Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czas Transformacji

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 17 cze 2013, 08:54

3D, 4D czy 5D :?:

Przybycie Ptaków 15.06.2013 Palące pytania. Część II. JESUS SANANDA

Obrazek




Część II z II


Rozmowa z JESUS SANANDA



Wstęp do rozmowy:

Chętnie chodzę pływać.
I dziś w fitness klubie, gdy się przebierałem podsłuchałem następujący dialog między dwojgiem ludzi którzy drwili sobie z pensji i premii pracowników austriackiego banku narodowego i on brzmiał następująco:

PIERWSZY: ty, on dostaje ileś tam tysięcy i to w dodatku siedemnaście razy w roku.

DRUGI: co? Siedemnaście razy?

PIERWSZY: tak, u nich tak jest.

DRUGI: no to nie można nic zrobić, jedno wiem jednak na pewno – w następnym życiu zostanę bankierem.

Nagle mnie olśniło, to znaczy – i teraz nawiązuję do naszej wczorajszej rozmowy – że każdy kto pozostaje w 3D jest dokładnie taki sam jak Ci którzy mają władzę, Ci którzy władają teraz 3D i nadal będą nim władać. Nie każdy ma okazję ku temu aby wyzyskać Ludzkość. Role ofiary i sprawcy zamieniają się miejscami aż jest się sytym tą powtarzającą się Grą. Czy mam rację?



JESUS SANANDA:
ja błogosławię Ludzkość. Jesteście satysfakcją dla Boga, nawet jeśli te rzeczy dzieją się inaczej niż pierwotnie były zaplanowane. Tak, faktycznie masz rację.


Wszyscy, bez wyjątku wszyscy Ludzie którzy pozostają w 3D mają uderzający niedobór w kompetencjach: emocjonalnej, socjalnej, humanitarnej i duchowej. Wspólnym dla nich jest to iż chcą dla siebie wykorzystać System, niezależnie od kosztów i niezależnie od tego kto za to zapłaci.
Jedni praktykują to w wielkim stylu, podczas gdy inni „pieką sobie małą pieczeń” przy czym chodzi tylko o to którą rolę się wybrało do doświadczenia. Raz jest się ofiarą, potem sprawcą, lecz bardzo często jednocześnie jest się obydwoma naraz.

Albowiem nawet najpotężniejszy tyran jest ofiarą – ofiarą swoich Decyzji i sprawiania Cierpienia przez co sam staje się więźniem tych Decyzji. Bo każdy taki czyn musi doświadczyć swojego wyrównania. Niczym mucha szarpiąca się w pajęczynie, która z każdym nowym ruchem zaplątuje się coraz bardziej – podobnie Ludzie służący własnym korzyściom zaplątują się w Karmie wymagającej wyrównania – nieważne kiedy.

To jest też przyczyną tego że w Świecie 3D, na tym Poziomie, Społeczeństwo właśnie tak wygląda. Jak tylko nowy „nosiciel nadziei” wkracza na scenę polityczną, zapomina on o wszystkich obietnicach które dał Ludziom jako ten „nie mający władzy” po to tylko aby się dobrze sprzedać. Wszystkie Istoty grające w 3D rolę ofiary pasują tak samo dobrze do „profilu sprawcy” i nie wchodzą w zaspokajanie tej potrzeby tylko z powodu niedoboru sposobności (*okazji).
I należy rozpoznać ten faktyczny stan, abyście w końcu mogli odejść od każdego współczucia i abyście zrozumieli jak wszystko współgra, jak jest logiczne i jak wszystko podległe jest potrzebie Człowieka za nowymi doświadczeniami.


JA:
czyli „okazja czyni złodzieja”?


JESUS SANANDA:
na Poziomie 3D jest to część Gry – tak.


JA:
zarejestrowałem wzrastająca bezwzględność wielu Ludzi.

Mnie samego to nie dotyka, dla mnie Ludzie są cały czas (prawie zawsze) uprzejmi – jednak jeśli obserwuję to widzę że Ludzie są bardziej zestresowani i wariują. Naturalnie zawsze istnieją wyjątki, lecz z mojego punktu widzenia ten trend idzie bezpośrednio w kierunku szaleństwa.


JESUS SANANDA:
powodem tego jest że obecnie działasz na wszystkich Poziomach i możesz doświadczać wszystkich Poziomów – od 3D do 5D. Pokazywane Ci są wszystkie wariacje, abyś mógł rozróżnić i rozgraniczyć. W ostatnich dniach był to przede wszystkim poziom 3D abyś mógł się wczuć, abyś mógł nabrać pewności i zakotwiczyć się w tym że wszystko ma swoją prawidłowość, bo również i ty masz się nie odwracać i nie cofać, nie masz się ani oglądać ani odczuwać smutku gdy przyjdzie dzień pożegnania.


JA:
tak, dziś w przebieralni i później w czasie pływania doświadczyłem wyraźnie jak Rozpoznanie zaczęło się zakotwiczać w mojej Świadomości Komórkowej. Wybór każdego człowieka jest święty. Tak właśnie jest.


JESUS SANANDA:
Tak właśnie i do tego nie można absolutnie nic więcej dodać.


JA:
dziś w nocy miałem znowu Sen że podróżuję, sen w którym cały czas przyjeżdżają i odjeżdżają pociągi. Śnię bardzo często o pociągach, podróżach, wyjazdach itp. Czy to ma związek z Przesuwaniem Światów?


JESUS SANANDA:
tak, ma związek z Przesuwaniem. I z faktem że wszystko ciągle się zmienia, że wszystko znajduje się podczas Przemiany, że rozkłady jazdy pociągów wciąż są zmieniane od nowa, że – można tak powiedzieć – panuje chaos i że mimo tego wszystkiego „łapie się” ten właściwy pociąg i dociera się do celu.

Ten Czas ma naprawdę coś w sobie.
Uziemiajcie się przez to że całkowicie świadomie wypełniać będziecie codzienne obowiązki – powtarzania o tym nigdy nie jest dość, dziś, tutaj i teraz.
Nie podnoście się jeszcze zanim nie zostaniecie do tego wezwani!

Nie podnoście się, teraz, ponieważ zostaniecie podniesieni.

Idźcie krok po kroku, nigdy dwa kroki na raz. Dziś jest to ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Krok po kroku i na stałym gruncie.


JA:
chętnie chciałbym Cię zapytać czy na nadchodzące Przełomy trzeba przygotować zapasy jedzenia, wody i innych środków?


JESUS SANANDA:
jeśli ma Was to uspokoić – to tak. Lecz nie jest to konieczne!
Dlaczego? Bo o wszystko jest zadbane.
W 5D nie istnieje myślenie związane z zapasami. „Mądre myślenie” jest na 3D albowiem to może decydować o Życiu i Śmierci i należy to do tego Poziomu.
To zachowanie zbędne jest w 5D ponieważ tam wszystko opływa w dostatek.

Również w czasie przejścia do 5D nie będzie Wam niczego brakować. Dlaczego i jak nie będzie tutaj bliżej opisywane, albowiem każdy kto podłączony jest pod Źródło Wszystkich Bytów może już przywołać tą Rzeczywistość na poziomie komórkowym.
Dla tych którzy pozostają w 3D zaopatrzenie w zapasy może mieć sens
- decyzja należy do każdego z osobna.


JA:
w Przesłaniach które otrzymałem w ostatnich dniach na temat rozszczepienia 3 Ziem wyłania się zawsze to że każdy Człowiek – pomimo tego że Decyzje faktycznie już zapadły – może do samego Końca zmienić zdanie, czyli nadal jeszcze możliwe są nowe Decyzje?


JESUS SANANDA:
aż do Końca, tak! Przy tym trzeba wiedzieć że My, Duchowe Poziomy Światła dajemy nasze zapowiedzi pod wpływem Potencjałów które stają się konkretne. One mogą się do pewnego stopnia zmienić ale nie mogą się nie wydarzyć. To znaczy że będzie miało miejsce wszystko to co ogłaszają Duchowe Poziomy Światła, nawet jeśli nadejdzie to inaczej lub się przesunie – tak jak pewnym jest że Słońce wschodzi na wschodzie a zachodzi na zachodzie – co tak przy okazji nie jest już żadną stałą albowiem również i ta Rzeczywistość już dawno się przesunęła i Wasi obserwatorzy nieboskłonu o tym wiedzą.

„Do samego Końca” oznacza iż jest to możliwym tylko z powodu Łaski Stwórcy.
Dla Boga wszystko jest możliwe, tak więc i to się wydarza. Zasadniczo do tego można ogłosić iż zarówno w kontekście ziemsko-globalnym jak i galaktycznym Decyzje już zapadły.
Wielki Łuk został naciągnięty i również małe szczegóły ukazują się wyraźnie – szczegóły na które zdecydowały się Światy. A więc można powiedzieć że Obwieszczenia ostatniego Czasu dotyczące Przemiany charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością i pojedynczy Człowiek do samego Końca otrzyma okazję do zawrócenia, tak, do samego Końca.



JA:
to jest przepiękne Przesłanie dla wszystkich!


JESUS SANANDA:
dla wszystkich którzy słyszą i przyjmują to Przesłanie.
Dla wszystkich którzy są świadomi jak wyjątkowym jest to Prezentem – i to dotyczy przede wszystkim Ludzi którzy pierwotnie chcieli zmienić na 4D a przez tą Łaskę podniosą się do 5D. Albowiem w 4D istnieje ku temu Potencjał, podczas gdy w 3D te przypadki są bardzo rzadkie nawet teraz, na Koniec Czasu i na początku nowej Super-Ziemi-3D.


JA:
Dziękuję Ci Jesus, teraz i mnie – jak i Ludziom którzy śledzą te wersy – ukazuje się całkowity obraz tych Procesów. Ja jestem wdzięczny że mogę przekazać to dalej i pomimo kontrowersyjności tych Przesłań oraz zbliżających się Wydarzeń nie czuję żadnego Lęku. Również i w moim osobistym otoczeniu – w rodzinie i w najbliższym kręgu przyjaciół Duszy nikt nie przeżywa Strachu.


JESUS SANANDA:
to jest konkretny znak tego że już dawno żyjecie i działacie POZA Poziomem 3D. Od pewnego punktu w rozwoju Istoty Strach należy do przeszłości – i nie ma go też od pewnego Poziomu Bytu. Dlatego też nie jesteście ani znaczący ani interesujący dla Gry która jest kontynuowana w 3D. Albowiem Ciemne Siły żywią się tylko Strachem i Człowiek który uwolnił się od Strachu jest dla nich nic nie wart i należy takiego Człowieka usunąć. To dzieje się teraz bez wpływu Ciemnych Sił. I tak są pozostawionymi samemu sobie aby grać dalej ich Grę.

Lecz Wy, którzy pokonaliście ten Strach, zostaniecie uwolnieni i jako wolni od tego Strachu zostaniecie wgrani w Nowe Światy i długo, długo po tym pojedynczo powrócicie na tą planetę która ponownie oddała się Ciemności i wybrała zejście w Ciemność.


JA:
słowo kluczowe dzisiejszej rozmowy?


JESUS SANANDA:
tak, patrząc z dzisiejszego punktu widzenia, wszystko zostało już powiedziane. Każdy człowiek ma teraz okazję by samemu zadecydować jak wyjdzie naprzeciw tej Przemianie – Karty zostały wyłożone na stół. Niektórzy łakomie je chwytają, inni odmawiają Gry a niektórzy nie zajęli nawet miejsca przy stole już dawno opuszczając Salon Gier.

Bóg jest wszechmocny i jego Łaska jest wszechobecna.

Królestwo Boga jest Twoim pełnoprawnym Spadkiem.
Przyjmij go, dopóki jest Ci on oferowany.
Przebudź się.


JESUS SANANDA




//Patrz również: 13.06.2013 Palące pytania. Część I. JESUS SANANDA – kliknij tutaj//


Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/06/16 ... s-sananda/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 18 cze 2013, 17:11

songo70 pisze:JESUS SANANDA

Najmocniej przepraszam ale chciałbym skorzystać i zapytać się szacownego czy ten Jesus Sa coś tam to dawny Jesus Chrystus tylko po transformacji 8-)
Zasadność tego pytania tłumaczy podobieństwo ,,nauk" jego do ,,nauk" przekazywanych np w telewizji trwam,
którą to oczywiście często oglądam :lol:
to pozdrawiam

PS
Jam jest Człowiek ....hm lubiący pifko :lol:
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 18 cze 2013, 17:42

Przebiśnieg pisze:
songo70 pisze:JESUS SANANDA

Najmocniej przepraszam ale chciałbym skorzystać i zapytać się szacownego czy ten Jesus Sa coś tam to dawny Jesus Chrystus tylko po transformacji 8-)
Zasadność tego pytania tłumaczy podobieństwo ,,nauk" jego do ,,nauk" przekazywanych np w telewizji trwam,
którą to oczywiście często oglądam :lol:
to pozdrawiam

PS
Jam jest Człowiek ....hm lubiący pifko :lol:



Chociaż nie pytana odpowiem Ci , nie Jezus Sananda nie ma nic wspólnego z historyczną postacią identyfikowaną pod imieniem Jezus. tamten by takich dyrdymałów ludziom nie wciskał , jest konkretny i mówi bardzo do rzeczy.
Ale przyznać trzeba iż Sananda niektóre rzeczy przekazuje prawdziwe, są to prawdy uniwersalne, których nie da się zmienić , bo są konsekwencją zachodzących zmian.

Jest wiele opcji wykorzystuje Jego imię jako własny szyld, który świetnie przyciąga naiwnych.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 18 cze 2013, 19:53

Przebiśnieg pisze:
songo70 pisze:JESUS SANANDA

Najmocniej przepraszam ale chciałbym skorzystać i zapytać się szacownego czy ten Jesus Sa coś tam to dawny Jesus Chrystus tylko po transformacji 8-)
Zasadność tego pytania tłumaczy podobieństwo ,,nauk" jego do ,,nauk" przekazywanych np w telewizji trwam,
którą to oczywiście często oglądam :lol:
to pozdrawiam

PS
Jam jest Człowiek ....hm lubiący pifko :lol:

..ciężko dzisiaj o dobry pseudonim artystyczny, ale to akurat nie meritum tematu
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Przebiśnieg
Posty: 1191
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 16:41
x 2
x 24
Podziękował: 786 razy
Otrzymał podziękowanie: 1314 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Przebiśnieg » wtorek 18 cze 2013, 19:56

Dziękuję szacowna bardzo za rozjaśnienie mroku mojej niewiedzy :D
Pozwolę też sobie jedno pifko za zdrowie szacownej wypić choć szczerze powiem że za zdrowie cytowanego tu Jesuska pić nie będę :lol:
to pozdrawiam :D
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 26 cze 2013, 10:22

Jun 25
Archanioł Michał: To jest podróż świadomości, najdrożsi.

