Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Energetyczne wampiry.

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » poniedziałek 15 maja 2017, 19:00

Trzecia w nocy godziną demonów.

Teologia teologią, ale jedną z pierwszych rzeczy po moim przebudzeniu jakich doświadczyłem były manifestacje demoniczne. Chyba kilka lat temu napisałem o kwestii mikołajkowej.

Jak mogą się zachować strażnicy obozu jenieckiego, kiedy ucieka im więzień?

Myślę, że ten filmik, który notabene umieszczałem doskonale to obrazuje:



https://youtu.be/TxNL1aCGJuA?list=PLtKEn_YlEOuBb7ZyIVRCiRN28ch8tKb6p


Kiedy więzień zaczyna myśleć, demony zagłuszają go światem: fajna muzą, fanatycznie uprawianym sportem, obrzędami religijnymi..

Obecnie wiarę w Boga zastępuje bardzo niebezpieczny ruch new age i wszelkie uniwersalne świadomości.

Wyjście z niewoli skutkuje ściganiem od strony świata duchowego. Jednym z objawów jest budzenie nocne i to dokładnie o godzinie trzeciej.

Fakt ten znam na podstawie relacji i świadectw innych osób i nie jest temat nieznany.

Nie dotyczy to jednak tylko chrześcijan czy przebudzonych ludzi.
Trzecionocne budzenie jest także typowe dla ludzi stosujących używki, a więc bez względu na wiarę. chrześcijanie są wyjątkowo nękani, ale ci grzeszący.

Dlaczego demony upodobały sobie akurat godzinę trzecią?

Ponieważ jest to to dokładnie 12 godzin po ostatnim czasie, kiedy Jezus Chrystus umarł. 3:00 jest całkowitym przeciwieństwem trzeciej po południu. Bez względu na strefę czasową.



15:00 jest czasem, gdy Jezus umarł, a Jego Duch zstąpił do ​​piekła, aby ogłosić zwycięstwo Ducha w więzieniu aż do trzeciego dnia. 3 w nocy jest dokładnie odwrotnie. Wtedy złe duchy piekieł uwalniają siły demoniczne.
3 nad ranem jest wystarczająco daleko od zachodu słońca-zmierzchu do świtu rano. O 3 nad ranem niebo jest ciemne, czasami zupełnie ciemne. Ciemność jest mocą demonów i złych duchów. Lubią ciemność, ponieważ światłość może być dla nich nieznośna.
Dlatego wielu okultystów, ekspertów paranormalnych, praktykujących voodoo i czarnych magów przyznaje, że 3:00 jest godziną, gdy czary są najpotężniejsze. Nawet czarne novenny i czarne masze są wykonywane o 3 nad ranem.
Krótko mówiąc, jeśli często obudzisz się, widząc zegar dokładnie o 3:00, możesz potraktować to jako ostrzeżenie.

Zazwyczaj takie budzenie mieści się między 2 a 3.30 w nocy.

Jest to poważna sprawa. Jeśli jesteś osoba wierzącą, a budzisz się o trzeciej w nocy, to prawdopodobnie coś jest nie tak z Tobą. Być może żyjesz w braku przebaczenia, nienawiści, żalu. Po prostu dajesz jakąś furtkę demonom.

Obrazek

Jednak może być tez tak, że jesteś przeszkodą dla demonów, może kogoś ewangelizujesz, działasz na rzecz Królestwa Niebieskiego i chcą po prostu nękać.


http://detektywprawdy.pl/2017/05/10/trz ... a-demonow/
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 18 maja 2017, 07:20

ja mam na co dzień do czynienia z wampirami energetycznymi :( pracuję w handlu i ludzie /klienci naprawdę potrafią wyssać wszystkie siły witalne z człowieka. Nie pracuje ciężko fizycznie ale po pracy przychodzę tak zmasakrowany psychicznie że chyba fizyczna praca ze spokojną bańą nie może się do tego równać
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 18 maja 2017, 08:10

grzegorzadam co ty ,zaraziłeś się od pawelz ????? :D Tak na poważnie to słyszałam że 2-3 w nocy to są godziny kiedy mamy wizyty obcych lub jesteśmy uprowadzani na pokład ,niektórzy właśnie ET nazywają siłami demonicznymi .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 18 maja 2017, 08:19

może jest jakaś obrona przed takimi typami co dręczą psychicznie?
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 18 maja 2017, 08:54

..sam się zastanawiam nad stanami wyczerpania energetycznego- własnego,-
tyle, że nie wiem czy to coś naturalnego, może na drugim biegunie działania,-
jakiś instalacji energetycznych, czy tzw. "wampiry" energ.,-
z drugiej strony "Panta rhei" i wszystko jest w bezustannym ruchu,-
i wymiana energii następuje bez ustanku, z tym że z pewnością,-
mamy też pasożyty w naszym otoczeniu.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 18 maja 2017, 08:58

Kiszka pisze:może jest jakaś obrona przed takimi typami co dręczą psychicznie?


Pewnie jakaś " biała magia " nie wiem ,ale ja mam od kilku lat mam jeden sposób .Wykonuję gest ręką jakbym chciała tego kogoś odepchnąć i robię znak X ;) Pomaga !

Co do wizyt nocnych to nie wiem czy jest jakiś sposób ,może wyraźny i głosny sprzeciw ?

ja mam na co dzień do czynienia z wampirami energetycznymi :( pracuję w handlu i ludzie /klienci naprawdę potrafią wyssać wszystkie siły witalne z człowieka. Nie pracuje ciężko fizycznie ale po pracy przychodzę tak zmasakrowany psychicznie że chyba fizyczna praca ze spokojną bańą nie może się do tego równać


Doskonale wiem co czujesz .... ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 18 maja 2017, 09:05

z własnego (niestety) doświadczenia stwierdzam że na 100% są jednostki, które poprostu swym jestestwem i stylem bycia, rozmową poprostu wykańczają człowieka. Dosłownie czuć jak ulatuje siła z ciała
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: abcd » czwartek 18 maja 2017, 09:09

>Kiszka<, dobrym i w moim przypadku skutecznym sposobem jest nałożenie środkowego palca opuszkiem na paznokieć kciuka.
Pamiętaj, prawa ręka oddaje energię, a lewa przyjmuje więc w zależności od potrzeb tak stosuj blokady.
Niekiedy jednocześnie obie ręce trzeba zblokować ale wyczujesz co i jak.
Równie dobry jest gest figi ale to troszkę śmiesznie wygląda zwłaszcza jak wykonujesz taką pracą jaką wykonujesz i wielu może odebrać taki układ dłoni opacznie - bo mało kto wie czemu owe układy palców służą.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiszka
Posty: 1163
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 19:24
x 22
x 57
Podziękował: 2675 razy
Otrzymał podziękowanie: 1203 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Kiszka » czwartek 18 maja 2017, 09:24

@abcd dziękuję za wskazówki. będę się uczył tak czynić. mam nadzieję, że zadziała 8-)
0 x


Czołem Wielkiej i wolnej Polsce!

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 18 maja 2017, 17:42

chanell pisze:grzegorzadam co ty ,zaraziłeś się od pawelz ????? :D

Panie uchowaj!
Ale codziennie od 2 tygodni budzę się koło 3-iej i potem zasypiam koło 5-ej...
I tak mi się ten wpis nawinął sam... ;)
Dziwne, kurde balans :D
Wyłączę dzisiaj Wifi przed snem... Może mnie wybudza.
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 18 maja 2017, 19:05

..puść sobie do snu muze 432Mhz :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
grzegorzadam
Moderator
Posty: 13132
Rejestracja: czwartek 26 cze 2014, 17:02
x 108
x 679
Podziękował: 30186 razy
Otrzymał podziękowanie: 19674 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: grzegorzadam » czwartek 18 maja 2017, 20:48

Mam takie 3 rytmiczne kawałeczki Status Quo w 432 - przypomniałem sobie, a lubię tych
grzecznych rokendrolowców ;)
Tylko w MP3..

I takie:
https://www.youtube.com/results?search_query=440+hz+vs+432+hz+

Analiza zmiany 432 MHZ:
Konspiracja stroju A-440 Hz

Dlaczego zmieniono strój instrumentów muzycznych na A-440 HZ?

