Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czas Transformacji

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 26 lut 2018, 13:38

Mamy kolejne przełomowe wydarzenie...tak niewyobrażalnie istotne,że trudno w nie uwierzyć.


Obrazek

Stara Matryca Astralna .. czyli zmieniony wzorzec życia III Wymiaru z przesuniętą osią magnetyczna ziemi , powodujący, zmiany w strukturze energetycznej , materialnej i mentalnej , WSZYSTKIEGO na Ziemi, jest w trakcie 3 dniowego procesu wygaszania.

Dopełni się on do północy 28 lutego 2018. od 1. marca 2018. WSZYSTKIE ISTOTY Z DUCHOWYM DNA będą korzystały z NOWEJ ASTRALNEJ MATRYCY.

Postaram się w jak najprostszy, czytelny sposób wytłumaczyć zasadę działania Matrycy.

Wyobraźmy sobie że każdy z nas jest pięknie jaśniejącą świetlistą Energią ( bo nią jest),przejawiającą siebie przez osobisty KOD DNA. A matryca to coś takiego jak cieniutka otoczka z zapisem energetycznych wirów przechodzących przez oczka siatki strukturalnej wokół każdej Energii.

Pisałam już że zmienia sieć strukturalna, energio energetyczna miała kształt czarnych kwadratów, nasza pierwotna i obecna ma kształt rombów w kolorze czerwonym.

Zależnie jak... w którym miejscu i pod jakim kątem ustawione są oczka w stosunku do strumienia światła/ BIO FOTONÓW emanującego z nas .. i jak gruba jest ta siatka ... TAKI OBRAZ ( CZYLI NASZĄ OSOBISTĄ RZECZYWISTOŚĆ ) MOŻE WYŚWIETLAĆ NASZA ENERGIA.

Oczywiście każdy jest inny, ma inna barwę aury, inną, samoświadomość , inną moc i inny kod DNA na obecne życie.. Dlatego tak bardzo różnimy się od siebie i mamy tak odmienne osobiste światy. Pomimo zawsze wspólnej CENTRALNEJ MATRYCY CZASU w którym żyjemy.

Ale... gdy MATRYCA jest przesunięta kątowo do OSI MAGNETYCZNEJ ziemi .. to mamy nie pełny,zmieniony odbiór i takiż sam przekaz. Wszystkie wzorce ,wszystkie informacje i wszystkie kody zdeponowane w niej również są przesunięte... a co za tym idzie SĄ NIEPRAWDZIWE, NIOSĄ FAŁSZYWY INFORMACJE ,TWORZĄ FAŁSZYWE ŚCIEŻKI WIEDZY , PROWADZĄ DO PUNKTU BEZ WYJŚCIA.

Dokładnie tak powstała sieć energio informacyjna ( FAŁSZYWA MATRYCA ASTRALNA) w okół Ziem, która ZABLOKOWAŁA NASZĄ PAMIĘĆ, ŚWIADOMOŚĆ I EWOLUCJĘ.

WYJŚCIEM Z TEJ MATNI BYŁO PONOWNE WEJŚCIE DO NIEJ.... MUSIELIŚMY SIĘ COFNĄĆ DO MIEJSCA WEJŚCIA... ZDJĄĆ BLOKADY Z PIERWOTNYCH KOORDYNATÓW NAWIGACYJNYCH ( jak cofnięcie zwrotnicy) I URUCHOMIĆ PONOWNIE PIERWOTNY WZORZEC MATRYCY ASTRALNEJ POŁĄCZONY Z POLEM MORFOGENETYCZNYM.

Od tego momentu można mówić o powrocie do blokowanej długo ewolucji na Ziemi.

Matryca Astralna , to oczywiście Matryca Życia dla III Wymiaru inaczej nasze CIAŁO EMOCJONALNE , to , które jest twórcą naszego obecnego ciała fizycznego. Nasz wygląd fizyczny, nasze zdrowie , doświadczenia, myśli , stan uczuć ,świadomość .... dokładnie WSZYSTKO KIM jest CZŁOWIEK DUCHOWY związane jest z MATRYCĄ ASTRALNĄ ....

Nie przejawimy, , nie wymyślimy, nie zdziałamy NICZEGO PONAD KOD III WYMIARU I KOD TEJ MATRYCY... BO ONA JEST PROGRAMEM ROZWOJU CZŁOWIEKA NA TYM POZIOMIE... identycznie jak program nauczania dla danej klasy.

Wszystkie opowieści ludzi ,że zrobili, wymyślili, zadziałali i zmienili..... COŚ ponad ten wymiar... są tylko ich marzeniami , nie realnymi do wykonania bez przekroczenia III wymiaru w którym żyjemy.

Cały proces zmian polegał na wieloletnim odszukiwaniu i odblokowaniu punktów energetycznych PIERWOTNEJ MATRYCY , POŁĄCZONEJ Z POLEM MORFOGENETYCZNYM I JĄDREM ZIEMI PRZEZ NASZE DNA .. Następnie trzeba było zamykaną , zablokować , wygasić fałszywe wzorce.

Z jednej strony było zamykanie fałszywek z drugiej otwieranie oryginałów... po za tym zmiana kierunku niektórych wirów , i oczywiście odwrócenie 100% kierunku przepływu energii w centralnej osi Ziemi.

Nie będę opisywała wszystkich procedur , bo to niezmiernie długa lista.. grunt że się udało.

Aktualna Matryca Astralna ma AKTYWNY PIERWOTNY KOD DNA i zdjęte blokady uwięzienia LUDZI w KOLE KARMY.....
Już nie istnieje KOŁO KARMY... czyli, wikłanie nas w niemożliwości wykonania zadania z powodu fałszywego wzoru!

Każdy zrobi co może, na ile będzie potrafił .. i będzie mógł wrócić do swojej przestrzeni energetycznej po pobycie na Ziemi , ponownie na nią powróci jeżeli sam będzie tego chciał.

