Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Thotal » piątek 06 sty 2017, 21:00

To co usłyszałem o rozstrojeniu układu wodzowskiego w PISie zauważam w tym co dzieje się w śród ludzi dookoła kuluarów sejmowych.

To nie PIS będzie przejmował i zdobywał poszczególnych członków pomniejszych organizacji, to nowy ruch społeczny "wolnościowcy" "narodowa demokracja" PORWIE CAŁĄ WIĘKSZOŚĆ PISU DO CAŁKOWICIE INNEGO TWORU POLITYCZNEGO!!!

Pan Prezes będzie się mógł oddać do woli wyrównywania sierści swego kanapowca bez potrzeby ingerowania w sprawy POLAKÓW!!!


Pozdrawiam - Thotal :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 07 sty 2017, 13:39

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.28

https://www.youtube.com/watch?v=7N-4oMoLqUE

Opublikowany 7 sty 2017

Jak żyjesz takie masz przeżycia , co po Tobie zostanie , a co zostanie w Twojej pamięci ?
Ludzie nie ryzykują bo jest im wygodnie.
0 x



Awatar użytkownika
Thotal
Posty: 7359
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 16:28
x 27
x 249
Podziękował: 5973 razy
Otrzymał podziękowanie: 11582 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Thotal » środa 11 sty 2017, 23:56

0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 12 sty 2017, 23:36

Jasnowidz - Jackowski - jak wygląda wizja

https://www.youtube.com/watch?v=4yrABXO6jhM

Opublikowany 7 sty 2017

Krzysztof Jackowski przeprowadza wizję na zlecenie Tagen TV, wizję bardzo nietypową. Kamienie, które mu wręczyliśmy pochodziły z kujawskich megalitów.

Jasnowidz Jackowski przewiduje dwa poważne zamachy w Europie w 2017

https://www.youtube.com/watch?v=Mfej_f8CFtQ

Opublikowany 9 sty 2017
http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/d...

Krzysztof Jackowski pytany przez Fakt24 o to, co będzie działo się przez najbliższe 12 miesięcy w Europie, przypomina swoją przepowiednię sprzed roku. – Mówiłem wtedy, że w 2016 roku dojdzie do kilku zamachów, które sprawią, że Europa zaczęła się bać. Teraz widzę, dwa potężne, zmasowane ataki. Przed pierwszym z nich, pojawi się znak. Jakiś szaleniec napadnie ludzi, niewykluczone, że kogoś zrani. Krótko potem nastąpi potężny atak. Może to być na lotnisku, kojarzy mi się Frankfurt – mówi jasnowidz.To będzie silny wstrząs dla Europy. – Ludzie uświadomią sobie, że jest zorganizowana siła, która potrafi zrobić poważne szkody, zagrozić spokojowi państw. Nie wykluczam, że po jednym z takich ataków ludzie zaczną protestować w jakimś państwie, zażądają ustąpienia władzy, dojdzie do rewolucji. Skończą się żarty na Starym Kontynencie. 2017 rok to nowy etap planu terrorystycznego na Europę! To będzie terroryzm zmasowany. W jednej chwili, równolegle będzie dochodziło do zamachów w kilku miastach – akcentuje Jackowski.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 18 sty 2017, 19:36

Jasnowidz Jackowski o losach świata w 2017. Mówi o Putinie!

https://www.youtube.com/watch?v=jqKlR-gntUQ

Opublikowany 17 sty 2017
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/...

Amerykański prezydent Donald Trump, wbrew temu, o czym mówiono już w kampanii prezydenckiej, nie zacieśni swoich relacji z Władimirem Putinem. Stanie się wręcz odwrotnie! Zdaniem jasnowidza, Trumpnie będzie dogadywał się z prezydentem Rosji. Krzysztof Jackowski stawia tezę, że przywódcy dwukrotnie się "zetną". – Współpraca obu panów zacznie się od "kocich łbów". To utnie plotki, że Trump jest prorosyjski – mówi nam Jackowski. I przekonuje, że Putin będzie postępował bardzo ostrożnie, "bo się konfrontacji z resztą świata, w tym - z Ameryką", ale "Polska nie ma się czego obawiać z jego strony"
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 19 sty 2017, 23:08

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim cz.29

https://www.youtube.com/watch?v=GUOR1ZI9SK4

Opublikowany 19 sty 2017

2017 to będzie rok w którym będzie się działo, oj będzie. Blokada informacyjna z terenów Bliskiego Wschodu daje wiele do myślenia , czy jest to sterowany proces zmiany kultury religijnej w Europie.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 19 sty 2017, 23:33

