Drodzy forumowicze i goście!

25.11.2021
Wszystko wskazuje na to, że nasze forum działa już na nowym hostingu, tu nie powinniśmy już minutami oczekiwać na załadowanie się strony. Jest to nowoczesny hosting, gdzie zasoby są skalowalne, więc nie będzie blokad i zahamowań. Ponoć nie ma też limitów dla baz danych, więc możemy znów spokojnie wszystko pisać i wstawiać, ale kopiowanie poprzednich postów i blisko z góry nie będzie tolerowane, bo szkoda czasu czytających.
Będziemy jeszcze robić upgrade skryptu forum, więc jakieś przerwy będą, jeszcze nie wiem kiedy.
Życzę forumowiczom i gościom przyjemnego surfowania i odnalezienia tego, co was interesuje. No i zdrówka dla wszystkich!

/blueray21

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.


/blueray21

Channelingi

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22469 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 05 sie 2015, 21:37

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » wtorek 22 wrz 2015, 20:28

Dawno Mateusza nie tłumaczyłem, ale nie jest tego aż tak wiele, więc nie będę omijał przekazów.
Ten z czerwca nie jest aktualny w niewielkiej części, np. Jade Helm, ale widać, że zapowiedź była poprawna. Są inne istotne sprawy w tych przekazach, które na aktualności nie tracą.


Mateusz z 24 czerwca 2015

Aktualne celowe wydarzenia; Momentum potencjału w polu energii Ziemi; Chiny; "Jade Helm"; Wielki Zderzacz Hadronów; strzelaniny, Kościół w południowej Karolinie; transseksualiści; klęski żywiołowe; frakcje Illuminati Rockefeller, Rothschild; rozbłyski słoneczne; karmiczne wybory; osobiste wzniesienie

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Ponieważ informacje z niezliczonych źródeł się leją, proszę pamiętać, że tylko ich część jest oparta na faktach, wiele jest dezinformacji, błędnych informacji, niepełnego pokrycia tematu, skrzywionego postrzegania lub niedoinformowanych opinii, i że to wszystko, co naprawdę się dzieje, jest celowe. Obejmuje to balans na krawędzi upadłości gospodarki; Protesty wobec niesprawiedliwości; terroryzm; ekstrema pogodowe i klęski żywiołowe; z ogromną liczbą uchodźców; Wstrząsy korporacyjne i rządowe; i również nawet skandaliczne działania FIFA. Wszystko to, co dzieje się w waszym świecie, służy do realizacji wybranych karmicznych doświadczeń lub pomocy Ziemi w powrocie do zdrowia środowiskowego albo pomieszanych umysłów, które utknęły zapominając jakie są ograniczenia trzeciej gęstości.

Nie jest konieczne, w tym momencie, żeby wszyscy rozumieli aktualne sytuacje w kontekście karmy i równowagi, planetarne oczyszczanie i wzniesieniu albo przebudzenie się dusz w końcu, to zrozumienie przyniesie każdemu. To, co to jest konieczne w tej chwili, to się dzieje, i to jest oczywiste naokoło świata: ludzie są w coraz większej determinacji, aby nie akceptować zabijania, ucisku, korupcji, oszustwa, zanieczyszczenia i zubożenia wszystkich istot w całym tym „życiu”. Wszystkie istoty światła w tym wszechświecie promieniują światło na wiele różnych sposobów, pomagając w waszych dedykowanych staraniach, aby zakończyć warunki " takiego życia".

Wiele wiadomości jakiś czas temu, wyjaśniało, co spowodowało 10-letnie opóźnienie w waszym społeczeństwie w osiągnięciu poziomu świadomości oczekiwanego przez Wszechświatową Najwyższą Radę, gdy formułowała plan Złotego Wieku dla Ziemi. W nowszej wiadomości pisaliśmy, że do końca roku 2017 ta wasza dekada opóźnienia będzie zakończona, to fakt, który nie oznacza nic więcej, ale to wywołało lawinę e-maili.

Pytania można podsumować w następujący sposób: Czy to znaczy, że nie mogą się wydarzyć ważne zmiany do końca 2017 roku? Będzie tak, że kiedy wylądują załogi statków kosmicznych Obcy żyjący tutaj i będą się identyfikować? Czy Ziemia osiągnie jej cel wzniesienia w 2017 roku? Czy Ziemia naprawdę będzie przywrócona do jej pierwotnego zdrowia i urody w tym krótkim czasie? Czy to znaczy, że wszystkie wojny potrwają do 2017 roku?

Szczególnie, błędne jest przekonanie, że nasze oświadczenie oznaczało, niezrozumienie, że żadne istotne zmiany nie mogą się zdarzyć, do końca 2017 roku ukochana rodzino na Ziemi, z każdym dniem poruszacie się do przodu w przekształcaniu swojego świata, przedsięwzięcia o niespotykanej skali, które jest osiągane z niespotykaną prędkością! Życzylibyśmy sobie - jak wy! – aby To Wszystko stało się w mgnieniu oka, i żeby było wystarczająco dużo dusz, które uwierzą, że może. Ale niewielu wie, że mają tą wrodzoną siłę, więc postęp w sposobach jakie populacja widzi idzie zgodnie z tym co ich zdaniem jest możliwe w czasie liniowym, a oni na dodatek nie mają pojęcia o najważniejszych wydarzeniach "poza sceną".

jednak niezależnie, z wielką radością możemy powiedzieć, że aktywność w obszarach strategicznych sięga zenitu, by tak rzec, i potencjał pola energetycznego Ziemi wskazuje, że wyniki z dalekosiężnych pożądanych skutków są w pobliżu horyzontu. Nic nie może zawrócić tego ruchu do przodu, ale jego tempo może być spowolnione, ponieważ pole jest w ciągłym ruchu, jak zygzaki serpentyn energii ten lub inny sposób, ale zgodnie z myślami, uczuciami i czynami każdej formy życia na naszej planecie. Niezłomność w promieniowaniu swojego światła pomoże utrzymać tempo na wysokim poziomie.

A teraz jesteśmy szczęśliwi, żeby odpowiedzieć na różne pytania. Nie, nie postrzegamy Chiny jako "próbujących stać się nr 1 z przewagą ekonomiczną i militarną nad USA i Rosją." Chińscy przywódcy nie różnią się od tych w Stanach Zjednoczonych, Rosji i innych krajach - chcą zadowolonych obywateli bo to jest podstawą stabilności kraju. Rząd Chin chce okazywania solidarności w świecie, ale głównie ze względu na media społecznościowe, jest oczywiste, że są sprzeczności między tymi u władzy, tak jak to jest w innych krajach, w tych burzliwych czasach. Potężne osoby z wszystkich organów rządzących na poziomie społeczności międzynarodowej reagują na podniesienie się wibracji - twardogłowi tupią piętami, a nadchodzący przywódcy obejmują światło. Gdy "dobre wibracje" utrzymają przyspieszenie, twardogłowi będą słabnąć w liczbach i wpływach.

Wielu czytelników w Stanach Zjednoczonych ma poważne obawy, że wojskowe ćwiczeniem nazywane Jade Helm są operacją "czerwonej flagi", więc rząd może zadeklarować stan wojenny, skonfiskować broń, i umieścić dysydentów i ludzi w obozach FEMA stosując im pranie mózgu. To nie różni się od wielu innych przypadków, które również zostały oznaczone jako "czerwone flagi" - raczej wręcz fałszywych informacji rozpowszechnianych, aby tworzyć panikę lub są to domniemania osób, które mają tendencję do przypisywania złowrogich zamiarów temu, co rząd robi. Proszę nie dać się wciągnąć w strach, który jest podstawą tego melodramatu z "takiego albo innego" źródła.

Innym obszarem zainteresowania jest jakieś ryzyko stwarzane przez potencjalne nieprawidłowe działania Wielkiego Zderzacza Hadronów w Szwajcarii. Najpierw mówimy, gdyby naukowcy z zaawansowanych cywilizacji i Nirvana nie uważali, że wasz świat był gotowy do tego awansu, nie byłoby "przesączania" do waszych fizyków nawet idei tej technologii, jeszcze mniej konstrukcyjnych i instrukcji obsługi. Tak, to jest ludzkie błądzić, jak wy mówicie, ale jeśli ktoś to zrobi, to załogi na statkach kosmicznych są przygotowane do zapobiegania poważnym skutkom.

Zostaliśmy poproszeni, czy wszyscy, którzy brali udział w strzelaninie w zabytkowym kościele w Charleston w Południowej Karolinie, zgodzili się zagrać te role. Dziewięć osób, które zmarły, a których rodziny się nie zgadzają, ale ich umowy, podobnie jak wielu innych na tym etapie wznoszenia Ziemi, zawierają to, co można nazwać "awaryjną" klauzulą. W tym przypadku klauzula stanowi, że jeżeli rasizm nie jest już problemem w waszym świecie, nie byłoby potrzeby, aby kończyć życie lub opłakiwać ukochane osoby z powodu incydentu opartego na tle rasowym. Żałośnie, rasizm wciąż sięga głęboko w waszym społeczeństwie. Osoby, które zmarły w kościele i ich rodziny stały się nowymi duszami, które podkreślają, że choroba nieodłącznej bigoterii musi być wyleczona, i taki jest ten sam cel służby młodego człowieka, który zgodził się na strzelanie.

Osoby, które zmieniają płeć odpowiadają ich świadomości, że serce, umysł i ciało, nie są identyfikowane z płcią przy urodzeniu. Podczas gdy zmiany fizyczne mogą być bardziej złożone, psychiczne i emocjonalne przedsięwzięcia niż doświadczenia osób w odkrywaniu ich homoseksualizmu czy biseksualizmu, wszystkie te dusze potwierdzają swoje autentyczne jaźnie. Aspekt rozwoju waszego społeczeństwa honoruje osoby transpłciowe, którzy, jak wszyscy inni, nie wiedzą, że wybrali w umowach duszy być pionierami w tym poczuciu. Ludzie, którzy są odporni w akceptacji ważności zmiany płci, lub jakiejkolwiek innej natury seksualnej niż heteroseksualna - wciąż są zakorzenieni w religijnych dogmatach, które ledwo nawet znają mijając się ze świętością i boskością każdej duszy.

Mateusz powiedział, że Iluminaci zarobili pieniądze nielegalnie i niemoralnie więc mogą być odzyskiwane i wykorzystywane do wyeliminowania ubóstwa. Dlaczego ludzie, którzy będą odpowiadać za nowe systemy gospodarcze po prostu nie mieliby wziąć pieniędzy z banków Illuminati teraz i rozpowszechnić je tam, gdzie są pilnie potrzebne? "Osoby na stanowiskach robiąc to działają szczerze w ramach prawa waszego społeczeństwa. W przeciwnym razie będą działać w tymi samymi nagannymi sposobami, które Iluminaci stosują cały czas, więc stosują tą samą taktykę, którą starają się wyeliminować.

Innym problemem jest rzekome przeludnienie. Liczba osób w waszym świecie nie jest przyczyną głodu, trudności utrzymania życia i braku opieki zdrowotnej - to nierówna dystrybucja pieniędzy i kontrola zasobów naturalnych przez Illuminati. Wiele planet w tym wszechświecie mniejszych niż Ziemia ma znacznie więcej mieszkańców, którzy żyją w obfitości i spokoju w odniesieniu do wszystkich form życia w swoich światach. Gdy Ziemia zostanie przywrócona do swojego pierwotnego zdrowia, będzie mogła pomieścić wszystkich potrzebujących i podwoić obecną populację, ale proszę nie zakładać, że oznacza to, że nastąpi eksplozja demograficzna!

Mimo, że Iluminaci nie mają już dostępu do technologii, których dawniej używali, aby powodować trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i gwałtowne burze, zestaw wygenerowanej energii w ruchu przez te wydarzenia ma efekt domina. Energia trzęsienia ziemi, na przykład, nie kończy się gdy ustaje drżenie, ale nadal płynie i generuje wiele słabszych wstrząsów zanim się rozprasza. Chociaż "starożytne" negatywności zostały zniwelowane, "świeże" źródła przynoszą na powierzchnię głęboko zakorzenionych pozostałości ogromnej jej ilości stworzonej dawno temu, a od czasu do czasu to się dzieje w miejscach, gdzie klęski żywiołowe są uważane za anomalie.

To samo jest z działalnością Matki Natury, ale intencje mocno się różnią, a intencje mają swoje serpentyny energii. Intencją Iluminatów jest stworzenie negatywności, które mogłyby być uznane za samonamnażające, ponieważ ich energia podtrzymuje i wzmacnia je; Intencją Matki Natury jest uwolnienie negatywności, więc nie będą dostępne do tworzenia ich więcej.

Czytelnik, który widział film reportera ze Stanów Zjednoczonych robiącego wywiad z Władimirem Putinem zapytał, czy istnieje jakaś prawda, jego twierdzenia, że nie jest on odpowiedzialny za zamieszki na Ukrainie. Monitorujący Ziemię w Nirvana powiadomili nas o tym wywiadzie, więc można stwierdzić, że twierdzenie Putina jest zgodne z prawdą, to Illuminati są wichrzycielami, którzy są odpowiedzialni i on również ma rację mówiąc, że wspólna historia kultury ludzi na Ukrainie i w Rosji przekracza granice tych państw.

"Dlaczego USA zawsze są postrzegane jako zły facet bez względu na to, gdzie na Ziemi są ogniska kłopotów?" Washington, DC i Wall Street to siedziba Iluminatów frakcji Rockefeller, ale ponieważ niewielu to wie, wszystkie ich działania są przypisywane Rządowi tego kraju. I nie bez powodu. Od samego początku, ten rząd został usiany Iluminatów lub działa pod ich wpływem, a później przeniknęły CIA, FBI, NSA, FDA, CDC, ONZ, NASA i wszystkie inne instytucje, które mogłyby wspomóc ich cel dominacji nad światem.

Ponadto frakcja Rockefeller był bardzo stanowcza w rozszerzaniu swoich wpływów daleko poza USA, natomiast frakcja Rothschild, który wyrosła z oryginalnej małej grupy w Bawarii, skupiła swoje wysiłki na Europie. Podczas gdy grupa Rockefellera nadal jest powiązana do niektórych fragmentów władzy, grupa Rothschild szybko traci ostatnie strzępy dawnej kontroli rządów, bankowości i handlu, a grodu, który kiedyś mieli w Watykanie nie ma. Franciszek ma misję oczyszczenia domu, jak również występuje przeciwko stworzonym przez Illuminati warunkom światowych, gdzie obie frakcje starały się utrzymać status quo. Oni widzą, że ich wysiłki są coraz mniej skuteczne; a w końcu ujrzą ich zupełny bezsens.

To jest tak, że nie przypisywaliśmy wzrostu światła na planecie do rozbłysków słonecznych; jednak mówiliśmy o napływie światła ze wszystkich źródeł. Oprócz tego wpływy na życie ziemskie, mogą obejmować nietypowe i tymczasowe fizyczne, psychiczne i emocjonalne warunki, a na pewno intensyfikacja światła powiększa (wzmacnia) cechy osobiste i zachowania. Również mówiliśmy, że jako długoterminowe i istotne – effekty to przekształcanie się komórek na bazie węgla na formę krystaliczną, która jest lepsza w wyższych poziomach wibracyjnych i umożliwia postęp w świadomości duchowej i świadomości. Więc tak, absolutnie, aktywność słońca jest nieodłączną częścią wzniesienia waszego i ziemi.

Rozumiemy uczucia czytelniczki, która napisała jej trudności w uwierzeniu, że ktoś wybrał życie w cierpieniu lub aby spowodować cierpienie innych, gdzie pierwsze jest masochizmem, a drugie, sadystyczne. Rzeczywiście, trudno jest sobie wyobrazić, dlaczego dusze chętnie wybierają takie role, albo że wszyscy robili to samo wiele razy. To z jest z bezwarunkową miłością do wszystkich innych w umowie sprzed urodzenia, że niektóre dusze postanawiają działać ze szczególną ostrością tak aby inni mogli doświadczyć tego, czego potrzebują, aby zrównoważyć wcielenia, kiedy robili takie nadużycia. Kiedy ludzie będą żyli razem szczęśliwie i harmonijnie, życie na Ziemi będzie w równowadze i nie będzie potrzebą więcej podobnych wcieleń ponownie i ponownie.

"Tysiące dzieci umiera każdego dnia. Jak jest to w zgodzie z miłością i światłem, że wszystkie te niewinne istoty są pozbawiane fizycznego wzniesienia z Ziemi? " Znaczenie karmicznego aspektu, oprócz tego, że mieszkańcy Ziemi fizycznie wznoszą się z nią nigdy nie oznaczało życia tam w trakcie jej podróży do jej przeznaczenia w piątej gęstości , Każda dusza, która mieszka na planecie od początku jej procesu wznoszenia się, który się zaczął 80-kilka lat temu była lub jest fizycznie wznosząca sie pod względem lokalizacji.

Celem każdej duszy w każdym życiu jest osobiste wzniesienie, rozwijanie się duchowo i świadomie, a to ma niewiele wspólnego z długowiecznością wcielenia lub lokalizacją. Przez ucieleśnienie tylko przez krótki czas, dusza może wypełnić postanowienia umowy i osiągnąć osobiste wzniesienie. Osoba, która żyje 100 lat i przez całe życie robi wybory wolnej woli, które będą sprzeczne z wyborami kontraktu duszy nie doświadczy tego, co jest potrzebne, aby osobiście się wznieść.

Drodzy bracia i siostry, podobnie jak każda inna osoba, która weszła w duchową sferę Ziemi, gdy odchodzicie i przeglądacie swoje życia, nie będziecie mierzyć tego, jak długo żyliście, ale jak żyliście.

Teraz Żegnamy się z wami tylko w słowach, gdyż nasza bezwarunkowa miłość jest zawsze z wami.

http://www.matthewbooks.com/june-24-2015/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » piątek 25 wrz 2015, 22:38

Kolejny Mateusz, teraz z lipca. Dużo miejsca poświęca szczegółom działań Illuminati.


Mateusz - 19 lipca 2015

Głosowanie greckie w referendum; Umowa irańskiego programu jądrowego; Siła Illuminati; owady, szczury; jednoatomowe złoto; samobójstwa nastolatków; petycje; depresja; planetarne oczyszczanie; Trans Pacific Partnership (TPP)

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Wielu z waszych analityków uważa, że głośne "NIE" greckich ludzi w niedawnym referendum umieściło ich kraj na drodze do nieodwracalnej ruiny gospodarczej. Kraj da radę. Ich "Nie" umieściło Illuminati na drodze do nieodwracalnej ruiny gospodarczej.

Wracając wstecz, długą, długą drogą ,targowanie działało znakomicie w różnych środowiskach, ale rozszerzające się granice handlu wymagają różnych środków wymiany; z wprowadzeniem pieniędzy, stały się one osią, na której wasz świat się kręcił. Prekursorzy Iluminatów, a później, ta sama grupa opanowała obroty poprzez opracowywanie systemów podatkowych, bankowych i kredytowych; i wiele wieków minęło, powstały "liczne" konta bankowe, giełdy, System Rezerwy Federalnej, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, agencje i karty kredytowe słynące z lichwiarskich stóp procentowych. Wszystko, co założyli zostało specjalnie zaprojektowane, aby coś dodać do ich fortun, zaostrzyć kontrolę gospodarczą nad narodami, i dla zwiększenia ich wpływów w rządach krajowych.

Iluminaci rozpoczęli jako spójna grupa podobnie myślących osób, których celem była dominacja nad światem. W miarę upływu czasu, ego rosło i ograniczenia się spalały i ostatecznie dwie konkurencyjne frakcje z tym samym celem się pojawiły. Później, Rothschildowie i ich zwolennicy, którzy działają z Londynu i Watykanu, wymyślili plan, aby utrwalić ich kontrolę w całej Europie - Unii Europejskiej, Europejskim Banku Centralnym i waluty Euro. Pozwólcie nam pożyczyć sobie wyrażenie, "Jak to działa dla Was?" Nie ma bandażu na tyle dużego, aby załatać pęknięcia, jakie greckie głosowanie zrobiło w sieci Rothschild. Pęknięcie będzie rozprzestrzeniać się jak pajęczyna na całym świecie i wpadnie do frakcji Rockefeller z siedzibą w Waszyngtonie i na Wall Street.

Jakby to nie wystarczyło dla obu frakcji do poradzenia sobie z tym - dobroć i mądrość Franciszka potrafi popsuć ich koszyk jabłek – teraz jest umowa pomiędzy negocjatorami z kilku największych państw i przywódcami Iranu, że ich kraj nie będzie kontynuować rozwoju jądrowej broni. Nie jest niespodzianką, że premier Izraela, Netanjahu i czołowi Illuminati, zadenuncjowali tą umowę lub że Illuminati w Kongresie Stanów Zjednoczonych, którego i członkowie, których kampanie wyborcze były finansowane przez tę grupę są przeciwni wysiłkom prezydenta Obamy, aby uzyskać zgodę Kongresu. Oni chcą zaatakować Iran i wraz z przejęciem ropy naftowej w tym kraju, czerpać z jego bogactw i tych, które pochodzą z produkcji maszyn do wojny.

Wibracje wzrastającego światła, które doprowadziły do tego odwrócenia dla Iluminatów będą ciągle wzrastać, gdyż planeta nadal jest w trakcie jej wznoszenia. Gdybyśmy mogli powiedzieć, kiedy ich łączna zguba nastąpi, zrobilibyśmy to tak radośnie; ale aktywność potencjału w polu energii Ziemi wskazuje, że ich nieuchronna zagłada nastąpi etapami, a nie za jednym zamachem. Mają jeszcze trochę energii, którą wyczerpują w ich "Black Ops" oddziałów CIA; innych źródłach wywiadowczych, w tym Mossadu; Wysokich rangą pracowników niektórych sił zbrojnych; dźwiganiem ciągu mediów głównego nurtu i niektórych rządów; i ogromnych składach pieniędzy do zainicjowania lub nasilania powstań, funduszy na państwo Islamskie i płace dla sługusów, aby włamywali się do systemów komputerowych, nadzorowali handel narkotykami na ulicy, wypełniali wasze niebo chemtrails, zaprzeczali wkładowi zanieczyszczenia w zmiany klimatu lub rozpowszechniali nieprawdziwe informacje na www w internecie.

Podczas gdy kilku wyższych rangą w obu frakcjach Illuminati prowadzi rozmowy z szefami o ruchach reformatorskich, twardogłowi mówią o połączeniu sił; niektórzy porzucili ich szybko tonący statek, zmarli z przyczyn naturalnych lub z własnej ręki, lub zostali aresztowani. Będziecie mogli rozpoznać kilka nazwisk, ale w większości nie, i jest mało prawdopodobne, że każdy z Iluminatów zostanie nazwany jako taki w mainstreamowych serwisach informacyjnych.

Wstrząsy będą się pojawiać, gdy od wieków prowadzona walka światła przeciwko ciemnym dla cywilizacji ziemskiej w dobiega końca. Długo czekaliście, aby zobaczyć triumf światła jak przepowiedziano, i możecie powitać wyboistą drogę przez ostatnie fazy. Jednak większość ludności nie wie o tym długim konflikcie i o tym wszystkim wychodzącym na jaw i to, co jest przed wami dotyczy planetarnego i osobistego wzniesienia po tysiącleciach ciemnej niewoli.

Wiele osób się boi lub są źli, a z każdym nowym wybojem, inni będą mieli takie same reakcje. Wasz spokój, również emocje i wyjaśnienia dla osób w pewnym stopniu otwartych może je zachęcić, aby mieć nastawienie optymistyczne. Ale proszę, nie bądźcie zniechęceni jeśli rodzina i przyjaciele nie reagują pozytywnie, będą budzić w swoim czasie gotowości.

I prosimy, aby zachować przede wszystkim w myślach, że każdy człowiek w waszym świecie, jest częścią Boga lub jakkolwiek nazywacie Najwyższą Istotę w tym wszechświecie. Każdy człowiek jest nierozerwalnie połączony na poziomie duszy z wszystkimi innymi, a miłość Boga do każdego jest bezwarunkowa. Widzenie "przestępców" oczami Boga, nie oznacza, że chce rezygnacji ze sprawiedliwości w standardach Waszego świata, właśnie to dotarło do niektórych i ma przyjść na innych. To oznacza, że możecie podnieść siebie i swój świat przez otaczanie tych osób światłem zamiast koncentrować się na ich karach. Bezstronność, nie osądzanie i nieuniknione prawa wszechświata będą służyć ich sprawiedliwości w świecie duchów według ich uczynków życiowych.

Jest to odpowiednie miejsce, aby odpowiedzieć na pytania czytelnika: "Co się stanie z Nirvaną, gdy Ziemia osiągnie 5-tą gęstość? Czy będą spotkania z naszymi bliskimi? "
Nirvana będzie towarzyszyć Ziemi do jej przeznaczenia w piątej gęstości i nadal będzie jej duchową sferą, ale z wielkimi różnicami. Maleńka gęsta kula, która mieści najgorsze podłości osób i jest tylko częścią sfery odrębną od reszty zostanie przetransportowana do jakiejś cywilizacji trzeciej gęstości i włączona do ich duchowego świata, albo będzie zdematerializowana gdy jej mieszkańcy zostaną przeniesieni do świata duchów o takiej samej gęstości. Niższe warstwy Nirvany – centra szkolenia dla ludzi, którzy chcą przerastać ich negatywne tendencje, takie jak bigoteria, złość, apatia, zawiść, skąpstwo, gorycz, nielojalność, nieuczciwość, manipulatywność, zamknięte umysły i chęć kontrolowania innych - również znikną. To działało dobrze, gdy były aspekty karmicznych lekcji, kiedy dusze decydowały się osiągnąć równoważące doświadczenia, ale wasze społeczeństwo jest (będzie) zaawansowane świadomie i duchowo i nie trzeba już doświadczać cech negatywnych.

Rzeczywiście, spotkania z bliskimi będą mogły odbywać się w Nirvana gdy ta sfera i Ziemia będą w piątej gęstości, ale to będzie tak jak teraz, spotkania mogą być w dowolnym miejscu w tym wszechświecie, gdy energie są zgodne. Faktycznie, te wizyty dzieją się cały czas podczas czasu snu, ale gęstość waszego ciała "nie może zachować wspomnień z tych wizyt - kiedy się obudzicie i macie tylko fragmenty wspomnień bycia z ukochaną osobą, możecie je przypisywać do snów. Gdy wasza świadomość się rozszerzy przez absorpcję światła, zaczniecie dobrze pamiętać swoje radosne spotkania.

W nawiązaniu do naszego stwierdzenia, że "wszystko w waszym świecie jest celowe," zapytał czytelnik, "Jaki cel jest obsługiwany przez szczury, karaluchy, pchły, komary, itp"
Zaczęło się eony w przeszłości w czasie liniowym, gdy ciemność manipulowała DNA niektórych słabszych cywilizacji i zaprogramowała ich ciała na starzenie się i choroby. Cywilizacja na duchowym poziomie trzeciej gęstości i świadomości, którą są ludzie Ziemi i inne formy życia były od wielu tysięcy lat, ma ciała, które są podatne na choroby, które niektóre owady i szczury mogą spowodować lub roznosić; i biorąc pod uwagę elastyczność umów duszy, śmierć fizyczna tymi sposobami może zaspokoić przyczynowo zapisy umów na temat długowieczności.

Owady służą również jako cel dusz, których energia czasu życia zalicza im najgorsze podłości części trzeciej gęstości sfer duchowych. Gdy są gotowi, aby otrzymać wystarczającą ilość światła do wcielenia, robią to w krótkotrwałej formie bez komórkowego wzornictwa pamięci, które mogłoby wpłynąć na zachowanie gdy zaczną z powrotem piąć się po drabinie ewolucji. Będziecie mile zaskoczeni, wiedząc, że owady nie mogą przetrwać na wyższych poziomach wibracyjnych, gdzie Ziemia się kieruje, a ich miejsce w łańcuchu pokarmowym już nie będzie potrzebne.

