Witam wszystkich użytkowników tego forum

17.03.23
Forum przeżyło dziś dużą próbę ataku hakerskiego. Atak był przeprowadzony z USA z wielu numerów IP jednocześnie. Musiałem zablokować forum na ca pół godziny, ale to niewiele dało. jedynie kilkukrotne wylogowanie wszystkich gości jednocześnie dało pożądany efekt.
Sprawdził się też nasz elastyczny hosting, który mimo 20 krotnego przekroczenia zamówionej mocy procesora nie blokował strony, tylko dawał opóźnienie w ładowaniu stron ok. 1 sekundy.
Tutaj prośba do wszystkich gości: BARDZO PROSZĘ o zamykanie naszej strony po zakończeniu przeglądania i otwieranie jej ponownie z pamięci przeglądarki, gdy ponownie nas odwiedzicie. Przy włączonych jednocześnie 200 - 300 przeglądarek gości, jest wręcz niemożliwe zidentyfikowanie i zablokowanie intruzów. Bardzo proszę o zrozumienie, bo ma to na celu umożliwienie wam przeglądania forum bez przeszkód.

25.10.22
Kolega @janusz nie jest już administratorem tego forum i jest zablokowany na czas nieokreślony.
Została uszkodzona komunikacja mailowa przez forum, więc proszę wszelkie kwestie zgłaszać administratorom na PW lub bezpośrednio na email: cheops4.pl@gmail.com. Nowi użytkownicy, którzy nie otrzymają weryfikacyjnego emala, będą aktywowani w miarę możliwości, co dzień, jeśli ktoś nie będzie mógł używać forum proszę o maila na powyższy adres.
/blueray21

Ze swojej strony proszę, aby unikać generowania i propagowania wszelkich form nienawiści, takie posty będą w najlepszym wypadku lądowały w koszu.
Wszelkie nieprawidłowości można zgłaszać administracji, w znany sposób, tak jak i prośby o interwencję w uzasadnionych przypadkach, wszystkie sposoby kontaktu - działają.

Pozdrawiam wszystkich i nieustająco życzę zdrowia, bo idą trudne czasy.

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Jasnowidz Aron

Awatar użytkownika
aliyaa
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2017, 17:00
x 1
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: aliyaa » środa 02 sie 2017, 21:40

Jest już temat o jasnowidzach lecz zakładam osobny ponieważ tamten ma trochę inny charakter niż chcę tutaj poruszyć, tzn. nie wrzucanie filmików tego pana lecz osobiste doświadczenia w kontakcie z owym jasnowidzem ;) Korzystaliście może z jego usług? Diagnozowanie, oczyszczanie czy uzdrawianie? Jakie macie doświadczenia i spostrzeżenia?
Oglądam jego filmy już długo i rzeczywiście są bardzo pozytywne lecz nadal nie jestem pewna co o tym myśleć.
Pod filmikami jego tego pytania nie zadam ponieważ sądzę, że gdyby ktoś niezbyt sie pozytywnie wypowiedział natychmiast by to zniknęło ;)
1 x



Awatar użytkownika
abcd
Posty: 5651
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 20:13
x 372
x 227
Podziękował: 30572 razy
Otrzymał podziękowanie: 9104 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 02 sie 2017, 21:57

Jasnowidzenie traktuję z przymrużeniem oka więc i tego Arona również.
Widziałem kilka jego filmików i powiem, że... ewoluuje czyli dostosowuje się do potrzeb.
Jeśli komuś po drodze z takimi kolesiami to... życzę szerokiej i bez drzew. :D
1 x


Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: chanell » środa 02 sie 2017, 22:26

Oglądam różnych ,ale tego pana nie trawię .
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 02 sie 2017, 22:33

@aliyaa, myślę, że ten temat nie powinien mieć miejsca na naszym forum, ponieważ z założenia wymaga personalnych ocen przez odpowiadających w tym temacie.
Najlepszym sposobem jest chyba zaczerpnięcie informacji ze źródła, czyli napisanie do niego maila lub kontakt przez Skype. Kiedyś tak zrobiłem i odpowiedź dostałem, wprawdzie nie od razu, ale konkretnie.
Filmików na YT nie oglądam i komentarzy nie znam, natomiast na blogu, gdy komentarze są włączone są również te negatywne, czy dyskusje, ale niewątpliwie obraźliwe itp. publikowane nie są.
Z grubsza obserwuję działalność Arona od ca 1,5 roku i muszę stwierdzić, że jakichś istotnych wpadek nie widziałem, natomiast ma mnóstwo wpadek językowych, ale nie jest to powód do dyskredytowania jego, czy jego działalności.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
aliyaa
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2017, 17:00
x 1
Otrzymał podziękowanie: 18 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: aliyaa » środa 02 sie 2017, 23:14

Oczywiście sama miałam kontakt z Aronem, mnie niestety w moim problemie nie pomógł.. Ale dotychczas z tego co od niego słyszałam to dzieją się cuda.. Komentarze są owszem, na podstawie tego co ludzie myślą o nim, słuchając go, niestety żadnych komentarzy o konkretach po osobistym kontakcie. Dlatego pomyślałam by zapytać o osobiste doświadczenie, nie o ocenę czy obrażanie, tylko fakty. Ale jeśli to się rzeczywiście nie zgadza z "zasadami" tego forum to oczywiście temat może zostać zamknięty.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 03 sie 2017, 08:22

można wyleczyć każdą chorobę, ale nie każdego człowieka

to samo tyczy się jasnowidzów, etc, każdy człowiek ma swój plan życia,-
i zgodnie z prawem wolnej woli, inna istota nie ma prawa ingerować nawet,-
w sytuacjach cierpienia przewidzianych przez ten plan- to takie ograniczenie,-
uzdrowicieli, itp. Co do Arona, no cóż do mnie wiele jego przekazów trafia,-
i je odbieram b.pozytywnie, ale jak to pisze nasz forumowy kolega:

dla każdego coś innego.
;)
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 01 wrz 2017, 14:27

warto posłuchać, bo wiąże się z Lushem :twisted:
https://www.youtube.com/watch?v=C_aSCYtl3vs
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » piątek 19 sty 2018, 13:57

