Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Czas i linie czasowe

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 07 lut 2013, 21:27

Mieliśmy ten na poprzednim forum i warto chyba wrócić do dyskusji i spostrzeżeń dotyczących czasu.
Tutaj mamy przekaz mocno aktywnego ostatnio smoka Briana na temat postrzegania przyspieszenia czasu.

Wykładnicze przyspieszenie postrzegania czasu

06 lutego 2013
Channeler: Brian, smok

Tu smok. Nasz partner channelujący tą wiadomość stał się świadomy, że on dostrzegał przyspieszenie czasu w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, mimo że już postrzegał czas jako przyspieszający. To jest ważne. Jeśli mogłoby to być zmierzone, czas biegnie dwa razy szybciej teraz dla niego, niż to było dla niego dwa miesiące temu. A dwa miesiące temu czuł dwa do trzech razy szybciej niż na początku 2012 roku.

Postrzegane przyspieszenie będzie inne dla każdego, ale większość ludzi ma tą samą tendencję. Tak więc niektórzy z was mogą w całości zauważać to. Niektórzy mogą radzić sobie całkiem przyjemnie, a inni mogą być w uczuciu frustracji.

Niektórzy twierdzą, że czas biegnie wolniej dla ducha, więc, gdy wznosicie się w wibracji, czas powinien wyglądać, że zwalnia. W rzeczywistości, duch nie tylko doświadcza czasu, ponieważ czas jest czymś, co jest odbierane, gdy duch schodzi do niższych wibracji. Duch jest świadomy czasu, ale czas nie wiąże doświadczenia Ducha.

Czas jest iluzją, ale to jest bardzo realne złudzenie fizycznych ludźmi, nawet jeśli doświadczenie tego w dużej mierze opiera się na percepcji i świadomości. "Realne" oznacza jedynie, że doświadczacie go. A Nie, że to jest bezwzględne.

Więc to, co w rzeczywistości dzieje się, gdy podnosicie wibracje jest tym, że postrzegacie czas inaczej. Najpierw zaczynacie mieć bardziej szerokie, całościowe formy myślenia, i to dodaje dodatkowe informacje, które muszą być linearyzowane przez więcej czasu. Omówiliśmy to wcześniej. Następnie, czas staje się wielowymiarowy i zaczniecie mieć doświadczenia wielu linii czasowych, potem multi- wymiarowości (paralelizmu, ale nie, wibracji, w tym przypadku). Teraz, to jest typowe, ale nie musicie przechodzić przez te etapy. Każdy proces jest unikalny.

Wielu jest w fazie, gdy ich myślenie staje się bardziej szerokie i przeżywają przyspieszenie, które wynika z prób zapakowania więcej myśli w to samo naczynie (mówiąc tylko o fizycznym ciele) i liniowym czasie.

Mówiliśmy o umiejętności radzenia sobie w kontaktach z przyspieszeniem czasu. Musimy przypomnieć, że zanim osiągniecie wielowymiarowy podmuch waszej rzeczywistości, nie dokończycie wszystkiego, co chcecie zrobić, gdyż wasze aspiracje daleko przeważają ograniczenia, które istnieją w obecnej waszej rzeczywistości. To jest typowy objaw na etapie, przez który przechodzicie. Kiedy ponownie aktywujecie wielowymiarową świadomość, będziecie mogli zakończyć wszystko, co chcecie. Do tego czasu będziecie musieli dokonywać wyborów w tym, na czym się skupić. To jest osobiste, i tam naprawdę nie ma złego wyboru.

Rozważcie ten czas jako czas bonusa, gdzie możecie zrobić do końca kilka rzeczy, a resztę umieścić w zawieszeniu.

Próby, aby zakończyć wszystko teraz po prostu sprawiają, że jesteście sfrustrowani.

Teraz nadszedł czas, aby przygotować się, gdyż mało czasu zostało. To złapie Was przez zaskoczenie. Będziecie bardzo szybko w punkcie wielowymiarowości i będziecie musieli zdecydować, aby uwolnić. To będzie o wiele szybciej, niż możecie nawet wyobrazić sobie i czas stamtąd do teraz będzie tak krótki, ale napakowany doświadczeniami. Nie musicie martwić się o punkt wielowymiarowości, przygotujcie się do niego, ponieważ będziecie gotowi i będziecie wiedzieć dokładnie, co robić. Jedyny warunek, pozwolić sobie być gotowym na uwolnienie. Możemy nawet usłyszeć, jak channeler myśli "nie, mam tyle do zrobienia". Odpuść sobie. Życie potem, dla wielu będzie oscylować między życiem jednym życiem, a życiem wieloma, aż "życie wieloma" przyjmie pierwszeństwo. Możecie wtedy grać z czasem i kształtować go, jak chcecie, i robić wiele rzeczy równolegle, i oczywiście wasze zrównoważenie, balans, będzie w "teraz". Na tym etapie, możecie zakończyć wszelkie projekty, które trzeba było zostawić wiszące w równoległych strumieniach, ale będzie was to obchodziło w tym momencie?

