Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nowe Ziemia ,nowe czasy

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 24 maja 2016, 23:31

Saint Germain o Złotej Erze Ludzkości
24 Maj 2016

Obrazek

„Tym, którzy czytają to dzieło chcę powiedzieć, że opisane w nim doświadczenia są tak samo realne i prawdziwe, jak obecne istnienie ludzkości na Ziemi oraz że wszystkie one wydarzyły się w czasie sierpnia, września i października roku 1930 na Górze Shasta w Kalifornii, w USA[
]

Zobaczyliśmy wynalazców i kilka z ich niezwykłych odkryć wychodzących poza naszą najśmielszą wyobraźnię. „Wiele z tych odkryć” – objaśnił Saint Germain – „wejdzie do użytku na Ziemi w Złotej Kryształowej Erze, do której obecnie wkroczyliśmy”. Działanie niektórych z głównych wynalazków, które mają być wprowadzone do użytku na Ziemi zostało wyjaśnione; a gdyby ludzkość miałaby okazję je zobaczyć, to odwaga na nowo zawitałaby w jej sercu i zostałaby ona ogromnie pokrzepiona co do swej przyszłości. [
]

Pokazanych było wiele zmian, jakie mają nastąpić na przestrzeni następnych siedemdziesięciu lat. Dotyczyły one Europy, Azji, Indii, Ameryki Północnej i Południowej i ujawniały nam, że pomimo oznak obecnych czasów, złowieszcze siły próbujące siać chaos i zniszczenie na całym świecie zostaną całkowicie zniszczone. Gdy cel ten zostanie osiągnięty, masy ludzkości zwrócą się do „Wielkiej Boskiej Obecności” wewnątrz każdego serca, która również zarządza całym Wszechświatem. „Pokój będzie panował na Ziemi, a człowiek wysyłał dobrą wolę do drugiego człowieka”. To Objawienie było zdumiewająco wielkie. Następnie pojawiły się sceny zamykające i zaczęły się głównie te dotyczące Stanów Zjednoczonych przyszłego stulecia. Wzrost i postęp, jakie tam się wydarzą są prawie niewiarygodne. Rzeczy te są prawdziwe, albowiem Wielkie Boskie Prawo nie popełnia błędów, a Objawienia tej Noworocznej nocy są Wiecznie Prawdziwymi Zapisami Boga. [
]

Ludzkości została dana możliwość wzniesienia się na Większe Wyżyny. Wielu z Braci rozumie, że co dwa tysiące pięćset lat Kumarowie wypuszczają silnie zwiększony potok Kosmicznej Miłości, Mądrości i Energii. To Błyszczące Światło i Transcendentalne Promieniowanie zalewające Ziemię i jej mieszkańców oraz przenikające wszystko jest olbrzymim procesem wznoszącym i nadaje postępowy impuls wzrostowi całej Ziemi, jak również ludzkości.

Każdy z tych Wielkich Potoków poprzedzany jest wyjątkowymi fizycznymi zaburzeniami, a wśród ludzi panuje ogólne uczucie niepokoju. Zaburzenia takie wynikają z dysonansu, który zbiera się na krótko przed takim okresem poprzedzającym. Generowanie takiego braku harmonii zawszy wynika z odejścia od fundamentalnej Zasady Życia, a zaburzenie ludzkiego zmysłu wykreowane w taki sposób zanieczyszcza zewnętrzną działalność ludzkości oraz Ziemię i atmosferę.

Działanie kataklizmów ma za zadanie oczyszczanie tego i przywrócenie ludzkości na powrót do stanu Pierwotnej Czystości Życia. Po tych okresach wpuszczany jest potężny potok Światła celem oświecenia i wzmocnienia dzieci Ziemi, ostatecznie umożliwiając im dostąpienie Najwyższego Osiągnięcia.

Zbliżamy się teraz do następnego z takich okresów, a tym razem wypuszczenie Wielkiej Kosmicznej Miłości, Mądrości i Energii – Potężnych Promieni Światła – nie tylko przyspieszy rozwój umysłów rasy, lecz również atomowej struktury Ziemi, co sprawi, że będzie ona bardziej Świetlista w naszym systemie słonecznym, Warunki wcześniej nie pozwalały na wylanie tak Wielkiego Potoku, jakie będzie miało miejsce już wkrótce. Wielu wyglądających na zatwardziałych w trakcie swych wcześniejszych działań przebudzi się jak gdyby prawie w trakcie jednej nocy i poczuje Bliskość Wielkiej Boskiej Obecności wewnątrz swego serca. Wielu potulnych i pokornych, jednakże utrzymujących bliskość ze swą Wewnętrzną Obecnością nagle rozbłyśnie, zdumiewając siebie samych oraz innych Transcendentalnym Światłem, które przejawi. Wszystko będzie dokonywane poprzez Moc Boskiej Miłości, a ludzkość naprawdę zacznie uświadamiać sobie, że szczytem głupoty jest, gdy jedna część Boskiego Stworzenia wybiera się na wojnę przeciwko innej części.

Obrazek


Nastąpią wielkie naturalne zmiany. Dwa Wielkie Centra Światła wyleją swoje błogosławieństwo na ludzkość: jedno, to Wspaniała Błyszcząca Obecność Shamballi wraz ze swoim Olśniewającym Promieniowaniem; a drugie pojawi się w Stanach Zjednoczonych, jednakże nie w miejscy, w jakim wszyscy przypuszczają, lecz w punkcie, który nie został jeszcze wskazany zewnętrznym kanałom światła.

Podczas obecnej działalności wspierania i intensywnego wylewania Światła przez Wielkie Wzniesione Zastępy pomagające dzieciom Ziemi setki ludzi odkryje, jak ich obecne ciała fizyczne ulegają przyspieszeniu poprzez gwałtownie podnoszące się tempo wibracji, a gdy to się dokona, uświadomią sobie, że ludzie ograniczenia i dysonans odpadły jak stare znoszone ubranie; raz że oni Dzieci Światła zawsze stoją w jedności z Płomieniem Życia Wiecznego i Doskonałością Wiecznej Młodości i Piękna, która jest widoczną, namacalną rzeczywistością.

Ukochane dzieci Ziemi, stoicie u Progu Wieczności. Jej drzwi są trzymane w otwarciu przez tych Wielkich w Miłości, którzy wiecznie zapraszają was do świadomego spaceru w Świetle u ich boku. Obojętnie jakie rzeczy dzieją się w waszym zewnętrznym świecie, zawsze podążajcie wraz ze Światłem i w Świetle, bez względu na to, jakie występują pozory. Cykl zmienia się i wkraczamy w Nową Dyspensę, która przynosi bezpieczniejsze, potężniejsze, a zarazem szybkie środki, przy pomocy których wspinający się po Ścieżce do Osiągnięć otrzymuje możliwości utrzymywania stałego kontaktu z Wielkim Kosmicznym Światłem [
]

Wielu jest na Ziemi ludzi, którzy bardzo szybko budzą się i czują Potężny Przypływ tego Wewnętrznego Światła, wylewającego się przez nich, które w ten sposób znajduje swój większy wyraz. Jeżeli twardo będą się oni trzymali harmonii, niezachwianie utrzymywali swoją uwagę na Boskim Ja Wewnątrz siebie, przyjmowali i wizualizowali pełną działalność Jego Błyszczącego Promieniowania, to będą mogli otoczyć się Potrójną Działalnością Białego Światła. To odetnie od nich niezgodne kreacje zewnętrznego świata.”

Saint Germain – „Wyjawione Tajemnice, tom I”

https://globalneprzebudzenie.wordpress. ... ludzkosci/
1 x



okok
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 08 sie 2016, 05:30
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Nowy lepszy świat!

Nieprzeczytany post autor: okok » poniedziałek 08 sie 2016, 06:42

Szukam ludzi którzy pragną ponownego zjednoczenia na świecie jakim jest ziemia - zniszczenia ogólnych podziałów religijnych historycznych itp. chce otworzyć tzw . czystą kartę historii jeżeli waszym marzeniem jest tak jak moim wspólne odbudowanie świata bez zabobonów w postaci politeizmu monteizmu i ogolnie teizmu. Zapraszam tutaj do tematu napisze wiecej jak wrócę z pracy. Jakby co kontak tutaj na fb albo pw https://www.facebook.com/newbetterworld/ . Jestem prostym człowiekiem ,który ma wielkie marzenie
0 x



Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 18 wrz 2016, 12:07

Szacowni :)
Nie jest moim zamiarem szarogęszenie się na tym zacnym forum i wchodzenie w kompetencje szacownej Administracji ale moim skromnym zdaniem wielce szacowny songo70 wkleił filmik z panem Owsianko w niewłaściwe miejsce 8-)
Ano moim skromnym zdaniem właściwym miejscem był by dział mówiący o tematyce religijnej.
,,Ojciec zrobił to czy tamto zablokował to czy tamto" 8-)
Wiara wrogiem Wiedzy mawiał Albert E
Wiem lub Wierzę
Proszę no szacowni bez kpin zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Jaka proszę mnie uświadomić jest różnica w tym, że ufam iż za mnie czy dla mnie zrobi coś Jesusek lub Ojciec :roll:
Czy ja wierze w Jezuska czy w Ojca do przysłowiowego diabła aaa?
Naprawdę mogą uszy opaść.
Z deklaracji szacownych wnioskuje że jakaś część z użytkowników tego zacnego forum, że tak się wyrażę widziało pocztówki z Nowego, a ponieważ nazwy tego samego bywają różne więc wnioskuje, że mówiąc Nowa Ziemia mówimy o Procesie, który nastanie w momencie końca okresu przejściowego, który starożytni Hellenowie nazywali Chaosem.
Czym się różni Proces, który nadejdzie od tych które były?
Ano nie będzie w nim tzw Nauczycieli, którzy będą nauczać jak się w tym Nowym procesie poruszać. :D
No niet i już i tylko lub aż tyle.
Proste.
Tak proste, że tzw intelekt będzie służył tylko jako nazwijmy to tłumacz.
Proste choć inne no nie/
Nowe :D
W snach nie tylko moich osobistych widoczne są ślady tylko z tyłu z przodu nie ma żadnych
Więc tylko i wyłącznie każdego osobista Wiedza czyli wnioski z doświadczeń będą hm - nauczycielem.
Prawa egzekwować będą się natychmiast a więc konsekwencje działania będą niosły skutek natychmiast.
Z tego co ja Odbieram nie będzie żadnego prowadzenia za rączkę nic pod nosek, zmiany pieluszek itd...
Nikt za nikogo nic tam nie zrobi.
Żaden ojciec czy mamusia.
Oczywiście wersje religijne czy też hollywoodzkie kreślą jakiś tam armagedon.... :lol:
Ano uparty nie jestem może też i niepotrzebnie reaguje na ten wyżej zamieszczony filmik bo może jest jeszcze zapotrzebowanie na bajki.
Jedno jasno widać z tego filmu ano jak to nazywam z całym szacunkiem i z za przeproszenie guruny rożnej maści wyraźnie nie umieją znaleźć sobie miejsca tu i teraz i wracają do religii do historii zamiast zająć się Sobą skupić na Sobie nawiązać ze Sobą kontakt nawiązują z hm ojcem czy aniołkiem czy archaniołkiem czy jeszcze z kimś tam, jeszcze próbują nauczać innych dalej szukają większego lub mniejszego gremium słuchaczy by ich szacowne ego miało się dobrze, oczywiście w większości przypadków reagując bardzo gwałtownie na propozycje skupienia się na sobie.
W Nowym nic dla Intelektu i tu jest problem dla tych co się ,,spocili" jak widzieli co ojciec blokuje - normalnie nie wiem czy wypada się śmiać
Oczywiście każdy Człowiek jest inny i u każdego co innego ale z moich własnych doświadczeń zapewnić mogę szacownych, że w trakcie wizji ciało fizyczne pełni role tylko i wyłącznie obserwatora.
Obserwatora bez możliwości choćby ruszenia ręką czy nogą, głosu wydobyć nie można, dlaczego/
Dlatego, że jakakolwiek emocja sprawia, ze wizja się kończy.
Oczywiście intelekt bywa niezwykle kreatywny i bywa tak że tworzy iluzje, w które sam wierzy.
Potocznie nazywa się to życie we własnym świecie.
to może pozdrawiam ;)
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 18 wrz 2016, 13:49