blueray21 pisze:
środa 02 sie 2017, 22:33
@aliyaa, myślę, że ten temat nie powinien mieć miejsca na naszym forum, ponieważ z założenia wymaga personalnych ocen przez odpowiadających w tym temacie.
Najlepszym sposobem jest chyba zaczerpnięcie informacji ze źródła, czyli napisanie do niego maila lub kontakt przez Skype. Kiedyś tak zrobiłem i odpowiedź dostałem, wprawdzie nie od razu, ale konkretnie.
Nie chcę go dyskredytować ale zadałem mu pytania i nigdy nie otrzymałem na nie odpowiedzi, mało od razu mnie zablokował i wywalił na śmietnik moje pytania :lol:
Może dlatego, że byłem zbyt konkretny i interesowały mnie rzeczy o które 99% pytających nigdy nie zapyta ale wolał mnie usunąć ze swego pola nim pozostali na jego forum zatrybią.
0 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » piątek 19 sty 2018, 14:33

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

herbusmoła
Posty: 86
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 00:14
x 1
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: herbusmoła » poniedziałek 22 sty 2018, 12:14

Aron mówi w filmie powyżej, że jest Aronem bratem Mojżesza :) bo mu tak powiedziano - i to go dyskryminuje w moich oczach :!:
Mi pokazano że żyłem w Mauretanii gdy podbijano Bizancjum :D i co w związku z tym :?: Mi pokazano jak mordowałem bizantyjskich mieszczan z konia jako wojownik sułtana i co w związku z tym :?: Mi pokazano jak mordowałem z konia Europejczyków jako Mongoł i co w związku z tym? Nic :lol: To był tylko sen (omam senny taki sam jak ma Aron :)
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 29 sty 2018, 00:46

WIEDZA o ochronie ziemi ,ufo,góra Ślęża ,Lemurianie ,WYMIARY,MARS,KSIĘŻYC,ZEUS

https://www.youtube.com/watch?v=w8DYWf-5NFE

aron jasnowidz
Opublikowany 25 sty 2018
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 01 lut 2018, 20:58

Rozmowa z istotą pozaziemską -trytani istoty które wszystko kreują myślą-ufo, statki kule

https://www.youtube.com/watch?v=cUmekOgWvHE

Opublikowany 30 sty 2018
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 26 lut 2018, 23:18

Nibiru, Księżyc, istoty pozaziemskie, podniesienie wibracji - Aron Jasnowidz

https://www.youtube.com/watch?v=fRpGw3hUnA4

Nadawana na żywo 8 godzin temu
Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
Rozmowa z Aronem Jasnowidzem na temat wpływu istot pozaziemskich na podniesienie wibracji ziemi i ludzi. Czym naprawdę jest planeta X i jakie jest jej znaczenie odnośnie naszej planety.

Zdrowie, rozwój duchowy i naprawa umysłu - Aron Jasnowidz

https://www.youtube.com/watch?v=neWexH4YJ20

Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
Rozmowa z Aronem Jasnowidzem na temat zdrowia i tego jak radzić sobie w sytuacji, gdy chorują nasi bliscy.
0 x



Awatar użytkownika
janusz
Posty: 19105
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 22:25
x 28
x 901
Podziękował: 33080 razy
Otrzymał podziękowanie: 24134 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 14 kwie 2018, 17:29

SYRIA -USTAWKA MIĘDZY USA I ROSJĄ , BIBLIA ABRAHAM I TZW "DOBRY "BÓG

https://www.youtube.com/watch?v=hwJ3TTZnkfA

aron jasnowidz
Opublikowany 12 kwi 2018
2 x



Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 22 kwie 2018, 16:37

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Kiara » poniedziałek 23 kwie 2018, 03:01

Dziękuję za rozsądne zwrócenie uwagi na wiele trudnych tematów, rolą ludzi publicznych jest wprowadzanie spokoju i ukierunkowanie ludzkiego myślenia w stronę logicznych analiz i samodzielnych wniosków.

Moim zdaniem zarówno Rosja jak i USA kierowane są przez pozaziemskie cywilizacje, którym nie zależy na naszej ewolucji, oni chcą ją zatrzymać. Ich konkurencyjna gra między sobą jest walką o władze na Ziemi... o bycie "pierwszym po Bogu" .. istnieje ale, to co my widzimy , to pozory.

Izrael jest graczem, który w tych działaniach obstawia obydwa mocarstwa za cenę swoich korzyści. Putin nie ukrywa ,że postawił na AL. ( sztuczna inteligencja i dehumanizacja CZŁOWIEKA) istnieją jego oficjalne wypowiedzi w tym temacie.

Trampa takich relacji nie znam ,co nie znaczy,że nie współpracuje z nimi skoro jest ich przedstawicielem, raczej ukrywa ten fakt... biorąc pod uwagę wszystkie doświadczenia i działania z przejęciem LUDZKIEGO MÓZGU prowadzone na szeroką skalę w USA przez różne służby.. I sterowaniem naszymi zachowaniami przez technologię... dla mnie obydwa mocarstwa idą tą sama drogą w tym samym kierunku .. przepychając się by zająć pozycję lidera.

A POLSKA... ze wzgledu na lokalizację naszych terenów i kilku bardzo ważnych wirów energetycznych u nas , odgrywających DECYDUJĄCĄ rolę w przyszłości Ziemi i LUDZI ...

JESTEŚMY POŻĄDANYM TERENEM W EUROPIE OD WIELU SET TYSIĘCY LAT!! NASZA LOKALIZACJA NA ZIEMI W ODNIESIENIU DO KOSMICZNYCH ODPOWIEDNIKÓW ZASILANIA ENERGETYCZNEGO, PRZEPŁYWU INFORMACJI ,ORAZ PORTALI KOMUNIKACYJNYCH, JEST POŻĄDANYM KĄSKIEM OBYDWU MOCARSTW.