Więc macie cenny czas, aby doświadczyć trochę więcej i wycisnąć trochę więcej z tych ulotnych chwil, które niektórzy z was nazywają wiekiem Ryb, zanim wiek Wodnika was chwyci. Narodzenie się przed lub w trakcie transformacji było darem, aby doświadczyć nieco więcej. Co zrobicie? To już zależy od Was.

Z Miłością,
Smok
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
aiden
Posty: 23
Rejestracja: sobota 02 lut 2013, 22:55
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: aiden » czwartek 07 lut 2013, 21:52

"Ludzie ludzie oszalałem..." - nie dosyć, że nie rozdaję pieniążków jak Franek Dolas to okazuje się że tak naprawdę jednak nie oszalałem :D
A teraz bardziej poważnie (jeżeli można w moim przypadku tak powiedzieć). Przyznam Wam się szczerze, że od blisko 2 może 3 miesięcy również odczuwam swoiste przyspieszenie. Objawia się to u mnie "totalnym" zaburzeniem czasu, w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Czym się to u mnie przejawia:
- nie potrafię konkretnie przekazać (w jakikolwiek sposób) myśli i uczuć, które się we mnie "kłębią", po prostu wiele rzeczy okazuje się być tak prostych i oczywistych, że nie mogę ich nawet opisać, przypiąć im etykiety, skrystalizowało się "we mnie" wiele poglądów,
- zaczynam odruchowo "odczuwać" to co inni mają mi do przekazania (nie mówię tutaj o uczuciach),
- po ponad roku stagnacji nasilają się "dziwne" sny i skojarzenia myślowe,
- często przyłapuje się na tym, że nie znam dnia tygodnia (z godzinami jakoś sobie jeszcze radzę).

Przyczyną może być oczywiście nadchodząca wiosna - wcale w tym momencie nie żartuję ;)

Pozdrawiam
0 x


Moje prawo kończy się tam gdzie zaczyna się Twoje.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: chanell » czwartek 07 lut 2013, 22:49

aiden nie przejmuj się i ja tak mam :)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 20:35
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Tomasz » piątek 08 lut 2013, 19:51

Cieszę się, że nie tylko we mnie zmiany następują. W pewnym momencie myślałem, że zwariuję. Pojawił się strach, że wszystko w co wierzyłem może stracić sens a tym samym przestać istnieć. Nie potrafiłem się powstrzymać by nie próbować nakierować otoczenia na podobny tok myślenia, że szkoda się szarpać, ścierać, żeby zwolnić w życiu bo żaden czas nie ucieka. Zważam teraz co do kogo mówię bo to jest szok w jaki sposób człowiek skupia się tylko na problemach dookoła a nie spogląda w siebie. Moja druga połóweczka nawet nie wiedziała o czym ja mówię, nie potrafiła zobaczyć nic poza swoim ciałem. Zaznaczę, że dopiero jak ja odpuściłem to sama za jakiś czas przyszła ze swoimi przemyśleniami :) I przypomniała sobie, że jest w w tym umyśle coś nienamacalnego ale odczuwalnego (czasami) :)
Przestałem się przejmować co będzie jutro bo żadna krzywda mi się stać nie może, chyba że w nią uwierzę czy swoimi obawami ją zmaterializuję :) i wtopię się w los mojego ciała.
Nie kupuję gierek, które wciągają mnie emocjonalnie, ucinam bezcelowe dyskusje zmieniając temat na 'teraźniejszy :)
Ile błędów w życiu popełniła osoba, ile opinii na swój czy nieswój temat można usłyszeć, to wszystko jednak nie ma znaczenia tylko to co o sobie myślimy a w zasadzie czujemy.
Wiele razy obwiniałem otoczenie za moje porażki, złe samopoczucie. Jednak każdy do kogo wylewamy żale jest naszym lustrem.
To takie proste :) A jak uwalnia 8-)
0 x



Awatar użytkownika
barneyos
Administrator
Posty: 1455
Rejestracja: piątek 04 sty 2013, 08:49
x 24
x 73
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowanie: 1893 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: barneyos » piątek 08 lut 2013, 20:51

Przyłączę się do szanownego przedmówcy, mnie też "czacha dymi" i się robią dziury w czasie. Na razie to spokojnie obserwuję, przy czym słowo "spokojnie" jest w tym przypadku eufemizmem.
0 x


======================================================
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 lis 2013, 12:41

wrzucam to tu, bo jest o czasie be czasu i o 11/11..
13.11.2013 TERRA News. Pilny update dotyczący MPR na naszej Linii Czasowej!


