Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Nowa Ziemia

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 11 sty 2020, 21:48

Bashar – Rok 2020, Oko Cyklonu
11 STY 2020
3 Komentarze
by krystal28 in Bashar

.

Rok 2020 zaczął się intensywnie i nie ulega wątpliwości, że będzie on kluczowym rokiem w historii świata. Akcja w Iraku i Iranie zneutralizowała w dużym stopniu ciemne siły, po których świat będzie bezpieczniejszy. Początek końca opresji w Iranie? (Iran jest następny – Q). Muzułmańscy ekstremiści w rządzie Iranu myśleli, że po wystrzeleniu 15-tu pocisków na bazy am. w Iraku w odwecie za śmierć Soleimani’ego, strona amerykańska odpowie tym samym na Iran. Dlatego zestrzelili samolot ukraiński z uciekającymi, panikującymi (po aresztowaniu 34 komandorów Soleimani’ego), ciemnymi Irańczykami (aby nie mogli sypać za granicą) i obwinią za to Trumpa. Ten ruch warcabowy im się nie udał, gdyż nie było reakcji ze strony USA i musieli się przyznać do „pomyłki”. Tymczasem globalistyczne media groteskowo porównały śmierć jednego z najbardziej niebezpiecznych irańskich terrorystów do śmierci księżniczki Diany m.in. (Oni prowadzą aktywną wojnę na wasze umysły – Q) USA komunikuje się z Iranem przez niekonwencjonalne kanały za pomocą ambasady szwajcarskiej. Te informacje podaję z kilku wiarygodnych źródeł, jednak uważajcie je za moją opinię. (Patrioci mają kontrolę. Oglądacie przedstawienie. – Q)

Bashar w innym filmiku został zapytany, jakie będzie najbardziej znaczące wydarzenie i gdzie w roku 2020. Odpowiedział, że jest wielkim prawdopodobieństwem, że coś bardzo zauważalnego, rozstrzygającego w zrozumieniu socjalnym, politycznym i zabronionych okoliczności się wydarzy gdzieś we wschodniej Europie i to zmieni wiele rzeczy. To stanie się jesienią, we wrześniu lub wcześniej. Traktuję tę przepowiednię poważnie, gdyż Bashar przepowiedział 9/11 i permanentne zmiany w USA po wyborach prezydenta Trumpa. kr

.

Dzień dobry tego dnia waszego czasu, jak się macie!

Ta transmisja została zatytułowana Rok 2020, Oko Cyklonu.
W tej chwili chcielibyśmy zająć się tym trochę poważniej, porozmawiać od serca do serca.

To co nadchodzi, jest bardzo ważne, jeśli chodzi o wasz czas.
Powiedzieliśmy, że wasz rok 2020 jest kluczowym punktem w tym, co nazywacie waszą historią. Przechodzicie przez bardzo konkretny moment, przekraczając bardzo konkretny próg. Tak więc w tym momencie ważne jest, aby pewne stany bycia były dla was najważniejsze, aby pomóc wam w tym czasie przekroczyć ten próg w pozytywny i konstruktywny sposób.

To co nastąpi później, będzie bardzo mocno uzależnione od tego, co zrobicie i kim będziecie w roku 2020. W szczególny sposób wzmocnimy te idee, którymi mamy zamiar się z wami podzielić pod koniec tego przekazu w medytacji holotopowej. Ale na razie chcielibyśmy, aby każdy z was wiedział jak ważne jest, abyście naprawdę byli sobą w nadchodzącym roku i jak bardzo ważne będzie dla was podejmowanie decyzji zgodnymi z waszym najlepszym rozeznaniem i jak ważne będzie i jak ważne jest, aby pozostawać w centrum cyklonu.

Bo jeśli mogę użyć waszego potocznego języka: Rok 2020 będzie szalony!

I niezwykle ważne jest, abyście pozostawali, jeśli chcecie być w określonym pociągu (na pewnej linii czasowej – kr), w oku cyklonu, gdzie jest spokój, choć możecie widzieć burzę szalejącą wokół was, wirującą wokół was, grzmiącą i błyskającą wokół was.

To jest ważniejsze niż było kiedykolwiek wcześniej i ważniejsze niż będzie przez całkiem długi czas w przyszłości. Podczas tego przekraczania progu, w tym kluczowym roku
bądźcie w pokoju, bądźcie scentrowani w oku cyklonu. Dlatego gorąco zachęcamy każdego z was, abyście naprawdę podsumowali to, kim naprawdę jesteście i jakie podejmujecie decyzje. I jak są one zgodne lub niezgodne z tym, z czym naprawdę życzycie sobie, aby był wasz świat.

Damy wam sugestię, która może wam pomóc. Dla większości z was przynajmniej do pewnego stopnia jest znajome, jak funkcjonuje nasz świat, kim jesteśmy, jak myślimy i do jakiej rzeczywistości was zachęcamy, abyście mogli w końcu doświadczyć więcej kontaktu z nami i my z wami.

Bardzo ważne jest, aby ustawić scenę, położyć fundamenty na kolejne lata. W stanie bycia, który reprezentuje to, co jest najbardziej harmonijne z wibracjami, które z wami dzieliliśmy, które są reprezentatywne dla naszej rzeczywistości. Jeśli chcecie mieć taką rzeczywistość, przejdźcie do wersji Ziemi, w której możemy otwarcie i swobodnie ze sobą współdziałać, w pięknie, harmonii, kreatywności i miłości.

I mieć zdolność zaglądania głęboko w siebie

I nie pozwólcie, aby idea oparta na strachliwej opinii zastąpiła waszą głęboką wiedzę o tym, kim naprawdę chcecie być i w jakim świecie wolicie żyć.

Dlatego w nadchodzącym roku zachęcamy was, abyście pozwolili sobie na pozostawanie w spokoju w oku cyklonu.

Zastanówcie się, jak my zareagowalibyśmy na to, co się wydarzy i na okoliczności, sytuacje i możliwości, które pojawią się w waszym roku 2020.

I z tego centrum równowagi, spokoju, pewności i wiedzy, w swoich działaniach, w waszych relacjach, w waszym zrozumieniu innych, których możecie napotkać, stwórzcie wizję świata, w którym naprawdę wolelibyście żyć. Świata, który zawiera zdolność do interakcji z nami i innymi istotami takimi jak my. Świata, który zawiera zdolność do rozwijania waszego rozsądku i intuicji zamiast ich kurczenia się. Abyście mogli odbierać jako bardziej odbiorcza antena informacje o wyższej częstotliwości. Pozostając w centrum oku cyklonu, będziecie znacznie bardziej receptywni na obrazy, informacje, które zawsze wam wysyłamy.

Pamiętajcie to!

I weźcie to sobie do serca.

Nigdy was nie opuścimy.

To wy nas opuszczacie!

Więc wybierzcie te wibracje, częstotliwości, energie, jeśli chcecie mieć taki świat, który reprezentuje to co według was my zrobilibyśmy, gdybyśmy byli na waszym miejscu. Gdybyście byli nami we wszystkich sytuacjach, które mogą się pojawić podczas nadchodzącej burzy.