ZIEMIA ODZYSKAŁA CAŁKOWITĄ WOLNOŚĆ!
ZIEMSKA SZKOŁA .. PONOWNIE STAŁA SIĘ ELITARNĄ SZKOLĄ ROZWOJU DUCHOWEGO.

MASKI ... czyli nasze nie prawdziwe obrazy spowodowane fałszywymi nakładkami sieci energio informacyjnej zaczną z nas spadać! Od teraz będzie szybko następowała korekta przejawu naszej osobowości wewnętrznej , zewnętrznie.
Może nas wiele rzeczy zaskoczyć.. czasami miło, a czasami mało miło.

Ten wyjątkowy czas idealnie zgrywa się z Żydowskim Świętem PURIM .. ŚWIĘTEM RADOŚCI .. 28. luty po zachodzie Słońca w którym ludzie zakładają maski .... być może jest to unikalna możliwość pokazania przez nie prawdy o sobie.... tej ukrytej prawdy pod maską codzienności.


Kiara.
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 26 lut 2018, 23:04

Z tą zmianą osi jest coś na rzeczy na Grenlandi i Arktyce cieplej niż w Europie
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zaska ... -w-europie
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » poniedziałek 26 lut 2018, 23:31

Kiara, pięknie to opisałaś
Mało z tego zrozumiałam ale instynktownie czuję że zapowiadasz "lepsze czasy"....ale czy my Polacy to odczujemy?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 27 lut 2018, 13:55


Spróbuje to wytłumaczyć w prosty sposób.. może się uda ;)

Tu jest kilka rodzajów durszlaków, one tworzą sieć strukturalną zrobionymi otworami, światło przechodzące przez nie .. piksele rzutują obraz nas.. naszej energii , która jest pod taką siatką, ONA tworzy obraz CZŁOWIEKA i nasze życie na ekranie obecnego czasu .
Zależnie od kształtu oczek ich kątowego ustawienia oraz ustawienia durszlaka ... przechodząca prze nie energia naszych bio fotonów wyświetla nie prawdziwy ,zdeformowany obraz nas.... Nasz wzrok odbiera te zdeformowane obrazy identyfikuje je z fałszywymi wzorcami w moogu i uznaje za 100% prawdziwe.

Obrazek Obrazek[] Obrazek Obrazek

Obrazek


My mamy zawsze połączenie z polem morfogenetycznym z jądrem ziemi i swoją Energią nie wcieloną, one tworzą oryginalną sieć strukturalną.Ale na nią jest nałożona bardzo silna sieć energio informacyjna otaczająca Ziemię i nasz mózg .. czyli ten "durszlak" .
Ponieważ dawno temu została przesunięta magnetyczna oś Ziemi mamy przesunięcie kątowe naszego ekranu życia, na którym wyświetla się nasz ziemski los i wszystkie zdarzenia w które wchodzimy.My widzimy nie pełny obraz, tworzymy z nie pełnych informacji NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ , KTÓRĄ UZNAJEMY ZA PEŁNĄ.

Rodzaj ustawień perforacji sieci informacyjnej która stała się nasza siatką strukturalną i przepuszcza nasze bio fotony.. piksele tworzące przestrzenny obraz.. nasz hologram życiowy zależny jest ( zarówno to co wyświetlamy, jak i to jak to widzimy ) od ;
1. ustawienia tego "durszlaka"
2. wielkości i kształtu dziurek w nim
3. ustawienia ekranu w stosunku do kąta padania światła przez oczka sieci strukturalnej
4. mocy światła
5. czasu naświetlania

To tak w skrycie , bo elementów tworzących "obraz".. rzeczywistość którą odbieramy jest dużo więcej, jednak w efekcie tego pojawia nam się obraz jak w krzywym zwierciadle nie prawdziwy.
Ale MY przyzwyczajeni jesteśmy do uznawania go za prawdziwy bo nic więcej nie znamy, nie widzieliśmy, takich parametrów odczytu rzeczywistości używamy od "zawsze" i tylko im ufa nasz mózg!

W momencie zdjęcia "durszlaka " z głowy przy już przywróconym prawidłowo ustawieniom naszego ekranu.. czyli również magnetycznej osi Ziemi... zaczniemy widzieć ZUPEŁNIE INNĄ RZECZYWISTOŚĆ!

Zobaczymy siebie zupełnie innymi ,zobaczymy inne barwy ( bo doświetlone), wszystko będzie inne dla naszych percepcji. To tak jak byśmy zdjęli kilka par okularów korekcyjnych, które nie poprawiały naszego widzenia , a ustawiały je na inne parametry!

Ja widzę pierwotną sieć strukturalna od dawna , widzę tą prawdziwą i widziałam tą czarną sześcienną nałożoną .. mogę widzieć w dwóch przestrzeniach równocześnie.

Na przykład ludzie bez dusz ( syntetyczna inteligencja) nie ma możliwości widzieć i żyć dzięki siatce strukturalnej z pierwotnego KODU ŻYCIA bo ona ma bezpośrednie połączenie z naszymi czakrami polem morfogenetycznym i jądrem Ziemi oraz z GWIAZDĄ MATKĄ , która koryguje i uruchamia wszystkie procesy życia na Ziemi.... prze naszą DUSZĘ i ciała subtelne.

A tym razem decydujące jest nasze CIAŁO EMOCJONALNE, CIAŁO ASTRALNE NA KTÓRYM BUDUJEMY KOLEJNE CIAŁO.. CIAŁO UCZUCIOWE. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA , NIE POSIADA DUSZY , NIE POSIADA CZAKR I NIE POSIADA CIAŁ SUBTELNYCH ...NIE POSIADA CIAŁA ASTRALNEGO.

Zatem nie ma możliwości ewolucji ani życia poprzez PIERWOTNĄ siatkę strukturalną na podstawie której STWORZONY BYŁ CZŁOWIEK DUCHOWY, BO NIE MAJĄ ONI DUSZY.