Obrazek






I
Drogi Czytelniku TERRA G.K.,

zauważyłeś zapewne że publikowane przez nas tłumaczenia Przekazów Światła pojawiają się – wydawać by się mogło – w porządku niechronologicznym. Od jakiegoś czasu Jahn Johannes wysyła odbierane przez siebie Przekazy wpierw do dr. Georgi Stankova z PAT Team i publikuje je na blogu Lichtweltverlag z prawie trzytygodniowym „poślizgiem”.
My – jako tłumacze – dopasowaliśmy się do zaistniałej sytuacji i tłumaczymy Przekazy ukazujące się na stronie PAT Team oznaczając je datą odbioru przez Jahna, natomiast Przekazy ukazujące się na blogu samego Jahna oznaczając je – tak jak dotychczas – datą ich publikacji. Pomimo powstających „rozbieżności” w datowaniu umożliwia nam to jednak szybkie znalezienie linków Przekazów p.t „patrz również”.

Tym samym, Drogi Czytelniku, możesz być pewien iż zawsze jesteś na bieżąco z Przekazami – niezależnie od daty stojącej w tytule tłumaczonego przez nas tekstu.


Skąd to zamieszanie?

Tam skąd pochodzą Przesłania Czas nie istnieje jako taki. Nie ma „dziś” czy „jutro” – tak jak i nie ma „za 2 tygodnie”, „w ten konkretny dzień” itp.
Wszystko wydarza się w TERAZ. I może pojawić się na naszej Linii Czasowej dopiero zgodnie z Boskim Planem.
Kolejnym bardzo istotnym Faktorem jest fakt iż Zlecenia Dr. Georgi Stankova i Jahna Johannesa różnią się od siebie. Tam gdzie PAT Team „dorzuca” do Ognia Transformacji, tam Team Lichtweltverlag – wraz z Mistrzami – „reguluje” płomień tego Ognia tak, aby grzał nas wszystkich a nie (s)palił.

Wszystko jest tak jak powinno być i o wszystko jest zadbane.

A My serwujemy Wam dania prosto z Ognia,
- raz na zimno, raz na gorąco, z przystawkami :-)


II

A propos przystawek: ta wiadomość z ostatniej chwili
to prawdziwe „niebo w gębie” dla Czytelników Kawiarenki.

Dziś dostaliśmy informację z PAT Team:
nadchodzący MPR na naszej Linii Czasowej stoi tuż przed nami!

Otworzony z dniem 11.11.2013 Super-Portal – tak jak i MPRy na pobocznych Liniach Czasowych 12 Poziomu Ziem 4D – przyspieszyły nadejście MPR na naszej Linii Czasowej. Nastąpi ono w PRZECIĄGU NASTĘPNYCH DWÓCH TYGODNI.
Informacja ta pochodzi od ELOHIM (dla których Kanałem była Carla). Przestrzegając jednak prośby Mistrza BABAJI nie opublikujemy tutaj żadnej konkretnej daty, ponieważ tylko sam Stwórca wie kiedy i jak ma to nastąpić. Tyle na ten temat.

Kolejna krótka informacja dotyczy samego charakteru MPR. Energia która napływa bezpośrednio przed tym Wydarzeniem jest tak silna że każda Istota żyjąca obecnie na Ziemi będzie ją bardzo intensywnie odczuwać: część Istot z wielką radością doświadczać będzie stanów euforycznych, podczas gdy inne ze zdenerwowaniem „huśtawek nastrojów”. Warto w tym czasie obserwować małe dzieci i zwierzęta domowe, ponieważ one będą odczuwać te Energie najintensywniej. Obserwujcie najmniejszych by zobaczyć to największe.

To już jest blisko.
Jednak pamiętajmy o tym iż nie jest to Koniec lecz zaledwie Początek.

O wszystkich nowo pojawiających się informacjach będziemy informować na łamach TERRA Galaktycznej Kawiarenki.

W Miłości i Świetle
Małgorzata Sherina & Piotr Martin Shogun




PS
Spieszymy donieść iż do Teamu TERRA dołączył kotek-mruczek imieniem „Jasiu” :-)
S&S


Źródło: Stankov’s Universal Law Press



0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 14 lis 2013, 12:59

Czy Ty naprawdę wierzysz w te ich manipulacje podwójnymi cyferkami..... wszystko dzieje się nie z powodu pojawiających się cyferek ale z powodu poziomu energetycznego , który osiągamy niezależnie od nich!

Owszem są portale kosmiczne , które otwierają się i zamykają w określonych porach cykli, ( takie kosmiczne drzwi ) energia , jej moc je otwiera i zamyka) ale nie decydują o tym daty kalendarzowe, chociaz ci co wiedza o tym co może zaistnieć, a nie jest dla nich korzystne. Usiłują za wszelką cenę rożnymi zadymami moc tej energii osłabić , by jak najmniej przeszło przez portal.
Zatem najlepiej jest skupić się na sobie, na ocenie siebie i strać się być bardziej doskonałym dzisiaj od siebie wczorajszego,to dla nas jedyna dobra rada.
Portale nie wynikają z układu cyferek w kalendarzu i tak zmienianym wiele razy, a z układu i odniesień do siebie planet i gwiazd , których energia je tworzy.
Nie można go otworzyć ni zamknąć , bo są to cykliczne , energetyczne zdarzenia na posiadające olbrzymią moc, ale można usiłować nie dopuścić , by jakaś fala energetyczna ( my rownież nią jesteśmy) przepłynęła przez taki portal.
Zatem usiłuje się skupiać uwagę na czymś zupełnie innym , zatrzymując w tym miejscu świadomość , która ma dokonać takiego przejścia.
Nasza mocą jesteśmy MY sami!


