Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nowe Ziemia ,nowe czasy

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 26 paź 2015, 12:44

blueray21 pisze:
No to na dziś mamy przetłumaczony komplet Joe-go, a ten odcinek tez zawiera istotne informacje, zdecydowanie warto zerknąć, o co chodzi.


Anarchistbanjo - Aktualizacja – Zatory w 5D

21 października 2015
Channeler: Anarchistbanjo

Kilka dni temu fizycznie zakotwiczyła się główna linia czasowa. Dzień później, po tym, z innym skokiem i ruchem negatywnych / ciemnych energii poruszających się w górę, zapchały się one w górnych poziomach astralnych z energetyzującym ich towarzystwem na niższych poziomach. Nie wiedziałam, co zrobić z tym nic więc nie publikowałem. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, co się stało.

Była wojna, która miała miejsce – o to, która energia będzie dominującą od tego momentu, 5D czy organiczny najniższy możliwy poziom astralny siły życiowej życia wszystkich żywych istot. Ponieważ jest to wzniesienie Gai, ważne jest, żeby umocnienie było na jej poziomie, poziomie samego życia. 5D, o którym wszyscy ludzie mówią, to królestwo mentalnych energii, w których istnieje świadomość jako istota stworzona z energii mentalnej z ograniczoną zdolnością do emocji i fizyczności. Zwykle nie myślimy o 5D, jako czystej energii mentalnej. To jest ten problem.

Tak więc walka o dominację odbyła się w 5D, sferze rzeczywistości mentalnej. To dlatego lightworkers zalecano żyć w ich sercach, a nie w ich głowach. Poziomy poniżej 5D wznoszą się z Gaią i wyższe poziomy również, ale 5D i powyżej obejmuje również tych, którzy nie podnieśli się z Gaią. Nazwałem tych o większej gęstości, którzy są podnoszeni przez Gaię Nowymi Elfami i tych z wyższej gęstości, nie podnoszonymi przez Gaię, Nowymi Ludźmi. Więc 5D, sfera mentalna, został podzielona między tymi dwoma grupami.


W każdym przypadku pierwotna linia czasowa, przedarła się przez opór i zakotwiczony na najniższym poziomie astralnym energii życiowej i Gaia i wszelkie życie fizyczne zostało zmienione w wielkim stylu! Oznacza to, że ci, w 5D i powyżej byli nie dostosowani do tego i zostali uderzeni. Następnie po dniu lub dwóch później inny skok energii wzdłuż tej samej osi czasu potrząsnął jeszcze bardziej luźną, mroczną, negatywną energią z niższych poziomów astralnych i przeniósł ją w 5D jako dalsze zatory i konflikty mentalnej energii.

Postaram się opowiedzieć to w lepszy sposób. Są rzeczy, gdzie wierzymy, że nie mają one podstaw w rzeczywistości fizycznej, np. pieniądze, prawa, kultura, gospodarka, polityka i religijne dogmaty. Wszystkie one istnieją w świecie mentalnym 5D, ale te złudzenia są utrzymywane przy życiu przez masową wiarę w nie. Są to typy konstrukcji mentalnych, które otrzymały uderzenie negatywnej energii. Więc był główny rozdźwięk między tymi mentalnymi energiami 5D i tym, co postrzegamy jako rzeczywistość fizyczna.

To prowadzi do dalszej polaryzacji tych, którzy żyją w ich głowach i do wzrostu u nich poczucia utraty kontroli. Dla tych, którzy żyją w zgodzie i zestrojeniu z Gaią, niższe poziomy organiczne pozostają stabilne i oferują solidne podstawy, aby przetrwać turbulencje nadchodzącej burzy mentalnej. Są osoby, które będą wariować! Pozostańcie w swoim sercu!



Joe bardzo dobrze odbiera, faktycznie proces jest w toku ale ciemni po raz kolejny stanęli do walki, i to chyba skomasowali wówczas wszystkie swoje siły w jednym miejscu, ja też to widziałam, było powiedzmy bardzo gorącą..... oj działo się.. rozpierducha na wszystkich liniach...usiłowali jeszcze zatrzymać ten proces, albo czasowo powstrzymać. wiadomo... znowu nam się udało energia popłynęła i płynie, wszystko jest ok!


Może bardziej chodziło im o oderwanie części żywej energii żeby stworzyć sobie wiecznych niewolników do zasilania ( oczywiście walczą cały czas ci sami, czyli cyborgi, syntetyczna inteligencja, która bez naszej energii zniknie z planu życia), nie udało im się i tym razem.
Proces idzie do przodu, chociaż w niektórych momentach ciuteczkę był spowolniony.

Naprawdę o wszystkim decyduje CZŁOWIEK swoim systemem etyczno moralnym,bo tylko on wynosi nas w górę istnienia, otwiera drogę ewolucji, zatem nie ma się co przejmować że niektórzy obok nas są inni...myślą inaczej.. a za swoje porażki życiowe obwiniają zawsze otoczenie. To są ludzie jeszcze niedojrzali uczuciowo, albo odejdą z ziemi przed globalnym wydarzeniem , albo zamkną się na kolejne 26 . tys lat w powtórzeniu całego cyklu astralnego, ale już z nowa wiedzą , dającego im pełne szanse na wyjście z dawnej pułapki. Nie należy takich ludzi oceniać, należy ich zrozumieć.... jeszcze nie potrafią inaczej... ale otrzymali szansę dzięki pracy innych. Oni kiedyś też zaczyna myśleć SERCEM .. anie wyłącznie analizą osobistych korzyści... wyjdą ponad mentalność strat i zysków TYLKO materialnych. Ponieważ dla nich to jeszcze wartość naczelne.. odbyła się kolejna walka , kolejne usiłowanie utrzymania swojej dominacji.

W każdym bądź razie otworzona nowa linia życia ( czyli przywrócona dawna oś magnetyczna ziemi ) rozświetliła się pełną mocą energetyczna i połączyła swoje energetyczne ley lines z najbardziej odległymi przestrzeniami w najbardziej mrocznych zakątkach życia, dając mu szansę na ewolucję i wskazując drogę ku niej. Odzyskaliśmy wszystko i wszystkich.... już nikt nigdy nie będzie w przymusowej niewoli ciemności. Będzie tam tyle czasu ile sam uzna za właściwy dla siebie.

Inaczej.. każda przestrzeń energetyczna , to określony rodzaj wiedzy... można do niej wejść , poznać wiedzę i wyjść kiedy się chce jak do kina czy teatru... albo do szkoły.Nie ma już blokad uniemożliwiających opuszczenie tego miejsca, ono nie staje się już więzieniem dla wszystkich, którzy tam się znajda. Chcesz tam być długo.. dłużej... możesz twój wybór, chcesz tylko poznawczo dla jednego tematu.. tez można.

Jednym słowem wszystkie przestrzenie energetyczne, uzyskały wolność.... istoty dokonujące ewolucji w nich będą mogły przekraczać wymiary zgodnie z poziomem swojej wibracji...goście chcący poznać tą przestrzeń posiadający wyższe wibracje, będą mogły tam wejść i wyjść, ale nie mają praw zmiany przestrzeni na swój gust i swoje widzi mi się......

Przed nami kolejne wydarzenia energetyczne , kolejne doświadczenia, ale już z mniejsza dozą drapieżności,ciemna strona zaczęła uznawać swoją bezsilność ,przygotowuje się do zawarcia nowego przymierza, które tym razem będzie respektowane w 100%.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24250 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 27 paź 2015, 17:59

..z tą Kali Yougą, to chyba jakaś pomyłka,-
w Hinduskiej tradycji to ostatni z 4 części wielkiego cyku- znany inaczej jako epoka ciemności/żelaza :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 28 paź 2015, 00:42

https://www.youtube.com/watch?v=AroYPCIr2Uc&feature=share

Opublikowany 23.08.2015
Wykład Wiktora Gołuszko zarejestrowany na Konwencie Wiedzy Alternatywnej 14-16.08.2015
http://konwent.fraktalna.pl

Wszystko wokół nas coraz szybciej pędzi, przyspiesza – to niewątpliwie jedno z odczuć, które wspólnie dzielimy i jedna z charakterystycznych cech tych fascynujących czasów. Ewolucyjne przyspieszenie dotyka wszystkich dziedzin naszego życia.
Ludzkość wydaje się być w przededniu fenomenalnego skoku ewolucyjnego, skoku porównywalnego jedynie z pojawieniem się samego życia na Ziemi. Niektórzy naukowcy nie wahają się mówić o skoku kwantowym w ewolucji naszego gatunku.

Jakie będzie jutro? Czym mogłoby być życie na Ziemi i kim – przyszła ludzkość? - Jest to tak trudne do pojęcia, jak trudne byłoby wyobrażenie sobie cudu życia z perspektywy materii nieożywionej, lub też opisanie trójwymiarowej przestrzeni językiem świata dwuwymiarowego – brak nam odpowiednich pojęć. Z mgieł przemian zaczynają się wyłaniać pierwsze kontury nowego lądu...
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16954
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1086
x 544
Podziękował: 17173 razy
Otrzymał podziękowanie: 24250 razy

Re: Nowa/stara Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 24 lis 2015, 12:05

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 12 gru 2015, 22:19

Przywracanie forum wycięło mi ponad miesiąc czasu, więc w przekazach mamy zaległości.
Choć teksty Joe'go przekazami nie są, to jednak trzeba je przedstawiać wszystkie, bo przy opuszczaniu coś ucieka. Nawet jeśli dziś nie są mocno aktualne, to informacje bywają istotne.


Anarchistbanjo - Regeneracja fizyczna

25 października 2015
Channeler: Anarchistbanjo
W moich ostatnich kilku postach energia wzniesienia wyraźnie koncentruje się na przekazywaniu wiedzy i duszy ze starego 3D do naszego nowego miejsca, Nowej Gai. Działalność ta również wydawała się być skupiona na 5D. Pozwólcie mi być jasnym, że Nowa Gaia ma również 3D, 4D i wszystkie wyższe wymiary. Ale działalność skupiała się na Nowei Gai, 5D i kotwiczeniu tej konkretnej częstotliwości jako częstotliwości podstawowej dla dalszego rozwoju zarówno Nowych Elfów, jak i i Nowych Ludzi.

Ostatniej nocy śniłem o opiece nad moim "koniem". Ten koń był bardzo grzeczny i dobrze wychowany, a ja nawet miałem jakiś rodzaj żywności, aby dać mu jeść. Ten koń był bardzo solidny i fizyczne, jak również ciepły i dawał mi się pogłaskać czule.

Interpretacja tego marzenia jest następująca. Ten koń jest moje nowe nieśmiertelne ciało 3D. Teraz, nadal jest to koń, ale gdy moja własna świadomość zintegruje go pełniej stanie się człowiekiem, moim nowym nieśmiertelnym ludzkim ciałem 3D.

Jest karmiony poza fizyczną żywnością i jego przetrwanie nie jest zależne od Gai. To jest wyłącznie tworzenie mojego własnego ciała i rozszerzenie własnej duszy z powrotem w 3D. Jest to proces, który teraz dzieje się w tych nowych elfach, które są w procesie podejmowania powrotem nasz nowo stworzonego świata 3D. Znowu jest to organiczny proces i działa przez DNA.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 12 gru 2015, 22:52

Kolejne spostrzeżenia Joe'go mówią o upłynnieniu zatkanych poprzednio płaszczyzn astralnych i dużo więcej.
Anarchistbanjo - Płaszczyzny duchowe płynne!

06 listopada 2015
Channeler: Anarchistbanjo

Dziś rano miałem bardzo żywy sen, że duchowe płaszczyzny zmieniły się w duży ocean z kilkoma wielkimi łagodnymi falami toczącymi się. Byłem w łodzi, która po ruszała, próbując znaleźć drogę wśród ludzi, które unosili się na wodzie. Oni nie byli w żadnym niebezpieczeństwie, po prostu nie mieli żadnych łodzi ani ziemi, aby móc stanąć.