Michał: To jest podróż świadomości, najdrożsi

Obrazek
Dziś będziemy mówić o paru rzeczach, których możecie się spodziewać w trakcie ciągu dalszego waszego procesu wzniesienia. Naszemu czanelerowi, a tym samym i nam, zadano pytanie: "A co z tymi, którzy są mentalnie niepełnosprawni, którzy przebywają w zakładach psychiatrycznych, z tymi którzy są starzy i nie chcą słuchać?" Wiele razy słyszeliśmy również pytania dotyczące dzieci, rodziców, psów, kotów i długiej listy innych istot. Prosimy was więc, abyście zrewidowali swoje pojmowanie tego, czym jest ten proces.

Puśćcie wolno swoje pomysły o przemieszczeniu się do jakiegoś innego świata ze snów, jakkolwiek miałoby to się odbyć, i o pozostawieniu innych poza sobą. Na wszystko i wszystkich w tym wszechświecie ma wpływ powstanie i ekspansja świadomości. Nie jest możliwe, aby na kogoś to nie wpłynęło.

Skoro już zostało to powiedziane, drodzy przyjaciele, wiedzcie, że każda osoba, każde zwierzę i każda inna istota jest na swoim miejscu wraz ze swoją przeszłością i przyszłością. Czy chcielibyście wybrać tę przyszłość za nich? Nawet wasz Stwórca pozwolił im zgłębiać wszechświat dzięki ich własnej wolnej woli. Czy moglibyście wyobrazić sobie większą mądrość?

Jako świadomość zbiorowa wybraliście spowolnienie swego wzniesienia po to, aby zabrać wszystkich w tę podróż. Jest to podróż świadomości, najdrożsi. I ta decyzja, ta wspaniała decyzja, którą wszyscy podjęliście, jest odpowiednikiem czegoś, co zwie się przyrzeczeniem boddhisattwy. Zrozumcie jednak, że światło, które w tej chwili przenika wasz świat, wznosi każdą komórkę, każdą cząsteczkę i każdy atom na swej drodze.

Nie jesteśmy ani teraz swoimi sobowtórami, ani nie będzie tak w przyszłości. Gdyby taki był cel, nie byłoby potrzeby istnienia nieskończonej liczby istot, które tworzą Jedno. Ponieważ te koncepcje są dla was ciut problematyczne, gdyż wciąż trzymacie się pewnych swoich ograniczeń, chcielibyśmy poprosić was o zapamiętanie tej jednej myśli i skupienie się na niej. Dokładnie każde z was jest częścią tej Jedności, i kiedy sami się wznosicie, wznosicie Wszystko.

To oznacza, że wasze wzniesienie pomaga wzniesieniu każdej istoty, o jakie pytaliście na początku tego przekazu. Być może nie będziecie w stanie ich przekonać. A w niektórych przypadkach nawet wam się uda z nimi porozumieć, ale będą to dokładnie ci, którym możecie pomóc w ich rozwoju, ponieważ nie jest możliwe, abyście nie wpłynęli na Wszystko. A zatem prosimy uwolnijcie wszelkie obawy i troski, i nauczcie się skupiać na swoim celu. Nauczcie się budować jasny obraz świata, którego życzycie sobie i innym.

Wasz wkład jest ceniony, cenny i pełen mocy. JESTEŚCIE współ-stwórcami. Wyobraźcie sobie, jeśli chcecie, że wasz Stwórca mówi: "Jesteś 'JAM JEST którym
JEST' ". Wyobraźcie to sobie, ponieważ jest to prawdą. A potem ceńcie siebie zgodnie z tym. My tak czynimy. Jak również i wasz Stwórca. Nauczcie się powstrzymywać od myślenia czy mówienia o sobie lub innych w sposób waspomniejszający. Istota, która stoi obok was, jak również i ta, która nosi wasze buty - one obie są zdumiewającymi istotami ze światła.

Kochamy was.
Dobrego dnia.


Przekazał Ron Head, 17 czerwca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/ ... -ron-head/

tłumaczenie: wikaM
http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Opublikowano 13 hours ago, autor: adept
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 26 cze 2013, 10:22

Jun 25
Archanioł Michał: To jest podróż świadomości, najdrożsi.

Michał: To jest podróż świadomości, najdrożsi

Obrazek
Dziś będziemy mówić o paru rzeczach, których możecie się spodziewać w trakcie ciągu dalszego waszego procesu wzniesienia. Naszemu czanelerowi, a tym samym i nam, zadano pytanie: "A co z tymi, którzy są mentalnie niepełnosprawni, którzy przebywają w zakładach psychiatrycznych, z tymi którzy są starzy i nie chcą słuchać?" Wiele razy słyszeliśmy również pytania dotyczące dzieci, rodziców, psów, kotów i długiej listy innych istot. Prosimy was więc, abyście zrewidowali swoje pojmowanie tego, czym jest ten proces.

Puśćcie wolno swoje pomysły o przemieszczeniu się do jakiegoś innego świata ze snów, jakkolwiek miałoby to się odbyć, i o pozostawieniu innych poza sobą. Na wszystko i wszystkich w tym wszechświecie ma wpływ powstanie i ekspansja świadomości. Nie jest możliwe, aby na kogoś to nie wpłynęło.

Skoro już zostało to powiedziane, drodzy przyjaciele, wiedzcie, że każda osoba, każde zwierzę i każda inna istota jest na swoim miejscu wraz ze swoją przeszłością i przyszłością. Czy chcielibyście wybrać tę przyszłość za nich? Nawet wasz Stwórca pozwolił im zgłębiać wszechświat dzięki ich własnej wolnej woli. Czy moglibyście wyobrazić sobie większą mądrość?

Jako świadomość zbiorowa wybraliście spowolnienie swego wzniesienia po to, aby zabrać wszystkich w tę podróż. Jest to podróż świadomości, najdrożsi. I ta decyzja, ta wspaniała decyzja, którą wszyscy podjęliście, jest odpowiednikiem czegoś, co zwie się przyrzeczeniem boddhisattwy. Zrozumcie jednak, że światło, które w tej chwili przenika wasz świat, wznosi każdą komórkę, każdą cząsteczkę i każdy atom na swej drodze.

Nie jesteśmy ani teraz swoimi sobowtórami, ani nie będzie tak w przyszłości. Gdyby taki był cel, nie byłoby potrzeby istnienia nieskończonej liczby istot, które tworzą Jedno. Ponieważ te koncepcje są dla was ciut problematyczne, gdyż wciąż trzymacie się pewnych swoich ograniczeń, chcielibyśmy poprosić was o zapamiętanie tej jednej myśli i skupienie się na niej. Dokładnie każde z was jest częścią tej Jedności, i kiedy sami się wznosicie, wznosicie Wszystko.

To oznacza, że wasze wzniesienie pomaga wzniesieniu każdej istoty, o jakie pytaliście na początku tego przekazu. Być może nie będziecie w stanie ich przekonać. A w niektórych przypadkach nawet wam się uda z nimi porozumieć, ale będą to dokładnie ci, którym możecie pomóc w ich rozwoju, ponieważ nie jest możliwe, abyście nie wpłynęli na Wszystko. A zatem prosimy uwolnijcie wszelkie obawy i troski, i nauczcie się skupiać na swoim celu. Nauczcie się budować jasny obraz świata, którego życzycie sobie i innym.

Wasz wkład jest ceniony, cenny i pełen mocy. JESTEŚCIE współ-stwórcami. Wyobraźcie sobie, jeśli chcecie, że wasz Stwórca mówi: "Jesteś 'JAM JEST którym
JEST' ". Wyobraźcie to sobie, ponieważ jest to prawdą. A potem ceńcie siebie zgodnie z tym. My tak czynimy. Jak również i wasz Stwórca. Nauczcie się powstrzymywać od myślenia czy mówienia o sobie lub innych w sposób waspomniejszający. Istota, która stoi obok was, jak również i ta, która nosi wasze buty - one obie są zdumiewającymi istotami ze światła.

Kochamy was.
Dobrego dnia.


Przekazał Ron Head, 17 czerwca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/ ... -ron-head/

tłumaczenie: wikaM
http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/
Opublikowano 13 hours ago, autor: adept
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 26 cze 2013, 16:16

Ten sam przekaz był wstawiony tutaj:
viewtopic.php?f=7&t=59&p=7753#p7630

Można sobie porównać interpretacje tłumaczy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 27 cze 2013, 08:33

Opublikowano 26 cze 2013

O zjawisku transformacji wiele się mówiło i nadal wiele się mówi. Wielkim bezdechem odbił się na umysłach ludzkich 21 grudzień 2012 -- niesamowite oczekiwania i niesamowity ich upadek. Czy aby na pewno nic się nie dzieje?

Mamy czerwiec 2013 roku, kończy się „czoło fali". Wszystkie „siły transformacji" kierowane były na poziom potencjałów, teraz czas, aby wypłynęły. Czy teraz należy się spodziewać „fajerwerków" ?

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 25 lip 2013, 11:57

22.07.2013 Rzadkie Powietrze. Archanioł JOPHIEL


22.07.2013 Rzadkie Powietrze. Archanioł JOPHIEL



Ukochani Ludzie,
moja Miłość jest wszechobecna, przysłowiowa i zawsze tutaj!
Nigdy nie wahajcie się mnie zawołać i ściągnąć do Waszej rzeczywistości. Albowiem to co jest dla Człowieka niemożliwe, dla Anioła z Niematerialnego Królestwa jest możliwe, tak jak dla nas Aniołów z Niematerialnych Królestw jest niemożliwym to, co możliwe jest dla Ludzi.


Wołajcie mnie a Ja szybko przybędę,
albowiem Wasze wołanie wprawia w Wibrację całe Tworzenie.


Czas stoi nieruchomo, zaczęło się czekanie na Sztorm i wiele Dusz Ludzkich przygotowuje się na to aby oddać swoje powłoki cielesne, aby odprowadzić je z powrotem do Ziemi by gdzie indziej, w innym miejscu przyjąć nowe Ciało lub całkowicie powrócić do Ducha.
To jest ciche przeczucie które ogarnęło Ludzi i oni czują że teraz będzie miało miejsce coś o niewyobrażalnej Jakości i że to musi się wydarzyć – bo ta Stara Gra Nikczemności stworzona przez Ciemne Siły powtarza się, aż staje się nie do zniesienia i nie ma żadnego „naturalnego” tego końca.


Ludzie – niezależnie od Poziomu ich Istoty – bardzo dokładnie rozpoznają że pomimo relatywnego spokoju w większej części tego Świata za Kulisami powstaje coś bardzo potężnego, co prawie niezauważalnie zmieni Życie całkowicie i że również całkowicie zmienią się Ludzie.
Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz, jednak szczególna uwaga jest teraz skupiona na wewnętrznym zasilaniu i oczyszczaniu Serc Ludzkich i Dusz Ludzkich, co powoduje że na zewnątrz sam z siebie pojawia się sukces i logiczne konsekwencje tego Procesu Transformacji. Dusze Ludzkie mają dokładną Wiedzę o tym że teraz kontynuowana jest Przemiana Światów która przyniesie ze sobą wyraźne zmiany.


Zostaną zaproponowane ostatnie kłamstwa i uczynione ostatnie zbrodnie aby Ci którzy uparcie wątpią, mogli się przebudzić. Ostatnie Dramaty rozwijają swoją moc, aby każdy mógł znaleźć się tam gdzie sam wybrał.


Na wyżej wibrujących Ziemiach 4D od kilku dni stworzona jest rzeczywistość w której kłamstwo już dłużej się nie utrzymuje i w którym odrzucona będzie każda ciemna i ociężała Zasada (*Pryncypium) . To jest kosmiczny, magnetyczny Proces który oddziałuje na Człowieka na poziomie komórkowym, co oznacza że budzi się całkowicie krystaliczna struktura ludzkiego DNA.
I doświadczą tego wszyscy którzy teraz to wybrali.


Dla Ciemnych Sił oznacza to że ich kłamstwa – jeszcze zanim całkowicie znikną – dostawać będą „coraz krótszych nóg”. To pośród nich wywołuje rozpacz i stymuluje do akcji pełnych paniki, do niekontrolowanego prowadzenia wojen, co przynosi ze sobą ich degradację do niższych Poziomów Ziem 4D. Na Świecie który się teraz podnosi nie ma już więcej miejsca dla tych którzy nie chcą się Podnieść jak i dla tych którzy poprzez manipulację Ducha i Ciała ukrywają Podniesienie przed swoim Rodzeństwem.
Powietrze jest rzadkie i to rzadkie powietrze nie służy tym Ludziom, którzy dotychczas utrzymywali się przy Życiu dzięki Strachowi Ludzi i którzy „dochrapali się” do roli Panów tego Świata poprzez ucisk Ludzkości. Zamknięte zostało źródło pożywienia Ciemnych Sił – oni będą musieli zająć nowe Poziomy Bytu.


Teraz dzieje się tak, że w ostatnim akcie rozpaczy Ciemne Moce rzucą kości na korzyść tych Podnoszących się – albowiem gdy nastąpią nowe spustoszenia, ŚWIATY ZOSTANĄ ROZDZIELONE. Wtedy zostanie osiągnięta krytyczna masa, bo Zło jest Energią która wyciąga Światło na jaw, bo Człowiek może rozpoznać Światło tylko z powodu Ciemności.


Jeszcze zanim nastąpi Czas w którym Światło nie będzie rzucać Cienia, nastąpi głęboka Ciemność i z niej powstanie punkt Światła na krańcu Horyzontu i ukaże się Światło na końcu Tunelu.
I tam oczekujemy tych Wojowników Światła, którzy byli i są gotowi spaść poprzez Kosmiczny Ogień Transformacji bezpośrednio w ramiona Stwórcy.
Zawołajcie mnie w Waszą obecność – Życie jest Wieczne, nawet jeśli przeszłość zagarnie na nowo wielu Ludzi.


Mądrzy Władcy przychodzą na Ziemię i prowadzą Ludzkość do Nowej Epoki ich Bytu – i każdy zajmuje w niej swoje miejsce które wyznaczone jest przez Stwórcę. W Godności i Radości, w Wdzięczności i Wiedzy że dokładnie to nowe miejsce wybrało się dla siebie w Bycie.
Jedna Podróż teraz się kończy, podczas gdy inna Podróż teraz się zaczyna. Decyzje zostały podjęte, Życie pozostaje Wiecznym, Świat zostanie zniszczony a jednak pozostanie, Serca Ludzkie powracają do Stwórcy i wielu mimo wszystko się zgubi na nowych Poziomach Czasu i Przestrzeni Bytu aby dzięki temu w ten sposób uczynić swój wkład we Wzrost wszystkich Żyć.