Stąd te wszystkie walki o zablokowanie naszej ewolucji, utrzymywanie nas w podziałach, nienawiści i wojnach... wysoka wibracja, powrót do harmonii , spokój wewnętrzny,radość, wiedza i zrozumienie wzajemne... to koniec uwiezienia w MATRIKSIE, czyli w czarnej sześciennej siatce strukturalnej.

Oczywiście .. WSZYSCY LUDZIE DUCHOWI będą korzystali z "nowych" a tak naprawdę pierwotnych parametrów dla biologicznego życia, dotyczy to nas wszystkich na całej ziemi , oprócz syntetycznej inteligencji.

Jest to proces .. odzyskiwanie świadomości jest procesem , jedni zrobią to niemalże błyskawicznie , inni wolniej, wszystko jest zależne od naszej wibracji osobistej , samoświadomości i możliwości akceptacji zmian. Ale nie jest to bardzo długi proces, bo LUDZIE szybko zauważą ,że nie jest jak było... poprzez zmieniające się otoczenie.

Właściwie to jest już sporo zmian, LUDZIE już je odczuwają , pomimo ,że jeszcze ich nie zauważamy, bo używamy zablokowanych czytników rzeczywistości.... ale odczuwamy różnice 5 zmysłami .
Moim zdaniem w tym roku powinno się już sporo rzeczy ujawnić, jeszcze sporo zmienić.

Polska poprzez lokalizację na naszych terenach kilku istotnych punktów energetycznych i napływowi w pierwszej kolejności energii kosmicznej do nich odgrywa bardzo istotna rolę w tych zmianach.
U nas na naszych ziemiach zaczyna się restart energetyczny w grę wchodzi Warszawa i Kraków , iskra restartu rozpala ogień zmian , którego energia płynie podziemnymi ley lines po całej ziemi.

Ona obudzi , przywróci do życia WSZYSTKO I WSZYSTKICH uśpionych przez ograniczone możliwości energetyczne nałożonej na nas sieci energio informacyjnej .

I TO JEST PRAWDZIWE UJAWNIENIE..... WSZYSTKO CO JEST PRAWDZIWE POKAŻE SIĘ TAKIM JAKIE JEST , a WSZYSTKO co było kłamstwem zacznie znikać .. LUDZIE zrozumieją ,że byli bardzo długo oszukiwani przez tych, którym najbardziej zaufali.
Naprawdę WSZYSTKO wyjdzie na jaw ....

Obrazek

Ps. Ja niekiedy spotykałam dzieci ,ale nie tylko dzieci, które zachwycały się moją wyjątkową urodą.... co mnie niezmiernie zadziwiało i szokowało... bo jestem zwykłą przeciętna kobietą.

Teraz dopiero zrozumiałam , że dzieci do pewnego okresu życia mają możliwość widzieć LUDZI DUCHOWYCH bez nałożonej sztucznej siatki , deformującej nasze fizyczne osoby!

Jest jeszcze COŚ..... technologie przyszłości ( w stosunku do naszego TERAZ) bez problemu tworzą siatki strukturalne WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH ISTOT!
Tak więc np. CZŁOWIEK może założyć na siebie siatkę strukturalną np. reptyliana, a reptyljanin CZŁOWIEKA .
Ani jeden , ani drugi nie wiedząc o tym nie jest w stanie odróżnić KTO JEST POD SIATKĄ MASKĄ!

Chyba,że ma możliwość widzenia przez siatkę.. co mają duchowe dzieci i niektórzy LUDZIE schizofrenicy i oczywiście LUDZIE o wysokiej wibracji.

Wiem o tej technologi ponieważ w mojej pamięci .. dostępnej dla mnie teraz jest zdarzenie w którym brałam udział.
A mianowicie chodziło o odbicie z rak wynajętych reptylian olbrzymiego transportu książek ukradzionych z Biblioteki Aleksandryjskiej , musiałyśmy upodobnić się chwilowo do nich by przejąć cały transport, walka nie wchodziła w grę.

Istnieje coś takiego jak "silikonowy" trójkąt wielkości dłoni ( oczywiście jest to inny materiał) , który przy nałożeniu na twarz tworzy biologiczny hologram wokół całej postaci. Wszyscy widzą tylko to.. co , on wyświetla.
Tak więc pokazywanie się ludziom różnych postaci ... wcale nie musi być ich prawdą, mogą być i bardzo często są zwyczajni przebierańcy uzywajacy znanej im technologii.

A, co z księgozbiorem.... jest ukryty na terenie Egiptu.. we właściwym czasie zostanie odkryty. info o spaleniu wszystkich zbiorów Biblioteki Aleksandryjskiej nie jest prawdziwe.
2 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: barneyos » wtorek 27 lut 2018, 15:02

Dodam, iż z moich rozkminek wynika, iż:
Teraz dopiero zrozumiałam , że dzieci do pewnego okresu życia mają możliwość widzieć LUDZI DUCHOWYCH bez nałożonej sztucznej siatki , deformującej nasze fizyczne osoby!
- potrafią to również delfiny
U nas na naszych ziemiach zaczyna się restart energetyczny w grę wchodzi Warszawa i Kraków , iskra restartu rozpala ogień zmian , którego energia płynie podziemnymi ley lines po całej ziemi.
- pewną rolę odegra jeszcze Gdańsk/3City i jego niewidzialna obecnie część (być może pod wodami zatoki)


I troszeczkę mniej poważnie ! :D

"Out of the box" - wychodzi na to, że to pudełko zbudowane jest z sitka. Mnie się to bardzo podoba. :lol:
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » wtorek 27 lut 2018, 16:26