Szacowny @Przebiśniegu, choć rozumiem twoją frustrację powyższymi "bajkami", to nie jestem na tyle radykalny, żeby nie pozwalać zabierać głosu tym, co inaczej widzą, czy w ogóle mają inne poglądy.
Pan Owsianko ma swoje, powiedziałbym, symboliczne wizje (nie tylko on) i tłumaczy je zgodnie ze swoją wiedzą i poglądami. Nie podjąłbym się oceniania, czy osądzania z góry, czy jego poglądy są poprawne czy nie, bo jestem pragmatykiem i stosuję zasadę: po owocach ich...". Nie wiem w co / kogo pan Owsianko wierzy mówiąc "ojciec", ale nie wiązałbym tego z religią, bo choćby o trójcy już nie wspomina i dla mnie to jego prywatna sprawa, choć publicznie manifestowana.
Co do zespołu ojcowskich blokad, to w zasadzie potraktowałbym to z humorem, bo ojciec np. zablokował inkarnację, ale zapomniał powiedzieć kobietom, żeby nie rodziły dzieci. W ogóle wszystkie przepowiednie / zapowiedzi wiadomo, czym są.
Wypowiedź pana Owsianki w jakimś stopniu dotyczy tego co my tu nazywamy "Nową Ziemią", choć bardziej dotyczy przedsionka takowej, czyli czegoś potocznie zwanego okresem przejściowym. Choć można mieć zastrzeżenia do wniosków, czy spostrzeżeń to i tak wypowiedź w tym temacie uznaję za interesującą. Wyżej mamy jeszcze starsze bajki i przepowiednie z Saint Germain.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » niedziela 18 wrz 2016, 16:56

Szacowny blu
Masz absolutna rację zagalopowałem się nazywając ten tekst powyżej bajkami zawsze toć przecie ocena przepraszam :D
No cóż jeszcze dużo pracy przede mną i dlatego wdzięcznym za każe dobre słowo czy też naukę skierowana w moim kierunku :D
Tak jak słusznie zauważyłeś trochę ruszyły mnie te zaprzeczenia choćby właśnie te z reinkarnacją.
Chciałoby się zadać pytanie jak ma się takie działanie do Praw Uniwersalnych.
Masz rację też że każdy może się wypowiadać dlatego nie zdziwiłem się że filmik został zamieszczony tylko moje obiekcje dotyczyły działu.
Jeżeli w/g Ciebie ma ten film coś wspólnego z Nową Ziemią to OK przecie nie twierdzę że wszystko Widzę Odbieram i Odczuwam :D
Uparty nie jestem swoich racji bronić nie zamierzam bo nie mam ciećwierz na drugie :D
Może jeszcze za mały mam dystans do siebie i swoich doświadczeń bo może tez powinienem się pośmiać i tyle :D
to może pozdrawiam i dzięki :D
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 23 wrz 2016, 19:29

NOWA ZIEMIA.....

https://youtu.be/oLzZMQnnEy0
Pan Tadeusz Owsianko jak zwykle w swojej prostocie przekazuje całe mnóstwo bardzo ciekawych informacji... o dziwo potwierdzają się one doskonale z moimi.
Ja mam inne nazewnictwo, On inne, ale esencja ich jest dokładnie ta sama, może On nie zawsze dokładnie identyfikuje informację ze zdarzeniem , dlatego nie zawsze ma ona czytelny opis,ale treść jest precyzyjnie prawdziwa.
A, zatem , o co, chodzi..... Chodzi o zamknięcie i zablokowanie absolutne MATRYCY ASTRALNEJ DLA III WYMIARU i uruchomienie ZUPEŁNIE NOWEJ MATRYCY IV WYMIARU...
Tak zgadzam się z tym całkowicie, zamkniecie dokonało się 09 09 2016...
Otworzenie NOWEGO wzorca energetycznego dla NOWEJ ZIEMI dokonało się 10. 09 2016.
Zarówno wolna wola jak i wolny wybór dla wszystkich LUDZI żyjących na ziemi TERAZ .... zostały faktycznie zablokowane.... ale TYLKO w kontekście czerpania dalszej wiedzy z matrycy III wymiaru.
Żadna z dusz od tego momentu nie ma możliwości reinkarnacji wedle zamkniętego starego wzorca... ( wzorzec astralny NOWY jest również wprowadzony) i to jest informacja o tym że ponownych reinkarnacji wedle starego nie będzie...
Ale wyłącznie wedle starego... bo do ziemi dotarła już NOWA energia wzorcowa, kształtująca nasze DNA według całkowicie Nowego Wzorca życia...
Tu bym się odniosła do "3 wierteł " Pana Tadeusza... one tworzą nowe matryce - INDYWIDUALNE - dla każdego Człowieka .. ale robi to już niewcielony DUCH/ENERGIA ... każdego z nas sam dla siebie, czyli wcielonej duszy na ziemi przez swoją nić DNA z którą każdy z nas jest połączony.
Natomiast to drugie dziwne "wiertło" jest NOWĄ WZORCOWĄ MATRYCĄ dla wszystkich istot żyjących w materii ...
To jest NOWY WZORCOWY KOD ŻYCIA ( ale tak naprawdę dawny, pierwotny) oparty na pełnym okręgu, kodzie życia dla wszystkich .
On jest bezpośrednio połączony z polem morfogenetycznym i jądrem ziemi.
Z tej matrycy z jej okrąg wchodzą wszystkie nici DNA istot żyjących na ziemi.....
Czyli wszystkie mają wyjściowy kod wzorca identyczny , ale zależnie od indywidualności swojego Ducha i jego wibracji... zupełnie inną swoją , niepowtarzalną wersją pierwowzoru.
To wszystko jest "nowe".. identycznie jak nowy jest wzorzec "homokosmikusa.... kosmiczna matryca życia wywodząca się ponownie z KOBIETY...
Ona już nie jest w swoich 3 niższych czakrach TYLKO materialna...
Trzy dolne czakry było rozdzielone z energią duchową , podporządkowane władzy materii ... one odzyskały swój pierwotny status.... czyli połączyły się z wzorcem nad przestrzennym.
Pomarańcz ... to barwa czakry seksualnej CZŁOWIEKA ... ona również była zdominowana przez fałszywy kod.... człowiek trzeciego wymiaru był bardzo wplątany w uzależnienia seksualne .. Niemalże graniczące ze zwierzęcymi emocjami.
Nowy wpis energetyczny uporządkował i tą sferę.. seks nie będzie dominował już naszego życia... on będzie, ale związany z uczuciami.
Mózg NOWEGO ZŁOTEGO CZŁOWIEKA jest już połączony z energią IV wymiaru , on jest już uwolniony ze starych kodów. Skaner 3-go oka ma zdjęte blokady .. widzi czerwoną energią życia... widzi całokształt życia, zarówno czerwony aspekt fizyczny jak i biały czysty aspekt duchowy .
Zdjęta jest już z matrycy życia fioletowa zasłona rozdzielająca Duszę z Duchem.
Najbardziej ciekawe info .... jesteśmy wszyscy jeszcze razem... czyli nasze życia realizują się w tej samej przestrzeni , pomimo ,że mamy zupełnie różne wibracje.. jedni jeszcze trzeciego wymiaru, inni już czwartego wymiaru.
NOWA WYŻSZA ENERGIA z której już korzystają CI.. którzy przestawili swoje matryce życia na IV wymiar ( mieli wystarczającą moc energetyczną połączenia siebie ze swoim niewcielonym DUCHEM) realizują już swoje zupełnie nowe programy życia oparte na nowych wzorcach, zasilani energią swojego Ducha.
Natomiast CI, którzy nie otworzyli sobie bezpośredniego dostępu do swojego niewcielonego Ducha / Energii Zaświatowej , nie uruchomiła ONA dla nich nowej matrycy życia.... korzystają do końca swoich ziemskich dni z energii , którą mają w swoim LUDZKIM depozycie... gdy zużyją wszystko, nastąpi ich fizyczne odejście z ziemi.
Co z nimi dalej? Jedni maja szansę urodzić się ponownie na ziemi w IV wymiarze, a inni muszą ponownie urodzić się w III wymiarze i jeszcze raz powtórzyć cały cykl nauki III wymiaru.
Oczywiście każdy , kto jest wcieloną Duszą ma zagwarantowane pełne bezpieczeństwo w tym procesie .. nikt nie zginie..
Jedyne co się stanie to przejście do wymiaru harmonizującego z jego osobistą wibracją... z tym co dla siebie wypracował w trakcie wszystkich swoich wcieleń.
Te schodzące się ramiona X .. do jednej kreski w punkcie 0 ... to astralny proces łączenia się wszystkich dusz z ich astralną matrycą , bo astral w pewnym momencie całkowicie przestanie być dostępny zewnętrznie... Zamknie się jako zakończony proces doświadczeń.. czyli NOWE ŻYCIE dla wszystkich, którzy go opuszczą, pojawi się już poza jego przestrzenią.
Czy będzie to wczesna wiosna.... jak twierdzi Pan Tadeusz... być może , bo wówczas Nasze " ziarno życia" w nowym procesie życia wykiełkuje z ciemnej materii ( jak każde ziarno zasadzone w ciemnej ziemi) jego siła życiowa przebije się NOWYM życiem ponad swoją dawna matrycę ( skorupka ziarna) i czarną przestrzeń.... ziemia .. do nowej świetlistej przestrzeni.
Jest to czas wyłączenia starych wzorców życia i przełączenie go na NOWE.... w NOWYM .. materią włada Energia...
na tym polega różnica zasad, oraz systemu wartości w który TERAZ wchodzimy.
Pisałam o tym już wielokrotnie, inni ludzie również mają taką samą wiedzę, doskonale, znaczy to, że wszystko w naszej przestrzeni życia potwierdza się.
Zmieniła się już nasza Matryca Życia.. uaktywniły się nowe , pełne sekwencje DNA, nastąpiło bezpośrednie połączenie CZŁOWIEKA DUCHOWEGO ze swoim nie wcielonym DUCHEM, zamknął się cykl doświadczeń w starej przestrzeni astralnej.
Każdy CZŁOWIEK od teraz realizuje w swoim życiu jeden z planów.... ( matrycy astralnej jeżeli nie dokonał przełączenia na bezpośredni kontakt ze swoim DUCHEM), albo ( matrycy duchowej , nad przestrzennej jeżeli dokonał bezpośredniego połączenia swojej Duszy z nie wcielonym Duchem )... czyli albo wchodzisz CZŁOWIEKU w nowy etap wiedzy... władza Energii nad materią, albo zostajesz w dawnym .. władza materii nad energią...
Wyboru zawsze dokonujesz sam.... ale nie słowami , a jedynie energią swoich czynów to robisz.
Faktycznie piękny i rewelacyjny to przekaz Pana Tadeusza Owsianko... lubię go i cenię za otwartość , odwagę mówienia co czuje i prostotę wypowiedzi.


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 06 paź 2016, 14:40



Nowe wieści od Pana Tadeusza Owsianko......

https://www.youtube.com/watch?v=3xCsVi8tByM

"Nie będą mieli wyboru" - Tadeusz Owsianko - 29.09.2016 r.


Jak dla mnie Pan Tadeusz ma fajnie podane i jak najbardziej aktualne niusy na temat zachodzących zmian.

Ja to odczytuję nie widzę w nich żadnej niespójności
. wystarczy je tylko uzupełnić o dodatkowe dane i wszystko jest absolutnie jasne.

Jak dla mnie
.. główne info dotyczy przestrzeni astralnej
. ( astral to nasze ostatnie ciało energetyczne , ciało uczuciowe oparte na miłości uwarunkowanej/ SREBRNE CIAŁO EMOCJONALNE .. czyli emocjach) każdy z nas kto jest istotnością duchową, a nie syntetyczną posiada takie ciało jako formę dla obecnego ciała fizycznego , ale również cała przestrzeń ziemi i kosmosu mają takie ciało energetyczne.

Obecnie zamknęło ono swoją przestrzeń już na stałe., Na niej jako fundamencie stworzony jest już nowy wzorzec zbudowany ZŁOTE CIAŁO/CIAŁO UCZUCIOWE
z 3 wzorcowych matryc , które są w obrębie jednej centralnej
. to dotyczy również poprzedniej audycji.
Ale również zrozumienia braku wolnej woli
bo przestrzeń astralna z której korzystaliśmy w ciągu 3 poprzednich cykli, jak również w tym opierała się na sfałszowanej wiedzy, częściowo prawdziwej wikłającej nas w kole karmy.

Konieczna była przebudowa astralu dla kolejnych ewolucjach dusz z niższych poziomów, ale również dla tych, którzy nie osiągnęli energetycznego poziomu wejścia w IV wymiar ( to ci , którzy nie połączyli się bezpośrednio ze swoim DUCHEM
nie czerpią od niego energii , są zamknięci w swoi energetycznych przestrzeniach astralnych i zużywają już tylko energię , którą zdeponowali na cyklu ziemskiego życia. Oni będą musieli przejść cały III wymiarowy cykl rozwojowy od nowa ale już z prawdziwą wiedzą , bez przymusowego wikłania się w koło karmy.

W wypadku .. dawnych wzorców astralnych.. nikt już nie ma możliwości ani użycia wolnej woli , a teraz i wolnego wyboru, bo wszystko jest już na stałe opieczętowane i niedostępne
obecnie łączymy się z nowym.