Pozostańcie w centrum, bez względu na to, jak może wokół was wirować. Nie ważne jak straszne może się to wydawać.

Rozpoznawajcie wibracje tych osób, z którymi przebywacie. Tych, z którymi byście się nie zgodzili na żaden sposób, kształt ani formę. Oczywiście, to od was zależy, czy dokonacie wyborów, które według was są prawdziwe i nigdy nie powiedzielibyśmy wam, abyście zrobili inaczej. Wszystko, co robimy, to zachęcanie was do zrozumienia, jeśli chcecie dostosować się do naszej wersji Ziemi w waszej przyszłości i swobodę interakcji i zabawy z nami wśród gwiazd.

Zawsze pozostawajcie w oku cyklonu, bez względu na to, co szaleje wokół was.

Zaglądajcie głęboko w serce i dokonujecie wyborów. Bądźcie silni, bądźcie odważni i bądźcie spokojni w nadchodzącym czasie podczas przekraczania progu, gdyż po tym wszystko będzie nasieniem na przyszłe lata.

Zawsze powiększamy i wzmacniamy energie poprzez różne wiry na waszej planecie, aby pomóc zrównoważyć świat i dać wam większą możliwość płynnego przejścia przez ten próg. Mówiliśmy o transformacji na waszej planecie od dłuższego czasu i z wami doświadczyliśmy już te rzeczy, które szybko zmieniają się w waszym świecie. I powiedzieliśmy, że będą one coraz bardziej szalone w tym roku.

Więc nie oceniajcie tego, kim jesteście jako istoty, na podstawie tego, co wiruje wokół was. Koncentrujcie się na tym, kim WOLICIE być I pozostawajcie w centrum oka cyklonu, gdzie jest spokój w waszych sercach,umysłach i waszych duszach.

Odpuśćcie te rzeczy, które naprawdę nie są wibracyjnie kompatybilne ze światem. Zawsze będzie inna ścieżka. To, że czasami wasze wybory mogą wydawać się ograniczone, nie oznacza, że tak naprawdę jest. Zawsze istnieje trzecia alternatywa!

Ale jeśli jesteście zdezorientowani w jakimś momencie. Jeśli czujecie, że jesteście odciągani od centrum, zapytajcie po prostu, co zrobiliby Essassani? I zróbcie to i wtedy powrócicie do centrum, gdyż znacie nas wystarczająco dobrze, aby wiedzieć, co byśmy wybrali. Zależy to od was.

Dziękujemy, że pozwoliliście nam mieć z wami tę transmisję od serca do serca i w zamian za ten prezent pytamy, w jaki sposób możemy nadal służyć wam w rozmowach i pytaniach.

Fragmenty przetłumaczyła Krystal
https://www.facebook.com/100000634212044/videos/2876943449003434/
https://krystal28.wordpress.com/2020/01 ... o-cyklonu/
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 14 sty 2020, 09:40

Nowa Ziemia 🌎 - Teri Wade 13 stycznia 2020

Teri Wade
2 godz. ·
Obrazek
New Earth 🌎

The New Earth doesn’t just arrive it’s a new higher dimensional timeline, a new vibration... Heaven! This New Earth which is almost achieved all from within. It’s each and everyone of you who are dedicated to your soul and all souls who are walking this Earth now.

You will get glimpses, you will all see it, feel it, hear it and know it. What matters is that you honor this upgrade... Zobacz więcej

Nowa Ziemia 🌎

Nowa Ziemia nie tylko przybywa, to nowa wyższa oś czasu, nowe wibracje... Niebo! Ta Nowa Ziemia, która prawie osiąga wszystko od wewnątrz. Każdy z was jest dedykowany swojej duszy i wszystkich dusz, które teraz chodzą po tej ziemi.

Będziesz miał wgląd, wszystko to zobaczysz, poczujesz, usłyszysz i o tym wiesz. Liczy się to, że, to upgrade, a to oznacza, że najpierw musisz się o tym dowiedzieć. Musisz być naprawdę oddany, aby wprowadzić Niebo na Ziemię w swoją fizyczną rzeczywistość.

Niebo to wymiar, wszystko połączone w jeden, gdy idziesz, gdy jesteś sobą. Oznacza to, że zostawisz ten złamany, sposób myślenia itp. Dzięki Tobie ta nowa rzeczywistość stanie się, trzymając te wyższe wibracje. Ale życie na tej trójkowej planecie jest trudne.

To, co dzieje się z wieloma z Was, to to, że zaczynasz wibracje z tego starego wymiaru w nowy i jest sporo zamieszania, nie wspominając o objawów fizycznych. W zasadzie to ty musisz się zmienić. Więc, jak zawsze mówię, świadomość ma kluczowe znaczenie. My, jako gatunek, mamy zapukać do bramy 1111

Nie jesteśmy już na starej Ziemi. Ziemia stała się kwantowa i wstąpiła w 2012. roku. Trzeba być świadomym w programach, aby stać się w pełni świadomym tej nowej rzeczywistości. Ty wybierasz swój wymiar, w którym chcesz istnieć, żyć, to naprawdę takie proste. W części jest człowiek, który nie jest otwarty i chętny do słuchania, który nadal mieszka w strachu przed zmianami. To są rezystory. Nadal wybierają się na życie ograniczone przez tłumienia, liniowości, disempowerment i ograniczenia, które są tylko przez przekonania. Żaden gatunek nie będzie trwał, który oprze się zmianom... bez wątpienia!

Wszystko jest już dostępne dla wszystkich, którzy są otwarci. Ci, którzy przynoszą te nowe wibracje, to droga - prysznic, światła pracownicy, opiekunowie Nowej Ziemi, starożytni starsi, Bóg wcielony ,ci z Galaktyki, którzy wrócili, by przynieść pokój i jedność na Ziemię, która została zagubiony, nieprzytomna i zakotwiczona w, osi czasu. Ci wyższej oscylacji ludzie są bezpośrednio odpowiedzialni za usunięcie zasłony z amnezją.

Pamiętajcie, że to my jesteśmy tymi czystymi, wielkimi, Świętymi i nie da się już zaprzeczyć naszemu życiu. Każdy z nas zależy od każdego z nas, aby w pełni przejdziemy do swoich ról. Nasza obecna atmosfera jest pełna kryształów, plazmy i chodzenie przez to środowisko wysokiej częstotliwości, dzięki czemu Twoje ciało jest na poziomie komórkowym ulepsza Twoje DNA. Ci, którzy stawiają opór tej zmianie częstotliwości, tracą zmysły, że tak powiem, ale jak zawsze mówię, Natura zawsze wygrywa.

https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... =timeslide
1 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 28 lut 2020, 19:37

Nowa ziemia interaktywne Platformy Transformacji cz.I - Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński

https://www.youtube.com/watch?v=MKhjsRbIQDE

28 lut 2020 niezaleznatelewizja
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 09 mar 2020, 00:27

dlaczego mamy kamienne gigantyczne pozostałości po poprzednich cywilizacjach?:

MAR
8
Teri Wade - 08 marca 2020 - Zmiana wymiaru - zbliżamy się do punktu precesji
💗Teri Wade
08 marca 2020
The Dimensional Shift
Part 1
Obrazek
What’s going to happen in the near future? What’s happening right now? What usually happens when we approach this point in the Precession... (Precession of the Equinox post in comments) where this change takes place everything starts to break down meaning all social structures begin to dissolve and break down. ...