Szczury są inteligentnymi emocjonalnie gryzoniami i te, które są dobrze traktowanymi zwierzętami reagują życzliwie / łagodnie; hordy, które po prostu szaleją starają się przetrwać w świecie, gdzie ich nienawidzą. Gdy cywilizacja rozwija się w świadomości, tak też wszystkie inne formy życia w tym świecie. W tym postępie ludzkości jest szacunek dla życia wszystkich dzikich zwierząt i "szczury", podobnie jak inne gatunki obecnie uznawane okropne, zostaną podwyższone w zachowaniu i będą w powszechnej akceptacji. Nie miejcie wątpliwości, świat nie może być przepełniony przez szczury i króliki lub inne zwierzęta, które szybko wytwarzają mioty! Będą się reprodukować rzadziej i w mniejszej liczbie, tak długo zdecydują się ucieleśniać na tej planecie – gatunki, jak wszystkie inne, rozwijają się i w pewnym momencie wcielają jako istoty wyższego rzędu.

Powołując się na wiele sposobów, w jakie zwierzęta na Ziemi są traktowane nieludzko, czytelnik zapytał: "Czy Galaksjanie nie pomogą zakończyć tego horrendalnego traktowania zwierząt?"
Wasza wszechświatowa rodzina pomaga przez promieniowanie światła w obfitości na Ziemię, ale nie mogą ingerować w wolną wolę osób, które powodują cierpienie i bezlitosną śmierć swoich zwierząt. To zależy od waszej społeczności, aby zatrzymać te odrażające praktyki i dzięki wysiłkom wielu dedykowanych dusz, to się właśnie dzieje. Kraje wyznaczają standardy traktowania zwierząt i konsekwencje dla ich gwałcicieli; jest bojkot żywności, innych produktów i rozrywki pochodzących z eksploatacji zwierząt; kłusownicy dzikich zwierząt są nauczani stosowania innych środków do życia; Edukacja rozszerza tematy o znaczeniu zachowania dzikich zwierząt i ich siedlisk na lądzie i w morzu; liczba rezerwatów przyrody i schronisk gatunków domowych kontynuuje wzrost, tak jak i liczby bezdomnych zwierząt, które są przyjmowane.

Uczestniczenie lub wspieranie finansowo tych zachęcających działań jest niezbędne, aby upewnić się, że przez nieoceniony wkład, każdy może poprawić życie zwierząt nie dręczyć się o ich los, ale zamiast tego wysyłać kochające światło do wszystkich zwierząt Ziemi. Prawo przyciągania przywraca tą samą energię wysłaną w myślach i uczuciach, więc dywagacje na temat każdej sytuacji przyciąga jeszcze więcej okoliczności, aby wywołać to uczucie.

Czytelnik z Nowej Zelandii pyta, dlaczego samobójstwa nastolatków w jej kraju i gdzie indziej są coraz częstsze.
Być może z powodu nauk religijnych, umieranie z własnej ręki w tak młodym wieku, w każdym wieku, jest postrzegane jako bardziej tragiczne, niż śmierć przez chorobę lub śmiertelne obrażenia. Więc najpierw powiemy, nie ma osądu czy kary, ani takiego miejsca jak próżnia lub piekło dla ludzi, którzy kończą swoje życie w ten sposób.

Ich przyczyny różnią się tak, jak i same osoby; jednak zgodnie z naszymi kolegami z Nirvany, większość nastolatków, którzy popełniają samobójstwo jest lesbijkami lub wiedzą, że ich ciało i płeć są niedopasowane, i wchodzą w życie duchowe z udręczoną psychiką, która wymaga niestandardowej opieki w uzdrawianiu. Byli emocjonalnie wyczerpani z zmagań, aby sprostać rodzinnym oczekiwaniom, standardom społecznym i orientacji religijnej, lub zostali odrzuceni po ogłoszeniu ich prawdziwej jaźni, a więc widzieli śmierć jako jedyną ucieczkę od beznadziei i rozpaczy. Gdy wasze społeczeństwo nadal wzrasta w świadomości i duchowo, honorowanie boskości i prawdziwości jaźni wszystkich dusz zastąpi dyskryminację i odrzucenia.

"Zauważyłem wiele informacji opartych na strachu w Internecie dotyczących spożycia monoatomowego złota. Czy możesz rozwinąć, jak ono rzeczywiście działa w naszym ciele? "
Intencją tych informacji, i to jest dobry przykład dezinformacji w Internecie jest skierować was z dala od jednej z najcenniejszych substancji, jakie można spożywać. Oprócz wzmacniania systemu odpornościowego, monoatomowe złoto przyczynia się dla zdrowia przez szybką regenerację komórki; podniesienie częstotliwości ciała; poprawy funkcjonowania narządów; przyspiesza przemianę komórek węglowych na postać krystaliczną; i przyczynia się do wzrostu ilości nici DNA. Wszystkie te korzyści fizyczne zwiększają moc mózgu, a to prowadzi do rozszerzonej świadomości duchowej jasności i ogólnej równowagi. Osoby, które są pod wpływem ciemności nie chcą, abyście mieli jakiekolwiek korzyści, więc oni jawnie rozpowszechniają fałszywe informacje, w oparciu o strach przed złotem monoatomowym.

Dla czytelników, którzy zapytali czy podpisywanie petycji naprawdę robi coś dobrego: Tak. Możecie zobaczyć lub nie natychmiastowe efekty w konkretnych obszarach, które petycje obejmują, ale energia jaką wkładacie dalej wspiera starania, które uznajecie za godne przyczynianie się do ogólnego stanu światła na planecie.

"Proszę poprosić Mateusza, aby powiedział o ludziach cierpiących na depresję. Obawiam się, że nie podążam za moją umową duszy, a tym bardziej w przypadku braku z mojej strony promowania pozytywnych kochających myśli do siebie i innych, tak aby wspomóc przejście Ziemi. "
Nasze zrozumienie i współczucie wychodzi do tej drogiej duszy i do wszystkich innych którzy mają do czynienia z depresją, emocjonalnie bolesną chorobą, która stała się niemal codziennością w waszym świecie, a my śpieszymy powiedzieć, że nikt z was nie zawodzi siebie ani innych! Nie brakuje wam światła, lecz serdeczności. Nawet jeśli depresja jest karmicznym wyborem dla równowagi, to nie musi być ona długotrwała i odkrywanie i łagodzenie przyczyn jest to możliwe.

Przyczyny mogą być fizyczne. Skonsultuj się z zaufanym lekarzem opieki zdrowotnej i poproś o badania zaburzeń równowagi hormonalnej, które jest uleczalne bez leków farmaceutycznych, które nie eliminują przyczyny lecz prowadzą do innych dolegliwości. Wspomnieliśmy korzyści monoatomowego złota, i sugerujemy również, że można jeść pożywne jedzenie, pić dużo czystej wody, wystarczająco spać, słuchać muzyki melodyjnej i spędzać tak dużo czasu, jak to możliwe z naturą. Zwłaszcza w tych czasach, kiedy ciało, umysł i dusza dostosowują się do coraz większego podniesienia wibracji, to są mądre sugestie dla każdego.

W wielu przypadkach depresja jest przypadkowa, z powodu własnej sytuacji lub bliskich, a może stanu waszego świata. Kiedy zaczynasz myśleć o czymś smutnym lub niepokojącym zmień na pozytywne myślenie o tej sytuacji i wizualizuj to, jak rozpuszcza się w wiązkach światła - tu znowu prawo przyciągania odgrywa kluczową rolę. Rób jeden krok na raz, aby przezwyciężyć uczucie depresji, to może być tak proste, jak zadowolenie z ukończenia małego zadania lub tak podnoszące, gdy wiesz, że przyczyniasz się swoim światłem dla świata poprzez współczucie, przebaczenie, wdzięczność, hojność i życzliwość.

Moi drodzy, stosujcie te świetliste uczucia do siebie także i proście o pomoc! Anioły, duchowi przewodnicy, dusze w Nirvana i inne duchowe światy, wszyscy są Bożymi wysłannikami - są zawsze gotowi i chętni do pomocy, aby podnieść cię z depresji i ciężkiej niefrasobliwości.

Tak, oczyszczanie planetarne będzie trwało nadal nieco dłużej, ponieważ Ziemia potrzebuje pozbyć się negatywności, która nadal jest produkowana. Ale możemy powiedzieć czytelnikom, którzy poprosili o uwagi o trzęsieniach ziemi, które niszczą całe duże miasta, tsunami epickich proporcjach, dramatycznych zmianach mas lądowych i temperatury, która będzie kontynuować wzrost aż zgasi całe życie: Nie, nic z tego nie zaistnieje, tylko te obawy są nie potrzebne, bo emitują niskie wibracje, które dodają się do negatywności, z którą Ziemia ma do czynienia.

Wielu, którzy prosili o nasze komentarze na temat Trans Pacific Partnership czuje, że jest to robiony przez Iluminaci projekt ustawy, z której będą korzystać tylko najbogatsi. Kilku poddawało również w wątpliwość tak samo jak czytelnik, który napisał: "Jeśli prezydent Obama jest naprawdę istotą światła, dlaczego on naciska Kongres, aby ta ustawa przeszła?", A inni napisali, że jego wysiłki udowadniają, że jest albo Illuminati lub marionetką ich woli, albo jego Umysł jest kontrolowany przez nich.

Rzeczywiście, przepisy TPP mają potencjał, aby faworyzować tylko bogatych, jednak to, co może być stosowane korzystnie, również może zostać pokręcone w złych kierunkach, a my powiemy to, co już mówiono o stanowisku prezydenta Obamy. On działa na podstawie opinii naszych członków "kosmicznej" rodziny i żyjąc pośród was, działa, aby nie wywołać fali na tym etapie zakulisowych rozmów z osobami we frakcji Rockefeller. Nie są one uciekinierami per se, są pragmatykami, którzy wiedzą, że ich cel kontroli świata jest skazany na niepowodzenie i dlatego, że ich interesy lepiej się mają przy stabilności, niż globalnej gospodarczej zapaści, to są otwarci na dyskusję o reformach, które będą miały dalekosiężne skutki.

Ich współpraca może przyspieszyć reformy, wywierać znaczny wpływ w świecie biznesu; a ich punktem negocjacji jest to, że działają w dobrej wierze, w sprawie postanowień TPP, robotnicy w krajach przybrzeżnych będą czerpać korzyści, które obecnie nie istnieją i nie wpłynie to negatywnie na pracowników w Stanach Zjednoczonych. Nasza perspektywa jest taka: gdy wibracje nadal będą rosnąć, poprawa nastąpi w każdym aspekcie życia na świecie, więc bez lub z TPP, korzystne zmiany są przed ludźmi na całym świecie.

Honorujemy was, nasza ukochana rodzino, za wytrwałość jako lightworkers. Dodajecie niezmiernie wiele do światła, które napędza trwające i zaplanowane zmiany w całym waszym świecie.

http://www.matthewbooks.com/july-19-2015/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 27 wrz 2015, 11:03

Kolejny "Mateusz" z sierpnia, odnosi się do katastroficznych przewidywań "aktywnego września" i wielu innych tematów, ale najwięcej miejsca poświęca wyjaśnieniom funkcjonowania duszy oraz pojęciom Boga i Stwórcy.


Mateusz - 17 sierpnia 2015

Owady; Międzynarodowa współpraca; aktywny wrzesień; Papież Franciszek; lew Cecil; polityka globalna; nieśmiertelna dusza; Bóg, Stwórca; Dusza, osobisty makijaż; manifestacja; ciemne dusze, zagubione dusze, dusze pierwotne; komunikacja dusz, mózg, umysł; programowanie DNA dla długiej żywotności

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Dziękuję wszystkim, którzy pisali o tej części naszej ostatniej wiadomości: Owady służą również jako cel dusz, których energia życiowa wysyła je w światy duchowe części trzeciej gęstości o najgorszej podłości... Będziecie mile zaskoczeni, wiedząc, że owady nie mogą przetrwać w wyższych poziomach wibracyjnych gdzie ziemia się kieruje, a ich miejsce w łańcuchu pokarmowym już nie będzie potrzebne.

Powinienem powiedzieć "te" przed słowami "owady" w obu wiadomościach, aby wyjaśnić, że te informacje dotyczyły tylko owadów z pytania czytelnika o celu ich istnienia "... karaluchy, pchły, komary, itp.?" - rodzaju owadów, które powodują lub rozprzestrzeniają choroby lub są po prostu niedogodnością. Tak, moi drodzy, możecie powitać wiedzę, że pszczoły miodne będą z wami tak długo, jak potrzebne będą ich cenne usługi i będą przez was honorowane; oraz inne wspaniałe małe formy życia, które zachwycają was, jak motyle, ważki, chrabąszcze, świetliki, one także nadal będą zdobić wasz świat ich pięknem i wyjątkowością, gdy Ziemia zmierza do coraz wyższych poziomów wibracyjnych.

Teraz jest poruszenie w tajnej i jawnej działalności wokół wysiłków na rzecz stabilizacji gospodarki światowej i pozbycia się korupcji w instytucjach finansowych; wyjawienia prawdy o oszustwach przez długi czas; zatrzymania środków na Państwo Islamskie i wydarzenia "Black Ops" Iluminatów oraz ograniczania zanieczyszczeń przemysłowych i innego niszczenia środowiska. Ten wzrastający duch współpracy międzynarodowej jest znaczącym krokiem w transformacji waszego świata; i choć to jest tak, że wysiłki w kierunku reform napotykają kieszenie upartego oporu po drodze, aż wszystkie obszary konfliktu osiągną pokojowe rozwiązania, nic nie może powstrzymać potężnego momentum światła lub poszerzania świadomości ludzkości na Ziemi.

Do czytelników, którzy zadawali pytanie: „czy w rychłej kosmicznej fali osoby oświecone wzniosą ciała”, mówimy "nie", i ludzie z ciemnymi skłonnościami nie będą umierać masowo.

Co do wydarzeń cytowanych jako "nadchodzących we wrześniu," pole energetyczne potencjału Ziemi wskazuje aktywny okres, ale nie zawiera to meteoru lub innego dużego ciała niebieskiego uderzającego w planetę z katastrofalnymi skutkami, ani III, nuklearnej wojny światowej począwszy od Środkowego Wschodu, nic z tego, nie nastąpi we wrześniu, ani kiedykolwiek! I, jeśli będzie przewrót gospodarczy w Stanach Zjednoczonych, to nie byłaby "fałszywa flaga", więc rząd może zadeklarować stan wojenny i zastosować, masowe aresztowania. Bo ten kraj jest w stanie upadłości i utrzymuje się na powierzchni przez egoistyczny System Rezerwy Federalnej służący Iluminatom, przez ostatnich kilka lat w końcu powinno to wyjść na powierzchnię i zastopować, a procedury są przygotowane w celu zminimalizowania niedogodności finansowej dla obywateli.

Nie widzimy w ogóle nic "podejrzanego w wyborze dnia przybycia papieża Franciszka do Stanów Zjednoczonych", i absolutnie działa on z czystości serca. Spekulacje, że potajemnie pracuje z Iluminatami są szkodliwą dezinformacją, bardzo prawdopodobne, że rozpowszechnianą przez nich, aby zatrzeć prawdę, że wyrywa on korzenie ich wiekowego szańca w Watykanie.

Według naszych kolegów w Nirvana, nad-anioł dusz lwa był z Cecilem, aby złagodzić jego cierpienia w czasie gdy był ranny, a po jego „przejściu”, dowiedział się o wylewie gniewu z powodu jego śmierci. Nie, on nie miał umowy karmicznej z Walterem Palmerem; jednak " trofea myśliwskie" są włączone do karmicznych lekcji i sposób śmierci Cecila znacznie podniósł świadomość odpowiedzialności zbiorowej za ochronę i poszanowanie życia ziemskiego wszystkich zwierząt. To smutne wydarzenie zintensyfikowało również uwagę na tej samej odpowiedzialności dotyczącej życia ludzkiego całej ludzkości Ziemi.

Wielu z was prosi o nasze komentarze na temat sytuacji politycznej w swoich krajach ojczystych. Mówiąc globalnie, rządy kontrolują większość aspektów życia w waszym świecie; w związku z tym, są to obszary, w których muszą zachodzić najgłębsze zmiany, a my możemy zobaczyć, z naszego punktu widzenia, że są one w drodze. Ale zmiecenie do czysta rządów krajowych i despotycznych reżimów nie jest łatwe ani szybkie, a zawirowania, jakie widzicie, jeśli możemy przekręcić wasze powiedzenie są burzą przed spokojem. Co do naszego "punktu widzenia" sceny politycznej w Stanach Zjednoczonych, gdy rewelacje pojawią się od teraz do dnia wyborów, będziecie mogli zobaczyć, dlaczego wszystkie media gadają, który z wielu kandydatów będzie prezydentem i jakie to jest żałosne marnotrawstwo energii.

Liczne pytania i komentarze na temat duszy, wskazują na potrzebę jasności co do tematu, który jest o wiele ważniejszy niż polityka, aby go zrozumieć. Jesteśmy szczęśliwi mogąc to zaoferować, a następujący komentarz od czytelnika jest dobrym miejscem, aby rozpocząć ". Nauka karmicznych lekcji w ciągu jednego życia po drugim, nie czyni istoty „nieśmiertelną duszą” w najmniejszym stopniu " Zapewniamy Was, bycie wieczną duszą nie jest niekończącą się serią karmicznych doświadczeń w górę i w dół! Przechodzicie do poziomu duchowego i przytomnej świadomości, w którym karma nie jest już potrzebna, i jako wielowymiarowe istoty, jakimi jesteście, będziecie nadal się rozwijać i pamiętać swoje początki w czystej miłości-świetle Stwórcy. Kiedy osiągniecie pamięć w pełni, a to jest celem każdej duszy, nastąpi powrót do Stwórcy. Do tego czasu, a czas różni się tak bardzo jak każda dusza różni się od każdej innej, będziecie mieli cudowne wcielenia, jako coraz wyższe dusze w światach, gdzie radość, miłość i piękno są poza waszymi wyobrażeniami.

"Różne niereligijne odniesienia do Boga, są mylące. Czy Bóg jest Duszą Najwyższej Istoty, Pierwotnym Stwórcą, Źródłem Stwórcy lub Najwyższym Aniołem? "
Bóg jest duszą, każda forma życia wszędzie jest duszą - i, jako Najwyższa Istota tego wszechświata, On jest źródłem wszelkiego życia w tym wszechświecie , ale nie jest on Stwórcą, Źródłem czy Pierwotnym Stwórcą. Są inne nazwy i opisy dla Stwórcy / Stworzenia, źródła energii i byt-ności wszystkiego, co istnieje w całym kosmosie. Tylko ze względu na łatwość mówienia mówimy po prostu Stwórca.

Bóg nie jest z anielskiego królestwa, ale On jest jedną z ich manifestacji - pierwszych dusz z potencjałem formy życia. Byli Androgeniczni bogowie i boginie, którzy mieli możliwość pozostania czystym światłem lub przyjęcia formy; z tych, którzy zdecydowali się być światłem, Stwórca wybrał niektórych , aby współtworzyć wszechświaty i panować nad nimi. Nazywacie bogiem wybranego przez Stwórcę, aby współtworzyć ten wszechświat i być jego Najwyższą Istotą pod różnymi nazwami, w tym Boga. W końcu, niektórzy z bogów i bogiń, którzy chcieli się wcielić mieszkali przez pewien czas na Ziemi; mogli manifestować jakikolwiek wygląd, jaki chcieli, to dlatego też niektóre dane dość niezwykłych cech są na waszych rysunkach i artefaktach starożytnych cywilizacji.

"Nie rozumiem, jak dusze, żyjące w świecie duchów mogą tworzyć nowych ludzi i osobowości. Czy to dlatego, że mają inne "składniki" w zestawieniu ich duszy, niż ludzie, i osobowości? "
Rozumiemy, że pojęcia duszy, osobowość i osoba, które są używane zamiennie, mogą zamącić wodę, by tak rzec. Mimo, że mamy tendencję do powiedzenia osobowość mówiąc o duszy manifestującej istotę i osobę podczas fizycznego życia, tej istoty, oba słowa oznaczają to samo: myśli danej osoby, uczucia, obraz siebie, cechy, zachowania, talenty, umiejętności, pomysły, marzenia , wierzenia, osiągnięcia, porażki, relacje i wszystkie inne doświadczenia całego życia. Dusza to to, kim jesteś, niezależną, wyjątkową, boską istotą i nieodłączną częścią Najwyższej Istoty tego wszechświata i Stwórcy / Stworzenia. Nie jesteś osobą, która ma duszę, jesteś duszą o osobistych doświadczeniach w ciele.

Czy w duchu czy w fizycznym świecie, zestawienie cech duszy jest identyczne - jest miłością, energią światła Stwórcy. Jednak można powiedzieć, że zestawienie duszy ma "składniki" w odniesieniu do wrodzonych właściwości, które przynależą do jej osobowości: sumienia; inspiracji; instynktu; nieograniczonej zdolności do miłości; Siły duchowej; zdolności manifestowania; i poczucia honoru, promiennej dobroci i wzajemnych powiązań z Bogiem i naturą. W przypadku, gdy osoba i dusza mogą się znacznie różnić, zależy czy dana osoba decyduje się działać według tych cech, czy je ignorować, lub, jak ona wykorzystuje dar wolnej woli Stwórcy.

Użyjmy wyższej warstwy Nirvany jako przykład tego, jak dusze w świecie duchów wykorzystują energię Stwórcy, aby tworzyć to, czego pragną. Jedna osoba może manifestować miejscową pogodę, odzież, meble, kwiaty, na przykład; produkcja bardziej złożonych obiektów takich jak domy, muzea, samochody i łodzie wymaga więcej uczestników, niektóre wizualizują części wnętrza w tandemie z tymi, którzy wizualizują części zewnętrzne.

Kiedy dusza zapragnie doświadczenia, które może zdarzyć się tylko w świecie fizycznym, ta dusza manifestuje istotę za pomocą energii Stwórcy - zestawienie nowej duszy - i nadaje nowemu bytowi - osobę lub osobowość - z wyżej wymienionych wrodzonych cech wraz ze wszystkimi atrybutami które umożliwią rodzaj życia, jaki dusza manifestująca wybrała. Obejmuje to umowy sprzed urodzenia z dwoma duszami, które staną się rodzicami i zapewnią wybory manifestującej duszy, takie jak genetyka i kulturowe dziedzictwo, położenie geograficzne i sytuację ekonomiczną; i ze wszystkimi innymi duszami, które będą dzielić czas życia danej osoby.

"Mateusz powiedział, że celem sił ciemności jest zdobycie dusz. Co się dzieje z wielu "dobrymi" ludźmi, którzy mogli się zmagać z "przejęciem" przez te ciemne energie od lat i są tak osłabieni, że zrezygnowali z walki? Czy to jest "wygrana" dla sił ciemności? Co się dzieje z duszą tej osoby? "
Dusza jest wyzwolona, gdy ciało umiera, a ciało eteryczne i wspomnienia życia danej osoby wchodzą w Nirvana, gdzie jego lub jej dręczona psychika i osłabione ciało eteryczne poddawane są dostosowanej opiece i stałej uwadze w trakcie procesu uzdrawiania.

Jak wspomniano w poprzednich wiadomościach, każda dusza pozostaje jej niezmienną, niezależnie jeśli nawet jest częścią jej skumulowanej duszy. Jest jeszcze też inny rodzaj relacji. Każda "nowa" dusza staje się częścią rodu duszy inicjatora nazywanej "duszą korzeniem", a ponieważ wcielenia dusz korzeni mogą wpłynąć na całe ich potomstwo, są one duszami, które ciemne siły chcą chwycić.

Dusze korzenie, podobnie jak wszystkie inne dusze, są energią, są niezniszczalne; jednak z takim wyjątkiem, że ich iskra, która jest ich siłą życiową, ich światło może wygasnąć stopniowo przez wiele wcieleń negatywnych wyborów poza umową duszy, stąd określenie "Ciemna Dusza ". Przepisy prawa tego wszechświata przyciągają je do najgęstszych część Świata ducha, w których mały promień światła jest stale promieniowany na nie - nie więcej niż czubek szpilki, ponieważ ciemne dusze obawiają się światła. Gdy odbierają je, nieco więcej światła jest udostępniane i to trwa, dopóki nie wchłonie wystarczająco dużo światła, aby wcielić się w prymitywnej formie jako pierwszy krok z powrotem na drabinie ewolucyjnej.

Jeżeli po eonach czasu liniowego, ciemna dusza wciąż odmawia przyjęcia punkciku światła, staje się "straconą duszą", a jej energia jest wchłaniana przez Stwórcę, źródło jej siły życiowej. Kiedy to się dzieje z duszą korzeniem, siła życiowa wszystkich dusz w jej linii tam, gdzie są one we wszechświecie jest odcięta. Można przyrównać to do stacji zasilania, która nagle nie działa i nie może przenosić mocy do każdego z jej niezliczonych obiektów. Rzadkie przypadki, kiedy to występuje, ciemne siły uważają za "uchwycenie" duszy, ale to, co myślą pociąga niezrozumienie, ponieważ żadna z tych dusz nie jest w szponach ciemności. Dusza korzeń i całe jej potomstwo są w esencji Stwórcy, gdzie są nieświadome, że kiedykolwiek istniały niezależnie, ale pole pamięci każdej duszy przechowywane jest w nienaruszonym energetycznie stanie.

Niezwykłe wydarzenia podczas tego bezprecedensowgo czasu we wszechświecie zawierają przyznanie przez Najwyższą Wszechświatową Radę dyspensyę dla petycji składanych w imieniu zagubionych i prawie zagubionych dusz. Anioły i bratnie dusze na ochotnika, asystują tym duszom, aby szybko zdobyły tyle inteligencji i zdolności rozumienia głębin ciemności, do której miały upaść i uczynić ich wybór świadomym i od tej pory ta zbawcza dla dusz misja obejmuje przywracanie obszarów pamięci dla wszystkich linii z "straconej" duszy korzenia.

"Jaki jest związek między duszą i umysłem? Czy inteligencja to część duszy czy ciała? "
Zdolność wiedzieć wszystko, co istnieje w całym stworzeniu jest w duszy. Kiedy dusza sięga do tego repozytorium Świadomości wszystkich, zgłasza to, co "widzi" do mózgu, który jest komputerem osobistym, który przetwarza dane dla umysłu do przyswojenia i "powiedzenia" osobie, czego dusza chce, żeby osoba wiedziała - te wiadomości mogą przychodzić jako obrazy, słowa, odczucia lub kombinacje wrażeń. Inteligencja, zdolność mózgu do uczenia się i zdolność umysłu do zrozumienia i właściwego zastosowania informacji, jest w zgodzie z tym, co dusza chce przeżyć za życia fizycznego.

"Czy to prawda, że każda dusza ma swoją własną częstotliwość?" Tak. Jest ona wyjątkową częstotliwością "podpisem" duszy, który pozwala każdej być śledzoną wszędzie tam, gdzie jest w tym wszechświecie, zespół przejścia duszy i ludzie w świecie duchów, wiedzą, kiedy człowiek drogi dla nich wkracza w życie duchowe i rodziny i zwierzęta mogą zostać połączone. Spotkania mogą odbywać się w dowolnym miejscu w tym wszechświecie, gdzie energia dusz jest zgodna z duszami - wasza koncepcja odległości nie istnieje w kontinuum.