Rozmowy z duchami

https://www.youtube.com/watch?v=fhxaTG-rvFs

Opublikowany 17 sty 2017

Medium, Jasnowidz, terapeuta - od najmłodszych lat przygotowywana do tej roli przez swoich bliskich.
Rozmowa o duchach, duszach, opętaniach. Czy każdemu można pomóc ?
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 23 sty 2017, 22:50

0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 27 sty 2017, 11:26

Trochę straszy ,ale nadzieja jest w 2020 roku ;) Może dotrwamy wszyscy w zdrowiu ,czego sobie i wam życzę :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 01 lut 2017, 22:58

https://www.youtube.com/watch?v=uklzh_60YtE

https://www.youtube.com/watch?v=7dFiJq1L8m8

Opublikowany 1 lut 2017

Szczęście nie ma związku z pieniędzmi - chociaż ich posiadanie niewątpliwie ułatwia wiele spraw, ale szczęście odnajdujemy w małych prostych sprawach, rzeczach, doznaniach.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 12 lut 2017, 21:57

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackowskim CZ.32

https://www.youtube.com/watch?v=3Amqtz7clyQ

Opublikowany 12 lut 2017
Jesteśmy puchem marnym? Czy jesteśmy wspaniałymi istotami potrafiącymi kreować nasz świat na miarę naszych wyobrażeń?
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 500
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 17 lut 2017, 20:47

Szkoda 2 godzin czasu, patrzeć jak jeden facet ocenia i "mierzy" swoją miara drugiego faceta, czyli oceniający robi z a Boga. Jak widzę coś takiego, wiem co mam myśleć, ale dla każdego coś innego, jak nasz kolega mawia.
Co do Arona, ma mnóstwo uzdrowień, usunięć podczepień itd. Kolejkę chętnych ma na pól roku lub więcej. "Bierze" 50 zł, chyba że ktoś da więcej. Obserwuję go od jakiegoś czasu, moim zdaniem nie popełnia błędów, trzyma się swojej wytyczonej linii, czasem ją doprecyzowuje. Za żadnego guru nie robi, pracuje jak potrafi.
To jest czas wyboru i każdy sobie wybierze to, co jest bliższe jego sercu lub umysłu.
Pozostaje mi tylko udanego wyboru wszystkim życzyć.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » piątek 17 lut 2017, 22:20

blueray21 pisze:Co do Arona, ma mnóstwo uzdrowień, usunięć podczepień itd. Kolejkę chętnych ma na pól roku lub więcej. "Bierze" 50 zł, chyba że ktoś da więcej. Obserwuję go od jakiegoś czasu, moim zdaniem nie popełnia błędów, trzyma się swojej wytyczonej linii, czasem ją doprecyzowuje. Za żadnego guru nie robi, pracuje jak potrafi

Szacowny proszę przypomnij mi bo już zapomniałem jaki procent populacji ludzkiej to Samodzielne Świadome Jednostki Człowiecze ?
Czy aby nie do 0,5%, optymiści twierdzą, że 10 %
Czyli ile procent ludności ma tzw energie wypracowaną?
Czy do pana Arona trafia akurat te 10%?
Budowy Człowieka przypominał nie będę bo tu tyle postów na ten temat, z własnego doświadczenia wiem jednak, że tzw Syntetyka nie uzdrowi się na zawsze prędzej czy później w zależności jak szybko roztrwoni zainwestowana w siebie energie wróci po następną dawkę.
Z własnego doświadczenia wiem, ze tzw Uzdrowiciel ma dwie ścieżki.
Jedna to ta że jak jest taka potrzeba to udrożni tzw krążenie przenikanie czy też usunie tzw złogi energii - nazwy tego samego bywają różne
czyli w języku normalnych zadziała jak prostownik w czasie rozruch silnika w zimie
Co by nie mówił by takie auto odpaliła powinno posiadać własny akumulator własne paliwo olej...
Uzdrowiciel działa jak prostownik czyli jedną krótką chwilę oddziałuje na Drugiego tak jak prostownik na akumulator.
Następuje obrót i po chwili prostownik się odłącza
Ma i druga ścieżkę
Polega ona na inwestowaniu swojej lub przejętej energii w fizyczna formę pacjenta.
W języku normalnych oprócz tego, że jest prostownikiem to i musi uzupełnić paliwo w zbiorniczku drugiego auta
To autko będzie funkcjonowało dopóki paliwa mu wystarczy a jak zapali się rezerwa to wróci z powrotem.
No i 50 zł lub jak ktoś ma chęć więcej.
Czy takie działanie jest zgodne z potrzebą?
Nie mam zamiaru rozpisywać się nt motywów działania podobnych uzdrowicieli boć każdy coś wybiera i każdy sam ponosi skutki swoich wyborów.
Jak pan Aron złamie palca (oczywiście nie złorzeczę mu tylko taki przykładzik) to zaboli tylko jego nikogo innego.
Każdy indywidualnie odgaduje zasadność swojego tu i teraz.
to moze pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7779
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1425
x 407
Podziękował: 14243 razy
Otrzymał podziękowanie: 13844 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 17 lut 2017, 22:28