Dobroć, Miłość i Urok – w tych Jakościach Stwórca znajduje te Dzieci Ludzkie które teraz podnoszą się do Jego Światła.
o Tobie mowa, Ty jesteś nim,
Ja Jestem
ARCHANIOŁ JOPHIEL


W noc po Przekazie miałem następujący
Sen:
Bardzo dobry przyjaciel z mojego dzieciństwa powiedział mi że zmarł ktoś w naszym miejscu urodzenia, ktoś kogo dobrze znaliśmy i czy nie chciałbym przyjść na pogrzeb. Ja odpowiadam że nie mam czasu, lecz mimo tego próbuję przesunąć termin z tego dnia i wziąć udział w tym pogrzebie.
Przybywam na miejsce i moim skuterem wjeżdżam na stromą górę przypuszczając że ten pogrzeb będzie miał miejsce na górze, w wybudowanym tam kościele. Ten kościół położony jest bardzo wysoko, na granicy drzew i ja jestem zachwycony tym, że na moim skuterze tak lekko posuwam się do przodu, pod górę. Jest przyjazny, przyjemny letni dzień i na wysokości odczuwa się rzadkie powietrze.
Gdy docieram na szczyt widzę kościół lecz brak gości na pogrzebie. Nikogo nie mogę znaleźć, więc zjeżdżam z powrotem w dolinę i widzę że właśnie tam odbywa się pogrzeb i tam też zeszła się duża liczba ludzi. Gdy spoglądam
w ich oblicza, myślę sobie: oni są naprawdę brzydcy (szkaradni) i pozbawieni duszy (koniec snu).


Interpretacja:
Ten sen ponownie potwierdza rozdzielenie Światów. Pokazane jest jak niższe Poziomy (dolina) dźwigane są do grobu i wyraźnym jest że na szczycie nie można odnaleźć żadnych żałobników. Wyraźnym jest również że powietrze na wyżynach nie służy każdemu i masa ludzi dalej żyje w dolinach, zaś na wyżynach nie można znaleźć żadnego Człowieka o Jakości Energetycznej z dzieciństwa Jahna.
Energia Starego Świata w której miałem swój Początek dźwigana jest do grobu i egzystuje na innym Poziomie który nie ma ze mną nic wspólnego. Postrzeganie Ludzi bez Duszy i szpetnych, brzydkich pokazuje jak wyraźnie wyłaniają się różnice między Światami i to potwierdza wszystkie Przesłania które zostały dotychczas dane na ten temat przez Jahna. To, że Jahn przesuwa swój termin by wziąć w tym udział pokazuje że Ludzie od czasu do czasu potrzebują potwierdzenia tej nowej Prawdy na Ziemiach 4D, bo cały czas ucieka im to z ich codziennej Świadomości – zaledwie wyobrażenie o tym jest dla wielu niewyobrażalne i wyjątkowe.
Aż do rozdzielenia Światów i tak długo jak jest to potrzebne Ludzie którzy się podnoszą będą zaopatrywani w potwierdzenia z Wiedzą Duchowych Poziomów Światła na temat podanych już faktów, aby nastało zrozumienie i zaznajomienie z tym. Obchodzenia się z tą Prawdą należy się nauczyć i My czynimy przy tym wielkie kroki.
To, że skuter Jahna pokonuje każdą przeszkodę i funkcjonuje doskonale, z lekkością również w trudnym terenie wskazuje na to że Ci którzy się Podnoszą będą z łatwością i odpowiednimi środkami poruszać się do Światła, do Boga (szczyt z kościołem). Zaprawdę, Wy za sobą i pod sobą pozostawiacie niskie Poziomy i doliny. I gdy się odwrócicie, to niedługo stracicie wszystko z pola widzenia i zaprawdę wyruszycie do Nowych Rzeczywistości.
(Interpretacja zakończona, we współpracy z Jahnem, ASANA MAHATARI).


Epilog:
Podczas pisania tych wersów siedzę w nowym, super modnym lokalu w centrum Wiednia. Przede mną rozciąga się wieczorne życie wielkiego miasta. Po wykonanej pracy ludzie spędzają wolny czas, przepełnione lokale pełne są życia i gdy patrzę w ich oblicza, to praktycznie bez wyjątku widzę senny obraz „brzydkich, szkaradnych” i pozbawionych duszy ludzi. Inny świat który rozciąga się przede mną – mimo tego że jest żywy, to pozbawiony jest on prawdziwego życia. Świat który bardzo dobrze znam, jednak – również – i przede wszystkim im bardziej się mu przyglądam, wydaje się nieskończenie oddalonym i obcym.

mija kilka minut, już zapłaciłem, gdy dochodzą do mnie następujące słowa wypowiedziane przez kelnera: „
wszyscy Ci szkaradni Ludzie

6:44 PM


//Patrz również: 10.06.2013 3D, 4D, 5D. ASANA MAHATARI (Saint Germain) – kliknij tutaj//


Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA






Jak to dobrze ,że mamy takie przykłady . Możemy swoje doświadczenia porównać , uzupełniając swoją paletę doświadczeń. Nie chodzi o to czy jest to pozytywne czy wręcz zieje ciemnością. Mamy obraz i do tego komentarz .
Jak byś Istoto odebrała objaśnienie swoich snów....? takie upublicznione ?
Dla nas większości było by to obnażanie się.. i byłby strach przed tym co by powiedzieli ludzie ?
Nie mamy jeszcze tego nawyku .. mówienia prawdy i zrozumienia ,że i tak inni wiedzą o nas wiele.Jak zechcą.
To nasza droga do poznania siebie i zrozumienia . że we wszechświecie nie można nic ukryć- bo nie ma takiej potrzeby ... przyzwyczajajmy się do jawności i prawdy .
Dopiero na takim poziomie ,nikt nie będzie szperał bez powodu w prywatności drugiej osoby,bo i po co . Ale ta druga osoba wie ,że nic nie może ukryć .... zwłaszcza niskich wibracji .. malutki przekręcik ,malutkie kłamstewko .. bo ta pierwsza i każda inna osoba jest w stanie odebrać tą prawdziwą informację..
Mówienie prawdy na każdym roku ..dziś jest trudne i nie zawsze możliwe . .. ale nasz trening w dualności .. przyda się .. za jakiś czas. Jesteśmy mistrzami .. wiedzy o Dualności i więc nikt nam nie wmówi ...
bo znamy mechanizmy ... TO WIELKA LEKCJA .. mamy wiedzę ... teraz pora na zrozumienie ,że ta wiedza nie jest po to by szkodzić innym a chronić ....
ciekawe mamy czasy ....


Opublikowano 2 days ago, autor: adept

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... hanio.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 01 sie 2013, 14:13

28.07.2013 Więźniowie Matriksa. Część I. JESUS SANANDA






PROLOG


Ukochani Ludzie,
przybliżamy się do Czasu ostatniej Prawdy.
I ostatnia Prawda jest opisana tym, że ujawni się Wam faktyczna Natura Rzeczy.

Dlaczego istniała i istnieje taka dynamika w Procesach Podniesienia i Zejścia Światów?
Jak wszystko od siebie wzajemnie zależy, gdzie są linie połączeń i przez co się one rozdzielają? Dlaczego istniały i nadal istnieją przesunięcia i zmiany, co jest tym co trzyma Światy razem i jak to się dzieje że niekończącym się wydaje czekanie na Zbawienie dla tych którzy faktycznie są na to gotowi?

Tak, na to zostanie teraz udzielona odpowiedź albowiem zaprawdę: Ostatnia Prawda zostaje ujawniona gdy Człowiek i Świat są gotowi do opuszczenia tradycyjnej Drogi i wkroczenia na nowe, dotąd nieznane Szlaki.

Koniec Czasu, Koniec Gry, Koniec Świata i początek Nowej Rzeczywistości w Bogu.

Wy jesteście na to gotowi. W Wieczności

JESUS SANANDA


ROZMOWA

Ukochani Ludzie, witajcie w Życiu które się przed Wami rozpościera w nie kończącej się piękności. Jeszcze niewiele z tego jest widocznym, jeszcze ukrywa się przed Wami ten wielki Moment, jeszcze nic z tego co Was oczekuje nie wkroczyło w widzialny Świat. I to oznacza że oczekuje Was to Niewyobrażalne i że to przejdzie wiele Waszych najśmielszych wyobrażeń.

Teraz zacznijmy z Godziną Pytań i Odpowiedzi, Jahn.


JA:
od godzin wciąż od nowa wzbiera we mnie Obraz, że noszę wielką, ciemno-fioletową pelerynę, taką jak często w starych filmach noszą wysoko postawione osobistości lub też taką jak widzi się na rysunkach przedstawiających Mistrzów i zakrywam się nią ruchem prawej ręki, przy czym mówię do bliżej nieokreślonej liczby Ludzi:
„CHODŹCIE, MY WYRUSZAMY!”

I również już od kilku godzin pojawiają się w mojej głowie Słowa: „Więźniowie Matriksa”.


JESUS SANANDA:
Witajcie podczas Podróży do Domu, zaczęło się Wniebowstąpienie, otwierają się teraz Portale Światła i odbierają Ludzi gotowych do Podróży. To jest znaczna liczba Ludzi korzystająca z tej, aktualnej możliwości Podniesienia. Peleryna wskazuje na Ciało Świetliste, służy jako ochrona i jednocześnie jest środkiem lokomocji do Wyższych Wymiarów. To zarzucanie peleryny jest gestem sygnalizującym wymarsz: „Zostało uczynione, chodźcie, idziemy”. Ciemno-fioletowy kolor służy jako ochrona aby móc bez przeszkód przejść jeszcze nieuwolnione Światy Poziomów 4D. W całości ta scena ukazuje to że niebawem będzie się tutaj dziać, tu na wyższych Poziomach Hologramów 4D, albowiem fala zniszczenia dosięgnęła tych Poziomów.

„Być uwięzionym w Matriksie” jest Stanem którego doświadcza teraz wielu Wojowników Światła Pierwszej Godziny. Ich Podniesienie zostało ponownie opóźnione i tak doświadczają się sami jako Więźniowie na tym Świecie.

To co jeszcze wzmacnia to wrażenie to fakt że oni wiedzą że teraz te Wydarzenia nadchodzą i że praktycznie nie ma już nic do uczynienia, a mimo to te Wysokie Istoty znajdują się wciąż jeszcze w tym nieuwolnionym Matriksie Oddaleń, z dala od Duchowego Światła i z dala od Boga. To jest paradoks który objawi się Wam bardzo szybko bo Rzeczywistość zlikwiduje wszystkie wątpliwości i wszystkie Wasze starania zostaną wynagrodzone wielką niebiańską Radością. Podniesienie oznacza wyciągnięcie z tego jeszcze ociężałego Matriksa i podniesienie się ponad niego. I tak długo jak jest jeszcze coś do uczynienia, pojedynczy Wojownicy Światła Pierwszej Godziny pozostają wpleceni w ten jeszcze ociężały Matriks.

Co jest jeszcze do uczynienia?

Należy utrzymać określoną skalę Wibracji Światła aby mogło nastąpić Podniesienie. To oznacza że Kapitanowie tonących statków 4D wsiadają jako ostatni do szalup ratunkowych i tym samym Ci Wysocy Mistrzowie tego i wielu Światów, tego i wielu Poziomów zejdą jako OSTATNI z Poziomów Hologramu 4D na których są jeszcze obecni poprzez ich Świadomość lub też ich Części Duszy. Jednak koniec tej Służby jest już przewidziany (widoczny).


JA:
Teraz wielu Ludzi będzie wierzyć że ta wypowiedź dotyczy dokładnie ich, bo wielu Ludzi czuje się tutaj „uwięzionymi”. Tak jest jednak tylko dlatego, że nie uwolnili swoich Tematów a nie dlatego że osiągnęli Mistrzostwo w Wielkim Kosmicznym Planie i teraz gdy uczynione jest wszystko mogą się podnieść. Krótko mówiąc: wielu czuje się uwięzionymi jednak są oni wyłącznie Więźniami swoich własnych wyobrażeń i nieuwolnionych Wzorców – co nie ma nic wspólnego z niewolą jakiej doświadczają Mistrzowie pośród Ludzi. A więc o kim jest tutaj mowa?


JESUS SANANDA:
Faktycznie, na dzień dzisiejszy wygląda to tak że pośród Ludzi którzy w zasadzie udali się na duchowy Szlak pojawiły się pomyłki na olbrzymią skalę.

A więc kogo dotyczy to tutaj opisane?

To są Ci którzy odrobili swoje zadania domowe i którzy już od dawna pracują dla dobra Światła. To są Ci którzy w znacznym stopniu sami się wyklarowali, którzy uwolnili Temat po Temacie i przedarli się daleko poza horyzont własnych ograniczeń w myśleniu, czuciu i czynieniu. To są Ci którzy zbudowali Mosty Światła dla Ludzi, Ci którzy przynoszą dla Ludzi Schody Światła Nieba, to są Ci którzy wyczyścili ich Dom, oczyścili ich Dusze i wypolerowali ich Serce.

Kogo to nie dotyczy?

Tych którzy z czystej frustracji nie uporali się ze swoim Życiem i błagają o Podniesienie, to są Ci którzy nie chcą spojrzeć na ich własne niedomagania, na ich własną nieuwolnioną nienawiść, na ich własną nieuwolnioną zazdrość, nieuwolnioną chciwość i nadal jeszcze spojrzeć nie chcą! I to są Ci którzy widzą drzazgę w oku innego i strasznie się z tego powodu ekscytują, podczas gdy ignorują belkę w oku własnym tak jakby jej w ogóle nie było. Co muszą wytrzymywać Ci którzy przekazują dalej Przesłania Nieba? Co muszą znosić Ci Ludzie którzy budują Złote Schody dla Podniesienia a którzy są za to wyzywani i hańbieni? Co skłania Człowieka aby w listach, na forach i w rozmowach telefonicznych wyrażać swoją niechęć i brak zrozumienia dla niektórych Przesłań oraz nienawiść do nich?

Ja mówię Wam: to są te Dzieci Ludzkie które prawie wcale nie zaświeciły w siebie samych i nadal tego nie czynią.

