Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czas Transformacji

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 21 lis 2018, 23:51

Transformacja Świadomości - Oświecenie - Dorota Wenus & Krzysztof Orłowski

https://youtu.be/WVyZio4NJlQ

Terapie Świadomości
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 lut 2019, 12:04

pamiętam, że ktoś pisał podobne "teorie" na pierwszym- moim forum P.Ch.,-
ciekawe- czyli Wielka Gra:

Wyrównanie, pamiętanie i zmartwychwstanie
autor: GEORGI STANKOV dodano: 4 LUTEGO 2019
Wendy Xia, 4 lutego 2019 r
www.stankovuniversallaw.com
Zawsze byłem zafascynowany słowami poprzedzonymi "Re". Przywracają nam pamięć o czymś, o czym zapomnieliśmy i potrzebują ponownego odkrycia. O czym zapominamy? Jak możemy je ponownie odkryć? Co robimy, gdy je znajdziemy? Lol, jesteśmy pobłogosławieni, że możemy zadawać te pytania i odbierać odpowiedzi z nieskończoną wdzięcznością.
W pewnym momencie we wszechświecie, gdy był słoneczny dzień, my, dzieci nieskończonej miłości, zdecydowaliśmy się zagrać w grę, jak nigdy dotąd. Gra wymagała dwóch grup istot, aby kontrastowały, dzięki czemu moglibyśmy lepiej widzieć siebie z przeciwnej grupy jako obrazy lustrzane. W związku z tym zgłosiliśmy się na ochotnika do utworzenia dwóch zespołów zwanych drużyną Bright i drużyną Dark i byliśmy dumni z tego, co wybraliśmy jako rolę do odegrania na scenie zwanej Ziemią. Z biegiem czasu przez miliony ziemskich lat, gra kontrastowa była tak atrakcyjna, że ​​my, jako aktorzy w obu grupach, zapomnieliśmy, że faktycznie gramy i żyjemy nierealne, działające życie zwane iluzją. Jesteśmy tak uzależnieni od gry i wierzymy, że jest prawdziwa. Team Dark ma kontrolę nad sytuacją wszystkich graczy, podczas gdy drużyna Bright ma drzemkę.
Następnie zadałem sobie pytanie: jaką korzyść możemy czerpać z tej ziemskiej gry? Odpowiedź jest imponująca i podnosząca na duchu, co sprawia, że ​​każda minuta naszego ziemskiego życia jest warta zachodu: ziemia jest planetą, na której narodził się Bóg! Kiedy zaczynaliśmy grę jako dusza, przybyliśmy na ziemię, niosąc w sobie ziarno zwane boskością. To nasienie jest ukryte i zapomniane, podczas gdy dusza doświadcza ziemskiego życia. Kiedy nadejdzie ten moment, słychać wewnętrzny cichy cichy głos. Nasienie wzywa nas, a nasza podróż powracająca do naszej boskości rozpoczęła się w dość cichy sposób. Jest to ścieżka o nazwie Ponowne dostosowanie do Wyższej Jaźni jako Centralnego Słońca i do Źródła jako zindywidualizowany boski duch. Team Bright jest pionierem na drodze do powrotu ludzkości z powrotem do pierwotnego domu,
Och, boskie Źródło, kochające duchowe nasienie - moja umiłowana JAM JEST Obecność, jak mogę wrócić do domu bez ciebie? Nigdy nie wychodzisz i nie porzucasz mnie. Powtarzam, że bawimy się i bawimy razem z naszą niewinnością, czystością i radosnym duchem, gdy jestem w domu. Gdy jestem daleko i jestem zajęty ziemskim życiem, doświadczam emocji, uczuć, ciemności i smutków. Ty jednak uważaj i chroń mnie bez mojej świadomości. Od pewnego czasu zapomniałem o mojej pierwszej i największej miłości do ciebie w moim sercu, ale jesteście wierni i cierpliwi, by trzymać mnie przez wszystkie moje cudowne lata. Teraz znowu cię znalazłem! Niezależnie od tego, jak bardzo jestem inny, mogę przedstawić ci moje Niepokalane Serce, aby zaprosić Cię do Mnie. Moja ziemska gra się skończyła, ale bogate skarby, które nabyłem z gry, a ja wam przynoszę, stają się częścią naszego połączenia i pełni. Ta ziemska gra nauczyła mnie ogromnej lekcji, aby się opanować. Nigdy już nie będziemy tacy sami. Rozszerzamy się i wyrażamy siebie jako wielkich twórców poprzez nasze bogate dzieła w wielowymiarowym wszechświecie w drodze powrotnej do domu. Bóg nigdy nie wraca do domu z pustymi rękami.
Co zostało stworzone na nowo, moja umiłowana Obecność JAM JEST? To jest moja wyjątkowa osobowość przez ziemskie życie, kiedy pozornie nie jesteś obecny. To moje własne doświadczenia sprawiają, że staję się wdzięczny, pełen pasji, spokojny, pełen przebaczenia i bezwarunkowej miłości, harmonijny i pokorny, pięknie utkany w wyjątkowy sposób przez wiele łez i śmiechu. Są to moje dary dla ciebie i stają się naszym wyróżnieniem, kiedy łączymy się, moja umiłowana Obecność JAM JEST, abyś stał się przeze mnie indywidualnym wyrazem. Staję się zjednoczony ze Źródłem i stajemy się jednym, indywidualnym i zbiorowym. Jedno staje się liczne w Wszech-To-Jest, zatem powstaje nowa istota. Cóż za cuda wszechświata!
