Drodzy forumowicze i goście!

Przeżyliśmy przestój związany z migracją z serwera na serwer i zmianą istotnych danych adresowych dla hostingu. Teraz forum powinno działać szybko, bez długiego oczekiwania na odpowiedź serwera. Zależy to też od szybkości waszych łącz, ale do któregoś września serwer był trudny do zaakceptowania.
Niestety technicznie wielkość naszego forum się mocno powiększyła i musimy zwracać większą uwagę na wykorzystanie przestrzeni dyskowej, nie duplikować postów (dawać linki) itp., bo nie utrzymamy baz danych w limitach dostawcy hostingu, a upgrade jest finansowo nieopłacalny.

W związku z "wysypem" reklamodawców informujemy, że konta wszystkich nowych użytkowników, którzy popełnią jakąkolwiek formę reklamy w pierwszych 3-ch postach, poza przeznaczonym na informacje reklamowe tematem "... kryptoreklama" będą usuwane bez jakichkolwiek ostrzeżeń. Dotyczy to także użytkowników, którzy zarejestrowali się wcześniej, ale nic poza reklamami nie napisali. Posty takich użytkowników również będą usuwane, a nie przenoszone, jak do tej pory.
To forum zdecydowanie nie jest i nie będzie tablicą ogłoszeń i reklam!
Administracja Forum

To ogłoszenie można u siebie skasować po przeczytaniu, najeżdżając na tekst i klikając krzyżyk w prawym, górnym rogu pola ogłoszeń.

Uwaga! Proszę nie używać starych linków z pełnym adresem postów, bo stary folder jest nieaktualny - teraz wystarczy http://www.cheops4.org.pl/ bo jest przekierowanie.

/blueray21

Inna wersja rzeczywistości

Awatar użytkownika
św.anna
x 79
x 101
Podziękował: 2475 razy
Otrzymał podziękowanie: 2970 razy

Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 04 lis 2016, 20:27

Na początku muszę napisać, że wszystko to, co poniżej opowiem, to tylko moje doświadczenia.

Ponieważ opisałam to już w kilku wiadomościach do Blu, to po prostu wstawię to teraz, okrojone.
I, mimo, że dziwnie się z tym czuję, to jestem ciekawa waszego odzewu, tym bardziej, że "w tej sferze" jestem zupełnie zielona.

Ach, wiecie, musiałam to dość precyzyjnie opisać, żeby było w jakiś sposób zrozumiałe, ale normalnie jest to zwyczajne (dopóki nie trwa długo).

"Blu, piszę do Ciebie z nietypową chyba sprawą. 
Od czego by tu zacząć.. 
Kiedyś chciałam o to zapytać w ramach ciekawostki, ale dzisiaj mnie to poważnie zastanawia.
Mam takie coś (przepraszam, ale to będzie chaotyczne, bo nie wiem jak to wyrazić), więc mam takie coś, że doświadczam rzeczywistości jakby w dwóch wersjach; ale to dziwaczne :(

Tzn, gdy chcę, to "żyję" (lub dzieje się to tylko w myślach) w drugiej wersji przestrzeni miast, obiektów, domów itd. 

Kiedyś bardzo to lubiłam, bo pozwalało mi to dosłownie inaczej widzieć np. mój dom. W sensie, i tu pojawia się największy problem, w tej drugiej wersji nie znam dokładnych szczegółów, tak jak w wersji pierwszej. Oznacza to, że nie wiem co mam np. w szufladach, czy na regałach, i muszę przeskoczyć do pierwszej wersji, żeby to wiedzieć i odczuć. 

Tak jak napisałam, dotychczas bardzo to lubiłam i wywoływałam. Ale niezwykle rzadko, tak na chwilę. Ale dziś jakoś tak się skupiłam na tej drugiej wersji, że zaczyna ona dominować.

Kiedyś musiałam się skupić, żeby podtrzymać tę drugą wersję, bo to jest bardzo płynne, a dzisiaj skupiłam się najwyraźniej za bardzo.