Zmiana wymiaru
Część 1

Co wydarzy się w najbliższym czasie?
Co się teraz dzieje?
Co zwykle dzieje się, gdy zbliżamy się do tego punktu w precesji... (Precesja to po prostu Równonoc w komentarzach) gdy ta zmiana ma miejsce wszystko zaczyna się rozpadać, co oznacza, że wszystkie struktury społeczne zaczynają się rozpuszczać i rozpadać.

Głównym powodem dla którego tak się dzieje jest pole magnetyczne i pole elektromagnetyczne Ziemi. Pole magnetyczne jest tym, czego używamy do interpretowania tego, kim jesteśmy i za kogo się uważamy, a także do przechowywania naszej pamięci. Potrzebujemy zewnętrznego pola magnetycznego, aby zachować pamięć. Nie możemy żyć bez jakiejś formy pola magnetycznego.

Spójrzcie na główne miasta na całym świecie przed, po i w trakcie pełni księżyca, jest więcej gwałtów i morderstw. Powodem jest to, że pełnia Księżyca powoduje falowanie pola magnetycznego, a ta zmiana jest wystarczająca, aby zabrać ludzi, którzy już są emocjonalnie na krawędzi, nad krawędzią. Pole magnetyczne wpływa na ciało emocjonalne.

Wyobraź sobie, że jesteś w punkcie precesji, na planecie, gdzie sprawy zaczynają wychodzić z równowagi... Ludzie zaczynają ją tracić, ludzie zaczynają szaleć, i to wszystko jest konieczne, aby doprowadzić do rozpadu struktur z tej planety. Bez równowagi wszystko zaczyna się rozpadać. I myślę, że wszyscy się zgadzacie, że nasza planeta wychodzi z równowagi i właśnie dlatego widzieliśmy, jak wszystko się rozpada.

Ostatecznie, i to, co zostało nam powiedziane w starożytnych tekstach i pismach, pole magnetyczne zniknie całkowicie na około trzy dni, wszyscy słyszeliśmy o " trzech dniach ciemności." 😉 To stanie się bardziej niż prawdopodobne tuż przed budową chaosu i poważną destabilizacją na tej planecie. Tak jak mówiłam od lat będzie naprawdę brzydko!

Za każdym razem, gdy człowiek podłącza się do wyższej sieci świadomości wibracyjnej, zwiększa to ten sygnał. Doprowadzi to do tego, że ludzie zaczną pamiętać i oddychać w pewien sposób, dzieci będą miały najmniejszy problem, im jesteś starszy, tym trudniej. Jest to ostatni czas podczas tego przesunięcia osi i interfejsu wymiarowego. Miejmy nadzieję, że tam nie zrobi się zbyt brzydko i szalenie. To stąd wszyscy słyszeliśmy, że Ohhhhh jak przerażające słowo " armagedon pochodzi z 😉
Nie, nie, nie, nie

Jeśli spojrzeć wstecz do starożytnych zapisów w 1400 roku w Ameryce Południowej, wszyscy zaczęli walczyć i walczyć ze sobą, ponieważ ich emocje wymknęły się spod kontroli.Więc miejmy nadzieję, że tym razem tak się nie stanie.

Wielu z was czytało cukiereczki Q... prawdopodobnie największą operację wojskową w historii tej planety i jej powodem jest doprowadzenie do ujawnienia w małych kroczkach, aby przygotować nas do tego przesunięcia osi, która zmieni absolutnie wszystko. Poza tym wielu z nas jest tutaj, aby wprowadzić tę falę świadomości wyższej częstotliwości ludzkości, która potrzebuje tego ostatecznego push - impulsu. 😊

Zwykle około 5-6 godzin przed tym ogromnym wymiarowym przesunięciem świadomości, która ma miejsce, która zazwyczaj jest związana z przesunięciem osi. Nikt nawet ET monitorujący postęp naszej planety naprawdę nie wie, czy zmiana świadomości nastąpi przed przesunięciem osi w trakcie lub po. Wierzę, że ci z ET, którzy bardzo intensywnie obserwują, mają nadzieję, że stanie się to jednocześnie. To gówniany strzał! Jesteśmy najwspanialszym show na Ziemi!

Zwykle to, co dzieje się przed, w trakcie lub po tym wymiarowym przesunięciu jest zjawiskiem wizualnym. To prawie na pewno stanie się wtedy, gdy doświadczymy , że 3 i 4 wymiar zaczynają się ze sobą stykać, a nasza świadomość zaczyna w pełni przechodzić w 4 wymiarową świadomość i trzecia wymiarowa świadomość zaczyna się cofać.

Kiedy to nastąpi syntetyczne materiały produkowane, które nie występują naturalnie na Ziemi zaczynają znikać. Pożegnaj się z wszystkimi tworzywami sztucznymi ! Nie znikną wszystkie na raz, zależnie z czego są zrobione. To podobno nastąpi w tym 5-6 godzinnym okresie.

Ponieważ te zmiany / zmiany osi zachodzą od milionów lat, dlatego nie widzimy syntetycznych pozostałości poprzednich cywilizacji, które były znacznie bardziej zaawansowane, niż my, bo to wszystko zniknęło. Widzimy tylko konstrukcje wykonane z kamienia, które wciąż pozostają.

Proces, kiedy materiały syntetyczne zaczynają znikać, jest wtedy, gdy ludzie, którzy nie rozumieją, co się dzieje, zaczną szaleć. Ale musisz zrozumieć i będzie to bardzo ważne, gdy ta zmiana rozpocznie się w najbezpieczniejszym miejscu, w kórym powinieneś być, to naturalna, a nie sztuczna struktura. Bądź na Ziemi, jeśli to możliwe. Właśnie dlatego poprzednie cywilizacje zbudowały ogromne miasta z kamienia i dlatego wciąż stoją. Przechodzą przez te zmiany wymiarowe i tam pozostają.
———————————————
Zmiana wymiaru

Część 2-Dzień oczyszczania

Dzień oczyszczania oznacza, że wszystko zostanie przywrócone do naturalnej równowagi. W Nowym Meksyku jest 1400 letnia struktura "Taos Pueblo" i zgodnie z prawem plemiennym nie dopuszcza się do jej wnętrza żadnych materiałów syntetycznych, ponieważ kiedy odbędzie się proces oczyszczania wiedzą, że wszystko po prostu zniknie. Tak jak mówiłam w części 1 wszystko z materiału syntetycznego zniknie.

Będzie inne możliwe zjawisko również w tym czasie, gdy wystąpi interfejs wymiarowy. Obiekty 4 wymiarowe mogą pojawić się w 3 wymiarowym świecie. Te obiekty wydają się nie pasować do innych kolorów, które widzieliśmy w naszym trzecim wymiarowym świecie, to zakłócą nasze umysły.