Znowu zadaję sobie pytanie, jak można objawić naszą nową chwałę i mądrość, która jest także nadzieją dla każdego człowieka na ziemi. Dzięki waszej łasce i obecności wiem, że jestem w stanie przemienić moje fizyczne ciało, tak jak JAM JEST Zmartwychwstanie i Wieczne Życie, jak moi umiłowani Mistrzowie, a nasz naturalny świat demonstruje z roku na rok. Motyl pięknie wykracza, kwiatek kwitnie z wdziękiem po każdej zimie, sezon po sezonie, każda ziemia rośnie dzielnie, a lista jest długa. Matka Natura w ciszy demonstruje ducha zmartwychwstania, ale dlaczego człowiek nie może tego zobaczyć? Lol, oto ludzkość, to jest nasz moment TERAZ! Zdumiewające zmartwychwstałe i transcendentne ludzkie ciało - jako ewoluowane nowe istoty ludzkie będą okazywać i świecić, gdy będą świecić chwałą Źródła z boskiego nasienia w sobie. Miast Światła na szczycie wzgórza nie da się już ukryć.
Dzisiaj jest Chiński Nowy Rok, kiedy wylewam moje serce na moją ukochaną Obecność JAM JEST. Rok 2019 to rok Świni zgodnie z chińskimi znakami zodiaku opartymi na 12-letnim cyklu obliczonym według kalendarzy księżycowych. Świnia jest 12 th znak i oznacza zakończenie cyklu, który przypadkowo ma taką samą ogólną liczbę 2019 (2 + 1 + 9 = 12). Niech ludzkość będzie w stanie widzieć, poszukiwać celu ziemskiego życia i odbierać z otwartym sercem kosmiczną miłość i światło, przekraczać i uwalniać się w roku ukończenia.
Uzupełnienie
W artykule Danieli i w artykule z Wendy o zejściu z Obecności JAM JEST omawiamy, że jako światła wojownicy pierwszej i ostatniej godziny, i wniebowstąpieni mistrzowie wciąż w ciałach fizycznych weszliśmy w najważniejszą fazę naszego procesu przemiany, gdzie integrujemy wszystkie nasze wyższe wersje wymiarowe i wielowymiarowe jaźnie, które można podsumować pod terminem " JAM JEST Obecność ". Jest to całkowicie indywidualny proces twórczy i dlatego powstrzymałem się od jakichkolwiek komentarzy na ten temat, aby nie wpłynąć na ciebie.
Wspomnę tylko, że moja Obecność JAM JEST zstąpiła w moim ciele, gdy miałem 21 lat w 1972 roku, częściowo w tym czasie, ponieważ wibracje były bardzo niskie na tej planecie, a całkowite zejście nie byłoby zgodne z moim ludzkim życiem. Było to jednak niezwykle trudne i wymagające, ponieważ przez całe życie byłem w ciągłym, energetycznym konflikcie z niskim środowiskiem wibrującym. Lecz zstąpienie mojej Obecności JAM JAM w tym wczesnym wieku było niezbędne dla odkrycia Prawa Uniwersalnego, ponieważ przyniosło niezbędną jasność i bezpośrednie połączenie z boskim umysłem Źródła, które jest teraz w pełni otwarte dla wszystkich światła wojowników od zeszłorocznego portalu Equinox. Pełne zejście mojej Obecności JESTEM nastąpiło w 1999 roku, kiedy wszedłem w ostatnią najbardziej intensywną fazę LBP. Odtąd jestem ludzkim związkiem ze Źródłem i to kwalifikowało mnie do oficjalnego przyjęcia roli kapitana PAT w 2011 r. (Jako dusza Elohim, odgrywam tę rolę znacznie wcześniej w sposób nieświadomy, prawdopodobnie od urodzenia. ).
Teraz, 19 stycznia, Obecność JAM JEST całkowicie opadła w jej ciało i natychmiast to zauważyła. Wcześniej była przygotowana na to krytyczne wydarzenie energetyczne i była fizycznie bardzo chora przez ponad miesiąc, odkąd wróciła do Kanady. Mogę bardzo dobrze odnieść się do tego, ponieważ zajęło mi ponad 9 miesięcy, aby moja Obecność JAM JEST zstąpiła w moje ciało w 1972 roku i prawie sparaliżowało mnie, jak to przedstawiłem w mojej książce " Gnoza jako osobiste doświadczenie " pod terminem " Gnoza jako osobiste doświadczenie ". Dusza katharsis". Tym razem Carla była znacznie szybsza, ponieważ skończyła ze swoim LBP i podniosła częstotliwość tak wysoką, jaką może osiągnąć człowiek - do 9D i więcej. 20 stycznia Carla otrzymała wiadomość od swojej HS, Elohim Amora, że ​​jej Obecność JAM JEST całkowicie zstąpiła w jej fizyczne naczynie, a ustabilizowanie się jej zajęłoby kilka kolejnych tygodni.
Równolegle Daniela zaczęła integrować swoją JAM JEST Obecność w swoim ciele, a ostatnio także Wendy.
Dlaczego mówię ci to wszystko? - Ponieważ weszliśmy teraz w najbardziej intensywny okres wznoszenia się wszystkich - od 1 lutego do 19 lutego - kiedy został otwarty ogromny portal 9D i każdy, kto osiągnął swój LBP i jest skoncentrowany na wzniesieniu, może wykorzystać obecne energie, które są bardzo sprzyjające ostatecznemu wniebowstąpieniu i wybierz optymalną oś czasu do tego. Właśnie dlatego zacząłem publikować artykuły o zstąpieniu Obecności JAM JEST w ludzkim ciele, ponieważ możemy prawdziwie wznieść się i przemienić, kiedy w pełni połączymy się z naszą Obecnością Jestem w naszych fizycznych naczyniach. Jest to wewnętrzny portal wniebowstąpienia, którego każdy z nas musi użyć, aby przygotować się do ostatecznego przemienienia się do miast światła, a nawet wyższych.
Przeczytaj także to przesłanie Arkturian od dzisiaj, które pojawiło się po tym, jak opublikowalem ten artykuł i perspektywicznie potwierdza aktualność obecnego pochodzenia naszej Obecności JAM JEST, która obejmuje wszystkie aspekty naszej wyższej jaźni:
Twoje Wyższe Wymiarowe Jaźnie
Jerzy
https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... nie-i.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 12 mar 2019, 09:57