Czy w magicznych płaszczyznach astralnych lub duchowych płaszczyznach astralnych ja działam na najniższym poziomie. Ten sen był prawdziwą reprezentacją upłynnienia wszystkich płaszczyzn duchowych. Duchowe płaszczyzny astralne reprezentują wzorzec dla długoterminowej przyszłości i wzorzec jest tym, czego teraz nie ma! Oznacza to, że przeszłości nie ma! Dosłownie! Od teraz do nowiu księżyca 11 duchowych płaszczyzn się odtworzy, ale zostaną one odtworzone tylko przez tych, którzy byli albo w łodzi lub pływający w wodzie. Są to ci, który się wznieśli, a teraz tworzą nasz nowy świat. Jest to pierwsza fala tych, którzy dokonali przejścia i więcej przejdzie w odpowiednim czasie.

Ale ważne jest to, że tylko te osoby będą odtwarzać duchowe płaszczyzny. Jesteśmy teraz w świecie, który nie jest już trzymany razem przez duchowe wzorce lub plany. Rzeczy przejdą od tego, gdzie są teraz, tam gdzie nasza nowa przyszłość czeka i będzie to szybko! Osobiście uważam, że zmiany te będą odbywać się przed nadchodzącym zimowym przesileniem.

Jest zbyt wiele rzeczy, które potrzebują równoważenia się. Ten akt upłynnienia jest wynikiem tego, że energie starego wieku uległy samo-zniszczeniu. W ich zniszczenia rozpada się wszystko, co opiera się na starych sposobach. Nowa przyszłość będzie skupiać się na zbiorowym tworzeniu przez tych, którzy pierwsi zrobili ten skok do nowego świata. Inni następnie znajdą punkty kontrolne (zakotwiczenia), które pozwolą im przybyć również. Tak to jest ludzie!

To się dzieje!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 13 gru 2015, 10:36

Informacje o spływającej na ziemię różowej energii mieliśmy także z innych źródeł, ale obserwacje i interpretacje Joe'go idą o wiele dalej.


Anarchistbanjo - Różowe Energie Wzniesienia przenikają Gaię

08 listopada 2015
Channeler: Anarchistbanjo

Tak jak kompas, moje wewnętrzne wytyczne kierują się na najwyższy poziom duchowego światła, jaki mogę osiągnąć. Wczoraj rano wyczułem, jak to duchowe światło schodziło przeze mnie w Gaię i rozszerzało się wybuchowo na zewnątrz we wszystkie rzeczy. To było wcześnie rano. Kiedy się obudziłem i później wstałem wyczuwałem energię koloru różowego promieniującą ze wszystkiego, jakby z samych atomów i cząsteczek. Moje Duchowe światło zniknęło! Ono było przekształcone w różowego koloru energię serca i rozszerzało się na nasz wszechświat.

Teraz muszę przesunąć mój wewnętrzny kompas z duchowego światła, na tą energię serca różowego koloru, która przenika ten świat. Mam wrażenie, że nadszedł czas, aby skupić się na chwili obecnej i zacząć pracować, bo doszliśmy do naszego celu. To jest nasz punkt wyjścia dla nowego życia.

11/11 nadchodzi w ciągu kilku dni i przyspieszy rzeczy, ale myślę, że ocean z mojej poprzedniej wizji umocnił się w świecie fizycznym obecnie znajdujemy się w nim. Podstawowy hologram jest ukończony, ale drobne szczegóły nadal muszą być wypełnione. To potwierdza moje przekonanie, że wzniesienie Gai i nasze własne wznoszenia przebiegają w niemal bezproblemowy sposób bez wychodzenia poza tkaninę fizycznej rzeczywistości, że tak powiem. Zamiast tego, tkanina astralnych płaszczyzn została rozerwana na strzępy i jest umieszczona z powrotem.

Przypomina mi się obraz kukiełek leżących na stosie, na podłodze. Linki, które kontrolowały ich ruch zostały wycięte i nowe struny są zamontowane. Wkrótce te lalki po raz kolejny będą tańczyć i śpiewać, gdy nowy władca marionetek pociągnie za ich nowe struny! Cóż, jakiś rodzaj tego! Chichot.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 13 gru 2015, 11:23

Jeżeli interpretacja Joe jest poprawna to ta jego aktualizacja porusza bardzo istotne kwestie dotyczące naszych wyborów (oczywiście nie chodzi tu o parlamentarne).

Anarchistbanjo – Aktualizacja


15 listopada 2015
Autor: Anarchistbanjo

W moim ostatnim poście wspominałem, jak różowego koloru energie teraz przenikają i napełniają nasz świat fizyczny. Jest to ogólna aktualizacja do tego posta. Natychmiast po tym poście poczułem, że coś bardzo istotne zostało zrobione i zastanawiałem się, co będzie dalej. Dzień lub dwa potem miałem sen / wizję. Czułem, że moje połączenie z duchowym światłem weszło we mnie, przeszło przeze mnie i poszło w świat, a ja zostałem w moim mroku. To było bardzo niepokojące dla mnie, bo moje duchowe połączenie ze światłem jest najważniejszą rzeczą dla mnie. Ale teraz jego już nie było. To zdarzyło się w innym śnie lub wizji o wzniesieniu Gai trochę czasu temu, w zeszłym roku i to było niesamowite, jak powtarzanie czegoś.

W tej wizji widziałem jak nowy wiek rozwija się w całości od końca do końca po czym również zabiera moje światło. Byłem niezadowolony i walczyłem z całą moją mocą, aby połączyć się z powrotem ze światłem duchowym, które istniało na koniec wieku lub cyklu. Udało mi się to zrobić i teraz istniałem poza nowym wiekiem podłączony do światła, które było poza nim. W tej akcji miałem zerwane moje połączenie z nowym wiekiem i nowym kolektywem.

Słuchałem twórczości Jakuba Boehme w pracy oraz o upadku Lucyfera. Według Jakuba Boehme Lucyfer nie posłuchał, nie biorąc swojego światła do centrum serca, ale zamiast tego pchnął je wyżej i na zewnątrz tego, co Bóg zamierzył. Przez duchową pychę wszedł w wyższe światło jego matki zamiast w światło jego boskiego odpowiednika który czekał jak jego narzeczona w centrum serca. Po słuchaniu tych słów zrozumiałem, że robię to samo, nie pozostając w moim centrum serca, a zamiast tego idę wyżej do światła i pomijam cały nowy wiek lub cykl, przechodząc do matki.

Tym razem postanowiłem pozostać w moim centrum serca, pomimo że stało się czarne i to tak, jakby pokryte przez skórzane uszczelki. Czułem się zupełnie sam w ciemności i ciemność wokół mojego serca i jego zablokowanie niepokoiło mnie bardzo, ale następnego dnia światło mojego boskiego odpowiednika przedarło się przez uszczelnienia i świeciło tam jak reflektor w ciemności, tak jak dziś. Znowu coś głębokiego zmieniło się. Coś z dawnej przeszłości zrobiono poprawnie.

Dziś rano miałem sen o młodym człowieku lub młodzieży, który był zagubiony lub znikł. On mógłby być moim synem lub synem kogoś, kogo znałem. Ja byłem ostatnim, który widział go wchodzącego do lasu na farmie ojca, gdzie dorastał. Był to mały skrawek lasu i wiedziałem, że nie było sposobu, aby się zgubić, więc nie martwiłem się. Ale nigdy nie wrócił! Po paru dniach zacząłem mówić ludziom, że muszą zadzwonić do szeryfa, żebyśmy mogli go szukać. Szukaliśmy, ale go nie znaleźliśmy. Następnie podczas jazdy autobusem wyjrzałem przez okno i zobaczyłem go leżącego twarzą w dół w potoku. Powiedziałem, aby zatrzymać autobus, ale kiedy podszedłem do wody nie było go tam. I nawet stałem w wodzie w tym samym dokładnie w miejscu, ale go tam nie było. Szukaliśmy w dół, ale nigdy go nie znaleźliśmy. Byłem zmieszany przez ten sen / wizję i szukałem jej rozumienia.

I w końcu zrozumiałem, że ten młodzieniec był kimś, kto wzniósł się z nami w nowe wody lub nowy ocean, ale postanowił wrócić, postanowił upaść z powrotem w stare energie. Nie był już z nami. Więc to, dzieje się teraz, gdy niektórzy, którzy się wznieśli, teraz wybierają powrót do życia w 3D. Ja nie mówię, że wiem co to wszystko znaczy, ale dzielę się tym jako czymś, co może przynieść komfort dla tych czekających, żeby coś się stało. Rzeczy dzieją się na swój własny sposób i w swoim własnym czasie.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 26 gru 2015, 11:00

W kolejnym odcinku Joe musiał wrócić do podstaw i w/g mnie nieco się zapętlił, ale to mój odbiór.
Czytelnicy ocenią sami dla siebie.
Te tłumaczenia są spóźnione, ale jak to się mówi: "lepiej późno niż wcale", a bez zachowania ciągłości i systematyki następne odcinki mogą nie byc zrozumiałe, więc jedziemy po kolei.



Anarchistbanjo - Boskie Małżeństwo Gai i Lucyfera


16 listopada 2015
Autor: Anarchistbanjo

Przy podziale dusz na boskie odpowiedniki, jeden męski i jeden Żeński, to, co nazywa się pierwszą zasadą została zachowana przez męski, a to, co nazywa się drugą zasadą zostało zachowane przez żeński. Zwykle nie ma świadomej świadomości tych darów i nikt nie jest zdolny do bycia świadomym tego drugiego daru. Te dwie zasady leżą niezmiernie w ekstremach obwodu duszy i rzeczywistości, mimo że istnieją w każdej cząstce atomowej.

Aby mężczyzna otrzymał zdolność, by wykorzystać twórczą siłę samego życia, energię fotonu lub nieskończone duchowe światło i jest to jego dopełnieniem błyskawicy lub gromu. To jest sama energia siły życiowej, stale wzrasta i ekspansywnie przenika całe istnienie. Siła ta nazywana jest również gniewem Bożym, lub Lucyferem. Jest to energia, która tworzy napięcie lub ciśnienie, aż coś się dzieje i niszczycielskie błyskawice występują. Gdy błyskawica błyska napięcie jest uwalniane do zasady żeńskiej i męska zasada staje się spokojna i zrelaksowana. Proces ten jest wieczny i występuje na wszystkich poziomach duszy i na wszystkich poziomach życia.

Żeński pierwiastek zachowuje tajemniczy "stożek mocy" lub magiczną / magnetyczną moc przyciągania lub odpychania. Znowu ta moc jest ponad światem fizycznym i poniżej fizycznego świata. To jest ta siła magnetyczna, która tworzy łono lub żeńską matrycę i tworzy na poziomie fizycznym oraz na poziomie niefizycznym, w zależności jakiego rodzaju energia przechodzi przez nią. Ta siła i moc zwykle nie pracowała na poziomie świadomym i pozostaje mechaniczna i podświadoma dla większości kobiet. Więc kobieta magicznie przyciąga do niej te rzeczy, których ona chce w jej osnowie i magicznie odpycha te rzeczy, których nie chce mocą swojej miłości.