Wierzę, że ET, które monitorują ten proces Wniebowstąpienia pragną, aby ten interfejs był jak najbardziej stopniowy. Oznacza to, że podczas przechodzenia przez tę zmianę mówi się, że nie dotykamy ani nie patrzymy na żaden z tych obiektów, dotykać i patrzeć na te obiekty wciągnie Cię błyskawicznie i w w pełni do 4 wymiaru.

Jeśli jesteś spokojny i skoncentrowany będziesz mógł obejrzeć to wszystko przez niewielką ilość czasu.Jak tylko pole magnetyczne się załamie, twoje pole widzenia zniknie i znajdziesz się w czarnej pustce i trzeci wymiarowy świat zniknie dla ciebie.

Wielu zaśnie w trakcie tego procesu i zacznie marzyć podczas tego procesu, który ponoć potrwa od 3 do 4 dni. Tutaj dostajemy termin " Trzy dni ciemności." 😴💤

Kiedy ten proces ma miejsce nie przejmuj się niczym, to naturalny proces a strach sprawi Ci wiele kłopotów. Pamiętaj, że twoja zdolność manifestacji wzrośnie i nie chcesz przejawiać strachu w tym czasie.

Traktujemy ten proces jak na coś nowego, ale ten proces jest bardzo stary. Bardzo możliwe, że podczas tego procesu zapamiętasz, że już przez to przechodziłeś i to spowoduje spokój. To znaczy, że 4 wymiar zaczyna pojawiać się w Twoim postrzeganiu w postaci wyższych danych światła i wiemy, że Światło jest informacją, więc będzie to miało sens, że zaczniemy pamiętać jak nigdy wcześniej.

Odnajdziesz się w świecie jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś, ale tak naprawdę nie pamiętasz, bo nasze wspomnienia były wymazane tyle razy. To będzie zupełnie nowe miejsce wszystkie kolory, kształty i uczucie wszystkiego będą nowe.

To co się dzieje, to, wejście w zupełnie nowy świat , odrodzenie, ale po wejściu do tego 4 wymiarowego świata będziesz tego samego rozmiaru, co teraz... a nie dzieckiem.

Jest wiele rzeczy, które w podobny sposób przechodzą ze świata do świata i niektóre z tych podobieństw to Trójca Święta i Matka, Ojciec, Dziecko. Wchodząc w to zupełnie nowe miejsce, a nic nie zrozumiesz, przed Tobą staną dwie istoty "Mama & tata" i będą bardzo duże w porównaniu z Tobą około 10-15 stóp wzrostu. Jeden będzie mężczyzną, a drugi kobietą. Te dwie istoty łączą z Tobą więź i będą cię prowadzić i chronić podczas okresu pouczania, informowania, na tym świecie.

Te dwie istoty mają z Tobą związek nie tak jak relacje, które łączyłeś z matką i ojcem w trzecim wymiarowym świecie. Oni wiedzą kim naprawdę jesteś, wiedzą, że jesteś częścią Stwórcy i rozpoznają twoją boską naturę. Pojawisz się im tak jak teraz, ale najprawdopodobniej nagi, ponieważ żadna syntetyczna odzież nie przetrwa zmiany. Poczujesz intensywną miłość i znajomość wobec tych dwóch istot.

Twoja forma fizyczna może wydawać się być dokładnie taka sama, ale struktura atomowa zmieniła się diametralnie. To znaczy, że ciężka gęstość twojej struktury fizycznej 3 D zostanie przekształcona na energię. Jesteście we wczesnym procesie powrotu do Światła! 😊

Jest wielu nazywanych, ale niewiele jest wybranych scenariuszy...

Wersy z Biblii....
" będą dwie osoby leżące w łóżku, jedna zostanie zabrana."
" Potem na polu będzie dwóch mężczyzn; jeden zostanie zabrany, a drugi pozostawiony. Dwie kobiety będą mielić w młynie; jedna zostanie wzięta, a druga pozostawiona. " To znaczy, że możesz rozmawiać z niebiańskim w twarz i sadzić nasiona, ale wielu nie przeżyje tego procesu, przechodzisz sam przez ten proces. Znowu, jak mówi werset Biblii..." Pszenica i Plewy zostaną rozdzielone."
Więc jak mi poszło?
Kilka porad...
Noś zawsze bawełniane getry.
już możesz się pozbywać plastikowych naczyń..i urządzeń..butelek z wodą..
Pojemnik na wodę miedziany, na zupę- szklany
Miej przy sobie świeczkę i zapałki .
nie kupuj latarek i baterii...
nie kupuj nowego samochodu ,żadnej hybrydy.
przebywaj często wśród natury...
porozmawiaj z żywiołami.
przytul psa ,kota...i wyrzuć plastikową miskę...
Każdej Istocie powiedz : Kocham Cię.
Nie szukaj okularów i sztucznej szczęki....
nie używaj broni ,
nie idż na żadną wojenkę...


https://kochanezdrowie.blogspot.com/202 ... miaru.html
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 12 mar 2020, 23:43

Człowiek Nowej Ery - Wojciech Bajer - 13 Konwent Wiedzy Alternatywnej
12 mar 2020

https://www.youtube.com/watch?v=oyntXNKR3lo


niezaleznatelewizja

Człowiek Nowej Ery - Wojciech Bajer
13 Konwent Wiedzy Alternatywnej
Gdańsk 25-26 stycznia 2010r.
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 24 mar 2020, 17:38

SŁAWOMIR PIWOWARCZYK - CYWILIZACJA U PROGU WIELKIEJ PRZEMIANY

https://www.youtube.com/watch?v=XeXLmafgX8Y

Nadawane na żywo 2 godziny temu
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 31 mar 2020, 13:33

STRATEGIA WOLNYCH LUDZI WOBEC WIELKIEGO RESETU - otwarcie debaty


https://youtu.be/ww320PZGq7Y
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 kwie 2020, 13:30

Bitwa o Ziemię cz.1

https://youtu.be/GY_g4HnlvJM
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 kwie 2020, 15:20

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 02 kwie 2020, 16:37

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 04 kwie 2020, 14:00

Droga do Prawdy: Pilne przesłanie! 4 4 4 otwarcie Bramy Kosmicznej - skok kwantowy Ziemi

https://www.youtube.com/watch?v=kEQO8-4rU3Y

Opublikowany 3 kwi 2020
Beata Ohryzko w wykładzie z dnia 03.04.2020 omawia jak się przygotować do otwarcie Bramy Kosmicznej, koniunkcji Plutona z Jowiszem.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 04 kwie 2020, 15:38

0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 15 kwie 2020, 23:52

PIERWSZA CYWILIZACJA PRZEKAZAŁA KOSMICZNE WARTOŚCI PRAWA NATURALNEGO LUDZKOŚCI -SIEJA I RÓŻYCKI© VTV

https://www.youtube.com/watch?v=Pa9QSQix8Z0

Data premiery: 14 kwi 2020
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 26 kwie 2020, 14:18

Ta Planeta należy już do Światła - wywiad z Beatą Socha

https://youtu.be/msvpYxwAKIs
0 x


panta rhei

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 979
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 41
x 88
Podziękował: 2214 razy
Otrzymał podziękowanie: 2171 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » niedziela 26 kwie 2020, 15:00

0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 12339
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 865
x 275
Podziękował: 12057 razy
Otrzymał podziękowanie: 18475 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 10 maja 2020, 09:46

DWA UKŁADY SŁONECZNENa ten nasz życia moment to wszystko nie wygląda zbyt dobrze… ale czasy niesprawiedliwości, strachu i terroru dobiegają końca... dlatego bestia tak fika… lecz bez względu na to, co jeszcze podłego chce ludziom wymyślić, poniesie za to odpowiedzialność i nie chciałabym być na miejscu jej sługusów. To już zostało przewidziane dawno temu.