Wprost trudno uwierzyć, do jakiego stopnia jesteśmy przez świat szatana oszukiwani. Okazuje się, że muzyka jest najważniejszym nośnikiem szatańskich doktryn - czyli doktryny lucyferiańskiej o tym samym deprawacji tych, którzy jej słuchają. Ale to nie wszystko!

Strój instrumentów muzycznych - ujednolicony na całym świecie jest także konspiracją. Strojenie wszelkich instrumentów do podstawowego dźwięku A - 440 Hz jest więc także konspiracją przeciwko ludzkości.

Całość:
http://www.zbawienie.com/konspiracjaa440.htm

Będę się ''jonizował'' :D
A może by tak temat o tym, bo chyba ni ma?
0 x


życie ma tylko dożywotnią gwarancję, przeżyj je ciekawie,
jak nie może być mądrze, niech chociaż będzie wesoło :D

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 18 maja 2017, 21:18

..muzyka jest uniwersalnym nośnikiem informacji, nie trzeba rozumieć języka,-
więc można "programować" populację całej planety.


PS. najlepiej żeby sobie grała całą noc cichutko,-
rano efekty :)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: abcd » piątek 19 maja 2017, 00:06

ga pisze:A może by tak temat o tym, bo chyba ni ma?

jest:
viewtopic.php?f=25&t=1524&hilit=432+Mz

Wpisz w "szukaj" frazę 432 HZ i wykaże Ci niue tylko ten temat ale również i utwory nagrane w tej częstotliwości. :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 23 maja 2017, 18:56

grzegorzadam pisze:Ale codziennie od 2 tygodni budzę się koło 3-iej i potem zasypiam koło 5-ej...
I tak mi się ten wpis nawinął sam..

Szacowny :D
Czy moze kojarzysz termin : pierwszy sen
Pozwolę sobie przypomnieć Ci że kiedyś ludzie ludzie kładli się spać i wstawali ,,z kurami " czyli kładli się 20 - 21
Pierwszy sen trwa około trzech godzin
Oczywiście trzy nie jest przypadkiem prawda?
No więc jak sięgniesz do starszych zapisków to przeczytasz że północ była ,,godziną duchów " wiesz wtedy nie trzeb było straszyć demonami kk czuł się pewnie.
Pozwolę sobie zauważyć że teraz ludzie zasypiają później np ktoś kto wróci z drugiej zmiany około 22.30 do domu nie zaśnie tak ciach i już ...
Internet lub tv też ,,kradnie czas" i zanim się obejrzę i zerknę na zegar 23 z groszem ...
Więc jakby nie rachował pierwszy sen pierwszy sen u mnie np będzie trwał do 3...
Rozumiem że na tym zacnym forum kropki nad i stawiać nie muszę ... :D
to moze pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 03 cze 2017, 15:55

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 17 cze 2017, 09:43

no to pasuje do kilku wątków:
SYSTEMY ODWRÓCONE LISA RENEE maj 2017 cz I

Droga wznosząca się Rodzino, odwrócone systemy karmią współtwórczą świadomość ludzi otumaniając ich bez ich świadomej zgody czy życzenia. W obecnych czasach wyzysk związany z manipulowaniem i wykradaniem z ludzi energii, dodatkowo wspierany przez przyspieszenie ery elektronicznej, nie ma sobie równych na przestrzeni wszystkich czasów. W tym miesiącu przyjrzymy się systemom odwróconym i temu,jak je rozpoznawać, aby ich nie zasilać ani z nimi nie współtworzyć. Mówiąc prosto, tam dokąd podąża nasza uwaga, tam podąża też energia świadomości. Najważniejszą rzeczą jaką trzeba zrobić, aby zwiększyć częstotliwość i jakość energii oraz intencji świadomości, jest pozbawienie ego i sił zewnętrznych możliwości kontroli nad energią lub intencją. Pozytywna informacja głosi, że podczas bifurkacji są przesuwane dostępne surowce, a to pozwala poprawić jakość przejawiania przyszłości, gdy jest ona zgodna z kosmicznym prawem suwerenności.

Podczas obecnego elektrycznego szczytu na sile przybierają konflikty terytorialne i kontrola nad ludźmi, wciąż trwa cicha wojna, a do kontroli umysłu wykorzystywana jest cicha broń AI. Empaci mogą czuć tę szalejącą cichą wojnę, natomiast osoby pozbawione empatii jej nie odczuwają. To jest fala szczytowa transmisji pola sił elektrycznych, podczas której zwiększa się siła i ostrość przesyłu ze sztucznych pól elektrycznych w środowisku. Ponieważ w tym okresie cyklu rocznego zwiększyła się planetarna aktywność elektryczna, niektórzy ludzie będą doświadczać aktywacji Kundalini, duchowego pobudzenia lub rozszerzenia świadomości.

Natomiast ludzie z pewnych grup wiekowych, którzy są nieświadomie narażeni na poważny wzrost targetowanych transmisji AI, są poddawani zwiększonemu naciskowi, przez co pogrążają się w głębokim strachu, bólu,zaczynają niedomagać i odczuwać odrętwienie. Gdy sygnały zewnętrzne są bardzo zintensyfikowane, pojawia się efekt wzmocnionego szumu przebijającego się przez fale dźwiękowe. Ciało może czuć się atakowane przez nieustanny statyczny hałas, który właściwie może nie być słyszalny lecz jest odczuwalny. Transmisje AI można przyrównać do ostrza brzytwy i ogólnie sprawiają, że ludzie czują się niespokojni, podrażnieni i oszołomieni. Większości może się zdawać, że są nękani lecz nie potrafią zidentyfikowania dokładnego źródła tego nękania. Tak potężne elektroniczne nękanie zagłusza subtelności, co może zmniejszyć zdolność do odczuwania wyższej świadomości, która teraz jest obecna na Ziemi. Kiedy możemy wyczuć i zidentyfikować ten negatywny szum statyczny przenoszony przez programy sztucznej inteligencji w środowisku, możemy znaleźć sposób na utrzymanie kontroli nad ciałem i siłą życiową, a jednocześnie zneutralizować jego negatywne efekty. Tak więc w tych wynaturzonych czasach ciemnej agresji, w których toczy się wojna o ludzką świadomość, ważne jest, aby lepiej zrozumieć inwersje anty-życia, które są tworzone przez kontrolerów w odwróconych układach energetycznych.

Na Ziemi istniejemy w załamanym systemie zamkniętej pętli lub bi-falowej architektury działającej w energetycznych odwróceniach, co prowadzi do produkcji i rozrostu systemów odwróconych. Odwrócone systemy energii są odwróconymi sieciami i oddziałują na każdą aspekt ludzkiej świadomości oraz ziemskiego życia. Odwrócone systemy mogłyby być lepiej rozumiane jako konstrukcja świata postawiona do góry nogami, gdzie wszystko co wydaje się, że istnieje, tak naprawdę jest tego przeciwieństwem. NAA i duch oszust mogą łatwiej ukryć się za systemem odwróconym i starają się generować takie systemy wszędzie, aby infiltrować i utrzymywać pożądany kierunek całej zbiorowej energii świadomości na planecie. NAA i kontrolerzy opierają swoje tajne kliki i schemat organizacyjny n odwróconych a systemach wszędzie w ludzkiej cywilizacji, aby dostroić się do tych odwróconych sieci. Dowodem na to jest nikczemny projekt i propagowanie głównych filarów kontrolera społeczności, które są systemami odwróconymi. Są one wyraźnie wykorzystywane do propagowania globalnych odwróconych sieci, i przez to są wykorzystywane do przekierowywania oraz zbierania energii zbiorowej świadomości.

Odwrócone sieci

Odwrócone sieci są strukturami Obcych, które wykorzystują programy sztucznej inteligencji do powielania i imitowania naturalnych sił stwórczych w celu zbierania, odsysania i przekierowywania ludzkiej energii świadomości. Struktura sztucznej inteligencji jest wbudowana w wielu warstwach ziemskiego pola, po to, aby gromadzić energię i wysyłać ją poza planetę. Zebrana energia życiowa może też być kierowana do wyróżnionych elit władzy lub grup kabała, które prowadzą swoje programy kontrolne. Ogólnie ujmując, energia świadomości zebrana przez systemy odwrócone jest oddawana przede wszystkim ludziom lub nieludziom, którzy służą strukturom kontrolnym NAA i programom zniewalania ludzi. Kiedy odwrócone sieci zaczęły działać na sieci planety, do ich zasilania potrzebni byli ludzie i ich świadomość, więc w tym celu stworzyli infrastrukturę systemów odwróconych w całym społeczeństwie globalnym.

