Drodzy forumowicze i goście!

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Opinia o pewnej stronie ezoterycznej

katarynka
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Opinia o pewnej stronie ezoterycznej

Nieprzeczytany post autor: katarynka » czwartek 03 sty 2019, 23:05

Hej, przepraszam ze tak bezpośrednio, natomiast z racji tego że jestem początkującym poszukiwaczem prawdy :) trafiłam ostatnio na stronę mistykabb
Nie ukrywam, że informacje na niej zawarte są dla mnie mocno przerażające, ponieważ zaburzaja moje dotychczasowe myślenie o Bogu jako Źródle Światła/rzeczywistości :)
Jednakze z drugiej strony, nie mogę w żaden sposób zweryfikować tej strony. Podpowiedzcie proszę, czy czytacie ją czasami? Co o niej sądzicie? Nie jestem w stanie zrozumieć skąd autorka bierze tam takie informacje, ale jestem początkująca :)
Ten post nie ma zamiaru nikogo urazić, tylko chciałam zapytać bardziej doświadczone osoby o opinię :)
0 x

Awatar użytkownika
Seji
x 222
x 5
Podziękował: 326 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Kontakt:

Re: Opinia o pewnej stronie ezoterycznej

Nieprzeczytany post autor: Seji » niedziela 27 sty 2019, 19:17

A jaka jest Twoja reakcja na teksty zamieszczane na tamtej stronie? Czy czytając je, czujesz się komfortowo? Czy one współgrają z Twoimi odczuciami? Czy może zasiewają w Tobie niepokój?
0 x

ODPOWIEDZ