Jest to matryca lub duchowe łono, które łączy energię męską i żeńską i razem tworzą trzecią energię, która jest odpowiedzialna za tworzenie wszechrzeczy. Rozważmy elektron i proton w atomie, to są subatomowe zasady męskiej energii, światła i energii elektrycznej. Rozważmy obracanie się północnego pola magnetyczne i naprzeciw obracającego się południowego pola magnetycznego jak są połączone tworząc pierwszy prosty atom wodoru. To jest to, co dzieje się w duchowym łonie kobiety. W ten sposób Bóg stworzył wszechświat jako Trójcę Świętą, która istnieje jako fontanna życia w każdym atomie, który istnieje, Ojciec (światło / prąd), Matka (obracające się północne pole magnetyczne / obracające się południowe pole magnetyczne) i tron Boga (Pierwszy atom wodoru, który tworzy gwiazdy i słońce). Stanowi to również najwyższe ciało duchowe, w którym świadomość zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej duszy może zamieszkać. To pierwotne ciało światła i jest okrągłą kulą energii, która leży poza wielką otchłanią i nie jest z tego świata. Świadomość może podróżować w tym astralnym ciele do najdalszych krańców istnienia. Jest to również centrum serca Boga i Chrystusowej złotej energii i Miłości. To jest również centrum serca Boga i złotej energii Chrystusowej i Miłości.

Po śmierci ciała fizycznego to jest podstawowym korpusem światła, do którego dusza lub świadomość próbuje wejść do środka dla bezpieczeństwa. To pierwsze drzwi śmierci i jeśli świadomość może znaleźć dom tutaj, dusza naprawdę staje się nieśmiertelną i połączyła się z całym stworzeniem, jako jedność światła. Jedyny sposób, w jaki to ciało światła może być stworzone jest przez pierwszą zasadę męską wchodzącą w interakcję z drugą zasadą żeńską z wystarczającą siłą, aby stworzyć duchowe narodziny dla obojga z nich.

Jeśli to się nie powiedzie, to stara świadomość próbuje wejść w drugie drzwi duszy, atomu helu. Na tym kończy się pierwszy pierścień elektronów atomu i jest znany jako Słońce / Syn Boży. To jest poziom archetypu świadomości i różnych bogów i bogiń. To duchowa poziom powyżej logiki i rozumu i może być osiągniety tylko po przez oświecenie duchowe. Na tym poziomie dusza staje się Chrystusem lub Bogiem / Boginią. Jest to poziom trzeciego oka i poziom, którego chrześcijaństwo nauczało i dążylismy do tego ostatnie dwa tysiące lat. Ciało astralne duszy stworzonej na tym poziomie jest ludzkim kształtem, ale bez funkcji, takich jak balon światła. To jest promieniste ciało, którego nie można zobaczyć. Jest Ciałem Chrystusa.

Jeśli ego i świadomość po śmierci ciała fizycznego nie przejdzie pierwszych, czy drugich drzwi życia wiecznego, to wchodzi w trzecią bramę śmierci, abstrakcyjną psychiczną energię czakry gardła. Tu dusza lub świadomość musi się raz jeszcze reinkarnować w nowych narodzinach, ale ma do wyboru do tego stopnia, jaki świadomość może utrzymać razem. Jest to 5-ty poziom gęstości od "jaźni obserwatora", indywidualnej duszy lub odradzającego się ego, które przetrwa śmierć fizycznej osobowości i utrzymuje energie duszy razem, tak bardzo jak to możliwe. Znowu jest "jaźń obserwatora" tworzona przez mieszanie i wymiany psychicznej / filozoficznej płci męskiej i żeńskiej energii w duchowej matrycy kobiet. Ciało astralne stworzone na tym poziomie jest tym, co wzniesieni "mistrzowie".

To zostało nazwane alchemicznym małżeństwem Chrystusa i Jego świętej, narzeczonej Sofii. Powoduje to stworzenie jaźni obserwatora lub duszy zarówno męskiej i żeńskiej. Stworzenie tej jaźni obserwatora powstało jako produkt uboczny z wynalezieniem czytania i pisania około czterech tysięcy lat temu. Przedtem, dusza, jak wiemy, jaźń obserwatora nie istniała, z wyjątkiem bardzo nielicznych rodów i u kilku osób. Ludzkość żyła w umysłowym ulu lub kolektywnie, gdzie nie było żadnych prawdziwych osobowości oprócz liderów, którzy sami byli w stanie wypracować wystarczająco silne ego.

Jest to środek różowego koloru energii serca i miłości.

Tak więc w ciągu ostatnich czterech tysięcy lat te święte boskie zaślubiny Chrystusa i Sofii z wyparciem się niższych seksualnych energii i odpowiednich represji wobec kobiet zdominowały religie i duchowe tradycje na ziemi. Gaja nigdy się nie wzniosła i boskie małżeństwo Gai i Lucyfer nigdy nie było dopuszczone aż do teraz. Po raz pierwszy najniższym energiom życia i miłości pozwolono mieszać się z najwyższymi energiami w pełnym spektrum małżeństwa, które kompletuje męską duszę i żeńską duszę jako boskie odpowiedniki. Małżeństwo to jest jedyny sposób, w który Gaja może wznieść się ze wszystkimi żywymi istotami. Nigdy to nie było robione wcześniej.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 26 gru 2015, 11:31

Kolejny, krótki odcinek mówi o doskonaleniu w najdrobniejszych szczegółach astralnego wzorca, zwanego zwykle matrycą astralną.


Anarchistbanjo - Ziarna piasku

19 listopada 2015
Autor : Anarchistbanjo

Nowa Ziemia lub Gaja stopniowo pojawiają się w moich snach / wizjach. Kilka dni temu śniłem, że wędruję główną drogą, a następnie przechodzę przez obszary wiejskie country, aby wrócić na drogę znowu. Przechodziłem przez pole i napotkałem płot z drutu kolczastego, przez który przeszedłem. Nigdy przedtem nie byłem w stanie przejść przez płot we śnie.

Potem kontynuowałem wędrówkę, gdzie było podobne przeszkody, jakieś budowy dróg, gdzie powstawały fundamenty dla mostu. I wszedłem na płytę z betonu, która miała jakąś rurę przechodzącą przez nią. Nie ufałem równowadze i wszedłem ostrożnie. Oczywiście płyta przesunęła się pod stopami i musiałem złapać równowagę, zginając nogę w kolanie. Nigdy przedtem nie doświadczyłem takiej ruchomości w moim śnie w różnych środowiskach. Moje sny były zawsze bardziej jak film lub krajobraz, który ma teksturę, ale nie ma ruchomości.

Wreszcie stałem u stóp nowego mostu i spojrzałem na moje stopy w piasku. Podniosłem moją stopę z piasku i ślad wyglądał jak piasek przesunięty zgodnie z ruchem mojej stopy. Pamiętam, że pomyślałem o tym ze zdumieniem, tak prawdziwy ten sen się wydawał. Tak więc nie tylko wiedziałem, że byłem we śnie, ale byłem zaskoczony, jak prawdziwy on był. Mogłem dostrzec pojedyncze ziarenka piasku. Jedyne rzeczy, które wydawały się brakującymi, były dźwięki, zapachy i poczucie wagi.

Następnej nocy śniłem o lataniu z przyjacielem w ultra lekkich samolotach. Były właściwie dwa „latające” sny. Leciałem nad krajobrazem, a nawet przez pokoje w domu pełnym ludzi. Gdy leciał nad piękną doliną widziałem również wiele innych latających i pamiętam, że pomyślałem, że muszę mieć jeden z tych ultra lekkich samolotów, ponieważ tak wielu ludzi je miało. Mój został pożyczony.

Następnej nocy miałem sen o odblokowaniu korka wlewu paliwa w samochodzie, który wymagał naciśnięcia dwóch klawiszy i przypomniał mi o bezpieczeństwie. Starałem się zatankować więcej paliwa w samochodzie. Wyciągnąłem filtr i tam były kawałki brudu wewnątrz, więc starałem się je usunąć na zewnątrz. Znowu ten sen pokazał pojedyncze ziarenka piasku nietypowe we wszelkich poprzednich snach do tego czasu. Krajobraz astralny definitywnie rozwija się szybko i staje się coraz bardziej taki jak krajobraz w fizycznej 3D. Ponieważ widzę coraz więcej osób w moich snach to dzieje się na dużą skalę.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 26 gru 2015, 11:52

Mimo, że odległy czasowo, ten odcinek jest bardzo aktualny. Jesteśmy w okresie Świątecznym, a jakby nie patrzeć te Święta to dla nas tradycja. Joe prezentuje koncepcję obecnego sposobu tworzenia tradycji, i logicznie trudno odmówić mu racji.


Anarchistbanjo - Hologram jako Tradycja

20 listopada 2015
Autor: Anarchistbanjo

Wielu zgodzi się, że świat w którym żyjemy jest hologramem, a nie fizycznym, jak mogłoby się wydawać. Osoby o zdolnościach wielowymiarowych mogą modyfikować i zmieniać różne sekcje zgodnie z ich praktyką (doświadczeniami). Jest to powszechna myśl tych dni.

Ale to, co nie jest powszechnie zrozumiałe jest tym, że każda część hologramu zawiera cały hologram, choć nieco rozmytą wersję. Innymi słowy: jest plan główny (hologram) i każdy z nas nosi jego kopię w sobie.

Teraz ten nowy wiek nazwano nowym Mistrzowskim Hologramem lub matrycami tych Boskich odpowiedników, które pracowały, aby stworzyć wzór zrównoważonej męskiej / żeńskiej rzeczywistości, w której obie płcie staną razem jako równe z możliwością doświadczenia tego samego świata po raz pierwszy. To jest nowy świat oparty na dualizmie pierwiastków męskich / żeńskich.

Interesujące jest to, że każdy może modyfikować swój własny hologram, ale w ten sposób napotyka na opór ze strony hologramu mistrzowskiego. Jeśli im się to uda, to hologram mistrzowski obejmuje wtedy dokonane zmiany. W tej działalności widzimy tworzenie tradycji, gdyż ona jest najpierw tworzona przez heroiczne działania i jak inni są pod ich wpływem, a także w jaki sposób inni mogą ją modyfikować.

Wzniesienie Gai jest hologramemem mistrzowskim, gdzie Lightworkers z powodzeniem walczyli, aby stworzyć nowy wzór. Oni walczyli przeciwko starym hologramom lub wzorom energii starych wieków. Sukces każdego indywidualnego lightworkera dodawał się do hologramu mistrzowskiego wzniesienia Gai.

Teraz ten nowy hologram jest przenoszony przez każdego osobnika i może być dostępny dla każdej osoby w zakresie jej własnych zdolności. Oznacza to, że nowa tradycja została stworzona. Ta koncepcja tworzenia tradycji nie jest powszechnie zrozumiała.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 27 gru 2015, 10:29

Kolejny odcinek może się wydawać bardziej filozoficzny, ale tej filozofii nie można odmówić racji, ani prawdy odnośnie traktowania dualizmu, którego bieguny dla nas są przeciwieństwami nie do pogodzenia, jak PIS i PO. Zobaczcie o co w/g Joe'go w tym chodzi.


Anarchistbanjo - Graliśmy głupców!

22 listopada 2015
Autor: Anarchistbanjo

Rozważcie Gaię i jak ona wiruje w kółko, jak ona podróżuje przez przestrzeń. Jest półkula północna i południowa półkula. Półkula północna jest północą magnetyczną, a na półkuli południowej jest na południe magnetyczne. Są prawdziwymi przeciwieństwami, jedno w prawo zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, drugie odwrotnie; jedno pcha na zewnątrz, a drugie koncentruje jak wewnętrzny wir wciągając rzeczy.

Jednak te dwa przeciwieństwa, które nie mają nic wspólnego, są zjednoczone w ich związku i wzmacniają się wzajemnie i tworzą stabilną strukturę, która obsługuje Gaię i całe życie na niej!

Jest to funkcja dualizmu; dwoje łączy się w trzeciej postaci i tworzą coś stabilnego; coś co mogą wspomagać ze wszystkich sił! Jest to również marzenie mężczyzn i kobiet i gdy miłość może połączyć ich w trzecim małżeństwie lub związku, który łączy ich dusze w radości, to ona wykracza poza samo ich życie razem.