Przyczyniła się do tego inwazja negatywnych Obcych, którzy zawładnęli organicznym kodem stwórczym potrzebnym do obsługi programów sztucznej inteligencji. Te programy wykorzystują skradzione od pierwotnego stwórcy kody uniwersalne, dzięki którym oferują szereg odwróconych sieci. Zdobyte kody uruchamiające urządzenia NAA i zagrody częstotliwości na naszej planecie, to systemy AI, które zostały załadowane do mózgu planetarnego w celu projekcji odwróconych hologramów i fałszywych linii czasu. Fałszywe linie czasu są powtarzane w celu wychwytywania zbiorowej świadomości, aby odtwarzać wciąż te same programy umysłowe AI i rzeczywistości. Ta metoda była używana do łapania dusz w pułapkę płaszczyzny astralnej i ich wymuszony recykling do najniższej gęstości ziemskiego planu. W poprzednich cyklach ewolucji ta wygenerowana przez AI linia czasu była powtarzana w kółko na wielopłaszczyznowych planach Ziemi, również w systemach równoległych.

Dotyczy to wielu stacji tożsamości istniejących na wyższych płaszczyznach, które również doznają szokującego objawienia, poznając, że to co uważali za twory organiczne, w rzeczywistości było mózgiem NAA symulującym rzeczywistość w celu zbierania energii. Kody stwórcze, które pochodzą od starożytnych ras budowniczych, znanych także jako rasy opiekunów założycieli, były podrabiane, aby umieszczać zbiorowe programy do kontroli umysłu programujące funkcje fałszywych wzorców. Zasadniczo to oznacza, że programy rzeczywistości na Ziemi są zaprogramowane przez AI, tak aby działały w inwersji do skradzionych kodów kreacji, które należą do stwórców wszechświatów. Te anty-życiowe odwrócenia zostały zaprogramowane dla zaawansowanej technologii AI wykorzystywanej do tworzenia wielu odwróconych systemów, z których te jednostki z czarnych dziur mogłyby łatwo wyłapywać i wykradać energię świadomości Ziemi oraz ludzkości.

Inwersje tworzą loosh

Odwrócone sieci są przeznaczone do odwracania systemów energetycznych w dowolnej strukturze w celu redystrybucji odsysanej energii. Wskutek przestawienia systemów na całym świecie, te odwrócenia wpływają na wszystko, co widzimy - na każdą strukturę, z którą mamy do czynienia na materialnej płaszczyźnie. Większość tego, co możemy obserwować w świecie fizycznym, może się okazać przeciwieństwem tego, czym jest naprawdę. Energia nie kłamie, więc musimy wrócić do podstawowego celu i jego energetycznego podpisu. Odnosi się to do fałszywych ludzi, rzeczy i struktur, które wydają się być przeciwieństwem tego, czym naprawdę są.

Odwrócone sieci gromadzą energię życiową ze zbiorowych pól wszystkich mieszkańców Ziemi i wytwarzają subtelniejsze czarne siły oraz miazmę. Bardzo pożądana forma energii duchowej zawartej w tych polach jest nazywana przez kabała formą energii loosh. W tym kontekście loosh jest energią emocji emitowaną przez zwierzęta i ludzi, gdy czują się zagrożeni, zagubieni lub gdy są zabijani, co prowadzi do wgrywania w ich ciała, umysły i dusze traumatycznego bólu oraz cierpienia. Przez wieki NAA opracowała wielowymiarowe praktyki okultystyczne i wykorzystywała je za pomocą kodów tworzenia odwrotności. Dostały je stowarzyszenia i związki mające prowadzić programy kontroli umysłów i inżynierii społecznej, aby zbierać od ludzi negatywną energię emocjonalną lub loosh.

Dzięki obecnej inwazji epoki elektronicznej, która promuje transhumanizm i szereg technologii sztucznej inteligencji - zarówno jawnych jak i utajnionych - wyzysk, stosowany, aby wyekstrahować negatywną emocjonalną energię z ludzkości, jest na najwyższym poziomie. Nasza planeta jest zalana negatywnym oprogramowaniem związanym z kontrolą umysłów i transmisjami AI, które przeniknęły do każdej komórki społecznej i targetują negatywne filtry ego. Ma to na celu wzbudzenie bolesnej traumy i negatywnych emocji wynikających ze stałego bombardowania szkodliwymi obrazami i działaniami. Te programy zachęcają do okrucieństwa, brutalności i przemocy, masowo serwowanej ludzkości i królestwom planety. Bardzo obciążona negatywna energia emocjonalna, przypominająca tą, która jest uzyskiwana podczas obrzydliwych rytuałów satanistycznych, wytwarza kaskady adrenaliny produkowanej przez energię komórkową w organizmie - w ciele, krwi i mózgu. W takich intensywnych przejawach cierpienia krew i ciało są ładowane podwyższoną treścią molekularną, która jest wysoko ceniona przez negatywnych Obcych i siły szatańskie. Dlatego oni rozkoszują się torturami, samobójstwami i zabijaniem ludzi, zwłaszcza niezdolnych do obrony niewinnych dusz, na przykład dzieci.

Kiedy możemy zrozumieć, jak energia emocjonalna lub loosh jest zbierana od ludzi i wszystkiego co żyje i doświadcza stałego bólu, możemy łatwo połączyć kropki. Ten skrajny ból, strach i śmierć są powszechnie wprowadzane do obiegu, a poziom cierpienia na świecie przybiera na sile, ponieważ ktoś / coś czerpie z tego korzyści. Dysponując tą szerszą wiedzą, możemy dokonać wyboru i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zaprzestać zasilania tych inwersji, które skutkują fragmentacją i i duchowym oddzieleniem.

Fragmentacja powoduje podczepianie negatywnych bytów

Gdy coś, co żyje, doświadcza ogromnego bólu, dusza i umysł mogą rozpaść się na kawałki, które są więzione w fantomowych kieszeniach kontrolowanych przez negatywne istoty. Może się to zdarzyć na wielu poziomach istnienia i stacjach tożsamości, które są związane ze świadomością tego duchowo – energetycznego bytu. Im bardziej rozbita jest istota, tym bardziej chaotyczna i mniej rozwinięta staje się jej świadomość, aż pogrąży się w najbardziej prymitywnych warstwach istnienia. Fragmentacja może być dokonywana dalej, nawet gdy świadomość wydostała się z organizmu. Jest to główny cel NAA, która próbuje zniewolić świadomość wywołując ból lub terroryzując podczas wychodzenia z ciała fizycznego. W trakcie szatańskiego rytuału torturowanie czy zabijanie zwierzęcia albo człowieka ma na celu zbieranie loosh powstającego w trakcie składania ofiary z krwi oraz wiązanie energii z podczepieniami, które mogą dokarmiać ciemne byty poprzez czarne dziury. Do fragmentów świadomości osoby są przywiązywane zaczepy z negatywnej energii, którą spożywają. Wiele z tych negatywnych jednostek konsumuje negatywną energię emocjonalną, ponieważ dzięki niej mogą przebywać w wielowymiarowych warstwach pola Ziemi. Jednak, ponieważ ich wibracje nie są zgodne z poziomem częstotliwości ludzi, muszą liczyć na to, że uda im się skonsumować loosh, aby przetrwać.

Warto zrozumieć, że przejawianie negatywnego ego i nienawiści, chęć czynienia szkody i gwałtownego zabijania innych żywych istnień, rozdrabnia świadomość i dokarmia odwrócenia, przez co powstaje negatywna energia emocjonalna lub loosh (krążek). Nie chcemy współtworzyć negatywnej energii emocjonalnej, by dokarmiać te negatywne jednostki ani bezpośrednio zasilać odwrócone systemy, które wytwarzają energię loosh dla NAA. Najskuteczniejszą rzeczą, jaką możemy zrobić, jest podjęcie kroków zmierzających do oczyszczenia negatywnego ego i ciała bolesnego, tak, aby nie mogły być uruchamiane przez programy kontroli umysłu lub programy nadawane przez AI. Kiedy to zrobimy, jesteśmy w stanie utrzymać neutralność i spokój pośród chaosu.