Gdy położyłam się spać, sądziłam, że rano będzie normalnie, ale obudziłam się w nocy i nie było. 
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w tej drugiej wersji znam to miasto, w którym aktualnie jestem, ale nie kojarzę np. konkretnych sklepów, które normalnie znam doskonale. 
To tak jakbym cofnęła się w czasie i teraz była 
w jakiejś makiecie. Tak to właśnie odbieram. 

I próbuję "przeskoczyć" do pierwszej wersji, ale nie mogę jej utrzymać! I tkwię w drugiej.

Powtórzę, kiedyś było to dla mnie zabawne i przyjemne, tym bardziej, że mogłam to przywoływać, tzn pomyśleć tylko i już poruszałam się w innej perspektywie.

Ale z tym wiążą się też inne hmm jakby odczucia, inaczej tego wszystkiego doświadczam, wszystkich miejsc, ludzi.

Doprawdy, nie wiem jak to ująć. 
I wierz mi, że jestem w szoku, że w ogóle o tym piszę, nie mówiąc już o wysyłaniu. 
Teraz w pełni rozumiem, wiem, że rzeczywistość jest czymś odczuwanym przez każdego inaczej. Poruszamy się w tej samej przestrzeni, widzimy te same kształty itd ale każdy inaczej. Do tego dochodzą odmienne odczucia, wrażenia. 

Nastał nowy dzień i niestety, nie minęło. Wróciłam z miasta i to było dziwne. Bo oczywiście znam jego plan itd, ale wszystko widzę, odbieram zupełnie inaczej.

Acha, nie interesuje mnie ogólnie pojęta ezoteryka i nie taki jest powód mojej wizyty na forum, jest nim zdrowie fizyczne.
Dlatego też nic sobie nie wkręciłam, tymbardziej, że doświadczam tego odkąd pamiętam."

"W niedzielę, gdy ta druga wersja zaczęła się utrwalać, to czułam się wspaniale, bo miałam tę ciągłość. Szłam ulicą i po prostu patrzyłam, później w domu; czułam się tak jakbym cofnęła się w czasie.

A z drugiej strony doświadczenie ludzi, tj. w wersji pierwszej odbieram ich w konkretny sposób, jako wynik pewnych doświadczeń, wyobrażeń itd, w tej wersji nawet nie bardzo kojarzę, że gdzieś w okolicy mieszkają.. Na szczęście, mogę na chwilę przeskoczyć, i wtedy mam te swoje stare odczucia na ich temat, choć nie w pełni. 

Teraz to jest dla mnie dziwne, bo trwa już któryś dzień, ale gdy byłam dzieckiem i takie przeskoki trwały bardzo krótko, to nawet się nad tym nie zastanawiałam, pewnie myślałam, że to naturalne."

"Czas, to dziwne, ale wszystko płynie normalnie.
Ja jednak w każdej sekundzie odczuwam to tak, jakbym się cofnęła. Tak, retro to dobre słowo. 

Rzeczy, wspomnienia, na które normalnie nie zwracam uwagi, teraz same przychodzą, a inne - dotąd zwyczajne, nie pojawiają się."

Wspomnienia to jest taka rzecz, że te z wersji "retro", gdy próbuję je przenieść do wersji "pierwszej", to ich nie pamiętam..

Przykład: gdy byłam dzieckiem, mama obiecała mi wyjazd do Warszawy, ale do Warszawy nie pojechałyśmy tylko poszłyśmy do ciotki. Doskonale to pamiętam w wersji drugiej, zawiedzioną siebie w jej pokoju.
W wersji pierwszej, w ogóle tego nie kojarzę, tzn gdy wyobrażam sobie tę sytuację, to jest ona dla mnie po prostu wymysłem.
W tej wersji tego wspomnienia kompletnie nie ma.

To chyba tyle.
0 x

Awatar użytkownika
św.anna
x 79
x 101

Re: inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 04 lis 2016, 21:17

Tiaa, chciałam utworzyć nowy wątek i utworzyłam.. w dziale o praktycznych wskazówkach dla nowych forumowiczów..
Chyba nie bardzo tu pasuje, więc proszę o przeniesienie, gdzieś gdzie będzie bardziej na miejscu.
0 x

Awatar użytkownika
blueray21
Administrator
x 44
x 402
Podziękował: 452 razy
Otrzymał podziękowanie: 13600 razy

Re: Inna wersja rzeczywistości

Nieprzeczytany post autor: blueray21 » sobota 05 lis 2016, 18:52

Więc przeniosłem do ezoteryki, chyba że ktoś znajdzie jeszcze lepsze miejsce.
Te posty techniczne potem usunę.
0 x

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.