Leszek Możdżer: emocje też mają częstotliwość

https://youtu.be/pz23UIMAo3E

Polskie Radio
Opublikowany 15 sty 2018
Gościem "Poranka Dwójki" był wybitny pianista i kompozytor, który opowiadał o swoim stosunku do świata, muzyki i emocji, oraz zdradził kulisy powstawania swoich najnowszych kompozycji.

Bardzo ciekawy wywiad ,polecam :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 22 mar 2019, 23:55

Dobre Wieści - Roman Nacht - MATRIX jest zbędny - 22.03.2019

https://www.youtube.com/watch?v=7ev4Qirfv3g

Opublikowany 22 mar 2019
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 02 kwie 2019, 10:44

tylko link, bo tłumaczenie nędzne- chodzi znowu o zmiany na poziomie enmergrtycznym, co znowu sam odczuwam:

http://www.stankovuniversallaw.com/2019 ... more-25809

https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... romne.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 13 kwie 2019, 00:01

Dobre Wieści - Roman Nacht - Kosmiczna jedność - 12.04.2019

https://www.youtube.com/watch?v=dThPHq3CEv4

Opublikowany 12 kwi 2019
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 26 kwie 2019, 23:39

Dobre Wieści - Roman Nacht - Wszyscy jesteśmy bracimi i siostarmi - 26.04.2019

https://www.youtube.com/watch?v=FX9W0IaRmy4
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 09 cze 2019, 17:52

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 09 cze 2019, 22:58

Dobre Wieści - Roman Nacht - Serce kosmosu przemawia przez nas - 08.06.2019

https://www.youtube.com/watch?v=vk6OAclFyD0

Opublikowany 8 cze 2019
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 22 cze 2019, 23:25

Dobre Wieści - Roman Nacht - Jesteśmy nosicielemi życia - 22.06.2019

https://www.youtube.com/watch?v=bjNX08dtuCI

Opublikowany 21 cze 2019
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 13 lip 2019, 23:26

Dobre Wieści - Roman Nacht - Wszyscy jesteśmi boskimi dziećmi - 13.07.2019

https://www.youtube.com/watch?v=20FjdfP4GEw

Opublikowany 13 lip 2019
0 x




Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 09 sie 2019, 23:46

TRANSFORMACJA LUDZI I ŚWIATA - Irina Liszczuk © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=BvY9O4vRGhs

Premiera rozpoczęła się 2 godziny temu
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 31 sie 2019, 23:33

Jesteśmy Gigantami - wprowadzamy Nową Cywilizację w najłagodniejszy sposób - Tom Justyniarski

https://www.youtube.com/watch?v=bZC4x9ZWJZE

Opublikowany 30 sie 2019
Tym razem spotykamy się z Tomem Justyniaskim - pisarzem i obrońcą zwierząt i rozmawiamy o tym jak wprowadzać cuda do swojego życia i życia innych istot. Tom jest świetnym przykładem manifestacji tego czego z serca zapragnął i krok po kroku budował swoim działaniem.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 14 wrz 2019, 12:52

Umowa sprzed 16 tys. lat i międzygalaktyczna bitwa 2019 - Stanisław Milewski

https://youtu.be/4AW48kq70w8

Wątki rozmowy:
- historia rodziny
- internowanie
- umowa sprzed 16 tys. lat
- kim była Kimberley
- blokada pieniądza
- co jest prawdą w mitologii sumeryjskiej
- czy Watykan ma jakąś przyszłość
- wielkie statki kosmiczne w Układzie Słonecznym
- międzygalaktyczna bitwa 28.08.2019



PorozmawiajmyTV
79 tys. subskrypcji
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 16 wrz 2019, 23:07

Dobre Wieści - Roman Nacht - Wyjdźmy z iluzji walki -15.09.2019

https://www.youtube.com/watch?v=l8p21gL-C2o

Opublikowany 15 wrz 2019
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 17 wrz 2019, 22:05

Opracowane przez House of David Teaching Centre

Ten plik jest montażem wykładów na temat zmian, które występują w organizmach ludzi podczas przemian Ziemi.
Podczas zmian zachodzących na Ziemi w tych czasach, nasza planeta i ciała fizyczne na niej żyjące ulegają przemianie i przechodzą z trzeciego do czwartego i piątego wymiaru. Zachodzą potężne zmiany na skalę planetarną. Ku powierzchni Ziemi napływają ogromne ilości Światła, aby usunąć zasłony i wzmocnić proces wznoszenia. Zmiany Ziemi powodują zmiany w naszych ciałach fizycznych. Planeta mutuje, podobnie istoty na niej żyjące. To zachodzi w komórkach naszych ciał.