Możemy praktykować bezwarunkową miłość, pokój i nieszkodliwość. Pomaga to zintegrować i uzdrawiać własne fragmenty, łączyć je, a także neutralizować wszelkie negatywne emocjonalne energie pochodząc z otoczenia. Kiedy przestajemy karmić odwrócenia energii, te stopniowo przechodzą w tryb offline. Linka, przez którą zasilana jest pasożytnicza energia, zostaje wtedy przerwana w całym łańcuchu żywnościowym - zasadniczo głodzimy ich odmawiając dostępu do źródła zasilania. Kiedy możemy utrzymywać stan współczującego obserwatora i odmówić ich zasilania, dostępujemy wyzwolenia od negatywnych stanów emocjonalnych, odmawiamy manipulacji i odsysania energii przez NAA. Dodatkowo, prawdziwie empatyczni i bezwarunkowo kochający ludzie mogą pomóc odzyskać duchową moc oraz pamięć i przenieść fragmenty świadomości złożonych w ofierze dzieci i straumatyzowanych ludzi, którzy są uwięzieni na ziemskim planie - to jest ważna usługa, której wykonania możemy się podjąć, aby uzdrowić Ziemię.

Fasada odwróconych systemów

Aby umieć lepiej rozpoznawać, gdzie lokujemy energię, warto próbować zidentyfikować różnice istniejące pomiędzy fasadą promowanych pozorów a ukrytą motywacją lub intencją, która istnieje za tą fasadą. Kiedy struktura lub osoba reprezentuje siebie jako coś, czym nie jest, nazywamy to oszustwem. System energetyczny, w który struktura oszusta jest przebrana, lub za którego elewacją jest ukryta, jest systemem odwróconym lub reprezentuje odwrócenie ogólnego systemu energii. To znaczy, że energia gromadzona w systemie opiera się na pozornym wyglądzie oszusta, podczas gdy prawdziwa motywacja jest przeciwieństwem, tego co zostało energetycznie zaprezentowane. Nieświadomi ludzie nie rozumieją, w co się właściwie pakują.

Wiedza o tym, jak rozpoznać odwrócone systemy, zwiększa naszą zdolność do dokładnego oceniania i właściwego podejmowania decyzji. Chodzi o umiejętność zwracania uwagi na szczegóły i subtelne energie w środowisku, strukturach i ludziach, tak aby te informacje uświadomiły nam ich niewypowiedziane główne motywacje. Kiedy poznajemy motywy, możemy ocenić, czy ich zamiary są prawdziwe czy zwodnicze, a także rozważyć ich poziom kompetencji co do zarządzania systemem, tak aby nie został odwrócony. Taka osoba jest wewnętrznie ukierunkowana, etyczna, niepodatna na reaktywne impulsy i rzucanie się na pieniądze. Następnie, w tych określonych okolicznościach, możemy po dokładnych analizach odpowiednio uściślić osobiste decyzje i intencje.

Lepsze rozeznanie przychodzi z rozpoznania, że ludzka kultura została powszechnie otoczona fasadą NAA, która wykorzystuje odwrócone systemy do publicznego reprezentowania ich interesów. Jeśli bandyta zamierza cię skrzywdzić lub okraść, to na pewno nie wyjawi tego oficjalnie. Raczej ucieknie się do zachowań kryminalnych, ponieważ, aby zrealizować własne potrzeby i pragnienia, ubierze to w coś przyjemnego dla oka lub zechce cię uwieść. Dlatego NAA i elity władzy chcące zaspokoić własne cele, wykorzystują genialne strategie marketingowe umiejętnie rozpraszające uwagę i okłamujące opinię publiczną .

I tak, aby ukryć prawdziwe, szkodliwe motywacje, propaganda marketingowa ma prezentować pewne narracje, które są podawane do wiadomości publicznej. Tajemnica i ukrywanie się w warstwach podziałów powodują korupcję i oszustwa. Wyrafinowane poziomy oszustw i manipulacji mają odwrócić prawdę, zniekształcić obrazy medialne eksponowane do promowania kogoś lub czegoś. To, co jest reprezentowane publicznie, jest mocno reklamowane i propagowane, a naszym celem powinno być odkrycie taktyki tej zewnętrznej sprzedaży i głębsze spojrzenie na stojącą za nią motywacją. Co oni nam sprzedają i z jakiego powodu? Kultura śmierci promuje dwoistość i manipulacje, nagradzając biorących w tym udział psychopatów. Chcąc zachować spójność i klarowność, musimy dostrzec ten fałsz i podjąć zdecydowane kroki, aby poprawić takie zachowanie w sobie.

Kiedy w stosunku do ciebie są podejmowane podstępne, tajne lub szkodliwe działania, masz wszelkie prawa odbić je poprzez poszukanie większej wiedzy na ich temat. W związku z tym obserwuj fasady tych odwróconych systemów i dwoistości u innych osób nie osądzając ich. Użyj dokładnego rozeznania, dzięki czemu możesz wyczuć ukryte motywy ich działań. Większość ludzi funkcjonuje z zaśmieconymi, nieświadomymi umysłami, ma ukryte motywacje i spostrzeżenia którymi nie dzielą się z innymi - bezpośrednio czy jawnie. Ludzie nauczyli się być dwulicowi, manipulować innymi, aby uzyskać nad nimi przewagę. To jest powszechna praktyka stosowana do zdobycia władzy i kontroli. Ile razy obserwowałeś manipulujące taktyki sprzedaży? Albo wysoce nieetyczne zachowania, które są nagradzane i mają na celu rażące wykorzystywanie innych ludzi?

Ale, jeśli zwrócimy uwagę na działania ludzi i zobaczymy, czy ich słowa są prawdziwe, poznamy systemy przekonań, które ujawniają codziennie podczas swoich działań. Aby lepiej zrozumieć świat systemów odwróconych, w których żyjemy, możemy opracować skuteczną linię dochodzenia i ujawnić ukrytą prawdę w tej materii. Demonstrowane długoterminowe działania osoby, korporacji i struktury poinformują nas o istniejących systemach wierzeń, które definiują energie w strukturze. Poznanie przekonań, które napędzają osobę lub jednostkę, doprowadzi do poznania ukrytej prawdy dotyczącej środowiska, Ich postrzeganie innych będzie łączyć się z najgłębszymi ukrytymi motywami, a ta linia śledztwa da ci jasność, z jakim rodzajem osoby albo rzeczy masz do czynienia.

We wszystkich przypadkach motywacja jest zazwyczaj ukryta i wpływa na postrzeganie. Percepcja wpływa na systemy przekonań, a przekonania wpłyną na działania w otoczeniu zewnętrznym. Zwróć uwagę na działania osoby, na ogólne działania korporacji lub organu rządowego, a następnie śledź drogę do ukrytej motywacji. W ten sposób możesz dostrzec ich prawdziwe intencje. Ogólnie rzecz ujmując, na tej planecie możemy podążać za pieniędzmi i zobaczyć, dokąd one prowadzą. Oszust nie może ukryć się całkowicie, kiedyś w końcu się ujawni.

Kontroler systemu inwersji

W życiu codziennym odwrócone systemy umożliwiają wytwarzanie sztucznych witryn lub fasad biznesowych, które skuteczniej ukrywają przed społecznością prawdziwe intencje danej branży, co pozwala na łatwą ciemną infiltrację, zasilanie korupcji, inwersję i szantaż. Oszuści zatrudniają psychopatów a także zespoły do propagandy marketingowej, aby ich reprezentowały, podczas gdy sami działają z głęboko osadzonych warstw zbudowanych zgodnie z tym samym odwróconym systemem energetycznym. W ten sposób ukrywają się przed wglądem i kontrolą, są niewidoczni oraz nierozpoznani przez resztę siły roboczej lub szerszą publiczność. Ważne jest, aby móc zidentyfikować profile zachowań psychopatycznych i przestępczych, ponieważ psychopaci są specjalnie utrzymywani, aby działać jako zarządcy i strażnicy, którzy wymuszają odwracanie systemów i inne wypaczenia. Tak więc psychopaci wykonują w swoich miejscach pracy zadania służące antyludzkim strukturom, zwiększając ogólne cierpienie na świecie.