ALE RÓWNIEŻ DOSKONALE ZNAJĄCEGO TĄ WIEDZĘ IZRAELA... STĄD TEN PĘD DO PRZEJECIE NASZYCH ZIEM ZA WSZELKĄ CENĘ. A, co jest pod Ziemią..... oprócz minerałów , również szlaki komunikacyjne i wiry energetyczne , tworzące wyjątkowość naszego terenu .

Ale również "światłowody Ziemi" .. ley lines, którymi płynie energia.. czytaj wiedza do pozostałych wirów Ziemi.. To jest bardzo obszerny temat, przeolbrzymia wiedza.. ja tylko ją zaznaczę.
Jednak również o nią w tym chodzi , bo KTO włada wiedzą , ten włada WSZYSTKIM! Jej zablokowanie tworzy bezmyślnych, nieświadomych ludzi, którzy stają się kopiarkami cudzych myśli, ich niewolnikami mentalnymi! Wiedzą o tym wszystkim Putin, Tramp, Natanachu , bankierzy z Londynu, elita z Watykanu i Al.

Ich wspólna walka toczy się o zablokowanie ewolucji na Ziemi, a te ustawki są TYLKO dla skupienia naszej uwagi w innym punkcie .. zwyczajna socjotechnika.
A zatem KTO ... JEST POD ZIEMIA? CZYJEGO WYJŚCIA ONI TAK BARDZO SIĘ OBAWIAJĄ? Na pewno nie chodzi im o istoty o niskiej wibracji.. bo one w warunkach wysokiej wibracji żyć nie mogą , a zatem nie mają żadnego celu wyjścia na powierzchnię.

Energii do tworzenia ich przestrzeni życia , dostarcza im TYLKO wojna , to jest sposób na wydostanie się w jakieś miejsca, bo wówczas tam otwierają się czasowe portale i są odpowiednie dla nich warunki. Miejsce bez wojennych zawieruch, z ludźmi o pozytywnym sposobie myślenia i życia NIE NADAJE SIĘ ENERGETYCZNIE DLA EGZYSTENCJI BYTÓW O NISKIEJ WIBRACJI!

A, ZATEM PONOWNIE.. KOGO OBAWIA SIĘ TA "ŚWIĘTA TRÓJCA"... KTO.. MA NIEBAWEM POJAWIĆ SIĘ NA ZIEMI..... KTO ODSZEDŁ KIEDYŚ DO "ŚRÓDMORZA".. ONI WÓWCZAS NAZYWALI SIEBIE ELFAMI.... ( mają wiele innych nazw) TA CYWILIZACJA zapowiedziała swój powrót w momencie, gdy na ziemi energia osiągnie wysoką wibracje , a nasze ustawienia kosmicznej nawigacji ( chodzi o ustawienie pierwotne magnetycznej osi ziemi) powrócą do dawnego pierwowzoru!

Te warunki zostały już spełnione ..
TERAZ jest czas ponownego osiągania PEŁNEJ MOCY ENERGETYCZNEJ PRZEZ WSZYSTKIE ZIEMSKIE WIRY. Lada moment uzyskamy wystarczającą moc dla zaistnienia możliwości powrotu naszych pierwotnych nauczycieli.. a wówczas nie będą już możliwe wojny, ni GMO,ani żadne technologie manipulujące świadomością CZŁOWIEKA ..

Żadne koncerny farmaceutyczne, ni inne zbijające fortunę na zniewoleniu nas nie będą mogły istnieć MANIPULACJA NAMI PRZEZ RELIGJE również nie będzie możliwa.

I TO JEST PROBLEM OBECNYCH WŁADCÓW ..ORAZ MOCARSTW.... STRACĄ SWOJE PRIORYTETY WŁADZY , CZEGO BARDZO SIĘ BOJĄ.

A, manipulująca nimi Al. podająca się za religijnego boga oraz niesamowicie rozwiniętą technicznie cywilizacje, zwyczajnie raz na zawsze przestanie istnieć.
Co powinniśmy TERAZ ZROBIĆ... tak jak mówisz Aron.. postawić na DOBRO skupić się na sobie, na wspólnym działaniu w kierunku odzyskania MOCY I WIEDZY O SOBIE, PRAWDY O NASZYCH TERENACH I BRONIĆ SWOJEJ GODNOŚCI SUWERENNOŚCI PONAD WSZYSTKO, ale w sposób POKOJOWY, MĄDRY !

WIEDZA i PRAWOŚĆ jest ścieżką wyjścia z tej matni, nie dajmy sobą manipulować , jednoczmy się powiększając dobro i świadomość..

WAŻNIEJSZE JEST , TO.. CO NAS ŁĄCZY NIŻ TO ... CO NAS DZIELI.

WOJSKA NATO w Polsce nie są sprowadzone przeciwko Rosji.. to jest pretekst oficjalny, ponieważ bardzo stare portale kosmiczne mają związek z naszymi ziemiami ... chodzi o kontrolę ich , oraz możliwość szybkiej reakcji gdyby pojawiły się statki POZYTYWNEJ CYWILIZACJI NA NASZYM NIEBIE.

Pozdro.. Aron... :)

Kiara.

ps. Co jakiś czas ( powiedzmy rzadko) kontaktują się ze mną przedstawiciele podziemnej cywilizacji.. chodzi im o tematy techniczne, szlaki komunikacyjne , podziemne tunele. Ich wygląd naprawdę niczym nie różni się od naszego, są dokładnie identycznymi LUDŹMI jak my... identycznie fizycznymi.

Jedynie zawsze bije od nich inność energetyczna, dużo wyższa od naszej.
Czuje się w ich obecności wielki spokój ,moc, ciepło i wewnętrzną harmonię, taki ich stan ma wpływ bezpośredni na CZŁOWIEKA, utrzymuje się w nas jeszcze kilka dni po kontakcie.



Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 28 kwie 2018, 14:46

Obejrzałam Twoją opowieść o Jezusie......

https://www.youtube.com/watch?v=oTAWKwt57MQ

Jest bardzo wzruszająca , niezmiernie religijna ale absolutnie nie prawdziwą historię Jezusa przedstawia i zupełnie nie prawdziwą Jego rolę reklamuje.