Dzisiaj już wiemy, że ta cała pandemia to fałszywa flaga. Utworzona przez globalistów… ale prawda i sprawiedliwość, ta prawdziwa zawsze na wierzch wypłynie i zawsze pracuje dla uczciwych ludzi. To my mali jesteśmy obecnie najbardziej dręczeni, toteż bądźmy spokojni, lecz miejmy oczy i uszy otworzone na wszystkie świata strony.

To czas, kiedy walczą między sobą duże ryby… my jesteśmy małymi rybkami, kartą przetargową, którą nieuczciwi ludzie manipulują dla własnych korzyści, ustawiają nas jako własne mury... jesteśmy taką tarczą, jak dzieci i kobiety na czołgach okupantów i to jest straszne do czego ci ludzie się posuwają. Ale my o tym wiemy i nie dajmy się użyć im do tych niecnych celów. Zobaczcie mimo wszystkiego boją się użyć wobec nas broni. Prowokują, zmuszają nas do dziwnych akcji, wiedzą, że jesteśmy tylko ludźmi i puszczają nam nerwy, toteż chcą sobie nami oczyścić teren z własnych bestwialstw i śmieci, które naprodukowali w celu zniszczenia tego świata.

Ale to nas chcą pociągnąć do odpowiedzialności, dlatego nas prowokują… lecz my to wiemy… ale i nie milczymy jak te małe rybki, które nie mają nic do powiedzenia… to my wpłyniemy do tego Wielkiego Oceanu. Świat musi poznać prawdę i prawdziwych sprawców całego tego zła i ich samych, ludobójców, morderców naszych dzieci i sprawców wszelkiego zła, muszą być rozliczeni. Dręczą nas od tysiącleci, muszą ponieść karę za swoje kłamstwa i manipulacje. “Dotąd dzban wodę nosi dopóki mu się ucho nie urwie”. Już wiele poznaliśmy prawd i ciężko jest nam je nieść, a będzie jeszcze więcej ujawnione i dla wielu ludzi będzie to potężny szok…

… bo niszczyciel zakasuje rękawy,
wie o tym nawet NASA, co najmniej od roku 1983, słyszeliśmy wielokrotnie o planecie Nibiru i wszystkich tych teoriach spiskowych krążących przy tym zjawisku?

NASA zna pojęcie podwójnego układu słonecznego i taki mamy czas. Dlatego nasza planeta obecnie chwieje się i trzęsie, ponieważ ten drugi układ słoneczny jest bardzo blisko nas. Od dawna słyszymy o dwóch słońcach na niebie, słyszymy o trzech dniach ciemności. Ten czas się zbliża i jest przewidywany na rok 2021. Taki układ na niebie ma szalony wpływ na naszą ewolucję.

Nie jestem ani astrologiem, ani fizykiem, ale wiem, że taki układ ma bezpośredni wpływ na całe nasze życie. Zmienia się na naszej planecie ilość światła, promieniowanie, tworzą się zupełnie nowe warunki, a nasza Ziemia ma taki kosmiczny układ, że najbliżej niej jest Alfa Centauri i co około 13 tysięcy lat na Ziemi, dzieje się coś wyjątkowego, coś ginie, coś nowego się rodzi i my obecnie jesteśmy w takim czasie. Jesteśmy jakby przesadzani na dwa zupełnie inne statki, które dryfują po wielkim oceanie, ale ich przeznaczenie jest zupełnie inne. I nie bez kozery Trump wyprowadził na morze dwa statki szpitalne - jeden ustawił na południu Ameryki a drugi na Zachodzie? Czy to taki przypadek?

Jak często się dzisiaj powtarza słowo “niewidzialny”
-niewidzialny wirus,
-niewidzialny wróg,
-niewidzialny teren,
-niewidzialne gwiazdy na niebie...
tzw. czarne i brązowe karły…

i któż to taki?
To nasz towarzysz, który pozostaje ukryty i od czasu do czasu zbliża się do naszej Ziemi, aby czynić tu swoje porządki… ale sam w sobie jest to twór bardziej nieudany. Gromadzi i formułuje cały odpad z macierzystej planety, dlatego jego rozmiary mogą być dużo większe niż tej macierzystej przestrzeni.

Obecnie te dwie przestrzenie zaczynają krążyć wokół siebie, tworząc jakby podwójny układ słoneczny, jedno jest odbiciem drugiego. Jaśniejszy jest układem pierwotnym, a drugi, czasami zupełnie zakryty, jest tym towarzyszącym, który okresowo oddala się i zbliża. Obecnie mamy fazę zbliżania, toteż mamy inną grawitację... i wszystko dla nas jest trudne. Nasze życie jest chwiejne, podwójne.Jeszcze przed nami, te od dawna zapowiadane 3 dni ciemności…
kiedy one właściwie mają być, czym one mają być, jak to wszystko ma się odbyć, kiedy będą się dziać dziwne rzeczy, trudno dokładnie przewidzieć?
To będzie czas zbierania nowego ziarna pod zasiew i wiem, że to będzie trudny czas… to czyste złote ziarno pójdzie do spichlerza, czyli do tej jaśniejszej przestrzeni, a plewy i kąkole pójdą do ognia… podobne przyciągnie podobne, takie to proste, a jednak skomplikowane.

Jeszcze raz piszę, nie jestem astrologiem ani fizykiem, żadnym naukowcem, mogę mylić terminy i różne pojęcia, ale wiem na pewno, że bardzo ważne będą dla nas wszystkich nasze osobiste wibracje. Tak ważna jest energia miłości, pokoju… akurat tego zagadnienia nie muszę już nikomu mocno tłumaczyć, większość ludzi budzi się i ci, co są w sercu czyści zostaną automatycznie przebudzeni, a ci, którzy tego jeszcze nie zrozumieją i opowiedzą się po drugiej stronie… nie mnie ich sądzić.

Większość ludzi już mówi językiem światła, a my dzieci Światła mamy tylko puścić w obieg miłość i pokój… ale bądźmy czujni i obecni by nas nikt nie zwiódł, nie pociągnął na swój biegun. Toteż pracują mocno negatywne bieguny, aby jak najwięcej pociągnąć za sobą, chcą za wszelką cenę zakłócić w nas boskie geny. Toteż nam wymyślili wirusa, aby nasza podróż została udaremniona. Głowa do góry, nasze boskie geny mają wyjątkową moc, są w stanie zniszczyć tego wirusa.

