest bajerować kobietę!

Kobiety po przejściach wszelakich ( różne trudności życia tworzą większą wrażliwość ale też podświadome poszukiwanie towarzysza życia , który jest wsparciem) , takimi schematami myślą kobiety.Zatem gdy pojawia się facet atrakcyjny ( na zdjęciu , albo w realu , bo i tak się zdarza) , opowiada o sobie same superlatywy , albo jest samotny od kilku lat , albo w trakcie rozwiązywania związku, na dodatek opiekuje się córką prawie dorosłą .... kobieca wrażliwość budzi się. Dodam tylko iż wampirami energetycznymi są również kobiety, nie tylko mężczyźni!
Oplątywanie w "pajęczą nic" ofiary ( może to robić z kilkoma równocześnie, może występować pod kilkoma nazwiskami i zdjęciami, ale bywa iż robi to wyszkolona grupa do zadań specjalnych przez zdjęcie jednego nieszczęśliwego pana przemawia w rożnych porach doby kilka osób), pomysłów może być wielość!

O co w tym chodzi? Chodzi o otworzenie stałego dostępu do podświadomości i świadomości omotanej osoby, wzbudzenia bezgranicznego zaufania, zajęcia jej czasu by była dostępna w każdym momencie. Zatem stałe rozmowy przez wszystkie możliwe komunikatory, ciągłe opowieści co i jak robisz , co jest w twoim życiu, zarówno radości i smutki , oraz snucie wspólnej przyszłości..... To nie koniec , bo ingerencja jest również w sny ! Pytania jak spałaś, jaki miałaś dzień itp, itd.... to stały punkt programu powiązany z osobistymi trudnościami osoby , która ma niezwykle ciężkie życie z powodu poprzedniego związku , ale sobie radzi i Ty, ona .... jesteście dla niego lekiem na spotkaną go krzywdę oraz kołem ratunkowym na przyszłość..... ;) :shock: oj naiwności kobieca..... :)

Kolejnym krokiem w takiej zaawansowanej znajomości ( oczywiście na odległość) jest tworzenie intymnej bliskości w nocy w trakcie snu, no bo skoro jesteś ukochaną , wybraną i wymarzoną , to normalne i naturalne że dochodzi do intymności! Jako że dzielą was często duże odległości, to jest rozwiązanie! Zarówno bezpieczne jak i fajne, inne , wyjątkowe itd.... niestety jest to podstęp, polegający wyłącznie na okradaniu kobiet z energii!

Zauważyłam iż ci "wspaniali panowie" z piękną aparycją ( na zdjęciach) i atrybutami ( wykształcenie oraz niezależność finansowa powyżej średniej) interesują się tylko kobietami dojrzałymi bez względu na ich aparycje i cały je status! Dlaczego? Bo młodsze zazwyczaj są w związkach i nie są wybredne w znajdowaniu sobie partnerów w realu! A przecież tu chodzi tylko o energie i nic więcej.

Już wiemy jak działa schemat, narażone są bardziej kobiety dojrzałe, samotne, wyszukiwane w sieci różnymi sposobami.Myślę iż jedna grupa wyszukuje , a druga zajmuje się pracą w doprowadzeniu ofiary do akceptującego wszystko dostawcy energii.
Dla tracących możliwość życia w obecnej wibracji ziemi najbardziej atrakcyjna jest energia seksualna, o nią im chodzi najbardziej, bo jest to najwyższy wibracja III wymiaru, dzięki niej , oni mogą w nim przetrwać do końca. Kobiet naiwnych i samotnych z rożnych względów jest dużo , zatem " zarzucona sieć " zawsze przynosi kolejne ofiary.

Tyle o istniejącej sytuacji ( gdy się o niej dowiedzialam , po prostu mnie zmroziło , postanowiłam ją nieco "obejrzeć" i opisać, KOBIETY BROŃCIE SIEBIE! uczcie swoje córki , niech nie stają się naiwnymi ofiarami w przyszłości!

Jak się bronić? po pierwsze nie ufać w każdą tragiczną i traumatyczną opowieść poznanego mężczyzny,jeżeli już , to szukajcie informacji w wielu źródłach , a nie tylko w jego szokujących opowieściach!
Od czego są przyjaciółki i starsze kobiety w rodzinie do których macie zaufanie, opowiadajcie , zwierzajcie się, zazwyczaj kobieca intuicja kieruje uwagę na wielość wątków w takich informacjach , które drążcie i wyjaśniajcie skrupulatnie, nie lekceważcie niczego , co powoduje wewnętrzny "zgrzyt " w was. Zadawajcie takiemu partnerowi mnóstwo pytań, nawet te same po jakimś czasie, czym bardziej proste , tym trafniejsze. Budzicie swoją intuicje , bądźcie bardzo ostrożne, żeby z jednego nieudanego związku , lub innej traumy nie wpaść w kolejną tragedie życiową. Stare przysłowia są mądrością ludzi, zatem " nie wszystko złoto co się świeci , i nie wszystko piękne i dobre jest w wabiącym opakowaniu".... ;) Nie dawajcie się zwodzić pięknym , lukrowanym słówkom , dobro i mądrość poznaje się naprawdę w sytuacjach bardzo trudnych, traumatycznych , gdzie trzeba stawić czoło wielości problemów i w nich bylejakość odpada, naprawdę nie wierzcie iż inna kobieta wyrzuciła swój skarb, wspaniałego mężczyznę do śmietnika! W sytuacjach miłych , lekkich i przyjemnych , można zobaczyć tylko jedną z masek osoby, nic więcej, czasami poznanie prawdziwe człowieka trwa kilkadziesiąt lat, a czasami odkryje się on w kilka miesięcy.
Jak już poznamy sytuacje i jest , zidentyfikowana i niechciana , to dużo łatwiej wyplatać się z niej. Kontakt bezpośredni zwyczajnie zrywamy, ale kontakt energetyczny nie zawsze da się łatwo zerwać. Szczególnie trudne to jest gdy ktoś posługuje się technikami mentalnymi ( socjotechniki) oraz wyuczonymi technikami energetycznymi ( wielkimi specjalistami w nich są zarówno Rosjanie jak i Amerykanie, służby specjalne używają ich , ale i rożne dawne szkoły (niby promujące rozwój duchowy!), nie zapominajmy o używaniu niskich wibracji przez znane technologie typu ( ELF) pracujące na mikrofalach,przejmujące świadomość ludzi i udające kontakty ze światem duchowym. Dla przeciętnego człowieka nie mającego doświadczenia taki kontakt jest normalny i nie uwierzy iż jest przejęty.