"Czy wiesz, kiedy nasza cywilizacja będzie w stanie żyć kilkaset lat, jak dusze w bardziej rozwiniętych cywilizacjach?" Nie, nie wiemy, ale możemy powiedzieć, że to przychodzi indywidualnie, a nie dla całej populacji za jednym zamachem. Ludzie w bardziej rozwiniętych cywilizacjach mogą żyć tysiąc waszych lat lub nawet miliony, ponieważ ich DNA nie jest zaprogramowane na starzenie się i choroby. Ale rytmiczne kurczenie i rozszerzanie się wszechświata jest nierozerwalnie związane z ewolucją i w pewnym momencie, cała nauka mistrzowskich dusz jest oferowana w określonym środowisku.

Kiedy dusza osiąga ten punkt, może dematerializować jej ciało i manifestować takie, które pasuje do jej wyboru nowej cywilizacji, lub może chcieć spędzić czas w świecie ducha przed wstąpieniem do cywilizacji, która oferuje wspanialsze doświadczenia edukacyjne. A niektóre dusze, podobnie jak wielu z was! - dobrowolnie na krótko wracają na "stare Ścieżki", w pewnym sensie, dla pomocy raczkującym cywilizacjom lub takim, które spowija ciemność i żywot tego rodzaju życzliwości, to krok naprzód w ewolucji ,

Ukochana rodzino, kilka pytań pozostaje na liście mojej matki, ale nie ma wystarczająco dużo miejsca, żeby je omówić, więc powinniśmy zająć się resztą w następnym komunikacie. A teraz Żegnamy się z wami tylko w słowach, gdyż nasza miłość bezwarunkowa jest z wami na zawsze.

http://www.matthewbooks.com/august-17-2015/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22469 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 27 wrz 2015, 20:06

Terminowe Orędzie na 27 września - wiadomości od Archanioła Gabriela
Terminowe Orędzie na 27 września
Obrazek

Fale Przebudzenia Światła i Twoje Pojawienie z Chrysalis(poczwarki)
przez Shanta Gabriel ~ wiadomości od Archanioła Gabriela
12009655 131289830557207 109937348584904739 n
Kochani,
Pojawiłeś się w tym życiu z tęsknoty do domu. Z powodu tej wewnętrznej tęsknoty twojej duszy, i spędziłeś całe życie starając się wypełnić brakujące kawałki. Trzymasz wewnętrzne przekonanie wiedząc w głębi, że jest coś więcej, coś bardziej znaczące, głębszy związek z częścią twojej duszy.
Ta działalność twojego wewnętrznego ducha jest dowodem przebudzenia w tym czasie. Niezależnie od tego, gdzie jesteś w podróży, przygotuj się na szybsze zmiany. Energia pochodząca z eclipsy( zaćmienia) i fali Światła jest ogromna to prawdziwe błogosławieństwo, choć tak wiele zostało zrobiono szumu wokół 27 września, że możesz się czuć przestraszony.
Fala Bożej Miłości, która będzie się wlewać do serc wszystkich ludzi z Pełnym Księżycowym Zaćmieniem jest eliksirem, tego twoja dusza pragnęła, jest iskrą, która zapala świadomość przebudzenia wszystkich tych, co są u progu pierwszej fali wznoszenia.
To nie jest Matka Statek zabierający cię gdzieś indziej, ale boskie doświadczenie w twojej fizycznej formie, która budzi głębokie kody boskości w twoim DNA służącym jako katalizator zmian, nowego życia i przebudzenia twojej wyższej świadomości.
Trema może być nowym normalnym
Najważniejszym elementem tego czasu, jest wiele osób, które są gotowe do tego potężnego przesunięcia w świadomości, które nastąpi z pełnią zaćmienia księżyca. Uznaj, że uczucia w twojej wewnętrznej Istocie, że niektóre etykiety, jak strach i niepokój są właściwie komórkami wyobrażeniem doskonałej Boskiej synchronizacji, jak motyl wyłaniający się z poczwarki.
motyle pojawienie
To jest, jakby trema, to ​​uczucie motyli w twoim brzuchu, nagle stajesz się normalnie nowym.

Nic nie jest zapewnione w tej fali budzenia światła. Będą tacy, którzy nie mogą natychmiast zauważyć różnicy w ich życiach. Będą inni, którzy mogą śledzić zmiany które oni doświadczają wewnątrz. Nie mogą być tacy, którzy mają radykalne duchowe doświadczenie ogromnej energii , ponieważ fala Boskiej Miłości przenika ich istotę. Bez względu na twoje doświadczenie, oświetlenie twojej duszy będzie w stanie szybko uruchomić twoje życie kiedy tworzysz twoją intencję,by pracować z tą energią.
Ponieważ używasz energię do tworzenia najwyższego dobra i błogosławioną całą ludzkość, to uspokoi wyższe emocjonalne odpowiedzi, które niektórzy doświadczają. Działając od neutralności i braku przywiązania się do wyników, jest to gra. Tak Bóg zaplanował dla całej ludzkości jest to o wiele wspanialsze niż to, co można sobie wyobrazić na czysto ludzkim poziomie.
Ale wyobraź sobie, to mimo to. Wywołaj najwyższą możliwą Radość, Miłość, Mądrość, Sukces i Obfitość. Wypełnij twoje życie z Pięknem. Zaoferuj twoje marzenia siłom Wszechświata, które oczekują na twoją instrukcję, a następnie wejdź w miejsce ciszy i spokoju skoncentruj się na świadomości w twoim sercu i pozwól sobie zostać naczyniem dla świadomości przebudzenia Ziemi.
Działalność ta jest tym, za czym tęskniła dusza pragnęła, dla tej aktywności przebudzenia świadomości przyszliście na Ziemię w tym wcieleniu. Jesteś tutaj jako most między Niebem a Ziemią. Twoja obecność stanowi podatny grunt dla tych, którzy nie są jeszcze świadomi Piękna i Potencjału tego czasu.
Dla tych, którzy zostali powołani na pierwszą falę wznoszenia, przesunięcie które doświadczysz w twoim życiu, pozwoli na urzeczywistnienie tego, że rzeczywiście jesteś częścią czegoś doniosłego. Jak puścisz uprzedzenia, pozwolisz pójść wyżej przyjętym pomysłom, 5-wymiarowe energie wprowadzą bardziej magiczne zdarzenia w twoje życie.
Jest To jest czas, prostoty i łagodności dla siebie i innych. Miłość, która budzi się w sercach ludzkości podczas tej fali Boskiego Światła jest bezprecedensowa i zmieni świadomość tych, na planecie na zawsze.
Wraz z nauczycielami mistrzami budzimy się w środku nowej epoki, więcej życia zostanie ujawnione i utworzone ponieważ twoja struktura komórkowa będzie się rozwijać. Nigdy przedtem gęstość nie była tak płynna i zmienna. Jesteś błogosławiony we wszystkim co robisz.
obrazy
Jak nowe punkty Światła są założone przez Niosących Światło (Light Bearers) na całym świecie, nowe poziomy istoty obudzą w sercach tych, zakotwionych w nowej świadomości na Ziemi. Dołączanie do serc wszystkich ludzi w kręgu Boskiego Światła jest istotne, i również są silnym potencjałem dla nowego życia.
Tworzenie nowych poziomów świadomości jest procesem boskości pracującej w gęstości fizycznej rzeczywistości. Dokonywanie wtargnięcia nowych ścieżek Światła wymaga Wiary w świadomości Boga pracującego wewnątrz i przez całą ludzkość. Zawsze, gdy ktoś jest zmieniany przez Światło, setki i tysiące kierują się naśladując, aż nastąpi objawienie masowego przebudzenia.
Jest to sytuacja otwartego złamania w dniu 27 września.

Nagrody są nieuchronne. Nowa Ostrość jest ujawniona. Ekspansywność Boskości działa wewnątrz i przez wszystko, czym jest co jest ci znane, to rozbijanie ściany wzniesionej od eonów starych struktur władzy. Kiedy te ściany rozpadną się, efekt falowania na całym świecie będzie odczuwalny przez wszystkich ludzi. Zbiorowe westchnienie ulgi w sercu będzie doświadczone gdy tylko jeden nabrał dystansu od emocjonalnego wstrząsu zmian.
Kiedy możesz zaprzyjaźnić się ze zmianami, witając nowe doświadczenia i możliwości, coraz bardziej radosne wyniki zwyciężą. Otwarcie na Światło staje się narzędziem transformacji. Wolność jest w zasięgu ręki. Całe życie oczekuje (wszelkie istnienie ) wyników ludzkiego eksperymentu, który tworzy boskość w fizycznych ciałach na ziemi. Poniważ ruszyłeś głębiej do nowego życia 5D na Ziemi, głęboka zmiana nastąpiła w DNA ludzkiej postaci. Tak zwany aspekt rupiecia DNA został zreformowany do struktur krystalicznych pierwotnie przeznaczonych dla ludzi, aby doświadczyć mogli ich boskość.
Im więcej możemy odpocząć, odprężyć się w strumieniu energii Boskiego Światła, tym łatwiej dostosowujesz się by wiedzieć, co robić. Proszę pamiętaj, że jesteś dokładnie tam, gdzie masz być w tej świętej chwili. Pozwól się zainspirować i przyjmij błogosławieństwo i wiedz, że tobą wnikliwie kieruje przez ten proces Miłość, która nigdy się nie kończy. I tak to jest.
Archanioł Gabriel przez Shanta Gabriela
23 września 2015
http://thegabrielmessages.com/

http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/20 ... esnia.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 04 paź 2015, 18:41

To już ostatni zaległy Mateusz - jesteśmy na bieżąco. ten przekaz to odpowiedzi na pytania czytelników. tagi na początku pokrywają tematykę.

Mateusz - 20 września 2015
Skutki skoków energii; Tempo postępu; doświadczenie duchowe posłańców; służba lightworkers; wydarzenia, które się nie staną; fala dźwiękowa; Lot MH370; Hazarzy; Wizyta papieża Franciszka w USA; anielskie królestwa

Z kochającymi pozdrowieniami w imieniu wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Wcześniej wraz z wznoszeniem Ziemi oczywiście skoki energetyczne były łagodne i sporadyczne, a większość ludności nadal milcząco akceptowała status quo. Gdy planeta osiągnęła płaszczyznę, gdzie skoki były silniejsze i częstsze, otwartość mówienia o nieznośnych warunkach i podgrzewana działalność rozpoczęły się na dobre. Teraz głosy w całym świecie rosną do crescendo, gdy ludzie siłowo uwalniają się od ostatnich śladów tysiącleci kontroli przez ciemne umysły i serca.

Cały czas podczas podróży ziemi, lightworkers byli w awangardzie zmieniających świat. Wiemy, że czasami czujecie się zmęczeni, nawet chwilami przygnębieni, tempem postępu, i nie tylko dlatego, gdyż wiele z was ostatnio napisało to do mojej matki. Mimo, że wybrane przykłady były edytowane dla zwięzłości, cytowane części zachowały uczucia Pisarzy i ekspresję tych, którzy pisali, uczucia znamy, gdyż wielu więcej z was dzieli się nimi teraz.

"Ja czuję się tak znużony obecnym stanem rzeczy tutaj, na naszej planecie. Czekam na nadchodzące zmiany. "

"Ludzkość, mówi się, że jest w procesie zasadniczych zmian - globalnym zwrocie ku Miłości / Światłu / Bogu / Duchowi ... Jednak wielu ludzi nie wykazuje oznak pozwalających na nadzieję takiego przebudzenia. Włączając w to mnie. "

"Dlaczego zwierzęta mają cierpieć tak bardzo? Dlaczego nie możemy wszyscy po prostu albo "nie istnieć" w ogóle, albo dlaczego nie możemy po prostu żyć w doskonałej harmonii? Chcę taaak bardzo do "wierzyć", ale ja po prostu nie rozumiem, o co w tym wszystkim chodzi. "

"Okropności wojny stworzyły rozpaczliwą sytuację uchodźców. Niektórzy ludzie są miliarderami podczas gdy miliony żyją w ubóstwie, a dzieci umierają z głodu i niehigienicznych warunków życia. Trudno przyjąć, że karma jest przyczyną takiego ogromu niesprawiedliwości i cierpienia. Czy to się nigdy nie skończy? "

"Im więcej widzę bólu, przemocy i smutku, tym trudniej jest uwierzyć w to, co ty i inni posłannicy duchowi mówią nam, żeby zobaczyć. Patrzenie na ten świat, z tego miejsca, gdzie jesteś, znacznie różni się od życia tutaj, w którym cierpienie i rozpacz wydaje się być bez końca. "

"Rozumiem koncepcję wolnej woli i nie mogę pomóc, ale zastanawiam się, dlaczego podmiot nazywamy przez nas "Bogiem", stworzył tę planetę Ziemię nam dla zamieszkania, aby pozwolić żeby ludzie byli tak wykorzystywani [znowu przez ludzi], do punktu, aż Gaia krzyczy o pomoc, a następnie prosi o wolontariuszy, aby przyszli i spróbowali to naprawić? "

"Zawsze chciałem wszystkich, siebie i zwierzęta traktować uprzejmie i z szacunkiem, jak mówisz, jak to będzie w Złotym Wieku. Teraz mam 89 lat i jest mi smutno, że nie będę żył wystarczająco długo, aby to zobaczyć. "

Ukochana rodzino, bądźmy waszymi "cheerleaderk’ami" przez chwilę. Byłoby zbyt wcześnie, aby spieszyć się na boisko świętować przed końcowym gwizdkiem, gdy gra jest na swoich ostatnich etapach i bitwa światła z ciemnymi na ziemi trwa! - i nasz zespół jest tak daleko naprzód, więc zwycięstwo jest pewne, to nie jest za wcześnie, aby czuć się triumfalnie. Gra jest nie jest zakończona, jednak, a zespół, który wie, że przegrał po prostu nie zwieje z boiska, obie strony muszą zachować walkę, aż gra się kończy.

To może nie być najbardziej pasująca analogia do waszego świata, w trakcie transformacji, więc powiemy wyraźnie: Z każdą chwilą, wasze społeczeństwo zbliża się do pokoju na świecie ze sprawiedliwością, życzliwością i obfitością dla wszystkich.

Nie pamiętacie, że w innych cywilizacjach trwało wiele tysięcy lat, aby zmienić wieczyste walki w życie w harmonii, więc nie macie porównania, gdyż widzimy, że robicie to z prędkością bez precedensu w tym wszechświecie. Co możecie zrobić, to pomyśleć, jak daleko jesteście od tego, gdy rozpoczął się mecz, kiedy Ziemia zaczęła kurs wzniesienia w latach 80-tych, zaledwie kilkanaście lat temu - zaledwie odrobinę czasu, nawet w waszej historii. Wieczne oszustwa i kontrola są objawiane wraz z aktualną korupcją, kłamstwami i demonstracją siły; komunikacja i negocjacje zamieniły ślepy pośpiech do walki; żądania obywateli o reformy zarządzania przynoszą zmiany na każdym poziomie; organizacje lokalne, krajowe i międzynarodowe robią postępy w zakresie humanitarnego traktowania zwierząt, ochrony środowiska i pomocy dla osób pilnie potrzebujących..

Rzeczywiście, wiele więcej trzeba zrobić, zanim "wszyscy po prostu będą żyli w doskonałej harmonii" i to się dzieje! Jest o wiele więcej dobra w waszym świecie, niż możecie się dowiedzieć z mediów głównego nurtu, które wciąż są kontrolowane w takim stopniu, że "news’y" skupiają się na punktach zapalnych, kwestiach podziałów i ciekawostkach z rzadka wzmiankach o niezliczonych wspaniałych osiągnięciach "mocy ludzi" w społecznościach i miastach na całym waszym świecie; a duża część artykułów internetowych i wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych często również raportują sytuacje niepokojące.

Większość tych, którzy tworzą lub przekazują informacje, a tym samym ich odbiorcy – nie są świadomi coraz bardziej wzmacniającego się światła, które umożliwia osobiste i planetarne wzniesienie. Nie wiedzą, że światowi przywódcy nagłośnieni jako przeciwnicy pracują razem za zamkniętymi drzwiami, aby osiągnąć pokojowe wyniki w obszarach zapalnych lub że system gospodarczy ustanowiony i manipulowany przez ciemne umysły załamuje się, aby zrobić miejsce dla nowego globalnego systemu opartego na uczciwości i rzetelności , Nie mają pojęcia, że mnóstwo wyewoluowanych dusz z innych cywilizacji żyje pośród was, aby pomóc w postępie społeczeństwa i że tysiące statków kosmicznych otaczających waszą planetę pomaga na wiele istotnych sposobów, a gdy będzie to bezpieczne, niektóre będą lądować i wprowadzać zaawansowane technologie. Wiecie to wszystko - pozwólcie swojej wiedzy podnieść was ponad zalew informacji ze źródeł nieoświeconych.

Tutaj pozwólcie nam pożyczyć sobie wasze wyrażenie "My chodziliśmy w waszych mokasynach." Czasami czujemy zmęczenie świata, nasza cierpliwość wzrasta cienko, kiedy staramy się przynieść pobożne zmiany w naszych własnych światach, w tym niektórych wcieleniach na Ziemi. To jest wstrząsające widzieć tak wiele konfliktów i nędzy i trudno umieścić go w kontekście karmicznych lekcji. Mimo, że wiemy, że te dusze wybrały swoje doświadczenia dla równowagi, której potrzebują w swoim rozwoju, a inni w przed-urodzeniowych umowach zapewniają wymagane okoliczności, wciąż było to smutne dla nas, widzieć jak to się rozgrywa. I w tych naszych wcieleniach, tak jak teraz, nie wszyscy "ciężcy" gracze służyli w ramach umów; działając z chciwości, bezduszność i żądzy władzy, powodowali wiele ciężkich nie wybranych warunków, które jednak były bardzo korzystne w ewolucji duszy.

Więc widzicie, moi drodzy, rozumiemy wasze uczucia. A z własnego doświadczenia i kierownictwa duchowego, wiemy, że podniesiecie siebie i tych, którzy cierpią, wysyłając im światło współczucia i troski, a nie niskie wibracje zniechęcenia i rozpaczy; a wysyłanie światła dla tych, którzy powodują ból i niesprawiedliwości zamiast niskich wibracji osądu jest tym, co doprowadzi wrogość do jej końca. Wszystkie te dusze są braćmi i siostrami w naszej wszechświatowej rodzinie i życzliwość w świetle jakie wysyłacie promieniuje we wszechświat – cokolwiek, gdziekolwiek wpływa na wszystko, wszędzie!

Co do "Gaia krzyczała o pomoc, a następnie poprosiła o wolontariuszy, aby przyszli i spróbowali to naprawić," to było z bezwarunkową miłością do wszystkich dusz na Ziemi, kiedy Gaia wołała o pomoc, aby ocalić swoje ciało planetarne, cywilizację zaawansowaną w duchowości, Świadomość i technologia zareagowały natychmiast i radośnie. To było w tym samym duchu miłości, w którym wy sami chętnie zgłosiliście się przyjść na Ziemię i robić swoje.

"Czy to nigdy się nie kończy" Powtarzamy oświadczenie z naszej ostatniej wiadomości: przechodzicie do poziomu duchowego i świadomości, w którym karma nie jest już potrzebna, i jako wielowymiarowe istoty, jakimi jesteście, będziecie nadal ewoluować i przypominać sobie Początki w czystej miłości - świetle Stwórcy. Wielu z was jest z cywilizacji, które opanowały już wszystkie karmiczne lekcje i kiedy wasza usługa światła na Ziemi się skończy, będziecie mogli zdecydować się na powrót do ojczyzny lub najpierw cieszyć się razem w Nirvana. Tak czy inaczej, będziecie mieli głęboką satysfakcję, że pomogliście ewoluować cywilizacji z karmą trzeciej gęstości zacząć żyć szczęśliwie, wspólnie, wydajnie i twórczo.

Jeśli nie będziecie żyli na naszej planecie na tyle długo, aby zobaczyć Złoty Wiek Ziemi w pełnym rozkwicie, nie przegapicie tego. Z waszego punktu widokowego w życiu duchowym lub z waszego własnego świata, możecie oglądać całą panoramę rozwijającą się, gdy energia miłości otacza Ziemię; jak ona przywracana do swojego pierwotnego dawnego piękna i zdrowia; jak płynie bogactwo jednakowo do całej ludzkości, którzy będą traktować zwierzęta z szacunkiem, opiekować się nimi i żyć w harmonii z całą przyrodą. I zobaczycie jak wasze światło przyczynia się dla tego cudownego świata, który kwitnie w kontinuum, a w czasie liniowym jest blisko horyzontu.

A teraz, jesteśmy świadomi spekulacji, w niektórych przypadkach przekonania, że jedno lub inne zdarzenie jest nieuchronne. Jeden koniec zakresu przepowiedni obejmuje "czasy ostateczne" z zagładą na epicką skalę, chaos na całym świecie po następującym globalnym krachu gospodarczym, w którym najprawdopodobniej rozpocznie III jądrowa wojna światowa i zniewolenie przez starożytną ziemską cywilizację, która powróci. Przez intencję, czy też nie, te "alerty" o gotowości na te sytuacje, które nie wystąpią, tworzą energię strachu, który zasila tych z ciemnymi ambicjami i tworzy negatywność dla Ziemi, którą ona musi rozproszyć poprzez trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, pożary i ciężkie burze.

Na drugim końcu spekulacyjnego zakresu jest kosmiczna fala, która podniesie waszą cywilizację do piątej gęstości lub innych astralnych warunków, które również dadzą nagłe oświecenie. Osoby, których nadzieje są przypięte do przebudzenia duchowego i przebudzenia świadomości za jednym zamachem na całym świecie będą rozczarowane, podobnie jak ci, którzy się spodziewali, że życie na Ziemi, stanie się kochające i spokojne w dniu 21 grudnia 2012 roku i od tej pory czują się srodze zawiedzeni.

To co się dzieje i będzie się nadal działo, to: wzniesienie Ziemi na coraz wyższe poziomy wibracyjne z odpowiednio mocniejszymi porywami energii miłości i światła, która przyspiesza wędrówkę dusz na ścieżce duchowej. Więc, niektórzy są mocno w tyle i powodujący nędzę dla wielu, ale proszę, niech to nie będzie na czele w waszych myślach i uczuciach, miejcie na uwadze, że powszechne prawo przyciągania jest w ciągłej eksploatacji. Przez uczucie wdzięczności za pozytywne zmiany i pewność, optymistyczni i podekscytowani przyszłością Ziemi, możecie pomóc społeczeństwu poruszać się szybciej w kierunku tej wspaniałości.

Wielu z Was pisało o odkryciu części samolotu z linii lotniczych Malezji, lotu MH370. Nie wiedziałem, że w tym czasie Ashtar wyjaśnił "Gdy problemy samolotu rozwijały się jak upadające Domino i objęły i wymazały wszystkie systemy niezbędne do utrzymania samolotu pod kontrolą ...", te problemy obejmowały utratę każdej z ruchomych części samolotu. Kiedy kawałek na powierzchni został zidentyfikowany jako część z tego samolotu, badacze logicznie wnioskowali, że reszta jest na dnie morza. Nie było w ich najśmielszych wyobrażeniach, myśleć, że reszta została ustabilizowana w potężnym polu energii dużego statku kosmicznego innej cywilizacji, które utrzymało większość samolotu w stanie nienaruszonym, dopóki nie został bezpiecznie położony na planecie podobnej do Ziemi i wszyscy na pokładzie wysiedli po Misji ratunkowej zgodnie z wyborem z poziomu ich duszy zbiorowej.

Zostaliśmy zapytani, czy Hazarzy są w szeregach Illuminati.
Rzeczywiście, tak, a ich długa historia podboju i bezwzględności wciąż jest widoczna w waszym świecie.

Również zostaliśmy poproszeni o podzielenie się naszymi myślami na temat wizyty papieża Franciszka w Stanach Zjednoczonych. Uważamy, że jej znaczenie będzie globalne. Przez jego pontyfikat on wzywał wszędzie do podnoszenia zmagających się narodów w wiadomościach wykraczających poza w politykę. Ponieważ decyzje podejmowane w Stanach Zjednoczonych wpływają na wiele innych krajów, mamy poczucie, że to, co Franciszek powie podczas jego wizyty przyczyni się do zwiększenia świadomości duchowej w rządzie tego narodu i jego obywateli, i ostatecznie doprowadzi do korzyści dla ludzi na całym świecie.

Nasza ostatnia wiadomość o duszy wywołała kolejne pytania i my się do nich odniesiemy, po odpowiedzi na pytania, na które nie było miejsca w tamtej wiadomości.

"Czy tylko dusze w najbardziej zaawansowanych cywilizacjach stają się aniołami i czy dusze w cywilizacji w niższej gęstości które aspirują mogą osiągnąć ten wzniosły stan również?"
Nawet dusze w najbardziej zaawansowanych cywilizacji, nie stają się aniołami, dusze, których częstotliwości są tak wysokie, że są czystą energią.

Pierwsza ekspresja Stwórcy sama z siebie „wyprodukowała” archaniołów, którzy są najwyższą energią, światłem i miłością i mieszkają w Chrystusowej rzeczywistości najbliżej Stwórcy. Mimo, że się nie wcielają, mogą kierować aspekty ich własnych dusz w osobowości, które obdarzają wrodzonymi zdolnościami i wiedzą; najbardziej znany w tym wszechświecie może być Sananda, którego jedną z osobowości jest dusza, którą nazywacie Jezusem. Archaniołowie telepatycznie komunikują się z ludźmi w światach fizycznych i duchowych i oni ciągle promieniują ich wszechmocną energię w cały kosmos.

Używając danej im przez Stwórcę energii, wizualizowali i manifestowali kolejne poziomy aniołów, a ci w tym wszechświecie służą jako wysłannicy Boga na wiele sposobów. Oczywiście możecie poprosić ich o pomoc w dowolnym momencie - dusze w całym anielskim królestwie cieszą się z tego, ale prośby nie są konieczne, ponieważ te zawsze czujne istoty są świadome waszej sytuacji i swobodnie udzielają pomocy. Chociaż nigdy nie mogą kolidować z kogokolwiek wolą, pozwolono im ratować ludzi odejściem z ziemi przed wypełnieniem klauzuli długowieczności waszego kontraktu, pobudzając działanie mechanizmów samouleczania ciała", zapewniają boskie wskazówki, zwiększają energię, podnoszą na duchu, łagodzą emocjonalne i fizyczne cierpienia i towarzyszą ludziom podczas błyskawicznego przejścia z fizycznego życia do życia duchowego. Ich obecność w waszym życiu jest pokazana w obrazach dawnych mistrzów, artystów, ale w przeciwieństwie do tych przedstawień, aniołowie nie mają skrzydeł; jednak mogą je łatwo manifestować często podczas misji ratowania życia osoby, która wierzy, że mają skrzydła.

Niektóre dusze później w anielskiej linii mogą zdecydować się wejść w cykl życia w Duchu i fizycznych światach, aby być przykładem pobożności i oświecenia w raczkującej cywilizacji lub takiej wyłaniającej się z ciemności. Częściej jednak, przyjmują osobowości krótko w określonym celu, być może, aby chronić kogoś w chwilowym niebezpieczeństwie, pocieszyć zrozpaczoną osobę, popychać w wybranym przez duszę człowieka kierunku, który nie wie, którą z dróg w rozwidleniu podjąć, lub oferują komuś zachęty do podążania za silnymi intuicyjnymi odczuciami.

Tak więc, aspirujący na anioła nie może tego osiągnąć, ale aspiracja do bycia jak anioł jest najbardziej cenna. I, moi drodzy, przez wyrażanie swojej miłości – światła, przez hojne dzielenie się z tymi, którzy potrzebują pomocy, wy służycie jako "anioły na Ziemi."

Tak, Matko, widzę, że pozostałe pytania muszą poczekać do następnego komunikatu. Na pożegnanie powiem, bezwarunkowa miłość wszystkich oświeconych dusz w tym wszechświecie obejmuje was wszystkich w waszej podróży na Ziemi.