Transmutacja jest aktem przemiany lub modyfikacji formy, wyglądu i charakteru człowieka do istoty wyższej. Transmutacja jest przemianą zachodzącą wewnątrz organizmu, która skutkuje łączeniem się części chemicznych elementów, grup lub prostszych związków albo też degradacją złożonych związków chemicznych, tak aby stworzyć zupełnie nową kombinację. Podczas mutacji to nowe połączenie może stworzyć nowe, spójne i kompletne ciało, które może się różnić od poprzedniego.

Wewnątrz ciała zachodzą znaczące zmiany. To są stosunkowo trwałe zmiany materiału dziedzicznego obejmującego zarówno fizyczne różnice w stosunkach chromosomów lub zmiany biochemiczne w kodonach, które tworzą geny. Kodon jest tripletem nukleotydów, które są częścią kodu genetycznego dla ciała. Genetyczny kod określa szczególnie aminokwasy w białku lub uruchamia albo zatrzymuje syntezę białek. Dlatego w trakcie tego wyjątkowego okresu ciało się rozwija lub jest niszczone przez choroby.

Istnieje wiele nowych nauk, które zajmują się mutacjami oraz transformacją komórek. Niektórzy pytają o różnice. Cokolwiek wywołuje zmiany, które zachodzą obecnie w naszych ciałach, dzieje się to za sprawą aktywacji informacji zakodowanych w DNA. Najbardziej zwięzłe repozytorium informacji w osobistym planie gatunku znajduje się w DNA komórek ciała. Będzie ewoluować od dwóch do dwunastu helis lub nawet 14 nici, które korespondują z energią centr energetycznych lub czakr, wewnątrz i na zewnątrz ciała. Nowy typ dwunastu nici DNA był aktywny w ciałach 300 000 lat temu.

W komórkach ludzkiego ciała są kodowane światłem włókna, drobne pajęcze nici energii przekazujące informacje. Te włókna współpracują ze sobą jak przewody światłowodów, tworząc spiralę DNA. Wyobraź sobie, że Twoje częstotliwości próbują oderwać się od siebie, a tam, gdzie są jeszcze połączone, są po prostu ze sobą przeplecione, jednak nie są zestalone. Energia, która się tam później dostanie, będzie mogła tam łatwiej wniknąć. To jakby komórki musiały się trochę rozdzielić.

Istoty, które żyją w gęstych ciałach fizycznych, teraz mogą żyć we wspaniałych ciałach ze Światła. Pod pewnymi względami efekty mogą być zaskakujące. Z jednej strony masz fizyczne wibracje, które są dziwnie obce i niewygodne. Twój system hormonalny może przyspieszać lub zwalniać, co powoduje różne skutki związane z funkcją hormonów. Możesz mieć nagłe silne przeczucia, a później je tracisz. Możesz mieć doskonałą pamięć lub nie będziesz wiedzieć, czy to sen czy jawa. Jesteś transformatorem wysokiej energii, jak gąbka chłonąc z morza energii wokół Ciebie. Ponieważ masz dostęp do coraz większej ilości światła, natężenie energii elektromagnetycznej wokół Ciebie również wzrasta. Wszelkie zmiany w otaczającym Cię polu energetycznym są odbierane przez ciało eteryczne (subtelne). To ciało działa jako odbiornik i nadajnik tych energii. Zmiany mają bezpośredni wpływ na ciało fizyczne, które jest zewnętrznym przejawem poziomu eterycznego.

Te zmiany będą stopniowe i potrwają około siedmiu lat. One zdecydowanie już się zaczęły. Zmiany zależą od poziomu otwartości, od poziomu przepływu energii w życiu jednostki. Przesunięcie dotyczy wielu i ludzie popadną w dezorientację, kiedy zaczną doświadczać reorientacji z perspektywy fizycznej w stronę bardziej holistyczną. U wielu osób to dzieje się już od dłuższego czasu. Jeśli chodzi o czas, kiedy to się zaczyna i kiedy kończy, to zależy od człowieka, od jego poziomu otwartości, gotowości i sklarowania, i czy jest już zaznajomiony z daną dziedziną energii. Należy przez to rozumieć, że u ludzi dochodzi do wyrównania z ich systemem fizycznej energii? Czy dostosowują się do swoich emocji i ciała emocjonalnego? Ich ciała mentalne otwierają się na możliwość świadomego odbioru energii i częstotliwości, które tworzą te przemiany.