Zatem co nam zostało jako osobista ochrona? Żyć realnym życiem, nie dawać się zwodzić ani obiecankom amantów, którzy nas wybrali .... , ani rewelacyjnym obietnicom słyszanych głosów. Prawdziwy Świat Duchowy nie zwodzi obietnicami coś za coś.... nie nakazuje, nie zakazuje, on informuje wskazując wartości ponad czasowe , które powodują rozwój całego istnienia oparty na wysokim systemie wartości i najwyższych uczuciach!

Kolejna bardzo ważna wiedza ochronna, która istnieje od zawsze, ale była i jest nadal jako taka ukrywana. Jest nią tzw. zaginiony symbol!.

Dokładnie ten sam opisywany w książce " Zaginiony symbol" ... http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaginiony_symbol ale nie ujawniony, a raczej sugeruje się że go nie ma.
Oczywiście że jest i działa bardzo skutecznie ( kiedyś już o nim pisałam), jest to symbol ochronny, nie służy do żadnej walki, jedynie pełni role tarczy przed złem. Co to jest zło w tym wypadku? Wszystko co ma niższą wibracje od energii zawartej w tym znaku, on niesie w sobie najwyższą wibracje stwórczą . Jednak nie służy do stwarzania , a jedynie do ochrony i tylko w takim celu użyty naprawdę działa.

Ponieważ stoimy przed zagrożeniem wampiryzmem energetycznym na dosyć dużą skale , postanowiłam go upublicznić , umożliwić ochronę nim , bowiem walka ze złem nie przynosi oczekiwanego rezultatu, zła nie można zniszczyć żadną walką! Energia tego symbolu powoduje natychmiastowe odchodzenie zła, postawiony na zdjęciach, odcina dostęp wszystkim złym intencjom danej osoby , postawiony w przestrzeni, okna, drzwi, komputer, również blokuje ich dostęp.Położony w miejscach cieków , neutralizuje ich negatywne działanie.


Znak jest bardzo prosty ( wielkość mądrości zawarta jest w prostocie) kciukiem prawej reki , zgodnie z ruchem wskazówek zegara ( zaczynamy na 12 i na niej kończymy) rysujemy koło. Gdy jesteśmy ponownie na 12 (tym samym kciukiem cały czas) rysujemy kreskę pionowa do 6 , następnie nie odrywając kciuka od obwodu kola jedziemy nim do 9. Następnie rysujemy pozioma kreskę do 3. w taki sposób powstaje kolo z wewnętrznym krzyżem.Najsilniejszy z istniejących znaków! Ale to nie wszystko, w trakcie rysowania prawym kciukiem symbolu, mentalnie/ w myśli wypowiadamy następujące słowa, " Chrzczę cie w imię Ojca , Syna , Ducha Świętego i największej Boskiej Miłości! Jest to przekaz miłości bezwarunkowej Stwórcy , kto nie chce jej przyjąć lub nie jest jeszcze gotów na taki potencjał energetyczny musi odejść z jej przestrzeni.

I to cały sekret " zaginionego symbolu", a raczej ukrywanego przed Ludźmi z powodu jego mocy ochronnej! Jeszcze raz ten znak nie służy do żadnej walki! Spełnia tylko i wyłącznie role tarczy , napisany w przestrzeni świeci jasnym złotym światłem, jest doskonale widoczny dla widzących energie, jak również dla całego świata duchowego.



Używajcie go dla waszego bezpieczeństwa, niech wam służy dobrze, naprawdę działa, ja stosowałam go od dziecka nieświadomie w moich trudnych sytuacjach , zawsze działał, nigdy mnie nie zawiódł.
Dopiero kilka lat temu po przeczytaniu książki Dana Browna zrozumiałam co używam i jakie to ma naprawdę znaczenie.


ps. Dodam jeszcze iż ten znak jest również znakiem ochronnym Andegawenów ,ich dawnej wiedzy, która jest spuścizną z bardzo odległych czasów.Chrzest Jezusa w Jordanie odbył się z użyciem tego właśnie znaku, on działa ochronnie niezawodnie, ale w innych zabiegach regulacji energii jego moc związana jest z mocą energetyczna osoby używającej go, o tym trzeba wiedzieć.

Jeżeli ktoś potrafi zrobić i wstawić rysunek do tego tekstu, zapraszam, jak znajdę taki w sieci wstawię, dodam iż narysowany na kartce, powinien być na białej gładkiej czerwoną farbą.

to taki zwykły krzyż w kole , tylko rysowany czerwona farba, flamastrem.

wstawiłem jako załącznik /blueray21

Obrazek
Załączniki
kolko3.jpg
(3.97 KiB) Pobrany 1804 razy
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 02 paź 2013, 14:44

Pozwolę sobie dodać do tego co zamieściłyście szacowne, że tzw pasożyt energetyczny wcale nie potrzebuje używać, stosować jakichś tam wyszukanych metod ,,poboru energii" 8-)
Zgodnie z zasadą TAM JESTEŚ GDZIE TWOJA MYŚL wystarczy by np atrakcyjna kobieta oświadczyła facetowi, że np: ,,wyśle do ciebie maila" :)
Ano facio wchodzi na pocztę wchodzi i wchodzi i wchodzi i skupia się np na pani Iksińskiej i czeka i skupia się i czeka ...i czekaj Tadziu lata...i pani im więcej takich Tadziów ma tym lepiej dla niej oczywiście :D
Wystarczy wysłać kilka smsów do panów zainteresowanych by skupić ich uwagę na sobie ....
Oczywiście działa to i odwrotnie bo są panowie którzy działają w podobny sposób.
O celebrytach różnej maści pisał już nie będę bo te wszystkie fan cluby publikacje w gazetach ...sprawiają, iż ludzie wręcz utożsamiają się z nimi zatracając własną tożsamość... 8-)
No więc to może na tyle :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 02 paź 2013, 15:31

Hm, ten tego, potwierdzam w całej rozciągłości, używam od lat z dużymi efektami, można go spotkać np.w staroperskiej symbolice i magii (staroperski O EL MACH), znak ten znany jest również jako krzyż koptyjski. W takim np. Betlejem, znak ten można spotkać "na każdym rogu", w częściach "należących" do Koptów.

