Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Astrologia i Numerologia

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Astrologia i Numerologia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 28 mar 2013, 22:22

Nie będę się wywodził o tej dziedzinie, bo większość tu obecnych doskonale zna ją, jednak ciekawym jest dzisiejszy poziom, jaki osiągnęło nasze nowe, trzecie forum:

statystyki pisze:Liczba postów: 5252 • Liczba tematów: 417 • Liczba użytkowników: 417 •


Czy ktoś się podejmie rozszyfrowania tego ciągu podobnych liczb?

EDYCJA:

A, warto podkreślić też datę: 28.03.2013, godz. ok. 22.00
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Astrologia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » sobota 30 mar 2013, 22:53

To temat, który w mniejszym lub większym stopniu dotyczy każdego z nas. Dlaczego?
Nie, nie przez horoskopy. Tak na próbują wpajać ci z New Age, by spłycić temat i namącić w i tak już pomąconej łepetynie.
Ci, którzy mają nieco poważniejsze podejście do zagadnienia próbują tłumaczyć tę wiedzę różnymi, tajemniczymi wpływami kosmicznymi, występującymi pomiędzy planetami, księżycami, a bardziej wtajemniczeni włączają w ten mechanizm jeszcze układy słoneczne i galaktyki.
I słusznie to czynią, choć nawet pośród nich wciąż są jednostki, które mimo wszystko nie chcą dopuścić do siebie istnienia siły, czynnika, który w rzeczywistości (oczywiście nie tylko moim zdaniem) jest odpowiedzialny za te procesy. Może jest to wynikiem trochę "magicznego" nazewnictwa tej siły, a wywodzi się ona chyba z alchemi. Chodzi o tzw piąty element, który dziś zwiemy eterem, orgonem. Niby nic nowego, bo to przecież chińka energia Czi (Chi), indyjska prana, a jednak wielu astrologów ma jakieś dziwne opory w powiązaniu tych aspektów. Myślę, że głównym czynnikiem jest tu nasze zachodnie wykształcenie, które nawet na ludzi myślących inaczej mimo wszystko mają wpływ.

Dosyć tego mądrowania się.
Spotkałem się z taki, moim zdanie ciekawym spojrzeniem na to zagadnienie, które zdaje się potwierdzać moje przypuszczenia:

autor nieznany pisze:...

Astrologia.

Ta wypadkowa mapa gęstości i strumieni płynącego eteru w zależności od położenia planet Układu Słonecznego wraz ze Słońcem (a nawet wszystkimi obiektami spoza Układu) ma wpływ na pracę (aktywność podstawowych) gruczołów dokrewnych naszego organizmu począwszy od szyszynki i przysadki mózgowej w dół. Wręcz każdy ważniejszy gruczoł dokrewny w naszym organizmie jest dokładnym odbiornikiem sygnałów " „bioelektrostatycznych” emocjonalnych z każdej planety Układu Słonecznego. Decyduje to o naszej emocjonalności w danej chwili. Zważywszy na zróżnicowanie pierwiastków z jakich zbudowane są poszczególne planety, ich wielkość i wzajemne położenie w przeróżnych konfiguracjach, układ ten modeluje harmonicznie i ilościowo eter wypełniający nasz najbliższy kosmos (Układ Słoneczny), i jego szczególny rozkład, zawsze na inny. Mamy tutaj do czynienia z nauką zwaną astrologią, nauką mówiącą o emocjonalnych możliwościach i zagrożeniach dla człowieka. Nie wdaję się w interpretację tych zjawisk, które są najtrudniejszą częścią tej nauki – sztuki, ale zjawisko w całej mocy istnieje, wręcz my ludzie zbudowani jesteśmy aby te sygnały odbierać. Mamy wszystkie odbiorniki, gruczoły hormonalne aby cały czas reagować emocjonalnie na ten najbliższy nasz kosmos, jego różne układy przenoszone do nas poprzez eter, pole siły nośnej, w której wszyscy i wszystko jest zanurzone. Wtedy ze względu na produkcję hormonów czujemy się, że jesteśmy bardziej zdolni albo mniej, albo doznajemy oświecenia odkrycia lub różnych sposobów zachowań itd... Wręcz można powiedzieć, ze człowiek umieszczony poza Układem Słonecznym nie wyposażony w sztuczny inicjator uczuć może „zejść” czyli ulec zapaści emocjonalnej, coś jakby choroba Alzheimera. Nasze odbiorniki hormonalne w naszych ciałach działają na inne nadajniki spoza Układu Słonecznego.

Sztucznie takich modulacji emocjonalnych może dokonać HAARP lub jego rosyjski odpowiednik. Jasne dla mnie jest, że w ten mechaniczny układ działania (Układ Słoneczny) i modulowanie eteru, który można przewiedzieć nawet na 100 lat do przodu, wplecione są inne istoty, aż po Najwyższe, działające w tym samym medium poza Układem Słonecznym (niektóre cieleśnie zbudowane, ineczej hormonalnie niż my ze względu na ich Układ Planet być może znakomicie i niewyobrażalnie inny). Wobec czego człowiek nie jest przez całe życie skazany na wręcz bezduszne działanie niektórych wrogich konkretnemu człowiekowi, w konkretnym czasie ustawień planet Układu Słonecznego. Możemy się wyzwolić, uodpornić, wręcz zniwelować działanie takich złych, ciężkich i niskich modulacji, a używając języka fizyki eteru, osłonić od działania układów szkodliwych, podnosząc własną częstotliwość sobowtóra eterycznego za pomocą własnego przyciągacza eteru umieszczonego w sercu i ponownie sugeruję tutaj analogię do oczyszczania i udrażniania linii czakr, a zwłaszcza otwarcie czakry serca przez co zwiększa się ilość płynącego eteru do serca i strumień sumaryczny poprzez wszystkie czakry płynąc w kierunku do czubka głowy. Dzieje się to przy współudziale wyższych istot ale w taki „niemagiczny”, prosty i sprawiedliwy sposób, jeśli człowiek coś zrozumie i postanowi (przybliżając się do ich poziomu myślenia) w tej jednej chwili otwierają się kanały energetyczn, i nie dlatego, że Ci wyżsi decydują, NIE, oni już jacyś są od milionów lat, dawno zdecydowali o kirunku istnienia tylko my się sharmonizowujemy z nimi (dopasowujemy), odbierając tą ogromną masę energii. Pozostaje pytanie, a co z tymi co się nie chcą dzisiaj dopasować?!
Naprawdę proszę, przeczytajcie to jeszcze raz, zrozumcie, zróbcie coś i żyjcie na wieki. Ja Polak rozumiejąc, że poza garstką inżynierów produkujących kiedyś samoloty, poza eksportowymi osobami duchowymi podpierającymi świat i poza ogromną rzeszą rewolucyjnych programistów utopionych w iluzji świata wirtualnego, i przebłyskami bardzo zaawansowanej myśli medycznej, i wplecionymi w to zdolnościami wielu naszych lekarzy, nie mamy nic w porównaniu do innych narodów więc warto w tej sytuacji pójść na skróty, i pozyskać przychylność wyższych istot. Ciekawostką jest, że wtedy całe spektrum życia materialnego w tym pozytywnym sensie „wyrwie” do przodu i pojawią się „nowe” myśli, „nowe” skojarzenia, „nowy” bardzo pozytywny świat, dawno funkcjonujący ale nie odkryty przez nas. Co o znaczy, że ktoś miał wizje jakiegoś rozwiązania, patentu lub innej pozytywnej myśli, którą zastosuje w życiu i stanie się sławny? To tak samo przyszło do głowy? Więc to co piszę funkcjonuje już dawno ale w bardzo nieuświadomiony sposób, albo uświadomiony i ukrywany, ale jest to margines moich rozmyślań. Po co odkrywać coś co już dawno odkryte i doprowadzone do perfekcji. Poprzez wszystko co działo się na Ziemi do tej pory jesteśmy teoretycznie prawie przygotowani do takiej współpracy i powrotu dawnych czasów ale w innym, nowoczesnym „ubraniu” technologicznym, z nowymi ogromnymi pozaziemskimi możliwościami. O tamtych dobrych czasach mówi się w księgach aryjskich, że były to Złote Czasy, współpracowała ze sobą cała Galaktyka, tzw. Trzy światy.

