Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Astrologia i Numerologia

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6837
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1258
x 350
Podziękował: 12590 razy
Otrzymał podziękowanie: 12884 razy

Re: Astrologia i Numerologia

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 01 sty 2021, 15:09

Oblicz rok osobisty, w którym się znajdujesz. To twoja prognoza na najbliższą przyszłość

Jak obliczyć rok osobisty? W numerologii lata osobiste to cykl trwający 9 lat. Każde z nich odpowiada innym wydarzeniom mogącym przytrafić się w naszym życiu. Sprawdź, na co się przygotować.

Numerologia jest nauką przepowiadającą przyszłość z liczb. Według niej wszystko ma znaczenie - data urodzenia, numer ulicy, ilość liter w imieniu i nazwisku. Na tej podstawie możemy dowiedzieć się o sobie więcej, niż z horoskopu. Liczby wpisane w nasze życie decydują także o tym, kiedy powinnyśmy wziąć ślub, zająć się karierą, czy wręcz unikać jednego i drugiego. Na wszystko przychodzi odpowiedni moment, przepowie ci to twój rok osobisty.
Lata osobiste to w numerologii cykl życia człowieka trwający 9 lat. Gdy ostatni cykl dziewiąty dobiega końca, zaczyna się ponownie pierwszy i tak dalej. Każdy rok osobisty przynosi ze sobą inne wydarzenia czy rozterki duchowe. Warto wiedzieć, w którym roku aktualnie się znajdujesz, by przygotować się na to, co może się stać, lub zaplanować coś bardzo ważnego. Ta wiedza pomaga pewniej myśleć o przyszłości i podejmować właściwe działania. Dzięki niej dowiesz się, na czym się skupić, czego unikać, kiedy masz szansę poznać swoją miłość, założyć rodzinę, osiągnąć sukces, albo po prostu przeczekać burzę.
9 rok osobisty będzie chaosem, z którego odrodzisz się jak feniks z popiołu.
Nowy rok numerologiczny zaczyna się z początkiem każdej jesieni, toteż do swojej daty urodzenia dodajemy już rok, który kalendarzowo rozpocznie się w styczniu. Każdy rok posiada własną wibrację.

Dodaj miesiąc urodzenia + dzień urodzenia + uniwersalny numer roku

Dla roku 2020 uniwersalnym numerem roku jest liczba 4, ponieważ 2+0+2+0 = 4

Dla roku 2021 = 5

Dla roku 2022 = 6

Przykład: osoba urodzona 24.05.1991 chce wiedzieć, w jakim roku osobistym jest w roku 2020.

Sumujemy: 2+4+0+5+2+0+2+0 = 15 = 1+5 = 6

Osoba urodzona 24 maja 1991 w roku 2020 będzie w 6 roku osobistym.

Oblicz swój rok osobisty i sprawdź, co to oznacza.

Numerologia - znaczenie lat osobistych


Numerologia - znaczenie lat osobistych

1 rok osobisty

Osobisty rok 1 otwiera 9-letni cykl. To rok nowych początków, przygód oraz wielkich życiowych zmian. Miej więc oczy otwarte na nowe możliwości. Nadszedł czas na podjęcie działań, inicjatywę i określenie swoich celów. Przyjdzie do ciebie energia sprzyjająca temu, by wreszcie wydarzyło się coś "wow". Wszystko, co rozpoczniesz w tym roku, na pewno zaowocuje w przyszłości. Teraz staniesz się panią swojego losu, lecz unikaj uporu, pośpiechu czy lekkomyślności. Twoja niezależność będzie ważną częścią tego cyklu. Nauczysz się polegać na swojej intuicji i zaufasz wrodzonym umiejętnościom. Jeśli jednak zlekceważysz otrzymane szanse, które wyraźnie nakreślą się w twoim życiu, nie otrzymasz ich ponownie przez kolejne 9 lat, aż do rozpoczęcia się nowego cyklu. Chyba nie chcesz odłożyć tego w czasie? Działaj!


2 rok osobisty

Osobisty rok 2 to rok, w którym zwolnisz tempo, w porównaniu do roku poprzedniego. Masz prawo odpocząć. Dzięki temu odmłodzisz swojego ducha oraz poszerzysz światopogląd. W tym roku skoncentruj się na relacjach biznesowych i rodzinnych. Bądź gotowa, gdyż ktoś z twoich bliskich (najpewniej starsza osoba) będzie potrzebować twojego wsparcia. Ten rok służy zawieraniu dobrych relacji, które staną się dla ciebie korzystne w przyszłości. To także idealny czas na nową miłość lub pogłębienie więzi z partnerem. Musisz także poświęcić trochę czasu dla siebie i skoncentrować się na własnych potrzebach. Podążaj za tym, co daje ci szczęście, na widok czego serce bije szybciej. Rok drugi daje nam szczerość, odwagę i swobodę w wyrażaniu swoich emocji. Nie będziesz się bać poprosić kogoś o pomoc, gdy nadarzy się taka sytuacja. Koniecznie słuchaj swojej intuicji - w wibracji dwójki jest wyjątkowo silna i poprowadzi cię w dobrym kierunku!