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 14 lis 2013, 16:43

Pan Stankov, ma u mnie grubą krechę, czyli minus. Mimo, że uważa się już nie tylko za oświeconego, ale nawet wzniesionego to kiedyś (ze 2 lata temu) zaatakował personalnie innego lichtworkera - Steve Beckov'a, powiedziałbym w bezpardonowy sposób. Nie jest ważne, czy miał rację, czy nie (ale nie miał), to każdy taki atak nie jest wyrazem oświecenia, miłości o wzniesieniu nie mówiąc. No, ale tytuły naukowe na ludziach robią jeszcze wrażenie, więc mocno nadmuchane ego toczy ten wózek, jak widać coraz szybciej i dalej. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że prawdziwe oświecenie, go nie ominie, byle jak najszybciej.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 lis 2013, 16:44

tutaj mam jeszcze suplement do w/w info., oczywiście każdy widzi to co chce widzieć, ale ten "lont" jest b.krótki.. ;)

Nareszcie! Elohim Potwierdza w zaskakujący komunikat: MPR przebiega bez zakłóceń po otwarciu tego Megaportalu 11,11 i nastąpi w ciągu dwóch tygodni do 23-25 ​​listopada
przez GEORGI STANKOV wysłany dnia 13 LISTOPADA 2013
Obrazek