ON nie jest i nigdy nie był postacią, która tworzyła religie , nie przekazywał takiej wiedzy,żyjąc na Ziemi, to są kompozycje mentalne twórców religii, którzy użyli Jego osoby za swój szyld i stworzyli Jego fałszywy obraz na swoje potrzeby WŁADZY.

Proponuję poznać historię kościoła , ustanowienia synodów i czas storzanie bajki o Jezusie.

Widzisz Twój sen ... bardzo piękny jako opowieść dla ludzi tęskniących do dobra... jak dla mnie i na moją wiedzę.. JEST HOLOGRAMEM IMPLANTOWANYM DO TWOJEGO MÓZGU PRZEZ ISTNIEJĄCA JUŻ NA ZIEMI TECHNOLOGIĘ.

Jeszcze raz Osoba tej wielkości co Jezus nie potrzebuje posługiwać się ŻADNYMI SZTUCZKAMI.. TYPU materializacja, dematerializacja i tworzenie hologramów dla szokowania wyznawców i przeciwników!

Przykro.. ale dałeś się zwieść....zapewne jesteś znacząca osobą dla nowych czasów , dlatego skupiono się na Tobie i wykorzystano podstępnie dla swoich celów.
Tak robi ciemna strona... tak robią wszelkiego rodzaju służby i tak robią ukryci przedstawiciele Watykanu.

Wykorzystują intencje dobra w ludziach poprzez podstęp oraz brak prawdziwej wiedzy..szukaj, albo idź wyznaczoną Ci drogą przez podstęp.

Co zrobisz Aron.... nie wiem, bo to jest tylko twoja decyzja, jak wejdziesz na drogę szukania prawdy , nie będzie ci lekko, jak zostaniesz gdzie jesteś , czeka Cię długa droga powtórki.

Przekazałam Ci informacje , których ukrywać mi nie wolno... reszta należy do Ciebie.

To jest mój ostatni wpis na Twojej stronie .. więcej razy nie będę Ciebie niepokoiła.

Kiara.

Ps.
Jezus urodził się na ziemi , by przywrócić zasady wiedzy I ŚWIĄTYNI ( to nie jest religia, a wiedza , która służyła LUDZIOM DO ROZWOJU DUCHOWEGO I FIZYCZNEGO) , zrobił to w dużej mierze.

ZASADĄ PODSTAWOWĄ I ŚWIĄTYNI JEST RÓWNOŚĆ W NIEJ KOBIETY I MĘŻCZYZNY... WIEDZĘ W ŚWIĄTYNI PRZEKAZUJĄ ZARÓWNO KOBIETY JAK I MĘŻCZYŹNI.... tak było pierwotnie.

Ta zasada została zniszczona gdy stworzono Świątynię opartą wyłącznie na aspekcie męskim, wyrzucając z niej kobiecość.

JEZUS poprzez związek z M.M. i w ostatnim akcie odnowy Świątyni ( ceremonia wyniesienia Marii Magdaleny i Pawła z Tarsu do rangi PAPIEŻA ) w nocy na Gorze Oliwnej , wpisał ponownie ten archetyp w pole morfogenetyczne ZIEMI.

Kobiecość stanęła na równi z męskością w Świątyni, mężczyzna i kobieta stali się KLUCZAMI do NOWEGO WYMIARU.

Jezus wiedział doskonale jak potoczy się Jego historia, wiedział,że dokona transcendencji, zmiany swojego ciała w ciało świetliste. Do zastąpienia siebie powołał SZAWŁA... Pawła z Tarsu.... namaścił obydwoje ( M.M. i Szawła) dając im PRAWA PRZEKAZYWANIA NOWEJ WIEDZY.
Oni dwoje stali się "KLUCZAMI" do NOWEJ WIEDZY... ale nie religii..... WYŻSZEGO WYMIARU WIEDZY I ŚWIĄTYNI.

Kogo więc szukali wysłannicy "PRZYMIERZA MOJŻESZOWEGO" ( absolutnie nie Rzymianie), które nie akceptowało równości kobiety i mężczyzny , nie zezwalało na nauki kobiet w świątyni?

Oni szukali w tłumie mężczyzn KOBIETY... M.M. chcąc nie dopuścić do WYŚWIĘCENIA JEJ.. do zaistnienia tej ceremonii wyświecenia OBYDWOJGA I PRZEKAZANIA IM PRAW PRZEKAZYWANIA WIEDZY.... nie znaleźli M.M.,wszystko zaistniało zgodnie z planem. .

Obydwoje M.M.i Paweł z Tarsu otrzymali PRAWO PRZEKAZYWANIA NOWEJ WIEDZY JAKO NAJWYŻSZY AUTORYTET REPREZENTUJĄCY JĄ.

Teraz znasz PRAWDĘ.

Nasze TERAZ odsłoni ukrywaną przez 2000 lat PRAWDĘ tamtych czasów , tego najbardziej boją się religijni władcy, bo stracą swój autorytet i władzę.

Już pora na to.


aron jasnowidz

1 dzień temu
witaj popatrz wg ciebie to nie prawdziwe a wg mnie pokazał ludziom swoja droge i jest ona inna od twojej natomiast to co robimy pokazuje jaki był i co nam przekazał ,dlatego czas posluchac tego co mówie na temat kosioła religi a zrzoumiesz ze to co jest w twoim komentarzu ma sie nijak do tego co mówie .


KIARA

1 dzień temu
Witaj.. Aronie,życzę Ci wszystkiego najlepszego, nie jest moim celem przekonywać Ciebie do czegoś...

Jedyne co jest moim celem , to pozostawić informacje, możesz je uznać lub nie.
I to wszystko, bo ja nie licytuje się na wiedzę, czas i tak odsłoni prawdę, poczekajmy cierpliwie.

Wszystko czym chciałam się z Tobą podzielić już zrobiłam.

Ciesz się życiem i bądź szczęśliwy.

Kiara.

2 dni temu
Jeszcze jedna istotna rzecz... Jezus , konkretnie TA postać z przed 2000 lat kontaktuje się z LUDŹMI , wspiera wielu czasami dyskutuje.
Ale NIGDY nie przedstawia się imieniem JEZUS ,uważa że zostało ono absolutnie nadużyte przez religie , zdeprawowane i wykorzystane bezprawnie jako jej szyld, ON się z tym nie identyfikuje, to jedno.