Awatar użytkownika
ważka
x 17
x 21
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 174 razy

Nieprzeczytany post autor: ważka » piątek 09 gru 2016, 10:48

Zaintrygowało mnie to co opisujesz. Ja 2 razy byłam w „innym świecie”, ale we śnie. Wiem, że to nie to samo, bo snów ma się dużo, ale takie miałam tylko 2. Polegały one na tym, że śnił mi się pokój, w którym spałam, ale wykonany z innych materiałów. Wszystko było podobne, ale jakby w innym standardzie. W ostatnim śnie byłam w świecie jakby z przeszłości, czułam się w nim tak jakbym normalnie żyła. Inaczej odczuwałam ludzi, byli inaczej nastawieni do mnie niż ludzie tutaj. Wszystko było zwyczajne, jakby lepsza wersja komuny. Budynki solidne i ładne, ale nie bogate. Nie czułam się psychicznie niczym obciążona, napawałam się spokojem i zwyczajnością tego świata. Na koniec spytałam napotkaną tam dziewczynę „Który jest teraz rok?”, ona uśmiechnęła się i powiedziała: „Jest 6 godzin po przebudzeniu”.
Czy dalej jesteś bardziej w tej drugiej wersji rzeczywistości?
Twoje przeżycia kojarzą mi się z OOBE (ale przecież pewnie nim nie są), albo z przełączaniem się z jednej półkuli mózgowej na drugą.
0 x

Łączę światy...

Awatar użytkownika
Fedon
x 9
x 16
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 239 razy
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Fedon » piątek 09 gru 2016, 14:03

Anno, wstawiłem tutaj: viewtopic.php?f=26&t=1853 swój artykuł napisany jakiś czas temu; być może znajdziesz w nim przynajmniej część odpowiedzi na swoje pytania.
0 x

Awatar użytkownika
św.anna
x 79
x 101

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 09 gru 2016, 14:50

> ważka
To, co opisałam, doświadczyłam tak w pełni, tj. przez kilka dni pod rząd w mieście rodzinnym - dopóki nie wyjechałam. A wyjeżdżając, zdziwiłam się w pierwszej chwili, że przy jeziorku nie ma już dzikich róż, a jest siatka :/ ona jest tam już dobrych kilka lat.

Zdarzało mi się to, zwłaszcza dawniej i w innych miejscach.
Tutaj, gdzie aktualnie przebywam również. Ostatnio na przykład stojąc na przejściu dla pieszych, przez dosłownie ułamek sekundy zobaczyłam to miejsce, ulicę inaczej.

Do tej pory w sumie nie bardzo wiem jak to opisać, bo to jest niby to samo, ale totalnie inaczej.

Niedługo wyjeżdżam do domu rodzinnego i jestem bardzo ciekawa, jak to będzie, acz nie zaprzątam sobie tym głowy.

Do snów nie przywiązuję raczej znaczenia (prócz 2) w ogóle raczej powątpięwam w różne "rzeczy", choć z drugiej strony wiem, że wszystko jest możliwe, i dawniej, gdy wiele rzeczy przestawało mnie dziwić, martwić, itp., zwykłam mówić, w ogóle się nad tym nie zastanawiając: Czym te wszystkie problemy, itd. są wobec potęgi wszechświata :D

ale wracając ;) przedwczoraj doświadczyłam czegoś nawet jak dla mnie dziwnego, trochę się przestraszyłam. Otóż, kompletnie nie mogłam zasnąć, przekręcałam się z boku na bok, aż w pewnym momencie gdy zamknęłam oczy, powieki natychmiast
wydały mi niesamowicie lekkie, i zobaczyłam letni widoczek, kwiaty i dużo zieleni, i poczułam jak odpływam, choć nie spałam. Przestraszylam się.

Później, gdy otwierałam oczy i je zamykałam, widziałam oczywiście tylko ciemność.
Tak, to było dziwne.