Powracając do ludzi, na których „Zodiak” przestaje działać ponieważ coraz bardziej harmonizują z „wyższą energią”, jest wiele opowieści o takim właśnie sposobie rozwoju duchowo emocjonalnego u wielu ludzi z różnych ras. Znane jest wiele konkretnych przypadków opisanych w biografiach ludzi kultury żydowskiej, tybetańskiej, hinduskiej i chrześcijańskiej, i arabskiej. Wszędzie to dotyczy ludzi o podobnej emocjonalności i postawie życiowej, sposobach myślenia, i zachowań.
Czym „wyżej” idziemy tym jesteśmy bardziej podobni do siebie.

Autora tego artykułu nie znam i strony internetowej również, choć znalezienie jej nie byłoby trudne.
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » środa 10 kwie 2013, 22:28

Znalazłem tę stronę: http://maycom.pl/orgon/ORGON.pdf
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7679
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 256
Podziękował: 6092 razy
Otrzymał podziękowanie: 12147 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 10 kwie 2013, 23:00

Czy ta strona dotyczy astrologii?


Pozdrawiam - Thotal :D
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 11 kwie 2013, 10:48

Nie tylko. Wspomina o wielu różnych zagadnieniach, związanych z eterem/orgonem również w kontekście astrologii.
Polecam Ci i wszystkim zainteresowanym oboma zagadnieniami. Ciekawe spojrzenie, choć nie ze wszystkim trzeba się zgadzać. :D
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3847
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 11 kwie 2013, 13:13

Ja już to chyba ze dwa razy wstawiałam , również na poprzednim forum, naprawdę warte uważnego przeczytania i wyciągnięcia wniosków , bo jest z czego.

Manipulacja rzeczywistością z użyciem energii zwanej orgonową ( a używa się rożnych nazw dla zmylenia) nie jest wcale skomplikowana.
Ludzie nie posiadają wiedzy na temat, to jedno, a drugie nauczeni są ( po przez sterowanie umysłem ) nie wierzyć w nic czego nie znają z nauk przekazywanych przez wszelakie autorytety.
Trudno jest się ogółowi uwolnić od narzuconych wzorców myślowych.

Dobrze że Darek to też zamieścił , bo warto naprawdę skupić uwagę na tym artykule.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Myśliciel
x 117

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: Myśliciel » czwartek 11 kwie 2013, 23:26

Dariusz pisze:Nie będę się wywodził o tej dziedzinie, bo większość tu obecnych doskonale zna ją, jednak ciekawym jest dzisiejszy poziom, jaki osiągnęło nasze nowe, trzecie forum:

statystyki pisze:Liczba postów: 5252 • Liczba tematów: 417 • Liczba użytkowników: 417 •


Czy ktoś się podejmie rozszyfrowania tego ciągu podobnych liczb?

EDYCJA:

A, warto podkreślić też datę: 28.03.2013, godz. ok. 22.00


Chciałem otworzyć nowy temat o numerologii ale widzę, że taki już istnieje to piszemy tutaj. Ogólnie mówiąc numerologia to dość ciekawa dziedzina wiedzy i muszę przyznać, że w wielu przypadkach potwierdza się idealnie. Przynajmniej jak ja interesowałem się nią kiedyś dogłębniej to praktycznie sprawdzała się w całości. I przekonałem się co do numerologii, że wbrew pozorom można ufać jej wiedzy ale to kwestia indywidualnych doświadczeń, ale każdy może mieć inne o tym zdanie to wiadome. Z numerologią jest jak ze spirytyzmem - uwierzysz jak się przekonasz. Jak poruszy się talerzyk i na tablicy alfabetycznej zdradzi najsekretniejsze o Tobie informacje to wtedy jest szok. To samo jest z numerologią ale mówię o numerologi wysługiwaną przez uczciwą osobę. Kiedyś znałem taką kobietę, która ukończyła szkołę psychotroniczną i wiedziała jak rozporządzić portret numerologiczny (gratuluję jej cierpliwości bo to jest zabieg trwający kilka godzin, a ona regularnie tym się zajmowała) Oczywiście na początku nie miałem wiarygodności co do niej, ale rozporządziła mi portret numerologiczny i muszę przyznać, że pasował on idealnie.

Jednak uznałem to za zrządzenie losu i w dalszym ciągu nie ukrywałem swojego sceptycyzmu, chciałem silniejszych argumentów i wtedy ona powiedziała mi, że wie jaki osiągnę iloraz IQ jeśli rozwiąże sobie przykładowy test. Rozwiązałem i sprawdziło się. Znałem też inne osoby, które korzystały z usług tej Kobiety i u każdego z też wszystko pokrywało się z realiami. Dlatego postanowiłem zagłębić się w numerologię i za jej pomocą odgadywać ludzi. Efekty wychodziły pozytywnie ale już dawno z tego nie korzystam.

I ze względu na to wiem, że numerologia potrafi ujawnić faktyczny stan rzeczy i dlatego ciekaw jestem jakie posiadacie liczby w swoim portrecie. Zauważyłem, że ludzie często interesujący się wiedzą duchową i otwarci na tego typu tematy to osoby, które posiadają albo miały do czynienia ze zdolnościami medialnymi i to co numerologia dodatkowo udowadnia to fakt posiadanych przez nich liczb mistrzowskich, ale liczby mistrzowskie nie tylko wskazują na ludzi o tego typu zdolnościach. 'Wskazują również na człowieka o uzdolnieniach intelektualnych, wiedzy filozoficznej i osobowości uduchowione (intuicyjne, wtajemniczone w sferę ezoteryczną). I to jest to co mnie interesuje, a do tej pory jeszcze się nie zawiodłem. Także dobrze Dariusz, że poruszyłeś tutaj zagadnienie Numerologii, bo to jest kluczowy przedmiot do zrozumienia tego kim się jest. Wcale bym się nie zdziwił gdyby pewne osoby, które podejrzewam, że posiadają takie liczby faktycznie je miały.

Muszę przyznać, że z powodu osobistych doświadczeń jestem niezwykle ciekawy jakie posiadacie liczby. Jeżeli większość tutejszej społeczności posiada w swoim portrecie numerologicznym liczby mistrzowskie to tylko dodatkowo utwierdzę się w tym co zdążyłem zauważyć. Liczby mistrzowskie można uznać w pewnym sensie za uprzywilejowane, bo pozwalają naświetlić osobowości, których chętnie obserwuję, a jacy udowodnią to, że nie bez powodu je posiadają.

Chociaż z Ezoteryką jest tak, że nie można za bardzo wybiegać w jej strony, bo chodź nie da się pewnych rzeczy udowodnić logiką to jednak jest taka granica przy której rozum już nie oszukuje. Ogólnie numerologia nie ma jakiegoś znaczącego pozytywnego zastosowania, ale może być przydatna dla kogoś kto wie gdzie i jak ją zastosować. Uważam, że na tutejszym forum przydałby się wiarygodny Numerolog nawet obowiązkowo.
0 xAwatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » wtorek 16 kwie 2013, 21:10

Myśliciel pisze:...
I ze względu na to wiem, że numerologia potrafi ujawnić faktyczny stan rzeczy i dlatego ciekaw jestem jakie posiadacie liczby w swoim portrecie. ...