A drugie , ON uważa ,że używanie Jego imienia jako własny autorytet wielkości jest niegodne i bezprawne, bo ON ceni i traktuje wszystkich LUDZI identycznie.

Chce w kontaktach z nimi pełnić rolę PRZYJACIELA, wspierającego , nie autorytetu wielkości, przed którym się klęka.
Twierdzi ,że większą Jego godnością jest podawanie ręki by ktoś wstał z kolan, niż patrzenie jak , ktoś na nie przed nim pada... ON tego nie potrzebuje.

Wiele bytów używa Jego imienia w kontaktach z człowiekiem... ON nie nie protestuje, bo człowiek sam powinien nauczyć się odróżniać skalę wielkości Energii z którą rozmawia nie po opowiadanych niesamowitościach, a po wibracji postaci i systemie wartości, który ona reprezentuje i przekazuje.

Tak więc.. jeżeli ktoś z Wami w kontakcie przedstawi się jako Jezus czy M.M. możecie być pewni,że to nie są autentyczne osoby z tamtych czasów, bo one nie używają w kontakcie z człowiekiem swoich dawnych imion,

pozdro...

Kiara.




aron jasnowidz
2 dni temu
napisałaś nigdy a znasz wszytkie kontakty jezusa z ludzmi na sweicie i we wszechswiecie ? pewnie nie więc dlaczego zakładasz cos za niego ,może tobie objawił sie w ten sposób a innym których ty nie znasz w inny sposób ,ma wolna wole i wie jak i komu sie przedstawić ,dlatego zanim wypoiwiesz sie w jego imieniu to czas odrobić lekcje pokory i skoro nie znasz wszytkich jego objawien to nie pisz ze nigdy ,bo mzoe sie okazac że to co widziałas ma sie nijak do tego co chciał przekazac innym ludziom .


KIARA
1 dzień temu
WYBACZA Aron ... ale wiem co piszę , znam zasady przejawu Energii tej rangi wielkości jakom JEST dawny Jezus.

Różni Jezusowie b( bo to jest tylko imię) mogą i rozmawiają z ludźmi używając tego imienia.

TA ENERGIA.. którą wszyscy kojarzą z osobą z przed 2000 lat NIGDY TEGO NIE ROBI I NIE ZROBIŁA, o tym wiem nie tylko ja.

Nie trzeba znać wszystkich JEGO kontaktów na świecie .. wystarczy wiedzieć... dlaczego On nawiązuje kontakty i w jaki sposób to robi, oraz o co w nich chodzi.... On nie ukrywa tej zasady.. kiedyś to zrozumiesz. To nie jest system wartości, o którym Ty opowiadasz ,nie chodzi w tym o brylowanie informacjami.


Zapewne dowiesz się i Ty gdy całym sercem poprosisz o odkrycie prawdy przez Eminencję którą ON jest... zwyczajnie poproś GO o kontakt całym swoim sercem ...
Gwarantuję Ci że wówczas pojawi się TA właściwa postać, bez przedstawiania się imieniem , będziesz wiedział z KIM rozmawiasz.

Rozumiem opór w stosunku do weryfikacji swojej wiedzy i akceptacji tej informacji wszystkich, którzy powołują się na autorytet Jezusa w swoich kontaktach.

Ale trzeba zrozumieć ,że właściwym argumentem ma być wartość informacji ,a nie wielkość autorytetu przekazującego je.

Posłuchaj Aron ja cenię Twoja pracę i wysiłek , doszedłeś do pewnego progu, który powinieneś przekroczyć , możesz to zrobić,albo nie.. Twój wybór .
Ponieważ masz szansę chciałam Ci wskazać słabsze strony w Twojego działania.. przekraczanie progu jest trudne , zawsze wymaga stwierdzenia tak było do teraz, teraz mam większą wiedzę , szerszy ogląd i...
Wiem,że nie dla każdego jest to łatwość... ale nie jest niemożliwe.. jeżeli wszystkim serwujesz pokorę... to zastanów się dlaczego akurat to?

Zazwyczaj jest to element niezbędny dla nas , na który zwraca nam uwagę nasza Dusza .. poprzez "lustro" drugiej osoby... w takim "lustrze" zazwyczaj widzimy własne mankamenty.

Ja nie uważam się za doskonałość , ale zwracam uwagę na wypowiadane słowa.. na treść i formę , bo są to dla mnie informacją o mnie.

Nie obejrzałam wszystkich Twoich filmów w których wypowiadasz się na temat Jego życia , życia Jego rodziny , Jego dzieci.
Z tego co obejrzałam wiem ,że przekazujesz nie prawdziwe informacje na ten temat, nie zgodne nawet z tym co jest potwierdzone w Zwojach z nad Morza Martwego i innych dokumentach.

Zakładam ,że te informacje otrzymałeś od postaci , która przedstawia się Tobie jako Jezus... uważasz ,że ON sam o sobie nie zna prawdy?
A, może zabawia się Tobą kłamiąc..... nie ,osoby tej wielkości, która jest Jezus NIGDY nie kłamią, i NIGDY nie zwodzą ludzi, NIGDY nie traktują ludzi w sposób intencjonalny.

Oni reprezentują dużo wyższy system wartości niż to, o czym Ty opowiadasz.

pozdro..