Czas na wynurzania mamy - wraz z zbliżającym się przesunięciem bieguna magnetycznego (MPS) / Magnetischen Polsprungs /, które całkowicie zmieni, oś czasu. To jest to, na co my wszyscy czekaliśmy, ale teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie Elohim .
To jest na pewno absolutnie sensacyjna wiadomość .
Wczoraj, gdy z Carlą rozmawiałem przez Skype o scenariuszu wzrost, Elohim wyszła i nagle przyniosła tę pilną wiadomość. Musieliśmy przerwać naszą rozmowę, więc Carla była w stanie doprowadzić to bardzo ważne przesłanie dla nas wszystkich i dla całej ludzkości na papierze.
Elohim który następnie potwierdził to, co właśnie omówione, a mianowicie, że na MPS i prawdopodobnie nasze wejście w dwa tygodnie po otwarciu końcowego 11:11. Stanie się mega portalem. Oznacza to, że górna Ziemia 4D. Około 23 przez MPS-25 Listopad to będzie zrobione , w zależności od kiedy jedno ustawia otwarcie najnowszego portalu mega wzniesienia. Dla mnie stało się to w dniu 9 Listopada , ale to otwarcie działa obecnie nadal jest poniżej oficjalnego 11:11 kosmicznej. Portal gdy ziemia ponownie wyrówna się z Wielkim Centralnym Słońcem, jak dwa lata temu, kiedy (PAT), 11:11:11 stargate się otworzył.
Zostało to omówione szczegółowo na naszej stronie internetowej i udokumentowane.
Jeszcze wczoraj pisałem, że to było dokładnie to, co my HS (= wyższe self) i Carla powiedziała mi ,potwierdziła moje intuicyjne postrzeganie (patrz poniżej). Następnie mamy fizyczny mechanizm zmiany magnetycznego bieguna (MPS) omówione, co jest znacznie więcej niż tylko wystąpienia poważnych klęsk żywiołowych, np. powodzi i globalne ogromne zmiany na Ziemi, na wszystkich kontynentach.
Poniżej w skrócie przedstawiamy istotę naszej dyskusji z naukowego punktu widzenia, ponieważ to było wybuchowe, spust na Elohim przejść przez ich wiadomości.
więcej tutaj..
ta informacja jest niezwykle istotna i koniecznie zaistniała potrzeba , by wyjaśnić
o co chodzi ..
- przebiegunowanie trwa od jakiegoś czasu.. powoli na Ziemi następuje zmiana pola magnetycznego Ziemi..mamy informacje ,że jest to celowe działanie .Spowolnienie zmiany biegunów.
Przy tak dużym teraz zaludnieniu szybkie zmiany by utworzyły - ogromne zamieszanie i tragedie . / zapowiadana APOKALIPSA /
stąd też decyzją "Nieba" - ustalono powolny proces.. i teraz dochodzimy do finału..
- samo przebiegunowanie jest konieczne , zmiana siatki magnetycznej ,czyli zmiana wszystkiego co na tej siatce funkcjonuje .. a szkodzi i powstrzymuje przemiany ...
Bankowość, energetyka, gospodarka niedoboru , skażenia ziemi i powietrza.. sztuczne i celowe regulacje pogody i kataklizmy - do celów szantażowania całych narodów i krajów. To wszystko funkcjonuje na tej obecnie trwającej siatce magnetycznej ziemi...( nazywają to spadkiem po Orion manipulacji )
Zmiana siatki .. odbierze ciemnym możliwości .. manipulowania i sterowania .. Na nowej siatce magnetycznej / jak to wspominał KRYON / ciemni , tracą np.możliwość kodowania danych w bankach i nie mają już dostępudo swoich kont. To samo dotyczy produkcji energii elektrycznej..i " zarabiania na niej ", zmiana siatki spowoduje ,że w sieci popłynie DARMOWA ENERGIA... czyli odpadnie nam jeden z haraczy jakie ciągle płacimy i można będzie zamknąć szkodliwe źródła produkujące energię.. elektrownie atomowe, elektrownie węglowe - jaka to będzie ulga .....nawet wspomniane jest ,że "energetyka" będzie nadal chciała byśmy jej płacili za energię..ale to tylko chwilowo .. się im uda..
jest więcej o tym ,ale pomyślicie ,że zmyślam i fantazjuję... i wielu tak to przyjmie ..
ale nie będzie to zabawne dla ciemnych.. .Tracą możliwość manipulowania i sterowania.. to ich koniec..
Dla nas i Gaii to wreszcie ulga i wreszcie możliwość wprowadzania zmian , tak bardzo oczekiwanych.
Proces ten ma przebiegać w miarę łagodnie , a właściwie on trwa od wielu lat.. a teraz dochodzimy do tzw. zamknięcia ..
Trzymajcie się mocno , bo będzie kołysać i jakiś ciemny może wam spaść na głowę, jak zobaczy puste konta bankowe- wyskoczy nie jeden wszechmocny i dotychczas wszechwładny .. o nagle okaże się ,że nie umie latać. / ŻARTUJĘ /
ale zamieszanie drobne będzie, jak na kilka godzin zabraknie np . prądu .. - macie świeczki w domu? warto też mieć trochę drobnych w kieszeni jak staną bankomaty , by kupić chleb.
Czyli jak się będzie coś działo ,, to wiedzcie ,że jest to zmiana ...ale na lepsze.. a chwilowe zawirowania to efekt sprzątania , odkurzania , odświeżania ... na Ziemi..
i poproście swoich znajomych ciemnych , by nie skakali z okien.. i przyjęli z pokorą ,że już nie będą mogli szkodzić, ich ręce też się przydadzą do sprzątania.. i wiedza gdzie ukryli to co "pożyczyli" ....
To czas Radości .. więc bądźcie gotowi przyjąć wiele prezentów ......
zapowiadana jest jeszcze przed świętami .. dostawa Funduszy Prosperity.. NESARA.
Możecie już świętować.. np. zaplanować fetę , kupić sobie szampana.... / może to być deficytowy towar- ostrzegam/.
Wyobraźcie sobie jak znika wasze zadłużenie.. ... nie będziecie mieć żadnych kredytowych zadłużeń.. a i wszelakie podatki znikną i jak to Putin w Rosji zrobił - jeden podatek 14 % na wyroby wytworzone.. tak będą niektórzy tam na wschód jechać po nauki ...
A nasza Złotówka .. będzie wreszcie w złocie .. - z powrotem nasz bank Polski - NBP bez podległości pod MFW/Czyli 13 rodzin /...
Dużo by opowiadać.. skąd ja to wiem ? a może nadal uważacie że poniosła mnie fantazja ..
nieważne ...
widać i czuć zmiany .. i jest to powód do Radości ..
Niebo i Galaksjnie już świętują.. popatrzcie na ich wypowiedzi od tygodnia ...... już szykują się na spotkanie z nami.. Mundury galowe już odprasowane i powieszone pod ręką...
a i szykują sobie mowy powitalne..
ho ho my też to zróbmy przygotujmy się na powitanie ich..
TO NASZA RODZINA!!!!
wypada ich ugościć, przyjąć godnie z Radością i Miłością w sercu.
Już warto oczyścić swoje myśli , przyjąć nowe doskonałe oczekiwania .. odrzucić strach, niepewność ,obawy.. ..









Opublikowano 4 minutes ago, autor: adept

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013 ... dza-w.html
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 14 lis 2013, 18:30

Zatem odliczamy... 2 tygodnie... ale to już było i nie jeden raz! Nie liczcie na czarodziejską różdżkę , nie liczcie na darmowe złoto! ;) :lol: nie o takie złoto chodzi i nie o daty a , o energetyczną dojrzałość człowieka!