5
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
Dariusz
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:32
x 17
Podziękował: 5078 razy
Otrzymał podziękowanie: 1627 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: Dariusz » czwartek 20 lut 2014, 21:23

Numerolog ze mnie nijaki, ale zauważyłem ciekawe zestawienie liczb na naszym forum:

statystyki forum pisze:Statystyki

Liczba postów: 15105 • Liczba tematów: 777 • Liczba użytkowników: 186 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: renwroc
Aktywność z ostatnich 24 godzin

Nowe Posty 43 • Nowe Tematy 2 • Nowi Użytkownicy 0


Same trójki (poza tymi 24 godzinami) i ich wielokrotność.
Nie żebym doszukiwał się jakichś ukrytych znaczeń, bo zapewne można by ich namnożyć troszkę, ale samo w sobie ciekawe. :D
Pewnie nadinterpretuję bo niektóre cyfry łączę, a niektórych nie. :lol:
0 x


Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32219 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 20 wrz 2015, 11:30

To chyba będzie najwłaściwszy temat do zamieszczenia poniższego artykułu, a że składa się on z dwóch części i nie zmieści się w jednym poście przeto, zamieszczę go w dwóch odrębnych wpisach:

Białczyński pisze:09 09 7524 – Lekcja 9! – część 1
9 Wrzesień 2015


Godzina publikacji 9.09

https://www.youtube.com/watch?v=BGDNsyLvQng

Ancient Knowledge cz. 6/1 – napisy PL – Kod Cyfry 9, Matematyka Wirowa, Kwiat Życia, Czas, 432Hz

Obrazek
BladyMamut1
Opublikowany 16 cze 2014
Ancient Knowledge Pt.6/1 – Number 9 Code, Vortex Based Math, Flower of Life, Fibonacci, Time, 432Hz
https://www.youtube.com/watch?v=ZG4dRUOWwtg

W tym epizodzie poruszane są tematy takie jak:
Kod cyfry 9, Matematyka Wirowa, 360 stopniowy okrąg, Kwiat Życia, Ciąg Fibonacciego, Czas, Metoda Korzenia cyfrowego,Koralowy Zamek, Kryształy i Zkrystalizowane Skalne Struktury, Analemma Słońca, Kod liczbowy Bibli i Tory, Święta Geometria, Kymatyka, Pitagoras, 432Hz, Eric Dollard, Astrologia, 144, Magnetyzm, Sześciokątny Wir, Energia, Pola Elektromagnetyczne, Geometryczne Wzory i Kształty, Dzwięk, Światło, Średnica Planet i inne

Poniżej:
Ancient Knowledge cz 5 napisy PL Energia, Koralowy Zamek, Tablica Shamash, Saturn, Magnetyzm
https://www.youtube.com/watch?v=EhvYMhsJzJ4
https://bialczynski.wordpress.com/
https://bialczynski.wordpress.com/2015/ ... 9-czesc-1/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32219 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 20 wrz 2015, 12:28

Białczyński pisze:18 09 7524 – Lekcja 9! część 2
18 Wrzesień 2015

Obrazek

Obrazek Zapis liczby 9 zmieniający się w czasie oraz Ściana Dziewięciu Smoków

9

(dziewięć) – liczba naturalna następująca po 8 i poprzedzająca 10. 9 jest też cyfrą wykorzystywaną do zapisu liczb w różnych systemach, np. w dziesiętnym i szesnastkowym systemie liczbowym.

Warunek podzielności zapisanej w systemie dziesiętnym liczby przez 9 to, aby suma cyfr w danej liczbie była podzielna przez 9, np.

123456789 → 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8 + 9 = 45

45 → 4 + 5 = 9

Dlatego więc 9 pomnożone odtwarza się stale 9 x 2 = 18, 1 + 8 = 9, 9 x 3 = 27, 2 + 7 = 9 itd.

Dziewięć jest podzielne przez dziewięć, więc liczba 123456789 jest podzielna przez 9.


9

9 było i jest symbolem przeczucia, odrodzenia, duchowości i podróży.

W mitologii greckiej uchodziła za liczbę rytualną – dziewięć dni trwały misteria eleuzyńskie na cześć bogini ziemi – Demeter; u Homera w orszaku Apollina występowało dziewięć muz. Hezjod utrzymywał, że aby dostać się do nieba, trzeba wędrować dziewięć dni i dziewięć nocy. Za najdoskonalszy wiek, jaki mógł osiągnąć człowiek uważano 81 lat – iloczyn dwóch dziewiątek.

W chrześcijaństwie dziewięć dni trwa nowenna. Dziewięć jest chórów anielskich, a grzesznicy wchodzą do piekła przez dziewięć bram: trzy spiżowe, trzy kamienne i trzy żelazne. W chrześcijaństwie 9 uchodzi za liczbę absolutnej doskonałości (3 pomnożone przez 3)[potrzebne źródło].

W islamie dziewięć otworów jakie ma ciało ludzkie jest uważane za symbol kontaktu człowieka ze światem zewnętrznym, muzułmański sznur modlitewny subha ma 99 paciorków, a Allah występuje w Koranie pod 99 imionami.

W kulturze Japonii dziewiątka jest liczbą przynoszącą szczęście i długie życie. Za przykład służą np. skrytobójcy, którzy zawsze nosili ze sobą 9 noży do rzucania

Obrazek

Jeden

Od dawnych czasów liczba 1 była uważana za najdoskonalszą. Jest ona pierwszą liczbą nieparzystą. Wszystkie następne liczby pochodzą od niej, np. 2 = 1 + 1. Nie można powiedzieć jednoznacznie, czy jeden to jest dużo czy mało? Pierwszym chce być każdy w wielu dziedzinach, ale jeżeli chodzi o dostanie jedynki ze sprawdzianu, to nie chce jej nikt.

Dwa

Kolejna liczbą jest 2. Jest ona parzysta. Dawno temu ludzie uważali ją za złowieszczą. Byli nią oznaczani szpiedzy, policjanci czy wysłannicy. Patrząc na nią z innej strony, zobaczymy, że ściśle wiąże się z człowiekiem, ponieważ ma on 2 oczu, 2 uszu, 2 ręce, 2 nogi. Wszyscy z pewnością znają powiedzenie: „Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”.

Trzy

Następna liczbą jest 3. Jest ona nieparzysta, wierzy się, że przynosi ona szczęście. Często była wykorzystywana przez pisarzy czy wróżki. Znanymi trójkami są: 3 muszkieterowie, 3 wróżki, do trzech razy sztuka, czy raz, dwa, trzy start!, natomiast mówić „trzy po trzy” znaczy, że ktoś mówi bez sensu.

Cztery

Liczba cztery była uważana za świętą, głównie w starożytnej Grecji. Mamy 4 strony świata, 4 pory roku, szczęśliwcem jest ten, kto znajdzie czterolistną koniczynę, ponieważ przynosi ona szczęście. Mówi się również „spadać na 4 łapy” o człowieku, który bez szwanku wychodzi z każdej sytuacji.

Pięć

Również pięć była uważana za szczęśliwą. Między innymi była symbolem potęgi Boga oraz człowieka (symbol z rozstawionymi rękami nogami i głową). W ciele człowieka można wyróżnić następujące piątki: palce u jednaj ręki czy nogi, człowiek ma pięć zmysłów: słuch, wzrok, węch, smak i dotyk. Znanymi powiedzeniami są: „ni w pięć nie w dziewięć” co znaczy – bez sensu, czy „piąte koło u wozu” o rzeczy zbędnej.

Sześć

Kolejną szczęśliwą liczbą jest liczba sześć oraz jest symbolem szczęścia i pokoju. W Biblii możemy przeczytać, że Bóg stworzył świat w sześć dni. W Polsce dawniej bito monetę ze srebra o wartości sześć groszy. Najwyższą oceną w szkole jest szóstka.

Siedem

Liczba siedem jest liczbą szczęśliwą i magiczną. Tydzień ma siedem dni, siódmym dniem tygodnia jest niedziela, czyli dzień świąteczny, ludzie wierzą również, że coś miłego spotka nas siódmego dnia miesiąca, czy że w konkursie będziemy zali odpowiedz na siódme pytanie. Z siódemką wiąże się również „ocet siedmiu złodziei” co oznacza kogoś niezadowolonego lub „od siedmiu boleści” co oznacza coś bez wartości. W wielu bajkach mamy liczbę siedem, np. siedmiu krasnoludków czy 7 braci, których zaklęto w czarne kruki. Mamy również siedem cudów świata.

Osiem

Ósemka jest symbolem doskonałości i nieskończoności. Duże znaczenie ma w religii chrześcijan. Na Arce Noego było ośmiu członków załogi: Noe z żoną, jego trzej synowie i ich żony. Liczbę osiem symbolizują splecione dwa węże kaduceusza, czyli laski herolda uważanej za czarodziejską. Wiją się na niej 2 węże, które patrzą siebie w oczy. W matematyce symbol nieskończoności to leżąca ósemka. Gdy ludzie mówią, że coś jest ósmym cudem świata, znaczy, że jest to coś wspaniałego i budzi to powszechny podziw.