Życie na ziemi
nasze połączenia z dawnymi wzorcami są teraz dezaktualizowane
jesteśmy w czasie przepinania nas do wszystkich nowych matryc wzorcowych


Mamy wolna wolę i wolny wybór w ramach fizycznych decyzji w naszym TU i TERAZ.. ale one nie mają już połączenia z wpływem na zachodzące zmiany w przestrzeni globalnych wzorców duchowych w zmanipulowanym astralu, ani w przywracanym prawidłowym wzorcu.

Porównała bym to płynącego jachtu na morzu w przestrzeni którego możemy sobie podejmować różne decyzje.. ale nie mamy wpływu na zmianę kosmicznej nawigacji, ani na wpływu jej na zmianę warunków ekologicznych w morzu na ziemi , ni pogodowych otaczającej nas aury.

Dopłyniemy do portu.. to jest pewne, ale nie koniecznie będzie to ten ze starych map
. ;) :D bo zmieniły się ustawienia
dawna nawigacja nie ma jeszcze naniesionych nowych parametrów .

Oczywiście cała przebudowa astralu/ przestrzeni wzorców energetycznych dal III wymiaru zależna była od poziomu naszego rozwoju duchowego
on , jego wibracja spowodowała przekroczenie dawnych granic .. nawet gdy stało się to nie do końca świadomie dla wszystkich

Jednak fala zmian poniosła nas ponad dotychczasowy poziom. Powrotu nie ma , bo wszystko za nami zalane jest wodami pra oceanu życia
tworzymy nowe w nowych przestrzeniach ale korzystamy z pierwotnego kodu życia.. tego prawdziwego kodu stworzenia.. dlatego wracamy do dawnego wzorca którym jest i była zawsze MATRYCA MATKA
CZYLI ASPEKT ŻEŃSKI
.

To jest energetyczna matryca wyjściowa z harmonijnymi obydwoma aspektami ( żeńskim i męskim w sobie) ALE ONA ZAWSZE MA OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKĄ
jednak CZŁOWIEK
W ŚWIECIE FIZYCZNYM TO WYDZIELONE Z NIEJ DWA NIEZALEŻNE ASPEKTY.. KOBIETA I MĘŻCZYZNA
które niosą w sobie również dwie osobowości
żeńską i męska.

Dlaczego 1, 2 , 3 , 5, 10 i 12
.. Jeden .. wiadomo JEDNIA Matryca Wzorcowa z której wydziela się zawsze dwa aspekty podobne ale zupełnie inne
. po wydzieleniu one tworzą już trzy.. ale JEDNIA WZORCOWA zawsze zachowuje swoja nienaruszalną NIGDY STRUKTURĘ ENERGETYCZNĄ WEWNĄTRZ SIEBIE.. jest strażnikiem Kodu życia.

Pięć związane jest wzorcami żywiołów , które mają związek w odczuwaniu uczuć JEDNI w aspekcie duchowym i fizycznym .. czyli zarówno 5 elementów/ żywiołów .. duchowość, jak i pięć zmysłów
fizyczność w odbiorze duchowości przez aspekt fizyczny.
Piątka tworzy nieskończoność niepowtarzalnych geometrycznych konstrukcji .. jest cyfrą świętą.

Dziesięć odpowiada twórczości z piątki w przestrzeni pozytywu.. doświadczaniu uczuć i odczuć w pozytywie, jak i w negatywie
czyli pięć w dualizmie.

Dwanaście
.. każda przestrzeń
pozytywna i negatywna ma swój punkt początkowy zero
w nim zawarte jest przejście w inną stronę , w tym punkcie jest zawsze Strażnik Progu.. albo Ojciec Rodu
. Energia wzorcowa dla przestrzeni oraz otaczająca ją rama wibracyjna. Czyli 12, to dwie piątki + ich punkty graniczne.

Gdy przekraczamy granice PROGU Wymiaru, jego energetyczne i wibracyjne osobowości.. następuje ewolucja, albo rewolucja.
Ewolucja wzniesienie
rewolucja
upadek.

Nasz czas to EWOLUCJA dla całego kosmosu
dlaczego?

Bo
CZŁOWIEK
.. TO WCIELONA DUSZA / KOSMICZNA ENERGIA .. KOSMICZNE ZIARNO ŻYCIA ( o tym trzeba zawsze pamiętać) Te wcielone energie żyjące na Ziemi jako LUDZIE , poza ziemią pochodzą z bardzo różnych rejonów kosmosu, na swoich planetach mają zupełnie inne ciała niż te LUDZKIE NA ZIEMI.

ZIEMIA TO ELITARNA SZKOŁA ROZWOJU DUCHOWEGO DLA CAŁEGO KOSMOSU.. ( straciła czasowo swoja rangę, bo była przejęta przez wojownicze Energie, które chciały być władcami ziemi i kosmosu) , została odzyskana ponownie, teraz są robione uporządkowania , stąd wiele zamieszania we wszystkich przestrzeniach.

A, zatem budowa CZŁOWIEKA taka jak jest na ziemi
. jest też w innych miejscach kosmosu, ale nie we wszystkich, jednak wcielające się Energie/ Dusze MAJĄ OBOWIĄZEK URODZIĆ SIĘ I ŻYĆ NA ZIEMI W USTALONYM DLA ZIEMI KOMBINEZONIE DOŚWIADCZALNYM CZŁOWIEK.. I KORZYSTAĆ Z JEGO UNIKALNYCH CECH
. DOKONUJĄC ROZWOJU OSOBISTEGO I CAŁOKSZTAŁTU ŻYCIA W GRANICACH EKSPERYMENTALNYCH SZKOŁY ROZWOJU DUCHOWEGO „ZIEMIA”.

Gdy Energia wracała po skończonym życiu na ziemi.. pozostawiała „ubranie CZŁOWIEK’ i chodziła w swoją fizyczną szatę ze swojej cywilizacji.
ale
ponieważ dawno temu zablokowano drogę powrotu tworząc fałszywe wzorce życia , które wiązały Energie w kole karmy
powrót stał się na długo niemożliwy. Powstała droga zejścia na ziemię na długo tylko w jedną stronę
bez możliwości powrotu

Obecne zmiany są korektą do pierwotnych ustaleń, do pierwotnej roli Ziemi zdejmowaniem wszystkich kodów manipulacji i otwieraniem drogi powrotu.

Ziemia stworzona była sztucznie jako SZKOŁA ROZWOJU DUCHOWEGO, OSIĄGANE NA NIEJ REZULTATY ukierunkowywały wszystkie procesy rozwojowe w kosmosie
dlatego tak bardzo istotna rolę odgrywa Ziemia dla całego kosmosu.. to spowodowało tyle walk o przejęcie jej przez różne grupy rządne władzy.

To jest bardzo rozległy temat, trudno opisać go w jednym poście, ale tak z grubsza wygląda nasza historia
na planie III wymiaru.



Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: ex-east » sobota 15 paź 2016, 17:58

Kiara pisze:[size=130]
Porównała bym to płynącego jachtu na morzu w przestrzeni którego możemy sobie podejmować różne decyzje.. ale nie mamy wpływu na zmianę kosmicznej nawigacji, ani na wpływu jej na zmianę warunków ekologicznych w morzu na ziemi , ni pogodowych otaczającej nas aury.

Dopłyniemy do portu.. to jest pewne, ale nie koniecznie będzie to ten ze starych map
. ;) :D bo zmieniły się ustawienia
dawna nawigacja nie ma jeszcze naniesionych nowych parametrów .
.. co Ty powiadasz , kiaro .. ustawienia gwiazd sie zmienily ? zodiak zniknal ? Venus gdzies sie zawieruszyla ?

Dlaczego 1, 2 , 3 , 5, 10 i 12
..

Do piatki sie zgadza , ale potem ciag sie zatrzymuje na 12tce . W rzeczywistosci rozwoj jest nieskonczony i ow ciag jest nieskonczony ,a kazda kolejna cyfra/liczba wynika z relacji poprzedzajacej ja dwojki liczb .. 3 bo 1+2 =3 ; 5 bo 2+3 = 5 i dalej powinna byc 8 bo 3+5 =8 ,a 8+5 = 13

8 - symbol nieskonczonosci i jednoczesnie wspolpracy, wiedzy o tym , ze wszystko jest ze soba polaczone i wspolzalezne , ze nie jestesmy oddzielonymi od wszystkiego bytami
13 - a nie 12 , bo choc znakow zodiaku jest 12 to nie wszytkie naraz sie przejawiaja. To Venus - 13 ta figura - przechodzac po kolei przez kazdy z 12 "domow" uruchamia po kolei ich moce.
Ciag ten mozna rozwijac w nieskonczonosc i jest on rzeczywistym , obecnym doslownie WSZEDZIE w Naturze ciagiem opisanym przez Fibbonaciego. Wg tej zasady rozlistniaja sie galazki roslin , wg tej zasady / proporcji ( zlotej proporcji opartej o ciag fibbonaciego ) zbudowany jest kosciec ludzkiego ciala, wg tej reguly "rosnie " muszla slimaka morskiego, wg niej rozkladaja sie nasiona slonecznika , ktory niektorzy uwielbiaja nalogowo luskac :) - tak tez obecna zasada jest we Wszechswiecie - w spiralach galaktyk i spiralnym ruchu planet wraz ze Sloncem po spiralnej drodze " naszej" galaktyki
, ktora mknie sobie po zlotej spirali w kosmosie ....
Oczywiscie jest to temat znany "starym " forumowiczom , ale przypominam go bo dla "nowych" moze byc nie do konca znany.
Otoz wspomniana relacja liczbowa , zwana ciagiem fibbonaciego , a czasem tez " swieta proporcja " jest obecna NAMACALNIE w ludzkiej , obserwowalnej skali. Nie jest to cos ezoterycznie wykoncypowanego , jak te zaswiaty i astrale. To jest i funkcjonuje , organizujac Zycie dookola nas naprawde. I nie wierzcie mi na slowo - sami to sprawdzcie. Ciag ten mozna zapisac jako liczbe niewymierna 1,618399xxxxxxxx - liczba PHI .
Zadziwiajace w niej jest to , ze znajdzoemy ja rowniez w piramidach w Gizie a takze w budowlach megalitycznych. Jest to doslownie "swieta proporcja" i zawsze tu byla obecna - nikt jej nie zabral , nic nie zmanipulowal .. nic , oprocz ludzkiego umyslu , ktory wkreca sobie rozne teorie ktor przyjmuje na wiare i sieje dalej innym do glow.
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 17 paź 2016, 13:24

PORA ODŁĄCZYĆ KOLEJNĄ ELEKTRYCZNĄ BLOKADĘ OD NASZEGO DYSKU ŻYCIA ..... TYM RAZEM JONOSFERA....
ONA JEST ODPOWIEDNIKIEM DUSZY ZIEMI.


Obrazek




Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę z faktu ,że ziemia na poziomie jonosfery jeszcze jest otoczona siecią energetyczną, która, pełni rolę zarówno elektrycznego pastucha jak i dysku informacyjnego programującego ludzki mózg z poziomu ducha.
Dwa niższe poziomy blokad są już zdeprogramowane ich więzy energetyczne są już nie aktywne.

Ludzki mózg jest sterowany przez programy sieci z jonosfery , która zaburza połączenie z polem morfogenetycznym , jest jak nakładka filtr na nie wprowadzający wirusa..

Bardzo niewielu LUDZIOM udało się przestroić swoją wibrację (dostroić swoje DNA na dużo wyższą wibrację niż ta z sieci) odblokować w sobie zablokowane sekwencje DNA utrzymywane w system życia niską wibracją z sieci.

Większość Ludzi powiela i przekazuje to, co do nich płynie z sieci ( nawet ci co uważają siebie za niezmiernie rozwiniętych duchowo .. różnej maści guru z niby „nowymi i cudownymi sposobami na wszystko i rewelacyjnymi odkryciami
), niestety są to multiwersje z sieci, która przygotowała programy zastępcze na obecny czas , one są wirusami udającymi prawdę... nową wiedzę

Ludzie po raz kolejny dali się nabrać.. i walczą miedzy sobą o niby swoje priorytety wiedzy w różnych opcjach duchowości
również w religiach ,bo uznali TO.. jako jedyny sposób na swoje życie, a tak na prawdę jest to ich strach o kasę i autorytety, utratę pozycji społecznej.Bo jeszcze nie odkryli swojej wewnętrznej wartości , która jest MOCĄ każdego z nas
. MOCĄ tą możemy KREOWAĆ wszystko co uznamy za potrzebne w swoim życiu dla siebie i innych
.

Naprawdę nie musimy uznawać PIENIĘDZY.. jako naszego boga i władcę.. to MY jesteśmy władcami wszystkiego
bo MY sami wszystko kreujemy
. tą wiedzę jako praktyczną możliwość odebrano LUDZIOM
zastąpiono ją mocą pieniądza,materii i kultem kolejnych bogów, garstki słabych ludzi, których jedynym panem jest złoto i pieniądze..