Miłość i pokój
Suzanne Ward
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 12 gru 2015, 20:21

Ten przekaz Mateusza wstawiałem również 01.11.2013 na 3-cim forum, zniknął jak i kilka innych postów, gdyż kopię danych wykonałem koło 8-mej a forum przestało istnieć po 12-tej.

Wiadomości Mateusza - 19 października 2015


Wpływ przyspieszenia; Atak na szpital; Illuminati w USA; kolaboracja przeciw Illuminati; "Czasy ostateczne"; kwestie obaw, nie bójcie się; wzniesienie osobiste; prośby do wewnątrz; Jezus; pochodzenie duszy, związki z duszą zbiorczą

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Ziemia orbituje w płaszczyznach astralnych, których wibracje wpływają na wasze społeczeństwo przyspieszając tempo. Ponieważ czas liniowy "pożerający" wszystko w waszym świecie jest naciskany bardziej w kierunku remedium, rozwiązania, czy finałowego momentu, więc karmiczne doświadczenia trzeciej gęstości poruszają się szybciej w kierunku zakończenia.

To przyspieszenie zmusza Iluminaci do podjęcia desperackich irracjonalnych środków, aby utrzymać ich resztki kontroli w Nowym Jorku i Waszyngtonie. Często palce wskazały na Stany Zjednoczone w egoistycznych ingerencjach w sprawy innych krajów i zgodnie z oceną, wszystkie istotne działania federalne od pierwszego dnia były dziełem osób z Illuminati we frakcji Rockefellera w ramach rządowych i wojskowych sił tego narodu, wszystko bez wiedzy (świadomości) obywateli, którzy błędnie myślą, że ich głosy i głosowania się liczą.


Pozwólcie nam powiedzieć, co wyewoluowane cywilizacje od dawna obserwują w waszym świecie. Ludzie rządzeni przez rządy innych, skorumpowanych wiedzieli, że są oni więźniami swoich systemów politycznych; jednak dopiero niedawno i tylko niektórzy obywatele USA zdają sobie sprawę, że zostali oszukani, wierząc, że mieszkają w "kraju wolnych (ludzi)", co mwiono im z pokolenia na pokolenie: Musimy walczyć z naszymi wrogami, którzy chcą zniszczyć naszą wolność i demokratyczny sposób życia.

Tak więc, skoro wasz świat polega na napowietrznych atakach na Lekarzy bez Granic, szpital w Kunduz, Afganistan, tragedie, wynikające z szaleństwa Illuminati, wina spada na Stany Zjednoczone poprzez niesłuszne założenie, że naczelny dowódca kraju autoryzował te horrendalne ataki. Faktem jest, że za kulisami, prezydent Obama i inne osoby na wpływowych stanowiskach, przede wszystkim osoby w Stanach Zjednoczonych oraz w Chinach; Izraelczycy, którzy znają ciemne intencje Netanjahu, podsycania do wszczęcia III wony światowej; Prezydent Rosji Władimir Putin; Książę William, książę Cambridge; i Franciszek – współpracowali, aby wykorzenić wszystkie dalekosiężne macki frakcji Iluminatów - Rockefellerów i Rothschildów.

Ten atak na szpital; Wybuchy na wiecu pokojowym w Ankarze, Turcja; starcia między Izraelczykami i Palestyńczykami; sytuacja w Syrii; i strzelaniny w USA spowodowały, że niektórzy postrzegają śmiertelną przemoc i inne sytuacje występujące na całym świecie jako "nierozwiązywalne problemy." Moi drodzy, żadne związane z tą problematyką wasze troski, w tym również skutków zmian klimatycznych, braku czystej wody, wylesiania, wyginięcia niektórych zwierząt, zmniejszenie populacji pszczół, szeroka kontrola, niesprawiedliwe systemy prawne i sądowe, przymusowe szczepienia, ogromne zubożenie i szalone zanieczyszczenia, jak również mentalność wojenna, fanatyzm, chciwość i ignorancja prawdy nie są nierozwiązywalne!

Wszystko to, co dzieje się w waszym świecie jest wynikiem wznoszenia się Ziemi do coraz lżejszych płaszczyzn energii, w których działalność oparta na negatywności dobitnie i szybciej odbiega od jej energetycznego kursu. Jednakże, w pewnych środowiskach jest to uważane za dowód, że "czasy ostateczne" są w zasięgu ręki. Wiemy, że to nie jest wasza wiara, ale uważamy, że będziecie zadowoleni wiedząc, co Bóg powiedział mamie o tej koncepcji kilka lat temu:

"Dusze, które mają intencje doświadczenia Armageddonu, powinny go mieć! Ale dla tych, którzy nie zdecydowali się na posiadanie tego rodzaju "przyszłości" jej nie będzie! Możecie pozostawać w świetle i wznosić się na wyższe i wyższe wymiary bliskości, zrozumienia, świadomości. Nie ma ścisłych reguł, które są tak skomplikowane i rygorystyczne, że ty czy ktotolwiek inny nie jest w stanie im sprostać. Wszystko co jest potrzebne to tylko żyć w świetle! Albo w najprostszych słowach: BYĆ DOBRYM".

I, dzięki światłu, tej samej energii, co miłość i najpotężniejszej sile w kosmosie – wasz świat jest przepełniany dobrocią i pobożnymi dziełami, gdy coraz więcej ludzi "widzi światło." Radośnie witajcie ten rozwój świadomości i połączenie tej wiedzy z poziomem duszy - to, a nie ciało wznoszące się w niebo, jest osobistym wzniesieniem – zrzucenie całej ujemnej charakterystyki trzeciej gęstości i szkodliwego zachowania dla siebie i innych.

Gdy chodzi o inne wyżej wymienione kwestie waszej troski, najpierw powiemy, nie obawiajcie się o nic! Nie możemy nigdy powiedzieć dość, że energia strachu zasila tych z ciemnymi tendencjami, a powszechne prawo przyciągania jest w ciągłej eksploatacji!

A teraz, odnośnie rozwiązania tych problemów. Ostre skutki zmian klimatu złagodnieją, gdyż Ziemia zbliża się do osiągnięcia jej niegdyś umiarkowanego klimatu na całym świecie; jeśli to będzie konieczne, mieszkańcy obszarów poziomu morza i wysp zostaną przeniesieni, mając mnóstwo czasu, aby zapobiec niebezpieczeństwu. Stała pomoc waszej wszechświatowej rodziny obejmuje neutralizację, czy łagodzenie negatywnych skutków toksycznych pierwiastków w szczepionkach i ze wszystkich źródeł zanieczyszczeń; i w dodaku do waszych własnych technologii, które sie pojawiają mimo tłumienia przez Illuminati, wasza rodzina będzie wprowadzała zaawansowane technologie, które mogą usunąć szkody w środowisku tak szybko, że będziecie zdumieni. Pszczoły powrócą i ostatecznie przyroda odbuduje się trwałymi liczbami wyjątkiem kilku gatunków arktycznego klimatu, który nie dostosuje się do wzrostu temperatury na tych obszarach. Spokojne, godne zaufania zachowania w waszym społeczeństwie zakończą potrzebę nadzoru; wszystkie nieuczciwe lub szkodliwe przepisy krajowe, wymiar sprawiedliwości, przepisy i tradycje kulturowe zakończą się stopniowo; a ponieważ wasze światowe zasoby są dość dobrze rozlokowane, ubóstwo zostanie wyeliminowane.

Jest pragnieniem i intencją Gai, żeby jej ciało planetarne było przywrócone do pierwotnego zdrowia i urody i ludzkość kwitła w obfitości i żyła w harmonii ze sobą i całą Naturą Gai. I tak będzie! Planetarne Wzniesienie – to proces transformacji świata, dla którego udaliście się na Ziemię, aby w nim pomóc – bądźcie pewni! Osobiste wzniesienie jest wyborem, który każdy człowiek robi, a jego część to osiągnięcie oświecenia duchowego i świadome poznanie duszy, którą jesteś. Serdecznie powitaliśmy większość wszystkich istotnych pytań, a teraz odpowiemy wam na te, dla których nie było miejsca w poprzednich wiadomościach.

"W jaki sposób" iść do wewnątrz ", żeby zadać pytanie i jak mam wiedzieć, czy odpowiedź jest z poziomu duszy czy mojej świadomej myśli?" W samotności i komforcie, wyobraź siebie w środku biało - złotego światła, pomyśl lub powiedz głośno, co chcesz wiedzieć, następnie wycisz swój umysł i po prostu BĄDŹ. Możesz sprawdzić, czy muzyka medytacyjna jest dla ciebie relaksem, czy odwracaniem uwagi i ona może być pomocna, aby zadać pierwsze pytanie, na które można odpowiedzieć "tak" lub "nie". Odpowiedź może przyjść natychmiast, albo trzeba poświęcić kilka chwil, a kiedy przyjdzie, to może być słowo, fraza lub zdanie, które może być słyszalne lub pojawia się jako drukowany znak lub przychodzi jak w maszynie do pisania; albo jeden lub więcej mentalnych obrazów; albo uczucie, które wyraźnie wskazuje, "tak" lub "nie".

Jeśli to, co widzisz, słyszysz lub zdecydowanie odczuwasz jest podobne do tego, co było na myśli, lub na co miałeś nadzieję przed "pójściem do wewnątrz", to nie oznacza, że ta odpowiedź jest twoją własną myślą; może to być potwierdzeniem, że świadoma myśl i wiedza duszy wyrażona jako intuicja są ściśle powiązane. I proszę się nie zniechęcać, jeśli nic się nie dzieje w pierwszej próbie, a nawet po kilku razach – jak w każdym innym opłacalnym przedsięwzięciu, praktyka prowadzi do poprawy.

"Czy to osoba Jezusa lub jego dusza, wiedziała jak chodzić po wodzie i zmienić kilka ryb i bochenki chleba na wystarczającą ilość żywności dla tłumów, czy te historie składają się na poparcie twierdzenia, że jest on" jedynym synem Boga " ? Jezus i jego dusza były jedną i tę samą istotę, tak jak każda inna dusza-jaźń. Wiedział, że każdy człowiek ma wrodzoną zdolność do manifestowania tego, co dana osoba chce i może sobie wyobrazić; dlatego jego nauki zawierają to, że cokolwiek on mógł zrobić, wszyscy mogli też. On chodził nieco powyżej wody przy okazji, kiedy zaistniała potrzeba, aby to zrobić i gdy była potrzeba, aby zamienić małe ilości jedzenia na tyle dla głodnego tłumu. Zapisałem obydwie w moim dzienniku.

Rozmowa z matką wkrótce po rozpoczęciu komunikacji w 1994 roku, kiedy jeszcze przebywałem w Nirvana, odpowiada na szereg pytań dotyczących pochodzenia duszy i jej związku z skumulowaną duszą, a ja poprosiłem ją, aby skopiować te części.

Dusza jest istotą życia, ponieważ najpierw wyszła ze Stwórcy. Jest niezniszczalną żywą istotą energii światła, która może mieć ciało fizyczne, ciało eteryczne lub ciało astralne, lub może istnieć tylko w wolnym duchu. Nasze dusze, manifestowane przez Boga poprzez Jego współtworzącą ze Stwórcą moc, są wyrazem miłości i światła Bożego i zawierają się w mikrokosmosie każdą esencję Boga. W każdej z jej form, dusza jest nienaruszalnie niezależnym byte w tym samym czasie, gdy istnieje nierozerwalnie z Bogiem i Stwórcą i wszystkimi innymi duszami.

Dusza jest mocą stojącą za wszystkim, co istnieje na Ziemi. To jest siła życiowa we wszystkich jej częściach, które tworzy dla coraz większego doświadczenia. Na każdym poziomie ewolucji, każda część duszy jest niezależną jaźnią z inteligencją, cechami, wyborami, celami i wszystkimi innymi elementami życia, które sprawiają, że każda osoba to wyjątkowa istota.

Każde osobne wcielenie duszy jest jego osobowością. Suma osobowości duszy jest skumulowaną duszą, a cała wiedza zdobyta przez każdą osobowość jest dostępna dla wszystkich. Tak więc, gdy każda osobowość dokłada do skumulowanej duszy, przynosząc mądrość doświadczenia tego życia, każda osobowość ewoluuje, tak jak robi to skumulowana dusza. Wierzę, że najprostsze wyjaśnienie skumulowanej duszy jest takie: Jest złożona ze wszystkich jej części, poczynając od pierwszego podziału siebie do niezależnego życia dla różnorodności w doświadczaniu.

Gdzie skumulowane dusze mieszkają?

Nie ma określonego miejsca zamieszkania, ponieważ skumulowana dusza nie jest odrębnym podmiotem, lecz niepodzielną sumą wszystkich osobowości, gdziekolwiek one żyją, i wzrasta, gdy każda z nich dodaje swoje doświadczenia życiowe do stale zmieniającego się kompozytu. Faktycznie, jest to lepszy opis skumulowanej duszy niż, gdy raz pierwszy raz wam dałem, że jest to pole siłowe, które otrzymuje całą jego esencję ze wszystkich jego aspektów, gdziekolwiek one są w całym wszechświecie.

Czy znasz osobiście inne osobowości w swojej skumulowanej duszy czy też masz dostęp do ich wiedzy?

Znam te, które są w tej rzeczywistości i niektórzy z nas stali się przyjaciółmi. Niektóre spędzają całe życie na Ziemi, i bardzo dobrze wiem, kim oni są! Niektóre zostały przeniesione do tej pory w kierunku światła, gdyż nasze gęstości energii są niezgodne, więc spotkanie nie jest możliwe, a inni odeszli daleko od światła do niższych gęstości i ja na pewno nie jestem zainteresowany pójściem tam! Niektóre zdecydowały wcielić poza tą galaktyką, gdzie nie podróżuję często, więc ledwie zapoznałem się z nimi.

Każdy ma swoją własną duszę, aby osiągnąć wzrost, matko. Wszędzie tam, gdzie inne osobowości doświadczają ich indywidualnego rozwoju, jesteśmy zawsze w naszej więzi rodzinnej skumulowanej duszy. Ale to nie jest konieczne, aby się spotykać i dzielić się interesami dożywotnio lub znać wszystkie szczegóły wcieleń wszystkich innych. To, co robimy, to dzielimy się niezbędną wiedzą o naszej zbiorowej świadomości, w przeciwnym razie wszystkie nauki indywidualne duszy byłyby zmarnowane.

Skumulowana dusza może przejść z miejsca jej pobytu w kierunku światła tylko przez rozwój swoich osobowości. Dlatego też, każda z nich ma nie tylko korzyści z kompozytu wiedzy skumulowanej duszy, ale ciągle są podawane zachęty na poziomie duszy, aby opanowała jej wybrane lekcje, żeby skumulowana dusza mogła ewoluować. Jednak to nie jest samolubne, z postępem skumulowanej duszy, wszystkie jej osobowości mają również możliwość się rozwijać. Jednak, w zależności od wolnych wyborów, woli każdej osobowości może ona albo wzrastać w kierunku światła, czy oddalać się tak daleko, by stać się uwięzioną w energii podstawowej.

Jeśli osobowość zostaje uwięziona, jak to wpływa na energię na łączne duszy?

Zapis energii życia, który przypisuje osobowość do umieszczenia energii bazowej nie wpływa na skumulowaną duszę, ponieważ unikalny strumień energii osobowej dokonuje swoich własnych wyborów drogi w całości przez jej wolny wybór. Skumulowana dusza może zachęcać osobowości, lecz nigdy nie może kolidować z ich wolną wolą. Jednak z miłości do wszystkich osobowości, skumulowana dusza może zażądać łaski Bożej dla udzielenia pomocy każdemu, kto staje się uwięziony w energii podstawowej.

Czy indywidualne dusze są zawsze świadome wszystkiego, co ich skumulowana dusza wie?

Pozwól mi porównać to z twoją pamięcią, Matko. Nic, czego się nauczyłaś lub doświadczyłaś nigdy nie znika w twoim systemie pamięci, ale nie możesz sobie przypomnieć wszystkiego w tym samym czasie, to jest ogromne! Ponadto, wiele z waszych doświadczeń było tak banalne, że są one bez znaczenia dla późniejszych wydarzeń i nigdy nie wrócił do waszego świadomego umysłu, ale wszystkie są w swoim banku pamięci. To samo z osobowościami skumulowanej duszy, gdy doświadczają swoich wcieleń.

To ma sens. Mateusz, z tymi wszystkimi częściami twojej duszy zbiorczej, po prostu chcę mieć pewność, że jesteś tylko mój Matthew i nikt inny!

Och, mamo, absolutnie Jestem Mateusz i nikt inny! Każda osobowość jest jej własną duszą i nikim innym! Skumulowana dusza jest syntezą wszystkich niezależnie funkcjonujących dusz - jaźni.

Ale to brzmi tak, jakby każda dusza, która dzieli się staje się duszą skumulowaną, więc możesz zrobić to samo i stać się taką też.

Matka, zdaję sobie sprawę, że w moim zapale do odpowiedzi na pytania, czasem moje wysiłki spowodują zamieszanie, a nie wyjaśnienie. Warunki jakie dałem ci na różne aspekty ekspresji skumulowanej duszy, osobowości, fragmentów duszy lub iskier i takie, mają jedynie pokazać długą podróż duszy, dążenie przez wiele wcieleń, aby powrócić do jej początku w doskonałej miłości i w Światło Stwórcy.

W tej rzeczywistości nie potrzebujemy zróżnicowania terminów, gdyż zapis energii duszy we wszechświecie jest dowodem jej sytuacji ewolucyjnej. Ponieważ każda dusza jest jej własną nienaruszalną jaźnią niezależnie od jej pobytu lub liczby jej potomstwa, myślimy o każdym po prostu jako "duszy". I to jest to, gdy mówimy o każdym z was, chyba że staramy się wyjaśnić etapy rozwoju duszy poprzez swoje niezależnie funkcjonujące aspekty lub nierozerwalny i wieczny związek każdej duszy z Bogiem i wszystkimi innymi duszami we wszechświecie.

Dziękuję, mamo, i tak, widzę, że po raz kolejny musimy opuścić pozostałe pytania o duszy do następnej wiadomości. Mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi do tej pory były przekonujące: Jesteście bezgranicznie potężnymi, bezwarunkowo kochanymi istotami boskimi w odwiecznej jedności WSZYSTKIEGO.

Miłość i pokój

Suzanne Ward
http://www.matthewbooks.com/october-19-2015/
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 26 gru 2015, 15:05

Mateusz zdecydowanie nie próżnował w ostatnim czasie, ale i tutaj zachowamy chronologię. Przekaz jest z 20.11 po zamachach w Paryżu.


Wiadomości Mateusza, 20 listopada 2015

Tu Matthew z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji.

Gdy niektórzy z szeregów Illuminati są aresztowani lub odsunięci od wpływowych stanowisk, a inni „opuszczają statek”, twardogłowi kopią się w pięty, gdyż jeszcze mają kilka dźwigni.

Najbardziej widoczne jest to, co ich międzynarodowe fundusze z handlu narkotykami [kupują?] - działania "Black Ops", CIA I Mossadu które obejmują zestrzelenie rosyjskiego samolotu i ISIS, źródło niedawnej masakry w Paryżu.

Ponieważ ogół społeczeństwa nie jest świadomy, że Illuminati nawet istnieją, nie ma zrozumienia, że działają oni niezależnie od rządów swoich państw w planowaniu i dokonywaniu aktów przemocy. Tak więc palec wskazuje na Stany Zjednoczone, dom CIA, czy Izrael, który jest uważany za ojczyznę syjonizmu.

Prawda jest taka, że nieuczciwa frakcja CIA podąża za rozkazami Illuminati; a ruch syjonistyczny jest wojownikiem i szpiegiem dla Iluminatów, który nigdy nie służył w najlepszym interesie Izraelczyków i Żydów gdziekolwiek indziej. Ostatecznie te różnice staną się znane i w rzeczywistości jest to istotne. Jednak nie może to złagodzić smutku z powodu utraty bliskich lub innych urazów zmieniających życie w każdej z tragedii popełnianych przez Iluminatów.

Atak na Paryż służył ich celowi poprzez spowodowanie śmierci, żalu i początkowo, chaosu i strachu, ale akt narodził ze wzrostu desperacji z powodu szybko słabnącej kontroli i spadku liczby sług i zdesperowanych w działanie osób, nie myślących racjonalnie na temat konsekwencji. Oni zamierzali wprowadzić i utrzymać świat w szponach strachu – oni żywią się energią strachu. Zamiast tego, zjednoczyli świat w wysokich wibracjach współczucia i rozwiązań stojących mocno przeciwko terroryzmowi.

Wojsko jest dzięki temu zcemetowane, policja wyszukuje inicjatorów i podejrzanych, a poszukiwanie potencjalnych terrorystów rozciąga poza granice kraju, w znajdowaniu i zwalczaniu grup terrorystycznych, gdziekolwiek się znajdują, i nie będzie można tego zatrzymać. Tylko likwidacja korzeni terroryzmu może to zrobić. Nienawiść, która leży u podstaw terroryzmu, doprowadziła do populacjach milionów uchodźców w -zakorzeniona jest w jednej lub więcej okoliczności, które mogą być związane z działalnością lub naukami Illuminati: egoistycznej obcej ingerencji, zdrady, wyzysku ekonomicznego, bigoterii.

Każde pokolenie wpaja następnemu, że wszyscy, którzy generują takie okoliczności muszą zostać wyeliminowani, a nikt nie zdaje sobie sprawy, że wszyscy z nich są tylko marionetkami w diabelskiej grze, skryptów napisanych przez manipulujące osoby, które szybko tracą grunt pod nogami. Gdy wibracje się podnoszą, umysły i serca po obu stronach tej wstrząsającej przepaści w waszym społeczeństwie będą się otwierać tak, że empatia, wzajemny szacunek i życzliwość mogła będzie zastąpić nienawiść, uprzedzenia, zemsty i strach z powodu różnic.

Momentum w polu potencjału energii Ziemi było w silnym ruchu w kierunku coraz szybszych czasów ostatecznego końca ciemnych kontrolerów, gdyż ich opozycja jest coraz bardziej groźna i powszechna. Wraz z intensyfikacji światła na planecie, rozszerzająca się siła stron współpracujących, aby wykorzenić wszystkie złośliwe macki Iluminatów na całym świecie zapewnia, że ich sieć jest na dobrej drodze do trwałego demontażu.

Wtedy społeczeństwo mogło będzie przejść pełną parą, aby kontynuować to, co sprowadza się do globalnych działań ratowniczych po ogromnym sztormie, który przeszedł dookoła świata. Pierwsze kroki zostały podjęte, gdy niektórzy z planistów Złotego Wieku Ziemi spotkali się z niektórymi z najmądrzejszych osób w celu ustalenia najlepszych sposobów, aby utrzymać Illuminati w odpowiedzialności za ich zbrodnie przeciwko ludzkości; odzyskać ich fortuny, które były nielegalnie i niemoralnie zgromadzone i sprawiedliwie podzielić te środki, a także uwolnić technologie przez nich od dawna tłumione; zakończyć zanieczyszczanie i naprawy szkód w środowisku; i ujawnić i powstrzymać różne formy kontroli umysłu.

Wraz z tymi działaniami w drodze, prawda wyjdzie na jaw o obecności i pomocy innych cywilizacji, prawach, które rządzą życiem w tym wszechświecie i połączonej świadomości wszystkiego w istnieniu. Serpentyny energii w tych obszarach i wszystkich innych, w których potrzebna jest zmiana i oświecenie zbierają siły do napędzania Ziemi do miejsca jej przeznaczenia: Przywrócenia jej pierwotnego zdrowia i urody i jej ludzkości żyjącej spokojnie, wspólnie i w harmonii z całą przyrodą.

Ukochana rodzino, rozumiemy wasze zniecierpliwienie wobec tego przeznaczenia, aby osiągnęło urzeczywistnienie. Nie pamiętacie, że w porównaniu z innymi cywilizacjami, przejście narodów Ziemi z tysiącleci niewoli ciemności w światło i wolność następuje niemal w mgnieniu oka. Chcielibyśmy żebyście mogli zobaczyć swój świat z naszego punktu widzenia! Nie tylko moglibyście podziwiać szybkość i zakres osiągnięć, ale zobaczyć, jak bardzo wasze światło przyczynia się do postępu i wzniesienia waszej społeczności.

Teraz będziemy kontynuować odpowiedzi na wnikliwe pytania o duszy. "Kiedy dusze zostały tchnięte / zrodzone / stworzone przez Stwórcę, to się wszystko zdarzyło natychmiast, czy miało miejsce stopniowo w czasie i nadal, być może, jeszcze się dzieje?" "Składnik" każdej duszy, którym jest czysta energia miłości-światła, powstał w pierwszej ekspresji jaźni Stwórcy w tym, co nazywacie "big bang".

"Narodziny" niezależnych, nienaruszalnych, nieśmiertelnych Jaźni dusz, która rozpoczęła się od tej doniosłej okazji, gdy ich "składnik" został stworzony I dzieje się od tamtej pory w waszej koncepcji czasu linearnego i o ile nam wiadomo, będzie nadal trwało dopóki każda dusza w kosmosie nie przypomni sobie i nie wróci do swoich początków w Stwórcy.

"Czy mam rację myśląc, że Stwórca nas urodził w grupach po około 60 dusz, z których około 30 dusz z naszej grupy staje się rodziną? My głównie poruszamy się w naszych wybranych wcieleniach grając różne ustalone role w tych grupach, ale dzielimy się kontraktami, sporadycznie, z duszami z innych grup dusz, gdy zajdzie taka potrzeba "Nie ma sztywności co do liczby dusz w każdej grupie, lub klastra; ale rzeczywiście dusze z jednej grupy mogą dzielić się kontraktami z tymi, w innym klastrze, gdy zajdzie taka potrzeba.

Jednak w trakcie tego okresu, kiedy cały wszechświat jest w trybie przyspieszenia i niezliczone dusze, korzystają z wyjątkowej okazji, aby wybrać stężone lekcje karmiczne, aby mogły ukończyć je w ciągu jednego życia, a nie kilku, a nawet wielu żyć w świecie, w trzeciej gęstości, inna forma współpracy jest znacznie bardziej rozpowszechniona. Oprócz przeżywa swoich wybranych lekcji, wiele dusz pomaga innym w ich lekcjach.

Dotychczas było to zazwyczaj wewnątrz skumulowanej grupy duszy, które mogą liczyć się w tysiącach, ale teraz silne dusze dzielą karmiczne obciążeń słabszych dusz w dowolnej grupie wszędzie we wszechświecie. Celem tej nadzwyczajnej pomocy, która jest przykładem bezwarunkowej miłości jest wzmocnienie słabych ogniw w ramach jedności wszystkich.

"Czy każda dusza podzieliła się na bliźniacze dusze?" To nie jest ta, że dusze "dzielą się" i bliźniacze dusze, lub dwa płomienie, są rzadkie. Były one jednocześnie współtworzone pierwsze dwie osobowości duszy jako korzeń długiej linii, a ponieważ są wyposażone w identyczne cechy, ich uczucia do siebie są najbardziej intensywne, niż te, jakie każda dusza może czuć do innej.

W bliźniacze dusze fizycznej cywilizacji są nieodparcie przyciągane do siebie, a gdy aspekt seksualny jest silny, to jest ich głębokie uczucie potrzeby, aby być razem przytłacza wszystkie inne względy; często jest bardzo emocjonalne i prowadzi do poważnych nieporozumień i częściowego rozdzielenia dróg dusz.

W świecie duchowym, bliźnięta są w równym stopniu przyciągane do siebie, ale bez fizyczności "duszącej" miłość; i choć daleko od siebie tych dwoje może być we wszechświecie, ich więź i telepatyczna komunikacja umożliwia radosne i wzniosłe uczucia co do początków w czystej miłości.

