Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 23 sty 2020, 22:03

OPĘTANIA PRZEZ BYTY KTÓRE W NAS WCHODZĄ, TE DOBRE JAK I ZŁE - Jacek Stążka © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=atPOEIYBtxg

Premiera rozpoczęła się 119 minut temu
Zapraszamy na niezwykłe spotkanie STUDIA VTV już 14 lutego 2020 r. w KRAKOWIE:
https://www.facebook.com/events/50135...
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 23 kwie 2020, 23:00

SPIRYTYZM - Q&A - cz.1 (duchy, reinkarnacja)
Bez tajemnic 22 kwi 2020

https://www.youtube.com/watch?v=qTj-CJHeaKY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2ALnZnL8qnecuqPHFImbAQHZUmXsKXyXh9aJr7w9MhRUjbc1CaM7huXek

Spirytysta odpowiada na pytania internautów.
-- Słowo wstępu. 0:11
1. Duchy w każdym domu? 1:25
2. Duchy w snach. 4:06
3. Czy w to wszystko wierzę? 6:31
4. Czy można sprzedać duszę diabłu? 7:00
5. Czy nałogi szkodzą duchowi? 8:51
6. Kto może nagrywać EVP? 10:45
7. O biblijnym zakazie wywoływania duchów. 12:22
8. Jak nazywa się spirytystyczny Bóg? 16:00
9. Czy dziecko może zostać opętane? 17:24
10. Energia w przedmiotach zmarłych osób. 24:05
11. Jak duchy odbierają otoczenie? 26:09
12. Dowody na istnienie zjawisk paranormalnych 27:34
-- Zakończenie. 31:03
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » wtorek 05 maja 2020, 14:54

WYWOŁYWANIE DUCHÓW - TO MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE - rozmowa z Panią Moniką

https://youtu.be/5idjLamMhHw
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 23 cze 2020, 00:14

TABLICA "OUIJA", CZY DUCHY NAPRAWDĘ DO NAS MÓWIĄ?! - Anna Beata Stanclik © VTV

https://www.youtube.com/watch?v=vE707iNvXwk

Data premiery: 21 cze 2020

P.S. Taką tablicą posługiwała sie pani Lucyna Ł. w kontaktach z Enkim vel. Samuelem.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 08 lut 2021, 16:33

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 14 mar 2021, 17:42

Siostry Fox, Nawiedzony Dom i Latające Stoły!
Brak wyświetleń•14 mar 2021


https://youtu.be/UGiW_F6Yp20
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 31 sty 2022, 17:46

Czy duchy są wśród nas? - Robert Bernatowicz
Premiera rozpoczęła się 20 godzin temu

https://www.youtube.com/watch?v=pSU6ZR8EEx4

Polska Mówi
1 x



Pragmatysta
x 129

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: Pragmatysta » czwartek 03 lut 2022, 01:30

songo70 pisze:
niedziela 27 sty 2013, 16:39
Już jakiś czas temu chciałem poruszyć ten temat, bo pewnie każdy miał jakieś doświadczenia w tej (nie)materii,-
swego czasu tzn. lata 70/80', tu gdzie mieszkam były dość popularne wspomniane "seanse spirytystyczne", bo choć formuła była podobna,-
to jednak odbiegało to swą formą od tego co działo się przed wojną czy nawet w jej trakcie.
Obrazek
Myślę, że schemat każdy zna/słyszał, ja nie/stety odczułem dosłownie na własnej skórze, że z bytami niefizycznymi nie ma żartów,-
tzn. było tak, iż czasami dorośli "bawili się" w swoje seanse, a dzieciarnia w swoje podpatrując dorosłych w innym pokoju,-
zabawa była przednia- ciemny pokój ze świeczkami i przywoływanie z imienia poszczególne dusze,-
no i zabawa się skończyła, kiedy zawezwałem niewłaściwą osobę/ducha(był to ktoś zły- tyle dzisiaj pamiętam),-
niestety tym razem dało się odczuć w pomieszczeniu silną emanację niskich energii co od razu wywoływało zimno fizyczne i ciarki na plecach,-
już myślałem, że ten byt nigdy nie odejdzie, choć mogło to trwać w rzeczywistości z 15min., ale dla mnie to była wtedy wieczność,-
w końcu jakoś przebłagałem ten byt i opuścił pokój po tym jak przysiągłem, że nigdy więcej nie będę się bawił w wywoływanie duchów!
:shock:
Obrazek
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 lut 2022, 02:42

to może być zabawne dla kogoś kto tego nie "dotknął":
Czy duchy są wśród nas? - Robert Bernatowicz
30 280 wyświetleńData premiery: 30 sty 2022
https://youtu.be/pSU6ZR8EEx4
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Pragmatysta
x 129

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: Pragmatysta » czwartek 03 lut 2022, 13:20

songo70 pisze:
czwartek 03 lut 2022, 02:42
to może być zabawne dla kogoś kto tego nie "dotknął":
Spokojnie to tylko drobny, niewinny żarcik. Ja pośmiałem się z twojego Matrixa to teraz ty pośmiej się z mojego Kacperka ;)