Kiara.




aron jasnowidz
1 dzień temu
witaj popatrz jestes na stronie gdzie twoja wiedza podlega weryfikacji ,i skoro wiesz swoje to nasze czyny pokazuja to czyja wiedza do czego prowadzi ,pamietam czasy jezusa bo tez byłem w nich ,pamietam czasy arona bo byłem w nich ,pamietam nauki na górze bo ich słuchałem a skoro to co przekazuje dokonało tyle pieknych rzeczy w ludziach ,we mnie to moze czas spojrzec na to z innej strony ,dano ci wiedze której sie trzymasz a teraz pokazuje ci sie moze to byc tylko informacja która ubrałas w swoja prawde a jak powiedziano licza sie czyny a nie słowa i skoro nie istniał to dlaczego zostały po nim slady na cały swiecie ? w miejscach gdzie nie powinien byc ?i to po swoim zamrtwychwstaniu ? i dobrze ze kazdy z nas moze go spotkac po drugiej stronie a nie którzy po tej i zapytac o szczególy a kiedy wraca pamiec z poprzednich wcielen to juz jest potwierdzenie tego co znasz i z całym szacunkiem twoje zycie i moje okresla to kogo spotkalismy i moze dlatego ja robie to co robie a ty piszesz to co piszesz ,ale to ludzie wyznaczą to czego chcą słuchac i z kim chcą przebywac ,a przekonywanie mnie ze istota jaka był jezus nie istniała to chyba nie dorobiona lekcja akceptacji i zrozumienia ,jak ktos kto nie istnaił moze wypędzać demony ? jego imie ma moc jakiej nie ma żadne imie na śiwiecie i to najlepszy dowód na to ze istniał tylko ktos uwierzył w bajki dla rozumu a zapomniał sluchac serca .



KIARA
1 dzień temu
Oooo!! Witaj.. Panuj nad emocjami proszę.

Nigdy nie napisałam że Jezus nie istniał, istniał i istnieje ja nie muszę w to wierzyć ja to wiem. Słusznie zauważyłeś że to CZYNY .... nie słowa ,a CZYNY SĄ NAJWIĘKSZĄ ISTOTNOŚCIĄ naszego życia.
Wielkość CZŁOWIEKA weryfikuje energia jego czynów.. a, zatem czy Ty wiesz CO .. ja robię, czym się zajmuję i JAKIE EFEKTY GLOBALNE powstają z moich czynów?
Nie wiesz, bo daleko mi do brylowania na bilbordach.... nie uważam siebie za tak doskonalą by uczyć innych i łączyć moją energię z nimi, bo musiała bym wziąć na siebie ich wszystkie błędy spowodowane moją ingerencją w ich świadomość..
Taka jest zasada, o czym wszyscy lansujący się na mistrzów duchowych albo nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć, że biorąc od ludzi pieniądze, kupują również ich niedoskonałości... zwyczajnie biorą je na siebie, ograniczają się nimi.
To jest przeolbrzymia odpowiedzialność etyczno moralna wobec innych i swojej duszy.
A ,zatem nie chciała bym robić tego, co Ty robisz, bo to by mnie zatrzymywało w miejscu, ograniczało i blokowało... ale każdy ma inny plan przed urodzeniowy, widać dla Ciebie tak jest właściwie.

Powiem Ci jedno naprawdę wielkie rzeczy robi się w cichości, bez rozgłosy, jupiterów ,audytorium i poklasku oglądających je. Scena działań wielkości jest na uboczu... tam ego nie ma wstępu.
Taka jest zasada zaistnienia wielkości... dlatego nie mów mi o cyrkowych eskapadach Jezusa w aptece, szkole czy kościele... bo to nie ta wielkość i nie takie są argumenty Jego osobowości ni kontaktu z CZŁOWIEKIEM..

Powiem Ci jedno... nie każdy może spotkać Jezusa ( oczywiście oryginał) i nie każdy może nawiązać z nim kontakt, to ON i TYLKO ON decyduje o tym z KIM i KIEDY spotyka się i KOGO wspiera na drodze jego rozwoju.

Skoro twierdzisz że Jezus został przybity do krzyża i fizycznie umarł... i że miał dwoje dzieci w tym córkę Sarę ... TO ZWYCZAJNIE NIE WIESZ NIC... powtarzasz religijną bajkę i wprowadzasz dezinformację, kropka.

Tak samo z Aronem... Aaron ( ten Biblijny) to KOBIETA o czym doskonale wiedzą pewne opcje żydowskie, ale nie rozpowszechniają tej wiedzy teraz.
Twierdzą ,że człowiek świadomy sam dojdzie do tego poziomu wiedzy, wówczas oni to ujawnią, zarówno o Mojżeszu i Aaaronie jak i o Jezusie i Marii Magdalenie , bo dany im czas na możliwość milczenia ( mniej więcej 2000 lat) właśnie teraz mija.

Co do słuchaczy... ludzie lubią słuchać sensacyjnych opowieści, lubią bajki, które uspakajają ich leki i rozterki.. ale czy takie bajanie jest inspiracją twórczego działania?
Czy tylko zaspakaja ego bajającego?

Reprezentujesz opcję , ( nie wiem śwaidomie czy nie) która nie sprzyja rozwojowi indywidualnemu CZŁOWIEKA.
Robisz podobne rzeczy jak kościół ... no cóż różni są ludzie i różnych nauczycieli potrzebują, są przedszkolanki i wykładowcy na wyższych uczelniach.
Zarówno jedni jak i drudzy są potrzebni, nie warto się licytować, kto jest ważniejszy i lepszy, bo nie o to chodzi.

Co do demonów... widać nigdy nie spotkałeś prawdziwego demona... i na szczęście, bo żaden człowiek na ziemi nie jest w stanie pokonać demona!

Te cyrki większości egzorcystów są albo współpracą z tamtą przestrzenią, albo oczyszczaniem ludzi ze złośliwych duchów... ale nie demonów.

Istnieje TYLKO jeden symbol , który właściwie użyty UNIEMOŻLIWIA KONTAKT DEMONOWI Z CZŁOWIEKIEM ALE I Z PRZESTRZENIĄ NA KTÓREJ JEST POSTAWIONY.
CZY ZNASZ TEN ZNAK?
POCHODZI OD JEZUSA... ON JEST PODSTAWĄ WSZYSTKICH EGZORCYZMÓW A ZARAZEM PORTALEM KONTAKTU Z ENERGIĄ , KTÓRA JEST GRANICZNA DLA DEMONÓW.
Watykan ni egzorcyści z tego co wiem nie używają tego symbolu , po za tym on działa gdy jest napełniony odpowiednią energią... w innym wypadku jest nie skuteczną atrapą.

Ja używałam ten znak od dziecka nie wiedząc czym jest i czemu służy, ale zawsze mnie chronił , bo ma niesamowitą moc.