Szybciej wejdzie do Nieba ten, który nie posiada żadnej Wiedzy o Podniesieniu lecz za to może wykazać się czystym i niewinnym Sercem niż Ci, którzy od podstaw zapoznani są ze wszystkimi wariantami Podniesienia, jednak chcą tego użyć jako drogę ucieczki wyłącznie z powodów jeszcze nierozwiązanych Tematów.

„Zostało uczynione” dotyczy tych Ludzi którzy wiedzą że są związani swoimi Zleceniami, tych Ludzi którzy doświadczają się sami w Wielkiej Kosmicznej Grze jako Wielcy, Nieskończeni i Wszechobecni, dotyczy tych Ludzi którzy wibrują w Miłości i tych którzy całej Ludzkości przynoszą Rzeczywistość ich Światła. Zasadniczo wiele predysponowanych duchowo Dzieci Ludzkich – takich które mogą się już same włączyć w Wyższe Wymiary i tam otrzymywać Przesłania – zaczyna ulegać zazdrości i oddawać się Nienawiści. Wielu z tych Ludzi odwiedzanych jest przez Ciemne Energie i są już dawno przez nie zamieszkali. Tak więc „channelingują” oni z tego właśnie poziomu w błędnej wierze że objawia się im Światło. I to są te Dzieci Ludzkie które chcą teraz „wejść w paradę” Wojownikom Świata Pierwszej Godziny poprzez to że z nich sobie drwią, posądzają o niewiedzę i pychę lub poprzez próby ich osłabiania za pośrednictwem nieuczciwych przesłań które nawet przez moment nie potrafią utrzymać pozoru Światła.

Klarowne Słowa to jedno, niejasne, zagmatwane zachowania aby osłabić Człowieka są czymś innym. Rozróżniajcie teraz, albowiem zaprawdę: to jest Przykazanie tej Godziny! Ezoteryczna dżungla pełna jest błędnych dróg i tylko Ci najlepsi, Ci najodważniejsi i najbardziej klarowni – to znaczy w sobie samych wytłumaczeni – Ludzie mogą przy tym utrzymać orientację i bezpiecznie dotrzeć do Celu.

Wielcy Mistrzowie są zawsze niezwyciężoną Jednością.
Czy „Mistrzowie w ludzkiej postaci” są niezwyciężoną Jednością?
Tak, Ci którzy zaprawdę nimi są. Jednak wielki zastęp tych którzy wierzą w to że osiągnęli Mistrzostwo, przy czym nawet nie dotknęli skraju tego Mistrzostwa, są między sobą nikczemni, podzieleni i prześcigają się niczym upadli bogowie o objęcie hegemonii na Ezoterycznej Scenie.

Prawdziwi Mistrzowie żegnają się teraz z tym Światem. Tak właśnie jest. I Ci którzy zostają odnajdą się ponownie w ich nierozwiązanych Tematach – aż również i te Dzieci Ludzkie pasować będą do butów które i dla nich są odpowiednie w niewidzialnym Świecie.


JA:
To jest dla wszystkich nad wyraz klarowne Przesłanie. Co ono może spowodować?


JESUS SANANDA:
Ono powoduje to że wielu Ludzi odwraca się od Przesłań jak i to że wielu Ludzi czuje się do nich przyciąganymi. Ci którzy nie pozostawiają na nim suchej nitki mogą teraz „z powodzeniem wysiąść” i wsiądą teraz Ci którzy czekali na tak klarowne Słowa przeżywając bezczelności świata ezoteryki.

Należy tych Ludzi tam odebrać, gdzie oni faktycznie stoją, a nie tam, gdzie sami uważają że stoją. I wielu wierzy że posiadają kwalifikacje poziomu zaawansowanego podczas gdy nie posiadają wymagań odpowiednich dla szkoły podstawowej ani nawet nie wnoszą potrzebnej wiedzy podstawowej i wymaganego zachowania.

Te Słowa mają Wami wstrząsnąć i objawić Wam miejsca załamania gdzie rozdzielają się teraz Duchy. Albowiem zaprawdę:
„Ten kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień!”

I grzechem jest gdy Ludzie obracają się przeciwko bliźnim którzy dają przykład czyniąc Dobre i pełne Światła, tylko po to aby osłabiać ich w ich Sile by samemu się przez to wzmocnić i w taki sposób wynieść się ponad nich. Grzechem jest gdy Ludzie są przeciwni Ludziom tylko po to by utrzymać swoją EGO-Grę i w obozie ezoterycznym ten grzech jest bardzo rozpowszechniony.

Bez grzechu są Ci którzy niewinni doszli do Królestwa Pokoju, bez grzechu są Ci którzy oddani są Bogu i służą Ludzkości aż do (końcowego) gwizdka. Bez grzechu są Ci którzy z nikim się nie porównują, którzy nie znają ani zazdrości ani chciwości, ani nienawiści, to są Ci którzy pozostają pełni Współczucia gdy Człowiek kroczy błędną drogą. I bez grzechu są Ci którzy wybaczają lecz mimo to uparcie pozostają przy tym by przez nikogo i przez nic nie dać się odciągnąć od Drogi do Światła.

Diabeł czyni swoją pracę i kładzie teraz Ludziom Świat do ich stóp, Wielu teraz upada bo zagłębiają się w te zwodnicze obietnice, albowiem ten Świat który proponowany jest Wam przez Diabła jest przemijający, jest Światem który odtąd pozostanie również w Czasie.

Moje królestwo nie jest z tego Świata!

Ten, kto widzi się jako Król tego Świata – już przegrał i przegrał Podniesienie. Ten kto urządził swoje Królestwo na innym Świecie, ten odniesie zwycięstwo, albowiem zaprawdę: nic nie jest bardziej zwodnicze jak zapłata Przemijania i nic nie jest bardziej przemijające jak Król z własnej łaski który chce uprzedzić swoją nominację przez Boga.


JA:
Zawsze gdy otrzymuję tak przekonujące Przesłania mam tą myśl: że to ponownie wywoła u Ludzi falę gniewu.


JESUS SANANDA:
Tak, bo tak właśnie jest i tak ma być. Dlatego te Przesłania są dawane wciąż od nowa. Aby Ludzie się PRZEBUDZILI lub mogli się od tego ODWRÓCIĆ. To dotyczy tak wielu Ludzi, tak wielu którzy rzucają kamieniami i którzy własne oczy „zabili deskami”.


JA:
Wracając do bycia „uwięzionym w Matriksie” – czy to znaczy że wszyscy Podnoszący się zostaną tak długo na miejscu aż zostaną wypełnione ich Zlecenia, nawet jeśli czują się niczym uwięzieni w Matriksie?


JESUS SANANDA:
Tak, aż indywidualne Zlecenia zostaną wypełnione. I Ci Ludzie mają potrzebę opuszczenia tej ociężałości, lecz nie ich pracy, rodzin, partnera i stanów które urządzają ich życie osobiste. Nie, albowiem Ci Ludzie są w całkowitym Pokoju z ich życiem osobistym, a nawet więcej, oni je kochają. Oni jedynie czują że ich praca na niżej wibrującym Świecie jest wykonana i że na nich czeka jedynie Niebo – i tak właśnie jest! Przy czym tracą czasem cierpliwość i orientację. To jest całkiem naturalne, albowiem ciśnienie które rośnie bezustannie gdy zbliża się nowa Fala Podniesienia jest dla tych Ludzi ogromne.


JA:
I Ci Ludzie którzy chcą uniknąć swoich Tematów, Ci pozostaną uwięzieni w tym Matriksie?


JESUS SANANDA:
Nie tylko to. Wielu zostanie wgranych w nowy Matriks, w taki który faktycznie odpowiada ich Wibracjom. Wielu Ludzi żyło dotychczas na koszt innych, to znaczy że oni żyli wibracyjnie ponad stan, przez to że czynili ciągłe energetyczne nadużycia. Rabunek Energii i Siły Życiowej jest wielką zbrodnią i wielu Pracowników Energetycznych wiedziało jak do tego użyć ich nieznaczących zdolności aby przywłaszczyć sobie Energie których nigdy nie otrzymaliby na bazie dobrowolności i których nie chcieli wykreować dla siebie samych z powodu wysiłku.

Każde osłabianie Człowieka przez Myśli, Słowa i Czyny wzmacnia własne Siły. Proszę, nie pomylcie teraz tutaj faktu że należy Rzeczy nazywać po imieniu. Tutaj należy ściśle rozróżniać te poziomy. Rabunek Energii oznacza zawsze że ktoś chce załatwić sobie dostęp do Ciebie. To otwarte nazwanie Rzeczy takimi jakie są ma miejsce zawsze w otwarty sposób, klarownie, bez ukrytych Intencji i bez fałszywego względu – ani na siebie samego ani na innych.

Rozróżniajcie te dwa poziomy a rozpoznacie to.

Jako następstwo oznacza to że wielu Ludzi zostanie teraz skonfrontowanych z ich myśleniem, ich mówieniem i ich czynieniem. Wiele zostało teraz złagodzone bo znaczna ilość Wysokich Mistrzów działała na różnych Hologramach Ziemi. Wraz z ich odwrotem (*wycofaniem się) zmienia się to w poważny sposób. I ostatecznie wielu Ludzi którzy obecnie żyją jeszcze na wyższych Poziomach Ziem 4D odnajdzie swój nowy Dom na niższych Poziomach 4D. Podsumowując:

Każdy Człowiek zostanie teraz połączony dokładnie z Rzeczywistością która wykazuje jego wzór wibracyjny.


JA:
To dla wielu będzie nieprawdopodobnym „Przebudzeniem”?


JESUS SANANDA:
Tak, tak jak nasza rozmowa przynosi Przebudzenie, tak i otoczenie w którym znajdzie się wielu Ludzi spowoduje Przebudzenie. „I to był mój wybór?” będzie się pytać wielu zdziwionych i zrezygnowanych. Co w wielu spowoduje totalne opuszczenie się w Ciemność a u innych – zupełnie odwrotnie – będzie to zachętą aby coś zmienić. O wszystko i o każdego jest zadbane, nawet jeśli nie każdy dostanie to co wierzył że mógł się domagać.


JA:
Wielu Ludzi będzie teraz bardzo niepewnych i będą się siebie pytać: co w tych Słowach mnie dotyczy?


JESUS SANANDA:
To jest pytanie które każdy powinien sobie postawić. Sprawdźcie to gruntownie. I Ja mówię Wam: każdy Człowiek zna odpowiedź, swoją odpowiedź na to pytanie. Miejcie odwagę aby jej sobie udzielić.


JA:
Teraz, ja czuję że ta rozmowa się kończy



JESUS SANANDA:
Tak właśnie jest. To jest dane.
W nadchodzących tygodniach przy wszystkim co będzie się dziać pozostańcie proszę w Pokoju i zawsze wiedzcie: Wam, tym którzy teraz staną się Królami Nieba i powracają do Królestw Boga nie może się nic stać. Nikt ani nic nie może Wam nic uczynić, pomimo tego że jeszcze na określony czas macie i powinniście brać udział w tym co się wydarza. A więc sprawdźcie Wasze indywidualne Zlecenia. Ten kto ma zostać odwołany – wie o tym, ten kto jeszcze jakiś czas ma pozostać – wie o tym, niewiedzącymi są tylko Ci którzy dotychczas ozdabiali się „cudzymi piórami”.

Ja Jestem JESUS SANANDA


Świat rozkwita, Życie które jest Wieczne ogarnia wyższe Królestwa tego Świata. Zostaniecie odłączeni od tego ociężałego Matriksa i z niego uwolnieni, albowiem zaprawdę:

Jak Bóg mógłby opuścić swoich przednich i najlepszych Wojowników w decydujących dla nich Godzinach?

W bezgranicznej Miłości jestem wszechobecny,
jako Człowiek pośród Ludzi.


JESUS SANANDA



//Patrz również: 24.05.2013 Nie dotykaj tego bloga. ASANA MAHATARI (Saint Germain) – kliknij tutaj//


Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

29.07.2013 Więźniowie Matriksa. Część II. JESUS SANANDA







CZĘŚĆ II z II
ROZMOWA z JESUSEM SANANDA oraz ARCHANIOŁEM JOPHIELEM


JA:
Zajmuje mnie myśl że w minionych dziesięcioleciach istniała niewiarygodna ilość duchowych wydarzeń. Masowo pojawiały się książki, oferowane były kursy, rozwijane metody uzdrawiania, aktywowane były siły samouzdrawiania itp. Te oferty cieszyły się i nadal cieszą ogromnym zainteresowaniem i wszystko to
- i tu nawiązuję do pytania – jest prawie nic nie warte?


JESUS SANANDA:
Ja Jestem Miłością i Życiem, Ja Jestem wśród Was, Ludzi aż do Końca Dni. Ukochany Jahn, Ukochani Ludzie, poświęćmy naszą uwagę temu pytaniu, bo tam gdzie jest zrozumienie, tam następuje Rozpoznanie.
Jest prawie nic nie warte?


Tak, można tak całkowicie stwierdzić. Dlaczego?

Albowiem bardzo wielu Ludzi stanęło w swoich Procesach lub z drugiej strony poddało się niezadowalającym metodom uzdrawiania które stworzyły jedynie nowe uzależnienia. Również wielu Ludzi wpadło w pułapkę EGO przez to że sami w sobie rozwinęli umiejętności uzdrawiania i uważali je jako swego rodzaju panaceum dla każdego i na wszystko lub wynieśli się przez to wysoko ponad wszystkich Ludzi.

Ludzie którzy kreują konkretne umiejętności i tylko nimi się definiują stają w miejscu, ulegają stagnacji i wpadają w pułapkę ich EGO. To jest dalece rozpowszechnione. Wtedy następuje to że wielu Ludzi jest po prostu zadowolonych z pochwał i mocy którą otrzymali przez te umiejętności. Oni po prostu nie chcą osiągnąć nic więcej. Również i tu następuje stagnacja, jeszcze zanim dojdzie do cofania się takiej Istoty w rozwoju.

Sednem jest że istnieje jedynie niewielu Ludzi którzy każdego dnia stawiają w Świetle swoje myślenie, mówienie i czynienie i każdego dnia są całkowicie świadomi że Decyzja o tym by podnieść się do Światła i osiągnąć Oświecenie musi być każdego dnia potwierdzana. Wielu Ludzi – ta większa część – przeszło z tych istniejących już Kościołów do nowych Gurus tego Czasu zachowując przy tym stare, nierozwiązane sposoby zachowań. Zamiast modlitw recytowane są teraz mantry, zamiast mszy i sum niedzielnych kreowane są teraz medytacje, zamiast przekonywania Ludzi do jednej Religii są oni teraz konfrontowani za każdym razem z aktualnymi połowicznymi rozpoznaniami. Jest to płaszcz którzy zmienił jedynie swój kolor a który nadal jeszcze zrobiony jest z tego samego materiału i w samym sobie pozostał niezmieniony.
Duchowy postęp mierzy się po tym jak bardzo się Człowiek zmienia, jak bardzo Człowiek wewnętrznie chce być zmieniony i jak bardzo to do siebie dopuszcza.