Dziewięć

Szczęśliwą liczbą jest również 9, ponieważ pomnożona odtwarza się stale. Zobaczmy:

2 * 9 = 18 gdy zsumujemy jej cyfry dostaniemy: 1 + 8 = 9

3 * 9 = 27 gdy zsumujemy jej cyfry dostaniemy: 2 + 7 = 9

4 * 9 = 36 gdy zsumujemy jej cyfry dostaniemy: 3 + 6 = 9

5 * 9 = 45 gdy zsumujemy jej cyfry dostaniemy: 4 + 5 = 9

6 * 9 = 54 gdy zsumujemy jej cyfry dostaniemy: 5 + 4 = 9

7 * 9 = 63 gdy zsumujemy jej cyfry dostaniemy: 6 + 3 = 9

8 * 9 = 72 gdy zsumujemy jej cyfry dostaniemy: 7 + 2 = 9

9 * 9 = 81 gdy zsumujemy jej cyfry dostaniemy: 8 + 1 = 9

Liczba dziewięć była również chętnie wykorzystywana w bajkach i magii.

Obrazek


* Literom A, Ą, J, S, Ś jest przypisana cyfra 1.
* Literom B, K, T jest przypisana cyfra 2.
* Literom C, Ć, L, Ł, U jest przypisana cyfra 3.
* Literom D, M, V, jest przypisana cyfra 4.
* Literom E, Ę, N, Ń, W jest przypisana cyfra 5.
* Literom F, O, Ó, X jest przypisana cyfra 6.
* Literom G, P, Y jest przypisana cyfra 7.
* Literom H, Q, Z, Ż, Ź jest przypisana cyfra 8.
* Literom I , R jest przypisana cyfra 9.

Według numerologii „liczba urodzenia” determinuje cechy osoby, i tak:

* 1 – to człowiek o cechach przywódczych, pionier przecierający innym szlaki, indywidualista, człowiek o silnej „wibracji”, mocno zaznaczający swoją obecność, eksponujący swoje ego,

* 2 – to „dyplomata” mający świadomość dwóch obliczy świata, zainteresowany drugim człowiekiem, wrażliwy, kierujący się w życiu uczuciami,
* 3 – to człowiek ukierunkowany na osobiste spełnienie, o dużych talentach i możliwościach w każdej dziedzinie, we wszystkim co robi widać wolę działania, siłę, przedsiębiorczość oraz kreatywność. Ponieważ jednak jest zwykle osobą świecącą „światłem odbitym”, to kiedy jest słabo ukierunkowana, zdeterminowana, trudno jej się odnaleźć,
* 4 – to logik osiągający najwięcej dzięki wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, bardzo odporny na stres związany z pracą,
* 5 – to osoba chętnie ucząca się nowych rzeczy, otwarta na nowinki, mająca dużą łatwość w zdobywaniu wiedzy, wielką zmysłowość oraz związaną z tym skłonność do używek,
* 6 – to osoba rodzinna, uważająca rodzinę za fundament swojego życia i mocno z nią związana. Jest zwykle kreatywna intelektualnie, ma łatwość odnajdywania się w przestrzeni i czasie, nie lubi stawiać sobie ograniczeń, jest bardzo uczuciowa i wrażliwa,
* 7 – to osoba wrażliwa i introwertyczna, łatwo robiąca karierę zawodową, bardzo zainteresowana sprawami duchowymi. Zbyt silna siódemka powoduje nadmierne przywiązanie do materii,
* 8 – to twórca na dużą skalę, energia zmieniająca się w materię, osoba tworząca i działająca poprzez podświadomość, uparta i zdeterminowana w działaniu,
* 9 – to osoba opierająca swoje działanie na bezinteresownej miłości, posiadająca „wibrację” spełnienia.


Biblijna

1 wyjątkowość, zwłaszcza w odniesieniu do Boga Pwt 6,4; 2 Krl 19,15
2 potwierdzenie, pewność Rdz 41,32; Iz 40,2; Hbr 6,18
3 nasilenie, podkreślenie znaczenia Iz 6,3; Jr 7,4
4 porządek w odniesieniu do spraw ziemskich, powszechność Rdz 2,10
6 niedoskonałość, niepełność 2 Sm 21,20; Ap 13,18
7 pełnia, całość, doprowadzenie czegoś do końca Jz 6,2–4,15; Ap 5, 1-6
8 doskonałość, nieskończoność, obfitość Mi 5,5 (5,4, BT)

Poniżej znajduje się opis znaczenia liczb w numerologii chińskiej. Każda liczba ma swoje miejsce w kwadracie numerologicznym znajdując się na przecięciu jednej z trzech pionowych stref kwadratu numerologicznego i jednego z trzech poziomych planów.


Jedynka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

W wielu kulturach uważana za liczbę doskonałą, reprezentującą niewidzialną, ale aktywną siłę twórczą leżącą u podstaw wszystkiego co istnieje. Symbolizuje ona również nasze ego i świadomą aktywność, a także początek przedsięwzięć i ważnych etapów życia. Związana jest ona z naszą indywidualnością i jej przeżywaniem. Może oznaczać zarówno samodzielność jak i samotność w zależności od tego czy przejawia się ona w sposób harmonijny czy nieharmonijny.


Dwójka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Dwójka oznacza harmonijne współdziałanie przeciwieństw symbolizowane przez yin i yang. Starożytni mędrcy doskonale zdawali sobie sprawę, że właściwe funkcjonowanie świata i człowieka zapewniane jest przez współdziałanie przeciwstawnych sił i tendencji. Znaczenie liczby dwa stanowi więc harmonia, porządek, umiejętność zatroszczenia się nie tylko o siebie ale i o innych ludzi, umiejętność godzenia skłóconych poprzez podejmowanie się mediacji, a również równowaga i umiarkowanie.


Trójka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Liczba 3 jest symbolem intuicji, magii, sił twórczych i radości, którą niesie korzystanie z nich. Reprezentuje ona również Czas, składający się z trzech elementów: już poznanego i doświadczonego zwanego Przeszłością, właśnie przeżywanego zwanego Teraźniejszością oraz nieznanego i niepewnego, zwanego Przyszłością. W ten sposób symbolizuje ona przeistaczanie się tego co znane aby wyłonić rzeczy nowe i nieznane, czyli siły twórcze drzemiące w każdym z nas.


Czwórka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Czwórka to liczba stabilności i porządku. Wszystkie procesy, nawet te bardzo dynamiczne zachodzą w pewnych ramach czasowych i przestrzennych (cztery strony świata, cztery pory roku). Ramy te pozostają niezmienne. Cyfra 4 oznacza również dom, spokój i solidność. Reprezentuje także powtarzalność i nieuchronność.


Piątka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Piątka to liczba podróżników, poszukiwaczy i odkrywców. Symbolizuje ona ruch, zmianę i nieprzewidywalność. Znaczenie liczby 5 wskazuje na ogrom chaosu w przyrodzie a także na jego dzikie piękno i potęgę. Zmiana, dzikość i nieprzewidywalność wiążą się także z omylnością i poszukiwaniem.


Szóstka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Znaczeniem liczby sześć jest równowaga, harmonia, miłość i prawda. Symbolizuje ona natchnienie i pomysły pojawiające się w naszym umyśle w chwilach relaksu, odprężenia i wewnętrznej harmonii. Liczba ta przypomina również swoim znaczeniem o konieczności wybaczania, które łatwiej przychodzą nam właśnie w lżejszych stanach świadomości.


Siódemka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Siódemka jest najbardziej tajemniczą z wszystkich cyfr. Podobnie jak cyfra trzy, siódemka jest liczbą magiczną. O ile jednak trójka symbolizuje siły magiczne w akcji o tyle siódemka reprezentuje ezoteryczny aspekt magii – dający zrozumienie nielicznym, którzy są do niego zdolni. Znaczenie siódemki związane jest z wyobraźnią, świadomą myślą i koncentracją.