Ja bym rozszerzył jego działanie: ochronne, obronne i uzdrawiające.

Można go rysować lub mentalnie nakładać na śledzionę, gdyż ten organ głównie przyjmuje ataki energetyczne.


Ciekawa stronka opisująca różne krzyże, poz.27 to rzeczony krzyż:

http://krzyzpoludnia.republika.pl/krzyze.htm
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » środa 02 paź 2013, 16:59

Moim skromnym zdaniem każdy symbol ma swojego twórcę 8-)
No więc skupiając się na symbolu skupiasz się na jego twórcy.
Oczywiście im więcej skupiających tym mniej poboru od tej hm pojedynczej jednostki 8-)
Mniej wrażliwy nie poczuje w ogóle, a jakiś tam mały ból skasuje np Ibupromem :D
Oczywiście nie upieram się boć dla każdego co innego :D
to może pozdrawiam :lol:
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: barneyos » środa 02 paź 2013, 17:18

I tu że tak powiem, tak, ale...

Kiedy swojego czasu koncentrowałem dużo swojej uwagi na bardzo różnych znakach (a bo ja taki dziwny jestem, że wszystko sprawdzam se sam), zauważyłem taką oto zależność, a raczej podział.
Pewne znaki, takie raczej bardziej rozbudowane graficznie, z rozbudowanymi mantrami, były jakieś takie "nieczyste", tzn. zawsze kierowały mnie nie w tę stronę, w którą chciałem iść, i raczej trudno było z drogi tej zawrócić. Zawsze miały jakieś drugie dno, a gdy dopytywałem różnych takich tu (i tam), odpowiedzi były rodem z naszego sejmu, albo w stylu późny Enek, czyli dużo słów, mało treści.

Ale pojawiały się też pewne proste formy geometryczne, które nic nie narzucały, a zdawały się mówić: "sam wiesz, co masz zrobić". A odpowiedzi były zawsze jasne i zawsze takie same. Przy czym, im forma była prostsza, tym znak bardziej "czysty".

Dodatkowo dochodziła emanacja kolorystyczna znaku, co też dawało dużo do myślenia.

I tu nawiązując do Twojego postu - być może jest grupa znaków, która powstała wyłącznie po to, "by żyło się lepiej".

Oczywiście powyższe wnioski są wyłącznie wynikami moich badań (a raczej małych badań-ek) i mogę się mylić.


PS. Dodam, że nie wszystkie znaki są płaskie 2D, są też 3D, i więcej D jeśli tak zdefiniujemy inne płaszczyzny oddziaływania.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 02 paź 2013, 18:25

barneyos pisze:Hm, ten tego, potwierdzam w całej rozciągłości, używam od lat z dużymi efektami, można go spotkać np.w staroperskiej symbolice i magii (staroperski O EL MACH), znak ten znany jest również jako krzyż koptyjski. W takim np. Betlejem, znak ten można spotkać "na każdym rogu", w częściach "należących" do Koptów.

Ja bym rozszerzył jego działanie: ochronne, obronne i uzdrawiające.

Można go rysować lub mentalnie nakładać na śledzionę, gdyż ten organ głównie przyjmuje ataki energetyczne.


Ciekawa stronka opisująca różne krzyże, poz.27 to rzeczony krzyż:

http://krzyzpoludnia.republika.pl/krzyze.htm


Tak , ma on te trzy funkcje, ale pierwsza działa z pełną mocą energetyczną niezależnie od mocy używającego go, dwie pozostałe funkcje są uzależnione od wibracji użytkownika.

To jest symbol 4 żywiołów ich pełnej harmonijnej mocy połączonej energią miłości bezwarunkowej, stad 4 części w kole idealnie równe , żadna nie dominuje, nie ma walki. Kolor czerwony związany jest z 1 czakra , czakra życia, i on chroni wszystkie formy życia oraz przywraca im moc.Kolor biały , jego wibracja w kole to osiągnięta doskonałość powrotna rozszczepionego światła w drodze od czerwieni do bieli. Symbol jest bardzo prosty ale zawiera w sobie skumulowana energie świata duchowego i materialnego. w fizyczności widzimy go w dwuwymiarowym planie, na płaszczyźnie energetycznej jest przestrzenny wibruje złoto-białą energią.
Nie ma w nim żadnych podtekstów ukrytych , doskonale działa ochronnie , może używać go każdy, bez obaw.
Jak pisałam powyżej, sprawdzałam , jest niezawodny, postawiony gwarantuje doskonale iż żaden energetyczny wampir, ni zombi nie zbliży się do jego posiadacza.

A przecież jak nas powiadomili z ciemnej strony potrzebują przejąc chyba minimum 500 tys ludzi żeby zapewnić sobie energetyczne przetrwanie, zatem chwytają się rożnych sposobów żeby pozyskać energie i nosicieli.

ps. blu... dzięki za pomoc z obrazkiem.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 02 paź 2013, 19:21

I ten szacunek potrzeb (nie wiem zresztą na jakiej podstawie) dokładnie oddaje zamierzenie zdepopulowania ludzkości do maks 10% dzisiejszego zaludnienia ziemi. Wystarczyłoby do "wyżywienia", a mniejszym stadem dużo łatwiej kierować.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » środa 02 paź 2013, 20:03

W mniejszej ilości Ludzi w IV wymiarze nie odgrywa rola depopulacji, tam nie ma takich priorytetów ni potrzeb! Przekraczanie wymiarów ,to możliwość gotowych energetycznie Ludzi.Nie potrzeba nikogo wybudzać ze snu życia, szarpiąc go fizycznie , ni zmuszając do słuchania i czytania rzeczy , które go nie interesują.To się dzieje automatycznie, osiąganie wystarczającej wibracji , otwiera w nas 'śluzy" miedzywymiatrowe i rozumiemy dawniej nie rozumiane oraz nie akceptowane tematy z łatwością, nic na silę!
Zatem to co niektórzy mogą uznać w za wymuszona depopulacje nie jest nią, jest to naturalny akt wysiewu dojrzałych energetycznie do następnego etapu ziaren życia, ktorymi to MY jesteśmy.
Tu nie chodzi o ilość jedzenia, ni terytorium do zamieszkania, chodzi o gotowość dojrzałość do następnego etapu ewolucji. Nie wszyscy juz są gotowi, nie wszyscy juz mogą.
Zatem zrobią to później po przejściu następnego etapu samorozwoju.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 02 paź 2013, 21:21

Chodziło mi o zamierzoną przez Kabała depopulację na poziomie 3D.
Natomiast wampiryzm energetyczny w 4D, jeśli w ogóle możliwy, to powinien być odczuwalny i "widziany" bezpośrednio, jako, że jest to domena energii.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » środa 02 paź 2013, 21:33

ha, ha, ha :D
Bo ktos kto SAM takiemu "wampirowi" w pier*ol SAM nie da, to do konca bedzie tylko i wylacznie ... niewolnikiem.
Na tym polega sila bulawy marszalkowskiej, czy innych insygnii K R O L E W S K I C H.