Nasz Wszechświat to podwójna spirala: wdechu i wydechu - zasada brania i dawania, czyli co dajesz, to otrzymujesz. I trzeba wiedzieć, że życie w naszym Uniwersum jest trójwymiarowe - to jest Wielkie Misterium - spiralna ścieżka ewolucji, która w zasadzie jest potrójna - nasz podwójny kod DNA + boski gen…
a twoje nowe życie rozpocznie się tak, jak przejdziesz ostatni odcinek tego ostatniego…
no właśnie, na który wejdziesz biegun... w taki popłyniesz świat.

Vancouver
9 May 2020

WIESŁAWA


https://www.vismaya-maitreya.pl/nowa_er ... eczne.html
1 x


panta rhei

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 16 maja 2020, 17:35

CZAS PRZEŁOMU - DUCHOWY WGLĄD W PRZYSZŁOŚĆ - rozmowa z Maanem

https://www.youtube.com/watch?v=t1lhULXD-mg

Nadawane na żywo 15 maj 2020
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 26 cze 2020, 23:03

Uniwersalne Prawa Galaktyczne Nowej Ziemi- Olga Puszczyńska
Nelly Radwanowska

https://www.youtube.com/watch?v=qV6qG0KSGp0

Nadawane na żywo 9 cze 2020
Uniwersalne Prawa Galaktyczne jak również wszystkie przekazane informacje sa oparte o wiedzę z różnych źródeł, zgłębianą i przekazywaną z pokolenia na pokolenie oraz od innych Istot.
Wszystkie są zgodne z naszą intuicją
0 xAwatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 6297
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 983
x 307
Podziękował: 11138 razy
Otrzymał podziękowanie: 11671 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: chanell » piątek 04 wrz 2020, 02:14

Nowa Ziemia - chyba nadszedł ten czas

W sprawie poniższych wykresów Dieter Broers jest pierwszym adresem na świecie od tych spraw. Jego opinia jest następująca:
"Physikalisch eigentlich unmöglich...., erinnert mich an den Zustand "Erde 2"
(fizycznie w zasadzie nie możliwe..., przypomina mi sytuację " Ziemia 2" )."
A więc " Nowa Ziemia" , "5D"...
Czyżby już? Dieter wspomniał też, że analogiczne pomiary oszalały we wszystkich
obserwatoriach na świecie.
Przypominam też wpis z wcześniejszym tekstem Dietera Broersa.
Dieter Broers to „człowiek - orkiestra”: biofizyk, wynalazca, autor ponad stu patentów naukowych oraz książek bestsellerów. Od ponad 40 lat budowniczy mostów między nauką i duchowością.
Zachęcam do przeczytania!

„Drodzy Przyjaciele
w związku z obecną sytuacją na świecie, coraz cześciej zadajemy pytania o możliwy finał tego fascynującego procesu. Jednym z możliwych źródeł odpowiedzi jest świat nauki. Dosyć popularna jest w tym kontekście teoria „podziału osi czasu”, która mówi, że rzeczywistość zostanie wkrótce rozszczepiona, aby przebiegać wzdłuż dwóch różnych wektorów. Już teraz zauważamy często,że nie wszyscy ludzie na tej planecie fizycznie żyją w tej samej rzeczywistości. Odbieramy życie i jego doświadczenia bardzo różnie, nawet jeśli dzielimy tę samą przestrzeń życiową. Czy słyszeliście o efekcie Mandeli? Efekt ten dotyczy diametralnie rożnych wspomnień i doświadczeń związanych z pewnymi wydarzeniami historycznymi. I tak, w pamięci sporej grupy osób istnieje silne przekonanie, że Mandela zmarł w więzieniu, podczas gdy inne części społeczeństwa mają krystalicznie czyste wspomnienia o jego zwolnieniu i o tym, że, został pierwszym czarnym prezydentem Południowej Afryki i zmarł dopiero w 2013 roku.
Tylko jeśli przyjmiemy, że wydarzenia te miały miejsce w dwóch oddzielnych światach równoległych, możemy przyjąć obie wersje jako prawdziwe. Coraz liczniejsza rzesza naukowców przewiduje, że w niedalekiej przyszłości nastąpi rozdzielenie na dwa światy, które będą coraz bardziej się od siebie oddalały. W którymś momencie mieszkańcy jednego z nich nie będą już mogli postrzegać świata drugiego. Każdy z nas, poprzez swój świadomy wybór będzie decydować o tym, który z nich uczyni swoją rzeczywistością.
Z pomocą w zrozumieniu tej koncepcji przychodzi fizyka kwantowa. Udowodniony wielokrotnie eksperymentalnie „efekt obserwatora” pozwala wyciągnąć jednoznaczny wniosek, że obserwator decyduje ostatecznie o przebiegu rzeczywistości i że nikt nigdy nie jest ofiarą sytuacji zewnętrznych.
Opisywałem to zjawisko we wszystkich moich książkach, zdając sobie sprawę, jak trudno jest naszym umysłom rozpoznać ten fakt i uświadomić sobie jego wpływ na naszą rzeczywistość. Ale teraz dotarliśmy do punktu , w którym wiedza ta stała się egzystencjalnie ważna.
Dla zrozumienia tej teorii bardzo pomocne bedą podstawowe informacje na temat zjawiska czasu, linii czasu oraz podróży w czasie.
Niezależnie od tego, czy wierzymy w podróże w czasie, czy nie, musimy zaakceptować, że jesteśmy już podróżnikami w czasie. Podróż w czasie „w przyszłość” jest oczywista dla wszystkich.
Ale podróże mogą się odbywać na wiele innych sposobów. Na najbardziej rzeczowym poziomie czas jest liniową zmianą pewnych zdarzeń lub stanów. Patrząc w ten sposób, ciągle podróżujemy. Warunkiem każdej zmiany jest to, co nazywamy czasem. Czas jest sekwencją kolejnych zdarzeń. Kiedy czytasz to zdanie, czas zmienia się w niewyobrażalnie szybkich sekwencjach. Według Maxa Plancka - założyciela fizyki kwantowej - istnieje najmniejsza jednostka czasu- nazwana jego imieniem- czas Plancka. W każdej części sekundy, niewyobrażalne ilości informacji przemieszczają się przez tak zwany eter. Ta wymiana informacji służy do utrzymania i rozwoju kosmicznej ewolucji.
Stała wymiana informacji nie ogranicza się tylko do poziomu fizycznego, poziomu ciała. Nasz umysł, myśli i emocje są również jako
podróżnicy w czasie stałymi dostawcami informacji. Z tej perspektywy jestesmy zarówno na poziomie fizycznym, jak i duchowym istotami podróżującymi w czasie. Dodatkowo wszyscy przemierzamy w niekończącej się podróży wraz z naszą Planetą niezmierzone przestrzenie naszej galaktyki.
A co z podróżami w czasie do innych światów? Wedlug coraz liczniejszej rzeszy fizyków poza naszą galaktyką istnieją tak zwane światy równoległe. Według tego modelu nasz wszechświat jest osadzony w niewyobrażalnie dużej liczbie innych wszechświatów. Powstaje trudne pytanie, na temat możliwości wycieczek w przyszłość lub w przeszłość. Choć może nam to wydawać się paradoksalne, w niektórych eksperymentach z fizyki kwantowej można było zmienić przeszłość. Jak to jest możliwe? Model MULTIŚWIATOWY daje nam odpowiedź na to pytanie. Zgodnie z nim istnieje prawie nieskończona liczba światów, w których zawarte są wszystkie wersje możliwych rzeczywistości.
Jednym z najbardziej znanych przedstawicieli modelu multiświatowego był Stephen Hawking. W swojej książce „The Great Draft” z 2010 r. napisał: „W rzeczywistości istnieje wiele wszechświatów z wieloma różnymi wersjami praw fizycznych.” Powstanie Modelu światów równoległych zawdzięczamy pewnej naukowej porażce. W żaden mianowicie sposób, pomimo kolosalnych wysiłków na przestrzeni dzięsiątków lat nie udało się stworzyć teorii pozwalającej ustalić fizycznych parametrów wszechświata - takich jak ilość ładunku elementarnego lub liczba wymiarów .
Grupa fizyków, do której należeli miedzy innymi David Deutsch, Max Tegmark, Brian Greene, Lisa Randall, rozszerzyli więc tak zwaną teorię superstrun do „teorii Multiświatów” , według której istnieje dziesięć do potęgi 500 równoległych wszechświatów. Ta liczba oznacza dla przeciętnego ludzkiego umysłu praktycznie nieskończoność. Pomyśl tylko: miliard to 10 do potęgi zaledwie 9.
Kwantowa interpretacja tej teorii brzmi w sposób następujący :”za każdym razem, gdy następuje załamanie fali (i dzieje się to przy każdej naszej decyzji, przy każdym wyborze), wszechświat dzieli się na równoległe wszechświaty. Profesor fizyki Max Tegmark komentuje w swojej książce „Our Mathematical Universe”: „Ta najprostsza matematycznie teoria kwantowa przewiduje istnienie równoległych wszechświatów, w których mają miejsce niezliczone warianty naszego życia”.
Drogi Przyjacielu,
czy faktycznie może dojść do rozdwojenia linii czasu i rozłamu między naszą znaną Ziemią a „Ziemią 2.0”? Czy takie wydarzenie byłoby w ogóle możliwe? Z punktu widzenia modelu wielu światów - jak najbardziej. Oczywiście dla naszego uwarunkowanego umysłu pomysł ten może wydawać się absurdalny i bezsensowny. Ale rewolucja ma miejsce również w naszym rozumieniu rzeczywistości. Rewolucja ta jest częścią ewolucji, ukazuje się jako radykalna zmiana istniejących warunków. Bez tych zmian nie byłoby prawdziwego postępu. Chaos i porządek idą w parze. „Nic nie może istnieć bez porządku. Nic nie może powstać bez chaosu - zauważył Albert Einstein.
Fizykochemik Ilya Prigogine otrzymał Nagrodę Nobla za odkrycie, że wszystkie systemy biologiczne mogą osiągnąć wyższy poziom rozwoju tylko w wyniku przejścia przez maximum chaosu. Bez wątpienia zbliżamy się obecnie do owego punktu i coraz więcej znaków zdaje się wskazywać na nadchodzący skok ewolucyjny.
W świecie , który wibruje i stale odnawia się w każdej sekundzie miliardy razy, wszystko jest zawsze nowe. Cząstki elementarne i ich układ są nieustannie odbudowywane ale zazwyczaj pozwalamy, aby opcje zmian i korzystnej odnowy pozostawały niewykorzystane. Świat widzialny wydaje się być trwały, ponieważ wciąż , w każdym ułamku sekundy jego możliwej odnowy ( w każdym „okienku transferowym”) powielamy nasze stare poglądy na jego temat i w ten sposób utrwalamy jego dotychczasowy kształt. Od lat wskazuję na ten ogólnie przyjęty, statyczny sposób myślenia. Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie o danej nam mocy Twórcy i aktywnie w sposób świadomy z niego korzystać. Pora wyłączyć umysł, wmawiający nam bez przerwy, że nie mamy na nic wpływu. To wymaga odejścia od przestarzałego sposobu myślenia oraz woli , aby świadomie na nowo zdefiniować świat takim, jakim jego sobie w sercu życzymy. Siłą naszych myśli możemy stworzyć wszystko,cokolwiek sobie wyobrazimy. Również Nową Ziemię. Chciałbym podkreślić, że znajdujemy się obecnie w końcowej fazie szeroko zakrojonych zmian. Większość z Was jest świadoma faktu, że okno umożliwiające tę zmianę zostało otwarte na krótko.
Jestem przekonany, że jeśli nie wykorzystamy tej wspaniałej szansy teraz, będziemy musieli powtórzyć klasę i obudzimy się wtedy w czyimś śnie.