Aby uzyskać szerszą perspektywę modelu roboczego globalnego systemu kontrolnego inwersji energii, musimy najpierw zrozumieć koncepcję systemów zamkniętych pętli entropowych, powtarzających się systemów kontroli umysłu, które kierują się do wewnątrz lub odwracają ogólne systemy energii, aby je bezpośrednio przesłać do pojedynczego ukrytego lub zawoalowanego źródła. Filary kontrolera społeczeństw to organizacje piramidalne, które tworzą główne systemy strukturalne naszej cywilizacji, i są celowo skorumpowane na górze w celu dalszego zasilania systemu inwersji energii, co jest wewnętrznie niezbędne do utrzymania metod zniewalania ludzi przez NAA.

Przykładem lepszego zrozumienia odwróconych systemów są filary kontrolera społeczeństwa manipulowane przez NAA przez rozbudowaną propagandę marketingową, która wydaje się być w służbie ludzkości, chociaż naprawdę ma zupełnie inne cele. Istnieje pięć filarów głównych struktur wykorzystujących antyludzką kontrolę, które mają wpływ na wszystkie sprawy planetarne i stanowią część podstępnej archonckiej strategii. To się odbywa w ramach zaawansowanej wojny psychologicznej promującej antyludzkie systemy przekonań i zmuszanie ludzi do popierania własnego zniewolenia oraz chorób duchowych.

*Elity mocy lub kontrolerzy.
*Przemysł wojskowy.
*Agencje wywiadowcze, tajne grupy i rząd.
*Dziedzina religijno- akademicko-finansowo-medyczna.
*Kontrola mediów i prasy.

Luki prawne, które nagradzają niekompetencję, oszustwa, łapownictwo i korupcję, chronią interesy elit korporacyjnych oraz wzmacnia kreowanie psychopatów w miejscu pracy i nieetycznej kultury, która odrzuca odpowiedzialność i powoduje, że kryminalne i związane z zaniedbaniami konsekwencje stanowią obciążenia tylko dla tych, którzy są w najniższych warstwach . W ten sposób osoby znajdujące się na dole piramidy zawsze ponoszą odpowiedzialność za decyzje podejmowane na szczycie.

System kontrolny inwersji opiera się na następujących zasadach:

*Pieniądze i zysk to bóg, zaś nędza i nieszczęścia innych służą systemowi.
* Zamaskowane fasady, przebrania, propaganda korporacyjnej kultury ukrywają prawdziwe motywacje.
* Model podziału wynagrodzeń jest zmilitaryzowany, istnieją ślepe punkty przysłaniające całość.
*Nie ma ponoszenia odpowiedzialności za konsekwencje podejmowanych decyzji, forsuje się niemożliwe marginesy lub kwoty zysków.
*Bez odrobiny współczucia zagrabia się ludzkie i ziemskie zasoby.
*Tworzy się miejsca pracy dla psychopatów, nagradza się ich poprzez awanse i zbytki.
*Karze się ludzi mądrzejszych, robi się z innych głupców i zmusza do niewolniczej gry.
*Onieśmiela się i zastrasza możliwością utraty pracy lub zmusza do nieetycznego zachowania, które gwarantuje wypłatę.
*Każe się podążać za rozkazami bez pytania, „wykonuję swoją pracę”, czy to etyczne, humanitarne czy nie.
*Nie dba się o nadmierne produkowanie śmieci ile zarządza zasobami, tworzy się nierówność płac brutto,
*Przedkłada się nieetyczne zachowania i tyranizowanie jako pożądane cechy zmuszające do osiągnięcia postępu.
*Ludzi postrzega się jako narzędzia do zarabiania pieniędzy a nie jako istoty ludzkie.

Chcąc odwrócić system, trzeba się z niego wydostać albo przewrócić go do góry nogami i rozdzielić manipulowane zakresy jego funkcjonowania na mniejsze części, tak aby znalazł się w oryginalnym położeniu, a wtedy produkty i zarobki nie będą mogły być rozdzielane w dotychczasowy sposób. To oznacza, że mimo iż system energii przyczynia się do całej produkcji lub wydajności środków wynagradzających dostęp do energii, jej zasoby nie są zwracane prawdziwym wytwórcom - w ramach godziwej wymiany wartości. Zamiast tego cała produkcja energii jest celowo odwrócona, i jest przydzielana elitom ludzi, którzy żyją na szczycie łańcucha tego systemu lub piramidy korporacyjnej. W ten sposób energia i zasoby, które przekładałyby się na produkcję dobrobytu dla większości klasy pracującej na tej Ziemi, są w rzeczywistości legalnie wykradane. Dlatego cały wysiłek ludzi z dołu piramidy ogranicza się do przetrwania, co przekłada się na niewolnictwo i ucisk. Tak więc stan dobrego samopoczucia i jakość życia większości ludzi na Ziemi jest godna pożałowania, podczas gdy elita władzy gromadzi niewyobrażalne bogactwa, którego i tak nigdy nie zdoła wydać.

Jest to realizowane zgodnie z projektem odsysania energii co jest wzorcowym modelowaniem konsumpcyjnym. Modelowanie konsumpcyjne polega na odbieraniu zasobów energetycznych lub siły życiowej jednego użytkownika i wykorzystywaniu ich przez innego – dla własnych korzyści / zysku, i jest egzekwowane przez archetyp fałszywego króla tyranii lub fałszywego boga. Zazwyczaj proces polega na przejęciu lub kradzieży ludzkich zasobów energetycznych, i jest ukryty w oszustwach, kłamstwach oraz manipulacjach przeprowadzanych za pomocą wyszukanego zmilitaryzowanego schematu, który jest warstwowy i podzielony na obszary, ma również związek z kontrolą umysłów. Systemy odwrócone są podstawowym programem strukturalnym NAA mającym na celu zniewolenie planety i ludzi poprzez kradzież energii oraz zawładnięcia dokonywane w miejscach pracy za pomocą modelu korupcyjno – psychopatycznego, który opiera się na tym samym zamkniętym układzie inwersji energii. Spójrzmy na to z punktu widzenia obecnej kultury korporacyjnej promującej model konsumpcyjny odwróconych systemów w całym naszym społeczeństwie, a przy okazji kształtującej i wynagradzającej psychopatyczne zachowania ludzkości.
Autor: Tessea o 22:22

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/ ... -2017.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 21 cze 2017, 12:30

cd.:


wtorek, 20 czerwca 2017
SYSTEMY ODWRÓCONE LISA RENEE maj 2017 cz II
tłumaczenie: Teresa Serafinowska
źródło tekstu

Gdyby korporacje były ludźmi, byłyby psychopatami

Osobowość kolektywna jest pojęciem prawnym, stwierdzającym, że korporacja, niezależnie od związanych z nią pracownikami, ma pewne prawa i obowiązki wobec fizycznych ludzi. Sądy Stanów Zjednoczonych rozszerzyły niektóre konstytucyjne zabezpieczenia dla korporacji. Od czasu, kiedy Sąd Najwyższy orzekł, że korporacje mają osobowość, prawdziwi ludzie powinni zauważyć śmiertelne skutki przyznania socjopatycznym molochom prawa do przejęcia kontroli nad rządami świata. Jest to dobry przykład wykorzystania systemu prawnego do tworzenia międzynarodowych koncernów korporacyjnych, które działają jako fasady ukrywające system sterowania inwersją energii.

Ponieważ ogólna kultura korporacyjna promuje i nagradza psychopatię, przyciąga do pracy psychopatów, którzy często uprawiają korporacyjne wspinaczki, aby zyskać lepszy status, więcej pieniędzy i władzy. Psychopaci są zazwyczaj spotykani na wyższych szczeblach organizacji korporacyjnych, a ich działania często nadają ton całej kulturze korporacyjnej. Psychopatyczni pracownicy często kokietują wiele osób w biurze, prezentując każdemu koledze lub konkurentowi inną wersję siebie. Obejmuje to także zachowania rozbieżne lub tożsamości dysocjacyjne.