Ósemka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Znaczenie liczby osiem związane jest z przedsięwzięciami i ich sukcesem. Symbolizuje determinację i wytrwałe dążenie do celu, a także uporządkowanie spraw niezbędne do jego osiągnięcia. W Chinach jest uważana za liczbę bardzo szczęśliwą. Łączy w sobie dwie cechy: jest liczbą parzystą, co symbolizuje pełnię i jednocześnie jest największą cyfrą parzystą, stąd jej znaczenia dotyczące sukcesu i realizacji celów.


Dziewiątka

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Dziewiątka reprezentuje stan osiągnięcia pełni w jakiejś dziedzinie. Związana jest z wysokim poziomem rozwoju intelektualnego, emocjonalnego bądź duchowego. Daje kontrolę nad własnym losem i wpływ na losy innych ludzi. Symbolika tej cyfry przypomina, że każdy z nas ma w sobie potencjał aby zmienić coś w otaczającym nas świecie na lepsze. Jej znaczenie związane jest z wynalazczością, pomysłowością i skutecznością. Jest to liczba zamykająca cykl numerologiczny a tym samym stawiająca podstawy do rozpoczęcia kolejnego.Dywan i Trójkąt Sierpińskiego, a Wolna Wola i Prawa RzeczyIstności, czyli Przeznaczenie

Obrazek Dywan Sierpińskiego

- fraktal otrzymany z kwadratu za pomocą podzielenia go na dziewięć (3×3) mniejszych kwadratów, usunięcia środkowego kwadratu i ponownego rekurencyjnego zastosowania tej samej procedury do każdego z pozostałych ośmiu kwadratów. Nazwa pochodzi od nazwiska Wacława Sierpińskiego.

Definicja formalna

Przechwytywanie 6.PNG
(23.88 KiB) Pobrany 120 razy


Alternatywna definicja

Dywan Sierpińskiego jest url=https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbi%C3%B3r_domkni%C4%99ty]domknięciem[/url] zbioru punktów
Przechwytywanie.PNG
(1.47 KiB) Pobrany 120 razy
takich że w rozwinięciu liczb x i y w trójkowym systemie liczbowym nigdzie nie występuje cyfra 1 na tym samym miejscu po przecinku.

Topologicznym dywanem Sierpińskiego nazywamy każdą przestrzeń topologiczną homeomorficzną z powyżej zdefiniowanym dywanem Sierpińskiego.

Własności dywanu Sierpińskiego

* Wymiar fraktalny dywanu Sierpińskiego wynosi ln 8/ln 3 = 1,8928

* Pole powierzchni dywanu Sierpińskiego jest zerowe

Przechwytywanie 1.PNG
(25.64 KiB) Pobrany 120 razy


cdn.
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32219 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 20 wrz 2015, 13:27

ciąg dalszy

Białczyński pisze:Trójkąt Sierpińskiego

Obrazek

Trójkąt Sierpińskiego jest samopodobny.Trójkąt Sierpińskiego (znany też jako uszczelka Sierpińskiego) – jeden z najprostszych fraktali. Znany był na długo przed powstaniem tego pojęcia (patrz Benoît Mandelbrot). Konstrukcja tego zbioru była podana przez polskiego matematyka Wacława Sierpińskiego w 1915 [url=https://pl.wikipedia.org/wiki/Tr%C3%B3jk%C4%85t_Sierpi%C5%84skiego#cite_note-1][1].

Trójkąt Sierpińskiego otrzymuje się następująco: w trójkącie równobocznym łączy się środki boków, dzieląc go w ten sposób na cztery mniejsze trójkąty. Trójkąt środkowy usuwa się, a wobec trzech pozostałych trójkątów operację się powtarza, dzieląc każdy z nich na cztery mniejsze trójkąty, usuwając środkowy, a wobec pozostałych czynności się powtarzają. Punkty pozostające po nieskończenie wielu powtórzeniach tej operacji tworzą trójkąt Sierpińskiego.

Fraktal ten można też utworzyć z trójkąta Pascala, zabarwiając na czarno nieparzyste jego liczby[2].

Definicja formalna

Przechwytywanie.PNG
(20.9 KiB) Pobrany 116 razy


Obrazek

Obrazek

Trójkąt Sierpińskiego zawiera dokładnie te punkty trójkąta ABC, które nie są elementami zbioru
Obrazek

Obrazek
Trójkąt Sierpińskiego
Wymiar fraktalny trójkąta Sierpińskiego wynosi ln 3 / ln 2 = 1,585


Reprezentacja cyfrowa

Przechwytywanie 1.PNG
(17.67 KiB) Pobrany 116 razy


Trójkąt Sierpińskiego jako rezultat Gry w chaos

Ciekawym algorytmem pozwalającym otrzymać trójkąt Sierpińskiego jest gra w chaos. Narysujmy trójkąt równoboczny ABC, i definiujmy D0 := punkt A. Następnie należy wielokrotnie powtórzyć następującą operację: losowo wybieramy jeden z punktów A, B lub C, rysujemy punkt w połowie odległości między Dn i wybranym punktem. Nowo narysowany punkt oznaczamy przez Dn+1. Każdy punkt Dn będzie należeć do trójkąta Sierpińskiego, i cały trójkąt Sierpińskiego będzie prawie na pewno domknięciem zbioru {D0, D1,
}.

Jeśli wybieramy D0 nie jako punkt A, lecz jako dowolny punkt trójkąta Sierpińskiego, to znowu otrzymujemy (prawie na pewno) trójkąt Sierpińskiego. Jeśli D0 należy do trójkąta ABC ale nie do trójkąta Sierpińskiego, to żaden punkt Dn do tego trójkata nie należy, jednak otrzymujemy ten trójkąt (prawie na pewno) jako zbiór punktów skupienia ciągu (D0, D1,
).

Jeśli punkty A, B i C tworzą dowolny (nierównoboczny) trójkąt, to tą samą konstrukcją otrzymujemy zniekształcony trójkąt Sierpińskiego, tzn. obraz trójkąta Sierpińskiego przez przekształcenie afiniczne.

Gra w ChaosGra w Chaos

Obrazek Liść paproci wygenerowany przy pomocy gry w chaos

[size=130]Gra w chaos to algorytm komputerowego generowania obrazów pewnych fraktali. Generuje on przybliżony obraz atraktora lub punktu stałego dowolnego systemu funkcji iterowanych.

Algorytm

Przechwytywanie 2.PNG
(15.44 KiB) Pobrany 116 razy


Przykład dla trójkąta Sierpińskiego

Obrazek


Trójkąt Sierpińskiego

Na początku stawia się na płaszczyźnie 3 dowolne punkty (powinny być niewspółliniowe, gdyż inaczej fraktal zdegeneruje się do odcinka), po czym wybiera sobie kolejny punkt płaszczyzny, zwany punktem gry , gdyż inaczej fraktal zdegeneruje się do odcinka), po czym wybiera sobie kolejny punkt płaszczyzny, zwany punktem gry. Następnie wybiera się dowolny z trzech punktów obranych na samym początku (można je oznaczyć 1, 2 i 3, po czym korzystając z generatora liczb losowych wybierać je) i stawia punkt w połowie odległości między czwartym punktem a tym wybranym. Powtarza się ten krok, za każdym razem oznaczając punkt leżący dokładnie w połowie odległości między ostatnio postawionym a jednym z trzech pierwszych.

Efektem algorytmu – zakładając, że punkty były losowane z mniej więcej takim samym prawdopodobieństwem – jest pewien wariant trójkąta Sierpińskiego. Jego wierzchołkami są trzy punkty wybrane na samym początku gry.