Obrazek

Dieter Broers

Post został zamieszczony na FB w grupie Globalna Świadomość
https://www.facebook.com/groups/7834015 ... &ref=notif

Nie wiem jak dla was ale dla mnie wiadomość rewelacja ! Czuję to całą swoją osobą . Codziennie życie stawia mnie w różnych sytuacjach i mam wrażenie że już to przerabiałam . Deja vu to u mnie norma . Wiem ,mam przeczucie że istnieją światy równoległe i że żyję tam w innej rzeczywistości ,ponieważ ciągle ma wrażenie że już to robiłam . Bardzo chcę Nowej Ziemi ,lub jak kto woli Ziemi 2.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9219
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 387
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13264 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 04 wrz 2020, 22:39

To jednak bardzo skomplikowany temat. @Kiara miała tylko drobne wrzutki, niestety nie zdążyła tego rozwinąć.
Naukowcy widzą to "naukowo", czyli po swojemu, ale są ludzie którzy widzą, lub jasnowidzą jak to będzie wyglądało i mogą podróżować swoją świadomością zarówno w przyszłość, jak i w światy równoległe ziemi, czy też inne światy i wszechświaty, zarówno w medytacji, jak i "na żywca", czyli z wizją i informacjami na żywo w przytomnej świadomości. Takich ludzi jest coraz więcej, ale nie wszyscy się publikują.
Ogólnie w tym temacie napiszę tak: bez cienia wątpliwości żyjemy w tzw. czasach ostatecznych, choć nie jest to związane z jakąkolwiek wersją Apokalipsy. Zostało na ca 10 lat lub mniej, jak się postaramy do rozpoczęcia "złotego wieku", co w powyższym materiale nazwano Ziemią 2. Jesteśmy w tzw. okresie przejściowym, pełnym wstrząsów, aby obudzić, jak najwięcej ludzi. Ziemia zmienia klimat i wibracje i wszyscy, którzy chcą doczekać Ziemi 2, też muszą wyjść poza dotychczasową rzeczywistość, podnieść swoje wibracje, a przede wszystkim opowiedzieć się za tym, czy chcą żyć jak dotychczas w "wyścigu szczurów" czy też chcą doczekać nowego świata, bez wartości negatywnych, czyli mówiąc językiem religii, rodzaju raju, tylko z wysoką technologią.
Ziemia pozostanie ziemią, ale bez rabunkowej eksploatacji złóż i ze sprawiedliwym podziałem wszelkich dóbr.
Może do światów równoległych nawiążę w innym poście, gdy będę miał nieco czasu.
1 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 09 wrz 2020, 23:12