Każda zewnętrzna zmiana która nie wywodzi się z wewnętrznej Rewolucji niewarta jest tego by o niej wspomnieć.

Czy to kościelne kadzidło czy kadzidełka – tak długo jak Człowiek w swojej Istocie pozostaje niezmienny, tak długo nic nie zaszło. I tak jest w znacznym stopniu.
I dlatego trafnym powiedzeniem jest: „prawie nic nie warte”.


JA:
Czy to znaczy że gdyby Ludzie poszli dalej, to ta ezoteryczna pomoc miałaby jakiś sens?


JESUS SANANDA:
Tak, zapewne i tak też było to pierwotnie przewidziane. Ezoteryka miała zbudować most pomiędzy Czasem a Bezczasowym Bytem. Miała być mostem lecz nie samą Drogą. To zostało zasadniczo błędnie zrozumiane i błędnie zinterpretowane.


JA:
Co jest z tymi Ludźmi którzy się starają, którzy prowadzą Kręgi Światła, którzy sumiennie wczytują się w pełne Światła lektury tego Czasu i stosują to jak tylko najlepiej to potrafią w swoim Życiu codziennym? Co jest z tymi Ludźmi którzy bynajmniej świecą w samych siebie i jedynie z powodu braku kompetentnego prowadzenia nie posuwają się praktycznie do przodu?


JESUS SANANDA:
Wiedzcie iż każdy Człowiek otrzymuje Duchowe Prowadzenie które przyciąga do swojego Życia i takie na które zasługuje. Każdy kto całym Sercem tego szuka jest albo bezpośrednio prowadzony przez kompetentnego Mistrza tu na miejscu lub też bezpośrednio przez Niebo. Na tym polu istnieją tylko „Zwycięzcy”.

To co należy zrozumieć to fakt że każdy Człowiek przynosi do swojego Życia dokładnie to co zostało zadecydowane przez jego Duszę. I zrozumieć należy że to, co Człowiek mówi i to co chce osiągnąć niekoniecznie musi być zgodne z tym co chce głęboko w swoim Sercu. To są „dwie różne pary butów”. Jako przykład służy Wam dalece rozpowszechniony Wzorzec że wielu Ludzi skarży się na swoje Cierpienie, niezależnie od tego czy jest to Cierpienie cielesne, czy niedostatek finansowy lub niedobór jakiegokolwiek rodzaju – głośne proklamowanie Cierpienia jest wciąż jeszcze szeroko rozpowszechnione. Pomimo tego że pośród adeptów Ezoteryki bardzo często istnieją pozory że oni potrafią się z tym obchodzić w o wiele bardziej dojrzały sposób i że potrafią uniknąć Cierpienia, to jest dokładnie odwrotnie i jest to szeroko rozpowszechnione. Na pozór tak, faktycznie jednak nie.

A więc spróbujcie teraz zabrać Człowiekowi jego Cierpienie. Spróbujcie, zróbcie przykładową próbę a zobaczycie że praktycznie wcale nie będziecie za to miłowani. Przemyślcie to, wielu Ludzi definiuje się na podstawie ilości Cierpienia które – jak zgubnie wierzą – zostało im dane przez Stwórcę.

U niewielu Ludzi zachodzi to świadomie, jednak u wielu jest to bardzo głęboko zakotwiczone bo wiele Żyć w katolickim lub religijnym światku jest jeszcze nieuwolnionych. Powiedzcie Ludziom co muszą zmienić w ich myśleniu, mówieniu i czynieniu by uwolnić się od Cierpienia a zbierzecie zdziwione – w najlepszym wypadku – spojrzenia całkowicie pozbawione zrozumienia.


JA:
Tak, Ja mogę to całkowicie potwierdzić. Kilka lat temu, gdy byłem kelnerem w wiedeńskiej kawiarni jeden z bywalców był w odwiedzinach u SAI BABA w Indiach i powrócił z Ashramu „z podniesionymi wibracjami”, rozmawialiśmy o tym i rozmawialiśmy o Cierpieniu, bo również SAI BABA przez kilka lat przyjmował do siebie wiele Cierpienia tego Świata i to manifestowało się również poprzez jego Ciało. Rozmawialiśmy również o ukrzyżowaniu JESUSA. Gdy powiedziałem mu że ono nigdy nie miało miejsca i wskazałem mu na książkę „Biografia JESUSA. Część I” ten mężczyzna stał się prawie wściekły i powiedział: „
tego nie dam sobie zabrać”.


JESUS SANANDA:
Tak, to jest to sedno. Zastygłe wewnętrzne Obrazy, wyobrażenia, sposoby i Wzorce myślenia które nie chcą być puszczone są przeszkodą na Drodze do Światła. I ruch „New Age” jest ich pełen. Tak, ten punkt jest jeszcze zbyt często zapominany gdy ma następować prawidłowa ocena obecnych Wydarzeń. A więc nigdy o tym nie zapominajcie – Ludzie tak chcą i dzieje się odpowiednio do tego.


JA:
Akurat uczyniłem bardzo interesującą obserwację. Po pływaniu poszedłem jeszcze do sauny. Przeważnie jestem tam całkowicie sam, bo w tym czasie praktycznie nikogo tam nie ma. Dziś przyłączył się do mnie młody mężczyzna. Od razu zaczął angażować mnie w rozmowę. Nie było to bezpośrednio nieprzyjemne, lecz dla mnie przeszkadzające, bo gdy tam jestem chcę mieć swój spokój. Ten mężczyzna użył poufale słowa „Ty”, pomimo tego że się nie znaliśmy. Na pytanie – które nie jest tu istotne – udzieliłem mu odpowiedzi i nagle zaczął on ze mną rozmawiać na „Pan”.


JESUS SANANDA:
To pokazuje jak zachowuje się Wibracja. Gdy tylko Człowiek trafia na wyższe wibracje staje mu się to nieświadomie świadomym i on zmienia swoje zachowanie. Mniej chodzi tu o Słowa, lecz bardziej chodzi o otaczającą Ludzi Wibrację na którą się oni justują jeśli są przynajmniej trochę świadomi. To na poziomie globalnym – i dlatego została Ci wgrana ta Scena – pokazuje że od teraz wszyscy Ludzie którzy wibrują niżej niż Ludzie podnoszący się do wyższych Królestw 5 Wymiaru i ponad ten Wymiar zachowywać się będą inaczej i bardziej stosownie gdy będą stać bezpośrednio przed Wami. Do tego potrzebne jest bezpośrednie fizyczne spotkanie bo Wasze Pole Wibracji bezpośrednio oddziałuje na Pole Wibracji Waszych bliźnich.

Wiedzcie że: wielu Ludzi nigdy by nie osądzało czy zniesławiało Wojowników Światła Pierwszej Godziny gdyby stanęli oni bezpośrednio przed nimi. Tak jak i wtedy, w czasach Jerusalem gdy mnie zaaresztowano i ja powiedziałem jedynie te Słowa: „to Ja Jestem”, tak i dziś dzieje się to ponownie że Ludzie upadają przed Wami ze świadomością że napotykają tutaj inną Wibrację.

„To Ja Jestem” jest hasłem rozpoznawczym tego Czasu, więcej nic nie potrzebujecie, więcej nic nie potrzeba. To oznacza że jesteście chronieni ponad wszystkie miary bo chroni Was Wasza własna Wibracja.


JA:
Co będzie dalej w tej wielkiej Grze?


JESUS SANANDA:
Wydarzy się to, co musi się teraz wydarzyć.


ARCHANIOŁ JOPHIEL:
Ukochani Ludzie, tak dzieje się teraz ze Światem i z Wami! To się wydarza.
My, Archanioły stoimy z Mistrzami Wniebowstąpionymi u kołyski Nowego Świata. I My stoimy na Liniach Czasu zatopionych Światów aby tam przedsięwziąć ostatnie Zarządzenia by Ludzie w odległym Czasie mogli się przebudzić. W tych dniach kończymy naszą pracę i zaczynamy się CAŁKOWICIE wycofywać z niższych Ziem 4D. Tam zaczyna się rozszerzać wielka Ciemność i Ludzie zaczynają się godzić z tym czego doświadczają. Cykle Inkarnacyjne dla większości Ludzi obliczane są w niewielu latach bo zniewolona Ludzkość wyposażona w Znak Zwierzęcia (chipy. JJK) będzie w dowolny sposób zabierana z Życia do Śmierci jeśli wyda się to stosownym dla panującej kasty. I w tych dniach w ten Cykl Inkarnacyjny będą wgrywani Ludzie którzy go wybrali.

Przebudzenie jest również dla nich przeznaczonym, lecz w czasie który leży w bardzo dalekiej przyszłości. Poza tym przygotowujemy się teraz do Wydarzeń na wyżej wibrujących Hologramach 4D. Pomimo tego że My z Duchowych Królestw Światła zapoznani jesteśmy ze wszystkimi Potencjałami, to również i My zostaliśmy zaskoczeni wyborem wielu Ludzi który to wybór „za pięć dwunasta” został jeszcze zmieniony. Teraz musimy się na to wyjustować i podjąć wszystkie decyzje abyście mogli szybko i bez uszczerbku przybyć do Mieszkań które przygotował dla Was Stwórca.


JA:
Widzę teraz Obraz jak przed tygodniem jechałem pociągiem z moim ukochanym synem NOAH. Nie kolejką wąskotorową którą znają już Czytelnicy, lecz prawdziwym dużym pociągiem austriackich kolei państwowych. W prawie pustym wagonie wielka i tłusta mucha nie miała nic innego do robienia jak tylko usiąść na naszym oknie i cały czas, przez całą 30 min. podróż nas obserwować. Nie można było jej za nic przepędzić.


ARCHANIOŁ JOPHIEL:
Teraz dochodzimy do Klucza i do końca tej rozmowy. Mucha wskazuje na TERAZ. Pozostańcie zakotwiczeni w TERAZ. Nie łamcie sobie głów jak to będzie, jak może być, kiedy będzie i przez co może coś być. Ta wskazówka dotyczy wszystkich Ludzi którzy są w czasie Procesu Podniesienia lecz nie są bezpośrednio podłączeni do Wiedzy o pojedynczych krokach. Liczba Ludzi którzy otrzymują o tym Wiedzę jest przewidywalna i wystarczy że Ci Ludzie Wam to przekażą. Wy jednak nie macie sobie nigdy łamać głowy detalami, lecz przyjąć tą Wiedzę i ODŁOŻYĆ oraz wycentrować się w TERAZ. To co było wczoraj już dawno minęło, to co będzie jutro jest oddalone daleko – to co jest TERAZ, jest Rzeczywistością.

Mucha jest również padlinożercą, co wskazuje na to że na niższych Poziomach 4D zaczęło się wielkie Wymieranie i że Ciemne Moce żywią się Energią Ludzi i wysysają ich aż do kości na co wskazuje tłustość tej muchy. Niekoniecznie jest to piękny Obraz, jest to jednak najnowszy stan faktyczny, abyście wraz z tym byli świadomi rozmiaru tych wypaczeń i abyście tak długo jak jesteście jeszcze osiągalni dla tych Wydarzeń pozostali trzeźwi/czujni.


Ukochani Ludzie,

To Czas Podniesienia do Światła i wejścia w Wasze Serce, w Waszą Boską Rzeczywistość.

Wszyscy Podnoszący się wycofali bądź rozpuścili swoje ucieleśnienia na niższych Poziomach Ziem 4D. U wielu wywołało to dużą żałobę i depresję i fakt że wiele Waszego Rodzeństwa oddało się teraz nowym Cyklom Inkarnacyjnym w Karmie, uczyniło resztę. Minął czas smutku bo zaczął się czas Radości. Radości z powodu Waszego przybycia do Światła i z powodu przybycia tego Świata do wyższych Królestw Tworzenia. Pozostańcie czujnymi Świadkami tych Godzin, pozostańcie świadomymi Aktorami tych Dni, pozostańcie pełnymi oddania Towarzyszami Ludzkości do Światła w tych tygodniach i w nadchodzących miesiącach pozostańcie ZAWSZE zakotwiczeni w TERAZ.

To TERAZ jest rozwiązaniem jeśli chce się zrozumieć równoczesność wszystkich Żyć i nieskończoność Hologramów. Rozwińcie Waszą Świadomość odpowiednio do tego, jesteście do tego upoważnieni i do tego wezwani.

My Jesteśmy Jednym we Wszystkim
i zostają teraz zniesione ostatnie Oddzielenia.

Jak bardzo Was kochamy,

ARCHANIOŁ JOPHIEL



Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 23 sie 2013, 08:30

Newsletter, czwartek, 22 sierpnia 2013
Zorra / ojciec rzekł Bóg ...

Obrazek

"Jestem pełen zachwytu, że książę Reginald ujrzał światło! Kiedy zadzwonił do wszystkich swoich" sług ", to zmieni świat i uwolni wszystkich, którzy są w niewoli tych wszystkich ciemnych podmiotów ... psychiczne okręgi zostaną opróżnione .. . "
Matka / Ojciec Bóg Show
Środa, 21 sierpnia
Tak, to były Zorra- Ojca / Boga dramatyczne słowa podczas zamknięcia przekazu środowej nocy radiowej posłuchać możesz (kliknij na niebieski link powyżej).