blueray21 pisze:Szkoda 2 godzin czasu, patrzeć jak jeden facet ocenia i "mierzy" swoją miara drugiego faceta, czyli oceniający robi z a Boga. Jak widzę coś takiego, wiem co mam myśleć, ale dla każdego coś innego, jak nasz kolega mawia.


Masz rację Blu .Poświęciłam temu panu pół godziny i to moim zdaniem za dużo. Nie lubię nikogo oceniać ,ale zrobię wyjątek. Dawno nie widziałam tak zarozumiałego faceta .Mogę go tylko porównać do równie zarozumiałej kobiety "jasnowidzki " Pauliny M. Obie te osoby uważają się za najmądrzejsze na świecie a wszyscy inni są według nich bee .Co do Arona to już się chyba gdzieś wypowiadałam i podchodzę do niego ostrożnie ( mam mieszane uczucia ) ,ale mogę się mylić. Jednak podoba mi się że nikogo nie ocenia.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 17 lut 2017, 23:14

Jasnowidz - Historie nieznane odc.1

https://www.youtube.com/watch?v=2jbtVvVuL-E

Opublikowany 17 lut 2017

Przyszedł czas na opowiedzenie kulis życia jasnowidza, pokazując pewne nieznane fakty i rzucając światło na zagmatwane losy ludzi o których będzie mowa.
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 18 lut 2017, 14:42

chanell pisze: .Co do Arona to już się chyba gdzieś wypowiadałam i podchodzę do niego ostrożnie ( mam mieszane uczucia ) ,ale mogę się mylić. Jednak podoba mi się że nikogo nie ocenia.

Dokładnie :D
Podpisze się :D
System puki co dopuszcza by z całym szacunkiem ostatni jełop skrytykował coś o czym nie ma bladego pojęcia na zasadzie ne bo ne 8-)
Moim skromnym zdaniem nasza droga doświadczenia poprzez fizyczna formę tu na tym planie fizycznym skutkuje nauką pokory które składają się tez na doświadczenia w jakie wchodzimy czasem bez świadomego udziału tej że formy przez która doświadczamy, wystarczy tylko i wyłącznie wyciągać wnioski zauważyć :D
Każdy sam odkrywa zasadność swojego tu i teraz więc bardzo być może że Aron ma doświadczać jako uzdrowiciel nawet tzw Syntetyków to jest jego i tylko jego sprawa, inni niech się zajmą sobą czy swoim tu i teraz.
Oczywiście jakiś czas temu bym się z tego wyśmiał - skrytykował, teraz tego nie zrobię, nawet jeżeli ja sam osobiście nie widzę takiej potrzeby prowadzenia takiej działalności.
Wyśmiałbym się też z Jackowskiego, że jasnowidz a nie przewidział zawału serca w swojej formie, no cóż i w tej materii moje osobiste doświadczenia nauczyły mnie pokory, choć sam zawału póki co nie miałem :D
Tak jak to pisze szacowna chanell warto się skupić na sobie bo za siebie się bierze odpowiedzialność jak mi przytnie palca w drzwiach to tylko mnie zaboli
to moze pozdrawiam :D
0 x



jolus
Posty: 107
Rejestracja: czwartek 14 sty 2016, 17:42
x 2
x 6
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podziękowanie: 135 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: jolus » sobota 18 lut 2017, 15:39

W wątku o matriksie jest wklejona wypowiedź Aleksandra Deyewa (Rosjanina?), kliknęłam jego stronę: http://aleksanderdeyev.pl/index.php/wasze-opinie , a tam podziękowania ludzi, którym pomógł odzyskać duszę :o Czy ktoś podzieli się opinią na ten temat?
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » sobota 18 lut 2017, 17:42