Książę stopnia słońca w/g rytu szkockiego wolnej masonerii uczy tej ostatecznej jedności przeciwieństw. Jest to symbolizowane przez węża połykającego ogon i okrąg. Chodzi o to, aby rozpoznać ostateczne zjednoczenie przeciwieństw i zagrać obydwa końce przeciwko środkowi, aby uzyskać pożądany cel. Mamy więc Demokratów i Republikanów; zarówno przekonanych w słuszności własnej sprawy i błędności drugiej strony. Mamy mężczyzn i kobiety, niezrozumienia i nienawiść siebie nawzajem w wojnie płci.

Istnieje świadomy wysiłek, aby utrzymać dualizm w konflikcie; dualizm, jako dobro i zło; on żyje i eliminuje dualizm jako stabilny związek, jak również silną i stabilną miłość między mężczyzną i kobietą!

Czy jesteś wciąż zły? To staje się o wiele gorsze!

Teraz mówimy o nieśmiertelności duszy i jej umocnieniu; jak przytomna świadomość może pozostać przy życiu po śmierci fizycznej poprzez rozwój silnego poczucia tożsamości, która nie jest zależna od ciała fizycznego. Psychologicznie mówimy o tworzeniu "jaźni obserwatora", tej części z nas, która obserwuje nasze sny, gdy śnimy. Nie każdy to ma; ale wielu może. Silne ego i silne poczucie własnej wartości może być realizowane na wiele sposobów i pisałem o niektórych z nich.

Ale to też są stare wiadomości! Stworzenie duszy i przetrwanie świadomości i świadomość po śmierci ciała fizycznego są znane od wieków. Każda religia ma opracowane sposoby robienia tego i są uderzająco podobne.

Ale nawet tutaj graliśmy głupców! Nie nauczono nas potrzeby zjednoczenia przeciwieństw w miłości, aby stworzyć nowe i większe coś trzeciego; ale nauczono nas nieuniknionych konfliktów i ostatecznego zwycięstwa jednej strony nad drugą!
Jest to największa zbrodnia, która kiedykolwiek została popełniona przeciwko ludzkości i doprowadziła do utraty wielu dusz i wielu żywotów!

Różne szkoły tajemnic Wschodu i Zachodu nauczały zarówno "białej ścieżki" jak i "czerwonej ścieżki". "Biała ścieżka" jest zasadniczo mistyczną drogą małżeństwa Sofii i Chrystusa, które kończy się narodzinami jaźni obserwatora lub nieśmiertelnej duszy, świadomości, która może istnieć po śmierci ciała fizycznego. Stwarza ona ciało astralne z psychiczną i duchową energią i obejmuje zaprzeczenie ciała fizycznego i jego przyjemności. Ale jest to prawda, że ta ścieżka zawiera związek przeciwności.

"Czerwona ścieżka" jest w istocie ścieżką udziałem tantrycznej seksualności i jednoczy przeciwieństwa tworząc "magiczne ciało", które może przetrwać po śmierci ciała fizycznego.

Odmiany zarówno "białej ścieżki" jak i "czerwonej ścieżki" można znaleźć w Zachodniej Alchemii, Hermetycznej Tradycji, Neoplatonizmie, Mitologii, u Arabów, w gnostyckich i średniowiecznych źródłach, jak również religii Wschodu, w tym Buddyzmie, Taoizmie i Hinduizmie.

We wszystkich powyższych prawdziwych ścieżkach można dostrzec to równoważenie przeciwieństw i konieczną jedność przeciwieństw. Fałszywą ścieżkę można odróżnić jako nieuchronny konflikt przeciwieństw i panowanie jednego nad drugim. Jedną z nich jest droga miłości, a druga to ścieżka nienawiści!

Graliśmy głupców! Co zamierzamy z tym zrobić?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 27 gru 2015, 11:13

Kolejny raport Joe'go z Nowej Ziemi, jest kontynuacją poprzedniego z weryfikacją treści zawartych w literaturze alchemicznej i zapisków tajemnych szkół. Ciekawa jest konkluzja dotycząca obecnych starć opcji.


Anarchistbanjo - Alchemiczny proces

29 listopada 2015
Autor: Anarchistbanjo

Niedawno byłem zmuszony przejrzeć pewną alchemiczną literaturę i porównać ją z tym nowoczesnym procesem wzniesienia, z którym mamy obecnie do czynienia. To, co znalazłem było dla mnie wspaniałą rewelacją. Wszystko to są stare rzeczy i istnieją w prawie całej literaturze religijnej i alchemicznej z przeszłości, jak napisałem w moim poprzednim poście.

To, co należy dodać to, że proces ten został napisany jako doświadczany przez mężczyzn, a nie przez kobiety, mimo że obie płcie biorą udział w alchemicznej pracy. Tak więc doświadczenia i etapy rozwoju kobiet nie były dostatecznie znane lub nie zostały zapisane.

Jednak "Małżeństwo Chrystusa i Sofii" lub "Biała Ścieżka" jest połączeniem z własnym Boskim odpowiednikiem. To jest pewne. Tradycyjnie "Biała Droga" jest mistyczną droga, która jest podejmowana przed magiczną ścieżką lub "Czerwoną Drogą" tantrycznej seksualności. W rzeczywistości małżeństwo Chrystusa i Sofii może być określane jako "mniejsze prace", gdyż nieśmiertelne ciało jest tworzone z mentalnych i duchowych energii, ale "Większa Praca" lub "Czerwona Droga" ponownego przebudzenia emocjonalnej natury musi być wykonana dla pełnego widma świadomości na wszystkich poziomach. Aby to zrobić bezpiecznie "Biała Ścieżka" musi być ukończona najpierw! To "Biała Droga", tworzy bezpieczeństwo nieśmiertelnej duszy, która może wytrzymać ciśnienie i niebezpieczeństwa na "Czerwonej Drodze".

Mówię to, gdyż nie ma w ogóle wątpliwości co do tego. Wszystkie te rzeczy są znane i osiągnięte przez tysiące w ciągu wieków i udostępnione jako tajemne nauki w szkołach tajemnic. Jedyne, co teraz jest inaczej, jest to, że to wszystko dzieje się na większą skalę z udziałem większej liczby ludzi niż kiedykolwiek! Nieśmiertelna dusza jest "jaźnią obserwatora", który czuwa nad nami w naszych snach.

Podczas tego ostatniego miesiąca wielu, którzy się wznieśli na nową Gaię doświadczyło małżeństwa "Chrystusa i Sofii" i wróciło dla próby trudniejszej, pełne spektrum tantrycznej "Czerwonej Ścieżki" lub małżeństwa "Gai i Lucyfera". Dla nich był to kolejny etap rozwoju.

Gdy nowo utworzone realia się ścierają, problem leży w znacznej liczbie osób, które są czysto materialistyczne i nie mają rozpoznania stanów poza fizycznych lub ich realiów. Ci ludzie starają się stworzyć świat czystej fizyczności, gdzie nie ma w ogóle dla mentalnych i duchowych prawd. Starają się stworzyć świat oparty wyłącznie na nauce i matematyce. To jest obecny stan rzeczy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 27 gru 2015, 12:00

Kolejny odcinek, choć jeszcze bardziej optymistyczny jest trudniejszy - czy interpretacja Joe'go jest poprawna? Czy rzeczywiście czekają nas teraz starcia przynależne drugiej fali? W Polsce to chyba widać wyraźnie, ale czy musimy i jak powinniśmy to przechodzić? Odpowiedź Joe jest bardzo krótka.


Anarchistbanjo - Energetyczna Wolność Dla Pierwszej Fali Wznoszących się
05 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Jest to trudny do napisania post, ale bardzo ważny. Trudność polega na oddaniu tego, co widzę, w słowach. Więc proszę zmierzcie się ze mną w tym.

Powiedziano nam, że Jezus w akcie umierania umieścił odrobinę siebie w każdym z nas, dzięki czemu wszyscy ludzie będą zbawieni, jeżeli przyjmą, tą jego cząstkę w swoim sercu. Jak to jest możliwe?

Jezus swoimi działaniami stworzył hologram i każdy z nas nosi część tego hologramu wewnątrz nas. Możemy wybrać, aby go wzmocnić lub zignorować, ale każdy kawałek hologramu zawiera rozmyty obraz całego hologramu.

W podobny sposób my tworzymy hologramy całego naszego świata, hologramy, które odzwierciedlają naszą wewnętrzną podróż i są dostępne dla innych. Tworzymy hologramy mistrzowskie poprzez energetyczne połączenia z naszymi boskimi odpowiednikami i sub hologramy poprzez energetyczne połączenia z bratnimi duszami w/g czakr, tych z określoną częstotliwością, które harmonizują z naszą własną, na pewnym poziomie naszej czakry.

Nasza cała rzeczywistość jest labiryntem splecionych i uwikłanych połączeń, jak naturalna gąbka z pasażami, które idą we wszystkich kierunkach. Najsilniejsze hologramy, to są te, które tworzymy z boskimi odpowiednikami i te mistrzowskie hologramy zawierają nasze osobiste linie czasowe, te z naszymi boskimi odpowiednikami i Gaią oraz całym życiem na niej. Każdy z nas ma własną wersję rzeczywistości, która różni się od wersji każdego innego.

Czasami te wersje rzeczywistości wchodzą w konflikt i to jest czas, gdzie jesteśmy w tej chwili w skali globalnej. Ale wielkie zwycięstwo zostało właśnie osiągnięte przez pierwszą falę tych wznoszących się z nowymi narodzinami Gai.

Ja nazywam to pierwszą falą typu wodoru, ale nazwijmy ich rodzaj zamiast tego typem czakry korony, dla jasności. Każdy człowiek, który otworzył i rozwinął jego czakrę korony jest częścią tej pierwszej fali.

Jest to pierwsza fala, która przenosi największą ilość miłości i światła z góry, które zostało zakotwiczone w ich ciałach. Im większa ilość energii tym mocniejsze hologramy mistrzowskie są tworzone. Hologramy wtórne muszą podlegać tym wyższym hologramom energetycznym lub zostać zniszczone. Hologramy starego wieku muszą podlegać lub być zniszczone.

Gdyż ta pierwsza fala stara się zjednoczyć osobowe hologramy dla stworzenia głównego zbiorowego hologramu i to w końcu się udało! Jest to zbiorowy mistrzowski hologram wodoru lub energii czakry korony i właśnie zerwał energetyczne połączenia ze wszystkimi niższymi energiami! Teraz jest energetycznie niezależny od wszystkiego, co się dzieje w naszym świecie. On jest samo podtrzymujący się po raz pierwszy.

Walka o Gaię teraz przenosi się do poziomu helu lub energii trzeciego oka. Pierwsza fala jest poza grą mają jedynie obowiązek dalszego pogłębiania ich osobistych realiów poprzez nowe kreacje. Ci z pierwszej fali są w stanie zregenerować niższe energie, takie jak poziom energii emocjonalne własnych ciał i odtworzyć niższe wymiary osobistej rzeczywistości sami, bez energetycznego kontaktu z kolektywnymi energiami Gai. Stali się oni niezależni od Gai i jej sieci energetycznej.

To było ogromne zwycięstwo dla pierwszej fali, ale jest energetyczna reakcja, z którą druga fala musi sobie poradzić. Możemy chyba najlepiej zrozumieć to jako tradycję. Pierwsza fala stworzyła nowy wzór lub tradycję z energii czakry korony lub z energii wodoru, energii Jedności. Ten nowy wzór istnieje w sercach wszystkich żywych istot oczekując, aby był aktywowany przez osobisty hologram każdego. Ale ci z pierwszej fali już nie walczą na niższych poziomach! Ta walka jest teraz przeszła na drugą falę, a pierwsza fala utrzymuje mocno nowy wzór tego zbiorowego mistrzowskiego hologramu. Oni są oddzieleni energetycznie od całej reszty ludzkości.