A co do tematu spirytyzmu to dla mnie jest to rutyna i chwała Ci, że poruszasz ten wątek, bo pójdę o zakład, że on dotyczy mnóstwa stąd ludzi, którzy mieli i mają z tym miejscem do czynienia, a konkretnie tematyka jaka tutaj widnieje i zwabia uwagę osób w tym gości przeglądających to forum, których pewnie przyprowadził wujek google za sprawą tagów kluczowych odnośnie wątków ich interesujących i do jakich po informacje dotarli właśnie tutaj. Pewne rzeczy można przywołać ale i niektóre przychodzą same. Też doświadczam zjawiska wyczuwania radiestezyjnego i relacji z inteligencją od tamtej strony tylko, że poprzez inny scenariusz jak twój. Nazywa się to mediumizmem i to są sprawy o których nie zawsze każdy ma odwagę mówić i nic w tym dziwnego, bo to temat raczej tabu i taki, który każdy sam indywidualnie doświadcza i potem stara się to przetłumaczyć sobie logicznie na swój ludzki język. Osobiście tego nie praktykuję, choć czytałem pozycje książkowe w tym temacie, a to dlatego, że tak jak wspomniałem to przychodzi do człowieka mimowolnie samo od siebie.

Tylko, że pominę tutaj rozpisywanie się ze szczegółami, bo kto wie o czym mowa to sam to rozumie, a artykułować za dużo póki co o tym nie zamierzam, bo potem łatwo jest wykorzystać takie informacje przeciw komuś, żeby podważyć jego autorytet i w szczególności jest to kłótliwe z kimś kto sugeruje się na pragmatyzm w sposobie myślenia i działania. Ciężki to paradoks do pogodzenia tylko cóż bywa i tak, a na koniec dopiszę, żebyś nie musiał czuć się odosobniony w swoim przypadku i nie zrozumiały, że witam w klubie o tak ci to przedstawię.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 05 lut 2022, 19:35

..nie wiem czy wspomniałem o tym jak powszechna była to praktyka w Obozach zagłady, tam trzeba było się bać wyłącznie żywych,-
i byty zapraszane do odpowiedzi b.trafnie wskazywały kto przeżyje a komu nie było dane. :(

PS. Kacper mnie rozśmieszył :D
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: janusz » piątek 07 paź 2022, 18:03

Demoniczna duchowość? Tarot, astrologia, podróże astralne jako praktyki demonów?
7 paź 2022

https://www.youtube.com/watch?v=TBO0OLYR8ls

Witajcie drodzy widzowie!

W dzisiejszym odcinku powiemy o "demonicznej duchowości", czyli o tym czy wiele ze współczesnych praktyk może być zła. Dodatkowo, opowiemy sobie jak pozbyć się negatywnych wpływów w naszym życiu.

Życzę miłego oglądania.😊

Aleksander Czeszkiewicz Polska
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Spirytyzm, seanse spirytystyczne, itp.

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 01 lis 2023, 03:51

b.ciekawa rozmowa nt "duchów", Poltergaist, nawiedzeina, energia subtelna, nasza kreacja na życzenie,-
czy coś jeszcze innego..?
Poltergeist (1982) 1.jpg
Poltergeist (1982) 1.jpg (142.93 KiB) Przejrzano 266 razy
Nawiedzone Miejsca w Polsce! Duchy, Demony ft. Cielebiaś Nieznany Świat - Analiza Ator Przepowiednie

wideoprezentacje
659 tys. subskrybentów
https://youtu.be/go3ojx8lJjk?si=ITXhv7eXsHsBSQk0

PS. od siebie dodam to w/w materiału ponieważ to moje rewiry i znam historię z Huty Katowice ale nie słyszałem o Myszkowie,-
natomiast miasto obok które są połączone w GOP jak mozajka w Będzinie gdzie mam parę serdecznych ciotek, i gdzie zaczęło się,-
właśnie "seanse spirit." również słyszałem wile razy od domu jednorodzinnym który stoi w centrum tego miasta, jeśli dobrze pamiętam,-
po przeciwnej stronie głównej drogi do Zamku, jeśli jeszcze tam jest.
W latach 80' chyba kiedy był poatawiony a może wcześniej nikt nie mieszkał właśnie z powodu "Poltergaist",-
czyli jak wyjaśnia redaktor "Nieznanego Śiwata"- to forma enrgii? która się manifestuje i robi różne psikusy(Halloween),-
tam nikt nie odważył się zamieszkać ale w tamtym czasie grupa studentów mocno stojących na ziemi postanowiła to sprawdzić,-
i wyświetlić mistyfikacje- zrobili sibie imprezę, pili tańczyli aż w perwnym momencie po północy zaczęło się i wyskakiwali z okien,-
parterowy domek na szczęście, od tamtego czasu zawsze jak przejeżdżałem samochodem domek był pusty nawe bez zasłon w oknach.
Nie wiem co do dzisiaj się działo/stało z tym domem ale wtedy był po prostu konkretnie nawiedzony.
Od siebie dodam bo rozmowa Atora z redaktorem nasuwa różne źródła tych zjawisk i może to być równierz przenikanie się na granicy,-
np światów/wymiarów/linii czasowych równoległych i obie strony mogą mieć podobne sensacje/doznania,-
np- jedni słyszą odgłosy imprezy muzyki i zaczynają rzucać u siebie szklankami ? :shock:
a może jeszcze coś innego.

pozdrawiam

edit: coś mi przyszło ostatnio na myśl, że światy równoległe są jak stacje radiowe w tej samej przystrzeni ale inna,-
częstotliwość ale czasem delikatnie zachodzą na siebie... :?:
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

ODPOWIEDZ