A, że syntetyki organizują zadymę , to pewne i chcą się z nią wyrobić przed 13 grudnia , kiedy 'portal 13" zamknie dotychczasową wiedzę i otworzy jej wyższy wymiar do naszej dyspozycji ,wszystkie zmiany to proces, w innym tempie dla każdego z nas, ale mieszczący nas w sobie.
Zatem nie ma co liczyć na te złote dary, trzeba zakasać rękawy i samemu wprowadzić zmiany.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 14 lis 2013, 19:05

Chyba rzeczywiście ponosi go fantazja. Po pierwsze trzeba rozróżnić przebiegunowanie od przesunięcia biegunów. To rzeczywiście cały czas miało miejsce i przyspieszyło od 1984, ale potem znowu nieco zwolniło, ale efekt był bo musieli gdzieniegdzie przemalowywać lotniska bo poprawki do kompasu już były za duże. Jednak przebiegunowanie, zwłaszcza szybkie to apokalipsa bez dwóch zdań. Z dotychczasowych historii przebiegunowań wiadomo, że ostatnie trwało ok. 1000 lat, ale to i tak nie takie hop hop, bo przecież po zmianie biegunów ziemia musi wyhamować wirowanie (wyobrażacie to sobie) i zacząć wirować w odwrotnym kierunku. Natomiast przesuwanie biegunów może mieć na celu zmianę kąta pochylenia osi i np. wyrównanie klimatu.
Do przebiegunowania ma dojść wkrótce... ale na słońcu i to też nic strasznego, obserwujemy to co 11 lat.
A na resztę szkoda czasu na komentarz, choć w taki czy inny sposób oczekuję "wyzerowania" systemów ekonomicznych - bo tego nie da się naprawić.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 14 lis 2013, 19:43

..mowa jest o MPS- czyli przesunięciu biegunów magnet., więc proszę o czytanie ze zrozumieniem,-
a czy tak jest/się dzieje to przekonamy się szybko, bo to krótka perspektywa w przeciwieństwie do kolejnych lat,-
wątpię czy miliony cierpiących cały czas na świecie podzielają optymizm tych którzy nie chcą chociaż minimalnego dobrobytu dla każdego..
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 14 lis 2013, 20:09

Może i masz rację, ale z niemieckiego sprung najbardziej odpowiada mi tłumaczenie skok. Tym bardziej, że mówią o dniu, a nie nawet o latach. A każdy skok byłby na prawdę mocno odczuwalny fizycznie.
W przebiegunowaniu, o którym też wspominają, północny biegun wędrował teraz od 16 do 40 kilometrów na rok.
Kiara gdzieś pisała o ile stopni ma się odchylić oś ziemi, i to byłby na prawdę olbrzymi skok, więc gdyby to miało się odbyć jednego dnia to efekty byłyby niewiele mniejsze od całkowitego przebiegunowania, tylko bez zmiany kierunku wirowania, ale nie obyłoby się bez zmiany tempa wirowania, bo ziemia to wielki rotor silnika elektrycznego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 16 lis 2013, 19:35

[quote="songo70"]tutaj mam jeszcze suplement do w/w info., oczywiście każdy widzi to co chce widzieć, ale ten "lont" jest b.krótki.. ;)

[quote]Nareszcie! Elohim Potwierdza w zaskakujący komunikat: MPR przebiega bez zakłóceń po otwarciu tego Megaportalu 11,11 i nastąpi w ciągu dwóch tygodni do 23-25 ​​listopada
przez GEORGI STANKOV wysłany dnia 13 LISTOPADA 2013[size=150]
Obrazek
[quote]

Jeżeli to samo medium otrzymało przekaz oraz wizję w takiej formie jak jest to przedstawione na tym obrazku to dla mnie przekaz ten jest jak najbardziej autentyczny co do nadchodzących zmian. Co do podawanych w przekazach dat podchodzę jednak z pewną dozą ostrożności.
W tej wizji jest zawarty znak - symbol pochodzący od samego Stwórcy więc wątpię aby jakikolwiek syntetyk miał możliwość i prawo posłużenia się nim wbrew Jego Woli. Po raz pierwszy z tym znakiem "zetknąłem się" około 15 lat wstecz. Chociaż nie poznałem do tej pory pełnego jego znaczenia i możliwości jakie on daje wiem, że był on w przeszłości jednym z elementów Tablic Przeznaczenia, symbolizował Generator Mocy, otwierał portale, miał też olbrzymi wpływ na rozwój duchowy i fizyczny człowieka. Środkowa część znaku nie jest widoczna na obrazku z uwagi na promieniującą z jego wnętrza energię. Z tego co było mi wiadomo oznaczała ona Centrum Galaktyczne.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 16 lis 2013, 19:51

Było wspomniane gdzieś, że Jahn wysyła teraz przekazy do grupy Stankova, o którym też wspomniałem.
Gdzieś w necie znalazłem krótką, ale "fantastyczną" recenzję na temat grupy Stankowa:

Grupa Stankov wydaje się, że przekroczyła wielką przepaść na stanowisko spokoju i odpoczynku, bezpieczne od światowego chaosu wokół nich. (fizyczna / psychotyczna przerwa). Usunęli ich duchy ze świata fizycznego i tylko czekają na rozłąkę ich ciał. Pozostają oni izolowani i odporni na światowe wydarzenia teraz rozgrywane. (Oznacza to również nie mogą uczestniczyć i wpływać na nie dla dobra lub zła) Są poza grą.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » sobota 16 lis 2013, 21:59