Ok, jestem najpewniej jedyną osobą na tym forum, która nie wie co to jest oobe..
Sprawdziłam i to jest projekcja astralna? No to jednak słyszałam.
W każdym razie to nie jest kompletnie to, czego czasem doświadczam.

:)

> Fedon, dzięki, przeczytam.
0 x

Awatar użytkownika
kapustka
x 1
Otrzymał podziękowanie: 9 razy

Nieprzeczytany post autor: kapustka » środa 14 gru 2016, 10:14

św.anna pisze:Zdarzało mi się to, zwłaszcza dawniej i w innych miejscach.
Tutaj, gdzie aktualnie przebywam również. Ostatnio na przykład stojąc na przejściu dla pieszych, przez dosłownie ułamek sekundy zobaczyłam to miejsce, ulicę inaczej.

Do tej pory w sumie nie bardzo wiem jak to opisać, bo to jest niby to samo, ale totalnie inaczej.

Rozumiem o czym mówisz, też miałam do czynienia z czymś podobnym, miałam, mam. Ciężko to wytłumaczyć. Jakbym znajdowała się w miejscu, w którym jestem pierwszy raz. A jest mi ono doskonale znane od podszewki. Jak patrzenie przez inne oczy.
0 x

Awatar użytkownika
abcd
x 383
x 230
Podziękował: 32218 razy
Otrzymał podziękowanie: 9274 razy

Nieprzeczytany post autor: abcd » środa 14 gru 2016, 11:47

kapustka pisze:A jest mi ono doskonale znane od podszewki. Jak patrzenie przez inne oczy.

Mogłabyś to rozwinąć?
0 x

Gdzie rodzi się wiara, tam umiera mózg.

Awatar użytkownika
św.anna
x 79
x 101

Nieprzeczytany post autor: św.anna » środa 14 gru 2016, 16:15

Po pierwsze, to ciekawe, że o tym dzisiaj piszesz, bo akurat dzisiaj te myśli do mnie przywędrowały, a to zdarza się rzadko.

"Jakbym znajdowała się w miejscu, w którym jestem pierwszy raz."

I tak.. i nie. Już piszę o co chodzi. Ja te doświadczenia mam od ponad 20 lat, od dziecka. No właśnie od dziecka, ja tak żyłam, mam konkretne wspomnienia i dlatego nie jest to absolutnie odczucie postrzegania jakby pierwszy raz, wręcz przeciwnie.
To jest tak popierdzielone, że na przykład w jednej wersji pamiętam wakacje i to jak opalałam się pod domem, wiem co czytałam, co piłam, z kim rozmawiałam - proste, prawda? To było przecież parę miesięcy temu, ale w tej drugiej wersji, gdy patrzę na to samo miejsce, to kompletnie tego nie ma..
Jedne wspomnienia mam związane tylko i wyłącznie z jedną wersją, inne tylko i wyłącznie z drugą.

Ale.., ponieważ to zdarza mi się też w innych miastach, to tutaj, gdzie od niedawna mieszkam, to jest to takie uczucie, które opisujesz, jakbym widziała po raz pierwszy, jak, na wspomnianym w poprzednim poście, przejściu dla pieszych.

W mieście rodzinnym, obiekty typu przychodnia lekarska, kościół, czy jedna stara apteka, księgarnia, itd., tzn. wszystkie te, które są niezmiennie od iks lat nie "sprawiają" mi kłopotu, ale np. nowsze sklepy już tak. I gdy poszłam do bardzo dobrze mi znanego, ale jednak nowszego sklepu zielarskiego, to nie wiedziałam co gdzie stoi, a normalnie wiem bardzo dobrze.

*
Ja tego nie określam w ten, czy inny sposób, po prostu luźno opisuję.
I, jako zwykły zjadacz chleba, byłabym w stanie przyjąć, że to Alzheimer, gdyby nie to, że nic nie pasuje.
Ja na prawdę brałam pod uwagę różne możliwości.
Cóż, jest jak jest, może, najzwyczajniej w świecie coś mi się poprzestawiało we łbie.