Odwaga= oderwanie od symetrii (posluszenstwa) :lol:
0 x




Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 03 paź 2013, 10:35

Fair Lady pisze:ha, ha, ha :D
Bo ktos kto SAM takiemu "wampirowi" w pier*ol SAM nie da, to do konca bedzie tylko i wylacznie ... niewolnikiem.
Na tym polega sila bulawy marszalkowskiej, czy innych insygnii K R O L E W S K I C H.

Odwaga= oderwanie od symetrii (posluszenstwa) :lol:


Rola Króla jest ochrona , ochrona to nie zawsze walka, dlatego istnieją symbole ochronne , które blokują dostęp dla tych którzy usiłują wejść bezprawnie.

W nie każdym świecie prawo reguluje silna pięść i koniak, dawniej , ( wcale nie aż tak dawno temu, bynajmniej we Francji Król był gwarantem wykonawstwa, ustawionego prawa. Do Króla składano skargi on stal w obronie swojego ludu.

Rewolucja Francuska zmieniła te zasady , usiłowała wymazać całkowicie je z pamięci przez zmianę nazewnictwa i wprowadzenie nowego podziału prawno administracyjnego.

Od tej pory prawo nie broni człowieka, ono broni swoich zasad, tworzy coraz bardziej rozbudowana administracje i służy głównie jej dobru.
Wampir korzysta z energii walki, w niej jest ból , strach, cierpienie wszelakie, to jego pożywka , o nią mu chodzi , o jej niskie wibracje, zatem z wielka radością prowokuje wszelaki rozbój.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » czwartek 03 paź 2013, 10:51

Kiara - przeczytalam uwaznie Twoj apel glownie do kobiet, aby nie daly sie naciagac na pozeranie wampirowi energetycznemu poznanemu via komunikatory, czy media. Z tych najbardziej sprzyjajacych to chyba Skype. Od razu przemawia do zmyslow.
Ale... zdarzaja sie tez pozytywne strony, np. uleczenia z dlugotrwalych chorob, samotnosci, depresji. Nagle pojawia sie Taki wampir, czy rycerz wymarzony i zmienia sie percepcja otoczenia, nie widze w tym nic zlego, wrecz przeciwnie ;)

Co do insygnii krolewskich to wczoraj przypadkowo natknelam sie na artykuly o laskach marszalkowskich, kaduceuszach (bo nie wiedzialam co i zacz) oraz bulawach hetmanskich i krolewskich. I tam bylo jak wol napisane, ze wywodza sie od... maczugi, a to chyba nie bylo do glaskania. Szabla jest symbolem rycerskim, sluzy jak kazda bron do obrony i ataku, zalezy od strony zainteresowanej.

Dawno temu w necie przeczytalam ciekawy artykul, po czym rozpoznac atak wampira energetycznego. I byla mowa o tym, ze takie cos (czy energia) zaczynaja wchodzic w cialo od kolan. Nie wiem dlaczego wlasnie tak...
Zapamietalam to sobie, i kiedys podczas rozmowy ze znajomymi uslyszalam, ze jakas pani X cierpi ostatnio na bole w kolanach - wtedy wyszeptalam tylko - zostaw ja w spokoju, no i plus tam pare innych odpowiednich zwrotow, mialam wrazenie, ze wampir zrozumial.

Zachecam przy tym do cwiczen odciazajacych kolana!
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: barneyos » czwartek 03 paź 2013, 11:06

No to ciekawe, kiedyś znajomy bioterapeuta opowiadał mi o czakrze życia, która to znajduje się pomiędzy nogami człowieka na wysokości stóp, a gdy zbliża się kres życia, czakra unosi się powoli do wysokości kolan, i jak dojdzie do kolan, to finito.

Może dlatego te wampirki nie ruszają tej części ciała.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 03 paź 2013, 11:30

Fair Lady pisze:Kiara - przeczytalam uwaznie Twoj apel glownie do kobiet, aby nie daly sie naciagac na pozeranie wampirowi energetycznemu poznanemu via komunikatory, czy media. Z tych najbardziej sprzyjajacych to chyba Skype. Od razu przemawia do zmyslow.
Ale... zdarzaja sie tez pozytywne strony, np. uleczenia z dlugotrwalych chorob, samotnosci, depresji. Nagle pojawia sie Taki wampir, czy rycerz wymarzony i zmienia sie percepcja otoczenia, nie widze w tym nic zlego, wrecz przeciwnie ;)

Co do insygnii krolewskich to wczoraj przypadkowo natknelam sie na artykuly o laskach marszalkowskich, kaduceuszach (bo nie wiedzialam co i zacz) oraz bulawach hetmanskich i krolewskich. I tam bylo jak wol napisane, ze wywodza sie od... maczugi, a to chyba nie bylo do glaskania. Szabla jest symbolem rycerskim, sluzy jak kazda bron do obrony i ataku, zalezy od strony zainteresowanej.

Dawno temu w necie przeczytalam ciekawy artykul, po czym rozpoznac atak wampira energetycznego. I byla mowa o tym, ze takie cos (czy energia) zaczynaja wchodzic w cialo od kolan. Nie wiem dlaczego wlasnie tak...
Zapamietalam to sobie, i kiedys podczas rozmowy ze znajomymi uslyszalam, ze jakas pani X cierpi ostatnio na bole w kolanach - wtedy wyszeptalam tylko - zostaw ja w spokoju, no i plus tam pare innych odpowiednich zwrotow, mialam wrazenie, ze wampir zrozumial.