Dlatego też zaznaczyłem, że chodzi o medium nie o Stankova. Swoją drogą trochę szkoda, że na temat tej wizji nie ma ze strony autora żadnego opisu jej znaczenia.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 16 lis 2013, 22:02

tu jest strona źródłowa:
http://www.stankovuniversallaw.com/home/
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 16 lis 2013, 22:34

Ok. nawet jeśli nie było tego w tym krótkim tłumaczeniu w zasadzie tytułu wiadomości powyżej, to jednak chodzi o zamianę biegunów magnetycznych ziemi:
"Physical Background of the Magnetic Pole Reversal (MPR)"
Całość jest dość długa i tylko zerknąłem na to teraz, zobaczę czy warto tłumaczyć, ale dziwnie nie odczuwam jeszcze takiej potrzeby.
Cały post po angielsku pod linkiem:
http://www.stankovuniversallaw.com/2013/11/finally-elohim-confirm-surprising-message-mpr-progressing-smoothly-opening-megaportal-11-11-occur-weeks-november-23-25/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 16 lis 2013, 23:46

Póki co wstawię poprawne tłumaczenie tej informacji co powyżej, bo automatyczne tłumaczenie Google z niemieckiego jest chyba jeszcze gorsze niż z angielskiego. Komentował tego teraz nie będę. To jest notatka Stankova, sam channeling Carli od Elohim jest tam na końcu posta, ale tu jest omówiony, choć sam zawiera bardziej precyzyjne sformułowania. Być może są poruszone w tym przydługim wywodzie Stankowa i dyskusji z Carlą, których nie tłumaczę.
To nie jest wizja, nie wiem skąd ten obrazek, tylko channeling (w podstawie) wiadomości.



Nareszcie! Elohim potwierdzają w zaskakującym komunikacie: MPR przebiega bez zakłóceń po otwarciu tego Megaportalu 11/11 i nastąpi w ciągu dwóch tygodni do 23-25 ​​listopada

by Carla Thompson and Georgi Stankov, November 13, 2013
www.stankovuniversallaw.com

[Magnetic Pole Reversal (MPR) = zamiana biegunów magnetycznych]
[Niestety nie wiem co oznacza tutaj skrót ID - mające się podzielić]

Wprowadzenie

Czas na wniebowstąpienie dotarł - wraz z zbliżającym MPR, która transformuje tą linię czasową. To jest tym, na co tej pory czekaliśmy cały czas, ale teraz mamy oficjalne potwierdzenie od Elohim.

To rewelacyjna wiadomość na wszelkie sposoby.

Wczoraj, gdy Carla i ja rozmawialiśmy na skype o scenariuszu wzniesienia, Elohim przyszli nagle i uczynili tątę pilną wiadomość. Musieliśmy przerwać naszą rozmowę, tak żeby Carla mogła spisać tą najważniejszą wiadomość dla nas wszystkich i dla całej ludzkości.

Elohim, następnie potwierdzili to, co my właśnie dyskutowaliśmy, a mianowicie, że MPR i najprawdopodobniej nasze wzniesienie nadejdzie w dwa tygodnie po otwarciu końcowego 11/11. Megaportalu Wzniesienia. Oznacza to, że ta górna ziemia 4D zostanie dotknięta przez MPR okolicach 23-25 listopada, w zależności od kiedy ktoś ustawi otwarcie tego finałowego Megaportalu Wzniesienia. Dla mnie stało się to w dniu 9 listopada, ale to otwarcie nadal działa pod oficjalnym portalem kosmicznym 11/11, kiedy ziemia zrównała się jeszcze raz z wielkim centralnym słońcem tak jak dwa lata temu, kiedy my, PAT, otworzyliśmy gwiezdne wrota 11.11.11, tak jak to zostało szeroko omówione i udokumentowane na naszej stronie.

Jeszcze wczoraj napisałem, że to jest tym, co moja HS (wyższe Ja) mówi mi i Carla potwierdziła moje intuicyjne postrzeganie (patrz poniżej). Następnie omówiliśmy mechanizm fizycznego odwrócenia biegunów magnetycznych ( MPR ), które jest czymś o wiele więcej, niż występowanie ogromnych katastrof naturalnych, takich jak globalny potop i masywne kształtowanie kontynentów. Poniżej w skrócie spiszę kwintesencję naszej dyskusji z naukowego punktu widzenia, gdyż to było kluczowym prekursorem dla Elohim, aby przyjść z ich wiadomością.

Najnowsze informacje Elohim, oczywiście, nie wykluczają możliwości, że możemy wznieść się nawet przed tym zdarzeniem. Ja zapytałem Elohim o to podczas naszej rozmowy, ale oni tylko zaśmiali się wobec mojego pytania i nie dali nam żadnej konkretnej odpowiedzi. Domyślam się jednak, że powinniśmy zostać, aż zobaczymy początek tych wydarzeń transformacji, który będzie z pewnością najbardziej ekscytującym czasem całej naszej inkarnacji i misji na ziemi, a dopiero potem przejść do wymiarów 5-go i wyższych wraz z Gaią, gdy ona będzie ostatecznie wznosić się podczas tej triady wydarzeń : MPR, podział ID i wzniesienie Gai z pierwszą falą wzniesionych mistrzów, takich jak PAT.