"NOWA ZIEMIA" - WIZJA PRZYSZŁOŚCI! - Kris rudolf © VTV
Premiera rozpoczęła się 2 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=ZbIq2lDwrXo
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 04 paź 2020, 19:07

DOKĄD ZMIERZA TEN ŚWIAT, DLACZEGO JESTEŚMY OKŁAMYWANI I ZNIEWALANI? - dr A. Kaczorowski, M. Gaś© VTV
Premiera rozpoczęła się 22 godziny temu

https://www.youtube.com/watch?v=tbxtrHjbnYk
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 31 paź 2020, 18:37

Jasnowidz Jak ratować ten świat Siostry Jasnowidzki
29 paź 2020

https://www.youtube.com/watch?v=aSZSnUQpyrA

Siostry Jasnowidzki
0 xAwatar użytkownika
janusz
Administrator
Posty: 14866
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 24
x 784
Podziękował: 28014 razy
Otrzymał podziękowanie: 22517 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 06 lis 2020, 23:16

Jakie będzie Nowe Niebo i Nowa Ziemia?
Biblijne przekazy... :o
"Oczekujemy jednak, według obietnicy, nowego nieba i nowej ziemi, w których będzie mieszkała sprawiedliwość".
2P 3, 13

Obrazek
Pytanie: Jakie będzie Nowe Niebo i Nowa Ziemia?

Odpowiedź: Wielu ludzi błędnie rozumie, jakie naprawdę jest Niebo. 21 - 22 rozdziały Apokalipsy ukazują nam nam szczegółowy obraz Nowego Nieba i Nowej Ziemi. Po czasach ostatecznych dzisiejsze Niebo i Ziemia zostaną zniszczone i zastąpione przez Nowe Niebo i Nową Ziemię. Wieczne miejsce zamieszkania ludzi wierzących to Nowa Ziemia. Nowa Ziemia to „ Niebo”, w którym spędzimy wieczność. To jest właśnie Nowa Ziemia, na której powstanie niebiańskie miasto, Nowe Jeruzalem. Będzie to na Nowej Ziemi, gdzie będą perłowe bramy i złote ulice.

Niebo – Nowa Ziemia – jest prawdziwym miejscem, gdzie będziemy mieszkali mając pełne chwały fizyczne ciała ( zobacz 1 List św. Pawła do Koryntian 15:35 - 58). Twierdzenie, że Niebo znajduje się „w chmurach” jest niebiblijne. Sądzenie, że będziemy „duchami pływającymi po Niebie” jest również niebiblijne. Niebo, w którym będą żyli wierzący, będzie nową i doskonałą planetą, na której będziemy mieszkali. Nowa Ziemia będzie wolna od grzechu, zła, chorób, cierpienia i śmierci. Będzie ona prawdopodobnie bardzo podobna do naszej dzisiejszej Ziemi, a być może nawet będzie stworzona z niej – ale nie będzie na niej przekleństwa grzechu.

A co z Nowymi Niebiosami? Ważne jest, byśmy pamiętali, że w starożytnym umyśle pojęcie „nieba” odnosiło się do nieba i przestrzeni kosmicznej, jak również do królestwa, w którym mieszka Bóg. Zatem kiedy Apokalipsa 21: 1 mówi o Nowych Niebiosach, prawdopodobnie wskazuje, że cały wszechświat będzie na nowo stworzony, powstanie więc Nowa Ziemia, nowe niebo, nowy kosmos. Wydaje się, że „Niebo” stworzone przez Boga zostanie również stworzone na nowo, aby dać wszystkiemu we wszechświecie „nowy początek”, zarówno fizyczny, jak i duchowy. Czy będziemy mogli wchodzić do Nowego Nieba w wieczności? Jest to możliwe... ale będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć! Obyśmy wszyscy pozwalali Słowu Bożemu, by kształtowało nasze zrozumienie tego, czym jest Niebo!
Ojcowie Kościoła również postawili sobie pytanie o przyszłość naszego świata. Niemal zgodnym chórem powtarzają, że nie będzie żadnego unicestwienia. Św. Hieronim, powołując się na słowa Psalmu: “Ty niegdyś założyłeś ziemię i niebo jest dziełem rąk Twoich” (Ps 102, 26), komentuje, że podstawą nowego stworzenia będzie to, co już istnieje. Boże dzieła są niezniszczalne. Tylko ich zewnętrzna powłoka ulegnie przetworzeniu. Przemianę świata porównuje do rozwoju człowieka: “Kiedy niemowlę staje się chłopcem, chłopiec młodzieńcem, młodzieniec dorosłym mężczyzną, w końcu starcem, cały czas mamy do czynienia z tą samą osoba, która przechodzi przez poszczególne etapy wzrostu”. Powtórne stworzenie nieba i ziemi będzie polegało raczej na płynnym, niż gwałtownym, przejściu od jego dawnej postaci do nowej. Potop nie zniszczył ziemi, lecz ją odnowił.

Również w przypadku “nieba i ziemi” Pismo św. tchnie nadzieją. “Nie wszystek umrę” – pisał Horacy. Nie wszystek świat obróci się w nicość. To, co stworzone będzie trwało, na podobieństwo człowieka, który uzyska nowe przebóstwione ciało. Przetrwają ludzkie dzieła miłości, ale również owoce twórczości, pracy, sztuki, muzyki, architektury. W przeciwnym wypadku byłyby one bez znaczenia. Gdyby wszystko miało bezpowrotnie przepaść, człowiek jedynie na niby uczestniczyłby we współstwarzaniu świata. A jednak ludzka twórczość jest darem Stwórcy. Dlatego nosi w sobie znamię nieskończoności. Zupełne unicestwienie to domena śmierci, a nie Boga. Jeśli w Chrystusie “zostało wszystko stworzone: i to, co w niebiosach, i to, co na ziemi i w Nim wszystko ma istnienie (Kol 1, 16-17), nie bójmy się, materia i ciało ma znaczenie. Jakie? Jedno jest pewne: nowe niebo i nowa ziemia wszystkich nas zaskoczy.

Czy nie jesteśmy już zmęczeni tym, co przyniósł grzech? Chorobą, śmiercią, przestępczością, stresem, smutkiem, znojem? Czas, aby stare rzeczy przeminęły. W ostatnim rozdziale Apokalipsy czytamy słowa: Przyjdź! A ten kto słyszy, niech powie: Przyjdź!" (Ap.22:17).
1 xcyberlight
Posty: 64
Rejestracja: niedziela 25 paź 2020, 19:26
x 7
x 5
Otrzymał podziękowanie: 32 razy

Re: Nowa Ziemia

Nieprzeczytany post autor: cyberlight » sobota 07 lis 2020, 09:35

Jak ruszy Nowa Ziemia to galaktyczni będą demontowali podziemne bazy Cabal, wyniki badań zachowają a w mediach pokażą ogrom eksperymentów na ludziach i istotach pozaziemskich, część utajnią ponieważ mogłyby zaszkodzić galaktycznym.

Ludzkie konstrukcje betonowe będą przetwarzane za pomocą jakiejś technologii w biopolimery, cała architektura zostanie tylko będzie ładniejsza i nowsza.
1 xODPOWIEDZ