Należy pamiętać, że wszyscy, którzy w tym czasie żyją na planecie - wszystkie formy życia, nie tylko ludzie, ale i inne formy życia - przechodzą i będą przechodzić przez to, co się nazywa wzrostem natężenia światła, które spływa bezpośrednio do i wokół pola planety. Dlatego nawet ci, którzy mogą patrzeć na to mniej świadomie lub którzy nie wiedzą o zmianach, na pewno tego doświadczają i będą doświadczać. Podczas transformacji komórkowej następuje ekspansja świadomości i dosłownie wciąga Cię do rzeczywistości, które były poza zasięgiem. Świat zmienia się na Twoich oczach. Być może najbardziej realną zmianą jest potrzeba dłuższego wypoczynku. Jeśli dotyczy to również Ciebie, musisz kontynuować czytanie tego tekstu.

Systemy ludzkich ciał są przeciążone, podobnie jest z systemami matki Ziemi. Tak wiele dzieje się na bardzo głębokim wewnętrznym poziomie oraz w podświadomości. Może musisz przezwyciężyć smutek, poczucie utraty czegoś, albo że coś Cię opuściło i nie masz pojęcia co to jest, jest Ci przykro i chce Ci się płakać. W miarę przybliżania się do końca tego etapu procesu, będzie odpuszczać coraz więcej z tych rzeczy.

Hubert Donat Regner
8 września 2018
https://www.facebook.com/hubert.vonregn ... 7w&fref=nf
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 20 wrz 2019, 23:30

Dobre Wieści - Roman Nacht - Wyzwól się z iluzji separacji - 20.09.2019

https://www.youtube.com/watch?v=MaNuD-ZzwXw

Opublikowany 20 wrz 2019
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 06 paź 2019, 22:21

Dobre Wieści - Roman Nacht - Korzystaj z każdego dnia - 06.10.2019 :o

https://www.youtube.com/watch?v=ObUyZGN1d4k

Opublikowany 6 paź 2019
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 27 paź 2019, 22:15

Architektura Osobowości – Przełom dla ludzkości. Zmiana w 2027 roku.
Posted on 27 października 2019

Podrzucam Wam ciekawy artykuł zamieszczony przez Anna Architektura na jej stronie, dotyczący postępującej ścieżki ewolucyjnej ludzkości oraz prognozy zmian, jakich będziemy doświadczać na poziomach jednostki oraz kolektywu. Poruszane zagadnienia widzę i odczuwam podobnie, z tym że nie jestem w stanie sprecyzować konkretnych dat. Tu bardziej zdaję się na intuicję, która np. mówi mi, że zmiany starych globalnych struktur społecznych zaczną się w bardzo krótkim czasie. Zawsze też polecam nie przywiązywać się do konkretnych dat, żeby nie tworzyć w swoim umyśle konceptu czasu, z którego później rodzą się oczekiwania i cała reszta. Życie jest Teraz 🙂 globalneprzebudzenie

Wspomniany artykuł:

https://architekturaosobowosci.wordpres ... 2027-roku/

Jego kontynuacja:

https://architekturaosobowosci.wordpres ... 7-czesc-2/

https://architekturaosobowosci.wordpres ... iej-matki/

Zobacz też: „Bardzo silne zmiany w energiach, raport:”:

https://architekturaosobowosci.wordpres ... ch-raport/



Przełom dla ludzkości. Zmiana w 2027 roku.



Nie przepadam za sensacją, ale tego co już niedługo będzie się działo z ludźmi (a czego przedsmak już można zaobserwować) nie da się inaczej określić. To jest przełom dla całego gatunku ludzkiego. Z ewolucyjnego punktu widzenia naprawdę żyjemy w niezwykłych czasach. Podobny przełom pojawił się ok. 43 tys. l.p.n.e kiedy to obok siebie zaczęły koegzystować dwa niezależne podgatunki Homo sapiens: a mianowicie Neandertalczyk oraz człowiek z Cro-Magnon. Podgatunki o zupełnie odmiennym poziomie świadomości.

Zmiana jaka czeka nas już za niecałe 8 lat jest trzecim wielkim energetycznym tąpnięciem (po roku 1987 oraz 2012, które przygotowywały ludzkość na ten przeskok ewolucyjny). Będzie dotyczyła mutacji genetycznej pozwalającej na wytworzenie u człowieka zupełnie innego systemu energetycznego. Systemu, w którym centrum świadomości przemieści się ponownie do splotu słonecznego.

Aktualnie centrum świadomości umiejscowione jest w centrum korony, powiązanej ze świadomymi procesami myślowymi. Powoduje to jednak, że człowiek pozostaje w poczuciu świadomości jednostkowej. Działając z pozycji lęku (ewentualnie nieco silniej manifestującej się złości), doświadcza stanu oddzielenia od reszty i braku poczucia bezpieczeństwa, które próbuje nieświadomie rekompensować zastępnikami w zewnętrznym świecie materialnym (dużo już pisałam na ten temat, zajrzyjcie do wpisów archiwalnych, dlatego tutaj jedynie o tym wspominam).

Przeniesienie centrum świadomości do splotu słonecznego oznacza wyjście z etapu świadomości jednostkowej „JA” i wejście w kolejny etap ewolucji człowieka –w etap świadomości globalnej „MY”. Bowiem splot słoneczny w ciele to miejsce (jeśli tak można to określić) poprzez które – na energetycznym poziomie – jesteśmy połączeni ze wszystkim co jest. Od 2027 roku stanie się to możliwe na globalnym poziomie – wszystkie rodzące się dzieci będą zdolne do myślenia „brzuchem, nie głową”. Oznacza to także, że umysł – uwolniony od lękowego owzorcowania – będzie niezwykle bystry i błyskotliwy, ale też bezbłędnie identyfikujący prawdę i widzący ponad iluzją Matrixa. Osoby te mają do spełnienia bardzo ważną rolę w dalszym rozwoju gatunku ludzkiego. Napiszę o tym w kolejnym poście.