Ale to jest prawie pewne, że to wszystko będzie się działo w tym miesiącu, a wielkie wydarzenia transformujące będą kontynuowane w grudniu – dla tych, którzy pozostaną na tej górnej linii czasowej 4D.

To jest pierwszy raz, że Elohim dali nam prognozy. Do tej pory oni jedynie komentowali energetyczne wydarzenia, które już miały miejsce i zostały zarejestrowane przeze mnie i innych członków PAT oraz zostały ogłoszone na naszej stronie internetowej. W rzeczywistości, sam ten fakt jest bardzo znaczący i zwiastuje finał naszej misji na tej planecie jak niedawno pisałem.

Dzisiaj mam pierwszy raz głębokie poczucie głębokiego zadowolenia po dobrze wykonanej pracy, a także znaczne złagodzenie wewnętrznego napięcia, które było ogromne, w ciągu ostatnich 3-4 tygodni, w ramach przygotowań do otwarcia tego Megaportalu Wzniesienia.

Teraz będę kontynuować moje popularno naukowe wyjaśnienia wiadomości Elohim, gdyż ich fizyczne tło jest znacznie głębsze i złożone niż ten krótki komunikat powierzchownie przekazuje czytelnikom. Ten wywód zawiera dyskusję z Carlą, jaką miałem wczoraj z wieczora w Niemczech i wcześnie rano w Vancouver dla Carli.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Kiara » niedziela 17 lis 2013, 00:29

Jak na razie mamy 17. listopada , do 25 pozostało nam 8 dni.... ;) :o :lol: poczekamy zobaczymy... póki co z tych rewelacyjnych prognoz nic się nie zrealizowało. 8 dni to nie dużo , zatem cierpliwość w wytrawności , wytrwałość w cierpliwości....
A o tym grudniu , to niby co mówią? z tego co ja wiem w grudniu musi się zakończyć pewien proces , on otworzy kolejny ze zmianami , ale ... no właśnie ale... poczekamy, zobaczymy. ;) :D

w tych procesach , to nie czas jest ważny, nie on odgrywa główną rolę , a skutek zmian , który jest jego efektem, ale musi się zadziać w określonym cyklu kosmicznym, co wyjdzie to będzie , bo kolejny zabiera ten efekt.

To coś takiego jak położenie jajek na cały dzień na słońcu, albo się ugotują , albo nie, albo na twardo, albo na miękko, czas procesu minie, stanie się noc i koniec.Zmienią się warunki , te ugotowane idą , a te surowe zostają . Nie czas jest w tym najważniejszy a skutek procesu.


Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Ramzes3
Posty: 702
Rejestracja: niedziela 03 lut 2013, 16:21
x 13
x 92
Podziękował: 4916 razy
Otrzymał podziękowanie: 1579 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: Ramzes3 » niedziela 17 lis 2013, 16:24

Dobre, dobre. W grudniu 2012r też niektórzy czekali na spełnienie rewelacyjnego proroctwa o dematerializacji i materializacji i też nic się nie zrealizowało :lol:
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 30 lis 2013, 13:29

Ale Stankov i s-ka chyba jednak "wznieśli się" do swojej Germanii, bo ostatni wpis na ich stronie jest z 27-go listopada. Ja supernowej nie widziałem, kometa chociaż osłabiona, chyba przeżyła.
Czy czegoś z zapowiadanych rzeczy jeszcze nie wiem?
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 01 gru 2013, 16:23

no tak, ich strona też już się przeniosła nie wiadomo gdzie,-
bo po niemiecku już mało kumam
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ex-east
Posty: 1144
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 20:57
x 2
x 93
Podziękował: 390 razy
Otrzymał podziękowanie: 1528 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: ex-east » niedziela 01 gru 2013, 20:03

Dobra wiadomość to ta, że odeszli zostawiając Ziemian w spokoju :D

Właściwie .. doświadczanie Przejścia nie jest samo w sobie niczym niezwykłym. Człowieka niesie fala życia i osadza w nowej przestrzeni fizycznej i psychicznej. Ciało się przeobraża, wieku ubywa .. sił przybywa .. jedni ludzie znikają z tzw naszego życia .. inni , nowi, się pojawiają .. tracimy zainteresowanie starymi tematami , które rozpływają się po prostu w niebycie tak, jakby nigdy ich nie było .. nawet echa po nich .. . To się dzieje teraz.
0 x



Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Czas i linie czasowe

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 01 gru 2013, 21:32

Songo, strona Stankov'a ma "Breaking Astral News", gdzie publikuje po niemiecku i tłumaczenia na angielski.
http://www.stankovuniversallaw.com/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

ODPOWIEDZ