Szacowna.
Forma fizyczna poprzez która przejawia się Istota Świadoma ma inna konstrukcję energetyczną też niż tzw Syntetyk.
To jest różnica taka jak miedzy samolotem a dronem
Chociaż nazwy tego samego bywają różne więc może być tak ze on udrożnił łączność tym ludziom ze Sobą...
Może odpiął bo ludzie różnie na tzw odpinanie reagują...
pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 18 lut 2017, 22:04

Ciało LUDZKIE nie może żyć bez DUSZY .. to jest absolutnie nie możliwe ..... Dusza/Energia wcielając się w ciało jest W KAŻDEJ JEGO KOMÓRCE!

DUSZA , to Energia osobowościowa , która jednoczy się ze swoim fizycznym wehikułem.... na cały czas życia , gdy opuszcza ciało( to dosyć długi proces.. nawet gdy to jest nagły wypadek , Dusza wie o jego zaistnieniu dużo wcześniej, bo wszystko musi najpierw zaistnieć na planie energetycznym, następnie realizuje się na planie fizycznym) robi to wycofując się od nóg w górę.
Gdy dochodzi do czakry serca, nigdy już nie wraca, nie ma już możliwości "cudownego" uzdrowienia, następuje śmierć.

Tak , wiec nie ma możliwości, istnienia LUDZKIEGO ciała bez Duszy , a co, za tym idzie przywrócenia jej , bo sobie gdzieś poszła..... to sa wierutne bzdury.

Każda komórka LUDZKIEGO CIAŁA , to tandem materia i energia DUSZY....to niepowtarzalna osobowość, która jest tworem wyboru Duszy w określonej rodzinie z określoną linią DNA , umożliwiającej Duszy doświadczanie poznawcze wybranych wcześniej tematów.

W stosunku do LUDZI nie ma czegoś takiego jak wymiana "kierowcy w samochodzie".... bo samochód i kierowca to jedna zespolona ISTOTA, tak więc nie jest możliwa również u LUDZI wymiana DUSZY w trakcie życia, operacji lub wypadku.
Gdy zrywa się nić życia .... w organach jest jeszcze zatrzymana energia, która przez krotki czas blokuje ich rozkład, ale nie taka , żeby mogły samoistnie żyć!


Wszystkie te dziwaczne informacje o wymianie dusz... i innych rewelacjach są możliwe i stosowane ale TYLKO w odniesieniu do syntetyków.. czyli ludzi z wcielonymi programami życia.

U nich można wymieniać programy na bardziej zmodernizowane , bo to istoty podległe bardzo zaawansowanej technologii, pomimo ,że oficjalnie nic o tym nie wiemy.


A zatem nie wszystkie informacje znajdowane w necie są prawdziwe.....

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 19 lut 2017, 10:15

Szacowni :D
No i widzicie jak to jest z tymi nazwami :D
To co ja nazywam Świadomością Wewnętrzną szacowna Kiara nazywa Duszą.
Dla mnie dusza to po prostu program - programator taki pendriwie - są tam zapisy o predyspozycjach specjalizacji i wreszcie o drodze, dlatego w jednej księdze czytamy, że stwórca zna tzw los człowieka i wie od początku do końca co tego człowieka spotka - no wie bo sam taki czy inny program zapisał.
W świecie energii taka fizyczna forma (ciało ludzkie) świeci nie siedmioma czy dwunastoma barwami tylko trzema, czterema, nie ma w niej koloru bazowego inaczej wygląda - funkcjonuje, oddziałuje to co żółta rasa nazwała kundalini.
Także dusze ma każdy świadomość wewnętrzną mały niewielki procent populacji.
Oczywiście nazwy tego samego bywają różne więc ja tu podałem opcje, korą stosuje :D
to może pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 19 lut 2017, 13:50

Energia wcielona... to w innym pojęciu dusza, która jest zawsze świadomością, ale .... ograniczona w stosunku do niewcielonej.

W czasie III wymiaru wydzielona byla z Energii niewcielającej się jej część , która stanowi niższą wibrację, matryce astralną dla wcielających się Energi/ Dusz Świadomości... w LUDZKIE CIAŁA obecnych czasów.

Każda inkarnacja jest przedurodzeniowym programem doświadczalnym wybranym przez niewcielającą się Duszę/ Energię świadomość...