Implementacja

Poniższy przykład (w języku Python generuje trójkąt Sierpińskiego przy użyciu gry w chaos, korzystając z biblioteki pygame.

from random import * sqr = lambda a:a*a import pygame scr = pygame.display.set_mode([501, 501]) cnt = 3 pts = ( 0 + 500j, 500 + 500j, 250 + 0j, ) colors = ( (255, 0, 0), (0, 255, 0), (0, 0, 255) ) ind = randrange(cnt) pt = pts[ind] color = colors[ind] div = 2 for i in range(100000): pygame.draw.rect(scr, color, [pt.real, pt.imag, 2, 2]) newind = randrange(cnt) pt = (pt + pts[newind]) / div color = colors[newind] pygame.display.flip() while True: key = pygame.event.poll() if key.type == pygame.KEYDOWN and key.key == pygame.K_ESCAPE: pygame.quit() break pygame.time.delay(100)

Czy żyjemy w Matrixie – Macierzy RzeczyIstności? – NTV:


Czy żyjemy w hologramie? cz. 2 – Grzegorz Sławicki

Na temat Konstrukcji Wszego Świata, Rdzenia Istoty, Świadomości Nieskończonej, Wolnej Woli, Przeznaczenia i Trójkąta oraz Dywanu Sierpińskiego – zwłaszcza od 21 minuty

https://www.youtube.com/watch?v=ZjaFxz_3f8E


Żart ale nie do końca – Pamiętacie Iskon Ukraiński? Kolejna kometa Iskonu? 27 09 7524 = 9-9-9

https://www.youtube.com/watch?v=Ji5Ek_Ux7Qo

Jak dobrze wiadomo od dawna jedną z najbardziej prawdopodobnych katastrof, jakie mogą się przytrafić ludzkości jest zderzenie z asteroidą. Właśnie pojawiła się niepokojąca plotka jakoby wkrótce miało dojść do tego ekstremalnie niebezpiecznego zdarzenia. Ma do tego dojść między 22 a 28 września tego roku.

http://innemedium.pl/wiadomosc/we-wrzesniu-2015-nasza-cywilizacja-moze-zostac-zniszczona-przez-gigantyczna-asteroide
https://bialczynski.wordpress.com/
https://bialczynski.wordpress.com/2015/ ... czesc-2-2/
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 24 gru 2015, 11:16

Nastąpią drastyczne zmiany w zewnętrznym Układzie Słonecznym od chwili obecnej aż do początku stycznia przyszłego roku. To nie jest przypadek, astrologicznie mówiąc, będzie to okres wielkiego postępu [Rzadkie zjawisko: Wszystkie planety poruszają sie do przodu od 25 grudnia 2015 do 6 stycznia 2016 – kr]:

http://thespiritscience.net/2015/11/29/ ... nuary-6th/

Obrazek

.
[„Rzadka pełnia Księżyca w dniu 25 grudnia 2015 roku 0 godz. 11.11 czasu uniwersalnego. Nie było pełni Księżyca w tym dniu od roku 1977 i nie będzie przez następne 19 lat. Przekażcie tę informację, aby każdy wiedział” – kr]

https://krystal28.wordpress.com/2015/12 ... dnia-2015/
http://www.blog.czarymary.pl/2015/12/23 ... iej-nocy/#
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14293
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 989
x 399
Podziękował: 15117 razy
Otrzymał podziękowanie: 22053 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 28 gru 2015, 13:57

Photon Belt zbliża się! ETA: 22 kwietnia - 17 lipca 2016
To jest tylko moja opinia o tym, co może się zdarzyć, zaczynając w przyszłym roku.

Obrazek
całość tutaj, można włączyć sobie tłumacza po prawej stronie: ;)
http://newdimension2012.blogspot.co.uk/2015/11/approaching-photon-belt-eta-april-22.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5771
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 383
x 230
Podziękował: 32219 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 12 lut 2017, 14:06

Grzegorz Skwarek o astro-numerologii. Potęga numerologiczna Kaczyńskiego, Tuska i Szydło

https://youtu.be/FHrs50mkVSw

Proxima Centauri
Opublikowany 1 sty 2018

Rozmawia Marek Podlecki. Muzyka Acari Aryaca (Grzegorza Skwarka)
Kanał YouTube Acari Aryaca: https://www.youtube.com/channel/UC56s...
Strona Marka Podleckiego http://monitor-polski.pl


wstawiłam nowe wideo ,ponieważ poprzednie zostało usunięte z YT .To ten sam filmik ,znalazłam po tytule - chanell
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 08 mar 2017, 22:50

Astronumerologia

https://www.youtube.com/watch?v=W5TYCLLG6OU

Opublikowany 8 mar 2017
Ikona polskiej psychotroniki pomaga ludziom poznać Ich ścieżkę życia. Jeśli ciągle zmagasz się z przeciwnościami losu to ten film będzie podpowiedzią rozwiązania Twoich problemów.
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: chanell » poniedziałek 03 kwie 2017, 23:31

W moim życiu często się spotykam z cyfrą 23 .Chętnie zapoznałabym się z takim horoskopem numerologicznym dla mnie.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Grzegorz Skwarek
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 25 maja 2017, 22:14
x 1
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz Skwarek » czwartek 25 maja 2017, 22:36

chanell pisze:W moim życiu często się spotykam z cyfrą 23 .Chętnie zapoznałabym się z takim horoskopem numerologicznym dla mnie.


Witaj. Jeśli pojawia sie w dacie Twojego urodzenia wibracja 23 to wiedz że lubi namieszać w zyciu ale to wynik a z jej ogromnego potencjału - ona nie jest ani dobra ani zła bo nie ma czegoś takiego ale jeśli ktos nie jest jej świadomy to wtedy powoduje dużo destrukcji w życiu. Ale sama wibracja imienia to za mało - cyfrologia czy numerologia to alegoria częstotliwości - wibracji róznych energii nam ludziom aby je jakoś określać to staroźytnni przypisali im liczby - numery aby łatwiej było nam je obliczać czy przedstawiać. Wibracja 23 uwielbia blokować czakry z powodu jej ogromnej energii - co powoduje koszmar w życiu nie jednego człowieka u innych nic nadzwyczajnego sie nie dzieje ponieważ inne wibracje odbierają jej nadmiar energii - jesli jest równowaga wtedy jest idealnie. Idealnie to słowo dla Ego ziemnskiego które chce wygody i wszystko co najlepsze. Dusza jednak chce się piąć po drabinie ewolucji duchowej i chce doświadczać róznych rzeczy w celu zrozumienia i podniesienia w ten sposób wibracji czasami wybiera sobie za trudne życie z wibracjami 16, 23, 6,13 , 11,44 i inne jak widać są też mistrzowskie obok 23 ale to tylko kwestia świadomości ich - aby zrozumieć działanie wibracji energii poprzez cyfry trzeba sobie zdac sprawę z tego że jest podobnie jak z dietą nie ma jednej diety idealnej dla każdego. Jeśli masz wibracje w dniu urodzenia 23 i brak jej świadomości to bardziej niz pewne że jakaś czakra zostanie przyblokowana a energia zawsze szuka ujścia i wtedy musi sie w cos przekształcic bo sama się niewytraci i szuka sobie ujścia tam gdzie nie chcemy i tylko o to chodzi tak po górlasku jak mogę wytłumaczyć. Najwazniejsze dla nas to wibracja węzłów księżycowych one pokrywaja się z wibracją imienia i nazwiska wtedy można odczytać o jaka wibrację chodzi.Numerologia czy Cyfrologia która jest bardziej dokładniejsza to to samo co astrologia to nic innego planety tez maja swoje liczby jak i kolory to tylk alegoria poziomów wibracji energii. To część wiedzy którą trzeba połączyć - to jak znak zodiaku który nie sprawdza się w 100 % jak zauważycie bo to Słońce w znaku zodiaku to energie męskie a gdzie żenskie ? misi byc i taka i taka obliczona bo kazdy z nas ma je obie jak w symbolu Ying Yang pozdrawiam wszystkich
1 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6833
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1256
x 350
Podziękował: 12571 razy
Otrzymał podziękowanie: 12876 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 26 maja 2017, 21:03

Bardzo dziękuję panie Grzegorzu :) ale miło się zrobiło ,bo nie spodziewałam się odpowiedzi bezpośrednio od pana :) . Ma pan rację ,teraz rozumiem co tak bardzo namieszało w moim życiu .Na pewno mam zablokowane czakry ,może nie wszystkie ,ale sama odczuwam że tak jest.
Witam serdecznie na naszym forum :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 24 wrz 2017, 22:23

Profesjonalna astrologia - dlaczego warto z niej korzystać?