"To brzmi tak, jakby" elastyczność umowy duszy "oznaczała, że nawet jeśli ludzie nie przestrzegają ich umów, wciąż ewoluują. Jak to jest sprawiedliwe dla ludzi, którzy żyją w zgodzie z ich umowami? "Elastyczność nie dotyczy świadomych decyzji, które są sprzeczne z postanowieniami umowy, ale sposobów w jakie te umowy mogą być doświadczane.

Załóżmy na przykład, że wasz wybór jest pozostawić to życie nagle w wieku 25 lat w wypadku pojazdu. Na krótko po osiągnięciu tego wieku, osoba jest narciarzem i zostaje przykryta głęboko w śniegu, gdy lawina szaleje w dół z góry; lub, w kilka tygodni po tym jak świętuje 25te urodziny, osoba spaceruje w lesie i zostaje śmiertelnie potrącona przez zabłąkany pocisk myśliwego. Każda z tych możliwości będzie służyć temu samemu celowi co do wyboru celu umowy.

To dramatyczny przykład, aby upewnić się, ale elastyczność ma zastosowanie do każdej umowy, być może pracy, miejsca zamieszkania, inwestycji finansowych lub szczególnych wydarzeń, które oferują te same karmiczne lekcje i ten sam potencjał wzrostu dla wszystkich dusz w umowie sprzed urodzenia ,

"Mateusz powiedział:" ciało eteryczne i wspomnienia życia danej osoby wchodzą w Nirvana. "Co się dzieje z ludźmi z demencją, którzy stracili pamięć?" Demencja tworzy warstwy zapomnienia w banku pamięci osoby, w repozytorium wszystkich wspomnień przez cały okres eksploatacji. Po indywidualnym uzdrowieniu w Nirvana, gdzie warstwy są delikatnie usunięte, cała pamięć zostanie przywrócona, w tym stadium jej "utraty".

"Kiedy dusza w maleńkiej części kuli Nirvany akceptuje światło, jest tym, co chrześcijanie nazywają odkupieniem?" Nie, przynajmniej nie świadomie. Chrześcijańskie nauki o odkupieniu są podobne do człowieka, który zyskuje Boże przebaczenie przez skruchę za to, że zył złośliwie według pojęć religijnych grzechu i Dnia Sądu. Dusza, która pochłonie dość światła, do wcielania i rozpoczyna ewolucję od nowa jest w zgodzie z prawami uniwersalnymi, o których ludzie przesiąknięci dogmatami religijnymi najprawdopodobniej nie wiedzą, że istnieją.

"Znam dziecko, które pasuje do tego, co słyszałem o duszach, że rodzi się złe. "Dlaczego dusza wybiera to?" Nie ma czegoś takiego jak dusza "urodzonego zła" - skład każdej duszy to jest czysta energia miłości-światła. Nie znamy okoliczności tego dziecka, ale możemy wspomnieć o możliwości, które mogą zostać zastosowane do każdego dziecka, które mogą być traktowane jako "przewlekle nieodpowiednie zachowanie."

Umowa sprzed urodzenia rodziny może obejmować zachowanie dziecka jako szanse dla rodziców, aby nauczyli się cierpliwości i innych umiejętności rodzicielskich, takich jak przyjmowanie ograniczonych możliwości dziecka, pielęgnowaniu jego zdolności i zainteresowań oraz równego traktowania rodzeństwa. Dyskomfort z powodu nierozpoznanej kondycji fizycznej może leżeć u podstaw buntu dziecka; również mogą być działania niepożądanych substancji chemicznych w żywności, wodzie lub lekach, szczepionkach i objawy toksyczności mogą być podobne do autyzmu.

Jeśli trwa napięcie w domu, dziecko może odpowiadać na niskie wibracje emitowane w tego rodzaju atmosferze. Podmiot bezcielesny, który nie zdaje sobie sprawy, że jego życie fizyczne zostało zakończone mógł przyłączyć się do dziecka w czasie silnego stresu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego; jeśli tak, to doświadczony pracownik na energiach może pomóc zrozumieć jego stan i pomóc mu przejść do świata duchów.

Jeśli nie ma zwierzaka w domu, pozwólcie nam oferować tę sugestię: Pozwól dziecku wybrać zwierzę towarzyszące i dyskutuj na odpowiednim poziomie wiekowym obowiązki dziecka w jego opiece nad zwierzakiem. To jest niezwykle budujące, że wielu w swoim świecie, w tym ci od leczenia, obserwują znaczące zalety bliskiej relacji człowiek-zwierzę dla osób w każdym wieku, jest to znaczący krok w rozwoju danego społeczeństwa.

"Jeśli dusze, martwo urodzonych lub umierają w wieku niemowlęcym zdecydował tak w umowach, mogą pamiętać, jak robiły to albo w ogóle coś o innych żywotach?" W przypadku martwo urodzonych niemowląt, dusze opuszczają ciała z pełną świadomością, że jest to zgodne z umową przed -urodzinową rodziny, które są przeznaczone dla doświadczających potrzeb wszystkich uczestników.

Jako dzieci, które umierają w niemowlęctwie starzejemy się w nirwanie, a starzeją się o wiele szybciej niż wasze lata kalendarzowe przemijają -pamiętają swoje wybory i cel, w celu zapewnienia możliwości rozwoju duszy z innymi w umowach sprzed urodzenia. I, podobnie jak wszystkie inne w światach duchowych, stają się świadome poziomu wiedzy duszy do tego stopnia, jaki został zapamiętany lub doświadczony w innych wcieleniach. `

Nasze przesłanie o zagubionych duszach wywołało następujące pytania. "Czy zagubiona dusza nadal jest nieodłączną częścią Boga?" Jest tak długo, jak długo pozostaje w najniższej części świata duchów w tym wszechświecie. Jeżeli zostanie uznana przez Stwórcę, jako odporna na światło stale lub "stracona" - i tylko Stwórca może zdecydować, czy energia duszy, będzie wchłonięta do kosmicznej istoty Stwórcy, gdzie miała swoje początki.

"Czy potomstwo zagubionej duszy wieć, co się z nimi stało?" Nie. W chwili, gdy ich siła życiowa jest wycofana, tracą zdolność do poznania czegokolwiek. Jednak, ich energia i energia duszy pierwotnej zostały wchłonięte przez Stwórcę są w kosmicznej świadomości, zatem w masowej świadomości tego wszechświata; i kiedy potomstwo pojawi się z istoty Stwórcy odzyska swoje pola pamięci, wiedza o tym, co się z nimi stało jest dostępna.

"Kiedy ludzie w linii straconych dusz są " wykupieni ", gdzie będą zaczynać od nowa? Jak będą wyjaśniać innym, co się z nimi stało? "Oni nie potrzebują niczego wyjaśniać nikomu. Kiedy ich życie nagle się skończyło, rodzina i przyjaciele, którzy wierzą w życie pozagrobowe założą, że tam są ich dusze. I tak będzie, aż one- odzyskają świadomość i wszystkie wspomnienia w ich cywilizacji duchowej sferze.

Oczywiście będziemy chętnie odpowiadać na inne pytania na temat duszy, i mamy nadzieję, że informacje zawarte w tej i poprzednich komunikatach wykazały nieskończone znaczenie każdej duszy i nierozerwalnej więzi między wszystkich w jedności ze Wszystkim.

Drodzy bracia i siostry, gdy kontynuujecie podróż Ziemi, wiedzcie, że istoty światła w całym wszechświecie honorują waszą wytrwałość w świetle i obejmują was z bezwarunkową miłością.

_________________________

Miłość i pokój

Suzanne Ward
http://www.matthewbooks.com/november-20-20
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 13 sty 2016, 23:09

Kolejny, przedświąteczny odcinek wiadomości Mateusza, oczywiście dotyczy okresu świątecznego, ale też tak drażliwych tematów, jak uchodźcy, gdzie Mateusz widzi temat raczej tylko ideologicznie, dając przykłady jak dla mnie niezbyt logiczne. Wiadomości kończą się na omówieniu potrzeby i mocy modlitwy.


Wiadomości Mateusza - 10 grudnia, 2015

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.
Z pewnością wiele dusz nie zgadza się, że rok wydawał się wydłużać, ale niewielu wie, że to, co postrzegają jako czas biegnący szybciej to płaszczyzny energii Ziemi przemieszczają się, albo że te sensacje czasu pędzącego szybciej będą silniejsze, gdy ona wchodzi w jeszcze wyższe poziomy wibracyjne , Wiecie to, ale nie jest prawdopodobne, że wasze myśli w tej chwili są na temat funkcjonowania praw uniwersalnych, lecz okoliczności świąt; i zgodnie z tym, będziemy mówić o tradycyjnej muzyce w tym czasie.
Słuchacie, śpiewacie lub gracie na instrumentach muzykę religijną, majestatyczne dzieła chóralne, kolędy i popularne melodie, ale możecie nie rozumieć, w jaki sposób wasze myśli wpływają znacząco na wasz świat. Poza szacunkiem i wielką radością, i to samo w sobie jest niezwykle korzystne, dźwięki i teksty waszej znajomej muzyki emitują wibracje, które silnie wzbudzają emocje. Łączymy się z każdym, dla kogo są to emocje świąt z rodziną i przyjaciółmi, praktyk religijnych, koncertów i innych imprez okolicznościowych.
Wibracje nasilają uczucia dotyczące ludzi, którzy się smucą po utracie bliskich, lub są chorzy lub bezdomni i głodni; i to są przeważająco podwyższone emocje, wstrząsają osobami i grupami, aby dotrzeć do tych, którzy potrzebują komfortu i innej pomocy. Obficiej niż kiedykolwiek wcześniej, umocnienie jest dawane opiekuńczym sercom i otrzymywane przez zadowolone serca, a tworzone światło kreuje genialną poświatę!
Znaczenie muzyki jest o wiele większe niż ten okres i odgrywa istotną rolę w waszym życiu przez cały rok. To co niektórzy nazywają "muzyką sfer", wspaniałe dźwięki instrumentów strunowych, które prawdopodobnie doprowadziły do idei, że dusze w niebie spędzają wieczność grając na harfie -wytwarzając wibracje o częstotliwości, która utrzymuje wszechświat w równowadze; i jako mikrokosmos wszechświata, otrzymujecie te zrównoważone korzyści w tej samej mierze, jaka jest wasza wrażliwość.
Chociaż obraz wiecznych harfistów w Nirvana jest daleki od rzeczywistości, istnieje wiele tysięcy, a czasami milion lub więcej, muzyków i instrumentów, ponieważ muzyka jest niezbędna do istnienia Waszego Duchowego Świata. Szczególnie wibracje strun zachowują jej obwody elastycznymi i wszystko w całym królestwie jest w dostrojeniu i są one niezbędne w leczeniu osób, które przybywają z szokiem psychicznym lub uszkodzonymi ciałami eterycznymi.
W taki sam sposób, kompozytorzy i muzycy Nirvany pomagają wam. Oni stale przesyłają muzykę na Ziemię, więc ludzie mogą absorbować wysokie wibracje, które uwalniają tłumione uczucia-emocjonalne katharsis, jeśli chcecie, chyba, że choroba jest wyborem kontraktu duszy, to wibracje pomagają odzyskać dźwięczące zdrowie ciała.
Wasze najlepsze muzyczne symfonie, koncerty i inne klasyczne opusy, jak wasze eksperymenty naukowe wykazały pomagają ludzkości, zwierzętom i roślinom, aby się rozwijały, pochodzą z niebios i "filtrowane" przez kompozytorów na poziomie duszy. Niektórzy przypisują swoje dzieła boskiemu natchnieniu, a ponieważ muzyka pochodzi z duszy, ci kompozytorzy dali kredyt tam gdzie to było powodowane.
Co nigdy nie pochodzi z boskiego źródła jest niezgodne, to kakofoniczne dźwięki heavy metalu i hard rocka, które często mają teksty, które także emitują bardzo niskie wibracje. Te rodzaje dźwięków zamykają wasze systemy energetyczne, tworzą brak równowagi i zmniejszają zdolność organizmu do absorbowania światła; co negatywnie wpływa na was emocjonalnie, fizycznie i psychicznie, osłabiając w ten sposób duchową i przytomną świadomość.
Podczas gdy neoklasyczne kompozycje mogą mieć nieco podobny efekt, gdyż kompozytorzy, którzy są szczególnie wrażliwi na energię Ziemi, pisali muzykę, która odbijała agonię Gai, aż do czasu gdy wzniesienie jej planetarnego ciała było bezpiecznie w toku; a negatywność w bardziej aktualnej ciemnej działalności przyświeca niezrównoważonym dziełom późniejszych kompozytorów.
A teraz, nawet jeśli wielu z was nie prosiło o nasze komentarze, byśmy mówili o opłakanej części tego, co inaczej jest w tym okresie niezwykłą troskliwością, życzliwością i hojnością - ducha, w których wiele krajów powitało syryjskich uchodźców. Wielu w Kongresie Stanów Zjednoczonych i niektórzy kandydaci na prezydenta natomiast szczepią obywateli strachem w kwestii uchodźców. Niektórzy działają z prawdziwą troską, gdyż poddali się obawom, które były podsycane; inni są sieją strach, aby nakręcić polityczną gorączkę, by tak rzec.
Nie tylko strach bardzo powiększa energię, która blokuje światło, blokując w ten sposób empatię, sympatię, współczucie i racjonalne myślenie, jest też szalenie zaraźliwy. Kilka osób, którzy mają uwagę opinii publicznej, obszernie wspomaganych przez główny nurt mediów, może "zarazić" ludność, i to jest tym, co stało się w Stanach Zjednoczonych, gdzie wiele osób boi się zapewnić schronienie dla wszelkich uchodźców. Honorujemy i uznajemy wszystkie dusze w tym kraju i na całym świecie, które swoim myśleniem i wypowiadaniem się merytorycznie twierdzą: Uchodźcy nie są terrorystami, uciekają od wojny i terroryzmu.
Aby dotrzeć do bezpiecznego schronienia, ryzykują swoje życie płynąc po wzburzonej wodzie w małych przepełnionych łodziach lub podejmując żmudne, męczące wędrówki drogą lądową. Czy mogą terroryści dołączyć do milionów kobiet, mężczyzn i dzieci, którzy opuszczają domy, środki do życia i mienie, aby podjąć taką podróż? Tak, jest taka możliwość, ale racjonalna myśl jest: bez zapewnienia przetrwania i zdolności do przetransportowania urządzeń wybuchowych, ktoś na niszczycielskiej misji bardziej prawdopodobnie, by podróżował szybkimi, bezpiecznymi środkami, które umożliwiają transport niezbędnych materiałów.
Z bezwarunkową miłością do Gai i każdej istoty rozumnej na jej planetarnym ciele, odległe cywilizacje, których ogrom i moc są poza waszymi wyobrażeniami promieniują intensywne światło, aby rozwiać strach, więc każdy może otworzyć serce na miłość. Miłość jest kluczem do świata, w którym jesteście, aby pomóc w tworzeniu i możecie poczuć się umocnieni i zachęcać jak my, gdybyście mogli zobaczyć światło promieniujące ze wszystkich dusz, które reagują. Przytoczmy jeden wiersz z e-maila czytelnika: "Ja tego życzę, żeby każdy czuł się kochany i w cieple – każdej istocie żyjącej w każdym królestwie". Kiedy te uczucia przenikną wasz świat, Ziemia będzie prawdziwym Edenem, którym kiedyś była i całe życie będzie się rozwijać jako harmonijne, jak kiedyś.
"Proszę zapytać Mateusza czy potrzebujemy modlić się za ludzi, którzy zginęli. Jeśli wybieramy umrzeć w pewien sposób czas i dzień, co dobrego, to robi na duszy? Czy modlitwy i medytacje są rozwiązaniem dla wszystkich uczestników tego dramatu w jakim świat jest?"
Po pierwsze, musimy powtórzyć coś, określonego w poprzednich wiadomościach: każda Twoja myśl i uczucie jest modlitwą. Matko, chcemy dostarczyć informacji o modlitwie, która wykracza poza odpowiedź na pytanie. Proszę skopiować to, co ci powiedziałem dawno temu, kiedy byłem w Nirvana.
[Poniższy fragment z rozdziału "Modlitwa" z książki „Mateusz, opowiedz mi o niebie”]
Mateusz, czy skutki modlitwy są osłabione, jeśli ludzie nie chodzą do kościoła, nawet jeśli znają wartości energii grupowej?
Bóg nigdy nie miał na myśli, kościołów, ani wszelkiego rodzaju budynków. Wspaniałe katedry są pomysłem człowieka, a nie Boga. Kościół jest cały w duszy. Kościół jest uczuciem oddania czci, dziękczynienia. Podnosi ducha do miłości i światła Bożego. W ten sposób Kościół jest jedną modlitwą, która ma możliwość osiągnięcia wszechświata.
W fizycznym budynku kościoła wypełnionego modlącymi się ludźmi, może być tylko kilku, których modlitwy mają czysty i stanowczy przepływ energii. Wielu ludzi modli się tylko z lekkiej obserwacji rytuałów, bez prawdziwej energii. Inni modlą się w tak ekstremalnym niepokoju i lęku, że ich energia jest zniekształcona i ma negatywny wpływ na nich samych, jak również dodaje się do wszechświatowej negatywności. Płynny przepływ energii, wpływa pozytywnie na każdą duszę i wszechświat, nie modlitwa w szalonych określonych warunkach. To bilans energetyczny podtrzymuje i zadowala.
Nie mówię o intencji modlitwy, ale tylko o wpływie energii zaangażowanej w modlitwę. Energia zaangażowana w modlitwie za całkowicie egoistycznym, chciwym celem może być tak intensywna, jak w modlitwa przedstawiana dla bezpieczeństwa ukochanego członka rodziny lub przyjaciela. Intencja jest rejestrowana jako jeden aspekt, a przepływ energii albo mocy, rejestruje się jako drugi.
Ponadto, kto modli się o konkretny rezultat wobec kogoś innego nie zna porozumienia sprzed narodzin tej duszy. Warunki lub zdarzenia, w których modlitwa jest petycją zmiany może być dokładnie tym, co dusza wybrała jako lekcje swego życia. Tak samo jest z modlitwami dla siebie, ponieważ świadomość jest rzadko w komunikacji z twoją duszą.
Więc módlcie się za własnym lub cudzym najwyższym dobrem i nie kierujcie silnych emocji w kierunku konkretnego wyniku wyboru. Wynik modlitwy NIE jest waszym świadomym wyborem. Możecie poczuć ulgę wiedząc, że to, zostanie zarejestrowane w waszej wrażliwości jako spokój. To pozwala energii na nieobciążony proces nie tylko w twoim ciele fizycznym i psychicznym, ale wychodzi jako harmonia do świadomości Ziemi.
Mamo, wiem, że słyszałaś, że modlitwy "za zmarłych" są ważne i zastanawialiście się, dlaczego mogą być konieczne. No cóż, nie jesteśmy "martwi", ale ponieważ, to odnosi się do dusz w tym królestwie, chcę zapewnić, że modlitwy są dla nas rzeczywiście ważne. Nie mam na myśli tylko dla tych, którzy przybywają z wielkimi potrzebami pocieszenia i leczenia, ale także dla nas, których życie jest ważne i tętniące, z toczącymi się lekcjami i duchowym wzrostem. Oczywiście potrzebujemy waszych modlitw i je mile widzimy! I proszę wiedzieć, że są one szczególnie mile widziane, gdy są w zrównoważonej energii, ponieważ te modlitwy są najbardziej korzystne dla nas i dla was, naszych ukochanych.
Dziękuję, mamo. Czy modlitwa i medytacje są rozwiązaniem dla wszystkich uczestników tego dramatu, w którym świat jest? Nasuwa więcej niż odpowiedź tak lub nie. Absolutnie myśli i uczucia wypełnione światłem są niezbędne, one wchodzą do zbiorowej świadomości, włączają się w to, co do nich pasuje i przynoszą te serpentyny energii z powrotem do waszego świata.
Ale działanie ludzkie również jest niezbędne. Powiedz rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom, dlaczego czujesz optymistycznie przyszłość, to może rozwiać ich obawy i odwrócić ich pesymizm o niskiej wibracji. Nie wszyscy z was mogą uczestniczyć na przykład w krajowych i międzynarodowych organizacjach, których działania są skierowane na pokój, sprawiedliwość, ochronę środowiska i praw zwierząt; ale możecie wspierać ich wysiłki energii możecie podpisywać stosowne petycje i przekazywać pieniądze, jeśli pozwalają na to okoliczności.
Być może jesteś w stanie działać na ochotnika w lokalnych grupach, które zapewniają godne usługi środowiskowe; i jesteś poinformowany o kandydatach na urząd publiczny, możesz głosować na tych, w których uznajesz najlepsze kwalifikacje. A my przypominamy wam, że po prostu żyjąc w pobożny sposób, promieniujesz światło na świat, nigdy nie lekceważ potęgi twojego światła!
"Populacja Ziemi jest ponad 6 mld i rośnie. Matthew powiedział ciała eteryczne mają masę. Czy nie zajmują miejsca? Co się stanie, jeśli w Nirvana zabraknie miejsca? "Tak, ciała eteryczne " zajmują miejsce", ale nigdy Nirvana nie będzie zatłoczona, niemożliwe, że zabraknie miejsca. Inaczej niż Ziemia i inne planety, które zachowują swój kształt i rozmiar, połączone elastyczne warstwy Nirvany mają nieograniczone możliwości rozbudowy.
Wszystkie warstwy oferują zalety nauki i komfortowe zakwaterowanie, ale dlatego, że wyższe wymiary mają również wyjątkowe piękno, różnorodność i możliwości manifestowania, niezliczone dusze z innych światów idą tam na wakacje, uczyć się lub uczestniczyć w zaawansowanych zajęciach, lub odpocząć po trudnym życiu. Goście i tymczasowi mieszkańcy, z których wszyscy są czwartą gęstością lub wyższą w ewolucji duszy, mogą mieć znacznie większą masę ciał niż ciała eteryczne.
To stan duchowy daje wstęp do tego multi-cywilizacyjnego środowiska, w którym są ludzie o różnych stylach ciała, strojach, zainteresowaniach i talentach chętnie mieszają się ze sobą i zwierzętami ziemskimi. Życie w tych częściach Nirvana jest cudowne! I choć znają wasze religie, upadki, odwiedzający i inni, którzy tam mieszkają tymczasowo dołączają do mieszkańców z Ziemi świętując z waszym duchem ten świąteczny sezon, a ich łączne wysokie wibracje dodają się do świecącego światła w waszym świecie.
Najdroższa rodzino, śpiewajcie "Radość dla świata" i "Pokój na ziemi, a w ludziach dobre upodobanie" – dla wszystkich dusz, z uczuciem miłości, wdzięczności za błogosławieństwa w swoim życiu i przebaczeniu tym, którzy nie chcą tych słów, które im nigdy nie brzmią prawdziwie. Prawda słów już obfituje w pełni na Ziemi Złotego Wieku w kontinuum i zbliża się coraz bardziej do tego waszego świata, który stale pomagacie tworzyć w czasie liniowym. Pozwólcie radości tego świątecznego sezonu trwać nadal w całym nowym roku i utrzymać światło świecącym jaskrawo.
Zawsze nasza bezwarunkowa miłość jest z wami, a wielu braci i sióstr z innych ojczyzn podróżuje tuż obok was.
__________________________
Miłość i pokój

Suzanne Ward
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » niedziela 31 sty 2016, 23:18

Kolejny przekaz Mateusza jest jak zwykle wielotematyczny, ale tym razem powiedziałbym - mało konkretny. Odpowiada głównie na bieżące pytania czytelników. Dla nas raczej nie ma w tym zaskakujących wiadomości.