MOC buduje się przez indywidualność etycznego pokonywania trudności na SWOJEJ
. SWOJEJ NIE CUDZEJ DRODZE ŻYCIA.

Gdy CZŁOWIEK uzyskuje taką MOC zaczyna zauważać przeogromną manipulację wokół siebie ,zaczyna odkrywać prawdę , wie że ,coś niewłaściwego dzieje się z wzorcami zachowań, myślenia LUDZI.

Zauważa ciągłe zwodzenie ezoterycznymi, duchowymi i religijnymi tematami , widzi że są to chwilowe sukcesy nietrwale , które wypalają się bardzo szybko
.. przez uzurpowanie sobie władzy nad innymi i czerpaniu z tego zysków.

Co jest tego powodem???

Są dwa główne, pierwszy brak osobistej mocy
drugi tylko częściowo prawdziwa wiedza działająca na krótko
. taka piękna iskra , która szybko gaśnie
pomimo wielkich pięknych słów i mimo przeróżnych deklaracji
.

Dlaczego to nie działa, dlaczego ludzie jak dzieci powtarzają cudze słowa, cudze " mądrości" , cudze twierdzenia i cudze „prawdy” jak mantrę ( jak zauważyłam one mają dla wszystkich ziemskich nauczycieli jedno i to samo źródło .. które wybija w kilku tylko miejscach na ziemi identyczną logikom władzy.. a zatem nic dziwnego że ludzie mówią to samo na okrągło w nieco zmienionych wersjach.. i szczycą się,że inni też to mówią
:( , dlaczego nie myślą, nie analizują , tego co mówią, dlaczego nie wyciągają wniosków i nie zauważają, że to wszystko wcale nie zaistniało w pozytywie, nie ma długich pozytywnych skutków.

BO , JEST TO, TYLKO FORMĄ SKUPIANIA UWAGI NA PODSTAWIONYM TEMACIE
.. ODDALANIEM SIĘ OD SIEBIE, OD SWOJEGO WNĘTRZA O KTÓRYM TAK WIELE, WIELU MÓWI..... ALE NIE PRACUJE Z NIM EFEKTYWNIE.

Przyczyną są bezpośrednie wpływy na nasz mózg kodów myślowych z pola energio informacyjnego
. które pełni dla nas rolę „elektrycznego pastucha”, przez który” Ludzkie stado” nie może mentalnie przejść.

Wolność CAŁKOWITA
.. to WOLNOŚĆ MYŚLI , bo tylko w taki sposób CZŁOWIEK może rozwijać się duchowo , zmieniać pozytywne świat , dokonywać ewolucji.

Do tej pory w obecnym III wymiarze dochodziliśmy do blokady na granicach z IV wymiarem ,odbijaliśmy się o nią spadając za każdym razem na „dno ” procesu.. czyli następowały kataklizmy.. potopy , a LUDZKOŚĆ zaczynała swój rozwój od początku.

Teraz mamy szansę wyłączenia już ostatniej blokady w jonosferze , która uwolni nasz mózg od fałszywych wzorców i niemocy
otworzymy sobie ponownie dostęp do PEŁNI WIEDZY.

Październik tego roku 2016. jest czasem odłączenia energii zasilającej tą blokadę
siły ciemności, cyborgi szczególnie i cała elita zakulisowej władzy bardzo boją się tego momentu

Szykują sobie z nas mnóstwo militarnych ochron we wszystkich punktach ziemi
. bo nie wiedzą jak zareagują LUDZIE gdy poznają prawdę, że od tak długiego czasu są zwyczajnie okłamywani i manipulowani przez wszystkie ziemskie opcje, którym zaufali.

MY LUDZIE DĄŻĄCY DO WOLNOŚCI
.. PRAGNIEMY JEJ
nie jakiejś namiastki.. substytutu kolejnej papki „prawdy” , którą ktoś nas kontroluje ,a PEŁNEJ WIEDZY I WOLNOŚCI


DAMY RADĘ

każdy kto pragnie WOLNOŚCI niech w tym miesiącu skupi całą energię swojej kreacji na sobie, niech się wzmacnia, niech chroni swoje dzieci , zwierzęta i rośliny , swoje otoczenie, zwyczajnie wspierając je swoim czystym bezinteresownym uczuciem miłości.

W ten sposób osłabiamy system
wystarczy nie skupiać myśli na podstawianych nam pod nos tematach kreujących strach
bo, moc pozytywu zawsze jest większa niż negatywu
. jedna iskra światła rozświetla ciemność.

Zapinamy pasy..... bo może mocno bujnąć
. do końca miesiąca stanie się
oglądamy pierwszy dzień od nowiu
. proponuję obserwować zachowanie zwierząt, one pierwsze wyczują tą zmianę, nawet jeszcze przed nią mogą zacząć reagować ciutkę na jej bliskość.

Końcówka tego roku jest bogata w energetyczne zdarzenia
muszą nastąpić
bo nie zmieni się nic gdy poruszamy się w dotychczasowym marazmie... ciągle modyfikowanym programie „NIEWOLNIK”
..

To, co wydaje nam się naszym wielkim sukcesem
tak naprawdę jest TYLKO zmianą naszego mentalnego oprogramowania , które mózg kupuje jako swoją wielką pozytywną pracę.

Ale, tak nie jest bo cały czas pracuje w granicach tego samego programu zasilani wibracjami w jego granicach
zmienił się nieco poziom ,ale nie całokształt
na tym polega zwodzenie.

Prawdziwa zmiana PROGRAMU ŻYCIE... ODBYWA SIĘ NA POZIOMIE SERCE.... GDY WŁĄCZY SIĘ ENERGIA MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ... WÓWCZAS ZMIENIA SIĘ NASZA ŚWIADOMOŚĆ .. ONA AKTYWUJE KOLEJNE SEKWENCJE DNA , PRZEMIENIA CAŁKOWICIE ŚWIAT MATERIALNY.... BO DOTYCHCZASOWE DOŚWIADCZENIA, WIEDZA I UKŁADY ZDARZEŃ PRZESTAJĄ JUŻ BYĆ DLA NAS POTRZEBNE.

Pora wyłączyć ” elektrycznego pastucha „.. pora zacząć korzystać w większym stopniu z energii tellurycznej.. magnetycznej
bo ona jest wibracją wiedzy.
Pora na harmonię we wszystkim ... jednak największą opartą na miłości między KOBIETĄ I MĘŻCZYZNĄ....

To wyłączenie ostatniej blokady nie jest skomplikowanym proces jak inne
które mamy już za sobą...... czas i miejsce zgrały się ze sobą.

Góra i dół muszą połączyć się ponownie ze sobą w 100% swojego wzorca..... fizyczno/ materialny świat odbić musi być identyczny jak jego energetyczno/duchowa forma.

Powodzenia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 18 paź 2016, 12:34

Jak na zawołanie! Reakcję na powyższe znajdziecie w tym poście wstawionym przez @GA:
http://cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=23&t=81&p=57561#p57531
Oczywiście to jedna z bardzo wielu, ale bardzo rzucająca sie w oczy, przynajmniej niektórym.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

gogo
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 11:17
x 5
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 110 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: gogo » czwartek 20 paź 2016, 10:05

Kiara pisze:[size=130]
Gdy CZŁOWIEK ... zaczyna zauważać przeogromną manipulację wokół siebie ,zaczyna odkrywać prawdę , wie że ,coś niewłaściwego dzieje się z wzorcami zachowań, myślenia LUDZI.

Zauważa ciągłe zwodzenie ezoterycznymi, duchowymi i religijnymi tematami , widzi że są to chwilowe sukcesy nietrwale , które wypalają się bardzo szybko
.. przez uzurpowanie sobie władzy nad innymi i czerpaniu z tego zysków.



Dziękuję Ci Kiaro....
Ja mam takie odczucia od dłuższego czasu, ostatni wyjazd, gdzie spotkałam wielu ludzi zajmujących się ezot. obfitował właśnie w takie odczucia.
Czysty interes finansowy, mącenie w głowach i doładowywanie własnych baterii....
Nawet miałam myśl, że to jest identyczne jak nabożeństwo w zborze.
Chodź sądzę, że moim głównym celem nie było uczestnictwo w tych całych targach usług ale spotkanie konkretnej osoby, którą faktycznie spotkałam
A to było jeszcze ciekawsze doświadczenie.

To pozdrawiam
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » piątek 21 paź 2016, 12:18

Gdyby chciano zniszczenia wszystkiego na ziemi , było by to możliwe ,stało by się, ale tym razem nie o to im chodzi.


Obrazek

Siły zakulisowych władców ( wcale nie żadni reptylianie.. to tylko przebieraniec i straszak dla LUDZI) chcą zachować i przejąć ziemię z konstrukcjami budowlanymi i technicznym. Nie wszystko miało być zalane i zniszczone, chodzi im o nie napromieniowaną ziemię, nie chcą jak dawniej czekać setek tysięcy lat.
Ale zależy im z wielu względów na naszej planecie, bo jest unikalna w kosmosie i jest centrum decydującym o kierunkach ewolucji.

Dlaczego nie widzimy zmian , które zachodzą bardzo konkretnie od co najmniej 20 lat? Oczywiście to skomplikowany proces energetyczny, który pomimo że zależny od aktywowania określonych punktów na ziemi długo jest fizycznie niewidoczny
elita dotychczasowej władzy nie ma interesu w ujawnianiu faktów, które świadczą o utracie władzy przez nich.

Pierwsza sprawa większość LUDZI widzi TYLKO w określonym paśmie falowym, na dodatek liniowo czyli w wycinku całości. W wibracji III wymiaru, czyli to, co było i jest ale TYLKO w III wymiarze
wydaje im się że widzą przyszłość.. nic podobnego widzą przeszłość upadłych cywilizacji , które były przed nami.
Bardzo znikoma ilość LUDZI na ziemi , powiedziała bym nawet , tylko jednostki, mają naprawdę dostęp do planów przyszłości, bo jej jako realność zaistniała jeszcze nie ma.

Są energetyczne plany , które istnieją w trakcie realizacji, żyją na ziemi ( to są bardzo anonimowe postacie, nie znajdziemy o nich żadnego info w necie) LUDZIE przedstawiciele sił jasności i Ciemności, którzy usiłują wprowadzić do realizacji materialnego zaistnienia określonej opcji przyszłości , plany swoich grup.

Jak się to robi technicznie
. to bardzo prosty sposób
w świecie górnym
.. energetycznym tworzy się egregor/ forma energetyczna ( dotyczy on każdej fizycznej rzeczy, ale i planu przyszłości.. czyli jej scenariusz w postaci filmu przestrzennego ,klisza filmowa trójwymiarowa, raczej wygląda to jak plan teatralny w postaci holograficznej.

Stworzyliśmy sobie plan w przestrzeni energetycznej , teraz należy odbić go w przestrzeni fizycznej
czyli wyświetlić w wybranym wymiarze, uaktywnić dominacją określonych ludzi , realizujących fizycznie ten plan. W naszym wypadku III wymiar , to jest przestrzeń energetyczna, określona wibracja , która ma energię powołującą całokształt przestrzeni do ożywienia.

( to długi i nieco bardziej skomplikowany temat, opiszę go skrótowo i bardzo pobieżnie)

W stworzonym scenariuszu dla danego wymiaru jest wszystko , zarówno ewolucja z pięknem , dobrem i naszą mądrością, jak i dewolucja z kataklizmami , okrucieństwem , cierpieniem i śmiercią.

Powiedzmy „ekranem i planem głównym dla niego jest oś matematyczna w kole ziemi oraz rodzaj energii miłości / orgon, którą przetwarzają LUDZIE swoimi myślami do poziomu energii doru ( dor , obniżona wibracja orgonu) swoimi emocjonalnymi odczuciami.

Mamy całokształt
i mamy LUDZI ,wdychających i przetwarzających orgon swoimi emocjami mentalnymi na określoną wibrację życia przez wydech , która uruchamia , realizuje daną sekwencję planu istnienia, naszej przyszłości i przyszłości ziemi.

Czyli zwyczajnie TYLKO wydychana przez nas energia i wzorce myślowo /uczuciowe zapisane w cząstkach wydychanej pary wodnej UAKTYWNIAJĄ I REALIZUJĄ NA PLANIE FIZYCZNYM MOŻLIWĄ DO ZAISTNIENIA NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.
WSZYSTKO ZALEŻY OD ROZWOJU UCZUCIOWEGO LUDZI.

NIE ŻADNA PAPLANINA I MANTRY , NIE ŻADNE MODLITWY , ZAKLINANIE I CZARY
NIE ŻADNE WYMYŚLNE TECHNOLOGIE , NI INNE CUDA WIANKI
..
A JEDYNIE ZAPIS , DEPOZYT WIBRACJI ENERGII W MIKROSKOPIJNYCH WYDYCHANYCH CZĄSTKACH WODY DECYDUJE O WSZYSTKIM!