Dla pierwszej fali jest to czas ogromnej umocnienia, ponieważ cała energia, którą zużyto w walkach i kotwieniach w niższych poziomach może być teraz kierowana w znacznie mniejszym zakresie energetycznym i stosowana w sposób osobisty. Więc mogą znaleźć się w takiej samej fizycznej sytuacji, ale nagle mogą oni znacznie bardziej energetycznie być w stanie uprzątnąć gruz z przeszłości z ich życia osobistego. Cały opór będzie się kruszyć.

Druga fala, fala Helu lub czakry trzeciego oka jest tradycyjnie, tą Króla Wojownika, podczas gdy pierwsza fala należała do Boskich bogów i bogiń. To, co pierwsza fala była w stanie osiągnąć poprzez magię i subtelności musi teraz zostać osiągnięte dzięki sile i odwadze Wojownika.

We względnych określeniach, starcia społeczne staną się o wiele ostrzejsze, gdyż społeczeństwo zaczyna się kruszyć. Czasami rzeczy muszą upaść, zanim będą mogły zostać odbudowane. Ale każdy z nas ma dostępny nowy wzór w naszych sercach i on poprowadzi nas przez wszystkie próby i pokusy. Miłość jest i zawsze będzie odpowiedzią.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 01 sty 2016, 21:46

Kolejny odcinek to hołd dla pierwszej fali wzniesionych, oni swoje już zrobili i są bezpieczni, niestety kolejna fala ma w.g Joe'go chyba jeszcze trudniejsze zadanie.


Anarchistbanjo - Hołd dla pierwszej fali Wzniesionych


06 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

W moim ostatnim poście starałem się znaleźć słowa dla czegoś, co starałem się wyrazić, coś, co wydarzyło się ostatnio wewnątrz astralu. Teraz wydaje mi się, że jest więcej do powiedzenia na temat tej pierwszej fali wznoszących się i co osiągnęli i jak to wszystko będzie teraz szło do przodu.

Wzniesieni w pierwszej fali uzyskali ich moc poprzez sięgnięcie kosmicznej energii przez ich czakry korony, które mieli otwarte i rozwinięte do ich pełnego potencjału. Pracowali bez wytchnienia, aby zakotwiczyć tę energię w ramach nowej sieci energetycznej Gai. Energia ta jest nazywana również energią Jedności, ponieważ jesteśmy jednym i wszyscy jesteśmy częścią każdego innego. Nie ma różnic, ponieważ wszystkie są częścią Źródła.

Ta energia Jedności nie jest świadomie dostępna dla drugiej fali, którzy otwierają czakry trzeciego oka, jak i rozwijają ich pełny potencjał. Ta druga fala skorzysta z "Kosmicznej Świadomości" lub bezpośredniego postrzegania archetypowych rzeczywistości. Ta energia, gdy jednocześnie boska jest krokiem w dół od energii Jedności i uczestnicy drugiej fali nie są w stanie w magiczny sposób sprowadzić rzeczy do poziomu jedności jak to pierwsza waha zrobiła. Ta druga fala musi pracować i zmieniać archetypowe rzeczywistości przez centrum trzeciego oka. Jest to zupełnie inny rodzaj pracy, ale tak samo ważny.

Jako uczestnik pierwszej fali najpierw wykorzystałem energie czakry korony w 1991 roku i pracowałem dla zakotwiczenia ich w ziemi od zawsze. To było trudne zadanie, gdy przynosiłem je z poziomu na poziom w moim ciele fizycznym jak tak robiło to wiele innych. W tym procesie ja przemieniałem zarówno moje własne toksyczne energie i również te z Gai i ludzkości w ogóle. Wszyscy nauczyliśmy się przemieniać trucizny w lekarstwa.

Ale istnieje granica i koniec. Ja pracowałem 60-80 godzin w tygodniu większość mojego życia w fabryce z pracą typu dla pracowników niewykwalifikowanych. Byłem tylko trybikiem w maszynie tak jak wielu innych, którzy ciężko pracują dla płacy minimalnej. W ubiegłym roku odnotowałem zarówno poważne problemy zdrowotne i utratę mojej pracy w weekendy. W wieku 58 lat nie jestem już w stanie i nie pragnę pracować w weekendy, aby związać koniec z końcem. Więc podjąłem świadomą decyzję, aby po prostu pozwolić dziać się tym rzeczom, za które nie mogę zapłacić. Energetycznie to zakwalifikowało mnie z konformisty na wygnańca. Wiele osób ma lub są obecnie w obliczu takiej samej sytuacji. Wymagania prostego życia to za dużo dla przeciętnego człowieka, aby się utrzymać i w dużym stopniu wpadają w zadłużenia finansowe podobnie jak nasz naród.

Globalny system finansowy jest w pobliżu punktu załamania i nie mogę już dłużej wspierać mojego końca rzeczy w tej grze, więc wyszedłem. Inni są tacy jak ja, a nawet gorzej niż ja. Przynajmniej mam jeszcze moją całotygodniową pracę z jej skromną pensją.

Więc ja energetycznie zrezygnowałem z kolektywnej rzeczywistości. Zamiast tego moim celem jest wyłącznie rzeczywistość wznoszenia. Jako uczestnik pierwszej fali mogę wykorzystać zdolność do przekształcenia energii w pozytywny sposób. Mogę przemienić energię czakry korony na poziomie niższych energii i stworzyć całą rzeczywistość bez potrzeby zbiorowej niższej energii, z którą reszta świata zmaga się. Zerwałem więzi z moim kolektywnym światem i tylko moje energetyczne więzi z innymi z pierwszej fali pozostają i świat, który wspólnie stworzyliśmy!

Jedynym źródłem energii jakiego używam jest energia czakry korony, która jest transformowana w niższe energie i jest obecnie wykorzystywana w tworzeniu nowej rzeczywistości fizycznej. Więc wszystkie energie niższego poziomu są dla mnie dostępne, ale w stanie oczyszczonym lub podobnych warunkach. Już nie mogę przemieniać negatywnej energii zbiorowej świata i one zaczynają piętrzyć się przed drugą falą, aby się nimi zajęła.

Druga fala nie będzie w stanie przemienić jej tak, jak pierwsza fala to zrobiła i muszą współdziałać z nią fizycznie. Coś fizycznie musi być zrobione, aby zrobić to dobrze. W międzyczasie złe myślenie ludzkości dodaje się do już ogromnego obciążenia, które konfrontuje się z tą z drugą falą. Dlatego właśnie są oni znani jako wojownicy!

Podsumowując cała pierwsza fala osiągnęła limit tego, co było możliwe dla nich zrobić. Zapobiegli 3-ciej wojnie światowej, globalnemu nagłemu rozwaleniu gospodarki finansowej i utrzymywali rzeczy możliwie normalnymi tak długo, jak się dało. Nie mogą zrobić więcej i teraz są energetycznie oddzieleni od wszystkich innych, ponieważ wspólnie stwarzają nowy świat energii przez transmutację energii czakry korony, jak ja robiłem. Obecnie oni w magiczny sposób dbają o siebie i twórczą pracę, jaką robią dla bezpieczeństwa siebie i tych, których kochają.

Ta energetyczna separacja jest oddzieleniem od siatki Jedności Gai. Mogą oni pozostawać w sieci Jedności Gai i rzeczywiście są mile widziani w niej, ale udało im się osiągnąć status "nie-graczy". Mimo, że tworzą, to nie tworzą karmy!

Ta chroniona pierwsza fala może istnieć w tym świecie bez szwanku, nawet jeśli będzie globalna zapaść finansowa lub 3-cia wojna światowa! Lub mogą opuścić to, jeśli chcą! Pochodnia została przekazana tym z drugiej fali oraz tym, którzy pracują z trzecim okiem.

Składam hołd wszystkim moim braciom i siostrom! (z Pierwszej fali) Dobrze zrobione i dobrze spełnione!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 01 sty 2016, 22:09

Ciekawe zjawisko serwuje nam Joe w tym odcinku, choć jest tłumaczony z opóźnieniem to uważni obserwatorzy powinni zauważyć poczucie tego stanu również. W każdym razie ci z pierwszej fali, którzy takich umiejętności ponoć nabywają.


Anarchistbanjo – Pojawienie się bilokacji

13 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Zajęło mi to kilka dni, aby zrozumieć charakter zmian, które miały miejsce dla mnie. Było poczucie zamknięcia i separacji energetycznej ze starym światem. Ale było naprawdę trudno wskazać palcem, co się naprawdę dzieje.

W tym samym czasie mój wielowymiarowy aspekt był jeszcze bardziej wzmocniony, a także poczucie bycia z kimś i że ktoś był ze mną, mój boski odpowiednik.

To poczucie związku rosło jako bardziej głębokie i wzajemnie dzielenie się. To, co się działo, nie było w wielowymiarowości ponieważ ona zalewa świat 3D w rosnąco namacalny sposób dla nas obojga. On był w dwóch miejscach i w jednej gęstości w tym samym czasie, nie będąc w jednej gęstości, a także nie będąc w różnej gęstości, w tym samym czasie. Jest to głęboka różnica, z której niektórzy nie mogą zdać sobie sprawy.

Jednocześnie mam doświadczenie z dystansem do działalności tego fizycznego świata 3D, który staje się coraz bardziej widoczny wraz z upływem czasu. To było jak pobyt w dwóch różnych światach w dwóch różnych miejscach fizycznych, w tym samym czasie. Dlatego nazwałem to pojawieniem się bi-lokalizacji, ale nie w jej pełni, ale jej początkowe pojawienie się.

Kolejne dwa tygodnie aż do przesilenia zimowego będą służyć do wzmacniania tych umiejętności i zapewnienia dalszej separacji energetycznej dawnych realiów. To nie jest tak, że rzeczy się psują, ale raczej zanikają! Zobaczymy, jak długo może trwać taka łagodna progresja.

Do tych ludzi, którzy nie chcą porzucić dawnych wartości i sposobów życia, świat jest w bardzo niebezpiecznym miejscu. Reszta z nas już zostawiła to za sobą i w przeważającej części są chronieni.

To poczucie bi-lokacji pracuje z astralnymi energiami na odrębne sposoby i różnych miejscach jednocześnie i jest najbardziej skutecznym sposobem prowadzenia życia, którym wszyscy chcemy żyć. Obie rzeczywistości muszą być połączone i praca w obu rzeczywistościach jednocześnie jest najbardziej skutecznym sposobem, aby sprowadzić te dwie rzeczywistości do unii doskonałości.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 02 sty 2016, 19:21

Na poprzednim poście nie koniec ciekawostek. Jesteśmy niemal na bieżąco z tłumaczeniem, ten post Joe'go jest z Wigilii. Słyszeliśmy skądinąd, że "stare" zostało odcięte od czerpania, czyli kradzieży energii, pozamykano portale. Coś podobnego mamy w tym poście, plus to, że wystartowały nowe wzorce energetyczne. Stąd zapowiedź Joe'go dużych zmian w ciągu 3-ch miesięcy, zobaczymy. Czasami Joe ma trudności z opisaniem czegoś, wtedy próbuje coś dopasować. lub tworzy "teorie", tak jest również tym razem. W sumie pozytywne informacje pod każdym względem, choć niektórych może to zmartwić, bo nie przyleci żaden anioł i nie zabierze ich do nieba. Tylko indywidualne działania się liczą.


Anarchistbanjo – Aktualizacja n/t Wzniesienia; Iluzoryczne Teraz

24 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Zrobiliśmy to w trakcie przesilenia zimowego i co za jazda to była! Wreszcie nastąpiło tak wiele wydarzeń, że niektóre ważne spostrzeżenia można ostatecznie potwierdzić, co się dzieje i jak to się wydarza. Ostatniej nocy astral odtworzył się według nowego wzoru, a ja naprawdę nie oczekuję wielu globalnych rzeczy między teraz i pełnią Bożego Narodzenia. Te ostatnie kilka dni mają bardziej osobisty charakter.