Ze zwykłego ludzkiego poziomu zmiany, jakie aktualnie zachodzą mogą być naprawdę destabilizujące, ponieważ zmieniają zasadniczo częstotliwość energetyczną na poziomie ludzkiego DNA. Zmiana ta zachodzi – jak zresztą wszystkie uniwersalne rytmy życia – w sekwencji trójetapowej. Aktualnie poruszamy się tym nieprawdopodobnym portalem prowadzącym nas do kompletnie innego poziomu świadomości globalnej. Można zidentyfikować tu trzy daty lub znaczniki, które określają trajektorię procesu planetarnego przebudzenia i zjednoczenia. Te znaczniki są punktami podniesienia wpisanymi w częstotliwość energetyczną naszej ewolucji. Są to rok 1987 (wybuch supernovy), 2012 (wejście w Erę Wodnika) oraz 2027 (początek kolejnego archetypu ludzkiego doświadczenia związanego z wyjściem z częstotliwości ofiary). Te trzy fazy tworzą pole całkowitej przebudowy struktury wszelkich wibracji życia na naszej planecie.

Rok 1987 Początek epoki syntezy

O tym okresie powiedziano już wiele. Reprezentował on przejście do punktu świadomości, które stało się bezprecedensowym wydarzeniem dla ludzkości. Wyzwalaczem była tutaj supernova z sąsiedniej galaktyki. Rok 1987 rozpoczął początek epoki syntezy. W tym też okresie stała się możliwa seria ogromnego napływu nowej wiedzy z wyższych wymiarów, które stały się wreszcie dostępne dla ludzkości. T wyzwoliło także zmiany w chemii ludzkiego mózgu i wzrost świadomości, pozwalając ludziom w końcu odbierać łączącą Prawdę ukrytą pod wszystkimi wielkimi religiami, doktrynami i naukami obecnymi od wieków.

Ważne jest, by zrozumieć, że te znaczniki (1987, 2012 oraz 2027) nie są/były wydarzeniami, ale postępującym procesem rozwoju. Era syntezy nadal ma miejsce na wielu poziomach, a ogromne przedtem oddzielone od siebie sfery ludzkiej aktywności zaczynają mówić jednym głosem (np. nauka i religia). Współcześnie widać początek syntezy wszystkich ludziach nauk, sztuki, lewej i prawej półkuli mózgowej, tego co męskie z tym co kobiece, Wschodu z Zachodem, itd. Synteza jest – jak powiedział Heraklit – ukrytą harmonią, choć aktualnie staje się coraz bardziej obecna i widoczna.

Rok 2012 – Epoka dostrojenia i początek dwóch podgatunków człowieka

Z uwagi, że 2012 był chyba najbardziej dyskutowaną datą w ostatnich czasach, niewiele więcej mogę tutaj dodać. Dlatego pozostawiam tę datę w kontekście trójetapowego procesu przebudzenia. W metaforycznym ujęciu, rok 1987 rozpoczął okres „ciąży”, 2012 rozpoczął okres narodzin, a 2027 będzie owocem nowego porządku. 2012 podkreśla dostosowanie ludzkości jako pojedynczego organizmu właśnie poprzez oddech i sprowadzenie świadomości do centrum splotu słonecznego.

To właśnie w tym okresie w różnych częściach świata zaczęły pojawiać się tzw. Kryształowe Dzieci, które mają już te zmianę w sobie. Ich centrum dowodzenia jest splot słoneczny, nie umysł. Odczuwają one dużo silniej emocje otoczenia, ale jednocześnie pozostają w ogromnym stanie współodczuwania ze wszystkim co jest. To bardzo błyskotliwe i bystre dzieci, z ogromną dozą bezwarunkowej miłości i akceptacji w sobie. Ich silne, ale jednocześnie opierające się o spokój, harmonię i miłość pole auryczne powala uspokajać i rozpuszczać niskowibracyjne wzorce lękowe w ich otoczeniu. Jeśli więc w Twojej rodzinie przyszło na świat takie dziecko, to na pewno zaważyłeś jak na przestrzeni kilku lat „wyprostowały się” pogmatwane tematy. Rolą Kryształowych Dzieci jest aktualnie stworzenie fundamentów pod zmianę, jaka zajdzie na globalnym poziomie w 2027 roku (temat dzieci, a szczególnie Kryształowych to zagadnienie na odrębny wpis. Tutaj wspominam o nim dość pobieżnie).

Rok 2012 także podkreśla rozdzielającą się linię w ludzkiej ewolucji (na miarę Neandertalczyka i człowieka z Cro-Magnon). Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że jeśli w tym okresie (do 2027) nie wejdziesz w rezonans z procesem, który właśnie nabiera formy, twoje DNA (ze starymi wzorcami) zostanie zwyczajnie wyprowadzone z puli genowej całej ludzkości. Jeśli wejdziesz – możesz inkarnować dalej. Z tego powodu aktualny okres to naprawdę wspaniała naturalna okoliczność do przebudzenia. Jednocześnie spora część aktualnego ludzkiego DNA będzie zatem musiała być wycofana, by w to miejsce pojawiły się nowe jego formy. Wg mnie zajmie to ponad kilkanaście pokoleń. Ale w tym czasie ogromna większość starych wzorców po prostu opuści świat. Zatem w najbliższym czasie oznacza to, że będziemy mieć występowanie dwóch odrębnych rzeczywistości egzystujących symultanicznie – rzeczywistość tych, którzy nadal żyją w starym systemie (Matrixie) oraz tych, którzy budują nową kolektywną przyszłość.