Jasna sprawa,ze zarówno Dusza jak i Świadomość znają dokładnie ten program, bo same dla siebie go wybierały. Jednak CZŁOWIEK ... rodząc się zasypia snem zapomnienia o nim, by mógł spontanicznie go przeżyć, dokonują wyborów aktualnym systemem wartości.
I tu się zaczyna coś , o czym większość z nas nie wie... Astralna Matryca.. nasza Świadomość niższego rzędu.. oparta na emocjach, analizie mózgu i wyborach korzyści... inspiruje cały czas CZŁOWIEKA do pójścia za jej wyborami.
Natomiast NAD ŚWIADOMOŚĆ.... ta cześć naszej Energii niewcielonej, która jest Matką , Matrycy Astralnej .. inspiruje nas poprzez intuicyjny kontakt do wyboru drogi MĄDROŚCI SERCA.... opartej na zasadach miłości bezwarunkowej i ewolucji w wyższy wymiar.


Świadomość Astralna .. wówczas musi połączyć się z Nad Świadomością ... stanowić JEDNIĘ.. a, ona bardzo się tego boi ,ze przestanie istnieć.. i tu jest cały sekret blokad astralnych władców, którzy chcą swojej niezależności ze strachu, nie ufają w swoją ewolucje, nie wierzą w swoje wyższe możliwości,nie są jeszcze energetycznie gotowi do zrozumienia zasady tej prostej transformacji..że łączenie zwiększa moc , a dzielenie obniża ją.
Tak wiec... plan przed urodzeniowy Nad Świadomości,Świadomości i wcielonej ich Iskry Życia /Duszy ma zawsze ten sam cel... EWOLUCJĘ , ale nie zawsze jest wykonalny dla CZŁOWIEKA, bo jego zbyt niska wibracja nie daje mu możliwości zrozumienia tego celu, kontaktu ze swoją Nad Świadomością, a astralna Świadomość chce wywoływanym strachem zablokować nasze działanie , by utrzymać swoją dotychczasową pozycję.

Jakie jest rozwiązanie tego problemu..... nie bać się życiowych zdarzeń... szukać pozytywu w każdym negatywie, bo jest zawsze .. wówczas następują szybkie zmiany na pozytyw.

Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 19 lut 2017, 17:00

Szacowna pisze z własnych doświadczeń?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 19 lut 2017, 19:12

Tak piszę na podstawie mojej wiedzy... a wiedza to nie przeczytane i zasłyszane informacje, to autopsja.

Wiem ,że nie wszystkim się to podoba.... ale tak jest niezależnie od nie akceptacji tej wiedzy.

Widać na wszystko przychodzi indywidualny czas..

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 19 lut 2017, 20:04

Szacowna :D
Ja nie oceniam Cię, ani treści tego co piszesz ja zadałem pytanie odnośnie źródła informacji, które szacowna autoryzuje.
Chodzi mi oto, że inną wartość mają informacje własne tzn co odbieram co widzę co mi się śni a co innego zasłyszane czyli z drugiej ręki.
Nie oceniam tych informacji znaczy tych z drugiej ręki tylko pozwolę sobie zadać pytanie : W jaki sposób je weryfikujesz sprawdzasz?
Wiara wrogiem Wiedzy przecie :D
Większość szacownych na tym zacnym forum rozdziela czyli podaje informacje czyjeś ale wtedy podaje źródło tej informacji, jeżeli jest to informacja własna no to deklaruje iż widziało się np we śnie wizji transie... czy wreszcie przyszła Myśl która została odebrana.
Moim skromnym zdaniem jest różnica miedzy dzieleniem się Wiedzą a krzewieniem wiary ideologi - jak zwał tak zwał
Oczywiście dla każdego co innego
to moze pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Jasnowidze/nie, K.Jackowski i inni

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 19 lut 2017, 20:12

Szacowny z pewnych istotnych dla mnie względów nie udzielę Ci tej odpowiedzi teraz, zapewne niedługo ją poznasz, wówczas zrozumiesz dlaczego nie ujawniam wszystkiego na swój temat.
Zawsze wszystko weryfikuję osobistymi przeżyciami, zarówno tymi fizycznymi jak i tymi z pogranicza świata nie fizycznego
Potwierdza się to w relacjach innych LUDZI ,zupełnie mi nie znanych, którzy doświadczają podobnych zjawisk i mają taką sama wiedzę.
W symbolice przekazów od dawna istniejacych na ziemi, również potwierdza się ta wiedza.
Reszta innym razem.. nieco później.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