Myślę,że zrozumiałeś iż nie mam zamiaru Ciebie zmieniać, ani Ciebie ,ani wyznawców Twoich teorii, moją intencja w stosunku do Ciebie była wyłącznie inspiracja uniesienia Twojego wzroku wyżej.. nic więcej.

Jeżeli nie jesteś jeszcze gotów na taki akt zostań gdzie jesteś.... w rozwoju indywidualnym, który jest TERAZ nie o ilość ,a o JAKOŚĆ CHODZI.

Lepiej jest byś w gronie 100 światłych LUDZI niż w gronie 1000 jeszcze tylko częściowo świetlistych.

pozdro...

Kiara.


Obrazek
1 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: chanell » sobota 28 kwie 2018, 21:03

Pod tym filmikiem komentarze sa wyłączone ,rozumiem Kiaro że zdążyłaś skopiować ;)
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
Kiara
Posty: 3829
Rejestracja: wtorek 01 sty 2013, 15:10
x 211
Podziękował: 1713 razy
Otrzymał podziękowanie: 4061 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Kiara » sobota 28 kwie 2018, 22:44

Komentarze są z pod filmu zamieszczonego na forum, film do którego dałam link jest tematem o którym się wypowiadam , po Arona sugestiach na temat mojej nieznajomości tematu.
Obejrzałam kilka filmów z komentarzami na temat Jezusa.... moim zdaniem opowieści barwne ale niskiego lotu absolutnie nie prawdziwa wiedza w temacie.
Dyskusja nie wchodzi w rachubę, bo podważa autorytet, a tym samym powoduje utratę zwolenników teorii Arona.
Zresztą nie tylko ja mam takie zdanie .. były tam również opinie innych ludzi, twierdzące,że Aron opowiada nie prawdę, leci na sensacji, gra emocjami nie znających prawdę.

No cóż.. tak wybrał, tak będzie żył, prawda i tak i tak wyjdzie na wierzch.
Zastanawiające jest że odkrywam coraz więcej ludzi, którzy zwyczajnie kłamią .. nie wiem czy śwaidomie czy nie ale nie kłamią pomimo że mają możliwość weryfikowania swoich słów.
Spotykam też takich, którzy wykorzystują pracę innych podpisując się pod nią jako autorzy!!
Ich cecha wspólna.... to pieniądze jakie na tym zarabiają.

Komentarze są tu...

https://www.youtube.com/watch?v=Q3NUPTQ ... e=youtu.be

Obrazek
0 x


Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » czwartek 10 maja 2018, 13:24

miesiąc maj 2018 miesiąc polityki -rola i naciski Izraela ,rząd pis ,cud Alfie Evans

https://youtu.be/uOfKeq9EQWg


aron jasnowidz
Opublikowany 8 maj 2018
0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Awatar użytkownika
songo70
Administrator
Posty: 16907
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1085
x 540
Podziękował: 17150 razy
Otrzymał podziękowanie: 24207 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 16 maja 2018, 07:01

0 x


"„Wolność to prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”. George Orwell. "
Prawdy nie da się wykasować

Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » wtorek 31 lip 2018, 13:11

Witam. Może to głupie, ale nie potrafię przejść obojętnie wobec takiego zjawiska, jak Aron. Z mojego punktu widzenia mówi on rzeczy piękne i (jak się wydaje) prawdziwe, a przy tym niekiedy tak unikalne, jakbym słyszała głos z najgłębszych i najsubtelniejszych zakamarków własnej duszy. Przyznam otwarcie, że lubię go słuchać, zwłaszcza gdy paraliżuje mnie strach przed tym, co może się wydarzyć, strach płynący z obserwacji politycznych wydarzeń. Aron mnie uspokaja. Z drugiej strony gdzieś głęboko tli się przeczucie, że piję fałszywą nadzieję z zatrutego źródła. Nie wiem, czy macie podobne wrażenie, ale wg mnie większa część wykładów Arona ubrana jest w banalną formę i język, jakim przemawia się do osób zakleszczonych w religiach i innych nieskomplikowanych systemach przekonań, trochę jak do małych dzieci. Druga rzecz: Aron bardzo intensywnie manipuluje komentarzami pod jego filmami, wiele z nich znika (nawet takich, z którymi polemizował), często po dłuższym czasie. Widać to już na pierwszy rzut oka, gdy liczba komentarzy zadeklarowanych linkiem: "Zobacz wszystkie X odpowiedzi" nie zgadza się ze stanem faktycznym uwidacznianym po kliknięciu w ten link. Wydaje mi się, że gdyby Aron, jak sam twierdzi, rzeczywiście emanował czystym światłem i miłością , nie uciekałby się do tego rodzaju wybiegów w myśl przysłowia "prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Jego prawdy obroniłyby się same. Co jeszcze? Większość komentarzy Aron pozostawia bez odpowiedzi, natomiast niewątpliwie wszystkie dokładnie czyta, gdyż zawsze reaguje na te, które dotyczą jego koncepcji boga. Otóż przyparty do muru stwierdzeniem, że w dziele stworzenia boga-miłości nigdy nie pojawiłoby się cierpienie, zaczyna reagować jak maszyna, powtarzając automatycznie te same, od wieków powycierane przez większość religijnych i podobnych systemów, argumenty, że "wolna wola", że "co siejesz to zbierasz", że "jak wkładasz rękę w ogień, to się poparzysz", że "nie odrobiłeś lekcji czegoś tam", że "wszystko jest po coś". Szkoda tylko, że nie potrafi przyznać, iż ludzie wyrażający tego typu wątpliwości też są "po coś". Nie przyjmuje do wiadomości ich istnienia zwyczajnie ich "wymazując". Ja zostałam zbanowana przez Arona tak skutecznie, że nie tylko nie publikują się moje komentarze, ale nawet moje lajki pod innymi komentarzami. I to nie tylko pod jego filmami, ale w całym Youtube. Chciałabym mieć możliwość prowadzenia z Aronem polemiki na "neutralnym" terenie, na którym nie działa jego cenzura i liczę na gościnność tego forum. Oczywiście nie zakładam, że Aron się tu zapisze, ale podoba mi się formuła moich przedmówców, którzy ustosunkowują się do wklejanych tu z Youtube komentarzy (uratowanych tym samym przed ewentualnym usunięciem). Dzięki temu inni mają szansę spojrzenia na temat Arona z szerszej perspektywy, szansę, której pozbawia ich on sam.
0 x



Awatar użytkownika
chanell
Administrator
Posty: 7741
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 10:02
Lokalizacja: Kraków
x 1419
x 406
Podziękował: 14175 razy
Otrzymał podziękowanie: 13801 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: chanell » wtorek 31 lip 2018, 22:36

Kilka postów wyżej wyraziłam swoje zdanie ,jakos nie wierzę temu panu i dlatego poprostu go nie słucham.
0 x


Lubię śpiewać, lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy...........