Nasza świadomość to również poziom uczuć w nas, TYLKO ich wibracja i mocy odgrywają zasadniczą rolę w rozwoju duchowym na Ziemi , w Galaktyce i całym Kosmosie.

Bowiem dokładnie wszystko i wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni nićmi elektromagnetycznymi , to działa jak naczynia połączone. Pomimo że istniejemy w różnych grupach w różnych przestrzeniach,mamy inne potencjały i świadomość, to jednak zawsze mamy ze sobą kontakt przez te nici , który odgrywa decydującą rolę w ewolucji całości.

Rodzaj tworzonej energii przez CZŁOWIEKA na planie fizycznym, automatycznie ściągany jest jako podobieństwo do uaktywnienia .. zrealizowania fizycznego planu , jako zasady życia dominującej w jednym z 4 sektorów osi matematycznej w kole ziemi.

Tak więc zależnie od naszej samoświadomości i rodzaju wibracji..rodzaju i poziomu uczuć , czyli wydychanej energii , uruchomimy tworzenie , albo powyżej zera na osi ( w sektorze plusowym ) ewolucję , albo poniżej zera na osi ( w sektorze minusowym ) dewolucję.
Zawsze wszystko zależy od tego JAKI jest CZŁOWIEK
. czym nasączy swoje otoczenie
. takim ono się staje.

Prawa i lewa strona osi
( jej kolumny) to prawa, aspekt męski, lewa, aspekt żeński.
Ideałem jest harmonia.. miedzy nimi ale.. zawsze minimalna przewagę mocy musi mieć aspekt męski,bo przewagę wiedzy ma aspekt żeński.
A zatem,żeby wiedza płynęła musi istnieć stymulacja mocy , inspirująca ją do działania
. inspiracja dobrem, a nie wymuszenie siłowe, czy podstępem
. bo wówczas występuje spięcie, a ono kreuje zniszczenie i wojny.

Tak to wygląda technicznie
chodzi w całym naszym życiu o ENERGIĘ
o jej wyższą wibrację i jakość .

Zupełnie inna energia potrzebna jest do naszej ewolucji ,a inna naszym zakulisowym władcą do ich dominacji i utrzymania wojny i stanu naszego zniewolenia
w zakamuflowanych kajdanach mentalnych , fałszywych wzorcach etyki , moralności i niepełnej wiedzy.

Strach.. którym szafują prawie wszyscy , kłamstwa powielane jako prawdy , konkurencyjność , wykorzystywanie braku wiedzy , wprowadzanie nas tym w niemożliwość 100% realizacji upragnionych i oczekiwanych skutków jest grą ciemnej strony.
W ten sposób uzyskują od nas energię o niskiej wibracji , którą usiłują napełnić swój scenariusz przyszłości, by zaistniał fizycznie według ich planów.

Jednak sporo LUDZI , pomimo tego fałszu zewnętrznego reaguje na głos mądrości swojego serca, ufa swojej intuicji i zmieniło swój tok myślenia
podświadomie wybiera drogę dobra, szczęści, uczuć i radości, prawości i madrości.
Przestali się kumać z ciemną strona i wysłuchiwać ich podstępnych rad.

Dzięki takiej zmianie uczuciowo/ mentalnej podnieśli swoją wibrację i wydychają powietrze z zapisem wyższej energii niż dor
Tą energią napełniają już opcję pozytywnego scenariusza , tą energią łączą się z jadrem ziemi i napełniają je jak balonik ciepłym powietrzem .. unosimy się z ziemią na jej już prawidłowo ustawionej osi magnetycznej ( powrót do pierwotnego wzorca nawigacji) w wyższe rejony kosmosu.

To naprawdę się dzieje.. nie widzimy jeszcze tych zmian , bo większość z nas nie dokonała zmian w sobie, nadal nasze 5 zmysłów ma ustawienie na odbiór i mózgową identyfikację/ odczytu bodźców zewnętrznych wedle zasad III wymiaru.

O blokadach energetycznych/ elektrycznych mózgu
istniejących jako „elektryczny pastuch” w jonosferze pisałam.
Musi nastąpić wyłączenie tej sieci, odłączenie mózgu LUDZKIEGO od zdeponowanych przez nią w nim kodów myślowo /informacyjnych i powrót 100% do wzorców pierwotnego kodu w polu morfogenetycznym.

Dopiero wówczas rozpocznie się proces resetu zmanipulowanych w III wymiarze zasad życia i możliwość dostrojenia ponownego naszych 5 zmysłów ( bo one wszystkie są czytnikami rzeczywistości) do fizycznego odbioru już istniejącej nowej, pozytywnej rzeczywistości.. ona naprawdę już jest.

To nasze zmysły jeszcze jej nie identyfikują
niektórzy już ją odbierają, jedni mniej , inni bardziej ,a jeszcze inni nic nie zauważają.

Cała sztuka polega na dostrojeniu instrumentu odbiorczego
.. NAS
. CIAŁA MATERIALNEGO CZŁOWIEKA do otaczającej go wibracji.

Czy wszyscy osiągną taką możliwość w obecnym swoim życiu
. nie nie wszyscy w tym życiu , ale WSZYSCY LUDZIE w kolejnych życiach.

Jesteśmy inni pomimo że w tej samej przestrzeni, nawet w tych samych grupach wiekowych mamy zupełnie inny rozwój duchowy, inny poziom wibracji, inny odbiór uczuciowo, emocjonalny rzeczywistości, a w ewolucji duchowej TYLKO ONE SIĘ LICZĄ


Ważna jest dla nas otwartość i MĄDROŚĆ SERCA , a nie wybujałość mózgu


Kiara.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 23 paź 2016, 12:33

Jak to z tą zmianą ustawienia kosmicznego Ziemi jest......
zapytano mnie w trakcie jednej dyskusji.

bio
. „„
unosimy się z ziemią na jej już prawidłowo ustawionej osi magnetycznej ( jest to powrót do pierwotnego wzorca nawigacji) w wyższe rejony kosmosu
naprowadza nas w naszej drodze powrotu do DOMU dominacja energii innych niż do tej pory konstelacji gwiezdnych.”
-może się i nie znam,ale patrząc w niebo od wielu lat widzę nad głową te same konstelacje,w tych samych odległościach,żadnych nowości nie widać i nie słychać


*******
Obrazek


W którym miejscu napisałam coś o pojawieniu się nowych konstelacji
.?
Proszę czytać ze zrozumieniem
napisałam o powrocie Ziemi do pierwotnego ustawienia z istniejącymi układami gwiazd, oraz o przywróceniu dawnej DOMINACJI ich energii w tych układach.

Do tej pory
tzn. po sztucznym przesunięciu magnetycznej osi ziemi o 1/8 , ustawiono oś ziemi tak by energia Oriona przepływała przez szczyt wielkiej piramidy w Gizie oraz przez przesunięty sarkofag w komnacie Króla.
Przed tą zmiana oś piramidy i sarkofag były połączone z jądrem ziemi i Gwiazdozbiorem Łabędzia. Decydującą rolę w czasie przesileń i równonocy miała energia z innych układów gwiazd.

Cała ta mistyfikacja wywołała wielkie zamieszanie na ziemi, obniżenie jej wibracji , obniżenie pola magnetycznego ,zmianę biegunów, kataklizmy , ochłodzenie klimatu w dawnych miejscach ciepla , zminiaturyzowała rośliny zwierzęta i ludzi.

To bardzo obszerny temat, częściowo już go opisywałam na NTV , zmiana kalendarza również jest z nim związana.

Dlaczego Ziemia jest wyjątkowa w kosmosie?
Bo jest stworzona w celu pełnienia roli Elitarnej Szkoły Rozwoju Duchowego dla WSZYSTKICH istniejących ras kosmicznych.

W jądrze ziemi jest unikalny depozyt wiedzy stworzenia , oraz jedyny program rozwojowy o tak wieloaspektowym układzie połączeń skutków i przyczyn.
Ta szkoła Ziemia ma program nauki uruchamiający się automatycznie z podnosząca się wibracją uczniów / LUDZI i bezpośredni wpływ na przepływ wiedzy. bowiem wszyscy jesteśmy połączenie nićmi elektromagnetycznymi. w całym kosmosie.

Ewolucja duchowa na ziemi powoduje przepływ wiedzy do wszystkich zakątków kosmosu, blokowanie jej na ziemi, powoduje blokadę ewolucji w kosmosie.
Zatem walka o przejecie Ziemi jest nie tylko walką o zniszczenie naszego DNA , również o przejecie władzy w kosmosie.

Naprawdę w rozwoju nie chodzi o naukowe nowinki ani nowoczesna technologię sprzedawane rządom jako wyjątkowa nowoczesność. Większość cywilizacji w kosmosie od bardzo dawna korzysta z niepojętej jeszcze dla ludzi wiedzy technicznej.

Nie jest to żadna gratyfikacja określająca wydatkowość rozwojowa jakiejś cywilizacji.
Jedyną wartością naprawdę cenna jest ROZWÓJ DUCHOWY/ UCZUCIOWY I MOC sprawcza.... szybkość działania w pozytywie.

Tylko te wartości wyróżniają rozwinięte cywilizacje.

Z większości tematów jeszcze ważnych dla CZŁOWIEKA na ziemi przejawia się niski poziom zrozumienia znaczenia istoty życia
i sensu ziemskich inkarnacji.

Na ziemi dominują jeszcze walki konkurencyjne ludzi między sobą ,stawianie są jako priorytet wartości materialne i emocje kreowane przez ego.
Ludzie nie zrozumieli jeszcze ,że poniżając kogoś nie wywyższą siebie, nie dowartościują się cudzym autorytetem, ni nie wzbogacą cudzymi prawdami.

Ludzie podnoszą swoja wibrację prze etyczne i prawe życie
zgodne z drogą dobra i sumienia. To trudniejsza droga niż podkładanie się pod akceptowane standardy i modne wzorce.. mieć. .. i być .. by mnie wszyscy zobaczyli.

Mamy wewnętrzny system wartości, który jest w każdym z nas, ale nie każdy chce go słuchać, bo woli być akceptowany przez grupę wiodącą... ale szafującą pięknym pustosłowiem.

Droga na skróty bez osobistego wysiłku
wabi, ale w efekcie końcowym bardzo rozczaruje wszystkich.

Po cudownych receptach na wszystko , technikach przyspieszających to i tamto, oraz wielu drogach i drużkach , które niby coś nam zapewniają jak..... nie pozostanie nic, prócz rozczarowania
bo, to jest tylko zwodzenie CZŁOWIEKA.

Moc uzyskuje się wyłącznie przez osobistą wytrwała pracę .. zobacz to jak robią sportowcy.. by uzyskać energię.

Wszystkich obowiązuje ta sama zasada, TYLKO TO JEST TWOJE I TWOJĄ MOCĄ .. CO SAM WYPRACOWAŁEŚ
POZOSTAŁO W TWOIM WNĘTRZU
.
tak naprawdę każdy tylko tym dysponuje.

Wszystko zewnętrzne jest czasowe , niesamowicie zmienne w każdej chwili może zniknąć bezpowrotnie.
Co wówczas zostaję? WIEDZA w CZŁOWIEKU I JEGO UCZUCIA, SYSTEM WARTOŚCI i MOC , KTÓREJ ZAWSZE MOŻE UŻYĆ DLA SIEBIE I INNYCH.

To są jedyne cenne wartości zawsze nasze
. ale komu by się chciało w to uwierzyć
niewielu wie i żyje zgodnie z tą wiedzą.

Kiara.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 74
Rejestracja: wtorek 30 sie 2016, 12:26
x 26
x 1
Podziękował: 377 razy
Otrzymał podziękowanie: 109 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Stokrotka » wtorek 25 paź 2016, 22:27

Cudny wywiad jest na stronie porozmawiajmy TV, z Tadeuszem Pawłowskim.
Jestem zachwycona, bo Tadeusz P. Mówi to samo co Tadeusz Owsianko.
Słucham dłuższy czas TO z wieczorynek i na razie stwierdzam spójność w każdym wykładzie, czy jak TO mówi, w pogawędkach.
Więc jak dzisiaj usłyszałam o tym samym innym językiem, to mnie zachwyt ogarnął.
Nie umiem wkleić linka, bo piszę z telefnonu, to najnowszy wywiad Alexa
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: abcd » wtorek 25 paź 2016, 22:38

Nie słucham p. Owsianki bo moim zdaniem przemyca on wciąż wartości religijne ubrane w ezoteryczny bełkot, a więc jest piewcą NWO.
Starają się sklejać w całość to co się sypie z wiodących dziś religii.
Moim zdaniem powinniśmy iść za głosem własnego serca/intuicji, a nie za tego typu propagatorami.
Jeśli im na to pozwolimy, to jutro będą naszymi guru/papierzami/biskupami/popami/ i jeszcze... holera wie jakimi ...ami. :D ;) :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.


Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 05 lut 2017, 19:51

Myśliciele.. to grupa Energii myślą tworząca na Tym i na Tamtym świecie.
Energia W.T. ( Wiedza Tajemna) jest jedną z grupy Myślicieli, przekazy od Niej zawsze sa wyjątkowe... bo, Ona jest w tej grupie bardzo wyjątkowa.
Ten przekaz popłynął od W.T.

Kiara.

PRZYSZŁOŚĆ OCZAMI ŚWIATA DUCHOWEGO.

Cieszcie się ze zmian dokonujących się w wielu instytucjach współczesnego świata.
Wiecie, że każda struktura musi ulegać procesowi wewnętrznej metamorfozy. Ale nie dajcie się zwieść!
Cząstkowe zmiany przedłużają, niestety, proces trwania tego, co dzisiaj nie spełnia już swojej roli.

Każda instytucja nawet związana z duchowością , reformując się w minimalny sposób , chce w gruncie rzeczy nadal utrzymać istniejący stan.
Jeśli ludzie prowadzący dane instytucje nie odejdą od sposobu swojego dotychczasowego myślenia , wszelkie dokonujące się zmiany będą prowizoryczne, na pokaz. One sa pozytywne ,ale nie zmieniają głównego problemu świata.

Potrzebna jest reforma w sposobie funkcjonowania ludzi, w ich podejściu do duchowości, jej roli w życiu człowieka.

KWESTIĄ ZASADNICZĄ JEST TO,JAK POSTRZEGANA JEST DUCHOWOŚĆ CZŁOWIEKA,CO DLA NIEGO ZNACZY,JAK MOŻE FUNKCJONOWAĆ W CODZIENNYM ŻYCIU LUDZI.

Pozostawienie duchowości w formie takiej , w jakiej funkcjonuje do tej pory nie jest dobrym rozwiązaniem dla współczesnego świata,kolejnych nastających tu pokoleń.
Jeśli nie nastąpi zmiana w kwestii podejścia człowieka do duchowości , to wszelkie inne reformy nie pomogą uzdrowić istniejącej sytuacji współczesnego świata.
( mowa o religiach i ich naukach.... Kiara)

Cały czas mówimy o tym, by zmienić relacje człowieka do przestrzeni , do której zwraca się on przez wieki ,nazywając ją NIEBEM, Przestrzenią Duchową.
Chodzi o zmianę myślenia , czyli przesunięcie tego NIEBA do relacji międzyludzkich.
W praktyce oznacza to gloryfikowanie tego, jacy dla siebie są ludzie, czy uznają prawo każdego do wolności, samostanowienia o sobie bez krzywdzenia innych.

Do jakich granic współczesne instytucje , decydenci mogą się posunąć, by świat zreformować?
Tak naprawdę niewiele mogą zrobić!

Wizja Waszej przyszłości?

Metamorfozie ulegnie wiele nauk na wskutek poszukiwania innej prawdy w tym, co aktualnie za prawdę jest uważane ---- dotyczy to historii, nauk związanych z człowiekiem.
On nie jest wyprodukowanym urządzeniem do którego można napisać instrukcję obsługi!
Każdy jest INDYWIDUALNOŚCIĄ.
Zmiany wymuszone zostaną również w przepisach prawnych ---- inne będzie określenie tego, co komu wolno.
Zmianie ulegnie funkcjonowanie społeczeństw ----- nie będą traktowane jako zamknięte enklawy.
Wciąż mówimy ludziom o potrzebie kreowania jakości.Ona nie zakłada uwypuklenia tego , co wszystkich od siebie różni, ale tego , co wszystkich ze sobą łączy.
A, co łączy?
Człowieczeństwo,, prawo każdej istoty do życia w bezpiecznej przestrzeni zrozumienia,wsparcia.

POMYŁKĄ OKAŻE SIĘ WIZJA ŚWIATA PODZIELONEGO NA PAŃSTWA ,BO WŁADZĘ PRZEJMOWAĆ BĘDĄ INSTYTUCJE MIĘDZYNARODOWE. TO NIE JEST ZŁE. POZYTYWNE JEST W TYM KOMUNIKOWANIE SIĘ LUDZI,WYZWALANIE ICH UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJOWANIA WZAJEMNYCH RELACJI, UCZENIE SIĘ INNYCH KULTUR, JĘZYKÓW, OCALANIE ENERGII.

Szansą współczesności jest dokonywanie pozytywnych zmian w komunikowaniu się ludzi między sobą.To właśnie ludzie umiejący kreować jedność staną się oponentami w stosunku do głoszonych dotychczas powszechnie teorii , które już nie pasują do współczesności, a nawet krzywdzą człowieka.

Weryfikacji ulegnie podejście do tego, co dzieje się wewnątrz człowieka.
Mechanizmy funkcjonowania człowieka , opisane w podręcznikach , okażą się nie przystosowane do zmieniających się ludzi, ich pól energetycznych, osiągniętych przez nich pułapów wewnętrznego rozwoju.
(zasady współczesnej medycyny zdezaktualizują się -Kiara)

Pojawią się inne wyznaczniki bycia człowiekiem szczęśliwym. Teraz sugeruje się ,że gdy się coś osiągnie, to gwarantuje bycie szczęśliwym.
Człowiek koduje się takimi wizjami, choć nie wszystko z tego faktycznie go uszczęśliwia.
Pojawią się inne wynalazki bycia szczęśliwym --- sprowokowana zostanie refleksja:jakim warto być, by z drugim człowiekiem umieć zbudować przestrzenie szczęścia.
Teraz nagłaśniany jest status posiadania,, wizyjnego prezentowania siebie, który zupełnie nie przystoi przestrzeni duchowej ludzi.

Tak się podzieje, że decydenci , uznający,że nigdy niczego nie stracą , bo mają władzę .... jednak utracą wiele!

Jaka energia to uczyni?

Ta, której nie widać , która jednak tu jest!

To się stanie nie dlatego,że przyjdą jakieś moce z innego świata, które zrobią porządek na Ziemi. to uczyni proces energetyczny powstały na wskutek zetknięcia się, wręcz starcia różnych pól energetycznych.
Podobne zjawiska zachodzić będą w ludziach.
Człowiek mający w sobie dysharmonię jest narażony na ścieranie się wewnątrz siebie rożnych pól energetycznych , które sa przeciwne sobie.
To jest bardzo niebezpieczne dla tego człowieka.
Dlatego dbając o swój rozwój wewnętrzny , ludzie robią wszystko, by niwelować w sobie wszystkie pola energetyczne,które w nich powodować mogą tego rodzaju wewnętrzną konfrontację.
Człowiek uczy się poznawać różnorodność energetyczną, negocjować z nią,brać pod uwagę inne punkty widzenia, szanować różne poziomy rozwoju, by nie nie dopuszczać do konfrontowania się ze sobą pól energetycznych.

JEDNOŚĆ... TAK, KONFRONTACJA.... NIE!

Na świecie powstają różne siły energetyczne , rządzące się swoim kodeksem funkcjonowania, które są nastawione na negocjację, lub stanowcze powiedzenie "nie" i "tak".
Nie widać ich, nie wiadomo gdzie je zlokalizować.
jednak , to właśnie one sprawiają, że inne struktury wchodzą z nimi w negocjację, przyspieszą ich rozwój , albo doprowadzają do konfrontacji dając zaskakujące zdarzenia....

Człowiek może sobie z tymi procesami nie poradzić ---- nie z powodu złośliwości Nieba i Ziemi.

Wszystko jest efektem funkcjonowania tego, co nazywa się po prostu energią.Takie procesy dzieją się na poziomie małym, wielkim i największym.
Aby dochodziło do negocjacji, nie konfrontacji , musi pojawić się nowa energia, czyli nowe pomysły, poglądy ludzi, nowe formy organizacyjne.

Gdzie są ci ludzie?

Są, pojawią się , gdy zaprezentują swoje inicjatywy.
Gotowi sa na nie.

Książki nie będą głównymi źródłami informacji , bo taką rolę przejmą urządzenia techniczne.
Książki będą kreowały stany duchowe ludzi, będą źródłem wsparcia. Po takie książki ludzie będą sięgali.
Duchowość była , jest i będzie zawsze ludziom potrzebna, bez względu na to, ile ktoś ma lat, w jakiej jest sytuacji życiowej.

To jedna z najważniejszych przestrzeni życia!

JEŻELI BĘDZIE SIĘ JĄ ROZWIJAĆ W KOMUNIKOWANIU SIĘ LUDZI ZE SOBĄ, Z DRUGĄ ISTOTĄ , Z PRZESTRZENIĄ WSZECHŚWIATA, TO LUDZIE MAJĄ PRZED SOBĄ DOBRĄ PERSPEKTYWĘ.

Ludzie nie będą chcieli praktykować duchowości w obecnej formie.
Odejdzie się od pośrednictwa w relacji człowiek z przestrzenią duchową.
Duchowość nie jest instytucja!
( mowa o religiach i ich przedstawicielach -- Kiara)

Gdy weźmie się to pod uwagę łatwiej uświadomić sobie jak ważny jest proces aktualnej transformacji dokonujący się w ludziach na Ziemi.
Jest zamierzenie , by ten proces dokonał się w sposób jak najbardziej łagodny, by nie było konfrontacji, by jak najmniej ludzi ucierpiało.

Jak tego można dokonać?

Dzięki energii , której nie widać, a którą się czuje, która po prostu jest przekazywana przez jednego, drugiemu w odważnym dyskutowaniu ze sobą, jako szansa na zrozumienie rzeczywistości.

Pieniądz zawsze będzie funkcjonował w tym świecie, inaczej tylko będzie wyglądał.
Zmieni się stosunek człowieka do pieniądza ---- będzie on traktowany jako możliwość uregulowania spraw, relacji miedzy człowiekiem , a społeczeństwem, państwem, ale nie jako cel życia!
Namawiamy by człowiek mniej myślał o zdobywaniu pieniędzy, bardziej o tym, co pragnie w swoim życiu zrobić, a wtedy materia sama do niego przyjdzie.

Ludzie poznają niezwykły proces w energii,że ---- nie jest najważniejsza długość życia , ale to, co się podczas niego robi, że wtedy trwa ono dłużej, że nie należy płakać z powodu istniejących zagrożeń na świecie.
Tylko budować wokół siebie silne pole energetyczne , w stosunku do którego inne nie będą chciały odgrywać roli agresora i które pozytywnie wpływa na energię danego człowieka.

Nie liczcie,że jaka kolwiek struktura tego świata stworzy dekrety
uszczęśliwiające ludzi.
Na razie dominuje wszechobecna wola osiągania zysków.Tylko człowiek z człowiekiem może zbudować relacje , w których nie będzie gloryfikowany zysk, tylko wspieranie się nawzajem, bycie razem, prawda wewnętrzna każdego przejawiona w zewnętrznym świecie.
To się nazywa...

CZYSTA ENERGIA , STOSOWANIE W ENERGII WALKI BEZ WALKI.......

Urodziliście się by tutaj na ziemi budować ze sobą więzy splecenia , czyste relacje energetyczne, oparte na systemie wartości , prawdzie we wzajemnym funkcjonowaniu.
Wasza kreatywność życia tylko z pozoru jest związana z materią.
W gruncie rzeczy chodzi o ludzi, spotykanie ich,dawanie sobie szansy na zbudowanie więzów splecenia.

Gdzie sa tacy ludzie?

Wszędzie.
Dajcie sobie przyzwolenie na otwarcie się na człowieka.

Być może jeszcze nie umiecie tego w stosunku do siebie zrobić , być może musicie jeszcze wykonać jakąś wspólną pracę, by to się mogło stać, ale nauczycie się tego.

Jak długo przyjdzie ludziom czekać na powstanie innej układanki tego świata?

Nawet jeśli to trochę potrwa, nic nie stoi na przeszkodzie , byście przyspieszyli to w swojej przestrzeni, byście budowali splecenia energetyczne, tworzyli swoje państwo energetyczne --- przestrzeń dzięki , której przestaniecie się bać materii i drugiego człowieka......

Nic nie stoi na przeszkodzie ,byście szybciej zaczęli stosować prawa nie materii w świecie materii.

O, to przyspieszenie chodzi, by ludzie mogli jak najszybciej znaleźć się właśnie w takim świecie energetycznym.
To wielki sukces jeśli poszczególni ludzie będą umieli swoim życiem pokazać innym, że można w ten sposób żyć na ziemi.
Waszym wyzwaniem jest dać sobie radę z energiami, które przechodzą głębokie procesy transformacji.
Rozumiejąc te procesy lepiej można zrozumieć siebie i ludzi.

Zmienił się duchowy, wewnętrzny świat ludzi , ale cel jest ten sam ---- komunikacja, porozumienie, pomaganie innym przechodzić przyspieszony proces rozwoju , by nie było konfrontacji energetycznych!