Czy po przeżyciu śmierci klinicznej trzeba postawić nowy horoskop? Dlaczego niektórzy politycy mieliby fałszować swoją datę urodzenia? Na pytania dotyczące profesjonalnej astrologii zadawane przez autorkę bloga Biuro Duchów odpowiada astrolog, Piotr Gibaszewski.

Obrazek

Panie Piotrze, proszę powiedzieć, czy układ planet towarzyszący naszym narodzinom determinuje naszą przyszłość czy jedynie określa charakter oraz pakiet naszych deficytów i potencjałów?

Jest to pytanie, nad którym astrolodzy zastanawiają się od bardzo dawna, może nawet od początku istnienie tej dziedziny wiedzy. Moim zdaniem można powiedzieć, że jest dokładnie pól na pół. Tyle tylko, że używając takich pojęć wchodzimy w obszar, który zupełnie inaczej rozumiano sto czy pięćset lat temu, a inaczej rozumiemy go obecnie. W dawnych czasach „przeznaczenie” pojmowano wprost, jako nieuchronny ciąg wydarzeń, przez który człowiek nieodwołalnie musi przejść. Pewne ślady takiego myślenia, takiej filozofii odnajdujemy współcześnie w krajach dalekiego wschodu. W Indiach do dzisiaj ludziom łatwiej pogodzić się z losem, ponieważ w swoim horoskopie widzą tak naprawdę zapis karmiczny. Wiara w reinkarnację wiąże się z przyjmowaniem na siebie konsekwencji własnego postępowania. W tym kręgu kulturowym pewne rzeczy przyjmowane są w sposób naturalny. Jest dobra lub zła karma.

Tymczasem w Europie od czasów nowożytnych poszło to w zupełnie innym kierunku. Pojawiły się nowe nurty myślowe, lansujące ideę człowieka, który ma wpływ na własne życie. Współcześnie patrzymy na horoskop jako na zespół pewnych cech i tendencji. Jeśli zapytamy, czy istnieje coś takiego jak determinacja, to odpowiedź brzmi: tak, istnieje. Ponieważ mamy zdeterminowane pewne cechy osobowości, charakter, temperament, konstytucję psychofizyczną, tendencje zdrowotne. Z tym tylko zastrzeżeniem, że podobnie jak w genetyce, występowanie pewnych genów nie oznacza, iż nieodwołalnie zapadniemy na daną chorobę. Tu nic nie jest przesądzone i wiele zależy od nas samych, od stylu życia, jaki prowadzimy.

Obrazek
Piotr Gibaszewski

Czemu świadomi, wykształceni, często życiowo bardzo zaradni ludzie stawiają sobie horoskop?

Jedni robią to, aby uśmierzyć swoje lęki, inni żeby przygotować się na nadchodzące wydarzenia. Jeśli na przykład z horoskopu wynika, że w roku 2017 układ planet zapowiada trudny dla nas okres, możemy przygotować się na to, co nadchodzi i spokojnie przemyśleć strategię.

Astrolog dysponując określonym zasobem informacji z pewną dozą prawdopodobieństwa może przewidzieć, jak zachowa się dany człowiek. Jednak astrolog to nie jasnowidz. Nie na tym polega jego rola. Najważniejszym zadaniem astrologa jest przeprowadzić człowieka przez konkretny proces, który jest mu w danej chwili pisany.

Nasuwa mi się pewna myśl sformułowana przez Junga: „Astrologia ma zapewnione uznanie ze strony psychologii bez dalszych oporów, ponieważ astrologia reprezentuje sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Rozumiem, że współczesny astrolog ma lub powinien mieć wiedzę z zakresu psychologii oraz umiejętności trenera personalnego?

Tak, wielu astrologów, w tym i ja, pracuje z klientem wskazując mu bardzo wyraźnie jego potencjały i deficyty. W momencie kryzysu człowiek może się zachować dwojako: aktywnie minimalizując straty lub pasywnie zmierzając wprost do katastrofy. Przytoczę historię o dwóch braciach, dzieciach tych samych rodziców, którzy od kołyski zmagają się z trudnościami, biedą i przemocą. Jeden prowadzi życie złodzieja, a drugi z uporem walczy o siebie i zostaje duchownym, służąc z oddaniem najbiedniejszym. Jeden i drugi brat mówi: „moje życie nie mogło być inne zważywszy na moją przeszłość”. Wiele zależy od nas samych.

Teraz chciałabym zapytać Pana o horoskopy stawiane małym dzieciom. Z własnego doświadczenia wiem, że mogą one bardzo pomóc w zrozumieniu dziecka i w jego rozwoju. Wiele zyskałam dzięki wiedzy zaczerpniętej z horoskopów moich córek. W tej chwili, gdyby w rodzinie pojawiło się maleństwo, w życiu nie inwestowałabym w pamiątkowe gadżety typu srebrna łyżeczka, tylko w profesjonalny horoskop dla dziecka.

Horoskop jest kopalnią wiedzy o tym, kim człowiek jest i jakie posiada tendencje. W coachingu istnieje ścieżka rozwijania zasobów człowieka w oparciu o jego potencjały. Innymi słowy, szansa na rozwijanie się w lepszy, bardziej efektywny sposób. Sam pracuję z klientami w oparciu o tę metodę. Kwestia podstawowa dotyczy stosunku rodziców do dziecka. Jeśli uważają, że dziecko jest ich własnością i oni wiedzą najlepiej, co jest dla niego dobre, to należy przypuszczać, że nie będą zainteresowani poznaniem tej wiedzy. Jeśli natomiast rodzice traktują swoje dziecko, jako odrębną duszę i zależy im na tym, aby realizowało się na wielu płaszczyznach, możliwie najefektywniej, to chcą poznać wszelkie dostępne źródła, które im realizację tego celu ułatwią.

Teraz nieco inny temat. Otóż od dłuższego czasu różne portale rozpisują się na temat Wężownika, (czyli trzynastego gwiazdozbioru) i jego wpływu na interpretacje astrologiczne. Moim skromnym zdaniem sprawa z Wężownikiem przypomina wyciąganie królika z kapelusza i nie ma racjonalnych podstaw. Ciekawa jestem Pana opinii.

Ten temat wraca jak bumerang. Momentami jest to po prostu irytujące. Wylano tony atramentu, podczas gdy sprawa jest prosta i oczywista. Z punktu widzenia astronomicznego ekliptyka (czyli droga wędrówki planet po niebie) jest to pas, można też powiedzieć pierścień, na którym znajduje się trzynaście gwiazdozbiorów. W tym gwiazdozbiór Wężownika. W astrologii mówimy o dwunastu znakach zodiaku. Znaki a gwiazdozbiory to dwie różne rzeczy, mimo że mają te same nazwy. Podzielono przestrzeń, która ma harmonijną strukturę, na dwanaście równych części po trzydzieści stopni każda. Przestrzeń ta związana jest z roczną wędrówką Słońca po ekliptyce. Obie zasady funkcjonują od czasów babilońskich niezależnie od siebie. Wprowadzanie powiązań gwiazdozbioru Wężownika do astrologii jest nieuzasadnione i nieracjonalne.

Panie Piotrze, spotkałam się z opinią, jakoby po przeżytej śmierci klinicznej warto było postawić nowy horoskop urodzeniowy. Czy myśli Pan, że jest to zasadna propozycja?

Pierwszy raz słyszę, że należy robić nowy horoskop po przeżyciu śmierci klinicznej. Oczywiście, jest w tym pewna pokusa. Pojawia się jakby nowe życie, więc i niby nowy horoskop. Nawet gdyby tak założyć, to tego „nowego” horoskopu nie należy traktować jako zaprzeczenie poprzedniego. Uwarunkowania, z którymi przyszliśmy na ten świat – biologiczne, psychologiczne, temperament, relacje rodzinne oraz wiele, wiele innych, które znajdujemy w horoskopie urodzeniowym przecież nie zmieniają się w momencie przeżycia śmierci klinicznej. I choć jest to na pewno wielkie, być może najważniejsze wydarzenie w życiu, to jednak nie zapominałbym o horoskopie urodzeniowym. Z czysto technicznego punktu widzenia uważam, że horoskop „ponownych narodzin” to nie reinkarnacja. Nie wciela się nowa dusza. To ta sama dusza, ale przemieniona. Horoskop nowych narodzin (po śmierci klinicznej) byłby zatem pewnym ważnym etapem rozwoju i tak go należy traktować. Jako nowe doświadczenie, nowy etap. To zatem horoskop tego nowego etapu. Odrzucanie horoskopu urodzeniowego nie ma sensu.