Coś już zaczynam rozumieć...
Opiszę swoją historię, związaną z moim wnukiem. Teraz ma 5 lat, ale kiedy już ładnie zaczął mówić w wieku ok 2 lat, pewnych ludzi lubił lub nie i nie chciał się np z nimi przywitać. Pytałam dlaczego nie lubisz swojej cioci to odpowiadał że ona jest kwadrat. Pytałam czy mnie lubi, to twierdził że tak bo ja jestem trójkąt. Rozróżniał ludzi wg trójkątów i kwadratów. Osoby u których widział trójkąt bardzo lubił a osoby u których widział kwadrat nie. Nikt go w tym wieku nie uczył co to trójkąt lub kwadrat. Było to dziwne. Kiedyś go spytałam gdzie on widzi u kogoś czy ma trójkąt lub kwadrat i wtedy pokazał mi miejsce serca na swojej klatce piersiowej. Byłam w szoku, nie wiedziałam co o tym myśleć. Trwało to ok 2 lat. Teraz mu to minęło i nie pamięta jak mu się pytam.
Do dzisiaj mnie to męczy. Czy to mogła być jakaś pamięć reikarnacji lub coś podobnego?
Mam jeszcze inną dziwną historię z moją wnuczką ale to opiszę innym razem.
Co o tym myślicie?
0 x



Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » wtorek 27 lut 2018, 16:57

Mój młodszy syn też widział ludzi w postaci figur geometrycznych, ale nieco inaczej, on mówił mi że widzi u ludzi kwadraty , trójkąty i koła.
jedni mieli więcej kwadratów inni trójkątów, a niektórzy mieli troszkę kół.
On mówił że najlepsi sa ci co mają najwięcej kół ich najbardziej lubi, faktycznie kwadraty były najmniej ciepłe i miłe... odpychały sobą.

Myślę że widział różne siatki strukturalne na ludziach, ja też je widzę, gorzej jak widzę , co jest pod nimi... , a bywa różnie..... :o

ps. barneyos odsłoni się z pod wody dużo ukrytych rzeczy nie tylko w Gdańsku.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » wtorek 27 lut 2018, 21:13

"Myślę że widział różne siatki strukturalne na ludziach, ja też je widzę, gorzej jak widzę , co jest pod nimi... , a bywa różnie..... :o "

No właśnie, jakie to uczucie widzieć co jest pod siatką strukturalną, jak wtedy reagujesz?
unikasz takich ludzi? czy nie możesz bo to jest np członek rodziny?
Ciekawa "przypadłość", ale osobiście nie wiem czy przydatna czy przeszkadzająca...
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 06 mar 2018, 23:36

Dobre Wieści - Roman Nacht - Życie w ciekawych czasach - 02.03.2018

https://www.youtube.com/watch?v=MKnuPsLK9Nw
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 08 kwie 2018, 19:13

Dobre Wieści - Roman Nacht - JESTEŚMY WOLNYMI ISTOTAMI - 08.04.2018

https://www.youtube.com/watch?v=-QLw828coPg

Opublikowany 8 kwi 2018
0 x



Awatar użytkownika
Basia7
Posty: 995
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 01:06
x 39
x 93
Podziękował: 2263 razy
Otrzymał podziękowanie: 2217 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Basia7 » wtorek 24 kwie 2018, 13:20

Ostatni dzwonek na granicy światów. Co się stanie z Polakami, którzy obudzą się później


Obecny rok jest krytyczny. Weszliśmy jako planeta i jej gatunki w nasilone procesy przemian świadomościowych i fizycznych. Człowiek po raz pierwszy w swej historii zostanie poddany transformacji ciała - ze struktury węglowej w krzemową. Zabierze to kilka-kilkanaście lat, ale symptomy tego są odczuwalne już teraz i mogą dawać wrażenie stanu chorobowego lub zmęczenia (co należy przyjmować bez niepokoju).
Nasilają się zmiany energetyczne Ziemi, co musi przebiegać z dużym wpływem na funkcjonowanie wszelkich organizmów. Podnoszą się bowiem wibracje, a to oznacza kłopot dla tych, którzy nie podejmują żadnych działań aby się do tego dostroić. Te działania to właściwie zmiany nawyków na każdym polu, począwszy od najważniejszego - świadomości. Samo bowiem zgłębienie wiedzy na temat procesów, jego przyczyn i skutków, warunków przebiegu, zmienia świadomość człowieka, co daje nie tylko zrozumienie i spokój, pomagające akceptować sytuację - ale podnosi wibracje.
Osobiście polecam poza zgłębianiem wiedzy i przyjmowaniem przemian jako naturalną kolej rzeczy, także powzięcie konkretnych czynności z ciałem. Pomocne jest, a wręcz zbawienne przy obecnych przeciążeniach dźwiękowo-informacyjno-technologicznych zatapianie się w ciszy i codzienne medytowanie lub zwolnione głębokie oddychanie. Warto przy tym myśleć o komórkach swego ciała, szukać łącza z nimi, wizualizować wypełnianie ich jasnym, złotym światłem. Przyjemność i ulga z takich relaksacji będą odczuwalne szybko, ale nie koniec na tym, ponieważ organizm ulegnie wzmocnieniu, dusza zasileniu, a transformacja DNA przebiegnie lżej.
Jeszcze więcej mocy, której nam trzeba dziś wszystkim ogromnie, dostarczy chodzenie boso po trawie czy też po prostu po ziemi. Tę nieocenioną czynność należy uczynić nawykiem i to bezzwłocznie. Organizm szybko się zahartuje, ponieważ czynność ta tkwi w pamięci duszy i DNA. Właściwie wszystkich profitów bosochodzenia nie da się wyliczyć, bo wszystkich jeszcze sobie nie uświadomiliśmy jako ugnieciony technologiami materii gatunek. Ale chodzenie boso to najlepszy sposób połączenia się z Matką Ziemią (która żyje i emituje energie życia), co oznacza dla organizmu akupresurę, rozrzedzanie krwi, czerpanie witamin, minerałów, odprężenia, endorfin, sił do działania, a nawet tak zwanych olśnień i impulsów do większych działań.
Co jednak chcę podkreślić, to właśnie to, że Ziemia jest w procesie wspomnianej transformacji, więc łączenie się z nią dostraja nas do jej podnoszonych wibracji. Jest to bardzo istotne zatem tak dla sfery fizycznej, jak i duchowej i jeszcze raz apeluję, aby pójść śladami naszych lechickich przodków... wprost na ziemię, boso.
Niezwykle pozytywnym zjawiskiem, które obserwuję ostatnimi laty na ziemi Lechów, jest rosnąca liczba tak zwanych morsów czyli ludzi kąpiących się w morzu i jeziorze zimą. Nie wiem, ilu z nich jest świadomych tego, że nie tylko hartują swoją wolę i organizmy, ale też czerpią moc z planety. Jest całkiem możliwe, że ta zwiększona z nagła popularność to intuicyjna reakcja na wezwanie z nadświadomości, co stanowi jeden z wielu nieprzypadkowych elementów wymiany starego świata na nowy.
Obecny rok jest także krytyczny z powodu nasilonych i bardzo już rozciągniętych w czasie działań ludobójczych w rodzaju wprowadzonej zdradziecko na nasze stoły żywności GMO czy chemtrails. Są to tak poważne środki, tak destruktywne i wyrafinowane, że przejmuje mnie obawa, iż kto w tym roku nie otworzy oczu i natychmiast nie podejmie samoobrony - ten nie uniknie dużych szkód na swoim zdrowiu fizycznym, umysłowym, sile mentalnej, potencjale szyszynki... Przy czym szczególnie dotyczy to dzieci tak uśpionych rodziców.