Zachecam przy tym do cwiczen odciazajacych kolana!



Jak komuś o drodze z doświadczeniami amantów wampirów, to jego wybór, moja rola jest informować i globalnym nadużyciom powiedzieć STO!

Z insygniami królewskimi jest jak z nożem, użycie ich jest zależne od intencji używającego,zatem zależnie kto ma jakie zamiary tak je zobaczy i opisze. Co do ataków wampirów , to niskie przestrzenie Biegaja dostępnych im punktowy energetycznych, bywa ze nóg, ale nie jest to norma, bo znając techniki używają je ze skutkiem , zazwyczaj wchodzą rzez czakrę korony , lub czakrę na karku.

Czakra dysk od stoami jest niedostępna do manipulacji rzez inne osoby , nią dysonuje Energia niewcielona każdego z nas. Energia życia wychodzi od dół do góry, do czakry serca , gdy jej sięga , losy człowieka są przesadzone, z tej pozycji nigdy nie cofa się w dół. Z pozycji niższych czakr może to nastąpić.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Fair Lady
Posty: 1526
Rejestracja: czwartek 25 kwie 2013, 10:12
x 1
x 14
Podziękował: 576 razy
Otrzymał podziękowanie: 952 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Fair Lady » piątek 04 paź 2013, 11:22

Kiedys uslyszalam takie zdanie, ze wlasciwie wszyscy jestesmy wampirami, bo zywimy sie energiami. Jedno zzera drugie. Roznica polega na jakosci przebiegu tego procesu. Raz ten wampir przybierze postac jakiegos polityka, innym razem sasiada, jeszcze innym razem podrywacza z komunikatorow spolecznych. Wszystkich laczy wspolny cel - chec wygranej, nasycenie sie, satysfakcja.

W Projekcie Camelot ostatnio pokazalam wywiad z pewnym arystokrata z Sycylii. On mowi zupelnie otwarcie o roli Jezuitow i ich potedze. A pare dni temu wyczytalam o Janie od Boga, brazylijskim uzdrowicielu, ktory wiele lat byl szykanowany, wieziony, ponizany, choc uzdrowil tysiace osob (nota bene z Polski tez organizuja wyprawy). Dopiero w 2002 uzyskal oficjalna zgode na prowadzenie osrodka.
W ogrodzie tego Centrum uzdrawiania stoi popiersie Ignacego Loyoli jego przewodnika i idola.
To jak to w koncu jest? Czyzby byla inna cena za uzdrowienie? Jakis tajemniczy cyrograf?

:roll:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 04 paź 2013, 11:35

tak, tak, teraz mamy celebrytów, co było przez 2tys. lat w innej formie prezentowane:
Przywódcy Kościoła często byli głodnymi pochlebstw "narcyzami", których "niezdrowo prowokowali ich dworzanie". "Dwór to trąd papiestwa" - mówił w wywiadzie dla włoskiego dziennika "La Repubblica" papież Franciszek. Wyznał, że bywa "antyklerykałem"

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,14700323,Pap ... z2gkCZGpLg

http://krystal28.wordpress.com/2013/10/ ... -kosciola/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 04 paź 2013, 14:22

Fair Lady pisze:Kiedys uslyszalam takie zdanie, ze wlasciwie wszyscy jestesmy wampirami, bo zywimy sie energiami. Jedno zzera drugie. Roznica polega na jakosci przebiegu tego procesu. Raz ten wampir przybierze postac jakiegos polityka, innym razem sasiada, jeszcze innym razem podrywacza z komunikatorow spolecznych. Wszystkich laczy wspolny cel - chec wygranej, nasycenie sie, satysfakcja.

W Projekcie Camelot ostatnio pokazalam wywiad z pewnym arystokrata z Sycylii. On mowi zupelnie otwarcie o roli Jezuitow i ich potedze. A pare dni temu wyczytalam o Janie od Boga, brazylijskim uzdrowicielu, ktory wiele lat byl szykanowany, wieziony, ponizany, choc uzdrowil tysiace osob (nota bene z Polski tez organizuja wyprawy). Dopiero w 2002 uzyskal oficjalna zgode na prowadzenie osrodka.
W ogrodzie tego Centrum uzdrawiania stoi popiersie Ignacego Loyoli jego przewodnika i idola.
To jak to w koncu jest? Czyzby byla inna cena za uzdrowienie? Jakis tajemniczy cyrograf?

:roll:



Ależ Jezuici są super wyszkolona technicznie armią, wzięli przyszłość .... w swoje ręce, Ignaś dał ciała już dawno temu i wykorzystał wiedzę przekazana mu rzez Katarzynę Andegaweńską przeciw niej i całemu ziemskiemu pozytywowi , jego zdaniem oczywiście negatywowi! Chciał zniszczyć całkowicie linie rodów królewskich ( szczególnie Andegawenów} , bo nie mógł poślubić ukochanej , która była córką pary królewskiej, próg pochodzeniowy dla niego był nie do przekroczenia . Zemsta przysłoniła mu rozum, ale jak dowiedział się czym , jaką wiedzą dysonuje dzięki Katarzynie , wszedł szybko i doskonale w role despotycznego władcy świata i nie tylko , bo wiedział dobrze od Katarzyny, jaki zasięg mają ziemskie wydarzenia. Miłość wówczas przestała się liczyć , chciał całej wiedzy, porwał Katarzynę ze swoimi 5 towarzyszami doprowadził do seksu.... i co, i nic, bo , owszem połączenie kobiety i mężczyzny tak! Ale nie na zasadzie jazd erotycznych ! Nie! Nie, nie, o to, w tym chodzi , kto ma takie wizje juz przegrał na wstępie.... ;) :lol:

Jezuici , Ignacy zawarli pakt z Watykanem i prowadzili cały czas swoją zakulisową grę , która trwa do teraz, wiedzieli kiedy rozegra się finał i chcą przejąc , całą póle z tej wielotysiącletniej rozgrywki! Nic z tego mili moi , karty w tej grze nie wszystkie juz są na stole! pozostał Joker , który przebija WSZYSTKO!