3 rok osobisty

Osobisty rok 3 to rok szczęścia. Jego sekret tkwi w życiu towarzyskim i relacjach. To szczyt kreatywności oraz chęci do życia. W roku trzecim będziesz pielęgnować wewnętrzne piękno i poczujesz wielką wdzięczność do tego, co masz. Nie koncentruj się na tym, co straciłaś lub czego nie udało ci się osiągnąć. Najbliższe miesiące przyniosą rozluźnienie. Baw się dobrze, ale nie trać z oczu swoich celów. Teraz będziesz pożądana w wielu kręgach, otrzymasz uznanie innych ludzi. Starzy znajomi pojawią się na horyzoncie, aby na nowo ożywić twoje życie. Wyrażaj siebie, bo to, co robisz w roku trzecim, odbije się echem po całym świecie. Szczególnie w dziedzinie sztuki lub umiejętnościach werbalnych i pisanych. W tym czasie twoja uwaga będzie odciągnięta od myślenia o finansach i własnym biznesie. Na to siłę przyniesie kolejny rok, więc na razie korzystaj z przyjemności.

4 rok osobisty

Osobisty rok 4 to okres, w którym należy skoncentrować się na tworzeniu solidnych fundamentów w swoim życiu. Prostota okaże się kluczem do sukcesu. Odłóż na bok przyjemności i błyszczenie w towarzystwie. Te czasy będą teraz tylko dobrym wspomnieniem. W tym roku musisz skupić się na swoim zdrowiu. Ważną rolę odegrają ćwiczenia fizyczne, być może rozważysz sztuki walki lub jogę. Te sporty pomogą ci wprowadzić w życie dyscyplinę. W roku czwartym będziesz chciała się nieco uziemić, by nareszcie poukładać prywatne sprawy. Poświęć czas projektom czy transakcjom biznesowym, które są opłacalne i nie niosą ryzyka. Twoja praca może stać się wyjątkowo ciężka, monotonna i nużąca, ale trzymaj się jej, a ostatecznie się opłaci. Lenistwo nie będzie ci darowane. Tylko porządek pomoże osiągnąć obrane cele, także zaprowadź w swoim życiu ład.

5 rok osobisty

Osobisty rok 5 przyniesie ekscytujące zmiany i duchową wolność. Twój umysł stanie się bardziej elastyczny, porzucisz wszystkie rzeczy, które cię ograniczają. To na początku będzie stresujące, więc postaraj się zachować dobre nastawienie. Nie bój się korzystać z nowych okazji na rozwój wewnętrzny, daj się ponieść podróżom w dalekie kierunki. Działaj szybko, ale w zgodzie ze swoją intuicją. W tym roku poczujesz się wyjątkowo atrakcyjna, i ta wibracja będzie odczuwalna dla innych. Jeśli jesteś singielką, raczej nie unikniesz uwikłania się w ognisty romans. Uważaj, bo żadna z takich znajomości nie przerodzi się w nic trwałego. Jednak związek nawet nie będzie ci w głowie, bo teraz liczą się tylko przyjemności oraz poszerzanie swoich horyzontów. Piątka jest rokiem podróży w głąb siebie, by odkryć swoją misję na świecie.


6 rok osobisty

Po roku swobody osobisty rok 6 spłynie na ciebie z wielką potrzebą na to, by wreszcie się ustatkować. To dobry czas, by wziąć ślub lub postarać się o dziecku, służyć bliskim i poświęcić się rodzinie. Ważne, aby w jego trakcie pielęgnować swój umysł, ciało i ducha. Dopiero miłość do samej siebie pozwoli ci zadbać o innych. Nadszedł dobry czas na zapisanie się na warsztaty poświęcone sztuce, jakie odkładałaś przez tyle lat. Przejdziesz pozytywną metamorfozę, która odmładzająco wpłynie na twój wygląd oraz samopoczucie. Uziemisz się w domu na własne życzenie, by naprawić zachwianą równowagę. Bądź gotowa na to, że twoi bliscy zaczną zwracać się do ciebie po wskazówki, pocieszenie, ukojenie czy okazanie im wsparcia w działaniach. Uciążliwe relacje ciągnące się od lat nie przetrwają tego roku i w końcu się wykruszą. Pozostaną przy tobie tylko wierni przyjaciele, którzy obdarzają cię dobrą energią. Zamień swój dom w oazę spokoju.
Ślub zawarty w roku szóstym zagwarantuje udane małżeństwo.
7 rok osobisty