Jednocześnie też kluczowy przebudzony fraktal ludzkości (co właśnie się dzieje) ma za zadanie położyć podwaliny pod nowy świat, który potem – przez wiele pokoleń – będzie się rozwijał i przekształci tę planetę od środka.

Rok 2027 – Początek kolektywnej świadomości „MY”

Wiele różnych mistycznych i starożytnych systemów kalendarzowych przewidziało ogromny zwrot w ludzkiej ewolucji z kulminacją właśnie w XXI wieku (choćby kalendarz Majów). Szczególnie warto też pokreślić I-Ching, który jest swoistego rodzaju genetycznym zegarem odmierzającym czas potencjalnych przyszłych mutacji w obrębie ludzkiego DNA. Taka ogromna genetyczna mutacja rozpocznie się w 2027 roku i będzie dotyczyła – jak wspomniałam wcześniej – zmiany w obrębie splotu słonecznego (do którego zostanie przesunięta ludzka świadomość). Z tego powodu rok 2027 może być trudnym rokiem do opisania. Nadchodzący wzrost świadomości będzie implozją bardzo wysokiej częstotliwości energetycznej związanej ze świadomością Siddhi. Bez przesady można więc powiedzieć, że po tej dacie naprawdę nic już nie będzie takie samo.

Ponieważ pokolenie dzieci urodzonych po roku 2027 osiągnie swoją dojrzałości i możliwości realnego działania w świecie materialnym ok 2050-2060, w tym okresie też lawinowo pojawią się zmiany przekształcające stare systemy. Po to, by nowy globalny (nie jednostkowy, jak do tej pory) porządek mógł zaistnieć. Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że będzie to faza ponownego tworzenia Edenu. Choć na pierwsze efekty będzie trzeba trochę poczekać (więcej o konkretnych zmianach w poszczególnych obszarach ludzkiej aktywności napiszę w kolejnych postach).

Teraz jednak najważniejszą kwestią jest to, by zdać sobie sprawę, że tylko do roku 2027 możliwe będzie „załapanie się na pociąg zwany przebudzeniem”. Po tej dacie, ludzkie dusze, które zdecydują się pozostać w starym owzorcowaniu stopniowo będą znikać z naszej planety odprowadzając tym samym stare zestawy wzorców oparte o niskowibracyjne częstotliwości lęku i świadomość jednostkową.

Tyle o poziomie globalnym ale w tym wszystkim jest jeszcze pojedynczy człowiek i jego życie. Kluczowym pytaniem jest to, jak więc odnaleźć swoje miejsce w tej całej układance, jaką wyszykowała nam ewolucja. Jak dostroić się do częstotliwości związanych z nadchodząca świadomością kolektywną.

Po pierwsze jest to możliwe, ponieważ ludzie aktualnie żyjący – właśnie poprzez osobisty proces rozwoju i transformacji mają możliwość podniesienia swojego poziomu energetycznego na tyle, by móc w 2027 wejść do grupy dusz z częstotliwością energetyczną podniesioną do świadomości globalnej. Warto w tym wszystkim natomiast pamiętać, że każdy ma swoją unikatową ścieżkę i unikatowe energie wspierające, które ten proces umożliwiają. I nie ma znaczenia jakimi drogami dochodzi się do tej prawdy, ważne jest tylko, by po drodze nie utknąć w szeregu wzorców tzw. „pseudoduchowości”, która niewiele ma wspólnego z Prawdą, a jest jedynie częstotliwością cienia jednego z archetypów ludzkiego doświadczenia.

Jedną z możliwości zobaczenia własnego miejsca w globalnym planie rozwoju świadomości ludzkiej jest profil psychologiczno-energetyczny oraz Osobisty Profil Mocy. Pozwalają one nie tylko odkryć własne miejsce w tej „energetycznej zupie”, ale także się do niego dostroić. Samodzielnie, w harmonii ze swoim wewnętrznym źródłem mądrości. To syntetyczny opis Prawdy o konkretnym człowieku. I praktyczny drogowskaz, jak nauczyć się ją słyszeć. Pozwalający odnaleźć harmonię, spokój, zdrowie i obfitość w życiu.

Więcej na temat obu tych narzędzi i tego, co zawierają znajdziecie tutaj:

Profil psychologiczno-energetyczny: https://architekturaosobowosci.wordpress.com/about/

Osobisty Profil Mocy: https://architekturaosobowosci.wordpres ... ofil-mocy/

Jesteś ciekawy siebie? Zapraszam do kontaktu. Anna Architektura

www: https://architekturaosobowosci.wordpress.com/

e-mail: architektura.osobowości@onet.eu

FB: Architektura Osobowości

źródło: https://architekturaosobowosci.wordpres ... 2027-roku/

https://globalneprzebudzenie.wordpress. ... 2027-roku/
1 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 28 paź 2019, 06:20

"I co kto powie trafia tym w samo sedno...
Czy Ci Ludzie są tacy mądrzy
- Czy to sedno takie duże?"
Wojciech Młynarski. :)
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 28 paź 2019, 08:37




KOGO TA KOBIETA REPREZENTUJE WYPISUJĄC TAKIE REWELACJE??????