Wiadomości Mateusza - 18 stycznia 2016


Umowa zmiany klimatu; Chemtrails; warstwa ozonowa; gospodarka; energii w regionach konfliktów; Islam; Historia religii, przyszłość; masowe strzelaniny, karma; Franciszek, Barack Obama; "władze"; informacje o 9/11; wibracje, polityka

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Radujemy się z wami, kiedy ostatnich dniach 2015 roku wydawaliście głośne okrzyki, gdy międzynarodowe porozumienie zostało zatwierdzone dla powstrzymania w antropogenicznych przyczyn waszego zmieniającego się klimatu. To jest tak, że Matka Ziemia porusza się stopniowo w kierunku umiarkowanego klimatu na świecie; jednak ostrożne działania waszych rządów są niezbędne w imieniu waszego zdrowia, planety i przyszłych pokoleń, a wysokie wibracje są nadzieją w tym przełomowym wysiłku współpracy, wzmacniają determinację, aby osiągnąć cele, które zostały postawione. Ci przedstawiciele 200 państw podpisali, tak długo dyskutowane warunki umowy, co jest samo w sobie dowodem pozytywnych efektów wibracji.
Coś innego, co ma wpływ na stan Ziemi i wszystkich jej form życia to jest występowanie chemtrails, mimo że cały czas członkowie gwiezdnej rodziny zmniejszają ich toksyczne działanie. Kilka lat temu pieniędzy do rozpylania zabrakło, ale tylko na krótko było wasze niebo jasne. Illuminati ponownie sfinansowali swój projekt tak, aby mógł wyzwolić podnoszenie temperatury na poziom rekordów, suszy i powodzi oraz powodować choroby układu oddechowego u ludzi, którzy mają osłabiony system odpornościowy.
Nie wiemy, kiedy chemtrails zostaną zatrzymane, ale zatrzymają się, gdy publiczna świadomość ich szkodliwego działania wzrośnie, a wpływy Iluminaci wciąż maleją. Tymczasem ich wyjaśnieniem oprysków jest to, że to w celu ochrony warstwy ozonowej, która zapobiega szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu dotrzeć na Ziemię. Faktem jest, że tysiące lat wstecz w waszym czasie ciemne siły zbudowały siatkę z cząsteczek ozonu, aby zapobiec dotarciu do planety dobroczynnych promieni słonecznych, a jej stopniowe wyczerpywanie się jest dziełem Matki Ziemi, aby wspomóc odbudowę waszego środowiskowego zdrowia i zwiększenia dobrobytu wszystkich jej mieszkańców.
Od kilku lat mówimy, że wieki kontrolowania gospodarki, handlu i waluty przez Illuminati na całym świecie będą zbliżać się do końca. Zmienność na rynkach giełdowych transakcji jest niczym więcej niż gradem aktywności komputerów, ponieważ nie mają pokrycia - ostatecznie w pieniądzach, co doprowadzi do zakończenia ucisku finansowego Iluminatów, więc nowy globalny system gospodarczy będzie mógł być wprowadzony. Ten skomplikowany proces nie nastąpi z dnia na dzień i jest zaprojektowany tak, że przejście z systemu perwersyjnie uszkodzonego na taki na bazie metali szlachetnych będzie minimalnie i tylko tymczasowo uciążliwe. Powitajcie wszystkie wskazania, że uczciwy, sprawiedliwy system ekonomiczny zarządzany przez osoby z wiedzą o integralności moralnej i duchowej jest w drodze.
Proszę nie myśleć, że "bezwzględny przewrót i walki" na Bliskim Wschodzie oraz w niektórych krajach Afryki Północnej źle wróży, żeby spokój kiedykolwiek powrócił do tego regionu. To, co widzicie jest kontynuacją energii, która została uruchomiona dawno temu przez jej załączniki, "instrukcje", negatywnie naładowane myślokształty strzelające z planety. Energia nie może zawrócić. Raz ustawiony kierunek pozostaje, oczywiście do momentu gdy jej załączniki zostaną zużyte i wtedy ponownie energia może swobodnie być neutralna z siebie, gotowa na nowe instrukcje, a w tym regionie bojowe instrukcje były fortyfikowane przez tysiąclecia. Czas zakończenia tego wiekowego cyklu jest pod ręką, i tu Wasza rola jest witalna, bycie optymistycznym, pewnym siebie, miłym, wdzięcznym, współczującym i wybaczającym emituje wysokie wibracje, które napędzają serpentyny energii w kierunku pokojowego świata, gdzie jesteście, aby pomóc to zapoczątkować.
Wielu czytelników pisało o tym, co inny nazwał "islamizacją świata zachodniego," inny zapytał, czy jest to "celowa destabilizacja Europy" i niepokój wśród czytelników w Stanach Zjednoczonych wynika z aktu terrorystycznego popełnionego przez muzułmańską parę w Kalifornii i anty-muzułmański wandalizm, który nastąpił. Logiczne jest, aby przypisywać te perspektywy do Al-Kaidy i państwa islamskiego, ale po części jest to strach przed różnicą, wspólna reakcja na cokolwiek postrzegane jako znacznie różniące się od tego, co jest znane. W celu rozwiązania określonych problemów, osoby w lub pod wpływem tej grupy twierdzą, że działają w imię swojej religii, ale ich brutalne lekceważenie życia i kontroli przez terror jest całkowicie sprzeczne z założycielskimi nakazami islamu. Wieki wstecz, chrześcijanie, którzy weszli na pokład krwawej historii tej religii działali również z ekstremistycznych ideologii, które były przykrym zakłóceniem wiary, której rozprzestrzenianiem byli pochłonięci.
Ta historia nastąpiła podczas doby bardzo niskich wibracji, które nie tylko rozwijały, ale dały impuls do barbarzyństwa, mianowicie, ucieszyła tłumy, gdy ludzie, których przekonania religijne różniły się od ich własnych zostali umieszczeni na arenie, aby zostali poturbowani przez lwy. Jednym z rezultatów dzisiejszych znacznie zwiększonych wibracji, są powiększenia cech osobowości i zachowań, i mają o tyle, taki sam wpływ na osoby z sadystycznymi skłonnościami, z których większość działa na wypaczonych pojęciach o własnej i innych religii. Z wyjątkiem tej grupy osób, ale w kilku światowych populacjach pobożni muzułmanie i chrześcijanie żyją według życzliwych założeń ich religii i wystrzegają się bardzo ostrych fragmentów Koranu i Biblii, które nie mają miejsca w życiu dzisiaj.
Nasza ukochana rodzino wszystkich wyznań, wasze formalne obrzędy religijne i zwyczaje się różnią. Fundamenty waszego życia są takie same. Możesz czcić i modlić się do Najwyższej Istoty; jesteś poświęcony rodzinie i wpajasz swoim dzieciom odpowiednie wartości; chcesz być w znaczący sposób produktywny, żyć bezpiecznie, spokojnie i być zdrowy i się rozwijać; pomagać ludziom bedącym w potrzebujących okolicznościach. Gdy przytomna świadomość nadal się rozwija całym świecie, wszystkie religie będą ewoluować w czystości duchowości, które ludzie każdej wiary obejmą pełnym sercem. Społeczeństwo będzie szanować każdego człowieka jako boską-jaźń, nierozerwalnie połączoną na poziomie duszy z wszystkimi innymi, i strach przed różnicami który leży u podstaw niechęci, bigoterii i podziałów już nie będzie istnieć na Ziemi.
"Co to jest za tym, co powoduje te wszystkie strzelaniny ?? Nie wierzę, że ludzie i dusze chcą dobrowolnie umrzeć, itp "Mimo, że czytelnik odnosi się do masowych strzelanin w Stanach Zjednoczonych, jest to sprawa na całym świecie. Tutaj też jest to efektem panujących wibracji: Osoby o radykalnych przekonaniach lub rozstroju psychicznym działają na ich intensywnych negatywnych uczuciach. A niektóre zgony były zamachami z jednego lub innego powodu - naukowcy, dziennikarzy, pracownicy służby zdrowia, osoby w rządzie, którzy nie mogli zostać przekupieni, każdy, kto miał informacje powodujące, że Iluminaci staliby się powszechnie znani (ze swoich czynów).
Jeśli karma nie jest zaangażowana, to dotyczy czynnika "wyrównania". Osoby, których umowy duszy nie obejmują śmierci, gdy życie fizyczne się kończy uzyskały kredyt na wypełnienie karmicznych lekcji trzeciej gęstości, w razie potrzeby; Jeśli nie, przedwczesna śmierć anuluje trudne doświadczenia, które zostały wybrane w innym wcieleniu. Tak czy inaczej, ludzie ewolucją, a to jest celem każdej duszy. Podobnie jest z ludźmi, którzy utrzymują zmieniające życie rany, które nie są wyborem umowy a zabójcy, którzy działają poza ich umową ponoszą ciężki ciężar karmiczny w innym wcieleniu.
Co do twierdzenia, że Franciszek i prezydent Obama, brali udział w satanistycznych rytuałach i pedofilii, wydaje się, że próby Iluminatów, aby zabić tych ludzi nie udały się raz po raz, to uciekają się do planu B: zdyskredytować dwie najpotężniejsze osoby, które wyrywają korzenie ich globalnej sieci. Prawdą jest, że międzynarodowa siedziba sekty satanistycznej jest w trzewiach Watykanu i Franciszek i kilku kardynałów, którzy podzielają jego determinację podejmują kroki w celu odsłonięcia tego i zakończenia tych diabelskich rytuałów. Również prawdą jest, że satanizm ma silną pozycję w Stanach Zjednoczonych, w tym w przemyśle rozrywkowym, gdzie "sfałszowane" filmy są łatwo produkowane, a prezydent Obama pracuje z innymi dla zniesienia rytuałów w tym kraju.
Teraz mówię tylko jako Mateusz. To, co mam powiedzieć, jest znane wszystkim duszom na tej stacji, ale z dwóch powodów jest to właściwe, że mówię za siebie. Pierwsze to dlatego, że byłem, można powiedzieć, gościnnie w - duchu, na niedawnej rozmowie między moją siostrą, matką i dwojgiem przyjaciół. Oni myślą, że większość ludzi w Stanach Zjednoczonych będzie w szoku, gdy prawda wyjdzie na jaw, że urzędnicy na najwyższym poziomie waszego rządu byli zaangażowani w narodową tragedię, która miała miejsce 11 września 2001 roku.

Ponieważ wkrótce po tym wydarzeniu, fotografie; naukowa analiza szczątków wież; raporty inżynierów, architektów i osób prywatnych z przemysłu lotniczego; i liczne odchylenia od standardowych procedur są dostępne w Internecie, pokazuje to, że oficjalna historia jest fałszywa. Mimo tego, większość ludzi, którzy widzą te dowody wybrałoby, aby w to nie wierzyć. Czemu? Od niemowlęctwa powiedziano wam, że cokolwiek "władze" powiedzą, jest prawidłowe i w waszym najlepszym interesie. Na początku to są rodzice i inni członkowie rodziny, dorośli, gdy dzieci podrosną władzę obejmują nauczyciele, przywódcy religijni, lekarze, dentyści i urzędnicy. Dowiedzenie się, że osoby, których informacje były uznane za ewangelie były błędne, jest rozczarowujące. Że prezydent i jego koledzy mogli tak bezlitośnie, zdradziecko zdradzić swój naród i okłamać świat jest nie do pomyślenia.
Inny powód, że mówię za siebie, też odnosi się do 9/11. Pielęgniarka której pacjenci czasami rozmawiają z nią po ich przejściu (śmierci) wysłała wiadomość e-mail do mojej matki. Pisała, że reprezentujący ludzi, którzy zginęli, gdy wieże zburzono powiedział jej, że chcieli wysłać wiadomość poprzez mnie do waszego świata, a ich słowa są teraz tak przekonujące, jak wiele lat temu:
"Niech już więcej żywotów nie będzie zabranych. Jest to czas, aby utrzymać miłość, ponad wszystkim, czas na współczucie, na przyniesienie uzdrowienia osieroconych i rannych, na sprowadzenie uzdrowienia dla Ziemi. Potrzebujecie wiedzieć, że serca, które są zatwardzone chcą zabijać innych (wojna z terroryzmem) jako hołd dla nas, potrzebują światła przede wszystkim. Prosimy was z całego tego królestwa niebieskiego, abyście mówili o miłości, otwierając oczy, abyście widzieli wyraźnie, co się dzieje na Ziemi, i wznosili się ponad tragedie, które zostały popełnione przez ciemności, i wymyślone, których nie możecie sobie nawet wyobrazić, gdzie cały wasz świat jest przeznaczony na stracenie. Widzimy to tutaj. Potrzebujemy waszej pomocy niezliczeni Lightworkers przez podniesienie waszych serc i pozwolenie światłu wejść, by pocieszać tych, w świeżym smutku. Musicie usłyszeć naszą prośbę. Pracujemy w świetle, aby wam pomóc i my zawsze jesteśmy połączeni z wami w miłości. "
Wszystkie wrażliwe dusze w tym wszechświecie są zasmucone utrzymującym się rozlewem krwi, a w takich chwilach nawet wy lightworkers myślicie, że to może być bez końca. Moi drodzy, zabijanie będzie zakończone i tak samo będzie z nie kwestionowaną akceptacją informacji od "władz". Mówicie: "Prawda was wyzwoli." Tak! Nie tylko długo ukryte prawdy wyjdą na jaw, ale ludzie już zaczynają ufać ich wskazówkom na poziomie duszy, na którym prawda jest znana, a zmiany poszukiwane przez oświeconych ludzi przyniosą światu pokój.
Informacje o duszy w poprzednich wiadomościach nadal wywołują komentarze i pytania, a my witamy te możliwości, które oferują więcej wglądu. Ale najpierw chcemy rozwiązać to, co czytelnik w Stanach Zjednoczonych, napisał: "Dlaczego Mateusz mówi tak wiele o tych wszystkich informacjach o duszy, którą wyjaśniał w przeszłości szeroko, kiedy jest tak wiele ważniejszych kwestii dziejących się tutaj"
NIC, co dzieje się w dowolnym miejscu na świecie, nie jest ważniejsze niż znajomość duszy, jaką jesteś! Bez tego nie może być rozumienia życia. Brak świadomości, że esencją jest czysta energia - miłość / światło lub że jesteś wielowymiarową boską jaźnią z nieograniczoną zdolnością do manifestowania lub że masz wiele jednoczesnych wcieleń gdzieś we wszechświecie i zaprojektowałeś to jedno, więc możesz pomóc w transformacji Ziemi. Nie zdajesz sobie sprawy, że jako dusza, znasz to wszystko i o wiele, wiele więcej, ale gęstość fizyczności zapobiega, aby twój ogromny magazyn wszechświatowej wiedzy dotarł do twojej świadomości. Zawsze celem naszych wiadomości było oferować oświecenie, wskazówki i zachęty w tych wyjątkowo trudnych czasach, i to z satysfakcją odnotowujemy, zgodnie z tysiącami e-maili i listów wysyłanych do mojej matki, wiadomości służą ich przeznaczeniu.
To powiedział, czytelnik cytując kwestie mające do czynienia z sytuacją polityczną, która jest napędzana przez media, i rozumiemy wasze obawy. Inni czytelnicy wyrażają te same uczucia, i są one w towarzystwie milionów, z których wiele żyje w innych krajach, które również odczuwają skutki decyzji podjętych w Stanach Zjednoczonych. Dusze na tej stacji są apolityczne i nie osądzające, a gdy mówimy o tych sprawach, to jest do wyjaśnienia, dlaczego polityka zawsze była plagą na tej planecie, począwszy od starożytności, celem ciemności jest "dziel i rządź" - i w jaki sposób to zmienia się.
Jak wszystko w tym wszechświecie, każdy aspekt polityki - retoryka, intencje i działania, są energią o jednej częstotliwości, lub stopie wibracji, lub innej. Długie wieki temu, zmniejszyła się szybkość i spiralnie opadała w dół aż cywilizacja utknęła w głębokiej trzeciej gęstości świadomie, duchowo i pod względem lokalizacji. Kiedy Gaja nie mogła znieść cierpienia, które przywódcy polityczni zadawali masom, wołała o pomoc; wtedy potężne źródła promieniowały intensywne światło, które uratowało życie jej ciała planetarnego i pozwoliło jej na rozpoczęcie wzniesienia. Wolontariusze z duchowo zaawansowanych światów zaczęli przybywać dla generowania światła na planecie, dodając go do obfitości promieniowanej z odległych źródeł. Gdy światło zostało zintensyfikowane, stopa wibracyjna wzrasta.
Dzisiejszy poziom, ponieważ odnosi się na całym świecie do kandydatów ubiegających się o urząd i osób pełniących funkcje to: Ci, którzy podsycają strach; zatrudniając wrogie siły; gnębią obywateli na bazie płci, rasy czy religii; albo są przeciwko programom i politykom, które przyniosą korzyści planecie i wszystkim jej mieszkańcom, teraz płyną pod prąd, który coraz silniej płynie w stronę dyplomacji, pojednania, współpracy, wzajemnego szacunku i ochrony środowiska.
Do wszystkich, którzy zadają takie same pytania jak tego czytelnika: "Kto będzie następnym prezydentem USA" możemy tylko powtórzyć to, co powiedziałem jakiś czas temu: Nie wiemy. Monitory Ziemi w Nirvana nam mówią, że energia wokół kandydatów jest zbyt chaotyczna, aby określić, ile jest generowane przez media, jak dużo przez ludność. Ponadto, wiele będzie się działo w czasie do wyborów, co będzie jeszcze wpływać na decyzje wyborców.
Możemy wam powiedzieć, nasze obserwacje z naszego punktu widzenia, to działalność w polu potencjału energii Ziemi, działanie uniwersalnych praw, gdy inne cywilizacje pomagają wam w tym, to cuda Złotego Wieku są w pełnym rozkwicie. Dlatego jesteśmy w stanie powiedzieć, że z całą pewnością nie będzie WW III, żadnych wybuchów jądrowych w przestrzeni kosmicznej, żadnych ogromnych zmian w konfiguracji, lądowej i morskiej, żadnej inwazji obcej cywilizacji, która by was zniewoliła, straciły ważność proroctwa końca czasów i inne przepowiednie wypełnione strachem.
Ale dlatego, że wolna wola panuje ogólnie, to niezliczone decyzje waszego społeczeństwa sprawiają, że każda chwila ma wpływ na inną, nie wiemy, kto zrobi to, co i kiedy dokładnie, coś się wydarzy. Wiemy to, że ludzie w każdym kraju chcą honorowych, uczciwych, mądrych przywódców, którzy zapewnią, że wszystkim ich obywatelom będą służyli uczciwie i sprawiedliwie. Ukochana rodzino, istoty światła w całym wszechświecie chcą tego dla was, i to nadejdzie, to jest podstawą przeznaczenia Ziemi!
Tak, Matko, widzę, że nie ma miejsca na wszelkie pytania o duszy. Postaramy się odpowiedzieć na nie w następnej wiadomości - myślę, że czytelnicy będą szczególnie zainteresowani pierwszym na liście.
W pożegnaniu mówimy: honorujemy waszą wytrwałość w służbie światła i jesteśmy z wami w duchu przez cały czas waszej podróży na Ziemi.
__________________________
Miłość i pokój
Suzanne Ward
suzy@matthewbooks.com
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » czwartek 03 mar 2016, 22:18

Kolejny "odcinek" Mateusza. Tym razem doskonale widać, że świadomy channeling nie może przeskoczyć przekonań channelera. Wystarczy poczytać fragment dotyczący tzw "uchodźców". Jak zwykle spora część jest poświęcona duszy. Są to częściowo stare materiały Mateusza, ale czytelnikom zapewne nie znane. Są ciekawostki dotyczące aborcji i nie tylko.


Wiadomości Mateusza, 18 lutego 2016


Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Zaczynamy od rozwiązywania problemów u wszystkich w myślach na całym świecie.

Ostatnie sukcesy północnokoreańskich rakiet nie były nieoczekiwane przez analityków, którzy obserwowali aktywność w tym kraju; Niemniej jednak, jest to niepokojące, ponieważ Kim Dzong Un jest uważany za niestabilnego, egoistycznego i ambitnego.

Tego, co to żaden z nich nie wie to to, że jeśli Korei naukowcy Północnej próbowaliby uruchomić rakietę niosącą głowicę nuklearną, załogi statków kosmicznych w okolicy Ziemi zapewnią im porażkę, tak jak zrobili z ponad tuzinem prób Illuminati w ciągu ostatnich kilku lat.

Nasza perspektywa wobec "agresji Putina w Europie Wschodniej" jest taka, że jest to ogłoszona przez Iluminaci sugestia, że weźmie on przymusowo kraje bałtyckie i inne pod kontrolę rządową i gospodarczą Rosji. To nie jest jego intencją, a jako przypomnienie powiem, Illuminati żywią się energią strachu i uciekają się do wszelkich środków, aby wzbudzić strach.

Rozmowy o zawieszeniu broni, choć tymczasowym, są naturalne, gdyż przemoc nasiliła się w Syrii, gdzie energia dawno zostały skierowane chaotycznie; i z kilku różnymi kontyngentami w walce w tym kraju i pobliskich krajach, trwałe zawieszenie broni nie nadejdzie dopóki te serpentyny energetyczne nie zejdą ze swego kursu.

Choć Rosja jest krytykowana za jej naloty, które rzekomo pomagają reżimowi Assada, to również pomaga siłom lądowym odzyskać tereny przejęte przez państwo Islamskie, prezydent Putin i inne wpływowe osoby pracują za kulisami, aby przynieść stabilizację na całym Środkowym Wschodzie i w Afryce Północnej.

Zrozumiałe, że są obawy u ludzi w strefach objętych wojną, więc kontynują podejmowanie ryzykownych tranzytów do krajów, które nie są w stanie zapewnić im odpowiednich warunków mieszkaniowych, wykształcenia, pracy i opieki zdrowotnej dla milionów uchodźców jacy już są w obszarach wojny. Z czasem, przemoc zakończy się w wioskach i miastach, z których ludzie uciekli i ci, którzy zechcą wrócić bedą mogli rozpocząć odbudowę swoich społeczności i ich życia.

W międzyczasie, współczucie i dobra wola ze strony obywateli przyjmujących imigrantów. ich talenty, umiejętności i wysiłki asymilacji mogą spowodować zgodność i wzajemne korzyści. W tej chwili i w przyszłości, pomoc finansowa ze wszystkich prosperujących krajów jest konieczna w celu ułatwienia, a następnie zakończenia tego kryzysu humanitarnego.

Według monitorów Ziemi w Nirvany, naukowcy śledzący wiedzą, że toksyczny związek chemiczny jest przyczyną wielu przypadków małogłowia związanego z wirusem Zíka, ale nie wiedzą, czy źródłem są ukąszenia komarów Aedes, którym wstrzykiwano chemię czy ukąszenia tych, które zmutowały absorbując toksyny stosowane w celu ich wyeliminowania, czy też warunkiem jest picie wody przez ciężarne kobiety, która zawiera tą chemię.

Tak więc, dla czytelnika, którzy zapytał, czy Iluminaci stoją za tym rozprzestrzenianiem wybuchu Zíka i małogłowia, mówimy tak, ale może to być w sposób pośredni, w przeciwieństwie do ich uzgodnionych ale daremnych wysiłków na rzecz stworzenia pandemii przez uwalnianie laboratoryjnie zaprojektowanych wirusów, takich jak SARS i ptasia grypa.

Oni celowo umieszczają toksyny w chemtrails, a inne pochodzą od zanieczyszczeń przemysłowych, wykorzystania energii z paliw kopalnych, gleby i wód podziemnych skażonych przez odpady radioaktywne lub chemikalia z nawozów i środków owadobójczych. Ponieważ to rozprzestrzenianie toksyczności jest niekorzystne planety i wszystkich jej form życia jest wstydliwie pomijane (nie ujawniane) przez producentów chemicznych potężne jednostki w samorządach. A Iluminaci gromadzący bogactwa na całym świecie przyczyniają się w dużym stopniu do biedy mas żyjących w ubogich warunkach, w których komary przenoszące choroby się rozwijają.

Nie, karma nie jest zaangażowana we wszystkich przypadkach uciekających ludzi lub dzieci urodzonych z małogłowiem i ich rodzin. Petycje dusz są uznawane w liczbach bez precedensu, aby umożliwić postęp w statusie ewolucji za przeżywanie nie wybranych doswiadczeń. Mimo to uhonorowanie wniosków dusz nie jest świadomie znane przez te osoby lub światy, a ich sytuacje są postrzegane jako bolesne trudności na poziomie fizycznym.

Czytelnik, który napisał, że astrologiczni „odczytywacze” i jasnowidze przewidzieli że " reszta tego miesiąca i marzec będą niezwykle delikatne na tej planecie", zapytał: "w jakich obszarach będą rzeczy " delikatna ", a w jakich trudne?" Oczywiście wyżej wymienione sytuacje są delikatne i pełne wyzwań dla wielu milionów, których to bezpośrednio dotyczy, a niepokojące dla całego społeczeństwa.

Spokój na temat zmienności na rynku akcji i doniesienia o zamykaniu banków byłyby wyzwaniem dla inwestorów, a wątpliwości co do tego, co jest przed nami bardzo prawdopodobne ekonomicznie, jest niepokojące dla wielu innych też. W wielu krajach kandydaci walczą o biura, a mieszkańcy są zaniepokojeni wynikami wyborów. Następnie są przewidywania na nowo o katastrofalnych trzęsieniach ziemi i tsunami, a także III wojnie światowej nieuchronnie, rozpoczynającej się na Środkowym Wschodzie.

Więc pośród tych wszystkich strumieni energetycznych z burzliwymi załącznikami, nawet lightworkers mogą uznać za trudne, konsekwentnie utrzymywać optymizm na temat przyszłości Ziemi. Mimo to, kiedy wyrównanie planetarne bardziej sprzyja niepokojom niż w okresach mniejszej interakcji, osoby z negatywnymi postawami i pesymistycznymi perspektywami będą manifestować bardziej trudne warunki dla siebie, prawo przyciągania działa 24/7.

Ukochana rodzina, każde zdarzenie, czy postrzegane jako postęp lub niepowodzenie, tragedi, czy triumf, jest odbiciem wibracji, które rozkręcają zamieszanie więc mogą przebiegać ich kursem, a jednocześnie rozszerzać sukces oddolnych ruchów na całym świecie. Jak chcielibyśmy, żeby ten sam moment życia na Ziemi był tym czego chcecie: Pokojem, prawdą, dobrocią, wzajemnym szacunkiem i współpracą wszystkich narodów. Ostatecznie, tak będzie, a wytrwałość w świetle pomaga stworzyć w czasie liniowym świat, jakiego chcecie, gdyż on już jest w kontinuum.

A teraz będziemy omawiać pozostałe pytania związane z duszą. Pierwsze czytelnika w Stanach Zjednoczonych, jest tak samo zadawane przez innych, którzy również łączą je do kampanii prezydenckiej w tym kraju, ale znaczenie tego problemu jest globalne: "Co dzieje się z duszami nienarodzonych dzieci ze względu na aborcję? "Janos, dusza z cywilizacji ósmej gęstości, rozmawiała o tym z matką kilka lat temu, więc poprosiłem ją, żeby skopiować tę część ich długiej rozmowy.[Poniższy fragment pochodzi z „Voices of the Universe” w rozdziale "Janos".]

Dusza nie potrzebuje ciała dla samego jej życia, gdyż to jest nieodłączną istotą każdej duszy. To jest tylko dla doświadczeń fizycznych, co nie może zaistnieć bez jakiejś masy dla funkcjonowania, dlatego dusze wybierają mieć ciało pewnego rodzaju.

Wśród waszych ludzi, istnieje duże nieporozumienie na temat "życia" i różnicy między duszą i ciałem. Macie proces zwany "aborcja", który niektórzy uważają, za zniszczenie nowego życia, i jest argument w tym, kiedy dusza wchodzi w ciało, które powstaje w łonie matki. Żadna dusza nigdy nie jest niszczona przez zakończenie formowania się rozwijającego się organizmu. Ciała rosną niezależnie od dusz przez naturalne prawa mechanizmów fizycznych rozmnażając się zgodnie z planem komórkowym każdej cywilizacji.

Dusze nie są ograniczone do wcielania się w konkretnej cywilizacji. Duchowy stan ewolucyjny duszy automatycznie stawia ją na określonym poziomie wibracyjnym i wybiera ona cywilizację w obrębie tej sfery, która może zapewnić doswiadczenia niezbędne dla jej rozwoju. Im większa duchowa ewolucja, tym większa stacja światła wewnątrz, którą dusza może wybrać, cywilizację ucieleśniającą lub żyć jako wolny członek duchów.

Dusze, których potrzeby rozwoju duchowego są w trzeciej gęstości Ziemi lub innych miejsc docelowych o podobnym stanie wibracyjnym posiada szereg opcji dotyczących ciał. Mogą one znajdować się wokół rodziców jeszcze przed poczęciem, a po zapłodnieniu, mogą one wejść w płód i doświadczyć sensacji wzrostu. Jeśli tego rodzaju doświadczenie nie jest konieczne, mogą one pozostać "na zewnątrz" dla innych rodzajów doświadczeń przed narodzeniem, ale z umową duszy "oświadczajacą" że rozwijający się organizm należy do niej, która inne dusze szanują.

Jeśli dusza wchodzi w rozwijający się płód, a następnie odwraca tę decyzję, kobieta doświadcza poronienia. Dusza może zamieszkiwać rozwijający się organizm, aż do nieuchronnego urodzenia, a następnie podjąć decyzję, aby nie kontynuować w tym ciele i urodzenie martwego dziecka jest rezultatem. Również dusza może dokonać jednej z tych decyzji, aby doświadczyć tego, czego wymaga emocjonalnie i w porozumieniu z inną duszą, wyjdzie, a druga dusza wchodzi przed momentem poronienia, urodzenia martwego dziecka lub urodzenia żywego dziecka.

Dusza z "oświadczeniem" wobec rozwijającego się organizmu może dopuścić inną duszę do przebywania w tym organizmie, aby przeżyła uczucie wzrostu i poród, a następnie, tamta dusza opuszcza, a pierwsza przejmuje życie fizyczne.

Te różne sytuacje zawsze są w drodze porozumienia ze wszystkimi zaangażowanymi duszami, które oczywiście obejmuje rodziców i innych członków rodziny, a celem jest umożliwienie przeżycia wybranych doświadczeń przez kilka dusz na poziomie jakiego potrzebują. Aborcja, jak we wszystkich innych etapach od czasu przed zapłodnieniem poprzez realne urodzenie, stwarza możliwości dla uczestniczących dusz, aby przeżyć emocje towarzyszące, które wypełniają puste przestrzenie w ich doświadczeń do tej pory.

Ciała mają siłę życiową niezależną od duszy, a jednocześnie jest to nietypowa sytuacja, że ciało żyje bez duszy, ale to może się zdarzyć. Dusze mają wybór, aby wprowadzić się w sklonowane ciało, czy nie, a jeśli nie, klon wciąż żyje, jak ktokolwiek inny, ponieważ mózg i wszystkie zmysły i zdolności motoryczne funkcjonują. Innym przykładem jest, gdy ranni lub chorzy są w stanie śpiączki. Dusza może zdecydować się na pozostanie w ciele, lub też nie, a jeśli nie, tak długo, jak odżywianie jest podawane, to ciało nadal żyje w stanie wegetatywnym, aż umrze przez zniszczenie komórek.

Dziękuję Ci matko. Jeśli wszyscy ludzie Ziemi wiedzieliby, że każdy z was jest duszą o fizycznych doświadczeniach i wielu wyborch dusz, aborcja nie byłaby problemem politycznym, społecznym, czy religijnym. Gdy będziecie żyli w pełni ziemskiego Złotego Wieku, nie będzie aborcji czy podziałów jakiegokolwiek rodzaju, życie będzie kochające, spokojne i w harmonii z całą naturą.