Narzędzia obrony są łatwo dostępne i bardzo skuteczne. Natura przygotowała je dla nas zanim zaczęły ją brukać mroczne rasy i ich agresywna taktyka. Jako Słowianie mamy swoje niesamowite zioła tak przeciw GMO, jak przeciw chemtrails, pomijam już mnóstwo innych znakomitych skutków picia naparów z nich czy choćby spożywania ich w formie przypraw. Wszystkim bliskim, znajomym, czy ''obcym'' rodakom z pociągu, z ulicy polecajmy te zioła, niech ich wspierają, niech ratują... Acz tu muszę uściślić: nie jesteśmy sobie obcy, jesteśmy wszyscy dużą lechicką rodziną, i to jest to, dlaczego potrafimy z nieznajomymi tak ochoczo i swobodnie wdawać się w pogawędki o polityce, zdrowiu, przeznaczeniu, losie, życiu - co tak fascynuje cudzoziemców.
Obecne w żywności GMO atakuje DNA. To nie tylko atak na lechickie geny, zgodny z założeniami iluminatów, to także niszczenie zdrowia, wydajności energetycznej i umysłowej narodu polskiego. Aby się chronić przed tym atakiem, trzeba ostrożnie dobierać żywność, nie oszukujmy się jednak, że nawet odstawienie mięsa i nabiału eliminuje niebezpieczeństwo do zera. Do zera może ono spaść w wolnej Polsce, gdy nareszcie polski, słowiański rząd wyrzuci z polskiej ziemi zmutowaną i mutującą nas żywność, a także rozprawi się z targowicą, która nas i nasze dzieci naraziła na choroby, ułomności i śmierć. Póki co sprawcie sobie i tym bliskim wam osobom, które nie będą się z jakąś determinacją opierały, codzienny poranny (na czczo!) napar z mniszka lekarskiego. Taki napar stworzy tarczę dla DNA i będzie je chronić cały dzień.
Przeciw grzybom z chemtrails (candida, cząstki toksycznej krwi!) pijcie z bliskimi i znajomymi wrotycz. Dla usuwania metali ciężkich napary z perzu, kurdybanku, przyprawy: oregano, kolendra, czosnek, świeża pietruszka. Przeciw rakowi pestki moreli i napary z mniszka lekarskiego - korzenia. Cokolwiek pijecie, i jecie - to jest wprowadzacie w swoje DNA - zawsze działa silniej i korzystniej, gdy czynicie to świadomie, a nawet wdzięcznie.
Choć jest to mozolna misja, z taktem, nie natrętnie, i najlepiej bez wzburzenia i wszelkich emocji, wpływajcie na bliskich i znajomych w kwestii szczepień. Tak, jest to wyjątkowo bolesna sfera, która bardzo podzieliła społeczeństwo, co zresztą dowodzi okrutnego wyrachowania iluminatów i ich sług, w tym polskich lekarzy i sędziów, którzy wspierają ten rzeźniczy proceder.
Tak, szczepienia są projektem depopulacji i faktycznym atakiem na aryjsko-słowiańską haplogrupę R1a1. Niszczenie genów lechickich ma taktyczny sens - bowiem geny decydują o potencjale i charakterze ducha i ciała, i nasz wróg to wie. To że Lechici byli nieustraszeni, że bili Rzymian, Franków, Niemców, Turków, Mongołów, że w walce o wolność własną i inną wznosili się na inspirujące świat wyżyny, że nigdy naprawdę się nie poddali, a jeśli ulegali, to armiom połączonych najeźdźców - to charakter naszego narodu zapisany w genach i matrycy duszy. Oni to wiedzą. Wiedzą, że Lechici i wszystkie narody słowiańskie stoją im na drodze do całkowitej kontroli planety.
Zawarte w szczepieniach DNA martwych płodów oraz zwierząt wnika w DNA polskich dzieci. Zatrute lekarstwa, GMO, szczepienia, chemioterapia, fluor w wodzie czy paście do zębów, chemtrails, generujące agresję seksualną przekazy i inne środki to wielka antysłowiańska ofensywa, która ma na celu:
- zdziesiątkowanie populacji
- zniszczenie szyszynki jako generatora mocy i świadomości istoty ludzkiej
- zdegenerowanie DNA jako szlachetnego genotypu aryjsko-słowiańskiej rasy wojowników o wolność
- zdruzgotanie wydolności umysłowej i fizycznej Lechitów, aby zamienić ich z najlepszych wojowników planety w schorowanych, niezdolnych do oporu niewolników
- z pozostałej przy życiu populacji uczynić schorowanych, bezwolnych, ogłupionych, zseksualizowanych, przepracowanych, odciętych od prawdy i przyrody, niewolniczo skoszarowanych w metropoliach matrixa klientów iluminackich korporacji.
Najbardziej niszczący, wręcz niedorzecznie skumulowany program szczepień dla noworodków w całej Europie mają Polacy (i Bułgarzy). Mamy tak, ponieważ jesteśmy groźni, i ponieważ jesteśmy w zasięgu. Samoloty NATO to samoloty iluminatów, a nie sojuszników. Znajdujemy się w stadium utajonej okupacji i agresji.