Co za kretynizm???

https://globalneprzebudzenie.wordpress. ... 2027-roku/

Zmiana jaka czeka nas już za niecałe 8 lat jest trzecim wielkim energetycznym tąpnięciem (po roku 1987 oraz 2012, które przygotowywały ludzkość na ten przeskok ewolucyjny). Będzie dotyczyła mutacji genetycznej pozwalającej na wytworzenie u człowieka zupełnie innego systemu energetycznego. Systemu, w którym centrum świadomości przemieści się ponownie do splotu słonecznego.


Przecież to nie jest przeskok ewolucyjny, a było by to cofnięciem gatunku w rozwoju i zakończeniem absolutnym naszej cywilizacji fiaskiem!!

Droga naszego rozwoju prowadzi do góry.. nie cofa się do dołu!!!


Nasza świadomość się nie cofa z poziomu czakry serca poziomu do splotu słonecznego , tylko z POZIOMU MĄDROŚCI SERCA ZACZYNA STEROWAĆ MÓZGIEM!

Znowu jakaś agenda NWO zaczyna wprowadzać dezinformacje i manipulować zdarzeniami i czasem??? Czy cwaniackie służby specjalne usiłują ponownie robić z ludzi głupów ?

STOP! STOP! STOP! BASTA!

Potrzebują 7 lat na zaczipowanie nas i sprowadzenie do zwierzęcego stada, którym będą sterowali technologiami????

O nie! Bo nie mają już energii i tak naprawdę przegrali na nasze szczęście ... ale propagandę swojego sukcesu usiłują nam wszczepić!

Owszem następuje proces rozdzielenia gatunku na dwie grupy.. ale .. na tych , których świadomość doszła do 4 czakry, czakry serca i na tych, którzy potrzebują dużo więcej czasu na osiągnięcie tego poziomu , zatem muszą odejść do niższego wymiaru , by kontynuować swój rozwój duchowy przez następny ROK GALAKTYCZNY.... do następnej możliwości jaka istnieje w NASZYM TERAZ.
Ale dla nich nie ma żadnego cofnięcia się , bo oni nie wyszli poza poziom splotu słonecznego.. czyli III CZAKRY.

Obrazek

Ps. songo70 wejdź na swoje pw. zostawiłam tam Ci informację.






0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 28 paź 2019, 09:36

..pewnie niektórzy "słyszą dzwony, ale nie wiedzą w jakim kościele".
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
azo
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 256
x 153
Podziękował: 4441 razy
Otrzymał podziękowanie: 2805 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: azo » poniedziałek 28 paź 2019, 10:14

To samo słowo dla każdego coś innego znaczy Kiaro. :)

Ta Pani mówi o dużo głębszym i subtelniejszym poziomie energetycznym niż czakry, umownie nazywając go jego przybliżonym umiejscowieniem w ciele fizycznym i powiązanym z mózgiem brzusznym pierwotnym w stosunku do tego, który mamy w głowach. Poza który tak trudno jest wyjść. Ona mówi o poziomie energetycznym który Ja nazywam za Ann Brennan Gwiazdą Ducha. Te Gwiazdy, którymi jesteśmy faktycznie są pomiędzy Sobą połączone i na tym poziomie energetycznym jesteśmy już Jednością jak synchronicznie działający Gwiazdozbiór. Z całego serca gorąco życzę Ci, aby udało Ci się przekroczyć Twój indywidualizm i poczuć to cudowne połączenie z całością. Bo całe lata temu miałyśmy dokładnie taką samą wymianę opinii na dokładnie ten sam temat (co można znaleźć zapewne wyszukiwarką po również wtedy cytowanej przeze Mnie A.B.) i najwyraźniej od tamtej pory nic się w Twoim spostrzeganiu, odczuwaniu i wiedzy nie zmieniło. Życzę Ci tego ponieważ wiem iż życie jest ruchem i wiem, jak bardzo bolesny jest w nim bezruch. Ale Cię ani nie namawiam, ani też nie krytykuję bo w tej cudownej całości masz Swoje miejsce dokładnie taka jaka jesteś teraz i od lat. W cudownej całości każda odmienność jest mile widziana jak niepowtarzalny kolor w palecie barw, zapach w pełnej gamie zapachów lub dźwięk w symfonii. :)
0 x


Ascezo minD

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas Transformacji

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 28 paź 2019, 11:05

Nie mam zamiaru nikogo zmieniać.. bo każdy może zmieniać się tylko sam. W materialnym świecie poziomy wibracji i rozwoju duchowego określają czakry.. i nic nie da żadna manipulacja informacją, o gwiazdach itp.
Bo każdy poziom ma swoją wirująca gwiazdę... ewolucja idzie w górę nie w dół , serce.. jego poziom jest najwyższą wibracja.. decydującą o wszystkich zmianach a nie układ jelitowy i splot słoneczny.

Ale niech każdy sobie wierzy w co chce .. co i tak nie zmieni zasad ewolucji... bo cofanie się z 4 do 3.. jest obniżaniem i pomniejszaniem wartości nie jej powiększaniem.

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

ODPOWIEDZ