Osobisty rok 7 to wielka refleksja dla twojego wnętrza i świata zewnętrznego. Poczujesz, że kroczysz po duchowej ścieżce ku odnowie swoich religijnych przekonań. Osiągniesz wyższą świadomość poprzez takie praktyki jak medytacja, modlitwa lub introspekcja. To rok, w przyjrzysz się swoim doświadczeniom, aby nie powtórzyć błędów przeszłości oraz nie hamować swojego wzrostu. Nauczysz się, jak czerpać radość z przebywania z samą sobą. Chwile spędzone sam na sam będą bardzo istotne w odkrywaniu filozofii, które dadzą ci głębszą samoświadomość i przybliżą cię do prawdziwego sensu twojego życia. Będziesz przyciągać do siebie ludzi o takiej samej, wysokiej wibracji.

8 rok osobisty

Osobisty rok 8 przyniesie owoce twojej ciężkiej pracy. Osiągniesz siłę oraz przywództwo w swoich działaniach i relacjach. To będzie rok ważnych decyzji, dlatego korzystaj w nim ze swoich kontaktów biznesowych, działaj zgodnie ze swoją intuicją. W tym cyklu ludzie zauważą twoje mocne strony zawodowe i popchną cię wyżej, byś osiągnęła sukces. Zobaczysz, że światło reflektorów zaświeci bezpośrednio nad tobą. Teraz dostatek przyjdzie ci łatwo, więc poświęcaj pracy każdą chwilę. Na wszystkich innych płaszczyznach życia odczujesz spokój i szczęście.

9 rok osobisty

Osobisty rok 9 to ostatni etap 9-letniego cyklu, rok ukończenia i zakończenia. Dlatego w tym czasie nie powinno się zaczynać nowej pracy czy nowego związku. Teraz musisz zastanowić się nad swoim życiem, zrobić bilans sukcesów i słabostek. Jest to także czas na uwolnienie się od ludzi, miejsc oraz rzeczy z przeszłości, które blokowały cię, byś w pełni była sobą. Krótko mówiąc, czas pożegnać się ze starym, by wejść w nowe, również jeśli chodzi o karierę, dom lub związek. Odpuszczenie może być bardzo trudne, ale później uświadomisz sobie, że było konieczne. Uporządkuj swoje wnętrze i otoczenie, a twoje serce zrzuci niepotrzebny balast. Wyjdź i obcuj z naturą, ponieważ to cię zrelaksuje oraz przygotuje na kolejny 9-letni cykl. Bądź bardziej współczująca i kochająca, dawaj z siebie to, co sama chciałabyś otrzymać.

https://www.elle.pl/artykul/oblicz-rok- ... przyszlosc
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Astrologia i Numerologia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 01 sty 2021, 15:33

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Trombek
Posty: 2
Rejestracja: piątek 18 gru 2020, 10:47
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Re: Astrologia i Numerologia

Nieprzeczytany post autor: Trombek » wtorek 19 sty 2021, 13:49

Według mnie horoskop działa jeżeli się w niego wierzy.
Zawsze można znaleźć sytuację, która w jakiś sposób się pokryje z tym co wyczytaliśmy w horoskopie.
Tutaj jest fajny artykuł na ten temat https://e-wyrocznia.pl/chinski-znak-zodiaku/
Dotyczy chińskiego zodiaku który znacznie różni się od tego dobrze nam znanego.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Astrologia i Numerologia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 23 sty 2021, 08:16

2021 CHiŃSKi NOWY ROK POLiTYCY HOROSKOP PROGNOZA POLSKA ŚWiAT W ROKU BAWOŁU DRUGiE DNO ZDROJOWA TV

https://youtu.be/CMtp4ykAYBw
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Astrologia i Numerologia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 14 mar 2021, 16:55

Wielki reset a astrologia - Ewa Pawela

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 6084702504

Niezależna telewizja
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 17651
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 29
x 932
Podziękował: 32156 razy
Otrzymał podziękowanie: 25774 razy

Re: Astrologia i Numerologia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 03 wrz 2021, 16:14

Korzystajmy z gwiezdnej wiedzy - Tadeusz Mroziński…

https://www.facebook.com/niezaleznatele ... 6980607524

Niezależna telewizja
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14336
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 992
x 403
Podziękował: 15172 razy
Otrzymał podziękowanie: 22114 razy

Re: Astrologia i Numerologia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 11 paź 2021, 07:42

Grzegorz Skwarek LIVE 10/10/21
https://youtu.be/MzZbsP5E0h0
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