I choć teraz piszę o tym beznamiętnie, to wiem, że gdy pojadę do domu, to znowu mnie to "przytłoczy", bo ja nawet nie pamiętam w tej wersji choinki :/ tzn. potrafię ją sobie wyobrazić, ale nie przypomnieć. ciekawam.
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932
Podziękował: 32205 razy
Otrzymał podziękowanie: 25800 razy

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 17 maja 2017, 23:23

Energia - czas i przestrzeń - Alexander Navalov

https://www.youtube.com/watch?v=Dpe9yH2J9sw

Opublikowany 16 maj 2017
Nagranie sprzed wielu miesięcy z Aleksandrem Navalovem, człowiekiem o szerokiej wiedzy zdobywanej jeszcze w tajnych badaniach w byłym Związku Radzieckim. Tematem tej rozmowy jaką przeprowadził z nim Janusz Zagórski jest właściwe rozumienie fundamentalnych kategorii jakim są czas - przestrzeń i energia.
0 x

Awatar użytkownika
Kiara
x 207
Podziękował: 1752 razy
Otrzymał podziękowanie: 4051 razy

Nieprzeczytany post autor: Kiara » czwartek 18 maja 2017, 16:21

CZAS....

Temat poruszony przez P. Aleksandra jest niezmiernie ciekawy, to lubię
.. ja na to patrzę z ciutkę innej perspektywy
.. wiadomo jestem kobietą

Dlaczego nie ma czasu i dlaczego on jest wieczny oraz kiedy tak jest że jest iluzją.?
Bo energia to światło
ale energia to wibracja
tam gdzie jest materia i czysta energia istnieje różnica potencjałów, różnica drgań , czyli różnica poziomu świetlistości. Kiedy spotykają się dwa obiekty o innych parametrach, innej świetlistości powstaje cień
czyli odbicie tych różnic w postaci widocznej.

A, czas
to zasób energii ( można ją zmieniać, albo przemieniać, spowalniać lub przyspieszać, zależnie od potrzeb i wiedzy,) która potrzebna jest do uzyskania identycznej wibracji dwóch konfrontujących się ze sobą obiektów
wzorcowego dla danej przestrzeni i doświadczającego.

Tak centrum Galaktyki
GWIAZDA JASNA
.. NAJJAŚNIEJSZA
. czyli pierwotny wzorzec życia dla nas.

Myśl
która jest równocześnie uczuciem
. zawsze decyduje o długości czasu , który jest przeznaczy na eksperyment poznawczy, inaczej rozświetlanie wiedzą obiektu.
Czyli czas jest energią, ale jak wszystko co istnieje jest energią pierwotnego uczucia
5 ELEMENTU
wibracyjnie obniżanego lub podwyższanego zależnie od możliwości i potrzeb poznawczych poznającego.

A, czas uniwersalny
. ponad fizyczny
. jego nie ma, on nie istnieje , bo jest najwyższą wibracją,5 ELEMENTEM
. MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ , która JEST w każdym wybranym momencie pełna , doskonała i 100% świetlista.. a zatem nie rzuca cienia, gdy nie ma różnicy potencjałów
gdy nie ma materii.

Jak zatem zrozumieć myśl.. która wymaga czasu dla zaistnienia
trudno to wytłumaczyć mając do dyspozycji możliwości fizycznego pojmowania i przekazu naszego wymiaru.

To jest na poziomie wiedzy nie zrozumienia ( proces zrozumienia jest wielkim spowolnieniem wiedzy) dla mnie jest to coś jak maleńka iskra w postaci kulki , która ma depozyt całej wiedzy w sobie .. zwyczajnie wie wszystko
to co jest depozytem wiedzy CENTRUM GALAKTYKI.. GWIAZDY MATKI.

Informacja w niej rozchodzi się na zewnątrz w stosunku do odbiorcy, ale nie jednokierunkowo, a w postaci ogarniającego świadomość ognia.. w ułamku sekundy wiesz wszystko
.. wiedza staje się tobą, a ty wiedzą.