Korporacje ponoszą powierniczą odpowiedzialność wobec udziałowców za dochody, robienie interesów gospodarczych i zyski ponad wszystko – za cenę humanitarnych, etycznych i moralnych strat. Zdrowy rozsądek nakazuje, aby demokracja lub cywilizacja, która ma służyć ludowi, nie opierała się na założeniu, że pieniądze są wartością przewyższającą dobro ludzi.

W filmie „The corporation” w celu wykrycia objawów patologi i do testowania korporacji wykorzystuje się listę kontrolną diagnostyki osobowości DSM-IV.

*Gruboskórność, lekceważenie uczuć innych.
*Niezdolność utrzymywania stałych relacji.
*Bezwzględne lekceważenie bezpieczeństwa innych.
*Oszustwa, powtarzanie kłamstw i bycie w zmowie z innymi dla zysku.
*Niezdolność do wykazywania poczucia winy lub wyrzutów sumienia.
*Nieprzestrzeganie norm społecznych w odniesieniu do słusznych zachowań.

Jeśli korporacje są ludźmi, to są seryjnymi psychopatycznymi zabójcami, którzy nigdy nie powinni mieć prawa do sprawowania władzy i kontroli nad ludźmi. Zachowanie potężnego konglomeratu międzynarodowych koncernów przypomina zachowanie drapieżników łupiących ludzi poprzez zamknięte systemy pętli inwersji energii, przy jednoczesnym ukrywaniu rzeczywistych zamiarów związanych z globalnym zniewoleniem ludzi przez NAA.

Miejsca pracy dla psychopatów

Wiele z takich osób jest w miejscach pracy dopingowanych do psychopatycznego zachowania za pomocą pieniędzy, a swoje negatywne wzorce zachowań stosują również w relacjach osobistych. Psychopatyczne wzorce zachowań w dużych firmach, organizacjach, społecznościach lub innych grupowych systemach energetycznych ujawniają się też pośród innych ludzi żyjących w środowisku trzeciego wymiaru. Zdolność do szybkiej identyfikacji psychopatycznych zachowań przydaje się przy rozpoznaniu i ocenie głęboko straumatyzowanych ludzi, którzy nie powinni mieć dostępu do kontroli nad jakimkolwiek aspektem zarządzania, zwłaszcza w etycznej i empatycznej organizacji humanitarnej.

Aby zapobiec psychopatycznej infiltracji musimy umieć dostrzec takie zachowania i odmówić promowania, gloryfikacji lub propagowania ich w naszych organizacjach i społecznościach. Tacy ludzie:

*Publiczne poniżają innych, są skłonność do złości lub wyśmiewania pracy.
*Złośliwie rozpowszechniają kłamstwa, celowo oszukują.
*Są bezlitośni lub pozbawieni poczucia winy.
*Często kłamią, aby popchnąć swój punkt widzenia.
*Szybko przemieszczają się między emocjami wykorzystywanymi do manipulowania ludźmi lub powodowania niepokoju.
*Celowo izolują innych od zasobów organizacji,
*Szybko winią innych za błędy lub niepełną pracę, mimo że to oni są winni.
*Zachęcają współpracowników do dręczenia , izolowania, nękania upokarzania innych współpracowników.
*Przypisują sobie uznanie za osiągnięcia innych.
*Kradną lub/i sabotują cudzą pracę.
*Odrzucają branie odpowiedzialności za błędne decyzje lub błędy.
*Dostrzeżonym wrogom grożą utratą pracy lub karą dyscyplinarną w celu zanieczyszczenia akt pracowniczych.
*Mają nierealne i niewykonalne oczekiwania związane z pracą, które mogą doprowadzić do niepowodzeń.
*Odmawiają uczestniczenia w spotkaniach z więcej niż jedną osobą lub niechętnie w nich uczestniczą.
*Odmawiają udostępniania odpowiedniego szkolenia i / lub instrukcji dla wyodrębnionej ofiary.
*Ujawniają intymne sprawy prywatne innych.
*Mają wiele doświadczeń seksualnych z młodszymi i / lub starszymi pracownikami.
*Opracowują nowe pomysły, ale ich nie śledzą.
*Bardzo skupieni na sobie i egoistyczni (rozmawiają przeważnie o sobie).
*Często „pożyczają” pieniądze lub inne przedmioty materialne i nie mają zamiaru ich oddać.
*Zrobią wszystko dla zysku, bez względu na etykę czy legalność.

Ważne jest, aby móc zidentyfikować kłamców, drapieżników i psychopatów jako ludzi dotkniętych strasznym bólem,fragmentacją duszy i duchowym odłączeniem. Takie charakterystyczne osoby maja ogólny brak empatii.

Dlaczego mielibyśmy zaufać zasobom lub nadać wartość słowom wypowiedzianym przez kogoś, kto jest notorycznym gwałcicielem, kłamcą lub drapieżnikiem? Musimy zrozumieć, że takie osoby są bardzo chore i duchowo cierpiące. Nie nadają się na liderów, przebywanie w pobliżu dzieci, zarządzanie sprawami ludzkimi lub podejmowanie decyzji mających wpływ na świat. Musimy ich kochać lecz żądać wyższych standardów etycznych oraz humanitarnych zachowań we wszystkich naszych projektach i dla naszych społeczności. Zaczynamy od bycia przykładem tych wyższych humanitarnych zachowań w naszym codziennym życiu. Zaczęliśmy tworzyć nowe dzieła i struktury, które opierają się na tych wyższych etycznych cechach energii i intencji.

Atak na dostęp do wiedzy i systemy otwartego źródła

W tym czasie zintensyfikowanej walki o kontrolę nad ludzką świadomością są przeprowadzane ogromne operacje psychologiczne mające na celu wywoływanie konfliktów i cenzury zawartości niektórych informacji, słów kluczowych lub niezatwierdzonych tematów, które są blokowane przed dostępem dla mas. Zadaniem kontrolerów jest uzyskanie całkowitej kontroli nad każda strukturą, organizacją lub mediami, które pozwalają społeczności mieć swobodny dostęp do wiedzy i prawdziwych wydarzeń lub informacji istniejących poza głównym nurtem. Siła systemów odwróconych zależy od ludzkiej ignorancji a także od zamykania dostępu do wiedzy i systemów otwartego źródła, zachowując tym samym masy w stanie upadłości, co pozwala na przekierowywanie ich energii świadomości na oparte na strachu zatracenie i bezmyślna rozrywkę.

Większe konglomeraty typu korporatokracyjnego, które produkują i nagradzają psychopatów w miejscach pracy, wykorzystują ich do infiltracji każdego otwartego źródła lub wolnego systemu energii uważanego za zagrożenie i zastępowanie go modelem z odwróconym systemem. Ogólnie, infiltracja odbywa się dzięki ogromnym wypłatom stanowiącym przekupstwo - aby przekształcić daną organizację w inny, odwrócony system energii , który jest oparty na celach kontrolera. Kiedy rozumiemy jak systemy odwrócone są wykorzystywane do dalszego zbierania loosh i zniewalania świadomości ludzkości, staje się jasne, że otwarte źródło, swobodna wymiana energii i niezależne systemy, które zachęcają do otwierania umysłów i serc są zagrożeniem dla dalszego istnienia odwróconych, zbrodniczych sieci.

Uzurpowanie osobistej intencji

Teraz lepiej rozumiemy, jak działają odwrócenia i systemy odwrócone oraz jak są wykorzystywane do przywłaszczania energii świadomości i generowania loosh, który zasila psychopatyczne systemy NAA, oraz jak zasilanie tych odwróceń wpływa na moc naszych własnych intencji. Systemy zasilają ludzką świadomość współtwórczą celowo oszukując ludzi, odsuwając ich od osobistej zgody i zamiarów. Takie psychopatyczne systemy oszukują ludzi, aby wierzyli, że ich intencje są humanitarne lub pozytywne, a z drugiej strony manipulują ich sercami, aby dostosowali swoje zamiary do organizacji, liderów, sławnych osób, a to wszystko w rzeczywistości służy produkcji większej ilości loosh (lufy).