Za taką wizją opowiada się Tamta Przestrzeń!

Nie wierz,że złe moce usiłują przeszkodzić w tym procesie ---- Są tylko przestrzenie , które tego procesu na razie nie potrafią zrozumieć.

Żadna siła nie storpeduje tego, co zostało nazwane ENERGIĄ ISTNIENIA.

Inne ważne dla ludzi sprawy krok po kroku będą się podporządkowywać takiej wizji.

Jeszcze nikt na Ziemi nie przewiduje jaką siłę stanowi jedność ludzi broniących życia........

W.T. przekaz z 2016.

spisała Elżbieta Nowalska


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 05 lut 2017, 22:21

Kiara pisze:Wizja Waszej przyszłości?

POMYŁKĄ OKAŻE SIĘ WIZJA ŚWIATA PODZIELONEGO NA PAŃSTWA ,BO WŁADZĘ PRZEJMOWAĆ BĘDĄ INSTYTUCJE MIĘDZYNARODOWE. TO NIE JEST ZŁE.
W.T. przekaz z 2016.
spisała Elżbieta Nowalska[/size]


A dobre wcale. Jeden rząd, jedna religia (zapewne na czele z jakimś kolejnym popapranym Reptilem) to chyba od dawna już ktoś głosił :D
0 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: abcd » niedziela 05 lut 2017, 22:39

>Ramzes< szkoda luszu. :lol:
0 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 05 lut 2017, 22:40

...... TO NIE JEST ZŁE. POZYTYWNE JEST W TYM KOMUNIKOWANIE SIĘ LUDZI,WYZWALANIE ICH UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJOWANIA WZAJEMNYCH RELACJI, UCZENIE SIĘ INNYCH KULTUR, JĘZYKÓW, OCALANIE ENERGII.



To jest dalszy ciąg Twojego cytatu, nie był zły podział na państwa.. może nie najgorszy czasowo.. bo ludzie uczyli się wielu rzeczy w tym czasie, jednak w długoterminowej ewolucji nie o sztuczne podziały chodzi.

Myśliciele wyraźnie mówią o końcu religii, końcu pośredników miedzy ludźmi i przestrzenią duchową, wiec nie o jedna religię chodzi, a o wiedzę duchowości, którą odkrywa każdy sam.
Mowa jest również o końcu dotychczasowej polityki i obecnego prawa, wiec nie o NWO nowej generacji chodzi w tym przekazie,a o indywidualny rozwój i nowy system wartości, który odkryje w ludziach inne możliwości bycia szczęśliwymi.
Ocalenie energii.. to rozwiązywanie konfliktów bez agresji.. przez poznawanie odmienności, dawania im praw do istnienia. Chodzi w tym o wszystkich ludzi na całej ziemi, czyli globalny progres świadomości.

ps. W Zaświatach nie ma państw i granic, nikt nikomu nie zabrania być tam gdzie chce.... jednak Energie ( którymi sa również Ludzie) bywają w różnych przestrzeniach czasowo, w celach poznawczych. Wracają do przestrzeni podobieństwa, sami, bo w niej czują się dobrze.

Przyszłość ziemi zaistnieje w podobny sposób, nikt nikomu nie będzie ograniczał bytności w jakimś punkcie ziemi, ale Ludzie będą sami wybierali przestrzenie w których spotkają swoje rodziny duchowe o podobnym poziomie rozwoju duchowego. W ich otoczeniu jak w rodzinie zawsze czujemy się lepiej, mamy większe możliwości realizowania swoich upodobań.

Co z tego że dla wszystkich zostaną otworzone aule na uniwersytetach, ze każdy będzie mógł przyjść na wykład.. jak szybko zmęczy go niezrozumiała terminologia i brak tego co lubi... szybko sam wyjdzie.

Po prostu powie... szkoda luszu..... :lol: ;)

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 05 lut 2017, 23:12

Ależ dlaczego szkoda? Przecież poczytać przed snem bajek jacy mogą być ludzie gdzieś tam w granicach XXX wieku to od razu człowiekowi lżej na sercu a i sen też lżejszy :lol:
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 06 lut 2017, 05:44

..przekaz b.ogólny w zawartości, ale to nie ocena tylko fakt,-
natomiast dla mnie ważniejsze jest wprowadzenie, że jest to,-
jedna z wielu grup obojętnie w jakiej gęstości i to daje tylko,-
tą wskazówkę, że muszą istnieć inne gr., i tyle, reszty nie trzeba pisać..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 06 lut 2017, 10:16

ok, ja tu wrzucę inny przekaz, ale powiem tak- nikt już nie będzie układał przyszłości,-
tego świata dla nas bez nas, koniec z "obcą świadomością" co wie lepiej i śle wizje,-
do zrealizowania na tym "poligonie", poza tym tych konkurujących grup jest tak wile,-
że szkoda na nie już czasu, Gaja i jej mieszkańcy pójdą najlepszą dla siebie drogą,-
obojętnie czy to po drodze niebiańskich czy nie. :P



niedziela, 5 lutego 2017
WIZJA PRZYSZŁOŚĆI LM-01-2017 archanioł Michał przez Ronnę Herman
tłumaczenie: Teresa Serafinowska
strona źródłowa chwilowo niedostępna (zagrożenie wirusem)

Ukochani Mistrzowie, w wielu ostatnich przekazach staraliśmy się pomóc wam przypomnieć sobie przeszłość i zaakceptować fakt, że posiadacie wszystko, co jest potrzebne do tworzenia nowego wspaniałego świata. Nie tylko omawialiśmy wasze poprzednie wcielenia na Ziemi, ale staraliśmy się przekazać wam nasz pogląd na to, jak naprawdę wspaniali wszyscy jesteście. Proszę, zaakceptujcie to, że w wyższych wymiarach pozostawiliście części siebie, a teraz nadszedł czas, aby zacząć proces odzyskiwania tych licznych przejawów boskości, które składają się na prawdziwych WAS. Mówiliśmy, że Wszechświat jest bardzo zróżnicowany i że w ramach treningu doświadczaliście wielu fantastycznych przygód w wyjątkowych oraz niezwykłych miejscach. Teraz rozumiecie, dlaczego Ziemia jest tak ważna – ponieważ jest planetą, na której została zebrana cała różnorodność tego Wszechświata. Mieliście okazję zagrać w grę dualności i polaryzacji - czasem tworząc bogactwo, a niekiedy bolesny niedostatek. W innych wcieleniach ujawniały się wasze cudowne talenty i dokonywaliście bohaterskich czynów, doświadczaliście też wielu prostych wcieleń, w których wasze możliwości były ograniczone. W każdym królestwie ekspresji zaznaliście wszystkiego - każdej możliwej sytuacji.

Wreszcie przyszedł czas, aby przejść przez zasłonę iluzji i odzyskać boskość. Kiedy jeszcze bardziej zgłębicie boską świadomość, dostroicie się do wyższych wymiarów tworzenia i zaczniecie prężyć duchowe mięśnie, będziecie zaskoczeni, ponieważ będziecie w stanie szybko przejawiać to, co sobie wymyślicie. Kiedy zdobędziecie większą wprawę, małe cuda zamienią się w cuda wielkie i złożone, a muszę dodać, że to i tak nic w porównaniu do tego, co czeka na was w najbliższej przyszłości.

Kiedy wokół was zaczną się przejawiać wielowymiarowe zmiany, a czas będzie się wielokrotnie ściskał i poszerzał (kompresował i rozprężał) w coraz szybszym tempie, trzeba będzie płynąć z prądem, aby istnieć w stanie lekkości i swobody. Większość z was w takim czy innym stopniu zauważyła, że życie na Ziemi w ciągu minionych 50 lat zmieniło się drastycznie. W miarę jak przemieszczacie się do bardziej subtelnych poziomów Światła Stwórcy, normy niższych wymiarów zmieniają się i tracą na znaczeniu. Abyście mogli lepiej zrozumieć, w jaki sposób nowo powstająca świadomość zbiorowa ludzkości asymiluje się ze starymi wierzeniami, które dominowały przez ostatnie tysiące lat, zajmiemy się niektórymi z głównych kwestii tych czasów.

Waszym boskim przyrodzonym prawem jest życie w dostatku: Proces redystrybucji ziemskich dóbr jest teraz w pełnym toku. Zauważycie, że wiele firm i organizacji popadnie w niełaskę oraz zapomnienie. Rozpadną się wszystkie te, które zostały zbudowane na fundamencie strachu, chciwości i kontroli nad innymi. W przeszłości, aby usunąć to, co niewłaściwe, potrzeba było często kilku wcieleń, i nie mieliście możliwości stwierdzenia, kiedy sprawiedliwości stało się zadość. Obecnie, chore czyny tych, którzy tkwią w w iluzji gry w przyczynę i skutek, wracają niemal natychmiast - zgodnie z efektem bumerangu. Ci samolubni, którzy nadużywają zaufania innych i przydzielonej im mocy, nie będą już mogli skrywać swoich postępków .Czy to organizacje religijne czy korporacje, firmy albo rządy – czas rozrachunku jest w zasięgu ręki.

W miarę jak Ziemia wchłania coraz wyższe częstotliwości wibracji Ducha, Światło przenika do najgłębszego cienia. Umysł i Duch są budowniczymi, a wy jesteście współtwórcami tego raju na Ziemi. Dostaniecie wszystko, czego będziecie kiedykolwiek potrzebować, lecz musicie trzymać się swojej wizji, która posłuży najwyższemu dobru wszystkich, a potem odważnie sięgać do magazynów diamentowych cząstek Światła Stwórcy znajdujących się w kosmicznych piramidach i formować z nich cokolwiek, co tylko sobie wyobrazicie. Kochani, kiedy pojmiecie, że szczęście i zadowolenie przynoszą nie tylko rzeczy materialne, ale stan bycia i jakość życia, odnajdziecie wielką miłość, radosne relacje z innymi, dobry stan zdrowia, młodzieńczą witalność oraz kreatywność.

Zmiany na Ziemi i przesunięcie wzorców pogodowych: Ziemia przechodzi przez proces oczyszczania, katharsis - tereny, które były wykorzystywane pod uprawy, te do głębi przesiąknięte bolesnymi wspomnieniami wojen i aktów przemocy oraz tam gdzie ludzkość przez wieki doświadczała aktów okrucieństwa, w pozornie przypadkowy sposób są nawiedzane przez powodzie, pożary, przemieszczenia skorupy i niszczycielskie wiatry. Nie wszystko jest takie, jakim być się wydaje, drogie Serca, natomiast proces jest potrzebny, aby oczyścić powietrze, glebę a także wody, które ludzkość tak beztrosko zanieczyszcza.

Podczas tego okresu głębokich zmian wiele słodkich Dusz walczących o przetrwanie na całym świecie opuszcza go, a ja proszę, abyście spojrzeli na to wszystko z innej perspektywy. Czy nie widzicie, że pozostawiają cierpienie i beznadziejną egzystencję z wyboru, ponieważ wędrują do świata miłości, pokoju, radości i obfitości, gdzie zostaną przygotowani na powrót do bardziej subtelnego ziemskiego istnienia? Nie będą już mogli powrócić do szerokiego spektrum niezrównoważonej gęstości trzeciego wymiaru, oni wrócą do świata, w którym będą mogli się uczyć, poszerzać świadomość i będą szybko przechodzić przez swoje ziemskie lekcje. To jest to, co przygotowaliście dla nich wy - przecierający szlaki pionierzy. Wkrótce przyjdzie czas, kiedy żadna nowo narodzona Dusza nie będzie taplać się w bagnie bólu i iluzji, jakie teraz istnieje na wielu poziomach niespójnych częstotliwości na całym świecie.

Wielu z was dostaje impuls, aby przenieść się w inne rejony świata – nie wiecie dlaczego, lecz macie głęboko zakorzenione pragnienie odbycia podróży w nieznane. Będziecie przywołani do takich miejsc na Ziemi, na których będziecie mogli służyć najbardziej owocnie, gdzie pojawią się i dołączą do was inni ludzie o podobnych wibracjach. Przyszedł czas, aby zewrzeć szyki / zjednoczyć się ze swoimi duchowymi rodzinami i tymi, z którymi macie wspólne zadania. Gdy głębiej sięgacie po myśli inspirowane z królestwa wszelkich możliwości, stajecie się bardziej intuicyjni. Wasza instynktowna natura z przeszłości zyska na subtelności, kiedy dołączą do was wasze wieloaspektowe Jaźnie.