Więc co się stało? Energetyczna separacja pierwszej wznoszącej się fali od reszty świata. Ta pierwsza fala całkowicie przeszła w ich ciała krystaliczne i nie mogą zrobić więcej, aby pomóc innym, jeśli nawet by chcieli! Mam zamiar spróbować podzielić się kilkoma trudnymi koncepcjami. Jedynym sposobem, jaki znam, aby to zrobić, to wbijać to trochę w czasie, więc tutaj zaczniemy.

Gaia i całe życie na niej przeszło do 5-tej gęstości w 2012 roku. Indywidualnie i zbiorowo tworzymy fałszywą 3D, w której myślimy, że żyjemy. Ta fałszywa 3D oparta jest na starej 3D. Pierwsza fala wznoszących się jest teraz oddzielona od tej iluzji i oni żyją w nowo utworzonej krystalicznej 3D, która rozciąga się na zewnątrz od 5-tej gęstości. Głównym punktem jest to, że pierwsza fala wznoszących się żyje w tętniącej życiem krystalicznej 3D, która jest zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo tworzona, a inni żyją w fałszywej energetycznie martwej 3D. Mimo, że obydwa realia współ istnieją, twórcza praca może być wykonywana tylko w nowej, tętniącej życiem krystalicznej 3D. Fałszywa 3D jest obojętna i bierna i stopniowo się rozpuszcza, gdy nowa ją przejmuje. To zostało powiedziane na wiele sposobów przez innych.

Ale teraz, w tej chwili i od tego momentu dalej wznoszący się w pierwszej fali tworzą nową rzeczywistość, a gdy tworzą, stara ustępuje. Za kolejne trzy miesiące będzie widać głębokie zmiany w naszym świecie, gdyż stare ustępuje nowemu.

Teraz na marginesie o trzech falach wznoszących się. To pojęcie trzech fal jest niefortunne, ponieważ jest całkowicie oparte na modelu wznoszenia się starego wieku, a Wzniesienie się Gai jest pełnym spektrum Wzniesienia, nie wzniesieniem trzech fal. Korzystając z teorii Wzajemności Dewey Larson’a o 118-tu elementach, każdy element będzie musiał znaleźć nową częstotliwość wibracji. To jest to, co potrzebuje się zdarzyć. Obecnie różne składniki znajdują się w ciągu siedmiu pierścieniach wokół środka atomu. Każdy pierścień elektronów można powiedzieć, byłby "falą" wznoszenia w określeniach starego wieku.

Tak więc najgłębsze trzy pierścienie wokół jądra atomu reprezentowały trzy fale wzniesienia w wiekach minionych, energia Jedności, Archetypowa energia i energia Filozoficzna. Są to trzy otwory drzwiowe otwierane dla świadomości ludzkiej w momencie śmierci ciała fizycznego, zgodnie z Tybetańską i Egipską Księgą Umarłych.

Wzniesienie i nieśmiertelność uważano po prostu jako kontynuację świadomości w nie fizycznym ciele po śmierci ciała fizycznego. To nieśmiertelne ciało może być utworzone z tych trzech energii i "jaźni obserwatora", która "kontroluje" nasze senne jaźnie, jak śnimy.

Więc wszyscy mówią o tych trzech fala wznoszenia się i tylko pierwsza z nich przeszła czy przeniosła się do nowego świata. Ale to jest myślenie starego wieku, a występuje pełne spektrum Wzniesienia. Istnieje siedem fal, które nastąpią zanim wszystkie 118 elementów osiedlą się na ich ostatecznych poziomach wibracyjnych.

Druga fala właśnie została aktywowana w tym tygodniu, co zbiegło się z premierą nowego filmu Star Wars. To zajmie trochę czasu, zanim będzie gotowa do przeniesienia się do nowego świata. Ta nowo aktywowana fala ma wiele do zrobienia, zanim to nastąpi. Główną cechą tej fali jest koncepcja lub idea duszy, ducha i organicznej siły życiowej lub "siły". To pojęcie jest obce współczesnej nauce, która nie ma wiedzy na temat nie-fizycznej rzeczywistości poza fizyczną rzeczywistością. Celem i funkcją tego filmu jest wprowadzenie do globalnej świadomości tej "siły" w naszym nowoczesnym świecie.

Mam zamiar opuścić ten temat i skupić się na jeszcze bardziej trudnych pojęciach, czasu i chwili obecnej. Czas nie funkcjonuje tak jak wcześniej. Wielowymiarowość przybyła, a z nią wieczna chwila obecna. Widzieliśmy już, jak nasi bracia i siostry z kosmosu całkowicie pomijają w ich zrozumienia czas, jakiego my zawsze doświadczaliśmy. Ciągle chcemy wiedzieć, kiedy coś się stanie i to jest zawsze "immanentne" lub "dzieje się teraz". Ale czekamy!

Będę szczery i powiem, że rzeczy już nie "rozwijają się" w naturalny sposób! Rzeczy muszą być "napędzane", aby się rozwijać poprzez wytwarzanie energii fizycznej lub pozostaną tylko tam gdzie one są! Wydaje się, że mało kto rozumie tę nową dynamikę energii życia wielowymiarowego. Jeśli to, co chcesz przeżyć nie jest w twojej chwili obecnej potrzebujesz wygenerować energię fizyczną aż obecna chwila jest tą, której pragniesz.

Rzeczy w astralu się rozwijają, ale teraz rozwijają się tylko dzięki generowaniu energii fizycznej, twojej lub kogoś innego. Jesteś teraz uwięziony w swoich fizycznych okolicznościach, chyba że wygenerujesz wystarczająco dużo energii, aby przenieść się w nowe okoliczności lub twoje ciało fizyczne umrze i przejdziesz przez śmierć.

Jest to uniwersalne prawo fundamentalne, które jest teraz w użyciu, i to należy zrozumieć!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 03 sty 2016, 11:21

Tym razem Joe poszedł na całość! Można powiedzieć, że post zawiera dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że druga fala Wzniesienia (i następne) przechodzą na Nową Ziemię po śmierci ciała fizycznego. A dobra jest taka, że tylko "ułamek ludności" nie był objęty pierwszą falą, choć nie wiem, co dla Joe'go ułamek znaczy. Szczegóły, definicje oraz swego rodzaju zachęty Joe'go w poście.


Anarchistbanjo - Nowy Rok; Nowy Świat


26 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Rzeczy dopasowały się razem bardzo szybko w te dni i moje wizje pokazują coraz wyraźniej, co dzieje się w procesie wznoszenia Gai. Być może powinienem używać terminu "Ściąganie" (downloads). Chichot. Jeśli nie używasz politycznie poprawnych słów ludzie nie będą cię słuchać.

W ostatnich postach wspominałem, że pierwsza fala została energetycznie oddzielona od wszystkich innych i manifestuje swoje krystaliczne ciała, gdyż przeniosła się do nowego świata, krystalicznego 3D, który współistnieje w tej samej przestrzeni czasie, jak ten stary. Ten post jest wyjaśnieniem niektórych z tych procesów.

Dochodzę do zrozumienia prawdziwego zakończenia cyklu, które ta pierwsza fala właśnie osiągnęła. Ta pierwsza fala dosłownie stworzyła energetyczny fundament nowej krystalicznej Gai 3D, który teraz istnieje w wyższych wymiarach, jak również stworzyła pełne spektrum rzeczywistości, które obejmuje wszystkie wymiary! To nigdy nie było zrobione przedtem i wyznacza standardy dla wszystkich przyszłych Wzniesień we wszechświecie!

Cykl ten właśnie się zakończył. Pierwsza fala teraz przenosi skupienie na tworzenie świata, a nie kotwienie energii. Energetyczne oddzielenie tej pierwszej fali od wszystkich innych, pozostawia wszystkich w pasywnej i energetycznie martwej fałszywej fizycznej 3D. Ta fałszywa fizyczna 3D się rozpuszcza i nadal będzie się rozpuszczać, aż całkowicie zniknie.

Wszystkie żyjące formy życia poza pierwszą falą muszą zakończyć proces wzniesienia przez śmierć swoich ciał fizycznych. Po śmierci ciała fizycznego ich "świadomość" lub "dusza" przejdzie na jej właściwe miejsce w nowej krystalicznej Gai. Jeśli to jest pożądane. Znaczenie stwierdzenia tego wyraźnie jest absolutne. Istnieje potrzeba, aby użyć pozostały czas w tych ciałach fizycznych, aby wzmocnić duszę lub "jaźń obserwatora" jak najbardziej podczas gdy wzrost duszy jest wciąż łatwo dostępny poprzez energiczną transformację negatywnej energii. Osiąga się to przez użycie samego fizycznego ciała.

Nowe dzieci, urodzone obecnie rodzą się w tej nowej krystalicznej Gai i nie są energetycznie częścią starego świata. Jest tylko mała resztka ludzkości i innych form życia, które wciąż muszą zakończyć ich naturalne życie zanim skompletują swoje wzniesienie. Oni się wzniosą poprzez naturalny proces przeżycia tego życia fizycznego, a następnie doświadczenia śmierci ciała fizycznego.

Ważne jest, żeby ludzie zrozumieli to i sprawili, żeby większość czasu, jaki im został, przeznaczyli aby oczyścić i wzmocnić ich dusze jak najbardziej. Nie będzie lądowania UFO lub spektakularnego wydarzenia, ponieważ te wydarzenia będą się działy na nowej krystalicznej Gai, a nie na tej energetycznie nieżywej części doświadczanej jako prawdziwa. One się wydarzą w innych wymiarach, ale nie w starym fizycznym 3D. Stary odchodzi i to będzie trudne, a ludzie będą musieli opuścić swoje fizyczne ciała, aby dostać się do nowego miejsca przeznaczenia. Jednak wiele można zrobić, aby się do tego przygotować.

Gdy energetyczny cykl z pierwszą falą zakończył się zamknięciem i stworzeniem nowej krystalicznej Gai 3D, nowy cykl dla drugiej fali otworzył się wraz z premierą nowego filmu serii Star Wars, "Siła się budzi". Energia tego wydarzenia eksploduje przez świat i przynosi wiadomość o rzeczywistości nie-fizycznej i metafizycznej mocy. Ta wiadomość bierze świat jak burza i ludzie będą poszukiwali nauczycieli i mistrzów, którzy będą mogli im pokazać, jak rozwijać "Siłę" w swoim ciele i używać jej!

Zrozumcie to prawidłowo! Jest początek nowej fazy i zakończenie starej fazy. Jest zbyt późno, aby być w pierwszej fali, jeśli w niej nie jesteś! Ten pociąg już odjechał i przybył do nowego miejsca przeznaczenia. Następny pociąg przybywa z energią filmu "Star Wars" i poszukuje nowych pasażerów. Rozwijaj duszę i jej moc teraz, będąc w tym fizycznym ciele, więc będzie silna dla jej przeniesienia do Nowej Gai na koniec tego fizycznego życia. Walczcie w tej nowej bitwie, która jest przed wami i stańcie się bohaterami "Siły"! Ludzkość potrzebuje was w tym momencie bardziej niż kiedykolwiek! To jest wasze życie, wybierajcie mądrze!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 237
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9105 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 05 sty 2016, 03:10

blu pisze:Tym razem Joe poszedł na całość! Można powiedzieć, że post zawiera dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że druga fala Wzniesienia (i następne) przechodzą na Nową Ziemię po śmierci ciała fizycznego. A dobra jest taka, że tylko "ułamek ludności" nie był objęty pierwszą falą, choć nie wiem, co dla Joe'go ułamek znaczy. Szczegóły, definicje oraz swego rodzaju zachęty Joe'go w poście.