Po prostu dwie energie uzyskują identyczny poziom wibracji jednoczą się ze sobą .. tworzy się iluminacja .. pełne rozswawolenie od tego momentu nie ma cienia..czas, jego energia osiągnęła poziom energii wiedzy
połączyły się ze sobą całkowicie.. przeniknęły się wzajemnie.

cd. nieco później
. na temat rozłączenia czasu i jego fikcyjności
.
teraz skupiam się na innym temacie
kobiecości i męskości jako jedni i indywidualności
.

Obrazek
0 x

Miłość jest szczęściem!

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 26 cze 2017, 00:03

Zbigniew Malczewski cz 1 - Holograficzny Wszechświat

https://www.youtube.com/watch?v=ZP9GhVRCscc
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 13 lip 2017, 22:44

PRZESTRZEŃ, KTÓRA NAS ŁĄCZY - Roman Nacht - 13.07.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=bchRIUVuCrg

Opublikowany 13 lip 2017
Kolejne spotkanie z holopatą - Romanem Nachtem i fascynująca rozmowa o istotnych sprawach życia człowieka
0 x

Awatar użytkownika
św.anna
x 79
x 101

Nieprzeczytany post autor: św.anna » piątek 14 lip 2017, 23:21

Czy widzimy rzeczywistość taką, jaka jest?

https://www.youtube.com/watch?v=mZ6HuxG-jbM

Naukowiec poznawczy, Donald Hoffman, próbuje odpowiedzieć na wielkie pytanie: Czy doświaczamy świat takim, jaki naprawę jest... czy takim jakiego go potrzebujemy? W tym szokującym wykładzie rozważa na tym, jak nasze umysły konstruują dla nas rzeczywistość.
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 31 lip 2017, 15:29

ABSOLUTNY HIT - ILE JEST CZŁOWIEKA W CZŁOWIEKU? - Włodzimierz Skoczylas - 30.07.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=JzwhZ1AYrFo

Opublikowany 30 lip 2017

Rozmowa BEZ CENZURY! ;)
Spotkanie z Włodzimierzem Skoczylasem, który odpowiada na pytania - Ile jest człowieka w człowieku?
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 08 sie 2017, 23:40

Wszechświat płynie przez nas - Jadwiga Naira o powiązaniach człowieka z otoczeniem

https://www.youtube.com/watch?v=a1ezpg2tlY4

Opublikowany 7 sie 2017

Człowiek - Wszechświat - Duchowe transformacje to przestrzeń po której prowadzi nas z właściwa sobie swobodą i głębią Jadwiga Naira, znakomita terapeutka, Informacje o jej medytacjach i warsztatach znajdziemy na stronie: tyiwszechświat.pl
1 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 29 sie 2017, 23:14

Duch i Materia Jadwiga Naira

https://www.youtube.com/watch?v=p-wdVOKGpjM

Opublikowany 29 sie 2017

Zapis rozmowy Janusza Zagórskiego z Jadwigą Naira na wczasach NTV w Tąpadłach w sierpniu 2017
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 30 sie 2017, 19:56

CZYM JEST RZECZYWISTOŚĆ... I JAK POWSTAJE ? - Jacek Sokal - 30.08.2017 r.

https://www.youtube.com/watch?v=RmjyDdSiub8

Opublikowany 29 sie 2017
Kolejny wykład przedstawiony w Wagnerówce na Dolnym Śląsku. Tym razem o koncepcji powstania rzeczywistości opowiada Jacek Sokal
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » czwartek 07 wrz 2017, 15:08

Psychotronika - Gąsiorkiewicz

https://www.youtube.com/watch?v=f7ulNJtsTJc

Opublikowany 6 wrz 2017
Niezwykle ciekawa rozmowa z Ryszardem Gąsierkiewiczem o psychotronice i szeroko rozumianych metodach alternatywnych i możliwości jakie powinny się pojawić w badaniu zjawisk nieznanych. Pan Ryszard obnaża także słabą stronę metod niekonwencjonalnych i niewielkiego zainteresowania weryfikacjami umiejętności wszelkiej maści cudotwórców.
0 x

Awatar użytkownika
songo70
Moderator
x 992
x 403
Podziękował: 15202 razy
Otrzymał podziękowanie: 22167 razy

Nieprzeczytany post autor: songo70 » poniedziałek 11 wrz 2017, 14:24

kolejny punkt widzenia i opis sytuacji na stacji ziemia, który oprócz szczegółów pokrywa się z innymi podobnymi,-
pt: "Planeta więzienie".