Całe show było niepodobne do niczego, jak kiedykolwiek słyszałam ...faktycznie, zapowiadając wydarzenie ... jutro ... które będzie stanowić kres czarnej kabały i początku naszej wolności! Sprawdź czas, dzisiaj, aby usłyszeć to wezwanie. Sprawdź czas tego wieczoru do udziału wszystkich, którzy pomagają w tym uzdrowieniu planety ... gromadzenie tysięcy ciemnych podmiotów i eskortujących ich do światła ... dołączyło prawdopodobnie miliony Lightworkers, którzy odpowiedzieli na wezwanie ... dwa duże Arcturian statki-matki, jeden przy

Mothershipkażdym biegunie ...cztery statki Arcturian lecznicze stacjonujących wokół równika z wszystkimi twoimi uzdrowicieliami genialny ... Sananda ... St Germain ... Matka / Ojciec Bóg ...Anioły ... wszystkie Wspomagające Archanioły Gabriela i jego bliźniaczy płomień, Lucyfer, wraz ze wszystkimi aniołami nowych od Kathryn leczącymi. A teraz, drodzy książę Reginald, jak on usłyszał brzmienie trąby Gabrielle, w czwartek wieczorem na 20:00 od Wschodu, i wzywa wszystkie pozostałe ciemne podmioty ,"Dzisiaj jest dla nich stresujący dzień ... dzień decyzji ..." Wybierz Światło, lub zginiesz. "- Jest nas miliony -. Jutro, ponowię połączenie ... I będzie pożyczona trąba Gabrielle postaram się nadrobić zła jakie uczyniłem -.. sprowadzę każdy ciemny podmiot do Światła i przyjmą ich Gabrielle i jej bliźniaczy płomień, Lucyfer, otrzymają te dusze Światło jest.. świt ... ". Powołanie do Przeznaczenia" Jutro przekażę wezwanie na 8:. na południu Europy All słuchać będą ,usłyszą Wszystkie dusze ktore były zapisane , ciemności dobiegły końca "... ~ Książę Reginald Jest tak wiele do tego wezwania. Posłuchaj nagrania środowej nocy rozmowy i bądź gotowy do części czwartkowej rozmowy historycznej. To nabrało rozpędu milionów Lightworkers ...pochodzących z każdego .zakątka Ziemi..
do udziału w uwolnieniu Planety Ziemi!

Obrazek

Jest ważne wydarzenie,to dzieje na Ziemi w ten dzień 21 sierpnia 2013 roku. Możecie nie być tego świadomi, ale to nie czyni was ani trochę mniej tych zmian historycznych. Dziś jest dzień, że wszystkie ciemne Podmioty, które zostały i ukrywały się wewnątrz ludzkich gospodarzy otrzymały polecenie powiedzieliśmy, że muszą opuścić teraz, i tu, że muszą wybrać albo poddać się i iść do Światła, lub poddać się rozpuszczaniu z powrotem do puli molekuł, jest to wymagane przez Prime Creatora. Nie będzie żadnych wyjątków......

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... etter.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 23 sie 2013, 10:15

Całość przekazy Sanandy, o eliminowaniu ciemnych Pdmiotów, którego niewielkie fragmenty są powyżej - znajdziecie tu: http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=10&t=652&p=8673#p8673
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 23 sie 2013, 12:28

..szykuje się ciekawa jesień- obecny prezes Rezerwy Federalnej, Ben Bernanke, ma ustąpić ze stanowiska z końcem sierpnia, a papież prowadzi rewolucje w swojej firmie.. :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 23 sie 2013, 13:43

Tych rezygnacji prestiżowych osób w USA z końcem sierpnia jest sporo więcej.
Szkoda, że nikt się nie pokusił o zrobienie bardziej kompletnej listy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 17 wrz 2013, 19:46

Tym razem przekaz Arkturian, przez Marilyn Rafaelle jest w zasadzie zapisem instruktażowo - poglądowym, tego, co ma w tytule. Jak zwykle w przesłaniu tej grupy trudno byłoby się do czegoś "przyczepić". Jak to oni sami mówią, jest to "kawał dobrej roboty". Być może dla tych, już "wyewoluowanych" nie będzie tu nic nowego, bo Arkturianie mówią tu w zakresie dość podstawowym, jednak dla nowych czytelników jest to pozycja, powiedziałbym, obowiązkowa. Jest też kilka ciekawostek, więc przeczytanie tego, przez zaawansowanych nie będzie stratą czasu.
Chciałbym jednocześnie zwrócić waszą uwagę na nazewnictwo, celowo i świadomie używają słów "ewolucja duchowa" zamiast kilku innych określeń, które znamy.


ARKTURIANIE – Duchowa Ewolucja

Pozdrowienia, drodzy od Grupy Arkturian.

Wszystko przebiega dobrze w ewolucji waszego świata. Światło o nowych i wyższych częstotliwościach jest obecnie wlewane, wzmacniając waszą zdolność widzenia poprzez bieżące wydarzenia i ponowną ocenę waszych priorytetów na nowe i wyższe sposoby. Robicie kawał dobrej roboty. Kiedy dusza decyduje się duchowo rozwijać, to Wyższe Ja tej osoby jest wtedy włączone, aby przyciągać do niej wszystkie niezbędne duchowe lekcje, do których jej świadomość indywidualna jest gotowa.

Pozwalanie sobie słuchać i kierować się intuicją jest krokiem, którego większość z was nie podjęłaby nawet kilka lat temu. Sprawdź, kim byłeś, 1, 5, a nawet 10 lat wstecz, a zobaczysz, jak twoje przekonania i rozumienie prawdy się zmieniło.

Możesz pomyśleć : "To jest po prostu doświadczenie i wiek". Nie, to jest rozwój, drodzy, bo wiele osób, które były na Ziemi dawno, ale zdecydowali się nadal żyć zamknięci w samodzielnie wykonanych pudełkach nieświadomości, odmawiają nawet nieco zerknąć. Samo-sprawdzenie siebie zademonstruje jak się rozwijasz ( przez intencje ) w nową świadomość, nawet nie wiedząc o tym.

Świat często ma ignoranckie pojęcia, co jest duchowym przebudzeniem - wyobrażając sobie to jako słup jasnego światła, któremu towarzyszy nagła, potężna energia, zwalająca kogoś na ziemię, a następnie się budzi. To jest coś z baśni i żywotów "świętych" – a nie rzeczywistość.

Duchowa ewolucja jest stopniowo rozwijającym się procesem, gdyż nieprzygotowane ciało fizyczne nie może przetrwać intensywnego poboru wyższych częstotliwości – nie będzie ono w stanie ich wchłonąć. Głębokie doświadczenia, które niektórzy rzeczywiście mogą mieć, są owocem osiągniętego stanu świadomości - ciężkiej pracy w poprzednich wcieleniach.

Duchowa ewolucja zaczyna się poczuciem niezadowolenia - te rzeczy, które kiedyś wydawały się ważne i kochane, po prostu już nie rezonują w ten sam sposób. To z kolei prowadzi do intelektualnego dążenia do wiedzy, częstego zastanawiania się i ponownej egzaminacji własnego systemu wierzeń, i zainteresowaniem i udziałem w jakichkolwiek ćwiczeniach i czytaniu książek, które rezonują ze nowymi zainteresowaniami studenta. Zajęcia mogą składać się z proste badania Biblii czy metafizyki ( co jest konieczne, aby przyciągnąć poszukiwacza do jego kolejnego poziomu ).

Ta faza jest zazwyczaj bardzo intensywna - grupy mogą łączyć się z podobnie myślącymi ludźmi dla dyskusji i każda dotychczas nieznana idea wydaje się nowa i ekscytująca. Po jakimś okresie czasu jest konieczne ( inaczej z każdej jednostki ), student przesunie się ponownie na nowy poziom i zaczyna zdawać sobie sprawę, że musi integrować to, czego się nauczył, i tak zaczyna praktyki, takie jak medytacja i pracę z metafizycznymi narzędziami, takimi jak kryształy, oleje itp. Dźwięk.

Zaczyna rozpoznawać i uwalniać jakiekolwiek błędne pojęcia i przekonania, które mogą wciąż go wstrzymywać i zaczyna żyć nowymi i wyższymi sposobami, które odkrył. Najpierw trening i zmiany mogą być zmaganiem, gdyż stare nawyki mają tendencję do powolnego i trudnego umierania. On wciąż jeszcze interpretację prawdę w jedyny sposób, który zna w tej chwili – na poziomie trzeciego wymiaru - i tak zaczyna praktykować idee Uniwersalnej Miłości w sposób "ręce z daleka". Z czasem służba miłości staje się jego stanem świadomości i on ciężko pracuje, aby naprawiać błędy, które widzi.

Dobrym przykładem na to, jak świadomość się rozwija jest zbadać prosty temat jak uczciwość. W tym momencie większość z was nie będzie nawet rozważała kradzieży komuś. Jednak w przeszłych żywotach, kradzież była uznana za prawo, i była jedynym sposobem na przetrwanie. Widzicie, uczciwość to jest po prostu aspekt osiągniętej świadomości Jedności, nawet jeśli świadomie nie rozumiecie tego.

Metafizyka jest zwykle tak daleko, jak większość wybierze ewolucję w ciągu jednego życia, ale obecne czasy są tak potężne energetycznie, że wielu zdecydowało się przejść przez wszelkie pozostałe etapy ich ewolucji i przejść do następnego i najgłębszego poziomu duchowej świadomości - mistycyzmu. W mistycznym stanie świadomości nie ma nic, co wymaga naprawy lub zmiany, bo przychodzi zrozumienie, że JA WŁAŚNIE JESTEM. Ewolucja teraz staje się coraz bardziej pogłębiającą podróżą do świadomości, co to znaczy: JA JESTEM.

Cała prawda, zawarta w ramach JA JESTEM będzie i musi w końcu być waszym stanem świadomości, ponieważ jest to tym, kim i czym naprawdę jesteście. Uwolnienia i oczyszczenia starej energii fizycznej, emocjonalnej i psychicznej są intensywne w tej chwili, bo wybraliście, aby przejść do wyżej wymiarowych energii i nie możecie zabrać niższych ze sobą.

Chcemy pomówić o tym, jaki ta nowa fala energii ma wpływ na myślenie wielu w odniesieniu do Syrii. Tyle Wasza przeszłość i teraźniejszość dotyczy słów "oko za oko" - ze Starego Testamentu z chrześcijańskiej Biblii. Mistrz Jezus, około 2000 lat temu, przyniósł "nowy" testament i nauczał ludzi prawd o tym nowym testamencie. Jednak wielu jeszcze wybiera przestrzeganie często błędnie przetłumaczonych nauk Starego Testamentu ( a także błędnej wykładni nauk wielu innych religii ), nawet gdy głośno deklarują się "chrześcijanami".

W przeszłości, władza, przemoc i dominacja były dopuszczalnym rozwiązaniem między różniącymi się krajami... wojna. Jak widzieliście, większość ludzi już nie rezonuje z rozwiązaniami, które zawierają wojny i przemoc. Ludzie zaczynają budzić się do zrozumienia, że zbyt długo byli świadkami jednej bezowocnej wojny po drugiej, zainicjowanej przez tych, którzy chcieli wzbogacić się w jakiś sposób, bez względu na tych, którzy faktycznie walczyli pod płaszczykiem wolności i bezpieczeństwa.

Ludzkość budzi się, drodzy, i to jest, jak to wygląda. Świat odkrywa, że on już dłużej nie rezonuje z pomysłami zrodzonymi w energiach reprezentujących dualizm i oddzielenie niezależnie od tego jak te pomysły są promowane - Wy ewoluowaliście. Tak to działa i często potrzeba wiele odwagi, aby wyjść (przed szereg) i być oddzielonym, ale zawsze pamiętajcie - nigdy nie jesteście sami.

Wysyłajcie Bezwarunkowe Światło do tych ludzi i miejsc, które cierpią. Aktywujcie przepływ transmutacyjnej energii fioletowego płomienia i wiedzcie absolutnie, że – JA JESTEM dyktatorem, JA JESTEM prezesem nieoświeconych i samolubnych korporacji, JA JESTEM sprawcą, a ci wszyscy, zdecydowali się żyć cieniem i w cieniu. Wasze rozpoznanie wrodzonej Boskości innych, nawet jeśli oni nie pomagają, aby ich obudzić, jeśli nie są oni w żaden sposób podatni, a nawet wtedy, gdy oni nie chcą, pomaga podnieść świat.

Wiele doświadczeń, które pojawiają się na zewnątrz, jako przerażające dla niektórych osób lub grup, są w rzeczywistości doświadczeniami wybranymi na poziomie duszy przez te osoby lub grupy, w celu doprowadzenia do ostatecznego zamknięcia jakiegoś długu karmicznego, a w tym samym czasie, służenia światu poprzez sprowadzenie większej świadomości z nadzieją zmiany jakiegoś rodzaju. Możecie to zaobserwować, co dzieje się w odniesieniu do przemocy seksualnej i lekceważenia wobec kobiet w ogóle. Dużo tego było dozwolone pod znakiem tradycji i było uznawane za dopuszczalne zachowanie. Jednak pogląd świata - nawet w wielu "nie wyewoluowanych społeczeństwach" - już nie toleruje się tych nieoświeconych zachowań i domaga się zmiany.

Bądźcie łagodni dla siebie, drodzy, spędzajcie czas na łonie natury, spędzajcie czas po cichu we własnej ciszy, i wiedzcie, że podróż jest dobrze zaawansowana. Gdy ktoś decyduje się rozwijać, nie ma nic, co musicie zrobić. Waszym zadaniem jest BYĆ. Nadchodzi czas, gdy główne i często bolesne oczyszczania są kończone i możecie zacząć żyć, przesuwać się, i BYĆ, w cichej świadomości i zaufaniu Miłości i Radości.

Podejmijcie intencję, że od teraz wybieracie, że wasze duchowe lekcje przychodzą łatwo i lekko. Intencja dźwiga ciężar waszej mocy twórczej jako Boskich Istot Światła o ludzkich doświadczeniach za zasłoną zapomnienia.

Żyjcie - Kochajcie - Bądźcie

Jesteśmy Grupą Arkturian.

Channeler: Marilyn Raffaele
15 września 2013
http://www.onenessofall.com
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 17 wrz 2013, 23:19

Wysyłajcie Bezwarunkowe Światło do tych ludzi i miejsc, które cierpią. Aktywujcie przepływ transmutacyjnej energii fioletowego płomienia


Bynajmniej to jedno zdanie identyfikuje bezbłędnie grupę Arkturian, najpierw piękna opowieść o rozwoju, o roli energii,słupa jasnego światła, które jest najsilniejsze i najbardziej czyste oraz doskonałe! Bo tak jest w rzeczywistości, nikt nie dokonuje wybielenia w fioletowej wodzie, bo co najwyżej ufarbuje się na fioletowo!

I na koniec , aktywujcie przepływ fioletowego płomienia.... czyli nie wychodźcie poza wibracje fioletu! :lol: :twisted: a może otwórzcie szerzej oczy i czytajcie miedzy wierszami , nie dajcie się zwodzić " nawijaniem makaronu na uszy..." ;) :D
Jest to kolejny przykład wykorzystywania prawdziwych informacji z intencją manipulowania świadomością ludzką nimi. Zatem czytajmy z wielka uwaga, zrozumieniem i nie dajmy się zwodzić pięknym słówka.... bo takich naciągaczy w rożnych maskach jest coraz więcej.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 24 wrz 2013, 17:45

ciekawy tekst o znanych i nie/znanych "fałszywych prorokach"..