"Czy" dusza "istota człowieka, została stworzona, aby wspierać" fundamentalną istotę " czy jako jednostka przechowująca doświadczenia? Innymi słowy, jesteśmy naprawdę "istotą" ... z "duszą" .... "umysłem" i "ciałem" jako funkcjonalne instrumenty tylko wspierające naszą prawdziwą jaźń, która jest "istotą" - co mogłoby sugerować, że "dusza" jest duchową funkcją, która znajduje się między naszą "fundamentalną istotą" a naszym "umysłem"?

Twoją prawdziwą jaźnią jest dusza - niezależna, nienaruszalna, odwiecznego bytu, czy żyjemy w świecie fizycznym czy duchowym, czy jako wolny duch gdziekolwiek we wszechświecie. Twoja istota lub kompozycja, jest czystą energią miłości - światła Kreatora - Źródła wszystkiego w istnieniu przez cały Kosmos - i Boga w tym wszechświecie.

Z wykorzystaniem, energii Stwórcy i Jego daru wolnej woli z jej komponentami, mocy manifestacji, projektujesz swój umysł i ciało, które pozwoli ci działać zgodnie z tym, co chcesz doświadczyć w trakcie wcielenia. Możesz wyposażyć tą osobę w repozytorium lub jednostki składowania, wiedzę duszy na poziomie początków w Stwórcy i zbiorową mądrość i wspomnienia z innych wcieleń. Może to być pomocne, aby przeczytać wcześniejszą wiadomość, która oferuje bardziej szczegółowe informacje na temat przygotowania do nowego życia fizycznego z [03 lutego 2014]

Dziękuję, mamo, za dodanie daty i dodamy, że życie jako wolny duch ma nic wspólnego z cechami osobowości i zachowania. Jest to specjalny rodzaj doświadczania, które może, ale nie musi wymagać ciała, nawet dez ciała eterycznego, przy czym dusza komunikuje się bezpośrednio z Bogiem i ze znawstwem realizuje swoje przedurodzeniowe wybrane zadanie. Jezus i inni posłańcy Boga są przykładami dusz, którym potrzebne jest ciało, aby zakończyć swoją misję wolnego ducha.

"Dlaczego jest tak, że niektóre dusze zmarłych pozostają przytwierdzone do powierzchni Ziemi i nie wstępują do światła? Jak to się stało, że mają takiego wyboru? Czy wszyscy musimy iść do Nirwany lub innego królestwa dla zdania rachunku za nasze życie tutaj, i ocenić, czy musimy wrócić, czy nie? "

To nie jest dość dokładne przypisywanie "wyboru" dla rzadkich przypadów, gdy osoby nie wchodzą do Nirwany lub innego duchowego świata, bezpośrednio po śmierci fizycznej. Dusza, która jest czystą miłością energią światła, jest wyzwolona z ciała eterycznego i psychiki danej osoby, i to psychika niechętnie opuszcza ziemię.

Moc wiary jest rzeczywiście potężna, a niektóre z tych osób uważają, że nadal żyją i prowadzą działalność, może przygotowując się do powrotu ukochanej osoby lub opiekując się małymi dziećmi lub konsumując nowe przedsięwzięcia. Inni wiedzą, że umarli, ale chcą pozostać na ziemi do momentu zakończenia czegoś niezwykle ważnego, być może wyjaśnić rodzinom, jak radzić sobie w sprawach osobistych, biznesowych lub kontynuować walkę u boku swoich towarzyszy albo żeby policja dowiedziała się, kto ich zabił.

Niezależnie od powodu, to jest tak istotne znaczenie dla ludzi w jednej z tych kategorii, że energia jaką wywierają umożliwia ich eterycznym ciałom przebywanie w pobliżu. W końcu, często z pomocą aniołów, przewodników duchowych lub biegłych pracowników energii wszystkie te dusze zdają sobie sprawę, że nie mogą robić co zechcą i chętnie przenoszą się do świata duchów. Jeśli do Nirwany, doświadczają przeglądu życia i wykorzystują wszystkie możliwości, jakie oferuje, jako cudowna kraina, planując kolejne wcielenie.

Potem jest znacznie inna sytuacja, którą nazywamy "przejęcie", która również bardzo rzadko występuje na Ziemi. Ciemno-skłonna dusza celowo zwleka szukając ciała, aby wejść w nie w czasie snu i pozostać w nim odtąd. Kiedy wchodzi do ciała, wynika walka, dopóki jednej z dusz nie udaje się wyprzeć drugiej.

Jeżeli dusza intruz bierze ciało w posiadanie, doświadczony pracownik energii może wykonać to, co nazywacie egzorcyzmem; kiedy to się powiedzie, intruz odstawiany do światła, a oryginalny pasażer wraca. Jeśli egzorcyzmy nie zostaną wykonane lub są nieskuteczne, oryginalna dusza idzie do Nirwany lub świata duchów swojej cywilizacji, a intruz pozostaje w ciele i powoduje znaczne zmiany w zachowaniu człowieka.

"Co się stało z duszą, gdy ktoś popełnił samobójstwo?" Po pierwsze mówimy, nie ma kary za samobójstwo, ponieważ niektóre religie tak nauczają. Podobnie jak w przypadku, gdy śmierć fizyczna jest przez inną przyczynę, dusza jest wyzwolona z ciała eterycznego i psychiki. Ktoś, kto odbierze swoje życie czyni to w umysłowym i emocjonalnym bólu i psychika wchodzi w Nirvana w tym stanie szoku. Po procesie uzdrawiania, dostosowanej opiece i stałej trosce osoba dołącza do populacji i doświadczeń życiowych w tej sferze tak jak wszyscy inni. Gdy planowane jest kolejne wcielenie, ono obejmuje lekcje karmiczne, które zostały wybrane, ale nie doświadczone w przerwanym życiu. Mamo, proszę dodać datę komunikatu, który obejmuje ten temat dokładniej. [23 września 2014]

Dziękuję, i tak, widzę, że osiągnęliśmy preferowany limit przestrzeni. Widzę też więcej pytań dotyczących duszy na liście, ale czuję, że informacje, które zostały udostępnione są najbardziej istotne dla jak największej liczby czytelników.

Tak więc, z zapewnieniem, że nigdy nie jestecie sami w podróży na Ziemi, rozstajemy się kochającym pożegnaniem na ten moment.

___________________________

Miłość i pokój

Suzanne Ward

http://www.matthewbooks.com
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22469 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 07 mar 2016, 14:18

Mike Quinsey (Channeling) Aktualizacja - 04 marca 2016


4 marca 2016. Mike Quinsey

Ludzie, którzy są w stanie pomóc wnieść Ascension, znacznie bliżej są bardzo aktywni, ale są oni na razie jeszcze przed działaniami ciemnych ( dark ones), którzy przyjmują taktykę opóźniania. Jakkolwiek ich wysiłki, aby opóźnić nieuniknione są daremne i robią mało, by powstrzymać nadejście ujawnienia przychodzącego w rozsądnym terminie. Zostało ono zadekretowane przez wyższe siły, które stwierdziły, iż należy podjąć niezbędne działania, aby zapewnić realizację zgodnie z planem. Ci, wykonujący pracę Światła są chronieni i są wspierani w celu wykonywania swoich zadań. Niebieskie Ptactwo nadal nadzoruje, co się dzieje, ale nie przeszkadzają naszej wolnej woli, gdy chcemy zdecydować się podążać inną drogą do Światła. Istnieje jednak plan na miejscu, który poprowadzi nas naprzód do pomyślnego Wniesienia. Nie można pozwolić, by upaść i oczekuje się, że stronnikom Światła się uda. Istnieje szereg potężnych wpływów w pracy, i oczekuje się, że będą one przezwyciężać wszelkie przeszkody umieszczone na ścieżce Światła. Więc bądź pewny i nie pozwalaj wątpliwościom wkradać się do twoich myśli.

Ciemni ( dark Ones) są zaniepokojeni, że nie mogą już dyktować, co ma miejsce, i uparcie próbują przezwyciężyć moc Sił Światła, które uniemożliwiają ich sukces. Grożą tym, którzy staną na ich drodze, bezskutecznie. Ich moc została poważnie zmniejszona i nie mogą już robić, co zechcą. Choć wciąż grożą użyciem urządzeń jądrowych, wiedzą, że w rzeczywistości to nie będzie dozwolone. Siły Światła są w zasadzie zabezpieczone ale niektóre dusze już zgodziły się poświęcić swoje życie dla dobra innych. Bądźcie pewni, że wszelkie tego typu działania będą odpowiednio wynagradzane, ale naturalnie w niektórych sytuacjach karma jest odtwarzana, a wynik jest wstępnie zaplanowany. Jak niewątpliwie wiesz, nic nie dzieje się przez przypadek, a plan życia jest przystosowany do twoich specyficznych potrzeb.Jeżeli nie możesz bezpośrednio pomóc tym, którzy silnie walczą o pełne Ujawnienie, możesz asystować poprzez wizualizację tego i dając im moc, by odnieśli sukces. To oczywiście jest uważane za najbardziej korzystny efekt, gdy wiele dusz działa w jednej sprawie. Ponieważ ostatecznie zamyka możliwości ciemnych i pełne ujawnienie prawie staje się pewne, wiele Istot Światła właśnie tak pomaga podnieść wibracje. Spoglądasz dookoła i Ziemia wydaje się być w zawirowaniach, ale wiemy, że Matka Ziemia we współpracy z rodziną z przestrzeni są w stanie oczyścić wszystko dość szybko, a nie będzie żadnego nieuzasadnionego opóźnienia, kiedy przyjdzie czas na to, aby to zrobić. Należy pamiętać, że wspomagają cię istoty, które są tu od tysięcy lat przed tobą. Dla nich problemy, które uznajemy za trudne są proste i łatwo je mogą opanować.

Wszystkie wokół ciebie dusze budzą się do realizacji tego, że Ludzie są Jedną Rasą (Humans are One Race). Każdy z was jest bratem drugiego i opiekunem i zostaliście rozdzieleni na zbyt długo. Ziemia dała ci wiele różnorodnych doświadczeń, jak zostałeś przenoszony z jednego do drugiego biegu życia, ale teraz nadszedł czas, aby zobaczyć je wszystkie jako jedno życie . W życiu po życiu rozmyślnie byłeś prowadzony aby uwierzyć, że jesteś całkiem inny, a to doprowadziło do wielu wojen i problemów. Ludzie otrzymają zdolność przypomnienia, że istnieje tylko jeden Bieg Życia( Race) na Ziemi, a teraz nadszedł czas, aby iść razem. Pomóżmy sobie nawzajem, ponieważ wielu cierpi przez wojny i niedostatek, w dużej mierze spowodowane przez tych, którzy są z Cabał. Jest to czas, kiedy zbliża się , to Cabal nie będzie już w stanie utrzymać się na Ziemi, gdyż ich wibracje będą zbyt niskie, aby się wznieść. Od tego momentu będzie wielka radość, gdy światło będzie zwycięskie.

Wszyscy mają długą drogę, aby dotrzeć do punktu, w którym jesteś teraz i masz pełne prawo czuć się zadowolony, a w miarę upływu czasu dowiesz się więcej o swoich doświadczeniach. Miałeś wiele istnień ludzkich i liczne doświadczenia, z których szybko ewoluowałeś. To jest tylko część twojej podróży z powrotem do pełnej świadomości, która pozwala na pozostawienie niższych wibracji z tyłu. Od tego momentu będziesz ponownie odkrywać prawdę o swoich podróżach po różnych poziomach, chociaż będziesz bardziej zadowolony z nowego życia w wyższych wibracjach. Będziesz w rzeczywistości mieć znacznie więcej do powiedzenia o tym, gdzie można poruszać się i kontynuować swoją ewolucję.

Ponieważ jesteś w ostatniej scenie twojego obecnego życia, zaakceptuj, że Matka Ziemia przygotowuje się również do Wzniesienia. Wytrwała ona tak długo, jak to możliwe, aby dać każdej duszy maksymalną szansę żeby podnieść się. Więc skup się na swoich bezpośrednich zadaniach i trzymaj je w zasięgu wzroku, a nie bądź rozproszony przez zewnętrzne wydarzenia wokół ciebie. Wielu z nich jest przytłoczonych wydarzeniami zachodzącymi i nieświadomych swojej prawdziwej natury, ale będą oni uzyskiwać pomoc od swoich przewodników, dzięki czemu uzyskują maksymalne korzyści z nich. We wszystkich możliwościach jesteś częścią rodziny, które mają szansę ewoluować razem, ale nie zawsze tak jest, jak niektórzy członkowie mogą mieć inny plan na życie. W każdym życiu będziesz wybierać doświadczenia, które spełniają twoje szczególne potrzeby, aby upewnić się, że nadal się rozwijasz i nie musiałbyś być taki sam jak partnerzy. Więc pójdziesz swoją drogą, umożliwiając jednocześnie innym również śledzić ich drogę.

Na Ziemi tak dużo się dzieje, z których większości nie jesteście świadomi, ale bardzo szybko szczegóły zaczną się pojawiać. Po tym okresie naprawdę dostajesz trwające życie i będziesz poruszać się bardzo szybko, i będziesz nadrabiać stracony czas przez który zostały odrzucone zalety nowych odkryć. Ponieważ trzeba będzie zaawansowanej cywilizacji pomagać, pomoc pozwoli nadrobić stracony czas. Będziesz odchodzić od paliw kopalnych i używać zamiast tego, wolnej czystej energii, która zaopatrzy wszystkie twoje potrzeby. Ten skok będzie stanowić ogromną różnicę w życiu, i sprawi, że będziesz samowystarczalny. Będziesz miał większą niezależność, nigdy ponownie nie będziesz cierpiał na brak ciepła i odpowiedniego zaopatrzenia w czystą wodę. Tam jest dużo więcej, co ma nastąpić kiedy już ludziom zapewnione będą ich podstawowe potrzeby.


Jedna rzecz, która często nie może być pozytywnie podana jest dokładny czas zdarzenia, o których wspominamy. Jednak czynimy wszelkich starań w celu dostosowania, ale czasem nieprzewidziane czynniki przychodzą tak bardzo, że powodują opóźnienia. Jedna rzecz której możesz być pewny, jest, że ważne wydarzenia będą mieć miejsce nawet jeśli nieznacznie są opóźnione i przeszacowanie walut jest praktycznie gotowe, aby przejść dalej. Są jak zawsze zainteresowane strony, które grają na zwłokę czasu, ale jeśli umyślnie lub niepotrzebnie spowodują opóźnienie, będą usunięci i pozostawieni. Uprawnieni, są zdecydowani, aby iść do przodu w pierwszym możliwym terminie. Możesz nie uzyskać regularnych aktualizacji we wszystkich takich sprawach, ale pewien postęp jest zawsze wykonany.Ta wiadomość pochodzi z mojego Wyższego Ja.

Zostawiam was z miłością i błogosławieństwem, i niech światło rozjaśni twój dzień i drogę do realizacji.
W Miłości i Światła. Mike Quinsey.
WWW: Drzewo Złotego Światła

http://www.treeofthegoldenlight.com/Mik ... ke_Quinsey .htm

0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
PurpleSilvan
Posty: 83
Rejestracja: piątek 27 maja 2016, 19:09
x 18
x 4
Otrzymał podziękowanie: 95 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: PurpleSilvan » czwartek 30 cze 2016, 09:29

http://thelinked.pl/
The Linked znowu działa.
0 xAwatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22469 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 20 sie 2018, 08:07

Wiadomość Mateusza za pośrednictwem Suzanne Ward - 18 sierpnia 2018 r
8/19/2018 12:38:00 Kosmici , pozaziemscy , Illuminati , Lightworkers , Matthew Ward , Putin , Rosja , Secret News , Spirituality , Trump


Przesłanie Mateusza, 18 sierpnia 2018


Źródło:
Złoty wiek Gai |

Przez Steve Beckow


18 sierpnia 2018 z Loving pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Większość twoich pytań i komentarzy dotyczy prywatnego spotkania prezydenta USA Donalda Trumpa i prezydenta Rosji Władimira Putina, więc zacznijmy od tego. Spotkanie musiało być prywatne, z udziałem tylko tłumaczy, ponieważ charakter najważniejszych informacji, o których dyskutowali, wymagał zachowania tajemnicy. To właśnie powiedzieli nam członkowie specjalnych sił pozaziemskich w agencjach wywiadowczych: Rosja ma niezliczone pliki komputerowe i nagrane połączenia, które są dowodem zbrodni iluminatów przeciwko ludzkości.

Zgromadzenie dowodów miało kluczowe znaczenie, ponieważ Putin, jedna z najpotężniejszych i najbardziej doświadczonych osób w twoim świecie, prowadzi grupę pracującą za kulisami, aby aresztować i oskarżyć winnych. Oprócz dwóch prezydentów, inne wpływowe osoby w rządach oraz w sektorach ekonomicznym, sądowniczym, korporacyjnym, wojskowym, religijnym i medialnym są zaangażowane w to przedsięwzięcie o ogromnym zasięgu; i dopóki wszystkie domino nie są na miejscu, najważniejszy aspekt rozmowy Putina i Trumpa na spotkaniu w Helsinkach nie może być publicznie ujawniony.

Szczyt Illuminati czuł, że coś się jednak zaczęło.Początkowo ich oskarżenia przeciwko Putinowi i Rosji o kłopoty spowodowane przez sługusów Illuminati były zemstą za jego wielokrotną odmowę połączenia sił z nimi.
Teraz złośliwość jego i jego kraju była nagląca.
"Rosyjskie wtrącanie się w wyborach w Stanach Zjednoczonych w 2016 r."
I "tworzenie podziałów wśród wyborców za pośrednictwem mediów społecznościowych" zostało eskalowane
do "Rosja będzie próbowała manipulować wyborami we wszystkich demokratycznych krajach",
"Putin prowadził wojny cybernetyczne",
i "Rosja może wyłączaj sieci energetyczne i twórz chaos. "

Celem tej zintensyfikowanej, antyrosyjskiej propagandy jest przekonanie ludności, że nic z tego kraju nie może być zaufane, i w nic, co Putin twierdzi, nie można uwierzyć, tak więc gdy pojawią się wyżej wspomniane dowody, zostanie ono zdyskontowane.
Ta reakcja jest prawdopodobna, podobnie jak zaparcie się iluminatów, ale ostatecznie zwycięży prawda i sprawiedliwość.
Jeśli słyszałeś lub czytałeś o ewentualności aresztowań i oskarżeń, bądź ostrożny - niektóre z tych informacji są dokładne, inne nie, a wszędzie, gdzie Illuminati kontrolują media, dokładność jest opisywana jako "teoria spiskowa".

Wszechmocne wibracje wspierają wspólny wysiłek, aby zakończyć długie panowanie oszustwa i światową kontrolę poprzez ich wrogie międzynarodowe imperium.
Jednakże, kiedy to imperium jest tylko pyłem i gruzem, skutki jego dewastacji gospodarczej i manipulacji społecznych będą się utrzymywać dla wielu ludzi, a wiele innych nadal będzie uciskanych przez reżimy tyranii.
Twoja misja jako lightworkers nadal jest niezbędna! Wysyłanie energii miłości-światła (love-light) w wasze myśli, uczucia i czyny oraz wizualizowanie Ziemi zanurzonej w złotym świetle pomoże przyspieszyć dzień, w którym wszystkie narody będą mogły radować się wolnością i uczestniczyć w obfitości świata.

Teraz, zawsze, chcemy odnosić się do twoich zainteresowań światowymi wydarzeniami, a czyniąc to w kontekście uniwersalnych praw i wznoszenia się planet i osobowości podnosi także twoją świadomą świadomość.
Także celem naszych wiadomości jest oferowanie oświecenia w innych sprawach, które są równie ważne, abyście wiedzieli
i przyjmujemy wszystkie uwagi i pytania natury duchowej.

"Rozumiem, że jestem duszą z ciałem osoby, a nie na odwrót. Problem polega na tym, że nie wiem dokładnie, czym jest dusza, co robi, ani skąd pochodzi. Niewielu jest ludzi, z którymi mogę porozmawiać o metafizyce, też nie wydaje się , że mogą wiedzieć.
Co Mateusz może nam powiedzieć o tajemniczej duszy?
"Dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić" tajemnicę ". Dusza pochodzi od Stwórcy / Kreatora, źródła wszystkiego, co istnieje; Stworzenia ( kreowania), "produktu" działania twórczego..

Dla uproszczenia mówimy Stwórca, a inne określenia dla Ostatecznej Kosmicznej Istoty obejmują Całkowicie, Wszystko, Co Jest, JAM JEST i Jedność Wszystkich.
Większość ludzi przypisuje Bogu te wszechogarniające terminy, niezależnie od tego, jakie religie nadały Duszy, która jest Najwyższą Istotą tego wszechświata, ponieważ religie utrzymują, że On i Stwórca są jednym i tym samym, a twoja nauka nie rozróżnia tego wszechświata i kosmosu, który obecnie zawiera siedem wszechświatów o nieocenionym rozmiarze.

Nie wiemy, co istniało przed pierwszym wyrażeniem samego Stwórcy, często określanym, i, jak nam powiedziano, błędnie, tak jak "Wielki Wybuch". Wyrazem tego było ciche uwolnienie najpotężniejszej siły w kosmosie. ,to czysto-miłosna esencja Stwórcy. Ta nieskończona, niezniszczalna boska energia, która zawiera kosmiczną świadomość, czyli Stwórczy Umysł, jest początkiem i składem każdej duszy w całym kosmosie. (1)

W pewnym momencie Stwórca obdarował dusze darem wolnej woli i jej wrodzoną zdolnością manifestowania.
To jest podstawą życia w tym wszechświecie, gdzie dusze manifestowane są przez Boga, dusza wybrana przez Stwórcę, aby być władcą tego wszechświata, poprzez Swoje współ-stwarzające siły ze Stwórcą.
Bóg używa energii Stwórcy, aby urzeczywistnić Jego idee; i jako mikrokosmos Boga, każda dusza w Jego uniwersalnej rodzinie ma proporcjonalnie tę samą zdolność współtwórczą jak On.

Dusza może żyć w ciele fizycznym, eterycznym lub bezkształtnym wolnym duchu, który pamięta swoje Początki i zna swoją życiową misję. Kiedy dusza wybiera fizyczne życie, zależnie od ewolucyjnego statusu swojej świadomości, może to być ludzkie ciało lub jakikolwiek inkarnowany wygląd cywilizacyjny, dowolny gatunek zwierzęcy lub roślinny, planeta, słońce lub inne ciało astralne.
W każdej formie i gdziekolwiek w tym wszechświecie dusza postanawia być, zawsze jest nienaruszalną, niezależną wieczną istotą, a jednocześnie jest energetycznie nierozerwalnie związana z Bogiem i Stwórcą oraz wszystkimi innymi duszami w całym kosmosie.

Teraz przenieśmy to na Ziemię, obecną nazwę planety, która została wybrana jako ciało duszy zwanej Gają.
Ona jest życiowym źródłem wszystkiego, co istnieje w jej ciele, a każda dusza, która się w nim inkarnuje, jest siłą życiową swoich osobistości, które współtworzy dla różnorodności fizycznego doświadczania. Kiedy dusza tworzy osobistość, ta dusza staje się duszą "kumulatywną" lub "rodzicielską", a cała wiedza zdobyta przez każdą osobę w linii jest dostępna dla wszystkich innych osób. Kiedy dusze osobowe rodzą potomstwo, stają się one zbiorczymi duszami, a gdy ta "rodzina" ciągle się powiększa, gromadzi się mądrość, wiedza i doświadczenie, którymi można obdarzać każdą nową osobistość.

Mówimy, że kumulatywna dusza wskazuje akumulację osobistości w linii, ale to, co faktycznie gromadzi, to fragmenty zapamiętanej wiedzy z początków. Wiedza jest w obrębie każdej duszy, ale wszystko to zostało zapomniane dla osobistości, aby mógł działać z wolną wolą i zamanifestować wybory.

Ale to nie znaczy, że dusza porzuca swoje potomstwo!
Każda postać ma dostęp do wszystkiego w magazynie rodzinnym, zbiorowej świadomości cywilizacji Ziemi, masowej świadomości tego wszechświata i kosmicznej świadomości; więc nie jest to kwestia uczenia się od nowa, ale raczej zapamiętywania tego, co jest znane na poziomie duszy i stosowania tej wiedzy do fizycznego życia.
Co więcej, dusza nadaje swojej osobistości doskonały system kierowania: sumienie, nieograniczona zdolność kochania, poczucie honoru, instynkt przetrwania, intuicja, inspiracja, dążenie, kreatywność - wszystkie wyrażenia sztuki pochodzą od duszy - i zdolność komunikowania się telepatycznie i wykonywać inne "paranormalne" czynności.

Kiedy te same dusze decydują się na wiele żyć być razem, można je nazwać skupiskiem duszy, a te różnią się znacznie pod względem liczby. Jeśli gromada rozwinęła się do wielu tysięcy dusz, stosunkowo niewielu ma określone życie. Każda dusza, która tak robi, podpisuje kontrakt ze swoją rolą - rodzicem, dzieckiem, dziadkiem, rodzeństwem, innym krewnym, małżonkiem, nauczycielem, pracodawcą, przyjacielem, współpracownikiem, konkurentem, przeciwnikiem.
Różne pokolenia można łatwo dopasować, ponieważ dusze znajdują się w ponadczasowym kontinuum, w którym wszystkie życia występują jednocześnie, a umowy zbiorowe stają się porozumieniem przed narodzinami grupy. Umowy zawierane są z bezwarunkową miłością i są zaprojektowane z możliwościami wzrostu - lekcje karmiczne - dla każdego uczestnika.

Dusza nie jest skrzywdzona, jeśli jej ciało zostanie rozerwane na kawałki lub spustoszone przez chorobę, ani też dusza nie ucierpiała z powodu aborcji.
Dusza w roli kobiety w porozumieniu mogła zdecydować się na odczuwanie zakresu towarzyszących emocji; i, z pełną świadomością tego wyboru, dusza może wejść do płodu, następnie wyjść i wejść w inną duszę, aby obaj mogli poczuć te same odczucia, co kobieta - ta krótka ekspozycja może służyć dwóm duszom, a także fizycznemu życiu przeżywania tych emocji.

Jest jeszcze jeden ważny aspekt dusz.
Chociaż zazwyczaj Bóg jest określany jako "on", Bóg jest androgyniczny, idealna równowaga kobiecych i męskich energii. Wszystkie inne dusze mają obie energie, ale jedna dominuje podczas procesu zbliżania się do androgynii - na przykład, Gaja jest głównie kobieca, a dusza, która ucieleśnia się na planecie zwanej Marsem, jest przeważnie męska.

Postacie mają te same energie w różnym stopniu, ale w przeciwieństwie do dusz, ciała mają płeć i orientację seksualną, a te są wybierane przez duszę zgodnie z tym, czego chce się doświadczyć w ciągu życia. Może to być heteroseksualny człowiek z przeważnie kobiecą energią, która nadaje się do łagodnej, przemyślanej natury i równoważy życie duszy jako asertywny, agresywny mężczyzna lub kobieta.
Może to być kobieta w mentalnym i emocjonalnym makijażu, która urodziła się w męskim ciele - nazywasz osoby, które korygują niezgodne transseksualistów - lub całe życie, w którym homoseksualizm jest wyborem naturalnej seksualności duszy. Celem każdej duszy w każdym fizycznym życiu jest osiągnięcie zrównoważonego doświadczenia i bez względu na liczbę ucieleśnień, jakie dusza może mieć, i mogą istnieć setki lub tysiące,

Między inkarnacjami postacie duszy żyją w świecie duchowym w ciele eterycznym, które nie mają narządów rozrodczych ani doznań seksualnych. Niektóre dusze są tak wysoko rozwinięte, że niezliczone liczby żyją jako zbiorowość w bezkształtnym stanie świadomości grupowej, w której istnieje doskonała równowaga i harmonia, stan błogości wykraczający poza twoją wyobraźnię lub, dokładniej, poza twój obecny poziom świadomej świadomości. .
Jeśli nasze wyjaśnienie nadal pozostawia duszę "tajemniczą", to jest to w naszym przemożnym opowiadaniu.
Rzeczywistość można podsumować w prosty sposób: Używając doskonałej, miłości-energii Światła Stwórcy, Bóg stworzył wspaniałą, boską, nieśmiertelną istotę, którą jesteś: duszę.