Szczepienia przeczą właściwie całkowicie projektowi stworzenia człowieka. Przeczą sensowi życia. Ale nawet, gdy uparciuchom ustąpić pola, że jakieś tam szczepienia mają sens, bo przecież zawsze były (nie były. I ludzkość nie wymarła do XVIII wieku), to jak umysł takich ludzi tłumaczy obecne natężenie szczepionek? Ich łączenie? Nachalne promowanie? Groźby i represje? Dlaczego polskich jakoby rozsądnych i troskliwych rodziców nie zastanawia, że dziś szczepień jest więcej niż dawniej, że Zachód o dziwo nie szczepi tak desperacko i usilnie swych noworodków tak, jak wschodni Europejczycy??...
Tak, mozolne to pole walki, ale - nigdy za cenę utraty energii i sfrustrowania - wpływajcie na bliskich i znajomych. Mówcie do nich i dawajcie przykłady, wszyscy bowiem jesteśmy wielką lechicką rodziną. Liczy się każde jedno uchronione dziecko i każde uchronione szczęście polskiej rodziny.
A czy da się ocalić wszystkich? Niestety nie. Nie lubię biadolić i generować czarnych scenariuszy, ale o tym, że transformacja świata zabierze dużo dusz, mówią wszelkie przekazy, i starajmy się przyjąć to ze spokojem, jako naturalny proces ewolucji planety i dusz, mimo że oznacza to mnóstwo trudnych rozstań. Dla mnie przyjęcie tego było i zresztą jest nadal takim samym wyzwaniem.
Choćbyśmy wytężali swoje siły w generowaniu wyobrażenia, że długoletnie osaczenie organizmu zatrutą żywnością, powietrzem, lekarstwami, szczepieniami, odcięciem od natury i przepracowaniem nie będzie znacząco szkodzić jego zdrowiu - nie zmienimy tej rzeczywistości. Choćbyśmy wykorzystali każdą okazję i każdy argument - nie przekonamy dziś wszystkich. Tak działa program kontroli umysłów, utrzymywany niestety dzięki ''podwalinom'' cywilizacji: telewizji, gazetom, urzędom, szpitalom, uniwersytetom, religiom, parlamentowi...
Oczy wszystkich naszych rodaków otworzą się dopiero wtedy, gdy te instytucje upadną lub zostaną przejęte przez Lechitów; prawdziwych, szlachetnych, wolnych i świadomych Polaków. Wtedy z oficjalnych mediów popłynie prawda o smutnych żniwach szczepień, chemtrails, leków, GMO, chemioterapii - lecz dla wielu naszych rodaków będzie wtedy za już późno.
Taki to czas. Gdy poszuka się wiedzy - jest łatwiej. Pomagajmy, wspierajmy, uświadamiajmy, niech to jednak nie będą wysiłki na granicy rozpaczy i beznadziei. Wysilone i desperackie już próby iluminatów w zgnieceniu przebudzenia Słowian i ostatecznym zniewoleniu ludzkości są tak samo bezowocne. Oni już przegrali, choć nie chłodzą luf.
A co się stanie z tymi Lechitami, którzy obudzą się później? Jest całkiem możliwe, że będzie w nich dużo gniewu, z którym wyjdą szukać linczu na winnych. Będą bowiem zrozpaczeni krzywdą swoich dzieci, przytłoczeni winą, że dokonali złego wyboru, i upokorzeni tym, że mając się za inteligentnych i rozsądnych (będzie tu mnóstwo ludzi z wyższym wykształceniem), tak bardzo dali się zwieść... Dlatego to naszą powinnością - ludzi świadomych, przebudzonych szybciej i zabezpieczonych - jest zachować spokój i umiar w reakcjach. To my musimy kontrolować i nasze emocje - i takich osób reakcje. Nie wolno nam tych ludzi poniżać, krytykować, wyśmiewać i traktować z wyższością ''oświeconych''. Potencjały to nierówno rozłożone dary. Cieszmy się ze swej świadomości, ale też wspierajmy z troską i życzliwością tych, którzy potencjału mieli mniej - oni bowiem, i ich dzieci, są ofiarami. Te ofiary będziemy wszyscy wspierać.
Co się stanie z ludźmi, którzy dziś odrzucają informacje i pomoc? Jak napisałem wyżej, nie wszyscy przejdą ewolucję, i część dusz przeniesie się na inny świat albo w inny wymiar. Kto zaś podjął decyzję, że chce być człowiekiem nowej Ziemi, podjął działania ochronne i rozwojowe - przetrwa i zazna niezwykłych zmian i pięknych doświadczeń. Nie należy się bać - ta emocja jest generowana przez upadający matrix poprzez media (straszenie wojną), filmy katastroficzne czy ponurych proroków (apokalipsa). To wszystko jest manipulacją i rabunkiem radości i energii - Polskę i świat czeka wspaniała rzeczywistość harmonii.
Nie bądźcie źli na tych, którzy idą na zatracenie i nie słuchają waszych rad. nie wińcie ich, nie osądzajcie, po prostu ich potencjał okazał się za słabym, ale dusze nie zginą. To są nasi rodacy, którzy zostali zasklepieni iluzjami matrixa. Nie widzą chemtrails na niebie, i nazywają je niebieskim, kiedy jest błękitnoszaromgliste... Nie pamiętają, że niebieskie niebo wygląda tak:

To jest prawdziwe niebieskie niebo, które pamiętają i do którego tęsknią dusze wolnych, świadomych ludzi. Ono wróci do nas w Wolnej Lechii, już za kilka lat.
Mimo wszystko próbujcie bliskim, znajomym i napotkanym rodakom udzielać życzliwie rad i wskazówek, przy czym trzeba pamiętać o dwóch prawach kosmicznych:
1. Każdy ma prawo do życia i do ratowania się.
2. Ratujemy tylko tych, którzy o to proszą, inaczej dokonujemy ingerencji, która może narazić nas na agresję.
Pamiętajmy, że nic nie zadziała lepiej jako przykład, niż nasze znakomite zdrowie, forma ciała i umysłu, wibrująca witalność i radość życia - to będzie miało wpływ na wielu ludzi z naszego otoczenia, gdy efekty ich ufności w dobra matrixa będą słabły. Dbajcie więc o siebie - jedzcie zdrowo, pijcie dużo wody i naparów z ziół, gimnastykujcie się i szukajcie łączy z przyrodą i Ziemią. Tym samym będziecie bezpieczni i w zdrowiu doczekacie wolnej lechickiej Polski w nowej rzeczywistości.
Zatem powtórzę raz jeszcze: działajmy z życzliwością i wyczuciem. Postępując z humorem, sposobem, wspierajmy śpiących w matrixie rodaków i ich dzieci. Można zawsze polecić zioło ''na coś''. Kupić w prezencie. Zaparzyć domownikom, gościom, dzieciom. Można w tubkę konwencjonalnej pasty wtłoczyć skrycie pastę bez fluoru, jeśli któryś z domowników tak bardzo ''chce'' zdegenerować szyszynkę swego dziecka... Cokolwiek zrobicie - zróbcie z dobrą, silną intencją, która przeszyje wszystkie komórki ciała. To daje moc. Niczego nie róbcie w sposób wojowniczy i konfliktowy, chyba że wyraźnie czujecie że to jedyny i skuteczny sposób na ten czas.

I przyjmijcie już dziś, że niektórym pomożemy dopiero później lub wcale... Prawda jest bowiem taka, że proces planety jest, czy nam się podoba czy nie. Dziś wszyscy podejmują decyzję, czy przechodzą do nowego świata, czy odchodzą ze starym, niezależnie czy robią to świadomie czy podświadomie. To nie jest łatwe. Nie ma natomiast powodów, by się tym przygnębiać, żegnamy bowiem świat cyniczny, świat masowego niewolnictwa, kłamstwa, degeneracji, rabunku i upodlenia, rzezi na zwierzętach i przyrodzie, i wreszcie straszliwego krzywdzenia dzieci. Czeka nas świetna, wreszcie wolna i kreatywna rzeczywistość, w której będziemy żyć naprawdę.
Wstajemy, Lechici!
Czcibor

https://lechickieodrodzenie555.blogspot ... o.html?m=1
1 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 06 maja 2018, 21:44

Dobre Wieści - Roman Nacht - Boscy ochotnicy - 06.05.2018

https://www.youtube.com/watch?v=HjaXf0tNnmI

Opublikowany 6 maj 2018
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 10 maja 2018, 22:40

Po przełomie: Bez serca, bez duszy, bez ducha - To szkieletów ludy! I co teraz? Tadeusz Owsianko


https://niezaleznatelewizja.pl/index.ph ... -owsianko/

niezależnatelewizja
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 30 cze 2018, 23:51

ROMAN NACHT w ogrodzie NASZYM

https://www.youtube.com/watch?v=pl-8JRERcHw

Opublikowany 30 cze 2018
zobaczcie co sie dzieje na spotkaniach u nas w LESNYM GRODZIE ,, uu sai
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 23 lip 2018, 09:19

to jasne, że jesteśmy w pewnym punkcie spektaklu transformacji,-
pytanie tylko w którym dokładnie :?:

Obrazek


Pas fotonów: Nadejście nowego wieku

The Photon Belt: The Coming of a New Age
22.07.2018 04.28: 00 Wstąpienie , Plejadianie , Sekretne Wiadomości , Wiadomości Kosmiczne , Duchowość




z BurlingtonNews Website Źródło:

Bibliotecapleyades

W 1961 roku nauka odkryła za pomocą satelitów pas fotonu otaczający Plejady. Ta taśma fotonowa * okrąża system Plejadian pod absolutnie prostym kątem do swoich płaszczyzn orbitalnych. Ponieważ nasze Słońce (i my wraz z nim) okrąża Plejady raz na 25 860 lat, osiąga punkt środkowy pasa fotonowego co około 12,500 lat. Przemierzenie tego wymaga około 2000 lat, co oznacza, że ​​po odejściu z tej krainy minie kolejne 10 500 lat zanim nasz Układ Słoneczny wejdzie ponownie w to Królestwo.


Zanim przejdziemy dalej, powinniśmy pamiętać o tym, że ten konkretny cykl znajduje się w kilku większych cyklach. To, co odróżnia ten konkretny cykl od wszystkich jego wcześniejszych zdarzeń, polega na tym, że kulminuje on wraz ze wszystkimi pozostałymi cyklami, których jest częścią, łącznie z całym cyklem 206 milionów lat, w jednym punkcie zbieżności. Nazywa się to także harmoniczną konwergencją. * Pas fotonów : Ogromny toroid lub "pas" międzywymiarowego Światła, który przechodzi przez tę część galaktyki Drogi Mlecznej w cyklu 26 000 lat. Ostatni przypadek na początku 1997 roku.