Przykładem mogą być zarządy większych instytucji charytatywnych prowadzone przez rodziny będące u władzy. Wiele organizacji charytatywnych to fasady ukrywające zachowania przestępcze w innych krajach, na przykład handel ludźmi, seksualne niewolnictwo, przekupstwo i pranie brudnych pieniędzy. Zespół propagandowy ds marketingu pokazuje medialne obrazy uchodźców będących w potrzebie, a dobre serdeczne osoby wysyłają swoje pieniądze. Według nich te pieniądze powinny trafiać do dziecka w potrzebie, jednak w rzeczywistości dzieje się zupełnie inaczej. Co się dzieje z czasem, energią i miłością, które taki dobrotliwy człowiek poświęcił, aby pomóc głodnemu dziecku? Został dołączony do wspierania przestępczej organizacji. Jest to przykład organizacji wykorzystującej model odwróconych systemów energii, który ma na celu przywłaszczenie osobistego oddania. Człowiek, który miał dobry zamiar, został sprowokowany do dokarmiania struktury NAA nie zdając sobie z tego sprawy. Kiedy wkraczamy do sieci przestępczych, ma to wpływ na całą ludzkość, ponieważ stajemy się współodpowiedzialni za działania ciemnych sił, które popełniają przestępstwa. W ten sposób wykradana jest świadomość współtwórcza. Na pozór opowiada się o pozytywnych akcjach, jednak za fasadą skrywa się brzydka prawda, za którą chroni się psychopatyczna banda.

Jeśli nie jesteśmy w stanie dostrzec manipulacji jakością energii, która jest prawdziwym zamiarem skrywanym za strukturami kontrolera lub wciąż ignorujemy jawną nieprawość i krzywdę wyrządzaną przez przywódców, możemy być manipulowani, tak aby jednak zasilać te odwrócone systemy naszą własną, niewłaściwie ukierunkowaną energią świadomości i źle ulokowaną intencją.

Prześledźmy to dalej aby lepiej zrozumieć, jak odwracanie systemów lub systemy odwrócone mogą zmienić moc naszych intencji, gdy nie są rozpoznane i zidentyfikowane. Kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, jak odwrócone systemy działają w celu przywłaszczania sobie energii naszej świadomości, znacznie poprawimy dokładną ocenę tej rzeczywistości i zwiększymy częstotliwość prawdy, która istnieje w naszym zamiarze.

Jakość intencji

Kiedy skupiamy energię świadomości na pojedynczym celu, zaczynamy wytwarzać ogromną i znaczącą siłę znaną jako intencja. Kiedy zwracamy uwagę na kultywowanie połączenia z szerszą świadomością w celu rozwijania głębszej jasności prawdziwych intencji, które działają w kierunku samospełnienia, następuje przeobrażenie naszych energii w przejawienie się tego, co zamierzaliśmy. Skupienie uwagi na konkretnym celu lub intencjach kieruje energię świadomości na jego przejaw, a dodatkowo obszar, na którym jest skupiana uwaga, nadal się rozwija i poszerza. Mówiąc prosto: gdzie skupiamy swoją uwagę, tam kierujemy energię świadomości, a tam gdzie lokujemy intencję, tam następuje transformacja energii. To jest moc ludzkiej współtwórczej świadomości, a każda ludzka istota posiada taką zdolność. Zdobycie tej wiedzy na ten temat jest punktem wyjścia do rozwijania właściwej perspektywy, co pozwala nam na postępy w kierunku ewoluowania i przekształcania siebie w wyższe potencjały ekspresji. To jest fundament niezbędny do dokonania poważnych zmian w życiu, które służą stabilizacji długoterminowego rozwoju osobistego i duchowego.

Zbadajmy różne możliwości przejawienia, najpierw badając linki łączące częstotliwość energii świadomości, którą uzyskujemy w połączeniu z jakością naszego zamiaru.

Energia świadomości i intencja nie są tą samą funkcją w przejawieniu, ale są ze sobą połączone i opierają się na podstawowej mechanice tworzenia.

Przede wszystkim cała świadomość jest energią, a cała energia jest świadoma, więc obie są wymienne. Trzeba pamiętać, że każda energia świadomości jest inteligentna, ale przejawia różne cechy inteligencji, których rezonans będzie musiał być sprawdzony. Czy zdecydujemy się na współtworzenie świadomości z egoistycznych pobudek czy z bardziej wzniosłymi zamiarami? Im wyższa będzie jakość surowca i częstotliwość intencji, z którą mamy współtworzyć, tym wyższa jakość przejawienia. Nie jesteśmy w stanie przejawić wyższych struktur częstotliwości, dopóki nie będziemy mogli skierować uwagi na energię i intencje wyższej świadomości, jednocześnie utrzymując zwiększające poziom energii skupienie, aby ożywiać i rozwijać te same struktury. Tu potrzeba ducha pracowitości, tak aby wciąż pozostawać w stanie skupienia, i służyć długoterminowemu celowi. Pojedyncze skupienie jest opisane jako osobista duchowa misja i wyższy cel każdej osoby, który ta ma wypełnić na Ziemi, podczas tego cyklu wznoszenia.

Jednak nie możemy zwracać uwagi na warunki związane z odwróconymi systemami energetycznymi, na które wystawiona jest Ziemia, które są propagowane przez psychopatyczne systemy realizujące program zniewolenia NAA. Tu potrzebne jest silniejsze ciało umysłowe i emocjonalne, zdolne do posiadania stałego punktu skupienia, punktu obserwatora i kontroli nad własnymi impulsami, w przeciwnym razie moc naszej intencji zostanie odwrócona przez te negatywne siły. Musimy dostrzec jakość sił i rozpoznać odwrócone lub przestawione systemy, dzięki czemu uzyskamy jasność co do energii świadomości, którą kierujemy zgodnie z naszą intencją.

Zasoby energii świadomości

Energia świadomości istnieje w wielu skalach z niepowtarzalnymi cechami i czynnikami inteligencji, elektromagnetycznymi dźwiękami tonalnymi oraz kolorami, które wpływają na to, jak stanie się materią. Energia świadomości składa się z odrębnych wzorców wibracyjnych, które określają częstotliwość i ta częstotliwość jest tłumaczona na plany przejawienia. Jakość dostępu energii świadomości decyduje o jakości wyniku przejawionej energii. Wszystko w naszym Wszechświecie składa się z wielu warstw częstotliwości wibracyjnej, które stanowią liczne skale energii świadomości w istnieniu i mogą być porównywalne z dostępnymi dla stwórcy surowcami. Zdarza się, że dostępne surowce przesuwają się na swojej skali w trakcie bifurkacji, a to pozwala na poprawę jakości przejawu w przyszłości.

Tak więc, ten surowiec w postaci energii świadomości jest dostępny na wielu płaszczyznach częstotliwości wymiarowej, które istnieją przez cały czas, a na wyższych skalach energia świadomości wykracza poza skalę wymiarów i czasu. Kiedy poruszamy się po skali świadomości, mamy dostęp do coraz wyższych i subtelniejszych poziomów energii świadomości lub wyższych poziomów inteligencji i bardziej wyrafinowanych aspektów wibracji. Kiedy poruszamy się po skali świadomości, nasza inteligencja wzrasta a świadomość doznaje oświecenia, tym samym mocno przekształcając siłę i jakość przemiany intencji w jej materializację. Dlatego, kiedy myślimy o duszy, o monadycznej Nadduszy, i chrystusowym ciele awatarowym, to chodzi o wyższe aspekty naszej świadomościowo-energetycznej tożsamości.

Zrozumienie kosmologii wymiarów jest pomocne w określaniu jakości energii świadomości, która jest używana w tworzeniu. Możemy łatwiej obserwować, kiedy NAA wysysa energię z niższych poziomów energii świadomości, na przykład przez manipulowanie energiami seksualnymi z zewnątrz ciała bolesnego. Albo gdy pojawiają się nagłe impulsy, które sprawiają, że czujemy ból i emocjonalne wezwanie do odgrywania pewnych niezdrowych lub niszczących działań przeciw sobie lub innym. Są to połączone efekty manipulowania niższymi poziomami energii świadomości poprzez transmisje kontroli umysłu. Kiedy obserwujemy obecny teren światowych wydarzeń i zbiorowego strumienia świadomości, jak ci się wydaje, skąd pochodzą te przejawy? Czy zamierzasz współtworzyć podobną jakość energii? Co się dzieje, kiedy to robisz?