Zatem cala ta zagrywka Franciszka z jego niby ubóstwem..... ( o majątkach Jezuitów się milczy!} jak dla mnie jest rozgrywką na sfrustrowanej publiczności , pełnej emocji i rozżalenia , karmionej watykańskimi niemoralnymi zachowaniami poprzedniej załogi. A, za kulisami co niektórzy zacierają juz rączki.... :twisted: strojąc się w szaty zwycięzców!

Nic z tego! Wracając do drugiej opcji skompromitowanych Żydów.... skoro wiemy iż ten świat , to dominacja ludzi bez Duszy, wiedzieć tez trzeba iż są oni dokładnie wszędzie ! Te kopie wcielane są we wszystkie ziemskie linie genetyczne! W środ Żydów jest ich mnóstwo! Oficjalnie reprezentują Żydów , no bo etnicznie rzez urodzenie nimi są, ale wcześniej albo byli konwertytami, albo przejmowali w różny sposób ciała materialne, obecnie juz absolutnie naturalnie są w grupie etnicznej i na dodatek zazwyczaj bywają niezmiernie religijni, tak iż wręcz walczą o jej zachowanie w najbardziej pierwotnej formie! Sporo jest osób na eksponowanych stanowiskach tworzących polityk ( wcale nie koniecznie oficjalnie znani] , a tak naprawdę działają na niekorzyść Żydów , blokując im wiele możliwości na arenie światowej, utrzymując ich w ciągłym strachu , od presją światowej nienawiści .No bo Żydzi ... tak , albo tak... jednak jak by nie było zawsze źle!
Ta zagrywka jest prosta , tworzy się zagrożenie zewnętrzne dla Żydów, oraz zagrożenie zewnętrzne przez Żydów! Zajmuje się umysły jednych i drugich reżyserowanymi sytuacjami i kieruje ich uwagę na walkę obronną, tak że nie mają już czasu analizować co jest przyczyną prawdziwą tych konfliktów, będąc w ciągłym skupieniu na obronie!

Żeby było ciekawie dodam tylko , wcale bym nie była zdziwiona , gdyby się okazało iż szefami Mossadu i CiA są ludzie bez Dusz! Ale to inny temat , to tylko mała dygresja w całokształcie.
Ale... zawsze zastanawiało mnie kto , no kto! ma największy interes z energii , strachu , bólu , cierpienia i śmierci , której taki nadmiar tworzą ludzie w wojnach mniejszych i większych, po co, jest utrzymywany strach na ziemi i dlaczego ewolucja dochodząca do pewnego momentu maksa jest całkowicie niszczona , wszystko zaczyna się od nowa!! Zacierane są dokładnie ślady poprzedniej! Dlaczego!! Kto z tego ma największe zyski , kto potrzebuje niewolników i komu na tym zależy żeby siać taką dezinformacje, żeby Ludzkość utrzymywać ciągle w niezgodzie i w mentalnym wiezieniu nienawiści!!!

Tego nie robią sobie LUDZIE na taka skale! Ludzie chcą ewolucji , Dusza pragnie dobra i miłości, ma naturalne wewnętrzne dążenia do lepszego! Jedynie ludzie bez DUSZY , programy wcielane nie maja takich dążeń, im potrzebni są dostawcy energii , bez niej i niewolników LUDZKICH nie mogli by istnieć!
Zatem muszą tworzyć takie scenariusze w których uzależniają Ludzi ich słabościami, graja na ich doskonale poznanych emocjach , używają szantażu , zastraszeń , wykorzystują niewiedze i ukrywają wiedzę prawdziwa, manipulując jej małymi fragmentami!

Koniec tego! Dosyć , wystarczy, mówię NIE! NIE! NIE! BASTA! już pora na nasze zjednoczenie przez prawdziwą wiedzę.

Ten całokształt , to jest dopiero wampiryzm energetyczny!

poczytam Lady... co wstawiłaś o Jezuitach, ja mam o nich swoje zdanie i to nie do podważenia, o nie!
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 04 paź 2013, 16:10

Kiaro, ten ostatni tu post współgra z twierdzeniami, dociekaniami i wnioskami Laury Jadczyk - tej od dawnych channelingów Kasjopean. Co więcej ona twierdzi, że psychopaci to właśnie elita tych ludzi.
Z któregoś channelingu wspomnianych Kasjopean wynikało wprost - podane w %, że najwięcej psychopatów jest właśnie w Izraelu - 13%, w USA 6% - nie pamiętam gdzie, ale najniższy odsetek to było 2%. Na stronach Laury było i zapewne jest mnóstwo materiału na ten temat, nawet mieli swoją nazwę dla tych ludzi bez duszy, ale pamięć mam za krótką, choć dobrą.
Był też procentowy szacunek ich udziału w populacji i wychodziło, że jest to około 40%.
W sumie wyszło, że są nie do odróżnienia fizycznie, choć próbowano zrobić zestaw charakterystycznych cech.
Teraz zespół Laury skupia się na zagrażających nam asteroidach, globalnym ochładzaniu się planety oraz zjawiskach geofizycznych.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 04 paź 2013, 17:50

Ja wcale bym nie powiedziała iż ludzi bez dusz najwięcej jest w Israelu, o nie, chociaz i tam oni są. Moim zdaniem procentowo jest ich więcej niż 4o%, oj więcej.Ten fakt jest znany od bardzo dawna, nie jest wielką istotnością identyfikacja miejsce gdzie są , bo większość z nich nie wie kim są , czuja się ludźmi i niech tak pozostanie. Nie mamy prawa prowadzić jakiejś czystki etnicznej. Kierowanie uwagi na Israel i tworzenie nienawiści ma swój bardzo określony odwieczny cel.

Te preparowane 2 wywiady niby odkrywają jakąś ukrytą wiedzę, a tak naprawdę , gmatwają ja i manipulują informacja w bardzo określonym kierunku.
Nikt z takimi zakulisowymi powiązaniami nie odsłania ich publikując wywiad w necie, o nie! to dobre dla naiwnych szukających taniej sensacji, mówi się tylko o tym co jest znane i w sposób ośmieszający tych , którzy są niewygodni.
Jest dużo tych , co się nabiorą na ta tania sensacje.... ;) :lol: , a prawda i tak pływać sobie będzie od spodem.... :twisted:

Nie ludzie bez Dusz są nie do odróżnienia w masie innych ludzi, tym bardziej że jest ich większość zdecydowana. Jedynie inność energii , którą niosą w sobie może być widoczna przez widzących, oraz ich sposób życia, ale bywają bardzo nowoczesne programy i nikt nie wie czy są to reakcje spontaniczne czy zaprogramowane do realizacji z wielką szybkością . Ci ludzie nie są w stanie przeżywać głębokich uczuć , bazują na emocjach i kalkulacji opłacalności, pomimo iż mówią o uczuciach nie doświadczają ich głębi, nie żyją nimi. A wręcz źle czują się w ich przestrzeni , ich atmosfera ich drażni i wywołuje strach, staja się zirytowani .