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9737
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 483
Podziękował: 449 razy
Otrzymał podziękowanie: 14639 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 01 sie 2018, 10:59

Witaj Agnieszko na naszym forum.
W założeniach twórców tej odsłony forum, nie miało być ono "Kroniką Towarzyską", nietowarzyską, czy plotkarską, co doskonale odzwierciedlają zapisy w naszym Regulaminie. I choć położono tam nacisk na użytkowników forum, to zapisy dotyczą domyślnie wszystkich LUDZI. Jak wiesz z poprzedniego mojego wpisu w tym temacie, jestem przeciwnikiem publikowania wszelkich osądów i ocen ludzi, ale nie dotyczy to faktów, czyli nie zniekształconej, choćby komentarzem, informacji. Z faktami się nie dyskutuje, komentarze tylko zniekształcają obraz, a każdy odbiorca ocenia sytuację w/g swojej świadomości, bez obcej podbudowy.

To forum nie jest ani zaangażowaną, ani neutralną platformą dla Arona, bo nie jest naszym użytkownikiem.

W moim odczuciu, jeśli ktoś nie chce z kimś dyskutować, to zwyczajnie nie da się go do tego zmusić, a wszelkie próby wymuszenia takiej dyskusji, energetycznie obojętne nie są.
Zresztą, jak widać z powyższych postów @Kiary z Aronem dyskutować można i to w kwestiach bardzo zasadniczych, co wcale nie oznacza, że którakolwiek strona ma przyjąć stanowisko oponenta.

W kwestii blokady komentarzy - każdy bloger blokuje i kasuje komentarze, które mu nie odpowiadają, są wulgarne, z wyzwiskami itp. Na swoim blogu też to robiłem, choć rzadko, ale tam komentarzy nie było dużo, a to zajmuje mnóstwo czasu, więc mnie nie dziwi brak odpowiedzi, czy niepublikowanie niewygodnych komentarzy. Natomiast użytkownik bloggera, czy YT nie ma technicznych możliwości zablokowania innego usera, a Aron z techniką też obeznany mocno nie jest, więc zrobiło to YT, zapewne na jego wniosek, uznając jego zasadność.

Po mojemu, aby z Aronem dyskutować na poważnie, trzeba byłoby zapisać się na warsztaty, poznać człowieka na żywo i jeśli zechce - umówić się np. na Skype. Ale to mój punkt widzenia.

Jest wielu ludzi, którym Aron pomógł, ale i takich, którym nie pomógł, tak jak naszej użytkowniczce, która założyła ten temat i Aron w swoich filmach ten temat wielokrotnie poruszał.

Reasumując nie znamy nigdy wszystkich faktów i okoliczności aby móc ocenić prawidłowo czyjeś działania, o nim samym nawet nie wspominając.

Mamy tu natomiast kilka tematów o bogach i tam można pisać, wyjaśniać swoje poglądy, czy interpretować poglądy kogoś innego.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Agnieszka_Stolarek
Posty: 54
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 11:50
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 23 razy

Re: Jasnowidz Aron

Nieprzeczytany post autor: Agnieszka_Stolarek » środa 01 sie 2018, 13:58

No cóż, wulgaryzmów w komentarzach pod Aronowymi filmami nie używałam, zadawałam jedynie niewygodne pytania i prezentowałam niewygodne dla Arona poglądy. Większość komentarzy, które obecnie Aron ignoruje również nie zawiera wyzwisk czy wulgaryzmów. Rozumiem, że nie musi na nie odpowiadać (brak sił i czasu), intryguje mnie jedynie, dlaczego zawsze odpowiada na te, które trącają ściśle określoną strunę. Wiąże się to z intencjami jego działania, które stanowią dla mnie zagadkę. Czy jego dobroć jest szczera (a obecne, wg mnie niezbyt mądre, poglądy wynikają z aktualnego stanu postrzegania), czy jest ona jedynie fasadą? A jeśli jakieś istoty Aronem sterują, to jakie są ich motywy? Czy naprawdę próbują ludziom pomóc na miarę swoich (jednak ograniczonych) możliwości, czy może ich prawdziwe intencje w rzeczywistości są mroczne? Bo jeśli tak jest, to obowiązkiem każdego świadomego i zainteresowanego tematem człowieka jest rozpowszechnianie tej wiedzy, zwłaszcza wśród osób zapatrzonych w Arona. Aron sam uczynił z siebie osobę publiczną dając tym samym wszystkim innym prawo do oceny i krytyki (nie obrażania). Oczywiście mam na myśli ocenę i krytykę słów i czynów, a nie osądzanie samego człowieka. Nie da się niestety poszukiwać odpowiedzi na powyższe pytania bez platformy dla rozwoju i wymiany wolnej myśli, platformy nie nacechowanej przerostem formalnych ograniczeń (które z tego co się zorientowałam powodują powolną śmierć każdego ezoterycznego forum). Może rozwiązaniem satysfakcjonującym administrację byłoby przepięcie całego tego tematu jako wątku do tematu o bogach? Tak, czy inaczej to Aron pozostaje osią tej dyskusji niezależnie od poziomu nawarstwienia dygresji, jakie ma więc (pozaformalne) znaczenie jej lokalizacja? Jeśli pomyliłam się w ocenie togo forum, to bardzo przepraszam.
0 x



ODPOWIEDZ