Gdybyś choć chwilę poświęcił na zapoznanie się z treściami "podróżników", których treści jawli tu <dariusz<, >Fair Lady< oraz moja skromna osoba, to dostrzegłbyś kontekst.
Oni ("LO") wyraźnie wyjaśniają, że większa część ludzkości odejdzie z tego padołu łez na skutek traum wszelkiego rodzaju, natomiast nieliczni zostaną odprowadzeni na "statkach", do ich docelowych, poza czterowymiarowych miejsc osiedlenia.
Kto gdzie i jak, to ich indywidualne części rozwoju i ... możemy sobie tylko dywagować o naszym ludzkim/chrześcijańskim ;) :lol: podejściu do zagadnienia przejścia.
jesteśmy już ponoć w zakresie oddziaływania "photon belt", a jego kulminacja nastąpi w roku 2017, choć niektórzy próbują imputować, że będzie to miało miejce w '016-tym.
Po tym roku, tzn. '17-tym mamy jeszcze pięć lat do zamknięcia czasu "ascendencji" (wszystyko to było omawiane na poprzednim forum, choć pewne osoby - bez wskazywania palcem - próbowały za wszelką cenę zdyskredytować te informacje), tj. do roku '22-go, później juz tylko ... nadzieja, a ta jest matką ... ;) :)
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 05 sty 2016, 13:30

Moim zdaniem to nie zupełnie tak jak tłumaczy Joe.. prawdą jest iż my ludzie żyjący na ziemi dzielimy się na 3 grupy, oprócz syntetyków.

Pierwsza.. powiedzmy "zerowa" to ciała fizyczne bez Duszy ... czyli jak ja ich nazywam syntetyki..... oni po śmierci swoich ciał fizycznych NIGDY się nie odrodzą ponownie, bo, to doświadczenie absolutnie dobiegło końca. Ale, naprawdę nikt nie będzie robił depopulacji i uśmiercał tych , którzy Dusz nie posiadają.
Oni w sposób naturalny zakończą swoje życie bez możliwości zasiedlenia nowym programem nowego ciała.
To bardziej skomplikowany temat , bo, oni też stworzyli swoje "rody" i konkurują między sobą o dostęp do energii na ziemi. To są manipulanci informacją na ziemi i w kosmosie pierwszej wody.Oszuści wykorzystujący informacje do której odcięto dostęp LUDZIOM na ziemi!

Kolejna grupa , Pierwsza ,to LUDZIE z Duszami , którzy nie osiągnęli poziomu wibracji możliwej do transcendencji i zmiany swoich ciał materialnych w ciała duchowo / materialne .... ci w sposób naturalny kończą swoje życia przed zakończeniem całokształtu procesu na ziemi, ale urodzą się po zakończeniu go w IV wymiarze. Dokonają swojego rozwoju w kolejnym wcieleniu.

Następna grupa , druga , to LUDZIE z Duszami, którzy nie osiągnęli swojego poziomu wibracji umożliwiającego im w żaden sposób życia na ziemi w IV wymiarze , kontynuują swój rozwój w III Wymiarze.
Ci LUDZIE odejdą z ziemi w sposób zupełnie naturalny , kończąc swoje życie w wybranym przez siebie planie przed urodzeniowym. Oni powrócą do "NOWEJ ZIEMI III WYMIARU" i tam dokończą wszystkie cykle swojego rozwoju, powtórzą cały proces od nowa. Gdy nastąpi ponowienie podobnych warunków przekroczenia wymiaru, jak teraz , stanie się to dla wszystkich , którzy uzyskali niezbędny poziom wibracji.

Są to Ludzie , którzy nie wyszli z uniezależnienie się od emocjonalnego działania materii , są jej całkowicie podporządkowani, władają nimi wyłącznie emocje. Będą musieli nauczyć się uniezależniać od emocji i wejść na ścieżkę dominacji uczuć, które z logiką stworzą w nich mądrość.

Kolejna grupa LUDZI , to CI, którzy nie tylko wiedzą teoretycznie o zasadach ewolucji, ale żyją nimi na co dzień ... swoim zachowaniem tworzą dobro i mądrość, zmieniają świat na lepszy. Bowiem nie wystarczy przeczytać, usłyszeć i zobaczyć.... uczestniczyć w kursach i warsztatach , ale INFORMACJAMI TYMI ŻYĆ W SWOJEJ CODZIENNOŚCI.

To nie jest duża grupa LUDZI, ale to ONI dokonają transcendencji swojej i ziemi, oni staną się nauczycielami dla całej reszty, bo, to ONI dadzą przykład fizyczny iż TO WSZYSTKO ..... jest to możliwe , ONI wiedzą na podstawie autopsji JAK jest to możliwe.
Ci LUDZIE STANĄ SIĘ PREKURSORAMI wszystkich zmian zarówno energetycznych jak i fizycznych na ziemi i w całym kosmosie ( zresztą ten proces już trwa od końca roku 2012.) myślę iż w obecnym roku 2016 stanie się fizycznie widoczny, co nie znaczy wypełni się cały proces zmian. Na to potrzeba nam jeszcze trochę czasu.
Nie chciała bym prorokować datami ale jest to zapisane w liczbach 3, 5, 7..... które zawierają się w 7. .... gdy wejdzie 8. nastąpi kumulacja procesu.

Zatem wydarzenie początkowe ( moim zdaniem ) zaistnieje w tym roku, jako stymulacja kolejnego procesu rozłożonego na dwa etapy w ciągu najbliższych 4 lat. Po tym czasie dopiero możemy spodziewać się globalnego procesu.

Czy można coś jeszcze zmienić.... w planie kosmicznym już nic, bo weszła aktywizacja nowej matrycy IV wymiaru, która, dobiega końca uzyskania pełnej mocy energetycznej. Dzisiaj o północy zrobi ona swój restart , w ciągu najbliższych 24 h. zacznie działać na cały plan kosmiczny i ziemi.

Dwie grupy , czyli posiadające DUSZĘ mogą jeszcze podnosić swoje wibracje, dokonywać swojego rozświetlenia, ale każda OSOBIŚCIE już TYLKO na planie do którego energetycznie dojrzał. Już nie można przejść z planu trzeciego wymiaru do planu czwartego wymiaru... ten proces zakończył się definitywnie w momencie przesilenia zimowego w 2015. pomimo iż go nie widzimy i oficjalnie nie wiemy o nim , każdy z nas otrzymał już "certyfikat" zakończenia , lub powtórki Cywilizacji trzeciowymiarowej.

To nie jest koniec życia globalny, takiego nie będzie, to jest koniec epoki, która razem z zakończeniem indywidualnych żyć przeniesie Dusze do kolejnych wcieleń w harmonizujących z nimi przestrzeniach, które maja już NOWE warunki rozwojowe, oparte na NOWYCH /PRADAWNYCH PRAWDZIWYCH KODACH ŻYCIA , bez koła karmy.. czyli fałszywych uzależniających powtórki wzorców.

Dużo jest nowości przed nami szczególnie w tym roku, on jest poniekąd decydujący, bo siły ciemności od tej pory nie maja już ŻADNEJ możliwości ingerencji w zmiany naszych wzorców życia.

Ostatni ich decydujący atak i usiłowanie wejścia w naszą przestrzeń ziemską odbył się w nocy z 2 na 3. stycznia 2016. oczywiście "PORTAL PARYSKI" usiłowali otworzyć. Dlatego wcześniej były te wszystkie ataki terrorystyczne by wywołać wielką falę strachu, którą obniża się wibrację zarówno LUDZI jak i przestrzeni działania.

Nie udało się im to, bo PORTAL jest bardzo dobrze zabezpieczony, zatem pomimo kilkugodzinnych usiłować nie otworzyli go!!! I znowu nam się udało ! :) :) Przegrali swoją ostatnią możliwość... pozostało im TYLKO porozumienie z siłami ŚWIATŁOŚCI jeżeli chcą ewoluować , a nie zostać wciągnięci na eony czasu do najniższych przestrzeni kosmicznych i ponowić swój rozwój od czarnej mazi.

Jeszcze raz.... nie ważne co o sobie myślisz i mówisz..... ani jaki materialny masz wygląd w tym momencie..... WAŻNE JEST JEDYNIE jakie skutki niosą Twoje myśli, słowa i czyny..... gdy tworzą wibrację dobra , radości i miłości.... jest OK!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 95
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » wtorek 05 sty 2016, 14:07

Kiara, podziwiam Twoją wiedzę...jak ją zdobyłaś?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 05 sty 2016, 14:48

Basia7 pisze:Kiara, podziwiam Twoją wiedzę...jak ją zdobyłaś?



To długa droga nauki w czasie wszystkich moich wcieleń... a było ich nie mało.. oj nie mało i wszystkie bardzo trudne, ale nie narzekam :)

Rozwinęłam intuicję, empatyczne odczuwanie, moc i otworzyłam już w sobie w dużej mierze dostęp do mojej wiedzy wewnętrznej. :)

WIEDZA.... zawsze to doświadczanie informacji , tworzących naszą wyższą wibrację na podstawie wyboru tych, które zmieniają niedoskonale w lepsze.. zmieniają nas i nasz świat w coraz wspanialszy, pełen dobra i radości. to jest jedyny miernik posiadanej wiedzy, i nic więcej.

Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 13 lut 2016, 19:43

Ze względu na zamieszanie na lightworkers.org, jeden post Joe'go nam przepadł. W tym poście odnosi się do ostatniej pełni księżyca i jak to widać w astralu - ciekawe obserwacje. Mamy też nieco zapowiedzi "gorzkiego" czasu do następnej pełni w Wielkanoc przywołane w obrazowy sposób.
Zobaczymy.



Anarchistbanjo – Aktualizacja

31 stycznia 2016
Jeden z najpotężniejszych pełnych księżyców tego roku minął. To jest pierwsza pełnia, pierwszego pełnego cyklu księżycowego nowych energii. W tym roku stało się to wcześniej. Nie pisałem dużo o wzniesieniu Gai, bo nie wiem, czy to, czego doświadczam było ogólne czy osobiste z natury!
Ostatnie sny pokazały, że nastąpił zdecydowany podział w astralu, który w moich snach pojawia się jako rzeka lub ocean. Wciąż mogę przepłynąć to łodzią, ale nie wiem na jak długo. Byłem pod wrażeniem liczby ludzi żyjących po drugiej stronie, na stronie nowej energii. To, co wydaje się dziać teraz to ogólne sortowanie energii, które ma miejsce i przesuwa się z góry do dołu. Więc oczywiście niższe poziomy będą uderzane jako ostatnie.
W ujęciu ogólnym wino zostało nalane dla tych, na to gotowych, a to co pozostanie zamieni się w ocet! Jeden z moich snów był bardzo jasny na ten temat. Nalałem kieliszek wina z nowej butelki i to był absolutnie raj! Chciałem podzielić się nim z innymi i otworzyłem dwie inne butelki, które umieściłem w innych pomieszczeniach. Wróciłem i mój własny kieliszek przewrócił się i potłukł, a pozostałe butelki rozlały na dywany w innych pokojach.
Dobra energia się popsuła! Ale było bardzo słodkie dla tych, którzy pili je, gdy po raz pierwszy nalałem!
Czas pomiędzy chwilą obecną a Wielkanocną pełnią księżyca, po równonocy jest dla tych kwaśnych energii! Tak więc spodziewajcie się goryczy w życiu. To, co się dzieje jest ustępowaniem ścieżki dla opozycji. To ustępowanie zostanie zakończone przez Wielkanocna pełnię księżyca, a następnie energia skupi się na fizycznej manifestacji nowego wzrostu! Nowy wzrost będzie karmiony przez rozkład spowodowany kwaśnym winem. To zawsze dzieje się wiosną. Istnieją dwie drogi przepływu energii i trzeba wybrać jedną. Druga się załamie, aby zrobić miejsce dla pierwszej. Astral jest skończony i stale napełniany do przepełnienia. Coś musi ustąpić, aby zrobić miejsce dla nowego wiosennego życia. To, zawsze się dzieje o tej porze roku. Rzeczy ustępują! Wzrost wydaje się w stagnacji, więc bądźcie cierpliwi!
Wydaje się, że w ubiegłym roku była prowadzona próba tego, co ma być w tym roku, więc należy się spodziewać i rozpoznawać kwestie, gdy nadejdą. Tym razem jest okazja, aby poradzić sobie z nimi zupełnie, więc nie wrócą.
Ja również powróciłem do pracy tłumacza, czegoś, co ten proces wznoszenia przerwał prawie trzy lata temu! Tak więc wydaje się, że zapuszczamy nowe korzenie w tej nowej ziemi. Mam nadzieję, że projekt zostanie wypełniony przez moje urodziny w kwietniu. Więc to, czego doświadczam to zarówno upadek starego w moim życiu i chęć do pracy fizycznej na czymś, co będzie prowadzić mnie w przyszłości. Mogę powiedzieć, że to stara historia zakończeń i nowych początków, ale projekt ten był na stole od ponad pięciu lat! To bardziej odpowiednio powiedziane brzmi; zakończeń oraz podejmowania wątków życiowych, które są przeznaczone do kontynuacji.
Na koniec dodam, że zauważyłem wzrost chorób, które wpływają na układ nerwowy lub układ odpornościowy. Te wydają się być pożogą w każdym miejscu.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 20 mar 2016, 13:15