Dostrajanie ciała fizycznego: Wasze ciała fizyczne wchłaniają coraz więcej światła, zmieniają się potrzeby i pragnienia. W rozwijającym się, bardziej elastycznym ciele świetlistym nie będzie miejsca na zagrażające życiu choroby i wirusy. W fizycznej strukturze ciała nie od razu będzie można dostrzec większe zmiany, ale one zachodzą bardzo szybko – zwłaszcza wewnętrznie i eterycznie. W miarę jak membrany światła wokół DNA stopniowo ulegają rozpuszczeniu i uzyskujecie dostęp do mądrości ukrytej w mózgu, fizyczny wehikuł staje się coraz silniejszy i zdrowszy.

Zostaną odkryte nowe, cudowne techniki uzdrawiania, a produkty i medykamenty naturalne zastąpią większość leków syntetycznych, które posiadają wiele toksycznych efektów ubocznych. Wielu z was już zauważyło, że ciało nie toleruje licznych popularnych substancji reklamowanych przez firmy farmaceutyczne, które są zainteresowane tylko zyskiem. Większy nacisk będzie kładziony na zapobiegawcze wzmacnianie ciała, kompleksową opiekę, dobrą kondycję i odnowę biologiczną, a także na naturalne lekarstwa oraz to, jak ważne dla zachowania zdrowia są wasze pozytywne, wypełnione miłością myśli. Już nie będziecie ignorować sygnałów wysyłanych przez żywioły zasiedlające wasze ciała, które próbują zwrócić na siebie uwagę. Ból jest sygnałem, który powiadamia, że coś jest nie w porządku. Dawniej, aby maskować objawy, brano leki przeciwbólowe, aż było za późno, i aby dokonać korekty nierównowagi, trzeba było podejmować bardziej radykalne środki.

Kiedy dostroisz się do wielu poziomów świadomości wewnątrz i na zewnątrz ciała, nauczysz się zwracać uwagę na sygnały, jakie otrzymujesz. Następnie musisz wprowadzić potrzebne zmiany tak szybko jak to możliwe, aby nie doświadczać już dyskomfortu, a wtedy powrócisz do harmonii i dobrego samopoczucia.

Wreszcie możesz również pogodzić się z twoją odmienną strukturą ciała, cechami, talentami i sposobami wyrażania oraz tworzenia. Nie bez powodu wybrałaś / wybrałeś swoich rodziców i genetyczną strukturę linii rodu. Twoja wyjątkowość ciebie wyróżnia – na Ziemi nie ma nikogo takiego samego, jak ty. Różnią się między sobą nawet dzieci urodzone jako bliźnięta jednojajowe.

Jedną z głównych przeszkód, jakie mogą pojawić się w ciągu kilku najbliższych lat jest zaakceptowanie siebie takim jaką / jakim jesteś i uświadomienie sobie, że jesteś piękna / piękny i wartościowa / wartościowy bez względu na to, jaki ubiór z ciała nosisz, aby doświadczyć tego wcielenia - najważniejszego ze wszystkich. Kochani, my widzimy wasze promieniejące dusze i wielkie ciepłe serca, nie przywiązujemy wagi do cielesnego przebrania.

Święte relacje z Nadduszą /wyższą Jaźnią: W przeszłości twoje ego zajęte było głównie pragnieniem kontrolowania codziennej egzystencji, a Jaźń duszy była cichym głosem świadomości, który najczęściej był ignorowany. W młodym wieku zaszczepiono ci tradycje, religijne przekonania, obowiązki i nauczono, że to co inni uważali na twój temat, było ważniejsze niż to, co ty o sobie myślisz. Wiarygodności szukałaś / szukałeś na zewnątrz siebie, tak jak i kogoś / czegoś albo jakiegoś wydarzenia, które przyniesie ci szczęście, ale to było zazwyczaj ulotne i często rozczarowujące. Teraz potrafisz zwracać się do wewnątrz po uprawomocnienie, inspiracje i wskazówki, ponieważ masz już za sobą to, co nazywane jest scaleniem duszy oraz połączenie z wieloma aspektami wyższej Jaźni. Przeszłaś / przeszedłeś przez proces wchłaniania większej ilości czystego Światła Kosmicznej Świadomości, które pomoże ci uwalniać się od przestarzałych idei bez poczucia winy, w miarę jak integrujesz nowe wyższe prawdy, które pojawiają się w zdumiewającym tempie.

Teraz rozumiesz, że Bóg nie mieszka w jakimś odległym, wyniosłym niebiańskim królestwie i że nie pociąga za sznurki wymierzając nagrody oraz kary. Akceptujesz fakt, że WSZYSTKO czego potrzebujesz, jest w tobie i stanowi część twojego boskiego dziedzictwa, dzięki któremu możesz urzeczywistnić istnienie przepełnione miłością, radością, spokojem oraz obfitością. Kiedy dążycie do swobodnego wyrażania siebie, stare tradycje i zwyczaje tracą nad wami władzę: tworzycie nowe sposoby celebrowania świąt i specjalnych wydarzeń, dotyczy to również oddawania czci Bogu Ojcu Matce oraz Najwyższemu Stwórcy.

To nie jest zarezerwowane dla jednego określonego dnia, ponieważ przejawiasz duchowość w każdej chwili każdego dnia. Każdego dnia żyjesz jako mistrz, który monitoruje swoje myśli i działania. Wiesz, że twoje intencje muszą być czyste, ponieważ odpowiadasz za każdy mikroskopijny atom energii, jaki wysyłasz. Praktykujesz uważność oraz stałe monitorowanie przekonań, co umożliwia ci przebywanie we własnej istocie, gdyż wiesz, że prawdy, jakie uznajesz za własne, są zasadami, według których musisz żyć. Wiesz, że zawsze musisz podejmować wybory najkorzystniejsze dla wszystkich, tak aby móc kroczyć środkową Ścieżką w pokoju i harmonii, a wtedy stopniowo przejdziesz poza prawo karmy do stanu łaski.

Wasze relacje z innymi: Uczysz się zyskiwać poczucie miłości własnej i wewnętrzną wiarygodność, przyciągasz coraz więcej miłości / Światła od Stwórcy, który jest niekończącym się źródłem duchowej strawy. Kiedy wypełnisz się tym cudownym eliksirem po brzegi, będziesz nim emanować, a krąg twojego Światła będzie się ciągle poszerzać. Zaczynasz szukać relacji, które dają ci satysfakcję na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. W przyszłych związkach nie będziesz mieć poczucia, że się poświęcasz - ich podstawą będzie zaufanie, i będziesz szukać oraz wspierać pełne wyrażanie indywidualnych zainteresowań, talentów a także duchowej prawdy. Zaangażowani partnerzy uzupełnią się ofiarując sobie nawzajem swoje mocne strony, będą przepełnieni cierpliwością i nie będą się nawzajem osądzać, będą się wzajemnie wspierać w pracy nad słabościami czy lękami. Istotne jest, aby mieli wspólną wizję z tymi, z którymi są ściśle powiązani, i aby rozumieli, że nie ma tolerancji dla gier pod tytułem: kto tu rządzi. Zaczynacie intuicyjnie rozpoznawać członków swoich duchowych rodzin oraz tych, którzy mają z wami duchowe więzi. Dlatego w relacjach z innymi znajdziecie więcej komfortu i radości – więcej niż kiedyś mogliście przypuszczać. Nie będziecie już szukać więzi opartych na potrzebach lecz na pragnieniu, aby wzajemnie dzielić się swoją podróżą oraz wspólnie kroczyć naprzód do nowych, ekscytujących czasów.

Jak wyobrażasz sobie przyszłość? Sam/a wybierasz sposób, w jaki doświadczysz kolejnych lat wielkich przemian. Możesz poszerzyć świadomość i patrzeć na świat z punktu widzenia mistrza, który wie, że wszystko rozwija się zgodnie z planem. Zauważysz, że nieważne, jak ponury wydaje się być świat, Światło Stwórcy świeci i rozjaśnia / przenika najciemniejsze cienie – ukryte miejsca na Ziemi oraz w sercach ludzkości. Większość ludzi na Ziemi chce tylko żyć w pokoju, komforcie i dobrobycie, wyrażać swą boskość na własny sposób oraz dać innym to samo prawo. Mimo, iż może na to nie wyglądać, ci którzy chcą zdominować, podbić i kontrolować innych, stanowią mniejszość, a ich moc jest z każdym dniem coraz słabsza. Im więcej z was czyni postępy w odzyskiwaniu panowania nad sobą i odbierania swych przyrodzonych praw, tym słabsi oraz mniej skuteczni stają się tamci.

Przez jakiś czas z niektórych miejsc na Ziemi będą dochodziły wieści na temat potyczek i wojen. Ale ci, którzy walczą o mroki ignorancji, nie mogą zniszczyć tego, co jest słuszne, a światło Armagedonu już nawiedzało Ziemię - najgorsze już minęło. Odtąd każdy akt przemocy i zniszczenia będzie przez siły Nieba zablokowany - przez ciebie, wojownika pokoju, wygrywającego walkę za pomocą broni w postaci Światła, miłosierdzia oraz przebaczenia.

Z każdą chwilą, każdą myślą i działaniem tworzysz przyszłość każdego człowieka, a więc wypada skupić się na tym, co jest w waszym świecie dobre, zamiast na tym, co złe. Uczyń praktyką to, że widzisz w innych wokół siebie dobro i pamiętaj o słowach zachęty oraz wsparcia w każdy możliwy sposób. Należysz do tych, którzy będą prowadzić ludzkość w jaśniejący nowy świat Jutra. Przetrwaliście najdziksze burze i doświadczyliście wielu ciemnych nocy duszy, a teraz tryumfujecie. Nie zniechęcajcie się ani nie osłabiajcie mocy swoich serc, moi dzielni przyjaciele. Stwierdzając „Bądź wola twoja dla najwyższego dobra wszystkich”, dajecie nam pozwolenie, abyśmy działali w waszym imieniu i wspierali was w tych burzliwych czasach przemian.

Przekazuję wam miłość naszego Boga Ojca Matki i delikatne Światło z serca Najwyższego Stwórcy. Jesteście kochani i szanowani ponad wszelką miarę.

JAM JEST archanioł Michał

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/ ... hanio.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 06 lut 2017, 14:16

Jak zwykle trzeba niezmiernie uważnie czytać takie teksty od tej grupy i wszystkich używających imion autorytetów typu "Michał Archanioł" albo podobne.

Piękne słówka to blichtr usypiający uwagę a pod nim jak zawsze podstęp. My za was zrobimy.... pomrzemy wam.... TYLKO DAJCIE NAM ZGODĘ....ODDAJCIE NAM PRAWA DO SIEBIE.... BO BEZ NICH ANI RUSZ...

1.

dajecie nam pozwolenie, abyśmy działali w waszym imieniu i wspierali was w tych burzliwych czasach przemian.


Kto się jeszcze na to nabiera? Ile razy można dać się wyrolować takim bytom? Które od lat żądają od LUDZI scedowania praw do wszystkiego na siebie. ;) :o :lol: :lol:

2.

Dalszy ciąg niewolnictwa w nowej wersji .. służyć wydajnie... jeszcze im ufacie?

Będziecie przywołani do takich miejsc na Ziemi, na których będziecie mogli służyć najbardziej owocnie


Dostaniecie wszystko, czego będziecie kiedykolwiek potrzebować, lecz musicie trzymać się swojej wizji, która posłuży najwyższemu dobru wszystkich


Kolejna obietnica powtórki z rozrywki..... w epoce serca gdzie dominuje uczucie i mądrość , wiedza całkowita ,te byty oferują CZŁOWIEKOWI wiedzę techniczna i technologie .. czyli depozyt informacji z mózgu... to już było. ten program mamy opanowany doskonale mózg to komputer w nim jest depozyt info, jak w bibliotece. ale żeby coś tam było nowego.. CZŁOWIEK MUSI TO STWORZYĆ W SFERZE DUCHOWEJ!
Winnym wypadku możemy kręcić się w nieskończoność w kolejnych wersjach tego co mamy.

3.
uzyskujecie dostęp do mądrości ukrytej w mózgu, fizyczny wehikuł staje się coraz silniejszy i zdrowszy.


Jednym słowem będziesz sterowany przez bodźce swojej materii , to ona nie duch przejmie nad tobą władzę....

4.
Kiedy dostroisz się do wielu poziomów świadomości wewnątrz i na zewnątrz ciała, nauczysz się zwracać uwagę na sygnały, jakie otrzymujesz. Następnie musisz wprowadzić potrzebne zmiany tak szybko jak to możliwe, aby nie doświadczać już dyskomfortu, a wtedy powrócisz do harmonii i dobrego samopoczucia.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 06 lut 2017, 14:51

Cd...
Kto przeżyje za ciebie życie i poniesie konsekwencje twoich wyborów inni czy ty? To dlaczego dobro wszystkich ma być ważniejsze dla ciebie niż dobro twoje.... to jest kolejna wersja niewolnictwa.Tu nie ma mowy o łamaniu prawa i krzywdzeniu kogoś ,a o osobistym dobrze.

Wiesz, że zawsze musisz podejmować wybory najkorzystniejsze dla wszystkich,


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