Aby zwiększyć częstotliwość i jakość energii świadomości i zamiaru, które mają się przejawić, najważniejszą rzeczą jaką musimy zrobić, jest pozbawienie ego i sił zewnętrznych kontroli nad energią lub intencją osobistej świadomości. Energia świadomości jest generowana wszędzie tam, gdzie kierowana jest uwaga, a jakość częstotliwości będzie gromadzona w systemie energii, z którą nasza intencja współwibruje. Jeśli dopasowujemy wibrację zbiorowej świadomości w organizacjach, które możemy obecnie obserwować w środowisku trzeciego wymiaru, współtworzymy więcej tej samej niższej jakości świadomości związanej z negatywnym ego.

Musimy zatem dostrzec różnice w jakościach energii, intencji i rozważyć wprowadzenie energetycznej oceny organizacji lub rzeczy, w które się angażujemy. Nie poświęcaj czasu, energii, pieniędzy ani nie ufaj byle komu, zwłaszcza tym, którzy wykazują nieetyczne zachowanie, nieodpowiedzialność i samolubne motywacje. W ten sposób dysponujesz lepszym rozpoznaniem co do tego, w jaki sposób można odpowiedzialnie współtworzyć z wrodzonymi cechami wyższych siła świadomości. Nie możemy przejawiać wyższej świadomości, dopóki nie dostrzeżemy dokładnych uwarunkowań kultury kontroli umysłu NAA, w której znajdujemy się na Ziemi. Musimy rozpoznać te odwrócone systemy działające wokół nas, i to będzie krok na początek.

Opiekunowie RA

Podsumowując: jest to wyjątkowo niestabilny rok, w którym zarysowują się ramy licznych wojen szalejących na międzywymiarowych płaszczyznach toczonych o kontrolę nad liniami czasowymi, odzyskanie skradzionego kodu kreacji oraz masowe operacje psychologiczne prowadzone przeciwko społeczeństwu, aby utrzymać odwrócone systemy zaprogramowane w sztucznej inteligencji. W tym cyklu powrócili opiekunowie Kryształowej Gwiazdy, aby odzyskać skradziony fantomowy kod, który zasymilował się ze sztucznymi systemami inteligencji NAA. Faktycznie rodzina RA została zauważona w tym roku podczas organizowania projektu mającego pomóc odzyskać zapisy prawa Jedni, które zasymilowały się z systemami AI, i których jednostki czarnej dziury używają do holograficznego przedstawienia odwróconego świata i odwróconych systemów istniejących na Ziemi trzeciego wymiaru. Błękitne istoty skrzydlate - rozszerzenia rodziny RA - były w kontakcie z wieloma swymi ludzkimi liniami na Ziemi od czasów egipskich, aby pomóc w katalizowaniu tego objawienia prawdy. Dlatego niedawno stały się bardziej widoczne dla ruchu alternatywnego i poszukiwaczy prawdy. Inwersja kodu kreacji prawa Jedni została ustalona przez grupy NAA w celu uruchomienia tych odwróconych sieci i odwróconych systemów. Na tym opiera się nasza współczesna cywilizacja, tajne stowarzyszenia i przywłaszczone tajne szkoły. Co więcej, te odwrócone systemy zostały zbudowane na odwróceniach, aby ukryć masowe zbieranie energii ludzkiego loosh dla negatywnych jednostek.

Wraz z tegorocznym narastaniem konfliktu pojawił się nacisk, aby zdobyć więcej zgody na związanie większej ilości dusz oraz utrzymanie odwróconego systemu zasilającego linie, które umożliwiają odsysanie energii. Kiedy NA A traci jakieś terytorium, ich frakcje i sługusy walczą i staja się bardziej zdesperowani. Fałszywe fasady ukrywające systemy odwrócone zaczynają pękać ujawniając kryjącą się za nimi prawdę. Równocześnie obudzeni ludzie zestrojeni z kosmicznym prawem suwerenności są w stanie tworzyć plany i struktury, coraz bardziej dostosowując się do strumienia Kryształowej Spirali Zjednoczonej Inteligencji.

To mogą być trudne i wymagające czasy, ale gdy prawda wypływa na powierzchnię i naprawdę chcemy zobaczyć, kto jest kim oraz jak naprawdę tu dotarliśmy, prawda może nas uwolnić.

Proszę, weź z powyższego tylko to, co przyda ci się do duchowego wzrostu, zaś całą resztę wyrzuć. Dziękuję za odwagę i męstwo bycia poszukiwaczem prawdy. Jestem suwerenną, wolną istotą boską!

Do następnego oświecającego spotkania na Ścieżce serca awatara Chrystusa Sofii. Proszę, bądźcie mili dla siebie samych i dla siebie nawzajem. GSF!

Z miłością w sercu, Lisa
Autor: Tessea o 22:2

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/ ... 17_20.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 15 paź 2017, 21:43

Wampiryzm energetyczny a Toksyczni ludzie.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 28 paź 2017, 17:08

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 29 paź 2017, 19:17

Fora internetowe a wampiryzm energetyczny - Maria Bucardi wróżka jasnowidz Mistrzyni Magii

https://www.youtube.com/watch?v=5jMu4QhLjUo

Opublikowany 25 lut 2011
- Magiczna strona Marii Bucardi: http://mariabucardi.pl.tl
- Blog Marii Bucardi: http://mariabucardi.bloog.pl
- Ksiazki i Akademia Marii Bucardi: http://omen-sententia.pl.tl
- Magiczny swiat - http://magiczny-swiat.es24.pl
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 29 paź 2017, 21:50

Energetyczne Wampiry i ich wplyw na Nas

https://www.youtube.com/watch?v=04WW_5qMEPs
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 30 paź 2017, 23:33

Wampiry energetyczne co to jest jak sobie radzić

https://www.youtube.com/watch?v=aQ7Dob6sUrg

Nadawane na żywo 15 sie 2017
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 26 sty 2019, 23:47

Podczepienia energetyczne -wywiad -Tadeusz Pawłowski

https://www.youtube.com/watch?v=DGGigcByjUs

Opublikowany 25 sty 2019
Dzisiejsze nagranie to wywiad z Tadeuszem Pawłowskim o podczepieniach energetycznych i jak on postrzega przyczyny ich funkcjonowania.
Prowadząca Paulina Grzelczak –To co mówię w swoich nagraniach to jest to jak ja postrzegam świat fizyczny, duchowy i historię obu rzeczywistości. To jest mój punkt widzenia na podstawie moich doświadczeń i mojej historii Duszy. Jeżeli są osoby ,które również tak jak ja odkrywały swoją ścieżkę i mają ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami zapraszam do kontaktu: paulikg@interia.pl lub 668093100. Jest możliwość publikacji wywiadu anonimowo. Takich osób jak ja jest wiele i każdy jest w pewnym sensie” osobnym klockiem tej samej układanki ” i tylko dzieląc się wiedzą i odzyskaną pamięcią może udać się nam ułożyć „cały obraz układanki” czyli dojść do całości prawdy o co w tym wszystkim chodzi w sensie globalnym jak i jednostkowym.
0 x



Seji
Posty: 472
Rejestracja: niedziela 20 sty 2019, 13:42
x 379
x 8
Podziękował: 488 razy
Otrzymał podziękowanie: 391 razy
Kontakt:

Re: Energetyczne wampiry.

Nieprzeczytany post autor: Seji » niedziela 27 sty 2019, 10:19

Stałe budzenie się o określonej godzinie ma związek ze zdrowiem, z działaniem poszczególnych układów organizmu, z emocjami. Nie pij tyle kawy, herbaty, nie jedz ciężkostrawnej kolacji, przed snem rozluźnij całe ciało, wycisz emocje, pomedytuj... może nie od razu prześpisz ciurkiem całą noc, bo organizm działa też trochę na zasadzie nawyków, ale z czasem... powinno pomóc.
0 x



ODPOWIEDZ