Na szczęście, Ziemia została w nim umieszczona w specjalnej dziurce wywierconej przez koherentną falę łukową cząsteczek gamma z nova zaobserwowaną po raz pierwszy przez astronomów w 1987 roku.


W 1962 roku weszliśmy w sferę oddziaływania tego pasa fotonowego. Obliczenia przybliżają rok faktycznego wejścia do głównego nurtu na rok 2011. Jest to skorelowane z czasem, kiedy wszechświat osiąga punkt maksymalnego rozszerzania. Wschód zapoznaje nas z rytmem skurczu i ekspansji wszechświata jako Inbreath i Outbreath of God - każdy oddech pokrywający czas (w tej gęstości) w okolicach 11.000 lat. To nie przypadek, że ramy czasowe odpowiadają Grand Cycles, orbicie naszego Słońca wokół centralnego słońca Alcione.

Przejście w superświadomość, zwane także drugim przyjściem Chrystusa, ma nastąpić w momencie zawieszenia ruchu między rozszerzaniem a kurczeniem się, idąc równolegle z wejściem w promieniowanie pasa fotonowego. Energia ta jest również określana jako Wibracja Manasowa lub Promieniowanie. Obliczenia astrofizyczne, oparte na prędkości Słońca przemieszczającej się w przestrzeni (29 km / s) - i własnym ruchu Ziemi - wskazują, że wejdziemy w pas fotonowy z prędkością 208 800 km / h. Rzeczywiste wejście Ziemi w Wibrację Manasową nastąpi w mgnieniu oka.

Energia pasa fotonowego ma naturę eteryczną i duchową, a nie fizyczną, ale oddziałuje i wpływa na ciało fizyczne. 10,500 lat ciemności między 2000-letnimi okresami światła pozwala inkarnować Człowiekowi wielokrotnie jego duchową ewolucję. Ponieważ większość ludzi zapomina o swoim Boskim źródle i celu podczas tych ziemskich pobytów, okresy Światła służą podwójnemu celowi. Reprezentują proces uporządkowania, gromadząc dojrzałe dusze w Świetle Ducha i dając słabszym, tylko dojrzewającym duszom stabilizacyjny okres wytchnienia i szansę na dalszy duchowy rozwój.

Osoby, które nie mogły lub nie uznały Boskiej Miłości jako istoty swojej istoty w ciągu 10 500 lat inkarnacji, ponownie otrzymały kolejną szansę. W tym sensie - i w tym sensie tylko - jest to Dzień Sądu, ponieważ to Człowiek osądza samego siebie. Wejście Ziemi w promieniowanie manasowe ( Manasic Radiation - magiczne promieniowanie) stanowi wypełnienie najgłębszych nadziei ludzkiej duszy. Od czasów Dawida powstało wiele strachu, przepowiadając nadchodzące przemiany w Światłość. Mogło to być uzasadnione, aby wstrząsnąć apatią od Człowieka, zachęcając go do spojrzenia w głąb siebie. Dzisiejsze pokolenia potrzebują jednak mniej presji wywołanej strachem przed nadchodzącymi wydarzeniami, niż oświecającego podejścia do ich inteligencji.


https://operationdisclosure.blogspot.co ... w-age.html

tłumaczenie z translatorem

https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... wieku.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 06 sie 2018, 19:25

ok sprawdziłem teraz i jest usunięty przez użytkownika, wielka szkoda, może wróci.. :?:
_____________
świeżutkie
https://www.youtube.com/watch?v=az0ww5Nwr0A

no to lipa, kolejny film niedostępny w Polsce, co jest grane :?:
David Wilcock Explains the Astounding Tibetan Mystery of the Rainbow Body


UAMN TV
Opublikowany 6 sie 2018

David Wilcock explains how Padmasambhava performed a variety of different miracles during his time on Earth, and Wilcock suggests that he may have been an extraterrestrial or at least aided by them. Wilcock said Padmasambhava could fly, transform rock into sculpture with his mind, and leave his handprint and footprint in solid stone. It is important to note that Padmasambhava is also known as the creator of one of the oldest Tibetan Buddhist sects, the Nyingma school, and there are many memorials dedicated to him throughout Southern Asia.

Clearly not every soul is capable of achieving such a level, but all will eventually find their ideal and perfect level. Already many of you are in total control of what is taking place where you are concerned. We encourage you to stay completely focussed on your goal at such an important time, and do not link your energy with anything that is of a lesser vibration.
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować


Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 19 sie 2018, 17:59

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 03 wrz 2018, 00:13

Dobre Wieści - Roman Nacht - Dobre wieści w NAS - 01.09.2018

https://www.youtube.com/watch?v=5OtujVNuq64

Opublikowany 1 wrz 2018
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 29 wrz 2018, 20:55

Czas przejścia, resetu i szczerości wobec siebie - Katarzyna Sylwia Jędrzejczyk

https://www.youtube.com/watch?v=KR3Yi-CNP8s

Opublikowany 29 wrz 2018
Opis, kontakt i komentarze na www. Gaja.TV
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 06 paź 2018, 21:04

Etapy przebudzenia, gwiezdna brama i recepta na wzniesienie - Dorota Ewa Gołach

https://www.youtube.com/watch?v=9Y3CFPHfTmk

Opublikowany 4 paź 2018
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 13 paź 2018, 23:58

Dobre Wieści - Roman Nacht - Boskie naczynia połączone - 13.10.2018

https://www.youtube.com/watch?v=LQhIjOjn5DU
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 25 paź 2018, 23:41

Nowy Wszechświat rusza, a przez to jest nam bardzo trudno - Tadeusz Owsianko

https://youtu.be/YUeWVVULm2E
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 01 lis 2018, 23:43

Dobre Wieści - Roman Nacht - Wewnętrzna czystość - 01.11.2018

https://www.youtube.com/watch?v=ijinBGuAxNE

Opublikowany 1 lis 2018
0 x




ODPOWIEDZ