Kolejny odcinek z poprzedniego miesiąca zwraca uwagę na dalsze rozdzielanie się, czy rozwarstwianie ludzi, tym razem na bazie polityki w USA. Wcześniej też były zapowiedzi, że do głosu będą dochodzić skrajności, noże lepiej byłoby powiedzieć: będą się uzewnętrzniać.


Anarchistbanjo - Aktualizacja Wzniesienia Gai

21 lutego 2016


Czekałem, żeby dać aktualizację, ponieważ chciałem być pewny tego, co naprawdę dzieje się w astralu i to są rzeczy! Rzeczy zostały sięgają do mojego fizycznego świata i to jest dość nietypowe dla mnie, gdyż czuję się chroniony. Ale ja niedawno miało więcej bitew astralnych udowadniając, że ta walka trwa nadal, ale walka o co?

W moich snach staję się coraz silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Miałem sny o przechodzeniu przez ogrodzenia z drutu, ściany, wspinanie się niemożliwe klify, chodzenie po bagnach bez zatonięcia, rzeczywiście lewitowania nad ziemią i latania. Niedawno miałem sen o blokowaniu przez kolczaste krzewy i wykorzystałem moje ramię naciskając ciernie, tak że mogłem przejść! Ja nie ucierpiałem!

Na pierwszy rzut oka takie sny nie wydają się interesujące, ale również oznaczają, że astralne staje się coraz bardziej wypełniony przez więcej barier i ograniczeń! Te bariery i ograniczenia są koalescencyjnymi formami myślowymi ludzkiego kolektywu! Musi to być zrozumiane. Ludzie zbiorowo tworzą kolektywny świat, w którym żyjemy, ale wiele osób myśli w taki sposób, że tworzą bloki i bariery dla siebie i dla innych.

Nowi ludzie z ich umysłami ula tworzą świat nauki i komputerów, który nie jest wystarczająco elastyczny dla wielu innych, którzy zindywidualizowali siebie. Tworzą reguły i przepisy, starając się zmusić innych do "akceptowanych form zachowania".

Są oni reprezentowani przez rosnące bariery i ograniczenia w ramach astralu. Jednak nadal istnieją ci, podobni jak ja, których rosnące umiejętności nie mogą być zatrzymane przez te bariery i ograniczenia! W rzeczywistości, ludzkość kontynuuje podziały na tych, którzy są w pułapce własnych kreacji i tych, którzy nie są w pułapce.

Historia się powtarza i teraz jesteśmy świadkami niektórych głębokich rzeczy jeśli mamy oczy otwarte. Istnieją dwie klasy społeczne, które są tworzone. Jedna, który woli być poinformowana, co robić przez umysł zbiorowego ula i taką, która preferuje wolność osobistą i nie poddaje się umysłowi ula.

W przeszłości widzieliśmy to jako klasy wyższe, które są "poza prawem" i niższe klasy, które są rządzone przez prawo. To jest klasyczny negatywny zakręt w tym zjawisku. Ale rzeczywistość jest taka, że ci z niższej klasy pragnący równego statusu, nie będą w stanie zrobić pracę potrzebną do magicznego przejścia barier i ograniczeń własnych kreacji! Oni nie chcą rozwijać mocy ich dusz, ze szkodą, przeciętnością dla każdego. Umysł ula nie może mieć w sobie osobowości, bo nie byłby umysłem ula!

Oczywiście pozytywny zakręt jest taki, że jedna część ludzkości, którą nazywamy Nowe elfy, rozwija zdolności, aby magicznie ominąć nowo utworzone astralne bariery i ograniczenia.

Jedna grupa ludzi staje się coraz związana z własnymi wytworami, a druga grupa jest w stanie uniknąć związania nimi żyjąc w tym samym świecie. Jedna grupa ludzi może robić rzeczy i uciec przed rzeczami, których druga grupa ludzi nie może. Jedna grupa ludzi ma większą żywotność i bardziej twórcze energie niż inne i pragnie żyć w zupełnie innym świecie, w świecie kultury i cywilizowanym świecie zindywidualizowanych dusz!

W Stanach Zjednoczonych możemy zobaczyć ten rozłam w niesamowicie skrajnych energiach lewego i prawego skrzydła polityków. To wszystko jest dualistyczne myślenie! To jest strach w najgorszym wydaniu! Istnieje obawa przeciwnego punktu widzenia, a to wszystko jest stary eon myślenia.

Nowe magiczne myślenie, która jest promowane i trafia do dominacji przez nowe elfy jest równowagą energii męskiej i żeńskiej, zarówno w duszy i w społeczeństwie. Mężczyźni i kobiety mają kochać siebie i dzielić się (miłością) na wszystkich możliwych poziomach tworzenia, nie tylko fizycznie. To jest wielki Cel tej nowego eonu, który jest obecnie początku.

Ale ten nowy cel leży tam gdzie skrajna lewica i prawica się łączy! Znajduje się on w równowadze, a nie miernocie! Tylko skrajna lewica i skrajna prawica ma szanse na znalezienie rozwiązań! Tylko oni mają wystarczająco dużo energii, aby robić to, co trzeba zrobić! Tylko oni mają szansę na wejście do tej klasy wyższej, która w magiczny sposób ma zdolność do ignorowania i obejścia ograniczeń stworzonych przez niższe klasy.

Ta walka klasowa jest powtarzana i może stać się o wiele bardziej brutalna niż kiedykolwiek, jeśli nie będzie rozwiązana i uczyniona nieszkodliwą. Pytaniem może również stać się, nie kto zostanie wybrany na prezydenta, ale czy będzie otwarta przemoc na ulicach, gdy któraś ze stron wygra wybory!
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9753
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 494
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14664 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 27 mar 2016, 23:37

To wspaniałe informacje od Joe'go, które tu na forum znamy również z innych źródeł. Zapowiedź, że Wzniesienie Ziemi dostaje nowego "kopa" i nabiera rozpędu. Wspaniałą wiadomością jest również to na co inni zwracali uwagę - w nowych liniach czasowych nie ma żadnej Apokalipsy, światowej wojny, czy masowych destrukcji.
To nie jest channeling, tylko analiza Joe'go na podstawie działań w astralu!



Anarchistbanjo - Wiadomość Równonocy wiosennej – Masywna Linia Czasowa Posuwa się naprzód!

19 marca 2016

Gratulacje! Zrobiliśmy to do równonocy w marcu i druga Fala Wzniesienia nabiera tempa z każdą duszą, która dołączy!

Od mojego ostatniego postu nie tak wiele się dzieje, rozpaczliwe bitwy astralne i wreszcie zniszczenie alternatywnych linii czasowych nie będących w zgodzie z nowymi energiami. Teraz sytuacja się zmieniła. Teraz energie są silniejsze i harmoniczne, się klarują, gdy klastry i grupy indywidualnych dusz stabilizują energie na pewnych poziomach wibracji. Kiedy piszę te słowa uczestnicy 2-iej fali Harmonizują wibracyjne częstotliwości z 1-szą falą, a to tworzy tsunami miłości i światła, które dosłownie napędzi Gaię i wszystko, co jest na niej, do zajęcia jej nowej pozycji.

W tym miesiącu odnotowaliśmy zakończenie linii czasowych i marzenia jako nierealistyczne przekonania zmagały się, żeby pozwolić zrozumieć zmieniającą się demografię i zmieniający się obraz świata. Od tego momentu, temu co pozostaje jest dana moc i siła, aby się rozwijać i rozkwitać jak nigdy przedtem. Dzieje się tak, ponieważ energie odwróciły kierunek działań podczas równonocy.

Gdy ci z 2-iej fali przejdą i wzniosą się nie myślcie, że praca jest skończona! Jest tak, że ogromny blok ludzkości i innych gatunków energetycznie spiętych w gigantycznej fali, będzie napędzać Gaię w kilku kluczowych liniach czasowych do mety! Jest to pokaz końcowy; finał "produkcji" wznoszenia się i to będzie niesamowite!

Przesunęliśmy linie czasowe przedtem i stworzyliśmy linie czasowe, gdzie nie będzie globalnego zniszczenia lub wojny światowej! Teraz przesuwamy linie czasowe do miejsca, gdzie nie ma globalnego masowego wymierania gatunków i form życia na Gai! Przesuwamy linie czasowe tam gdzie ekosystem może stać się silny i życie może rozwijać się w dziewiczym nowym świecie. Kierujemy się do Ogrodu Eden! Gaia czekała na nas tak długo, jak mogła, a teraz ona musi się wznieść lub wszystko będzie stracone. Krąg życia osiągnął punkt krytyczny i musi to być rozwiązane i to rozwiązane teraz.

Przesunięcia linii czasowych są chaotyczne i grożą czasami własną niepoczytalnością. Ale wszyscy byli na tym kierunku już wcześniej. Robiliśmy już nawet gorsze rzeczy! Teraz mamy zbiorową energię i wolę obu fal wzniesienia, aby to zrobić bez wysiłku! To jest czas dla bogów i bogiń, którzy mają stwarzać, gdyż zawsze byliśmy przeznaczeni do tworzenia!

Zwróćcie uwagę na wielką elastyczność innych, gdy stare sposoby i stare przekonania są złamane. Ludzie przyjmują ciosy i wracają jeszcze mocniejsi, ale tym razem w harmonii z energiami. Mogę tylko pokazać, ile razy dostałem klapsa po głowie, aby odwrócić moją uwagę i powiedzieć mi, że idę w złym kierunku! Gdy możemy skonfrontować nasze najgłębsze lęki i znaleźć, że są to tylko złudzenia i projekcje, nasza odwaga i siła będzie rosła. Gdy widzimy, że to, czego się obawialiśmy, się dzieje i naprawdę potem nie jest aż tak źle!

Zauważcie, jak ludzie zaczynają się solidaryzować wokół jednego sposobu działania tam, gdzie kiedyś był chaos. To łączenie się razem ze sobą jest dowodem na to, czego dopiero zaczynamy być świadkami! Przesilenie letnie będzie pierwszym odsłonięciem tego układu zbiorowego. Uważajcie na nie!

jasne błogosławieństwa

Joe
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