Czy istnieje skończona liczba dusz w zbiorowym banku dusz, które staną się ludźmi i po prostu będą nadal wracać do siebie lub ponownie się inkarnować ... lub niektóre dzieci rodzą się nowo stworzone dla tej ziemi i mają pierwsze wcielenie po ich narodzinach ? Nie ma skończonej liczby dusz w tym wszechświecie, ani też nie może istnieć, ale nie jest to spowodowane procesem recyklingu lub reinkarnacji - ktoś, kto przeszedł z ziemskiego życia, nie powraca jako ta sama osoba w nowym ciele.
[Komunikat z 3 lutego 2014 r. Zawiera wyczerpujące wyjaśnienie.]
Absolutnie niemowlęta są "nowo stworzone", aby urodzić się na Ziemi! Chociaż może to być "pierwsze wcielenie" duszy - po raz pierwszy jako "kumulatywna" lub "rodzicielska" dusza - jest to jedyna inkarnacja tej nowej małej osoby lub osobistości. Dusza "rodzicielska" będzie miała inne wcielenia, podobnie jak dusza, która właśnie wcieliła się; każde fizyczne życie jest "pierwszym i jedynym" dla każdego z osobowości duszy.

Pozwól nam odpowiedzieć na pytanie pokrewne innego czytelnika. Wraz z rozwojem dziecka i pojawieniem się cech i możliwości osobowości podobnych do zmarłego członka rodziny, dziedziczenie genetyczne odgrywa pewną rolę, ale podążanie śladami tego krewnego może być wyborem duszy w porozumieniu przed narodzinami rodziny. Lub, z upływem lat, dziecko może rozwijać inne zdolności i cechy oraz realizować różne zainteresowania. Podczas gdy każda dusza przychodzi z łaską wiedzy, o której mówiliśmy w naszym o "duszy" wyjaśnieniach, dzięki boskiemu projektowi wszystko to szybko zostaje zapomniane, aby dziecko mogło wzrastać zgodnie ze swoimi własnymi pomysłami, wyborami i celami.

"Czy istnieje sposób, aby mózg 3D mógł zrozumieć związek między duszą a osobą i jak to możliwe, że każda persona nadal istnieje niezależnie? Czy to oznacza, że ​​persona (w czasie?) Staje się duszą? "
Najpierw powiedzmy, że mózg jest komputerem.
Wszystkie dane wprowadzone - wszystko, czego dana osoba doświadczyła do tej pory wraz z całą nabytą wiedzą i myślami - są przechowywane w banku pamięci mózgu. Kiedy pojawia się potrzeba odzyskania któregokolwiek z tych danych, umysł uzyskuje dostęp do informacji istotnych dla danej sytuacji, aby osoba mogła działać lub reagować poznawczo.

Jednak zdolność mózgu trzeciej gęstości do akceptowania danych jest ograniczona - informacja musi pasować do systemu wierzeń danej osoby lub zdolności wyobrażania sobie - a w cywilizacji Ziemi związek między duszą a osobowością lub osobistością przekracza granice mózgu.
Dlatego nie ma danych dostępnych dla umysłu, aby odzyskać i zrozumieć, że wieczne dusze "żyją równocześnie i niezależnie od siebie, ale nierozerwalnie połączone energetycznie. Z innych informacji zawartych w naszym orędziu wiesz, że persona z czasem nie staje się duszą - każda persona jest duszą przez całą wieczność.
Ukochane siostry i bracia, wspieramy was bezwarunkową miłością, pomagając ziemskim członkom naszej powszechnej rodziny obudzić się w świadomości wielowymiarowych bóstw.

_____________________________


MIŁOŚĆ i POKÓJ Suzanne Ward www.matthewbooks.com

Przypisy
(1) Oto opis tego wydarzenia od rabina Isaaca Lurii:"Pustka, którą kabaliści nazywają ayin [Bogiem Ojcem], istnieje daleko poza koncepcjami czy językiem. To jest jak czysty eter, którego umysł nigdy nie może uchwycić.... Pustka jest ostateczną tajemnicą, sekretem Przyczyny Przyczyn, i to wszystko urzeczywistniło. ... "Absolutna natura tej pustki oznaczała, że ​​była tak wszechobecna, nic innego, jak tylko mogła istnieć. Aby życie mogło się zamanifestować, musiał wystąpić sejsmiczny skurcz pustki, tworząc przestrzeń, w której możliwa była boska emanacja. ...

"Po tym ogromnym skurczu, pierwszym Bożym aktem kosmicznym była emisja jednego doskonałego promienia światła. Belka (światła) przebiła pustkę, a następnie rozszerzyła się we wszystkich kierunkach. Pomyślcie o tym jako o pierwszym oddechu Boga ["spiritus" = "oddech"] wydychającym w otchłań po eonach snu i wypełnieniu go Jego boskością. Tak narodził się wszechświat.

"(Maura O'Connor," Rewolucja ludowa oświecenia: Kabała "," Co to jest oświecenie? ", 27, listopad-luty 2004, 86-7.) ***
[Jeśli otrzymałeś tę wiadomość jako przekaz lub czytasz ją na
www.matthewbooks.com

i chciałbyś otrzymywać przyszłe wiadomości bezpośrednio, wyślij wiadomość na adres

messagesfrommatthew-subscribe@yahoogroups.com

. Nie mogę tego zrobić za ciebie, ponieważ adres e-mail nadawcy jest automatycznie dodawany do listy dystrybucyjnej.]


tłumaczenie z translatorem
https://kochanezdrowie.blogspot.com/201 ... ctwem.html
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1423
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 240
x 146
Podziękował: 4459 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: BABA » niedziela 20 gru 2020, 09:35

Mój aktualny pogląd na temat channelingów jest taki. Jak wiemy (albo nie wiemy :lol: ) każdy indywidualny Człowiek żyje w Swoim osobistym świecie, który na Swój własny użytek częściowo świadomie ale głównie nieświadomie kreuje Swoją własną percepcją. Więc pierwsza forma channelingu (rozmowy pomiędzy odmiennymi światami) jest zwykła rozmowa z drugim Człowiekiem. Druga forma to rozmowa z czymś co istnieje w formie nieprzejawionej w trochę innym wymiarze wibracyjnym, taka pierwsza forma "pozaziemskiego" kontaktu. Trzecia forma to rozmowa z innym wymiarem czasu - może być to rozmowa z samym Sobą istniejącym w tak zwanym świecie równoległym lub przeszłym/przyszłym z Naszego punktu widzenia.

Nie zastanawiałam się do której kategorii to zaliczyć ale chcę polecić tego audiobooka ze względu na jego przydatność. Proszę nie przejmować się "katolickimi" określeniami czy imionami, channeling zawsze jest dostosowany do możliwości odbioru, zrozumienia i przekonań "odbiorcy wiadomości" jednak jeśli jest wartościowy dotyczy spraw, z których każdy Człowiek może skorzystać (o ile chce przeszkadzające Mu w tym przekonania na tą chwilę wyłączyć), jeśli nie chce to znaczy, że ma inne zadanie i inną drogę więc nic na siłę. Ja akurat ten channeling za taki właśnie wartościowy uważam pomimo posiadanego lokalnego patriotyzmu i uzasadnionej słowiańskiej dumy narodowej. Czyli "działaj lokalnie - myśl globalnie". :D

Smacznego:

https://www.youtube.com/watch?v=ktG2w5JIFg0&list=PLgwE8M-K-hs_NCPLKmfArkKUn1WmPY1VA&index=1
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22469 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » sobota 06 mar 2021, 18:41

ciekawe info między innymi o szczepionkach i całej reszcie:

https://youtu.be/WtmInfSPv1s

PS. nie ma legalnego prezydenta US.
reszta w toku..
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1423
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 240
x 146
Podziękował: 4459 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: BABA » środa 17 mar 2021, 13:16

Nie powiem, żebym była tym zachwycona ale chyba zaczynam channelować. :ugeek: :roll:
Mam wielką nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo. :D

Takie co nieco apodyktyczne myśli Mi się w głowie pojawiają. Powtórzyć nie bardzo umiem więc przekażę treść własnymi słowami a gdyby "cuś" w trakcie pisania Mi podpowiadało zaznaczę tekst kursywą.

Zaczęło się od popołudniowych rozmyślań na temat kłamstw bo Mi się dziś rano otworzył taki zapomniany obszar Mojego życia, aż Mi kopara opadła ze zdumienia. Popołudniowe rozmyślania poprowadziły Mnie drogą skojarzeń. Kryształowy Człowiek - Ludzie czystego serca, Ludzie o kryształowych sercach - Ludzie bezwzględnie uczciwi. Tak Ich nazywano bo naprawdę w Swojej prawdomówności z czasem zaczęli być spostrzegani jako aż bezwzględni. A co dziś powiedzielibyśmy o kimś kto otwarcie mówi wszystko co myśli? Przeczytałam Sobie dzisiaj kilka artykułów o kłamstwach (bo uważając się wcześniej za osobę wyjątkowo uczciwą nigdy się tym nie interesowałam) i kilka info Mnie zaintrygowało. Neurologicznie mózg u Ludzi często kłamiących rozwija się inaczej (nawiasem kłamać zaczynają Dzieci około 2 r.ż - 20%, około 8 r.ż. 80% obydwie wartości są w granicach dojrzewania mózgu wcześniaczego). Mózg kłamcy ma przeciętnie o 20% więcej połączeń neuronalnych w korze przedczołowej. Duża przewaga intelektualna nad tymi uczciwszymi... Ale coś za coś. Każde kolejne kłamstwo coraz bardziej osłabia i dezaktywuje ciało migdałowate - dzięki temu kłamstwa nie są odczuwane tak boleśnie, a z czasem ten "ból" zupełnie zanika. Nie wiem jaką funkcję energetyczną pełni ciało migdałowate i nie szukałam tego na razie bo Mnie w inny obszar poniosło. Kolorów podstawowych. Skoro są trzy (żółty, czerwony, niebieski) to skąd się biorą takie barwy jak magenta i cyjan? Z rozszczepiania światła w kryształach, krople wody inaczej je rozszczepiają niż kryształ.

Każde kłamstwo uszkadza serce. Klucz do wiedzy jest ukryty w sercu bo serce nigdy nie zapomina "słów w nim zapisanych". Kryształowe serce powstaje gdy w sercu stworzą się połączenia - jak sądzę merkaba. Niestety nie wiem w iloletnim cyklu dojrzewa energetycznie serce bo połączenie z pewnością może powstać tylko w dojrzałym sercu, podobnie jak pełna synergia mózgu może powstać dopiero w późnym wieku v(na dzisiejsze czasy, a nawiasem w pracy myślałam o tym dlaczego się starzejemy.. nie pamiętam toku logicznego ale wyszło Mi, że to postawa obronna, której głównym powodem też jest nadmiar "koniecznych" kłamstw). Tak powstały w sercu kryształ rozszczepia płynące światło na więcej barw. Aktywuje inne obszary mózgu - Naszej "anteny odbiorczej" i nadawczej jednocześnie - tworzącej Nasze indywidualne rzeczywistości. W ten sposób prawdziwa wiedza dająca moc na zawsze jest i zawsze będzie ukryta przed kłamcami. Dopiero ten brakujący kolor wraz z innymi ją wydobywa z ciemności. To jest JEDYNE wyjście z matriksa. Nie ma innego. Nie można wygrać z koniem na kopniaki, trzeba zmienić zasady gry i narzucić mu Swoje własne. Zmienić i ustanowić własne prawa nowej gry. Prawda > Prawo Daje > prawo ustanawia Człowiek Prawy o kryształowym sercu. Takiego Człowieka nie można też okłamać w żaden sposób bo to oznacza pełne połączenie obszaru mentalnego (telepatia) i fizycznego. Prawda Was uwolni.

Dość przygnębiająca wizja jak dla Mnie więc dodam coś od Siebie. Prawdomównego Człowieka o czystym sercu to ze świecą szukać dzisiaj a nawet i z reflektorem byłoby mało. Odkłamać Swoją historię... której 99,99% jest ukryte w nieświadomości?
Bajka. Pół wieku to robię z wszelkich sił i proszę co znajduję jeszcze - wszystkie rodzaje kłamstw, no dręczenia chyba nie znalazłam ale się nie odżegnuję bo skąd mam wiedzieć co jeszcze mam ukryte? Nie ma mowy żeby to się komukolwiek udało a tym bardziej na masową skalę. Więc jakie jest wyjście?

Pamiętacie może to porównanie Naszego indywidualnego wzrastania do wrzącej wody? Po pierwsze jak dla Mnie z tego wynika, że choć faktycznie odgrywamy bardzo różne role, to jednak naprawdę jesteśmy wszyscy na tym samym poziomie rozwoju - bo czy jest możliwe, żeby co któryś tam bąbelek w tej zupie był bardziej albo mniej "gorący"? Nie. Po drugie - w trakcie gotowania od dna odrywa się czasem bardzo duży bąbel i ten oczywiście porusza się dużo szybciej a przy okazji połyka i porywa ze Sobą drobne bąbelki. Moim zdaniem to jest Nasza szansa. Gaja jest tym największym "bąbelkiem". No i oczywiście jest babą więc może sto razy więcej więcej od chłopa. Mężczyzna jest w stanie zrobić jednokrotny "wyrzut" energii z serca, który Go bardzo wyczerpuje bo męski czakram jest przystosowany do brania miłości. Kobieta może trwać w takim stanie ciągłego wyrzutu (o ile jest szczęśliwa).

Wystarczy więc obudzić w Sobie miłość i wdzięczność do Ziemi. Serce Kobiety jest "dające" - to serce Matki, która kocha bezwarunkowo każde Swoje Dziecko jednakowo a zarazem inaczej - tak jak ono tego potrzebuje. Dżdżownicę tak samo mocno jak Człowieka. Serce Kobiety kochającej wypromieniowuje aurę ochronną otaczając nią tych, których kocha. To pod "opiekę Matki Boskiej" udawały się armie Polskie przed każdą bitwą dawniej a współcześnie od Bogurodzicy pod Grunwaldem po Ossów, Bitwę Warszawską i inne "cuda nad Wisłą i nie tylko. Serca Kobiet dawały kiedyś ochronę Ich Mężom i Synom... dopóki nie zaczęli ich Im łamać skuszeni "cudami dobrobytu". Albo czymś tam innym, może to te wymuszone mariaże polityczne wniosły smród (a przy okazji większą wydolność kory przedczołowej)? Nie będę wnikać bo po co od nowa rozpętywać tą niekończącą się "wojnę domową"? Lepiej wróćmy do Gaji. Czy ranimy Jej serce? Gaja ma serce kryształowe (diamentowe?) a takiego nie można zranić niczym co nie znaczy jednak, że jest obojętne na cierpienie. No i Jej energia teraz ciągle rośnie, prędzej czy później "zapisane" w Jej sercu słowa się aktywują. Wystarczy więc złapać za tą nitkę i każdego z Nas zawiezie tam gdzie sama się udaje. 8-)

No i proszę jak Mi się to wszystko ładnie połączyło z potłuczonymi tablicami Mojżesza. Połamane pierwotne tablice aktywują drugie tablice? Da się to jakoś skleić? Cofnąć w czasie i kopnąć Mojżesza w goleń albo dać Mu łopatką po łbie? Baby Mu zabrakło do rozumu i tyle. :lol:
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
Posty: 9341
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 23:45
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13601 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » środa 17 mar 2021, 14:24

Mojżesz babę miał, ale druga mu wlazła do łóżka, więc się nią zajął. Nic dziwnego, że nie miał głowy do innych rzeczy.
0 x


Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1423
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 240
x 146
Podziękował: 4459 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: BABA » środa 17 mar 2021, 14:38

No i wszystko jasne. Złamał serce Swojej Babie a potem "Boskie" tablice to już tylko konsekwencja. Wuj jakich mało. I to miał być mesjasz? Chyba capi. :lol:

Cichaj babo, nie krytykuj. Be. Jak nie chcesz tego samego w Swoim życiu doświadczyć - nie oceniaj. ;) 8-)
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1423
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 240
x 146
Podziękował: 4459 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: BABA » środa 17 mar 2021, 15:20

Nie oceniaj, nie oceniaj, tylko ciągle nie oceniaj, a co to Ja święta jestem albo muszę być? Po co? Dwa tysiące lat tego g. i tyle trupów tylko przez to że jednemu chłopu zaszumiało we łbie od nagłych sukcesów i Mu się jakiś harem "sług" zamarzył? Gdzie On ten łeb miał nawiasem mówiąc bo wygląda na to, że w portkach... Mógł zejść z tej Góry, ucieszyć się że Ludzie się cieszą (tak jak potrafią) i dołączyć do Nich ze Swoją dobrą nowiną. Pewnie to ta druga baba była taka "ambitna" i Go odpowiednio podkręciła do roli "przywódcy". Bo to fajnie przyjść na gotowe. ;)
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22469 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » środa 17 mar 2021, 16:05

Off Topic
..coś mi się przypomniało o tym "Mośku"- ktoś mi mówił, że te kazania to takie "haluny" :lol:
no i :
Benny Shanon, profesor psychologii z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, zdobył w marcu krótkotrwały światowy rozgłos, gdy wystąpił z nader oryginalną tezą, że Mojżesz i Izraelici byli pod wpływem halucynogennych ziół rosnących na Synaju. Shanon niewątpliwie jest ekspertem na tym polu – w 1991 r. był w Amazonii i aż

160 razy degustował napój

sporządzony z narkotyzującej rośliny nazwanej Ayahuasca. Psycholog z Jerozolimy, który opublikował swe tezy na łamach magazynu “Time and Mind”, zapewnia, że wywar ten powoduje potężne wizje o charakterze spirytualno-religijnym. Według Shanona, spotkanie Mojżesza z Bogiem na górze Synaj, wśród grzmotów i błyskawic, było właśnie takim narkotykowym przeżyciem – pod wpływem halucynogennych ziółek znajdowali się również Izraelici, obozujący u stóp góry. Shanon zwraca uwagę, że największa świętość Hebrajczyków – Arka Przymierza, sporządzona była z drewna akacjowego, które, jak wiadomo, zawiera halucynogenną substancję DMT. Hipoteza “twórczego” naukowca wywołała w Izraelu burzę. Wielu internautów oskarżyło Shanona o herezję, a zdegustowany rabin Juval Sherlow oświadczył: “Nie musimy lękać się o los biblijnego Mojżesza, lecz o los naszej nauki”. I tylko niepoprawni ateusze nie kryli satysfakcji: oto jeszcze raz okazało się, że religia jest opium dla ludu.
https://www.tygodnikprzeglad.pl/mojzesz-amun-masesa/

PS. ta manna to pewnie po ziółkach :lol:

Poganek rutowaty ma małe brązowe nasiona, które na bazarach wschodu sprzedaje się zamiast haszyszu ze względu na silne właściwości halucynogenne. Owoce biedrzeńca – czyli anyżku od starożytnego Egiptu służyły jako lek na impotencję.
https://sharm-el-sheikh.pl/rosliny-pustyni/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1423
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 240
x 146
Podziękował: 4459 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: BABA » czwartek 18 mar 2021, 04:52

Ano właśnie. Gdzieś kiedyś czytałam, że wszelkie "proroctwa" w tym to o apokalipsie były halunami po dość powszechnie wtedy występującym sporyszu. Też jeszcze na razie nie potrafię połączyć sensownie tych opcji wyrosłych z nauk biologicznych i "duchowych". Jedno wynika z podejścia, że jesteśmy biologiczni i materialni, myśli powstają w Naszych głowach jako skutek procesów biochemicznych itd "życie jest formą białka", świadomość pojawia się "znikąd" i po śmierci znika nie wiadomo gdzie a reszta to twory Naszego strachu przed śmiercią (a czasem przed życiem i jego wyzwaniami). Drugie wręcz przeciwnie "wszystko jest energią i wszystko jest życiem" nie będę omawiać bo pół forum o tym jest.

W pewnym sensie oba kursy są prawdziwe dla Mnie i chyba gdzieś się łączą. Doświadczanie czegoś "po użyciu" to rodzaj przekraczania barier filtracyjnych mózgu. Substancje je łamią ale też bardzo obniżone i bardzo podwyższone stany psychiczne typu ciężkie depresje, psychozy, halucynozy wywoływane sztucznie czy powstałe "naturalnie" mają powtarzające się doznania typu miażdżenie odczuwane w ciele jak ciśnienie, psychokinetyka, głosy, wizje. Ekstazy religijne, w które wchodzą zarówno fanatycznie wierzący wszelkich religii jak i szamani czy Ludzie nauki chcący się dowiedzieć czym to doświadczenie jest.

Tak zwane opętania mają wspólne elementy niezależnie od tego jakiej są jakości - czy ktoś opowiada o demonach, które każą Mu coś robić, czy o objawieniach Jezusa i innych "nauczycieli". Kiedy to są wyprodukowane "omamy" a kiedy "fakty" i czym się różni jedno od drugiego? Jakością przekazów? Jakość zależy od tego czego doświadcza Człowiek, a to czego doświadcza zależy od Jego dostrojenia do wyższych lub niższych - ale zawsze Jego własnych wibracji i przekonań. Kiedy więc to uznajemy a kiedy nie? Ano wtedy uznajemy kiedy sam Człowiek jest dla Nas wiarygodny jak Braden np i Jego "przekazy" potwierdza nauka, religijne zaś kiedy ktoś w życiu zachowuje się sam jak "święty" itd. Moim zdaniem to błąd. To jest ten sam obszar i te same zjawiska różnie interpretowane przez różnych Ludzi. Więc albo wszystko odrzucamy albo nic i dalej szukamy wyjaśnienia.

Myślę, że po prostu jest taki obszar do przejścia "po drodze" o ile ktoś idzie taką własnie drogą. Być może to są te "żywe energie", które chcą się zamanifestować w świecie realnym typu fruwające swobodnie myśli i myślokształty. No to proszę bardzo - zawsze jest możliwy do przyjęcia sposób dokonania tej manifestacji. Można napisać o tym na forum ezoterycznym i niech się energia cieszy że zaistniała "fizycznie". :lol:
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
BABA
Posty: 1423
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2018, 11:31
x 240
x 146
Podziękował: 4459 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: BABA » środa 31 mar 2021, 22:19

Cóż powiedzieć - dalej mam więcej niż spore wątpliwości co tych "słuchowizji" (tym bardziej, że nie mogę powiedzieć iż jestem w dobrej kondycji zarówno mentalnej, emocjonalnej jak i fizycznej) ale je zapodaję jakkolwiek by dziwnie wyglądały... ;)

Bramą przez którą Ziemia przechodzi do piątego wymiaru jest brama Słońca. Bez żadnej przenośni - dosłownie "fizyczna planeta" musi przejść przez ten "fizyczny ogień" oczyszczający ją przy okazji z niskich wibracji... Istoty wysoko wibracyjne powinny być wtedy na jej powierzchni ponieważ Ci, którzy schowają się pod ziemię zostaną tam uwięzieni na kolejny podwójny obrót klepsydry. Kiedy zadziałają wszystkie te cernowskie urządzenia i zacznie działać "aureola planety" uruchamia się jej własny napęd "fizyczny", który ją skieruje do tej bramy. Skrzydła rozpuszczają się samoistnie przy wejściu w Słońce ale planeta jest otoczona ochronną aurą podtrzymywaną dzięki obecności kryształowych czysto ufających Ludzi. Z jej wnętrza wtedy wydobywają się za pomocą już istniejących przekaźników piramidowych pioruny wyładowujące się na powierzchni aury co wywołuje wirowanie aury i daje całej planecie odpowiednią ochronę. Całość procesu nadzorują Istoty Słoneczne już obecne na Naszym Słońcu. A raczej w jego wnętrzu.

Nie potrafię powiedzieć czy ten "przekaz" dotyczy jakiejś zamierzchłej przeszłości kiedy tego typu próby były robione czy przyszłości. Ani czy się udały.
0 x


Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał się zwieść powodzeniu - Seneka

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
Posty: 14556
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 11:11
Lokalizacja: Carlton
x 1004
x 413
Podziękował: 15520 razy
Otrzymał podziękowanie: 22469 razy

Re: Channelingi

Nieprzeczytany post autor: songo70 » niedziela 09 maja 2021, 09:38

Przekaz JC Kay od Wyższej Jaźni, 7 maja 2021
08
MAJ
2021
1 komentarz
by krystal28 in Inne kategorie
https://youtu.be/lJKN9_2aiDQ
.

JC Kay (dziejsikej) jest wizjonerką i wojowniczką Światła z Australii. Jako narzędzie do prognozowania używa między innymi wahadełka (poniżej filmik). W zdalnej wizji widziała oficjalną inaugurację Trumpa na prezydenta 11 stycznia w bazie wojskowej. Jej przepowiednie ze mną rezonują. kr

—–

Biden? Biden nie żyje. Jego egzekucja była w listopadzie 2020 roku (Trump kilkakrotnie dawał nam do myślenia mówiąc np. „Biden nie wie, że żyje”. Aktor lub aktorzy odgrywają rolę Bidena i innych – kr)

Jeśli Trump jest przy władzy, dlaczego te wszystkie rzeczy są dozwolone? To musi się rozegrać według Boskiego Planu.

Czy Kennedy Junior żyje? Tak

Kiedy będzie to wiadomo publicznie? Nie jako celebryta

Jaka będzie jego rola w przyszłości? Tego jeszcze nie można powiedzieć.

Kiedy Trump powróci? Wtedy gdy w USA będzie reset, rewaluacja, w tym roku.

Czy wirus będzie ujawniony? Wiele prawdy będzie ujawnionej na całym świecie podczas EBS tego roku. ( Emergency Broadcasting System)

Czy normalność powróci przed EBS? Nie

Granice będą otwarte dla międzynarodowych podróży? Tak

Co powstrzyma przymusowe szczepienia w celu podróżowania? Woda. Powódź w wielu krajach azjatyckich. (JC Kay wcześniej otrzymała przekaz od starego drzewa przed jej domem o zerwanych tamach w Chinach i powodzi).

Czy szczepionki są bezpieczne? Są w nich zbyt duże wariacje. To nie będzie zbyt długo. Rewaluacja.

Dlaczego Trump promował szczepionki? PFIZER nie jest niebezpieczny. Ponieważ ludzie chcą szczepionek.

Rozsiewanie szczepionek na inne osoby (shedding)? To propaganda, aby sprzedać antidotum. To nie dojdzie do skutku.

Rola Sorosa? Soros jest za tym wszystkim. Soros jest na maszynie podtrzymującej życie. Soros jest marionetką.

Dlaczego jest znowu takie drakońskie zamykanie (lock-down) i kto jest za tym? Kręgi pedofilów

Kto wdraża te zamknięcia? Drużyna Trumpa. Białe Kapelusze, siły Trumpa włącznie z gwiezdnymi istotami. Jednym słowem wszyscy boscy Wojownicy Światła. (Dla korzyści Światła i przebudzenia ludzkości – kr)

Czy się w końcu z tego wydostaniemy? Reset.

Czy cały świat zapomni o przeszłości? Nie. Reset.

Czy będziemy bezpieczni? Tak.

Ostatnie słowo? Natura zawiera prawdę.
https://krystal28.wordpress.com/2021/05 ... maja-2021/
0 x


Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

ODPOWIEDZ