Obrazek
pomimo iż ich dostrzegam nie myślę o nich jak o robotach, oni maja odczucia, czuja ból i tez jest im ciężko żyć, zatem niech każdy zajmie się sobą swoim losem i ocenia siebie, mając wiedzę o tym co jest obok nas, by nie stać się po raz kolejny ofiarą..
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 04 paź 2013, 18:34

Ja wcale bym nie powiedziała iż ludzi bez dusz najwięcej jest w Israelu, o nie, chociaz i tam oni są. Moim zdaniem procentowo jest ich więcej niż 4o%, oj więcej.Ten fakt jest znany od bardzo dawna, nie jest wielką istotnością identyfikacja miejsce gdzie są , bo większość z nich nie wie kim są , czuja się ludźmi i niech tak pozostanie. Nie mamy prawa prowadzić jakiejś czystki etnicznej. Kierowanie uwagi na Israel i tworzenie nienawiści ma swój bardzo określony odwieczny cel.

Te preparowane 2 wywiady niby odkrywają jakąś ukrytą wiedzę, a tak naprawdę , gmatwają ja i manipulują informacja w bardzo określonym kierunku.
Nikt z takimi zakulisowymi powiązaniami nie odsłania ich publikując wywiad w necie, o nie! to dobre dla naiwnych szukających taniej sensacji, mówi się tylko o tym co jest znane i w sposób ośmieszający tych , którzy są niewygodni.
Jest dużo tych , co się nabiorą na ta tania sensacje.... ;) :lol: , a prawda i tak pływać sobie będzie od spodem.... :twisted:

Nie ludzie bez Dusz są nie do odróżnienia w masie innych ludzi, tym bardziej że jest ich większość zdecydowana. Jedynie inność energii , którą niosą w sobie może być widoczna przez widzących, oraz ich sposób życia, ale bywają bardzo nowoczesne programy i nikt nie wie czy są to reakcje spontaniczne czy zaprogramowane do realizacji z wielką szybkością . Ci ludzie nie są w stanie przeżywać głębokich uczuć , bazują na emocjach i kalkulacji opłacalności, pomimo iż mówią o uczuciach nie doświadczają ich głębi, nie żyją nimi. A wręcz źle czują się w ich przestrzeni , ich atmosfera ich drażni i wywołuje strach, staja się zirytowani .
pomimo iż ich dostrzegam nie myślę o nich jak o robotach, oni maja odczucia, czuja ból i tez jest im ciężko żyć, zatem niech każdy zajmie się sobą swoim losem i ocenia siebie, mając wiedzę o tym co jest obok nas, by nie stać się po raz kolejny ofiarą..

psychopaci, mogą być zarówno w środ tych bez dusz jak i tych z duszami, ta ułomność spowodowana jest brakiem wyższych uczuć , brakiem empatii, widzeniem wyłącznie własnego dobra. Ta grupa ludzi nie potrafi odróżniać wartości czynów, i wszystko co nie działa na jej korzyść , traktuje jako wrogie sobie. Oni mając niskie poczucie własnej wartości , starają się za wszelka cenę obniżyć cudza, żeby siebie podnieść w ten sposób w oczach innych ludzi, graja role wiecznie skrzywdzonych i niszczonych przez innych. Graja, przed innymi ludźmi role ofiary, chociaż tak naprawdę wyszukują w śród otoczenia kolejnych ofiar na których żerują.
Zwyczajnie są to ludzie jeszcze mało dojrzali uczuciowo , obecny czas przyspieszonego rozwoju duchowego odsłania ich mentalność, bo nie nadążają za odnoszącą się wibracją.
Obecnie jest to powód rozpadania się wszystkich związków , zarówno małżeńskich jak i innych układów, jedni wibrują wysoka częstotliwością uczuć i chcą równego partnerstwa, a inni niską i oczekują poddaństwa. z tego powodu istnieje tak wiele nieporozumienie , i brak możliwości dogadywania się, bo ludzie widza swoje tematy rzez inny pryzmat zrozumienia i inaczej odbierają swoje dobro. Nie ma możliwości zażegnania konfliktu, bo nie ma płaszczyzny porozumienia i to jest kwintesencja tematu psychopaci.
Jedni , psychopaci nie akceptują dobra strony przeciwnej , a ci drudzy nie godzą się już dłużej na role ofiary. Zwyczajnie ludzkość rozwinęła wrażliwość i buntuje się przeciw roli niewolnika, a ta rola jest wbudowana w wielość naszych życiowych tematów, od dziecka, rzez szkole i wychowanie, o małżeństwo i religie.

Zatem jak z tego wyjść... zmienić układy, towarzyskie, zawodowe, małżeńskie, nie być niewolnikiem cudzych myśli (religie i duchowość z wzorcem wszystko i najlepiej wiedzących mistrzów] ale i szkoły, które tak naprawdę nie uczą samodzielnego myślenia, a tylko wymuszają pamięciowe opanowanie wcześniej rzez kogoś przygotowanego materiału! Znowu powielanie cudzych myśli.... zdajesz jak potrafisz je odtworzyć!