20.09.2013 Pod fałszywą flagą. ASANA MAHATARI (Saint Germain)






Sen (pierwsza Sekwencja)
Całkiem zwyczajny dzień, do momentu gdy wszystko obraca się w chaos. Koniec Świata i nic nie jest już takim jakie było. Dziś ponownie śnię ten Sen, po tym jak przed kilkoma dniami wydawało się że jestem „uwięziony” w tym Obrazie. Jednak dziś gdy dochodzę do punktu w którym zaczyna się scenariusz Końca Świata opieram się przed dalszym śnieniem i budzę się. Gdy ponownie zasypiam Sen jest kontynuowany i zaczyna się dokładnie tam gdzie go opuściłem i ja znów się mu opieram. Teraz ten Sen przybiera znośną „wersję” (koniec snu).


Ukochani Ludzie!

Nie do zniesienia jest to co można ujrzeć, to co teraz ma miejsce i ten sen to ukazuje. Ukazuje to że sam Człowiek trzyma w swoim ręku zmiany które może dać Życiu i Wydarzeniom. „W samym środku Gry” można – można tak powiedzieć – wysiąść jeśli posiada się tą zdolność i tą Świadomość, a mimo tego bardzo niewielu Ludzi uczyni z nich pożytek.

Bez minimum Świadomości nie może zostać wywołane Przebudzenie i ten Sen odzwierciedla to, ponieważ w drugiej Sekwencji Snu



Sen (druga Sekwencja)


ja jestem na Czytaniu Światła już po tym jak Ziemia została zniszczona.
W małym pomieszczeniu (jest to moje mieszkanie) jedno przy drugim cisną się Ludzie z całego Świata. Zaczyna się Czytanie Światła i niektórzy głośno dyskutują o drodze dojazdu – podczas gdy Czytanie Światła już dawno jest w toku. Ja muszę interweniować i wezwać Ludzi do zamknięcia ust (koniec snu).



Ludzie nadal nie zrozumieli o co chodzi.


Nawet po tych wielkich Wydarzeniach oni nie wiedzą jak maja się zachować gdy natrafiają na świetlistą Wibrację Nieba (Czytanie Światła). To oznacza że jest to nad wyraz otrzeźwiające dla Człowieka który się podnosi i trudne do stwierdzenia dla nas, z Duchowych Królestw. Ta sytuacja nie była oczekiwana aż na taką skalę, bo pierwotnie wiele Parametrów wskazywało na zasadniczo inne zachowanie i na inne Decyzje Ludzi.


Dlatego minie wiele Epok w Czasie zanim Ci Ludzie będą mogli się przebudzić i przebudzą się. Można powiedzieć iż nie jest to nowością, jednak potwierdza to aktualną Jakość Podniesienia.


Teraz dodaję do protokołu co następuje:

Obecnie przeprowadzane są operacje „fałszywej flagi”.
Na wyższych Hologramach 4D Ciemne Moce podjęły próbę wprowadzenia Ludzi w błąd, przede wszystkim Ludzi gotowych do Podniesienia. Mężczyzna w Białym Domu zostanie również przez Siły Ciemności – a więc przez swoich własnych Ludzi – przedstawiony jako „nieodpowiedni”. To zaczyna się teraz po to aby odzyskać z powrotem zaufanie Ludzi i po to by wprowadzić na pozycję nową Istotę która ma sprawować ten urząd.


Dodatkowo pojawią się UFOs lub pozaziemskie obiekty latające które nie są ani pozaziemskiego pochodzenia ani nie są niebiańskiego, pełnego Światła pochodzenia, lecz pochodzą z warsztatów Ciemnych Mocy które dominują na tej Ziemi. Mowa jest nawet o tym że te właśnie UFOs zniszczyły amerykańskie rakiety które miały wywołać Trzecią Wojnę Światową. Tak działo się często w przeszłości i opisuje to realny scenariusz i sprawozdania z tych wydarzeń w większej części są poprawne.


Jednak jak dotąd – na 12 Hologramie 4D – podczas aktualnego kryzysu na bliskim i środkowym wschodzie nie była potrzebna ingerencja Sił Światła, ponieważ nie miał miejsca taki zabójczy zamach na państwo który mógłby ten Świat podnieść z cum. Jeszcze.


UFOs które zostały zbudowane przez Siły Ciemności mają wkroczyć i mają być postrzegane jako niebezpieczeństwo dla Świata – po to by zjednoczyło to Ludzkość i aby Nowy Porządek Świata połączył tą Ludzkość razem. To jest jeden z wariantów.


Jako druga droga proponowany jest scenariusz w którym UFOs zbudowane przez samych Ciemnych wystąpią jako „wybawcy” – tak jak w wyżej wymienionym raporcie – aby „udaremnić” zabójcze ataki Armady Zachodu. Ciemne Siły mogą reagować odpowiednio w zależności od tego jak to się rozwinie. NWO może zostać osiągnięte poprzez zagrożenie z kosmosu („złe” UFOs) lub przez – wydawać by się mogło – „dobrze usposobionych kosmitów” którzy wystąpią jako „wybawcy” Ludzkości.

Te Scenariusze są już realizowane i w ten sposób oszustwo dokonane na Ludzkości jest całkowite.


W jaki sposób wyjść temu naprzeciw?
Poprzez to że Wy zawsze, BEZ WYJĄTKU – ZAWSZE, zwracać będziecie uwagę na Światło i rodzaj Światła które wychodzi z takich obiektów/Istot. Poprzez to że będziecie analizować ich Wibracje, a nie reagować na ich chłodne obietnice lub potężne Narzędzia. Poprzez to że zawsze, BEZ WYJĄTKU – ZAWSZE, pozostaniecie uzbrojeni w Wasz Miecz Światła i że tym Manifestacjom wyjdziecie naprzeciw wraz z Armią Aniołów i Archaniołów oraz z Siłami Federacji Światła do której należą WSZYSCY Mistrzowie Wniebowstąpieni.


Wam nic nie może się stać jeśli nie dacie się łatwowiernie nabrać na „pierwsze lepsze” UFO. Fałszywe Hologramy rozpoznaje się po tym iż nie są one zamieszkałe i pozbawione są Życia, tzn one działają całkowicie obojętnie/nieczule i nienaturalnie. Niczym potiomkinowskie wioski jest to tylko fasada i gdy w nie wkroczycie zauważacie że „coś tu nie gra” bo tam nic nie ma z tego czego byście oczekiwali jako Światło czy też Wibracje Światła.


Każdemu sztucznie stworzonemu Hologramowi możecie uciec gdy tylko go rozpoznaliście i gdy tylko wezwiecie Niebiańskie Moce aby Was z niego wyprowadziły. Każda Sztuczna lub okupowana przez Zło Istota rozpuszcza się gdy tylko ją WEZWIECIE do tego by przedstawiła się jako Wszystko-kochająca Świadomość Chrystusowa. I w tym dokładnie momencie gdy to Złe, nienaturalne, lub ten syntetyczny Świat zostaje rozpoznany, przejrzany jako Iluzja i nazwany po imieniu, wtedy rozpuszcza się i znika bo nie ma już żadnego więcej upoważnienia w Waszym Życiu i samo z siebie zwraca się do tego otoczenia w którym zastyga pełne fascynacji.


Podsumowując, jak następuje:

1.
wiele obserwacji UFOs jest aranżowanych przez same Siły Ciemności.

2.
Prezydent USA wykonał swoją pracę i zarządza teraz spuścizną swojej wielowarstwowej Agendy która uczyniła go tym kim dzisiaj jest: Najwyższym Wysłannikiem „Księcia Ciemności” na Ziemi.

3.
Siły Ciemności rzucają teraz wszystko do ostatniej bitwy, aby przynajmniej na jednym z ich Hologramów wziąć do niewoli 500 000 Dusz Ludzkich aby mogli nadal grać swoją Grę.

4.
Nie wszystko co pokazuje się na Niebie jest pochodzenia pełnego Światła! Bądźcie na to przygotowani że również i tu rozdzielane jest Ziarno od Plew.


Tymi Słowami błogosławię Ciebie i zapewniam o mojej obecności. Aż połączymy się w Królestwie Boga, aż znajdziemy się wszyscy na Wielkim Święcie w Niebie.


Ja Jestem z Wami po wsze Czasy.
ASANA MAHATARI (Saint Germain)





Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA


http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/09/24 ... t-germain/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 24 wrz 2013, 19:43

To już drugi tekst dzisiaj jeżdżący po Obamie. Robi się ciekawie, bo ci z GFL i nie tylko, twierdzą, że on jest "ze Światła" wie co robi i musi ulegać naciskom CK bo nie ma władzy absolutnej. Jest faktem, że Asad zaskoczył ich propozycją oddania chemii, bo tego się absolutnie nie spodziewali i brak im argumentów.
Natomiast ten zestaw Licht Verlag - Babaji, Sananda i teraz St. Germain i inni, ciągle się kręcą wokół katastroficznych rozwiązań, w każdym kawałku jest o tym jakaś wstawka. Nie za bardzo wiem, czemu to ma służyć w ich wizji naszego świata.
Dlatego trudno mi od nich coś "kupić", choć fragmenty muszą być prawdziwe, bo nie mieliby odbiorców.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 14 paź 2013, 10:45

PRZEBUDZENIE -12.10.2013 - Grzegorz Kaźmierczak.


PRZEBUDZENIE
Przesłanie z dnia 12.10.2013
Ukochani,
Dusze człowieka doświadczające na Ziemi ponowiły połączenie ze Źródłem, z którym coraz więcej z was umie się łączyć i odnawiać w duchu istotę swoją.
Dokończenie ziemskich nauk jest pilną potrzebą chwili i wielu z was bardzo odczuwa nacisk tego co chce odpłynąć, zostać przetworzone w was samych. Dokonuje się wielkie budzenie świadomości poprzez łączenie się waszych serc i ich oddziaływań na całą strukturę Ziemi, na przemieszczenie masy krytycznej ciężkich energii mroku. Tak jedynie postępuje transformacja poprzez to, co każdy z was czyni w swoim sercu, dając nim pomoc i ulgę dla każdego brata i siostry. Nie ma złych i dobrych, nie ma wzniesionych mistrzów, nie ma archaniołów, którzy ingerują masowymi przekazami w nauki Boskich Dzieci, którymi jesteście. Pokochajcie prawdę o doskonałości każdego z was, to co ma jeden, ma i drugi, pokochajcie role, w których się uczyliście, w których doświadczyliście cudownych doznań i emocji.
Boskie Dziecko doświadczające w ciele człowieka jest doskonałe, jest tym wszystkim i ma to wszystko, co całe Istnienie, to dziecko kocha wszystkich i wszystko, a to kochanie jest jego wyzwoleniem, zakończeniem nauk doświadczania człowieka.
Dar istot wężowych – gadzich dał wam drogę poznania, dał wam kierunek umysłu, abyście krok po kroku, na eony czasów utracili łączność ze Źródłem, świadomością boską w was. Jabłko dla Adama, to symbolika zapisana dla was, podyktowana czanelingami, aby stało się jasne, iż to wy świadomie zniżyliście się do postawienia innych istot ponad siebie, przyjmując ich prawdy, ich wytyczne, ich nakazy i zakazy. Droga prawdy tych istot powraca, lecz już nie groźbami karania do siódmego pokolenia, a słodkimi obietnicami i pomocą oferowaną w budowie nowego świata.
Ukochani moi, przyjmując drogę innych, przyjmujecie też ich świat, przyjmując wszystko jako pomoc, przetwarzając przez otwarte serca, budujecie wówczas swój własny świat, swoje Królestwo Serca i swoje kierunki rozwoju.
Napływ nowej energetyki uruchomiliście przemieszczając planety miłością, którą rozpoczęliście wysyłać do wszystkich istot wszechświata. To uczyniło odblokowanie Ziemi z zastoju w jaki daliście się wpędzić obietnicami fałszywych świateł, za którymi podążaliście.
Mówię wam ukochani, idźcie za światłem swego serca, idźcie za miłością tam tworzoną, tam pomnażaną, to jedyna podpowiedź do samoczynnej kreacji, którą jest nauka na Ziemi. Jesteście jednością, lecz każdy z was ma dar zapisu w pamięci duszy indywidualnej drogi, to wasza godność, odnajdźcie ją sami. Poprzez świadome budzenie łączycie swe serca, stajecie się potężną kreacją tworzącą nowy świat adekwatnie do postępów waszych nauk. Wielu z was nadal szuka na zewnątrz tego co jest w środku, co przypomina o potrzebie wyzwolenia z zamknięcia, to potężna świadomość boska w was.
Płyną nowe energie, miękną skorupy wielu i nadchodzi czas wykluwania, będący globalnym końcem tej fazy nauk, nauk uniżenia, których doświadczaliście. Zbliża się dzień trwogi, jaki wielu z was odbierze przyjmując go z lękiem, to dzień przebudzenia, to dzień przejrzenia na oczy przez Boskie Dziecko, którym każdy z was jest. To dzień hejnału pobudki, jaką zagrają dla was połączone serca, których ciągle przybywa, aż do przechylenia punktu krytycznego, który obudzi całą istotę waszą. To wielka radość dla wielu, czujecie ją wręcz w kościach, lecz dla opieszałych jest jak kubeł zimnej wody, po którym się ockną, po którym się rozpłaczą, bo poczują kim zawsze byli i zdumieją się dlaczego tak długo spali. Śnienie człowieka, to boski sen jego ducha, jest snem materialnym, jest doświadczeniem unikalnym, gdzie każdy z was kieruje swoim śnieniem i ma wpływ na każdą jego chwilę. Przebudzenie jest decyzją o wyjściu ze śnienia i zobaczenie świata rzeczywistego wynikającego z boskiego piękna, które jest we wnętrzu każdego z was. Nie ma potrzeby zmieniać matriks, który znika z chwilą przebudzenia, z chwilą wejrzenia do miłości, która płynie w waszych sercach i zobaczenia kreacji jakie te serca tworzą. Pokochajcie pomoc tych, którzy niosą światło, którzy nim emanują, a patrząc sercem z daleka te światło zobaczycie i odczujecie jego piękno, a tym samym jednoczycie się z nim dostrzegając, iż to wszystko sami macie w sobie, w swoim sercu, które dotąd tłumiliście, którym dotąd posługuje się jakże niewielu.
Prawdą JAM JEST płyną słowa z serca mego syna, płynie nowa świadomość powracająca do was, to miłość, która narasta i uciska skorupy wielu, coraz więcej z was czuje dyskomfort. Połączenie się z duchem i przejście w boskość, to krok milowy, na który gotowa jest ludzkość, lecz wybór indywidualny wolną wolą każdy z was ma w sobie. Słuchajcie prawdy swego serca, ono da wam drogę i odczucie tego, czego jeszcze chce doświadczyć wasza dusza. Przybędą statki kosmiczne po tych, którzy są gotowi podążyć do nowych owczarni, do obiecanych obszerniejszych cel, do systemów z nowym matriksem monetarnym. Przybędą po tych pędzących za złudnym światłem innych istot, wabiących was jak bezpańskie stado, do swoich światów, aby móc dalej panować nad wami, aby dalej was uczyć.
Ukochani moi, dojrzyjcie swoje piękno, swoją doskonałość i równość każdej istoty, pamiętając jednak o odpowiedzialności jaką daje wam potęga mocy skrywana, tłumiona w was samych.
Jesteście wielkim darem pomocy odnowienia dla wielu ras wszechświata, a dajecie się zwodzić zagubionym istotom, ratującym się pasożytniczym trybem doświadczania, czerpiąc z was energię podpięciami czynionymi pozorem pomocy, gdzie otwartym sercem odczujecie intencję każdej z tych zagubionych istot, a pełna miłość w waszych sercach spowoduje spłonięcie wręcz tych łączy, kierowanych do was przez umysły.