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... -freixedo/
Salvador Freixedo to zbuntowany ksiądz, były jezuita i ufolog w jednym. Wydalony z Kościoła za jego krytykę, zajął się badaniem zjawisk niewyjaśnionych, dochodząc do wniosku, że Ziemia to „ludzka ferma” i eksperyment zaawansowanej inteligencji z kosmosu, która manipuluje nami przy pomocy… religii.

0 x

Jak się nie ma talentu, by napisać książkę to się zostaje krytykiem i wylewa wiadro pomyj na innych.

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » środa 13 wrz 2017, 14:45

Dobre Wieści - Roman Nacht - Bądźmy coraz bardziej BOSCY - 13.09.2017

https://www.youtube.com/watch?v=0jEfMIYdl4w

C-ZŁO-WIEK to zło wieków... :(
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » sobota 16 wrz 2017, 00:02

Roman Nacht na Konferencji Exposing The Truth, Warszawa 2017, cz. 1

https://www.youtube.com/watch?v=U_RKnAf5B2c

Opublikowany 27 sie 2017

Roman Nacht na Konferencji Exposing The Truth, Warszawa 2017, cz. 2

https://www.youtube.com/watch?v=_1DdpZnrwkk

Opublikowany 15 wrz 2017

Druga część prelekcji, którą wygłosił Roman Nacht na Konferencji "Exposing the Truth" (Ujawniając Prawdę) w Warszawie w kwietniu 2017 r.

Roman Nacht jeden z najznakomitszych ambasadorów wolności i niekonwencjonalnego myślenia. W swoim wykładzie poruszył wiele wątków i kwestii m.in. czy żyjemy w realnym świecie, czy też hologramie? Ten znany badacz wpływu zjawisk UFO na rozwój świadomości człowieka, holistyk, podróżnik i autor wielu książek przedstawił również teorię "Siedem Nieb - siedem wymiarów boskiej Świadomości".
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » niedziela 08 paź 2017, 00:12

Głębia doświadczeń duchowych - piękne refleksje Stanisława Olszewskiego

https://www.youtube.com/watch?v=Qc-k-wiflcw

Opublikowany 5 paź 2017
W czasie pobytu ekipy NTV w Opolu Lubelskim w maju 2017 roku na II Zlocie Rozwiązań Nie z tej Ziemi Janusz Zagórski zaprosił do wypowiedzi przed kamerą Stanisława Olszewskiego. Z wielką głębią i spokojem nasz gość mówi o doświadczaniu życia i zdrowiu człowieka.
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » poniedziałek 09 paź 2017, 23:10

Rzeźba w drewnie - paraliże przysenne i UFO - Anna Luiza Stec

https://www.youtube.com/watch?v=xVOnlJl0i7c

Opublikowany 8 paź 2017
Rozmowa z Anną Luizą Stec, która poprzez rzeźbę wyraża swoje zainteresowania i uwiecznia tematy dla niej ważne.
Jedna z prac nawiązuje do problemu paraliży sennych i jest wstępem do tego jak sobie z nimi radzić.
Druga płaskorzeźba zainspirowana jest wiedzą jaką przekazuje Darryl Anka, znany artysta od efektów specjalnych i wizualnych (m.in. Star Trek, Ja, robot, Iron Man).
Darryl jest również producentem filmowym, pisarzem i mówcą, który od 1974r. poprzez czaneling nawiązał kontakt z istotą pozaziemską, Basharem, dzięki czemu tłumaczy czym jest życie ziemskie, jak działają uniwersalne prawa wszechświata i w jaki sposób tworzyć swoją rzeczywistość.
0 x

Awatar użytkownika
janusz
Administrator
x 29
x 932

Nieprzeczytany post autor: janusz » wtorek 10 paź 2017, 23:03

Dobre Wieści - Roman Nacht - Możemy żyć w innych wymiarach WIECZNOŚCI 06.10.2017

https://www.youtube.com/watch?v=lcE5c1xsGEQ

Opublikowany 6 paź 2017
0 x

ODPOWIEDZ