Nowe czasy , to samodzielna analiza z zaufaniem we własne odczucia i odkrywanie swojego dobra, ale tez akcentacja cudzego na równi z własnym! W takich układach nie ma juz psychopaty ,tych , którzy żywią się energią swojej ofiary, a jak zabraknie ofiary... co dzieje się z psychopatą... umiera z głodu, bo sam nie potrafi żyć we współczesnych warunkach wyższej wibracji! Oni nie akceptują żadnych zmian, chcą być władcami zarządzającymi innymi, , a to się równa wampiryzmowi energetycznemu, płacimy im swoja energia życia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 04 paź 2013, 18:37

blueray21 pisze:Kiaro, ten ostatni tu post współgra z twierdzeniami, dociekaniami i wnioskami Laury Jadczyk - tej od dawnych channelingów Kasjopean. Co więcej ona twierdzi, że psychopaci to właśnie elita tych ludzi.
Z któregoś channelingu wspomnianych Kasjopean wynikało wprost - podane w %, że najwięcej psychopatów jest właśnie w Izraelu - 13%, w USA 6% - nie pamiętam gdzie, ale najniższy odsetek to było 2%. Na stronach Laury było i zapewne jest mnóstwo materiału na ten temat, nawet mieli swoją nazwę dla tych ludzi bez duszy, ale pamięć mam za krótką, choć dobrą.
Był też procentowy szacunek ich udziału w populacji i wychodziło, że jest to około 40%.
W sumie wyszło, że są nie do odróżnienia fizycznie, choć próbowano zrobić zestaw charakterystycznych cech.
Teraz zespół Laury skupia się na zagrażających nam asteroidach, globalnym ochładzaniu się planety oraz zjawiskach geofizycznych.



Ja wcale bym nie powiedziała iż ludzi bez dusz najwięcej jest w Israelu, o nie, chociaz i tam oni są. Moim zdaniem procentowo jest ich więcej niż 4o%, oj więcej.Ten fakt jest znany od bardzo dawna, nie jest wielką istotnością identyfikacja miejsce gdzie są , bo większość z nich nie wie kim są , czuja się ludźmi i niech tak pozostanie. Nie mamy prawa prowadzić jakiejś czystki etnicznej. Kierowanie uwagi na Israel i tworzenie nienawiści ma swój bardzo określony odwieczny cel.

Te preparowane 2 wywiady niby odkrywają jakąś ukrytą wiedzę, a tak naprawdę , gmatwają ja i manipulują informacja w bardzo określonym kierunku.
Nikt z takimi zakulisowymi powiązaniami nie odsłania ich publikując wywiad w necie, o nie! to dobre dla naiwnych szukających taniej sensacji, mówi się tylko o tym co jest znane i w sposób ośmieszający tych , którzy są niewygodni.
Jest dużo tych , co się nabiorą na ta tania sensacje.... ;) :lol: , a prawda i tak pływać sobie będzie od spodem.... :twisted:

Nie ludzie bez Dusz są nie do odróżnienia w masie innych ludzi, tym bardziej że jest ich większość zdecydowana. Jedynie inność energii , którą niosą w sobie może być widoczna przez widzących, oraz ich sposób życia, ale bywają bardzo nowoczesne programy i nikt nie wie czy są to reakcje spontaniczne czy zaprogramowane do realizacji z wielką szybkością . Ci ludzie nie są w stanie przeżywać głębokich uczuć , bazują na emocjach i kalkulacji opłacalności, pomimo iż mówią o uczuciach nie doświadczają ich głębi, nie żyją nimi. A wręcz źle czują się w ich przestrzeni , ich atmosfera ich drażni i wywołuje strach, staja się zirytowani .
pomimo iż ich dostrzegam nie myślę o nich jak o robotach, oni maja odczucia, czuja ból i tez jest im ciężko żyć, zatem niech każdy zajmie się sobą swoim losem i ocenia siebie, mając wiedzę o tym co jest obok nas, by nie stać się po raz kolejny ofiarą..

psychopaci, mogą być zarówno w środ tych bez dusz jak i tych z duszami, ta ułomność spowodowana jest brakiem wyższych uczuć , brakiem empatii, widzeniem wyłącznie własnego dobra. Ta grupa ludzi nie potrafi odróżniać wartości czynów, i wszystko co nie działa na jej korzyść , traktuje jako wrogie sobie. Oni mając niskie poczucie własnej wartości , starają się za wszelka cenę obniżyć cudza, żeby siebie podnieść w ten sposób w oczach innych ludzi, graja role wiecznie skrzywdzonych i niszczonych przez innych. Graja, przed innymi ludźmi role ofiary, chociaż tak naprawdę wyszukują w śród otoczenia kolejnych ofiar na których żerują.
Zwyczajnie są to ludzie jeszcze mało dojrzali uczuciowo , obecny czas przyspieszonego rozwoju duchowego odsłania ich mentalność, bo nie nadążają za odnoszącą się wibracją.
Obecnie jest to powód rozpadania się wszystkich związków , zarówno małżeńskich jak i innych układów, jedni wibrują wysoka częstotliwością uczuć i chcą równego partnerstwa, a inni niską i oczekują poddaństwa. z tego powodu istnieje tak wiele nieporozumienie , i brak możliwości dogadywania się, bo ludzie widza swoje tematy rzez inny pryzmat zrozumienia i inaczej odbierają swoje dobro. Nie ma możliwości zażegnania konfliktu, bo nie ma płaszczyzny porozumienia i to jest kwintesencja tematu psychopaci.
Jedni , psychopaci nie akceptują dobra strony przeciwnej , a ci drudzy nie godzą się już dłużej na role ofiary. Zwyczajnie ludzkość rozwinęła wrażliwość i buntuje się przeciw roli niewolnika, a ta rola jest wbudowana w wielość naszych życiowych tematów, od dziecka, rzez szkole i wychowanie, o małżeństwo i religie.

Zatem jak z tego wyjść... zmienić układy, towarzyskie, zawodowe, małżeńskie, nie być niewolnikiem cudzych myśli (religie i duchowość z wzorcem wszystko i najlepiej wiedzących mistrzów] ale i szkoły, które tak naprawdę nie uczą samodzielnego myślenia, a tylko wymuszają pamięciowe opanowanie wcześniej rzez kogoś przygotowanego materiału! Znowu powielanie cudzych myśli.... zdajesz jak potrafisz je odtworzyć!

Nowe czasy , to samodzielna analiza z zaufaniem we własne odczucia i odkrywanie swojego dobra, ale tez akcentacja cudzego na równi z własnym! W takich układach nie ma juz psychopaty ,tych , którzy żywią się energią swojej ofiary, a jak zabraknie ofiary... co dzieje się z psychopatą... umiera z głodu, bo sam nie potrafi żyć we współczesnych warunkach wyższej wibracji! Oni nie akceptują żadnych zmian, chcą być władcami zarządzającymi innymi, , a to się równa wampiryzmowi energetycznemu, płacimy im swoja energia życia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