Na zakończenie pytanie nieco lżejszego kalibru. Czy jest prawdą, że wielu możnych tego świata celowo podaje nieprawdziwe dane dotyczące momentu przyjścia na świat, żeby ich konkurenci czy przeciwnicy nie mieli w ręku tak ważnego atutu?

W dawnych czasach nie miało to większego sensu ponieważ wiedza astrologiczna była niezwykle elitarna i dostępna jedynie w zamkniętych kręgach. W dzisiejszej dobie, publicznie analizuje się horoskopy rodziny królewskiej, znanego polityka czy papieża. To już nikogo nie dziwi. Niemniej w historii zdarzały się przypadki fałszowania daty urodzenia. Niepewna jest data urodzenia na przykład Stalina, również w biografiach Putina znajdziemy rozbieżności. Horoskop może być narzędziem manipulacji, ponieważ znając go poznajemy tożsamość danego człowieka.

http://strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka ... tac/f7w94l
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 28 paź 2017, 23:58

Prognoza astrologiczna na Listopad 2017 Tomasz Weinert

https://www.youtube.com/watch?v=H5wawhdnAoc

Opublikowany 26 paź 2017
Pełnia 4.11. 2017 Księżyc w Byku
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 02 lis 2017, 00:17

Prognoza astrologiczna K.Donarta (01.11.2017-07.11.2017)

https://www.youtube.com/watch?v=zaTrKD9MveU
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: Astrologia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 01 gru 2017, 23:13

Prognoza astrologiczna na grudzień 2017 oraz na rok 2018 Piotra Gibaszewskiego

https://www.youtube.com/watch?v=vIANHSf6v60

Opublikowany 26 lis 2017
Pierwsza część prognozy na rok 2018 - ważne ingresy planet, oraz podsumowanie roku 2017 w grudniowej prognozie.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 01 sty 2018, 23:25

NUMEROLOGIA ROKU 2018 – CZEGO MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ PO NOWYM ROKU?

Obrazek

Suma wszystkich cyfr roku 2018 daje nam dumną, mistrzowską 11 – czy po takiej liczbie roku możemy spodziewać się małych rzeczy? Oczywiście, że nie! Spodziewajmy się… niespodziewanego.

Mistrzowska 11 kojarzona jest z misją. Dodaje odwagi, siły i talentów. Wskazuje na intuicję. Reprezentuje moc twórczą i kreatywność. To liczba o głęboki znaczeniu duchowym, przedstawia transformację. Jedenaście jest symbolem wyboru – możemy wybrać, czy zostajemy w 3 wymiarze, czy przechodzimy do wymiaru 5, na wyższy poziom duchowości. W teorii, po zredukowaniu liczby 11, przechodzimy do 2, co oznacza kontynuowanie pomysłów rozpoczętych w roku 2017 – 2017 to jedynka, czyli rok, który rozpoczął nowy, 9 letni cykl.

Wibracja roku jest jak energetyczna nakładka na nasz rok osobisty oraz rok numerologiczny. Daje nam informacje o tym, jakie zewnętrzne wpływy towarzyszą nam podczas całego roku. Zaznajomienie się z tą energią pozwala uświadomić sobie jakie działania warto podjąć w tym czasie. Odpowiednie wykorzystanie wibracji roku daje nam wsparcie i pomoc w osiąganiu celów.

Napływ świeżych energii roku 2018 mogliśmy płynnie odczuwać wraz z numerologicznym rozpoczęciem roku 2018 – 20 września 2017 roku. Od tamtego momentu energia mieszała się, aby z początkiem stycznia pokazać nam się w jak najczystszej i najmocniejszej postaci. Możemy poczuć pełną piersią w którym kierunku zmierza rok 2018.

Rok 2018 będzie nauczycielem – nauczy nas tolerancji, pokaże, jak współpracować z innymi, jak doceniać rodzinę oraz przyjaciół. Zademonstruje na czym polega zdrowe konkurowanie ze sobą oraz jakie niebezpieczeństwa niesie siłowe rozwiązywanie problemów.

Rok 2018 będzie również skierowany na własne wnętrze – uwaga przejdzie z materii na szukanie doświadczeń. Przyjrzymy się swoim pasjom lub znajdziemy zupełnie nowe. Zaczniemy również szukać drogi w kierunku realizowania marzeń. To będzie idealny czas na to, aby za każdym razem, kiedy przychodzi nam wyjść ze strefy komfortu, zapytać siebie: co najgorszego może się stać? i po prostu pozwolić życiu toczyć się dalej, bo nie mamy nic do stracenia.

Obrazek

Po ramieniu zostaną poklepani przede wszystkim artyści. Twórcy będą wspierani przez energię liczby mistrzowskiej, dzięki czemu nie będą narzekać na brak weny twórczej. Czeka ich kreatywny rozwój oraz doskonalenie umiejętności. 11 sprzyja myślicielom, filozofom, artystom, nauczycielom, aktorom, malarzom, pisarzom oraz wszystkim tym, którzy pokazują siebie w sposób kreatywny – inspirują, pokazują, nauczają i pomagają.

Numerologia 2018 mówi również: działaj! Nie czekaj, aż coś samo do ciebie przyjdzie. Sam sięgaj po to, czego pragniesz: nawiązuj nowe znajomości, zamykaj i otwieraj nowe rozdziały. Pogłębiaj relacje, zacieśniaj więzi i nie czekaj na to, aż ktoś zrobi to za ciebie. Wyjdź na przeciw swoim marzeniom, miłości, spójrz w oczy przeciwnościom losu.

W tym roku mamy okazję coraz częściej słyszeć głos serca. Uda nam się odłożyć na bok ego i zagłębić się we własne wnętrze. Dzięki temu, odkryjemy swoją misję i drogę życia. Przestaniemy się bać pokazywać siebie, nie będziemy udawać ani grać, będziemy sobą.

Liczba 11 będzie wspierać w pokochaniu i zaakceptowaniu siebie i swojego życia. Będziemy kreować swoją rzeczywistość, odsuniemy się od negatywnych osób, będziemy szanować swój czas i swoją energię. Zdobędziemy odwagę do bycia sobą i życia we własnym tempie.

Rok 2018 będzie czyścił wszystko to, co jest sztucznie podtrzymywane, dzieje się bez sensu i szkodzi – dlatego możemy spodziewać się rozpadów tych związków partnerskich i biznesowych, które nie rokują najlepiej.

Według chińskiego horoskopu, rok 2018 jest rokiem psa (16 luty 2018 – 4 luty 2019). Rok psa oznacza dokładnie to samo, co liczba 11: pokój, akceptację, współpracę, opiekę i harmonię. Czeka nas czas przedkładania jakości ponad ilość, czas testowania lojalności i wierności, ścisła współpraca i praca nad wszelkiego rodzaju relacjami.

Ostatnie dni do końca roku kalendarzowego to idealny czas na to, aby zrobić porządek wokół siebie i wejść w nowy rok z czystym kontem. Warto to zrobić, bo… będzie się działo!

Nadine Lu

http://akademiaducha.pl/numerologia-roku-2018/
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17589
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 930
Podziękował: 32091 razy
Otrzymał podziękowanie: 25734 razy

Re: NUMEROLOGIA

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 05 sty 2018, 23:19

NUMEROLOGIA METODĄ GLADYS LOBOS - Jolanta Rutkiewicz - 05.01.2018 r.

https://www.youtube.com/watch?v=BVTmYgX8OpE

Opublikowany 4 sty 2018
Zaproszenie na spotkanie w temacie numerologii z Jolantą Rutkiewicz
0 xODPOWIEDZ