Prawda, Prawda, Prawda.
***

http://prawdaserca.pl/2013/10/przebudzenie-3/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 06 lis 2013, 11:27

czytam te przekazy/wieści z mieszanymi uczuciami, ale wiem, że cześć z nich jest prawdziwa,-
która?- zdecyduj sam co ci serce podpowiada:

Sheldan Nidle Aktualizacja od Galaktycznej Federacji Światła i Duchowej Hierarchii.

sheldan NidleBądź gotowy, gdy jest to wymagane, aby wyjaśnić, dlaczego nowy sposób zarządzania pojawił się. To drastycznie zmieni twoje życie na tym świecie i jest częścią dekretów w akcji wydanej w czystej Miłości z najwyższych regionów Stworzenia.
Ummac Dan 2Boski cel jest w grze.
8 Cauac, 2 XUL, 10 Caban
Selamat Balik! Dochodzimy teraz do wyjaśnienia szeregu wydarzeń, które dzieją się w całej kuli ziemskiej. Ciemni pozostają w odwrocie. Ich tajni funkcjonariusze są gotowi do poddania się, po tak zwanych następstwach. Nasze różne związki zawierają szereg prywatnych rozmów z kierownictwem różnych naszych ziemskich sojuszników. Rozmowy te utworzyły szereg ostatnich terminów zawierających wszystkie pre-docelowe zdarzenia, które mają być ogłoszone przez nowy ład. Rozmowy również ustawią termin zakończenia ukrywania UFO i teorii spiskowych, plan obejmuje też kiedy możemy oficjalnie nadawać nasz harmonogram informacji dla ludzkości powierzchni. Jesteśmy najbardziej pragnący by zawrzeć wszystko, co powinno być zrobione, zanim będziemy mogli się spotkać. Nasi mentorzy są gotowi rozpocząć specjalną interakcję z każdym z was, ale to wymaga, że ​​damy wpierw kilka rozmów o co w tym mentoringu chodzi. Co więcej, musimy pokrótce przedstawić zarys histori i jak wpadłeś w ograniczoną świadomość. Jesteśmy rodziną i szczerze pragniemy rozpocząć drogę powrotu do twojego dawnego stanu świadomości. Ponadto, mamy technologie, które mogą pomóc w tym przejściu do pełnej świadomości życia.
Pełna świadomość otworzy znacznie powiększoną, rozszerzoną Realną-rzeczywistość łatwo będziecie mogli usłyszeć, zapach, smak i sens. Ta rzeczywistość to nie tylko twój normalny 3D zakres ,ale szereg innych wymiarów, jak również. Ten zwiększony zestaw możliwości otwiera świat, że którego nie możesz sobie jeszcze w pełni wyobrazić! Prime, podstawowym naszych mentorów "zadaniem jest przygotować cię do tego, co ma nadejść. Będzie to obejmować dużą liczbę "hands-on", podczas których można tymczasowo doświadczyć tego, co ma nadejść. Ponadto, mamy zamiar wspomagać ten proces, kiedy zwiedzać będziesz naszych wiele statków-matek. Mamy narzędzia edukacyjne na pokładzie, które mogą pomóc w waszych doświadczeniach, co ma przyjść, kim masz być. W ramach tego wielkiego zestawu procedur, Przedstawimy tobie waszych z wnętrza ziemi kuzynów, Agarthans. Czas zbliża się do końca do tej wielkiej tajemnicy, co ciemny długo ukrywał przed tobą. Wszystkie planety i gwiazdy są wewnątrz puste. Pod powierzchnią Gai jest inny świat, który był zawsze w sferze pełnej świadomości. Ta rzeczywistość 5D jest w rzeczywistości większa niż można sobie wyobrazić.
Obrazek

404644_10152089444090316_795028913_n
To dlatego Gaia jest w trakcie rozszerzenia się, gdy planeta spotyka z pełną rzeczywistością 5D. Ten rozbudowany realm będzie także powrotem dwóch księżyców, które są trzy czwarte rozmiaru twojego obecnego "Moon". Każdy będzie krążyć w przybliżeniu 180 stopni od siebie. Przenoszeniu obecnego satelity towarzyszyć będzie szereg rozmów przez nas, które wyjaśniają prawdziwą starożytną historię waszego świata. W tym świetle, by można było lepiej zrozumieć zawiłe miszmasz, którym jest Twój obecny zestaw filozoficznych przekonań. To jest coś, czego nie należy, nie trzeba traktować jako święte, ale uświadomić sobie, co to po prostu oznacza, że było używane przez dawnych mistrzów Anunnaki zarówno by oszukiwać i manipulować tobą. Zostanie ona zastąpiona przez prawdę i poczucie tego, co jest naprawdę boskie. Twoi Wniebowstąpieni Mistrzowie dadzą jeszcze bardziej głębsze zrozumienie tego, co to znaczy być zarówno nieśmiertelną i pełni świadomą Istotą Światła. Fakty te będą stanowić fundament, który można użyć, aby uzyskać poczucie tego, kim naprawdę jesteś!
Prawdziwa tożsamość jest dość uprawniająca, a to pomoże zapewnić wgląd w to, czym naprawdę Niebo jest i boskie relacje między sferami fizycznymi i duchowymi. Ta święta interakcja jest główną siłą sprawczą dla wszystkich naszych działań społecznych. Jesteś zobowiązany wprowadzić sferę wypełnioną prawdą, rytuałem i działaniami specjalnymi. Jesteście zarówno osobami jak i zbiorowością. Dowiesz się dokładnie, jak wszystko jest jednym, i o chwale wykraczającej poza wszystkie realia. Będzie można w każdej chwili komunikować się ze swoimi przewodnikami duchowymi i materialnymi. To jest coś, co możemy posiadać jako święte. Jesteś, aby dowiedzieć się o tym i dowiedzieć się, odkryć, jak można być w najlepszej interakcji. Każdy z was posiada wyjątkowy,unikalny zbiór relacji duchowych i fizycznych. Stanowią one podstawę naszych codziennych interakcji naszych galaktycznych społeczeństw. Twój mentor da tobie lekki "smak" tego i jak trzeba przygotować się do początków nowego życia jako udanej Istoty galaktycznej.
64458_232679510216151_1577454362_n
Namaste! Jesteśmy twoimi Wniebowstąpionymi Mistrzami!
Przychodzimy do Ciebie mając Najświętsze nowości! Jesteś bardzo blisko zmian, które ostatecznie cię uwolnią. Nasi współpracownicy i ci, którzy pomagają im stworzyć nowy system finansowy osiągnęli szereg podstawowych umów. Te błogosławione zestawy ustawiają ostateczne terminy dla twoich świętych błogosławieństw by stały się oczywiste. Ponadto, scenariusz, który umożliwi pojawić się nowym rządom również jest uzgodniony. W związku z tym, jesteś teraz w końcowym okresie przed końcem tej rzeczywistości najbardziej ciemnej i trudnej. Zmiany w walutach, jak również aresztowania, które pojawią się, są zapowiedzią wzrostu światła i przejście do wyższego stanu świadomości. Jesteśmy najbardziej radośni i obecnie gotowi by pojawić się na lekcji, które publiczne, musimy dać. Jest dużo wiedzy i mądrości, która służy do przejścia do nowej rzeczywistości. Nasze wielkie błogosławieństwa wychodzą do Ciebie!
Jak odbierać, należy zawsze pamiętać, dlaczego to się dzieje. Ciemny cabal traci jego bogactwa, podczas gdy wy zyskujecie swoje. Boskim cel jest w grze. Dlatego też trzeba wykorzystać te fundusze i mądrze i zezwolić braciom cieszyć się owocami tej nowej prosperity. Uświadom sobie, że jest zwiastunem nowej rzeczywistości i zastanów się nad twoją nową fortuną. Bądź gotowy, gdy jest to wymagane, aby wyjaśnić, dlaczego nowy sposób rządzenia się pojawił. To radykalnie zmieni twoje życie na tym świecie i jest częścią dekretów w akcji wydanych z czystej Miłości z najwyższych regionów Stworzenia. Otrzymasz wiadomości, nie tylko od rodzin z przestrzeni i nas, ale także od swoich duchowych rodzin. Twoja izolacja jest zakończona formalnie i zastąpi wielkim ponownym połączeniem wszystkich, które obejmuje ludzkość w tej galaktyce.
Przychodzimy jako przedstawiciele Ducha i wyrażamy Światło, Światło, które nieustannie obfituje z wysoka! Pragniemy wyjaśnić wielkie obowiązki, które wynikają z tego wielkiego zjazdu. Żywa dusza, to jest Gaia drodzy, chce wrócić do jej dawnej chwały i wie, co przyszłe zadania będą znaczyć. Jest dumna z was wszystkich i chce zrobić jej udział i być bazą wypadową do najbardziej bohaterskich i wielkich społeczeństw galaktycznych. Dużo będzie zdarzać się po utworzeniu tego nowego narodu gwiezdnego. Nieba dekrety wiele rzeczy do nas o tych obowiązkach będziemy przyjmować jako kolektyw. Rzeczywiście, cała rodzina ludzkości oczekuje od nas wielkich czynów! Jesteśmy, aby przynieść radość i korzystać z tych czynów do dalszego rozwijania Stworzenia w wszystkich fizyczności. Mówimy to i krzyczymy Hosanna do Stwórcy Pana (Lord Creator)nas wszystkich!
Dziś były prowadzone nasze wiadomości. Jak widać, jesteśmy bardzo blisko tego, co wszyscy pragniemy. Przyjdzie czas na wszystko, aby przyjąć tą nową rzeczywistość, w Radości i aby w pełni zrozumieć, co się od nas oczekuje. To wielkie podejście Reunion.( ponowne połączenie, wielki zjazd ) Bądź gotowy zaakceptować wszystko, co to oznacza ! Wiedzcie, drodzy, że niezliczone zasilania i niekończącej się dobrej koniunktury Heaven rzeczywiście są dla was! Pozdrawiam! Niech tak będzie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirian dla was w Jedności! Oraz Bądź w Radości!)
Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak nasze księżyce i całe słoneczne zmiany systemowe będą wyglądać, sprawdź Sheldan w webinar archiwum: Resetowanie naszego układu słonecznego.
PAO

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 06 lis 2013, 13:27

Można powiedzieć, że Sheldan jest od "wieków" tubą GFL. W tych przekazach zawsze dużo się dzieje na najwyższych obrotach. Zawierają dużo zapowiedzi, jednak jak dotychczas nic z tego nie pojawiło się w naszym realu. Oczywiście, zawierają w części prawdę, bo inaczej straciliby odbiorców. W tym przypadku, w większości prawdą zapewne są stwierdzenia dotyczące naszej świadomości. Ale już inne stwierdzenia tego źródła na temat jej pozyskiwania w komorach w podziemiach Agarty są jakoś grubymi nićmi szyte.
Podobnie jak konieczność "opróżnienia" planety (z nas i innego życia) dla jej regeneracji też brzydko pachnie. Poza tym ciągle gdzieś dzwonią echa płaszczyka "sprawiedliwości" (w naszym rozumieniu), choćby dzisiejsza wzmianka o aresztowaniach.
Uważam, że te przekazy są tak skonstruowane, aby kierować naszą uwagą, a może nawet ją odwracać od czegoś, choć nie potrafię wskazać od czego. W każdym razie zawierają one dużo cech mentalności ludzkiej, lub ją nagminnie wykorzystują.
Uważam, że można je czytać, żeby "wiedzieć" i "to wszystko" jak zwykli mawiać Francuzi.
Takie są moje odczucia.
Może jeszcze ktoś inny pokusi się o ich ocenę?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16988
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1088
x 546
Podziękował: 17190 razy
Otrzymał podziękowanie: 24276 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 06 lis 2013, 13:37

..że Ziemia ekspanduje, to już wiemy od jakiegoś czasu-
To dlatego Gaia jest w trakcie rozszerzenia się, gdy planeta spotyka z pełną rzeczywistością 5D.

b.ciekawi mnie kwestia nowych satelitów Ziemi i jak się miałyby znaleźć na miejscu starego
Ten rozbudowany realm będzie także powrotem dwóch księżyców, które są trzy czwarte rozmiaru twojego obecnego "Moon". Każdy będzie krążyć w przybliżeniu 180 stopni od siebie

i to całe resetowanie- to już kosmiczna historia jak przystało na GFŚ.. ;)
Resetowanie naszego układu słonecznego.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9759
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 501
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14683 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 06 lis 2013, 14:43

Temat, teorię 2 księżyców, gdzieś już delikatnie połaskotaliśmy, jednak temat "odholowania" naszego obecnego księżyca poruszał chyba tylko Sheldan, musiałbym trochę pokopać i sprawdzić powody odholowania i przywrócenia starego układu (skąd te księżyce nie wiem).
Wiem tylko, że odholowanie obecnego potężnie rozreguluje życie na ziemi, no chyba, że wtedy już wszyscy będziemy mieli skrzydełka (i nie tylko my) u "Pana Boga za piecem".
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

quetzalcoatl888
x 129

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: quetzalcoatl888 » środa 06 lis 2013, 15:01

podobno wg teorii icka i jeszcze tam kogos ten ksiezyc i saturn, sa bazami obcych , manipulujacych czasem itd...cos wtym jest hexagon na staurnie itd, hm z tym ze akurat ksiezyc lubie :)
0 x



ODPOWIEDZ